مطالب مرتبط:
گزارش برجامی وزارت خارجه روی میز کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس
ششمین گزارش وزارت خارجه در خصوص روند اجرای برجام، تسلیم کمیسیون امنیت ملی مجلس شد
ششمین گزارش وزارت خارجه در خصوص روند اجرای برجام، تسلیم کمیسیون امنیت ملی مجلس شد
تحویل ششمین گزارش وزارت خارجه در خصوص روند اجرای برجام به کمیسیون امنیت ملی مجلس
از سوی وزارت امور خارجه؛ ششمین گزارش در خصوص روند اجرای برجام، تسلیم کمیسیون امنیت ملی شد
5 + 1
یارانه ها
مسکن مهر
قیمت جهانی طلا
قیمت روز طلا و ارز
قیمت جهانی نفت
اخبار نرخ ارز
قیمت طلا
قیمت سکه
آب و هوا
بازار کار
افغانستان
تاجیکستان
استانها
ویدئو های ورزشی
طنز و کاریکاتور
بازار آتی سکه
دوشنبه، 26 تیر 1396 ساعت 21:322017-07-17سياسي

ششمین گزارش برجامی وزارت خارجه روی میز کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس


ششمین گزارش وزارت امور خارجه در خصوص روند اجرای برجام تسلیم کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی شد.

- / در این گزارش آخرین تحولات مرتبط با اجرای برجام در دو حوزه ی هسته ای و رفع تحریم ها در سه ماه گذشته تشریح و برخی چالش های مربوط ذکر شده است.

به موجب این گزارش، از اواخر اردیبهشت تا 26 تیر ماه سال جاری، "فعالیت های هسته ای جمهوری اسلامی ایران در چارچوب راهبرد و برنامه درازمدت هسته ای کشور، استمرار داشته و تمام ابعاد مهم و حساس برنامه هسته ای در ظرفیت های مورد نیاز کشور در مقطع کنونی، .

پیشرفت داشته است.

" ادامه برنامه مدرن سازی راکتور تحقیقاتی آب سنگین اراک، ادامه فعالیت کارخانه تولید آب سنگین اراک با ظرفیت معمول و طبق برنامه ریزی سالانه، ادامه تحقیق و توسعه غنی سازی و پیگیری پروژه تولید ایزوتوپ های پایدار در سایت فردو از جمله تحولاتی است که در گزارش وزارت امور خارجه برجسته شده است.

براساس این گزارش طی سه ماهه گذشته، "تمام سانتریفیوژها براساس برنامه طراحی شده توسط سازمان انرژی اتمی کشورمان و منطبق با تعهدات کشور در برجام، بدون وقفه در حال طی مراحل آزمایشی خود با گاز اورانیوم و سایر گازها بوده اند.

" علاوه بر این، با ورود 137تن کیک زرد خریداری شده از روسیه، مجموعاً 360 تن کیک زرد به ذخایر قبلی اورانیوم کشور، اضافه شده است.

یکی از تحولات مهم طی 3 ماه گذشته، افزایش همکاری های بین المللی در زمینه انرژی هسته ای با بهره گیری از ظرفیت های پیوست شماره 3 برجام بوده است.

در این راستا، علاوه بر ادامه گفتگوهای فنی کارشناسی در قالب کارگروه تحقیق و توسعه با اتحادیه اروپا، پروژه مهمی در زمینه ارتقای توانمندی های نظام ایمنی هسته ای کشور با اتحادیه اروپا به امضاء رسید و بدین ترتیب امکان همکاری عملی ایران و کشورهای عضو اتحادیه اروپا در این زمینه فراهم گردید.

شروع پروژه ساخت مرکز ملی یون درمانی سرطان با همکاری یکی از شرکت های پیشرفته اروپایی در حوزه پزشکی هسته ای از جمله دیگر تحولات عمده در زمینه استفاده صلح آمیز از انرژی هسته ای است که در گزارش وزارت امور خارجه ذکر شده است.

گزارش وزارت امور خارجه می افزاید: در بازه زمانی 3 ماهه مورد نظر، تعامل جمهوری اسلامی ایران با آژانس بین المللی انرژی اتمی براساس مقررات و اسناد پادمانی، اجرای موقت پروتکل الحاقی و متن برجام ادامه یافته که یکی از نتایج آن تأکید مجدد آژانس بر اجرای کامل تعهدات جمهوری اسلامی ایران بوده است.

