مطالب مرتبط:
سهمیه ایثارگران در آزمون استخدامی جدید جداگانه لحاظ شده است
سهمیه ایثارگران در آزمون استخدامی جدید جداگانه لحاظ شده است
نام نویسی چهارمین آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی از امروز
آغاز ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی از امروز
نام نویسی چهارمین آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی از امروز
5 + 1
یارانه ها
مسکن مهر
قیمت جهانی طلا
قیمت روز طلا و ارز
قیمت جهانی نفت
اخبار نرخ ارز
قیمت طلا
قیمت سکه
آب و هوا
بازار کار
افغانستان
تاجیکستان
استانها
ویدئو های ورزشی
طنز و کاریکاتور
بازار آتی سکه
دوشنبه، 29 خرداد 1396 ساعت 15:122017-06-19اجتماعي

بلاتکلیفی پذیرفته شدگان آزمون استخدامی تا کی ادامه دارد؟


بلاتکلیفی پذیرفته شدگان آزمون استخدامی تا کی ادامه دارد؟ جهت ورود به صفحه اخبار دوره آموزشی آزمون استخدام آموزش و پرورش اینجا کلیک نمایید جهت ورود به صفحه اخبار لحظه به لحظه استخدام آموزش و پرورش اینجا کلیک نمایید جهت ورود به صفحه اصلی استخدامی آموزش .

- خبر 29 خرداد 96: بلاتکلیفی پذیرفته شدگان آزمون استخدامی تا کی ادامه دارد؟ (منبع: باشگاه خبرنگاران جوان) آزمون استخدامی آموزش و پرورش در سال 95 و روشن نبودن وضعیت پذیرفته شدگان برای ورود به کار منجر به اعتراض این گروه و بلاتکلیفی شرایط آن ها شده است.

سکوت آموزش و پرورش برای تعیین تکلیف دوره های مهارت آموزی/ سرنوشت پذیرفته شدگان آزمون استخدامی چه خواهد شد؟به گزارش سایت قطره و به نقل ازخبرنگار حوزه آموزش و پرورش گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان؛ از اردیبهشت ماه سال 95 صحبت برگزاری آزمون استخدامی با اظهارات علی اصغر فانی وزیر وقت آموزش و پرورش کلید خورد و تا شهریورماه گمانه زنی های بسیاری برای این آزمون انجام شد تا اینکه بالاخر از 18 مهرماه 95 ثبت نام برای این آزمون آغاز شد.

آبان ماه سال 95 آزمون استخدامی آموزش و پرورش برای بیش از 233 هزار داوطلب ورود به حرفه معلمی و بعد از چندین ماه انتظار برای برگزاری این آزمون در سراسر کشور با یکدیگر رقابت کردند و با توجه به شرایط ذکر شده در این آزمون که در دفترچه استخدامی نیز به آن اشاره شده شرایط مناسبی برای پذیرفته شدگان درنظر گرفته شده بود و این مساله موجب شد تا شرکت کنندگان در آزمون با چنین ادعایی انگیزه بالایی در قبولی داشته و منتظر ورود به آموزش و پرورش از سال 96 باشند.

روایت های چندگانه مسئولان برای زمان برگزاری دوره های مهارت آموزی سرانجام در تاریخ 6 دی 95 نتایج این آزمون جذب 10 هزار نیروی انسانی اعلام شد که با توجه به ضوابط موجود برای پذیرش تعدادی از ظرفیت ها خالی ماند و در این زمینه سیدحسن حسینی مدیرکل امور و اداری و تشکیلاتی گفته بود که زمان دوره های مهارت آموزی گفت: پس از تعیین تکلیف اولویت ها اعلام نتایج انجام می شود و انشگاه فرهنگیان و آموزش و پرورش آمادگی کامل برای برگزاری دوره های مهارت آموزی را داشته و اردیبهشت ماه زمان قطعی برای آغاز اجرای این دوره است.

