مطالب مرتبط:
شهر انرژی عربستان در سال 2021 آماده بهره برداری است
شهر انرژی عربستان در سال 2021 آماده بهره برداری است
بهره برداری از891 کارخانه نیمه تمام در دولت تدبیر و امید
استخدام نیرو جهت واحد بهره برداری در شرکت پالایش نفت اصفهان
پایانه پروازهای خارجی فرودگاه شیراز سال 97 به بهره برداری می رسد
5 + 1
یارانه ها
مسکن مهر
قیمت جهانی طلا
قیمت روز طلا و ارز
قیمت جهانی نفت
اخبار نرخ ارز
قیمت طلا
قیمت سکه
آب و هوا
بازار کار
افغانستان
تاجیکستان
استانها
ویدئو های ورزشی
طنز و کاریکاتور
بازار آتی سکه
دوشنبه، 26 تیر 1396 ساعت 17:262017-07-17سياسي

برجام به بار نشست؛ تبدیل خام فروشی به چاه فروشی!/ اقدام غیرقانونی دولت در دادن 25 سال حق بهره برداری به شرکت فرانسوی


بسیج دانشجویی دانشگاه لارستان در بیانیه ای خواستار پاسخگویی وزیر نفت در مورد قرارداد نفتی توتال و تبعات سنگین این قرارداد بر کشور شد.

- به گزارش سایت قطره و به نقل ازگروه دانشگاه خبرگزاری دانشجو، بسیج دانشجویی دانشگاه لارستان در بیانیه ای خواستار پاسخگویی وزیر نفت در مورد قرارداد نفتی توتال و تبعات سنگین این قرارداد بر کشور شد.

در متن این بیانیه خطاب به وزیر نفت دولت روحانی آمده است: جناب آقای زنگنه، وزیر محترم نفت نمی دانیم ابراز خوشحالی و پرسیدن سؤال هم مانند انتقاد منجر به قرار گرفتن در مقابل آماج بی احترامی ها از طرف برخی از هواداران اصلاحات می شود یا خیر؛ و نمی دانیم که متهم خطاب خواهیم شد یا خیر؛ اما آن قدر ذوق داریم که می خواهیم حرفمان را بگوییم.

این بیانیه می افزاید: بعد از مدت ها مذاکره و به نتیجه رسیدن برجام، یکی پس از دیگری خبرهای خوشحال کننده ای به گوشمان می رسد، به قول نظامی هر دم از این باغ بری می رسد/ نغزتر از نغزتری می رسد؛ و شاید آخرین آن که اجازه رسانه ای شدن داشته است، همین قرارداد نفتی با توتال باشد (آخر دولتمان عادت دارد برای آنکه ریا نشود، کمتر این جور قراردادها و افتخارات خود را رسانه ای کند!)؛ و شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی لارستان این قرارداد را نتیجه­ تجربه­ دوازده سال خدمت مخلصانه شما، در وزارت نفت می داند.

در ادامه بیانیه می خوانیم: البته هرچند که شما ازاین دست شاهکارها در کارنامه وزارت خانه ای خود کم ندارید و انصافاً حضرت عالی از ذخایر انقلابید! بنابراین برای جوانانی چون ما، باعث افتخار است که بتوانیم به عنوان دانشجویی بسیجی که موظف است به آنکه نسبت به رویدادهای مملکت خویش آگاه باشد، جهت آگاهی بیشتر و رفع برخی ابهامات، چند سؤال ساده را مطرح کنیم؛ که مطمئنیم با دریافت جواب سؤال هایمان بیش ازپیش مشعوف خواهیم شد، امیدواریم همچون رییس جمهور خدوم این مملکت که ارادت خاصی نسبت به نیروی های نظامی و انقلابی، علی الخصوص سپاه و بسیج، دارند؛ شمارا نیز در پاسخگویی مشتاق ببینیم.

