مطالب مرتبط:
افزایش 20 درصدی خدمات موکبهای ایرانی در اربعین/توسعه 20 برابری حرم مطهر علوی با ساخت صحن حضرت زهرا(س)
افزایش 20 درصدی خدمات موکب های ایرانی در اربعین
رییس ستاد بازسازی عتبات عالیات در هم اندیشی با اصحاب رسانه: اشتغال 4 ساله 6 هزار کارگر ایرانی در پروژه های ستاد/ ایجاد سقف صدور روادید اربعین/ ارائه خدمات رایگان کنسولی به موکب داران پروانه دار/ انتقال کالا از 3 مرز زمینی
بدهکاری 500 هزار فارغ التحصیل به صندوق رفاه دانشجویان/افزایش 20 درصدی اعتبارات عمومی صندوق رفاه
افزایش 25 درصدی تخت های بیمارستانی در دولت یازدهم
5 + 1
یارانه ها
مسکن مهر
قیمت جهانی طلا
قیمت روز طلا و ارز
قیمت جهانی نفت
اخبار نرخ ارز
قیمت طلا
قیمت سکه
آب و هوا
بازار کار
افغانستان
تاجیکستان
استانها
ویدئو های ورزشی
طنز و کاریکاتور
بازار آتی سکه
شنبه، 21 مرداد 1396 ساعت 23:222017-08-12اقتصادي

افزایش 20 درصدی خدمات موکبهای ایرانی در اربعین


به گفته پلارک، پروژه ساخت صحن حضرت زهرا(س) در نجف کار کوچکی نیست چرا که هنرمندی و ظرافت نیز در جای جای این طرح عظیم موج می زند.

- رییس کمیته مشارکتهای مردمی، اسکان و تغذیه اربعین با بیان اینکه همه موکبهای ایرانی امسال باید پروانه بگیرند، گفت: طبق پیش بینی امسال بیش از سه میلیون نفر از زائران ما در اربعین به عتبات عزیمت می کنند که به همین منظور خدمات ما 20 درصد افزایش می یابد.

حسن پلارک درباره آخرین برنامه های ستاد بازسازی عتبات عالیات درباره پروژه صحن حضرت زهران(س) اظهار کرد: ساخت و ساز صحن حضرت زهرا(س) طی پنج سال با وسعت 220 هزار متر مربع و توسعه صحن مطهر علوی برای بسیاری افراد قابل باور نبوده است.

وی ادامه داد: با اجرای صحن حضرت زهرا(س) که یکی از زیباترین طرحهای بازسازی عتبات مقدسه است، صحن مطهر علوی بعد از 1400 سال حدود 20 برابر افزایش می یابد.

رییس ستاد بازسازی عتبات عالیات تصریح کرد: حتی بسیاری از کارشناسان و مسئولان اجرایی در بررسی هزینه های اندک تمام شده صحن حضرت زهرا(س) متعجب می شوند و تمامی اینها نشانه عنایات خداوند و اهل بیت(ع) است.

به گفته پلارک، پروژه ساخت صحن حضرت زهرا(س) در نجف کار کوچکی نیست چرا که هنرمندی و ظرافت نیز در جای جای این طرح عظیم موج می زند.

وی افزود: با این طرح هم خدمت به اهل بیت عصمت و طهارت(ع) انجام می گیرد و هم رفاه حال تمامی زائران فراهم می آید؛ که البته نشانه های عشق و ارادت ایرانیها نیز در این مهم به نمایش گذاشته می شود.

رییس ستاد بازسازی عتبات عالیات با بیان اینکه با اجرای چنین پروژه ای هم کمک اقتصادی در کشور صورت گرفته و هم اینکه موجب شناسایی و تربیت هنرمندان با تجربه ای شده است، تصریح کرد: هر آنچه در عراق توسط ستاد بازسازی عتبات عالیات هزینه شده از ایران انجام شده و این به گونه ای بود که تمامی مصالح به کار رفته، کارگران مستقر در پروژه ها و حضور هنرمندان از کشورمان انجام گرفته است.

