مطالب مرتبط:
معاون فرهنگی جهاد دانشگاهی تاکید کرد: لزوم ارتباط تنگاتنگ جامعه دانشگاهی با بازار حرفه ای حوزه مد و لباس
نقد و ارزیابی ششمین جشنواره مدولباس فجر/لزوم ارتباط جامعه دانشگاهی با بازار حرفه ای مد
تکذیب سفر مقتدا صدر به مصر و ارتباط با ایران
استخدام کارشناس ارتباط با مشتریان تمام وقت در شهر تهران
بازداشت 27 سرباز دیگر در ترکیه به اتهام ارتباط با گولن
5 + 1
یارانه ها
مسکن مهر
قیمت جهانی طلا
قیمت روز طلا و ارز
قیمت جهانی نفت
اخبار نرخ ارز
قیمت طلا
قیمت سکه
آب و هوا
بازار کار
افغانستان
تاجیکستان
استانها
ویدئو های ورزشی
طنز و کاریکاتور
بازار آتی سکه
چهارشنبه، 25 مرداد 1396 ساعت 16:052017-08-16سياسي

لزوم ارتباط جامعه دانشگاهی با بازار حرفه ای مد و لباس


جامعه دانشگاهی ما به ارتباط نزدیک تر و تنگاتنگی با محیط و بازار کسب و کار، بویژه در حوزه مد و لباس نیاز دارد تا به این واسطه با الزامات اجتماعی، - نیاز و خواسته های بحق جامعه به منظور ارائه طرح و ایده های نوعاً راهگشای خود آشنا شود.

به گزارش سایت قطره و به نقل ازایسنا به نقل از روابط عمومی کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور، سعید پورعلی - معاون فرهنگی جهاد دانشگاهی - در نشست شورای سیاستگذاری ششمین جشنواره ملی نقش تن پوش گفت: برگزاری این جشنواره با حمایت معاونت فرهنگی جهاد دانشگاهی به منظور کشف استعدادهای هنری در زمینه طراحی نقوش پارچه و لباس از میان دانشجویان شاغل به تحصیل یا فارغ التحصیلان دانشگاهی مرتبط با رشته تحصیلی طراحی پارچه و لباس انجام شده است.

جهاد دانشگاهی در تمام اهداف اجرایی خود، جامعه دانشجویی را مخاطب هدف خود قرار داده است.

با این رویکرد، درباره بسیاری از طرح ها و برنامه های فرهنگی مانند آنچه در جشنواره نقش تن پوش شاهد آن هستیم، نباید توقع یک برنامه تمام عیار و حرفه ای را داشته باشیم و آن را با موارد مشابهی که در سطح حرفه ای در زمینه طراحی نقوش پارچه و لباس مطرح است، قیاس کنیم.

او ادامه داد: محیط دانشگاه در عین این که بسیاری از چیزها را در ارتباط با رشته تحصیلی دانشجویان به آن ها می آموزد، بسیاری از چیزها را نیز قادر به آموختن نیست و این عزم و اراده دانشجویان است که با قرار گرفتن در محیط های کسب و کار و از رهگذر فعالیت های حرفه ای و آشنایی با دنیای واقعی موجود در زمینه فضای فرهنگی و هنری، باید خود را به شرایط مطلوبی برسانند تا از آن ها به عنوان یک نیروی کارآمد و خلاق در زمینه های گوناگون همچون موردی که در جشنواره نقش تن پوش هدف برگزارکنندگان آن است، یاد شود.

معاون فرهنگی جهاد دانشگاهی تصریح کرد: با نگاه اجمالی به عمده فعالیت های صورت گرفته تحت نظارت جهاد دانشگاهی کشور و بویژه در عرصه فرهنگی و هنری به روشنی شاهد آن هستیم که هریک از این برنامه ها از همان ابتدا با پختگی و قوام لازم برگزار نشده اند و به مرور زمان با استفاده از تجربیاتی که طی ادوار گوناگون حاصل می شود و مورد نظر قرار دادن آن به جهت اصلاح یا صحه گذاشتن به برخی اقدامات مطلوب یک جریان فرهنگی مثل برگزاری یک جشنواره در آینده، به سطحی قابل قبول از خود خواهد رسید که حتی بتوان از آن توقع جریان ساز بودن در بعد فرهنگی را نیز داشت.

