مطالب مرتبط:
نقد شورای سیاست گذاری اصلاح‎طلبان آری تخریبی نه!/ برای اتحاد نقش «خاتمی» باید پررنگ شود
نقد شورای سیاست گذاری آری تخریبی نه!/ برای اتحاد نقش «خاتمی» پررنگ شود
ژاله فرامرزیان تشریح کرد؛/ساز و کار ارزیابی عملکرد شورای عالی سیاست گذاری اصلاح طلبان
/نشست هم اندیشی شورای عالی سیاست گذاری اصلاح طلبان
تشکیل مجلس اصلاحات و مناظره حامیان و منتقدان شورای عالی سیاست گذاری
5 + 1
یارانه ها
مسکن مهر
قیمت جهانی طلا
قیمت روز طلا و ارز
قیمت جهانی نفت
اخبار نرخ ارز
قیمت طلا
قیمت سکه
آب و هوا
بازار کار
افغانستان
تاجیکستان
استانها
ویدئو های ورزشی
طنز و کاریکاتور
بازار آتی سکه
یکشنبه، 25 تیر 1396 ساعت 11:202017-07-16سياسي

نقد شورای سیاست گذاری آری تخریب نه!/ برای اتحاد نقش «خاتمی» پررنگ شود


عضو شورای مرکزی حزب اعتماد ملی تأکید کرد: نقدهایی به شورای سیاست گذاری وارد است، اما شیوه نقد تخریبی را قبول ندارم.

اگرچه باید تلاش کنیم و تلاش کنند آفاتی که پیرامون آن حوزه قرار دارد از بین برده شود و معتقدم در این ماجرا یک مسئله بسیار تعیین کننده و مهم نقش آقای خاتمی است.

- در روزهای اخیر برخی رسانه‎های نزدیک به اصلاح طلبان انتقاداتی را متوجه شورای عالی سیاستگذاری اصلاح طلبان کرده اند که گاهی این نقدها رنگ و بوی تخریب پیدا کرده و به نوعی خودزنی اصلاح طلبان تبدیل شده است.

اینکه هر تشکیلاتی برای ادامه حیات نیاز به نقد درونی دارد بر هیچ کس پوشیده نیست و سران اصلاح طلب نیز از این قاعده مستثنا نیستند زیرا نقد باعث آشکار شدن توقعات مردم یک جامعه از آن گروه سیاسی و همچنین ضعف های حرکت سیاسی می شود و آنان می توانند برنامه ریزی های خود را برهمان اساس به پیش ببرند و عدم آن نیز سبب کند شدن روند پیشرفت خواهد شد.

اما تخریب با نقد متفاوت است.

در این سال ها نشان داده شده که هرگاه تخریب به جای نقد نشسته نه تنها اصلاح طلبان را به هدف موردنظر نرسانده بلکه از آن نیز دور ساخته است.

علاوه براین امروز که رقیب اصلاح طلبان هنوز نتیجه انتخابات را ضربه ای به خود می داند و به فکر انتخابات 1400 است، قطعاً بیشترین سود را از این موارد خواهد برد و درصورتی که وضع به همین شکل پیش برود، می توان گفت که انتخابات بعدی را به سادگی از آن خود خواهد کرد.

محمدصادق جوادی حصار، عضو شورای مرکزی حزب اعتماد ملی در گفت وگو با رویداد24" درباره رویکرد جدید نقد شورای عالی سیاستگذاری اصلاح طلبان که به تخریب تبدیل شده است گفت: نقدهایی به شورای سیاست گذاری وارد است، اما شیوه نقد تخریبی را قبول ندارم.

اگرچه باید تلاش کنیم و تلاش کنند آفاتی که پیرامون آن حوزه قرار دارد از بین برده شود و معتقدم در این ماجرا یک مسئله بسیار تعیین کننده و مهم نقش آقای خاتمی است.

