مطالب مرتبط:
سه طرح مشترک دولت و سازمان تأمین اجتماعی برای اشتغالزایی و کاهش بیکاری
اقدام مهم دولت روحانی در مازندران کاهش آسیب های اجتماعی است
طرح "مسکن اجتماعی" دولت امکان اجرا ندارد/ دولت برای تعیین تکلیف و اتمام مسکن مهر اقدام کند
جلسه گفت وگوی دولت وبخش خصوصی فارس/ تامین اجتماعی و اتاق بازرگانی
تأمین اجتماعی در شهرستان ملارد چه گلی به سر خودش زده است ؟/ زحمات کارمندان بهزیستی و تأمین اجتماعی قابل تقدیر است
5 + 1
یارانه ها
مسکن مهر
قیمت جهانی طلا
قیمت روز طلا و ارز
قیمت جهانی نفت
اخبار نرخ ارز
قیمت طلا
قیمت سکه
آب و هوا
بازار کار
افغانستان
تاجیکستان
استانها
ویدئو های ورزشی
طنز و کاریکاتور
بازار آتی سکه
دوشنبه، 26 تیر 1396 ساعت 14:352017-07-17اقتصادي

طرح دولت و تأمین اجتماعی برای کاهش بیکاری


مدیر عامل سازمان تأمین اجتماعی از اجرای سه طرح مشترک با دولت در زمینه اشتغالزایی و کاهش نرخ بیکاری در کشور خبر داد.

- به گزارش سایت قطره و به نقل ازبانک و بیمه ( bima.

ir )، دکتر سید تقی نوربخش با بیان اینکه هرچه فضای کسب و کار در جامعه رونق پیدا کند به نفع تأمین اجتماعی است، درباره جزییات این طرح ها گفت: طرح کاج (کارانه اشتغال جوانان) یکی از طرح هایی است که با هدف ایجاد اشتغال با مشارکت سازمان تأمین اجتماعی و وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی به اجرا درآمده است.

این طرح تحصیلکردگان مقطع فوق دیپلم به بالا با سنین 23 تا 34 سال را شامل می شود که پس از طی فرآیند اتصال به محیط کسب و کار و توافق با کارفرما، دوره کارورزی در کارگاه ها را ظرف مدت شش ماه می گذرانند.

به گفته وی تاکنون 60 هزار فرد واجد شرایط در این طرح ثبت نام کرده اند که حق بیمه این افراد در صورتی که از سوی کارفرمایان به کار گرفته شوند تا یک سال بر عهده دولت خواهد بود و یک سوم حداقل دستمزد به آنها پرداخت می شود.

مدیر عامل سازمان تأمین اجتماعی با اشاره به اجرای طرح کارورزی افزود: طرح کارورزی دومین طرح دولت برای ایجادا اشتغال در کشور است.

در این طرح افراد تحصیلکرده در مقاطع پایین تر از دانشگاه، با حضور در دوره های آموزشی با محیط واقعی کسب و کار آشنا می شوند.

در کنار آن یک سری آموزش های مهارتی هم توسط سازمان فنی و حرفه ای به آنها ارائه و از طریق این سازمان به کارفرمایان برای کار معرفی می شوند.

البته در این طرح چنانچه جوانان جویای کار در کارگاه ها به شکل رسمی مشغول کار شوند، کارفرمایان هم معادل میزان بیمه سهم کارفرما به مدت دو سال از مشوق های دولت برخوردار خواهند شد.

مدیر عامل سازمان تأمین اجتماعی در ادامه سومین طرح اشتغالزایی را به کار گیری بیمه شدگان بیکار توسط کارفرمایان دانست و گفت: سازمان تأمین اجتماعی به کارفرمایانی که مجدداً بیمه شدگان بیکار را به کار بگیرند تسهیلات مالی از طریق بانک رفاه پرداخت خواهد کرد.

وی افزود: این طرح با هدف کاهش مقرری بگیران و سهولت در امر اشتغالزایی ظرف یک ماه آینده در سراسر کشور به اجرا درخواهد آمد.

