مطالب مرتبط:
بدگویی و تهمت ها علیه مسئولان به ویژه بانوان مایه تأسف است/ رییس جمهور با ابلاغ منشور حقوق شهروندی، گام مهمی برای اجرای قانون اساسی برداشت
بدگویی و تهمت ها علیه مسئولان به ویژه بانوان مایه تأسف است
بدگویی و تهمت ها علیه مسئولان به ویژه بانوان مایه تأسف است/ رییس جمهور با ابلاغ منشور حقوق شهروندی، گام مهمی برای اجرای قانون اساسی برداشت
آغاز اردوی تیم ملی تنیس بانوان از امروز
فعالیت های بانوان مسلمان در مراکز اسلامی روسیه افزایش می یابد
5 + 1
یارانه ها
مسکن مهر
قیمت جهانی طلا
قیمت روز طلا و ارز
قیمت جهانی نفت
اخبار نرخ ارز
قیمت طلا
قیمت سکه
آب و هوا
بازار کار
افغانستان
تاجیکستان
استانها
ویدئو های ورزشی
طنز و کاریکاتور
بازار آتی سکه
پنجشنبه، 26 مرداد 1396 ساعت 00:032017-08-16سياسي

بدگویی و تهمت ها علیه مسئولان به ویژه بانوان مایه تأسف است


رییس دفتر رییس جمهور با بیان اینکه حقوق شهروندی باید در فرهنگ عمومی کشور به یک مطالبه، گفتمان، هنجار و ارزش تبدیل شود، تاکید کرد: - اگر بتوانیم احساس آزادی و امنیت برای فعالیت اقتصادی در کشور ایجاد کنیم، آرامش و پیشرفت حاصل خواهد شد.

محمد نهاوندیان در مراسم تکریم از الهام امین زاده و معارفه شهیندخت مولاوردی به عنوان دستیار رییس جمهور در امور حقوق شهروندی و معصومه ابتکار به عنوان معاون رییس جمهور در امور زنان و خانواده گفت: این جلسه، جلسه تکریم حقوق، تکریم زن، خانواده و مدیران خدوم ملت است.

او با اشاره به نامگذاری سال جاری به عنوان سال اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل از سوی رهبر معظم انقلاب اظهار داشت: معنای این نامگذاری این است که هر مدیری در هر حوزه و مسئولیتی که هست باید وظایف و مأموریت های خود را براساس این اولویت سمت و سو دهد.

رییس دفتر رییس جمهور ادامه داد: برای اینکه تولید در کشور به راه بیفتد و اشتغال افزایش یافته و اقتصاد درون زا و برون گرا تجلی پیدا کند، باید سرمایه گذاری انجام شود، چرا که بدون سرمایه، تولید امکان پذیر نبوده و اشتغال افزایش نخواهد یافت.

نهاوندیان با اشاره به اینکه پیشبرد اهداف جامعه نیاز توأمان به سرمایه اجتماعی و مادی دارد، تصریح کرد: تحقق این سرمایه ها در جامعه نیاز به ایجاد حس امنیت دارد به گونه ای که هم سرمایه های عظیم انسانی باید در کشور احساس امنیت کنند و بدانند فضا برای شکوفایی استعداد آنها مهیا است و می توانند ابتکار داشته و بی خوف و خطر، نوآفرینی کرده و می توانند تشکل و ارتباطات داخلی و بین المللی داشته و به بیان اندیشه و نقد و ایراد سازنده بپردازند و هم سرمایه مادی باید احساس امنیت کند.

او ادامه داد: فضای کسب و کار در کشور باید به گونه ای باشد که سرمایه گذار بداند که اگر براساس قوانین روز کشور برای انجام پروژه ای بلندمدت تأمین سرمایه کند، نوسانات پرشتاب مقررات و قوانین توجیه اقتصادی آن پروژه را در سال های آینده برهم نمی زند و اختیارات مالکیت و مدیریت آن در معرض آسیب نبوده و بازار تولید و صادرات آن در معرض تصمیمات یک شبه از بین نرفته و سرمایه آن امنیت دارد.

رییس دفتر رییس جمهور احساس امنیت سرمایه را موجب پیشرفت هر سرمایه گذاری دانست و خاطرنشان کرد: اینجاست که موضوع اقتصاد مقاومتی با حقوق شهروندی ارتباط وسیع و عمیق پیدا می کند چرا که اگر می خواهیم از فضای کسب و کار ما توانمندی، آمادگی و مساعدتر بودن اقتصاد ایران در رقابت بین فضاهای کسب و کار و سرمایه های فراوان سرگردان در دنیا برسد، باید پیام امنیت و فضای حقوقی امن و مطمئن به جهان بدهیم.