پورعلی گفت: نکاتی که در این نشست و برای تداوم راه جشنواره ملی نقش تن پوش آن هم به شکل مطلوب تری عنوان شد، همگی سازنده و راهگشاست، اما باید به این نکته نیز توجه شود که جامعه دانشگاهی ما به ارتباط نزدیک تر و تنگاتنگی با محیط و بازار کسب و کار نیاز دارد تا به واسطه آن و تعاملی که میان قشر دانشجو و جامعه فعال در زمینه مد و لباس مشخصاً در موردی که به این جشنواره مربوط می شود، دانشجویان شرکت کننده در این جشنواره با الزامات اجتماعی و نیاز و خواسته های بحق جامعه بیش از پیش آشنا شوند و آن ها را در طراحی های آینده خود به کار بگیرند و شاهد پیاده شدن آن ها در قالب طراحی نقوش در تن پوش ها باشیم.

تجاری سازی طرح های منتخب جشنواره را در دستور کار داریم رییس جهاد دانشگاهی دانشگاه هنر نیز در نشست شورای سیاستگذاری ششمین جشنواره ملی نقش تن پوش، گفت: در بخش مسابقه این دوره قصد داریم موضوع اصلی را بر مبنای دهه فجر و مفهوم ایثار و شهادت قرار دهیم و به شکل مصداقی و به جهت سالگرد واقعه ساختمان پلاسکو، این موضوع مورد تأکید است.

بهزاد رشیدی ادامه داد: مراحل کار ششمین دوره این جشنواره را با توجه به تجارب ارزنده ادوار گذشته آغاز کردیم و در بدو امر، تغییراتی را در فراخوان آن منظور کردیم.

کلیت کار طبق روال گذشته است و فقط در اهداف، محورهای موضوعی و تدابیری که در بخش های جنبی جشنواره قصد انجام آن را داریم تغییراتی لحاظ شده است.

به طور مثال بحث تجاری سازی طرح های منتخب جشنواره را در دستور کار داریم و معتقدیم باید راهکارهای عملیاتی درباره رسیدن آثار به مرحله فروش و تجاری سازی آن ها اجرا شود.

رییس جهاد دانشگاهی دانشگاه هنر در ادامه گفت: در دوره جدید برآنیم تا زندگی شهری و علاوه بر آن، آیین ها و سنت های ایرانی را که اغلب به دست فراموشی سپرده شده اند، همچون اعیاد دینی و ملی به عنوان محورهای موضوعی مورد توجه قرار دهیم.

رشیدی تأکید کرد: در دوره پیش رو، بر جنبه کاربردی تر شدن جشنواره تأکید داریم و تا زمان برگزاری اختتامیه، برنامه ریزی به منظور برپایی ورک شاپ های آموزشی به انجام خواهد رسید.

او افزود: در بخش مسابقه این دوره قصد داریم موضوع اصلی را بر مبنای دهه فجر و مفهوم ایثار و شهادت قرار دهیم و به شکل مصداقی و به جهت سالگرد واقعه ساختمان پلاسکو، این موضوع نیز مورد تأکید است.

رییس جهاد دانشگاهی دانشگاه هنر گفت: پیش نویس فراخوان ششمین جشنواره ملی نقش تن پوش آماده شده است و در ادامه برگزاری چنین جلساتی، ضمن همفکری، تشریک مساعی و اعمال برخی تغییرات جزیی و احصای برخی نظرات کارشناسی از سوی صاحبان برند و فعالان عرصه مد و لباس، فراخوان نهایی شهریورماه سال جاری منتشر خواهد شد.

