مطالب مرتبط:
مدیرعامل فولاد مبارکه: مصرف آب و مواد نسوز فولاد مبارکه کمتر از سایر فولادسازان جهان
مصرف آب و مواد نسوز فولاد مبارکه کمتر از سایر فولادسازان جهان
مصرف آب و مواد نسوز فولاد مبارکه کمتر از سایر فولادسازان جهان
مصرف آب و مواد نسوز فولاد مبارکه کمتر از سایر فولادسازان جهان
تولید ورق ساخت لوله های احیا مستقیم فولاد چادرملو در فولاد مبارکه
5 + 1
یارانه ها
مسکن مهر
قیمت جهانی طلا
قیمت روز طلا و ارز
قیمت جهانی نفت
اخبار نرخ ارز
قیمت طلا
قیمت سکه
آب و هوا
بازار کار
افغانستان
تاجیکستان
استانها
ویدئو های ورزشی
طنز و کاریکاتور
بازار آتی سکه
یکشنبه، 22 مرداد 1396 ساعت 00:022017-08-12اقتصادي

مدیرعامل فولاد مبارکه: مصرف آب و مواد نسوز فولاد مبارکه کمتر از سایر فولادسازان جهان


مدیرعامل فولاد مبارکه در بیست و چهارمین مراسم بهره وری شرکت مطرح کرد: مصرف آب و مواد نسوز فولاد مبارکه کمتر از سایر فولادسازان جهان - "- به گزارش سایت قطره و به نقل ازشارا به نقل از خبرنگار فولاد، در این آیین باشکوه که معاونان، مدیران و بیش از یک هزار نفر از کارکنان فولاد مبارکه" به صورت حضوری و تمامی کارکنان حاضر در خطوط تولید، تعمیرات و پشتیبانی نیز از طریق امواج رادیو فولاد شنونده سخنان مدیرعامل شرکت بودند، دکتر سبحانی افزود: در بخش مصرف آب، فولاد مبارکه ضمن توجه به اهمیت افزایش بهره وری در حوزه های مختلف ، با اجرای طرحهای توسعه در تصفیه خانه های خود و به کارگیری سیستم های بازچرخانی آب در سیکل تولید، مصرف آب خود را تا 3.

26 مترمکعب به ازای هر تن تولید کاهش داده است.

این در حالی است که به عنوان مثال در شرکت آرسلر اوکراین، این میزان 8.

5 مترمکعب، در فولادسازیهای آلمان 8.

3 مترمکعب و در خطوط نورد گرم و تولیدکنندگان فولاد تخت در جهان 8 مترمکعب است.

علاوه براین، فولاد مبارکه در بخش مواد نسوز 7.

73 کیلوگرم به ازای تولید هر تن مذاب، نسوز مصرف میکند؛ درحالیکه میانگین مصرف دنیا 25 کیلوگرم بر تن مذاب است.

دکتر سبحانی با اشاره به اهمیت نقش بهره وری در ارتقای سازمانها افزود: بهره وری تعاریف گوناگونی دارد اما به طور خلاصه باید گفت، بهره وری در سازمانها کاهش هرچه بیشتر و به عبارت بهتر جلوگیری از هدررفت هایی است که نسبت خروجی به ورودی یا همان ستاده به داده را کاهش می دهد و در دنیای رقابتی امروز، این دقیقا همان مسئله ای است که باعث ارتقا یا زوال سازمانها میشود.

وی در همین رابطه خاطرنشان کرد: سازمانی بهره ور است که نیروی انسانی آن چابک باشند و بتوانند خود را در مقابل تغییرات بیرونی از قبیل قیمت تمام شده، افزایش قیمت حاملهای انرژی، رکود در بازار و.

حفظ کنند.

در غیر این صورت، همان گونه که طی دو سال اخیر شاهد بودیم، بسیاری از سازمانها به دلیل پایین بودن بهره وری و نداشتن راهبرد مناسب، زیان ده شدند؛ این در حالی است که فولاد مبارکه در سالهای قبل و به ویژه طی دو سال اخیر که برای صنعت فولاد جهان از سخت ترین سالها بود، نه تنها هیچ گونه زیانی نکرد، بلکه در کنار اجرای طرح های توسعه خود و به بهره برداری رساندن آنها، سود معقولی را نیز حاصل کرد.

