مطالب مرتبط:
اعطای تهسیلات به کسانی که بیمه شدگان بیکار را بکار گیرند
اعطای تهسیلات قرض الحسنه بانک سامان برای خوداشتغالی مددجویان
امضای دو قرارداد در زمینه رفع آلودگی هوای تهران/ اعطای کمک های مالی ژاپن به ایران در قالب یک وام بلاعوض
اعطای تسهیلات به 84طرح اشتغال کمیته امداد
چین در کانال مقاله محوری | اعطای پاداش کلان به صاحبان مقالات چاپ شده در «ساینس»
5 + 1
یارانه ها
مسکن مهر
قیمت جهانی طلا
قیمت روز طلا و ارز
قیمت جهانی نفت
اخبار نرخ ارز
قیمت طلا
قیمت سکه
آب و هوا
بازار کار
افغانستان
تاجیکستان
استانها
ویدئو های ورزشی
طنز و کاریکاتور
بازار آتی سکه
سه شنبه، 27 تیر 1396 ساعت 00:032017-07-17سياسي

اعطای تهسیلات به کسانی که بیمه شدگان بیکار را بکار گیرند


سه طرح مشترک دولت و سازمان تأمین اجتماعی برای اشتغالزایی جهت ورود به صفحه اصلی اخبار استخدام سازمان تأمین اجتماعی اینجا کلیک نمایید  جهت ورود به صفحه اصلی اخبار طرح کارورزی اینجا کلیک نمایید  جهت ورود به صفحه اصلی اخبار حقوق بازنشستگان اینجا کلیک .

- سه طرح مشترک دولت و سازمان تأمین اجتماعی برای اشتغالزایی خبر26 تیر 96:اعطای تهسیلات به کسانی که بیمه شدگان بیکار را بکار گیرند (منبع: خبرگزاری تامین اجتماعی) دکتر سید تقی نوربخش در بازدید از روزنامه ایران، با بیان اینکه هرچه فضای کسب و کار در جامعه رونق پیدا کند به نفع تأمین اجتماعی است، درباره جزییات این طرح ها گفت: طرح کاج (کارانه اشتغال جوانان) یکی از طرح هایی است که با هدف ایجاد اشتغال با مشارکت سازمان تأمین اجتماعی و وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی به اجرا درآمده است.

این طرح تحصیلکردگان مقطع فوق دیپلم به بالا با سنین 23 تا 34 سال را شامل می شود که پس از طی فرآیند اتصال به محیط کسب و کار و توافق با کارفرما، دوره کارورزی در کارگاه ها را ظرف مدت شش ماه می گذرانند.

به گفته وی تاکنون 60 هزار فرد واجد شرایط در این طرح ثبت نام کرده اند که حق بیمه این افراد در صورتی که از سوی کارفرمایان به کار گرفته شوند تا یک سال بر عهده دولت خواهد بود و یک سوم حداقل دستمزد به آنها پرداخت می شود.

مدیر عامل سازمان تأمین اجتماعی با اشاره به اجرای طرح کارورزی افزود: طرح کارورزی دومین طرح دولت برای ایجادا اشتغال در کشور است.

در این طرح افراد تحصیلکرده در مقاطع پایین تر از دانشگاه، با حضور در دوره های آموزشی با محیط واقعی کسب و کار آشنا می شوند.

در کنار آن یک سری آموزش های مهارتی هم توسط سازمان فنی و حرفه ای به آنها ارائه و از طریق این سازمان به کارفرمایان برای کار معرفی می شوند.

البته در این طرح چنانچه جوانان جویای کار در کارگاه ها به شکل رسمی مشغول کار شوند، کارفرمایان هم معادل میزان بیمه سهم کارفرما به مدت دو سال از مشوق های دولت برخوردار خواهند شد.

