مطالب مرتبط:
ابهام در مصوبه تعرفه ای دولت/درخواست جلسه فوق العاده در شورای عالی بیمه
ابهام در مصوبه تعرفه ای دولت/درخواست جلسه فوق العاده در شورای عالی بیمه
انتظار مردم تشکیل دولتی اصلاح طلب تر است/ درخواست شورای عالی برای دیدار با روحانی/حمایت اصلاح طلبان از دولت به خاطر سهم خواهی نیست
درخواست شورای عالی برای دیدار با روحانی
انتخاب هیات رییسه شورای هماهنگی بیمه ها در یزد
5 + 1
یارانه ها
مسکن مهر
قیمت جهانی طلا
قیمت روز طلا و ارز
قیمت جهانی نفت
اخبار نرخ ارز
قیمت طلا
قیمت سکه
آب و هوا
بازار کار
افغانستان
تاجیکستان
استانها
ویدئو های ورزشی
طنز و کاریکاتور
بازار آتی سکه
دوشنبه، 29 خرداد 1396 ساعت 15:132017-06-19سياسي

درخواست فوری نظام پزشکی از شورای عالی بیمه


اگر این رشد تعرفه ای به بخش خصوصی هم تسری یافته است، نظرمان آن است که در اسرع وقت مورد بازنگری قرار گیرد و درخواست برگزاری جلسه فوق العاده شورای عالی بیمه را برای این موضوع داریم.

- به گزارش سایت قطره و به نقل ازبلاغ"، رییس کل سازمان نظام پزشکی، مصوبه روز گذشته هیات وزیران درباره رشد 5 درصدی تعرفه های پزشکی را مبهم خواند و به آخرین مصوبه شورای عالی بیمه در سال گذشته مبنی بر لحاظ ساز و کاری جداگانه برای تعیین تعرفه های بخش خصوصی اشاره کرد و گفت: اگر این رشد 5 درصدی، بخش خصوصی را نیز شامل می شود، برگزاری جلسه فوق العاده شورای عالی بیمه و بازنگری جدی در آن را خواستاریم؛ ضمن اینکه این رشد تعرفه ای ناچیز در بخش دولتی هم طرح تحول نظام سلامت را با چالش جدی مواجه خواهد کرد.

دکتر علیرضا زالی در این باره افزود: با گذشت سه ماه و تاخیر قابل توجه در اعلام تعرفه های تشخیصی و درمانی سال 96، علیرغم آنکه سناریوهای تعرفه ای در انتهای سال گذشته آماده بود، تعرفه های امسال هم با سه ماه تاخیر اعلام شد؛ این درحالیست که این تاخیر زمانی همواره مشکلات قابل توجهی را در بحث تمشیت مالی موسسات بهداشتی و درمانی مختلف در سراسر کشور ایجاد کرده است.

تجربه نیز نشان داده که هم بخش دولتی و هم خصوصی امکان اینکه بتوانند معوقات ناشی از تاخیر در اعلام تعرفه ها را دریافت کنند، نداشته اند و به این ترتیب امسال هم عملا یک فصل کاری از سال 96 را با تعرفه های گذشته سپری کردیم که قطعا آثار خاص خود را خواهد داشت.

ابهام در مصوبه روز گذشته هیات وزیرانوی با بیان اینکه مصوبه روز گذشته هیات وزیران در ارتباط با تعرفه های درمانی ابهام آلود و مبهم است و مشخص نیست که تنها مربوط به تعرفه های دولتی است یا خصوصی را هم شامل می شود، افزود: در آخرین مصوبه شورای عالی بیمه در سال 95 که به امضای اعضای شورای عالی نیز بیمه رسید، قرار بر آن بود که تعرفه های بخش خصوصی با ساز و کار و روش های متفاوت و به صورت منفک از تعرفه های بخش دولتی تعیین و ابلاغ شود.

