مطالب مرتبط:
رییس کل سازمان نظام پزشکی: تعرفه های پزشکی بازنگری شود
رییس سازمان نظام مهندسی ساختمان کشور: تخلفات ماده 100 محل درآمد شهرداری ها شده است/ خودکفایی شهرداری ها آغاز چالش نظام شهرسازی
تعرفه های پزشکی سال 96 اعلام شد/عبور از بن بست تعرفه ها
رشد 5درصدی تعرفه های پزشکی/تغییر در پرداخت سهم بیماران بستری
رشد 5درصدی تعرفه های پزشکی 96/تغییر در پرداخت سهم بیماران بستری
5 + 1
یارانه ها
مسکن مهر
قیمت جهانی طلا
قیمت روز طلا و ارز
قیمت جهانی نفت
اخبار نرخ ارز
قیمت طلا
قیمت سکه
آب و هوا
بازار کار
افغانستان
تاجیکستان
استانها
ویدئو های ورزشی
طنز و کاریکاتور
بازار آتی سکه
دوشنبه، 29 خرداد 1396 ساعت 16:402017-06-19سياسي

رییس کل سازمان نظام پزشکی: تعرفه های پزشکی بازنگری شود


تهران- ایرنا- رییس کل سازمان نظام پزشکی گفت: از آنجا که تعرفه های پزشکی سال 96 شب گذشته (یکشنبه) ازسوی هیات وزیران اعلام شده است اما ما درخواست بازنگری و تجدید نظر درباره این تعرفه ها را داریم.

- علیرضا زالی روز دوشنبه درگفت وگو با خبرنگاراجتماعی ایرنا افزود: مصوبه شب گذشته هیات وزیران درباره اعلام تعرفه های پزشکی تقریبا ازنظر زمانی با تاخیر صورت گرفت، اما با وجود تصویب اعضای شورای عالی بیمه که مقرر شد تعرفه های بخش خصوصی نسبت به بخش دولتی با ساز و کار و مکانیزم جداگانه و به صورت منفک اعلام شود اما این موضوع هم مشخص نشده است.

وی با بیان اینکه هنوز مشخص نیست این اعلام 5 درصدی تعرفه ها برای بخش خصوصی و دولتی است، تصریح کرد: شورای عالی بیمه در ابتدای سال جاری دوباره تشکیل جلسه داد و براساس مصوبه این شورا، سناریوی تعرفه بخش خصوصی به دولت تحویل شد که این مهم انجام نشده است.

زالی ادامه داد: از طرفی دیگربا توجه به اینکه تعرفه های بخش خصوصی درسال 96 در آذرماه سال 95 تحویل وزرای بهداشت، تعاون، کار و رفاه اجتماعی شده بود در تعرفه های بخش خصوصی علاوه بر تعرفه ها مباحث سیاستگذاری تعرفه ای گنجانده شده است که در صورت تحقق پروتکل های پیشنهادی علاوه بر رشد متوازن و منطقی تعرفه ها، پرداخت از جیب مردم نیز به صورت متناسب کنترل می شده است.

وی بیان داشت: ضمن اینکه بسته پیشنهادی زمانی به شورای عالی بیمه داده شده که با توجه به موضوع بودجه پیشنهادی کشور، زمان کافی برای بررسی آن وجود داشته است.

رییس کل سازمان نظام پزشکی گفت: اجرای بسته نظام پزشکی که آبان ماه به شورای عالی بیمه درباره تعرفه های پزشکی ارسال شد، علاوه بر رشد منطقی تعرفه ها موجب عدالت در تعرفه های بین رشته ای و تعرفه های ترجیحی در مناطق محروم و گروههای آسیب پذیر عضو سلامت می شود که متاسفانه مجموعه این بسته مورد توجه واقع نشده است.

وی تاکید کرد: همچنین تعرفه بخش خصوصی که قرار بود بخش عمده ای از آن بر مبنای نظر کارشناسان سازمان نظام پزشکی در شورای عالی بیمه مورد توجه واقع شود به دلیل عدم تشکیل شورای عالی بیمه در سال جاری و با وجود مصوبه خود این شورا با مشکلاتی رو به رو بوده است بنابراین درخواست سازمان نظام پزشکی تشکیل جلسه شورای عالی بیمه و اجرای مصوبه قبلی خود این شورا برای طراحی سناریوی پیشنهادی سازمان نظام پزشکی برای تعرفه های بخش خصوصی است.

به گفته زالی، از طرف دیگر به نظر می رسد به دلیل رشد هزینه های بالا و نیز کمبودهای جدی در سنوات قبل رشد 5 درصدی تعرفه ها حتی در بخش دولتی رشد اندکی قلمداد شده است و اداره بخش های دولتی را با چالش های جدی روبه رو می کند.

وی ادامه داد: ازآنجایی که در طول دولت یازدهم متد مورد توافق اعضای شورای عالی بیمه نیل به بحث استراتژیک قیمت تمام شده خدمات در هر دو بخش دولتی و خصوصی بوده است با رشد اندک تعرفه ها حتی در بخش دولتی این مسیر مترقی روشن استراتژیک در تبیین تعرفه های پزشکی دچار چالش جدی خواهد شد.

وی با بیان اینکه اکنون شرایط حاکم بر بخش های دولتی درحوزه سلامت به شدت نیازمند رشد منطقی است، گفت: در صورت بروز هرگونه اختلال در تعیین تعرفه مناسب و منطقی، بخش های ارائه دهنده خدمات بهداشتی و درمانی را با چالش جدی روبه رو خواهد ساخت.

زالی با بیان اینکه تاکید و پیگیری نظام پزشکی بر دو موضوع است، گفت: یکی از این موضوعات پیگیری سناریوی پیشنهادی سازمان نظام پزشکی در مورد تعرفه های بخش خصوصی در سال 96 که منطبق با مصوبه خود این شورا است و مقرر شده است در سال 96 اعلام تعرفه این بخش به صورت منفک و با سازو کار جداگانه از بخش دولتی صورت پذیرد.

وی ادامه داد: همچنین دومین موضوع درخواست از هیات وزیران جهت بازنگری عاجل رشد تعرفه های پیشنهادی برای آنکه مشکلات فعلی بخش درمان دچار پیچیدگی نشود.

زالی اضافه کرد: با گذشت یک فصل از سال و تاخیر در اعلام تعرفه های پزشکی، به معنای واقعی رشد تعرفه ها حتی در صورت 5 درصد بودن از آنجایی که امکان محاسبه اقتصادی تعرفه ها براساس سنوات گذشته از ابتدای سال مسیر نیست بنابراین این رشد پنج درصدی هم کمتر اتفاق خواهد افتاد.

** قرار نبود تعرفه های برخی رشته ها مانند بیهوشی کاهش یابد وی تصریح کرد: در جلسه آخر موضوع تعرفه های پزشکی در سازمان مدیریت و برنامه ریزی که با مشارکت سازمان نظام پزشکی برگزار شد، قرار بود بحث تعدیل تعرفه ها در سایر رشته ها مانند بیهوشی، رادیولوژی و کاردیوگرافی و برخی دیگر از رشته ها فعلا انجام نشود تا با هماهنگی انجمن های ذیربط کار کارشناسی عمیق تری صورت پذیرد.

زالی خاطرنشان کرد: متاسفانه با وجود توافقات اولیه به عمل آمده در مصوبه دیشب هیات وزیران این موضوع هم وجود داشت.

** اعلام پایین ترین نرخ تعرفه ها در 10 سال گذشته وی خاطرنشان کرد: بررسی تدریجی رشد تعرفه های در بخش های دولتی و خصوصی در طول 10 ساله نشان می دهد که اگر رشد 5 درصد ملاک رشد تعرفه ها باشد در واقع پایین ترین میزان رشد تعرفه های پزشکی در دهه اخیر بوده است.

زالی ادامه داد: از آنجایی که این موضوع مشکلات متعددی را در بخش های مختلف ایجاد خواهد کرد درخواست از دکتر حسن روحانی رییس جمهوری این است که با توجه به آنکه بحث سلامت جزو بحث های اجتماعی در دولت دولت دوازدهم خواهد بود با مداخله و مساعدت خود به بازنگری تعرفه ها کمک و مساعدت کند.

وی اضافه کرد: این موضوع انگیزه ارائه دهندگان خدمات در حوزه سلامت را که تاکنون با متانت، صبر و سخت کوشی و با وجود حجم قابل توجه مطالبات معوقه، بار اصلی این طرح بزرگ دولت را به دوش کشیده اند، افزایش خواهد داد.

زالی تاکید کرد: دخالت دولت جهت بازنگری تعرفه ها می تواند موجب ایجاد انگیزه مضاعف در همکاران جامعه پزشکی شود و با توجه به آنکه وزرای بهداشت و درمان و رفاه در جریان ریز مباحث کارشناسی مطروحه در ذیل شورای عالی بیمه کشور بوده اند و قول مساعد جهت حل مشکلات تعرفه ای را تاکنون داشته اند از این دو عضو هیات دولت درخواست می شود با پیگیری خود امکان بازنگری مجدد در تعرفه ها را محقق سازند.

** راه حل مشکل تعرفه ها، قیمت تمام شده خدمات است رییس کل سازمان نظام پزشکی گفت: با توجه به اینکه بارها در جلسه شورای عالی بیمه مورد تاکید قرار گرفته است که راه حل رفع مشکلات تعرفه های پزشکی قیمت تمام شده خدمات است اما قریب 23 سال است که تاکنون این موضوع حلقه مفقوده حوزه اقتصاد سلامت کشور است.

وی اضافه کرد: انتظار می رفت با تدبیر دولت در همگرایی اعضای شورای عالی بیمه در ابعاد کارشناسی و نیز مصوب اولین سال شورای عالی بیمه در این دولت از آنجا که متد مورد تصویب و معقول متد قیمت تمام شده خدمات بوده است مجددا با تلاش اعضای دولت از وزرای بهداشت و رفاه این اصل استراتژیک دوباره مورد توجه قرار گیرد تا این خلا مهم مورد توجه قرار گیرد.

زالی اضافه کرد: از آنجایی که در طول سه سال گذشته مرتب توسط اعضای شورای عالی بیمه به جامعه پزشکی تاکید شد که فرایند واقعی سازی تعرفه ها اگرچه زمان بر است اما عزم شورای عالی بیمه بر تحقق این موضوع است اما بررسی تطبیقی رشد تعرفه ها در سه سال گذشته در بخش های دولتی و خصوصی آن است که در این مسیر گامی برداشته نشده است.

به گفته وی، با توجه به حجم مطالبات جامعه پزشکی در شرایط فعلی اصلاح، بازنگری و به روز سازی تعرفه ها بخشی از این مطالبات را حل می کند چون بیش از سه ماه اعلام تعرفه ها با تاخیر بوده است جامعه پزشکی کشور با درک عمیق شرایط کشور با مدارا و صبر پیشگی، چنین تاخیری را پذیرفته است اما انتظار دارد با بازنگری تعرفه ها در سال 96 این مطالبه جامعه پزشکی توسط دولت اجرایی شود.

زالی افزود: با توجه به تاکید رییس جمهوری درباره استمرار طرح تحول سلامت و تاکید بر درخواست جامعه پزشکی و کارکنان حوزه سلامت برای کمک به دولت برای تعمیق این طرح در دولت دوازدهم اصلاح و بازنگری تعرفه های پزشکی می تواند پاسخی درخور و متعامل برای جامعه پزشکی تلقی شود.

به گزارش سایت قطره و به نقل ازایرنا، هیات دولت در این مصوبه که بر اساس پیشنهادهای شورای عالی بیمه مصوب شد، میزان رشد فرانشیز پرداختی را برای بیماران بستری و بستری موقت شهری در مراکز دولتی 10درصد و برای بیماران بستری و بستری موقت روستایی و ساکنان شهرهای زیر 20 هزار نفر و عشایر در مراکز دولتی با رعایت نظام ارجاع 5 درصد تعیین کرد.

علاوه بر این تعرفه برخی خدمات شامل بیهوشی و درد، سونوگرافی، آنژیوگرافی عروق کرونر، اکوکاردیوگرافی غیرمادرزادی، آنژیوپلاستی عروق کرونر و شیمی درمانی کاهش یافت.

اجتمام*1724*7268 خبرنگار: مهناز بیرانوند * انتشار: حسین فتح الهی *آگاهی از آخرین اخبار اجتماعی و حوادث ایران و جهان در کانال تلگرام گروه اجتماعی ایرنا:
کلید واژه ها: سازمان نظام پزشکی - تعرفه - نظام پزشکی - پزشکی - شورا - شورای - بیمه - عالی - نظام - هیات وزیران - صورت - دولت - اجتماعی - بسته - زالی - رفاه اجتماعی - ایرنا - دوشنبه - بودجه - طراحی - سلامت - هزینه - محروم - مناطق - مردم - رشته - رفاه

آخرین اخبار سرویس:
جمعه آخرین شانس قربانی اسیدپاشی اصفهان برای بازگشت بینایی اش

استخدام کارگر فنی جهت کار در شیشه بالکن

استخدام دکوراسیون داخلی خانه اشرافی در بلوار زرگری شیراز

استخدام میزبان و نیروی ظرفشور در سفره سنتی جهانگردی

اعضای پیکر شهید «مهدی یزدی» اهدا شد

بازگشت دلواپسان؛ «میثم مطیعی» صدای کیست؟ / مخالفان روحانی چه در سر دارند؟

بازگشت به "جامعه شناسی سفری"

جمعه آخرین شانس قربانی اسیدپاشی اصفهان برای بازگشت بینایی اش

یادواره شهدای اطلاعات استان کرمانشاه برگزار می شود

برگزاری دوره های آموزش قرآن کریم در مسجد جامع غدیرخم

فرود اضطراری هواپیما در فرودگاه اصفهان

هشدار حراست دانشگاه شهید بهشتی: مراقب کلاهبرداران باشید

مراسم گرامیداشت شهدای هفتم تیر در ایلام

شیوع خودزنی برای دریافت دیه / دست و پایشان را بی حس می کنند و استخوانشان را می شکنند

باید جغرافیای مستقل و جدید علمی در عرصه بین المللی تعریف شود

هدف برخی جریان های سیاسی، براندازی جریان ارزشی کشور است/ زندگی شما باید در خدمت مبارزه و جنگ باشد

دستگیری یک دانش آموز و 8 کلاهبردار در پرونده لو رفتن سوالات/ سوال ها جعلی بود

افزایش موسسه های مالی از آسیب های امروز جامعه است

دیدارمسئولان قم با خانواده شهید قاسمی/حادثه هفتم تیر سند مظلومیت نظام جمهوری اسلامی است

هشدار شدید شمخانی نسبت به ماجراجویی های آمریکا در سوریه

نمازجمعه تهران به امامت آیت الله امامی کاشانی اقامه می شود

رزمندگان و مداحان گناوه با خانواده شهید مدافع حرم دیدار کردند

هشدار شدید شمخانی نسبت به ماجراجویی های آمریکا در منطقه

ایجاد فضای دوقطبی و نفاق در کشور به هیچ عنوان قابل قبول نیست

شمخانی: ماجراجویی آمریکا در سوریه مصداق بارز بازی با آتش است

سردار سنایی راد در گفت وگو با فارس: ورود سپاه به حوزه سازندگی با درخواست دولت هاست/ دولت ها برخی شرکت ها را درعوض بدهی به سپاه تحمیل کردند

تغییر ساعات کار دستگاه های اجرایی در 9 استان برای مدیریت مصرف برق در تابستان

خدمت رسانی به 300000 زائر زیارت اولی و محروم در حرم امام رضا(ع)

عکس/ شهیدی بر بالین شهیدی دیگر

فرود اضطراری پرواز مشهد - اصفهان در فرودگاه شهید بهشتی اصفهان

رفتارهای ماجرا جویانه آمریکا در سوریه مصداق بارز بازی با آتش است

مردم نگران سپرده هایشان در بانک ها نباشند

چرا مساجد از جوانان خالی شده است؟/ هیئت امناء از افراطی گری بپرهیزند

بهشتی از نوادر بود: بیانی از آیت الله شبری زنجانی

نسبت به 28 شرط مقدمه پذیرش برجام دقت نشد

بافت تاریخی بوشهر به همراه عمارت ملک احیاء می شود

استخدام شرکت پیشتازان سیمای کویر در نجف

استخدام راننده با کامیون 6 تن جهت پخش مواد غذایی در تبریز

استخدام دربان ماهر جهت کار در سفره خانه

استخدام دفتر املاک قصر

هوشنگ گلشیری در تازه ترین شماره ماهنامه اندیشه پویا

استخدام حسابدار مسلط به نرم افزار پازار در شرکت بازرگانی

اجرای 62 برنامه به مناسبت هفته بدون دخانیات در شهرری

استخدام شرکت فارس رود در شیراز

استخدام مدیر آقا جهت مدیریت هایپرمارکت در شرقِ تهران

حقوق های نجومی و اختلاس ها نشانه نفاق است/ جریان نفاق باید از صحنه اجرایی کنار گذاشته شود

فرود اضطراری هواپیما در فرودگاه اصفهان

طنز / سیاست خارجی بُرد - بُرد به چه معناست؟!

اجباری شدن بیمه حوادث به مانند بیمه شخص ثالث

سازمان دارالقرآن کریم از مدیرعامل بانک پارسیان تقدیرکرد

زمان انتخاب کاندیداهای اولیه شهرداری تهران

فاجعه هفتم تیر، چرا و چگونه به وقوع پیوست؟

اهدای اعضای پیکر پاسدار شهید مهدی یزدی به چند بیمار نیازمند

شهیدی:فعالیت های فرهنگی و آگاهی بخش برای مقابله با تروریسم ضرورت دارد

شمخانی در واکنش به تهدیدات اخیر آمریکا علیه سوریه رفتارهای نابخردانه و ماجراجویانه آمریکا در سوریه مصداق بارز بازی با آتش است

ثبت نام آنلاین مسابقات ملی مهارت تهران آغاز شد

کشف 13.5 کیلوگرم انواع موادمخدر در آستارا

کودک و نوجوان؛ حلقه مفقوده فعالیت های فرهنگی و هنری دفاع مقدس

مخالفت حراست دانشگاه شهید بهشتی با برگزاری سالگرد عباس کیارستمی

شیوه نامه اجرایی طرح «هر مسجد یک جهیزیه» ابلاغ شد

انتقاد از وزیر دفاع ژاپن به دلیل نقض بی طرفی سیاسی

پافشاری دانش آموزان در لورفتن سوالات/تکذیب هم به مجلسی ها رسید/وزیر سکوت اختیار کرد!؟

هشدار شدید شمخانی نسبت به ماجراجوییهای آمریکا در سوریه

هشدارشدید شمخانی نسبت به ماجراجویی های آمریکا در سوریه

جز فقر و محرومیت کسی در خانه این خانواده هشت نفره را نزده است!

مزارهای شهدای هفتم تیر در قم گلباران شد

نشست خبری استاندار اصفهان

ارجاع طرح بهسازی بافت پیرامون حرم رضوی به شورای عالی شهرسازی

7 اشتباه رایج در خرید لب تاپ

آمریکا: ایران در اجرای برجام تخلف نداشته است

اختلاف نظر حقوقی دیوان محاسبات عمومی با شهرداری ها را سیاسی نکنید

در جلسه هیات دولت مصوب شد تغییر ساعات کار دستگاه های اجرایی در 9 استان برای مدیریت مصرف برق در تابستان

عملکرد خدمات شهری اردبیل در خرداد ماه سال جاری

اولین یادواره شهدای سازمان نظام مهندسی ساختمان استان اردبیل برگزار می شود

نماهنگ/ ذخیره هایمان را حفظ کنیم

دستگیری کارمند یک حوزه امتحانی در جنوب کشور

فارسان، شهرستان برتر در اجرای برنامه جزء خوانی ماه مبارک رمضان

شورای هماهنگی کمترین هماهنگی را با مدیریت استان اصفهان دارد

برگزاری یادواره سردار شهید علیرضا خلوص دهقانپور در صومعه سرا

شماره های جدید «شاهد جوان» و «شاهد نوجوان» منتشر شد

روزنامه دریا: بسیج رسانه در گود مناطق محروم

افتتاح سه پروژه گردشگری با حضور معاون رییس جمهور در گیلان

هشدار دانشگاه شهید بهشتی درباره یک کلاهبرداری مالی

30حزب بزرگ اصلاح طلب چه وضعیتی دارند؟ + جدول

دادستان ایلام: پلمپ شهربازی کوثر تا رفع ایرادهای آن ادامه می یابد

داستان لوگوی روزنامه ای که به خون آغشته شد

ظریف: جلسه بسیار خوبی درباره برجام با مسوولان ایتالیایی داشتیم

داستان پیدا شدن پیکر شهید بهشتی

اسماعیلیان: وکیل حامی حقوق مردم است/650 هزار فارغ التحصیل حقوق در کشور داریم

آخرین اخبار از گزارش کمیته بررسی حادثه تروریستی مجلس

طنز / سیاست خارجی بُرد - بُرد به چه معناست؟!

کاهش تولد کودکان معلول با انجام غربالگری ژنتیک

استخدام مسئول دفتر با حقوق و بیمه مناسب در تهران

استخدام همکار با مدرک تحصیلی دیپلم در دفتر شرکت

متقاضیان فرزندخواندگی خواهان پذیرش موقتی کودکان نیستند

استخدام منشی خانم مسلط به تایپ در موسسه حقوقی

سازمان دارالقرآن کریم از مدیرعامل بانک پارسیان تقدیرکرد

توهین کنندگان به رییس جمهور شناسایی شدند

چه کسانی آیت الله خامنه ای را ترور کردند؟

دبیرکل مقاومت اسلامی نُجَباء: آرزو دارم گمنام شهید شوم

آغاز طرح تابستانی «قرآن، کتاب زندگی» از دهم تیر

ساختمان دادگستری حاجی آباد به بهره برداری رسید

مردم نگران سپرده هایشان در بانک ها نباشند

تبیین عوامل تعالی و پیشرفت معنوی انسان برای زائران غیر ایرانی در حرم رضوی

راستگرایان سنتی بر سر دو راهی سرنوشت ساز

بررسی رابطه FATF و تحریم های جدید آمریکا در برنامه امشب چوب خط

حقوق بشرآمریکایی دروغی بزرگ است

مقام مسئول: پروژه تامین منظومه ماهواره ناوبری ایران آغاز شد

تعداد دانشجوهای ایرانی مهاجر چقدر تغییر کرده است؟

کشفیات مواد مخدر در همدان 46 درصد رشد یافت

در بازدید از جبهه های مرزی یمن رییس شورای سیاسی یمن: از جبهه مرزی متجاوزان را به زانو در می آوریم

بازخوانی «نامه های فهیمه»/ زوجی که عشق را در جنگ معنا کردند

به مناسبت هشتم تیر روز مبارزه با سلاح های شیمیایی و میکروبی

آیین بزرگداشت شهدای هفتم تیر در ایرانشهر برگزار شد

صلاحیت هزینه ساز دیوان عالی کشور

حضور ظریف در نشست شورای روابط خارجی اروپا

فرود اضطراری هواپیما در فرودگاه اصفهان

برگزاری یادواره سردار شهید علیرضا خلوص دهقانپور در صومعه سرا

برپایی نماز جمعه این هفته تهران به امامت آیت الله امامی کاشانی

تقدیر رهبر معظم انقلاب از تلاش های ستاد دیه در آزادی زندانیان جرایم غیرعمد

کار شرم آور در کنار اتوبان تهران شمال! + عکس

مصاحبه به جا مانده از شهید بابایی

استخدام نقاش درجه یک در منطقه طردشتِ تهران

آخرین وضعیت ترافیکی جاده های کشور

اعضای پیکر شهید مهدی یزدی به چند بیمار نیازمند عضو اهدا شد

سردار جوانی: نابخردی مقامات سعودی مشهود است

استخدام کمک حسابدار آقا در محدوده گیشا تهران

نماز سردار سلیمانی در حرم امام رضا (ع) +عکس

جلسه هیئت دولت بدون حضور روحانی برگزار شد

تصاویر/ سالروز انفجار بمب در دفتر مرکزی حزب جمهوری اسلامی

متاسفانه با دولتی سر و کار داریم که رکورد توهین به منتقد را از حد گذرانده است

منتفی شدن برنامه سالروز درگذشت کیارستمی

200 شرکت کرواسی برای توسعه مناسبات با ایران اعلام آمادگی کردند

چند درصد از فالورهای سلبریتی ها واقعی است؟

لزوم تلاش جهادی برای حل مشکلات/ با « ایجاد اشتغال» امید به زندگی بیشتر می شود

جیره بندی آب در خوزستان صحت ندارد

اجرای 62 برنامه به مناسبت هفته بدون دخانیات در منطقه 20

کاهش 15 درصدی طلاق در مشهد

«یاوران عدالت» پاسخگوی سوالات حقوقی مسافران مترو

آیین بزرگداشت شهدای هفتم تیر در ایرانشهر برگزار شد

جوانرود یکی از امن ترین شهرستان های کشور است

افتتاح 2 سرای محله در محدوده منطقه یک رشت

افراد و جریانها نظرات شخصی خود را بنام استانداری بیان نکنند

اجباری شدن بیمه حوادث به مانند بیمه شخص ثالث

جهانگیری آیین نامه بخشی از تبصره (5) قانون بودجه سال 1396 کل کشور را ابلاغ کرد

معاون اول رییس جمهور به گیلان سفر می کند

ویدئو / سخنان ظریف در کنفرانس شورای روابط خارجی اروپا

گلباران مزار شهدای هفتم تیر/مزار 9شهید فاجعه تروریستی درحزب جمهوری اسلامی درقم

تقدیر رهبر انقلاب از تلاش های ستاد دیه

استخدام اپراتور و پارکبان آقا با حقوق ثابت در تهران

استخدام تعدادی نصاب ماهر جهت کار کابینت در تهران

استخدام فرکار حرفه ای جهت ساندویچی در خراسان رضوی

استخدام تعدادی چرخکار ماهر جهت تولیدی شلوار در تهران

استخدام همکار خانم آشنا به کامپیوتر در تعمیرگاه پلی استیشن

استخدام چلوکبابی حاج کاظم واقع در تبریز

رایزنی دو روزه ظریف با مقامات آلمان

حال ناخوش ایرانیان و بدشانسی جوانان ایرانی

توییت کواکبیان: روحانی اولین نفری بود که در مجلس اول علیه بنی صدر سخن گفت

تفاوت نسخه تلویزیونی ایستاده در غبار با نسخه سینمایی

عکس/ شهیدی بر بالین شهیدی دیگر

داستان احضار چند ساعته دبیر یک خبرگزاری و موج اتهام زنی علیه دولت

یادواره شهدای هفتم تیر در یزد برگزار می شود

برگزاری مراسم هفتم تیر در 12 نقطه شهری استان مرکزی

سید حسن خمینی: توانمندی فقهی شهید بهشتی زیر سایه توانایی های سیاسی او پنهان مانده است

انتشار نفس و روح در فلسفه اسلامی و آیات و روایات

شهید حجت الاسلام صادقی عمر خود را وقف پیاده کردن اهداف انقلاب اسلامی و اقامه نماز کرد

برگزاری مراسم بزرگداشت شهدای هفت تیر در خرم آباد

حمایت مجلس نمایندگان آمریکا از اصل دفاع متقابل ناتو

شهدای ترور ؛ سند مظلومیت ملت ایران + فیلم

رأی گیری مجدد یونسکو درباره قدس و الخلیل

مداح عید فطر؛ توهین یا تبعیض؟!

اداره کل بازرسی استان زنجان به دنبال مچ گیری نیست

دستگیری یک دانش آموز و 8 کلاهبردار در پرونده لو رفتن سوالات /مالباختگان شکایت کنند

موکب های اربعین حسینی در ایلام پروانه فعالیت دریافت می کنند/ تشکیل 45 پرونده فعالیت

چه کسی دفتر حزب جمهوری اسلامی را منفجر کرد!+ تصاویر

قاسمی: سپاه به مبارزه با تروریسم ادامه می دهد

جلسه هیئت دولت بدون حضور روحانی برگزار شد

تردید قانونگذاران آمریکایی درباره طرح تحریم های ایران و روسیه

واکنش اصولگرایان و اصلاح طلبان به حاشیه عید فطر

30 نفر زندانی در سیستان و بلوچستان مشمول مجازات جایگزین حبس شدند

شهید بهشتی "مجاهد در راه اسلام" بود/ لزوم توجه و استفاده از دیدگاه شهید بهشتی در جامعه

اولین لیست کاندیدای شهرداری تهران چهاردهم مشخص می شود

تصویب لایحه موافقتنامه بین المللی روغن زیتون و کنسرو زیتون

پیشگیری از وقوع آسیب های اجتماعی وظیفه همگان است

«شب دنیا» کتابی با محوریت اسارت یکی از فرماندهان بزرگ جنگ

شاهد ماجرای هفتم تیر 1360

داغ لاله ها در سردشت

خطبه نماز عید سعید فطر در یزد

پشت پرده مافیای ویزا در سفارتخانه ها

دیدار لاریجانی با رییس مجلس کره جنوبی

بیانیه جمعیت پیشگامان اعتدال و اخلاق استان اصفهان درباره انتخاب اعضای کابینه دولت

کمتر کسی به توانایی علمی شهید بهشتی در علوم اسلامی پرداخته است

شهدای تیرماهِ لانه جاسوسی

استخدام فروشنده با تجربه آرایشی در محدوده ونکِ تهران

استخدام حسابدار و منشی جهت شرکت ساختمانی در تبریز

استخدام کارگر ساده ظرفشوی جهت کار در رستوران بین المللی

استخدام طراح مسلط به فتوشاپ در محدوده تهرانپارسِ تهران

استخدام راننده جهت تاکسی کالسکه در کرج

استخدام کارگر ساده آشپزخانه در محدوده جاده کلات مشهد

سیدحسن خمینی: توانمندی فقهی مرحوم بهشتی در زیر سایه جهات سیاسی اش پنهان مانده است/ او در علوم اسلامی سرآمد و ممتاز بود

رییس کل سازمان نظام پزشکی: تعرفه های پزشکی بازنگری شود

رییس کل سازمان نظام پزشکی: تعرفه های پزشکی بازنگری شود