باید آثار برتر جشنواره نقش تن پوش را به تولید برسانیم معاون فرهنگی جهاد دانشگاهی دانشگاه هنر نیز بیان کرد: باید در جهت معرفی هرچه بهتر و بیشتر جشنواره نقش تن پوش و ظرفیت های ایجادشده در آن، آثار برتر را به تولید رسانیم.

الهام زایجانی به ارائه گزارشی از برگزاری دوره پنجم این جشنواره پرداخت و ادامه داد: از جمله دستاوردهای دوره پنجم این جشنواره می توان به معرفی هر چه بهتر جشنواره و پوشش رسانه ای مطلوب آن اشاره کرد.

دراین راستا شبکه دانشجویی را در چند شهر بزرگ کشور تشکیل دادیم و در کنار برگزاری روند اجرایی جشنواره، ورک شاپ های آموزشی در تبریز و سنندج برگزار کردیم و با مشارکت شهرداری تهران در نگارخانه شهدخت، آثار منتخب این جشنواره و دوره های گذشته را به نمایش گذاشتیم.

معاون فرهنگی جهاد دانشگاهی دانشگاه هنر بیان کرد: تجاری سازی جشنواره از جمله برنامه هایی بود که به آن اهتمام ویژه ای داشتیم و برندهای بسیاری نیز در جریان جشنواره کنارمان بودند و به این نتیجه رسیدیم که باید در جهت معرفی هر چه بهتر و بیشتر جشنواره و ظرفیت های ایجادشده در آن آثار برتر را به تولید رسانیم.

تأکید جشنواره ملی نقش تن پوش بذر لزوم مشارکت بیشتر و افزایش بودجه در نخستین نشست شورای سیاستگذاری ششمین جشنواره ملی نقش تن پوش، برخی اعضای هیئت داوران در دوره های گذشته سخن گفتند.

شاهرخ جعفری اظهار کرد: آنچه در جریان دوره قبل جشنواره، خلاء آن حس شد، بحث مارکتینگ و برندینگ جشنواره بود؛ ما نیز در این زمینه مشاوره هایی دادیم تا آن گونه که باید این جشنواره و لوگوی آن را در معرض معرفی قرار داده و آن را بیش از پیش در راستای عرضه محصولات ایرانی در قالب نقش و نگار حک شده روی تن پوش به منصه ظهور رسانیم.

خاضع، یکی از تولیدکنندگان نیز گفت: ما در دوره گذشته شاهد کیفیت چندان قابل توجهی در زمینه آثار ارائه شده نبودیم و باید به واسطه آثار ارائه شده در این جشنواره، مظاهر فرهنگی ایرانی را در قالب اِلمان ها و نمادهای بومی و ایرانی نمود بخشیم.

مهدی محمودی - رییس هیئت داوران پنجمین جشنواره ملی نقش تن پوش - نیز در سخنانی ضمن به حق دانستن برخی نکات مطرح شده در این جلسه، اظهار کرد: باید بضاعت پروژه ای مانند نقش تن پوش را با خروجی آن مد نظر داشته باشیم، برندسازی جشنواره، امر مهمی است؛ اما با توجه به بودجه ای که برای آن در نظر داریم در بازه زمانی کوتاهی نمی توان توقع داشت به این مهم دست پیدا کنیم.

وی ادامه داد: همواره سه مدل در انجام پروژه های فرهنگی و هنری رواج دارد؛ حمایتی، حمایتی - مشارکتی و مشارکتی که باید بر این اساس گفت که تا کنون نحوه برگزاری جشنواره نقش تن پوش حمایتی بوده و تنها زمینه مشارکتی در آن، حضور صاحبان چند برند در قالب هیئت داوران بوده است.

حمید قبادی - دبیر کارگروه ساماندهی مد و لباس - نیز در نخستین نشست شورای سیاستگذاری ششمین جشنواره ملی نقش تن پوش حضور داشت.