مدیرعامل فولاد مبارکه با تأکید بر اینکه امروزه فرهنگ بهره وری، همدلی، انسجام سازمانی و نظم و انضباط در فولاد مبارکه به یک فرهنگ تبدیل شده است و هریک از کارکنان در هر سطحی قطعا در بهره وری سازمان سهیم هستند، گفت: نتیجه همه این عوامل آن است که فولاد مبارکه همچون ستارهای درخشان بر آسمان صنعت فولاد کشور بدرخشد و در سطح جهانی نیز مطرح باشد.

مدیرعامل فولاد مبارکه در همین خصوص ادامه داد: اگر بگوییم بهره وری در یک سازمان 90 درصد است، یعنی 10 درصد عدم بهره وری داشته است که در این صورت مدیریت و همه کارکنان شرکت باید برای کاهش هرچه بیشتر این میزان هدررفت، برنامه ریزی و تلاش کنند.

موفقیت فولاد مبارکه در بهره برداری و افتتاح واحد گندله سازی 5 میلیون تنی سنگان در شرق کشور، موفقیت های حاصله در فولاد هرمزگان و تکمیل توسعه مجتمع فولاد سبا بخش دیگری از موفقیت های گروه فولاد مبارکه در ماههای اخیر بود که دکتر سبحانی ضمن ابراز خرسندی از این دستاوردها خاطرنشان کرد: این توفیقات به نوعی کسب افتخار برای همه مردم شریف ایران و کل صنعت کشور است.

وی در بخش دیگری از سخنان خود ظرفیتهای پایین در خطوط تولید و سازمانها را یکی از مشکلات صنعت فولاد کشور و به طورکلی از عوامل کاهش بهره وری شرکتها دانست و تصریح کرد: به خاطر داشته باشیم قطعا نمی توان در ظرفیتهای پایین، کار اقتصادی انجام داد؛ زیرا در بخش زیرساختها و نیروی انسانی موردنیاز، به همان اندازه که ایجاد این زیرساختها در یک کارخانه با ظرفیت بالا هزینه بر است، در یک واحد تولیدی کوچک نیز هست و در این حالت است که در سازمانهای بزرگ با بهره وری بالا قیمت تمام شده به شدت کاهش مییابد.

بنابراین یکی از راههای برون رفت از این چالش ها و بهره ور کردن واحدهای فولادی این است که ظرفیتها و مقیاسها به شکل اقتصاد محور تعریف شوند؛ البته یکی از نقاط قوت فولاد مبارکه در مقایسه با سایر فولادسازان مربوط به همین اصل است؛ به طوری که اکنون شرکت فولاد مبارکه نیمی از فولاد کشور را تولید میکند و باقیمانده را بیش از 10 شرکت دیگر تولید میکنند که با توجه به هزینه های بالاسری و ظرفیت پایین، تولید اقتصادی در آنها با حاشیه سود کمتر و بعضا با مشکلات جدی روبه رو می شود.

ایشان در ادامه کمبود الکترود گرافیتی را یکی از معضلات موجود فولادسازان جهانی دانست و تصریح کرد: یکی از مسائل بحرانی که در حال حاضر فولادسازان دنیا با آن مواجه هستند، تأمین الکترود گرافیتی است که می طلبد کارکنان بخش فولادسازی در این باره برای مصرف بهینه آن تمهیدات کاربردی تری بیندیشند.

مدیرعامل گروه فولاد مبارکه در ادامه با اشاره به روند خوب شرکت در کاهش هرچه بیشتر مصرف انرژی، خاطرنشان کرد: فولاد مبارکه درزمینه مصرف برخی اقلام مصرفی خود، از قبیل مصرف آب و مواد نسوز نسبت به سایر رقبای جهانی، از شرایط مطلوبتری برخوردار است، هرچند باید برای بهتر شدن این فرایند بیشتر برنامه ریزی و تلاش کنیم.

دکتر سبحانی در بخش دیگری از سخنان خود، کنترل خرید و مدیریت موجودی قطعات یدکی را راهی برای جلوگیری از خواب سرمایه شرکت دانست و در همین خصوص اضافه کرد: توجه به این امر در مدیریت هزینه ها و افزایش بهره وری سازمان مؤثر است.

مدیرعامل فولاد مبارکه تولید کالای نامرتبط با سفارش، کاهش بازده وزنی تولید محصولات و افزایش تولید محصولات انباری را از دیگر موارد اثربخش در کاهش بهره وری شرکت دانست و گفت: وقتی برای تولید 7 میلیون تن فولاد هدفگذاری میکنیم، باید به خاطر داشته باشیم هر درصدی از آنکه منطبق با هدف نباشد، جزء کالاهای انباری به حساب میآید و باید با قیمتی کمتر از سفارش به فروش برسانیم که این محصولات نامنطبق علاوه بر کاهش سود پیش بینی شده، کاهش سطح کیفی محصولات شرکت را نیز در پی خواهد داشت.