هرچند زمان برگزاری دوره های مهارت آموزی و نحوه ارائه خدمات در این دوره ها برای آزمون پیشین نیز دچار مشکلاتی بود و اعتراض مهارت آموزان را در پی داشت البته محمود مهرمحمدی در 17 مهرماه سال 95 برای برگزاری دوره های مهارت آموزی از احتمال برگزاری دوره های مهارت آموزی از دی ماه خبر داد و این موضوع تحقق نیافت تا اینکه مدیرکل امور اداری اردیبهشت ماه را زمان قطعی برگزاری دوره ها دانست.

در نهایت و پس از روایت های چندگانه مسئولان آموزش وپرورش و دانشگاه فرهنگیان برای برگزاری دوره های مهارت آموزی نه تنها امیدی برای بهبود شرایط وجود نداشت تا شاید مشکلات سال گذشته این دوره ها رفع شود بلکه اصل زمان برگزاری دوره برای پذیرفته شدگان و ورود آنها از مهر سال 96 خود را برای ورود به حرفه معلمی با اما و اگرهای بسیاری همراه شد که نشان داد وجود همیشگی وعده های بی پشتوانه در مسائل استخدامی انکار ناپذیر است.

توپ آموزش و پرورش در زمین دانشگاه فرهنگیان علی رغم اظهارات مسئولان امر در برگزاری دوره های مهارت آموزی در اردیبهشت ماه و عدم برگزاری در زمن مقرر اسفندیار چهاربند رییس مرکز منابع انسانی و فناوری اطلاعات وزارت آموزش و پرورش نهم اردیبشهت ماه عنوان کرد: زمان دقیق برگزاری دوره ها مشخص نیست و با توجه به برنامه ریزی دانشگاه فرهنگیان این کار انجام خواهد شد.

این مساله در حالی مطرح شد که محمود مهرمحمدی سرپرست دانشگاه فرهنگیان شانزدهم اردیبهشت ماه درمورد زمان برگزاری دوره های مهارت آموزی گفت: با توجه به زمان برگزاری مناسب دوره ها، مردادماه یا حداکثر مهرماه کلاس های مهارت آموزان آغاز به کار می کند و مهارت آموزان برای دوره ای یکساله مشغول به تحصیل می شوند.

این گفته ها که نشان از دقیق نبودن زمان برگزاری دوره ها داشت موجب نگرانی پذیرفته شدگان شده بود و پیگیری این گروه و رسانه ها موجب شد تا بیشتر به این موضوع پرداخته شود اما مسئولان ذیربط در آموزش وپرورش سکوت و عدم پاسخگویی برای شفاف سازی این مساله را در برنامه های خود قرار دادند.

وعده های آزمون استخدامی درست از آب در نیامد در دفترچه آزمون استخدامی آموزش و پرورش در مهرماه سال 95 در اختیار متقاضیان گرفته بوده در بخش شرایط و ضوابط دوره یکساله مهارت آموزی آمده است که در صورت موفقیت در دوره یکساله مهارت آموزی و ارائه اصل گواهی مربوط و اشتغال به کار، احکام کارگزینی با رعایت سایر ضوابط و مقررات مربوط از جمله تایید گزینش از تاریخ 1/7/1396 به بعد صادر خواهد شد.

این مساله موجب شده بود تا متقاضیان جویای کار امید به اشتغال هرچه سریعتر داشته باشند و بنا به اظهارات برخی پذیرفته شدگان از شرکت و تلاش برای ورود به شغل دیگر به امید ورود به حرفه معلمی از سال 96 اجتناب کردند که در این باره نعمت اله موسی پور معاون آموزشی دانشگاه فرهنگیان دهم خردادماه بیان کرد: برای این گروه از مهارت آموزان دوره یک ساله به منزله کار آموزی محسوب شده و حکم استخدامی صادر نمی شود و از مهر 97 می توانند به عنوان معلم در کلاس های درس حضور پیدا کنند.