خاطر نشان می شود، گزارش آژانس که در روز 12 خرداد منتشر شد، یکبار دیگر بر ایفای تعهدات از سوی جمهوری اسلامی ایران اذعان کرده است.

این امر ضمن اثبات پایندی مسئولانه جمهوری اسلامی ایران به تعهدات خود و خنثی کردن تبلیغات مسموم برخی قدرت ها و حامیان منطقه ای آنها که موضوع هسته ای ایران را به عنوان محملی برای ایران هراسی مورد سوء استفاده قرار می دادند، موجبات انزوای جریان های ضد ایرانی را فراهم کرده است.

در بخش دوم گزارش، برخی از گشایش های حاصله در حوزه های مختلف اقتصادی از جمله انرژی، حمل و نقل و بانکی که متعاقب انعقاد برجام و رفع تحریم های تحمیلی حاصل شده است، بیان گردیده است.

در ابتدای این بخش از گزارش، ضمن تصریح به این امر که انعکاس آمار واطلاعات واصله از دستگاه ها درگزارش های سهماهه وزارت امور خارجه، عمدتاً به منظور تبیینملموس تر گشایش ها و مقایسه شرایط قبل و پسازاجرای برجام و با هدف فراهم نمودن امکان ارزیابیعینی و دقیق تر روند اجرای صورت می گیرد، اماجایگزین گزارشات دستگاه ها نیست ، خلاصه ای از اهم تحولات و گشایش های صورت گرفته تشریح شده است.

امضای قرارداد توسعه بخش فراساحل فاز 66 پارس جنوبی بین شرکت ملی نفت ایران و دو شرکت"توتال" فرانسه و "سی ان پی سی" چین، ادامه روند نهایی شدن و اجرای توافق هایی که طی پانزده ماه نخست اجرای برجام منعقد شده بود از جمله تحویل چهار فروند از هواپیماهای خریداری شده از شرکت ATR ( ATR72-600 ( و توافق بین دو شرکت هواپیمایی دیگر ایرانی برای خرید هواپیما از بویینگ و ایرباس از جمله تحولات مهم در حوزه حمل و نقل هوایی می باشد.

انتخاب ایران به عنوان عضوشورای حکام انجمن هواپیمایی یاتا برای اولین بار در چهار دهه گذشته نیز یکی از مواردی است که در گزارش وزارت امور خارجه ذکر شده است.

در حوزه حمل و نقل دریایی، با اشاره به روند سریع احیای فعالیت ها و مسیرهای تجاری شرکت کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران، تصریح شده است که در حال حاضر تعداد قابل توجهی از شناورهای گروه کشتیرانی جمهوری اسلامی ایرانتحت پوشش کلوپ استیم شیپ قرار گرفته و کلوپ های بین المللی عضو IG Group سقف پوشش بیمه ای خود برای شناورهای این شرکت را تا سطح یک میلیارد دلار افزایش داده اند.

علاوه بر موارد فوق، با اصلاح مقررات کنترل صادرات و واردات اتحادیه اروپایی در زمینه فروش اقلام باکاربری دوگانه به ایران، "لزوم اخذ تاییدیه کمیسیون مشترک برای واردات اقلام مرتبط هسته ای از ایران به اتحادیه اروپا حذف و شرط لزوم تایید گواهی بهره بردار نهایی اقلام با کاربری دوگانه" توسط "نهادصلاحیت دار ایرانی نیز منتفی شد.

این تصمیم اتحادیه اروپا تاثیر بسزایی در تسهیل تجارت کالاها و اقلامی که تا پیش از برجام اساسا فروش آنها به ایران منع مطلق داشت، ایفا خواهد کرد.

گزارش وزارت خارجه با اذعان به تداوم چالش ها و مشکلات بر سر راه بهره مندی حداکثری ایران از منافع برجام از حیث رفع تحریم ها، مشکل اصلی را کماکان اقدامات یکجانبه و رویکرد غیرسازنده آمریکا دانسته و با اشاره به تحرکات خصمانه آمریکا در هر دو قوه مجریه و مقننه، تاکید کرده است که وزارت امور خارجه در رایزنی مستمر با سایر طرف های برجام در این خصوص است .

