مطالب مرتبط:
گره مشکلات تحریم با اقتصاد مقاومتی باز می شود/ کابینه دوازدهم حمایت از تولید داخل را در اولویت قرار دهد
عناوین روزنامه های اقتصادی 26 تیر 96/ گرایش سوسیالیستی در اقتصاد ایران +تصاویر
قرارداد توتال اقتصاد کشور را متحول می کند/ عده ای بخاطر منافع خود آشفته شده اند
رییس سازمان گسترش خبر داد: تزریق 2 هزار میلیارد دلار به اقتصاد کشور طی پنجاه سال گذشته
تزریق 2 هزار میلیارد دلار به اقتصاد کشور طی پنجاه سال گذشته/ از سرزنش نهادهای نظارتی نباید ترسید
5 + 1
یارانه ها
مسکن مهر
قیمت جهانی طلا
قیمت روز طلا و ارز
قیمت جهانی نفت
اخبار نرخ ارز
قیمت طلا
قیمت سکه
آب و هوا
بازار کار
افغانستان
تاجیکستان
استانها
ویدئو های ورزشی
طنز و کاریکاتور
بازار آتی سکه
دوشنبه، 26 تیر 1396 ساعت 12:362017-07-17دانش

اقتصاد خلاق، حلقه مفقوده حل مشکلات اقتصادی کشور/ حمایت از مجموعه های نوآور واحدهای دانشگاهی


اقتصاد خلاق در راستای اقتصاد مقاومتی است/ وظیفه آموزش، گفتمان سازی و تولید دانش را عهده داریم/ تلاش برای بهبود فرهنگ عمومی در حوزه کسب و کارهای اقتصاد خلاق/ بستر کسب و کار را در اختیار دانشجویان قرار می دهیم.

- .

مریم حضرتی، گروه واحدهای دانشگاه آزاد خبرگزاری آنا- 19 تیر جاری به پیشنهاد پروین داداندیش رییس واحد تهران غرب و در حکمی از سوی مرتضی موسی خانی سرپرست معاونت پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی، مهدی اسلامی استادیار گروه برق دانشکده فنی و مهندسی واحد تهران غرب به مدت یک سال به عنوان رییس مرکز تحقیقات اقتصاد خلاق این دانشگاه منصوب شد.

مرکز تحقیقات اقتصاد خلاق به عنوان اولین مرکز تحقیقات علمی در کشور در این حوزه تخصصی، وظیفه آموزش و گفتمان سازی و تولید دانش را عهده دار است در این حکم به درآمدزایی از طریق فعالیت های علمی و انجام طرح های پژوهشی کاربردی در زمینه های مرتبط با صنعت در راستای ارتقای فعالیت های مرکز تاکید شده است.

در همین راستا دکتر اسلامی در تشریح کارکرد و چگونگی فعالیت این مرکز به خبرنگار خبرگزاری آنـا گفت: همانطور که مقام معظم رهبری، شعار سال را اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال مطرح کردند، اقتصاد خلاق از این منظر که مباحث اشتغال، تولید و صادرات غیر نفتی را می تواند در کنار هم برای ما محقق کند، اهمیت دارد.

رییس مرکز تحقیقات اقتصاد خلاق دانشگاه آزاد اسلامی از اقتصاد خلاق به عنوان حلقه مفقوده ای نام برد که می تواند بین استعداد و خلاقیت آحاد جامعه از یک سو و مشکلات و مسایل اقتصادی و فرهنگی کشور از سوی دیگر، ارتباط موثری برقرار کند.

وی افزود: موضوع اقتصاد خلاق می تواند در راستای اقتصاد مقاومتی تعریف شود چراکه در آن به استعدادهای بخش های مختلف آحاد جامعه توجه می شود.