این بیانیه می افزاید: جناب آقای زنگنه، وزیر محترم نفت، چرا این قرارداد و مفاد آن از ملت شریف ایران (که ذخایر ملی متعلق به آنهاست) پنهان مانده است؟ البته همگان میدانیم که فاش شدن اصل قرارداد به نفع منافع ملی نیست، اما آیا مردم حق ندارند تا حتی به یک فکت شیت از این قرارداد دسترسی داشته باشند؟ آیا با این سیاست، خیل عظیمی از شایعات و اتهامات که متوجه این قرارداد است خاتمه نمی یابد؟ جناب آقای زنگنه، وزیر محترم نفت، چرا این قرارداد در سه زمینه اکتشاف، توسعه، تولید و بهره برداری بسته شده است؟ آن هم برای مدت 25 سال! چرا مانند گذشته فقط در زمینه اکتشاف و توسعه قرارداد منعقد نشد؟ چه تضمینی است که شرکت توتال بخواهد تکنولوژی را انتقال دهد؟ مگر از سال 1379 تا 1387 که پنج سال آن در دوره وزارت شما بود، توتال در فاز 11 پارس جنوبی فعالیت نداشت؟ چرا در همان زمان انتقال تکنولوژی صورت نگرفت؟ در قراردادتان پیش بینی نشده بوده است؟! نکند دولت قبل مقصر است! آقای وزیر تا کجا و تا کی باید شاهد چنین قراردادهایی باشیم؟ چرا به جوانان مملکت خود اعتماد ندارید؟ مگر در سال 1359 که خود شما در پست معاونت فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی شروع به کار کردید، چند سال داشتید؟ جای اقتصاد مقاومتی و رهنمودهای رهبر معظم انقلاب در قراردادهای وزارت نفت کجاست؟ در ادامه این بیانیه می خوانیم: مسئله بعد این است که چرا دوباره با توتال قرارداد بسته شد؟ همگان از بدعهدی فرانسوی ها در تمامی زمینه ها تجارب و خاطره های ناخوشایندی داریم که توتال هم یکی از آنهاست.

چرا با شرکتی که نسبت به تعهدات خود پایبند نبوده، نیست و نخواهد بود چنین قراردادی بسته شد؟ چرا با شرکتی قرارداد بسته شده که در آن طرف نیز با قطر همکاری دارد، پس رقابت چه می شود؟ چطور توانستید به این شرکت مجدداً اعتماد کنید درحالی که خود شما سال گذشته به خاطر جاسوسی توتال از میدان ها نفتی ایران برای قطر، از آن ها شکایت کردید و عنوان داشتید که فرانسوی ها نامردی کردند.

این بیانیه با اشاره به مصوبات هیات وزیران در مورد قراردادهای نفتی می افزاید: در این قرارداد جدید سند رازداری توتال کجاست؟ مگر قانونی که در همین دولت مصوب شده است، شمارا مکلف به این امر نکرده است؟ مصوبه هیئت وزیران پیرامون شرایط عمومی قراردادهای نفتی، مورخ 16/05/1395 و به شماره 53367 ت/57222 عنوان می دارد که: پیش از تحویل اطلاعات مخازن نفت و گاز به شرکت های طرف مذاکره با شرکت ملی نفت ایران و یا شرکت هایی که مایل به حضور در مناقصه های مربوط به اجرای طرح های موضوع این تصویب نامه می­باشند، این شرکت ها باید سند رازداری و حفظ محرمانگی این اطلاعات را به امضا برسانند.

همچنین طبق مصوبه هیئت وزیران در تاریخ 10/06/1395 و به شماره 53421 ت/69975 پیرامون نحوه نظارت بر انعقاد و اجرای قراردادهای نفتی عنوان می دارد که متن سند رازداری و محرمانگی قراردادهای بالادستی نفت و گاز به تصویب شورای عالی امنیت ملی خواهد رسید.

در ادامه این بیانیه آمده است: بنابراین طبق مصوبات دولت تدبیر، این قرارداد قانونی نیست! چرا شفاف سازی نمی­کنید؟ جانب آقای زنگنه، مگر FATF در رابطه با شفافیت نبود؟! شعار شفافیت فقط برای طرح مسائل امنیتی و سپاه و حزب الله کاربرد داشت؟ اصلاً این قرارداد طی کدام مناقصه به شرکت توتال واگذار شد؟ این درصدهای نجومی در سهم بندی که سابقه آن به قبل از ملی سازی نفت و بیشتر به زمان قاجار شبیه است، چه توجیهی دارد؟ ضمن آنکه اصل 81 قانون اساسی در این مورد عنوان می دارد که: دادن امتیاز تشکیل شرکت ها و مؤسسات در امور تجارتی و صنعتی و کشاورزی و معادن و خدمات به خارجیان مطلقاً ممنوع است.