بنابراین بر اساس این مصوبه شورای عالی بیمه، تعرفه هایی که عصر روز گذشته اعلام شده صرفا باید شامل بخش دولتی باشد و پیشنهاد و سناریویی در رابطه با بخش خصوصی هنوز در شورای عالی بیمه به اجماع نظر نرسیده که بخواهد به هیات وزیران ارسال شود.

در مجموع هنوز هیچ شفاف سازی از سوی مصادر ذیربط مبنی بر اینکه این تعرفه ها مربوط به بخش خصوصی هم می شود یا خیر، صورت نگرفته است.

چالشی جدی برای طرح تحول نظام سلامترییس کل سازمان نظام پزشکی افزود: از طرف دیگر نیز این رشد تعرفه ای حتی برای بخش دولتی هم قلیل و اندک خواهد بود و به نظر می رسد طرح تحول سلامت را با چالش های جدی روبرو خواهد کرد؛ چرا که بارها اعلام کردیم برای تعمیق طرح تحول نظام سلامت نیازمند برقراری منابع پایدار، ثبات منابع و افزایش منطقی و متوازن این منابع هستیم؛ چرا که بخش عمده ای از منابع طرح تحول نظام سلامت از مکانیسم های بیمه ای و از طریق بحث های تعرفه ای حاصل می شود و به همین دلیل این رشد اندک، طرح تحول را با چالش مواجه خواهد کرد.

زالی ادامه داد: ضمن اینکه باید پذیرفت حداقل در بخش دولتی بخشی از این پنج درصد، سهم دارو و تجهیزات خواهد بود.

بنابراین بازتوزیع مابقی آن در ویزیت و هتلینگ و تغییر ضرایب مربوطه، بسیار اندک خواهد بود که می تواند بسیار آسیب رسان باشد.

رییس کل سازمان نظام پزشکی یکی از دستاوردهای دولت یازدهم که بر اساس اجماع کارشناسی بین دستگاه های ذیربط حاصل شد را توافقی دانست که در جهت متد ارایه خدمات در بخش دولتی و خصوصی صورت گرفته بود و افزود: این رشد اندک تعرفه ای عملا ما را از مسیر اصلی قیمت تمام شده خدمات دورتر خواهد کرد.

این رشد اندک علاوه بر آثار زیانبار وکوتاه مدت، اصل مترقی "قیمت تمام شده خدمات" را که حداقل در دولت یازدهم یکی از منیفست های اساسی سیاتگذاری مورد توجه دستگاه های مختلف بود را دستخوش آسیب خواهد کرد.

وی وضعیت فعلی بخش های دولتی را به گونه ای خواند که نیازمند رشد منطقی و متوازن تعرفه ها هستند و افزود: با توجه به اینکه تقریبا در آذرماه سال گذشته مباحث تعرفه ها در بخش دولتی و خصوصی مطرح بود، سازمان های بیمه گر از همان ماه فرصت کافی داشتند که قبل از فصل بودجه تلاش کرده و منابع شان را به گونه ای طراحی کنند که امروز مجددا با این چالش و سناریوی تلخ مواجه نباشیم.

فرض بر سازمان های بیمه گر این بود که تلاش کنند تا به شکل های متفاوت، منابع خود را برای رشد منطقی تعرفه ها حداقل در بخش دولتی طراحی کنند.

اما متاسفانه این اتفاق نیفتاد و باز هم کمبود منابع بیمه ای موجب شد که ما با رشد غیرواقعی تعرفه ها حداقل در بخش دولتی روبرو باشیم.

زالی ادامه داد: بنابراین پیشنهادمان آن است که با توجه به ضرورت اجرای طرح تحول نظام سلامت و نیاز به منابع مستمر و دینامیک برای تحقق فازهای طرح مختلف آن که اخیرا نیز توسط ریاست محترم جمهور مورد تاکید قرار گرفته است، این رشد تعرفه ای ناچیز مورد بازنگری قرار گیرد.