علت استقرار مرکز تحقیقات اقتصاد خلاق در واحد تهران غرب رییس مرکز تحقیقات اقتصاد خلاق علت استقرار این مرکز در واحد تهران غرب را صدور مجوز مرکز تحقیقات و برگزاری کنفرانس اقتصاد خلاق رویداد ایده تا عمل در این دانشگاه عنوان کرد و گفت: واحد تهران غرب سال گذشته اولین کنفرانس ملی اقتصاد خلاق را برگزار کرد که نتیجه آن انتشار 86 مقاله بود.

استارتاپ ایده تا عمل هم در واحد تهران غرب دانشگاه برگزار شد و در آن افرادی که در حوزه های فرهنگی فعالیت داشتند، شناسایی و حمایت شدند.

وی افزود: دانشگاه آزاد اسلامی تلاش می کند از پتانسیل هایی که در بخش ها و مجموعه های نوآور و خلاق کشور و بویژه واحدهای دانشگاهی وجود دارد، حمایت کند.

بنابراین امیدواریم مرکز تحقیقات اقتصاد خلاق بتواند به کمک دانشگاه آزاد اسلامی بستر تحقق اهداف بزرگی که در اقتصاد خلاق است را مهیا کند.

اسلامی درباره صدور مجوز این مرکز به آنــا گفت: سال گذشته با تلاش و پیگیری های مستمر دکتر داداندیش رییس واحد تهران غرب، مجوز مرکز تحقیقات اقتصاد خلاق از طرف معاون وقت پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی صادر شد و امسال هم با حمایت معاونت پژوهشی واحد تهران غرب، حکم بنده به عنوان رییس این مرکز از سوی دکتر موسی خانی سرپرست معاونت پژوهشی صادر شد.

به گفته اسلامی، وجود رشته های متنوع مرتبط و اعضای هیات علمی مربوط در حوزه های مدیریت فرهنگی، هنری و فناورانه در واحد تهران غرب از دیگر زمینه های استقرار مرکز تحقیقات اقتصاد خلاق در این واحد است.

وی ادامه داد: مرکز تحقیقات اقتصاد خلاق به عنوان اولین مرکز تحقیقات علمی در کشور در این حوزه تخصصی، وظیفه آموزش و گفتمان سازی و تولید دانش را عهده دار است.

از جمله فعالیت های آغازین این مرکز تهیه نقشه راه اقتصاد خلاق، جمع آوری تجارب و مبانی نظری جهانی و بومی سازی آن است که با کمک اعضای هیات علمی و خبرگان امر در حال اجراست.

امیدوارم در حرکت های بعدی با یاری و مدد مسئولان کشور به ویژه مسئولان دانشگاه آزاد اسلامی این مهم محقق شود.

یکی از بن مایه های اقتصاد خلاق توجه به صنایع فرهنگی است اسلامی با بیان اینکه یکی از بن مایه های اقتصاد خلاق توجه به صنایع فرهنگی است، اظهار کرد: امروزه مقام معظم رهبری با توجه به تصویر عالمانه ای در بیاناتشان (تکیه به اقتصاد مردمی) تاکید می فرمایند که در نظام مردم سالاری دینی باید سهم مردم در کسب و کارها زیاد شود و معیشت و زندگی روزمره آنها در کنار اقدامات و تدابیر دولت بتواند بهتر شود؛ مؤلفه های اقتصاد خلاق و صنایع خلاق و فرهنگی در راستای همین بیانات ارزشمند است.

وی افزود: به واسطه صنایع فرهنگی و خلاق می توانیم به عنوان یک نرم افزار و فناوری نرم، اهداف متعالی نظام را دنبال کنیم یکی از مهمترین این اهداف صدور فرهنگ و پیام انقلاب اسلامی به جهان است که در این راستا با تقویت زیرساخت های فرهنگی و ارزش ها می توانیم از فرهنگ خود مقابل فرهنگ مهاجم دفاع کنیم.