انتهای پیام
کلید واژه ها: دانشگاه - جهاد دانشگاهی - فرهنگی - جشنواره - دانشجویان - جامعه - مد و لباس - لباس - برگزار - فارغ التحصیلان دانشگاهی - رشته تحصیلی - جهاد - تحصیل - برنامه - حرفه - طراحی - پارچه - معاون - فارغ التحصیلان - هنری - محیط - فضای فرهنگی - روابط عمومی - بازار - دانشجویی - کشور - آشنا - رشته - اصلاح - ایسنا

آخرین اخبار سرویس:
وزیر ارشاد: از هیچ انتقادی ولو گزنده و تند ناراحت نمی شوم

توکل و توسل عامل پیروزی ما در دفاع مقدس بود

افزایش مصرف داروهای مشتق از پلاسما/چه نذری بهتر از اهدای خون

نوحه مورد علاقه چهره های معروف + فیلم

امیدی برای خروج مسکن از رکود وجود ندارد

پرواز جنگنده های ارتش به منظور پشتیبانی از یگان های شرکت کننده در رزمایش حیدر کرار

دوستان امام/1 عابس بن شبیب دلاور کربلا

در پاسخ به سوال فارس وزیر ارشاد از پاسخ مصداقی درباره معاونت ها خودداری کرد

عزاداری شب سوم محرم در مسجد جمکران

صادق زیباکلام از دادگاهش گفت: اتهامات من سیاسی است/ چه فرقی میان من و توکلی است؟

پیام مشترک وزیر آموزش و پرورش و دبیر شورایعالی مناطق آزاد کشور

دفتر خدمات عمومی سازمان آرامستان های شهرداری بزودی افتتاح می شود

معمای سکوت و سقوط در آغاز جنگ!

امروز جلسه تعیین تکلیف سود سهام عدالت در دفتر معاون اول برگزار می شود/ اولین پرداخت سود سهام، علی الحساب است

تغییری در اعتبار مراسم اربعین صورت نمی گیرد/تمامی اعضا ی شورای شهر در حمایت از برنامه های مذهبی اتفاق نظر دارند

عبدالحسین ساسان: ایران در چهار دهه گذشته به تصویر مشخصی از نظام اقتصادی مطلوب نرسیده است

فیلم/ گشت زنی جنگنده های ارتش در مرزهای غربی کشور

11 پرونده ضرب و شتم با سازش طرفین مختومه شد

پرواز هواپیماهای ارتش در آسمان مرزهای غرب و شمال غرب کشور

تمام توان خود را برای اعتلای گیلان به کار خواهم بست

روحانی در گفتگو با نخست وزیر عراق : ایران با هر حرکتی در تقابل با تمامیت ارضی عراق مخالف است

گفت و گوی تلفنی روحانی و اردوغان درباره ی اقلیم کردستان عراق

استخدام چاپ آسیا در زنجان

استخدام رزرویشن آقا جهت شیفت شب در کرج

استخدام گارسون و ظرفشور آقا در یک غذاخوری

پرستاران مهم ترین عضو تیم مراقبتی از کودکان هستند

استخدام چند نفر نیرو جهت کار در کارگاه کابینت سازی

استخدام دندانپزشک با مجوز کار در یک درمانگاه

شکست حزب ماکرون در انتخابات سنای فرانسه

داوود میرباقری استاد افتخاری دانشگاه صداوسیما شد

استخدام مسئول دفتر مدیر عامل در یک هولدینگ معتبر تولیدی صنعتی

سطح علمی 130 حوزه علمیه در کشور ارتقا می یابد

یار قلی معروف مسن ترین یوز ایرانی دیده شد +عکس

غفلت ایران از روش لابی گری در امریکا

جزییات تشکیل هیئت مشورتی جبهه مردمی

آغاز «کم رونق» رفراندوم اقلیم/ خبرنگاران تنها از شعب منتخب می توانند گزارش دهند + فیلم و تصاویر

دیدار تولیت آستان قدس رضوی با آیت الله ناصری در اصفهان/عکس

چراییِ ازراه ماندگان عاشورا/چگونه از قافله امام(ع) جا نمانیم؟!