ماجرای مصوبه شورای عالی بیمه برای تعیین تعرفه های بخش دولتی و خصوصیوی افزود: بر فرض اینکه این رشد ناچیز برای بخش خصوصی هم باشد، پیش بینی ما آن است که کاملا مورد اعتراض همکاران قرار خواهد گرفت؛ چرا که بخش خصوصی در سال های اخیر مشکلات بسیار جدی در حوزه اقتصادی داشته و هیچ گونه دریافتی از منابع دولتی در سال های اخیر نداشته و هیچ سوبسیدی را از منابع خاص دولتی دریافت نمی کند.

بخش های خصوصی امروز با زحمت توانسته سرپا بایستد و با سیلی صورت خود را سرخ نگه داشته است.

اگر رشد منطقی تعرفه ها در مورد آنها صورت نگیرد، ضربه سنگینی به اقتصاد بخش خصوصی وارد خواهد شد.

رییس کل سازمان نظام پزشکی تاکید کرد: درخواست مان آن است که در رابطه با تعرفه های بخش خصوصی حتما بر اساس مصوبه شورای عالی بیمه عمل شود.

سناریوی پیشنهادی ما مشخص است که باید مجددا در شورای عالی بیمه مطرح و مورد تصویب قرار گیرد و پس از آن هم به هیات وزیران ارسال شود.

باز هم تاکید می کنم که طبق مصوبه شورای عالی بیمه، برای اعلام تعرفه های بخش دولتی و خصوصی 96 باید در دو بخش منفک و تفکیک شده عمل شود.

وی افزود: اگر این رشد اندک تعرفه ای به بخش خصوصی تسری یابد، آسیب های جدی را خواهد داشت؛ اولین موضوع آن است که بی تردید رشد غیرمنطقی تعرفه ها بویژه در بخش خصوصی به شدت در کیفیت خدمات در سال 96 تاثیرگذار خواهد بود.

شرط حفظ، تضمین و ارتقای کیفیت خدمات درمانی، تامین مناسب منابع و رشد منطقی و متوازن تعرفه ها خواهد بود.

همین اکنون هم بیمارستان ها و مراکز مختلف بهداشتی درمانی با مشکلات جدی دست و پنجه نرم می کنند و امیدوار بودند در سال 96 نگاه منطقی تری به تعرفه ها صورت گیرد.

در صورت تسری این رشد پنج درصدی به بخش خصوصی، پیش بینی می شود که بخش مهمی از مراکز بهداشتی درمانی و تشخیصی خصوصی در سال 96 از مدار ارایه خدمات خارج شوند و نتوانند روی پای خود بایستند.

خطر بروز تعرفه های غیررسمیوی همچنین هشدار داد: اگر رشد منطقی و متوازن تعرفه ها صورت نگیرد، شاهد بروز تعرفه های غیررسمی خواهیم بود؛ این درحالیست که دولت تلاش کرد با نگاه منطقی تر به تعرفه ها، انتظام تعرفه ای را ایجاد کند و اگر به صورت منطقی به این موضوع توجه نشود، این انتظام تعرفه ای مخدوش خواهد شد که برای مردم و جامعه پزشکی آسیب جدی خواهد بود.

درخواست برگزاری جلسه فوق العاده در شورای عالی بیمهرییس کل سازمان نظام پزشکی افزود: اگر این رشد تعرفه ای به بخش خصوصی هم تسری یافته است، نظرمان آن است که در اسرع وقت مورد بازنگری قرار گیرد و درخواست برگزاری جلسه فوق العاده شورای عالی بیمه را برای این موضوع داریم.

ضمن اینکه با توجه به ابهامات مصوبه روز گذشته هیات وزیران، حتی اگر این رشد تعرفه ای تنها مربوط به بخش دولتی باشد نیز طرح تحول نظام سلامت را با چالش جدی مواجه خواهد کرد و جهت صیانت از اصل طرح تحول، این رشد در بخش دولتی هم نیازمند بازنگری است.