نهاوندیان تاکید کرد: اینکه امروز افتخار می کنیم ایران خوشبختانه در منطقه پرآسیب و پرآشوب از امنیت برخوردار است، تنها نباید منظور ما امنیت نظامی و انتظامی باشد، بلکه باید پیام امنیت اقتصادی، حقوقی و حیثیتی از ایران به جهان منتشر شود.

او با اشاره به اینکه در اصل 22 قانون اساسی به صراحت به این معنا تأکید شده که حیثیت، جان، مال، حقوق، مسکن و شغل اشخاص از تعرض مصون است مگر در مواردی که قانون تجویز کند، ابراز داشت: قانون اساسی مصونیت و امنیت را ابتدا برای حیثیت افراد مهم شمرده است و این بدان معناست که هر انسانی باید در نظام اسلامی، احساس امنیت حیثیتی کند و آن روز، روز شکوفایی اقتصاد، تولید و اشتغال ایران خواهد بود.

رییس دفتر رییس جمهور با بیان اینکه باید به گونه ای برنامه ریزی کنیم که هم مردم کشور و هم کسانی که از خارج وارد کشور می شوند، احساس امنیت کامل داشته باشند، عنوان کرد: باید فضا به گونه ای باشد که هر کس به این کشور سفر می کند، احساس کند نظام سیاسی و حقوقی وجود دارد که از حقوق آن فرد بیش از خودش حراست می کند.

نهاوندیان اضافه کرد: باید بر فضای رسانه ای و اجتماعی ما چنان فرهنگی حاکم باشد که هیچ کس در هیچ موقعیت و مقامی، جرأت تعرض به حیثیت فرد و شهروند دیگر نداشته باشد و همه بدانند که اگر تعرض کردند، چنان مجازات می شوند که از کرده و گفته خود به شدت پشیمان خواهند شد.

او یادآور شد: در کشور، فضایی که در آن کسی با سوء استفاده از تریبون و عنوان وکالت یا مدیریتی که در اختیار دارد به خود اجازه دهد، دروغ گفته و افترا پخش کند و به دیگران توهین کند، باید به پایان برسد و آن روز، روزی است که می توانیم جشن تحقق قانون اساسی در کشور را بگیریم.

رییس دفتر رییس جمهور با تاکید بر اینکه روزی قانون اساسی در کشور محقق می شود که فرهنگ عمومی و فضای رسانه ای ما به گونه ای باشد که به جای اینکه دروغ یک دروغ گوی افترازن بازنشر شود، هر کس در هر امکان و فرصتی که هست، در برابر دروغ و افترا برخیزد، بیان کرد: بدگویی، تهمت و دروغ ها علیه مسئولان به ویژه بانوان که کمر خدمت برای مردم بسته و همه دانش و تجربیات خود را در این مسیر عرضه کرده است، بسیار مایه تأسف است؛ اینکه افرادی به خود اجازه می دهند هر طور که می خواهند ناسزا گفته و مطالب بی سند منتشر کرده و اتهام بهتان آمیزی بگویند، خلاف قانون اساسی بوده و نظام حقوقی ما باید در برابر این جرم مشهود برخیزد.

نهاوندیان با بیان اینکه بسیاری از مسئولان و افراد باشخصیت از اینکه در مورد خود سخن بگویند یا از خودشان دفاع کنند، ابا دارند، گفت: این ارزش یک نظام حقوقی است که اجازه توهین، تعرض و افترا را ندهد و خوشبختانه رییس جمهور در دولت یازدهم با تدوین و ابلاغ رسمی منشور حقوق شهروندی، گام مهم و محکمی برای اجرای قانون اساسی برداشت.

او با اشاره به سخنان دکتر روحانی در مجلس شورای اسلامی برای دفاع از وزرای پیشنهادی کابینه دوازدهم، اظهار داشت: رییس جمهور در سخنان خود و بیان انتظاراتی که از وزارتخانه ها در آینده دارند، نسبت به اجرای حقوق شهروندی تأکید فراوان داشتند که گویی ترجیع بند برنامه دولت دوازدهم اجرا و حراست از حقوق شهروندی در عمل و اجرا و پیگیری از وزرا است.

رییس دفتر رییس جمهور با بیان اینکه در ماده 9، منشور حقوق شهروندی اصل 22 قانون اساسی با صراحت بیشتری آمده است، تصریح کرد: این باید به یک مطالبه عمومی تبدیل شود چرا که هیچ کس بویژه آنهایی که از تریبون های عمومی استفاده می کنند، این حق را ندارند که به حیثیت دیگران صدمه بزنند.

نهاوندیان با اشاره به اینکه ماده 13 منشور حقوق شهروندی به امنیت حیثیتی اشاره داشته است، خاطرنشان کرد: امروز منشور حقوق شهروندی سند رسمی حکومت ما بشمار می رود.

