مطالب مرتبط:
شورای نگهبان، عماد ملت و نبض نظام اسلامی
شورای نگهبارن پاسدار انقلاب و نظام اسلامی است
شورای نگهبان، نهادی برای پاسداری از قانون اساسی
شورای نگهبان، نهادی برای پاسداری از قانون اساسی
فلسفه تشکیل شورای نگهبان صیانت از جمهوریت و اسلامیت نظام است
5 + 1
یارانه ها
مسکن مهر
قیمت جهانی طلا
قیمت روز طلا و ارز
قیمت جهانی نفت
اخبار نرخ ارز
قیمت طلا
قیمت سکه
آب و هوا
بازار کار
افغانستان
تاجیکستان
استانها
ویدئو های ورزشی
طنز و کاریکاتور
بازار آتی سکه
دوشنبه، 26 تیر 1396 ساعت 15:462017-07-17سياسي

پاسداری از محتوای اسلامی نظام مهم ترین وظیفه شورای نگهبان است


سرپرست نظارت و بازرسی انتخابات استان لرستان، گفت: شورای نگهبان وظیفه صیانت از محتوای اسلامی نظام از نظر کمی و کیفی را به عهده دارد.

- به گزارش سایت قطره و به نقل ازخبرگزاری شبستان" از خرم آباد، تیمور سپهوند، سرپرست نظارت و بازرسی انتخابات استان لرستان امروز(26 تیر) در جمع خبرنگاران، گفت: تلاش رسانه ها برای مردم و جهان مهم و سرنوشت ساز است.

وی با اشاره به نقش اصحاب رسانه در آگاهی بخشی درست و بصیرت افزایی، افزود: آگاهی بخشی صحیح باعث بصیرت مردم نسبت به جامعه اسلامی می شود.

سپهوند، با بیان اینکه امروز دنیای ارتباطات است، افزود: امروز در دنیا ارتباطات هر کشوری که از رسانه های قوی و خبرنگاران تیز هوش دارای روحیه جستجو برخوردار باشد، مردم را نسبت به سرنوشتشان بیشتر آگاه می کند.

وی با گرامیداشت سالروز تشکیل شورای نگهبان 26 تیرماه، اظهار داشت: در جهت شأن و منزلت شورای نگهبان به عنوان یک سرباز انجام وظیفه کرده باشیم.

سپهوند بیان کرد: در آذر ماه سال 1358 قانون اساسی جمهوری اسلامی به آرائ عمومی مردم گذاشته می شود و مردم قانون اساسی را تایید و تصویب می کنند، یعنی قبول می کنند که این قانون حاکم بر کشور باشد.

وی افزود: در اوایل اسفند 1358 حضرت امام 6 فقیه تصریح شده در اصول قانون اساسی را بعنوان فقهای شورای نگهبان معرفی فرمودند و همان 6 فقیه هم انتخابات اولین دوره مجلس شورای اسلامی را برگزار کردند و اولین مجلس شورای اسلامی رسما در خرداد ماه سال 1359 شکل گرفت.

سپهوند گفت: از آنجا که 6 حقوقدان عضو شواری نگهبان می بایست توسط رییس قوه قضاییه به مجلس معرفی شوند و ازکانال مجلس رای بیاورن، پس از تشکیل مجلس 6 حقوقدان هم از طرف قوه قضاییه به مجلس معرفی شد و از مجلس شورای اسلامی رای اعتماد گرفتند.

وی تصریح کرد: در نهایت 6 حقوقدان هم به 6 فقیه شورای نگهبان اضافه شدند و رسما در 26 تیر ماه 1359 شورای نگهبان کار قانونی خود ش را آغاز کرد.

سپهوند، ابراز کرد: از تیرماه سال 1359 تا کنون ادوار مختلف مجلس شورای اسلامی تمام مصوباتی که داشته از نظر تطبیق این مصوبات با شرع مقدس اسلام و تطبیق با قانون اساسی به تصویب شورای نگهبان رسیده است.

تفسیر قانون اساسی تنها به عهده شورای نگهبان است وی با بیان اینکه شورای نگهبان وظایف مهم و خطیری در جامعه و نظام دارد، اظهار داشت: شورای نگهبان وظیفه مهم و خطیری هم از نظر کمی و هم کیفی برای پادسداری از محتوای اسلامی نظام را برعهده دارد.

