مطالب مرتبط:
رییس کل سازمان نظام پزشکی: تعرفه های پزشکی بازنگری شود
رییس سازمان نظام مهندسی ساختمان کشور: تخلفات ماده 100 محل درآمد شهرداری ها شده است/ خودکفایی شهرداری ها آغاز چالش نظام شهرسازی
تعرفه های پزشکی سال 96 اعلام شد/عبور از بن بست تعرفه ها
رشد 5درصدی تعرفه های پزشکی/تغییر در پرداخت سهم بیماران بستری
رشد 5درصدی تعرفه های پزشکی 96/تغییر در پرداخت سهم بیماران بستری
5 + 1
یارانه ها
مسکن مهر
قیمت جهانی طلا
قیمت روز طلا و ارز
قیمت جهانی نفت
اخبار نرخ ارز
قیمت طلا
قیمت سکه
آب و هوا
بازار کار
افغانستان
تاجیکستان
استانها
ویدئو های ورزشی
طنز و کاریکاتور
بازار آتی سکه
دوشنبه، 29 خرداد 1396 ساعت 16:402017-06-19سياسي

رییس کل سازمان نظام پزشکی: تعرفه های پزشکی بازنگری شود


تهران- ایرنا- رییس کل سازمان نظام پزشکی گفت: از آنجا که تعرفه های پزشکی سال 96 شب گذشته (یکشنبه) ازسوی هیات وزیران اعلام شده است اما ما درخواست بازنگری و تجدید نظر درباره این تعرفه ها را داریم.

- علیرضا زالی روز دوشنبه درگفت وگو با خبرنگاراجتماعی ایرنا افزود: مصوبه شب گذشته هیات وزیران درباره اعلام تعرفه های پزشکی تقریبا ازنظر زمانی با تاخیر صورت گرفت، اما با وجود تصویب اعضای شورای عالی بیمه که مقرر شد تعرفه های بخش خصوصی نسبت به بخش دولتی با ساز و کار و مکانیزم جداگانه و به صورت منفک اعلام شود اما این موضوع هم مشخص نشده است.

وی با بیان اینکه هنوز مشخص نیست این اعلام 5 درصدی تعرفه ها برای بخش خصوصی و دولتی است، تصریح کرد: شورای عالی بیمه در ابتدای سال جاری دوباره تشکیل جلسه داد و براساس مصوبه این شورا، سناریوی تعرفه بخش خصوصی به دولت تحویل شد که این مهم انجام نشده است.

زالی ادامه داد: از طرفی دیگربا توجه به اینکه تعرفه های بخش خصوصی درسال 96 در آذرماه سال 95 تحویل وزرای بهداشت، تعاون، کار و رفاه اجتماعی شده بود در تعرفه های بخش خصوصی علاوه بر تعرفه ها مباحث سیاستگذاری تعرفه ای گنجانده شده است که در صورت تحقق پروتکل های پیشنهادی علاوه بر رشد متوازن و منطقی تعرفه ها، پرداخت از جیب مردم نیز به صورت متناسب کنترل می شده است.

وی بیان داشت: ضمن اینکه بسته پیشنهادی زمانی به شورای عالی بیمه داده شده که با توجه به موضوع بودجه پیشنهادی کشور، زمان کافی برای بررسی آن وجود داشته است.

رییس کل سازمان نظام پزشکی گفت: اجرای بسته نظام پزشکی که آبان ماه به شورای عالی بیمه درباره تعرفه های پزشکی ارسال شد، علاوه بر رشد منطقی تعرفه ها موجب عدالت در تعرفه های بین رشته ای و تعرفه های ترجیحی در مناطق محروم و گروههای آسیب پذیر عضو سلامت می شود که متاسفانه مجموعه این بسته مورد توجه واقع نشده است.

وی تاکید کرد: همچنین تعرفه بخش خصوصی که قرار بود بخش عمده ای از آن بر مبنای نظر کارشناسان سازمان نظام پزشکی در شورای عالی بیمه مورد توجه واقع شود به دلیل عدم تشکیل شورای عالی بیمه در سال جاری و با وجود مصوبه خود این شورا با مشکلاتی رو به رو بوده است بنابراین درخواست سازمان نظام پزشکی تشکیل جلسه شورای عالی بیمه و اجرای مصوبه قبلی خود این شورا برای طراحی سناریوی پیشنهادی سازمان نظام پزشکی برای تعرفه های بخش خصوصی است.

به گفته زالی، از طرف دیگر به نظر می رسد به دلیل رشد هزینه های بالا و نیز کمبودهای جدی در سنوات قبل رشد 5 درصدی تعرفه ها حتی در بخش دولتی رشد اندکی قلمداد شده است و اداره بخش های دولتی را با چالش های جدی روبه رو می کند.

وی ادامه داد: ازآنجایی که در طول دولت یازدهم متد مورد توافق اعضای شورای عالی بیمه نیل به بحث استراتژیک قیمت تمام شده خدمات در هر دو بخش دولتی و خصوصی بوده است با رشد اندک تعرفه ها حتی در بخش دولتی این مسیر مترقی روشن استراتژیک در تبیین تعرفه های پزشکی دچار چالش جدی خواهد شد.

وی با بیان اینکه اکنون شرایط حاکم بر بخش های دولتی درحوزه سلامت به شدت نیازمند رشد منطقی است، گفت: در صورت بروز هرگونه اختلال در تعیین تعرفه مناسب و منطقی، بخش های ارائه دهنده خدمات بهداشتی و درمانی را با چالش جدی روبه رو خواهد ساخت.

زالی با بیان اینکه تاکید و پیگیری نظام پزشکی بر دو موضوع است، گفت: یکی از این موضوعات پیگیری سناریوی پیشنهادی سازمان نظام پزشکی در مورد تعرفه های بخش خصوصی در سال 96 که منطبق با مصوبه خود این شورا است و مقرر شده است در سال 96 اعلام تعرفه این بخش به صورت منفک و با سازو کار جداگانه از بخش دولتی صورت پذیرد.

وی ادامه داد: همچنین دومین موضوع درخواست از هیات وزیران جهت بازنگری عاجل رشد تعرفه های پیشنهادی برای آنکه مشکلات فعلی بخش درمان دچار پیچیدگی نشود.

زالی اضافه کرد: با گذشت یک فصل از سال و تاخیر در اعلام تعرفه های پزشکی، به معنای واقعی رشد تعرفه ها حتی در صورت 5 درصد بودن از آنجایی که امکان محاسبه اقتصادی تعرفه ها براساس سنوات گذشته از ابتدای سال مسیر نیست بنابراین این رشد پنج درصدی هم کمتر اتفاق خواهد افتاد.

** قرار نبود تعرفه های برخی رشته ها مانند بیهوشی کاهش یابد وی تصریح کرد: در جلسه آخر موضوع تعرفه های پزشکی در سازمان مدیریت و برنامه ریزی که با مشارکت سازمان نظام پزشکی برگزار شد، قرار بود بحث تعدیل تعرفه ها در سایر رشته ها مانند بیهوشی، رادیولوژی و کاردیوگرافی و برخی دیگر از رشته ها فعلا انجام نشود تا با هماهنگی انجمن های ذیربط کار کارشناسی عمیق تری صورت پذیرد.

زالی خاطرنشان کرد: متاسفانه با وجود توافقات اولیه به عمل آمده در مصوبه دیشب هیات وزیران این موضوع هم وجود داشت.

** اعلام پایین ترین نرخ تعرفه ها در 10 سال گذشته وی خاطرنشان کرد: بررسی تدریجی رشد تعرفه های در بخش های دولتی و خصوصی در طول 10 ساله نشان می دهد که اگر رشد 5 درصد ملاک رشد تعرفه ها باشد در واقع پایین ترین میزان رشد تعرفه های پزشکی در دهه اخیر بوده است.

زالی ادامه داد: از آنجایی که این موضوع مشکلات متعددی را در بخش های مختلف ایجاد خواهد کرد درخواست از دکتر حسن روحانی رییس جمهوری این است که با توجه به آنکه بحث سلامت جزو بحث های اجتماعی در دولت دولت دوازدهم خواهد بود با مداخله و مساعدت خود به بازنگری تعرفه ها کمک و مساعدت کند.

وی اضافه کرد: این موضوع انگیزه ارائه دهندگان خدمات در حوزه سلامت را که تاکنون با متانت، صبر و سخت کوشی و با وجود حجم قابل توجه مطالبات معوقه، بار اصلی این طرح بزرگ دولت را به دوش کشیده اند، افزایش خواهد داد.

زالی تاکید کرد: دخالت دولت جهت بازنگری تعرفه ها می تواند موجب ایجاد انگیزه مضاعف در همکاران جامعه پزشکی شود و با توجه به آنکه وزرای بهداشت و درمان و رفاه در جریان ریز مباحث کارشناسی مطروحه در ذیل شورای عالی بیمه کشور بوده اند و قول مساعد جهت حل مشکلات تعرفه ای را تاکنون داشته اند از این دو عضو هیات دولت درخواست می شود با پیگیری خود امکان بازنگری مجدد در تعرفه ها را محقق سازند.

** راه حل مشکل تعرفه ها، قیمت تمام شده خدمات است رییس کل سازمان نظام پزشکی گفت: با توجه به اینکه بارها در جلسه شورای عالی بیمه مورد تاکید قرار گرفته است که راه حل رفع مشکلات تعرفه های پزشکی قیمت تمام شده خدمات است اما قریب 23 سال است که تاکنون این موضوع حلقه مفقوده حوزه اقتصاد سلامت کشور است.

وی اضافه کرد: انتظار می رفت با تدبیر دولت در همگرایی اعضای شورای عالی بیمه در ابعاد کارشناسی و نیز مصوب اولین سال شورای عالی بیمه در این دولت از آنجا که متد مورد تصویب و معقول متد قیمت تمام شده خدمات بوده است مجددا با تلاش اعضای دولت از وزرای بهداشت و رفاه این اصل استراتژیک دوباره مورد توجه قرار گیرد تا این خلا مهم مورد توجه قرار گیرد.

زالی اضافه کرد: از آنجایی که در طول سه سال گذشته مرتب توسط اعضای شورای عالی بیمه به جامعه پزشکی تاکید شد که فرایند واقعی سازی تعرفه ها اگرچه زمان بر است اما عزم شورای عالی بیمه بر تحقق این موضوع است اما بررسی تطبیقی رشد تعرفه ها در سه سال گذشته در بخش های دولتی و خصوصی آن است که در این مسیر گامی برداشته نشده است.

به گفته وی، با توجه به حجم مطالبات جامعه پزشکی در شرایط فعلی اصلاح، بازنگری و به روز سازی تعرفه ها بخشی از این مطالبات را حل می کند چون بیش از سه ماه اعلام تعرفه ها با تاخیر بوده است جامعه پزشکی کشور با درک عمیق شرایط کشور با مدارا و صبر پیشگی، چنین تاخیری را پذیرفته است اما انتظار دارد با بازنگری تعرفه ها در سال 96 این مطالبه جامعه پزشکی توسط دولت اجرایی شود.

زالی افزود: با توجه به تاکید رییس جمهوری درباره استمرار طرح تحول سلامت و تاکید بر درخواست جامعه پزشکی و کارکنان حوزه سلامت برای کمک به دولت برای تعمیق این طرح در دولت دوازدهم اصلاح و بازنگری تعرفه های پزشکی می تواند پاسخی درخور و متعامل برای جامعه پزشکی تلقی شود.

به گزارش سایت قطره و به نقل ازایرنا، هیات دولت در این مصوبه که بر اساس پیشنهادهای شورای عالی بیمه مصوب شد، میزان رشد فرانشیز پرداختی را برای بیماران بستری و بستری موقت شهری در مراکز دولتی 10درصد و برای بیماران بستری و بستری موقت روستایی و ساکنان شهرهای زیر 20 هزار نفر و عشایر در مراکز دولتی با رعایت نظام ارجاع 5 درصد تعیین کرد.

علاوه بر این تعرفه برخی خدمات شامل بیهوشی و درد، سونوگرافی، آنژیوگرافی عروق کرونر، اکوکاردیوگرافی غیرمادرزادی، آنژیوپلاستی عروق کرونر و شیمی درمانی کاهش یافت.

اجتمام*1724*7268 خبرنگار: مهناز بیرانوند * انتشار: حسین فتح الهی *آگاهی از آخرین اخبار اجتماعی و حوادث ایران و جهان در کانال تلگرام گروه اجتماعی ایرنا:
کلید واژه ها: سازمان نظام پزشکی - تعرفه - نظام پزشکی - پزشکی - شورا - شورای - بیمه - عالی - نظام - هیات وزیران - صورت - دولت - اجتماعی - بسته - زالی - رفاه اجتماعی - ایرنا - دوشنبه - بودجه - طراحی - سلامت - هزینه - محروم - مناطق - مردم - رشته - رفاه

آخرین اخبار سرویس:
خبرنگاران مازندرانی رودیداد بزرگ اربعین امسال را پوشش می دهند

یادگار امام: آیت الله هاشمی بسیار جوان اندیش و فرزند زمان خویشتن بود

راه اندازی 2 مرکز آموزشی جهاد دانشگاهی در اردبیل

شهردار سنندج پس از 17 ماه مدیریت برنامه خاصی برای ساماندهی دست فروشان دارد

گزینه روی میز ایران از نگاه آیت الله علم الهدی

شهید حججی ها در دهه 90 آزادگی را تکرار کردند

توزیع نوشت افزار ایرانی اسلامی در کشور

یادواره 26 شهید والامقام و5 شهید گمنام در محی ابادکرمان+گزارش

اقامه نماز وحدت بخش جمعه درشهرهای استان مرکزی

نشانه های خیانت قدرت های استکباری علیه ملت ایران مشهود است

نمایندگان در بررسی وزراء دولت بر اساس ارزش های اسلامی عمل کنند

تقابل و مدیریت عقل و هوس شخصیت انسان را تشکیل می دهد

ابراز ناخرسندی نماینده اردکان یزد از طولانی شدن طرح های عمرانی

رضا کیانیان: نباید دستمان جلوی حاکمیت دراز باشد

راهکارهای تسهیل فعالیت های اقتصادی ایران در ارمنستان بررسی شد

بزرگترین سیارک به زمین نزدیک می شود

انتقاد شدید آیت الله مکارم به سودهای بانکی

شهدای دهه هفتادی مدافع حرم/پوستر

نام خیابان نفت را برای مصدق نامگذاری کنید

ابراز ناخرسندی نماینده اردکان یزد از طولانی شدن طرح های عمرانی

هشتمین شماره هفته نامه شهرزاد منتشر شد

استقبال نمازگزاران جمعه قم از خانواده شهید حججی +گزارش

رحیمی: صحت انتخابات شورای شهر لواسان در سه مرحله تایید شده است

تأکید امام جمعه یزد بر ضرورت انتخاب شهرداری کارآمد فارغ از مسائل حزبی

خطیب جمعه بیرجند: جوانان باید از شهید حججی الگو بگیرند

بهتر بود قبل از رحلت آیت الله هاشمی خیابانی به نام او نامگذاری می شد/ هفته آینده درباره قالیباف صحبت می کنم

بهتر بود قبل از رحلت آیت الله هاشمی خیابانی به نام او نامگذاری می شد

مذاکرات ایران و عربستان با موضوع حج عمره سال آینده

محمدباقر قالیباف: 🔹آقای هاشمی به طور خیلی دقیق پیگیر موضوع تبادل اسرا بود.

درخواست سیدمحمود دعایی برای نامگذاری خیابانی به نام "دکتر مصدق"

11 و نیم میلیون جوان ایرانی در سن ازدواج

عطر یک دلاری انصاری سوژه پرسپولیسی ها + عکس

هشتمین شماره هفته نامه شهرزاد منتشر شد

اقامه نماز دشمن شکن جمعه در مصلاهای فارس

بهتر بود قبل از رحلت آیت الله هاشمی خیابانی به نام او نامگذاری می شد/ هفته آینده درباره قالیباف صحبت می کنم

شهید حججی ها در دهه 90، آزادگی را تکرار کردند

اتوبان نیایش به «آیت الله هاشمی رفسنجانی» تغییر نام یافت

یکی از جنبه های مغفول اجرا و تحقق حقوق شهروندی مشارکت نهادهای غیر دولتی است

کسب و کارهای مجازی صاحب اتحادیه شدند

پاسخ مکتوب «آذری جهرمی» به سوالات نمایندگان

کودتای 28مرداد+فیلم

مسیر زنجان به گیلان نزدیک تر می شود

برجام فرصتی بود که مردم بدانند آمریکا و اروپا بدعهدی می کنند

آیت الله حسینی بوشهری: جهاد در کنار علمای بزرگ عراق از خصوصیات بارز آیت الله نایینی بود

پُست عجیب آزاده نامداری درباره وداع! +عکس

محسن هاشمی: از شورای شهر چهارم تهران و کمیته نامگذاری معابر و نیز آقای قالیباف به خاطر این نامگذاری تشکر می کنم.

نام آیت الله هاشمی رفسنجانی بر بزرگراه غرب پایتخت + تصاویر

مسائل تهران از دید آیت الله هاشمی غایب نبود

فیلم/ عذرخواهی رسمی مجری جنجالی از استقلالی ها

ترامپ بار دیگر بر ضدیت خود با اسلام تاکید کرد

عکس/ شوخی آمیخته با واقعیت! (حتما ببینید)

درخواست سید محمود دعایی برای نامگذاری خیابانی به نام "دکتر مصدق"

محسن هاشمی: آیت الله هاشمی از 14 سالگی برای سعادت و آبادانی ایران تلاش کرد/ اعتبار ما هر چه هست از اوست

لادن حیدری: یکی از جنبه های مغفول اجرا و تحقق حقوق شهروندی مشارکت نهادهای غیر دولتی است

نمایشگاه "وادی السلام" در صحن گلزار شهدای رشت برپا شد + تصاویر

واکنش رضایی به حادثه تروریستی بارسلون

انتشار کتاب هایی درباره کودکان خاص

فراخوان همایش ملی رویکردهای نوین در مطالعات زبان و ادبیات

آیت الله هاشمی از 14 سالگی برای سعادت و آبادانی ایران تلاش کرد/ اعتبار ما هر چه هست از اوست

مزار شهید فرانسوی دفاع مقدس میزبان قدم های پدر

جشنی برای تجلیل از آزادگان

ارتقای قدرت دفاعی یک ضرورت است

یکی از جنبه های مغفول اجرا و تحقق حقوق شهروندی مشارکت نهادهای غیر دولتی است

لزوم بنا نهادن مساجد در تمام مناطق ارومیه

شهادت شهید حججی زمینه را برای ریشه کنی ظلم دشمنان ایجاد کرد

دولت از نیروهای متخصص اهل سنت در مسئولیت ها استفاده کند

نقش علما در استقلال افغانستان

استخدام 11 ردیف شغلی در یک مجموعه رستوران وکافی شاپ

استخدام چند نیروی خدماتی خانم در یک کلینیک زیبایی معتبر

بازسازی جایگاه برند از طریق برنامه روابط عمومی

درخواست نائب رییس مجلس از بزرگان برای حل مسئله حصر

زیارت مزار شهید فرانسوی توسط خانواده اش پس از 30 سال

شهدای مدافع حرم نور چشم ایرانیان هستند

اردوغان برای انتخابات آلمان پیام فرستاد

نمایندگان در انتخاب وزیر اصلح دقت کنند

استاندار: 75 کیلومتر از پروژه چهار خطه کردن ایلام به مهران تا اربعین بهره برداری می شود

رتبه برتر کنکور: خانواده نقش مهمی در موفقیت فرزندان دارد

آیت الله هاشمی از 14 سالگی برای سعادت و آبادانی ایران تلاش کرد/ اعتبار ما هر چه هست از اوست

اتوبان نیایش به «آیت الله هاشمی رفسنجانی» تغییر نام داد

تصاویر:طراحی داخلی حمام : مدرن ،زیبا،دنج

عکس نوشته(جملکس)امروز/تفاوت بزرگی و پیری...

ماجرای اعزام تیم 500 نفره سیا به مراسم اربعین

آیت الله هاشمی از 14 سالگی برای سعادت و آبادانی ایران تلاش کرد

واکنش رضایی به حوادث تروریستی در بارسلون

نخستین گروه زائران مازنی رهسپار سرزمین وحی شدند

بعد از گذشت 31 سال پیکر پاک شهید مهدی اندرواژ شناسایی شد

برگزاری همایش " میزبانی تا ظهور" + فیلم

شهدای مدافع حرم سبب گسترش جبهه مقاومت اسلامی شدند

گفتمان سازی، ایده ای نوظهور در علوم انسانی - اسلامی است

آیت الله هاشمی از 14 سالگی برای سعادت و آبادانی ایران تلاش کرد/ اعتبار ما هر چه هست از اوست

علم الهدی: مدافعان حرم نیروی اعزامی امام رضا هستند

استقبال گرم نمازگزاران جمعه قم از خانواده شهید حججی

مجمع تشخیص مصلحت نظام پارلمان قدرتمندی برای تقویت نظام است

تاکید امام جمعه ملکشاهی به قدردانی از خدمات ارزنده دولت

بزرگداشت حماسه چالدران در تهران برگزار می شود

امام جمعه مهاباد: آزادگان الگوی ایستادگی و رزمندگان ولایت هستند

عکس دلخراش دو برادر غرق شده در سد شهید عباسپور

عملیات تروریستی بارسلون زنگ خطری برای جامعه جهانی بود

هتل کاروانسرای مشیر یزد

4 سال مدیریت کم حاشیه ربیع فلاح در مازندران/ پناه برا خدا از مسئولان افراطی و تندرو

هفت سنگ؛ زلاتان به رقابت با رونالدو می رود

هتل آساره تهران

مهریه همسر شهید حججی چه بود؟

تشییع پیکر یک شهید مدافع حرم افغانستانی در تهران

مراسم اهدای نشان عکاس سال مطبوعاتی ایران برگزار می شود

تصاویر/ حضور پدر شهید کمال کورسل بر سر مزار فرزندش پس از 30 سال

نودوپنجمین شماره خط حزب الله منتشر شد

آیت الله علم الهدی: گزینه روی میز ایران شهید حججی است

حضور خانواده تنها شهید اروپایی در ایران

عملیات تروریستی بارسلون زنگ خطری برای جامعه جهانی بود/ بومرنگ تروریسم به غرب بازگشته است

شب خاطره حماسه پاوه

دولت دوازدهم از نیروهای کارآمد و متخصص انتخاب شود/ لزوم ترویج روحیه شهادت طلبی در نسل چهارم

روحانی مخالف شیوه فعلی یارانه ها بود اما طرح جدیدی هم نداشت/ برجام فرصتی بود که مردم بدانند آمریکا و اروپا بدعهدی می کنند

امام جمعه زاهدان: به وزرایی جهادی و کارآمد نیازمندیم

قصد نامزدی ریاست شورای شهر را دارم

عملیات تروریستی بارسلون زنگ خطری برای جامعه جهانی بود/ بومرنگ تروریسم به غرب بازگشته است

امام جمعه کرمانشاه: شهادت شهید حججی انقلابی در دنیا راه انداخت

گذری بر خطبه های نماز جمعه در فارس

اندیشه مخالفت با اسلامی سازی علوم انسانی آپارتایدی و انحصارگرایانه است

بالا رفتن سن ازدواج و آمار طلاق با وجود الگوی امام علی(ع) و حضرت زهرا(س) مایه تأسف است

شهید حججی ها در دهه 90، آزادگی را تکرار کردند

نمایندگان وزیری را بر سر کار نیاورند که به دنبال توجیه اعمال استکبار باشد

خطیبان نماز جمعه:نمایندگان به وزیران انقلابی وولایی رای دهند/نام شهید حججی جاودانه شد

تابش: زمان احداث 90درصد طرحهای عمرانی تا زمان بهره برداری طولانی است

استخدام بازاریاب،ویزیتور باحقوق ثابت،پورسانت،بیمه،پاداش در تهران

شهید حججی ذره ای از عزت خود را در برابر دشمنان اسلام لکه دار نکرد/ خون شهید حججی نابودی داعش را به دنبال دارد

خوش چهره در برنامه دست خط: روحانی مخالف شیوه فعلی یارانه ها بود اما طرح جدیدی هم نداشت/ برجام فرصتی بود که مردم بدانند آمریکا و اروپا بدعهدی می کنند/ ناگفته های مناظره تاریخی سال 84

خطیب جمعه زنجان :لزوم توجه ویژه مسئولان به مشکلات مردم

شهادت شهید حججی موجی از عزت و عظمت را در کشور و جهان پدید آورد+ فیلم

مسئولان مراقب توطئه‎های آمریکا و انگلیس باشند

مسجد باید محل تربیت مدیران کشور باشد

دیدار روحانی با خانواده شهیدان « اصغری ترکانی »

امام جمعه بوشهر: کودتای 28 مرداد هیچ وقت در ایران تکرار نخواهد شد

27 مرداد؛ گزارش نماز جمعه تهران

عکس/ توضیحات مدیر کارخانه در مورد اجباری کردن نماز

استخدام مسئول دفتر مسلط به آفیس در شرکت پخش سایه سمن

توییت دکتر احمدی نژاد در مورد سفر چند سال گذشته خود به مکه مکرمه و زیارت خانه خدا

حجت الاسلام علم الهدی: مسؤولان نظام، کشور را شایسته عظمت امام رضا (علیه السلام) اداره کنند

11 و نیم میلیون جوان ایرانی در سن ازدواج

مدیر حوزه های علمیه کشور: توانمندی دفاعی به مثابه ناموس ملت بوده و قابل مذاکره نیست

واژگونی خطرناک تریلی حامل بنزین در جاده اصفهان

تشییع پیکر یک شهید مدافع حرم افغانستانی در تهران

پاسخ مکتوب «آذری جهرمی» به سوالات نمایندگان

خودسازی دانشجویان و دانش آموزان با همکاری در اردوهای جهادی

همایش دوچرخه سواری _ بشرویه

امام جمعه مهاباد:شهدا ، جانبازان و آزادگان ضامن امنیت و اقتدارکشور

خطیب جمعه ارومیه: نمایندگان در انتخاب وزراء رضای خدا را در نظر گیرند

غرب باید به خود آید/عملیات تروریستی در شهر بارسلون زنگ خطر دیگری بود

سفیدشهر آران و بیدگل، خانه ابدی دو شهید مدافع حرم می شود

در خواست رییس کمیته های انقلاب مردمی یمن برای تجمع در میدان های انقلاب جهت اعزام به جبهه

همایش دوچرخه سورای _ بشرویه

شهادت «حججی» تنفر مردم نسبت به داعشیان را نشان داد

ادامه حصر به صلاح کشور نیست/عده ای با نام کروبی و موسوی برای خود اعتبار کسب می کنند در حالی که عملا هیچ کاری نمی کنند

طلاق و اعتیاد مهمترین آسیب های اجتماعی است که جامعه را تهدید می کند

امام جمعه موقت بوکان: آزادگان نماد ایثار و سرمایه ملت هستند

چالش های حسن روحانی در راند دوم

11 و نیم میلیون جوان ایرانی در سن ازدواج

پاسخ مکتوب «آذری جهرمی» به سوالات نمایندگان و انتقاد مجدد یک نمایند

تغییرنام اتوبان نیایش به «آیت الله هاشمی رفسنجانی»

تقدیم جایزه احسان علیخانی در جشن حافظ به همسر شهید حججی

پاسخ تازه آذری جهرمی به سوالات مجلسیان/ انتقاد مجدد یکی از نمایندگان

اتوبان نیایش به «آیت الله هاشمی رفسنجانی» تغییر نام داد

آزادگان سرمایه های نظام اسلامی هستند

نامه اعتبار قانون تایید رشته های دانشگاه آزاد+سند

خسروانی پیشنهاد شهرداری بوشهر را نپذیرفت

مراحل پایانی پویش از خودمان شروع کنیم

وزیر علوم جوابگوی سوالات نیست/ قانون رشته های دانشگاه آزاد اعتبار دارد/ اقدام دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی کاملا قانونی است

امام جمعه ایلام؛ شهادت شهید حججی موجی از عزت در کشور پدید آورد

اندیشه مخالفت با اسلامی سازی علوم انسانی، اندیشه ای آپارتایدی و انحصارگرایانه است

گزیده خطبه های نماز جمعه شهرستان ها

علم از دید اسلام ابزاری برای قرب به خداست/ نگاه ابزاری غرب به علم

اتوبان نیایش به «آیت الله هاشمی رفسنجانی» تغییر نام داد

ترجیح دیگران بر خود از مهمترین آداب زیارت است

شهادت شهید حججی، فضای کشور را عاشورایی کرد

همه وزرا باید در برابر خوزستان تعهد داشته باشند

امام جمعه بندرعباس:28مرداد سالروز جنایت آمریکا در حق مردم ایران است

خون شهید محسن حججی، ملت اسلامی را منسجم کرده است

امام جمعه نجف آباد: شهید حججی دوبار آرزوی شهادت کرده بود

انتخابات اتحادیه کسب و کارهای مجازی برگزار می شود/ برخی نامزدها سایت فعال ندارند

اردوغان خطاب به ترک تبارهای آلمان: به احزاب افراطی رای ندهید

امام جمعه خور: مسئولان در هفته دولت اقدام های خود را برای مردم بیان کنند

آغاز مراسم تغییر نام بزرگراه نیایش به بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی

چرا حکم عضویت احمدی نژاد در مجمع تمدید شد؟

استخدام کارپرداز تمام وقت آقا در شرکت سان گتسو در تهران

درخواست نائب رییس مجلس از بزرگان برای حل مسئله حصر

واکنش رضایی به حادثه تروریستی بارسلون

مشاور رییس جمهور سوریه: جنگ سوریه رو به پایان است

آغاز مراسم تغییر نام بزرگراه نیایش به بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی

جلیلی: منطق امروز نظام سلطه یک منطق قدیمی است

دولتمردان صنایع دفاعی کشور را تقویت کنند

ایام تشریق اوج عملیات حج/اطلاع رسانی دقیق کلید کاهش مشکلات است

امام جمعه اهرم: صنعت دفاعی نماد اقتدار نظامی جمهوری اسلامی ایران است

وزیران پیشنهادی صلاحیت خود را از نمایندگان می گیرند

آزادگان شجاعت و پایمردی خودشان را در دفاع از آرمان های انقلاب نشان دادند

رفع مشکلات اقتصادی مردم در اولویت برنامه دولت قرار گیرد

احمد خاتمی 4 عنوان فقهی برای اعدام اعضای داعش را نام برد

آیت الله مکارم شیرازی:روزی نیست مردم از سود بانک‎ها شکایت نداشته باشند/ دولت جلوی بانک‎های افسارگسیخته را بگیرد/ خیلی از کارخانه‎ها را بانک‎ها ورشکسته کردند

امام جمعه قم با اشاره به موگرینی: پیرزنی عشوه گر درخور تکریم نیست

واکنش محسن رضایی به حادثه تروریستی بارسلونا چه بود؟

عجیب ترین مورچه جهان با ظاهری شبیه دایناسور+تصاویر

رییس کل سازمان نظام پزشکی: تعرفه های پزشکی بازنگری شود

رییس کل سازمان نظام پزشکی: تعرفه های پزشکی بازنگری شود