برای تحقق کامل منشور حقوق شهروندی و اینکه حتی در گوشه دورافتاده ای از روستاهای کشور، هیچ کس به خود حق ندهد که به حقوق شهروندی تعرض کند، نیاز به تلاش و کار همه جانبه داریم.

نهاوندیان با بیان اینکه حقوق شهروندی باید در فرهنگ عمومی به یک مطالبه، گفتمان، هنجار و ارزش در جامعه تبدیل شود، ابراز داشت: باید فضا به گونه ای باشد که اگر کسی به حیثیت دیگران تعرض کرد، همه جامعه نسبت به آن نگاه ترش رویانه داشته و آن اقدام را تقبیح کنند و آن شخص احساس کند که اگر حتی برای سر زبان ها بودن دست به این کار زده، از او در جامعه به نیکی یاد نخواهد شد.

او با بیان اینکه افترا، توهین و حرف بی سند زدن و این و آن را متهم کردن، باید در جامعه تقبیح شده و مورد نکوهش قرار گیرد، عنوان کرد: باید امکان استفاده از حقوق شهروندی و توان افزایی در این راستا در جامعه شکل بگیرد که البته دولت به دنبال توانمندسازی در حقوق شهروندی و حقوق زنان و خانواده است.

رییس دفتر رییس جمهور ادامه داد: اگر بتوانیم احساس امنیت را در جامعه ایجاد کنیم، آن وقت در رسیدن به انتظارات و توقعاتی که در دیگر بخش ها و رسیدن به رشد اقتصادی مورد انتظار است، موفق خواهیم بود.

نهاوندیان با بیان اینکه امروز از ایران به عنوان جذاب ترین اقتصاد در حال ظهور یاد می شود، یادآور شد: مخالفان برجام و آنهایی که تنها سخن پراکنی کرده و جرأت اقدام ندارند در دنیا امروز به دنبال این هستند که فضای اعتماد به ایران ایجاد نشود که البته باید هوشمندانه در برابر این تخریب و بدعهدی ایستادگی کنیم.

او تأکید کرد: ما هرجا بتوانیم احساس اعتماد به ایران را تقویت کنیم در این مسیر موفق عمل کرده ایم و هر یک از قراردادهایی که در بخش های مختلف منعقد می شود، در راستای تقویت اعتمادافزایی نسبت به ایران است.

توهین ها و بداخلاقی های داخلی درست مانند حرکت های ضدبرجامی به این احساس امنیت در اقتصاد ایران ضربه می زند که باید با آن مقابله کرد.

رییس دفتر رییس جمهور با تاکید بر اینکه شعار دولت دوازدهم و تأکید روحانی بر آزادی، امنیت، آرامش و پیشرفت است، بیان کرد: اگر بتوانیم احساس آزادی و امنیت، فعالیت اقتصادی در کشور ایجاد کنیم، آرامش و پیشرفت حاصل خواهد شد.

نهاوندیان با گرامیداشت یاد و خاطره آیت الله هاشمی رفسنجانی و اینکه ایشان همواره تلاش کرد تا اعتدال را بیاموزد و از گسست ها جلوگیری کند، گفت: مسیر دولت، مسیر اعتدال و دوری از افراط و تفریط و احترام و تکریم مردم و عقاید مختلف در کشور است، چرا که این مسیر راه نجات و پیشرفت کشور خواهد بود.

او افزود: در مسیر اعتدال است که می توانیم همه گرایش ها و نظرات را در کنار هم داشته باشیم.

رییس دفتر رییس جمهور با تقدیر از تلاش ها و اقدامات ارزشمند الهام امین زاده در معاونت حقوقی رییس جمهور و در دوران تصدی مسئولیت دستیاری رییس جمهور در امور حقوق شهروندی، اظهار داشت: ایشان در طول دوران مسئولیت خود برنامه های بسیار شایسته و خوبی را اجرا کردند و امیدواریم بتوانیم از ظرفیت ها و توانمندی های این بانوی تلاش گر در دیگر بخش های حرکت کاروان تدبیر و امید بهره گیری کنیم.

نهاوندیان همچنین معصومه ابتکار را شخصیتی برجسته در داخل و خارج از کشور برشمرد و تصریح کرد: ایشان به عنوان یک بانوی مسلمان، متخصص و توانمند در داخل و خارج مطرح هستند که خدمات فراوانی را در راستای حفظ محیط زیست داشته اند و مطمئناً حضورشان در معاونت امور زنان و خانواده می تواند فضای گسترده تری در فرهنگ سازی و توانمندسازی زنان و خانواده ها ایجاد کند.

