مطالب مرتبط:
افزایش طول آزادراه ها به 7500 کیلومتر و ظرفیت بنادر به 263 میلیون تن/ توسعه خطوط ریلی در درون بنادر بزرگ و توسعه پسکرانه ها
فارس خبر می دهد افزایش قیمت 4 محصول رنو و هیوندای/تلیسمان 11.5 میلیون و کلئوس 19 میلیون تومان گران شد
توسعه روشنایی زیباسازی در سطح شهر افزایش
انتخاب رشته بیش از 50 درصد داوطلبان کنکور/ افزایش ظرفیت های جدید
افزایش ظرفیت مراکز نگهداری معتادان تا 10000 نفر
5 + 1
یارانه ها
مسکن مهر
قیمت جهانی طلا
قیمت روز طلا و ارز
قیمت جهانی نفت
اخبار نرخ ارز
قیمت طلا
قیمت سکه
آب و هوا
بازار کار
افغانستان
تاجیکستان
استانها
ویدئو های ورزشی
طنز و کاریکاتور
بازار آتی سکه
چهارشنبه، 25 مرداد 1396 ساعت 23:002017-08-16اقتصادي

افزایش طول آزادراه ها به 7500 کیلومتر و ظرفیت بنادر به 263 میلیون تن/ توسعه خطوط ریلی در درون بنادر بزرگ و توسعه پسکرانه ها


افزایش طول خطوط ریلی کشور به بیش از 13 هزار کیلومتر و آزاد راه به 7500 کیلومتر و افزایش ظرفیت تخلیه و بارگیری بنادر به 263 میلیون تن در سال تا پایان برنامه پنج ساله ششم توسعه از مهم ترین برنامه های عباس آخوندی وزیر پیشنهادی راه و شهرسازی دولت دوازدهم است.

- " به گزارش سایت قطره و به نقل ازپایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی هم اکنون طول خطوط ریلی کشور به 10هزار و 765 کیلومترو طول آزادراه های کشور به 2 هزار و 401 کیلومتر افزایش یافته و ظرفیت تخلیه و بارگیری بنادر کشور نیز سالیانه 217 میلیون تن است.

کاهش شدت مصرف سوخت از طریق اجرای سیاست توسعه حمل و نقل ریلی و نوسازی انواع ناوگان عمومی حمل و نقل جاده ای، ریلی و هوایی، کاهش میانگین طول عمر ناوگان باری از 17.

3 سال به 15 سال، اتوبوس از 12.

7 سال به 12.

5 سال، مینی بوس از 24.

6 سال به 18 سال و سواری کرایه بین شهری از 8.

2 سال به 8 سال از مهم ترین برنامه های وزارت راه و شهرسازی در دولت دوازدهم است.

افزایش تعداد مسافران هوایی کشور به بیش از 36 میلیون مسافر در سال و افزایش تعداد ناوگان هوایی کشور از 180 فروند به 228 فروند هواپیما از دیگر برنامه های مهم وزیر پیشنهادی دولت دوازدهم در صنعت حمل و نقل هوایی کشور تا پایان برنامه ششم توسعه است.

هم اکنون میانگین سن ناوگان باری کشور 16 سال و 4 ماه، ناوگان مسافری 14 سال و 2 ماه است.

تعداد لکوموتیو در کشور به 915 دستگاه، تعداد واگن باری در خطوط ریلی به 24 هزار و 89 دستگاه و تعداد ناوگان ریلی مسافری کشور به 2 هزار و 160 واگن با متوسط عمر 27 سال رسیده است.

وزیر پیشنهادی راه و شهرسازی موقعیت جغرافیایی و قرار گرفتن ایران در مسیر تعداد زیادی از کریدورهای ترانزیتی، دسترسی به بازارهای مستعد کشورهای همسایه به خصوص عراق و افغانستان و دسترسی ایران به آسیای میانه، روسیه و اروپا با توجه به موقعیت ممتاز ژئوپلیتک کشور و امنیت آن را از مهم ترین نقاط قوت برنامه های خود در توسعه بخش حمل و نقل اعلام کرده است.