طبق تفسیر شورای نگهبان، تشکیل شرکت هایی با شراکت طرف ایرانی که در آن سهم طرف ایرانی کمتر از 50 درصد باشد؛به گونه ای که قدرت تصمیم گیری مدیران و سهام داران ایرانی محدود شود و تفوق سهامداران ایرانی بر سهام خارجی به نحو بارزی مشهود و پیش بینی نشده نباشد، ممنوع است.

در پایان این بیانیه نیز آمده است: جناب آقای زنگنه، وزیر محترم نفت، نه دیگر نزدیک به انتخابات است که بسیج را متهم کنید به تخریب دولت، نه بحث طرفداری از جناح خاصی که هیچ وقت در دستور کار و سیاست های بسیج مستضعفین نبوده است، بحث حاضر، فقط و فقط بحث منابع و منافع ملی است؛ که ما به عنوان دانشجویان بسیجی حق داریم از وزیر نفت کشور خود جواب سؤالات خود را مطالبه کنیم.

لذا خواهشمند است با پاسخگویی به این سؤالات و شفاف سازی، خاطر یک ملت را راحت کنید.

البته این را بدانید که اگر واقعیت این باشد که این قرارداد همانند قرارداد کرسنت، منافع و منابع ملی را به خطر می اندازد و ما را از خام فروشی به چاه فروشی برساند، بسیج و دانشجویان به هیچ وجه ساکت نخواهند نشست تا زمانی که این قرارداد به طور کامل فسخ شود.


کلید واژه ها: قرارداد - بسیج دانشجویی - بیانیه - دانشجویی - وزیر نفت - لارستان - دانشگاه - وزیر - بسیج - توتال - نفتی - دولت - دولت روحانی - رسانه - فروشی - وزارت - نظامی - رییس جمهور - کشور - هواداران - خبرگزاری - اصلاحات - فرانسوی - کارنامه - شایعات - انتقاد - مذاکره - روحانی - گزارش - ایران

آخرین اخبار سرویس:
مراسم تشیع پیکر پدر سردارشهید صابریان در روستای سید زین العابدین جویبار + تصویر

بانوی آملی نائب رییس هیات کاراته استان مازندران شد

نیازمندی های استخدامی 27 شهریور 96

روحانی: خروج از برجام به معنای تضعیف جامعه بین المللی است

استخدام منشی خانم،مسلط بهoffice در یک سازمان خدماتی زیبایی

حوزه علمیه قم آبرویی برای شیعه و نظام است/ با افرادی که قوانین شهری را دور می زنند برخورد شود

تصاویر/ دیدار شهردار قم با آیت الله العظمی مکارم

حضور تنها یک شخصیت ایرانی در سخنرانی ترامپ

ابتکار: جایزه علمی زنان جوان در علم به نام میرزاخانی کلید خورد

اقدام نظامیان میانمار علیه مسلمانان، مصداق بارز نسل کشی است

استان گلستان به بیش از 3 هزار تخت بیمارستانی نیاز دارد

سفر رییس سازمان میراث فرهنگی وگردشگری به همدان

زندگی «همت» از شهادت او با اهمیت تر است/ زندگی شهدا برای ما آموزنده است

حضور تنها یک شخصیت ایرانی در سخنرانی ترامپ

حضور تنها یک شخصیت ایرانی در سخنرانی ترامپ

برخی از فرازهای کتاب شراره های خورشید برایم بسیار سخت و سنگین بود

روحانی در دیدار جمعی از نخبگان سیاست خارجی آمریکا: زیرپاگذاشتن توافقات بین المللی دعوت دنیا به زورآزمایی است/برای هر شرایطی آماده ایم/ضرر خروج از برجام صددرصد متوجه آمریکاست

روحانی: مهم ترین هدف مردم ما ساخت کشور و رفاه عمومی است

استاندار جدید: توسعه قزوین باید به شکل متوازن و همه جانبه دنبال شود

انتصاب مقداد ذکی زاده به عنوان رییس روابط عمومی انجمن روزنامه نگاران مسلمان

فرمانده نیروی انتظامی با فرمانده کل ارتش دیدار کرد

اطلاعات کلید اصلی روابط کشورهاست

سرپرست سازمان منطقه آزاد کیش معرفی شد

ایران بر مبنای اراده مردم و دمکراسی اداره می شود/ زیرپاگذاشتن توافقات بین المللی بر مبنای خوشایند یک فرد، دعوت دنیا به هرج و مرج، زورآزمایی و قدرت نظامی است/ برای هر شرایطی آماده ایم