وی ادامه داد: تقریبا در طول 10 سال اخیر، کمترین میزان رشد تعرفه ها همین رشدی بود که عصر روز گذشته اعلام شد.

از طرفی هم برخی از گروه های پزشکی دچار کاهش تعرفه ها شدند؛ این درحالیست که با توجه به جلسه ای که هفته گذشته در سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور داشتیم، توافق شد که بدون هماهنگی با انجمن های ذیربط، مداخله های تقلیلی تعرفه ای صورت نگیرد و این کاهش رشد تعرفه های برخی از گروه ها در مصوبه روز گذشته هیات دولت جای تعجب دارد.

رییس کل سازمان نظام پزشکی در پایان صحبت هایش گفت: در مجموع ابهاماتی در این مصوبه وجود دارد که نیازمند شفاف سازی است و درخواست مان آن است که شورای عالی بیمه نسبت به تعیین تکلیف تعرفه های بخش خصوصی اقدام کند.

همچنین حتما بازنگری در تعرفه های بخش دولتی در دستور کار قرار گیرد.


کلید واژه ها: تعرفه - هیات وزیران - شورای - طرح تحول نظام سلامت - عالی - بیمه - سازمان نظام پزشکی - نظام پزشکی - پزشکی - نظام - فوق العاده - تعرفه های درمانی - سلامت - صورت - پیشنهاد - متفاوت - مشکلات - گزارش - رابطه - مالی - نشان - زالی - کشور - شفاف - هایی

آخرین اخبار سرویس:
مقام معظم رهبری: اگر یک زمامداری که مردم با او بیعت نکردند، یعنی آن زمامدار خانه نشین خواهد شد

گروه تواشیح حافظ قرآن کریم کشورمان مورد قدردانی سفیر ایران در بوسنی قرار گرفتند

ماهی برای تمام فصول

استاندار آذربایجان غربی: علل وقوع حوادثی نظیر سیل بررسی شود

قوه قضاییه ماجرای سازماندهی شده توهین به رییس جمهور را پیگیری کند

حمله سایبری هکرها به پارلمان انگلیس

برگزاری مراسم وداع با ماه رمضان در کهف الشهدا

بیانیه بهمن طاهرخانی در واکنش به شعار علیه روحانی

شهیدی که جلسه قرآن برای روستاییان برگزار می کرد

درگذشت پدر شهیدان بیوک و ابراهیم بهرامی زاد

با این تکاور شهید ارتشی آشنا شوید

وزارت اطلاعات یک گروه داعشی را در روز قدس دستگیر کرد

همایش ملی انگور در خراسان شمالی +فیلم

قاسمی درگذشت خبرنگار ایرنا را تسلیت گفت

مراسم روز قدس با حضور شخصیت های سیاسی و فرهنگی در تونس برگزارشد

دکتر اسکندری: رشته محلهای حذف شده دانشگاه آزاد مجوز قانونی داشتند

شمار تلفات انسانی «وبا» در یمن به 1310 نفر رسید

پارلمان انگلیس هدف حمله سایبری قرار گرفت

پیام حمله موشکی سپاه را دشمنان دریافت کردند

اطلاعیه سپاه حفاظت هواپیمایی درباره فرودگاه مهرآباد

شهردار آینده مشهد کیست؟

خاطره جالب سردار حاجی زاده از شلیک موشک ها به سوی داعش

واکنش 20:30 به شعار علیه روحانی

رییس جمهور: مردسالاری تفکری سنتی ولی غیردینی است/ در تفکر اسلامی مردها هیچ امتیازی نسبت به خانم ها ندارند

