مطالب مرتبط:
وزارت نفت در واکنش به شبهه افکنی برخی رسانه ها: درموضوع قرارداد توتال، گروکشی و تسویه حساب سیاسی نشود
وزارت نفت در واکنش به شبهه افکنی برخی رسانه ها: درموضوع قرارداد توتال، گروکشی و تسویه حساب سیاسی نشود
پاسخ وزارت نفت به شبهه افکنی های کیهان و برخی رسانه ها
معاون امور مطبوعاتی وزارت ارشاد: توسعه دیپلماسی فرهنگی از طریق خواهرخواندگی رسانه ها میسر می شود
واکنش محمد علی ابطحی به سانسور در رسانه ها
5 + 1
یارانه ها
مسکن مهر
قیمت جهانی طلا
قیمت روز طلا و ارز
قیمت جهانی نفت
اخبار نرخ ارز
قیمت طلا
قیمت سکه
آب و هوا
بازار کار
افغانستان
تاجیکستان
استانها
ویدئو های ورزشی
طنز و کاریکاتور
بازار آتی سکه
دوشنبه، 26 تیر 1396 ساعت 15:022017-07-17اقتصادي

واکنش وزارت نفت به شبهه افکنی برخی رسانه ها


بامداد وزارت نفت با انتشار جوابیه ای در واکنش به شبهه افکنی های برخی رسانه ها درباره قرارداد فاز 11 پارس جنوبی اعلام کرد: اگر مدیران کیهان به هرگونه فسادی پی می برند باید بلافاصله اسناد و مدارکشان را به مراجع ذیصلاح ارائه کنند و از آن به عنوان ابزاری .

- بامداد وزارت نفت با انتشار جوابیه ای در واکنش به شبهه افکنی های برخی رسانه ها درباره قرارداد فاز 11 پارس جنوبی اعلام کرد: اگر مدیران کیهان به هرگونه فسادی پی می برند باید بلافاصله اسناد و مدارکشان را به مراجع ذیصلاح ارائه کنند و از آن به عنوان ابزاری برای گروکشی و تسویه حساب های سیاسی استفاده نکنند.

به گزارش سایت قطره و به نقل ازوزارت نفت، در پی انتشار پاسخ وزارت نفت به شبهه افکنی های برخی رسانه ها به سرکردگی روزنامه کیهان، این روزنامه در واکنشی عصبی ضمن تکرار مکررات با فرار به جلو و بنا بر شیوه مالوف با متهم کردن و انگ زدن سعی کرده است از پاسخ به اصل موضوع شانه خالی کند.

در این جوابیه اعلام شده است: هرچند که دیگر رفتارهای عجیب و غریب کیهان، برای همگان طبیعی شده است اما با توجه به این که سکوت در برابر آن ممکن است پرسش هایی را برای بخش کوچکی از جامعه پدید آورد، ذکر نکاتی را ضروری می دانیم.

روابط عمومی وزارت نفت تاکیده کرده است: بنابر وظیفه و مسئولیت ذاتی و سازمانی خود لازم دانسته و می داند در قبال ادعاها و شبهه افکنی ها واکنش نشان دهد و بداخلاقی و توهین های کیهان و امثال کیهان هم خللی در انجام این مسوولیت پدید نمی آورد.

در ادامه این گزارش آمده است: روزنامه کیهان در روزهای اخیر در برابر برخی شبهه افکنی های دیگر خود بر ضد وزارت نفت یا حاضر به چاپ کامل پاسخ های ارسالی این وزارتخانه نشده، یا در شیوه ای غیر اخلاقی تر، پاسخ های دریافتی را به صورت مثله و گزینشی منتشر کرده است تا شاید با رطب و یابس برای اثبات ادعاهایش دلیلی جفت و جور کند.

اداره کل روابط عمومی وزارت نفت در اطلاعیه قبلی خود از روزنامه کیهان که با انتشار برگی به نقل از یک دستگاه آمریکایی در پی اثبات رشوه دهی و رشوه گیری توتال در ایران بود، دو پرسش ساده مطرح کرد که متاسفانه این روزنامه به جای پاسخ گویی، ادعاهای قبلی را به همراه توهین و متلک باز نشر کرد.