پلارک اظهار کرد: تمامی این فعالیتها در حالی بود که کشور در شرایط رکود به سر بوده است؛ با چنین وضعیتی حدود 6 هزار کارگر ایرانی نزدیک به چهار سال است که در صحن حضرت زهرا(س) مشغول به فعالیت هستند که این افراد شامل کارگر، مهندس، تکنسین و مدیر پروژه می شوند و برخی از آنها نیز به صورت تبراعی فعالیت می کنند.

وی به فعال شدن هنرهای قابل انقراض ایران در سالهای اخیر اشاره کرد و گفت: هنرهای رو به انقراض خاص کشورمان، با ساخت و سازهای صورت گرفته در صحن حضرت زهرا(س) و دیگر پروژه های ستاد بازسازی عتبات عالیات احیا شده و همچنین توانسته ایم تعداد زیادی از این هنرمندان را زیر نظر اساتید با تجربه تربیت کنیم.

رییس ستاد بازسازی عتبات عالیات توضیح داد: در حال حاضر با حجم بالای آیینه کاری در پروژه های ستاد مواجه هستیم که این هنر ایرانی هم زنده و احیا شده است؛ زمانی که فعالیت را آغاز کردیم، فقط دو نفر به عنوان استاد کار این هنر در ایران وجود داشت اما هم اکنون به برکت اهل بیت(ع) و اقدامات انجام شده در پروژه های ستاد بازسازی عتبات عالیات، افراد ماهر در اجرای این هنر به 500 نفر می رسند و این موضوع به غیر از آیینه کاری در مقرنس کاری، قلم زنی یا سایر هنرهای ناب ایرانی نیز وجود دارد.

پلارک به قالیبافی ایرانیان برای حرمهای اهل بیت در عتبات اشاره کرد و افزود: در حال حاضر 1500 قالیباف که اکثرا سرپرست خانوار محسوب می شوند به فرش بافی برای حرم های مطهر می پردازند و این وضعیت باعث کمک اقتصادی و همچنین ایجاد احساس معنوی در جای جای کشور می شود.

وی خاطرنشان کرد: حتی استاندار کرمان چندی قبل اعلام کرد که قالی بافان شهرستان راور در این استان به واسطه توسعه کارگاههای فرش بافی به ویژه کارگاههای صحن حضرت زهرا(س)، ضمن کاهش مشکلات اقتصادی برای این افراد و خانواده هایشان در زمینه کاهش آسیب های اجتماعی هم توفیقات بسیاری را کسب کرده اند.

رییس ستاد بازسازی عتبات عالیات همچنین با بیان اینکه برای تمامی مقامهای مطهر در اعتاب مقدسه، ضریح هایی ساخته شده و یا در حال ساخت است، گفت: تلاش کردیم برای تمامی استان ها، ساخت نیم ضریح را در نظر بگیریم که استان آذربایجان شرقی، بوشهر، فارس، یزد و اصفهان تنها بخشی از فعالیتهایی از این دست را انجام داده اند که بوی عطر معنوی اهل بیت در تمام استانها به مشام می رسد.

پلارک درباره اینکه آیا ردیف بودجه ای برای ستاد بازسازی عتبات عالیات تامین شده است یا خیر، گفت: ستاد بازسازی عتبات عالیات به هیچ وجه ردیف بودجه ای دولتی ندارد، اما با این حال هر کسی کمکی داشته باشد این ستاد آن را دریافت می کند.

وی افزود: اگر مردم، شرکت های دولتی، خصوصی، نیمه دولتی، مردم، قوای مختلف سه گانه، نیروهای مسلح اعم از ارتش، ناجا و سپاه کمکها و نذوراتی داشته باشند را می پذیریم.

رییس ستاد بازسازی عتبات عالیات همچنین درباره برنامه های اربعین حسینی تصریح کرد: گفت: فردا (بکشنبه) جلسه مشترکی بین وزیر کشور ایران و وزیر کشور عراق برگزار می شود که در آن آخرین اقدامات صورت گرفته بابت اربعین و وضعیت مرز خسروی به همراه تعداد و زمان صدور ویزا مطرح می شود.