روحانی انتخاب رییس جمهور جدید سنگاپور را تبریک گفت

آتش سوزی در مقابل حرم حضرت عباس(ع) + تصویر

بهبود فضای کسب و کار اولیت 100 روزه وزارت ارشاد است

عملیات پهپادهای سپاه در بالای سر داعشی ها (+عکس)

اتحاد ارتش و سپاه در دو رزمایش

شجاعت یا حماقت؛ چرا ایرانی ها به تماشای بمب گذاری می روند؟ (+فیلم)

برگزاری همایش طلایه داران حسینی در 3 منطقه استان گلستان

معرفی شهردار جدید لنگرود

روحانی انتخاب رییس جمهور جدید سنگاپور را تبریک گفت

"خُر خُر" را جدی بگیرید

مقتل خوانی در مسجد حضرت امیر (ع)+فیلم

نواخته شدن زنگ تربیت بدنی و تندرستی در مدارس استان + مصاحبه

برگزاری همایش پرستاری کودکان با هدف بررسی نقش پرستاران در درمان بیماران

برگزاری رزمایش عملیاتی مقابله با گروهای معاند و ضد انقلاب در ایرانشهر

نقشه های جدید اکتشاف آماده انتشار است

شهرکرد/حفظ و نمایش ارزش های هشت سال دفاع مقدس در"موزه دفاع مقدس"

اتهامات ترامپ به ایران، کاملا واهی است/ آمریکا در تولد و نجات تروریست ها در منطقه نقش اساسی داشته است

دستگاه قضایی استان قزوین با متخلفان فضای مجازی برخورد قاطع می کند

فیلم/ گشت زنی جنگنده های ارتش در مرزهای غربی کشور

صوت/ منم اون غلام سیاهت

حجت الاسلام ریاضت: هیئتی معرفت زاست که منبری و ذاکرش اهل معرفت باشد/ مستمع را به حداقل قانع کردیم

تغییری در اعتبار مراسم اربعین صورت نمی گیرد/تمامی اعضا ی شورای شهر در حمایت از برنامه های مذهبی اتفاق نظر دارند

ضرورت ارتقای توان دفاعی در برابر طمع دشمنان

نه تغییر در وزارت ارشاد ارزش است، نه ثبات

گشایش نمایشگاه عکس و گرافیک دفاع مقدس در یاسوج

دوبله گلوری Penguins - سری اول انیمیشن پنگوئن های فضایی

استقبال نمادین از کاروان محرم در هشتبندی

لزوم تعامل بین دستگاهی برای پیشگیری از وقوع جرم در حوزه بهداشت و درمان

برگزاری همایش بزرگ عاشوراییان در دانشگاه آزاد اسلامی

تلاش دولت اشرف غنی برای مهندسی "انتخابات آینده افغانستان"

هفته دفاع؛ هفت گفتگو / 4 / مرضیه نظرلو، نویسنده و پژوهشگر؛ برخی دوستان شهید هاشمی برای نوشتن کتابش کمک نکردند / سردارِ هور، گمنام ترین فرمانده دوران جنگ است/ یادمان شهید هاشمی زیر آب رفته است!

