مطالب مرتبط:
صفحه اول روزنامه های امروز استان اصفهان - دو شنبه 29 خرداد
صفحه نخست روزنامه های امروز اصفهان ، 29 خرداد 1396
کلیه استخدامی های استان و شهر اصفهان - 29 خرداد 96
استخدام شش ردیف شغلی جهت شرکت داروسازی معتبر در اصفهان
اشتغالزایی بنیاد برکت در استان اصفهان
5 + 1
یارانه ها
مسکن مهر
قیمت جهانی طلا
قیمت روز طلا و ارز
قیمت جهانی نفت
اخبار نرخ ارز
قیمت طلا
قیمت سکه
آب و هوا
بازار کار
افغانستان
تاجیکستان
استانها
ویدئو های ورزشی
طنز و کاریکاتور
بازار آتی سکه
دوشنبه، 29 خرداد 1396 ساعت 14:502017-06-19سياسي

نگاه روزنامه اصفهان امروز به عملکرد رسیدگی به کارتن خوابی در اصفهان


روزنامه اصفهان امروز در مطلبی با عنوان کارتن خوابی را باید ریشه کن کرد نه درمان در شماره روز دوشنبه نوشت: ادامه فعالیت های انجمن های مرتبط با کارتن خوابی باید به سمت زیرساخت های درمان و پیشگیری از این پدیده اجتماعی پیش رود.

- نگاه روزنامه اصفهان امروز به عملکرد رسیدگی به کارتن خوابی در اصفهان روزنامه اصفهان امروز در مطلبی با عنوان کارتن خوابی را باید ریشه کن کرد نه درمان در شماره روز دوشنبه نوشت: ادامه فعالیت های انجمن های مرتبط با کارتن خوابی باید به سمت زیرساخت های درمان و پیشگیری از این پدیده اجتماعی پیش رود.

در این گزارش آمده است: زمستان سال پیش بود که پدیده گورخوابی و کارتن خوابی در کشور از طریق رسانه ها انعکاس داده و با گسترش عکس های گورخوابی در حومه تهران تصویر سیاه این معضل و آسیب بزرگ اجتماعی به جامعه نشان داده شد که سبب بروز ناهنجاری های اجتماعی شده اند، به گفته رییس سازمان بهزیستی کشور هشت هزار کارتن خواب در کشور وجود دارند و این آمار به گفته معاون پیشگیری اداره کل بهزیستی استان اصفهان، حدود 500 نفر برآورد می شود که حدود 200 تن از آنان در مناطقی همچون جوی آباد در غرب و حصه و ارزنان در شرق شهر اصفهان زندگی می کنند.

ادامه این مطلب حاکیست: بروز مسئله کارتن خوابی و شیشه ای شدن نگاه جامعه به وضعیت ایشان، لزوم رسیدگی مسئولین ذی ربط به این معضل اجتماعی را بیش ازپیش برانگیخت اما همزمان با آن چه سال گذشته در خصوص وضعیت کارتن خواب ها و گورخواب ها مطرح شد، در اصفهان تشکلی مردمی شکل گرفت که تصمیم داشت تا زمان رسیدگی اساسی از سوی مسئولین ذی ربط بیکار ننشسته و به صورت خودجوش به همدردی و همراهی با این قشر بپردازد، اگرچه گروه پایان کارتن خوابی حدود سه سال است که در اصفهان فعالیت دارد اما در سال گذشته فعالیت این گروه فصل جدیدی را آغاز کرد و دامنه فعالیت های مؤثر خود برای حمایت از کارتن خواب ها را گسترش داد.

پیش از آن هفته ای یک یا دو بار برای اطعام، لباس، پتو و درمان کارتن خواب ها فعالیت خیرخواهانه انجام می شد، اما سال گذشته هر شب توزیع غذا و میوه و بعضی روزها حتی صبحانه نیز به روند این فعالیت ها افزوده شد.