این در حالی است که در بازده وزنی تولید محصولات نیز باید توجه بیشتری داشته باشیم.

دکتر سبحانی با تأکید بر اینکه در بخش بهره وری در تولید گندله، بخش احیا مستقیم و در ریخته گری و نورد گرم به سایر رقبا نزدیک هستیم تصریح کرد: در همه این بخشها و به ویژه در بخش محصولات انباری در سالهای اخیر پیشرفت هایی کرده ایم؛ ولی هنوز میتوان وضعیت را بهتر کرد و راندمان را بالا برد.

وی در خصوص وضعیت بهره وری در نیروی انسانی فولاد مبارکه نیز اضافه کرد: فولاد مبارکه توانسته است در سالهای اخیر با حفظ نیروی انسانی خود، بهره وری در این بخش را افزایش دهد و تلاش کرده است با افزایش ظرفیتهایی که در طرحهای توسعه ایجاد کرده است، فاصله خود را با سایر رقبا کم و کمتر کند.

مدیرعامل گروه فولاد مبارکه در خاتمه سخنان خود ضمن قدردانی از اینکه کارکنان در تمامی شرکتها و خطوط همواره برای تحقق اهداف شرکت از هیچ کوششی دریغ نکردند، اظهار امیدواری کرد در ادامه این تلاشها در سال جاری نیز فولاد مبارکه بتواند به اهداف از پیش تعیین شده خود دست یابد.

به گزارش سایت قطره و به نقل ازخبرنگار فولاد در بخش دیگری از بیست وچهارمین مراسم بهره وری شرکت فولاد مبارکه، منوچهر نیکفر، معاون تکنولوژی نیز گزارش مبسوطی از عملکرد تولید نواحی مختلف فولاد مبارکه در سال گذشته ارائه کرد و با مقایسه عملکرد نظامهای تحول در سال 95 نسبت به سال 94 گفت: خوشبختانه فولاد مبارکه از ابتدا تا پایان سال 95 در زمینه های سرانه پیشنهاد ارائه شده در سازمان، تعداد پیشنهاد پذیرفته شده در کمیته های تحول، تعداد پیشنهاد اجراشده، درصد مشارکت کارکنان در نظام تحول، تعداد پروژه های بهبود (QCC) اجراشده، و تعداد کل دانش ثبت شده روند افزایشی داشته است.

وی در ادامه به پروژه های توسعه و در حال احداث فولاد مبارکه و همچنین درصد پیشرفت آنها اشاره کرد و گفت: توسعه زیر سقف مجتمع فولاد سبا با 95 درصد پیشرفت، کوره های آهک کلسینه در معدن حوض ماهی با 98 درصد، کنسانتره آهن سنگان با 50 درصد، نیروگاه مقیاس کوچک مجتمع فولاد سبا با 7/49 درصد، شبکه تصفیه فاضلاب شهری مبارکه و لنجان، 81 درصد پیشرفت فیزیکی داشته اند؛ ضمن اینکه پروژه های توسعه نورد گرم شهید خرازی و توسعه فولاد هرمزگان نیز در مرحله امضای قرارداد هستند.

نیکفر در بخش پایانی سخنان خود روند رضایتمندی کارکنان را نسبت به سالهای قبل افزایشی اعلام کرد و با ارائه توضیحاتی در خصوص نحوه انتخاب کارکنان بهره ور در پایان برای تمامی کارکنان شرکت، آرزوی سلامتی و موفقیت کرد.

گفتنی است در بخش پایانی این مراسم با حضور مدیرعامل و معاونان از تعدادی از کارکنان به نمایندگی از 2434 نفر بهره ور در سال 95 که مطابق معیارهای تحقق اهداف، مشارکت فردی در نظامهای بهبود و تحول، ایمنی واحد و همچنین عملکردهای رفتاری/ انضباطی انتخاب شدند، با اهدای لوح قدردانی شد.

برای نخستین بار در کشور انجام شد؛ تولید ورق ساخت لوله های احیا مستقیم فولاد چادرملو در فولاد مبارکه شاهرخ پورمستدام، کارشناس متالورژی شرکت فولاد مبارکه، با اعلام این خبر افزود: با درخواست شرکت آتی فلز شهریار از شرکت فولاد مبارکه برای تأمین ورقهای با گرید یادشده، واحدهای فروش، متالورژی و روشهای تولید، نواحی فولادسازی و نوردگرم فولاد مبارکه و با افزودن حدود 5/0 درصد مولیبدن به ذوب که سبب افزایش استحکام در دمای بالا و افزایش مقاومت در مقابل خوردگی میشود و همچنین با کنترل دقیق دما در نورد گرم و کنترل ریزساختار مناسب و خواص مکانیکی استاندارد، موفق به تولید و تأمین ورق موردنیاز این شرکت شدند.