وی در ادامه اضافه کرد: درصورتی که نقش آقای خاتمی کمرنگ و یا بی رنگ شود، به نظر می رسد حلقه اتحاد و عامل پیروزی های اصلاح طلبان از بین خواهد رفت.

این عضو شورای مرکزی حزب اعتماد ملی درباره نیاز به نقد درون تشکیلاتی اظهار داشت: درصورتی که به گذشته برگردیم و انتخاباتی مانند سال 76 که برای ما پیروزی به همراه داشته را مرور کنیم، عده ای از دوستان مطرح می کنند بدون شورای عالی سیاست گذاری هم توانایی کسب این موفقیت را داشتیم و شورای هماهنگی احزاب اصلاح طلب می توانست نقش شورای عالی سیاست گذاری را بر عهده گیرد.

جوادی حصار در این خصوص مطرح کرد: موضوع فوق قابل رد نیست ولی نیاز به ریشه یابی دارد.

باید دید که بعد از خرداد 76 و پس از پیروزی اصلاح طلبان ذیل عنوان شورای هماهنگی احزاب اصلاح طلب چه عواملی باعث شد که در مراحل بعدتر شکست خوردیم و مجبور شدیم شیخوخیت و حکمیت افراد تأثیرگذاری مانند آقای خاتمی یا مرحوم آقای هاشمی، مهندس موسوی یا آقای کروبی را پررنگ تر سازیم.

وی با اشاره به اینکه عوامل را در دو یا سه شکل می توان جستجو کرد، توضیح داد: اول اینکه پیروزی دوم خرداد 76 را عده ای در انحصار خود درآوردند و مطرح کردند در میان اصلاح طلبان عامل اصلی پیروزی ما بودیم و این انحصار در انتخابات بعدی خود را به شکل هایی از وزن کشی و خودمحوری نشان داد.

این عضو شورای مرکزی حزب اعتماد ملی در ادامه تصریح کرد: در آن شرایط به طور طبیعی وقتی که انحصار تمامیت خواهی چهره نمایی کرد در حاشیه شورای هماهنگی اتفاقاتی افتاد ازجمله اینکه احزابی که در آن زمان متولد نشده بودند و بعدها به وجود آمدند به شورای هماهنگی اضافه شدند، البته حرکت مناسبی بود ولی افزودن این احزاب به معنای اینکه یک اکثریت سازی در شورای هماهنگی به وجود آید که در قالب رفتارهای دموکراتیک از قبل نتیجه معلوم باشد کار را به جایی رساند که در داخل آن فراکسیونی با محوریت احزاب قدرتمند دوران بعد از دوم خرداد و فراکسیونی هم با احزابی که منتقد بود، تشکیل شد.

جوادی حصار یادآور شد:گروهی که به احزاب قدرتمند نقد داشتند، براین اعتقاد بودند که بر اساس دموکراسی باید هر عضو شورای هماهنگی مانند سایر اعضا دارای یک رأی باشد.

به طور نمونه در مجلس شورای اسلامی وقتی نماینده تهران با یک میلیون رأی و نماینده شهرستانی مانند خواف و رشتخوار هم با 50 یا 40 هزار رأی باهم به خانه ملت ورود پیدا می کنند ازنظر دموکراتیک داخل حوزه تصمیم سازی مجلس دارای یک رأی هستند.

در شورای هماهنگی هم باید به همین شکل باشد که این خود نوعی اختلاف نظر را به وجود آورد و احزاب بزرگ تر مدعی بودند، آن ها باید پاسخگو تصمیمات این مجموعه باشند، بنابراین نمی توان چنین به آرا نگریست.

وی در این رابطه اضافه کرد: زمانی که داخل این مجموعه احزاب همگی دارای یک رأی شدند و وزن آن ها تفاوتی نداشت، احزاب اقماری به وجود آمد.