در ادامه این گزارش به نقل از مؤسس تنها گرم خانه مردمی کارتن خواب ها کشور عنوان شده است: با توجه به سرمای هوا و فوت شدن چند نفر کارتن خواب در طی یک هفته، ضرورت ایجاد سرپناه و یا گرمخانه به وجود آمد؛ بنابراین طی جلساتی که با مقامات محترم شهری و استانی ازجمله مدیرکل اجتماعی استاندار، دبیر ستاد مواد مخدر و فرماندار اصفهان، معاون دادستان، پلیس مواد مخدر، شهرداران مناطق و مسئولین بهزیستی و غیره داشتیم اولین گرمخانه کاملاً مردمی ایران در اصفهان توسط انجمن خیریه پایان کارتن خوابی اصفهان افتتاح شد.

این روزنامه در ادامه به نقل از انصاری ادامه نوشت: خوشبختانه پس از طی مراحل ثبت نهایی این انجمن تحت عنوان انجمن خیریه پایان کارتن خوابی امید در استانداری اصفهان به صورت رسمی ثبت شده و گواهی معرفی نامه همکاری ارگان های ذی صلاح توسط استانداری نیز صادر شد، این در حالی است که تعدادی از بزرگان و خیرین سرشناس اصفهان عضو هیئت مؤسس آن بوده و در اداره امور انجمن را یاری می کنند، کارتن خواب های شناسایی شده توسط گروه و یا شهرداری و نیروی انتظامی به گرمخانه آمده و پس از سوزاندن کلیه البسه ایشان، استحمام، اصلاح، پوشش گرم و اطعام می شوند.

همچنین هرروز حداقل دو ساعت پزشک و روانپزشک کلیه افراد را معاینه می کند.

در ادامه ما کامل ترین نوع درمان اعتیاد و جسمی را در گرمخانه مردمی انجام می دهیم.

صبحانه، پیش نهار و نهار و عصرانه و شام به همراه میوه و شیرینی و چای و سیگار و غیره کاملاً رایگان بوده و حتی درب های گرمخانه برای تردد افراد باز است.

ادامه این مطلب به نقل از وی حاکیست: در حال حاضر بیش از 50 نفر مددجو تحت پوشش داریم و اقدام مؤثر و فوری مسئولین در ایجاد مرکزی با ظرفیت بالاتر کاملاً احساس می شود.

تعداد افراد همدل و همیار عضو در گروه پایان کارتن خوابی نیز حدود 3 هزار نفر است که در شبکه اجتماعی تلگرام باهم در ارتباط هستند، برای گرمخانه زنان اصفهان که نیاز ضروری شهر اصفهان است نامه ای به امضا چند هزار نفر از مردم اصفهان به استاندار اصفهان تحویل داده شد که انشا اله به زودی با مساعدت و همکاری بیشتر ارگان ها مخصوصاً اداره بهزیستی به سرانجام خواهد رسید.

مقررشده است تا با هماهنگی و همکاری ارگان ها، اولین گرمخانه زنان را راه اندازی کنیم بنابراین در این باره کمک و همیاری مسئولین را طلب می کنیم.

این روزنامه در ادامه این مطلب اضافه کرده است: شهردار اصفهان نیز قول اختصاص زمین جهت گرمخانه و مرکز پیشگیری از آسیب های اجتماعی را داده اند ولی هنوز انجام نشده است.

باید اشاره کنم تاکنون بیش از 50 نفر از کارتن خواب های مرد اصفهان با همکاری معاون دادستان به کمپ فرستاده شدند، مددجویان (که به اعتراف خودشان در امر بزهکاری و دزدی و زورگیری و غیره فعالیت داشتند) نیز در گرمخانه مردمی اصفهان 24 ساعته حضور و اسکان دارند.

خوشبختانه با عملکرد بی نظیر خیریه پایان کارتن خوابی در شهر اصفهان به ندرت کارتن خواب متجاهر مرد دیده می شود و توانسته ایم همگی را تحت پوشش قرار دهیم، منتها در محله های جوی آباد، خمینی شهر و مهرنجان هنوز کارتن خواب مرد و زن وجود دارند که به علت بعد مسافت و ظرفیت محدود گرمخانه نتوانسته ایم همه را اسکان دهیم.