سپهوند، افزود: در این راستا مصوبات مجلس شورای اسلامی از نظر تطبیق با احکام اسلامی بررسی می شود.

وی با بیان اینکه بررسی قانون اساسی از دیگر وظایف شورای نگهبان است، بیان کرد: بررسی اسلامیت قوانین مجلس به عهده فقه های شورای نگهبان است، اما در حوزه قانون اساسی کل اعضا نظارت دارند.

سرپرست نظارت و بازرسی انتخابات استان لرستان، تفسیر قانون اساسی مطابق با یکی از متون قانون اساسی به عهده شورای نگهبان است.

نظارت جامع، آنی و کامل شورای نگهبان در برگزاری انتخابات سپهوند، با بیان اینکه وظیفه مهم دیگر که به ارکان نظام مرتبط است نظارت بر انتخابات است، بیان کرد: این نظارت در دو بخش شامل تایید صلاحیت و نظارت از صفر تا 100 برنحوه برگزاری انتخابات و تایید صحت انتخابات است.

وی با بیان اینکه نظارت شورای نگهبان، نظارتی جامع و کامل است، ادامه داد: نظارت شورای نگهبان نظارتی استصوابی، آنی و در همه مراحل برگزاری انتخابات است.

سپهوند، ادامه داد: نظارت آنی جامع و کامل به این معنی است که در صحنه برگزاری انتخابات با مشاهده تخلف تنها وظیفه گزارش دهی ندارد بلکه برخورد قاطع انجام می شود.

وی تصریح کرد: صحت انتخابات به واسطه جمع بندی گزارش های بازرسین و هیئت های نظارت تایید و یا رد می شود.

نظارت شورای نگهبان اثرگذار مؤثر و مطمئن برای حفظ اسلامیت و جمهوریت نظام است وی خاطرنشان کرد: نظارت شورای نگهبان بر روند برگزاری انتخابات موثر، مطمئن و با هدف حفظ اسلامیت و جمهوریت نظام مقدس اسلامی است.

سرپرست نظارت و بازرسی انتخابات استان لرستان، با اشاره به برگزاری انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری در سال جاری، گفت: در این انتخابات هم شورای نگهبان همچون سایر انتخابات برای برگزاری انتخاباتی با سلامت و صحت تلاش کرد.

وی افزود: در استان لرستان هیئت های نظارت به صورت شبانه روزی بر فرایند انتخابات نظارت کردند.

سپهوند، با بیان این اینکه فعالیت های نظارتی انتخابات ریاست جمهوری از 22 فروردین کلید خورد، خاطرنشان کرد: در این برنامه های نظارتی ناظرین و هیئت های نظارت دو مسئولیت شامل سازماندهی مطلوب و سازماندهی ناظران با قانون و مقرارت جدید و دستورالعمل ها شورای نگهبان انجام شد.

وی با عنوان اینکه بالغ بر هزار و 800 شعبه اخذ رأی در استان آرای مردم لرستان را در انتخابات شورای شهر و ریاست جمهوری جمع آوری شد، بیان کرد: در شش ماه قبل از برگزاری انتخابات برنامه های چون آموزش توجیهی هیئت های نظارت انجام شد.

سرپرست نظارت و بازرسی انتخابات استان لرستان گفت: دیگر برنامه دفتر نظارت شورای نگهبان در قبل از برگزاری انتخابت رسیدگی به صلاحیت معتمدین بود که توسط فرمانداری ها اعلام می شد.

سپهوند، ادامه داد: معرفی معتمدین در برخی از نقاط استان مشکلاتی در پی داشت، برخی از فرمانداری ها و یا بخش ها افراد مساله دار را به عنوان معتمد معرفی کرده بودند که صلاحیت مکتبی و محلی نداشتند و توانایی انجام کار هیتهای اجرایی نداشتند.

وی با بیان اینکه شرایط یک فرد معتمد درقانون اساسی مطرح شده است، خاطرنشان کرد: اگر مسئولین این قانون را رعایت می کردند ما مشکلی نداشتیم.

سپهوند، با بیان اینکه پایبند نبودن برخی از مسئولان به اجرای قانون ریاست جمهوری از دیگر چالش های انتخابات 96 بود، گفت: زیاده خواهی و فراتر از قانون عمل کردن برخی بستر چالش و برخی مشکلات شد.

