مطالب مرتبط:
رییس سازمان نظام مهندسی ساختمان کشور: تخلفات ماده 100 محل درآمد شهرداری ها شده است/ خودکفایی شهرداری ها آغاز چالش نظام شهرسازی
تعرفه های پزشکی سال 96 اعلام شد/عبور از بن بست تعرفه ها
رشد 5درصدی تعرفه های پزشکی/تغییر در پرداخت سهم بیماران بستری
رشد 5درصدی تعرفه های پزشکی 96/تغییر در پرداخت سهم بیماران بستری
رشد 5درصدی تعرفه های پزشکی 96
5 + 1
یارانه ها
مسکن مهر
قیمت جهانی طلا
قیمت روز طلا و ارز
قیمت جهانی نفت
اخبار نرخ ارز
قیمت طلا
قیمت سکه
آب و هوا
بازار کار
افغانستان
تاجیکستان
استانها
ویدئو های ورزشی
طنز و کاریکاتور
بازار آتی سکه
دوشنبه، 29 خرداد 1396 ساعت 16:152017-06-19سياسي

رییس کل سازمان نظام پزشکی: تعرفه های پزشکی بازنگری شود


ایرنا- رییس کل سازمان نظام پزشکی گفت: از آنجا که تعرفه های پزشکی سال 96 شب گذشته (یکشنبه) ازسوی هیات وزیران اعلام شده است اما ما درخواست بازنگری و تجدید نظر درباره این تعرفه ها را داریم.

- علیرضا زالی روز دوشنبه درگفت وگو با خبرنگاراجتماعی ایرنا افزود: مصوبه شب گذشته هیات وزیران درباره اعلام تعرفه های پزشکی تقریبا ازنظر زمانی با تاخیر صورت گرفت، اما با وجود تصویب اعضای شورای عالی بیمه که مقرر شد تعرفه های بخش خصوصی نسبت به بخش دولتی با ساز و کار و مکانیزم جداگانه و به صورت منفک اعلام شود اما این موضوع هم مشخص نشده است.

وی با بیان اینکه هنوز مشخص نیست این اعلام 5 درصدی تعرفه ها برای بخش خصوصی و دولتی است، تصریح کرد: شورای عالی بیمه در ابتدای سال جاری دوباره تشکیل جلسه داد و براساس مصوبه این شورا، سناریوی تعرفه بخش خصوصی به دولت تحویل شد که این مهم انجام نشده است.

زالی ادامه داد: از طرفی دیگربا توجه به اینکه تعرفه های بخش خصوصی درسال 96 در آذرماه سال 95 تحویل وزرای بهداشت، تعاون، کار و رفاه اجتماعی شده بود در تعرفه های بخش خصوصی علاوه بر تعرفه ها مباحث سیاستگذاری تعرفه ای گنجانده شده است که در صورت تحقق پروتکل های پیشنهادی علاوه بر رشد متوازن و منطقی تعرفه ها، پرداخت از جیب مردم نیز به صورت متناسب کنترل می شده است.

وی بیان داشت: ضمن اینکه بسته پیشنهادی زمانی به شورای عالی بیمه داده شده که با توجه به موضوع بودجه پیشنهادی کشور، زمان کافی برای بررسی آن وجود داشته است.

رییس کل سازمان نظام پزشکی گفت: اجرای بسته نظام پزشکی که آبان ماه به شورای عالی بیمه درباره تعرفه های پزشکی ارسال شد، علاوه بر رشد منطقی تعرفه ها موجب عدالت در تعرفه های بین رشته ای و تعرفه های ترجیحی در مناطق محروم و گروههای آسیب پذیر عضو سلامت می شود که متاسفانه مجموعه این بسته مورد توجه واقع نشده است.

