مطالب مرتبط:
رییس سازمان نظام مهندسی ساختمان کشور: تخلفات ماده 100 محل درآمد شهرداری ها شده است/ خودکفایی شهرداری ها آغاز چالش نظام شهرسازی
تعرفه های پزشکی سال 96 اعلام شد/عبور از بن بست تعرفه ها
رشد 5درصدی تعرفه های پزشکی/تغییر در پرداخت سهم بیماران بستری
رشد 5درصدی تعرفه های پزشکی 96/تغییر در پرداخت سهم بیماران بستری
رشد 5درصدی تعرفه های پزشکی 96
5 + 1
یارانه ها
مسکن مهر
قیمت جهانی طلا
قیمت روز طلا و ارز
قیمت جهانی نفت
اخبار نرخ ارز
قیمت طلا
قیمت سکه
آب و هوا
بازار کار
افغانستان
تاجیکستان
استانها
ویدئو های ورزشی
طنز و کاریکاتور
بازار آتی سکه
دوشنبه، 29 خرداد 1396 ساعت 15:152017-06-19سياسي

رییس کل سازمان نظام پزشکی: تعرفه های پزشکی بازنگری شود


ایرنا- رییس کل سازمان نظام پزشکی گفت: از آنجا که تعرفه های پزشکی سال 96 شب گذشته (یکشنبه) ازسوی هیات وزیران اعلام شده است اما ما درخواست بازنگری و تجدید نظر درباره این تعرفه ها را داریم.

- علیرضا زالی روز دوشنبه درگفت وگو با خبرنگاراجتماعی ایرنا افزود: مصوبه شب گذشته هیات وزیران درباره اعلام تعرفه های پزشکی تقریبا ازنظر زمانی با تاخیر صورت گرفت، اما با وجود تصویب اعضای شورای عالی بیمه که مقرر شد تعرفه های بخش خصوصی نسبت به بخش دولتی با ساز و کار و مکانیزم جداگانه و به صورت منفک اعلام شود اما این موضوع هم مشخص نشده است.

وی با بیان اینکه هنوز مشخص نیست این اعلام 5 درصدی تعرفه ها برای بخش خصوصی و دولتی است، تصریح کرد: شورای عالی بیمه در ابتدای سال جاری دوباره تشکیل جلسه داد و براساس مصوبه این شورا، سناریوی تعرفه بخش خصوصی به دولت تحویل شد که این مهم انجام نشده است.

زالی ادامه داد: از طرفی دیگربا توجه به اینکه تعرفه های بخش خصوصی درسال 96 در آذرماه سال 95 تحویل وزرای بهداشت، تعاون، کار و رفاه اجتماعی شده بود در تعرفه های بخش خصوصی علاوه بر تعرفه ها مباحث سیاستگذاری تعرفه ای گنجانده شده است که در صورت تحقق پروتکل های پیشنهادی علاوه بر رشد متوازن و منطقی تعرفه ها، پرداخت از جیب مردم نیز به صورت متناسب کنترل می شده است.

وی بیان داشت: ضمن اینکه بسته پیشنهادی زمانی به شورای عالی بیمه داده شده که با توجه به موضوع بودجه پیشنهادی کشور، زمان کافی برای بررسی آن وجود داشته است.

رییس کل سازمان نظام پزشکی گفت: اجرای بسته نظام پزشکی که آبان ماه به شورای عالی بیمه درباره تعرفه های پزشکی ارسال شد، علاوه بر رشد منطقی تعرفه ها موجب عدالت در تعرفه های بین رشته ای و تعرفه های ترجیحی در مناطق محروم و گروههای آسیب پذیر عضو سلامت می شود که متاسفانه مجموعه این بسته مورد توجه واقع نشده است.