وجود دانش فنی و ظرفیت های مهندسی و تخصصی در زمینه ساخت و سازها، وجود اسناد بالا دستی و ظرفیت های قانونی مناسب ، انجام مطالعات طرح جامع حمل و نقل کشورو  اولویت قرار گرفتن توسعه ریل و تصویب آن در دولت و مجلس شورای اسلامی در اجرای سیاست های ابلاغی مقام معظم رهبری از دیگر نقاط قوت فعالیت این وزارتخانه است.

در برنامه های عباس آخوندی وزیر پیشنهادی راه و شهرسازی به مجلس تصویب سند شهرسازی ریل پایه و توسعه ی شهری مبتنی بر حمل و نقل عمومی در شورای عالی ترابری و همچنین شورای عالی شهرسازی و معماری ایران، تصویب سند ملی و تشکیل ستاد ملی بازآفرینی شهری در مقیاس ملی، استانی و شهری ، بازنگری ساختار وزارتخانه و اجرای ساختار جدید بر اساس قانون ادغام وزارتخانه های را ه و ترابری و مسکن و شهرسازی از دیگر نقاط قوت وزارت راه و شهرسازی اعلام شده است.

آخوندی در برنامه های پیشنهادی خود وجود تعداد زیاد طرح های نیمه تمام در دست اجرا و طولانی شدن زمان اجرای طرح ها و پروژه ها با برآورد تقریبی 163 هزارمیلیارد تومان، کمبود نیروی متخصص شرکت های بزرگ در صنعت حمل و نقل به ویژه در سطح بین المللی، ضعف در یکپارچگی بین شیوه های مختلف حمل و نقل و پایین بودن نرخ بازگشت سرمایه برای جلب مشارکت بخش غیردولتی در سرمایه گذاری در زیرساخت های را از مهم ترین نقاط ضعف وزارت راه و شهرسازی اعلام کرده است.

نوسازی و تکمیل سامانه های ارتباطی، کمک ناوبری و راداری و بهینه سازی ساختار فضای کشور با هدف تبدیل آسمان ایران به پل ترافیک بین المللی بین اروپا - آسیا اقیانوسیه و روپا- خاورمیانه و تبدیل فضای هوایی ایران به نقطه تعادل منطقه ای در افق 1404 ،تجهیز و توسعه امکانات بنادر، شکل دهی شبکه بنادر به منظور فعال سازی بنادر کوچک از مهم ترین برنامه وزیر پیشنهادی در حوزه حمل ونقل است.

توسعه خطوط ریلی در درون بنادر بزرگ، توسعه پسکرانه ها و همچنین توسعه و تجهیز پایانه های مرزی زمینی، ریلی و هوایی ،šš اجرای طرح جامع پارک های لجستیکی و ایجاد سایر امکانات برای حمل و نقل داخلی و بین المللی از دیگر برنامه های وزیر پیشنهادی دولت دوازدهم در حوزه حمل ونقل کشور است.

اجرای سیاست احداث و بهره برداری از مراکز لجستیکی چندوجهی در مراکز عمده تولید و جذب بار در کشور با هدف گسترش حمل و نقل ریلی در مسافت های طولانی و تجمیع و توزیع بار در فاصله های کوتاهتر از طریق حمل و نقل جاده ای و ارتقای رویکرد بازرگانی در مدیریت و گسترش ظرفیت استفاده از توانمندی بخش خصوصی از طریق واگذاری مدیریت بنادر کشور و به صورت مشارکت عمومی- خصوصی از جمله انعقاد قرارداد واگذاری عملیات نگهداری و بهره برداری فازهای 1 و 2 بندر شهید رجایی از برنامه های آخوندی در 4 سال اینده در این بخش عنوان شده است.

تجاری سازی و تقویت رقابت پذیری و نقش آفرینی منطقه ای و افزایش بهره وری فرودگاه های کشور با راهبرد ورود وزارت راه و شهرسازی به 17 فرودگاه های بزرگ در زنجیره ارزش شبکه بین المللی فرودگاهی وجلب سرمایه گسترده ملی و بین المللی در توسعه فرودگاه امام خمینی و هفت فرودگاه بین المللی دیگر، فعا ل سازی فرودگاه های کوچکتر از طریق شکل دهی شبکه فرودگاهی و توسعه و نوسازی ناوگان هوایی به ویژه هواپیماهای بُرد کوتاه به منظور رسیدن به اهداف برنامه ششم مبنی بر رسیدن به تعداد مسافر هوایی داخلی به 36 میلیون مسافر و تعداد ناوگان 228 فروند از دیگر برنامه های مهم وزیر پیشنهادی در این حوزه است.