وی تاکید کرد: همچنین تعرفه بخش خصوصی که قرار بود بخش عمده ای از آن بر مبنای نظر کارشناسان سازمان نظام پزشکی در شورای عالی بیمه مورد توجه واقع شود به دلیل عدم تشکیل شورای عالی بیمه در سال جاری و با وجود مصوبه خود این شورا با مشکلاتی رو به رو بوده است بنابراین درخواست سازمان نظام پزشکی تشکیل جلسه شورای عالی بیمه و اجرای مصوبه قبلی خود این شورا برای طراحی سناریوی پیشنهادی سازمان نظام پزشکی برای تعرفه های بخش خصوصی است.

به گفته زالی، از طرف دیگر به نظر می رسد به دلیل رشد هزینه های بالا و نیز کمبودهای جدی در سنوات قبل رشد 5 درصدی تعرفه ها حتی در بخش دولتی رشد اندکی قلمداد شده است و اداره بخش های دولتی را با چالش های جدی روبه رو می کند.

وی ادامه داد: ازآنجایی که در طول دولت یازدهم متد مورد توافق اعضای شورای عالی بیمه نیل به بحث استراتژیک قیمت تمام شده خدمات در هر دو بخش دولتی و خصوصی بوده است با رشد اندک تعرفه ها حتی در بخش دولتی این مسیر مترقی روشن استراتژیک در تبیین تعرفه های پزشکی دچار چالش جدی خواهد شد.

وی با بیان اینکه اکنون شرایط حاکم بر بخش های دولتی درحوزه سلامت به شدت نیازمند رشد منطقی است، گفت: در صورت بروز هرگونه اختلال در تعیین تعرفه مناسب و منطقی، بخش های ارائه دهنده خدمات بهداشتی و درمانی را با چالش جدی روبه رو خواهد ساخت.

زالی با بیان اینکه تاکید و پیگیری نظام پزشکی بر دو موضوع است، گفت: یکی از این موضوعات پیگیری سناریوی پیشنهادی سازمان نظام پزشکی در مورد تعرفه های بخش خصوصی در سال 96 که منطبق با مصوبه خود این شورا است و مقرر شده است در سال 96 اعلام تعرفه این بخش به صورت منفک و با سازو کار جداگانه از بخش دولتی صورت پذیرد.

وی ادامه داد: همچنین دومین موضوع درخواست از هیات وزیران جهت بازنگری عاجل رشد تعرفه های پیشنهادی برای آنکه مشکلات فعلی بخش درمان دچار پیچیدگی نشود.

زالی اضافه کرد: با گذشت یک فصل از سال و تاخیر در اعلام تعرفه های پزشکی، به معنای واقعی رشد تعرفه ها حتی در صورت 5 درصد بودن از آنجایی که امکان محاسبه اقتصادی تعرفه ها براساس سنوات گذشته از ابتدای سال مسیر نیست بنابراین این رشد پنج درصدی هم کمتر اتفاق خواهد افتاد.

** قرار نبود تعرفه های برخی رشته ها مانند بیهوشی کاهش یابد وی تصریح کرد: در جلسه آخر موضوع تعرفه های پزشکی در سازمان مدیریت و برنامه ریزی که با مشارکت سازمان نظام پزشکی برگزار شد، قرار بود بحث تعدیل تعرفه ها در سایر رشته ها مانند بیهوشی، رادیولوژی و کاردیوگرافی و برخی دیگر از رشته ها فعلا انجام نشود تا با هماهنگی انجمن های ذیربط کار کارشناسی عمیق تری صورت پذیرد.

زالی خاطرنشان کرد: متاسفانه با وجود توافقات اولیه به عمل آمده در مصوبه دیشب هیات وزیران این موضوع هم وجود داشت.

** اعلام پایین ترین نرخ تعرفه ها در 10 سال گذشته وی خاطرنشان کرد: بررسی تدریجی رشد تعرفه های در بخش های دولتی و خصوصی در طول 10 ساله نشان می دهد که اگر رشد 5 درصد ملاک رشد تعرفه ها باشد در واقع پایین ترین میزان رشد تعرفه های پزشکی در دهه اخیر بوده است.