وی تاکید کرد: همچنین تعرفه بخش خصوصی که قرار بود بخش عمده ای از آن بر مبنای نظر کارشناسان سازمان نظام پزشکی در شورای عالی بیمه مورد توجه واقع شود به دلیل عدم تشکیل شورای عالی بیمه در سال جاری و با وجود مصوبه خود این شورا با مشکلاتی رو به رو بوده است بنابراین درخواست سازمان نظام پزشکی تشکیل جلسه شورای عالی بیمه و اجرای مصوبه قبلی خود این شورا برای طراحی سناریوی پیشنهادی سازمان نظام پزشکی برای تعرفه های بخش خصوصی است.

به گفته زالی، از طرف دیگر به نظر می رسد به دلیل رشد هزینه های بالا و نیز کمبودهای جدی در سنوات قبل رشد 5 درصدی تعرفه ها حتی در بخش دولتی رشد اندکی قلمداد شده است و اداره بخش های دولتی را با چالش های جدی روبه رو می کند.

وی ادامه داد: ازآنجایی که در طول دولت یازدهم متد مورد توافق اعضای شورای عالی بیمه نیل به بحث استراتژیک قیمت تمام شده خدمات در هر دو بخش دولتی و خصوصی بوده است با رشد اندک تعرفه ها حتی در بخش دولتی این مسیر مترقی روشن استراتژیک در تبیین تعرفه های پزشکی دچار چالش جدی خواهد شد.

وی با بیان اینکه اکنون شرایط حاکم بر بخش های دولتی درحوزه سلامت به شدت نیازمند رشد منطقی است، گفت: در صورت بروز هرگونه اختلال در تعیین تعرفه مناسب و منطقی، بخش های ارائه دهنده خدمات بهداشتی و درمانی را با چالش جدی روبه رو خواهد ساخت.

زالی با بیان اینکه تاکید و پیگیری نظام پزشکی بر دو موضوع است، گفت: یکی از این موضوعات پیگیری سناریوی پیشنهادی سازمان نظام پزشکی در مورد تعرفه های بخش خصوصی در سال 96 که منطبق با مصوبه خود این شورا است و مقرر شده است در سال 96 اعلام تعرفه این بخش به صورت منفک و با سازو کار جداگانه از بخش دولتی صورت پذیرد.

وی ادامه داد: همچنین دومین موضوع درخواست از هیات وزیران جهت بازنگری عاجل رشد تعرفه های پیشنهادی برای آنکه مشکلات فعلی بخش درمان دچار پیچیدگی نشود.

زالی اضافه کرد: با گذشت یک فصل از سال و تاخیر در اعلام تعرفه های پزشکی، به معنای واقعی رشد تعرفه ها حتی در صورت 5 درصد بودن از آنجایی که امکان محاسبه اقتصادی تعرفه ها براساس سنوات گذشته از ابتدای سال مسیر نیست بنابراین این رشد پنج درصدی هم کمتر اتفاق خواهد افتاد.

** قرار نبود تعرفه های برخی رشته ها مانند بیهوشی کاهش یابد وی تصریح کرد: در جلسه آخر موضوع تعرفه های پزشکی در سازمان مدیریت و برنامه ریزی که با مشارکت سازمان نظام پزشکی برگزار شد، قرار بود بحث تعدیل تعرفه ها در سایر رشته ها مانند بیهوشی، رادیولوژی و کاردیوگرافی و برخی دیگر از رشته ها فعلا انجام نشود تا با هماهنگی انجمن های ذیربط کار کارشناسی عمیق تری صورت پذیرد.

زالی خاطرنشان کرد: متاسفانه با وجود توافقات اولیه به عمل آمده در مصوبه دیشب هیات وزیران این موضوع هم وجود داشت.

** اعلام پایین ترین نرخ تعرفه ها در 10 سال گذشته وی خاطرنشان کرد: بررسی تدریجی رشد تعرفه های در بخش های دولتی و خصوصی در طول 10 ساله نشان می دهد که اگر رشد 5 درصد ملاک رشد تعرفه ها باشد در واقع پایین ترین میزان رشد تعرفه های پزشکی در دهه اخیر بوده است.