ارتقای ظرفیت اشتغال با استفاده از کسب و کارهای نوپا در حوزه های حمل و نقل، مسکن و توسعه شهری هوشمند در قالب طرح ایجاد مرکز کسب و کارهای نوپای حوزه راه و شهرسازی و š کاهش شدت مصرف سوخت از طریق اجرای سیاست توسعه حمل و نقل ریلی و نوسازی انواع ناوگان عمومی از دیگر برنامه های آخوندی در دولت دوازدهم است.

اجرای طرح های افزایش ایمنی حمل و نقل از طریق مدیریت هوشمند جاده ای، حذف نقاط حادثه خیز، ارتقای ظرفیت ، محورهای شریانی، نوسازی ناوگان های حمل ونقل و همچنین ارتقای فناوری ناوبری در سایر شقوق ، ایجاد منابع مالی پایدار از طریق تأسیس صندوق توسعه حمل و نقل در راستای استفاده بهینه از منابع وزارت راه و شهرسازی و شرکت ها و سازمان های زیرمجموعه در جهت تخصیص مؤثر منابع به پروژه های با اهمیت و اولویت بیشتر و جلوگیری از پراکندگی تخصیص اعتبارات از مهمترین برنامه وزیر راه وشهرسازی در این وزارتخانه است.

اقدام جهت تأمین ناوگان ریلی و همچنین اقدام در جهت تشکیل لیزینگ ریلی ، افزایش سهم حمل ونقل عمومی مبتنی بر استفاده بهینه از شیوه ریلی در حمل و نقل حومه ای از طریق راه اندازی ،قطارهای حومه ای در کلانشهرها و دستیابی به سهم 18 % مسافر حومه ای ، طراحی 33 ایستگاه را ه آهن برای اجرای سیاست شهرسازی ریل پایه و توسعه شهری مبتنی بر حمل و نقل عمومی،šš هماهنگی و پی گیری اجرای یافته های طرح ساماندهی منطقه شهری تهران- کرج، احداث، آسفالت و بهسازی روکش سالانه حدود هزار و پانصد کیلومتر راه روستایی با تامین اعتبار یک هزار میلیارد تومان در بودجه سالیانه از برنامه آخوندی در وزارت راه وشهرسازی است.

یک پارچگی حمل و نقل درون شهری و برون شهری مبتنی بر ایجاد سازمان برنامه ریزی کلانشهرها و بازنگری طرح های، اتصالی برون و درون شهری، فراهم آوردن زمینهی تولید مسکن مطابق برنامه ششم توسعه و طی آن در سطح کشور با تجهیز منابع مالی برای سازندگان و افزایش قدرت خرید خانوارهای با درآمد متوسط و کم درآمدها، هماهنگی و اجرای طرح مسکن اجتماعی از طریق حساب 100 حضرت امام و بنیاد مسکن و مشارکت نهادهای حمایتی و امدادی برای گروه های کم درآمد به تعداد 500 هزار واحد مطابق برنامه ششم از برنامه های وزیر پیشنهادی در حوزه مسکن است.


کلید واژه ها: کشور - وزیر پیشنهادی - حمل و نقل - برنامه - شهرسازی - توسعه - افزایش - ناوگان - وزارت راه و شهرسازی - عباس آخوندی - بنادر - هوایی - وزارت راه - وزیر - دولت - مجلس شورای اسلامی - وزارت - برنامه ششم توسعه - شورای - بارگیری - مقام معظم رهبری - کشورهای همسایه - حمل و نقل عمومی - آزاد - آخوندی - ایران - افغانستان - مصرف سوخت - مجلس - کاهش

