مطالب مرتبط:
اصلاح نقاط حادثه خیز جاده های اندیمشک منتظر تامین اعتبار
5 گزینه اصلی اصلاح طلبان برای شهرداری تهران
گسل سیاسی اصلاح طلبان فعال شد؛ سهم خواهی و تصدی وزارت
ضرورت اصلاح عنوان شناسنامه فنی در قانون پیش فروش ساختمان
اصلاح نقاط حادثه خیز جاده های اندیمشک منتظر تامین اعتبار
5 + 1
یارانه ها
مسکن مهر
قیمت جهانی طلا
قیمت روز طلا و ارز
قیمت جهانی نفت
اخبار نرخ ارز
قیمت طلا
قیمت سکه
آب و هوا
بازار کار
افغانستان
تاجیکستان
استانها
ویدئو های ورزشی
طنز و کاریکاتور
بازار آتی سکه
دوشنبه، 26 تیر 1396 ساعت 20:022017-07-17سياسي

ملت با عزمی جزم پای اهداف خود ایستاده تا روزنه تغییر و اصلاح باز بماند


انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه تهران تاکید کرد: آقای روحانی مردم در روز انتخابات تکلیف خود را به خوبی به انجام رساندند و با رأی خود صراحتاً ابراز کردند روش مورد نظرشان برای اداره کشور چیست.

- اکنون نوبت شماست تا با انتخاب افرادی پاک دست برای کابینه دولتی را تشکیل دهید تا هم راستای با مردم حرکت کند.

/ در بخشی از بیانیه انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه تهران و علوم پزشکی تهران خطاب به رییس جمهور آمده است: حضور باشکوه و پرشور ایرانیان در انتخابات 29 اردیبهشت ماه، برخاسته از امید عمیق و باور ارزشمندی بود که از مسیر صندوق های رأی، قدم برداشتن در راه پر و پیچ و خم اصلاحات را هموارتر کنند و حرکت تدریجی در جهت تحقق ایده آل ها و آرمان ها را به صورت ملموس تری مشاهده کنند.

اکنون پیروزی شما در انتخابات و خدمت در جایگاه ریاست جمهوری، تجلی اراده یک ملت است، ملتی که استوار و با عزمی جزم پای اهداف بزرگ خود ایستاده است تا روزنه تغییر و اصلاح باز بماند و به گذشتهٔ تلخ و آکنده از بی تدبیری بازنگردند.

در ادامه این بیانیه آمده است: اکنون پس از برگزاری انتخابات در شرایطی که عده ای همچنان بر طبل تفرقه می کوبند و از هر کرانه تیر کینه و عداوت روانه می کنند و از همین حالا آماده تخریب جنابعالی و دولت برآمده از رأی مردم هستند، و از سوی دیگر تک تک تصمیمات جنابعالی بیش از هر زمان دیگری زیر نگاه تیزبین همه دغدغه مندان امروز اسلام و انقلاب است و کامیابی و دستاوردهای حداکثری دولت جدید آرزوی قلبی آحاد ملت است، انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه تهران و علوم پزشکی تهران بر خود لازم می داند تا در آستانه تعیین اعضای کابینه دولت دوازدهم، مطالبات دانشگاه و بدنه دانشجویی را به صورت شفاف بیان کند و در این زمینه نکاتی را یادآور گردد.

در بخش دیگری از این بیانیه تاکید شده است: جناب آقای دکتر روحانی.

مهم ترین سرمایه و پشتوانه مملکت و دولت، جوانان و دانشجویانی هستند که چشم امید به توسعه و پیشرفت آینده این مرز و بوم دوخته اند و به همین جهت با تمام توان و اراده راسخ در عرصه انتخابات حاضر شدند و نشاط و آرمانخواهی و دغدغه مندی دوچندان به جامعه تزریق کردند تا مباد که کشور به عقب بازگردد و مسیری که از خرداد 92 آغاز شده بود، با سهل انگاری مسدود گردد.