نکته قابل توجه اینکه با اذعان جامعه بین المللی به صداقت و جدیت ایران در ایفای تعهدات خود طبق برجام، انتقادها به عملکرد یکجانبه گرایانه آمریکا به شدت افزایش یافته است به نحوی که این امر حتی در نشست شورای امنیت سازمان ملل متحد برای بررسی سومین گزارش دبیرکل راجع به قطعنامه 2231 نیز کاملا مشهود بوده و باعث انزوای آمریکا گردید.

وزارت امور خارجه با اشاره به تداوم برخی مشکلات در حوزه بانکی، با استناد به ارزیابی های رسمی بانک مرکزی عنوان نکرده است که عمده این مشکلات مرتبط با عوامل غیربرجامی بوده و به عوامل دیگری مانند تحریمهای اولیه و غیرهسته ای آمریکا، قوانین انضباطیمرتبط با پولشویی، مربوط می شود.

لازم به ذکر است، براساس قانون اقدام متناسب و متقابل دولت جمهوری اسلامی ایران در اجرای برجام وزارت امور خارجه مکلف است روند اجرای توافقات را هر سه ماه یکبار به کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گزارش دهد.

در اجرای این تکلیف، وزارت امور خارجه تاکنون شش گزارش به کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی ارائه نموده است.

ششمین گزارش وزارت امور خارجه در مورد اجرای برجام در حالی به مجلس شورای اسلامی ارائه می شود که دیپلمات های کشورمان خود را برای شرکت در نشست کمیسیون مشترک برجام در روز جمعه 30 تیرماه آماده می کنند که یکی از دستور کارهای آن تبیین بدعهدی های آمریکا و استفاده از اهرم های دیپلماتیک برای مقابله با رویکردهای غیرسازنده و مستکبرانه این کشور در قبال روندهای چندجانبه بین المللی است.

/ ایسنا
کلید واژه ها: کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس - وزارت امور خارجه - هسته ای - گزارش - اتحادیه اروپا - جمهوری اسلامی - کمیسیون امنیت ملی - هسته - برنامه - کشور - وزارت - آژانس بین المللی انرژی اتمی - کمیسیون امنیت - خارجه - اسلامی - انرژی هسته ای - سیاست خارجی - ایران - اروپا - انرژی - انرژی هسته - انرژی اتمی - بین المللی - جمهوری - سازمان انرژی اتمی - مجلس شورای اسلامی - آژانس - پروژه - برنامه هسته ای - پروتکل الحاقی

آخرین اخبار سرویس:
تابعیت اضافه کسانی که می خواهند مسئولیت بگیرند بررسی می شود/ باید آمریکا را مجبور به انجام تعهداتش کنیم

رییسی: بیگانگان گرهی از مشکلات کشور را باز نخواهند کرد/ برخی از بدنه آستان قدس رضوی می گفتند که فقرا و محرومان را بد عادت نکنید!

یک مداحی متفاوت با موضوع دختران مسلمان ایرانی

سرعت گیرهای غیراستاندارد استان اردبیل حذف می شود

توضیحات اتاق عملیات مقاومت پس از پیروزی عرسال

تاکید بر پایبندی به گفتمان مورد اقبال مردم در انتخابات

افزایش 80 درصدی بودجه شهرستان رشت تعامل و تجلیل از خبرنگاران توسط روسای ادارات

برگزاری جلسه اعضای فراکسیون مستقلین ولایی با رییس جمهور

عکس/ علی دایی و همسرش در کنسرت

تجلیل از مدافعان حرم، موجب احیای ارزش های دینی می شود

عکس/ سالگرد ازدواج «اسطوره پرسپولیس» و همسرش!

اتفاق نظر مجلس و وزارت امورخارجه برای اقدام متقابل با آمریکا

عکس تازه از «سام درخشانی» و همسرش

مطلوب نبودن بهداشت آب شرب روستاهای اردبیل

توضیحات کمیته امداد در مورد انتشار یک خبر

خیار مدل آفریقایی! + عکس

آیین بزرگداشت سی و هفتمین سالگرد تأسیس جهاددانشگاهی برگزار می شود

واردات برنج در فصل برداشت به نفع تولیدات خارجی است

معاون هماهنگ کننده ستاد کل نیروهای مسلح با خانواده شهدای مدافع حرم دیدار و گفت وگو کرد