آخرین اخبار سرویس:
حذف برخی برندها از بازار با پیش نویس احتمالی واردات خودرو

فوری/ مدیر عامل آذراب اراک روانه زندان شد

فقط 25 تا 30 درصد ماشین سازی اراک فعال است

روزنامه گل/ 1/5 میلیون دلار برای نجات طارمی

استخدام نیروی خدماتی آقا در شرکت شینا سازه ریناس

استخدام کارشناس شبکه های اجتماعی درکلینیک رز طلایی

استخدام مسئول دفتر در شرکت فناوران شبکه چهلستون/اصفهان

بیماری تب برفکی در کمین دام های اردبیل

استخدام کارشناس شبکه،فروش،مدیربازاریابی،آموزش،مسئول دفتر/اصفهان

استخدام English teacher درآموزشگاه هنرهای تجسمی لنا

استخدام سرپرست فروشگاه در اریکه فرشتگان در کرج

استخدام تحلیلگر نرم افزار،برنامه نویس#C در شرکت مهندسی

تغییر معیار خودرو لوکس

استخدام کارشناس تحقیق و توسعه درشرکت فرش توس مشهد

عاقبت نسیه فروشی خودروسازان

بهترین زمان تزریق واکسن آنفلوآنزا

روزهای زمستانی را با سیکلامن سر کنید!

موسسات اعتباری غیر مجاز چگونه متولد شدند؟

حذف برخی برندها از بازار با پیش نویس احتمالی واردات خودرو /دولت در تدوین آیین نامه تامل بیشتری کند

چند درصد افراد جامعه یارانه دریافت می کنند؟

وزیر نفت ونزوئلا: هدف ما شکستن سلطه دلار بر اقتصاد کشور است

زمان واریز حقوق شهریور ماه بازنشستگان دولت

معرفی محصول هایما اس5 توربو اتوماتیک

تولید محصولات پلیمری تا پایان برنامه ششم به 12 میلیون تن می رسد

اجرای قانون انتزاع عامل مهم پیشرفت کشاورزی در دولت یازدهم

رشد اعتبار جهانی اقتصاد ایران

اینستاگرام می گوید چه کسی فالوتان می کند!+عکس

سپه،اولین بانک خراسان جنوبی در رشد منابع است

پرداخت سود اوراق اجاره رایتل در مهرماه

اطلاعیه ایران خودرو در خصوص پخش خودسرانه تبلیغات ماهواره ای

اولین جراحی کاشت دندان توسط یک ربات [تماشا کنید]

علاقه به نوآوری ها در زمینه انرژی های تجدید پذیر رو به کاهش است

اختصاص 2 هزار هکتار زمین برای توسعه صنایع میان دستی

هدف ونزوئلا شکستن سلطه دلار بر اقتصاد این کشور است

عبده تبریزی : ادامه وضعیت بانکها به بورس لطمه می زند

چین بازار لباس مشکی را هم از تولیدکننده ایرانی می گیرد/ قاچاق پوشاک نسبت به چهار سال گذشته 50 درصد کاهش یافته است

رد پیشنهاد جداسازی وزارت صنعت، معدن و تجارت

صادرات سنگ پای ایرانی به هشت کشور

در جریان گشایش شهرک صنعتی جدید شهر «نفتچالا»؛ بازدید الهام علی اف از خودروسازی مشترک با ایران/تصاویر

پراید ارزان است، مردم ناچار به خرید پراید هستند

تحویل خودرو دنا پلاس به خانواده شهدای پلاسکو

افزایش عرضه خوراک پتروشیمی به بازار داخل

فعالیت 10 واحد شالیکوبی مدرن در میاندرود/ظرفیت 22 هزار تنی تولید برنج در این شهرستان