سرپرست نظارت و بازرسی انتخابات استان لرستان، با اشاره به اینکه در ماده 47 و 48 قانون انتخابات ریاست جمهوری آمده است، فرمانداران باید بین 5 تا 7 تا نفر را به عنوان عوامل اجرایی برای انتخابات مشخص کنند، ابراز کرد: برخی مسوولان این قانون را رعایت نمی کردند و بیش از 5 تا 7 نفر را به کار گرفته بودند.

وی افزود: افراد متخلف به قانون معرفی شده اند و برای آنان در دادگاه پرونده تشکیل شده است.

سپهوند، افزود: یکی دیگر از تخلفات افراد در انتخابات استفاده از لباس هایی به رنگ تبلیغات انتخاباتی برخی نامزدهای انتخابات به عنوان مجریان اخذ رای بود.

وی خاطرنشان کرد: تخلفات مستندسازی شده و در اختیار شورای نگهبان قرار گرفت و در قوه قضاییه هم در حال پیگیری است.

برای برگزاری انتخابات سالم و صیانت از آرای مردم به معتمدان صالح و دلسوز نیاز داریم سپهوند، بیان کرد: به رغم همه تخلفات ناظرین و بازرسین با قاطعیت کامل از هرگونه ریختن رای تقلبی جلوگیری کردند و درون صندوق ها از ورود آرا تخلفی مصون ماند.

سرپرست نظارت و بازرسی انتخابات استان لرستان، بیان کرد: با بررسی تخلفات صورت گرفته در تبلیغات و انتخابات خدشه ای در سایه اقدام ارزشمند برخی عوامل اجرایی دلسوز و همچنین هوشیاری اعضای نظارت بر انتخابات صحت انتخابات تایید شد.

سپهوند، تاکید کرد: برای برگزاری انتخابات به انسانهای معتمد نیاز داریم کسانی که آرا مردم را محافظت کنند و انسانهای صالح و سالم که منافع مردم را ببینند.

پایان پیام/186
کلید واژه ها: شورای نگهبان - مجلس شورای اسلامی - شورای - نگهبان - اسلامی - اسلام - قانون اساسی - قانون - مجلس - انتخابات - استان لرستان - وظیفه - مردم - قوه قضاییه - خبرنگاران - فقهای شورای نگهبان - ارتباطات - نظام - رسانه - امروز - رییس قوه قضاییه - جمهوری اسلامی - فقیه - برگزار - لرستان - جامعه اسلامی - مصوبات مجلس - استان - اولین - نظارت

آخرین اخبار سرویس:
تصاویر/ دیدار شهردار قم با آیت الله العظمی مکارم

حضور تنها یک شخصیت ایرانی در سخنرانی ترامپ

ابتکار: جایزه علمی زنان جوان در علم به نام میرزاخانی کلید خورد

اقدام نظامیان میانمار علیه مسلمانان، مصداق بارز نسل کشی است

استان گلستان به بیش از 3 هزار تخت بیمارستانی نیاز دارد

سفر رییس سازمان میراث فرهنگی وگردشگری به همدان

زندگی «همت» از شهادت او با اهمیت تر است/ زندگی شهدا برای ما آموزنده است

حضور تنها یک شخصیت ایرانی در سخنرانی ترامپ

حضور تنها یک شخصیت ایرانی در سخنرانی ترامپ

برخی از فرازهای کتاب شراره های خورشید برایم بسیار سخت و سنگین بود

روحانی در دیدار جمعی از نخبگان سیاست خارجی آمریکا: زیرپاگذاشتن توافقات بین المللی دعوت دنیا به زورآزمایی است/برای هر شرایطی آماده ایم/ضرر خروج از برجام صددرصد متوجه آمریکاست

روحانی: مهم ترین هدف مردم ما ساخت کشور و رفاه عمومی است

استاندار جدید: توسعه قزوین باید به شکل متوازن و همه جانبه دنبال شود

انتصاب مقداد ذکی زاده به عنوان رییس روابط عمومی انجمن روزنامه نگاران مسلمان

فرمانده نیروی انتظامی با فرمانده کل ارتش دیدار کرد

اطلاعات کلید اصلی روابط کشورهاست

سرپرست سازمان منطقه آزاد کیش معرفی شد

ایران بر مبنای اراده مردم و دمکراسی اداره می شود/ زیرپاگذاشتن توافقات بین المللی بر مبنای خوشایند یک فرد، دعوت دنیا به هرج و مرج، زورآزمایی و قدرت نظامی است/ برای هر شرایطی آماده ایم