وی افزود: ورقهای تولیدی با استانداردهای ASTM و از زیرگروه فولادهای آلیاژی حاوی مولیبدن است که در مخازن تحتفشار و سازههای مقاوم به حرارت استفاده میشود و به میزان 136 تن کلاف با ضخامت 12 و عرض 1500 میلیمتر از میزان 240 تن موردنیاز آن شرکت، تولید و تحویل شد.

ورقهای تولیدی فولاد مبارکه میتواند با نمونه های مشابه خارجی رقابت کند.

در همین خصوص ساسان شهریاری، رییس هیئت مدیره شرکت آتی فلز شهریار نیز با ارسال نامه ای از مساعدتهای مدیریت شرکت فولاد مبارکه در اجرای این پروژه مشترک قدردانی کرد و با بیان اینکه پیش ازاین، دانش فنی و توان تولید این نوع ورق در داخل کشور وجود نداشت و اکنون با کسب این موفقیت علاوه بر صرفه جویی اقتصادی از خروج مبالغ قابل توجه ارز جلوگیری شده است، تصریح کرد: ازآنجا که محصول تولید شده در فولاد مبارکه کیفیت بالایی دارد و به خوبی با انواع مشابه خارجی قابل مقایسه است، تمامی مراحل ساخت لوله های احیا مستقیم فولاد چادرملو ازجمله برش، فرم دهی و جوشپذیری با موفقیت در شرکت آتی فلز شهریار انجام شد.

شاهرخ پورمستدام، کارشناس متالورژی شرکت فولاد مبارکه، از همکاری کارکنان نواحی فولادسازی، نورد گرم، معاونت فروش، شرکت آتی فلز شهریار و سایر قسمتهایی که در به ثمر رسیدن این موفقیت همکاری کردند، قدردانی کرد.

مدیرعامل بانک رفاه: فولاد مبارکه یکی از بهترین شرکای تجاری بانک رفاه کارگران است مدیرعامل بانک رفاه کارگران به همراه معاونان و مدیران این بانک، طی بازدید از خطوط تولید و طرحهای توسعه فولاد مبارکه، ضمن دیدار و گفت وگو با مدیرعامل و معاونان شرکت، از فولاد مبارکه با عنوان یکی از بهترین و مهمترین شرکای تجاری بانک رفاه کارگران یاد و تصریح کرد: نقش این شرکت به لحاظ تأثیر بر میزان تولید فولاد و ایفای نقش استراتژیک در روند توسعه صنعتی کشور بسیار مهم و ارزشمند است.

محمدعلی سهمانی در گفتوگو با خبرنگار فولاد، هدف حضور خود و کارگروه همراه را گسترش راهکارهای همکاری بانک رفاه با شرکت فولاد مبارکه در حوزه های مختلف بانکی و ارائه تسهیلات به گروه فولاد مبارکه اعلام کرد و ضمن ابراز خرسندی از فرصت بازدید از این شرکت، با بیان اینکه حمایت از تولید داخلی، اشتغال و توسعه صادرات محور مهمترین برنامه های دولت محترم در سال 96 است، اظهار کرد: بانک رفاه کارگران حمایت مالی و پشتیبانی از تولید داخلی، حفظ و ایجاد اشتغال و تولید صادرات محور و ارز آور را در رأس برنامه های اصلی سال جاری خود قرار داده است که فولاد مبارکه نمونه بارز و مصداق بسیار مناسب برای این موضوع است.

وی با اشاره به اینکه فولاد مبارکه یکی از بزرگترین صنایع سنگین، استراتژیک، بسیار مهم و اساسی در استان اصفهان و کشور است و برای بانک رفاه نیز شریک تجاری معتبر و مهمی است، افزود: بانک رفاه پیش از این نیز همکاری هایی با این مجموعه بزرگ داشته است؛ ضمن اینکه در حال حاضر نیز امیدواریم این همکاریها با مذاکرات صورتگرفته، در آیندهای نزدیک وارد مرحله جدید شود و توسعه یابد.