نوربخش با بیان اینکه سازمان تأمین اجتماعی سالانه نزدیک به 2 هزار و 500 میلیارد تومان مقرری پرداخت می کند، گفت: در حال حاضر 200هزار نفر ماهانه از این سازمان بیمه بیکاری می گیرند که با اجرای این طرح پیش بینی می شود تعداد مقرری بگیران کاهش و بخشی از آنها مشغول به کار شوند.

ارائه شماره نوین تأمین اجتماعی به بیمه شدگان نوربخش در ادامه با اشاره به اینکه سازمان تأمین اجتماعی یک سازمان اقتصادی اجتماعی است بیان کرد: سازمان تأمین اجتماعی با داشتن هلدینگ های مختلفی در حوزه انرژی، ساختمان، گردشگری و دارو مشارکت جدی در بخش اقتصاد کشور دارد لذا این سازمان در نظر دارد از بنگاهداری کم کم خارج شود و سرمایه های خود را به سمت بازار سرمایه ببرد و در واقع از اقدامات نمایشی و بدون پشتوانه بپرهیزد و اقدامات زیرساختی انجام دهد و تمرکز خود را بر خدمت رسانی به مردم بگذارد.

وی در ادامه به ارائه شماره نوین تأمین اجتماعی به بیمه شدگان اشاره کرد و گفت: تاکنون 40 میلیون نفر این شماره را دریافت کرده اند.

وی با بیان اینکه در چهار سال گذشته مستمری بازنشستگان را قطعاً بیشتر از نرخ تورم افزایش داده ایم، گفت: هر چند اعتقاد داریم فاصله معیشت بازنشستگان با آن چیزی که شایسته آنهاست زیاد است.

7 هزار میلیارد تومان برای همسان سازی حقوق بازنشستگان مدیر عامل تأمین اجتماعی در ادامه با اشاره به اینکه برای همسان سازی حقوق بازنشستگان و مستمری بگیران بیش از 7 هزار میلیارد تومان اعتبار نیاز است، گفت: منشأ همسان سازی به گونه ای است که حداقل حقوق و دستمزد طبق قانون تأمین اجتماعی برابر با افزایش شاغلان است؛ این در حالی است که در چهار سال گذشته در دولت تدبیر و امید این همسان سازی از تورم هم بیشتر افزایش یافته است.

وی گفت: امسال این رقم بین 5/14 درصد تا 21 درصد افزایش تعیین شده است، در مورد مطالبه بحق مستمری بگیران در بعضی از مقاطع و چند سال یکبار اعمال می شود و در برنامه ششم توسعه پرداخت مطالبات پیش بینی شده است و سازمان مکلف است طی برنامه آن را اعمال کند و نخستین مرحله آن تا پایان سال 97 انجام خواهد شد.

وی افزود: منابع این همسان سازی هم توسط دولت تأمین خواهد شد گرچه در دولت دهم این منابع تأمین نشد ولی در دولت آقای روحانی این منابع تأمین شد.

او درباره افزایش سن بازنشستگی گفت: توجه به وضعیت صندوق های بیمه ای از مهم ترین مسائلی است که باید توسط کارشناسان و رسانه ها درباره آینده صندوق ها مورد بحث و بررسی قرار گیرد.

همچنین تغییرات پارامتریک برای استمرار منابع صندوق های بازنشستگی یک الزام است اما در برنامه ششم توسعه افزایش سن بازنشستگی پیش بینی نشده است ولی عکس آن اتفاق افتاده و ما حدود 25درصد مستمری بگیرانمان از مشاغل سخت و زیان آور یا پیش از موعد هستند و با 20 سال خدمت بازنشسته می شوند.

به همین دلیل این موضوع باعث ناپایداری در منابع صندوق ها می شود مگر اینکه آن منابع از پیش تأمین شود.

نوربخش گفت: به فرموده رهبر معظم انقلاب منابع صندوق های بازنشستگی حق الناس است.

البته در دنیا هم به همین نحو است و صندوق های ما هم صندوق بین نسلی هستند.