مدیر عامل سازمان تأمین اجتماعی در ادامه سومین طرح اشتغالزایی را به کار گیری بیمه شدگان بیکار توسط کارفرمایان دانست و گفت: سازمان تأمین اجتماعی به کارفرمایانی که مجدداً بیمه شدگان بیکار را به کار بگیرند تسهیلات مالی از طریق بانک رفاه پرداخت خواهد کرد.

وی افزود: این طرح با هدف کاهش مقرری بگیران و سهولت در امر اشتغالزایی ظرف یک ماه آینده در سراسر کشور به اجرا درخواهد آمد.

نوربخش با بیان اینکه سازمان تأمین اجتماعی سالانه نزدیک به 2 هزار و 500 میلیارد تومان مقرری پرداخت می کند، گفت: در حال حاضر 200هزار نفر ماهانه از این سازمان بیمه بیکاری می گیرند که با اجرای این طرح پیش بینی می شود تعداد مقرری بگیران کاهش و بخشی از آنها مشغول به کار شوند.

ارائه شماره نوین تأمین اجتماعی به بیمه شدگان نوربخش در ادامه با اشاره به اینکه سازمان تأمین اجتماعی یک سازمان اقتصادی اجتماعی است بیان کرد: سازمان تأمین اجتماعی با داشتن هلدینگ های مختلفی در حوزه انرژی، ساختمان، گردشگری و دارو مشارکت جدی در بخش اقتصاد کشور دارد لذا این سازمان در نظر دارد از بنگاهداری کم کم خارج شود و سرمایه های خود را به سمت بازار سرمایه ببرد و در واقع از اقدامات نمایشی و بدون پشتوانه بپرهیزد و اقدامات زیرساختی انجام دهد و تمرکز خود را بر خدمت رسانی به مردم بگذارد.

وی در ادامه به ارائه شماره نوین تأمین اجتماعی به بیمه شدگان اشاره کرد و گفت: تاکنون 40 میلیون نفر این شماره را دریافت کرده اند.

وی با بیان اینکه در چهار سال گذشته مستمری بازنشستگان را قطعاً بیشتر از نرخ تورم افزایش داده ایم، گفت: هر چند اعتقاد داریم فاصله معیشت بازنشستگان با آن چیزی که شایسته آنهاست زیاد است.

7 هزار میلیارد تومان برای همسان سازی حقوق بازنشستگان مدیر عامل تأمین اجتماعی در ادامه با اشاره به اینکه برای همسان سازی حقوق بازنشستگان و مستمری بگیران بیش از 7 هزار میلیارد تومان اعتبار نیاز است، گفت: منشأ همسان سازی به گونه ای است که حداقل حقوق و دستمزد طبق قانون تأمین اجتماعی برابر با افزایش شاغلان است؛ این در حالی است که در چهار سال گذشته در دولت تدبیر و امید این همسان سازی از تورم هم بیشتر افزایش یافته است.

وی گفت: امسال این رقم بین 5/14 درصد تا 21 درصد افزایش تعیین شده است، در مورد مطالبه بحق مستمری بگیران در بعضی از مقاطع و چند سال یکبار اعمال می شود و در برنامه ششم توسعه پرداخت مطالبات پیش بینی شده است و سازمان مکلف است طی برنامه آن را اعمال کند و نخستین مرحله آن تا پایان سال 97 انجام خواهد شد.

وی افزود: منابع این همسان سازی هم توسط دولت تأمین خواهد شد گرچه در دولت دهم این منابع تأمین نشد ولی در دولت آقای روحانی این منابع تأمین شد.

او درباره افزایش سن بازنشستگی گفت: توجه به وضعیت صندوق های بیمه ای از مهم ترین مسائلی است که باید توسط کارشناسان و رسانه ها درباره آینده صندوق ها مورد بحث و بررسی قرار گیرد.