در این جوابیه آمده است: این بار کیهان برخلاف گزارش قبلی اعتراف کرده که برگه منتشره ربطی به رشوه گیری مدیران نفتی دولت یازدهم ندارد که این اعتراف هرچند تلویحی، از روزنامه کیهان، در نوع خود مایه شگفتی است.

وزارت نفت در این جوابیه تصریح کرده است: خوب است گزارش نویسان کیهان به این نکته دقت کنند که سند مورد اشاره آنها در واقع توافقنامه شرکت توتال با دادگستری آمریکا به منظور تعویق سه ساله بررسی موضوع پرداخت های غیرقانونی این شرکت و تخلف از قانون عملکرد فسادآمیز خارجی است و در آن هرچند موضوع پرداخت 60 میلیون دلار در فاصله سالهای 1995 تا 2004 ذکر شده اما هیچ نامی از فرد رشوه گیرنده در ایران ذکر نشده و اکنون این ظن به صورت جدی مطرح است که برخی مدیران وقت توتال به نام پرداخت مبالغی جهت پیشبرد امور توسعه کسب و کار از کانالهای غیرقانونی برای مقاصد شخصی اقدام کرده و اساسا پولی به طرف ایرانی پرداخت نشده است.

در ادامه آمده است: چنانکه کارگروه تحقیق و تفحص از وزارت نفت در مجالس ششم و هفتم که گزارش نهایی آن در تاریخ هشتم آذرماه 1385 در صحن علنی مجلس قرائت شد وقوع فساد یا پرداخت رشوه را در هیچ یک از 22 قرارداد بیع متقابل منعقده در فاصله سالهای 1374 تا پایان 1383 اعلام نکرد و به طور صریح بر درستی رعایت تمامی موازین و فرآیندهای قانونی آنها صحه گذاشت.

در این جوابیه خاطر نشان شده است: موضوع جالب توجه دیگری که خوب است نویسندگان کیهان به آن دقت کنند این است که شرکت های بزرگ بین المللی به قاعده به حساب خود برسید قبل از اینکه به حساب شما برسند ، سالانه به منظور شفاف سازی گزارشی از فعالیتهای خود را برای کشف فساد منتشر می کنند تا سهامداران از بابت سلامت سیستم و جدیت در امر فسادستیزی اطمینان خاطر داشته باشند.

در این جوابیه افزوده شده است: این شرکت ها چنانچه محکومیتی داشته باشند نیز جرایم لازم را می پردازند تا اثبات کنند اساس کارشان بر مبنای صداقت و حفاظت از منافع سهامداران است و اگر فسادی باشد بلافاصله برخورد می شود.

وزارت نفت تاکید کرده است: این رویه موجب اعتماد بیشتر به این شرکت ها می شود.

بنابراین تصور اینکه شرکتی با صدها هزار سهامدار و سختگیرانه ترین نظامهای نظارتی از فسادی آگاه بوده و با آن برخورد نکرده چندان قابل تصور نیست؛ چنانچه در وزارت نفت نیز مطلقا هیچ خط قرمزی در برابر مبارزه با فساد وجود نداشته و مهندس زنگنه خود پیشرو و موید فعالیت نهادهای نظارتی و تابع محض تصمیم محاکم و نهادهای قضایی و قانونی هستند.

در این جوابیه آمده است: اما پرسشی که این روزنامه از پاسخ گویی به آن سرباز زده، این بود که بالاخره از نظر کیهان آیا ادعاها و احیاناً احکام آمریکایی ها علیه ایران قابل قبول است یا خیر و اساساً این که آیا ادعاها و احکام آمریکایی ها به شرایط و میل کیهان قابل رد و پذیرش است یا در مجموع نباید به ادعای آمریکایی ها اعتبار داد؟ در ادامه این جوابیه آمده است: نکته دیگری که گردانندگان محترم و آگاه کیهان ضرورتی به پاسخ گویی به آن احساس نکرده اند این بود که آیا برای آن ها، رای محاکم آمریکا قابل پذیرش است یا محاکم قضایی ایران؟ به عبارت دیگر در حالی که حکم محکومیتی از سوی دستگاه قضایی ایران در این باره صادر نشده است مدیران کیهان چه اصراری بر مشروعیت دادن به حکم آمریکایی ها دارند؟ در این گزارش تاکید شده است: اگر مدیران کیهان به هرگونه فسادی پی می برند باید بلافاصله اسناد و مدارکشان را به مراجع ذیصلاح ارائه کنند و از آن به عنوان ابزاری برای گروکشی و تسویه حساب های سیاسی استفاده نکنند.