دیدار فرستاده سازمان ملل در یمن با وزیر خارجه کویت

تنها دیپلمات ایرانی حاضر در سخنرانی ترامپ کیست؟

راهبه های کاتولیک گروه هنری راک را تشکیل و در تور جهانی شرکت کردند+ویدیو

حضور تنها یک شخصیت ایرانی در سخنرانی ترامپ

6 گزینه مطرح برای استانداری تهران چه کسانی هستند

برگزاری نمایشگاه کتاب موجب گسترش فرهنگ کتابخوانی می شود

امروز باید به شیوه زندگی شهید همت ها بپردازیم

برای هر شرایطی آماده ایم؛ ضرر خروج از برجام صد درصد متوجه آمریکاست

کمیته اعزام و دعوت قاریان به اظهارات قره شیخلو پاسخ داد

یکصدمین عصرانه ادبی فارس/4 موسوی: متاسفانه فرهنگ در همه دولت ها مظلوم است/ روشن نگه داشتن چراغ شعر و ادب مسئولیتی بر عهده همگان

برنامه های روحانی در سومین روز سفر به نیویورک

همایش روز جهانی صلح (عکس)

حضور تنها یک شخصیت ایرانی در سخنرانی ترامپ

گنجینه بی پایان دفاع مقدس را به جوانان معرفی کنیم

تنها دیپلمات ایرانی حاضر در سخنرانی ترامپ کیست؟

کتاب «شراره های خورشید» رونمایی شد

جمهوری اسلامی ایران باید در جهت تعالی بشریت تغییر کند

تکمیل مرکز فرهنگی دفاع مقدس گلستان نیازمند اعتبار 80 میلیارد ریالی است

تولید سری جدید برنامه «شهید؛ آبروی محله» از مهرماه در اصفهان

آیت الله بطحایی در نطق پیش از دستور مجلس خبرگان رهبری: مسئولین به جای شعار و خودگرایی به فکر انقلاب و مطالبات مردم باشند