برفرض جبهه مشارکت که دیگر وجود خارجی ندارد 7 یا 8 حزب جدید را تحت عناوین دیگرمانندسازمان عدالت و آزادی، مجمع زنان نواندیش یا اتحاد و.

سازمان دهی کرد و به نام گروه های مستقل در شورای هماهنگی حضور پیدا کردند که باوجود آن ها اکثریت سازی هم شکل گرفت و منتقدان در اقلیت قرار گرفتند و اظهار نظراتشان بی نتیجه بود، همین امر سبب شد تا تصمیمات کلی را آن ها بگیرند.

این عضو شورای مرکزی حزب اعتماد ملی با ذکر نمونه ای در این رابطه گفت: تصمیم دراین باره که شورای هماهنگی به شورای عالی سیاست گذاری تبدیل شود و با محوریت آقای خاتمی لیست ارائه دهد را شورای هماهنگی احزاب اصلاح طلب اخذ کرد.

ترکیب هم به این شکل باشد که اعضای شورای هماهنگی به علاوه اعضای حقیقی مؤثر چه در تهران و چه شهرستان ها با نسبتی شورای عالی سیاست گذاری را در کشور و استان ها شکل دهند.

اعتراضات از همین جا در گرفت که عده ای گفتند در ترکیب نهایی شورای عالی سیاست گذاری چینش نیروهای به گونه ای است که رأی ما حداقلی به حساب می آید و بی تاثیرخواهد بود و حضور تنها نقش زینتی دارد زیرا آرا از قبل مشخص است.

جوادی حصار در ادامه تأکید کرد: زمانی هم که از همراهی اکثریت اطمینان حاصل کردند با یک جانبه نگری و توجه کمتر به ضرورت های یک لیست تأثیرگذار اجتماعی، اسامی را معرفی کردند که از همان ابتدای امر اعتراضاتی را در پی داشت.

ازجمله آن این بود که برای دستیابی به این فهرست ایرادهای جدی تری نسبت به قبل در آن دیده می شد که یکی از آن ها کاندیداتوری کسانی در شورای عالی سیاست گذاری که خود صاحب رأی هستند، بود.

این افراد نباید کاندید می شدند یا درصورتی که اخذ چنین تصمیمی از شورا باید استعفا می دادند که پاسخ داده شد در صورت خروج از شورا نفر جایگزین از همان حزب خواهد بود بنابراین در اصل رأی آوری تفاوتی به وجود نمی آید.

وی افزود: افراد موردنظر کنار نرفتند، اما مسئله اجتماعی آن این بود که موضوع فوق پسندیده نبود که آدم درباره صلاحیت خود داوری کند زیرا اگر آن فرد خود را مناسب برای شورا نمی دانست، کاندیدا نمی شد.

این ایراد در کنار آن اکثریت سازی به شورای عالی سیاست گذاری وارد بود که البته عیب دوم برای این دوره کم شد.

این عضو شورای مرکزی حزب اعتماد ملی خاطرنشان کرد: یکی از مسائل بسیار تعیین کننده در این ماجرا در لیست قرار نگرفتن عده ای که آنان این مسئله را بر اساس کسب تجربه و توانایی حق خود می دانستند و به خاطر تعامل و لابی پشت صحنه که یک مقدار جفا و ظلم را نسبت به آنان تداعی می کند، این روزها اعتراضات خود را علنی تر بیان می کنند.