بنابراین اگر مدیران کیهان از فساد توتال و رشوه دادن به مدیران نفتی ایران در سالهای قبل آگاهی یافته بودند باید هرچه سریعتر اسناد و مدارکشان را به دستگاه قضایی جمهوری اسلامی ارائه می کردند.

در این گزارش خاطر نشان شده است: اگر فرض کنیم تخلفی صورت گرفته، درآن صورت اگر اصل را بر این بگذاریم که فساد و تخلف یک یا چند نفر، دلیل محکمی برای حذف دائمی یک شرکت یا پیمانکار از گردونه تمامی پروژه ها و معاملات است، قطعاً آن وقت این شعری خواهد شد که کیهان در جفت و جور کردن قافیه اش خواهد ماند.

وزارت نفت تصریح کرده است: به نظر می آید این بحث فراتر از یک برگ و شرکتی به نام توتال است و اصل موضوع به تفاوت و اختلاف دو دیدگاه درباره توسعه و تعامل با خارج باز می گردد و بهتر است آقایان شهامت داشته باشند و به جای حاشیه پردازی، به صراحت بگویند که با چه سیاست و رویکردی مخالف اند تا برای مردم ریشه این جریان سازی ها بیش از پیش آشکار شود.

به گزارش سایت قطره و به نقل ازایرنا، دوازدهم تیرماه نخستین قرارداد جدید نفتی در پساتحریم بین شرکت ملی نفت و کنسرسیوم بین المللی به رهبری شرکت نفتی توتال فرانسه برای توسعه فاز 11 پارس جنوبی امضا شد.

ارزش قرارداد توسعه فاز 11 پارس جنوبی چهار میلیارد و 800 میلیون دلار است که با به ثمر رسیدن آن، روزانه 56 میلیون مترمکعب (معادل 2 میلیارد فوت مکعب) به ظرفیت برداشت ایران از میدان گازی پارس جنوبی مشترک با قطر افزوده می شود.

این قرارداد، نخستین قرارداد در قالب مدل جدید قرادادهای نفتی است که پس از لغو تحریم ها امضا شد.

بر اساس این قرارداد، یک کنسرسیوم بین المللی به رهبری توتال فرانسه ایجاد شده است که شاخه بین المللی شرکت ملی نفت چین و پتروپارس ایران اعضای دیگر آن را تشکیل می دهند.

سهم توتال به عنوان رهبر این کنسرسیوم در این قرارداد 50٫1 درصد است.

شاخه بین المللی شرکت ملی نفت چین و پتروپارس ایران نیز به ترتیب 30 و 19٫9 درصد سهم دارند.

این طرح با هدف تولید حداکثری و پایدار روزانه 2 میلیارد فوت مکعب (برابر با حدود 56 میلیون مترمکعب) گاز غنی ترش از منابع بخش فراساحل فاز 11 میدان گازی مشترک پارس جنوبی و انتقال آن به خشکی اجرا می شود.


کلید واژه ها: کیهان - روزنامه کیهان - وزارت - روزنامه - واکنش - روابط عمومی - رسانه - گزارش - مدیران - قرارداد - رشوه - دولت یازدهم - منتشر - مراجع - عجیب و غریب - اسناد - روابط - برند - آمریکایی - همراه - سیاسی - طبیعی - اداره - جامعه - وظیفه - ایران - توتال - نشان - نفتی - هایی