بخشی از موظفی استادان دانشگاه آزاد اسلامی به عنوان فعالیت های آموزشی می تواند در این مرکز سپری شود، همه استادان دانشگاه آزاد اسلامی در صورتی که طرح پژوهشی برون دانشگاهی در مرکز تحقیقات اقتصاد خلاق داشته باشند، بین سه تا پنج واحد درسی موظفی آنان کاهش می یابد رییس مرکز تحقیقات اقتصاد خلاق دانشگاه آزاد اسلامی عنوان کرد: در این مرکز برای بهبود فرهنگ عمومی در حوزه کسب و کارهای اقتصاد خلاق، افزایش خودباوری بین جوانان، دادن اعتماد به نفس بیشتر به جوانان، نشان دادن الگوهای بیشتر و بهتر و ایجاد زمینه های مشارکت اجتماعی آنها تلاش می کنیم.

وی از حضور استادان و دانشجویان در این مرکز خبر داد و گفت: بخشی از موظفی استادان دانشگاه آزاد اسلامی به عنوان فعالیت های آموزشی می تواند در این مرکز سپری شود، همه استادان دانشگاه آزاد اسلامی در صورتی که طرح پژوهشی برون دانشگاهی در مرکز تحقیقات اقتصاد خلاق داشته باشند، بین سه تا پنج واحد درسی موظفی آنان کاهش می یابد و بر اساس بخشنامه شماره 70/91909 می توانیم از حضورشان در مرکز تحقیقات اقتصاد خلاق استفاده کنیم.

اسلامی با تاکید بر اینکه بستر کسب و کار را در اختیار دانشجویان قرار می دهیم، اضافه کرد: استادان و دانشجویان می توانند از امکانات مرکز تحقیقات اقتصاد خلاق مستقر در واحد تهران غرب از جمله تجاری سازی خدمات، ایده ها ومحتوای دیجیتالی استفاده کنند.

بزودی این اطلاعات بر روی وبگاه مرکز به آدرس www.

cerc.

wtiau.

ac.

ir "قرار خواهد گرفت.

اقتصاد خلاق پشتوانه امنیت و اقتدار ملی است وی با بیان اینکه اقتصاد خلاق پشتوانه امنیت و اقتدار ملی است به آنــا گفت: هویت ملی ما می تواند در صنایع فرهنگی و خلاق متجلی شود.

انگلیس، کره جنوبی، استرالیا و فرانسه کشورهایی از نظر اقتصادی پیشرفت خوبی کرده اند اما باز به دنبال توسعه اقتصاد خلاق هستند؛ این نشان می دهد صنایع فرهنگی و خلاق با توجه به سوابق درخشان جهانی فرهنگ ایران، می تواند ما را به یک نماد شاخص جهانی تبدیل کند و تنها شرط آن ایجاد گفتمان پیشرفت صنایع خلاق همراه با صنایع فرهنگی در جامعه است.

اسلامی بیان کرد: امروزه مسئولان دانشگاه آزاد اسلامی بر زیاد شدن درآمدهای غیرشهریه ای دانشگاه اهتمام می ورزند و از طرف دیگر فعالیت هایی که در سطح معاونت علمی ریاست جمهوری انجام می شود در راستای تقویت فعالیت های دانش بنیان و اقتصاد خلاق است و این انگیزه و تقاضا هم در دانشجویان به وجود آمده است.

وی با بیان اینکه توجه به فرهنگ یکی از دغدغه های مقام معظم رهبری در سال های اخیر بوده است گفت: ایشان فرهنگ را مثل هوا می دانند که در همه جا حاضر است و فعلی نیست که تاثیری در فرهنگ جامعه نداشته باشد.

بنابراین هر فناوری جدید در فرهنگ جامعه تاثیر می گذارد و فرهنگ ما را تغییر می دهد و پیوسته فناوری روی فرهنگ و فرهنگ روی فناوری تاثیر دارد.

اسلامی ادامه داد: با توجه به بومی بودن مولفه های اقتصاد خلاق و امکان تجزیه و تحلیل سازوکار تاثیرگذاری فناوری در فرهنگ و سبک زندگی می توان به جای اینکه مقابل فناوری دست بسته باشیم و در معرض آماج تاثیرات فرهنگی اجتماعی فرهنگ غرب قرار گیریم، خود فعال عمل کنیم و خدمات و محصولاتی را طراحی کنیم که ارزش های ایرانی اسلامی جامعه ما را پررنگ تر کند و همینطور تاثیر خوبی در شکوفایی اقتصاد ما داشته باشد.