کلید واژه ها: اصلاح طلب - اصلاح طلبان - شورای - اصلاح - حزب اعتماد ملی - تخریب - انتخابات - خاتمی - عالی - مرکزی - احزاب اصلاح طلب - شورای هماهنگی - برنامه ریزی - سیاسی - جوادی - اتحاد - برنامه - متفاوت - پیشرفت - موفقیت - همراه - جامعه - امروز - سران - جدید - مردم - نشان

آخرین اخبار سرویس:
یادداشت/ محمد ایمانی انقلابی باشید چه جای گله از دشمن؟

محرم بهترین فرصت برای مبارزه با تهاجم فرهنگی دشمن است

دولت در مقابل دشمنان قسم خورده انقلاب و نظام قاطع باشد

روحانیان در مجالس عزاداری آسیب های اجتماعی را تبیین کنند

کاهش مهاجرت در کهگیلویه و بویراحمد تنها با شعار امکان پذیر نیست

ماه محرم ماه الگوگیری از شجاعت امام حسین(ع) در برابر مستکبران است

ماه محرم دوربرگردان سریعی از مسیر گناه و معصیت به سرای الهی است

ایمان و فداکاری مردم ما را در دفاع مقدس به پیروزی رساند

برگزاری گردهمایی هیأت های عزاداری شرق استان کرمان

محمد مهدی عاکف یکی از بزرگترین مدافعان وحدت شیعه و سنی بود

یادواره 15 شهید محله مسجد جامع عنبرآباد برگزار شد

یادداشت/ حسن کاظمی قمی همه پرسی استقلال، آرمان همه کردها نیست

دختر شهیدباکری: لطف کنید به جای ما تز مواهب جنگ را ندهید/جنگ برای ما درنبودن پدر خلاصه می شود

جمع آوری امضا برای استیضاح رییس جمهور عراق

انتقاد عراقچی از مواضع حقوق بشری کشورهای غربی

گفتمان محوری در برنامه های محرمی سیما

وزیر امور خارجه دانمارک: با ظریف دیداری خوب و سازنده داشتم

انتقاد عراقچی از مواضع حقوق بشری کشورهای غربی

نماینده دائم ایران در سازمان ملل: 134 عضو گروه 77 از برجام حمایت کردند

تاکید قاطع 134 کشور جهان برحفظ برجام و رفع تحریم های یک جانبه

پاسخ عراقچی به اتهامات عربستان

نماینده دائم ایران در سازمان ملل: 134 عضو گروه 77 از برجام حمایت کردند

بازدید هیئت تفحص از شرکت کشت و صنعت کارون و کشت نیشکر

آیا تا بحال از اورژانس اجتماعی استفاده کرده اید؟ +عکس

پرد ه برد اری از 3 سناریوی برجامی د شمن مثلث برجام بی فرجام!

پاسخ عراقچی به اتهامات عربستان

ناگفته های سردار نجات

هیئت قطری نشست مجمع عمومی سازمان ملل را ترک کرد

ورود سیدالشهدا(ع) به کربلا آغاز تغزل عاشقانه شهادت است

واکنش جالب احمدی نژاد به اظهارات ترامپ در سازمان ملل

رییس جمهور ارتحال آیت الله راستی کاشانی را تسلیت گفت

بازدید هیئت تفحص از شرکت کشت و صنعت کارون و کشت نیشکر

پاسخ عراقچی به اتهامات عربستان

مناظره جنجالی زیباکلام و موسی نجفی

یادداشت/ عبد الله گنجی ترامپ در پازل ما

گفت وگوی وزیران امور خارجه ایران و برزیل درباره راه های گسترش روابط اقتصادی دو کشور

مراسم رژه نیروهای مسلح ایران

دیدار رییس و اعضای مجلس خبرگان رهبری

حمایت از زنان سرپرست خانوار با تولیدات ملی

محسنی: ورود سیدالشهدا(ع) به کربلا آغاز تغزل عاشقانه شهادت است+فیلم

دست نوشته شهید محسن حججی برای محرم+عکس

چهره ها در شبکه های اجتماعی 449 +تصاویر

تصاویر صفحه نخست روزنامه های امروز کشور

وزیر کشور از احتمال بازگشایی دو مرز جدید برای اربعین خبر داد

ترامپ، رقیب خوبی برای ما است

چرا پرویز پرستویی در فرودگاه شدیدا خجالت زده شد؟ + عکس

جزییات دستگیری رییس جندالله در آسمان ایران / ماموریت 17 جت ارتش در مسیر هوایی مشهد - بندر عباس