آخرین اخبار سرویس:
میانگین مصرف بنزین به 88 میلیون لیتر در روز رسید

رمز گشایی از کتیبه ایرانی در مسکو + عکس

استخدام تعدادی صندوقدار جهت کار در فروشگاه در قم

استخدام دندانپزشک با پروانه تهران محدوده ی خانی آباد

بهره مندی پنج هزار روستای کشور از نعمت گاز تا پایان امسال

گوگل بخش بزرگی از شرکت اچ تی سی را خرید

گوگل بخش بزرگی از شرکت اچ تی سی را خرید

نگاهی به چالش های اجتماعی و اقتصادی پیش روی دولت آینده آلمان

تکمیل طرح مخزن 2500 مترمکعبی بنسجان یاسوج

30 شهریور، روز جهانی آلزایمر

واگذاری 775 انشعاب جدید آب شرب روستایی در شهرستان رودسر

شریعتمداری: وام صنایع را زودتر بدهید/ بهسازی و نوسازی در اولویت

میانگین مصرف بنزین به 88 میلیون لیتر در روز رسید

چگونه برنج مرغوب را از تقلبی تشخیص دهیم؟

عملیات اجرایی طرح آب شیرین کن نوار ساحلی تنگستان بوشهر آغاز شد

158 هکتار زمین در استان گیلان تحصیل اراضی شد

خساست در ایمنی و انتظار نابجا کارگر روستایی را زمین گیر کرد

استخدام مشاور با سابقه جهت کار در دفتر املاک کیش

استخدام اپراتور خانم مسلط به لیزر الکساندرایت شهر تهران

استخدام حسابدار،کارمند ادرای،مشاور املاک در البرز

چگونه برنج مرغوب را از تقلبی تشخیص دهیم؟

استخدام مدرس با تجربه زبان انگلیسی آقا در شهر تهران

ایجاد کریدور بیستون- طاق بستان در اولویت فعالیت های دولت در استان است

افزایش 40 درصدی ترافیک در مهرماه/ واگن های جدید مترو در راه است

استخدام شرکت کاویش پخش آرشا در سه رده شغلی

استخدام نیروی آقا جهت توزیع و پخش محصولات پستی

برنامه جامعی که نیازمند اقدام مشترک مسئولان ایران است

در فصل زمستان سبزی پرورش دهیم!

از واریز اولین قسط طرح کارورزی تا اجرای دو برنامه ملی ایجاد اشتغال

آخرین مهلت تسویه اقساط سهام عدالت

ثبت روزانه 68 ولادت و 12 وفات در یزد

استقلال کردستان جنگ نفتی به راه می اندازد؟

میانگین مصرف بنزین به 88 میلیون لیتر در روز رسید

معاون وزیر جهاد کشاورزی: سهام شرکت ها و مؤسسات جهاد کشاورزی به رزمندگان واگذار می شود

آمادگی سرمایه گذاران برای ساخت آزادراه همدان - کرمانشاه و کرمانشاه - ایلام

استخدام ماما یا پیراپزشک جهت همکاری در کلینیک تهران

استخدام نیروی خانم جهت انجام امور اداری در کیش

بررسی آبیاری مزارع سبزی همدان با فاضلاب+فیلم

مصرف سوخت خودروهای داخلی نصف می شود؟!

سرمایه گذاری مشترک البرز و تایوان برای تولید محصولات حلال

فردا، پایان مهلت قانونی تسویه باقیمانده اقساط سهام عدالت

استخدام پزشک عمومی جهت شیفت صبح درمانگاه تهران

واردات خودروهای بالای 2500 سی سی آزاد شد/ واردات بیش از 100 میلیون دلار مشروط به تولید داخل

اسکناس 500تومانی از سال 97منتشر نمی شود/جایگزینی با سکه ٥٠٠تومانی

مدیریت بحران؛ از تئوری تا عمل

158 هکتار زمین در استان گیلان تحصیل اراضی شد

استخدام سرپرست تولید در کارن سازی

رنگ های پایین تیوب خمیر دندانها چه مفهومی دارد

تسلا با همکاری AMD در حال آماده سازی چیپ مخصوص برای اتومبیل های خودرانش است

واکنش استاندار استان مرکزی به اعتراض کارگران هپکو و آذر آب

گداهای ثروتمند تهرانی و فرشی از پول + عکس

10 خطری که تجارت جهانی با آن رو به رو است

ایجاد کریدور بیستون- طاق بستان در اولویت فعالیت های دولت در استان است

استخدام کارشناس توسعه و برندسازی،خانم در گروه طرح و کار هورنو

تسلا با همکاری AMD در حال آماده سازی چیپ مخصوص برای اتومبیل های خودرانش است

استخدام کارمند فروش خانم یا آقا در تهران

استخدام پزشک عمومی جهت مطب فعال در تهران

فرمانده انتظامی استان مرکزی خبر داد کشف 17 میلیارد ریال کالای قاچاق از یک شرکت تولیدی در زرندیه