همچنین تغییرات پارامتریک برای استمرار منابع صندوق های بازنشستگی یک الزام است اما در برنامه ششم توسعه افزایش سن بازنشستگی پیش بینی نشده است ولی عکس آن اتفاق افتاده و ما حدود 25درصد مستمری بگیرانمان از مشاغل سخت و زیان آور یا پیش از موعد هستند و با 20 سال خدمت بازنشسته می شوند.

به همین دلیل این موضوع باعث ناپایداری در منابع صندوق ها می شود مگر اینکه آن منابع از پیش تأمین شود.

نوربخش گفت: به فرموده رهبر معظم انقلاب منابع صندوق های بازنشستگی حق الناس است.

البته در دنیا هم به همین نحو است و صندوق های ما هم صندوق بین نسلی هستند.

یعنی یک نسل سرمایه گذاری می کند و نسل بعدی از مزایای آن بهره می جوید، در ایران سهم کارفرما 20 درصد و سهم بیمه شدگان 7 درصد و سهم دولت 3 درصد است و منابع این صندوق ها به صورت سه جانبه تأمین می شود.

وی در ادامه گفت: دولت در سال گذشته 9200 میلیارد تومان از بدهی هایش را با این سازمان تهاتر کرده است.

البته با شرایط اقتصادی کشور، 1000 میلیارد تومان اوراق گرفتیم و 8200 میلیارد تومان هم اموال گرفتیم.

مدیر عامل سازمان تأمین اجتماعی با اشاره به اینکه طبق مستندات موجود تا سال 94، بدهی دولت به تأمین اجتماعی 80 هزار میلیارد تومان است،گفت: البته دولت سعی کرده بود در سال 94 حدود 6500میلیارد تومان و در سال 1395، 9200 میلیارد تومان و در بودجه سال 96 پیش بینی شده که 5000 میلیارد تومان را پرداخت کند ولی طبیعتاً این بدهی ها قابل پرداخت نقدی در یک مرحله نیست.

مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی با اشاره به اینکه مشکل صندوق های بیمه ای به عنوان یک ابرچالش پیش روی دولت ها است گفت: اگر مدیریت صندوق ها به گونه ای باشد که ما قبل از نقطه سر به سری بایستیم منابع مالی پایداری خواهیم داشت و در حال حاضر از نظر تعهدی قبل از نقطه سر به سری هستیم زیرا تابع قانون اعداد و ارقام بزرگ هستیم.

امنیت اجتماعی برای مخاطبان تأمین اجتماعی در این بازدید محمد فاضلی مدیر مسئول روزنامه ایران نیز با اشاره به اینکه سازمان تأمین اجتماعی با پوشش نیمی از جمعیت کشور توانسته امنیت شغلی و آرامش خاطری را برای اقشار مختلف جامعه فراهم کند، گفت: در سال های اخیر خدمات و تعهداتی که این سازمان به بیمه شدگان، بازنشستگان و کارفرمایان به لحاظ بیمه ای و درمانی ارائه کرده باعث شده تا مخاطبان این نهاد بیمه ای کشور امنیت اجتماعی بیشتری را احساس کنند.

وی در ادامه وضعیت صندوق های بیمه ای را از مهم ترین چالش های آینده کشور دانست و افزود: خوشبختانه دولت در برنامه ششم توسعه به ساختار و جایگاه صندوق های بیمه ای توجه ویژه ای داشته که لازم است رسانه ها و مطبوعات نیز با آسیب شناسی نقد و بررسی این چالش توسط صاحبنظران و کارشناسان حوزه اقتصادی و اجتماعی دولت را در اجرای برنامه ها و اهدافش کمک کنند.

مدیر مسئول روزنامه ایران اظهار داشت: اطلاع رسانی و آموزش به مخاطبان سازمان تأمین اجتماعی از دیگر اقداماتی است که می توان با همکاری و اجرای طرح های مشترک بین مطبوعات و سازمان تأمین اجتماعی این مهم را به بهترین شکل انجام داد.


