مطالب مرتبط:
هیچ یک از اعضای شورای شهر پنجم کاندیدای شهرداری تهران نخواهند شد / پایبندی منتخبین به رأی مردم و میثاق نامه
تحلیل الجزیره از حمله موشکی سپاه به مواضع داعش؛ بازی بزرگ ایران برای تسخیر شرق سوریه
موافقت با بازشماری 15 درصد از صندوق های رأی انتخابات شورای شهر بندرعباس
پرونده کلاهبرداری میلیاردی "کیشکور خودرو" در آستانه صدور رأی دادگاه
تحلیل حجاریان از رأی تعجب برانگیز رییسی در مشهد/مثلث« اجماع بزرگان،لیست واحد، تَکرار»کارایی دارد؟
5 + 1
یارانه ها
مسکن مهر
قیمت جهانی طلا
قیمت روز طلا و ارز
قیمت جهانی نفت
اخبار نرخ ارز
قیمت طلا
قیمت سکه
آب و هوا
بازار کار
افغانستان
تاجیکستان
استانها
ویدئو های ورزشی
طنز و کاریکاتور
بازار آتی سکه
دوشنبه، 29 خرداد 1396 ساعت 17:002017-06-19سياسي

پاسخ های صریح موسوی خویینی از کارشکنی در رأی مردم تا تسخیر سفارت


آیت الله سیدمحمدموسوی خویینی گویی تصمیم دارد بار دیگر در عرصه عمومی حضور یابد.

او که پس از تجربه روزنامه سلام و توقیف فوری سایت خبری مجمع روحانیون مبارز در سال های گذشته قید رسانه ها را زده بود این بار تصمیم گرفته تا در کانال تلگرامی خود با مردم سخن بگوید.

- بهانه اش طرح سوالاتی از سوی یک کاربرگمنام است.

رویداد24"-آیت الله سیدمحمدموسوی خویینی گویی تصمیم دارد بار دیگر در عرصه عمومی حضور یابد.

او که پس از تجربه روزنامه سلام و توقیف فوری سایت خبری مجمع روحانیون مبارز در سال های گذشته قید رسانه ها را زده بود این بار تصمیم گرفته تا در کانال تلگرامی خود با مردم سخن بگوید.

بهانه اش طرح سوالاتی از سوی یک کاربرگمنام است.

سوالاتی صریح که سال ها محور تهمت ها و افتراها به جریان اصلاحات بوده است.

او در دو بخش این پاسخ ها را منتشر کرد که خلاصه ای از بخش دوم آن در ادامه می آید:خواننده محترم مدعی شده اند اسراییل و آمریکا به اصلاح طلبان بیشتر علاقه دارند.

ولی گویا از یاد برده اند که در زمان دولت اصلاحات بود که آمریکا ایران را محور شرارت نامید و امروز هم، در دولت مورد حمایت اصلاح طلبان، رییس جمهور آمریکا به منطقه آمده است و علیه ایران رجزخوانی می کند و سنای آمریکا تحریم های جدیدی علیه ایران آغاز کرده است.

این خواننده محترم پرسیده اند: چرا اکثر مراجع با اصلاح طلبان نیستند؟ اطلاعاتی که بنده دارم این ادعا را تایید نمی کند.

اما چرا بعضی از جریان های سیاسی سعی می کنند برای پیروزی سیاسی خود تمام مقدسات را سنگر قرار دهند؟ چرا طلاب و روحانیونی که باید مردم را به اخلاق و به معنویات و به عمل به احکام دین دعوت کنند را وادار می کنند برای رأی آوردن نامزد مورد علاقه خود به میان مردم بروند و تفاوت رأی دادن به آن نامزد را با رأی دادن به نامزد رقیب تفاوت بین بهشت و جهنم معرفی کنند؟ یا به طرفداری از امام حسین(ع) و طرفداری از یزید تشبیه کنند؟ پس اولا، اکثر مراجع آنگونه نیستند که این خواننده محترم ادعا کرده اند، و ثانیا، حاضر نباشید مراجع معظم تقلید را از جایگاه رفیع خود تنزل دهید و به درون جریان های سیاسی بکشانید، که مقلدان آنان از همه جریان های سیاسی هستند.

