مطالب مرتبط:
اصلاح نقاط حادثه خیز جاده های اندیمشک منتظر تامین اعتبار
5 گزینه اصلی اصلاح طلبان برای شهرداری تهران
گسل سیاسی اصلاح طلبان فعال شد؛ سهم خواهی و تصدی وزارت
ضرورت اصلاح عنوان شناسنامه فنی در قانون پیش فروش ساختمان
اصلاح نقاط حادثه خیز جاده های اندیمشک منتظر تامین اعتبار
5 + 1
یارانه ها
مسکن مهر
قیمت جهانی طلا
قیمت روز طلا و ارز
قیمت جهانی نفت
اخبار نرخ ارز
قیمت طلا
قیمت سکه
آب و هوا
بازار کار
افغانستان
تاجیکستان
استانها
ویدئو های ورزشی
طنز و کاریکاتور
بازار آتی سکه
دوشنبه، 26 تیر 1396 ساعت 19:022017-07-17سياسي

ملت با عزمی جزم پای اهداف خود ایستاده تا روزنه تغییر و اصلاح باز بماند


انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه تهران تاکید کرد: آقای روحانی مردم در روز انتخابات تکلیف خود را به خوبی به انجام رساندند و با رأی خود صراحتاً ابراز کردند روش مورد نظرشان برای اداره کشور چیست.

- اکنون نوبت شماست تا با انتخاب افرادی پاک دست برای کابینه دولتی را تشکیل دهید تا هم راستای با مردم حرکت کند.

/ در بخشی از بیانیه انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه تهران و علوم پزشکی تهران خطاب به رییس جمهور آمده است: حضور باشکوه و پرشور ایرانیان در انتخابات 29 اردیبهشت ماه، برخاسته از امید عمیق و باور ارزشمندی بود که از مسیر صندوق های رأی، قدم برداشتن در راه پر و پیچ و خم اصلاحات را هموارتر کنند و حرکت تدریجی در جهت تحقق ایده آل ها و آرمان ها را به صورت ملموس تری مشاهده کنند.

اکنون پیروزی شما در انتخابات و خدمت در جایگاه ریاست جمهوری، تجلی اراده یک ملت است، ملتی که استوار و با عزمی جزم پای اهداف بزرگ خود ایستاده است تا روزنه تغییر و اصلاح باز بماند و به گذشتهٔ تلخ و آکنده از بی تدبیری بازنگردند.

در ادامه این بیانیه آمده است: اکنون پس از برگزاری انتخابات در شرایطی که عده ای همچنان بر طبل تفرقه می کوبند و از هر کرانه تیر کینه و عداوت روانه می کنند و از همین حالا آماده تخریب جنابعالی و دولت برآمده از رأی مردم هستند، و از سوی دیگر تک تک تصمیمات جنابعالی بیش از هر زمان دیگری زیر نگاه تیزبین همه دغدغه مندان امروز اسلام و انقلاب است و کامیابی و دستاوردهای حداکثری دولت جدید آرزوی قلبی آحاد ملت است، انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه تهران و علوم پزشکی تهران بر خود لازم می داند تا در آستانه تعیین اعضای کابینه دولت دوازدهم، مطالبات دانشگاه و بدنه دانشجویی را به صورت شفاف بیان کند و در این زمینه نکاتی را یادآور گردد.

در بخش دیگری از این بیانیه تاکید شده است: جناب آقای دکتر روحانی.

مهم ترین سرمایه و پشتوانه مملکت و دولت، جوانان و دانشجویانی هستند که چشم امید به توسعه و پیشرفت آینده این مرز و بوم دوخته اند و به همین جهت با تمام توان و اراده راسخ در عرصه انتخابات حاضر شدند و نشاط و آرمانخواهی و دغدغه مندی دوچندان به جامعه تزریق کردند تا مباد که کشور به عقب بازگردد و مسیری که از خرداد 92 آغاز شده بود، با سهل انگاری مسدود گردد.