با این وجود اطعام کارتن خواب های این مناطق هنوز در دستور کارگروه قرار دارد.

در ادامه این گزارش آمده است: در حال حاضر مددجویان ما در گرمخانه حدود 70 درصد تست اعتیاد منفی دارند و تعدادی حتی داروی متادون و سیگار را هم ترک کرده اند.

به لطف خدا و دعای خیر مردم بزرگوار اصفهان باگذشت 9 ماه از افتتاح گرمخانه مردمی و خیریه پایان کارتن خوابی امید اصطلاحاً حتی یک قطره خون از بینی کسی نریخته و مشکلی برای افراد تحت حمایت ایجاد نشده است.

به طوری که بعد از افتتاح گرمخانه، تلفات جانی و فوت کارتن خواب مرد در شهر اصفهان نداشتیم، اما متأسفانه زنان وضعیت وخیمی در شهردارند.

در ادامه این مطلب به نقل از رییس انجمن آسیب های اجتماعی کشور عنوان شده است: اگر انجمن پایان کارتن خوابی، صرفاً تمام انرژی و توان خود را بر حمایت از کارتن خواب ها متمرکز کند و یا پایان کارتن خوابی را با این مفهومی که الآن شاهد آن هستیم مدنظر داشته باشد، طبیعتاً پیش بینی می شود که در درازمدت توفیقی نخواند داشت چراکه به دلایل مختلف مرتباً برشمار کارتن خواب ها افزوده می شود، این امر از آنجایی حاصل می شود که ما هنوز مکانیسم هایی برای کنترل کارتن خوابی در جامعه پیاده نکرده ایم و ریشه های عوامل اصلی کارتن خوابی هنوز شناسایی و کنترل نشده اند.

در ادامه این مطلب به نقل از کورش محمدی اضافه شده است: به اعتقاد من برنامه ریزی اساسی در این راستا هنوز صورت نگرفته و دستگاه های مختلف به طورجدی ورود پیدا نکرده اند، بنابراین آن بخش پیشگیرانه در ارتباط با شکل گیری یا گسترش کارتن خوابی در رویکرد کاری این انجمن دیده نمی شود، اگرچه بنده تا حدودی از نزدیک شاهد برنامه های این گروه و ارتباط آن ها با برخی از مجموعه های دیگر که در حوزه کنترل اعتیاد و یا پیش گیری از آسیب های اجتماعی فعالیت می کنند بوده ام اما مقصود اصلی من این است که این انجمن که اکنون باهمت این دوستان برپاشده است و در نظر دارد کار خود را در قالب یک خیریه ادامه دهد باید از دستاوردهایی که تاکنون داشته است مراقبت کرده و آن را حفظ کند و این نیازمند همراهی و حمایت تمامی سازمان ها و ارگان های ذی ربط خواهد بود.

این مهم میسر نمی شود مگر این که انجمن یاد شده به سمت ایجاد یک هم افزایی در راستای پیشگیری از شکل گیری کارتن خوابی پیش برود و همان طور که مشاهده می شود تاکنون در این زمینه نیز اقدامات پیگیرانه ای داشته است.

ادامه این مطلب به نقل از وی حاکیست: ریشه های کارتن خوابی باید خشکیده شود و متأسفانه سیستمی که جامعه در بخش های مختلف پیش گرفته موجب افزایش معضل کارتن خوابی شده است.

وقتی ما فقط منتظر باشیم که کارتن خوابی تولید شود و ما از این افراد حمایت کنیم دقیقاً همان مدلی را پیش گرفته ایم که به جای پیشگیری از بیماری ها، منتظر می مانیم که افراد بیمار شده و آن وقت برایشان نسخه درمانی می پیچیم.

یا همان مدل قیاس رودخانه ای که در خیلی از کشورهای دنیا کنار گذاشته شده است.