یعنی یک نسل سرمایه گذاری می کند و نسل بعدی از مزایای آن بهره می جوید، در ایران سهم کارفرما 20 درصد و سهم بیمه شدگان 7 درصد و سهم دولت 3 درصد است و منابع این صندوق ها به صورت سه جانبه تأمین می شود.

وی در ادامه گفت: دولت در سال گذشته 9200 میلیارد تومان از بدهی هایش را با این سازمان تهاتر کرده است.

البته با شرایط اقتصادی کشور، 1000 میلیارد تومان اوراق گرفتیم و 8200 میلیارد تومان هم اموال گرفتیم.

مدیر عامل سازمان تأمین اجتماعی با اشاره به اینکه طبق مستندات موجود تا سال 94، بدهی دولت به تأمین اجتماعی 80 هزار میلیارد تومان است،گفت: البته دولت سعی کرده بود در سال 94 حدود 6500میلیارد تومان و در سال 1395، 9200 میلیارد تومان و در بودجه سال 96 پیش بینی شده که 5000 میلیارد تومان را پرداخت کند ولی طبیعتاً این بدهی ها قابل پرداخت نقدی در یک مرحله نیست.

مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی با اشاره به اینکه مشکل صندوق های بیمه ای به عنوان یک ابرچالش پیش روی دولت ها است گفت: اگر مدیریت صندوق ها به گونه ای باشد که ما قبل از نقطه سر به سری بایستیم منابع مالی پایداری خواهیم داشت و در حال حاضر از نظر تعهدی قبل از نقطه سر به سری هستیم زیرا تابع قانون اعداد و ارقام بزرگ هستیم.

امنیت اجتماعی برای مخاطبان تأمین اجتماعی در این بازدید محمد فاضلی مدیر مسئول روزنامه ایران نیز با اشاره به اینکه سازمان تأمین اجتماعی با پوشش نیمی از جمعیت کشور توانسته امنیت شغلی و آرامش خاطری را برای اقشار مختلف جامعه فراهم کند، گفت: در سال های اخیر خدمات و تعهداتی که این سازمان به بیمه شدگان، بازنشستگان و کارفرمایان به لحاظ بیمه ای و درمانی ارائه کرده باعث شده تا مخاطبان این نهاد بیمه ای کشور امنیت اجتماعی بیشتری را احساس کنند.

وی در ادامه وضعیت صندوق های بیمه ای را از مهم ترین چالش های آینده کشور دانست و افزود: خوشبختانه دولت در برنامه ششم توسعه به ساختار و جایگاه صندوق های بیمه ای توجه ویژه ای داشته که لازم است رسانه ها و مطبوعات نیز با آسیب شناسی نقد و بررسی این چالش توسط صاحبنظران و کارشناسان حوزه اقتصادی و اجتماعی دولت را در اجرای برنامه ها و اهدافش کمک کنند.

مدیر مسئول روزنامه ایران اظهار داشت: اطلاع رسانی و آموزش به مخاطبان سازمان تأمین اجتماعی از دیگر اقداماتی است که می توان با همکاری و اجرای طرح های مشترک بین مطبوعات و سازمان تأمین اجتماعی این مهم را به بهترین شکل انجام داد.


کلید واژه ها: سازمان تأمین اجتماعی - تأمین اجتماعی - اجتماعی - کارفرمایان - اشتغال - وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی - بیمه - دولت - نوربخش - بیکاری - کاهش - سید تقی نوربخش - فضای کسب و کار - جوانان - مدیر - کارگاه - کشور - رفاه اجتماعی - حداقل دستمزد - بیمه بیکاری - آموزش - نرخ بیکاری - تحصیلکرده - بانک رفاه - بانک - محیط - رفاه - پیش بینی - میلیارد - تسهیلات