بلاتکلیفی پذیرفته شدگان تا کی ادامه دارد؟ اظهارات متعدد برای شرایط برگزاری دوره های مهارت آموزی و شفاف نشدن این موضوع برای پذیرفته شدگان موجب بلاتکلیفی پذیرفته شدگان و اعتراض آنها به این شرایط شده که گویا تاکنون این مساله برای آموزش و پرورشی ها احساس تکلیفی نکرده که پاسخگوی این وضعیت باشندو همچنان سکوت را بهترین چاره دیدند.

میرحمایت میرزاده سخنگوی کمیسیون آموزش وتحقیقات مجلس برای پیگیری این موضوع اظهار کرد: پذیرفته شدگان برای پیگیری وضعیت به ما نیز مراجعه می کنند که البته مجلس نهادی قانونگذار بوده و بر حسن اجرای قانون نظارت می کند و این مساله درحوزه اجرایی رخ داده و آموزش و پرورش باید پاسخگو باشد.

وی افزود: باید این موضوع به درستی به مسئولان امر منعکس شود تا راهکاراجرایی برای آن درنظر بگیرند از طرفی به عنوان نماینده مردم پیگیر این مساله هستم تا اگر نیاز باشد در کمیسیون آموزش این مساله مورد بررسی قرار گیرد البته باید ابتدا شرایط آموزش و پرورش و مهارت آموزان هر دو درنظر گرفته شود.

سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس عنوان کرد: آموزش و پرورش با مسائل گوناگونی روبه رو است و باید برای رفع همه این مسائل تلاش کند و نمی توان این تاخیر را نشانه بی نظمی این نهاد دانست و سعی می کنیم تا با توافق آموزش و پرورش این دوره ها در زمان باقی مانده برگزار شود البته نباید فراموش کرد که پذیرفته شدگان برای حرفه معلمی باید این دوره ها را بدون شتابزدگی و کامل بگذرانند.

شرایط موجود و پیگیری ها برای تعیین تکلیف وضعیت پذیرفته شدگان نتیجه ای نداشت و پاسخی از سوی وزارتخانه متولی این امر ، آموزش و پرورش دریافت نمی شود و حتی فخرالدین احمدی دانش آشتیانی وزیر آموزش و پرورش 20 خردادماه خبر از جذب هشت هزار نیروی جدید در قالب آزمون استخدامی داد و این صحبت در حالی مطرح شده که هنوز وضعیت پذیرفته شدگان سال 95 مشخص نیست .

امید که برای هر آزمون زیر ساخت ها و برنامه ریزی های کوتاه مدت و بلندمدت لازم انجام می شد تا این چنین بلاتکلیفی هایی برای قشر جویای کار ایجاد نشود و شاهد اینگونه بی اعتنایی مسئولان امر به دنبال چنین مسائلی نباشیم.


کلید واژه ها: آموزش و پرورش - آزمون استخدامی - استخدام - آزمون - استخدامی - آموزش - خبرنگار - خبرنگاران - شرایط - اعتراض - علی اصغر فانی - صفحه - نیروی انسانی - اعلام نتایج - اخبار - علمی - فرهنگیان - لحظه - علی اصغر - مسئولان - ثبت نام - انگیزه - انتظار - دفترچه - گزارش - خرداد - حسینی - تاریخ - اداری - پزشکی

آخرین اخبار سرویس:
طلوع نور ؛ سوره نساء ، آیات 15 تا 19

مروری بر تصویرسازی کتب درسی از دیروز تا امروز

توصیه های شش روزه هواشناسی کشاورزی

محمدرضا یوسف زاده،‏ اکرم علیمردانی ارزشیابی اثربخشی دوره آموزشی عملیات انتظامی بر اساس مدل کرک پاتریک

توصیه های شش روزه هواشناسی کشاورزی

ظرفیت استخدامی آموزش و پرورش خراسان شمالی تکمیل می شود

مروری بر تصویرسازی کتب درسی از دیروز تا امروز

ظرفیت استخدامی آموزش و پرورش خراسان شمالی تکمیل می شود

فارغ التحصیلانی که از روی ناچاری در سنندج به مسافرکشی روی آورده اند

آغاز ثبت نام تکمیل ظرفیت دانشگاه پیام نور / امکان ثبت نام برای کسانی که در آزمون سراسری شرکت نکرده اند