او ادامه داد: در حوزه زنان و خانواده، نیاز به بروکراسی عریض و طویل نداریم، بلکه باید در راستای فرهنگ سازی و ایجاد فضاهای حمایتی در این بخش گام های بلندتری برداشته شود.

رییس دفتر رییس جمهور تلاش های فراوان، شجاعانه و بردبارانه شهیندخت مولاوردی در معاونت امور زنان و خانواده را شایسته تقدیر دانست و خاطرنشان کرد: ایشان در دوران مسئولیت خود در این حوزه با امکانات محدود، اقدامات بسیار خوبی را به انجام رساندند و امروز در موقعیتی هستند که نه تنها از حقوق زنان بلکه باید از حقوق همه شهروندان با توانایی دفاع کند.

نهاوندیان با بیان اینکه رویکرد دولت تدبیر و امید این است که اگر مردم در صحنه باشند تلاش ها و اقدامات رو به جلو خواهد بود، ابراز داشت: در اجرای حقوق شهروندی در جامعه نیاز به بسیج عمومی مردم و همراهی آنان داریم و امیدواریم در دوران مسئولیت خانم مولاوردی شاهد پیشرفت در این راستا باشیم.

در این مراسم همچنین نهاوندیان با اهدا لوح تقدیر از خدمات الهام امین زاده تجلیل و احکام معصومه ابتکار و شهیندخت مولاوردی را به آنان تقدیم کرد.


کلید واژه ها: سرمایه - رییس دفتر رییس جمهور - رییس جمهور - دفتر رییس جمهور - اقتصاد - امنیت - حقوق شهروندی - سرمایه گذار - احساس امنیت - اقتصاد مقاومتی - معاون رییس جمهور در امور زنان - فضای کسب و کار - کشور - سرمایه گذاری - احساس - نهاوندیان - دستیار رییس جمهور - حقوق - شهیندخت مولاوردی - رهبر معظم انقلاب - معاون رییس جمهور - تولید - خانواده - اقتصادی - الهام امین زاده - محمد نهاوندیان - توجیه اقتصادی - معصومه ابتکار - ابتکار - افزایش

آخرین اخبار سرویس:
سیدحسین صفایی، عارف عبدالهی لاشکی تضامن طلبکاران و آثار آن میان طلبکاران با بدهکار و با یکدیگر

ولایت؛ نمایشگاهی به رنگ و بوی سبک زندگی ایرانی ـ اسلامی

تبیین بیانات رهبر انقلاب ایران باید دست به سیاست های بازدارنده بزند

تولید نماهنگ برای پاسداشت شهید حججی+عکس

دور همی پایتختی ها در یک رستوران/عکس

2200 مبلغ محرم به نقاط مختلف آذربایجان شرقی اعزام می شوند

دور همی پایتختی ها در یک رستوران/عکس

برگزاری همایش "فرصت ها و چالش های دولت دوازدهم" با حضور اصلاح طلبان

1.5 درصد درآمد شهرداری های کشورمان به کتاب اختصاص می یابد

ایران جزو دو کشور اول جهان در مقابله با بیماری های غیرواگیر

قربان علمی، مجید نائمی مقایسه رجاء در قرآن و مزامیر

واکنش حدادعادل به اظهارات ضدایرانی ترامپ +عکس

سپاه برای امنیت ایران و مبارزه با تروریسم نقش بسیار مهمی ایفاکرده و می کند

بهترین اتومبیل برای برگزاری تشریفات عروسی

دعوت از اساتید جهت تدریس در حوزه های شهرستان ها

تغییر طرح بال پروانه ها با اصلاح ژنتیکی+تصاویر

از حادثه کهریزک تا پرونده احمدی نژاد/این دادگاه بی قانون! /تهیه لیست بی معرفت های فراکسیون امید/نفوذ «مداحان جدیدالاختراع» در عرصه عزاداری ها/اصول طلب ها پیشتاز سیاست

جوانی 18 ساله تلخ ترین روز آریل شارون را رقم زد

تجمع دانش آموزان مقابل دفتر سازمان ملل+تصاویر

زمینه ها برای توسعه روابط اقتصادی و تجاری تهران – صوفیه گسترده است

احمد حاجی ده آبادی شرکت در جرم در قانون مجازات اسلامی1392

چگونه کودکان منطقی تربیت کنیم؟

با نق زدن کودکان چگونه برخورد کنیم؟

آیا ترامپ سرنوشت برجام را به دستان کنگره می سپارد؟ + عکس

نظام قیمت گذاری و استانداردسازی کالاها در کشور مشکلات عمده دارد

1.5 درصد درآمد شهرداری های کشورمان به کتاب اختصاص می یابد

واکنش جالب توییتری وزیر امور خارجه به سخنان ترامپ!