حفظ و تقویت این سرمایه، تنها از طریق پایبندی جنابعالی به وعده هایی که در ایام انتخابات در شهرهای مختلف دادید، به دست می آید و نحوه تعیین اعضای کابینه و وزرا، آزمون بزرگی برای ارزیابی پایبندی جنابعالی به آن وعده هاست.

این بیانیه ادامه داده است: در همین راستا، کنار گذاشتن وزراء و مدیرانی که در طول 4 سال گذشته همراه و همسو با وعده های حضرتعالی عمل نکرده اند و یا در برابر اجرای آن ها منفعل بوده اند، حداقلی ترین خواسته ای است که جوانان، دانشجویان و دانشگاهیان در چینش کابینه به ویژه در انتخاب وزیر علوم و معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، از شما دارند.

در ادامه این بیانه آمده است: وزارت علوم نیازمند کسی است که عاشقانه و به دور از حب قدرت مدافع حقوق دانشجویان باشد نه عافیت طلبان و قدرت طلبانی که امروز بخواهند آنجا را پله ای برای رشد سیاسی خود قرار دهند.

رشد و توسعه علمی کشور در گرو اعمال نظر متخصصین حوزه علم و فناوری است و دخالت های نابه جا و سیاسی در این حوزه، رشد علمی کشور را مختل کرده است و به همین جهت ضرورت دارد تا جنابتان مُصرانه در برابر هر آن کس که استقلال دانشگاه و محیط آموزشی را از جریانات و گروه های سیاسی نمی خواهد ایستادگی کرده و فردی را معرفی کنید که عزم و انگیزه لازم برای مبارزه و زدودن این دست اندازی ها به ساحت دانشگاه را داشته باشد که بدون شک چنین فردی، حمایت از فعالین و تشکل های دانشجویی را که خود از مشکلات آن ها خبر دارید نیز در دستور کار خود قرار خواهد داد.

بیانیه انجمن اسلامی دانشگاه تهران در ادامه خاطرنشان کرده است: اما مساله وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی نیز در کنار وزارت علوم اهمیت فراوانی دارد.

اگرچه که مساله درمان و بهداشت مردم و پیگیری طرح تحول سلامت و حل مشکلات آن، اولویت اول این وزارتخانه است، اما دانشگاه های علوم پزشکی کشور نیز نیازمند توجه بیشتری از سوی وزارت بهداشت هستند.

حل مسائل صنفی- آموزشی دانشجویان، اقدام برای تشکیل شوراهای صنفی، توقف گسترش پردیس های پولی، رسیدگی به مشکلات تشکل های دانشجویی و ایستادگی در برابر اعطای بورسیه خارج از قاعده به نهادها و گروه های غیر دانشجویی، باید مورد توجه وزارت بهداشت قرار گیرد.

گویی مسئولین این وزارت خانه وظیفه شان را در حوزه دانشگاه را در اولویت آخر خود قرار داده اند و از یاد برده اند که دانشگاه نقش تعلیم و تربیت توأمان باهم را دارد، در صورتی که هر کدام مورد توجه قرار نگیرد دانشگاه هرگز به هدف متعالی خود که همان پرورش انسان هایی متخصص و متعهد است نمی رسد و این بی شک روندی است که ما را از آن دانشگاه مطلوب که مبدأ تمام تحولات بود دور می کند؛ کما اینکه امروز بسیار با آن دانشگاه مطلوب فاصله داریم.

در ادامه این بیانیه تاکید شده است: مسئولان جناب آقای دکتر روحانی.

یکی از وعده های شما در ایام تبلیغات انتخاباتی، جوان تر شدن دولت دوازدهم بود.

کشور ما امروز در شرایطی قرار دارد که به علت بازنشسته شدن مدیران نسل اول انقلاب، نیازمند تربیت مدیران جوان و متخصص برای اداره آینده کشور است.