مصرف سوخت خودروهای داخلی نصف می شود؟

واگذاری سهام شرکت های وزارت جهاد به ٢٥ هزارنفر از رزمندگان

تاثیر مثبت نمادهای خودرویی بر شاخص/دور موتور گروه خودرویی بالا رفت+نمودار

فولکس واگن و رنو ؛ جذاب ترین ها در دنیای دیجیتال

افزایش 10 درصدی تولید ماهی سردابی در چهارمحال و بختیاری

رمز گشایی از کتیبه ایرانی روی جام قدیمی در مسکو +عکس

بهبود کیفیت، قیمت جهانی بادام چهارمحال و بختیاری را افزایش داد

آخرین قیمت فرنگیجات در میادین میوه و تره بار /جدول

110 میلیارد ریال تسهیلات اشتغالزا به آمل اختصاص یافت

88هزارهکتار از اراضی کشور زیر کشت گیاهان دارویی می رود

یافتن ارزش ذاتی یک شرکت چیست؟

استخدام تعدادی کمک بهیار و مراقب خانم در تهران

برای اولین بار در جنوب کرمان هویچ سیاه کشت شد

استخدام کارشناس فنی رشته کامپیوتر در بهینه پردازش در اصفهان

استخدام کارشناس HSE،مسلط به انگلیسی در شرکت معتبر/خوزستان

گرانی به بازار امسال می رسد؟

استخدام نگهبان با گواهینامه موتور سیکلت و بدون گواهینامه

نشست اقتصادی ازبکستان و قرقیزستان در تاشکند برگزار می شود

تخصیص سه میلیارد ریال برای حمایت از هیئات مذهبی حاشیه شهر

بخش تولید و صنعت همواره متأثر از اثرات سایر بخش ها است

مصرف سوخت خودروهای داخلی 50درصد کاهش می یابد؟!