این روزنامه در ادامه به نقل از محمدی نوشت: نباید بگذاریم این استعدادها در جامعه بالفعل بشود بلکه این ها را باید در همان ریشه بخشکانیم؛ طبیعتاً فعالیت هایی که توسط این انجمن تابه حال صورت گرفته اقدامات ارزشمندی است و بیش از این هم در آن مقطع نمی شد از این گروه انتظاری داشت؛ اما اکنون که توانمندی شان به جامعه نشان داده شده و به همه ثابت شده است که می توانند کارهای قابل توجهی انجام دهند طبیعتاً توقع سیستم اجتماعی از افراد این انجمن بالا می رود، نکته دیگر این که این انجمن در حال حاضر عمدتاً کارتن خواب های مرد را تحت پوشش قرار داده است و باید اقداماتی نیز درباره زنان آسیب دیده که اتفاقاً بخش بزرگی از آنها نمی توانند کارتن خواب باشند و کارتن خوابی در بسیاری از موارد برای آنان میسر نیست، صورت دهد.

در ادامه این مطلب به نقل از مدیر امور اجتماعی و مشارکت های مردمی شهرداری اصفهان می خوانیم: نگاه سیاست گذاران در بحث سلامت نگاهی تک بعدی نبوده به طوری که در اولویت بندی مؤلفه های حوزه سلامت در سال 96 چهار بعد شامل بعد جسمانی سلامت، بعد روانی، بعد اجتماعی و معنوی موردتوجه ویژه قرارگرفته است، در بعد جسمی زیر مؤلفه های تغذیه سالم، افزایش تحرک بدنی و پیشگیری از ابتلا به بیماری های غیر واگیر ازجمله بیماری های قلبی عروقی و دیابت حائز اهمیت خواهد بود.

وی برگزاری کارگاه های آموزشی، برگزاری نمایشگاه های شهری و اختصاص تبلیغات شهری به موضوع سلامت جسمی را از اقدامات اخیر ستاد فرهنگ سلامت شهرداری اصفهان برشمرده و می گوید: ارائه آموزش های سلامت محور در حوزه تغذیه سالم و پیشگیری از ابتلا به بیماری های غیر واگیر نظیر بیماری های قلبی عروقی و دیابت از موضوعات محوری تبلیغات شهری در ادوار گذشته بوده و به نوبه ی خود توانسته تأثیر قابل توجهی را در تغییر نگرش شهروندان در انتخاب برنامه غذایی سالم، پرهیز از پرخوری و پرهیز از افراط در مصرف انواع روغن ها، شکر، قند و نمک را ایفا کند.

این روزنامه در ادامه به نقل از مسعود مهدویان فر اختصاص سه میلیارد ریال اعتبارتر سال 96 به منظور اجرایی شدن برنامه هایی با رویکرد افزایش تحرک بدنی و مبارزه باکم تحرکی را از امتیازات ویژه برنامه های ستاد سلامت در سال جاری ارزیابی کرده است و نوشت: امسال برای اولین بار مبلغ 3 میلیارد ریال اعتبار در رابطه با موضوع افزایش تحرک بدنی شهروندان و مبارزه باکم تحرکی در سطح محلات اختصاص یافته و باهم فکری کارشناسان ورزشی در سازمان ورزش شهرداری اصفهان و همچنین کارشناسان ورزشی در سطح مناطق، برنامه های آموزش محور در سطح محلات شهر اصفهان اجرایی خواهد شد.


کلید واژه ها: کارتن خواب - کارتن خوابی - خواب - اصفهان - اجتماعی - درمان و پیشگیری - روزنامه - درمان - پیشگیری - امروز - سازمان بهزیستی کشور - کشور - پدیده - استان - بهزیستی - سازمان بهزیستی - دوشنبه - معاون - گزارش - جامعه - مواد مخدر - خانه - معضل - شیشه ای - زمستان - صبحانه - رسانه - اداره - تصمیم - تصویر

آخرین اخبار سرویس:
راه اصلی مبارزه با تروریسم، اقدامات فرهنگی و معرفی اسلام واقعی به نسل جوان است

اسلام یک قدرت هدایت کننده برای همه بشریت است

پیشنهاد احداث توسعه روستایی کشورهای منطقه در ایران / گیلان ظرفیت های تاریخی بسیاری دراگرو اکو توریسم دارد