ترامپ: برکناری رییس دفتر با توییتر

سعید جلیلی: تحریم های جدید، نقض برجام آشکار و قطعنامه 2231 است

دومین جشنواره سراسری اقتصاد و فرهنگ روستا در اراک برگزار می شود

همایش تکریم امامزاده موسی مبرقع

حکم جالب قاضی برای بهره بردار غیرمجاز چاه آب

بزرگ ترین مرکز پرورش ببر در جهان + فیلم

روایت صالحی از یک سفر بی موقع احمدی نژاد

قائم مقام شورای تبلیغات اسلامی: عملکرد این شورا جناحی نیست

شهدا به آزادمردان جهان درس عزت و سعادتمندی آموختند

قلب نهنگ را دیده بودید؟! + عکس

تصمیمات هیات تجدیدنظر شورای رقابت معطل امضای رییس جمهور

واکنش بازپرس پرونده بقایی به ادعاهای معاون احمدی نژاد

استخدام کارشناس بازرگانی رشته(برق،کامپیوتر،مدیریت بازرگانی)

اعتماد به فضای کسب و کار ترکیه افزایش یافت

قاضی: اینها سر مسئولان نظام کلاه گذاشتند

6 هزار قاچاقچی موادمخدر محبوس در زندان های کشور

قانون چک و کاربرد ان در بانک

بعداز تکذیب چینش کابینه با نظر رهبری، چه خواهند کرد؟

آیت الله خاتمی: "نفوذ" یعنی ترویج اندیشه "ما نمی توانیم" در کشور/ تهدیدات فضای مجازی بسیار خطرناک تر از جنگ سخت است

لاله افتخاری: شبکه نمایش خانگی زمینه ای برای زیر پا گذاشتن خطوط قرمز نشود

سردار عبداللهی با خانواده های شهدای مدافع حرم دیدار کرد

عکس/ اقامه نماز جمعه توسط فلسطینی ها در قدس

کامران تفتی با«وقتشه» از فردا روی آنتن شبکه نسیم/ اولین شوی تلویزیونی درباره ازدواج

نجفی را شهردار جدید تهران بدانید

مدیا کاشیگر درگذشت

«معاون هماهنگ کننده ستاد کل نیروهای مسلح با خانواده شهدا مدافع حرم دیدار و گفت وگو کرد»

سازش 14 پرونده مالی و آزادی 2 محکوم زندانی تنها در یک روز

معارفه فرمانده مرکز آموزشی 01 برگزار شد

بسیاری از مردم از نحوه برخورد در دستگاه های مختلف راضی نیستند

موزه دارآباد تخصصی تر می شود

خیز بلند ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) برای محرومیت زدایی از استان لرستان

«مسیب زاده» آیینه همت و چمران بود/ حین ماموریت در سوریه تلفنی برای خانواده اش لطیفه می گفت

حجاب برای زنان مصونیت است

اطلاعیه وزارت کشور درباره برگزاری انتخابات نمایندگان احزاب در کمیسیون ماده 10 احزاب

افزایش 80 درصدی بودجه شهرستان رشت/ تعامل و تجلیل از خبرنگاران توسط روسای ادارات

مصوبه اخیر کنگره آمریکا نقض آشکار برجام است/هدف دشمن ایجاد شکاف اجتماعی و دودستگی در کشور است

رییس کمیسیون عمران مجلس خبر داد کمک به اشتغال روستاییان با بهره گیری از صندوق توسعه ملی

نظارت های سیستمی بر دادسرا ها را به جریان انداخته ایم/ بسیاری از مردم از نحوه برخورد در دستگاه های مختلف راضی نیستند