امیدواریم رسانه در دو مقوله اقتصاد واشتغال فعال تر باشد

همکاری راهیان نور و شهرداری تهران

نماهنگ زیبا از یادگار امام

گزارش عملکرد بررسی آسیب های اجتماعی هر شش ماه تقدیم مقام معظم رهبری می شود

انفجار تریلر 28 هزار لیتری بنزین در حمله موشکی سپاه

دانلود آهنگ جدید محمدرضا باهنر بنام دیوونه

دانلود آهنگ جدید بهنام نجفی بنام خام

دانلود آهنگ جدید مجید یحیایی بنام رز قرمز

رییس جمهور روحانی: تفکر «سنتی» که مرد برتر است، «غیر دینی» است

"رییس جمهور افغانستان": نهادهای حقوقی و قضایی افغانستان باید مورد بازنگری قرار گیرد

دعای خداحافظی با ماه خدا

سپاه: همه موشک ها به هدف خورده است

حاشیه هایی که دولت ها می سازند

رد پا جریان های انحرافی در راهپیمایی روز قدس

تعیین میزان فطریه از سوی دفتر رهبر معظم انقلاب

جزییات برگزاری کنکور 96 اعلام شد

زمان دریافت کارت شرکت در جلسه کنکور 96/ جزییاتی از برگزاری آزمون

سجده شکر فتاح، رییس کمیته امداد در برنامه زنده ماه عسل

استخدام کارمند فروش خانم در شرکت پالیز عالم آرا

فیلم/ مروری بر حمله دلواپسان به مقامات؛ از آیت الله هاشمی و روحانی تا سیدحسن خمینی، لاریجانی و علی مطهری

فرمانده نیروی هوا فضای سپاه: همه موشک ها به هدف خورده است/ آنچه در عراق به زمین خورد بدنه جدا شده موشک ها بود / آمریکایی ها شاید از طریق روس ها از عملیات ما اطلاع پیدا کرده بودند

تحلیل زیباکلام درباره اتفاقات روز قدس / کینه ای که از انتخابات باقی مانده

مردسالاری تفکری سنتی ولی غیردینی است/در تفکر اسلامی مردها هیچ امتیازی نسبت به خانم ها ندارند

حمله سایبری هکرها به پارلمان انگلیس

اعلام میزان زکات فطر در خراسان شمالی

واپسین افطارهای رمضان در سایه آرامش

گزیده خطبه های نماز جمعه /2تیر96

جدیدترین عکس از نرگس محمدی و همسر معروفش!

واکنش بازیگر شهرزاد به اهانت کنندگان به رییس جمهور

همه موشک ها به هدف خورده است/ 80 میلیون ایرانی یکپارچه از این عملیات استقبال کردند

وزارت کشور نقش اثرگذاری در اداره کشور دارد

نوبخت: بی احترامی به رییس جمهور اهانت به جمهوریت نظام است

رهبر انقلاب: فعلیت زمامداری و حکومت به بیعت مردم وابسته است

اگر افرادی خیال بافی می کنند که دشمن تغییر کرده، اینطور نیست

وزارت کشور امنیت شغلی خبرنگاران را پیگیری می کند

استخدام سئو کار،مترجم و کارشناس شبکه های اجتماعی (دورکاری)

استخدام راننده جهت کار با دستگاه آسفالت تراش در کرمان

جزییات جدیدی از موشک های استفاده شده در حمله سپاه به داعش /همه موشک ها به هدف خورد