حفظ و تقویت این سرمایه، تنها از طریق پایبندی جنابعالی به وعده هایی که در ایام انتخابات در شهرهای مختلف دادید، به دست می آید و نحوه تعیین اعضای کابینه و وزرا، آزمون بزرگی برای ارزیابی پایبندی جنابعالی به آن وعده هاست.

این بیانیه ادامه داده است: در همین راستا، کنار گذاشتن وزراء و مدیرانی که در طول 4 سال گذشته همراه و همسو با وعده های حضرتعالی عمل نکرده اند و یا در برابر اجرای آن ها منفعل بوده اند، حداقلی ترین خواسته ای است که جوانان، دانشجویان و دانشگاهیان در چینش کابینه به ویژه در انتخاب وزیر علوم و معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، از شما دارند.

در ادامه این بیانه آمده است: وزارت علوم نیازمند کسی است که عاشقانه و به دور از حب قدرت مدافع حقوق دانشجویان باشد نه عافیت طلبان و قدرت طلبانی که امروز بخواهند آنجا را پله ای برای رشد سیاسی خود قرار دهند.

رشد و توسعه علمی کشور در گرو اعمال نظر متخصصین حوزه علم و فناوری است و دخالت های نابه جا و سیاسی در این حوزه، رشد علمی کشور را مختل کرده است و به همین جهت ضرورت دارد تا جنابتان مُصرانه در برابر هر آن کس که استقلال دانشگاه و محیط آموزشی را از جریانات و گروه های سیاسی نمی خواهد ایستادگی کرده و فردی را معرفی کنید که عزم و انگیزه لازم برای مبارزه و زدودن این دست اندازی ها به ساحت دانشگاه را داشته باشد که بدون شک چنین فردی، حمایت از فعالین و تشکل های دانشجویی را که خود از مشکلات آن ها خبر دارید نیز در دستور کار خود قرار خواهد داد.

بیانیه انجمن اسلامی دانشگاه تهران در ادامه خاطرنشان کرده است: اما مساله وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی نیز در کنار وزارت علوم اهمیت فراوانی دارد.

اگرچه که مساله درمان و بهداشت مردم و پیگیری طرح تحول سلامت و حل مشکلات آن، اولویت اول این وزارتخانه است، اما دانشگاه های علوم پزشکی کشور نیز نیازمند توجه بیشتری از سوی وزارت بهداشت هستند.

حل مسائل صنفی- آموزشی دانشجویان، اقدام برای تشکیل شوراهای صنفی، توقف گسترش پردیس های پولی، رسیدگی به مشکلات تشکل های دانشجویی و ایستادگی در برابر اعطای بورسیه خارج از قاعده به نهادها و گروه های غیر دانشجویی، باید مورد توجه وزارت بهداشت قرار گیرد.

گویی مسئولین این وزارت خانه وظیفه شان را در حوزه دانشگاه را در اولویت آخر خود قرار داده اند و از یاد برده اند که دانشگاه نقش تعلیم و تربیت توأمان باهم را دارد، در صورتی که هر کدام مورد توجه قرار نگیرد دانشگاه هرگز به هدف متعالی خود که همان پرورش انسان هایی متخصص و متعهد است نمی رسد و این بی شک روندی است که ما را از آن دانشگاه مطلوب که مبدأ تمام تحولات بود دور می کند؛ کما اینکه امروز بسیار با آن دانشگاه مطلوب فاصله داریم.

در ادامه این بیانیه تاکید شده است: مسئولان جناب آقای دکتر روحانی.

یکی از وعده های شما در ایام تبلیغات انتخاباتی، جوان تر شدن دولت دوازدهم بود.

کشور ما امروز در شرایطی قرار دارد که به علت بازنشسته شدن مدیران نسل اول انقلاب، نیازمند تربیت مدیران جوان و متخصص برای اداره آینده کشور است.