کلید واژه ها: اقتصاد - مرکز تحقیقات - دانشگاه - خلاق - دانشگاه آزاد اسلامی - دانشگاه آزاد - اقتصاد مقاومتی - تهران - برگزار - اسلامی - تولید - کشور - آزاد - خبرگزاری - حمایت - فرهنگ - کنفرانس - اقتصادی - پروین داداندیش - مشکلات اقتصادی - مشکلات - اشتغال - فرهنگی - تحقیقات علمی - مهدی اسلامی - اولین - آموزش - جامعه - وظیفه - دانشجویان

آخرین اخبار سرویس:
کشف منبع سیگنال آخرین موجود فضایی

کشف منبع سیگنال آخرین موجود فضایی

دستور پخت چاشنی پیاز سیاه و فلفل خوشمزه

بازداشت سه مدیر سازمان مالیاتی

عکس/ کودکان کار کوره های آجر پزی

جلسه معارفه سرپرست جدید دانشگاه آزاد

کشف موجودی با بیش از هزار سال سن (+عکس)

راه اندازی کارگاه نوآوری در دانشگاه یزدبا هدف حمایت از طرحهای محصول محور دانشجویان

رشته جدید ترکیبی «هنر مدرن» و «دانش اسلامی» در حیدرآباد هند ایجاد می شود

مراسم تودیع و معارفه سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی

هشتمین اجلاس سراسری معاونان دانشگاه فرهنگیان کشور

کشف منبع سیگنال آخرین موجود فضایی

سوالات کاردانی به کارشناسی علوم آزمایشگاهی دامپزشکی - 8 دوره

دیدارفرستاده ویژه چین با دکتر ولایتی

مراسم افتتاح برج مخابراتی برج میلاد

همدان، میزبان اجلاس سراسری معاونان دانشگاه فرهنگیان کشور +گزارش

مجلس رشته های دانشگاه آزاد را معتبر اعلام کرد

غاببان بزرگ جلسه معارفه فرهاد رهبر

قدردانی از کارگردان فیلم «ویلایی ها» در جلسه شورای عالی انقلاب فرهنگی

فعال شدن سامانه پژوهشیار در واحدهای علوم پزشکی دانشگاه آزاد

برخورد با تقلب علمی و کاهش مالیات پژوهشی استادان

اسامی حافظان قرآن مجید برای شرکت در آزمون صحت حفظ اعلام شد

یکی از اختراعات عضو هیأت علمی دانشگاه آزاد اسلامی کرج تجاری شد

کشف ماهی عظیم الجثه که 130سال از دانشمندان فراری بود

ولایتی:"فرهاد رهبر" باتجربه و پرسابقه است

معاون قوانین مجلس رشته های دانشگاه آزاد را معتبر اعلام کرد

تصویب طرح پیشنهادی دانشگاه شریف در شورای عالی انرژی کشور

ثبت نام دوره های کاردانی دانشگاه جامع علمی کاربردی از دوم مرداد آغاز می شود

نام نویسی دوره های کاردانی فنی و حرفه ای دانشگاه علمی کاربردی از 2 مرداد

تودیع و معارفه سرپرست سابق و جدید دانشگاه آزاد

دانشگاه آزاد اسلامی استان اصفهان، بزرگترین میزبان مصاحبه دکتری بعد از پایتخت

سند بین المللی سازی دانشگاه علوم پزشکی زنجان تصویب شد

درخشش کارکنان زن در آزمون کتبی قرآن و عترت واحد بندرگز‎

حمایت دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر از  پایان نامه با موضوع سلامت روان