درخواست سازمان ملل از افغان ها در آستانه عید فطر

10 چالش اصلی اقتصاد کشور

صدور گواهینامه برای مشمولان خدمت منتفی شد

اصابت موشک سپاه به پمپ بنزین سیار داعش و آتش سوزی مهیب

واکنش بازیگر شهرزاد به اهانت کنندگان به رییس جمهور

سخنرانی «روحانی» در دیدار و ضیافت افطار با فعالان حوزه زنان

سردار حاجی زاده: همه موشک ها به هدف خورده است

حمله موشکی ایران به مواضع داعش، صهیونیست ها را نگران کرده است

گزارش لس آنجلس تایمز درباره آمادگی سربازان آیت الله خامنه ای

پیام حمله موشکی سپاه را دشمنان دریافت کردند

مردسالاری تفکری سنتی ولی غیردینی است

درخواست سازمان ملل از افغان ها در آستانه عید فطر

نخستین چاپخانه در جزیره قشم راه اندازی می شود

تنها نماینده ی ایران در بزرگترین طرح علمی جهان

خلق نخستین موجود زنده چند تکه ای توسط انسان + فیلم

نوبخت: بی احترامی به روحانی یعنی اهانت به جمهوریت نظام

ویدیو: دعای روز بیست و نهم ماه رمضان

قدس 96/حماسه حضور

دستگاه قضایی کشور ادامه دهنده راه شهدای هفتم تیر است

نوبخت: بی احترامی به روحانی یعنی اهانت به جمهوریت نظام

لایحه استخدامی شهرداری ها

باید بررسی شود هتاکان به رییس جمهور چه کسانی بودند و از کجا سازماندهی شدند

دستگیری یک گروه تروریستی داعش همزمان با روز جهانی قدس

مسابقه ملی هنری برای مبارزه با اسلام هراسی در اتاوا برگزار می شود

نوبخت: بی احترامی به رییس جمهوری اهانت به جمهوریت نظام است

اعلام تمهیدات اورژانس تهران برای نماز «عید فطر»/ استقرار 31 آمبولانس در مصلی

پیام تسلیت معاون ارتباطات دفتر رییس جمهور در پی درگذشت خبرنگار ایرنا

واکنش سخنگوی دولت به توهین علیه رییس جمهوری

سپاه: همه موشک ها به مراکز داعش خورد/ حضور هواپیمای آمریکایی بعد از 4 دقیقه بر فراز منطقه/ آمریکایی ها شاید از طریق روس ها از عملیات ما اطلاع پیدا کرده بودند

رییس سازمان زندان ها و رییس کمیته امداد مهمان ماه عسل شدند/ جذب حامیان مالی بی نظیر بوده است

مردسالاری تفکری سنتی ولی غیردینی است

رییس سازمان زندان ها و رییس کمیته امداد مهمان ماه عسل شدند/ جذب حامیان مالی بی نظیر بوده است

گزارش آسیب های اجتماعی را هر 6 ماه یکبار تقدیم رهبر انقلاب می کنیم

تکذیب ادعای شهردار مشهد توسط دیوان محاسبات کشور

وزارت کشور نقش اثرگذاری در اداره کشور دارد

انفجار تریلر 28 هزار لیتری بنزین در اقدام موشکی

استاندار تهران از آیت الله مظاهری عیادت کرد

شهردار آینده مشهد کیست؟

کرمانشاه صاحب دومین مرکز پزشکی قانونی می شود

وداع باشکوه با پیکر مطهر فرمانده اطلاعات فاطمیون

پایه گذار صنعت موشکی کشور مقام معظم رهبری است/موشک پناه أمن مردم ایران است/ در حوزه تأمین تجهیزات پدافندی خودکفا هستیم

پارلمان انگلیس هدف حمله سایبری قرار گرفت

الویت های شورای شهر و شهردار

سپاه: تمامی موشک های شلیک شده به هدف اصابت کرده است

دستگیری عناصر تروریستی وابسته به داعش

اصابت یکی از موشکهای سپاه به پمپ بنزین سیار داعش

انفجار تریلر 28 هزارلیتری بنزین در اقدام موشکی

سیر تحول پدیده ای به نام تلفن

یک تیم تروریستی داعش در دام وزارت اطلاعات افتاد

عیادت ظریف از آیت الله مظاهری

پایه گذار صنعت موشکی کشور مقام معظم رهبری است/موشک پناه أمن مردم ایران است/ در حوزه تأمین تجهیزات پدافندی خودکفا هستیم