در چنین شرایطی، اجرای طرح دستیاران جوان و استفاده از جوانان توانمند، متعهد و دلسوز برای آینده کشور در مدیران میانی دستگاه های اجرایی کشور که خود را همسو و همراه با خواست و رأی مردم در انتخابات 29 اردیبهشت ماه بدانند، ضرورت دارد که اگر چنین اتفاقی نیفتاد، در آینده قطعاً با بحران مدیریتی جدی رو به رو خواهیم بود.

این بیانیه خاطرنشان می کند: در همین راستا، تحقق هرچه سریع تر احیای سازمان ملی جوانان که یکی از وعده های انتخاباتی جنابعالی بود و ایستادگی دولت در برابر فشارهایی که خواستار عدم تحقق این طرح هستند و تدوام حمایت همه جانبه برای تصویب جداسازی این طرح از وزارت ورزش در مجلس، ضرورت دارد.

امروز جوانان با مسائل و مشکلات زیادی روبه رو هستند.

حل مساله ازدواج و بحران ها و آسیب های اجتماعی، رفع نیازهای جوانان و همچنین توانمندسازی آنان به عنوان پیشروان توسعه کشور در گرو تشکیل سازمانی است که به صورت مستمر و تخصصی به این امر بپردازد.

حل مسائل جوانان نیازمند مدیریت افرادی است که دغدغه ها و معضلات نسل جوان را بشناسند و شایستگی، تخصص، تجربه مدیریتی و انگیزه لازم برای پرداختن به این امور را داشته باشد.

در ادامه آمده است: جناب آقای روحانی این مردم و جوانان تنها بواسطه امید خود به تحقق پذیر بودن آینده ای روشن پا به عرصه انتخابات گذاشتند، آنان گرانبهاترین دارایی خود یعنی امید خود را به دستان شما سپرده اند و شما خود بهتر می دانید با ارزش ترین سرمایه یک ملت همین امیدی است که حیات جامعه وابسته به آن است.

حال امروز شما مسئول حفاظت و شکوفا کردن نهالی هستید که این ملت از زنان و مردان و از اقوام و مذاهب گوناگون با پایداری و ایمان خود در خاک این سرزمین کاشته اند و به رغم تمام ناملایمتی های موجود و شرایط سخت، با شکیبایی و صبری ستودنی آن را آبیاری کرده اند.

در پایان این بیانیه یادآور شده است: آقای روحانی مردم در روز انتخابات تکلیف خود را به خوبی به انجام رساندند و با رأی خود صراحتاً ابراز کردند روش مورد نظرشان برای اداره کشور چیست.

اکنون نوبت شماست تا با انتخاب افرادی پاک دست برای کابینه دولتی را تشکیل دهید تا هم راستای با مردم حرکت کند.

انتخاب وزرا و معاونین باید همراه با شایسته سالاری و پرهیز از انتخاب افرادی که به واسطه پدرانشان، متخصص خوانده می شوند و یا با نظر ملت و شعارهای انتخاباتی جنابعالی در عمل بنای همسویی ندارند، صورت پذیرد.

تجربه 4 سال گذشته پیش روی ما و شماست.

آنچه که دولت بیش از هر چیز دیگر به آن نیازمند است و قدرت اجرایی آن را تضمین می کند حضور افرادی در کابینه است که از جنس رأی مردم در انتخابات 29 اردیبهشت باشند نه کسانی که تنها عنوان وزارت دولت را با خود داشته باشند و در مسیری غیر از مسیر خواست مردم گام بردارند.