کلید واژه ها: سازمان تأمین اجتماعی - تأمین اجتماعی - اجتماعی - کارفرمایان - اشتغال - وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی - بیمه - دولت - اخبار - حقوق بازنشستگان - سید تقی نوربخش - فضای کسب و کار - صفحه - کارگاه - نوربخش - جوانان - حداقل دستمزد - رفاه اجتماعی - آموزش - بازنشستگان - تحصیلکرده - بانک رفاه - رفاه - مدیر - خبرگزاری - محیط - کشور - روزنامه - میلیارد - تسهیلات

آخرین اخبار سرویس:
عکس/ اولین بانوی گینسی ایران/ گینس مزین به نام بانوی ایرانی شد!

تدابیر مهم دولت برای ارتقاء کارآمدی نظام بانکی

تبدیل واحد پول ایران به تومان

انجام پرواز تبریز - تهران با 4.5 ساعت تاخیر

روزنامه استخدامی استان خراسان شمالی و شهر بجنورد | دوشنبه 2 مرداد 96

کارگاه آموزشی «وحدت در تنوع» برای جوانان عراقی در لبنان برگزار شد

حضور رهبر معظم انقلاب بر مزار پدرشان + عکس

اعلام آمادگی ایران برای ارسال دارو و تیم پزشکی به فلسطین

اعلام آمادگی ایران برای ایجاد بیمارستان تخصصی صحرایی برای مداوای مجروحان حادثه تلخ مسجدالاقصی

آیین نکوداشت استاد "فریدون پاکنژاد"

تصاویر/ یادواره سردار شهید نورعلی شوشتری

مرز شوخی با آستانه تحمل مردم مشخص می شود

ماریسا مایر به اوبر می رود؟

مراقب هک شدن ترموستات هوشمند خانه خود باشید

خانواده آتنا خواهان دیدار با رییس جمهور شدند

تشریح برنامه های مبین نت برای توسعه بازار

اولین ابزار هوش مصنوعی قابل اتصال به همه رایانه ها

روباتی که بدون نیاز به برق حرکت می کند

تعرفه اینترنت نامحدود تصویب شد

تازه های موبایل در نمایشگاه «ایفا»

دو بازار سیاه اینترنتی تعطیل شد

ارائه سرعت تا 100 گیگابیتی به مجموعه های علمی

سفری کوتاه و جذاب به جاذبه های جهان در قاب عکس هایی متفاوت

انجام پرواز تبریز - تهران با 4.5 ساعت تاخیر

بیشترین حمایت مالی از سپاه را دولت یازدهم داشته است/تشریح نحوه ورود قرارگاه خاتم به قراردادها

بیشترین حمایت مالی از سپاه را دولت یازدهم داشته است/تشریح نحوه ورود قرارگاه خاتم به قراردادها

جلدابرارورزشی/دوشنبه2مرداد96

رایزنی جابری انصاری با رییس پارلمان عراق در بغداد

120 نفر از فعالان قرآنی استان در نوبت تأیید بیمه تامین اجتماعی هستند

نظارت ها بر صداوسیما چگونه واقعی می شوند؟

حنانه خلفی نابغه حفظ و تلاوت قرآن

تدابیر مهم دولت برای ارتقاء کارآمدی نظام بانکی

آشنایی با سبک زندگی قرآنی و اسلامی در طرح اوقات فراغت

کتابت قرآن با خط نسخ ایرانی/آرامش کتابت قرآن وصف ناپذیر است

میترا کمالی فر مطرح کرد؛ امانتداری زمین در نگهداری پیکر دختر رشید ایلامی

انتقال قاتل آتنا اصلانی به تهران!؟

روزنامه استخدامی استان خراسان جنوبی و شهر بیرجند | دوشنبه 2 مرداد 96

حمله هوایی بر داعش در یک مراسم سوگواری در ننگرهار

تصاویر/ کمیسیون های هشتمین اجلاسیه سالانه مدیران استانی و معاونین ستادی حوزه های علمیه