در چنین شرایطی، اجرای طرح دستیاران جوان و استفاده از جوانان توانمند، متعهد و دلسوز برای آینده کشور در مدیران میانی دستگاه های اجرایی کشور که خود را همسو و همراه با خواست و رأی مردم در انتخابات 29 اردیبهشت ماه بدانند، ضرورت دارد که اگر چنین اتفاقی نیفتاد، در آینده قطعاً با بحران مدیریتی جدی رو به رو خواهیم بود.

این بیانیه خاطرنشان می کند: در همین راستا، تحقق هرچه سریع تر احیای سازمان ملی جوانان که یکی از وعده های انتخاباتی جنابعالی بود و ایستادگی دولت در برابر فشارهایی که خواستار عدم تحقق این طرح هستند و تدوام حمایت همه جانبه برای تصویب جداسازی این طرح از وزارت ورزش در مجلس، ضرورت دارد.

امروز جوانان با مسائل و مشکلات زیادی روبه رو هستند.

حل مساله ازدواج و بحران ها و آسیب های اجتماعی، رفع نیازهای جوانان و همچنین توانمندسازی آنان به عنوان پیشروان توسعه کشور در گرو تشکیل سازمانی است که به صورت مستمر و تخصصی به این امر بپردازد.

حل مسائل جوانان نیازمند مدیریت افرادی است که دغدغه ها و معضلات نسل جوان را بشناسند و شایستگی، تخصص، تجربه مدیریتی و انگیزه لازم برای پرداختن به این امور را داشته باشد.

در ادامه آمده است: جناب آقای روحانی این مردم و جوانان تنها بواسطه امید خود به تحقق پذیر بودن آینده ای روشن پا به عرصه انتخابات گذاشتند، آنان گرانبهاترین دارایی خود یعنی امید خود را به دستان شما سپرده اند و شما خود بهتر می دانید با ارزش ترین سرمایه یک ملت همین امیدی است که حیات جامعه وابسته به آن است.

حال امروز شما مسئول حفاظت و شکوفا کردن نهالی هستید که این ملت از زنان و مردان و از اقوام و مذاهب گوناگون با پایداری و ایمان خود در خاک این سرزمین کاشته اند و به رغم تمام ناملایمتی های موجود و شرایط سخت، با شکیبایی و صبری ستودنی آن را آبیاری کرده اند.

در پایان این بیانیه یادآور شده است: آقای روحانی مردم در روز انتخابات تکلیف خود را به خوبی به انجام رساندند و با رأی خود صراحتاً ابراز کردند روش مورد نظرشان برای اداره کشور چیست.

اکنون نوبت شماست تا با انتخاب افرادی پاک دست برای کابینه دولتی را تشکیل دهید تا هم راستای با مردم حرکت کند.

انتخاب وزرا و معاونین باید همراه با شایسته سالاری و پرهیز از انتخاب افرادی که به واسطه پدرانشان، متخصص خوانده می شوند و یا با نظر ملت و شعارهای انتخاباتی جنابعالی در عمل بنای همسویی ندارند، صورت پذیرد.

تجربه 4 سال گذشته پیش روی ما و شماست.

آنچه که دولت بیش از هر چیز دیگر به آن نیازمند است و قدرت اجرایی آن را تضمین می کند حضور افرادی در کابینه است که از جنس رأی مردم در انتخابات 29 اردیبهشت باشند نه کسانی که تنها عنوان وزارت دولت را با خود داشته باشند و در مسیری غیر از مسیر خواست مردم گام بردارند.