تصاویر/ برداشت انگور

محمد روحانی مقدم، حمیدرضا محمدزاده مهنه، امیرحسین پروانه پور بررسی نقش آموزش و پرورش در پیش گیری زودرس از جرایم دانش آموزان پسر مقطع دبیرستان

سه انتصاب تازه از سوی وزیر آموزش و پرورش

رادیو اربعین راه اندازی می شود

موکب های اربعین حسینی در سوسنگرد راه اندازی شد

مشارکت ژاپن در برنامه پایش و پیش بینی گردوغبار خوزستان

زائران عتبات عالیات فریب سایت های تبلیغاتی را نخورند

تعامل معلمان و دانش آموزان در خوزستان بسیار ضعیف است

عکس/ ساکت ترین، تاریک ترین و عمیق ترین هتل دنیا!

(تصاویر) گرانقیمت ترین کیف زنانه دنیا ، موزه خیال در اتریش،ترامپ در کنار باقیمانده دیوار برلین و...... در عکس های خبری روز

پیگیری قضایی عملیات خاکبرداری در منطقه حفاظت شده "میشداغ"

منابع دولتی به تنهایی کفاف رفع مشکلات آموزش و پرورش را نمی دهد

آغاز فعالیت رسمی 2 مرکز یادگیری محلی در دزفول از آبان

مهلت ثبت نام دانشجویان برای ثبت نام پیاده روی اربعین تمدید شد

جملات زیبا و خواندنی (12)

دلنوشته های زیبا و دلنشین

انتصاب رییس مرکز مدیریت محیط زیست شهرداری تهران

ارایه حدود 4 میلیون نفرساعت آموزش مهارتی در مراکز دولتی

مالیات های سبز نجات بخش محیط زیست

در انتظار بودجه عادلانه برای آموزش و پرورش

اختصاصی فارس/ فرمانده نیروی انتظامی اعلام کرد تجهیز پلیس استان ها به لباس دوربین دار در صورت موفقیت طرح آزمایشی تهران

نصب گردن بندهای شب رنگ به گردن شترها برای کاهش میزان تصادف با شتر

عکس:بهشت روی زمین!

وزش باد و گردو خاک در 6 استان کشور

زائران اربعین پیش از این تاریخ به مرز خسروی مراجعه نکنند

تاسیسات بی پی در آب های آذربایجان

یک استارت آپ هلندی قصد دارد با کمک کلاغ ها به جمع آوری ته سیگار از سطح خیابان ها بپردازد

چگونه از آسمان پر ستاره شب زیباترین عکس ها را بگیریم؟

استخدام رسمی بازاریاب / تبریز

احتمال وقوع پدیده گرد و غبار در 6 استان کشور

آغازطرح جمع آوری دستفروشان فردیس

نگاهی به تاریخچه پیاده روی اربعین

مشارکت ژاپن در برنامه پایش و پیش بینی گرد و غبار خوزستان

برگزاری همایش علمی و آموزشی«تربیت جنسی کودکان و نوجوانان»

اصفهان درگیر پیچیده ترین خشکسالی های جهان است

دکتر پوراصغری: صندوق های بازنشستگی چگونه بحران زده شدند؟

توجه به ورزش عامل اصلی کاهش آسیب های اجتماعی

با پر جمعیت ترین مکان های دنیا آشنا شوید؛ از جاذبه های گردشگری تا جزایر دورافتاده