زالی ادامه داد: از آنجایی که این موضوع مشکلات متعددی را در بخش های مختلف ایجاد خواهد کرد درخواست از دکتر حسن روحانی رییس جمهوری این است که با توجه به آنکه بحث سلامت جزو بحث های اجتماعی در دولت دولت دوازدهم خواهد بود با مداخله و مساعدت خود به بازنگری تعرفه ها کمک و مساعدت کند.

وی اضافه کرد: این موضوع انگیزه ارائه دهندگان خدمات در حوزه سلامت را که تاکنون با متانت، صبر و سخت کوشی و با وجود حجم قابل توجه مطالبات معوقه، بار اصلی این طرح بزرگ دولت را به دوش کشیده اند، افزایش خواهد داد.

زالی تاکید کرد: دخالت دولت جهت بازنگری تعرفه ها می تواند موجب ایجاد انگیزه مضاعف در همکاران جامعه پزشکی شود و با توجه به آنکه وزرای بهداشت و درمان و رفاه در جریان ریز مباحث کارشناسی مطروحه در ذیل شورای عالی بیمه کشور بوده اند و قول مساعد جهت حل مشکلات تعرفه ای را تاکنون داشته اند از این دو عضو هیات دولت درخواست می شود با پیگیری خود امکان بازنگری مجدد در تعرفه ها را محقق سازند.

** راه حل مشکل تعرفه ها، قیمت تمام شده خدمات است رییس کل سازمان نظام پزشکی گفت: با توجه به اینکه بارها در جلسه شورای عالی بیمه مورد تاکید قرار گرفته است که راه حل رفع مشکلات تعرفه های پزشکی قیمت تمام شده خدمات است اما قریب 23 سال است که تاکنون این موضوع حلقه مفقوده حوزه اقتصاد سلامت کشور است.

وی اضافه کرد: انتظار می رفت با تدبیر دولت در همگرایی اعضای شورای عالی بیمه در ابعاد کارشناسی و نیز مصوب اولین سال شورای عالی بیمه در این دولت از آنجا که متد مورد تصویب و معقول متد قیمت تمام شده خدمات بوده است مجددا با تلاش اعضای دولت از وزرای بهداشت و رفاه این اصل استراتژیک دوباره مورد توجه قرار گیرد تا این خلا مهم مورد توجه قرار گیرد.

زالی اضافه کرد: از آنجایی که در طول سه سال گذشته مرتب توسط اعضای شورای عالی بیمه به جامعه پزشکی تاکید شد که فرایند واقعی سازی تعرفه ها اگرچه زمان بر است اما عزم شورای عالی بیمه بر تحقق این موضوع است اما بررسی تطبیقی رشد تعرفه ها در سه سال گذشته در بخش های دولتی و خصوصی آن است که در این مسیر گامی برداشته نشده است.

به گفته وی، با توجه به حجم مطالبات جامعه پزشکی در شرایط فعلی اصلاح، بازنگری و به روز سازی تعرفه ها بخشی از این مطالبات را حل می کند چون بیش از سه ماه اعلام تعرفه ها با تاخیر بوده است جامعه پزشکی کشور با درک عمیق شرایط کشور با مدارا و صبر پیشگی، چنین تاخیری را پذیرفته است اما انتظار دارد با بازنگری تعرفه ها در سال 96 این مطالبه جامعه پزشکی توسط دولت اجرایی شود.

زالی افزود: با توجه به تاکید رییس جمهوری درباره استمرار طرح تحول سلامت و تاکید بر درخواست جامعه پزشکی و کارکنان حوزه سلامت برای کمک به دولت برای تعمیق این طرح در دولت دوازدهم اصلاح و بازنگری تعرفه های پزشکی می تواند پاسخی درخور و متعامل برای جامعه پزشکی تلقی شود.