/ ایلنا
کلید واژه ها: انتخابات - انتخاب - دانشگاه تهران - دانشجویان - انجمن اسلامی - دانشگاه - تهران - بیانیه - اعضای کابینه - کابینه دولت - اسلام - دولت - اسلامی - کابینه - اصلاح - سرمایه - روحانی - مردم - آرمان - پزشکی - رییس جمهور - کشور - صورت - امید - وعده - دانشجویی - بزرگ - علوم - ایرانیان - اصلاحات

آخرین اخبار سرویس:
کاروان نمادین عزاداری غواصان شهید

ویژه برنامه های ماه محرم از شبکه استانی خراسان جنوبی پخش می شود

شورای دانشجویی کهگیلویه و بویراحمد خواستار نظارت بر قرارداد میلیاردی دانشگاه یاسوج با شهرداری شد

انجمن روزنامه نگاران مسلمان در بیانیه ای تاکید کرد همه به استقبال از حجت شهیدان می رویم

نمودار: سهم زنان از کار در وزارتخانه ها

سخنان ترامپ تهدید آمیز نبود عاجزانه بود

دولمتردان با همکاری بنیاد برکت در مازندران ایجاد اشتغال کنند

ولایتی در جمع خبرنگاران: کردستان عراق متعلق به مردم عراق است/ مردم کرد زیر بار ننگ تبعیض نمی روند

دفاع مقدس برگرفته از نهضت عاشورا بود+فیلم

در کنار توانمندی دفاعی، باید در حوزه علمی هم خودکفا شویم

بانوی ویلچر نشین صاحب منزل شد

جلسه غیرعلنی مجلس برای بررسی مسائل منطقه، فردا

استقلال کردستان عراق در حالی که هنوز ماجرای داعش تمام نشده مایه تأسف است/ بحران های جدیدی ایجاد می شود

واکنش رضا کیانیان به یک حاشیه

جلسه هیئت رییسه مجلس با رییس کل بانک مرکزی/ سیف مسئولیت رسیدگی به مشکلات سپرده گذاران سرگردان را پذیرفت

سازنده چاقوی سلاخی داعش کیست؟ + فیلم

تقدیر از برگزیدگان اولین سوگواره ملی اربعین دانشگاهیان

بیکاری مهم ترین درد لرستان است/ دعواهای سیاسی کمکی به حال تولید و ا شتغال نمی کند

سفرستان ، بهترین اپلیکیشن خرید بلیط هواپیما معرفی شد

شهید حججی جلوه "امر به معروف" در جامعه است

مراسم استقبال از شهید حججی فردا عصر در میدان امام(ره) اصفهان برگزار می شود

حقوق برخی بازنشستگان 900 هزار تومان است/ مسئولان فکری کنند

در بیمارستان فرهیختگان صورت گرفت رونمایی از سامانه های علم سنجی حوزه پزشکی دانشگاه آزاد/ تأکید ولایتی بر پژوهش با کیفیت و کاربردی

نشست کارشناسی تهران با موضوع توسعه پایدار و اشتغالزایی در مناطق در معرض خطر برگزار شد

ستاد اجرایی فرمان حضرت امام در لرستان هفت هزارمیلیارد ریال سرمایه گذاری می کند

فرهنگ سازی در راستای دوری از اسراف مصداق امر به معروف است

علت تاخیر انتقال پیکر شهید محسن حججی

تصویب موافقت نامه دالان ترانزیتی هند- ایران- افغانستان در کمیسیون عمران

برای تردد شهروندان باید برنامه ریزی کرد

شهرداری از طرح ساماندهی کودکان کار خارج شود

رییس دفتر رهبری: باید روزی بیاید که غربی ها مجبور باشند فارسی یاد بگیرند

صحبت هایتان را در جعبه می گذارم!