دیدار فرستاده سازمان ملل در یمن با وزیر خارجه کویت

تنها دیپلمات ایرانی حاضر در سخنرانی ترامپ کیست؟

راهبه های کاتولیک گروه هنری راک را تشکیل و در تور جهانی شرکت کردند+ویدیو

حضور تنها یک شخصیت ایرانی در سخنرانی ترامپ

6 گزینه مطرح برای استانداری تهران چه کسانی هستند

برگزاری نمایشگاه کتاب موجب گسترش فرهنگ کتابخوانی می شود

امروز باید به شیوه زندگی شهید همت ها بپردازیم

برای هر شرایطی آماده ایم؛ ضرر خروج از برجام صد درصد متوجه آمریکاست

کمیته اعزام و دعوت قاریان به اظهارات قره شیخلو پاسخ داد

یکصدمین عصرانه ادبی فارس/4 موسوی: متاسفانه فرهنگ در همه دولت ها مظلوم است/ روشن نگه داشتن چراغ شعر و ادب مسئولیتی بر عهده همگان

برنامه های روحانی در سومین روز سفر به نیویورک

همایش روز جهانی صلح (عکس)

حضور تنها یک شخصیت ایرانی در سخنرانی ترامپ

گنجینه بی پایان دفاع مقدس را به جوانان معرفی کنیم

تنها دیپلمات ایرانی حاضر در سخنرانی ترامپ کیست؟

کتاب «شراره های خورشید» رونمایی شد

جمهوری اسلامی ایران باید در جهت تعالی بشریت تغییر کند

تکمیل مرکز فرهنگی دفاع مقدس گلستان نیازمند اعتبار 80 میلیارد ریالی است

تولید سری جدید برنامه «شهید؛ آبروی محله» از مهرماه در اصفهان

آیت الله بطحایی در نطق پیش از دستور مجلس خبرگان رهبری: مسئولین به جای شعار و خودگرایی به فکر انقلاب و مطالبات مردم باشند

امام جمعه کرج: مفاهیم ارزشی با هنر ماندگارتر می شوند

حضور ملانیا ترامپ هنگام سخنرانی همسرش در مقر سازمان ملل

روحانی: خروج از برجام به معنای تضعیف جامعه بین المللی است

شرکت چاپ و نشر بانک ملی ایران اوّل شد

برخی روشنفکران بیمار در برخی دستگاه ها رسوخ کرده اند

شب های شعر تهران افتتاح شد

اقتدار امروز ایران ثمره خون شهدا و نقش برجسته رهبر انقلاب است

ظریف: برجام مذاکره شدنی نیست

تکمیل مرکز فرهنگی دفاع مقدس گلستان نیازمند اعتبار 80 میلیارد ریالی است

تنها ایرانی حاضر در سخنرانی ترامپ کیست؟

امام جمعه کرج: مفاهیم ارزشی با هنر ماندگارتر می شوند

ترامپ معامله هسته ای ایران را ننگین ترین معامله آمریکا نامید

واکنش رمضان قدیروف به حمله مسلمان بریک بودایی

استخدام کارشناس واحدنمایندگی،کارشناس امور قراردادها

احتمال بروز فاجعه در خیابان سپهبد قرنی تهران

استخدام پزشک عمومی با پروانه کرج در کلینیک زیبایی در البرز

جدیدترین دستاورد بانکی کشور آمد

تفسیر ترامپ از ایران در سازمان ملل

هنرمند نسبت به ظلم و بی عدالتی در جهان بی تفاوت نیست

وزیر کشور: رییس جمهوری متعلق به همه مردم است

تعیین و تکلیف مجری ذی صلاح در پروژه های ساختمانی اراک

استاندار قزوین معرفی شد

معاون اداره کل دادگستری اصفهان: اذن ولی فقیه در جامعه اسلامی یک اصل است

مراسم اعطای درجه با حضور امیر دریادار سیاری در رشت + تصاویر

عارف از جمشید مشایخی عیادت کرد

نتیجه آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته اعلام شد

برگزاری مراسم تعزیه در 20 منطقه شهرستان آبیک/ تعزیه آبیک کتاب می شود

هنرمند نسبت به ظلم و بی عدالتی در جهان بی تفاوت نیست

مقاومت ما زیر بیرق ولایت فقیه در سوریه و عراق الگو شده است

ظریف: برجام مذاکره شدنی نیست

معرفی استاندار جدید قزوین

فرماندار اردکان:کمیسیون شوراها به پیوست فرهنگی طرح های عمرانی توجه کنند

سبک و سیاق هنری «مسعود نجابتی» برگرفته از عقاید مذهبی اوست

آذربایجان غربی در روزی که گذشت ..!