/ ایلنا
کلید واژه ها: انتخابات - انتخاب - دانشگاه تهران - دانشجویان - انجمن اسلامی - دانشگاه - تهران - بیانیه - اعضای کابینه - کابینه دولت - اسلام - دولت - اسلامی - کابینه - اصلاح - سرمایه - روحانی - مردم - آرمان - پزشکی - رییس جمهور - کشور - صورت - امید - وعده - دانشجویی - بزرگ - علوم - ایرانیان - اصلاحات

آخرین اخبار سرویس:
وکیل مهدی شمس: نمی توان به گفته های زنجانی اکتفا کرد/متهم ردیف دوم: کشتی گیر با دست وپا بسته شدم

خاطرات یک منافق از مرصاد/ قبر از آسمان می بارید

برخورد قاطع با فتنه و فتنه گران از مواضع اصلی و اصولی انقلاب است/ گناه فتنه گران نابخشودنی است

خراسانی: مبانی دفاع مقدس باید تبیین شود/ اسماعیلی: باید زبان نویی در تولید موسیقی دفاع مقدس به کار گرفت/ سمیعی: چرا هنرمندی که در فضای انقلاب کار می کند جوشش ندارد

اجرای ویژه برنامه دهه کرامت در اردکان

داوران هفتمین دوسالانه مجسمه سازی تهران معرفی شدند

جزییات برگزاری آزمون کاردانی نظام جدید فنی وحرفه ای اعلام شد

رکاب زدن مسیر تفت تامشهد

گفت و گوی رودروی دادستان کل با مراجعه کنندگان به دادگاه

نگاهی به زندگی مخترعانی که به دست خودشان مردند!

استندآپ کمدی امیر کربلایی زاده در خندوانه + فیلم

متهم: دادگاه به صورت غیر علنی برگزار شود/ همه کارهایم را جزء به جزء با مقامات امنیتی در میان گذاشتم

اولین سالگرد شهادت بسیجی مدافع حرم شهید فرید کاویانی لرد

حمله با چاقو به نیروهای پلیس در مرز اسپانیا و مراکش

794 زائر حج تمتع از فرودگاه اردبیل عازم سرزمین وحی می شوند

استاد انصاریان: کسی که دنیا را بی هدف می داند برای رسیدن به بهشت قدمی برنمی دارد

زیباترین جایگاه دختری برای امام کاظم (ع)

استخدام ورقکار و جوشکار در محمد شهرِ کرج

استخدام فروشنده خانم جهت پوشاک مجلسی در اصفهان

استخدام تعدادی پرسکار مجرب با حقوق مکفی در تهران

این هم عاقبت طرح ترافیک برای موتورها!

استخدام نظافتچی خانم جهت یک سالن آرایشی بانوان در کرج

خاوری در کازینو چه می کرد؟

استخدام تعدادی همکار صحاف ماهر جهت شومیز و چسب گرم

فعالیت شورای شهر جدید از چه زمانی آغاز می گردد یا قالیباف تا کی شهردار تهران است؟

رییس جمهور جدید هند به کار خود آغاز کرد

افزایش قیمت های سیستماتیکی با تغییر واحد پول ملی

استخدام نیرو جهت امور خدماتی در شرکت معتبر در تبریز

درخواست آزاده نامداری از مردم +عکس

عکسهایی که خود به خود در تلگرام از بین می روند

منتظرالمهدی: توزیع دولتی مواد مخدر باید با پروتکل خاصی همراه باشد

صدا و سیما در شرایط فعلی جذب نیرو ندارد

دانشگاه ملی جاکارتا خواستار آموزش زبان فارسی شد

افزایش 100 درصدی اجرای پروژه های "اقتصاد مقاومتی" در خراسان جنوبی

برگزاری همایش تجلیل و بزرگداشت بقاع متبرکه در 317 امامزاده

اعزام 200 مبلغ در دهه کرامت به مناطق مختلف ملایر

دعوت شهرداری تهران از اعضای شورا برای سفرتفریحی

دولت ها مراسم حج را خارج از چارچوب ها و دعواهای سیاسی بدانند

عضویت درکتابخانه های عمومی استان بوشهربه مناسبت دهه کرامت روزسه شنبه رایگان شد

نشست خبری اصحاب رسانه با امام جمعه بیرجند

نشست گفتمان موسیقی دفاع مقدس

پرونده های انتخابات تا یکی دو ماه آینده جمع و جور می شود

سخنگوی ناجا: توزیع دولتی مواد مخدر باید براساس پروتکل خاص باشد

«احمدی وفا» و «موسوی درچه ای»، قاریان محفل آستان عبدالعظیم(ع)