یادداشت/ حسن کربلایی سخیف، زشت و ابلهانه

عکس نوشته هفته دفاع مقدس

تصاویر صفحه نخست روزنامه های امروز کشور

20 مهر؛ آغاز به کار دوره تربیت مربی «یاوران سلامت» در اراک

خشکسالی وضعیت 1700 رشته قنات گناباد را تهدید می کند

محمد صدرا، محمدتقی آل غفور تماس و چالش سنت چپ و روحانیت در مشروطه

دشمن برای تضعیف عاشورا با حیله های رسانه ای و جنگ روانی برنامه ریزی می کند

همراه با کاروان عاشورا

5 درصد کودکان کار با باندها همکاری دارند/برخی دلال آسیب های اجتماعی هستند

پرسش ها و انتقادها از عملکرد پروژه حفاظت از یوزپلنگ

نهادی انقلابی یا ساختاری در راستای عرفی سازی مجمع تشخیص مصلحت نظام؛ مرز میان مصلحت و عرفی شدن

بررسی آخرین تحولات سوریه محور گفتگوهای ظریف و دی میستورا در نیویورک

شخصیت شناسی ، درون گرا هستید یا برون گرا

خشکسالی وضعیت 1700 رشته قنات گناباد را تهدید می کند

سردار جمیری فرمانده سپاه یزد شد

عراقچی: جنایات عربستان در یمن را از یاد نخواهیم برد

پس لرزه های یک بدعت انتخاباتی/احمدی نژاد در دادگاه؛ احتمالا/مژده حاج قاسم برای پایان داعش/ضرورت پایش محرم از پیرایه ها/لبه تیز دلارهای کاغذی روی گلوی اقتصاد

عراقچی: ایران ازحفظ تمامیت ارضی، حاکمیت و وحدت ملی عراق حمایت می کند

مراسم سوگواری در دومین شب محرم در اهواز

از گل به خودی عضو اصلاح طلب شورای شهر تا زنجیره تهمت زنی برای فرار

5 درصد کودکان کار با باندها همکاری دارند/برخی دلال آسیب های اجتماعی هستند

سید عمار حکیم: اگر عراق متلاشی شود همه بازنده اند

وزیر خارجه کوبا:سخنان ترامپ را محکوم می کنیم

تصاویر/ همایش شیرخوارگان حسینی

عراقچی: ایران ازحفظ تمامیت ارضی، حاکمیت و وحدت ملی عراق حمایت می کند

گرد همایی علما و روحانیون شهرستان های سوادکوه و سوادکوه شمالی

با این شرایط در سال اول زندگی طلاق بگیرید

آیین شیرخوارگان حسینی در مصلی سمنان/احمدامیراحمدی

در هنگام انتخاب همسر شتابزده عمل نکنید

سخت گیری های والدین برای ازدواج

رادیو محرم آغاز به کار کرد

واکنش احمدی نژاد به اظهارات اخیر ترامپ

اجرای 150 برنامه هفته دفاع مقدس در سوادکوه

یادمان نرود اتفاقاتی مانند آتنا، ستایش و بنیتا را داشتیم

کمترین حکم محصوران اعدام یا حبس ابد است

در لحظه مرگ چه می بینیم؟

جانشین رییس سازمان اطلاعات سپاه :حکم موسوی و کروبی کمتر از اعدام نیست/ماجرای خودروی ضدگلوله رهبری و تذکر ایشان