سهمانی خاطر نشان کرد: پیش بینی می شود با بهره برداری از طرحهای توسعه فولاد مبارکه، این شرکت در سال جاری، وضعیت بسیار درخشان تر و پربازده تری داشته باشد.

وی در پایان ابراز امیدواری کرد بانک رفاه بتواند با همکاری فولاد مبارکه درزمینه رشد اقتصادی، اشتغال، صادرات و حمایت از تولید داخلی نقش فعالتری نسبت به قبل داشته باشد.


کلید واژه ها: فولاد مبارکه - فولاد - بهره وری - مدیرعامل - تولید - مصرف - کارکنان - جهان - کاهش - افزایش - نیروی انسانی - افزایش قیمت - فرهنگ - توسعه - اهمیت - زیان - دکتر - قیمت - صورت - خبرنگار - باشکوه - مدیران - تعاریف - رادیو - رابطه - میزان - بازار - آلمان - مراسم - گزارش

آخرین اخبار سرویس:
رشد 61 واحدی شاخص بورس

نقش پُررنگ ایران در کشور «عروس خاورمیانه» با اجرای یک کمپین

عراق برای صادر کنندگان ایرانی شرط و شروط گذاشت

این خودرو مجهز به فناوری رصد خورشیدگرفتگی است

ساختمان سازی بزرگترین عامل انتشار دی اکسیدکربن در کشور/زنگ خطر برای اجرای برنامه جریمه ای

خط هوایی اعزام مسافران حج عمره از فرودگاه اراک راه اندازی می شود

پیش بینی هرج‎ومرج در بازار با حذف قیمت از روی کالا

چرا قوانین انبوه حمایت گرایی در ایران نتیجه عکس داده است؟ فاصله حمایت به سبک حکومتی با نیاز تولید کننده

تشکیل شورای زکات در روستاهای کهگیلویه و بویراحمد/88 پروژه عمرانی از محل زکات اجرایی می شود

اظهارات سیف درباره اصلاح نظام بانکی

تشریح مهمترین اولویت های وزارت نفت

عجیب ولی واقعی؛ تکلیف موسسات غیر مجاز مشخص شد!

چرا سوپ برای سلامتی مفید است؟

تجهیز وسایل نقلیه گازوییل سوز به سامانه ردیاب

از «شروط عراق برای واردات کالا از ایران» تا «چوب جایگزین جدید فولاد در تولید خودرو»

مبارزه با مفاسد اقتصادی در نظام اسلامی نهادینه شود

محسن محمدی خیاره ، رضا مظهری هم انباشتگی، علیت و قانون واگنر تعمیم یافته: شواهدی جدید برای اقتصاد ایران

دولت برنامه ای برای سهمیه بندی بنزین ندارد/اتمام 27 فاز پارس جنوبی تا سال 97

چطور حوله مناسب بخریم؟

مظنه واحدهای کلنگی در تهران؟ +جدول

افزایش چک های برگشتی در استان فارس / صدور 47 هزار چک بی محل

هدایت حسین زاده ارزیابی تاثیر بانکداری الکترونیکی بر روی سودآوری بانک

جایگاه 13گلستان درفضای کسب و کار/ کاهش واحدهای راکد با رونق تولید

آخرین قیمت قطعات کامپیوتر و موبایل در آیتی قیمت

پناه بردن مردم روستاهای جنوب فارس به آب انبارهای غیربهداشتی

رونمایی از غول جدید BMW + تصاویر

اجرای طرح قربان تا قربان گاه برای اربعین امسال

اقتصاد مقاومتی تولید و اشتغال در دستور کار ادارات و نهادها قرار گیرد

اراضی شیب دار رامسر برای توسعه کشت غرب مازندران مستعد است

استخدام شرکت بهره برداری و نگه داری فراب (استخدام جدید)

آینده قیمتی رنو در ایران

عدم تحقق درآمدهای مالیاتی از بخش خودرو

استخدام کارشناس فروش محصولات پسیو شبکه در آتیه پرداز

استخدام متخصص کامپیوتر و شبکه های کامپیوتری/آتیه پرداز

استخدام برنامه نویس ویندوز در شرکت آتیه پرداز معین

استخدام برنامه نویس وب در شرکت آتیه پرداز معین

استخدام مهندس مکانیک،اپراتور بچینگ/سیستان وبلوچستان

پُتک محکم بر سر «رانت ساختمانی»