امام جمعه کرج: مفاهیم ارزشی با هنر ماندگارتر می شوند

حضور ملانیا ترامپ هنگام سخنرانی همسرش در مقر سازمان ملل

روحانی: خروج از برجام به معنای تضعیف جامعه بین المللی است

شرکت چاپ و نشر بانک ملی ایران اوّل شد

برخی روشنفکران بیمار در برخی دستگاه ها رسوخ کرده اند

شب های شعر تهران افتتاح شد

اقتدار امروز ایران ثمره خون شهدا و نقش برجسته رهبر انقلاب است

ظریف: برجام مذاکره شدنی نیست

تکمیل مرکز فرهنگی دفاع مقدس گلستان نیازمند اعتبار 80 میلیارد ریالی است

تنها ایرانی حاضر در سخنرانی ترامپ کیست؟

امام جمعه کرج: مفاهیم ارزشی با هنر ماندگارتر می شوند

ترامپ معامله هسته ای ایران را ننگین ترین معامله آمریکا نامید

واکنش رمضان قدیروف به حمله مسلمان بریک بودایی

استخدام کارشناس واحدنمایندگی،کارشناس امور قراردادها

احتمال بروز فاجعه در خیابان سپهبد قرنی تهران

استخدام پزشک عمومی با پروانه کرج در کلینیک زیبایی در البرز

جدیدترین دستاورد بانکی کشور آمد

تفسیر ترامپ از ایران در سازمان ملل

هنرمند نسبت به ظلم و بی عدالتی در جهان بی تفاوت نیست

وزیر کشور: رییس جمهوری متعلق به همه مردم است

تعیین و تکلیف مجری ذی صلاح در پروژه های ساختمانی اراک

استاندار قزوین معرفی شد

معاون اداره کل دادگستری اصفهان: اذن ولی فقیه در جامعه اسلامی یک اصل است

مراسم اعطای درجه با حضور امیر دریادار سیاری در رشت + تصاویر

عارف از جمشید مشایخی عیادت کرد

نتیجه آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته اعلام شد

برگزاری مراسم تعزیه در 20 منطقه شهرستان آبیک/ تعزیه آبیک کتاب می شود

هنرمند نسبت به ظلم و بی عدالتی در جهان بی تفاوت نیست

مقاومت ما زیر بیرق ولایت فقیه در سوریه و عراق الگو شده است

ظریف: برجام مذاکره شدنی نیست

معرفی استاندار جدید قزوین

فرماندار اردکان:کمیسیون شوراها به پیوست فرهنگی طرح های عمرانی توجه کنند

سبک و سیاق هنری «مسعود نجابتی» برگرفته از عقاید مذهبی اوست

آذربایجان غربی در روزی که گذشت ..!

واکنش جالب موگابه به سخنرانی ترامپ در مجمع عمومی سازمان ملل! + تصویر

نشست خبری رونمایی از دکترین مجمع جهانی حضرت علی اصغر(ع)

دست از مقاومت بردارید تا کاری به کارتان نداشته باشیم!

دانلود آهنگ جدید مرتضی سرمدی بنام فکر نکن آرومم

تحویل نامه اصحاب رسانه های بین المللی درباره میانمار به دبیرخانه شورای حقوق بشر

بی توجهی به امور زیر بنایی فرهنگ اسلامی از مشکلات امروز است

وزیر کشور: رییس جمهوری متعلق به همه مردم است

زمان معرفی وزیر پیشنهادی علوم

نجفی دو زن را به عنوان شهردار انتخاب کرد

توضیحات ظریف درباره کمیسیون برجام

استخدام 4ردیف شغلی در شرکت خدمات مسافرتی رزآبی

تذکر جنتی به روحانی

مرکز اسلامی در ایالت میشیگان روز درهای باز برگزار می کند

نیازمندی های استخدامی اصفهان 28 شهریور 96

عکس/ عکس العمل رییسی هنگام ورود علم الهدی به اجلاسیه خبرگان

نگاه بیمار عده ای به غرب از عوامل عدم توجه به مطالبات فرهنگی رهبر انقلاب است

رهبر انقلاب درگذشت حجه الاسلام والمسلمین معصومی را تسلیت گفتند

همایش روز جهانی صلح

کارگاه آموزشی فعالان احزاب در استان سمنان + فیلم

حضور تنها یک شخصیت ایرانی در سخنرانی ترامپ

نشست هم اندیشی دبیران استانی جبهه مردمی برگزار شد

تولید سری جدید برنامه «شهید؛ آبروی محله» از مهرماه در اصفهان

فرماندار اردکان:کمیسیون شوراها به پیوست فرهنگی طرح های عمرانی توجه کنند

حضور ملانیا، همسر ترامپ هنگام سخنرانی ترامپ در مجمع عمومی سازمان ملل + تصویر

تجلیل از 10 برگزیده ملی صدا و سیمای مهاباد

نوبخت قول تامین بودجه وزارت علوم را داد

میزگرد ایرنا مشکلات شرکت های دانش بنیان و راهکارها برگزار شد

معاون اداره کل دادگستری اصفهان: اذن ولی فقیه در جامعه اسلامی یک اصل است

آیین رو نمایی از طرح ملی صیاد

تاکید لاریجانی بر رصد مرزها برای جلوگیری از نفوذ عناصر ضد انقلاب

بازرس سازمان ملل: هنوز مجوز ورود به میانمار را نگرفته ام

تدارک 10هزار دست لباس برای مراسم روز جهانی حضرت علی اصغر(ع) در آمل

آغاز سومین اجلاسیه مجلس خبرگان رهبری

استخدام کارشناس دفتر فنی،کارپرداز،سرپرست کارگاه ساختمانی/یزد

"نگاه به فیلترینگ در ایران سیاسی است"