پلارک اظهار کرد: قطعاً از شهریور ماه صدور ویزای اربعین انجام می گیرد؛ احتمالاً در نشست فردا سقف نهایی صدور ویزای اربعین توسط سفارت عراق مطرح خواهد شد و پیش بینی ما هم برای تعداد زائران ایرانی بیش از سه میلیون نفر خواهد بود که نسبت به سال گذشته افزایش چشمگیری خواهد داشت.

وی افزود: امسال داشتن ویزای اربعین حسینی از الزامات برای زائران خواهد بود و از تردد افراد فاقد مدارک به طور جدی خودداری خواهد شد.

رییس کمیته مشارکتهای مردمی، اسکان و تغذیه اربعین حسینی با بیان ستاد بازسازی عتبات عالیات مسئولیت اسکان و تغذیه را عهده دار است، تصریح کرد: پیش بینی کرده ایم حضور زائران ایرانی اربعین حسینی امسال 20 درصد نسبت به سال گذشته افزایش یابد؛ به همین دلیل خدماتی را در بحث تغذیه و افزایش خدمات در موقعیتهای مختلف جغرافیایی به ویژه در مبادی ورودی به مرزهای ایران و داخل کشورمان و تقسیم بندی موکب ها در این مسیرها و در داخل عراق تصمیماتی اتخاذ شده که اجرایی خواهد شد.

پلارک اظهار کرد: اربعین سال گذشته بیش از یک میلیون و 500 هزار وعده غذایی در طول روز بین زائرین اربعین تقسیم شد که با توسعه اقدامات انجام شده، این میزان در اربعین سال جاری به دو میلیون پرس غذا می رسد و تعداد اسکان در هر شب نیز از 800 هزار زائر اربعین به یک میلیون اسکان افزایش می یابد.

وی خاطرنشان کرد: با توجه به شناسنامه دار کردن موکب ها تلاش کردیم تا ضمن تعیین موقعیت جغرافیایی آنها، خدمات صورت گرفته به زائرین، تقسیم بندی شده و نظم بخشی خوبی به این اقدامات انجام گیرد.

رییس کمیته مشارکتهای مردمی، اسکان و تغذیه اربعین حسینی با تاکید بر اینکه خدمات به موکب داران دارای پروانه انجام می گیرد، گفت: موکب دارانی که تاکنون گواهی خدمات موکب داری را از ستاد بازسازی عتبات عالیات دریافت نکرده اند، باید هر چه سریع تر به دفاتر استانی و شهرستانی این استان مراجعه کنند؛ ضمناً ستاد بازسازی عتبات عالیات فقط به موکب دارانی خدمات ویزایی و کنسولی ارائه می کند که پروانه دریافت کنند.

به گفته پلارک، ویزای موکب داران امسال به صورت رایگان برای آنها صادر می شود و ضمنا کار انتقال وسایل موکبها و امکانات از ماه محرم و از تمامی مبادی مرزی انجام می گیرد که نشانه نظم بخشی بیشتر به فعالیتها است.

وی با بیان اینکه سال گذشته، مرزهای خروجی برای انتقال کالا به عراق فقط مرز مهران بود، تصریح کرد: مرز شلمچه و چذابه هم با تمهیدات در نظر گرفته شده برای انتقال کالا به عراق تعیین شده است و این خدمات امسال مناسب و منظم پیش بینی شده است.


کلید واژه ها: بازسازی عتبات - عتبات عالیات - بازسازی - عتبات - پروژه - ایران - ایرانی - اربعین - ساخت و ساز - افزایش - کشور - هنرمندان - کارگر - انقراض - صورت - زائران - نشانه های عشق - هزینه - عظیم - زیباترین - درصد - علوی - پیش بینی - کارگران - مسئولان - اقتصادی - پروانه - برنامه - نمایش - تربیت

آخرین اخبار سرویس:
رشد 61 واحدی شاخص بورس

نقش پُررنگ ایران در کشور «عروس خاورمیانه» با اجرای یک کمپین

عراق برای صادر کنندگان ایرانی شرط و شروط گذاشت

این خودرو مجهز به فناوری رصد خورشیدگرفتگی است

ساختمان سازی بزرگترین عامل انتشار دی اکسیدکربن در کشور/زنگ خطر برای اجرای برنامه جریمه ای