زالی ادامه داد: از آنجایی که این موضوع مشکلات متعددی را در بخش های مختلف ایجاد خواهد کرد درخواست از دکتر حسن روحانی رییس جمهوری این است که با توجه به آنکه بحث سلامت جزو بحث های اجتماعی در دولت دولت دوازدهم خواهد بود با مداخله و مساعدت خود به بازنگری تعرفه ها کمک و مساعدت کند.

وی اضافه کرد: این موضوع انگیزه ارائه دهندگان خدمات در حوزه سلامت را که تاکنون با متانت، صبر و سخت کوشی و با وجود حجم قابل توجه مطالبات معوقه، بار اصلی این طرح بزرگ دولت را به دوش کشیده اند، افزایش خواهد داد.

زالی تاکید کرد: دخالت دولت جهت بازنگری تعرفه ها می تواند موجب ایجاد انگیزه مضاعف در همکاران جامعه پزشکی شود و با توجه به آنکه وزرای بهداشت و درمان و رفاه در جریان ریز مباحث کارشناسی مطروحه در ذیل شورای عالی بیمه کشور بوده اند و قول مساعد جهت حل مشکلات تعرفه ای را تاکنون داشته اند از این دو عضو هیات دولت درخواست می شود با پیگیری خود امکان بازنگری مجدد در تعرفه ها را محقق سازند.

** راه حل مشکل تعرفه ها، قیمت تمام شده خدمات است رییس کل سازمان نظام پزشکی گفت: با توجه به اینکه بارها در جلسه شورای عالی بیمه مورد تاکید قرار گرفته است که راه حل رفع مشکلات تعرفه های پزشکی قیمت تمام شده خدمات است اما قریب 23 سال است که تاکنون این موضوع حلقه مفقوده حوزه اقتصاد سلامت کشور است.

وی اضافه کرد: انتظار می رفت با تدبیر دولت در همگرایی اعضای شورای عالی بیمه در ابعاد کارشناسی و نیز مصوب اولین سال شورای عالی بیمه در این دولت از آنجا که متد مورد تصویب و معقول متد قیمت تمام شده خدمات بوده است مجددا با تلاش اعضای دولت از وزرای بهداشت و رفاه این اصل استراتژیک دوباره مورد توجه قرار گیرد تا این خلا مهم مورد توجه قرار گیرد.

زالی اضافه کرد: از آنجایی که در طول سه سال گذشته مرتب توسط اعضای شورای عالی بیمه به جامعه پزشکی تاکید شد که فرایند واقعی سازی تعرفه ها اگرچه زمان بر است اما عزم شورای عالی بیمه بر تحقق این موضوع است اما بررسی تطبیقی رشد تعرفه ها در سه سال گذشته در بخش های دولتی و خصوصی آن است که در این مسیر گامی برداشته نشده است.

به گفته وی، با توجه به حجم مطالبات جامعه پزشکی در شرایط فعلی اصلاح، بازنگری و به روز سازی تعرفه ها بخشی از این مطالبات را حل می کند چون بیش از سه ماه اعلام تعرفه ها با تاخیر بوده است جامعه پزشکی کشور با درک عمیق شرایط کشور با مدارا و صبر پیشگی، چنین تاخیری را پذیرفته است اما انتظار دارد با بازنگری تعرفه ها در سال 96 این مطالبه جامعه پزشکی توسط دولت اجرایی شود.

زالی افزود: با توجه به تاکید رییس جمهوری درباره استمرار طرح تحول سلامت و تاکید بر درخواست جامعه پزشکی و کارکنان حوزه سلامت برای کمک به دولت برای تعمیق این طرح در دولت دوازدهم اصلاح و بازنگری تعرفه های پزشکی می تواند پاسخی درخور و متعامل برای جامعه پزشکی تلقی شود.