سامانه جریمه هوشمند ایمنی جاده ها را افزایش می دهد

ضرورت شناسایی و ارائه راهکار در کاهش آسیب های اجتماعی

گردن بندهای شب رنگ شترها در هرمزگان + عکس

ممنوعیت شکار پرندگان مهاجر وحشی

پاکسازی 125 هکتار مناطق تالابی شهرستان صومعه سرا از سنبل آبی

ویدیو/ استعداد خارق العاده یوزپلنگ در شکار

مشارکت ژاپن در برنامه پایش و پیش بینی گرد و غبار خوزستان

توجه به ورزش عامل اصلی کاهش آسیب های اجتماعی

پاکسازی 125 هکتار مناطق تالابی شهرستان صومعه سرا از سنبل آبی

ضرورت شناسایی و ارائه راهکار در کاهش آسیب های اجتماعی

نصب گردن بندهای شب رنگ به گردن شترها برای کاهش میزان تصادف با شتر

سکانس های خشن آموزش و پرورش در شوش

محدودیت های ترافیکی جاده ها در آخر هفته

نگاهی به تاریخچه پیاده روی اربعین

زائران اربعین پیش از این تاریخ به مرز خسروی مراجعه نکنند

عکس:بهشت روی زمین!

عکس خاص و عجیب باران کوثری بعد از تصادف

ممنوعیت شکار پرندگان مهاجر وحشی

کودک 15 ماهه اردبیلی توانایی خواندن کلمات فارسی و انگلیسی را دارد

ساکت ترین، تاریک ترین و عمیق ترین هتل دنیا +عکس

استخدام رسمی بازاریاب / تبریز

وزش باد و گردو خاک در 6 استان کشور

طرح ملی بشری ویژه دانش آموزان دختر مناطق محروم آذربایجان غربی آغاز شد

تجمع بزرگ زائران اربعین حسینی

16 هزار زائر کرمانی در سامانه "سماح" ثبت نام کردند

عکس/ رضا صادقی در حال خواندن قرآن سر صف مدرسه

استخدام کارشناس تاسیسات در شرکت زیبامرغ اصفهان

بیش از 9 هزار کادر پزشکی و بهداشتی در مرزهای ویژه اربعین مستقر شدند

استخدام کارمند اداری در سام سرویس در اصفهان

گردن بندهای شب رنگ شترها در هرمزگان + عکس

زائران اربعین تا5 آبان به مرز خسروی مراجعه نکنند

استخدام توزیع مرسولات / تبریز

اعطای کارت ضابطین عام قضایی به 40 هزار ناجایی

تصویری جالب از هنرنمایی های خلیل عقاب! +عکس

آغازطرح جمع آوری دستفروشان فردیس

برگزاری همایش علمی و آموزشی«تربیت جنسی کودکان و نوجوانان»

شکار پرندگان مهاجر وحشی تا اطلاع ثانوی ممنوع است

مجتبی یزدانی خبر داد: اعزام اولین گروه نیروهای شهرداری تهران برای نظافت نجف و کربلا

معاون نظارت و پایش محیط زیست استان تهران: بنزین های توزیعی کاتالیست را از بین نمی برد

عکس/ تصاویر برتر AP

وزش باد و گردو خاک در 6 استان کشور

استخدام پیک موتوری با مجوز رسمی / تبریز

استخدام کارگر ساده کارخانه چرم / تبریز

برگزاری همایش علمی و آموزشی«تربیت جنسی کودکان و نوجوانان» در مرکز علمی کاربردی آموزش های شهروندی تهران

استخدام جهاد دانشگاهی استان فارس

استخدام خانم کارشناس ارشد تغذیه / تبریز

چگونه از آسمان پر ستاره شب زیباترین عکس ها را بگیریم؟

چگونه از آسمان پر ستاره شب زیباترین عکس ها را بگیریم؟

جزییات وحشت در جاده چالوس

روزانه بیش از 5 هزار زائر در مراکز آموزش وپرورش کرمانشاه مستقر می شوند

استخدام خانم اشنا به تبلیغات اینترنتی / تبریز

سکانس های خشن آموزش و پرورش در شوش

مشارکت 300 هزار دانش آموز در المپیاد ورزش درون مدرسه ای آذربایجان شرقی

روایت تصویری حال و هوای اربعینی موکب های سوسنگرد

احداث کانال آب روستای دلی مو سادات

معاینه و اهدای رایگان عینک به 250 دانش آموز داورزن

وزش باد و گردو خاک در 6 استان کشور

افتتاح مجتمع «بهاران مادر و کودک»