با 35 میلیون تومان چه خودروهایی می توان خرید؟+جدول قیمت

پیش بینی هرج‎ومرج در بازار با حذف قیمت از روی کالا

حجم پروژه های مشارکتی شهرداری مشهد در دوره شورای چهارم افزایش یافت

درخواست مجوز تولید واگن مسکوت ماند

«ربا» زنده است، تا «بانک متعارف» زنده است

رشد جهانی سرمایه گذاری در امنیت اطلاعات

رشد 19 درصدی تولید گوشت سفید در خوزستان

شروط عراق برای واردات کالا از ایران

شورای صادرات انعقاد پیمان پولی دوجانبه را از بانک مرکزی پیگیری کرد

شماره 474 هفته نامه ایران خودرو مننتشر شد

دولت برنامه ای برای سهمیه بندی بنزین ندارد/اتمام 27 فاز پارس جنوبی تا سال 97

آغاز بهره برداری از 130 دستگاه اتوبوس ایران خودرو دیزل در شهر شیراز

پیمان های پولی دوجانبه، راهکار بی اثر کردن تحریم های جدید آمریکا

لباس هایی که گران ترین های روی زمین هستند

​وزارت نفت به بورس انرژی رای اعتماد می دهد؟

پیش فروش محصول جدید دنا پلاس با گارانتی 3 ساله

شکار لحظه ای خاص از وزیر نفت/ عکس

بیطرف وزیر پیشنهادی نیرو مجوز ورود به کابینه دوازدهم را نگرفت

24 خودرویی که بی صبرانه منتظر دیدنشان در نمایشگاه خودرو ژنو 2017 هستیم!

صندوق سرمایه گذاری اعتماد کارگزاری بانک ملی ایران از بورس مجوز گرفت

اندوخته قانونی چیست؟

تازه ترین شماره هفته نامه ایران خودرو روی گیشه ها رفت

دولت ایران بدهکارتر ازدولت های نفتی عراق و عربستان

رانندگان اسنپ و تپ‎سی از مالیات بر درآمد خودرو معاف شدند

پیمان های پولی دوجانبه راهکار بی اثر کردن تحریم های جدید آمریکا است

برگزاری پنجمین همایش نشان تجاری با حضور بیمه رازی

هدف بانک دی حرکت به سوی سودآوری پایدار است

غایبان بزرگ نمایشگاه خودرو فرانکفورت کدام شرکت ها هستند؟

شش دلیل شیوع بیماری «س ر ق ت» رسانه ای

ربیعی: مزد به میزان تورم افزایش می یابد

سلام دوباره راه آهن ارومیه به هفته دولت/ بازهم به وعده ها عمل نشد

تبدیل اسناد دفترچه ای به تک برگی برای ارایه تسهیلات الزامی نیست

حمایت صندوق ضمانت صادرت ایران از صادرات به عمان

ابهام مهم وام خرید مسکن رفع شد

تبدیل اسناد دفترچه ای به تک برگی برای ارایه تسهیلات الزامی نیست

پرداخت تسهیلات مشاغل خانگی از طرح های اشتغالزایی کشور

افتتاح مسجد 72 تن

جزییات سرمایه گذاری در4سال گذشته

موافقان و مخالفان وزیر پیشنهادی نیرو چه گفتند؟

نخستین نشست ویژه وزارت کار دولت دوازدهم با موضوع اشتغال

روبل روسیه پلیمری شد

قیمت ارز، سکه و طلا (جدول)

قیمت تمام شده هر فعالیت بودجه دستگاه براساس حجم تعیین می شود

چند سال دیگر روبوتاکسی ها عادی می شوند؟

گزیده اخبار روزانه پایگاه خبری «عصر خودرو» (29 مرداد 96)

تبدیل شلتوک به برنج سفید در کارخانه های شالیکوبی گلوگاه

سود بدهی به بانک کشاورزی بخشوده می شود

صفحه اول روزنامه های سیاسی اقتصادی و اجتماعی سراسری کشور چاپ 29 مرداد

جلب سرمایه گذاری برای توسعه میادین مشترک اولویت وزارت نفت است

شماره 472 هفته نامه ایران خودرو منتشر شد

اجرای طرح های اشتغالزایی برای زنان سرپرست خانوار خراسان جنوبی

برگزاری دومین نمایشگاه بورس، بانک، بیمه و فرصت های سرمایه گذاری مشهد

ضرورت ایجاد نهاد تنظیم گری برای صنعت پتروشیمی

پشتیبانی بیمه ای از «صادرات به عمان»

3 هزار دستگاه خودروی هیبریدی وارد ناوگان تاکسیرانی می شوند

دولت بودجه مستقل برای درمان ناباروری مشخص کند

چندسال دیگر تاکسی های خودران می آیند؟

رییس اتاق بازرگانی: با رای اعتمادبه وزیران صنعت و اقتصاد شاهد اتفاق های خوبی خواهیم بود