به گزارش سایت قطره و به نقل ازایرنا، هیات دولت در این مصوبه که بر اساس پیشنهادهای شورای عالی بیمه مصوب شد، میزان رشد فرانشیز پرداختی را برای بیماران بستری و بستری موقت شهری در مراکز دولتی 10درصد و برای بیماران بستری و بستری موقت روستایی و ساکنان شهرهای زیر 20 هزار نفر و عشایر در مراکز دولتی با رعایت نظام ارجاع 5 درصد تعیین کرد.

علاوه بر این تعرفه برخی خدمات شامل بیهوشی و درد، سونوگرافی، آنژیوگرافی عروق کرونر، اکوکاردیوگرافی غیرمادرزادی، آنژیوپلاستی عروق کرونر و شیمی درمانی کاهش یافت.

اجتمام*1724*7268 خبرنگار: مهناز بیرانوند * انتشار: حسین فتح الهی *آگاهی از آخرین اخبار اجتماعی و حوادث ایران و جهان در کانال تلگرام گروه اجتماعی ایرنا:
کلید واژه ها: سازمان نظام پزشکی - تعرفه - نظام پزشکی - پزشکی - شورا - شورای - بیمه - عالی - نظام - هیات وزیران - صورت - دولت - اجتماعی - بسته - زالی - رفاه اجتماعی - ایرنا - دوشنبه - مناطق - محروم - هزینه - سلامت - اداره - بودجه - طراحی - مردم - رفاه - رشته

آخرین اخبار سرویس:
دستگیری 420 مهاجر غیرقانونی در ترکیه

گروه های امر به معروف و نهی از منکر در هیئات مذهبی کردستان تشکیل می شود

فرهنگ توجه به پدافند غیرعامل را در جامعه نهادینه کرد

بازدید نماینده ولی فقیه و استاندار لرستان از 2 طرح ملی راهسازی

اضهار نظر مراجع تقلید در مورد یارانه ها

عکاس برتر مستند سال معرفی شد

زهرا اشراقی: امیدوارم دیگر شاهد تخلفات در شهرداری تهران نباشیم

فرهنگ مطالعه آگاهی عمومی جامعه را افزایش می دهد

شهرداران، شهر فروش بوده اند نه شهردار! تبریز تبدیل به برج آباد شده است

ارتباط با کودکان

روایت شنیدنی حاج قاسم سلیمانی از حمله لفظی یک شهید به صدام +فیلم

گردش در سفرنامه ها

انفجار بمب در شمال بغداد

دوربین های طلا در دست عکاس ها/ یک عکس می تواند انقلاب به پا کند

سران دولت مناطق امن در "افغانستان" را به آشوب نکشند

هفته نامه استخدامی استان قزوین | هفته پنجم مرداد 96

پاسخ خشن اردوغان به وزیر امور خارجه آلمان

ترسیم خطوط هوایی جاده ابریشم در تبریز

85 درصد ریزگردها منشأ خارجی دارد

مدیرکل راه و شهرسازی استان ایلام خبر داد رفع نقاط پرحادثه و گره های ترافیکی محور ایلام - مهران تا اربعین

یک مسئول: احتمالا ضیا هاشمی سرپرست وزارت علوم شود

بسته خبری 20 ؛ شنبه 28 مرداد ماه + فیلم

متن حکم خادمی پدر و همسر شهید حججی + تصویر

پدیده عجیب «مخالف نمایی» در مجلس/چه کسی مأمور بازگرداندن احمدی نژاد به سیاست است؟/روحانی باید فردا با جواب این پرسش به مجلس برود/خطای پزشکی کروبی را دوباره راهی اتاق عمل کرد