استخدام فرکار ماهر در محدوده لادن مشهد

هیچ چیزی در شورای شهر نباید محرمانه بماند

25 سازمان در بروز حادثه پلاسکو مسوول هستند

وزیر ارشاد دولت داوزهم با40 برنامه وزارتخانه اش را اداره می کند

استخدام حسابدار جهت سنگبری واقع در اصفهان

گردهمایی 1000 نونهالان تهرانی در میدان امام حسین(ع)

استخدام آشپز آقا بصورت تمام وقت با ضامن معتبر در خراسان رضوی

توقف پرواز ایرلاین های ایرانی به کردستان عراق

اعزام سفیر جدید ایران به فرانسه

استخدام صندوقدار خانم آشنا به برنامه آفیس در البرز

40 برنامه مبهم برای شهرگردشگر شدن

جنگنده های ارتش در مرزهای غربی کشور به پرواز درآمدند

واکنش تماشاچیان به فلم وحشتناک در سینما+ویدیو

قصه پر غصه محیط بانان همچنان ادامه دارد

فضای نقد در حوزه شعر آیینی کشور فراهم نیست

نجف برای اربعین حسینی آماده می شود

برگزاری جلسه شورای سلامت و امنیت غذایی در دهدز

تعطیلی کارخانه ها غیر قابل تصور است/ برخی بعنوان جنایتکار اقتصادی باید محاکمه شوند

توقف پرواز ایرلاین های ایرانی به کردستان عراق

47 هزار پروژه محرومیت زدایی در کشور در دست اجرا است

بررسی مؤلفه های یک عزاداری تأثیرگذار

مشاور شهردار تهران بر گسترش همکاری با پاریس در قالب دیپلماسی شهری تاکید کرد

خدمت به مردم به ویژه ایثارگران عبادت است

روایت رهبر انقلاب از پوشیدن لباس بسیجی

برگزاری نمایشگاه به مناسبت هفته دفاع مقدس در سازمان قضایی نیروهای مسلح

نگاهی به بزرگ ترین آیین عزاداری شهر نوش آباد در محرم

فرماندار تبریز: صورتجلسه انتخاب شهردار را دریافت نکرده ایم

کارکنان بنیاد از اجرا شدن سلیقه ای دستورالعمل ها بپرهیزند

شورای شهر به دنبال جایگزینی برای جوش شیرین در نان

شهدای دفاع مقدس به امام حسین(ع) تاسی کردند

لحظه لحظه حضور در سرزمین وحی با خاطرات همسرم گذشت/ فاجعه منا داغ بزرگی بر دل ما گذاشت

از برقراری صلح و سازش در پرونده های قتل عمد تا آزادی 67 زندانی با تلاش شورا های حل اختلاف زنجان

پاسداری از محیط زیست؛ ضرورتی انکار ناپذیر

درآمدی بر شعر و ادبیات پایداری

سه هدف و 40 برنامه در وزارت ارشاد دنبال خواهیم کرد/اقدامات و برنامه های 100 روزه به دولت ارائه شد

بازدید از طرح انسجام اتحادیه کرمانشاه

3 موشک برد بلند در باغ موزه دفاع مقدس همدان نصب شد

مستند پاسدار شهید حمله تروریستی مجلس ساخته می شود

تعزیه آیین ماندگار عزاداری ماه محرم در شهرستان گناوه

دادستان قم از تشدید نظارتها در راستای احیای حقوق عامه خبرداد

بازگشت از جراحی در خاکریز با آن بیست و سه نفر

واکاوی یک اختلاف هنری؛ چه کسی گلپا را حذف کرد؟

عالی ترین رنج حیات بشر که برای جوانان مفید است

سردار پاکپور: برخی عناصر ضد انقلاب در ارتفاعات منطقه رزمایش محرم حضور داشتند

هیئتی معرفت زاست که منبری و ذاکرش اهل معرفت باشد/ مستمع را به حداقل قانع کردیم

پاسخ نماینده مجلس به نامه وکیل احمدی نژاد: آرای قطعی دیوان محاسبات قبلا به احمدی نژاد ابلاغ شده بود

شاعران دور ان اخیر نشنیده رد می کنند

«رمزهای عاشورا» کتابی از آیت الله« هاشمی رفسنجانی»