آخرین مهلت دادستان مرکزی خراسان جنوبی به دوبانده سازی جاده ها

آمادگی شرکت آب و فاضلاب زنجان برای تامین آب مورد نیاز صنایع از محل پساب فاضلاب

فردا ؛ پایان مهلت قانونی تسویه باقیمانده اقساط سهام عدالت

استخدام اپیلاسیون کار و شینیون کار حرفه ای در البرز

کوچ سپرده های بانکی به بازارمسکن تا چندماه آینده/شوک قیمتی نداریم

نامورمطلق: تعداد گالری های صنایع دستی افزایش می یابد

مشارکت بخش خصوصی در اجرای طرح ها

طرح قیمت گذاری برخی کالاها در خرده فروشی به تعویق افتاد

سهام شرکت ها و موسسات جهاد کشاورزی به رزمندگان سال های دفاع مقدس واگذار می شود

استخدام مدیر فروش جهت یک شرکت معتبر تولید مواد غذایی زنجان

استخدام جهت نگهداری از سالمند سالم خانم در تهران

استخدام تعددی نیرو با سرویس رفت و برگشت در اصفهان

استخدام تعدادی آقا جهت تولید کابینت MDF در زنجان

استخدام فروشنده جهت کار در پلاسکو در اصفهان

استخدام کارگر ساده و ظرفشوی و سالن کار در تهران

استخدام کارگر نقاش آشنا به کناف کاری در زنجان

برای اولین بار در جنوب کرمان هویچ سیاه کشت شد

اعتماد نابجا دانشجوی دکتری را به حبس کشید

خرید 190 هزار تن گندم از کشاورزان در استان زنجان

وزیر ارتباطات: ارائه محدود اینترنت رایگان در مکان های عمومی

نرخ فروش انواع ظروف یکبار مصرف در آستانه ماه محرم

88هزارهکتار از اراضی کشور زیر کشت گیاهان دارویی می رود

قابل تشخیص نبودن نامرغوبی برنج تا زمان پخت

اولین کامیون معدن برقی جهان؛ پروژه جدید مهندسان سوییسی

بانوی واقف لرستانی با نیت ترویج قرآن کریم مجتمع می سازد

مهران آماده استقبال از زائران اربعین است

استخدام یک نفر طراح فتوشاپ و کرل در اصفهان

استخدام بازاریاب جهت شرکت معتبر تولید مواد غذایی زنجان

استخدام یکنفر خانم جهت امور منزل در غرب تهران

استخدام فروشنده مجرب جهت همکاری در فروشگاه در زنجان

استخدام تراکت پخش کن خانم و آقا در شهر تهران

پروژه های بیابان زدایی در سطح 250 هکتاردرنایین آغازشد

معرفی 222 طرح صنعتی به بانک های عامل

بخش تولید و صنعت همواره متأثر از اثرات سایر بخش ها است

پرداخت سود سهام عدالت در مهرماه / لزوم انجام مراحل انحصار وراثت برای واریز سود

کدام بستنی سالم تر است؟

انواع ماست ها را بشناسید!

استخدام مراقب سالمند و کودک و تمیزکار در شرکت خدماتی و نظافتی پارسا

خداحافظی با اسکناس 500 تومانی

استخدام دوزنده خانم آشنا به چرخ های تولیدی در اصفهان

اولین کامیون معدن برقی جهان؛ پروژه جدید مهندسان سوییسی

افزایش 35 درصدی حجم تجارت ایران و پاکستان

عملیات احداث کارخانه قند دزفول وارد گام اجرایی شد

استخدام ویراستار(نمونه خوان) رشته(برق،عمران) در تهران

استخدام تعدادی بازاریاب جهت شرکت اویلا در زنجان

استخدام تعدادی موتور سوار در پیک موتوری ثامن اصفهان

با حضور شرکت های ایرانی هشتمین نمایشگاه صنعت شیمی، پلاستیک و پلیمر ازبکستان آغاز به کار کرد+تصاویر

استخدام تعدادی وانت نیسان جهت وانت تلفنی اصفهان

اعمال محدودیت های ترافیکی در استان مرکزی

­بانک های ایران و کرواسی به دنبال ایجاد رابطه کارگزاری

پشت پرده یک پرونده آدم ربایی

70 درصد ماشین آلات تحت اختیار دهیاری ها بلااستفاده اند

­افتتاح مرکز توسعه کارآفرینی بانک مسکن

استخدام مربی و کمک مربی جهت پیش دبستانی و مهدکودک لبخند زنجان

استخدام تعدادی راننده جهت کار در آژانس در اصفهان

استخدام فروشنده آقا جهت کار در زنجان

استخدام نیروی آقا جهت کارهای خدماتی و نظافتی در زنجان

استخدام نیروی آشنا به امور برق جهت همکاری در شهر زنجان

بانوی واقف لرستانی با نیت ترویج قرآن کریم مجتمع می سازد

خوش بینی مدیران انرژی به انقلاب سبز

ساخت یکی از بزرگ ترین نیروگاه های خورشیدی جهان در ایران با مشارکت انگلستان/ انتقال تکنولوژی پیش شرط ایران برای انعقاد توافقنامه

آغاز برداشت گردوی سبز از باغات ایذه

پروژه های بیابان زدایی در سطح 250 هکتاردرنایین آغازشد

مهران آماده استقبال از زائران اربعین است

استخدام بازاریاب و سرپرست فروش در شرکت پخش مواد غذایی

استخدام کارشناس یا تکنسین آب و فاضلاب مسلط به GIS در تهران

استخدام سه رده شغلی در شرکت پخش معتبر آرایشی و بهداشتی

استخدام نقاش و چند نفر جوشکار در یک کارخانه

استخدام شیرینی فروشی کسری

دلارهای رانتی در اقتصاد ایران/ دولت ارز را قیمت گذاری نکند

استخدام معمار و طراح داخلی خانم در شرکت مهندسی معماری کمالی

موافقت بازیگران اصلی نفتی با تمدید کاهش تولید

هزینه سفر به بمبیی درآخرین روزهای تابستان +جدول

گزارش: تولید انبوه آیفون X اپل هنوز آغاز نشده است

زاگرس رکوردار بیشترین تاخیرات پروازی

مصرف سوخت خودروهای داخلی نصف می شود؟!