کابینه دوازدهم / گمانه زنی جدید در مورد سرپرست وزارت علوم

پزشکیان عدالت را رعایت کرد !؟

متن حکم خادمی پدر و همسر شهید حججی + تصویر

روستای عنبران ظرفیت خوبی برای تبدیل شدن به روستای بدون بیکار دارد

پاسخ آزاده نامداری به حسام نواب صفوی

حضور 16 هزار دانش آموز در حرم حضرت عباس(ع)

موسوی لاری: آقای روحانی به موضوع حصر بی تفاوت نباشید

شهردار جدید شیراز انتخاب شد

پیشنهاد طرح تعطیلات تابستانه خوزستان به هیات دولت

مسجد پایگاهی برای فعالیت های دینی، اجتماعی و فرهنگی است

نیاز معنوی جوانان چیست

انتخاب بطحایی؛ یک گام به جلو یا بازگشت به عقب؟

حصر به دلیل پیشگیری از اعدام است

اظهار نظر تازه پزشک حجت الاسلام کروبی

اعزام بیش از 19 هزار زائر به سرزمین وحی

پیشنهاد طرح تعطیلات تابستانه خوزستان به هیات دولت

پاسخ آزاده نامداری به حسام نواب صفوی

جانشین فرمانده نهاجا منصوب شد

مرتضی حاجی: کیسه شهرداری خالی و کفگیر ته دیگ خورده است

فرهنگ مطالعه آگاهی عمومی جامعه را افزایش می دهد

هیچ کاری نیست که انجام دهید و حاشیه ای بر آن ننویسند و نگویند

ادعایی تازه از احمدی نژاد: اگر مانع نمی شدند...

داعش محصول بحران هویت است نه اسلام

الحوثی: مقاومت عظیم ملت یمن، نقشه دشمنان را نقش بر آب کرد

محکومیت یک هزار میلیاردی قاچاقچیان لوازم خانگی در کرج

عبدالحمید معافیان شهردار منتخب شیراز شد

آمریکا قابل اعتماد هست یا نیست؟!

عبدالحمید معافیان شهردار شیراز شد

عملیات مشترک حزب الله و ارتش سوریه در قلمون

هنگام جر و بحث با همسرتان این نکته ها را مد نظر قرار دهید!

دبیرکل جنبش انصارالله: دشمن به سبب ایستادگی مردم یمن نتوانست به اهداف خود برسد

عبدالحمید معافیان شهردار شیراز شد

واعظی از وزارت ارتباطات خداحافظی کرد

وزرای پیشنهادی باید به برنامه ششم توسعه و اسناد بالادستی توجه کنند

حقیقی: رشد اقتصادی در گرو تبدیل پژوهش به ثروت است

روبوسی قاضی پور و آذری جهرمی در صحن مجلس

پاسخ روسیه به استقرارراکت های ایالات متحده دررومانیا

پدر اندروید، در مسیر مستقیم رقابت با سامسونگ و اپل

اعطای حق تابعیت ایران به فرزندان مادران ایرانی

هفتمین روز درگذشت پدر حجت الاسلام و المسلمین آشتیانی

پدر اندروید، در مسیر مستقیم رقابت با سامسونگ و اپل

«از سر گذشت» با یاد شهید حججی شب برگزار شد

اگر کسی از خودش آبرو نگذارد امکان حرکت کردن یک قدم به جلو وجود ندارد/ ثروتمندان برای منزلت اجتماعی مسیر انحرافی را طی می کنند

چهارشنبه هفته جاری روز پایانی فعالیت شورای چهارم و قالیباف خواهد بود

نمایشگاه گروهی در قلمرو نور ، گالری ثالث

واکنش آذری جهرمی به شایعات: همه دروغ است

نماز جمعه شهرستانها

برنامه های قرآنی سال تحصیلی 96-97 مدارس علمیه خوزستان ابلاغ می شود

نمایندگان در رای اعتماد به وزرا نگاه ملی را به نگاه قومی و منطقه ای ترجیح دهند/ زنگنه و ظریف کشور را نجات دادند