از گل به خودی عضو اصلاح طلب شورای شهر تا زنجیره تهمت زنی برای فرار

بهترین پاسخ برای رجزخوانی های ترامپ "آمریکا بداند هیچ غلطی نمی تواند بکند" است

رفتار امام حسین(ع) در کاهش عذاب اخروی دشمنان

یادواره «عرشیان بی نشان» در رشت برگزار می شود

موضع گیری قاطع مجلس و دستگاه های دیپلماسی در برابر بدعهدی های امریکا

ملت ما با شعار «هیهات من الذله» امام حسین(ع) تربیت یافته است

چرا انسان ها پس از اسلام به پیامبر جدید نیاز ندارند؟

دست نوشته شهید حججی برای محرم+عکس

دانلود مداحی سید مهدی میرداماد محرم 96

پرونده احمدی نژاد به دادسرا ارجاع شد

جنجال درباره عضو زرتشتی شورای شهر یزد

احتمال بازگشایی دو مرز جدید برای اربعین

کمترین حکم محصوران اعدام یا حبس ابد است

بیانیه شورای امنیت ملی ترکیه درباره همه پرسی کردستان

روزنامه های شنبه 1 مهر 1396

عکس/ حاج قاسم در مراسم چهلم شهید حسین پور

عکس/ رونمایی از جدیدترین موشک بالستیک ایران

مدل کفش اسپرت پاییزی دخترانه

"کمبود اعتبارات مالی" علت کندی مرمت "عمارت خسروآباد سنندج" است

شیرینی،شیرینی پزی،آموزش شیرینی پزی،پخت انواع شیرینی

محکومیت آمران حمله به علی مطهری در شیراز

تصاویر/ مراسم رژه نیروهای مسلح

شورای عالی امنیت حصر را بردارد، محاکمه محصوران حق قوه قضاییه است/حضرت آقا به فرزندانشان گفتند و با دامادهایشان شرط کردند که وارد کارهای اقتصادی نشوید

اعمال ماه محرم!

چگونه بفهمیم چه قدر تقوا داریم؟

روش های برطرف کردن بوی بد کفش

مراسم تشییع پیکر آیت الله العظمی راستی کاشانی فردا در قم/ اقامه نماز توسط آیت الله العظمی شبیری زنجانی

یارانه کتاب؛ خوب یا بد؟

ارتش و سپاه هیچگاه با هم اختلاف نداشتند/ سفارش «آقا» درباره سران فتنه در روز عاشورای 88/ حکم سران فتنه کمتر از اعدام یا حبس ابد نیست

نمایشگاه یادیاران ناحیه مقاومت شهید مطهری در باغ موزه قصر تهران افتتاح شد

گفت وگوی ایسنا با مخترع «آ با کلاه»

پیشنهادهای محمد حنفیه به امام حسین (ع) برای برپا نشدن واقعه کربلا

نمایشگاه یادیاران ناحیه مقاومت شهید مطهری در باغ موزه قصر تهران افتتاح شد

هدف قیام سیدالشهدا(ع) بازگرداندن مردم بر سر سفره دین بود

توجه فیسبوک به سلامت انتخابات پارلمانی در آلمان

تاکید وزیران امور خارجه ایران و شیلی بر گسترش روابط دو جانبه

دلایل اختلالات زبان در کودکان !

مقاومت جوانان خرمشهری با دستان خالی/ شهر سقوط کرد اما «ایمان» نه

بنر ماه محرم

ظریف و دی میستورا درباره سوریه رایزنی کردند

رویدادهایی که روز شنبه در سمنان خبری می شود

جزییات 4خبر امروز شنبه اول مهرماه 1396

صبور باشید، استاندار به زودی معرفی می شود!