نظر جلیلی درباره فایده برجام

ایجاد فضای شاد علمی و دینی خواسته های دکتر ولایتی و دکتر رهبر است

طرح آیت الله سیستانی برای حل اختلافات شیعه و سنی

حضور رؤسای مجالس برخی کشورها در مراسم تحلیف روحانی

خطردفن زباله شهرهای کشور را تهدید می کند

استخدام وکیل مجرب جهت همکاری با شرکت

اعلام زمان نتیجه کنکور96

فراخوان تکمیل ظرفیت دفاتر خدمات الکترونیک قضایی

عراقچی: نقض برجام صورت گرفت است

استخدام گالری آرایشی بهداشتی در سیتی سنتر سپاهانشهر

توصیه ثبت احوال به مردم درباره کارت ملی هوشمند

حمایت بیمه سلامت از خدمات پرستاری در منزل/اشکال در نظام پرداخت به گروه های پزشکی

جریمه آمازون به علت نقض تحریم های ایران؟

بالگرد آمریکایی بار دیگر به شناورهای سپاه‎ نزدیک شد

یاشار سلطانی و احمد حکیمی پور به دادگاه می روند

استخدام منشی خانم یا آقا جهت کار با کامپیوتر و حسابداری در اصفهان

موانع بر سر راه معلولان باید از بین بروند

استخدام منشی پاره وقت خانم با فن بیان قوی در اصفهان

مدیا کاشیگر درگذشت

جلیلی: تحریم های هسته ای جدید امریکا، نقض آشکار برجام است

استخدام نگهبان جهت کارخانه مواد غذایی در شیراز

انتقادات از عارف به اوج رسید

نارضایتی مردم از نحوه برخورد در دستگاه های مختلف

پیام تسلیت سیدحسن خمینی به علی اکبر محتشمی پور

عقلانیت و منطق در تفکر انقلابی نهفته است/ «آتش به اختیار» ترجمان امر به معروف و نهی از منکر است

رییس سازمان هواپیمایی کشوری: کمبود کادر پرواز و خلبان در کشور نداریم

حلقه های فامیلی برتر تهران معرفی و تجلیل می شوند

نظارت های سیستمی بر دادسراها را به جریان انداخته ایم/ بسیاری از مردم از نحوه برخورد در دستگاه های مختلف راضی نیستند 

در غیاب وزیر آموزش و پرورش المپیاد جهانی کامپیوتر 2017 در تهران آغاز شد

خصوصی سازی به معنای واقعی در کشور اتفاق نیفتاده/ مردم مزه واقعی خصوصی سازی را نچشیده اند

موسوی بلده: لفظ استاد آفتی برای درجا زدن قاریان جوان/ لطافت تلاوت طنطاوی را هیچ قاری قرآنی نداشت/ نفوذ سلفی ها تلاوت مصر را به عقب می برد

اعزام خانواده های محروم جنوب کرمان به زیارت امام رضا

مجتمع گردشگری امامزاده موسی مبرقع(ع) در قم ایجاد می شود

چالش های سیاسی پیش روی فارک برای آغاز مسیری جدید

ایجاد فضای شاد علمی و دینی خواسته های دکتر ولایتی و دکتر رهبر است

مستند زندگی سید آزادگان تولید می شود

فرمانده جدید مرکز آموزش 03 معرفی شد

سیدهادی خامنه ای به حجت الاسلام محتشمی پور تسلیت گفت

سهم زنان در دولت یازدهم «حرف» و دیگر هیچ

مدافع سابق پرسپولیس پدر شد + عکس

نظارت های سیستمی بر دادسرا ها را به جریان انداخته ایم/ بسیاری از مردم از نحوه برخورد در دستگاه های مختلف راضی نیستند

سردار سلیمانی محبوب ترین شخصیت در ایران

توصیه ثبت احوال به مردم درباره کارت ملی هوشمند

حجت الاسلام منتظری؛ مردم از نحوه برخورد در دستگاه های دولتی راضی نیستند

تصویب کلیات طرح مقابله با اقدامات آمریکا در کمیسیون امنیت ملی مجلس

دادستان کل کشور: نظارت های سیستمی بر دادسراها را به جریان انداخته ایم/ بسیاری از مردم از نحوه برخورد در دستگاه های مختلف راضی نیستند

وزیر کشور: برخی دستگاه ها برای واگذاری اختیارات مقاومت می کنند

زیارت امامزادگان سرچشمه برکات دنیوی و اخروی در زندگی انسان هاست/ امامزادگان به قطب های فرهنگی و دینی تبدیل شوند

تمرین مقابله باگروهک ها تروریستی توسط تیپ 364 نزاجا

برگی از تاریخ/ به مناسبت 5 ذی القعده سید بن طاووس، مبدع جشن تکلیف در 8 قرن پیش

توسعه زیست بوم نوآوری در نشست هم اندیشی مراکز نوآوری دانشگاهی

کاروان «زیرسایه خورشید» به اصفهان می رسد

معاون پارلمانی رییس جمهور مصاحبه ای با سایت «نماینده» نداشته است

طرح مقابله با اقدامات خصمانه آمریکا جلوی اقدامات بی ثبات کننده در منطقه را می گیرد