به گزارش سایت قطره و به نقل ازایرنا، هیات دولت در این مصوبه که بر اساس پیشنهادهای شورای عالی بیمه مصوب شد، میزان رشد فرانشیز پرداختی را برای بیماران بستری و بستری موقت شهری در مراکز دولتی 10درصد و برای بیماران بستری و بستری موقت روستایی و ساکنان شهرهای زیر 20 هزار نفر و عشایر در مراکز دولتی با رعایت نظام ارجاع 5 درصد تعیین کرد.

علاوه بر این تعرفه برخی خدمات شامل بیهوشی و درد، سونوگرافی، آنژیوگرافی عروق کرونر، اکوکاردیوگرافی غیرمادرزادی، آنژیوپلاستی عروق کرونر و شیمی درمانی کاهش یافت.

اجتمام*1724*7268 خبرنگار: مهناز بیرانوند * انتشار: حسین فتح الهی *آگاهی از آخرین اخبار اجتماعی و حوادث ایران و جهان در کانال تلگرام گروه اجتماعی ایرنا:
کلید واژه ها: سازمان نظام پزشکی - تعرفه - نظام پزشکی - پزشکی - شورا - شورای - بیمه - عالی - نظام - هیات وزیران - صورت - دولت - اجتماعی - بسته - زالی - رفاه اجتماعی - ایرنا - دوشنبه - مناطق - محروم - هزینه - سلامت - اداره - بودجه - طراحی - مردم - رفاه - رشته

آخرین اخبار سرویس:
لاریجانی: آمریکا در موضوع هسته ای پارا فراتر گذاشته است

همسایه آزاری به سبک شمال شهر

آقای قرائتی! عذرخواهی کنید لطفا و حداقل دل جویی...

اعتقاد به ولایت فقیه ویژگی حوزه های علمیه انقلابی است

در این پرونده همه چیز وجود دارد

حضور حمید بقایی همراه با جوانفکر در دادگاه

خطای یک مداح نباید به پای همه مداحان نوشته شود/ مبالغ دریافتی برخی مداحان، خلاف سیره اهل بیت(ع) است

یادواره شهدای دانشگاه آزاد استان کهگیلویه و بویراحمد برگزار شد

کاریکاتورهای ترامپ طی چند ساعت هزاران بار توییت خورد

رییس کارگروه شاهد کمیته فرهنگی اموزشی اربعین: اجرای طرح نائب الشهید به 4 زبان در راهپیمایی اربعین/ رونمایی از طرح نایب الزیاره شهدای جهان اسلام

حضور «حمید بقایی» در دادگاه کارکنان دولت

نخستین کنگره بزرگداشت مرحوم آیت الله ملک حسینی

برنامه ریزی «رستاک» برای چند کنسرت خارجی

دیدار نماینده ویژه دولت فرانسه در امور سوریه با ولایتی

حضور «حمید بقایی» در دادگاه کارکنان دولت

"خرچنگ های سیاه" مشهد محاکمه شدند

در دیدار با نویسنده برجسته ایرانی، وزیر فرهنگ جمهوری آذربایجان از گسترش همکاری های ادبی با ایران حمایت کرد

وزیر کشور وارد بوشهر شد

ریشه های روانی و قانونی اقدام تامل برانگیز نماینده نیشابور بررسی شد/ رفتارشناسی نمایندگان عصبانی

7 روایت خصوصی، از زندگی امام موسی صدر خواندنی شد

دیدار روسای جمهوری آذربایجان و ارمنستان با موضوع قره باغ

حضور 498 ناشر از سراسر کشور در استان گلستان

مراقب آگهی های مدل رایگان باشید/ از ماساژ مجانی تا مدلینگ گذری

حضور «حمید بقایی» در دادگاه کارکنان دولت

استخدام چند نفر فروشنده جهت سیسمونی در تهران

آثار منفی زندان متحرک شهری بر عملکرد شهروندان

رای آمران حمله به علی مطهری صادر شد

محاکمه 5 متجاوز به زن شوهردار به عنوان "مفسد فی الارض" در مشهد

استخدام کارشناس فروش در یک شرکت معتبر برنامه نویسی

استخدام کار آموز در دفتر هواپیمایی / نیشابور

100 سال حبس محکومیت باند بزرگ قاچاق دختران

تجلیل از علما، پاسداشت علم، ایمان و اخلاق است نه تجلیل از یک شخص

لاریجانی: کشوری که رابطه نزدیکی با آمریکا داشت در جلسه خصوصی گفت آمریکا شیطان است