تمام عشقم نان خریدن از او بود

عکس شهریار به اتفاق فرزندانش

عکس/ مراسم رونمایی از کتاب شراره های خورشید

واکنش حدادعادل به اظهارات ضدایرانی ترامپ +عکس

حجت الاسلام والمسلمین حسینی: آسیب های اجتماعی بسیاری جوانان ما را تهدید می کند

ظریف: سخنان وقیحانه و جاهلانه ترامپ نشانگر عمق بی اطلاعی و رفتار و گفتار عوام فریبانه اوست

آشنا: فردا روز پاسخ رسمی ایران است

ماجرای پادرمیانی ناطق نوری برای شهردار شدن احمدی نژاد/ آیا مجازاتی کارسازتر از اعدام وجود ندارد؟/ نظرفیلسوف ایرانی راجع به پوشیدن شلوار لی پاره

چشم انتظارم از حسن محمودزاده

ترفندهای کم هزینه برای تغییر دکوراسیون منزل

ریاست جمهوری: بی توجهی به نقض گسترده حقوق اولیه مسلمانان روهینگیا به تشویق افراطی گری می انجامد

توفیق مداح به جمعیت زیاد نیست؛ به میزان بندگی خدا و نوکری کردن است

نظام قیمت گذاری و استانداردسازی کالاها در کشور مشکلات عمده دارد

محمدعلی مهدوی راد، مهدی حبیب اللّهی، سعید آخوندی یزدی نقد پژوهش فاج درکتاب هرمنوتیک قرآنی، طبرسی و مهارت تفسیر قرآن

علم و تقوی زمانی موثر است که شخص وجود پربرکت داشته باشد

ویدئو / پشت صحنه دوبلاژ «من شرور 3»

تجاوز در یمن باید متوقف و گفت وگوهای یمنی – یمنی آغاز شود/ تولید تسلیحات دفاعی یک ضرورت برای امنیت ملی ما است/ اخلال مجلس نمایندگان آمریکا در معامله بویینگ با ایران تکرار سیاست های شکست خورده است

هر اتفاقی برای برجام روی دهد، ایران پیروز است

تجاوز در یمن باید متوقف و گفت وگوهای یمنی – یمنی آغاز شود/ تولید تسلیحات دفاعی یک ضرورت برای امنیت ملی ما است/ اخلال مجلس نمایندگان آمریکا در معامله بویینگ با ایران تکرار سیاست های شکست خورده است

اعمال نفوذ برخی از دست اندرکاران آموزشگاه ها مانع از حذف کنکور

آیا ترامپ سرنوشت برجام را به دستان کنگره می سپارد؟

اولین تصاویر از خسارات زلزله مهیب مکزیک

دولت مسئله حجاب را از کارمندانش اغاز کند

دکتر روحانی: در بحث برجام هر اتفاقی روی دهد، ایران پیروز است

دکتر روحانی: زمینه ها برای توسعه روابط اقتصادی و تجاری تهران – صوفیه گسترده است

مسعود غفاری, مهدی امینیان درآمدی بر نسبت آرای سیاسی افلاطون با دولت مدرن

جلسه اعضای مجلس خبرگان رهبری (عکس)

زمینه ها برای توسعه روابط اقتصادی و تجاری تهران – صوفیه گسترده است/ شرکت های فنی – مهندسی و بخش های خصوصی بلغارستان می توانند در بخش انرژی ایران سرمایه گذاری کنند

معضل «مداحان جدیدالاختراع»

انتشار کارنامه علمی نتایج داوطلبان کنکور

عده ای با ولایت فقیه مشکل دارند و به سپاه حمله می کنند/ پشتیبانی ایران نبود داعش در سوریه و عراق شکست نمی خورد

سازمان ملل متحد و سازمان همکاری اسلامی پاسخی درخور، به وضعیت اسفناک جامعه مسلمان میانمار بدهند

مرتب کردن مولکول ها در خون توسط ربات های DNA

دکتر روحانی: سازمان ملل و سازمان همکاری اسلامی پاسخی درخور، به وضعیت اسفناک جامعه مسلمان میانمار بدهند

سازمان ملل متحد و سازمان همکاری اسلامی پاسخی درخور، به وضعیت اسفناک جامعه مسلمان میانمار بدهند/ دولت میانمار باید بداند اخراج و آواره کردن مردم ، راه حل این بحران ریشه دار نیست/ ایران آماده ارایه کمکهای خود به این مردم مظلوم است

مراد از زنده بودن شهدا چیست؟

حکم تلفظ اشتباه در نماز چیست؟

پای قدرت موشکی ایران به عصرانه ادبی باز شد/ کدخدا هراسی و ظریف کاری سوژه یک شاعر/ رونمایی از تمبر صد دفتر مشتاقی