خط هوایی اعزام مسافران حج عمره از فرودگاه اراک راه اندازی می شود

پیش بینی هرج‎ومرج در بازار با حذف قیمت از روی کالا

چرا قوانین انبوه حمایت گرایی در ایران نتیجه عکس داده است؟ فاصله حمایت به سبک حکومتی با نیاز تولید کننده

تشکیل شورای زکات در روستاهای کهگیلویه و بویراحمد/88 پروژه عمرانی از محل زکات اجرایی می شود

اظهارات سیف درباره اصلاح نظام بانکی

تشریح مهمترین اولویت های وزارت نفت

عجیب ولی واقعی؛ تکلیف موسسات غیر مجاز مشخص شد!

چرا سوپ برای سلامتی مفید است؟

تجهیز وسایل نقلیه گازوییل سوز به سامانه ردیاب

از «شروط عراق برای واردات کالا از ایران» تا «چوب جایگزین جدید فولاد در تولید خودرو»

مبارزه با مفاسد اقتصادی در نظام اسلامی نهادینه شود

محسن محمدی خیاره ، رضا مظهری هم انباشتگی، علیت و قانون واگنر تعمیم یافته: شواهدی جدید برای اقتصاد ایران

دولت برنامه ای برای سهمیه بندی بنزین ندارد/اتمام 27 فاز پارس جنوبی تا سال 97

چطور حوله مناسب بخریم؟

مظنه واحدهای کلنگی در تهران؟ +جدول

افزایش چک های برگشتی در استان فارس / صدور 47 هزار چک بی محل

هدایت حسین زاده ارزیابی تاثیر بانکداری الکترونیکی بر روی سودآوری بانک

جایگاه 13گلستان درفضای کسب و کار/ کاهش واحدهای راکد با رونق تولید

آخرین قیمت قطعات کامپیوتر و موبایل در آیتی قیمت

پناه بردن مردم روستاهای جنوب فارس به آب انبارهای غیربهداشتی

رونمایی از غول جدید BMW + تصاویر

اجرای طرح قربان تا قربان گاه برای اربعین امسال

اقتصاد مقاومتی تولید و اشتغال در دستور کار ادارات و نهادها قرار گیرد

اراضی شیب دار رامسر برای توسعه کشت غرب مازندران مستعد است

استخدام شرکت بهره برداری و نگه داری فراب (استخدام جدید)

آینده قیمتی رنو در ایران

عدم تحقق درآمدهای مالیاتی از بخش خودرو

استخدام کارشناس فروش محصولات پسیو شبکه در آتیه پرداز

استخدام متخصص کامپیوتر و شبکه های کامپیوتری/آتیه پرداز

استخدام برنامه نویس ویندوز در شرکت آتیه پرداز معین

استخدام برنامه نویس وب در شرکت آتیه پرداز معین

استخدام مهندس مکانیک،اپراتور بچینگ/سیستان وبلوچستان

پُتک محکم بر سر «رانت ساختمانی»

با 35 میلیون تومان چه خودروهایی می توان خرید؟+جدول قیمت

پیش بینی هرج‎ومرج در بازار با حذف قیمت از روی کالا

حجم پروژه های مشارکتی شهرداری مشهد در دوره شورای چهارم افزایش یافت

درخواست مجوز تولید واگن مسکوت ماند

«ربا» زنده است، تا «بانک متعارف» زنده است

رشد جهانی سرمایه گذاری در امنیت اطلاعات

رشد 19 درصدی تولید گوشت سفید در خوزستان

شروط عراق برای واردات کالا از ایران

شورای صادرات انعقاد پیمان پولی دوجانبه را از بانک مرکزی پیگیری کرد

شماره 474 هفته نامه ایران خودرو مننتشر شد

دولت برنامه ای برای سهمیه بندی بنزین ندارد/اتمام 27 فاز پارس جنوبی تا سال 97

آغاز بهره برداری از 130 دستگاه اتوبوس ایران خودرو دیزل در شهر شیراز

پیمان های پولی دوجانبه، راهکار بی اثر کردن تحریم های جدید آمریکا

لباس هایی که گران ترین های روی زمین هستند

​وزارت نفت به بورس انرژی رای اعتماد می دهد؟

پیش فروش محصول جدید دنا پلاس با گارانتی 3 ساله

شکار لحظه ای خاص از وزیر نفت/ عکس

بیطرف وزیر پیشنهادی نیرو مجوز ورود به کابینه دوازدهم را نگرفت

24 خودرویی که بی صبرانه منتظر دیدنشان در نمایشگاه خودرو ژنو 2017 هستیم!