«دفاع مقدس» طنین حق طلبی انقلاب ایران در گوش جهانیان/ دفاعی که قدرت تهاجم را برای همیشه از نظام سلطه سلب کرد

ضرورت همراه بودن خانواده و مدرسه برای رشد اخلاقی و تربیتی دانش آموزان

نماهنگ/ به رهبری حسین علیه السلام

سران فتنه محاکمه شوند، حکمی کمتر از اعدام یا حبس ابد نمی گیرند/ماجرای نامه فتنه گران به تروریستهای جبهه النصره در سال 89

اجرای رزم نمایش با افلاکیان در پادگان توحید کرمانشاه

آلمان ،انتخابات پارلمانی و مسایل پیش رو

بررسی آخرین تحولات سوریه محور گفتگوهای ظریف و دی میستورا

انتخاب نام های خارجی برای نوزادان ممنوع است

نخبگان آمریکا از داشتن چنین رییس جمهوری احساس شرم می کنند/ باید با دنیا کار کنیم اما پای قدرتمند خود را با عصای بیگانه عوض نکنید

گزارش تصویری برگزاری رژه با صلابت نیروهای مسلح در شهرستان های استان تهران

خبرگان از دستگاه های مسؤول مطالبه گری کنند/بررسی پیشرفت یا عقب گرد کشور در شأن مجلس خبرگان است/شرم نخبگان آمریکا از داشتن رییس جمهوری مانند ترامپ

وقتی ما سرتیپ بودیم این ها سرباز هم نبودند

در زمانه ای وزیر علوم به مجلس معرفی نشده که گفتمان حاکم بر دانشگاه ها کرخت و محافظه کارانه است

دعوت دوباره رضا کیانیان برای حضور در «چالش صدای آب»

مراسم عزاداری برای امام حسین(ع) تکرار صرف نیست/ باید تلاش کنیم تا به قافله امام حسین برسیم و با آن همراه باشیم

بیانیه پایانی تظاهرات ضدآمریکایی مردم ایران

محمود صادقی:/عدم انسجام در نهادهای امنیتی تاثیر شکننده ای در کشور دارد

آیت الله سبحانی: برخی کشورها یک سال مرخصی می دهند تا دانش آموز حافظ قرآن شود؛ باید از این الگو استفاده شود

روزنامه استخدامی استان قم | شنبه 1 مهر 96

انتصاب های نامناسب در صنعت نفت و هزینه های آن

دوباره مهر، دوباره زندگی

مدافع حقوق کودک در رسانه ها زیاد است/مدافعی که طرح شکایت کند، وجود ندارد

رونمایی از نماهنگ «آقای من حسین» در باکو

استقبال چین از تصمیم میانمار برای بهبود وضعیت مسلمانان راخین

هفته نامه استخدامی استان کرمان | هفته اول مهر 96

تابش:/تشکیل شورایی بالاتر از شورای عالی اصلاح طلبان معنا و مفهومی ندارد

پاسخ قاطع به گستاخی رییس جمهور آمریکا/ برخورد قوه قضاییه با تخلفات انتخاباتی/ حمایت همه جانبه از مسلمانان میانمار

آیت الله صانعی درگذشت آیت الله راستی کاشانی را تسلیت گفت

سرطان نشر در ایران

نتیجه انتصاب مدیران سیاسی در پلی اکریل اختلاس، بدهی میلیاردی و تضعیف شرکت بود

امام جماعتی که 20 تألیف دارد

تعابیر ائمه جمعه برای سخنرانی روحانی در نیویورک؛ از شجاعانه تا انقلابی

جانشین سازمان اطلاعات سپاه در گفتگو تلویزیونی مطرح کرد: ارتش و سپاه هیچگاه با هم اختلاف نداشتند/ اگر طرح سپاه پذیرفته می شد، فاو از دست نمی رفت/ سفارش «آقا» درباره سران فتنه در روز عاشورای 88 / حکم سران فتنه کمتر از اعدام یا حبس ابد نیست

صوت/ نسیمی جان فزا

سیدحسن رسولی مطرح کرد؛/آغاز فصل همگرایی و تشریک مساعی دولت و شهرداری پایتخت

مدیرکل نظارت بر صادرات و مبادلات مواد نفتی منصوب شد

واکنش توییتری احمدی نژاد به سخنرانی ترامپ در سازمان ملل

اساس خانواده بر گفت وگو و تفاهم پابرجا است

ملت ایران تهدید نمی کند و تهدید را از جانب هیچکس نمی پذیرد/ ایران در مواجهه با نقض برجام عکس العمل قاطع خواهد داشت/ ادبیات کینه توزانه و زش