الگوگیری از نهضت عاشورا ، دفاع مقدس را رهبری کرد+فیلم

سازنده چاقوی سلاخی داعش کیست؟ + فیلم

تصویب موافقت نامه دالان ترانزیتی هند- ایران- افغانستان در کمیسیون عمران

معاونت نظارت لیستی از قوانین لازم الاجرا را برای پیگیری به کمیسیون ها ارائه کرده است

استخدام نیروی خدماتی جهت شرکتی در اصفهان

برهنه شدن در مراسم عزاداری اشکال دارد؟

استخدام طراح مسلط به کرل در محدوده بهارستان تهران

استخدام کارگر ساده جهت مواد غذایی تاشال در مشهد

استخدام کارگر برقکار نیمه ماهر در محدوده پاسدارانِ تهران

زیباترین صحنه از نماز خواندن یک جوان در زیر آب! +تصاویر

قاضی پور به لاریجانی: برای تعامل با دولت خودکشی سیاسی هم می کنید

زمان اجرای حکم قاتل ستایش

استخدام عکاس حرفه ای جهت آتلیه عکاسی در اصفهان

لاریجانی: طرح موضوع استقلال کردستان عراق مایه تأسف است

سازمان محیط زیست و باز هم تعلل در رسیدگی به وظایف

استخدام همکار مسلط به 3DMAX، کات مستر و اندازه گیری در تهران

عالمان بی عمل موجب حادثه عاشورا است

برنامه های شهردار منتخب تبریز برای توسعه شهر

نبرد حق و باطل همچنان باقی است

اورهال هواپیمای ترابری ایلوشین بدون کمک روس ها

14 ساختمان بسیار زیبا که طراحی آن ها را هرگز فراموش نخواهید کرد

وزارت نفت و جهادکشاورزی به خوزستان منتقل شود

قانون مرتبط با منع عرضه قلیان بین زمین و آسمان مانده است

شهرداری باید به عنوان خوش نام ترین سازمان معرفی شود

مراسم عزاداری حسینیه امام خمینی از رادیو پخش می شود/ میز گرد محرمی در رادیو ایران

شعرخوانی زیبای «ناصر فیض» در مدح حضرت ابالفضل العباس(ع)

دفاع مقدس الگوی مبارزه آزادی خواهان جهان در مقابل استکبار جهانی است

برگزاری هزار گفتمان دینی در بیجار

مخالفت برخی نمایندگان مجلس با ممنوعیت عرضه قلیان

زندگانی حضرت زینب(س)، الگوی عملی زنان مسلمان باشد

مهمترین اخبار مجلس شورای اسلامی در روز چهارم مهرماه

مراسم تودیع و معارفه استاندار آذربایجان شرقی فردا برگزار می شود

محرم اصل آزادگی را برای زندگی بشریت پایه گذاری کرد

ستاد اجرایی فرمان حضرت امام در لرستان هفت هزارمیلیارد ریال سرمایه گذاری می کند

یادواره شهدای بخش کوهین برگزار می شود

تاسیس موزه پرواز در پادگان قلعه مرغی

چاپ کتاب در زمینه بیان خاطرات مادران و همسران شهدا در اردبیل

نقش اتاق های مشترک بازرگانی در دیپلماسی اقتصادی

تخصیص نامناسب اعتبارات عامل اجرای کند طرح های راهداری یزد

دفاع مقدس با الگوگیری از قیام و نهضت عاشورا ساماندهی شد

آفت بزرگ تبلیغ، گرفتار شدن مداحان و مبلغان در دام مادیات است

رییس شورای شهرستان بویراحمدتعیین شد

ما همه بدهکار آن چشمان تو هستیم!

حج امسال عزتمندانه و آبرومندانه برگزار شد

دیدار استاندار با نماینده ولی فقیه در استان

طرح پیوستن رشت به شهرهای تالابی تصویب شد

سردار سلامی : سخنان ترامپ علیه ایران ،اعتراف عاجزانه ای به ظهور یک قدرت مهارناپذیر بود