صندوق سرمایه گذاری اعتماد کارگزاری بانک ملی ایران از بورس مجوز گرفت

اندوخته قانونی چیست؟

تازه ترین شماره هفته نامه ایران خودرو روی گیشه ها رفت

دولت ایران بدهکارتر ازدولت های نفتی عراق و عربستان

رانندگان اسنپ و تپ‎سی از مالیات بر درآمد خودرو معاف شدند

پیمان های پولی دوجانبه راهکار بی اثر کردن تحریم های جدید آمریکا است

برگزاری پنجمین همایش نشان تجاری با حضور بیمه رازی

هدف بانک دی حرکت به سوی سودآوری پایدار است

غایبان بزرگ نمایشگاه خودرو فرانکفورت کدام شرکت ها هستند؟

شش دلیل شیوع بیماری «س ر ق ت» رسانه ای

ربیعی: مزد به میزان تورم افزایش می یابد

سلام دوباره راه آهن ارومیه به هفته دولت/ بازهم به وعده ها عمل نشد

تبدیل اسناد دفترچه ای به تک برگی برای ارایه تسهیلات الزامی نیست

حمایت صندوق ضمانت صادرت ایران از صادرات به عمان

ابهام مهم وام خرید مسکن رفع شد

تبدیل اسناد دفترچه ای به تک برگی برای ارایه تسهیلات الزامی نیست

پرداخت تسهیلات مشاغل خانگی از طرح های اشتغالزایی کشور

افتتاح مسجد 72 تن

جزییات سرمایه گذاری در4سال گذشته

موافقان و مخالفان وزیر پیشنهادی نیرو چه گفتند؟

نخستین نشست ویژه وزارت کار دولت دوازدهم با موضوع اشتغال

روبل روسیه پلیمری شد

قیمت ارز، سکه و طلا (جدول)

قیمت تمام شده هر فعالیت بودجه دستگاه براساس حجم تعیین می شود

چند سال دیگر روبوتاکسی ها عادی می شوند؟

گزیده اخبار روزانه پایگاه خبری «عصر خودرو» (29 مرداد 96)

تبدیل شلتوک به برنج سفید در کارخانه های شالیکوبی گلوگاه

سود بدهی به بانک کشاورزی بخشوده می شود

صفحه اول روزنامه های سیاسی اقتصادی و اجتماعی سراسری کشور چاپ 29 مرداد

جلب سرمایه گذاری برای توسعه میادین مشترک اولویت وزارت نفت است

شماره 472 هفته نامه ایران خودرو منتشر شد

اجرای طرح های اشتغالزایی برای زنان سرپرست خانوار خراسان جنوبی

برگزاری دومین نمایشگاه بورس، بانک، بیمه و فرصت های سرمایه گذاری مشهد

ضرورت ایجاد نهاد تنظیم گری برای صنعت پتروشیمی

پشتیبانی بیمه ای از «صادرات به عمان»

3 هزار دستگاه خودروی هیبریدی وارد ناوگان تاکسیرانی می شوند

دولت بودجه مستقل برای درمان ناباروری مشخص کند

چندسال دیگر تاکسی های خودران می آیند؟

رییس اتاق بازرگانی: با رای اعتمادبه وزیران صنعت و اقتصاد شاهد اتفاق های خوبی خواهیم بود