امانتداری زمین در نگهداری پیکر دختر رشید ایلامی

تولید "ناموس" دولت شود مثل اسلحه که ناموس سرباز است

فیلمی که بنیان خانواده را هدف گرفته اکران می شود؟

نشانه های پرهیزکاران در بیان امام علی(ع)

پول سعودی در آمریکا: آیا ترامپ برای پیروزی در دور بعدی انتخابات زمینه سازی می کند؟ / یادداشتی از «الستر سولان» در میدل ایست آی

رویدادهایی که روز دوشنبه در سمنان خبری می شود

فال روزانه دوشنبه 2 مرداد 1396

یادداشت تفاهم همکاری دفاعی- نظامی میان ایران و عراق امضاء شد

علت العلل مشکلات اقتصادی

قاضی عسکر: به زودی ویزای دیپلمات های ایرانی برای حج صادر می شود

اقدام علیه میراث فرهنگی جرم است

برگزاری دو کارگاه آموزشی کاربردی روابط عمومی به مناسبت روز تاسیس روابط عمومی

تصویر ماهواره ای از سیرچ کرمان، محل زلزله 5.4 ریشتری امشب

ابعاد جدید از پشت پرده انتخاب جایگزین قالیباف/جلسه 3 نفر هاشمی، نجفی ومرعشی خواب کارگزارانی ها برای شهرداری تهران/ توافق پنهانی کارگزاران با نجفی

عضو شورای مرکزی سازمان بسیج جامعه پزشکی: برای ادای حق الناس انتخابات نظام پزشکی را تکرار کنند/ نظام پزشکی کارآمدی نداریم

33 سال پیش در چنین روزی آغاز رسیدگی به طرح رای اعتماد مجدد به دولت

زمینه سازی برای ازدواج جوانان نیازمند مشارکت خیران است

برخورد قاطع دستگاه قضا با عوامل توزیع کننده مشروبات الکلی در سیرجان

برترین های بخش خواهران مسابقات قرآن کریم آذربایجان غربی معرفی شدند

بیشترین حمایت مالی از سپاه را دولت یازدهم داشته است/تشریح نحوه ورود قرارگاه خاتم به قراردادها

روزنامه ایران مجرم شناخته شد

الهه کولایی:/هنوز از حضور وزرای زن در کابینه ناامید نیستیم

قرارداد فاز 11 قراردادی کم نظیر در تاریخ ایران بعد از برجام است

روحیه انقلابی در مدارس علمیه حفظ شود

آیت الله سیستانی: رشادت های مردم عراق باعث افتخار است

کنایه آشنا به «ژن خوب» پسر عارف

انرژی خورشیدی توان تولید چند درصد از کل برق کشور را دارد؟

رییس کمیته دولتی در امور دینی جمهوری آذربایجان خبر داد:از سرگیری فعالیت مسجد وهابیون در روزهای آینده

محمود صادقی:/امیدواریم با تعامل به تغییر در کابینه برسیم

تتلو برای چه به مشهد می رود؟/ عکس

کارشناس شبکه افق جایگاه علمی میرزاخانی نابغه ریاضی ایران را انکار کرد

ابلاغ مصوبه انتقال سرور سرویس های خارجی به ایران تا 10 روز آینده/ اهمیت انتقال سرور تلگرام از بعد اقتصادی و امنیتی