ارتکاب جرائم در اردبیل سیر نزولی دارد

ماساژ درمانی صلواتی در سوسنگرد + عکس

خدمات دهی 39 موکب فارسی در مسیر پیاده روی اربعین

ایستگاه های سلامت در مترو و بوستان های پایتخت

وزش باد و گرد و خاک در 6 استان

ازدواج دانش آموزان دختر روستایی در مقطع ششم و هفتم زنگ خطر است

تعامل معلمان و دانش آموزان در خوزستان بسیار ضعیف است

طرح ملی بشری ویژه دانش آموزان دختر مناطق محروم آذرباجان غربی آغاز شد

کمپین مردمی کمک به آوارگان میانمار تشکیل می شود/ استقرار بیمارستان سیار در اردوگاه آوارگان

سقوط سنگ ریزه در جاده چالوس

ترافیک در محورهای مواصلاتی مازندران نیمه سنگین است

خانه درختی مایکروسافت برای کارمندانش +تصاویر

همت گروه های جهادی در خدمت به محرومان

اعزام اولین گروه نیروهای شهرداری تهران برای نظافت نجف و کربلا

وزش باد و گردو خاک در 6 استان کشور

دخترانِ پیر در نزدیکی یاسوج! + عکس

وزش باد و گردو خاک در 6 استان کشور

استخدام منشی خانم دریک شرکت معتبر مهندسی و بازرگانی

گردو غبار در 6 استان کشور

وزش باد و گردو خاک در 6 استان کشور

"زرجوب و گوهررود" رودهای طلایی دیروز؛ فاضلاب های شهری امروز + فیلم

مقاوم سازی 14 روستای مهاباد مقابل سیل

آغاز المپیاد ورزشی درون مدرسه ای در اردکان

کارشناسان آموزش و پرورش فارس، آموزش های پیشگیری از اعتیاد را فراگرفتند

استخدام تولیدی صنایع چوبیmdf / تبریز

آزمون مقدماتی ویژه مربیان طرح تربیت حفاظ قرآن در گیلان برگزار می شود

نگاه ها به آموزش و پرورش باید تغییر کند/ کمبود شدید نیروی انسانی

هیچ تحولی جز با درگیرشدن خانواده ها در تعلیم و تربیت به وجود نمی آید

استخدام کارشناس سیویل و سازه آقا در یک شرکت تولیدی

وزش باد و گردو خاک در 6 استان کشور/آخر هفته آفتابی برای غالب نقاط کشور

بازدید شهردار تهران از مرکز کنترل ترافیک و مرکز بازیافت زباله سئول+عکس

استخدام رستوران لتکا / تبریز

120 دانش آموز شهرستان لنده به اردوی راهیان نور اعزام شدند

رادیو اربعین راه اندازی می شود

استخدام سرپرست کارگزینی دریک کارخانه تولیدی معتبر/اصفهان

تربیت باید محرک درونی داشته باشد

6 استان ایران با گرد و غبار درگیر هستند

استخدام منشی یا دستیار / تبریز

استخدام کارشناس دفتر فنی در یک شرکت غذایی معتبر در البرز/هشتگرد

مدیرکل آموزش و پرورش: تربیت انسان خودباور و خداباور، آرمان نهایی نظام تعلیم و تربیت است