تکذیب مهم رییس پلیس راه

تعمیر یخچال، لباسشویی و ظرفشویی فریجیدر در نمایندگی تعمیرات فریجیدر

بهترین زمان برای سفر به یونان

5 شرط عراق برای واردات کالا از ایران

تأکید شورای عالی صادرات بر انعقاد پیمان های پولی با کشورهای هدف تجارت

نیازمند ایجاد 3 بازار در انرژی و محیط زیست هستیم

بررسی پژو 3008؛ خودروی سال اروپا با احتمال ورود به بازار ایران

میزان اعتبار تسهیلات یارانه دار اشتغال زایی خراسان شمالی

ECU یا مغز خودرو را بشناسیم

سامانه پیمایش هوشمند تردد ناوگان به زودی راه اندازی می شود

خدمات پس از فروش ایران خودرو برای هشتمین سال متوالی اول شد

تلاش قطر برای کاهش وابستگی به صادرات ال ان جی

جا گذاشتن عروس در پمپ بنزین

دولت برنامه ای برای سهمیه بندی بنزین ندارد/اتمام 27 فاز پارس جنوبی تا سال 97

حقوق کارگران معدن زرشوران پرداخت شده است

نظام بانکی ظرفیت های خیلی بالایی دارد

بازرسان؛ تخلفات در کارخانه هل را تایید کردند

آزادراه افسانه ای چه بود، چه شد؟ + فیلم

طرح خروج پراید کلید خورد

باید امنیت شغلی را بالا ببریم/مردم از وزارت کار نارضایتی داشتند

قیمت مگان دست دوم چقدر است + جدول

گوشی هواوی P10 لایت بهتر است یا گلکسی J7 Pro؟ +عکس

یک شهاب سنگ از نزدیکی زمین می گذرد

اشتغالزایی؛ ثمره حرکت کانادا بسوی انرژی پاک

تنها 10 درصد از مردم بریتانیا صاحب بیش از یک مسکن هستند

اصلاح نظام بانکی از اولویت های بانک مرکزی است

مدیرعامل فولاد مبارکه: بورس کالا تنها نهاد کشف قیمت براساس عرضه و تقاضا است

5 شرط عراق برای واردات کالا از ایران

اعلام زمان فروش ساینا اتومات از سوی سایپا

اتومبیل حمل پول بانک در دهه 50/عکس

خودروهای جدید و استاندارد جایگزین سرویس مدارس پایتخت می شود

دیگر سود بالای 15 درصد نخواهید دید!

رشد 55 درصدی اشتغال خراسان رضوی در بخش کشاورزی

گزارش بررسی صلاحیت وزیر پیشنهادی نفت

امسال مصرف فولاد چین بالاتر می رود

افزایش گارانتی دنا پلاس به 50 هزار کیلومتر

اعتصاب کارکنان متروی دهلی

هدف بانک دی حرکت به سوی سودآوری پایدار است

ربیعی: مسئول مقابله با فقر هستم

تدوین سومین برنامه ملی آمار تا آذر ماه

دستیابی به تولید روزافزون و گسترش صادرات با برپایی نمایشگاه توانمندی صنایع استان البرز

«بام» ارزی در راه است

خبر جریمه 50 هزار تومان برای معاینه فنی تکذیب شد

افت جزیی بازار ورق چین

گوگل با شیائومی وارد همکاری می شود

97 درصد ایران در معرض خطر زلزله است

وقتی سیف خوش خبر می شود!

شکوهی: دی اسی ها بر عملکرد ما نظارت کامل دارند

صادرات یک میلیون تن لبنیات در آینده ای نزدیک

پرداخت سود سهامداران جم در بانک پارسیان

کوچک شدن بازار خودرو جهان؛ نتیجه فعالیت سرویس های اوبر و لیفت

استخدام کارشناس بازرگانی خارجی در گروه زر ماکارون/البرز

تکلیف سود مشمولان سهام عدالت که شماره شبا نداده اند مشخص شد

رنو تالیسمان یا کیا اپتیما – جدال زیبا رویان پر ادعا

دولت دوازدهم برنامه ای برای سهمیه بندی بنزین ندارد/اتمام 27 فاز پارس جنوبی تا سال 97