عملیات دانکرک به روایت کریستوفر نولان / فروش دانکرک از 130 میلیون دلار گذشت (+فیلم)

ضرورت الکترونیکی شدن مدیریت منابع انسانی در وزارت بهداشت

تصاویری از شیطنت ها و ژست های کمیک یوسف تیموری و پسرش در اکران پا تو کفش من نکن

ضرورت الکترونیکی شدن مدیریت منابع انسانی در وزارت بهداشت

اختصاص 146میلیارد تومان اعتبار به مناطق محروم و مرزی

مراسم ترحیم مادر حجت الاسلام محتشمی فردا برگزار می شود

قاضی مقیسه: اگر شمس و فلاح نبودند کسی زنجانی را نمی شناخت/ نماینده دادستان: شمس قبول دارد به نمایندگی از شرکت ایزو با فال قرارداد بسته و نفت را فروخته است

راه حل مواجهه با تحریم جدید آمریکا

کشف شکل تازه ای از استودان های زرتشتی در برج خاموشی ترک آباد یزد

عراقچی: تا نقض فاحش برجام فاصله داریم/آمریکا بندهای 26، 28و 29 برجام را نقض کرده است

ازدواج کودکان پیامد فقر فرهنگی و اقتصادی

استخدام فروشگاه کفش زنانه در اصفهان

چرا پشه ها بعضی ها را بیشتر نیش می زنند؟

واکنش بازپرس به ادعاهای بقایی: تحت تاثیر رجزخوانی ها قرار نمی گیریم/هیچ صحبتی در مورد اتهام فریدون رد و بدل نشده است

استخدام کارگر ساده آقا با سرویس در اصفهان

نقش حداقلی وزارت بهداشت درترکیب شورای عالی بیمه

استخدام تعدادی راننده مجرب جهت آمبولانس در شیراز

استخدام منشی خانم جهت دکوراسیون داخلی

روایت سعید جلیلی از چرایی نقض برجام از سوی آمریکا

دنیای کودکان را محدود نکنیم/ روایتی از یک دخالتِ مادرانه

شبانه روزی شدن دو خطوط مترو تهران!

بیماری که با اضطراب اجتماعی اشتباه گرفته می شود

خانم بازیگر مشهور مهمان امشب مجموعه "دورهمی" شد+ عکس

خبر خوش برای یاشار سلطانی ؛ نامه سازمان بازرسی محرمانه نبود

جانشین عراقچی در سازمان بورس معرفی شد

ترامپ وضعیت فوق العاده در برابر لبنان را تمدید کرد

نگاهی به تاثیرات قسمت هفتم سریال «بازی تاج و تخت» بر صنعت مد و فشن

بانک اطلاعاتی اتباع خارجی در سمنان ایجاد می شود

یادواره شهدای بسیج مسجد لولاگر تهران برگزار می شود

معاون هماهنگ کننده ستادکل نیروهای مسلح با خانواده شهدای مدافع حرم دیدار کرد

روح قرآن، تدبر و تفکر است؛ نه ادای صرف کلمات + عکس

فرمانده جدید تیپ 281 زرهی نزاجا منصوب شد

اولین دوره تربیت معلم نهج البلاغه در شهرکرد

جهاد دانشگاهی با تولید محصولات دانش بنیان می تواند از میزان وابستگی ها بکاهد

ایجاد فضای معنوی و فرهنگی در محیط واحد های دانشگاهی بسیارر ارزشمند و مفید است

آرایشگاه نظامی در فرودگاه

ظرفیت و توان فعالان قرآنی در اجرای برنامه ها به کار گرفته شود

آزاده نامداری؛ خانمی که دوست دارد «نامدار» باشد

عکس های سحر قریشی و مادرش در اکران مردمی پا تو کفش من نکن

آغاز کاوش های باستان شناسی و عملیات اجرایی مرمت چهارطاقی حسن آباد

ونزوئلا فردا شاهد انتخابات مناقشه آمیز مجلس موسسان

دیدار آهنگساز عبور با هموطنان خود/ علی قمصری در کرمان روی صحنه می رود

اطلاعیه ای درباره کابینه دوازدهم/دادگاه هفتم فساد نفتی/اقدام تحریک آمیز آمریکا در خلیج فارس ...