روزنامه استخدامی استان خراسان رضوی و شهر مشهد | چهارشنبه 29 شهریور 96

تنها شخصیت ایرانی حاضر در سخنرانی ترامپ که بود؟

حمایت قاطع ژاپن از برجام در تحکیم صلح و ثبات منطقه موثر است/ مخالف سلاح های هسته ای و خواهان ثبات و صلح در شبه جزیره کره هستیم

سازمان ملل متحد و سازمان همکاری اسلامی پاسخی درخور، به وضعیت اسفناک جامعه مسلمان میانمار بدهند

دولت میانمار باید بداند اخراج و آواره کردن مردم ، راه حل این بحران ریشه دار نیست/ ایران آماده ارایه کمکهای خود به این مردم مظلوم است

سال تحصیلی جدید در جامعه المرتضی (ع) آغاز شد

کاریکاتور/نه به همه پرسی استقلال کردستان عراق

حمایت قاطع ژاپن از برجام در تحکیم صلح و ثبات منطقه موثر است/ از توسعه روابط همه جانبه تهران و توکیو استقبال می کنیم

علایق و روحیات جنسی - روانی زن متولد بهمن ماه

راه های مواجهه با اضطراب جدایی کودکان

حمایت قاطع ژاپن از برجام در تحکیم صلح و ثبات منطقه موثر است/ از توسعه روابط همه جانبه تهران و توکیو استقبال می کنیم

رونمایی از مجموعه اشعار «یوسف های شهر» در گیلان

برگزاری سوگواره أحلی من العسل توسط هیئت رزمندگان اسلام آستانه

دستاوردهای جنگ را برای نسل جوان هنرمندانه بازگو نکرده ایم

جمـلاتی الـهام بخـش برای زنـدگی (84)

تست هوش تصویری: تفاوت ها را بیابید

فاجعه حجاب

امروزه نحوه اعزام مبلغ و تبلیغ در کشورهای دنیا، پیچیده تر شده است/برای هر منطقه باید محتوای مخصوص به خودش آماده کرد

حمله کنندگان به سپاه با ولایت فقیه مشکل دارند/ اگر ایران نبود داعش سوریه و عراق را خورده بود/ کاستی ها و کم کاری ها توجیه نشود

رونمایی از تجهیزات جدید نزاجا در رژه 31 شهریور

همه پرسی اقلیم را به رسمیت نخواهیم شناخت

نشست نمایندگان مجلس خبرگان رهبری با آیت الله جنتی

گزارش مشروح فارس از یکصدمین عصرانه ادبی پای قدرت موشکی ایران به عصرانه ادبی باز شد/ کدخدا هراسی و ظریف کاری سوژه یک شاعر/ رونمایی از تمبر صد دفتر مشتاقی

برنامه های رییس جمهور در سومین روز سفر به نیویورک/سخنرانی قرون وسطایی ترامپ در سازمان ملل/ حاشیه های نشست خبرگان/ مصاحبه رییس جمهور با سی ان ان

هیچ کودک خارجی بدون خانواده از کشور طرد نخواهد شد

مطالبه مهم کارگران ساختمانی ایران، جلوگیری از فعالیت غیرقانونی اتباع خارجی است/ 1200 کشته و 1500 قطع نخاعی در بین کارگران ساختمانی ایران در هر سال

نشست نمایندگان مجلس خبرگان رهبری با آیت الله جنتی

مستند آتنای ایران

واکنش ظریف به سخنان ترامپ

شریعتمداری: برجام چه سودی داشت که امروز صحبت از مکمل برجام است

کارگران ساختمانی در معرض بیشترین بیکاری هستند/ قشر کارگر تحمل تکانه های اقتصادی را ندارد

آوارگان مسلمان میانماری در مرز بنگلادش

دیدار روحانی با نخست وزیر ژاپن/ حمایت قاطع ژاپن از برجام

جنتی:اگر ایران نبود داعش سوریه و عراق را تسخیر می کرد

دپوی روزانه زباله بابلسر به 170 تن رسید/ نیاز 15 میلیارد تومانی برای ساخت کارخانه کمپوست

شال سیاه سردار سلیمانی + عکس

دخالت رادیو اسپوتنیک در انتخابات آمریکا

حمایت پنگوئن ها از اسراییل!