نوابغ زن ایرانی زنده در جهان

رقابت بیش از 4 هزار نفر در مصاحبه دکتری تخصصی دانشگاه آزاد اسلامی کردستان

دمای سطح دریا با خشکسالی مرتبط است

تازه ترین شرایط تحصیل در دانشگاه های خارجی پزشکی اعلام شد + اسامی دانشگاه ها

مراسم تکریم و معارفه سرپرست جدید دانشگاه آزاد

توسعه شرکت های دانش بنیان در دانشگاه آزاد

مراسم معارفه سرپرست جدید دانشگاه آزاد برگزار شد

انتشار مقاله کارکنان بانک در پایگاه استنادی جهان اسلام

تعطیلی واحدها، پاک کردن صورت مسئله است/ دانشگاه آزاد باید مکمّل مسجد و حسینیه باشد

دانشگاه آزاد اسلامی نباید جزیره ای و ملوک الطوایفی اداره شود

آخرین وضعیت دانشجوی زخمی دانشگاه امیرکبیر

موسوی:دانشگاه تهران در دوران مدیریت رهبر از آرامش خوبی برخوردار بود

گزارش نحوه اجرای مصوبه عفاف و حجاب/ تجلیل از کارگردان فیلم ویلایی ها

"فرهاد رهبر" با تجربه و پرسابقه است/ حذف بیش از 2 هزار رشته دانشگاه آزاد هنر نیست

ابداع یک مدل شبکه ای برای حدس زمان مرگ شخصیت های بازی تاج و تخت

فتوتیتر/ولایتی:"فرهاد رهبر" با تجربه و پرسابقه است

قانون سال 67 دانشگاه آزاد احیا شد

50 درصد ثروت دانشگاه آزاد سند ندارد

مراسم تودیع و معارفه سرپرست دانشگاه آزاد/گزارش تصویری

کنایه ولایتی به وزارت علوم

جلسه معارفه سرپرست جدید دانشگاه آزاد

ابداع یک مدل شبکه ای برای حدس زمان مرگ شخصیت های "بازی تاج و تخت"

گسترش همکاری جهاد دانشگاهی و سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری استان اردبیل

اولین نشست علمی تخصصی تحقیق در عملیات

آتش سوزی هتل در حال احداث در خیابان امام رضا (ع) - مشهد

آقای رهبر اهل مشورت، تدبیر و تفکر هستند

کشف بزرگترین ماهی استخوانی جهان + عکس

مراسم تودیع و معارفه سرپرست دانشگاه آزاد

ولایتی: تعطیل کردن فله ای هنر نیست/ حمایت 205 نماینده مجلس از احیای مصوبه سال 67

دانشگاه علوم پزشکی کاشان در بیست و دومین جشنواره قرآن کشور حائز مقام برتر شد

برگزاری نخستین جلسه دفاع از پایان نامه های کار شناسی ارشد در واحد زابل

مراسم تودیع و معارفه سرپرست جدید دانشگاه آزاد اسلامی

ایرجی کجوری در گفت وگو با فارس مطرح کرد فراهم شدن امکان حضور گروه های دانشجویی در برخی حوزه های رقابتی جشنواره حرکت

نیشخط کارتون/ 60 درصد ساختمان دانشگاه ها مقاوم نیستند

فعالیت در دانشگاه آزاد کار آسانی نیست/ درخواست می کنیم واحدی در دانشگاه آزاد تعطیل نشود

تکذیب خبر انتقال سرورهای تلگرام به ایران توسط وزیر ارتباطات

50 درصد از ثروت دانشگاه بدون مستندات است

رحیمی در گفت وگو با فارس: نگاه فرهاد رهبر به دانشجویان نگاهی پدرانه است

اعطای تسهیلات و حمایت از نخبگان از سیاست های جدی دانشگاه آزاد است

50 درصد از ثروت دانشگاه بدون مستندات است

همکاری دانشگاه آزاد اسلامی و میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری دماوند