قیمت آیفون 8 کاهش یافت

صدور دعوت نامه خریداران پژو2008 برای شهریورماه

مواد تجزیه پذیر می توانند جایگزین بسته بندی های پلاستیکی مواد غذایی شوند

صنعت پتروشیمی در اولویت جذب سرمایه خارجی

کاهش40 درصدی بارش ها در محدوده دریاچه ارومیه/تشدید بحران دریاچه ارومیه

40 شرکت آماده ورود به بورس

صندوق بین المللی پول و بانک جهانی در خدمت کشورهای ثروتمند هستند

بخشودگی جرائم مطالبات غیرجاری در بانک مسکن

تجربه رانندگی با ب ام و i8؛ پادشاه شکست خورده

آدرس غلط برای توجیه یک اشتباه

تعاونی تکتام نوین تندیس تعاونی برتر ملی را از آن خود کرد

مقایسه فنی هیوندای آزرا و کیا کادنزا مدل 2013

افت 209 واحدی شاخص همراه با رشد قندی ها

اولین تلفن هوشمند تاشو سامسونگ در راه است

صادرات 75 میلیون دلاری خوراک دام به کشورهای آسیای میانه

نتایج آزمون استخدامی وزارت امور اقتصادی و دارایی

دیدار زنگنه با رییس لو ک اویل در مسکو

فناوری تشخیص چهره جایگزین کارت های بانکی

کاهش 30 هزار تومانی قیمت سکه در هفته گذشته

ماجرای آذرآب، بانک کشاورزی و برادران پرنا /2 خزلی: اداره کردن شرکت کار کارگزاری نیست/اگر مجمع برگزار شود مدیران فعلی آذرآب خلع ید می شوند/ تکلیف 200 میلیارد تومان از دارایی های شرکت مشخص نیست

افزایش قیمت نجومی کیا سورنتو 2017 در بازار آزاد

گزیده اخبار روزانه پایگاه خبری «عصر خودرو» (2 مهر96)

مدل ارتقاء یافته نوکیا 8 در راه است

قیمت ارز و سکه، یکشنبه 2 مهر

تناقض در قوانین وزارت صنعت و گمرک/ موانع گمرک در تبادل اطلاعات بین دستگاه ها

سقف مجوزهای سرمایه گذاری در شرکت نفت فلات قاره افزایش می یابد

بازی فیفا 18 با قیمت نجومی وارد ایران شد؛ صف گیمرهای ایرانی برای خرید!

خودکفایی 80 درصدی در تولید محصولات کشاورزی

مشتری ناراضی ایرانی، بی ام و سری 7 خودروی خود را آتش زد!

تویوتا هایلوکس به ژاپن بازمی گردد

بانک ملی ایران آماده تخصیص منابع مالی خارجی به سرمایه گذاران*

بهترین زمان برای تزریق واکسن آنفلوانزا

بیماری روانی مُسری در چین: نگهداری و پرورش حیوانات خانگی عجیب و غریب

وضعیت توقیف لنج صیادی کشور همسایه در خلیج فارس

خدمات پس از فروش ایران خودرو باز هم صعود کرد

شروع قیمت گوگل پیکسل 2 از 650 دلار خواهد بود

حکم اخراج کارکنان پالایشگاه ستاره خلیج فارس ابطال شد

پودینگ شکلاتی چسبناک

محمد کشانی مدیر عامل شرکت فولاد خوزستان شد

مراسم تحویل تیگو 7 در نقاط مختلف کشور، استقبال بازار از محصول لوکس چری

به مشکل خوردن معاینه فنی خودروهای دوگانه سوز

بهترین نرخ بلیط هواپیما، در کدام سایت عرضه می شود؟ [رپورتاژ آگهی]

خودکفایی 80 درصدی تولید محصولات کشاورزی

پرداخت تسهیلات به بنگاه های کوچک و متوسط و اشتغالزا، اولویت بانک ملی

رتبه 29 بانک های خوزستان در پرداخت تسهیلات

رایگان شدن یکروزه موزه ها

تضاد تعیین سقف واردات با تجارت آزاد

تصاویر:چند نکته کاربردی برای خریدن خاویار

«بهترین» دوربین های سال به انتخاب «تیپا»

مشتری ناراضی ایرانی، بی ام و سری 7 که خودروی خود را آتش زد!

انتشار عملکرد سه ماهه به پرداخت ملت

نبرد بی پایان اوپک و شیل

ظاهرا میت 10 تنها تلفن هوشمند کمپانی هوآوی نیست که در پاییز امسال معرفی خواهد شد

واریز نشدن مستمری بازنشستگان 18 شرکت نفتی واگذار شده + اسامی شرکت ها

آموزش نیروهای شبکه خدمات پس از فروش ستاره ایران از سوی دایملر

هایما اس5 رونمایی شد

ویژگی های واشر سر سیلندر چیست؟

تشکیل کارگروه ویژه با انبوه سازان/ پیشنهاد بسته ویژه برای ورود به بافت های فرسوده و زمین های دولتی

سیم کارت های شاتل موبایل با پیش شماره 0998 و کد یک وارد بازار شد

تازه ترین گزارش نرخ تورم تا پایان شهریور 96

مشتری ناراضی بی ام و سری 7 که خودروی خود را آتش زد!