تبلیغ جالب رامبد جوان درباره استفاده موتورسوارها از کلاه ایمنی + تصاویر

پاسخ سرپرست شهر فرودگاهی امام به ویدئو زن روسی

ظاهرا پیش نویس نطق ترامپ را نتانیاهو نوشته است

در قالب انعقاد تفاهم نامه محقق می شود انتقال و پایش فناوری شور ورزی با استفاده از زه آب کشاورزی

دستیابی به توسعه فرهنگی در گرو تحقق مدیریت کارآمد است

سفر مشاور رییس جمهور و دبیر شورای عالی مناطق آزاد کشور به منطقه آزاد اروند

روحانی بعد از بازگشت به تهران درباره وزارت علوم تصمیم خواهد گرفت

همزمان با برگزاری مراسم رژه نیروهای مسلح قطارهای مترو 31 شهریور در ایستگاه شاهد توقف ندارند

ترامپ یک سبک مغز بی ادبی است!

شهید حججی به یک حماسه ساز بین المللی تبدیل شد

آغاز دومین همایش ملی ادبیات بومی ایران زمین در خرم آباد

قمه زنی و لطمه زدن به بدن بالاترین تبلیغ علیه عزاداری محرم است

تشریح برنامه های ارتش در هفته دفاع مقدس

ناظر شهرداری باشید نه وام دار آن ولو در حد تبلت و خودرو اداری

اسلام یک قدرت هدایت کننده برای همه بشریت است/ قدرت نظامی در دنیای امروز متصل به علم و تکنولوژی است

برگزاری نشست مشترک دادستان کل با مسئولان سازمان بسیج مستضعفین

کمیسیون امنیت ملی از «مرکز هسته ای کرج» و یکی از «زندان های تهران» بازدید می کند/ جلسه ای برای بررسی وضعیت موسسات اعتباری

اسلام یک قدرت هدایت کننده برای همه بشریت است/ قدرت نظامی در دنیای امروز متصل به علم و تکنولوژی است

رفراندوم و تجزیه اقلیم کردستان، مقدمه ناامنی و بی ثباتی در منطقه

هشدار شورای شهر نسیم شهر به شهردار

فلسفه وجود نهاد رهبری در دانشگاه ها، هدایت و راهبری است

صدور حکم استخدام برای دانشگاه نفتی ها/ زنگته تمکین می کند؟

مراسم شیرخوارگان حسینی 31 شهریور برگزار می شود

سرمقاله های روزنامه های 29 شهریور

2 فوریت طرح جلوگیری از حقوق های نامتعارف در شهرداری کرج تصویب شد

در کشور امکانات لازم برای پیشبرد اهداف انقلاب وجود دارد

خدمت در بقاع متبرکه نیازمند بصیرت نسبت به امامزادگان است

کمیسیون امنیت ملی از «مرکز هسته ای کرج» و یکی از «زندان های تهران» بازدید می کند/ جلسه ای برای ررسی وضعیت موسسات اعتباری

هیئت قرآنی در مؤسسه فهیم برپا می شود

قمه زنی و لطمه زدن به بدن بالاترین تبلیغ علیه عزاداری محرم است

استاندار جدید مطالبات رهبری را پیگیری کند

علم الهدی: دشمن روحانیت را سوژه عملیات روانی خود قرار داده است

فرهنگستان زبان و ادبیات فارسی واژگان بومی را جایگزین کلمات بیگانه کند

افتتاح دادسرای نظامی ناحیه غرب استان تهران

نیویورک تایمز:نطق ترامپ در مجمع عمومی سازمان ملل؛ تکرارنظریه ننگین محور شرارت

باید با جدیت توافق هسته ای را اجرا کرد

پوستر رسمی بازگشایی مدارس رونمایی شد

آغاز دومین همایش ملی ادبیات بومی ایران زمین در خرم آباد

خط 8 مترو پنجشنبه و جمعه پذیرش مسافر ندارد

زنگ شکوفه ها در 104 مدرسه ابتدایی دهلران نواخته شد

آماده ارائه گزارش جامعه مداحی به رییس جمهوری هستیم

عضو شورای شهر تهران: برای انتخابات مجلس و افزایش نقش زنان در مدیریت جامعه برنامه داریم