بهره برداری از 9 واحد مسکونی مددجویان بهزیستی در شهرستان گمیشان استان گلستان عکس : میثم محسنی

همایش بین المللی فرآورده های حلال برگزار می شود

پرواز شناسایی پرنده های دشمن در خلیج فارس و دریای عمان برای رصد فعالیت نیروهای مسلح

هاشمی طبا: وزیر دولت دوازدهم نمی شوم

روحانی از اصلاح طلبان و اصول گرایان معتدل خواسته برای کابینه لیست دهند

طرح مجلس و هیئت نظارت برجام برای مقابله با اقدامات آمریکا

رسم مروت نیست عکس با فرماندهان سپاه فقط یادگاری باشند/ شکل دادن به مسیر جدید نیازمند صداقت است

روحانی خودش به خودی خود آدم ندارد/ ترامپ که آمده اوضاع خوب نیست!

واکنش کارگران گروه ملی صنعتی فولاد ایران نسبت به سخنان مدیرعامل

محدودیتی برای حضور اقلیت ها در دولت وجود ندارد/ رییس جمهور نظرات همه افراد را برای چینش کابینه می شنود

علی لاریجانی کدام روزنامه اصلاح طلب را کذاب خواند؟ +عکس

ایران اسلامی مرکز "وحدت، آرامش و امنیت پایدار" است

پرونده های انتخابات تا یکی دو ماه آینده جمع و جور می شود

584 هزار راس دام سبک و سنگین علیه بیماری تب برفکی واکسینه شد

مدیر اجرایی قانون انتشار دسترسی آزاد به اطلاعات منصوب شد

دوگانگی بین سنت و مدرنیته و سردرگمی نسل جوان/ دختران امروزی و مشکلات پیش رو

آیت الله تاکندی از دوران جوانی با شور و نشاط برای تبلیغ دین تلاش کرده است

وزیر ارشاد از باغ کتاب بازدید کرد

آمادگی احداث حداقل دو تصفیه خانه لوکال وجود دارد

بخشنامه دیوان عالی کشور درباره برابر اصل کردن دادنامه های اعاده دادرسی

جلسه سوت و کور شورای چهارم

تشییع پیکر پدر شهیدان موسوی در قائم شهر

اگر با مساله آب به خوبی برخورد نکنیم، آینده ایران به خطر می افتد

پرونده های انتخابات تا یکی دو ماه آینده جمع بندی می شود

رهگیری هوایی و مدیریت صحنه نبرد

استخدام وردست ناخن کار و طراح در محدوده باغستانِ کرج

استخدام همکار مسلط به زبان انگلیسی در محدوده لاله زار تهران

استخدام مرکز آموزشی و فرهنگی سما بیرجند

توفان فیلمساز مشهور در اکران جهانی

استخدام آشپز آقا جهت مطبخی در میدان رستاخیزِ کرج

آیا ربیعی در دولت دوازدهم حضور خواهد داشت؟

سرطان، روی دیگر خشکی گاوخونی

ماجرای بلیت های نجومی نمایش «اعتراف»