این خواننده محترم پرسیده اند: چرا خواننده ها و بازیگرها و اپوزیسیون خارج از کشور و سازمان بهاییت و.

از اصلاح طلبان حمایت می کنند؟ من نمی دانم این خواننده محترم چه نگاهی به هنرمندان جامعه و به طور کلی به هنر دارند!خلق انبوهی از فیلم ها و موسیقی ها و سایر آثار هنری ارزشمند نتیجه کار همین هنرمندان است که تمام یا اکثر اقشار جامعه برای دیدن و شنیدن آنها به اماکن فرهنگی کشیده می شوند.

مگر یک هنرمند در ایام انتخابات در کنار نامزد اصولگرایان ننشست و از او حمایت نکرد؟ البته گمان نمی کنم نامزد اصلاح طلبان، حتی اگر هیچ یار و یاوری از هنرمندان نمی داشت، حاضر بود با آن آقا بنشیند و به طمع حمایت او، بخشی از اعتبار خود را از دست بدهد.

این خواننده محترم پرسیده اند: چرا وقتی یک اصلاح طلب رای می آورد، یک عده می آیند و در خیابان می رقصند و [.

] می خورند؟ من فرض می کنم آنچه ایشان ادعا کرده اند صحیح است، ولی امثال این افراد در جامعه فراوانند، و این ظرفیت و توان اصلاح طلبان است که می توانند تمام اقشار جامعه، از جمله همان هایی که ایشان یاد کرده اند، را پای صندوق های رأی بیاورند و پس از پیروزی نامزدی که به او رأی داده اند به عنوان ابراز شادمانی رقص و پایکوبی کنند.

اینها هم از همان 41 میلیونی هستند که مقام معظم رهبری از تک تک شان تشکر کردند؛ شما هم با همین سعه صدر باید به آن 41 میلیون نفر نگاه کنید.

اگر من و شما با رقصیدن در خیابان به ویژه در مقابل نامحرمان مخالف هستیم، سبب نمی شود که در یک کار بزرگ ملی و خداپسندانه که اعتبار نظام را در برابر چشم جهانیان به نمایش می گذارد آنان را از خود برانیم.

حضرت امام(ره) اگر با این منطق با رژیم شاه مبارزه می کرد، هرگز پیروز نمی شد.

او همه کسانی که با استبداد و دیکتاتوری و فساد رژیم شاه مخالف بودند را به صف مبارزه دعوت کرد؛ در میان آنان از نمازشب خوان تا بی نماز و از بانوان باحجاب تا بانوان بی حجاب و از هر قشری، همه و همه، بودند و آمدند و پیروز شدند.

از این خواننده محترم می پرسم آن عده ای که آمدند و به قول ایشان در خیابان رقصیدند و.

، اگر روزی برای پیروزی نامزد اصولگرایان به خیابان ها بریزند و آن کارها را بکنند، آیا اصولگرایان خوشحال می شوند یا عده ای را با چوب و چماق بر سرشان بسیج می کنند؟! اکنون یک سوال هم من می پرسم: چرا وقتی اختلاف بین اصلاح طلبان و اصولگرایان بالا می گیرد، گروه هایی در خیابان ها و در اجتماعات به جان اصلاح طلبان می افتند و نه تنها آنان را می زنند، بلکه زشت ترین کلمات را در مقابل چشم صدها نفر بر سر آنان فریاد می کنند؟! این گروه ها آنقدر در این فحاشی ها و دشنام های ناموسی حرفه ای هستند که معلوم است از کدام قماشند؛ اگر کسی قیافه آن افراد و رفتار و کردارشان و، بدتر از آن، سخنانی که از دهان شان خارج می شد را می دید، مطمئن می شد که این افراد در انجام بدترین کارها و گفتن زشت ترین کلمات حرفه ای هستند.