استخدام کارشناس فروش،طراح گرافیک،برنامه نویس،پشتیبان/مشهد

هم اندیشی دانشگاه مجازی المصطفی با معاونین شورای عالی فضای مجازی

قالیباف مدیرعامل بنیاد برکت می شود

77 پروژه در همدان به بخش خصوصی واگذار می شود

فرمانده نیروی انتظامی با فرمانده کل ارتش دیدار کرد

ادعای سخیف ترامپ در صحن عمومی سازمان ملل علیه ایران

معادن کوچک برای تسهیلات 1.5 میلیارد دلاری صندوق توسعه، پیشنهاد دهند

تنها دیپلمات ایرانی حاضر در هنگام سخنرانی ترامپ در مجمع عمومی سازمان ملل + تصویر

عزاداری دهه اول محرم در شیراز برگزار می شود

آیت الله یزدی:لزوم کاهش آسیب های اجتماعی درقم خواهان رشد معنوی درقم هستیم

بابایی: می خواستیم اسم کتاب را «مقتل» بگذاریم/ قاسمی: حاج همت تلاش کرد به رژیم صهیونیستی ضربه بزند

درب اتاق مدیران باید همیشه به روی مردم گشوده باشد

رییس سازمان نظام روانشناسی ومشاوره کشوربرضرورت انجام هدایت تحصیلی از سوی مشاوران تاکید کرد

اعطای جایزه علمی زنان جوان در علم به نام میرزاخانی/ داشتن شغل و درآمد شرافتمندانه حق همه است

گرامیداشت اولین یاد و خاطره زنان شهیده آذربایجان غربی

میزگرد ایرنا مشکلات شرکت های دانش بنیان و راهکارها برگزار شد

درب اتاق مدیران باید همیشه به روی مردم گشوده باشد

ابتکار: اعطای جایزه علمی زنان جوان به نام میرزاخانی/ داشتن شغل آبرومند حق همه است

دستور العمل اجرای دوره های توانمندسازی معلمان تا آخر مهر ابلاغ می شود

وابستگی دانشگاه ها به بودجه دولت باید به حداقل برسد

عده ای غرب زده با نفوذ در دستگاه ها مانع تحقق مطالبات رهبری می شوند

استخدام کارشناس دیجیتال مارکتینگ در همراه رسانه بادیز/ البرز

گنجینه پایان ناپذیر دفاع مقدس به جوانان معرفی شود

استخدام حسابدار،کارمند بازنشسته بانک جهت امور تسهیلات در تهران

پری دریایی ایرانی! +عکس

در انتخابات باشگاه بارسلونا شرکت می کنم

سردار اشتری با سرلشکر موسوی دیدار کرد + عکس

حجت الاسلام فرحانی در نطق پیش از دستور اجلاسیه خبرگان: نگاه بیمار عده ای به غرب از عوامل عدم توجه به مطالبات فرهنگی رهبر انقلاب است

تجمع دانش آموزی مقابل دفترسازمان ملل در محکومیت کشتار مسلمان میانمار

با حضور حجت الاسلام رحیمیان نشست هم اندیشی دبیران استانی جبهه مردمی نیروهای انقلاب برگزار شد

حجت الاسلام دیرباز در اجلاسیه مجلس خبرگان: مسئولان از کاهش تورم و ایجاد اشتغال آمار می دهند ولی نمود آن در زندگی مردم مشهود نیست

3 هزار برنامه هفته دفاع مقدس در اصفهان برگزار می شود

برخی روشنفکران بیمار در برخی دستگاه ها رسوخ کرده اند

نخستین یادواره زنان شهیده ارومیه برگزار شد

وزیر کشور: مدیران 24 ساعته فعالیت کنند/ نباید خود را در مقابل مشکلات منفعل بدانیم

سفیری از ونزوئلا که شیفته رهبر انقلاب است

رویکرد شورای اسلامی ارومیه توجه به فعالیت های قرآنی است

»نفس« چگونه برای اسکار انتخاب شد؟

فرهنگ و ارشاد اسلامی حامی فعالیت های مثبت در جامعه است

امریکا از برجام خارج شود بازنده اصلی است

برگزاری مراسم عقد آسمانی 25 زوج جوان در حرم شاهچراغ(ع)

عملکرد استانداران دراصلاح دیدگاه های مردم نسبت به دولت و نظام مؤثر است / دولت جلوی تاراج محصولات کشاورزان توسط دلالان را بگیرد

نامه اصحاب رسانه های بین المللی درباره میانمار به دبیرخانه شورای حقوق بشر تحویل داده شد