«بحران محیط زیست » را تنها با دین و اعتقاد دینی می توان حل کرد

امیرعبداللهیان: همه پرسی کردستان عراق علیه عراق است

تقدیم نخستین شب سوگواره برآستان اشک به ساحت حضرت ابوالفضل

نیروی انتظامی تاکنون 13 هزار شهید تقدیم انقلاب کرده است

ورود خودروهای جدید به ناوگان پلیس امارات

معاون دانشگاه رازی کرمانشاه: همایش بین المللی محمد زکریا ی رازی در کرمانشاه برگزار می شود

ایران و عراق دو ملت همسایه، مسلمان ، یکپارچه و متحد هستند

معرفی احزاب آلمان

جشن فارغ التحصیلی کودکان ناشنوا در یزد

بی توجهی به مسلمانان روهینگیا، منطقه را بی ثبات می کند

تعداد قربانیان زمین لرزه مکزیک به 248 نفر رسید (فیلم)

آغاز فصل جدیدی از زندگی 76 هزار نونهال گلستانی با ورود به مدرسه

عضو کمیسیون امنیت ملی: سخنرانی سخیف ترامپ بیانیه رژیم صهیونیستی بود/ او نامتعادل است

مردم همچنان روحانیت را مرجع اجتماعی خود می‎داند

تایید حکم انحلال «سازمان لابی» جمهوری آذربایجان در مسکو

اصول حاکم بر مدیریت جهادی

فنون اولین ملاقات دختر و پسر در خواستگاری

مجموعه متن و پیام عذرخواهی عاشقانه

استخدام فروشگاه گیاهان دارویی محدوده خیابان حمزه شمالی اصفهان

اجتماع بزرگ تاسوعا در بجنورد برگزار می شود

روزنامه استخدامی شهرهای شمالی | سه شنبه 28 شهریور 96

مجموعه متن و پیام عذرخواهی از دوست

همایش «ستایشگران عشق» در تبریز برگزار شد

استخدام حسابدار و همکار آقا مسلط به 3DMAX در شرکت تولیدی

فعالیت 200 مبلغ در روستاهای مازندران

متن تبریک موفقیت کاری

ابلاغ مراتب ثبت نمدمالی سمیرم به استاندار اصفهان

شهدا را فراموش نکنیم

تکذیب پشتیبانی نهادهای نظامی از «جمنا» / توصیه جبهه مردمی به قالیباف برای انصراف به نفع رییسی/ کارمان بی نقص نبود

استخدام طراح سایت آقا همراه با نمونه کار طراحی در تهران

نگاهی به اهداف و رویکردهای احزاب اپوزیسیون و کوچک آلمان

جزییات کامل چک جدید صیاد + عکس

دیوان عدالت اداری "وزارت نفت" را مکلف به جذب دانشجویان نفت کرد

بستر کرسی های آزاد اندیشی در دانشگاه های استان بوشهر مهیا شود

سیاه پوشان حسنیه امینی های قزوین

شبکه پنج هزار نفری یاوران نماز تشکیل می شود

مراسم وداع با پیکر شهید دفاع مقدس حسن سلیمانی در مشهد

تراریخت، حواله ناکجاآباد

آغاز رزمایش بزرگ "ذالفقار 1"با 151 تیم عملیاتی در اصفهان

سخنان ترامپ تکرار یاوه گویی های گذشته است/بیان چنین اظهارات سخیف و بی پایه ای برای رییس جمهور یک کشور جای تاسف دارد

نماینده مجلس: حادثه تونل چری کوهرنگ ویژه بررسی می شود

کتاب «از یاد رفته 2» چاپ شد

توسعه شوراهای استانی و مرکزی در دستور کار جبهه مردمی/احتمال برگزاری مجمع عمومی در اسفند امسال