واکنش جالب موگابه به سخنرانی ترامپ در مجمع عمومی سازمان ملل! + تصویر

نشست خبری رونمایی از دکترین مجمع جهانی حضرت علی اصغر(ع)

دست از مقاومت بردارید تا کاری به کارتان نداشته باشیم!

دانلود آهنگ جدید مرتضی سرمدی بنام فکر نکن آرومم

تحویل نامه اصحاب رسانه های بین المللی درباره میانمار به دبیرخانه شورای حقوق بشر

بی توجهی به امور زیر بنایی فرهنگ اسلامی از مشکلات امروز است

وزیر کشور: رییس جمهوری متعلق به همه مردم است

زمان معرفی وزیر پیشنهادی علوم

نجفی دو زن را به عنوان شهردار انتخاب کرد

توضیحات ظریف درباره کمیسیون برجام

استخدام 4ردیف شغلی در شرکت خدمات مسافرتی رزآبی

تذکر جنتی به روحانی

مرکز اسلامی در ایالت میشیگان روز درهای باز برگزار می کند

نیازمندی های استخدامی اصفهان 28 شهریور 96

عکس/ عکس العمل رییسی هنگام ورود علم الهدی به اجلاسیه خبرگان

نگاه بیمار عده ای به غرب از عوامل عدم توجه به مطالبات فرهنگی رهبر انقلاب است

رهبر انقلاب درگذشت حجه الاسلام والمسلمین معصومی را تسلیت گفتند

همایش روز جهانی صلح

کارگاه آموزشی فعالان احزاب در استان سمنان + فیلم

حضور تنها یک شخصیت ایرانی در سخنرانی ترامپ

نشست هم اندیشی دبیران استانی جبهه مردمی برگزار شد

تولید سری جدید برنامه «شهید؛ آبروی محله» از مهرماه در اصفهان

فرماندار اردکان:کمیسیون شوراها به پیوست فرهنگی طرح های عمرانی توجه کنند

حضور ملانیا، همسر ترامپ هنگام سخنرانی ترامپ در مجمع عمومی سازمان ملل + تصویر

تجلیل از 10 برگزیده ملی صدا و سیمای مهاباد

نوبخت قول تامین بودجه وزارت علوم را داد

میزگرد ایرنا مشکلات شرکت های دانش بنیان و راهکارها برگزار شد

معاون اداره کل دادگستری اصفهان: اذن ولی فقیه در جامعه اسلامی یک اصل است

آیین رو نمایی از طرح ملی صیاد

تاکید لاریجانی بر رصد مرزها برای جلوگیری از نفوذ عناصر ضد انقلاب

بازرس سازمان ملل: هنوز مجوز ورود به میانمار را نگرفته ام

تدارک 10هزار دست لباس برای مراسم روز جهانی حضرت علی اصغر(ع) در آمل

آغاز سومین اجلاسیه مجلس خبرگان رهبری

استخدام کارشناس دفتر فنی،کارپرداز،سرپرست کارگاه ساختمانی/یزد

"نگاه به فیلترینگ در ایران سیاسی است"

استخدام کارشناس فروش،طراح گرافیک،برنامه نویس،پشتیبان/مشهد

هم اندیشی دانشگاه مجازی المصطفی با معاونین شورای عالی فضای مجازی

قالیباف مدیرعامل بنیاد برکت می شود

77 پروژه در همدان به بخش خصوصی واگذار می شود

فرمانده نیروی انتظامی با فرمانده کل ارتش دیدار کرد

ادعای سخیف ترامپ در صحن عمومی سازمان ملل علیه ایران

معادن کوچک برای تسهیلات 1.5 میلیارد دلاری صندوق توسعه، پیشنهاد دهند

تنها دیپلمات ایرانی حاضر در هنگام سخنرانی ترامپ در مجمع عمومی سازمان ملل + تصویر

عزاداری دهه اول محرم در شیراز برگزار می شود

آیت الله یزدی:لزوم کاهش آسیب های اجتماعی درقم خواهان رشد معنوی درقم هستیم

بابایی: می خواستیم اسم کتاب را «مقتل» بگذاریم/ قاسمی: حاج همت تلاش کرد به رژیم صهیونیستی ضربه بزند