تکذیب مهم رییس پلیس راه

تعمیر یخچال، لباسشویی و ظرفشویی فریجیدر در نمایندگی تعمیرات فریجیدر

بهترین زمان برای سفر به یونان

5 شرط عراق برای واردات کالا از ایران

تأکید شورای عالی صادرات بر انعقاد پیمان های پولی با کشورهای هدف تجارت

نیازمند ایجاد 3 بازار در انرژی و محیط زیست هستیم

بررسی پژو 3008؛ خودروی سال اروپا با احتمال ورود به بازار ایران

میزان اعتبار تسهیلات یارانه دار اشتغال زایی خراسان شمالی

ECU یا مغز خودرو را بشناسیم

سامانه پیمایش هوشمند تردد ناوگان به زودی راه اندازی می شود

خدمات پس از فروش ایران خودرو برای هشتمین سال متوالی اول شد

تلاش قطر برای کاهش وابستگی به صادرات ال ان جی

جا گذاشتن عروس در پمپ بنزین

دولت برنامه ای برای سهمیه بندی بنزین ندارد/اتمام 27 فاز پارس جنوبی تا سال 97

حقوق کارگران معدن زرشوران پرداخت شده است

نظام بانکی ظرفیت های خیلی بالایی دارد

بازرسان؛ تخلفات در کارخانه هل را تایید کردند

آزادراه افسانه ای چه بود، چه شد؟ + فیلم

طرح خروج پراید کلید خورد

باید امنیت شغلی را بالا ببریم/مردم از وزارت کار نارضایتی داشتند

قیمت مگان دست دوم چقدر است + جدول

گوشی هواوی P10 لایت بهتر است یا گلکسی J7 Pro؟ +عکس

یک شهاب سنگ از نزدیکی زمین می گذرد

اشتغالزایی؛ ثمره حرکت کانادا بسوی انرژی پاک

تنها 10 درصد از مردم بریتانیا صاحب بیش از یک مسکن هستند

اصلاح نظام بانکی از اولویت های بانک مرکزی است

مدیرعامل فولاد مبارکه: بورس کالا تنها نهاد کشف قیمت براساس عرضه و تقاضا است

5 شرط عراق برای واردات کالا از ایران

اعلام زمان فروش ساینا اتومات از سوی سایپا

اتومبیل حمل پول بانک در دهه 50/عکس

خودروهای جدید و استاندارد جایگزین سرویس مدارس پایتخت می شود

دیگر سود بالای 15 درصد نخواهید دید!

رشد 55 درصدی اشتغال خراسان رضوی در بخش کشاورزی

گزارش بررسی صلاحیت وزیر پیشنهادی نفت

امسال مصرف فولاد چین بالاتر می رود

افزایش گارانتی دنا پلاس به 50 هزار کیلومتر

اعتصاب کارکنان متروی دهلی

هدف بانک دی حرکت به سوی سودآوری پایدار است

ربیعی: مسئول مقابله با فقر هستم

تدوین سومین برنامه ملی آمار تا آذر ماه

دستیابی به تولید روزافزون و گسترش صادرات با برپایی نمایشگاه توانمندی صنایع استان البرز

«بام» ارزی در راه است

خبر جریمه 50 هزار تومان برای معاینه فنی تکذیب شد

افت جزیی بازار ورق چین

گوگل با شیائومی وارد همکاری می شود

97 درصد ایران در معرض خطر زلزله است

وقتی سیف خوش خبر می شود!

شکوهی: دی اسی ها بر عملکرد ما نظارت کامل دارند

صادرات یک میلیون تن لبنیات در آینده ای نزدیک

پرداخت سود سهامداران جم در بانک پارسیان

کوچک شدن بازار خودرو جهان؛ نتیجه فعالیت سرویس های اوبر و لیفت

استخدام کارشناس بازرگانی خارجی در گروه زر ماکارون/البرز

تکلیف سود مشمولان سهام عدالت که شماره شبا نداده اند مشخص شد

رنو تالیسمان یا کیا اپتیما – جدال زیبا رویان پر ادعا

دولت دوازدهم برنامه ای برای سهمیه بندی بنزین ندارد/اتمام 27 فاز پارس جنوبی تا سال 97