حزب اللهی بی نظم نیست

لاریجانی در سن پترزبورگ با مقامات کدام کشورها دیدار کرد؟

حاجی بابایی: در ایران گعده رفقا داریم نه حزب

نظر رییس جمهور و دولت افزایش اختیارات استانداران است

می گفت صدای همت و گریه رزمندگان را در «فکه» می شنوم

گودرزی: امروز چهره اصلی آمریکا افشا شده است

احساس مسئولیت در قبال اسلام مهمترین ویژگی مدافعین حرم است

یورش صهیونیست ها به اردوگاهی در کرانه باختری/ چند فلسطینی زخمی شدند

پنجمین دوره انتخابات شورای هیات مذهبی اردبیل برگزار می شود

امروز دفاعیات خود را آماده کردیم تا به دادگاه ارائه دهیم

مواضع کره جنوبی در خصوص مسائل فیمابین دو کره منطقی است

مجید انصاری:باید ادبیات سیاسی و دیپلماسی خرد بنیان را با دنیا ادامه دهیم

وکیل بقایی: دیروز به ما خبر دادند که دادگاه امروز غیر علنی است

بیشتر اداره های شهرستان چگنی در ساختمان استیجاری مستقرند

دکتر ولایتی با فرستاده فرانسه در امور سوریه دیدار کرد

برای خرید آپارتمان در منطقه جیحون چقدر باید هزینه کرد؟

یادواره شهدای اطلاعات سپاه در قم برگزار می شود

حضور مرکز مطبوعات و انتشارات قوه قضاییه در یازدهمین نمایشگاه بزرگ سراسری کتاب گلستان

بررسی اختلالات اعصاب و روان در همایش انجمن علمی روانپزشکان ایران

رای پرونده آمران حمله به علی مطهری در شیراز، ابلاغ شد

ورود وزیر کشور به بوشهر

شاید برخی کشورها در نطق علنی خود ایرادی به آمریکا نگیرند اما در جلسات خصوصی مسائل را صریح بیان می کنند

آزادسازی حریم و بستر رودخانه سردآبرود چالوس

دانشگاهیان دانشگاه تبریز سخنان ترامپ علیه کشورمان را محکوم کردند

اگر خلیج فارس زبان می داشت

ناکامی در زمینه سازی برای درگیری نظامی با ایران

مراقبت بهداشت روان در 675 هزار و 314 پرونده الکترونیک سلامت استان مرکزی

برگزاری دوره های آموزشی برای صاحبان وسایل نقلیه توقیفی

دستگاه های چینی به مراکز معاینه فنی خودروها رسید

کاریکاتور/ احمدی نژاد به دادگاه بقایی می رود؟

متلک جدید به سعید جلیلی، علی پروین و عارف!

تقصیر آقای قرائتی نیست؛ تقصیر ماست!

ممنوعیت تملک اراضی جمهوری آذربایجان توسط اتباع خارجی

بودجه ریزی به گونه‎ای باشد تا روند اجرای پروژه‎ها کند نشود

راه اندازی ایستگاه تحقیقاتی شتر در سیستان و بلوچستان توسط جهاد دانشگاهی

وزیر پیشنهادی نیرو تا شنبه به مجلس معرفی می شود

آمریکا نقض توافق کرده است

دخیل بستن به ضریح ائمه (ع) چه حکمی دارد؟

استخدام مونتاژکار ماهر MDF آقا در البرز

استخدام تعدادی تریکودوز ماهر خانم در اصفهان

استخدام آژانس معین در سیرجان

استخدام واحد اقامتی صبا

استخدان کارگر ساده آقا جهت یک مطبخ در البرز

استخدام فروشنده آقا جهت فروشگاه مواد غذایی در سیرجان

استخدام حسابدار آشنا به نرم افزار سپیدز بصورت تمام وقت در تهران

استخدام رویه کوب ماهر مبل در اصفهان

بیانیه ائمه جمعه استان یزد در واکنش به سخنان نسنجیده رییس جمهور آمریکا

استخدام سالن کار و نیروی آشپزخانه جهت کار در قم

کلیه استخدامی های همدان - 25 مهر 96

افول غیرت دینی و کوتاهی خواص، زمینه ساز قیام عاشورا شد

اولویت مقابله با گرد و غبار در 3 استان بحرانی

توضیحاتی درباره نقش "دری اصفهانی" در مذاکرات هسته ای/بر اساس اعلام وزارت اطلاعات، پرونده او جاسوسی نیست

یادواره شهدای گمنام در یزد برگزار می شود

استخدام منشی در یک شرکت معتبر محدوده سهروردی شمالی

کشف سفال های پیشاتاریخی در دشت ذهاب

دفاع از برجام در کمیته اول مجمع عمومی سازمان ملل

پنهان کاری علت مرگ پلنگ باشت پس از گذشت یک ماه + تصاویر

مصباحی مقدم:روحانی گلایه نداشت که چرا کاندیدایش نکردیم

آغاز کشت چغندرقند در شرکت قند شوش پس از 15 سال

راه اندازی شهرک های صنعتی در شهرستان کارون

کافر هیچ وقت متعهد به سخنان و تعهدات خود نیست

گزینه های احتمالی وزارتخانه های نیرو و علوم

اولین سالگرد شهادت شهید رشیدپور در اهواز برگزار می شود

آخرین اطلاعیه ضمن خدمت فرهنگیان

24 ساعته شدن گمرک نیازمند صادر شدن دستورالعمل از مقامات بالادست است

آزادسازی حریم و بستر رودخانه سردآبرود چالوس

بازدید اعضای کمیسیون اصل90 مجلس از منطقه ویژه اقتصادی و پروژه مسکن مهر آستارا

مراسم گرامیداشت واقعه 24 مهرماه در مسجد جامع کرمان برگزار شد

هیچ کشوری از اظهارات ترامپ تمجید نکرد

لاریجانی: آمریکا در موضوع هسته ای ایران پارا فراتر گذاشته است/ اسراییل و عربستان ترامپ را تحریک می کنند

بیانیه شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در پاسخ به مواضع سخیف رییس جمهور آمریکا

حضور «حمید بقایی» در دادگاه کارکنان دولت

حضور «حمید بقایی» به همراه «علی اکبر جوانفکر» در دادگاه

زوج گمنام البرزی، 36 زندانی بدهکار را آزاد کردند/ ندرمان این است که تعداد آزادشدگان به 72نفر برسد

دیدار هیات های انرژی هسته ای ایران و روسیه

شهردار منطقه 2 منصوب شد

افتتاح نمایشگاه کاریکاتور «خلیج همیشه فارس»

ملکی: کاهش فاصله زمانی نشست سران قوا باعث افزایش همگرایی ها می شود

اقدامات ما علیه ایران محدود به سپاه نخواهد بود/دیگر نهادهای ایران را نیز هدف قرار می دهیم

دیوارکشی بی اجازه جلوی تاریخ مشروطه

اعطای گواهی نامه دوره تجوید مقدماتی از سوی مؤسسه اسراء

رحمانی فضلی وارد بوشهر شد

باید به پروژه نماد به عنوان یک تکلیف اعتقادی و انسانی نگریسته شود

وکیل بقایی: دیروز غیرعلنی بود دادگاه بقایی را به ما اعلام کردند

دیدار هیأت های انرژی هسته ای ایران و روسیه

6 بار اعدام برای قاتل اعضای یک خانواده

«دعا» و «گریه»؛ دو سلاح مبارزه امام سجاد(ع) با حکومت اموی

از امیرانتظام تا دری اصفهانی؛ از بازرگان تا روحانی

فرار مسئولان محیط زیست کهگیلویه و بویر احمد از اعلام علت مرگ پلنگ باشت +لاشه پلنگ