آخرین اخبار سرویس:
استخدام مهندس صنایع خانم جهت کار در تهران

استخدام حسابدار با سابقه و با تجربه جهت کار در تهران

استخدام کارشناس خانم مسلط به شبکه های اجتماعی در مشهد

استخدام منشی جهت دفتر کارواش در کرج

استخدام حسابدار آشنا به فرایندهای حسابداری و گزارشات فصلی

استخدام مهندس IT و شبکه مسلط به طراحی وب در مشهد

استخدام بازاریاب جهت پخش کتاب در شهر مشهد

استخدام حسابدار خانم با تجربه جهت کار در تهران

استخدام مونتاژکار و برشکار حرفه ای استیل در محمدشهر کرج

تلاش برای صعود در رنکینگ جهانی تولید خودرو

مدیرعامل برق گلستان قطع برق بعد از بارش شدید را طبیعی اعلام کرد

24 میلیون و 670 هزار دلار حواله ارزی در زنجان صادر شد

استخدام برنامه نویس جهت شرکت معتبر در زمینه مخابرات و IT

شناور شدن ساعت ادارات پایتخت راه حل ترافیک نیست

استخدام راننده جرثقیل خاور 608 برای حمل تیرچه بلوک

تفویض اختیار تخصصی سازمانی به ادارات رامسر، نوشهر و چالوس

دعوت رسمی از وزیر صنعت برای نمایشگاه پاریس

سفر 100 گردشگر اسپانیایی به انگیزه مراسم تاسوعا و عاشورا

احتمال گران شدن بنزین قوت گرفت

دورهمی های میلیونی خشونت جنسی

شرکت ملی نفت و شرکت انرژی دانا تفاهمنامه همکاری امضا کردند

استخدام بازاریاب تبلیغاتی حرفه ای جهت کار در شهر مشهد

استخدام حسابدار آقا جهت کار در فروشگاه در تهران

زنان سرپرست خانوار چگونه وام اشتغال خانگی بگیرند؟

استخدام سالن کار جهت کافی شاپ در کرج

استخدام مشاور املاک جهت همکاری در شهر مشهد

6 هزار فرصت شغلی در نقاط مختلف شهری و روستایی استان مرکزی ایجاد شد

استخدام مکانیک خودروهای خارجی در مشهد

استخدام مونتاژکار کابینت آقا جهت کار در گرمدره کرج

استخدام نظافتچی جهت کار در مهمانپذیر کرج

استخدام تعمیرکار فنی برای خیاطی در شهر مشهد

توقیف محصولات غیر استاندارد در خوزستان

مهم ترین رویداد بین المللی بازرگانی در عراق دومین مقصد صادراتی ایران

پارس خودرو محصولات رنو را با گیربکس جدید عرضه می کند

رشد 143 درصدی زکات در خراسان جنوبی

سکه سنگین شد/افزایش 25 هزار تومانی سکه امامی+نمودار

پرواز بازگشت تمام 2 هزار و 413 حاجی سیستان و بلوچستان انجام شد

استخدام کارگر ساده آقا جهت فست فود در کرج

استخدام دانشجویان کارشناسی ارشد حسابداری و مدیریت در مشهد

استخدام حسابدار خانم جهت کار در نمایندگی روغن در مشهد

استخدام MDF کار ماهر و نیمه ماهر در کرج

استخدام حسابدار حرفه ای خانم در شهر مشهد

شناور شدن ساعت ادارات پایتخت؛ مُسکن، نه درمان

استخدام منشی آشنا به کار کافی نت در بجنورد

استخدام حسابدار خانم مسلط به نرم افزار همکاران سیستم در مشهد

هر سهم 35 شرکت بورسی بیش از هزار تومان می ارزد

استخدام حسابدار آقا جهت کار در تولیدی در مشهد

استخدام مدرس انگلیسی و فرانسه در آموزشگاه زبان کرج

استخدام راننده جهت تاکسی سرویس مارلیک کرج

رینگ کنارگذر خلخال اجرا می شود

خشکسالی و کاهش بارندگی در کهگیلویه و بویراحمد

املاک فاقد سند رسمی، جولانگاه زمین خواران

اجرای طرح صادرات محصولات کشاورزی در بسته بندیهای مناسب

ماجراجویی مخاطبان در سینمای جهان

استخدام مدیر فروش در کلینیک ساختمانی دکورا

آقای طارمی؛ آن یک میلیارد و 150 میلیون تومان را چه کار کردی؟!