نگاهی گذرا بر 8 سال دفاع مقدس - سربیشه

برپایی نمایشگاه نماز عاشورایی در مشهد اردهال

صبحگاه مشترک نیروهای مسلح ورامین

در روزهای محرم پلاکت خونتان را نذر بیماران سرطانی کنید/ اهدای هیجانی خون جای اهدای آگانه را گرفته

پرواز هواپیماهای شکاری-بمب افکن ارتش در آسمان مرزهای غرب و شمال غرب کشور

برگزاری انتخابات هیئت رییسه شوراهای بهمیی

نه تغییر در وزارت ارشاد ارزش است، نه ثبات/ تشکیل دبیرخانه گفت وگوی فرهنگی، هنری و رسانه ای در وزارتخانه

مراسم رونمایی از یادمان شهدای منا برگزار شد

ویژه برنامه هفته دفاع مقدس در سردشت + تصاویر

ناگفته های هشت سال دفاع مقدس

صبحگاه مشترک بسیجیان بنیاد برگزار شد

نامه مهم محمود احمدی نژاد به رییس قوه قضاییه

ولایتی درگذشت رهبر اسبق اخوان المسلمین مصر را تسلیت گفت

خانواده های مشهور اما نفرین شده در طول تاریخ (1)

سیاست اصولی ایران حمایت از تمامیت ارضی کشورهای منطقه است

مانور جنگنده های ارتش در مرزهای غربی و شمال غربی کشور

دولت هر چه سریعتر کلیات قانون «مقابله با اقدامات ماجراجویانه آمریکا» را ابلاغ کند / تقویت بنیه دفاعی سپاه قدس مدنظر قرار گیرد

روایتی متفاوت از جانبازان اعصاب و روان

"نذر خون" را به تاسوعا و عاشورا موکول نکنید/ایام محرم "پلاکت" اهدا کنید

رویکرد دولت به کارگران، قبل و بعد از انتخابات، 180 درجه تفاوت دارد

استخدام انباردار و آبدارچی خانم در یک شرکت بازرگانی معتبر

پسر 12 ساله نادر فلسطینی+ویدیو

استخدام توسعه دهنده Front

شرایط حساس انتخابات 2018 نواز شریف را مجبور به بازگشت کرد

شهردار نوشهر منصوب شد

اگر موسوی و کروبی بخواهند حرف بزنند وعذرخواهی کنند برایشان نشست خبری برگزار می کنیم/ رفع حصر یعنی دادگاه

استخدام کارشناس حسابداری باسابقه جهت همکاری در استان البرز

حضور جنگنده های نیروی هوایی ارتش در رزمایش ارتش و سپاه

تقویم روز ارتباطات/ نخستین دوره فوق لیسانس روزنامه نگاری

نه تغییر در وزارت ارشاد ارزش است، نه ثبات/ تشکیل دبیرخانه گفت وگوی فرهنگی، هنری و رسانه ای در وزارتخانه

امام حسین(ع) در مقابل فشارِ دنیای متعرض احساس «تردید» نکرد + فیلم

پرونده «ستایش قریشی» به اجرای احکام ورامین ارسال شد

نسبت علم کلام و علم تاریخ در عاشوراشناسی بررسی می شود

" زیرساخت فکری" در جنگ های فرهنگی - عقیدتی اهمیت زیادی دارد

سردار پاکپور: برخی عناصر ضد انقلاب در حواشی منطقه رزمایش محرم حضور داشتند

برنامه جمکران برای تاسوعا و عاشورای حسینی/ برپایی نمایشگاه «روایت سرخ» به یاد شهدا

گردشگری می تواند برای شهرستان سمیرم اشتغال پایدار ایجاد کند

گرامیداشت هفته دفاع مقدس درصدا و سیمای مرکزلرستان

واکاوی جنجالی که با انتقاد از شجریان به پا شد/ چه کسی گلپا را حذف کرد؟

حذف دهمین موانع پروازی فرودگاه یاسوج

ضرورت استاندارد سازی مقوله گاسترونومی در گیلان

به  اخلاق نهادی اولویت دهیم/ اصلاح افراد لزوماً به اصلاح نهادهای اجتماعی نمی انجامد