حمایت قاطع ژاپن از برجام در تحکیم صلح و ثبات منطقه موثر است

قدیمی ترین لیست جهیزیه +عکس

37 هزار عنوان کتاب در نمایشگاه سراسری کتاب ارومیه عرضه می شود

نزدیکان اسراییل و منافقین بیشترین نقش را در تدوین متن ترامپ داشتند

منابع آب ایران گرفتار قوانین فرسوده

مراسم ضیافت شام مجلس خبرگان رهبری

چه کسی بر صندلی آیت الله هاشمی نشست؟ + عکس

باید با معلمی که سخنان ضد اسلام و انقلاب زد برخورد کنیم

روحانی به ماکرون: رفتار آمریکا در قبال برجام نگران کننده است

حسام الدین آشنا: چهارشنبه روز پاسخ رسمی ایران است

گزارش تصویری؛ جلسه هفتگی مؤسسه آینده روشن با سخنان استاد حسینیان

محرم بهترین فرصت برای انجام امور فرهنگی است / بهترین خاطره یک افسر آمریکایی از حضور در عراق

واکنش توییتری وزیر امور خارجه به سخنان ترامپ(عکس)

مصطفی معین:رشد اصلاح طلبان بدلی، نگران کننده است/در 84هدفم این نبود که حتما باید رییس جمهور شوم!

سردار اشتری به دیدار فرمانده کل ارتش رفت

آیت الله جنتی: می خواهند اسراییل جدیدی در منطقه بوجود آورند/برجام مصداق تیر زهر آگین است

فیلم/ عقب نشینی در قاموس جمهوری اسلامی معنی ندارد

رییس روابط عمومی انجمن روزنامه نگاران مسلمان منصوب شد

رهبر معظم انقلاب درگذشت حجت الاسلام معصومی را تسلیت گفتند

روزنامه استخدامی استان همدان | چهارشنبه 29 شهریور 96

دفاع مقدس یعنی زنده نگه داشتن نهضت حسینی

سیاه پوش شدن حرم امام علی (ع) در آستانه محرم+ تصاویر

محمود صادقی:/عدم انسجام در نهادهای امنیتی تاثیر شکننده ای در کشور دارد

وزیر خارجه ارمنستان در دیدار با اجماع لابی ارامنه؛بازگرداندن شهرستان های اطراف قره باغ به جمهوری آذربایجان ممکن است

واکنش آشنا به اظهارات رییس جمهور آمریکا در سازمان ملل

بهزاد نبوی:توافق برجام دستاورد خوب دولت اول روحانی بود/افراد را بت نکنید

زمان معرفی وزیر پیشنهادی علوم

شریعتمداری همزمان با ترامپ به برجام حمله کرد: این توافق چه گلی به سر ملت ایران زده؟

روزنامه استخدامی استان قم | چهارشنبه 29 شهریور 96

جبهه پایداری به ترکیب جمنا اضافه شد

روحانی: مذاکره با آمریکا معنا ندارد

خدمت رسانی به عزاداران حسینی در ماه محرم به خوبی انجام می شود

تابش:/تشکیل شورایی بالاتر از شورای عالی اصلاح طلبان معنا و مفهومی ندارد

مرگ مشکوک آیت‎الله طالقانی، کار روس ها بود یا انگلیس‎ها؟

همایش روز جهانی صلح

آیا ترامپ سرنوشت برجام را به دستان کنگره می سپارد؟

واکنش توییتری ظریف به سخنان ترامپ + عکس

استخدام دولتی سال 96

روحانی: وقتی ترامپ از تغییر رژیم می گوید و تعهدات مهم دولت آمریکا را زیر پا می گذارد، «دیدار» و «مذاکره» معنا ندارد

پیشرفت قابل ملاحظه بانک ملی ایران در اجرای قوانین مبارزه با پولشویی

انتقاد شدید طراح سابق بی ام و در نمایشگاه فرانکفورت

چیزهایی که فرزندتان می ترسد به شما بگوید

مدیرکل نظارت بر صادرات و مبادلات مواد نفتی منصوب شد

هدف شهرداری خدمت به زائران و مجاوران حرم بانوی کرامت است

آشنا: فردا روز پاسخ رسمی ایران است

33 سال پیش در چنین روزی تهدید کشورهای عربی توسط آمریکا

نکاتی برای داشتن موهای سالم و پرپشت

سلامت اجتماعی با انتخاب شهرداران زن

تازه ترین شماره هفته نامه ایران خودرو منتشر شد

80برنامه هفته دفاع مقدس در شهرری اجرا می شود

احداث سه نیروگاه بادی در سیستان و بلوچستان با سرمایه گذاری خارجی

سیدحسن رسولی مطرح کرد؛/آغاز فصل همگرایی و تشریک مساعی دولت و شهرداری پایتخت

رحمانی فضلی به استانداران؛ باید با جریانات سیاسی تعامل داشته باشید /مسئول صیانت از افراد سیاسی هستیم