الکتروشوک ها در کمین هورالعظیم

556 مورد ثبت سفارش کالا تا پایان شهریور ماه سال جاری در مازندران/ صدور 20 کارت بازرگانی در شهریور

استخدام مدیر فروش و بازاریاب در محصولات غذایی برتر

آغاز برداشت نارنگی زودرس در بابلسر/ مشاهده مگس میوه مدیترانه ای در باغات شهرستان

اختصاص 140 میلیارد برای اجرای طرح فاضلاب اندیمشک

اسکله نفتی در بندر شهید رجایی ایجاد می شود

استخدام چرخکار جهت تولیدی پوشاک در کرج

بیش از 22 هزار خانوار قزوینی از خدمات کمیته امداد بهره مند شدند

استخدام نیرو جهت کار اداری و تلفنی در مشهد

پرداخت 800 میلیون تومان از جیب فرهنگیان بابت جایزه به افراد خاص!

استخدام کارشناس فنی در شرکت ارتباطات فرهنگ آزما

استخدام کارمند پشتیبان فروش در یک شرکت معتبر-مشهد

استخدام صندوقدار آشنا به برنامه های آفیس در کرج

استخدام نیروی کار جهت لوله کشی آب در مشهد

استخدام مربی خانم جهت کار در مهدکودک در شهر کرج

استخدام 12 دریف شغلی در شرکت پرداخت نوین آرین/ تهران

استخدام شاگرد جهت کار در کارگاه جواهرسازی در مشهد

استخدام 7 ردیف شغلی در شرکت سایه سبز/ تهران

اعلام شرایط فروش اقساطی و نقدی تندر پیکاپ (+جدول)

24 میلیون و 670 هزار دلار حواله ارزی در زنجان صادر شد

کرباسیان و سیف در فراکسیون امید/تهیه طرحی برای اصلاح ساختار نظام بانکی

معاون بازاریابی و فروش سایپا:وقفه ایجاد شده در تحویل محصولات مشتریان سایپا در حال برطرف شدن است

لیزینگ مسکن آزاد می شود؟

نقدینگی همچنان بر مدار رشد

استخدام نیرو جهت امور خدماتی در پمپ بنزین در مشهد

استخدام سرپرست کارگاه جهت پروژه فاضلاب در کرج

استخدام کارگر ساده جهت رستوران در مشهد

استخدام کارشناس فروش در شرکت بین المللی Dio Pars در مشهد

استخدام کارگر ساده جهت کار در مشهد

استخدام کارشناس فروش در شرکت صنایع دستی هزاردستان قرن

استخدام مدیر فروش ترجیحاً با تیم فروش در کرج

استخدام کارمند اداری جهت کار در شرکت نرم افزاری در مشهد

استخدام طراح مسلط به CAD و 3D جهت فروشگاه ویولت کرج

استخدام جهت همکاری با شرکت گیلا پخش کرمان

کرباسیان و سیف در فراکسیون امید/ طرح رییس بانک مرکزی برای اصلاح ساختار نظام بانکی