گزارش آسیب های اجتماعی را هر 6 ماه یکبار تقدیم رهبر انقلاب می کنیم

پاسخ سردار حاجی زاده به برخی شایعات درباره موشک های شلیک شده به داعش

اصابت تمام موشک ها به هدف/ آنچه در عراق به زمین خورد بدنه جدا شده بود

راه اندازی اتاق فکر پارلمانی در شهرستان محمودآباد

ساعت کار موزه ها در عید فطر؛ بدون تغییر

در حاشیه و متن روز قدس چه گذشت

استاندار تهران از آیت الله مظاهری عیادت کرد

نوبخت: بی احترامی به رییس جمهوری اهانت به جمهوریت نظام است

مقیمی: وزارت کشور نقش اثرگذاری در اداره کشور دارد

رزمایش دفاعی امنیتی در فرودگاه مهرآباد با موفقیت انجام شد

وزارت اطلاعات یک گروه وابسته به داعش را در روز قدس بازداشت کرد

همه موشک ها علیه داعش به هدف خورد/ به اطلاعات جدیدی دست پیدا کردیم

دفتر مقام معظم رهبری میزان فطریه و کفاره روزه را اعلام کرد

استخدام فتوشاپ کار مسلط به ادیت عکس در شرکت شهر چرم

دستگیری عناصر تروریستی وابسته به داعش/ کشف وضبط سه کمربند انتحاری

استخدام کارشناس کامپیوتر مسلط به شبکه با سابقه مدیریت IT

در جلسه شورای اقتصاد چه گذشت؟

طرح های محرومیت زدایی بسیج در مازندران تقویت شود

دستگیری عناصر تروریستی وابسته به داعش

رونمایی از بزرگترین فرهنگ لغت اردو به صورت آنلاین در "پاکستان"

دستگیری عناصر تروریستی وابسته به داعش

کمک 17 میلیارد تومانی خیران برای آزادی زندانیان فاقد سابقه

رصد رسانه های برون مرزی؛ مانیتورینگ جام/ مژده ای برای تل اویو: جبهه جدید علیه تهران

عناصر تروریستی وابسته به داعش دستگیر شدند

کرمانشاه صاحب دومین مرکز پزشکی قانونی می شود

سوءتفاهم ها میان بانک ها و تولیدکنندها باید برطرف شود

مصوبه دولت درخصوص طرح جامع جزیره هندورابی ابلاغ شد

لبیک به ندای امام جامعه بر همه مسلمانان و مؤمنان واجب است

رییس ستاد کل نیروهای مسلح عید سعید فطر را تبریک گفت

کشف 625 کیلوگرم انواع مواد مخدر، در سه ماه نخست سال جاری

دیدار رییس مدرسه خان شیراز با سرپرست دبیرخانه کانون های مساجد فارس

بازرس کل استان ایلام: پارسال 72 معامله دستگاه های اجرایی لغو شد

خللی در پروازهای فرودگاه مهرآباد ایجاد نشده است

اعتراضات برخی داوطلبان ریشه در شائبه های سال های دور دارد

عضویت بیش از 11 هزار کارشناس در سازمان نظام مهندسی کشاورزی آذربایجان غربی

رییس العلمای جامعه اسلامی بوسنی و هرزگوین فرارسیدن عید فطر را به مسلمانان تبریک گفت