با 30 میلیون تومان چه خودروهایی می توان خریداری کرد؟ + جدول قیمت

کشت دیم راه استفاده بهینه از منابع آبی برای تأمین امنیت غذایی

مراحل مقدماتی الکام گیمز به صورت آنلاین آغاز شد

پیشنهاد وزارت صنعت به دولت برای تغییر تعریف خودرو لوکس

سنگ پای ایرانی به کدام کشور ها صادر می شود؟

نگاهی به جایگاه حوزه صادرات در رونق اقتصادی کشور

نتایج یک نظرسنجی در مورد میزان رضایت از خودروهای داخل ایران

زمان واریز حقوق شهریورماه بازنشستگان

خیز برای حذف دلار از معاملات جهانی نفت

«بام» ارزی در راه است

اینتل هدست واقعیت مجازی Alloy را عرضه نمی کند!

خودرو های کانسپتی طراحی شده برای آینده ی بدون راننده!

گسترش باغ های زیتون در برنامه ششم توسعه

پول حاصل از فروش لباس فرم مدارس کجاست؟!

وقتی سیف خوش خبر می شود!

سرمایه گذاری هنگفت بنز بروی خودروهای الکتریکی

معرفی خودروی تمام الکتریکی پژو سیتروئن

حضور ایران خودرو در نمایشگاه بین المللی صنعت آذربایجان

5.5 میلیون اصله نهال برای توسعه باغ های زیتون نیاز است

هایما S5 توسط ایران خودرو در مشهد رونمایی شد + شرایط فروش

لایحه تفکیک وزارت صنعت، معدن و تجارت رد شد

کشت دیم راهکار ایجاد امنیت غذایی با استفاده بهینه از منابع آبی

تاکنون بیش از 800 هزار گلکسی نوت 8 پیش خرید شده است

پرداخت 1573 هزار میلیارد ریال تسهیلات در دولت تدبیر و امید توسط بانک ملی ایران

تغییر مالکیت 993 میلیون برگه دارایی مالی

مدیرعامل شرکت فولادخوزستان تغییر کرد

مذاکرات زنگنه برای حل مشکلات تأمین مواد اولیه پتروشیمی در بورس

بنتلی کانتیننتال نسخه رالی با قیمتی در حدود 55 هزار دلار فروخته شد

دو مسئله مهم بخش اقتصادی

پر رونق ترین بازار در آستانه ماه محرم

تحقق 21درصد سهمیه اشتغالزایی تعهد شده در مازندران

عکس: کدو سبز 68 کیلویی!

سخن همکار :" مهر به دوم هم رسید و خبری از پرداخت حقوق بازنشسته ها نشد "

نگاهی به عکس های بی نظیر جهانگردی که تماما با موبایل ثبت شده اند

در چرایی مخالفت با جداسازی وزارتخانه های اقتصادی/ هزینه ای که دوبار پرداخت می کنیم

بازدید رییس کل محاکم عمومی و انقلاب تهران از موزه بانک ملی ایران

اعلام نتایج آزمون استخدامی بانک سپه

9 دلیل قانع کننده که نشان می دهد آیفون 8 بهتر از آیفون X است!

ارتقای کیفیت خودروهای تجاری با همکاری های بین المللی

انتصاب مدیرروابط عمومی موسسه اعتباری ملل

واریز حقوق شهریورماه بازنشستگان کشوری

تجدیدنظر در تعریف خودروی لوکس/ در خرید خودرو دقت کنید

کاهش رضایت مشتریان از عرضه کنندگان خودرو

سرمایه گذاری بانک فرانسه در ایران

بازدید از موزه ها و اماکن فرهنگی تاریخی در روز جهانی گردشگری رایگان است

تقاضای جهانی نفت خام به مرز روزانه 98 میلیون بشکه می رسد

فقط 1800 حساب دولتی به بانک مرکزی منتقل شد

استخدام 3 ردیف شغلی در یک شرکت معتبر در تهران

معاینه فنی خودروهای دوگانه سوز به مشکل خورد

نگاهی به جایگاه حوزه صادرات در رونق اقتصادی کشور/ قفل هایی که باید گشوده شوند!