مرمت پل تاریخی باراندوز ارومیه به پایان می رسد

سقوط سنگ ریزه در جاده چالوس / وزش باد و کاهش دید در محور زاهدان

تمهیدات بانک قرض الحسنه مهر ایران در ایام اربعین

انتصاب رییس مرکز مدیریت محیط زیست شهرداری تهران

کوت سید نعیم میزبان کاروان 40 هزار نفری سفینهَ النجاهَ اهواز می شود

اعزام دانش آموزان دختر دبیرستان های شهرستان ملایر به مناطق عملیاتی غرب کشور

وضع هوای اصفهان 27 مهر + فیلم

نصب گردن بندهای شب رنگ به گردن شترها برای کاهش میزان تصادف با شتر

اولویت های جامعه براساس تفکر قرآنی تعیین شود

امکانات زیر ساختی برای رفاه زائرین اربعین حسینی در مسیر طریق الحسین+ گزارش

منابع دولتی به تنهایی کفاف رفع مشکلات آموزش و پرورش را نمی دهد

شرکت 160 هزار دانش آموز و فرهنگی لرستان در مسابقات قرآن

مرگ ماهیان رودخانه ارس ارتباطی به فاضلاب صنعتی ارمنستان ندارد

اجرای آموزش پیشگیری از اعتیاد در 63 مدرسه فردیس

اجرای آموزش پیشگیری از اعتیاد در 63 مدرسه فردیس

مشارکت 26 میلیونی اولیا مدارس در امر تعلیم و تربیت کشور

هوای تهران «سالم» است

صدور ویزا برای بیش از سه هزار زائر اربعین

آماده شدن 228 دستگاه اتوبوس برای اعزام زائران اربعین

" نخستین کانون محیط زیست مدرسه " در ورودی غربی پایتخت

پارک پردیسان تغییر کاربری نمی دهد

اعزام اولین گروه از نیروهای شهرداری برای خدمات رسانی اربعین

شکار پرندگان مهاجر وحشی تا اطلاع ثانوی ممنوع

اعزام نخستین گروه خدمات رسانی به شهرهای نجف و کربلا

گرد و غبار در شش استان کشور

زیپ لاین برج میلاد مجوز استاندارد ندارد

سقوط سنگ ریزه و برخورد با خودروها در جاده چالوس

اعزام اولین گروه دانش آموزان تهرانی به مناطق عملیاتی غرب/ رعایت مسائل ایمنی اردو و اسکورت اتوبوس ها

روحانی دوستدار محیط زیست در «در امتداد فلق»

سقوط سنگ ریزه در جاده چالوس

شکار پرندگان مهاجر ممنوع شد

کنترل گرد و غبار در مشهد امکان پذیر نیست/اصلاح پوشش گیاهی آسیب دیده در دستور کار

کمبود معلم از چالش های جدی آموزش و پرورش کاشمر

غلظت ذرات معلق در هوای منطقه سیستان به 10 برابر حد مجاز رسید

شکنجه دانش آموزان یک مدرسه در استان ایلام با سیم برق + تصاویر

شکار زیباترین لحظات از دنیای وحش!

تکریم ازسالمندان شهرستان عباس آباد

لزوم تسریع در تکمیل ساختمان در حال ساخت پارک علم و فناوری جهاددانشگاهی کرمانشاه

گرد و غبار در شش استان کشور

استخدام چرکار خانم جهت خیاطی . گارگر فنی . تولید مبل / تبریز

آمادگی کامل برای تامین امنیت زائران اربعین

کمبود سه هزار معلم در مدارس استان

خانه های تاریخی روستای سوپورقان

مدیرکل آموزش وپرورش فارس مطرح کرد خداحافظی 400 هزار معلم از آموزش وپرورش تا 4 سال آینده/ در بدترین وضعیت اقتصادی هستیم

پرورش ماهی قزل آلا در شهرستان ماهنشان استان زنجان

زارم سرابی بروجرد نیازمند استقرار زباله‎سوز

مالیات های سبز نجات بخش محیط زیست

گرد و غبار در شش استان کشور

خدمات اورژانس تهران در اربعین/ مترو به کمک اورژانس تهران می آید

شناسایی 3 هزار بی سواد در شهرستان بهشهر

تحقق حق آبه زاینده رود بهترین راهکار کاهش گرد و غبار در استان اصفهان

افزایش 7 درصدی ثبت نام دانش آموزان اتباع خارجی در مدارس اصفهان

تفاهمنامه همکاری فدراسیون تنیس با آموزش و پرورش

طرح مسائل مالی در اولویت فعالیت انجمن های اولیا و مربیان مدارس قرار نگیرد

بلاتکلیفی پذیرفته شدگان آزمون استخدامی تا کی ادامه دارد؟

بلاتکلیفی پذیرفته شدگان آزمون استخدامی تا کی ادامه دارد؟