زیر ساختهای ترافیکی ترمیم شود

مردم اصفهان آماده استقبال با شکوه از پیکر پاک شهید حججی در میدان امام

تجمع جمعی از ناشنوایان در مقابل ساختمان شورای شهر

معارفه "خدابخش" فردا برگزار می شود

ایجاد 2 نیروگاه بادی با همکاری با یک کنسرسیوم در خوزستان

اشتغال 1168 نفر در نواحی صنعتی خراسان رضوی

مردم از شهردار جدید تبریز چه می خواهند؟

برپایی 20 خیمه معرفت در بقاع متبرکه استان همدان

آخرین آمار کشفیات مواد مخدر

استاندار کهگیلویه و بویراحمد : خودم تصمیم نهایی را می گیرم

نظام اسلامی ما امروز به اولویت اول جهانی تبدیل شده است

همه آموزه های ما در دوران دفاع مقدس از عاشورا و کربلا بوده است

سرلشکر قاسم سلیمانی در اصفهان سخنرانی می کند

بلاتکلیفی قانون مرتبط با منع عرضه قلیان

مجلس برای بررسی مسائل منطقه، فردا جلسه غیرعلنی تشکیل می دهد

انتقاد کواکبیان از نحوه برگزاری جلسات غیرعلنی مجلس

نواختن زنگ افتتاح مدارس توسط رییس جمهور با رویکرد فرهنگ سازی و مهارت آموزی در عرصه مد و لباس

پدر شهید پرویز شرفی به فرزند شهیدش پیوست.

جلسه هیئت رییسه مجلس با رییس کل بانک مرکزی/ سیف مسئولیت رسیدگی به مشکلات سپرده گذاران سرگردان را پذیرفت

استقلال منطقه کردستان عراق بحران های جدیدی ایجاد می کند

آیین تودیع و معارفه بازرس کل استان خراسان شمالی برگزار شد

وقتی خانم بازیگر چادری می شود /تصاویر

بشارت زیبای امام حسین(ع) به حنظله

استخدام ناخن کار و اپیلاسیون کار جهت کار در کرج

ساخت ساختمان سه طبقه توسط ربات ها

استخدام منشی جهت شیفت شب و روز در خراسان رضوی

استخدام تعدادی خیاط ماهر خانم در یک کارگاه دوخت

برنامه خانه احزاب در سال سوم

استخدام کارمند اداری مسلط به تایپ و excel در تهران

استخدام آشپز آقا جهت رستوران زغالی در ماهدشت

جزییات دقیق پخش مراسم تشییع پیکر شهید حججی از رسانه ملی/از شبکه یک تا شبکه های برون مرزی

استخدام نگهبان و سرایدار جهت مجتمع مسکونی در تهران

استخدام حسابدار صنعتی بصورت تمام وقت در اصفهان

کودکان کار و خیابان دستگیر می شوند نه جذب و ساماندهی!

کیانیان سکوتش را درباره جلسه جنجالی شکست

قانون مرتبط با منع عرضه قلیان بین زمین و آسمان مانده است

استخدام رزرویشن آقا جهت تاکسی سرویس در تهران

7 کتاب پیشنهادی مدیرعامل مایکروسافت برای رهبری هوشمندانه تر

دکتر موگهی: بدون شک امر به معروف و نهی از منکر یکی از درس های بزرگ عاشورا برای مسلمانان است.

پاسخ عضو کمیسیون برنامه به وکیل احمدی نژاد

بررسی وضعیت اقلیم با حضور شمخانی در مجلس

میرزایی: نقش آفرینی دانشگاهیان باید در اربعین متمایز باشد/ پیش بینی تمهیدات لازم برای حضور دانشجویان در پیاده روی اربعین

فرمول مشخص برای بازپرداخت سپرده های مردمی در موسسات غیرمجاز

مسابقه کتابخوانی اینترنتی «72 سخن عاشورایی»

دکتر اسماعیل ایدنی؛ 4 سال تلاش، یک عمر خدمت

سرنوشت خانه احزاب در دستان مثلث امید

ایرجی کجوری: جشنواره حرکت ظرفیت و قابلیت بین المللی شدن را دارد/ توجه ویژه به حضور دانشجویان خارجی در جشنواره امسال