انجام ژئوفیزیک هوایی در 10 هزار کیلومتر مربع از معادن سیستان و بلوچستان

بازارهای هدف صادرات استان فارس آسیب شناسی می شود

مستند «انقلاب جنسی» رفع توقیف شد

موافقت بازیگران اصلی نفتی با تمدید کاهش تولید

تکرار/دبیر انجمن شیرینی و شکلات در گفت وگو با فارس: حذف برچسب قیمت گذاری کالاها یک ماه به تعویق افتاد/ تصمیم وزارت صنعت برای اجرا از اول آبان

گزارش: تولید انبوه آیفون X اپل هنوز آغاز نشده است

از واریز اولین قسط طرح کارورزی تا اجرای دو برنامه ملی ایجاد اشتغال

استخدام طراح آشنا به فتوشاپ و کرل در تهران زعفرانیه

رشد مصرف سوخت در منطقه خلیج فارس منفی شد

سرپرست وزارت نیرو وارد بوشهر شد/ بازدید از آب شیرین کن 10 هزار مترمکعبی بوشهر

برداشت خارک و خرما از نخلستان های دزفول

تداوم افزایش قیمت در بازار خودرو

سالن انتظار و مصلای چند منظوره بیمارستان سوم شعبان دماوند به بهره برداری رسید

سربلندی صنعت برق از آزمون تابستانه/ وزنه مصرف 55 هزار مگاواتی نیز زده شد

نیروگاه خورشیدی یکصد کیلوواتی شهر نیر به بهره برداری رسید

رشد مصرف سوخت در منطقه خلیج فارس منفی شد

کمبود 30هزار نیرو در فوریت های پزشکی، عامل خطاهای پزشکی است/ نیروهای دیپلمه فقط راننده هستند

شگفت انگیزهای نمایشگاه خودرو فرانکفورت + تصاویر

کمک 10 میلیارد ریالی مردم استان کردستان به جشن عاطفه ها

هزینه ریالی ویزا و بیمه اربعین چقدر است؟

استخدام تعدادی همکار جهت رستوران سنتی در زنجان

استخدام فروشنده تمام وقت با روابط عمومی بالا در تهران

استخدام کارمند اداری مسلط به کامپیوتر در محدوده تجریش

استخدام نیروی جوان جهت نصب کرکره برقی در زنجان

استخدام حسابدار،کارشناس سیستم و پایش اطلاعات در اهواز

استخدام کارمند مسلط به کامپیوتر و شبکه های اجتماعی در تهران

فروش نقدی و اقساطی وانت پیکاپ بنزینی فوتون اغاز شد

استخدام راننده با نیسان در شرکت پیمانکاری تهران

استخدام بازاریاب حضوری در زمینه فروش تاسیسات در اصفهان

استخدام تعدادی چرخکار و وردست جهت همکاری در زنجان

قیمت پرفروش ترین خودروهای تولید داخل در بازار تهران + جدول

بهای نفت در بازار آسیا همچنان بالای 50 دلار است

در تلنگر این هفته ... + گزارش

معرفی 222 طرح صنعتی به بانک های عامل

مظنه سزارین های میلیونی

استخدام چند نفر کارگر ساده در مهمانپذیر امین

شریعتمداری خطاب به شبکه بانکی:
 وام صنایع را زودتر بدهید/ بهسازی و نوسازی در اولویت

کدام بستنی سالم تر است؟

امسال بسیاری از مستاجران بعلت افزایش قیمت اجاره ها ،نقره داغ شده اند

پیمان پولی دوجانبه راهکار کاهش آسیب پذیری اقتصاد کشور/ لزوم اقدام فوری بانک مرکزی

مشکلات ناحیه صنعتی گتوند تا پایان امسال رفع می شود

صدور 12 هزار سند ثبتی در شوش

مصرف سوخت خودروهای داخلی نصف می شود

استخدام نیرو جهت کار در فروشگاه مواد غذایی در زنجان

استخدام راننده سرویس مدرسه در تهران

واکنش وزارت نفت به شبهه افکنی برخی رسانه ها

واکنش وزارت نفت به شبهه افکنی برخی رسانه ها