مداحی شب پنجم محرم 95 با صدای میثم مطیعی + صوت

استخدام شرکت کُردان موتور

استخدام شرکت آریا ابنیه تخت جمشید واقع در سیرجان

قیمت آنلاین و لحظه ای سکه در بازار/سه شنبه چهارم مهرماه 96

قیمت نفت به بالاترین رقم 8 ماه اخیر رسید

قیمت 1.8 میلیون تومانی پرواز عتبات عالیات در بازار سیاه

چه کسی باعث گرانی برنج شد؟

چرا محاسبه تورم به شکل فعلی اختلال زا است؟

استخدام شرکت توسعه تجارت آراراد در شهر کرج

85درصد قراردادهای بانکی صوری است/ ساختار و ریشه بانک ربا آلود است

نئونازی ها در پارلمان آلمان؛ زنگ خطر برای تضعیف یورو

استخدام نیرو جهت کارپردازی با وسیله جهت کار در مشهد

استخدام کمک آشپز ماهر جهت کار در مطبخ کرج

استخدام کارگر ساده جهت لوازم خانگی در شهر قم

چرخش انتظارات در بازارهای بورس به روایت کارشناسان

استخدام تکنسین با مدرک فوق دیپلم ساختمان در کرج

استخدام تعدادی بازاریاب خانم جهت کار در شهر قم

استخدام کارشناس مشارکت های مردمی در کرج

استخدام کارشناس مهندسی صنایع جهت شرکت تولیدی در مشهد

حراج مجسمه های لنین در ورنیساژ (بازار کهنه فروش های) مسکو

فاینانس بخش خصوصی؛ حق یا سهم؟ - محمدصادق حمیدیان**

شناور شدن ساعت ادارات پایتخت؛ مُسکن، نه درمان

استخدام تعدادی پیک موتوری به صورت نیمه وقت در کرج

استخدام کارشناس فروش حضوری در شرکت معتبر در مازندران

استخدام 6ردیف شغلی در یک شرکت معتبر پیمانکاری در تهران

استخدام فروشنده آقا با کارت پایان خدمت در مشهد

استخدام تعدادی پیک موتوری جهت کار در مطبخ کرج

استخدام منشی آشنا به تایپ فارسی و امور دفتری در خراسان رضوی

استخدام راننده در شرکت فرآورده های لبنی رامک

22 درصد کاهش بودجه سال 96 شهرداری / 1.7برابر بودجه بدهی قطعی شهرداری است

مزایده امضای استیو جابز و یک دستگاه کامپبوتر «اپل وان» به قیمت 700 هزار دلار

نرخ لحظه ای و آنلاین ارز/سه شنبه چهارم مهرماه 96

استخدام مهندس فروش،مواد اولیه دارویی وماشین آلات دارویی/صباحی

سریع و خشن دومین فیلم پرفروش سال 2017

استخدام صندوقدار خانم مسلط به نرم افزار آس در مشهد

استخدام خیاط ماهر و نیمه ماهر و وسط کار خانم در شهر قم

استخدام تعدادی بازاریاب جهت شرکت دارویی طراوت باران کرج

نوبخت: نرخ سود بانکی امسال کاهش می یابد

استخدام تعدادی کارمند فروش خانم جهت کار در شهر کرج

استخدام نیروی ماهر آقا جهت همکاری با تراشکاری در قم

استخدام فروشنده خانم جهت کار در مانتو فروشی در مشهد

لیزینگ مسکن در راه است؟

استخدام نیرو با سابقه در صنعت آسانسور در شهر قم

استخدام همکار خانم جهت دفتر مطبوعات در کرج

مزایده امضای استیو جابز و یک دستگاه کامپبوتر «اپل وان» به قیمت 700 هزار دلار

برای خرید خودروی سانگ یانگ چقدر سرمایه نیاز است؟+جدول قیمت

سکه سنگین شد/افزایش 25 هزار تومانی سکه امامی+نمودار

ناشران کتاب مازندران تسهیلات حمایتی دریافت می کنند

استخدام منشی جهت شرکت جهان محمودی در شهر قم

استخدام تعدادی کارمند فروش تلفنی در کرج

صندوق خرد زنان روستایی زمینه ایجاد اشتغال در روستاها را فراهم می کند

استخدام معلم خصوصی جهت انجام تکالیف کودک دوم ابتدایی در مشهد

استخدام فروشنده جهت کار در الماس شرق در مشهد

استخدام تکنسین مکانیک و تاسیسات جهت شرکت تولیدی در کرج

طرح همیاران افتخاری محرم در سمنان اجرا می شود

استخدام راننده لیفتراک جهت شرکت تولیدی در کرج

استخدام بازاریاب حرفه ای آقا جهت برند معتبر در اصفهان

استخدام تعدادی توزیع کننده آقا جهت نمایندگی محصولات زرین

استخدام نیرو جهت کار در دندانسازی در مشهد

استخدام دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی(خبر جدید)

کاهش سود بانکی باعث گرانی مسکن می شود

ثبات نرخ مرغ در ایام تاسوعا و عاشورا

بهره برداری از 130 مدرسه برکت

تامین امنیت به سبک ترامپ؛ از فروش 400 میلیارد دلاری تسلیحات تا ایجاد ممنوعیت برای شهروندان