سخنان رییس جمهور آمریکا با هدف زیر سئوال بردن برجام بود / شکست دولتمردان امریکا در برابر عقلانیت ملت ایران

در صحن علنی مجلس قرائت شد پیام تسلیت مجمع نمایندگان قزوین در پی درگذشت والده نماینده تاکستان

مسابقه بزرگ کتابخوانی اینترنتی برگزارمی شود

تجدید میثاق خانواده شهدا و جمعی از زنان ایثارگر با آرمان های امام راحل (ره)

شایقی در گفت وگو با فارس خبرداد 25 مهر برگزاری نکوداشت امیرداستان انقلاب / نامگذاری یک میدان به نام امیرحسین فردی در زادگاهش

لاریجانی: طرح موضوع استقلال کردستان عراق مایه تأسف است

قانون منع عرضه قلیان بین آسمان و زمین

نشر اکاذیب در فضای مجازی برای تخریب افراد

دیدار معاون توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری با رییس صدا و سیما‎

تجدید میثاق مادران و همسران شهدا با آرمان های امام راحل

سرپرست های بی مسئولیت

استقلال کردستان عراق بحران های جدیدی ایجاد می کند

همایش طلایه داران امر به معروف و نهی از منکر+فیلم

مسافران قطار گردشگری هزار و یک شب از چه اماکنی در مشهد بازدید کردند؟

ورود به پرونده ها و تخلفات باید با تدبیر و عاقبت اندیشی صورت گیرد

بیمه ترامپ نه به دار است نه به بار-پلیس را به جان معلولان انداخت!

سنت حسنه نذر خون، انتقال فرهنگ عاشورا از رگ های عزداران حسینی است

زمین تغییر و تحولات مدیران شهری کرج تا دو ماه آینده نمی لرزد

قانون مرتبط با منع عرضه قلیان بین زمین و آسمان مانده است

عمل به مصوبات دوره پنجم شورای شهر و از سرگیری ملاقات مردمی اولویت شهرداری کرج است

کتاب « آخرین داستان جهان» و «من اسیر صدام بودم» رونمایی شد

بخشهای علمی و فرهنگی کرج با بهره گیری از استعدادهای دانشگاهی تقویت شود

منطق امام در پذیرش فطعنامه چه بود؟

دولتمردان با همکاری بنیاد برکت بدنبال رفع مشکل اشتغال در مازندران باشند

پیکر مطهر شهید محسن حججی وارد اصفهان می شود

اعلام اسامی بیش از 309 هزار شرکت کننده آزمون استخدامی تا ساعت 20

تامین امنیت مراسم تشییع پیکر شهید حججی برعهده آتش نشانی است/ استقرار نیرو ها در 25 نقطه

ضرورت رعایت احتـرام به دانشـگاه و دانشجـو

آیت الله طباطبایی نژاد: حذف زوائد از عزاداری ها نیازمند شجاعت منبری هاست

نمایندگان مجلس فردا در مراسم تشیع پیکر شهید حججی شرکت می کنند

قانون مرتبط با منع عرضه قلیان بین زمین و آسمان مانده است

موسیقی زیر پرچم امام حسین(ع)

طواف پیکر شهید حججی در حرم امام رضا/عکس

استخدام کارگر ساندویچی بصورت نیمه وقت در کرج

استخدام رستوران آفتابگردان در شاندیز خراسان رضوی

استخدام تایپیست حرفه ای جهت دفتر روزنامه در تهران

استخدام مجتمع مسکونی گلسار

استخدام همکار خانم جهت امور دفتری در شرکت معتبر

تقدیر از روزنامه ایران در روز جهانی گردشگری

استخدام منشی خانم جهت یک موبایل فروشی در البرز

سعی در برگرداندن همه اعضای پیکر شهید حججی بود اما به نتیجه نرسید

رییس دفتر مقام معظم رهبری: ان شاءالله روزی می رسد که همه دنیا به جای انگلیسی، فارسی یاد بگیرند/ آنها که در خانه های شیشه ای نشسته اند اگر زیاد سر و صدا کنند خانه هایشان ویران می شود

دپوی کودکان کار 5ساله در کارگاه های پسماند!