واردات رسمی ناچیز محصولات کامپیوتری

استخدام کارمند مسلط به فتوشاپ و بروز رسانی سایت در تهران

استخدام نیروی ماهر جهت کارواش نانو در تهران

موانع مشاغل خانگی در خوزستان

ویژکی های مشترک دختر صفدر حسینی و پسر عارف

مهدی کروبی در بیمارستان بستری شد

تجربه جهانی داخلی سازی در مشارکت های خارجی

استخدام تعدادی کارشناس کامپیوتر جهت سرویس و نگهداری

خنثی سازی بیش از 120 عملیات تروریستی

بانوی موفق مازندرانی که دختر بودن را پلی به سمت پیشرفت می داند

جعبه ابزار بحران مالی شهرداری ها

استخدام مسئول دفتر خانم در یک شرکت لوازم خانگی معتبر در اصفهان

روایتی جالب از شفاعت حضرت معصومه(ع)

تذکر ناطق نوری به روحانی

ماموریت وزارت کار برای اصناف

دوره های قرآنی حرم حضرت عباس(ع) در اسکاتلند+تصاویر

تبریک رامبد جوان به مناسبت روز دختر/ عکس

افشای معاملات دولتی

واکنش رییس دفتر مجلس اعلا در تهران به کناره گیری حکیم و تاسیس حزب جدید

غول دریاها در راه آسیا

توقف صدور بیمه نامه های شخص ثالث روز شمار

منافقین با تماس با برخی از افراد اطلاعات مهمی کسب می کردند

همایش هیئت امنای دانشگاه ها و دانشکده های علوم پزشکی کشور

هندیجان براساس قانون باید از بافت فرسوده خارج شود

حافظی: معاون درمان وزارت بهداشت استعفا دهد

سعید حجاریان: روحانی خودش به خودی خود آدم ندارد/ ترامپ که آمده اوضاع خوب نیست!

ممکن نیست موضوع فلسطین را به یاد بیاوریم و دشمن را نادیده بگیریم

اقدام آمریکا در تصویب تحریم های جدید "اقدام خصمانه" است

مرکز جامع خدمات بهزیستی در سراسر کشور راه اندازی می شود/ ایجاد مرکز جامع خدمات بهزیستی در 30 شهر

قاضی مقیسه خطاب به شمس: برای رسیدن به مطامع دنیوی بلاهایی را سر این نظام آوردید

اجرای بیش از 300 برنامه فرهنگی و اجتماعی دهه کرامت در گیلان

آیت الله تاکندی از دوران جوانی با شور و نشاط برای تبلیغ دین تلاش کرده است

نوبخت: اعمال تحریم های لغو شده در برجام، نقض برجام است/ نباید نگاه قومی، مذهبی و جنسی در انتخاب وزرا داشته باشیم

ماجرای اطلاعاتی شدن سعید حجاریان از زبان خودش

اجلاس سراسری هیات امناهای دانشگاه های علوم پزشکی

با نسل چهارم باید به زبان هنر سخن گفت

مرعشی : ازکاندیداتوری شهرداری تهران انصراف نداده ام

«طرح کاج» نوکِ پیکان انتقاداتِ دانشجویان/ فارغ التحصیلان را به زیر خط فقر هل ندهید

از آپدیت جدید تلگرام تا طراحی چشم برای ربات های صنعتی !

آمادگی احداث حداقل دو تصفیه خانه لوکال وجود دارد

تاکید ایران و اروگوئه بر برگزاری هرچه سریع تر ششمین کمیسیون مشترک اقتصادی دو کشور

نوبخت: نباید از هیچ تلاشی برای پشتیبانی از دولت دوازدهم دریغ کرد

شوخی رییس مجلس با وزیر بهداشت

صدور قرار منع تعقیب و کیفرخواست برای برخی از متهمان پرونده تخلفات انتخاباتی

رییسی: جمهوری اسلامی ایران پرچم دار کرامت انسانی است

واکنش تلگرامی زاکانی به دیدار فرماندهان سپاه پاسداران با رییس جمهور: رسم مروت نیست عکس با فرماندهان سپاه فقط یادگاری باشند/ شکل دادن به مسیر جدید نیازمند صداقت است