نظارت های سیستمی بر دادسرا ها را به جریان انداخته ایم

رفتار آمریکا در خلیج فارس می تواند "تبعات سنگینی" برای آنها داشته باشد

عراقچی: تحریم های جدید آمریکا هسته ای نیست اما نقض آشکار برجام است

ساختمان شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی کلنگ زنی شد

مبارزه با فساد باید به عنوان یک اولویت ملی قرار داده شود

روایتی جذاب از مهدی باوران در «دخیل عشق»

1143 زائر اولی به زیارت امام رضا(ع) اعزام شدند

ششمین دوره مسابقات رهگیری هوایی پایان یافت

بهبود وضعیت راه های مواصلاتی، مطالبه به حق مردم است

استان اردبیل باید در جذب نقدینگی برای بازسازی عتبات عالیات نمونه کشوری باشد

قاضی مقیسه: اگر شمس و فلاح نبودند کسی زنجانی را نمی شناخت/ نماینده دادستان: شمس قبول دارد به نمایندگی از شرکت ایزو با فال قرارداد بسته و نفت را فروخته است

لیست احتمالی کابینه دوازدهم

لزوم کاهش ساعت کاری بانوان شاغل/عدم ازدواج بزرگترین تهدید جامعه

سوغات تکنولوژی، اعتیاد به فضای مجازی و بی نظمی فکری

عراقچی: تا نقض فاحش برجام فاصله داریم/ به قانون کنگره آمریکا پاسخ قاطع خواهیم داد

پیام تسلیت مدیرعامل بنیاد رودکی به فریدون شهبازیان

همه پروژه ها باید پیوست بانوان داشته باشد/ لزوم تسریع دراتاق های مادر و کودک

عراقچی: تا نقض فاحش برجام فاصله داریم

مدیا کاشیگر درگذشت

گفت وگو با چهره ای که احمدی نژاد را شهردار کرد: احمدی نژاد می خواهد به عوامل نظام بگوید شما من را اپوزیسیون کردید

حاشیه عجیب در خاکسپاری بنیتای 8 ماهه!/ کی درس عبرت میگیریم؟

پایان «نواز شریف»در پاکستان؛ شمشیری دولبه/ کودتای «قضایی» یا کودتای «نظامی»؟!

واکنش جلیلی به تحریم های جدید امریکا

عکس/ همایون شجریان و دخترش

سردار سلیمانی محبوب ترین شخصیت نظامی ایران

واکنش بازپرس پرونده حمید بقایی به اظهارات وی در مورد حسین فریدون

نخستین بخش خبری مشروح 14 / شبکه یک / 7 مرداد 1396

ضعف دستگاه های اجرایی مازندران در ساماندهی مجتمع های شن و ماسه

حضور تمام ناشرین در باغ کتاب بلامانع است/ نباید تمام ناشران در باغ کتاب حضور داشته باشند

جعفر کاظمی در نود و پنجمین عصرانه ادبی فارس تجلیل می شود

تحریم های هسته ای جدید آمریکا نقض آشکار برجام و قطعنامه 2231 است/ دلواپسی افراد خوش خیال فرصت خوبی برای همبستگی ملی است

یک استاد دانشگاه مطرح کرد؛ وضعیت مسکن در کشور نگران کننده است

فایده برجام، ابطال نظریه تعامل با آمریکا بود/ رفتار دشمن آنگونه که هست، بیان نمی شود

انتصاب مدیر عامل شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 14

استخدام برنامه نویس ترجیحا آقا در شرکت به پرداخت ملت

استخدام کارگر ساده و نیروی خدماتی دیپلمه آقا در البرز

استخدام کافه جلا تریا 196 شعبه رشت

این مطلب را همراه با شوهرتان بخوانید!

سفر تاریخی رهبر انقلاب به قم اعتبارات مناسبی را برای آستان حضرت موسی مبرقع فراهم آورده است

استخدام صندوقدار و پیک موتوری در فروشگاه پدیده فارس

کابینه دوازدهم / لیست ها و نام های دور از واقعیت

گاهی یک مکان به واسطه ذکر خدا، مسجد و گاهی به واسطه انتساب به شیطان باید خراب گردد

جزییات انتقال سرورهای خاص تلگرام به ایران

واکاوی سناریوی آمریکا در سرانجام برجام

خیار آفریقایی دیده اید؟/ عکس

پیام های انتخابات 40 میلیونی

ششمین گزارش برجامی وزارت خارجه روی میز کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس

ششمین گزارش برجامی وزارت خارجه روی میز کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس