مطالب مرتبط:
پرداخت 44 میلیارد تومان وام اشتغال زایی به معلولان خوزستانی در سال جاری
پرداخت بیش از 270 میلیارد تومان وام به مددجویان در بهار96
پرداخت بیش از 270 میلیارد تومان وام به مددجویان
بیش از 270 میلیارد تومان وام به مددجویان در بهار96 پرداخت شد
پرداخت بیش از 270 میلیارد تومان وام به مددجویان در بهار96
5 + 1
یارانه ها
مسکن مهر
قیمت جهانی طلا
قیمت روز طلا و ارز
قیمت جهانی نفت
اخبار نرخ ارز
قیمت طلا
قیمت سکه
آب و هوا
بازار کار
افغانستان
تاجیکستان
استانها
ویدئو های ورزشی
طنز و کاریکاتور
بازار آتی سکه
دوشنبه، 26 تیر 1396 ساعت 15:222017-07-17اقتصادي

پرداخت 44 میلیارد تومان وام اشتغال زایی به مددجویان خوزستانی در سال جاری


- مدیرکل بهزیستی خوزستان گفت: در نظام طرح تحول سلامت باید بحث سلامت اجتماعی نیز لحاظ شود، در این صورت مقوله هایی نظیر فقر، اعتیاد، کودک آزاری، طلاق، خودکشی و ده ها پدیده دیگر که در بحث سلامت اجتماعی قابل تحلیل هستند، در این طرح نیز مدنظر قرار می گیرند.

غلامرضا صدیق راد در نشست خبری که امروز (26 تیرماه) برگزار شد، با اشاره به شعار امسال هفته بهزیستی با عنوان "بهزیستی، محور مسئولیت و سلامت اجتماعی" اظهار کرد: معمولا در حوزه سلامت بیشتر سلامت جسمی را مدنظر قرار می دهند در حالی که سلامت روانی و سلامت اجتماعی نیز دو بخش مهم دیگر حوزه سلامت را تشکیل می دهند.

وی ادامه داد: اهمیت سلامت اجتماعی مانند اهمیت سلامت جسمانی است؛ بنابراین نیاز است که مجددا در تعریف، کارکرد و نحوه نهادینه سازی سلامت اجتماعی بازبینی شود.

همچنین در نظام طرح تحول سلامت باید بحث سلامت اجتماعی نیز لحاظ شود، در این صورت مقوله هایی نظیر فقر، اعتیاد، کودک آزاری، طلاق، خودکشی و ده ها پدیده دیگر که در بحث سلامت اجتماعی قابل تحلیل هستند، در این طرح نیز مدنظر قرار می گیرند.

مدیرکل بهزیستی خوزستان افزود: امید است که بحث سلامت اجتماعی نیز مانند سلامت جسمی در نظام طرح تحول سلامت در سیستم های اداری نهادینه و اعتبارات خاصی برای آن لحاظ شود و برنامه هایی در این راستا پیش بینی شود.

در این صورت می توانیم از بسیاری از مقوله های آسیب های اجتماعی پیشگیری کنیم.

سلامت اجتماعی مقوله ای بسیار وسیع و گسترده است و ضروری است که حتما در طرح تحول نظام سلامت دیده شود.

صدیق راد با بیان این که سازمان بهزیستی در سه حوزه توان بخشی، اجتماعی و پیشگیری از معلولیت ها و آسیب های اجتماعی فعالیت دارد، تصریح کرد: معمولا خدمات بهزیستی به دو نوع شامل خدمات قابل مشاهده و خدماتی که دیده نمی شوند، تقسیم می شود.

حدود 152 مورد از وظایف بهزیستی در حوزه خدمات غیرقابل مشاهده است که همکاران و کارکنان بهزیستی این خدمات را به صورت چراغ خاموش و بدون کار تبلیغاتی انجام می دهند.

وی با اشاره به اجرای طرح غربالگری ناشنوایی در استان خوزستان بیان کرد: در حال حاضر تست شنوایی روی تمام نوزادان و کودکان تازه متولدشده در کلیه زایشگاه های سطح استان انجام می شود و در صورت نیاز، کودک جهت کاشت حلزون معرفی می شود.

کاشت حلزون حدود 6 میلیون تومان هزینه دارد که حداقل 50 درصد این مبلغ توسط بهزیستی پرداخت خواهد شد.

مدیرکل بهزیستی خوزستان ادامه داد: پس از کاشت حلزون، کودک وارد مرحله تربیت شنیداری می شود که 6 ماه طول می کشد و کلیه هزینه های این دوره توسط بهزیستی پرداخت خواهد شد.

سپس به منظور آشنایی کودک با اصوات و آماده سازی وی، مرحله گفتاردرمانی و شنوایی سنجی آغاز می شود.

این طرح هم اکنون در استان خوزستان در حال اجرا است.

صدیق راد در خصوص دیگر طرح های بهزیستی خوزستان در حوزه پیشگیری عنوان کرد: طرح پیشگیری تنبلی چشم برای تمام کودکان زیر سن دبستان در استان خوزستان توسط کارشناسان بهزیستی انجام می شود.

سال گذشته حدود 95 درصد کودکان زیر سن دبستان که نیاز به معاینه تنبلی چشم داشتند، تحت پوشش این طرح قرار گرفتند.

با این معاینه ساده از نابینایی تعداد زیادی از کودکان جلوگیری می شود.

وی به فعالیت های بهزیستی در حوزه توان بخشی اشاره و اظهار کرد: در حوزه توان بخشی، فعالیت های گسترده ای ارائه می کنیم که شامل خدمات به معلولین ذهنی، روانی و جسمی می شود.

ارائه این خدمات هم به صورت پرداخت مستمری ماهیانه و هم به صورت خدمات کمک توان بخشی است.

ارائه کلیه وسایل کمک توان بخشی نظیر ویلچر، واکر، سمعک، تشک مواج و .

به معلولین نیز تحت پوشش بهزیستی به صورت رایگان انجام می شود.

مدیرکل بهزیستی خوزستان گفت: معلولان ذهنی تحت پوشش بهزیستی بر اساس بهره هوشی، به منظور دریافت خدمات تقسیم بندی می شوند.

به این صورت که معلولین با درجه هوشی تا 25 درصد در مراکز شبانه بهزیستی نگهداری می شوند.

معلولان با بهره هوشی میان 25 تا 50 درصد نیز در مراکز روزانه بهزیستی از صبح تا ظهر خدمات دریافت می کنند.

صدیق راد ادامه داد: یارانه این دسته از معلولان توسط سازمان بهزیستی به مراکز یادشده پرداخت می شود.

همچنین معلولان با بهره هوشی بین 50 تا 70 درصد در مراکز روزانه خدمات آموزشی را دریافت می کنند.

از طریق قرادادهایی که با پزشکان، روان پزشکان و روان شناسان منعقد می کنیم، خدمات در سطوح مختلف و شهرستان های گوناگون به معلولان ارائه می شود و بسیاری از این خدمات شاید توسط مردم دیده نشوند.

وی گفت: تمام معلولان دانشجو در استان تحت پوشش حمایتی بهزیستی قرار دارند و شهریه دانشجویی این معلولان در مقاطع مختلف لیسانس، فوق لیسانس و دکتری پرداخت می شود.

17 هزار و 834 نفر از معلولان تحت پوشش ما مستمری بگیر هستند و سایر معلولان تحت پوشش بهزیستی استان از خدمات جانبی استفاده می کنند.

مدیرکل بهزیستی خوزستان بیان کرد: حدود 24 هزار معلول تحت پوشش توان بخشی مبتنی بر جامعه در سطح استان خوزستان شناسایی کرده ایم که در روستاها خدمات رسانی به این معلولان در حال انجام است.

نزدیک به 2 هزار نفر از معلولان در مراکز شبانه نگهداری می شوند و سال گذشته نزدیک به 10 میلیارد تومان به مراکز شبانه نگهداری از معلولان تحت پوشش بهزیستی پرداخت شد.

صدیق راد گفت: حدود سه هزار و 859 نفر از معلولان تحت پوشش بهزیستی خوزستان از مراکز روزانه خدمات دریافت می کنند.

سال گذشته بابت این خدمات، حدود 11 میلیارد تومان هزینه شد.

در دفتر پیشگیری از معلولیت ها نیز 15 مرکز مشاوره ژنتیک طرف قرارداد بهزیستی فعال هستند و به دنبال این هستیم که تمام زوج ها قبل از ازدواج به این مراکز مشاوره مراجعه کنند.

وی ادامه داد: در این مراکز، خدمات در سه سطح مصاحبه، مشاوره و آزمایش های ژنتیک ارائه می شود که دو سطح اول این خدمات رایگان هستند.

تاکنون برای 12 هزار زوج شامل 24 هزار نفر غربالگری ژنتیک در بحث مشاوره در استان خوزستان انجام شده است؛ همچنین 30 مرکز غربالگری شنوایی به صورت فعال وجود دارند که تاکنون غربالگری شنوایی را برای 85 درصد از جامعه هدف انجام داده اند.

مدیرکل بهزیستی خوزستان اظهار کرد: بهزیستی خوزستان 96 مرکز ترک اعتیاد،70 مرکز درمان سرپایی یا متادون درمانی، دو مرکز تی سی و 15 مرکز کاهش آسیب دارد.

همچنین 78 مرکز مشاوره روان شناسی و 6 مرکز سلامت روانی محلی از بهزیستی استان خوزستان مجوز اخذ کرده اند.

44 کارگاه سلامت اجتماعی و 54 موسسه غیردولتی نیز در زمینه آسیب های اجتماعی با بهزیستی خوزستان همکاری دارد.

صدیق راد در خصوص فعالیت های بهزیستی خوزستان در حوزه اجتماعی با تاکید بر این که حوزه اجتماعی خدمات گسترده ای را در بر می گیرد، گفت: در این حوزه، در دفتر امور آسیب دیدگان اجتماعی - خط اورژانس اجتماعی 123 خدمات سیار اورژانس اجتماعی، پایگاه خدمات اجتماعی، مداخلات خانواده به منظور کاهش طلاق و مداخله در بحران های فردی و خانوادگی را ارائه می دهد.

وی در رابطه با اقدامات بهزیستی برای اشتغال زایی مددجویان تحت پوشش این اداره کل بیان کرد: سال گذشته حدود 11 میلیارد تومان تسهیلات اشتغال زایی به مددجویان بهزیستی استان پرداخت شد که در این راستا 963 نفر مددجویان، وام های 10 تا 15 میلیون تومانی دریافت کردند.

برای امسال رقم این تسهیلات 44 میلیارد تومان تعیین و مقرر شده که توسط بانک ها این مبلغ به بهزیستی برای اعطای وام های اشتغال زایی پرداخت شود.

مدیرکل بهزیستی خوزستان با بیان این که حدود 33 هزار خانواده تحت پوشش این اداره کل هستند، افزود: 56 کلینیک مددکاری و موسسه خیریه در زمینه ارائه خدمات به این خانواده ها با ما همکاری دارند و برخی از فعالیت های بهزیستی به این کلینک های مددکاری واگذار می شود که این امر از یک طرف منجر به اشتغال زایی و از طرف دیگر منجر به کاهش بار سنگین مسئولیت های بهزیستی می شود.

سال گذشته 21 هزار پرونده به این کلینیک ها ارجاع دادیم.

صدیق راد تصریح کرد: حدود 13 هزار و 500 دانش آموز بی سرپرست یا بدسرپرست تحت پوشش بهزیستی خوزستان از خدمات پیش بینی شده بهره مند می شوند؛ همچنین 180 کودک بی سرپرست در مراکز بهزیستی خوزستان نگهداری می شوند.

در مجموع 85 هزار معلول در سطح استان خوزستان خدمات توان بخشی دریافت می کنند که این خدمات طیف وسیعی را شامل می شود.

وی به طرح های در دست افتتاح بهزیستی خوزستان اشاره کرد و گفت: به زودی 15 پایگاه خدمات اجتماعی در مناطق مختلف استان به ویژه مناطق حاشیه ای، 11 اورژانس اجتماعی در 11 شهرستان، مرکز اقامتی بهبودی و بازتوانی بانوان دزفول و دو مرکز سرپناه شبانه بانوان در شهرستان های آبادان و اهواز افتتاح می شوند.

همچنین اجرای یک طرح بسیار پیشرفته به صورت پایلوت در شهرهای آبادان و اهواز با راه اندازی دو مرکز پشتیبانی با عنوان اس ای در برنامه است.

مدیرکل بهزیستی خوزستان از پرداخت 11 میلیارد ریال کمک بلاعوض بابت احداث 280 واحد مسکونی به مددجویان تحت پوشش این اداره کل در سال گذشته خبر داد و اظهار کرد: در رابطه با مسکن مهر مددجویان بهزیستی باید گفت که برخی مددجویان بهزیستی نیز مانند سایر اقشار جامعه متقاضی مسکن مهر شدند و در این میان بهزیستی کمک های بلاعوض به این مددجویان بابت خرید مسکن مهر کرده است.

تاکنون در مجموع 800 میلیون تومان به مددجویان متقاضی مسکن مهر در شهر جدید رامین پرداخت کرده ایم.

صدیق راد گفت: بهزیستی از سازمان هایی است که تخصیص کلیه اعتبارات آن به صورت صد درصدی همواره انجام می شود اما با توجه به طیف گسترده خدماتی که اقشار تحت پوشش بهزیستی باید دریافت کنند، این اعتبارات متاسفانه برای ارائه کلیه این خدمات کفاف نمی دهد.


کلید واژه ها: سلامت - اجتماعی - بهزیستی - طرح تحول سلامت - خوزستان - آسیب های اجتماعی - صورت - کودک - طرح تحول نظام سلامت - نظام - حلزون - پیشگیری - نهادینه - سازمان بهزیستی - کاشت - خودکشی - هایی - سلامت روانی - استان - پدیده - اهمیت - نشست خبری - بینی - تبلیغاتی - مددجویان - کلیه - پیش بینی - میلیارد - نوزادان - کارکنان

آخرین اخبار سرویس:
امروز مردم می خواهند در هر مکان و زمانی خدمات مورد نیازشان را دریافت کنند

رشد 20 درصدی تولید خودرو در 4 ماهه امسال نسبت به سال گذشته

مشکلات کارگران و مشمولان قانون کار استان مرکزی باجدیت پیگیری شود

افزایش 4.2 درصدی هدایت هواپیماها در مرکز کنترل فضای کشور

مشکلات بهداشتی شهرستان زرندیه با احداث مرکز درمانی برطرف شد

کلنگ 3 سال پیش وزیر صنعت در کارخانه آهک هیدراته نتیجه ای برای اهر نداشت

بهره برداری از شرکت فرش ماشینی رجال با ظرفیت تولید 600 هزار متر مربع در سال

صنعت بیمه در ایران وضعیت مطلوبی ندارد/ مردم از ظرفیت بیمه برای مقابله با سوانح طبیعی استفاده کنند

«تومان» کار معامله گران را راحت می کند

استخدام کارشناس ارشد حسابداری آقا دریک شرکت معتبر

افتتاح بزرگترین گلخانه سبزی و صیفی جات کشور در استان مازندران

خودروسازان داخلی خود را آماده رقابت با همتایان خارجی کنند

شایعات کذب درباره تبدیل ریال به تومان!

مدیرعامل بانک صنعت و معدن: اروپایی ها از روابط بانکی ایران و چین درس بگیرند

رفع بحران آب و اشتغال ، در صدر دغدغه های دولت دوازدهم

دبیرخانه دائمی برنامه های هفته خبرنگار در شیراز راه اندازی می شود

عرضه اوراق گواهی سپرده مدت دار سرمایه گذاری عام بانک کشاورزی با نرخ 17 درصد

قاچاقیچیان با ترفند بلا صاحب بودن کالا ، از زیر بار مجازات قاچاق فرار می کنند

شایعات کذب درباره تبدیل ریال به تومان!

هشدار پلیس آگاهی نسبت به کلاهبرداری های گسترده در دیوار و شیپور

گوشت دوباره گران شد

استخدام کارشناس خرید خارجی جهت شرکت تولیدی در شهر قدس

از دلیل تجرد دهه شصتی ها تا افزایش ازدواج دهه هفتادی ها

دریافت مالیات سنگین از اتباع افغان در عربستان

بوی افزایش قیمت بنزین به مشام می رسد

سکوت بانک مرکزی شکست/ تغییر واحد پول صرفاً لایحه است/ تغییر میزان صفرها در خودپردازها صحت ندارد

جهانگیری: هدفگذاری مان برای افزایش "رفاه مردم" این بود که هر خانواده حداقل "یک خودرو" داشته باشند

کارت های کالای 5 تا 10 میلیون تومانی

استخدام مهندس آبیاری در یک شرکت مهندسین مشاور

ضرب آهنگ تسهیلات صادراتی به کرمانشاه شدت می گیرد

به ایجاد 160 هزار شغل در سال 96 امیدوار هستیم

جدال گرانی مرغ و گوشت در روزهای گرم مرداد/ ادامه این روند تا شهریور

شایعه کاهش یک صفر در مبادلات پولی!

افتتاح کارخانه فرش ماشینی "رجال" کرمانشاه با حضور وزیر صنعت

نمایش قدرت و استقامت درزندگی به هر قیمت/پیکاربا لیوان یک بار مصرف/12 خاصیت شگفت انگیز از خربزه/سیگارطلا 55000 هزار تومان

گزارش خبرگزاری روسی از حضور تجار ایرانی در مسکو

کسب 2 طلا و 3 نقره توسط دانش آموزان ایرانی در المپیاد جهانی فیزیک

پسماند کشاورزی در استان قزوین با مشارکت بخش خصوصی مدیریت شود

پرورش ماهی در قفس سد رییسعلی دلواری دشتستان وارد مدار تولید شد

1.5 میلیارد دلار برای مهارت آموزی در مناطق محروم استان خوزستان تخصیص داده شد

فروش سیگار با روکش طلا در تهران/ تصاویر

نمودار مصرف برق همچنان صعودی است

توضیح دادستان کرج درباره پرونده واریز وجه 4 میلیارد تومانی

گزارش خبرگزاری روسی از حضور تجار ایرانی در مسکو

معاون اول رییس جمهور: خودروسازان داخلی خود را آماده رقابت با همتایان خارجی کنند

جهاد کشاورزی: مرغ 7500 تومانی منطقی است

13 میلیون دختر و پسر ایرانی در سن ازدواج هستند

کابینه ابرچالش ها

سورپرایزهای منصوریان برای لیگ هفدهم

منصوریان، افتخاری و عبداللهی راهی کمیته انضباطی شدند

ابراهیمی قراردادش را با استقلال ثبت کرد

جزییات کارت 5 و 10 میلیون تومانی خرید کالا

وعده کاهش قیمت پیاز تا چند روز آینده

سخنگوی دولت از آخرین وضعیت تبدیل ریال به تومان می گوید

استخدام مهندس صنایع جهت شرکتی فعال در زمینه قطعات خودرو

نقش برجام در فعال شدن حساب های بلوکه شده

مذاکرات جدید با 3 بانک خارجی/ تامین مالی 12 میلیارد دلاری

نفت امروز هم گران شد

همزمان با افزایش گمانه زنی ها برای انتخاب وزیر جدید اقتصاد صورت گرفت: جابجایی گسترده مدیران میانی در سازمان بورس/ عراقچی معاون ارزی بانک مرکزی می شود؟

جدیدی: بدهی مدیریت شهری به پیمانکاران 60 هزار میلیارد تومان شده است

30 درصد فارغ التحصیلان کشاورزی کشور بیکارند

در تیرماه سال جاری صورت گرفت تردد حدود 2 میلیون مسافر از طریق پایانه های مسافربری مشهد

اقتصاد دانش بنیان سرلوحه برنامه کشور

تغییر میزان صفرها در خودپردازها صحت ندارد

فراخوان سه میلیونی مرسدس بنز برای خودرو های دیزلی

درآمد میلیاردی ترکیه از گردشگران ایرانی

تشک و کالای خواب داتیس

80 درصد درآمد تامین اجتماعی، صرف پرداخت مستمری ​​ها

پیشرفت 85 درصدی مجموعه فرهنگی تجاری برج طغرل

جهاد کشاورزی: مرغ 7500 تومانی منطقی است

نام نویسی 9هزار نفر جویای کار در کهگیلویه و بویراحمد

شاخص کل تراز 81 هزار واحدی را رد کرد

بانک مرکزی: تغییر واحد پول منوط به تصویب لایحه اصلاح قانون بانک مرکزی در مجلس است

واردات خودرو با دستور العمل جدید به کجا می رود؟

قیمت انواع محصولات ایران خودرو 3 مرداد 96

استخدام 2ریف شغلی در شرکت تهران ثبت با مزایای عالی

پنجشنبه هفته جاری در البرز تعطیل اعلام شد/ کاهش ساعات اداری دستگاه های اجرایی استان

چگونه از گیربکس اتوماتیک خودرو مراقبت کنیم؟

دولت یازدهم سالانه 20هزار میلیارد ریال برای سوء تغذیه هزینه کرده است

ورود 65درصد دانش آموختگان کاردانش به بازار کار

افتتاح کارخانه ایران خودرو کرمانشاه

شایعات کذب درباره تبدیل ریال به تومان!

درآمد 26 میلیارد دلاری آلفابت

معاون ارزی بانک مرکزی: کندی وصول مطالبات ارزی پتروشیمی ها از چین

مظنه خودرو لیفان در بازار+ جدول قیمت

سکوت بانک مرکزی شکست/ تغییر واحد پول صرفاً لایحه است/ تغییر میزان صفرها در خودپردازها صحت ندارد

هزینه هوشمند کردن کارت های ملی چقدر است؟

مرغ و تخم مرغ کورس گذاشتند

ساعات کار ادارات کرج تغییر کرد/پنجشنبه ادارات تعطیل است

بزرگ ترین مزیت حذف دفترچه تامین اجتماعی چیست؟

فراخوان سه میلیونی مرسدس بنز برای خودرو های دیزلی

عملیاتی شدن سامانه یکپارچه استعلام

کارگران گروه ملی فولاد خواستار دریافت حقوق معوق خود شدند

نخستین آموزشگاه آزاد فنی و حرفه ای صنعت ایمنی استان بوشهر افتتاح شد

گرمای هوا ساعت کار ادارات البرز را تغییر داد

با پیش پرداخت 50 میلیونی سانتافه فول 2017 بخرید

ایرانی ها در ترکیه چقدر پول خرج می کنند؟

نفت گران تر شد

از دلیل تجرد دهه شصتی ها تا افزایش ازدواج دهه هفتادی ها

رییس ستاد فرمان حضرت امام (ره):هفت هزار شغل در لرستان ایجاد می شود

سفیر چین: برقی سازی راه آهن تهران-مشهد در مسیر احیای جاده ابریشم است

نام نویسی 9هزار نفر جویای کار در کهگیلویه و بویراحمد

دولت یازدهم سالانه 20هزار میلیارد ریال برای سوء تغذیه هزینه کرده است

سکوت بانک مرکزی شکست/ تغییر واحد پول صرفاً لایحه است/ تغییر میزان صفرها در خودپردازها صحت ندارد

شناسنامه اشتغال روستاهای مازندران تدوین می شود

استفاده از پلاژ بانوان در شهر بوشهر رایگان می شود

دستگاه های اجرایی کهگیلویه و بویرحمد برای تسریع در اجرای طرح کارورزی همکاری کنند

سوخت شناورهای صیادی استان بوشهر تامین شد/ ارائه سوخت شناورها در اسکله های صیادی

مدیرکل دفتر ستاد ملی بازآفرینی شهری پایدار وزارت راه عنوان کرد اجرای طرح بازآفرینی محلات ناکارآمد در کشور

استخدام منشی خانم مسلط به office در یک شرکت معتبر

به ایجاد 160 هزار شغل در سال 96 امیدوار هستیم

عملیاتی شدن سامانه یکپارچه استعلام

درآمد میلیاردی ایرانی ها برای ترکها!

توسعه حمل و نقل ریلی، زمینه صادرات سیمان اصفهان را هموار می کند

وضعیت واردات خودرو با دستور العمل جدید چگونه می شود؟

اولین مزرعه بادی شناور دنیا در اسکاتلند

افزایش قیمت طلا

افزایش تولیدبرق یک میلیون مگاباتی درنیروگاه پاکدشت

افزایش جزیی قیمت انواع سکه

مسیر توسعه اقتصادی کره جنوبی + اینفوگرافی

صرفه جویی 23 میلیون لیتری بنزین در چهارمحال و بختیاری

قرارداد تامین مالی برقی کردن راه آهن تهران-مشهد امضا شد

ناسا جت مافوق صوت بی صدا می سازد

حذف تیم شمشیربازی اسلحه اپه ایران از مسابقات جهانی

قیمت انواع میوه در تهران

جزییات کارت 5 و 10 میلیون تومانی خرید کالا

نظارت، حلقه گمشده تولید و عرضه ارگانیک

تغییر واحد پول صرفا لایحه است

رهاسازی یک میلیون قطعه بچه ماهی در رودخانه های شوش

توضیح دادستان کرج درباره واریز وجه 4میلیارد تومانی/ اشتباه کارمند بانک "تعمدی" نبوده است

13 مجتمع آب رسانی روستایی مازندران افتتاح شد

اختلال در چرخه اقتصادی تولید دارو با عدم پرداخت مطالبات داروخانه ها

انتصابات جدید در سازمان بورس و اوراق بهادار

وضعیت واردات خودرو با دستور العمل چگونه می شود؟

افتتاح کارخانه ایران خودرو در کرمانشاه/ "صحنه" مرکز تولید پژو پارس می شود

هزینه هوشمند کردن کارت های ملی چقدر است؟

بازدید مدیرعامل بانک ملت از شرکت پارس خودرو

هدف گذاری برای تولید 1.6 میلیون تن انواع آبزیان در برنامه ششم توسعه

رشد نرخ جهانی مس و سایر مواد معدنی، شاخص بورس ایران را بالا کشید

اولین پیست سوارکاری در شیراز افتتاح شد

توسعه حمل و نقل ریلی، زمینه صادرات سیمان اصفهان را هموار می کند

رشد بورس با وجود سود بانکی 20 درصد حبابی است

رشد 8.5 درصدی مصرف بنزین

تحقق یک میلیون شغل هدفگذاری شده با برنامه ریزی راهبردی عملیاتی می شود

ضرورت تولید سالانه 3میلیون خودرو در سال

رشد مصرف بنزین غیرواقعی است

تولید واکسن های توکسوییدهای کلستریدیایی دامی برای نخستین بار در کشور توسط موسسه رازی