فرمانده سپاه محمد رسول الله(ص): سپاه هرگز از تفکر بسیجی عدول نمی کند

ورود خودروهای جدید به ناوگان پلیس دبی

عبور موفق از پیک تابستان با همراهی مردم

خط هشت مترو پنجشنبه و جمعه پذیرش مسافر ندارد

بی توجهی به اولویت ها خطاست/ قرارداد ماشین ها را فسخ کنید

بازنشستگان شاغل مشمول قانون رسیدگی به تخلفات اداری شدند

تصویری خاص از یک دختر دهه ی شصتی

روایت سرلشکر صالحی از حضور در مراسم طشت گذاری سنتی اردبیل

عارف زیر تیغ واکنش ها

پژوهشگران به بازخوانی منشور حقوق شهروندی پرداختند

رژه هوایی 31 شهریور در بندرعباس برگزار می شود

رییس جمهور کشورمان امروز در سازمان ملل سخنرانی می کند / بی محلی به سخنان ترامپ یا پاسخ تند و قاطع

لزوم طراحی طرحی درازمدت برای صیانت از آب

مراسم جشن شکوفه ها

مسعود نجابتی: از شهرت گریزان بودم همین شهرت گریزی گریبانم را گرفت

برگزاری همایش شیرخوارگان حسینی در کربلای ایران

سفر روحانی به نیویورک هم فرصت هم تهدید

موشک برای دفاع از سرزمین و ملت ایران است و ربطی به برجام ندارد/ رفتار ترامپ همه زمینه های مثبت را از بین می برد

حجت الاسلام معلمی در اجلاسیه مجلس خبرگان: دنیازدگی بعضی از مسئولین اسباب آزردگی مومنین را فراهم می کند/عده ای با دریافت حقوق های نجومی چهره نظام را مخدوش می کنند

روزهای پایانی درمان خواننده محبوب در آلمان+عکس

رامبد جوان: برنامه امشب خندوانه را از دست ندهید

امنیت "مساجد افغانستان" در ماه محرم با اتخاذ سیاست جدید برقرار می شود

شور و حال غنچه ها

قطارهای مترو 31 شهریور در ایستگاه شاهد توقف ندارند

واکنش باهنر به سخنان ترامپ در سازمان ملل

واکنش رضایی به اظهارات ضدایرانی ترامپ

بازیگر جانباز: به دردهایم افتخار می کنم /عکس

استخدام ظرفشور آشپزخانه جهت رستوران در تهران

استخدام کارگرِ برشکار جهت سنگ کاری در خراسان رضوی

دوران احمدی نژاد، دوران طلایی نواربابان مسکن بود/ امضاهای طلایی در دوره او رشد کرد

دعوت به همکاری رادیاتور ساز ماهر بصورت درصدی در فردیس

دیوان عدالت اداری "وزارت نفت" را مکلف به جذب دانشجویان نفت کرد

استخدام حسابدار با روابط عمومی بالا در هرمزگان

استخدام طراح فتوشاپ یا کرل خانم یا آقا در محدوده جلالِ تهران

استخدام نیروی خدماتی در یک سالن زیبایی

انتقادات تند و صریح مسیح مهاجری از مداحان: بعضی افراد تا کار خلاف نکنند مداح نمی شوند!/«مداحان جدیدالاختراع» با هزار بار تکرار کردن «سین سین» به جای خواندن نوحه ها و مرثیه ها مردم را به بیهوده ترین امور سرگرم می کنند /کیفیت عزاداری فدای کمیت شده

استخدام منشی خانم جهت دفتر آموزشی در البرز

تحقیق و تفحص از ایمیدرو در مجلس کلید خورد

استخدام شاگرد جهت کافه رستوران در محدوده زشک مشهد

دنیازدگی برخی مسئولین حزب اللهی ها را آزرده کرده است/ انتقاد از تحمیل هزینه های زائد و تشریفاتی بر بیت المال

احمد خاتمی: تا می گوییم حجاب، می گویند به داد معیشت مردم و بیکاری برسید/ مسئله حجاب در حال تبدیل شدن به یک فاجعه است؛ دولت باید از کارکنان خودش شروع کند