آغاز عرضه آرد از فردا در بورس کالا

اختلاف نظر دولت با وزارت نفت بر سر واگذاری بهداشت و درمان صنعت نفت

200 میلیارد ریال به خطوط کشتیرانی یارانه پرداخت می شود

همه آنچه درباره هیوندای i20 نمیدانید! +تصاویر

استخدام مدیر فنی/کیفی باسابقه در شرکت مهندسی آریانام

تقریبا همه موسسات غیرمجاز تعیین و تکلیف شده اند

امروز موسسه مالی غیرمجاز بلاتکلیفی نداریم/اصلاح نظام بانکی در دولت دوازدهم

اصلاح قانون اعمال مدرک فرهنگیان و معلمان

هند در بازار میلگرد آسیا

با 35 میلیون تومان چه خودروهایی می توان خرید؟ + جدول قیمت

آرد از فردا بورسی می شود

استخدام 6 ردیف شغلی در یک کارخانه معتبر / اشتهارد کرج

تولید روزافزون و گسترش صادرات با برپایی نمایشگاه توانمندی صنایع و واحدهای تولیدی البرز

پرداخت 1573 هزار میلیارد ریال تسهیلات در دولت تدبیر و امید توسط بانک ملی ایران

تکلیف همه موسسات غیر مجاز مشخص شده

امضای قرارداد آغاز مجدد همکاری ایران خودرو دیزل و هیوندای

سرریزکردن نقدینگی به جیب صنعت نفت کشور

امضای تفاهم نامه همکاری ایران و ارمنستان با محوریت مناطق آزاد

ساختار و تیم جدید مرکز تماس بانک گردشگری آغاز به کار کرد

دامنه دینامیکی چیست و چه تاثیری بر تصاویر دارد؟

نوکیا 8 می تواند اپل، سامسونگ و هوآوی را شکست بدهد؟

تولید 2 میلیون خودرو الکتریکی در جهان

گردهمایی زیباترین خودروهای کلاسیک+تصاویر

اتحاد بزرگان برای اتصال ابری خودروهای در حال حرکت به یکدیگر

قیمت ارز سکه، یکشنبه 29 مرداد

استخدام مهندس الکترونیک،مونتاژ کار در تجهیزات پزشکی دره صنعت

افزایش مزد به میزان تورم

جهان با بحران کمبود مواد غذایی روبرو است

آیا مقرری ماه اول فرهنگیان پس از 30 سال کسر می گردد؟

جذب 60 میلیارد دلار سرمایه خارجی در صنعت نفت تا پایان سال/اتمام 27 فاز پارس جنوبی تا سال 97

رونمایی از مدل های جدید خودروهای برقی هیوندای

انتصاب مدیرروابط عمومی موسسه اعتباری ملل

خبر تاسف بار برای همه نفتی ها/ مکاتبه برای واگذاری بهداشت و درمان صنعت نفت به بخش خصوصی/اختصاصی

حسین زاده اعلام کرد: پرداخت بیش از 25 هزار فقره تسهیلات ضربتی قرض الحسنه ازدواج توسط بانک ملی ایران

تحلیلگر وال استریت: ارزش بیت کوین تا سال آینده به 6000 هزار دلار خواهد رسید

عوامل برهم زننده نرخ سود بانکی به روایت سیف

استخدام کارشناس حسابداری،فروش در تجهیزات پزشکی دره صنعت

سکه یک میلیون و 205 هزار تومان شد

از این صبحانه های چاق کننده بپرهیزید

آیا تویوتا کرولا 2006 تا 2009 دارید؟ فراخوان ایرتویا برای خودروی شما

آموزش قوانین و مقررات صادراتی و استانداردهای دنیا به صنعتگران استان البرز

زمین 81 تریلیون دلار نفت دارد

ایجاد و توسعه زنجیره تولید از مزرعه تا سفره مردم/اصلاح نظام توزیع با حذف واسطه ها

مقدمه خروج دولت از قیمت گذاری

با کسب 241 رای؛ شریعتمداری از مجلس رای اعتماد گرفت

28 تیرماه، آخرین فرصت برای ثبت نام در همایش «آینده اقتصاد فناوری اطلاعات»

بهبود نرخ منابع و مطالبات بانک قرض الحسنه مهر ایران در تهران

تازه ترین شماره هفته نامه ایران خودرو منتشر شد

با مدل جوان پسند تبدیل پذیر جدید رولز رویس آشنا شوید!

افزایش 20 درصدی خدمات موکبهای ایرانی در اربعین

افزایش 20 درصدی خدمات موکبهای ایرانی در اربعین