برگزاری جشن های زیرسایه خورشید در 15شهرمازندران/980میلیون تومان به محرومین کمک می شود

معاون فرهنگی اجتماعی سازمان اوقاف: ثبت 8051 بقعه امامزاده در کشور/ قرائت صلوات خاصه امام رضا (ع) در 2100 امامزاده و برگزاری 317 همایش تکریم

مزین شدن نام 158 هزار هرمزگانی به نام ها و القاب معصومه(س)

مسلمان شدن جوان پرتغالی در سنندج

هشدار مفتی فلسطین نسبت به انتشار قرآن های دارای خطای چاپی با مهر تایید الازهر

آیین افتتاحیه دهه کرامت ورونمایی از پنجره فولاد حضرت معصومه(س)

تقدیر هیات امنای دانشگاه های علوم پزشکی کشور از رییس مجلس شورای اسلامی

افتتاح شرکت سواری رانی نوین سفر بی همتا

رییس بهزیستی: غفلت ازمسائل اجتماعی دربرنامه توسعه، عامل ازدیاد آسیب ها بود

فراخوان دوازدهمین جشنواره مدهامتان در کردستان اعلام شد

اعتراف زودهنگام به پایان نیافتن خصوصی سازی در سال 96

مازندران آغازگر نخستین جشنواره استانی تجربیات برتر سنجش و ارزشیابی

حجت الاسلام شهاب مرادی: خداوند نسبت به دختران رئوف تر از پسران است

جمهوری اسلامی ایران پرچم دار کرامت انسانی است

امکان تعطیلی تمام عطاری ها وجود ندارد

محدودیتی برای حضور اقلیت ها در دولت وجود ندارد/ رییس جمهور نظرات همه افراد را برای چینش کابینه می شنود

پرونده فساد اخلاقی سومین قدرت واتیکان در استرالیا بررسی می شود

از نخستین تنفیذ تا دوازدهمین

"تحقیق، آموزش و ترویج" سه پایه محوری توسعه کشاورزی در ایران

تاکید بر سمت گیری اقدامات توسعه ای بر اساس نیازهای حال و آینده

مسأله آب یکی از حیاتی ترین مسائل کشور است

استاندار فارس به شهرستان سروستان سفر می کند

مقام مسئول:افراد بدون صلاحیتِ در ساخت و ساز، به مراجع قانونی معرفی می شوند

بشارت پیامبر خدا بر دختردارها

هدیه 600 میلیاردتومانی رهبری به محرومان

منافقین با تماس با برخی از افراد اطلاعات مهمی کسب می کردند؛ با نهضت جهادی «آگاه سازی» مقابله شد

پایان ششمین جلسه دادگاه متهمان ردیف دوم پرونده نفتی/ هفتمین جلسه هفتم مرداد برگزار می شود

گزارش یکساله پروژه های تملک دارایی سرمایه ای سال 95 شهرداری تهران

معرفی معروف ترین سوغاتی های جهان

ولایتی:تحریم های جدید بدون تردید نقض برجام است

واکنش نوبخت به دیدار روحانی با فرماندهان سپاه

آخرین دفاعیات شمس/ درخواست متهم نفتی برای برگزاری دادگاه غیرعلنی

پیشنهاد تبدیل دستیار ویژه رییس جمهوری در امور اقوام و مذاهب به معاونت/مرزهای قومیتی، مذهبی و جنسیتی در انتخاب کابینه برداشته شود