ضرورت بازنگری در قوانین واگذاری واحدهای دولتی به بخش خصوصی

روحانی به رفع حصر بی تفاوت نباشد

معاون استاندارگلستان: مشکل خلیج گرگان مسأله ای فرا استانی و ملی است

پاسخ روسیه به استقرار موشک های آمریکایی در رمانی

درسی که بیژن زنگنه از رسول خادم فراگرفت

اندیشکده آمریکایی استراتفورد: سفر سرلشکر باقری فصل نوین مناسبات تهران-آنکاراست

جهانبخش در ترکیب بازی دوم آلکمار+عکس

گرانترین جواهرات دنیا +تصاویر

چگونه آب را از گوش خود خارج کنیم؟

یکی از عوامل ایجاد ریزگردها تصمیمات مدیریتی غیرعلمی آقای بیطرف بوده است

اگر کسی از خودش آبرو نگذارد امکان حرکت کردن یک قدم به جلو وجود ندارد/ثروتمندان برای منزلت اجتماعی مسیر انحرافی را طی می کنند

با هر ضربه کابل بعثی ها به خودم لرزیدم

روحانی با پشتوانه رای بالای برخاسته از گفتمان اصلاح طلبی باید به مطالبات به حق مردم پاسخ بدهد/ گذر موفق اصلاح طلبان از آزمون وفاق، همدلی و گذشت بود

روحانی نمی تواند به درخواست رفع حصر بی تفاوت باشد

نشست خبری رییس جمعیت هلال احمر

تلاش وزارت علوم برای طراحی جایزه علمی در سطح منطقه ای و بین المللی

مصلحی: برای اجرای طرح سازش برنامه ریزی کرده اند

قالیباف: سیاست زده ها از تهران به عنوان شهر سوخته نام می برند

آشتی کنان سامری و ظریف

پیام تبریک سرلشکر رشید به محسن رضایی

آخرین اخبار از وضعیت جسمانی حجت الاسلام کروبی

اعطای حق تابعیت ایران به فرزندان مادران ایرانی

پایان هفتمین جلسه بررسی صلاحیت وزیران

تکذیب ادعاهای پورابراهیمی توسط نماینده مریوان

همه استخدام شدید/ عکس

عکس/ نماز جماعت روی باند فرودگاه

مشکل خلیج گرگان یک مسله فرا استانی و ملی است

عکس/ نمایشگاه گروهی مدیا، نگارخانه ماه

افشاگری کیهان مانع مرگ اکبر گنجی شد/توصیف مقتدا صدر از روابطش با ایران

قالیباف: سیاست زده ها از تهران به عنوان شهر سوخته نام می برند

برنامه دولت دوازدهم برای یارانه نقدی چیست؟

پخش دیدار جامعه قرآنی با خانواده شهید حججی

امروز بیشتر از قطر نفت و گاز تولید می کنیم

داعش محصول بحران هویت است نه اسلام

موسوی لاری: به پیام رأی مردم توجه کنید

نگاه روزنامه «آفتاب جنوب» به وضعیت سکانداری کرسی شهرداری بندرعباس

واعظی خداحافظی کرد

روزنامه استخدامی استان کرمان | یکشنبه 29 مرداد 96

روزنامه استخدامی استان اصفهان | عصر یکشنبه 29 مرداد 96

پیام تبریک روحانیون جنوب غرب کشور به محسن رضایی

ورود فضانوردان روسیه به فضای آزاد+عکس

روزنامه استخدامی استان اصفهان | صبح یکشنبه 29 مرداد 96

عبور سیارکی عظیم از نزدیکی زمین

نامه 24 نماینده به رییس قوه قضاییه

تبریک شهاب الدین صدر به آیت الله شاهرودی

استخدام پیک موتوری،بادرآمدبالا،شرایط عالی/شرکت حمل و نقل هوایی

واشنگتن پست: ترامپ منزوی شده است

فیلم/ روایت سردار سلیمانی از رزمندگانی که یادآور شهدای کربلا هستند

شهردار تهران: اگر کسی از خودش آبرو نگذارد امکان حرکت کردن یک قدم به جلو وجود ندارد