وظیفه امروز ما حفظ و ارتقای آمادگی دفاعی بصورت مستمر است

دولت برای حل مشکلات مناطق مرزی تلاش بیشتری داشته باشد

آیت الله یزدی:لزوم کاهش آسیب های اجتماعی درقم/ خواهان رشد معنوی درقم هستیم

اسکورت 4200 فروند کشتی تجاری در خلیج عدن توسط نیروی دریایی ارتش

«نارنج» مادر شهید محمد باقر باباهادی

مادر شهیدان «عربی» به فرزندان شهیدش پیوست

روزنامه استخدامی استان اصفهان | عصر چهارشنبه 29 شهریور 96

روزنامه استخدامی استان اصفهان | صبح چهارشنبه 29 شهریور 96

ولایتی: مذاکره مجدد درباره برجام به هیچ وجه انجام نخواهد شد

رعایت حقوق شهروندان توسط هیات های مذهبی عمل به تعالیم عاشورا است

استخدام کارشناس فروش،کارشناس پشتیبانی فنی در شرکت رایپو

پیکه جدایی اش از شکیرا را تکذیب کرد+عکس

سردار اشتری با امیر موسوی دیدار و گفت وگو کرد

برنامه های گرامیداشت هفته دفاع مقدس در «بهارستان» تشریح شد

حدادعادل: در آموزش زبان های خارجی غفلت کرده ایم

آمادگی 1200هیئت مذهبی برای برگزاری عزاداری اباعبدالله (ع) + فیلم

انعکاس مطالبات به حق مردم رسالت مهم رسانه ملی

شخصیت مریم میرزاخانی فراتر از ملیت و جنسیت بود/ اعطای جایزه علمی زنان جوان در علم به نام میرزاخانی

مردم به مسئولانی کاری و تلاش گر نیاز دارند

سردار اشتری با سرلشکر موسوی دیدار کرد + عکس

هیئات مذهبی مسئول ایستگاه های صلواتی در البرز می شوند

"عمار" انقلاب بودن مهمترین وظیفه رسانه های گفتمان انقلاب است

عکس/ برافراشتن خیمه های حسینی در زرقان

آیت الله سبحانی: ندای اسلام و تشیع به زبان منطقه ای و علمی به جهان رسانده شود

وزیر کشور: دولت خود را موظف می داند که به همه برنامه هایی که مردم به آن رای دادند، عمل کند

کدخدایی: اگر آمریکا از برجام خارج شود بازنده اصلی خودش خواهد بود

گفتگو با «آقای اشتباهی»/ شهروند معمولی که روزی 20 خبرنگار به او زنگ می زنند

آغاز سال تحصیلی دوره های پیش دبستانی در آبادان

خواننده محبوبی که آرزو کرد بعد از شهادت پیکرش در بیابان رها شود+ تصاویر

نقش مهم و کلیدی فرمانداران در اجرای سیاستهای دولت

وابستگی دانشگاه ها به بودجه دولت باید به حداقل برسد

تجمع دانش آموزی مقابل دفترسازمان ملل در محکومیت کشتار مسلمان میانمار

شیخ قبلان: ایران پناهگاه همه مسلمانان است

اجتماع عظیم«لبیک یا حسین» در مشهد

گوترش در سازمان ملل: جهان ما دچار مشکل شده است، مردم رنج می کشند و عصبانی هستند

روحانیون در دسته های عزاداری سیدالشهدا(ع) حضور پررنگ داشته باشند

ربیعی اجازه نداد تا چالش های دیگری به صندوق های بازنشستگی تحمیل شود

استخدام کارشناس فروش تجهیزات پزشکی در آذربایجان شرقی

گفتمان مقاومت معادلات را به نفع ما تغییر خواهد داد

ظریف خبر داد: کمیسیون مشترک برجام سه شنبه در سطح کارشناسی/نشست وزیران در روزهای آینده

پس از پیروزی انقلاب خدمات جدیدی شکل گرفته است / در کنار رشد مادی و رفاهی خواهان رشد معنوی قم هستیم

تجدید مذاکره درباره برجام؛ به هیچ وجه

واردات برنج های آلوده ادامه دارد

«حوادث جاده ای» آخوندی را به مجلس کشاند

برجام به بار نشست؛ تبدیل خام فروشی به چاه فروشی!/ اقدام غیرقانونی دولت در دادن 25 سال حق بهره برداری به شرکت فرانسوی

برجام به بار نشست؛ تبدیل خام فروشی به چاه فروشی!/ اقدام غیرقانونی دولت در دادن 25 سال حق بهره برداری به شرکت فرانسوی