بیش از 60 درصد شهروندان شهرستان قدس تحت پوشش بیمه تأمین اجتماعی هستند

حوزه علمیه عصر امام صادق(ع) را الگوی خود در مدیریت قرار دهیم

گزارش تصویری/ مراسم راه اندازی دیتاسنتر ملی آسیاتک در برج میلاد

کرباسچی: مرعشی بنای رقابت با نجفی را ندارد

توانمند سازی جوامع محلی راه حل جلوگیری از تضاد فرهنگی

انرژی 2مگاوات ساعت بر متر مربع تابش خورشید در ایران

مصائب دختران هندوستانی در مسیر علم آموزی + عکس

30درصد پست ها در دست زنان

طرح سوال از رییس جمهور منتفی نشده است/ سوال کنندگان هنوز پیگیری می کنند

با 10 فرار از زندان شگفت انگیز و باورنکردنی در طول تاریخ آشنا شوید [قسمت اول]

هشدار تابش به منتقدان شورای عالی؛/در زمین رقبا بازی نکنید /شورای عالی حکم مجلس سنا را دارد

"حمایت اجتماعی درسالمندی یکی از اصول حقوق بشر بر مبنای استانداردهای است که سازمان جهانی کار از آن پیروی می کند"

تعیین 60 شاخص برای انتخاب نامزد نهایی اصولگرایان

روزنامه استخدامی استان همدان | دوشنبه 2 مرداد 96

حکیمی پور:الحاق شورای هماهنگی اصلاحات به شورای سیاستگذاری کذب است

بیش از 4هزارو 400 نخبه و استعداد برترطلاب واجد تشکیل پرونده بوده اند

روزنامه استخدامی استان اصفهان | عصر دوشنبه 2 مرداد 96

متوسط انرژی دریافتی کشور ما از خورشید، 18 مگاژول بر متر مربع در روز است

آلودگی زمین در 2 درصد از خاک آن

منابع ایران شناسی از پُرمخاطب ترین بخش های کتابخانه ملی گرجستان

عکس/ طراحی جالب خط عابر پیاده

برگزیدگان دوازدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط عمومی ـ گزارش تصویری (2)

آیا "مک کین" زنده می ماند؟ + عکس

چه کسانی به جلسه معارفه فرهاد رهبر نرفتند؟

سید محمود میرلوحی:/طراحی شیوه نامه تصمیم گیری در شورای عالی سیاست گذاری

ضرورت یگانگی فکری در کابینه دوازدهم

چه کسی برای زنگنه امضا جمع کرد؟

چهل و نهمین جلسه انجمن کتابخانه های عمومی مازندران برگزار شد

مفت و مجانی زیبا شوید!

پژوهش محور کردن دروس خارج از مهمترین تحولات در حوزه است

انتخابات 96 را در کمال آرامش و بر اساس اصل بی طرفی برگزار می کنیم

روزنامه استخدامی استان اصفهان | صبح دوشنبه 2 مرداد 96

نشانه های پرهیزکاران در بیان امام علی(ع)

پتانسیل تابش و نقشه تابش خورشید در ایران

قوه قضاییه آمار اعدامی های موادمخدر از اول انقلاب را اعلام کند

چه کسی برای زنگنه نامه جمع کرد؟

مار و پله اصلاح طلبان روی صندلی شهردار با مرد هزار چهره دولت

حمایت معنوی از خانواده های شهدا بسیار مهم تر از حمایت مادی است

اولین موشک بردبلند ایرانی که به جنگ بالستیک ها می رود +عکس

آلونک سیستم یکپارچه جستجوی املاک

کابینه دوازدهم به شعار محیط زیست التزام ندارد

برگزیدگان دوازدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط عمومی ـ گزارش تصویری (1)

آیا می دانید رنگ های مختلف لباس چه تاثیری در روحیه شما می گذارند؟

روزنامه استخدامی آذربایجان شرقی و تبریز | شنبه 31 تیر 96

روایتی از یک تصمیم مهم رهبری و آیت الله هاشمی در اوایل انقلاب

فرامرزیان تشریح کرد؛/دیدار اصلاح طلبان با رییس جمهور ادامه خواهد داشت

روابط عمومی وزارت نفت یا دفتر حزب سیاسی؟!