"ما رایت الاجمیلا" حضرت زینب (س) برگرفته از "احدی الحسنیین" قرآن است

فرار مسئولان محیط زیست کهگیلویه و بویر احمد از اعلام علت مرگ پلنگ باشت (+لاشه پلنگ)

مواضع رییس جمهور ایران در مقابل سخنان ترامپ قابل تقدیر است

تکریم 3430 خانواده شاهد و ایثارگر قم در قالب طرح سپاس انجام شد

اعلام حالت فوق العاده در ایالت فلوریدای آمریکا

فراخوان ثبت نام دوره تربیت مربی پیش دبستانی قرآن در اسلامشهر

نمازی که ثواب ختم قرآن را دارد

آغاز به کار همایش ملی «مبانی تحکیم خانواده» در خرم آباد

آموزش تربیت فرزند صبور

قاریان ایرانی با زبان قرآن آشنا نیستند/ ترتیل های خلیجی چرا که نه!

پژوهشکده علمی شهید وزوایی افتتاح شد

استخدام منشی جهت دفتر کابینت در سیرجان

استخدام مدرس زبان انگلیسی با سابقه آموزشی در تهران

استخدام فوق دیپلم الکترونیک خانم در البرز

استخدام راننده لیفتراک در محدوده چناران مشهد

استخدام کافی شاپ مولودی در سیرجان

چگونه معلمان حق التدریس را بدون آزمون استخدام کنیم؟

استخدام فروشنده خانم یا آقا جهت فروشگاه بدلیجات در تهران

استخدام فوق دیپلم الکترونیک و نیروی خانم در کرمانشاه

ایران طی چند صد سال گذشته هیچگاه به اقتدار امروز نبوده/خطوط دفاعی خود را صدها کیلومتر خارج ایران زده ایم

بانک جامع تشخیص هویت ایجاد شود

عبدخدایی: نواب صفوی شرایط زمان را نمی شناخت

جزییات محاکمه 5متجاوز به زن شوهردار به عنوان مفسد فی الارض در مشهد

دومین سالگرد شهید فاطمی اطهر در اهواز برگزار می شود

هزینه پیاده روی اربعین برای زائران چقدر تمام می شود؟

رضایت 74 درصدی شهروندان سرمایه اجتماعی پلیس

ریزش اشتغال با مرگ زودرس بنگاه های اقتصادی

زمان تغییر در سیاست های شهر

دادگاه حمید بقایی غیرعلنی برگزار می شود

سرمقاله های روزنامه های 25 مهر

دو گزینه اقتصادی در برابر دولت دوازدهم/ برای اصلاحات اقتصادی چه باید کرد؟

لاریجانی در بدو ورود به فرودگاه تهران: اظهارات ترامپ مورد تمجید هیچ یک از اعضای اتحادیه بین المجالس قرار نگرفت/ اذعان کشورها به اجرای برجام از سوی ایران طبق تعهدات

گسترش روابط اقتصادی شهرهای مرزی آستارای ایران و آذربایجان

محاکمه 5 متجاوز به زن شوهردار

اعماق اقیانوس

لاریجانی در دیدار با رییس پارلمان گینه بیسائو: درخواست شرکت در اجلاس بین المجالس کشورهای اسلامی/ توسعه همکاری دو کشور در زمینه معدن، گاز و شیلات

تصاویر/ همایش زعیم ذوفنون

لاریجانی در دیدار با رییس پارلمان کره جنوبی: آمریکا نقض توافق کرده است/ بحران نظامی و هسته ای که اخیرا آمریکا آن را اظهار می کند به مسائل دامن می زند

دستگیری باند قاچاق دختران در تهران!