آغاز عرضه آرد از فردا در بورس کالا

اختلاف نظر دولت با وزارت نفت بر سر واگذاری بهداشت و درمان صنعت نفت

200 میلیارد ریال به خطوط کشتیرانی یارانه پرداخت می شود

همه آنچه درباره هیوندای i20 نمیدانید! +تصاویر

استخدام مدیر فنی/کیفی باسابقه در شرکت مهندسی آریانام

تقریبا همه موسسات غیرمجاز تعیین و تکلیف شده اند

امروز موسسه مالی غیرمجاز بلاتکلیفی نداریم/اصلاح نظام بانکی در دولت دوازدهم

اصلاح قانون اعمال مدرک فرهنگیان و معلمان

هند در بازار میلگرد آسیا

با 35 میلیون تومان چه خودروهایی می توان خرید؟ + جدول قیمت

آرد از فردا بورسی می شود

استخدام 6 ردیف شغلی در یک کارخانه معتبر / اشتهارد کرج

تولید روزافزون و گسترش صادرات با برپایی نمایشگاه توانمندی صنایع و واحدهای تولیدی البرز

پرداخت 1573 هزار میلیارد ریال تسهیلات در دولت تدبیر و امید توسط بانک ملی ایران

تکلیف همه موسسات غیر مجاز مشخص شده

امضای قرارداد آغاز مجدد همکاری ایران خودرو دیزل و هیوندای

سرریزکردن نقدینگی به جیب صنعت نفت کشور

امضای تفاهم نامه همکاری ایران و ارمنستان با محوریت مناطق آزاد

ساختار و تیم جدید مرکز تماس بانک گردشگری آغاز به کار کرد

دامنه دینامیکی چیست و چه تاثیری بر تصاویر دارد؟

نوکیا 8 می تواند اپل، سامسونگ و هوآوی را شکست بدهد؟

تولید 2 میلیون خودرو الکتریکی در جهان

گردهمایی زیباترین خودروهای کلاسیک+تصاویر

اتحاد بزرگان برای اتصال ابری خودروهای در حال حرکت به یکدیگر

قیمت ارز سکه، یکشنبه 29 مرداد

استخدام مهندس الکترونیک،مونتاژ کار در تجهیزات پزشکی دره صنعت

افزایش مزد به میزان تورم

جهان با بحران کمبود مواد غذایی روبرو است

آیا مقرری ماه اول فرهنگیان پس از 30 سال کسر می گردد؟

جذب 60 میلیارد دلار سرمایه خارجی در صنعت نفت تا پایان سال/اتمام 27 فاز پارس جنوبی تا سال 97

رونمایی از مدل های جدید خودروهای برقی هیوندای

انتصاب مدیرروابط عمومی موسسه اعتباری ملل

خبر تاسف بار برای همه نفتی ها/ مکاتبه برای واگذاری بهداشت و درمان صنعت نفت به بخش خصوصی/اختصاصی

حسین زاده اعلام کرد: پرداخت بیش از 25 هزار فقره تسهیلات ضربتی قرض الحسنه ازدواج توسط بانک ملی ایران

تحلیلگر وال استریت: ارزش بیت کوین تا سال آینده به 6000 هزار دلار خواهد رسید

عوامل برهم زننده نرخ سود بانکی به روایت سیف

استخدام کارشناس حسابداری،فروش در تجهیزات پزشکی دره صنعت

سکه یک میلیون و 205 هزار تومان شد

از این صبحانه های چاق کننده بپرهیزید

آیا تویوتا کرولا 2006 تا 2009 دارید؟ فراخوان ایرتویا برای خودروی شما

آموزش قوانین و مقررات صادراتی و استانداردهای دنیا به صنعتگران استان البرز

زمین 81 تریلیون دلار نفت دارد

ایجاد و توسعه زنجیره تولید از مزرعه تا سفره مردم/اصلاح نظام توزیع با حذف واسطه ها

مقدمه خروج دولت از قیمت گذاری

با کسب 241 رای؛ شریعتمداری از مجلس رای اعتماد گرفت

28 تیرماه، آخرین فرصت برای ثبت نام در همایش «آینده اقتصاد فناوری اطلاعات»

بهبود نرخ منابع و مطالبات بانک قرض الحسنه مهر ایران در تهران

تازه ترین شماره هفته نامه ایران خودرو منتشر شد

با مدل جوان پسند تبدیل پذیر جدید رولز رویس آشنا شوید!

مدیرعامل فولاد مبارکه: مصرف آب و مواد نسوز فولاد مبارکه کمتر از سایر فولادسازان جهان

مدیرعامل فولاد مبارکه: مصرف آب و مواد نسوز فولاد مبارکه کمتر از سایر فولادسازان جهان