«محسن رهامی» مسئول کمیته انتخابات احزاب اصلاح طلب شد

نماهنگ | مِهر رضا

آغاز به کار انجمن علمی پدافند غیرعامل در استان کرمانشاه

نقش عالمان دینی دارالعباده در تبدیل شدن به «حسینیه ایران» نباید فراموش شود

عکس / غبارروبی مضجع مطهر حضرت امام رضا (علیه السلام) با حضور رهبر انقلاب

کارگاه آموزشی تاریخ شفاهی و شیوه های مصاحبه درلرستان برگزارشد

ازدیاد برداشت ده ها میلیارد بشکه نفت با co2واحدهایGTL

کنایه مشاور روحانی به «ژن خوب» پسر عارف

جنگ لابی؛ شکست یا پیروزی؟

انتصاب مدیر روابط عمومی موسسه اعتباری ملل

پشت پرده رای گیری و ماجرای اعتراضات برای انتخاب شهردار تهران / نجفی؛ به نام شورا، به کام کارگزاران

کنایه مشاور روحانی به «ژن خوب» پسر عارف

برگزاری نخستین آزمون استخدامی دانشکده علوم پزشکی آبادان

نمایش فیلم شکار گرگ با عقاب در قزاقستان

دانشنامه دفاع مقدس در استان گیلان تدوین می شود

سیگنال های رادیویی فضایی؛ این بار پای فرازمینی ها در میان نیست!

افتتاح فرهنگسرای قمربنی هاشم

اصلاح ساختار حوزه های علمیه در شورای عالی و مدیریت حوزه به تصویب رسید

فارس گزارش می دهد 10 ویژگی که وزیر جدید آموزش و پرورش باید داشته باشد

آپدیت جدید تلگرام منتشر شد؛ حذف خودکار عکس ها و قابلیت نوشتن بیوگرافی

غبارروبی مضجع مطهر حضرت امام رضا (علیه السلام) با حضور رهبر انقلاب

در دیدار کمیته تعامل شورای عالی با رییس جمهور صورت گرفت؛/تاکید دکتر روحانی بر ضرورت ادامه همکاری متقابل دولت با اصلاح طلبان

فضای نامطلوب تدریس؛ بزرگترین مشکل مدرسه علمیه اسلام آبادغرب

سیدحسن نصرالله با اهدای قرآن و یادداشتی خانواده شهید تیموری را مورد تکریم قرار داد

مفاهیم محافظ انقلاب

دولت نشان داد توانایی بالا دراجرای قانون واحترام به رای مردم دارد

صالحی: سازمان انرژی اتمی به عرصه کوانتوم ورود پیدا کرده است

ورود به پرونده توتال وظیفه بر زمین مانده مجلس و قوه قضاییه

صدقه کتاب

آماده سازی لایحه نظام پرداخت فرهنگیان تا 6 ماه آینده !

شروط اعلامی وزیر احمدی نژاد برای کابینه: انقلابی و مرزبندی با وقایع 88

اعطای حکم گینس به بانوی دریای ایران (+عکس)

تصاویر : جنگ داخلی در سرزمین ماتادورها

/تهیه پرسشنامه برای ارزیابی عملکرد شورای عالی اصلاح طلبان

حضور 23 هزار و 500 نفر در اردوهای جهادی آذربایجان شرقی

روابط عمومی نهادها در صف اول تصمیم سازی ها قرار دارند

بیشترین حمایت مالی از سپاه را دولت یازدهم داشته است/تشریح نحوه ورود قرارگاه خاتم به قراردادها

این بدعت را از کجا آوردید آقای وزیر!

8 اشتباه در آرایش صورت که زیبایی را از شما می گیرد!