ارتقای جایگاه ریال با پیمان های پولی دوجانبه

استخدام کارشناس فروش و پشتیبان سایت در گروه حفاظتی ایمن-اصفهان

پذیرش 40 شرکت توسط بازار سرمایه

نابودی اراضی کشاورزی در سایه تغییرات اقلیمی

28 تیرماه، آخرین فرصت برای ثبت نام در همایش «آینده اقتصاد فناوری اطلاعات»

استخدام کارشناش فروش،باروابط عمومی بالا در شرکت تبلیغاتی

پروژه ای که 5 ماه پس از افتتاح هنوز تکمیل نیست

بانک اقتصادنوین هیچگاه وارد رقابت نرخ سود نشده است

رییس البین بانک روسیه خبر داد؛ سرمایه گذاری 150 میلیون دلاری روس ها در اردبیل

تقاضای جهانی نفت خام به مرز روزانه 98 میلیون بشکه می رسد

پرداخت 127 میلیاد تومان از بدهی گندم کاران زنجانی

50درصد بازار خودرو کشور در انحصار خودروهای تک ستاره!

مجتمع های تجاری ، نماد زیبایی و آراستگی فضاهای شهری

استخدام سرپرست فروش آقا در فرآورده های لبنی کاله در اصفهان

خروج موقت تریلر فاقد شماره انتظامی از کشور مجاز شد

امیدواری لوک اویل به مشارکت در صنعت نفت ایران

تامین مالی سایپا با اوراق اختیار فروش تبعی دالبر

قیمت خودروها مبنای لوکس بودن آن هاست

عشایر ظرفیت بارز گردشگری در اردبیل هستند/ ضرورت تأمین اعتبار مطالعه کوه سبلان برای تکمیل پرونده ثبت جهانی

اخزا و سخاب معیار ارزیابی فعالان بازار

امیدواری لوک اویل به مشارکت در صنعت نفت ایران

معامله 36هزار میلیارد ریال کالا در بورس

استخدام مسئول منابع انسانی در یک شرکت خدمات فنی و مهندسی

مراکز فیزیوتراپی ماهانه 60 میلیون سود به جیب می زنند

86 درصد از مردم در انتخاب رنگ خودرو اشتباه می کنند

استخدام مسئول دفتر،نیروی خدماتی،مشاور حقوقی در شینا سازه ریناس

کاهش 13 میلیارد دلاری قاچاق کالا با راه اندازی سامانه های گمرک

استخدام بازاریاب آقا در یک شرکت معتبر در تهران

اعلام آمار تولید و فروش 6 ماهه "ایران خودرو"

خودکفایی در تولید دانه های روغنی در دستورکار جهاد کشاورزی تهران قرار دارد

اعزام هیأتی از بخش تعاون آفریقای جنوبی به ایران

اقتصادنوین هیچگاه وارد رقابت نرخ سود نشد

وزارت جهاد کشاورزی پاسخگوی واردات برنج باشد

چراغ سبز "خاور" به خریداران

استخدام مشاور تلفنی(روانشناسی،ارتباطات،اجتماعی)/کلینیک رز طلایی

اولین جراحی کاشت دندان توسط یک ربات [تماشا کنید]

نکاتی کلیدی برای خرید مخلوط کن چرخشی

تولید پژو 208 و DS3 کراس بک الکتریکی تا سال 2019

استخدام طراح وب سایت خانم در آژانس تبلیغاتی نیک

خرید و تحویل یک دستگاه خودرو آتش نشانی به شهرک صنعتی اشتهارد استان البرز

رییس پژوهشکده اقتصادی منصوب شد

فقط 25 تا 30 درصد ماشین سازی اراک فعال است

استخدام فروشنده در شرکت سپاهان کبیر اصفهان

قاتل ستایش محکوم به پرداخت 120 میلیون تومان به خانواده مقتول شد

تخصیص 727 میلیارد تومان اعتبار به شهرداری های هرمزگان

بانک مرکزی نمی تواند شانه خالی کند

افزایش طول آزادراه ها به 7500 کیلومتر و ظرفیت بنادر به 263 میلیون تن/ توسعه خطوط ریلی در درون بنادر بزرگ و توسعه پسکرانه ها

افزایش طول آزادراه ها به 7500 کیلومتر و ظرفیت بنادر به 263 میلیون تن/ توسعه خطوط ریلی در درون بنادر بزرگ و توسعه پسکرانه ها