گزارش تصویری؛ جلسه مسؤولان آینده روشن با مسؤولان دانشگاه باقرالعلوم

دهمین جشنواره ملی حرکت در کرمانشاه برگزار می شود

موسوی در گفت وگو با فارس: فرهاد رهبر را دارای یک مدیریت قوی می دانم

رهبر:دانشگاه آزاد مکانی برای رسیدن به تمدن اسلامی است

موفقیت 4 درصدی ایده ها برای رسیدن به بازار/بی برنامگی دانشگاه ها برای تربیت دانشجویان توانا

فرهاد رهبر: فضای دانشگاه آزاد را به سمت علم و دینداری سوق می دهیم

آخرین مهلت انتخاب رشته ارشد دانشگاه آزاد

تعطیل کردن یک واحد، پاک کردن صورت مسئله است/هیچ واحدی از دانشگاه آزاد تعطیل نخواهد شد

اظهارنامه های مالیاتی، انتخاب رشته ارشد و شرایط جدید دسته چک در کوتاه امروز

6 میلیارد ریال تسهیلات به دانشجویان دانشگاه کاشان پرداخت شد

ولایتی: تعطیل کردن فله ای هنر نیست/ حمایت 205 نماینده مجلس از احیای مصوبه سال 67

اجرای آیین نامه شناسایی اجتماعات نخبگانی در زمینه های مختلف هنری

50 درصد ثروت دانشگاه آزاد سند ندارد

فضای دانشگاه آزاد را به سمت علم و دینداری سوق می دهیم

واحد اراک؛ میزبان بیست و دومین جشنواره قرآنی دانشگاه آزاد اسلامی

علم و ایمان دو بال اعتلای ما در دانشگاه آزاد اسلامی

آرمین کرمی مراسم تودیع و معارفه سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی

قیمت هرکیلو زیتون و خیارشور + جدول

ولایتی: تعطیل کردن فله ای هنر نیست/ حمایت 205 نماینده مجلس از احیای مصوبه سال 67

میزان شهریه کارشناسی ارشد و دکتری دانشگاه آزاد 96

بازدید معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی سمنان از دانشکده دامپزشکی واحد گرمسار

مراسم تودیع و معارفه سرپرست های سابق و جدید دانشگاه آزاد

تشکر دانشگاهیان دانشگاه آزاد واحد پرند از ولایتی تحمیل هزینه های گزارف بابت انتقال های غیرقانونی و درخواست بازگشت حقوق از دست رفته دانشگاهیان

کشف ماهی عظیم الجثه که 130سال از دانشمندان فراری بود

علم و دانش و دینداری در صدر برنامه های دانشگاه آزاد قرار می گیرد

تایید کدرشته های دانشگاه آزاد توسط هیئت سه نفره و قانون سال 67

مراسم تودیع و معارفه رییس دانشگاه آزاد

تایید کدرشته های دانشگاه آزاد توسط هیئت سه نفره و قانون سال 67

پلان؛ نظریه جدید دانشمندان در مورد پدیده «زمین گوی برفی» [تماشا کنید]

قانون سال 67 با نظر معاونت حقوقی مجلس درباره رشته های دانشگاه آزاد معتبر است

تعطیل کردن فله ای هنر نیست/حمایت 205 نماینده مجلس از احیای مصوبه سال 67

فرهاد رهبر: نظم و انضباط مالی از اصول جدی ما در دانشگاه آزاد است

تحرک و نشاط علمی را در کنار تربیت دینی مورد توجه قرار می دهیم

سرپرست سابق دانشگاه آزاد: 50 درصد ثروت دانشگاه آزاد سند ندارد

ورود هوش مصنوعی به عرصه آشپزخانه و آشپزی! +عکس

نوریان: نیمی از ثروت دانشگاه سند ندارد

حذف فله ای رشته های دانشگاه آزاد هنر نیست

هیچ واحدی در دانشگاه آزاد تعطیل نمی شود

50 درصد ثروت دانشگاه آزاد سند ندارد/ ضرورت تعیین تکلیف مطالبات دانشگاه آزاد

برنامه ریزی های دانشگاه آزاد اسلامی به زودی تبیین می شود

ولایتی: کد رشته های دانشگاه آزاد بر اساس شورای سه نفره تایید می شود/ دیگر نیازی به نظارت نیست!