درب اتاق مدیران باید همیشه به روی مردم گشوده باشد

رییس سازمان نظام روانشناسی ومشاوره کشوربرضرورت انجام هدایت تحصیلی از سوی مشاوران تاکید کرد

اعطای جایزه علمی زنان جوان در علم به نام میرزاخانی/ داشتن شغل و درآمد شرافتمندانه حق همه است

گرامیداشت اولین یاد و خاطره زنان شهیده آذربایجان غربی

میزگرد ایرنا مشکلات شرکت های دانش بنیان و راهکارها برگزار شد

درب اتاق مدیران باید همیشه به روی مردم گشوده باشد

ابتکار: اعطای جایزه علمی زنان جوان به نام میرزاخانی/ داشتن شغل آبرومند حق همه است

دستور العمل اجرای دوره های توانمندسازی معلمان تا آخر مهر ابلاغ می شود

وابستگی دانشگاه ها به بودجه دولت باید به حداقل برسد

عده ای غرب زده با نفوذ در دستگاه ها مانع تحقق مطالبات رهبری می شوند

استخدام کارشناس دیجیتال مارکتینگ در همراه رسانه بادیز/ البرز

گنجینه پایان ناپذیر دفاع مقدس به جوانان معرفی شود

استخدام حسابدار،کارمند بازنشسته بانک جهت امور تسهیلات در تهران

پری دریایی ایرانی! +عکس

در انتخابات باشگاه بارسلونا شرکت می کنم

سردار اشتری با سرلشکر موسوی دیدار کرد + عکس

حجت الاسلام فرحانی در نطق پیش از دستور اجلاسیه خبرگان: نگاه بیمار عده ای به غرب از عوامل عدم توجه به مطالبات فرهنگی رهبر انقلاب است

تجمع دانش آموزی مقابل دفترسازمان ملل در محکومیت کشتار مسلمان میانمار

با حضور حجت الاسلام رحیمیان نشست هم اندیشی دبیران استانی جبهه مردمی نیروهای انقلاب برگزار شد

حجت الاسلام دیرباز در اجلاسیه مجلس خبرگان: مسئولان از کاهش تورم و ایجاد اشتغال آمار می دهند ولی نمود آن در زندگی مردم مشهود نیست

3 هزار برنامه هفته دفاع مقدس در اصفهان برگزار می شود

برخی روشنفکران بیمار در برخی دستگاه ها رسوخ کرده اند

نخستین یادواره زنان شهیده ارومیه برگزار شد

وزیر کشور: مدیران 24 ساعته فعالیت کنند/ نباید خود را در مقابل مشکلات منفعل بدانیم

سفیری از ونزوئلا که شیفته رهبر انقلاب است

رویکرد شورای اسلامی ارومیه توجه به فعالیت های قرآنی است

»نفس« چگونه برای اسکار انتخاب شد؟

فرهنگ و ارشاد اسلامی حامی فعالیت های مثبت در جامعه است

امریکا از برجام خارج شود بازنده اصلی است

برگزاری مراسم عقد آسمانی 25 زوج جوان در حرم شاهچراغ(ع)

عملکرد استانداران دراصلاح دیدگاه های مردم نسبت به دولت و نظام مؤثر است / دولت جلوی تاراج محصولات کشاورزان توسط دلالان را بگیرد

نامه اصحاب رسانه های بین المللی درباره میانمار به دبیرخانه شورای حقوق بشر تحویل داده شد