تصاویر/ مراسم خطبه خوانی امام سجاد (ع) در حرم مطهر حضرت معصومه (س)

نزدیک به 10 هزار فرد روشندل و معلول چشمی در استان خوزستان وجود دارد

لاریجانی: سرویس های اطلاعاتی پشت صحنه کشمکش های اقوام و ادیان هستند/ اظهار نارضایتی شرکت کنندگان اجلاس سن پترزبورگ از حرف های نسنجیده ترامپ

آسمانی شدن سنگرساز بی سنگر در خط مقدم

لاریجانی در دیدار با رییس پارلمان پاکستان: ایران با پاکستان مودت و دوستی دیرینه دارند/ لزوم همکاری مشترک برای مبارزه با تروریست

پنهان کاری علت مرگ پلنگ باشت پس از گذشت یک ماه

سپاه به عنوان مدافع ملت ایران فریب تهدیدهای دشمن را نمی خورد

لاریجانی: تروریسم مختص یک منطقه نیست

راه دشوار «مرکل» پس از انتخابات نیدرزاکسن

انتشار شماره شصت و سوم نشریه فرهنگستان علوم

فهرست پروازهای 25مهر فرودگاه شهید بهشتی اصفهان

زرگر: مهندسی و تحریم انتخابات پارلمانی توسط بارزانی/ احتمال خیزش داعش در دیالی/ تعدیل خودمختاری اقلیم از سوی بغداد

باید برای تهدیدهای احتمالی ترامپ آماده باشیم/ نگران بودجه 96 هستیم

استخدام دفتردار و راننده جهت آژانسی در سیرحان

استخدام منشیِ نیمه وقت آشنا به امور ساختمانی در خراسان رضوی

استخدام صندوقدار خانم جهت رستورانی در سیرجان

استخدام چند نفر برشکار جهت تولیدی لباس نوزادی در البرز

استخدام بازرس جوش جهت یک شرکت مهندسی در کرمانشاه

متلک جدید به سعید جلیلی، پروین و عارف!

استخدام مهندس باغبانی یا باغبان در اشتهاردِ البرز

100 سال حبس برای متهمان باند بزرگ قاچاق دختران ایرانی

دستگیری یک مقام قضایی

مصباحی مقدم: بازگشت روحانی به «جامعه روحانیت»

دست بازیگران توانمند را باز بگذاریم

حریم بصری بناهای تاریخی در خانه ملت باید در شورای فنی بررسی شود

حدیث روز/ امام صادق(ع) به کسی که شعری در رثای امام حسین(ع) خواند چه فرمود؟

استخدام ظرفشوی در محدوده پیروزی مشهد

استخدام سرایدار_نگهبان / نجف آباد

انتقاد نمایندگان از روش انتخاب وزیر علوم و نیرو

200 نفر از نیروهای شرکت حفاری شمال تعدیل شدند

نهاوندیان: برجام قابل مذاکره مجدد نیست/ترامپ فرصت آغاز یک ابتکار سازنده در قبال ایران از دست داد

چرا همه نگران محرومیت نماینده زرتشتی ها از شورای شهرند

بررسی میدانی پرونده ثبت جهانی جنگل های ارسباران با حضور ارزیابان یونسکو

سالگرد شهید "عراقی" در کوت سید نعیم برگزار می شود

پیش بینی چهره کودک پیش از تولد با یک استارت اپ ! ؟ +عکس

اکیپ های پزشکی سپاه به مناطق محروم ایذه اعزام شدند

تصاویر/ صفحه نخست روزنامه های 25 مهر 96

حدیث روز/ امام صادق(ع) به کسی که شعری در رثای امام حسین(ع) خواند چه فرمود؟

اطلاعیه جدید برای فرهنگیان

رییس کل سازمان نظام پزشکی: تعرفه های پزشکی بازنگری شود

رییس کل سازمان نظام پزشکی: تعرفه های پزشکی بازنگری شود