چهارمین روز جلسه رای اعتماد به وزرای پیشنهادی دولت دوازدهم(2)

معاملات اوراق بهادار در خارج از بورس فاقد اعتبار است

چهره دیگر «سیدعباس صالحی» در صحن مجلس

نهادینه شدن روحیه عفو و بخشش، موجب کاهش تنش های اجتماعی می شود

چهره دیگر «سیدعباس صالحی» در صحن مجلس

از ادبیات اسارتگاهی چه می دانید؟

تازه ترین اطلاعات از وضعیت حجاج ایرانی در شهرهای مدینه و مکه

رییس جمهور چه زود با اهل سنت، زنان و اقوام عهدشکنی کرد/ کابینه رضایت مندی همه را به همراه نخواهد داشت

داعش محصول بحران هویت است نه اسلام

باید کاری کرد تا باز مردم به اصلاحات اعتماد کنند

وفاق میان اصلاح طلبان از دلایل پیروزی در انتخابات بود

پیشنهاد ابتکار برای اعطای جایزه جهانی میرزاخانی

مصلحی: برای اجرای طرح سازش برنامه ریزی کرده اند

حاشیه های دیدنی روز چهارم بررسی صلاحیت وزرا

دروغ محض دیگری در خصوص حج/ 86 هزار زائر و خانواده آنها را راحت بگذارید

در جلسه بررسی اتهامات علیه «ربیعی» در فراکسیون شفاف سازی چه گذشت؟

پیش‎بینی نمایندگان از نتیجه رای اعتماد مجلس به کابینه

حدیث ثقلین چگونه دلالت بر وجود امام زمان(عج) دارد؟

رییس جمهور چه زود با اهل سنت، زنان و اقوام عهدشکنی کرد

سیستم یکپارچه مالی پست عملیاتی می شود

نمایندگان در رای اعتماد به وزرا نگاه ملی را به نگاه قومی و منطقه ای ترجیح دهند

با فرهنگ غرب قیافه می گیریم

سوالات استخدامی حرفه ای کاردان های فنی ساختمان-معماری - بهمن 94

سوالات استخدامی حرفه ای کاردان های فنی ساختمان-عمران - اذر 92

خانه نخستین سپهبد ایرانی تخریب شد

استخدام حسابدار با حداقل سه سال سابقه در یک شرکت معتبر

سوالات استخدامی حرفه ای کاردان های فنی ساختمان-تاسیسات مکانیکی اذر 92

موافق یا مخالف؟ مسأله این است!

تصویر جالب از دوچرخه سواری زنان تهرانی

از ادبیات اسارتگاهی چه می دانید؟

رونمایی از کتاب گزارش ستاد اصلاح طلبان استان تهران

کیسه شهرداری خالی و کفگیر ته دیگ خورده است/ عملکرد منتخبان انتخابات اخیر ضامن ادامه موفقیت های اصلاح طلبان است

داماد احساساتی سوژه فضای مجازی شد+عکس

روحانی با پشتوانه رای بالای برخاسته از گفتمان اصلاح طلبی باید به مطالبات به حق مردم پاسخ بدهد

وزیر پیشنهادی وزارت ارتباطات در واکنش به شایعه سازی ها: همه دروغ است

خداحافظی محمود واعظی از وزارت ارتباطات

فرمانده جدید پایگاه هوایی شهید فکوری منصوب شد

همزمان با نشست مجمع عمومی سازمان ملل، نشستی درباره برجام برگزار می شود

رییس جمهور چه زود با اهل سنت، زنان و اقوام عهدشکنی کرد/ کابینه رضایت مندی همه را به همراه نخواهد داشت

جلسه رای اعتماد به روز پنجم کشید

سوره ای برای آسان شدن روزی

وزیر پیشنهادی وزارت ارتباطات در واکنش به شایعه سازی ها: همه دروغ است

موسوی لاری: اگر به پیام رای مردم توجه نشود هم دولت آسیب می بیند هم اصلاح طلبان

اثرات دنیوی و اخروی نماز اول وقت

کِی گرفتی با عَدو سِلفی؟ کجا؟!