وظیفه امروز ما حفظ و ارتقای آمادگی دفاعی بصورت مستمر است

دولت برای حل مشکلات مناطق مرزی تلاش بیشتری داشته باشد

آیت الله یزدی:لزوم کاهش آسیب های اجتماعی درقم/ خواهان رشد معنوی درقم هستیم

اسکورت 4200 فروند کشتی تجاری در خلیج عدن توسط نیروی دریایی ارتش

«نارنج» مادر شهید محمد باقر باباهادی

مادر شهیدان «عربی» به فرزندان شهیدش پیوست

روزنامه استخدامی استان اصفهان | عصر چهارشنبه 29 شهریور 96

روزنامه استخدامی استان اصفهان | صبح چهارشنبه 29 شهریور 96

ولایتی: مذاکره مجدد درباره برجام به هیچ وجه انجام نخواهد شد

رعایت حقوق شهروندان توسط هیات های مذهبی عمل به تعالیم عاشورا است

استخدام کارشناس فروش،کارشناس پشتیبانی فنی در شرکت رایپو

پیکه جدایی اش از شکیرا را تکذیب کرد+عکس

سردار اشتری با امیر موسوی دیدار و گفت وگو کرد

برنامه های گرامیداشت هفته دفاع مقدس در «بهارستان» تشریح شد

حدادعادل: در آموزش زبان های خارجی غفلت کرده ایم

آمادگی 1200هیئت مذهبی برای برگزاری عزاداری اباعبدالله (ع) + فیلم

انعکاس مطالبات به حق مردم رسالت مهم رسانه ملی

شخصیت مریم میرزاخانی فراتر از ملیت و جنسیت بود/ اعطای جایزه علمی زنان جوان در علم به نام میرزاخانی

مردم به مسئولانی کاری و تلاش گر نیاز دارند

سردار اشتری با سرلشکر موسوی دیدار کرد + عکس

هیئات مذهبی مسئول ایستگاه های صلواتی در البرز می شوند

"عمار" انقلاب بودن مهمترین وظیفه رسانه های گفتمان انقلاب است

عکس/ برافراشتن خیمه های حسینی در زرقان

آیت الله سبحانی: ندای اسلام و تشیع به زبان منطقه ای و علمی به جهان رسانده شود

وزیر کشور: دولت خود را موظف می داند که به همه برنامه هایی که مردم به آن رای دادند، عمل کند

کدخدایی: اگر آمریکا از برجام خارج شود بازنده اصلی خودش خواهد بود

گفتگو با «آقای اشتباهی»/ شهروند معمولی که روزی 20 خبرنگار به او زنگ می زنند

آغاز سال تحصیلی دوره های پیش دبستانی در آبادان

خواننده محبوبی که آرزو کرد بعد از شهادت پیکرش در بیابان رها شود+ تصاویر

نقش مهم و کلیدی فرمانداران در اجرای سیاستهای دولت

وابستگی دانشگاه ها به بودجه دولت باید به حداقل برسد

تجمع دانش آموزی مقابل دفترسازمان ملل در محکومیت کشتار مسلمان میانمار

شیخ قبلان: ایران پناهگاه همه مسلمانان است

اجتماع عظیم«لبیک یا حسین» در مشهد

گوترش در سازمان ملل: جهان ما دچار مشکل شده است، مردم رنج می کشند و عصبانی هستند

روحانیون در دسته های عزاداری سیدالشهدا(ع) حضور پررنگ داشته باشند

ربیعی اجازه نداد تا چالش های دیگری به صندوق های بازنشستگی تحمیل شود

استخدام کارشناس فروش تجهیزات پزشکی در آذربایجان شرقی

گفتمان مقاومت معادلات را به نفع ما تغییر خواهد داد

ظریف خبر داد: کمیسیون مشترک برجام سه شنبه در سطح کارشناسی/نشست وزیران در روزهای آینده

پس از پیروزی انقلاب خدمات جدیدی شکل گرفته است / در کنار رشد مادی و رفاهی خواهان رشد معنوی قم هستیم

تجدید مذاکره درباره برجام؛ به هیچ وجه

واردات برنج های آلوده ادامه دارد

«حوادث جاده ای» آخوندی را به مجلس کشاند

چرا باید سند 2030 را در کانون برنامه ریزی آموزشی کشور خود قرار می دادیم

ربیعی اجازه نداد چالش های دیگری به صندوق های بازنشستگی تحمیل شود/ کاهش سن بازنشستگان به 51.5 سال

حدادعادل: در آموزش زبان های خارجی غفلت کرده ایم

شهروندی که روزی 20 خبرنگار به او زنگ می زنند

برنامه های رییس جمهور در سومین روز سفر به نیویورک

دستور العمل اجرای دوره های توانمندسازی معلمان تا آخر مهر ابلاغ می شود

پاسداری از محتوای اسلامی نظام مهم ترین وظیفه شورای نگهبان است

پاسداری از محتوای اسلامی نظام مهم ترین وظیفه شورای نگهبان است