اگر آمدن عده ای در خیابان ها و رقصیدن شان برای پیروزی اصلاح طلبان سوال برانگیز باشد، آمدن آن گروه ها به خیابان ها و ضرب و شتم اصلاح طلبان و فحاشی به آنان به حساب حمایت از اصولگرایان بارها و بارها سوال برانگیزتر است.

این خواننده محترم در آخر پرسیده اند: اگر یک بیننده بی طرف و منصف به این صحنه و گروه بندی نگاه کند، باید به این نتیجه برسد که مطلوب امام زمان (عج) و امام خمینی(ره) همین است که اصلاح طلبان می خواهند؟ شما من را اقناع بفرمایید.

پیش از پاسخ، سوال را اینگونه با یک مقدمه تکمیل می کنم: دو جریان سیاسی نیرومند در صحنه سیاسی کشور به نام اصلاح طلب و اصولگرا حضور دارند و از آغاز تاسیس جمهوری اسلامی هم حضور داشته اند، هرچند با نام های دیگر.

مدیریت کشور هم در این سال ها به دست یکی از این دو جریان یا ترکیبی از آنها بوده است و امروز وضعیت کشور را، اگر تنها از زبان مسوولان مختلف بشنویم، اینگونه می بینیم: افزایش جرایم، افزایش فاصله فقیر و غنی که یکی از اصولگرایان از آن به 96 درصد و 4 درصد یاد کرد، افزایش آمار طلاق، افزایش قاچاق مواد مخدر و مصرف آن، افزایش نرخ بیکاری و.

اکنون، با این مقدمه کوتاه و ناقص، سوال این است که آیا مطلوب امام زمان (عج) و امام خمینی (ره) همین است که این دو جریان اصلی کشور به وجود آورده اند؟! شما به این سوال چه پاسخی دارید؟ اگر من سیاهه ای از آنچه به دست افراد منتسب به جریان اصولگرا انجام شده است ارایه دهم، خواهید گفت که مطلوب حضرت ولی عصر ارواحنا فداه و امام خمینی رضوان الله تعالی علیه آن چیزی نیست که اصولگرایان به وجود آورده اند.

بنده پیش از پاسخ دادن عرض کردم که سوال ها را به صحنه واقعیت می برم و به داوری می گذارم و همین کار را هم کردم.

اما در صحنه واقعیت، با وجود همه کاستی ها، می توانم فهرستی از توفیقات و دستاوردهای ارزشمند جمهوری اسلامی ارایه دهم بسیار بلندتر از فهرستی که در بالا آوردم.

پس ارزیابی مطلوب یا نامطلوب بودن اصولگرایان یا اصلاح طلبان را از نظر مبارک حضرت ولی عصر، ارواحنا فداه، بگذارید برای روزی که خدمت آن حضرت رسیدیم، ان شاءالله.

و اما آنچه در ترازوی عقل و منطق من و شما قابل سنجش است عملکرد این دو جریان در اداره کشور است و احترام گذاشتن به آرای اکثریت.

اکنون بیایید با هم عملکرد این دو جریان را، از سر انصاف، مقایسه کنیم و به عنوان نمونه، مقایسه کنیم هشت سال ریاست جمهوری جناب آقای خاتمی را (دوره اصلاحات) با هشت سال ریاست جمهوری آن آقایی که مدعی هاله نور بود و اصولگرایان گمان می کردند که در پرتو آن نور دوران خوشی را می گذرانند.

همچنین یکی دیگر از خوانندگان محترم پرسیده اند: درباره منزل مسکونی که در آن ساکن هستید توضیح دهید؛ آیا از اموال مصادره شده چیزی به شما و نزدیکان شما رسیده است؟ آیا همچنان به تجاوز به سفارت آمریکا اعتقاد دارید؟ آیا همچنان به فعالیت های تروریستی اعتقاد دارید؟خواننده گرامی، هیچ چیزی از اموال مصادره شده نه به من و نه به نزدیکان من نرسیده است.

البته بنده با مصادره اموال نامشروع، اگر مطابق موازین شرعی و قانونی انجام شود، مخالف نیستم، اما هرگز به دنبال بهره مندشدن از آن ها نبوده ام.

در پاسخ به سوال دوم شما باید عرض کنم آری، بنده همچنان به درستی اقدام دانشجویان مسلمان پیرو خط امام در سال 1358 باور دارم و در آذرماه سال 1389 در جلسه ای با حضور دانشجویان، توضیحات مفصلی دادم درباره پیش زمینه های این اقدام و هدف از آن، حوادث پس از آن (اینکه تا چه اندازه در اختیار دانشجویان بوده و تا چه اندازه تحت تاثیر افکار عمومی بوده و تا چه اندازه حضرت امام، رضوان الله تعالی علیه در فراگیرشدن امواج این حرکت نقش داشتند)، عللی که سبب طولانی شدن زمان گروگانگیری شد و.

.

به زودی متن آن سخنرانی را که در حدود 18هزار کلمه است، از طریق همین کانال در اختیار خوانندگان قرار خواهم داد، ان شاءالله.

اما درباره فعالیت های تروریستی، نمی دانم این خواننده محترم از من چه خاطره ای از این گونه فعالیت ها دارند که می پرسند آیا امروز هم همچنان به این گونه فعالیت ها اعتقاد دارم یا نه.


کلید واژه ها: اصلاح طلبان - خواننده - اصلاح - مجمع روحانیون - آمریکا - سیاسی - تصمیم - مردم - هنرمندان - رییس جمهور آمریکا - موسوی - نامزد - مراجع - ایران - آیت الله - اصلاحات - روزنامه - جریان اصلاحات - دولت اصلاحات - سنای آمریکا - تفاوت - رسانه - حمایت - رییس جمهور - آثار هنری - دولت - اطلاعاتی - سلام - اسراییل - موسیقی

آخرین اخبار سرویس:
مراسم وداع با 2شهید گمنام در رشت

درس های انتظار در زندگی مشترک شهید حججی/منتظر در ازدواج هم رضایت خدا را می خواهد

الیاس حضرتی: برخی حرف ها در مورد فراکسیون امید ناشی از بی اطلاعی است

نقص در دعا + فیلم

کارمندان نمونه سنقر و کلیایی تجلیل شدند

نقص در دعا + فیلم

عملیات انتقال خط دوم آب زرینه رود به تبریز متوقف شد

همایش کشوری برای نجات مرال درآمل

ادعاهای دروغین مهدویت

فراکسیون امید به طورقطع نیاز به یک نقد درونی دارد

وزیر راه و شهرسازی به کرمان سفر می کند

رواج شیوه های عجیب و غریب خواستگاری/ آداب و رسومی که فراموش می شود

وزیر دادگستری: باید شهدا را به مثابه الگویی برای جوانان معرفی کنیم

معرفی هیات رییسه شورای شهرو سرپرست شهرداری های گمیش تپه و سیمین شهر

جواد معیتی سرپرست شهرداری آستارا شد

مانور نیمه کاره در خانه اتحادیه

شهردار گنبد در سمت خود ابقا شد

پاسخگویی به مطالبات مردمی و ترسیم نقشه راه کشور با دولتی کارآمد

استخدام پارکبان آقا دارای گواهینامه در کرج

آخرین وداع پدرانه با شهید فاطمیون: به شهادتش افتخار می کنم

سردار آزمون در کنار مادر

زیباترین امضا در گینس +عکس

سحر جعفری اینستاگرامش را با شعری از سپهری بروز کرد

استخدام تراشکار و فرز کار ماهر در خراسان رضوی

رییس مجلس نمایندگان آمریکا: ترامپ به تهدیدش برای به تعطیلی کشاندن دولت عمل نکند!

باقی ماندن برخی طرح ها و لوایح شورای عالی استان ها در مجلس

وسیع تر شدن مرزها با عراق در مراسم اربعین حسینی/روادید در ایران صادر می شود

خبرنگاران و عکاسان پارلمانی با جسارت به کار خود ادامه دهند

عملیات انتقال خط دوم آب زرینه رود متوقف می شود

فعالیت پنجمین دوره شورای شهر آبادان آغاز شد

رشد 58 درصدی صادرات ایران به کنیا

تشکیل کمیته تولید محتوا در فضای مجازی

عطر افشانی گلزار شهدا در گلستان

زمینه های فرهنگی گناه

حبس 2450 مرد ایرانی بابت مهریه

کلیپ/ رکورد بسیار جالب و دیدنی که در گینس ثبت شد

نجات اعدامی با کمک ریش سفیدان

نماینده مجلس: فراکسیون امید یکدست به بیطرف رای داد

کنسرت محمدرضا گلزار در خرم آباد (عکس)

سفر معاون رییس جمهور به یاسوج

ضرورت برگزاری دوره های بازآموزی برای فارغ التحصیلان دندانپزشکی

شهردار شهرضا در سمت خود ابقا شد

باقی ماندن 19 طرح شورای عالی استان ها در مجلس / تصویب مصوبه درآمدهای پایدار در اولویت شوراییان جدید

نجات اعدامی با کمک ریش سفیدان

کدخدایی: اجرایی شدن لایحه نظام انتخابات از سال 98

دعای مخصوص امام جواد برای حاجت روا شدن انسان

استخدام دفتر اداری آهن آلات خین عرب مشهد

دستفروشی که رییس شورای شهر شد! +عکس

جزییات ماجرای قتل ناپدری خواننده رپ از زبان خانواده اش

استخدام بازاریاب در کارخانه کفش طبی دکتر فام

مادر امام جواد (ع) را چقدر می شناسید؟!

استخدام جوشکار آبگرمکن با سرویس در خراسان رضوی

استخدام دو نفر فروشنده خانم جهت کار در کلوچه پزی

کلید بهشتی شدن زنان در دستان امام صادق(ع)

استخدام خیاط خانم یا آقا جهت مبل راحتی در جاده خاورانِ تهران

استخدام تعدادی کارگرِ رستوران در خراسان رضوی

آمریکا پروژه های دیگری را بعد از داعش برای جهان اسلام در نظر گرفته است

شناسایی آثار دوره مفرغ تا قاجار در شهرستان گرمی مغان

کلیه استخدامی های استان و شهر اصفهان - 2 شهریور 96

حسرتی که بر دل پرسپولیسی ها ماند

هرکسی با رهبر نیست با شمری که روی سینه امام حسین(ع) نشست، فرقی نمی کند / در فتنه سال 88 بعضی از خواص انقلاب را تا مذبح بردند

شهردار بندر ماهشهر ظرف یک هفته آینده انتخاب می شود

اتحاد جوانان شیعه و سنی از آثار خون پاک شهیدان است

بیطرف رای کامل فراکسیون امید را کسب کرده بود

تجدید میثاق مدیران گنبدی با شهدای انقلاب در آغاز هفته دولت

رایزنی فرمانده نداجا با وزیرارشد اندونزی/ تاکید بر همکاری در مبارزه با تروریسم و دزدی دریایی

کشف راز 2200 ساله اشکانیان در 60 گور دخمه

رییس شورای اسلامی بزرگشهر زاهدان انتخاب شد

بیانیه نیکی هیلی پس از گفت وگو با آمانو در مورد برجام

شهید حججی باعث وحدت آحاد ملت شد

آمریکا از تخصص فنی آژانس و اعتبار آژانس در نظارت بر فعالیت های هسته ای ایران تمجید کرد

متلک جدید به مجلس، احمدی نژاد و رحمانی فضلی! (طنز)

اعلام توقف جنگ داخلی سوریه/ جزییات دیدار هیلی و آمانو درباره بازرسی از سایت های نظامی ایران/ادامه پیشروی سریع نیروهای عراقی در تلعفر/بازگشت سفیر قطر به ایران

تشریح اولویت های کاری وزارت دادگستری در دولت دوازدهم + فیلم

شماره چدید خط حزب الله به شهید اندرزگو تقدیم شد

قرارگاه آتش به اختیار

ثبت نام در دوازدهمین دوره مسابقات قرآنی مدهامتان خراسان جنوبی تمدید شد

احصای روش های مختلف آموزش قرآن در کشورهای اسلامی/ برای برخی هزینه ها بهانه نگیریم

جهاد برای رفع محرومیت، پشت دیوارهای شهر

استخدام نصاب ام دی اف کار ماهر و نیمه ماهر در خراسان رضوی

استخدام تراشکار جک هیدرولیک در تهران

استخدام دو نفر کارگر آقا جهت کار در مغازه

استخدام تراکت پخش کن در محدوده معلم مشهد

حوزه هماهنگ با رشد تکنولوژی حرکت کند/ روحانیت چشم خود را بر روی فضای مجازی نبندد

استخدام جوشکار ماهر مسلط به جوش برق و CO2 در البرز

انتخاب شهرداران مراکز استان ها؛ کلید شهر به چه کسانی می رسد؟

راه اندازی مرکز آموزش های کاربردی و مهارتی در حوزه اصفهان

استخدام کارگر جوشکار در تبریز

آمریکا پروژه های دیگری را بعد از داعش برای جهان اسلام در نظر گرفته است

مونسان: صنایع دستی برای برندسازی نیازمند حمایت است

مهارت آموزی به طلاب جزو سیاست ها و برنامه های حوزه باشد

آگهی استخدام مهندس - استخدام امروز 2 شهریور 96

افتتاح بیست وهشتمین نمایشگاه ملی صنایع دستی با حضور رییس سازمان میراث فرهنگی

تفکر اهل سنت جدا از وهابیت است/ شناخت اسلام بدون شناخت شیعه امکان ندارد

کلیه استخدامی های قم - 2 شهریور 96

نامه ظریف به موگرینی و آمانو درباره تخطی آمریکا از برجام

احمدی نژاد و محصورین دیگر در جمهوری اسلامی تایید صلاحیت نمی شوند

حدیث امام علی (ع) درباره از بین رفتن برکت در زندگی

پنجمین نشست شورای علمی پژوهشی حوزه علمیه خواهران برگزار شد

برنامه های خبری روز پنجشنبه، دوم شهریور ماه 96 در یزد

اعلام برنامه های بنیاد شهید و امور ایثارگران به مناسبت هفته دولت

جشن ازدواج در جوار عبدالعظیم حسنی

دبیرکل حزب الله امروز سخنرانی خواهد کرد

شکایت نامه ظریف به موگرینی و آمانو

امروز به مقوله ازدواج جوانان کم لطفی می شود/اشتغال دغدغه اصلی جوانان

اجرای طرح پایش شعب دادیاری در دادسرای نظامی تهران/ تعیین تکلیف بیش از 360 فقره پرونده/ برای بیش از 200 پرونده قرار موقوفی صادر شد

استاندار: 901 طرح در هفته دولت در لرستان به بهره برداری می رسد

دیدار با دخترش ماند برای آن دنیا

علی اکبر مرادی: دلیل خلقتم خدمت به هنر و فرهنگ تنبور است

پیام مشترک نماینده ولی فقیه در استان و استاندار کرمان به مناسبت هفته دولت

یک کارشناس اقتصادی در گفت و گو با فارس: آمار مناطق آزاد شفاف نمی شود چون عملکردشان نامطلوب است/ جا زدن سرمایه گذاری خارجی مصوب به عنوان جذب شده درست نیست

داشتن حداقل یک منطقه آزاد تجاری، مطالبه اصلی مردم مازندران

حضرتی: فراکسیون امید یکدست به بیطرف رای داد

سرزمین گنجینه های اقوام+عکس

مسئولان تا حد امکان برای حضور سرمایه گذاران تسهیلگری کنند

استاندار سیستان و بلوچستان هفته دولت را تبریک گفت

استخدام نیرو جهت نقاشی روی سفال در کارگاه

استخدام ساندویچ کار و پیتزا کار در پیتزا چترا

استخدام نیروی آقا جهت کار در مرغ و ماهی فروشی

استخدام کارگر آقا جهت کارواش پارسا در گوهردشت کرج

استخدام فود کورت سیتی سنتر اصفهان

استخدام نجار کابینتِ تمام چوب جهت کار در کرج

استخدام نیروی آقا جهت مشاور املاک واقع در همدان

استخدام نیروی خانم و آقا در کارگاه فایبرگلاس

مأموریت شورای شهر تهران در دو سطح

آغاز به کار گروه های تبلیغ نوین و خلاق به روایت تصویر

ترکیب کابینه دوازدهم نتیجه توافق سران اصلاحات و اعتدال

ضرورت رسیدگی به کتابخانه های فرسوده در چهارمحال و بختیاری

رییس جمهور فرا رسیدن روز ملی اوکراین را تبریک گفت

رسوایی آلایندگی خودروها، تهدیدی جدی برای اقتصاد آلمان

ادای احترام مسئولان استان به مقام شامخ شهداء

برگزاری نخستین همایش بین المللی دندانپزشکی نقش جهان +فیلم

حضور شهردار تهران بر سر مزار آیت الله طالقانی/عکس

آغاز برنامه های هفته دولت در استان سمنان با حضور وزیر دادگستری

تولید موسیقی پاپ توسط هوش مصنوعی، هشداری جدی برای آهنگسازان

استخدام اتوکار خانم ساکن حوالی حاج عنایتِ همدان

استخدام چرخکار و اتوکار خانم یا آقا در همدان

استخدام نیروی کافی شاپ کار ماهر آقا و خانم در البرز

از ضرورت تبیین فرهنگ استفاده از شبکه های اجتماعی تا ارائه راهکارهای سالم سازی

استخدام راننده خاور ترجیحا زباله کش در خراسان رضوی

آخرین عذر خواهی آزاده نامداری در صفحه رسمی خود در اینستاگرام +عکس

ارسال2000اثربه بیستمین جشنواره تولیدات رادیویی وتلویزیونی استانها

تولید موسیقی پاپ توسط هوش مصنوعی، هشداری جدی برای آهنگسازان

جزییات مراسم وداع, تشییع و خاکسپاری شهید تازه شناسایی شده«محمد رونقی»

میرزاده: کنکور تا 3 سال آینده باید حذف شود

کلیه استخدامی های تهران - 2 شهریور 96

استخدام شرکت پایار در استان فارس

تاکید آمریکا بر لزوم دسترسی به هرگونه تاسیسات مشکوک به فعالیت هسته ای

انتخاب شهرداران مراکز استان ها؛ کلید شهر به چه کسانی می رسد؟

نامه ظریف به آمانو و موگرینی در انتقاد از آمریکا

متلک جدید به مجلس، احمدی نژاد و رحمانی فضلی!/عکس

در دوره جدید جایگاه وزارت خارجه باید مشخص شود

قانون جدید در حمایت از زنان

نوزدهمین سالگرد شهادت شهید لاجوردی

باید قدردان جوانانی باشیم که مشتاقانه خواهان دفاع از جبهه مقاومت هستند

رایزنی فرمانده نداجا و وزیر ارشد هماهنگی امور سیاسی، امنیتی و حقوقی اندونزی

30 هزار حافظ جزء 30 قرآن؛ دستور کار امسال «دارالتقوی»