خنثی سازی بیش از 120 عملیات تروریستی در کشور

استخدام کارمند آشنا به کامپیوتر در محدوده شور آباد تهران

استخدام منشی مسلط به تایپ در یک موسسه حقوقی

کمبود نیروی انسانی اورژانس در کشور

استخدام استادکار برقکار صنعتی در خراسان رضوی

استخدام رزرویشن آقا با ضامن معتبر جهت شیفت شب آژانس

استخدام تعدادی رنگ کار و رویه کوب جهت مبل استیل در کرج

استخدام منبت کار چوب در محدوده ابتدای جاده کلات مشهد

استخدام طراح مسلط به طراحی جعبه و بسته بندی در قم

علم الهدی: دانشگاه میدان اصلی جنگ است/برخی از مدیران دانشگاه ها قشر ضد ارزشی را پشتیبانی می کنند

چه رابطه ای میان دختر صفدر حسینی و پسر عارف وجود دارد؟

«مدیریت جهادی» عنوان مقام معظم رهبری برای مدیریت دکتر قالیباف است/ قطار مدیریت جهادی از حرکت باز نمی ایستد

رانت بازی آقازاده ها و توهمی به نام داشتن « ژن خوب »

«شفیعه روز جزا»؛ برترین دختر خاندان اهل بیت(ع)

استخدام صندوقدار خانم جهت فست فودی در البرز

برگزاری آزمون شفاهی درس خارج فقه و اصول طلاب خراسان شمالی

انتشار کتاب «درآمدی بر نظام نامه تربیتی المصطفی»

تاکید بر حفظ حرمت و تکریم حجاج ایرانی

ارائه لیست پیشنهادی کابینه از سوی جهانگیری

هدیه 600 میلیارد تومانی رهبرانقلاب به محرومان

دلایل طرفداران نجفی برای انتخاب شدن به سمت شهردار تهران

طرح مجلس برای مقابله با برجام ستیزی آمریکا

تحقیق درباره نگاه اسلام به زن، مسلمانم کرد

تفکیک وزارت خانه ها یک کار غیر اصولی و اشتباهی بزگ است

یادواره شهیدان دهرابپور و ملک حسینی در یاسوج برگزار شد

نامه قالیباف فرصتی برای نیروهای انقلاب است/ برخی غیرمنصفانه او را تخریب کردند

هیات های امنا به جای مسائل مالی برای بهبود بهداشت و درمان کمک کنند

گسترش فرهنگ اسلامی در دانشگاه ها ضروری است

ارائه گزارش پروژه های تملک دارایی سرمایه ای سال 95 شهرداری

بازدید سرزده دادستان کل کشور از دادسرای عمومی و انقلاب تهران

روحانی از اصلاح طلبان و اصول گرایان معتدل خواسته برای کابینه لیست دهند

شوخی رییس مجلس با وزیر بهداشت

بازدید جمعی از سینماگران از انجمن اهدای عضو

زمان اعزام زائران ایرانی به حج متزلزل نیست

بهره برداری هم زمان از طرح آبرسانی به 800 روستای کشور با 500 هزار نفر جمعیت/ آبگیری سد "جامیشان" در شهرستان سنقر کرمانشاه

صدور قرار منع تعقیب و کیفرخواست برای برخی از متهمان پرونده تخلفات انتخاباتی

اجلاس سراسری هیأت امناهای دانشگاه های علوم پزشکی کشور

کلنگ احداث درمانگاه تامین اجتماعی در زرندیه زده شد

ذوق نونهالان کلاردشتی

منافقین با تماس با برخی از افراد اطلاعات مهمی کسب می کردند؛ مقابله با نهضت جهادی «آگاه سازی»

رفع محرومیت از چهره 16 روستای دهستان قصلان

لایحه جدیدی در ارتباط با قانون ثبت اختراعات به مجلس تقدیم شده است

همکاری دوباره هوآوی و پورشه دیزاین این بار در طراحی هوآوی واچ 2

باید اشکالات جمنا را برطرف کنیم/ رقیب درصدد از بین بردن وحدت ما است

ملت با عزمی جزم پای اهداف خود ایستاده تا روزنه تغییر و اصلاح باز بماند

ملت با عزمی جزم پای اهداف خود ایستاده تا روزنه تغییر و اصلاح باز بماند