نوریان: نیمی از ثروت دانشگاه سند ندارد

قانون سال 67 با نظر معاونت حقوقی مجلس درباره رشته های دانشگاه آزاد معتبر است

سرپرست سابق دانشگاه آزاد: 50 درصد ثروت دانشگاه آزاد سند ندارد

برپایی اردوهای جهادی در مناطق محروم کوهرنگ + فیلم

سرپرست سابق دانشگاه آزاد: 50 درصد ثروت دانشگاه آزاد سند ندارد

تاکید سرپرست دانشگاه آزاد بر لزوم علم و دینداری در این دانشگاه

پذیرش ایده های نوین پژوهشگران برای تولید علم نافع در دستور کار قرار گیرد

گزینه های شهرداری تهران تغییر نمی کنند

فردا آخرین مهلت انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد

آموزش ارتقای کیفیت تدریس بر مبنای هوش هیجانی

راه اندازی آزمایشگاه تجزیه عنصری مؤسسه باستان شناسی

اوج پیشرفت معماری ایرانی در دوره ساسانیان است

هفتمین مسابقه فناوری نانو برگزیدگان خود را شناخت

ولایتی: تعطیل کردن واحدهای آموزشی دانشگاه آزاد هنر نیست

نظم و انضباط مالی از اصول جدی ما در دانشگاه آزاد است

جزییات بسته حمایتی جدید ایران از پژوهشگران برجسته دنیا

مراسم تودیع و معارفه رییس دانشگاه آزاد اسلامی

اطلاعیه پذیرش دوره های MBA و DBA دانشگاه تهران

بیشترین آمار ترک تحصیل کشور

پدر آتنا کارمند شرکت دولتی می شود

زاهدی:فرهاد رهبر بدون فکر،مشورت و آگاهی کاری انجام نمی دهد

نوریان:برای شفاف سازی مالی در دانشگاه آزاد باید راهکارهایی ارائه کنیم

نظم و انضباط مالی از اصول جدی ما در دانشگاه آزاد است

50 درصد ثروت دانشگاه آزاد سند ندارد/ضرورت تعیین تکلیف مطالبات دانشگاه آزاد

دانشگاه آزاد باید انتظارات انقلاب اسلامی را برآورده سازد

ولایتی در جمع خبرنگاران: قانون سال 67 توسط مجلس احیا شده و وزرات علوم موظف است از آن پیروی کند

ولایتی در مراسم معارفه سرپرست دانشگاه آزاد فرهاد رهبر در حوزه اقتصاد استاد است/ تعدیل کردن فله ای هنر نیست

مهلت انتخاب رشته آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد امروز پایان می یابد

جمشیدی در سمت مدیرعاملی صندوق حمایت ابقا شد

دانشگاه آزاد باید مکمل مسجد و حسینیه باشد

ولایتی بدون هاشمی؛یک اصول گرای تمام عیار

مدیرعامل صندوق حمایت از قهرمانان و پیشکسوتان ورزش در سمت خود ابقا شد

صعود گروه کوهنوردی دانشگاه آزاد اسلامی تهران شرق به قله چین کلاغ

"فرهاد رهبر" اهل مشورت و تدبیر است/ دانشگاه آزاد در دوره وی می تواند مسیر خوبی را طی کند

علوی فاضل عنوان کرد؛ برقراری عدالت آموزشی از طریق بومی گزینی در تحصیلات تکمیلی

نشست تحولات اقتصادی و اجتماعی جامعه ایران و تاثیر آن بر آینده دانشگاه برگزار می شود

سنتز نانوذرات کامپوزیتی با قابلیت افزایش وضوح تصویربرداری MRI

حمایت تشکل های دانشجویی دانشگاه آزاد لرستان از «ولایتی» و «رهبر»

فعال شدن سامانه نقل و انتقال دانشجویان شاهد و ایثارگر

ورود هوش مصنوعی به عرصه آشپزخانه و آشپزی! +عکس

زاهدی در مراسم معارفه سرپرست دانشگاه آزاد: فرهاد رهبر از نظر مدیریت اهل تدبیر، مشورت و بسیار با فکر است