اگر رحمانی فضلی برای وزارت کشور معرفی شد شخصا انصراف دهد

/نشست هم اندیشی شورای عالی سیاست گذاری اصلاح طلبان

فرهنگ قرآن و اهل بیت(علیه السلام) باید در جامعه فراگیر شود

زمان بررسی قرارداد توتال با حضور دادستان کل کشور

انتصاب مدیر روابط عمومی موسسه اعتباری ملل

روند بررسی «رجل سیاسی» در شورای نگهبان

ورود ناوگروه نیروی دریایی ارتش به بندر باکو جهت شرکت در مسابقات ارتش های جهان

همایش خیرین کتابخانه ساز درکردستان

اهدای کتاب از سوی رهبر انقلاب به کتابخانه مسجد ابوذر تهران

انتخابات شوراها در دستور کار جامعه روحانیت قرار گرفت

اشعار نوحه خوانی می تواند سلامت عزاداری ها را تضمین کند

ملاک های تشخیص مدعیان دروغین مهدویت

تصاویر : شکار با عقاب طلایی در قرقیزستان

10 کودک که دقیقا شبیه چهره های مشهور دنیا هستند!

وزیر آموزش و پرورش : دلایل نبودم در کابینه دوازدهم را به دکتر روحانی گفته ام

امام صادق علیه السلام مرد مبارزه بود

نماینده کمیسیون انرژی در هیات عالی نظارت بر منابع نفتی معرفی شد

واکنش مقامات نظامی ایران به تحریم های آمریکا

شکست سنگین یاران کاوه رضایی

گزارش تصویری؛ جلسه مسؤولان آینده روشن با حجت الاسلام والمسلمین اختری

برگزاری سمینارهای آموزشی و مهارتی نقشه برداری مغز

عکس / اهدای کتاب از سوی رهبر انقلاب به کتابخانه مسجد ابوذر تهران

نماز جماعت مغرب وعشاء حرم رضوی به امامت آیت الله العظمی نوری همدانی اقامه می شود

ماجرای دیدار ملاصالح با آیت الله خامنه ای در کوران جنگ

تایید دیدار با نجفی و تکذیب شرط و شروط وی برای پذیرش شهرداری تهران

عکس/ رونمایی ارزشمندترین سنگ های جهان؛ نشست رسانه ای آکشن الماس یونیک آر.جی.اس

کرباسچی: مرعشی بنای رقابت با نجفی را ندارد/ نجفی در دولت مشغول نشود، مرعشی کنار می رود

زهرا صدراعظم نوری:/انتخابات 96 نشان داد اصلاحات بیش از گذشته زنده است

عبدالله عبدالله: منافع ملی را قربانی خواست‎های تان نکنید

عکس/اختتامیه کنفرانس وحدت اسلامی لندن

تدوین دانشنامه دفاع مقدس گیلان 600 میلیون تومان هزینه دارد

زنان در تمام عرصه های اجتماعی و اقتصادی حضور فعالی دارند

دیدار آیت الله علوی گرگانی با شورای هماهنگی دهه کرامت

ادعای کناره گیری عمار حکیم از ریاست مجلس اعلای عراق

ضرورت بودجه نویسی کارآمد/نسخه شفابخش عملیاتی ارائه شود

غبارروبی بارگاه مطهر امام رضا (ع) با حضور رهبر انقلاب

مهمان خاص امشب خندوانه کیست؟ +عکس

به خاطر محیط فرهنگی موزه ها از سلاح استفاده نمی کنیم

رد کلیات طرح تعیین تکلیف معلمین حق التدریسی

شدیدترین خطابه برادر سعید جلیلی علیه انحراف در اصولگرایان

ترتیل صفحه 129 قرآن با صدای استاد پرهیزکار+صوت

چرا ولیعهدی محمد بن سلمان خبر خوبی برای ایران است؟

اهدای 115 جلد کتاب از سوی رهبر انقلاب به کتابخانه مسجد ابوذر تهران

اعطای تهسیلات به کسانی که بیمه شدگان بیکار را بکار گیرند

اعطای تهسیلات به کسانی که بیمه شدگان بیکار را بکار گیرند