توضیحات اعطا درباره ایمنی در پایتخت و وضعیت آتش نشانان

هیئتی معرفت زاست که منبری و ذاکرش اهل معرفت باشد/ مستمع را به حداقل قانع کردیم

روایت توییتری از تماس تلفنی روحانی با اردوغان و العبادی

نامه مهم محمود احمدی نژاد به رییس قوه قضاییه

ربات هایی که مشابه انسان ها راه می روند

مشروح گفتگوی ظریف با سی ان ان

ابراز امیدواری صاحب عروسک جناب خان به توافق با خندوانه

سامانه سجام به دنبال افزایش مسئولیت اجتماعی آحاد جامعه است / دیده بان پیشگیری طرحی برای کاهش جرائم و آسیب های اجتماعی

کتاب «دین» همزمان با هفته دفاع مقدس رونمایی می شود

جابجایی استانداران؛ راهبرد دولت دوازدهم + سابقه 12 استاندار

مصرف داروهای مشتق از پلاسما افزایش یافت/ برای اهدای خون باید فرهنگسازی کرد

نظر حدادعادل درباره شرکت در مراسم تشییع شهید حججی

حرکت رعدآسای دسته های عزاداری برای قدرت نمایی به یزیدیان زمانه؛ آیین بزرگداشت محرم در لبنان+ تصاویر

«رضا سنجرانی» به کاروان شهدای مدافع حرم پیوست

بررسی وضعیت کیفیت «نان» در شورای شهر

استخدام دستیار دندانپزشک جهت مطبی در شریعتیِ تهران

استخدام منشی و سالن دار جهت رستوران در خراسان رضوی

تولیت آستان قدس رضوی برای سفر دو روزه، وارد اصفهان شد

استخدام کارگر ساده جهت انبار MDF در اصفهان

سارق ناکام+ویدیو

تیتراژ ویژه برنامه ثریا در هفته دفاع مقدس با صدای حامد زمانی

اردوهای جهادی؛ فرصتی برای آشنایی با دردهای جامعه

پاسخ نماینده مجلس به نامه وکیل احمدی نژاد: آرای قطعی قبلا ابلاغ شده

استخدام بازاریاب در شرکت ایده نگار قاصدک پارس در تهران

نقش روحانیت در جنگ

علت انفجار معدن آزادشهر به زودی مشخص می شود

سعید سالارزهی :آماده مذاکره برای بازگشت جناب خان به خندوانه هستم

فریادهای زهرا سعیدی؛ نماینده مبارکه در دفاع از حقوق پایمال شده کارگران

اصلاح طلبان و حامیان دولت از برجام گوساله سامری ساختند

پرواز ایرلاین های ایرانی به کردستان عراق متوقف شد

مستند زندگی شهید عبدالله اسکندری در تراز ملی ساخته می شود

برگزاری کنگره بین المللی اخلاق در علوم و فناوری با 5 محور

ورودمعاون رییس جمهور به ایلام

جمع آوری کمک های مردمی برای مردم میانمار

محمدحسین مقیمی استاندار تهران شد

دفاع مقدس در قاب تصویر -خضری دشت بیاض

نماینده پیشین مجلس: احتمال کاندیداتوری لاریجانی در سال 1400

گشایش نمایشگاه هفته دفاع مقدس در بندر لنگه

سه هدف و 40 برنامه در وزارت ارشاد دنبال خواهیم کرد/اقدامات و برنامه های 100 روزه به دولت ارائه شد

سعید اسدی؛ مدیر امور بین الملل شد

ضعیف ترین دختر و زن این است که شک می کند که لاک یا خدا؟!!

لزوم ارتباط جامعه دانشگاهی با بازار حرفه ای مد و لباس

لزوم ارتباط جامعه دانشگاهی با بازار حرفه ای مد و لباس