کمک 17 میلیارد تومانی خیران برای آزادی زندانیان فاقد سابقه

نوبخت: بی احترامی به رییس جمهور اهانت به جمهوریت نظام است

آیا میدانید؛ چه چیزهایی را می توانید فطریه دهید؟

رییس ستاد کل نیروهای مسلح عید سعید فطر را تبریک گفت

وزارت اطلاعات: اعضای یک گروه تروریستی وابسته به داعش بازداشت شدند

طرح های تبلیغات با مضمون عیدفطر

واکنش باهنر به اهانت به رییس جمهور در روز قدس

دستگیری عناصر تروریستی وابسته به داعش

برگزاری دوره تربیت مربی سبک زندگی اسلامی دارالمؤمنین در کاشان

دستگیری عناصر تروریستی وابسته به داعش

کانون های فرهنگی و هنری فارس، فعالیت های خوبی انجام می دهند

دستگیری عناصر تروریستی وابسته به داعش

حال و هوای روزه داران در آستانه عید فطر+گزارش

مجلس انگلیس هدف حمله سایبری

متن دعای وداع امام سجاد (ع) با ماه مبارک رمضان

مصوبه دولت درخصوص طرح جامع جزیره هندورابی ابلاغ شد

شب شعر قیام موشک با حضور فرمانده هوافضای سپاه برگزار شد

زمان دریافت کارت شرکت در جلسه کنکور 96/ جزییاتی از برگزاری آزمون

دستگیری عناصر تروریستی وابسته به داعش در آستانه عید فطر

عارف به عیادت آیت الله مظاهری رفت

رییس ستاد کل نیروهای مسلح عید سعید فطر را تبریک گفت

بازرس کل استان ایلام: پارسال 72 معامله دستگاه های اجرایی لغو شد

وزارت اطلاعات از دستگیری عناصر تروریستی وابسته به داعش خبر داد

قانون موافقتنامه حمل ونقل دریایی بین دولت ایران وکره جنوبی ابلاغ شد

عضویت بیش از 11 هزار کارشناس در سازمان نظام مهندسی کشاورزی آذربایجان غربی

استخدام طراح خانم مسلط به اتوکد و 3D دریک شرکت معتبر

پیام سرلشکر باقری به نظامیان کشورهای مسلمان به مناسبت عید فطر

انقلاب اسلامی ایران پشتوانه محکمی برای فلسطین است / عده ای می خواستند راهپیمایی روز قدس را متشنج کنند

اطلاعیه وزارت اطلاعات عناصر تروریستی وابسته به داعش دستگیر شدند

سپاه: همه موشک ها به مراکز داعش خورد/ حضور هواپیمای آمریکایی بعد از 4 دقیقه بر فراز منطقه

رییس العلمای جامعه اسلامی جمهوری مقدونیه فرارسیدن عید سعید فطر را به تمام مسلمانان جهان تبریک گفت

قدردانی مسئولان از شبکه استانی دنا

رییس جنبش فلسطین آزاد عید سعید فطر را به مقام معظم رهبری ورییس جمهور کشورمان تبریک گفت

دستگیری عناصر تروریستی وابسته به داعش

وداع با ماه مهمانی خدا

قدردانی مسئولان مهاباد از حضور مردم در راهپیمایی روز قدس+مصاحبه

برگزاری سومین رویداد هم آفرینی همراه اول

دستگیری عناصر تروریستی وابسته به داعش + عکس

سپاه: همه موشک ها به مراکز داعش خورد/ حضور هواپیمای آمریکایی بعد از 4 دقیقه بر فراز منطقه

دستگیری عناصر تروریستی وابسته به داعش

آب آشامیدنی شهر اردبیل مطلوب نیست

قهر تاکسی ها با کولر

اطلاعیه سپاه حفاظت هواپیمایی توضیحات سپاه درباره صدای تیراندازی در مهرآباد

از معافیت جدید مالیاتی تا ویرایش شبا برای سهام عدالت

پیام حمله موشکی سپاه به داعش را دشمنان منطقه ای و فرامنطقه ای دریافت کردند

نبیه بری فرارسیدن عیدسعید فطر را به مسئولان ارشد ایران تبریک گفت

دستگیری عناصر تروریستی وابسته به داعش + عکس

نوبخت: بی احترامی به رییس جمهوری اهانت به جمهوریت نظام است

تصویربرداری پروژه جدید سینمایی حاتمی کیا ادامه دارد

متن عید فطر (متن ادبی برای تبریک عید فطر)

استخدام کارشناس حمل و نقل بین المللی دریای و هوایی و زمینی

درخواست فوری نظام پزشکی از شورای عالی بیمه

درخواست فوری نظام پزشکی از شورای عالی بیمه