نفوذی که نظریه امنیتی جمهوری اسلامی را ارائه داد

نجفی دو زن را به عنوان شهردار انتخاب کرد

واکنش ظریف به سخنرانی ترامپ در سازمان ملل

توسعه در استان قزوین باید در همه ابعاد مورد توجه قرار گیرد

اعمال نفوذ برخی از دست اندرکاران آموزشگاه ها مانع از حذف کنکور

رکورد گینس دور دنیا شکسته شد

ترامپ در سازمان ملل: برجام بدترین توافق یک طرفه ای است که امضا شده/ زمان آن رسیده که مقابل کشوری که شعار «مرگ بر آمریکا» می دهد بایستیم

انتخاب اعضا هیات رییسه شورای هماهنگی روابط عمومی های استان یزد

تربیت «کادر رسانه ای» در حوزه لرستان

نشست اضطراری هیأت رییسه کمیسیون انرژی درباره انتصابات اخیر زنگنه/ می خواهند با فروپاشی شرکت ملی حفاری دلالان را به سود برسانند

تایید حکم انحلال«سازمان لابی» جمهوری آذربایجان از سوی دادگاه عالی روسیه

قوانین، آیین نامه ها و اجرا در حوزه ایمنی ساختمان دارای نقص هستند

«تراریخت» ریشه «حیات» را در این سرزمین می زند

یادداشتی ار زهرا صدراعظم نوری؛/به بانوان اعتماد کنیم

اقدام شهید ستاری که موجب تعجب جهان شد

پیام تسلیت رهبر به درگذشت حجت الاسلام والمسلمین معصومی

شرکت چاپ و نشر بانک ملی ایران اوّل شد

درگیری لفظی صالحی با وزیر انرژی آمریکا

مجلس خبرگان باید درباره مسئله فتنه و نفوذ به رییس جمهور تذکر دهد/ اعتماد به آمریکا مستوجب عذاب دنیوی و اخروی است

بودجه شهرداری وسیله ای برای معرفی افراد نیست/ تدوین برنامه برای محرم

زیباکلام: به اعتراف ترامپ و نتانیاهو برجام بدترین توافق برای امریکا بود

سیروس عیدی پور سرپرست سازمان منطقه آزاد کیش شد

پیشرفت قابل ملاحظه بانک ملی ایران در اجرای قوانین مبارزه با پولشویی

لاریجانی با تخلف وزیر نفت برخورد کند

واکنش توییتری ظریف به سخنان ترامپ/همدردی فریبکارانه برای ایرانیان کسی را گول نمی زند

ربیعی: ضربتی جمع آوری کودکان کار و خیابان مشکل دارد/سوءاستفاده کنندگان از کودکان به قوه قضاییه معر

سخن همکار:"نیروی های جوان و با تجربه از سیستم حذف می شوند"

مسجد ها، تکیه ها و هیات های مذهبی بیمه می شوند

مدیریت شهری نیازمند ابتکار و خلاقیت است

ترامپ در حال شکستن شیشه های سازمان ملل+ کاریکاتور

تاثیر بلند مدت پتروشیمی بر بازار بورس و سرمایه

روزنامه استخدامی استان کرمان | چهارشنبه 29 شهریور 96

آمریکایی ها از عقلانیت تهی شده اند/ برگزاری همه پرسی در اقلیم کردستان به زیان مردم است/ دشمنان مردم عراق به دنبال توطئه تجزیه هستند

واکنش وزارت نفت به انتقادهای یک نماینده/وزارت نفت "آبرسانی" می کند اما "برداشت بی رویه" ندارد

آیت الله جنتی در ضیافت شام اجلاسیه مجلس خبرگان رهبری: عده ای با ولایت فقیه مشکل دارند و به سپاه حمله می کنند/ پشتیبانی ایران نبود داعش در سوریه و عراق شکست نمی خورد

لاریجانی با تخلف وزیر نفت برحورد کند

ریپورت:در ایام محرم، مسجد دولتی حیدر در باکو هر شب برنامه خواهد داشت!!

حوزه علمیه قم آبرویی برای شیعه و نظام است/ با افرادی که قوانین شهری را دور می زنند برخورد شود

دکتر روحانی: مخالف سلاح های هسته ای و تهدید هسته ای؛ و خواهان ثبات و صلح در شبه جزیره کره هستیم

حمایت قاطع ژاپن از برجام در تحکیم صلح و ثبات منطقه موثر است/ از توسعه روابط و همکاری های همه جانبه تهران و توکیو استقبال می کنیم

«ترامپ مظهر ولنگاری سیاسی در دنیا»

تصاویر/ دیدار شهردار قم با آیت الله العظمی مکارم

استخدام گرافیست حرفه ای،مسلط بهPhotoshop,InDesign,illustrator

واکنش مرسلیم به اظهارات ترامپ در مجمع عمومی سازمان ملل

بدگویی و تهمت ها علیه مسئولان به ویژه بانوان مایه تأسف است

بدگویی و تهمت ها علیه مسئولان به ویژه بانوان مایه تأسف است