رفتارهای ریاض فاقد عقلانیت سیاسی است

فراخوان ثبت نام مهد و پیش دبستانی قرآنی فاطمه بین الطلوعین

مزایای نخبگان قرآنی

پیشنهاد تأسیس دفتر شورای معارف سیما در مسجد جمکران

استخدام دو نفر نیروی آقا جهت اپراتوری در شرکت حمل و نقل

استخدام آبدارچی در منطقه هفت تیر مشهد

استخدام راننده همراه با اتومبیل جهت یک آژانس واقع در البرز

روزنامه استخدامی هرمزگان و بندرعباس | پنجشنبه 2 شهریور 96

"شراره رخام" با یک مانتو منحصر به فرد + عکس

سلفی پسر و عروس "داریوش ارجمند" با "برج ایفل" + عکس

استخدام دستیار خانم جهت مطب دندانپزشکی در تهران

استخدام مجموعه غذایی فارفود

"روناک یونسی" در آستانه به دنیا آوردن فرزند دوم + عکس

استخدام کارگر ساده با جای خواب و دو وعده غذا در اصفهان

استخدام نیروی چرخکار مانتو دوز جهت کار در کرج

استخدام مزدی دوز آقا جهت کاپشن دوزی در البرز

استخدام کارگر ساده آقا در محدوده دروازه شیراز

کدخدایی: بررسی موضوع رجل سیاسی همچنان ادامه دارد

وزیردادگستری: قوه قضاییه هنوزلیست اموال وزرا را مطالبه نکرده

آگهی های استخدام برنامه نویس - 2 شهریور 96

لزوم بهره گیری از ظرفیت شبکه های اجتماعی در راستای حل معضلات فرهنگی کشور

کلیه استخدامی های البرز و کرج - 2 شهریور 96

چگونه جاجت خود را از خدا بخواهیم؟

کلیه استخدامی های خراسان رضوی و مشهد - 2 شهریور 96

حدیث امام علی (ع) درباره از بین رفتن برکت در زندگی

جزییات پرونده قتل خواننده معروف از زبان خانواده اش

کلیپ/ خدا بیامرز به دوچرخه سواری علاقه داشت!

محمد رضا گلزار در خرم آباد بر روی صحنه رفت

خدمتگزاری؛ وظیفه اصلی دولت اسلامی

بیانیه نیکی هیلی پس از گفت وگو با آمانو در مورد برجام

جلدپیروزی/پنجشنبه2شهریور96

تشریح برنامه های هفته امر به معروف و نهی از منکر در استان سمنان

ویدئو / ترجمه صدای فیل ها به زبان انسان

جهان در هفته ای که گذشت

اعضای شورای شهر با دستگاه های اجرایی تعامل سازنده داشته باشند

رویدادهای خبری امروز پنجشنبه دوم شهریور در آذربایجان غربی

مرحله تازه بهانه جویی های برجامی/ آمریکا خواستار دسترسی به سایت های مشکوک شد!

برخورد با ساخت وسازهای غیرمجاز در فردیس

شهیدان سبکبالان مکتب ایثار و حقیقت

استخدام حسابدار در فروشگاه مبلمان حسینی

استخدام کارمند خانم آشنا به کامپیوتر و پاسخگویی به تلفن در انتشارات

استخدام نیروی خانم جهت یک کارگاه واقع در همدان

استخدام حسابدار خانم دارای سابقه جهت کار در فردیس

پاسخ های صریح موسوی خویینی از کارشکنی در رأی مردم تا تسخیر سفارت

پاسخ های صریح موسوی خویینی از کارشکنی در رأی مردم تا تسخیر سفارت