تازه ترین شماره هفته نامه ایران خودرو منتشر شد

بروجردی برای کمک به مسلمانام میانمار آستین هایش را بالا زد

ریزش سقف بخش جراحی زنان یک بیمارستان ! + عکس

سامسونگ از تلویزیون های QLED در ایران رونمایی کرد

محرم ماه همه ارزش ها/گفتمان اولیه ما مذاکره مودبانه با جهان کفر و جهان اسلام است

پایگاه اینترنتی اولکه:نمایندگان مجلس ارمنستان عکس مشروب خوردنشان در باکو را منتشر کردند

3گانه های 2000 کیلومتری سپاه/ خرمشهر کابوس جدید اسراییل شد

هفته دفاع مقدس سند افتخار ملت ایران است

برگزاری نخستین همایش رزمندگان گردان های رزمی جنگل های سوادکوه

پیگیری احداث فرودگاه در تایباد و جذب نیروی بومی

یک نطق پر از دروغ

عزاداری محرم باید در رفتار و اعمال اثر بگذارد/ مسئولان فاسد باید برکنار شوند

تصویری کمتر دیده شده از شیخ حسین انصاریان و مرحوم حاج ذبیح الله بخشی

یادداشتی ار زهرا صدراعظم نوری؛/به بانوان اعتماد کنیم

نشست اضطراری هیأت رییسه کمیسیون انرژی درباره انتصابات اخیر زنگنه/ می خواهند با فروپاشی شرکت ملی حفاری دلالان را به سود برسانند

چرا مدیران ایرانی افراد مطیع و ضعیف را برای همکاری برمی گزینند؟

مسؤولان باید ملکه عدالت را در خود نهادینه کنند

شهرداران اختیارات خود را به شوراها واگذارکنند

سخنان ترامپ برگ ننگین دیگری برای آمریکا است/ آموزش و پرورش و وزارت علوم فرزندان ایران را با امام حسین (ع) و دفاع مقدس آشنا کنند 

شهردار فعلی شوشتر در سمت خود ابقا شد

جدیدترین موشک بالستیک ایران با نام «خرمشهر»+عکس

عکس / دیدار رییس و اعضای مجلس خبرگان رهبری

سرمایه گذاری پانصد هزار دلاری گوگل کانادا برای آموزش نحوه تشخیص اخبار جعلی به دانش آموزان

ترتیل صفحه 180 قرآن با صدای استاد پرهیزکار+صوت

راهپیمایی استکبارستیز مردم تنکابن علیه سخنان وقیحانه ترامپ در سازمان ملل+ تصاویر

اطلاع نگاشت | وظائف مجلس خبرگان رهبری

تصویری از آزمایش جدیدترین موشک بالستیک ایران

قدرت ایران در خاورمیانه آمریکا را عصبانی کرده است/ ترامپ رییس جمهوری سبک مغز

مراسم یادبود ارتحال آیت الله راستی کاشانی در مسجد اعظم

در دیدار «دی کاپریو» با «ترامپ» چه گذشت

تصاویر/ مراسم رژه نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران

سم پاشی مگس های سفید را مقاوم می کند

نیروهای مسلح مستقر در کردستان توان دفاعی خود را به نمایش گذاشتند

تصاویر/ راهپیمایی ضدآمریکایی نمازگزاران جمعه در بیرجند

نقد شورای سیاست گذاری آری تخریب نه!/ برای اتحاد نقش «خاتمی» پررنگ شود

نقد شورای سیاست گذاری آری تخریب نه!/ برای اتحاد نقش «خاتمی» پررنگ شود