تولید بیش ازهشت هزار تن گوشت مرغ در هرمزگان

پرداخت وام اشتغال خانگی به زنان سرپرست خانوار/ آغاز ارائه وام های 5 میلیون تومانی در 6 ماهه دوم سال

مشکل فنی انتقال آب سد طالقان به شهر جدید هشتگرد مرتفع شد

بیش از 86 هزار تن انواع محصولات کشاورزی در گچساران تولید شد

30میلیون کارت بانکی غیرفعال در ایران وجود دارد

افزایش تمایل به زندگی لاکچری/ دلیل رشد معاملات مسکن فرهنگی است

برای تکمیل صورتحساب سهام عدالت چقدر فرصت داریم؟

تبلت های جدید با قابلیت مکالمه چند قیمت است؟+جدول

استخدام نیرو با مدرک روانشناسی مشاوره یا علوم تربیتی در مشهد

پرواز به عتبات عالیات؛ یک میلیون و 800 هزار تومان!

استخدام فروشنده و تحویلدار باتجربه جهت تبلیغات در اصفهان

استخدام راننده مجرب،با درآمد بالا و مزایای عالی در رشت

استخدام طراح فتوشاپ جهت همکاری در مشهد

استخدام منشی خانم آشنا به کرل و فتوشاپ در اصفهان

استخدام کارمند فروش جهت کار در موسسه حقوقی کرج

استخدام پیک موتوری جهت شرکت بتنی در مشهد

استخدام منشی خانم آشنا به امور اداری و دفتری در اصفهان

استخدام استادکار و کارگر ماهر نجار و MDF کار در مشهد

استفاده از تسهیلات قرض الحسنه برای ایجاد مشاغل خانگی

تصویر روز 4 مهرماه

استخدام MDF کار و نجار ماهر و نیمه ماهر در شهر اصفهان

استخدام تعدادی کارگر آقا جهت کارگاه MDF در اصفهان

استخدام کارگر ساده آقا دارای کارت پایان خدمت در شهر اصفهان

استخدام فریم زن مسلط و حرفه ای در شهر کرج

137 میلیون یورو سرمایه گذاری در کارخانه فولادسازی بردسیر انجام شده است

استخدام یک فروشگاه مانتو در پاساژ پایتختِ همدان

استخدام مکانیک و جلوبندی ساز ماهر و نیمه ماهر در البرز

پودینگ نان و آلو

جنجالی ترین دستمزد بازیگران ایران +تصاویر

عکس/ پیکر شهید حججی در پاویون فرودگاه مشهد

عکس/ اولین بارش باران پاییزی در حرم امام رضا(ع)

استخدام طراح مسلط به فتوشاپ و ایندیزاین در شهر اصفهان

استخدام چهار ردیف شغلی در یک شرکت معتبر

استخدام نیرو با تحصیلات معماری در مجموعه گالری حریر در مشهد

استخدام مدیر تولید و سرپرست کنترل کیفیت در ظریف پلیمر اصفهان

استخدام صندوقدار خانم جهت کار در اصفهان

استخدام اپتومتریست و ارتوپد جهت درمانگاه فعال کرج

دولت فربه عامل تضعیف کیفیت کالای داخلی

ایجاد 6000 شغل در بخش مشاغل خانگی چهارمحال و بختیاری

استخدام راسته دوز و میان دوز کار خانم جهت تولیدی در اصفهان

استخدام فارغ التحصیل معماری با وقت آزاد در مشهد

بهره برداری از یادمان شهدای گمنام در میناب

استخدام حسابدار خانم جهت همکاری در شهر اصفهان

استخدام کارشناس فنی فروش در شرکت معتبر دکوراسیون داخلی در مشهد

استخدام تعدادی موتور سوار جهت همکاری با پیک موتوری سجاد

طرح دولت و تأمین اجتماعی برای کاهش بیکاری

طرح دولت و تأمین اجتماعی برای کاهش بیکاری