مجلس روز چهارشنبه جلسه علنی ندارد

تغییر ترکیب شورای عالی اصلاح طلبان

20 درصد واجدان شرایط به کاندیدای اصلاح طلبان رأی می دهند همین اندازه هم به کاندیدای اصولگرها؛ جریال اعتدالگرا بین 30 تا 40 درصد رای دارد

ایجاد 2 نیروگاه بادی با همکاری کنسرسیوم لهستانی-دانمارکی در خوزستان

توضیحات مقام سپاه در مورد پیکیر شهید حججی

تیپ متفاوت فریبا نادری در کربلا +عکس

قاضی پور به لاریجانی: برای تعامل با دولت خودکشی سیاسی هم می کنید

تجلیل از مادران چند شهید دفاع مقدس در باشگاه خبرنگاران پویا +عکس

حضور فرزند رهبر انقلاب در مراسم تشییع پیکر آیت الله غروی

رییس دفتر مقام معظم رهبری: ان شاءالله روزی می رسد که همه دنیا به جای انگلیسی، فارسی یاد بگیرند/ آنها که در خانه های شیشه ای نشسته اند اگر زیاد سر و صدا کنند خانه هایشان ویران می شود

تامین امنیت مراسم شهید حججی بر عهده پلیس تهران است

عمر آیت الله غروی در خدمت به مکتب اهل بیت(ع) گذشت

تجزیه عراق و سایر کشورهای اسلامی از اهداف آمریکا و رژیم صهیونیستی است

گفت وگو با خانواده شهید مدافع حرم جاویدالاثر؛ علی آقاعبدالهی شیر خان طومان که بود؟/ راز شباهت عجیب ابو امیر به شهید صیاد شیرازی

فیلم/ درگیری لفظی کیانیان با حاضران همایش پویش من صدای آب هستم از کجا شروع شد؟

کتاب های دفاع مقدس در کتابخانه های البرز توزیع شد

طواف پیکر شهید حججی در حرم امام رضا (+عکس)

محیط بان را ببخشید اما رضا کیانیان را اعدام کنید!

نمایش رزم دریادلان مرزبان در آبهای نیلگون شمال خلیج فارس

تقویت مرزبانی؛ رویکرد اولویت دار ستاد کل نیروهای مسلح

اعلام وصول طرح اصلاح قانون تخلفات رانندگی

از سربازی تا سرداری

ساعد باقری و سهیل محمودی در «شب های شیدایی» اشعار عاشورایی خواندند

طواف پیکر شهید حججی در روضه منوره رضوی+ عکس

ایرانی ها چگونه از کردستان عراق باز می گردند؟

با اعلام پزشکان نشست علنی امروز مجلس دقایقی قبل پایان یافت

طرح تحول اقتصادی در 119 روستای استان اجرا می شود/ حمایت ویژه از 100 پروژه اقتصادی در روستاها

ورود سران سه قوه به پرونده سپرده گذاران کاسپین و موسسات مالی

رییس دفتر رهبر معظم انقلاب: ان شاءالله روزی می رسد که همه در دنیا به جای انگلیسی، فارسی یاد بگیرند

در پاسخ به فارس تمهیدات پلیس برای تشییع شهید حججی تشریح شد

شهرداری از طرح جمع آوری کودکان کار و خیابان خارج شود

ملت با عزمی جزم پای اهداف خود ایستاده تا روزنه تغییر و اصلاح باز بماند

ملت با عزمی جزم پای اهداف خود ایستاده تا روزنه تغییر و اصلاح باز بماند