ساعات کار ادارات البرز تغییر کرد پنجشنبه 5مرداد ادارات تعطیل است

همه چیز برای توسعه صنعت دارویی فراهم است

پیشرفت فیزیکی 90 درصدی مجتمع پرورش ماهی آغ چای چایپاره

مقام مسئول: سرانه مصرف تخم مرغ به 198 عدد رسید

وجود 4.5 میلیون واحد مسکونی خالی از سکنه/ ارتباط بین عرضه و تقاضا وجود ندارد

برای حل بحران آب فقط 5 سال زمان باقی مانده است

دادستان کل کشور: پرونده های انتخابات تا یکی دو ماه آینده جمع بندی می شود

استفاده از گوشت گربه و سگ در سوسیس و کالباس چقدر صحت دارد؟

طرح پرداخت اقساط خرید با یارانه

توضیح درباره واریز اشتباه 4 میلیارد تومان

کارت های کالای 5 تا 10 میلیون تومانی/ ایده پرداخت اقساط خرید با یارانه

اعطای نمایندگی بیمه پارسیان در گیلان

بازگشت دلالان به بازار مسکن

اعلام زمان برگزاری مراسم تقدیر از برترین های لیگ شانزدهم

استخدام کارشناس اوراکل و کارشناس تولید و تامین محتوا در بهپرداز جهان

استخدام2 فرصت شغلی درسطح مدیر ارشد در شرکت خدمات IT/ یزد

استخدام سرپرست فروش استان ها آشنا به فروش مویرگی

اسپینر بازی چینی ها در دستان ایرانی ها +عکس

کارکنان نیشکر هفت تپه پرداخت حقوق و مطالبات خود را خواستار شدند

نشت دوباره نفت در غیزانیه اهواز

تصاویر/ رونمایی از خودروی جذاب «جگوار»

ایرانی ها در ترکیه چقدر پول خرج می کنند؟

واکنش وزیر کار به حضور در کابینه دوازدهم/ هر جا باشم خدمت می کنم؛ دلم می خواهد رنج مردم کمتر شود

استخدام 2ردیف شغلی بامزایای عالی درشهرک صنعتی نصیرآباد

استخدام ویزیتور در شرکت آسا پایش در استان مازندران

تولید خودروی کشور به 1.6 میلیون می رسد

ایده پرداخت اقساط خرید با یارانه

عکس/ سیگاری برای بچه پولدارهای تهران؛ هر نخ 55 هزار تومان!

ارجاع 50 پرونده تخلف در تجهیزات پزشکی به مراجع قضایی

تولید رز تجاری شاخه بریده به روش استنتیگ برای اولین بار درکشور

ثبت نام بیش از 16 هزار نفر در طرح کارورزی مازندران

مدیران صنعت خودرو سازی باید قدر قطعه سازان را بدانند

رشد 247 واحدی شاخص کل بورس

تقاضای جهانی رو به افزایش است

مقام مسئول: 68 درصد ساختمان ها در تهران ازخدمات مهندسان برق ومکانیک محرومند

موسسه کاسپین: تعیین تکلیف حساب های مشترک تا سقف یک میلیارد ریال آغاز شد

هزینه فایده تبدیل ریال به تومان/ حذف صفرهای پول ملی به قیمت 3 هزار میلیارد تومان!

کارخانه ایران خودرو در کرمانشاه افتتاح شد

100 نیروگاه خورشیدی به ظرفیت 2300 مگاوات انرژی در فارس راه اندازی می شود

600 اشتغال جدید در استان مرکزی ایجاد می شود

گرمای هوادرالبرز ساعات کار ادارات را تغییر داد/افزایش دما تا 44 درجه

تولید واکسن های توکسوییدهای کلستریدیایی دامی برای نخستین بار در کشور توسط موسسه رازی

ظرفیت پارسال انتقال گاز 12درصد بیشتر شد

هزینه هوشمند کردن کارت های ملی چقدر است؟

تحقق یک میلیون شغل هدفگذاری شده با برنامه ریزی راهبردی عملیاتی می شود

بی ام و سری 1 فیس لیفت 2018 معرفی شد + فیلم

توافق 80 میلیاردی «سردار ایرانی» با ایتالیایی ها

اسپیکر هوشمند فیسبوک با نمایشگر 15 اینچی سال آینده از راه می رسد

استخدام انباردار با سابقه و آشنا به نرم افزارهای انبارداری

استخدام حسابدار،تمام وقت درشرکت معتبر بازرگانی آسیاگستر

اختصاص یارانه خانوار برای پرداخت اقساط کارت خرید کالا را چگونه ارزیابی می کند؟

جمعیت متاهلین افزایش یافت

آغاز مرمت دبیرستان تاریخی رازی در آبادان

پرداخت 44 میلیارد تومان وام اشتغال زایی به مددجویان خوزستانی در سال جاری

پرداخت 44 میلیارد تومان وام اشتغال زایی به مددجویان خوزستانی در سال جاری