مراسم معارفه رییس جدید دانشگاه آزاد اسلامی آغاز شد

نوریان: 50درصد ثروت دانشگاه آزاد سند ندارد

این ماهی 130 سال فراری بود!/عکس

مخالفت دانشجویان دانشگاه صنعتی اصفهان با ادغام معاونت های دانشجویی و فرهنگی

شفافیت مالی دانشگاه آزاد ضروری است

کشف ماهی عظیم الجثه که 130سال از دانشمندان فراری بود

فوران آب از جنوب قمر زحل

امشب آخرین مهلت انتخاب رشته ارشد دانشگاه آزاد

عکس/ این ماهی 130 سال فراری بود!

برگزاری چهارمین دوره المیپاد ورزشی دانشجویان در همدان

کشف ماهی عظیم الجثه که 130سال از دانشمندان فراری بود

آخرین مهلت انتخاب رشته ارشد دانشگاه آزاد

مراسم معارفه رییس جدید دانشگاه آزاد اسلامی آغاز شد

گرمای 50 درجه و شرجی هوا در خوزستان مانع مصاحبه های دکتری نشد

سامانه نقل و انتقال دانشجویان شاهد و ایثارگر فعال شد

سامانه پژوهشیار تا قبل از آغاز سال تحصیلی جدید فعال می شود

ارائه خدمات جهادی به 250 خانوار در نهبندان + عکس

امروز آخرین مهلت انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد

نخستین جشنواره ملی فناوری های آب برگزار می شود

معلول بودنم را با فکرم جبران کردم

تیم IRC دانشگاه آزاد اسلامی ایلخچی راهی ژاپن می شود

امشب آخرین مهلت انتخاب رشته کارشناسی ارشد

امشب آخرین مهلت انتخاب رشته کارشناسی ارشد

امشب آخرین مهلت انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد

پیش ثبت نام کد رشته های مرکز آموزش علمی کاربردی جهاددانشگاهی اردبیل آغاز شد

ساعت 24 امشب آخرین مهلت انتخاب رشته کارشناسی ارشد

دانلود سوالات و کلید آزمون EPT دانشگاه آزاد تیر 96

آخرین مهلت انتخاب رشته ارشد دانشگاه آزاد

کشف ماهی عظیم الجثه که 130 سال از دانشمندان فرار می کرد

آخرین مهلت انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد

22مرداد؛ آغاز المپیاد بین المللی علمی دانشجویی کشور

عاصم در گفت وگو با فارس: انتصاب فرهاد رهبر مصداق بارز درایت و شایستگی ولایتی است/ ولایتی برخلاف گذشتگان با تخصص و نکته سنجی اقدام و عمل می کند

حمایت تشکل های دانشجویی  دانشگاه آزاد لرستان از دکتر ولایتی و دکتر رهبر

آسیب بافت لثه شایع ترین عارضه سفید کردن دندان ها

گروه دانشجویی«آرمان» برنده مسابقه ملی مناظره دانشجویی در اردبیل شد

فرهاد رهبر در حال طناب کشی!

دانشگاه زنجان ،میزبان نخستین سمینار ایلخانی پژوهان ایران

پایان نامه از مقطع کارشناسی ارشد حذف شده؟

چه موقع اولین انسان منظومه شمسی را ترک خواهد کرد؟

امشب آخرین مهلت انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد

دانشگاه های فنی تنها تئوریسین تربیت می کنند!

امروز آخرین مهلت انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد

امروز؛ آخرین مهلت انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد اسلامی

اقتصاد خلاق، حلقه مفقوده حل مشکلات اقتصادی کشور/ حمایت از مجموعه های نوآور واحدهای دانشگاهی

اقتصاد خلاق، حلقه مفقوده حل مشکلات اقتصادی کشور/ حمایت از مجموعه های نوآور واحدهای دانشگاهی