عارف: گذر موفق اصلاح طلبان از آزمون وفاق، همدلی و گذشت بود/موسوی لاری: به پیام رأی مردم توجه کنید

گدایی که با هواپیما سفر می کند!

چهارمین روز بررسی وزرای پیشنهادی دولت دوازدهم-2

نمایندگان در رای اعتماد به وزرا نگاه ملی را به نگاه قومی و منطقه ای ترجیح دهند/ زنگنه و ظریف کشور را نجات دادند

از بروج در قرآن و معنای آن چه میدانید؟

کیسه شهرداری خالی و کفگیر ته دیگ خورده است/ عملکرد منتخبان انتخابات اخیر ضامن ادامه موفقیت های اصلاح طلبان است/ خواست مردم از نگاه اعضای شورای شهر دور نماند

کیسه شهرداری خالی و کفگیر ته دیگ خورده است

استخدام نیروی اداری آشنا به کامپیوتر در جزیره کیش

کابینه دوازدهم / گزینه «زن» وزارت دادگستری که بود؟

مجموعه سوالات استخدامی حرفه ای کاردان های فنی ساختمان-تاسیسات مکانیکی 10 دوره

استخدام مسئول دفتر،آشنا به انگلیسی در فراروانکارهای پارسیان

استخدام طراح گرافیست خانم در شرکت کاسپین ماشین خاورمیانه

استخدام کارشناس فنی در رشته مکانیک یا برق در تهران

آخرین اخبار از وضعیت جسمانی مهدی کروبی

تصاویر دیدنی از حاشیه جلسه داغ رای اعتماد مجلس

نکته ای ناخوانده در آرم جمهوری آذربایجان؛ لفظ مقدس الله در مرکز آرم حکومتی جمهوری آذربایجان

انتخاب یک چهره اصلاح طلب به شهرداری شیراز

عبدالحمید معافیان شهردار شیراز شد

شهردار جدید شیراز انتخاب شد

عکس/ روبوسی قاضی پور با آذری جهرمی

به پیام رأی مردم توجه کنید

شهردار جدید شیراز انتخاب شد

گدایی که با هواپیما سفر می کند!

گفتگوی تلگرامی نادر قاضی پور و آذری جهرمی ! "طنز"

تاکید رهبر انصارالله یمن بر مقاومت دربرابر آل سعود

عارف: وفاق میان اصلاح طلبان از دلایل پیروزی در انتخابات بود

مولاوردی: به تاسیس سازمان امور زنان امیدوارم

دانلود آهنگ جدید یاسر ترکی بنام عشقم

پنج کتاب، پنج اسیر

شهردار تهران: اگر کسی از خودش آبرو نگذارد امکان حرکت کردن یک قدم به جلو وجود ندارد/ثروتمندان برای منزلت اجتماعی مسیر انحرافی را طی می کنند

چشمانی که باعث شهید شدن همت شد

چاپ دوم کتاب «ابوعلی کجاست؟» روانه بازار شد

کیسه شهرداری خالی و کفگیر ته دیگ خورده است/ عملکرد منتخبان انتخابات اخیر ضامن ادامه موفقیت های اصلاح طلبان است/ خواست مردم از نگاه اعضای شورای شهر دور نماند

رییس کل سازمان نظام پزشکی: تعرفه های پزشکی بازنگری شود

رییس کل سازمان نظام پزشکی: تعرفه های پزشکی بازنگری شود