تعطیلی خط 8 مترو در روزهای پنج شنبه و جمعه

هوآوی با مرکز بین الملل عکاسی (ICP) از جایزه سالانه NEXT-IMAGE رونمایی کرد

همایش شیرخوارگان حسینی در 100 نقطه کاشان برگزار می شود

برای سد سازی نمی توان حکم کلی صادر کرد

نقشی جالب از مصدق / عکس

ناراحتی امام خمینی از وضعیت نفت/عکس

تنها نماینده ایران هنگام سخنرانی «ترامپ» چه کسی بود؟

مسجد منادی آموزه های اسلام و پایه های صلح است/ پیامبر، پیام آرامش را ابلاغ کرد

نرم افزار موبایلی «رسانه مهدوی جمکرانیه» تولید شد

نظارت 50 اکیپ بهداشتی در محرم و صفر بر هیئت های اصفهان

ادبیات بومی کشور در شرف آسیب قرار دارد

اجرا شدن طرح "پابند الکترونیکی" تا پایان سال در همه زندان های کشور

بروجردی: تمدید تعلیق تحریم های هسته ای از الزامات سند برجام است/ عدم تمدید نقض برجام محسوب می شود

هوآوی با مرکز بین الملل عکاسی (ICP) از جایزه سالانه NEXT-IMAGE رونمایی کرد

مراسم رونمایی از طرح بیمه ویژه مساجد و هیئات مذهبی برگزار شد

در گفت وگو با فارس ویژه برنامه های مرکز بسیج صداوسیما در هفته دفاع مقدس اعلام شد

ورود خودروهای جدید به ناوگان پلیس دوبی

دشمن در برخی موارد با عملیات روانی در بین خودی ها فتنه می کند

آیین اختتامیه اوقات فراغت کانون های مساجد شهرستان دهاقان برگزار شد

نمایشگاه بازی و دانایی بزرگترین سرمایه فرهنگی موجود در حوزه بازی و شهربازی می باشد

جولان تشکل های خلق الساعه در دانشگاه ها

قطارهای مترو تهران 31 شهریور در ایستگاه شاهد توقف ندارند

تاکید برحمایت قوا از سازمان تعزیرات حکومتی

دانشجو همیشه باید به دنبال علم آموزی باشد

میرزاده: مدارس نیازمند مربی بهداشت است/ ندافی: نیمکت مدارس متناسب با دانش آموزان نیست

در گفت وگو با فارس برنامه های حسینیه اعظم زنجان در دهه نخست محرم اعلام شد

به زندانیان130 رشته فنی در زندان های کشور آموزش داده می شود

ائمه جمعه 4 شهر خراسان شمالی جابه جا می شوند

بازنشستگان شاغل، مشمول قانون رسیدگی به تخلفات اداری شدند

سید هادی افقهی: قانون اساسی عراق احازه جدایی به هیچ قومیتی را نداده است

نقوی حسینی: سخنرانی سخیف ترامپ بیانیه رژیم صهیونیستی بود/ او نامتعادل است

100 میلیارد ریال مستمری به حساب 26 هزار خانوار کمیته امداد اردبیلی واریز شد

دستور زنگنه برای استخدام یک ژن خوب

دیدار علی دایی و سردار رحیمی فرمانده ناجا تهران (عکس)

یک نماینده مجلس: از مردم آمریکا می خواهم: این دیوانه زنجیری را مهار کنند

پیام رییس دانشگاه شهید بهشتی به مناسبت آغاز سال تحصیلی

تخریب انسانی منابع طبیعی در استان گلستان نگران کننده است

تجدید میثاق فرمانده هان سپاه محمد رسول الله تهران بزرگ با ارمان های امام راحل

احمد خاتمی: حجاب درحال تبدیل شدن به فاجعه است

مشکل اصولگرایان این بود که رقیب را جدی نگرفتند

پیشرفت بانک ملی در اجرای قوانین پولشویی

اظهارات «ترامپ» وقیحانه و جاهلانه بود

نکته هایی که اگر شریک مال مشاعی دارید باید بدانید!

ماجرای آرم 313 روی سینه «فرمانده حسین»

واکنش حدادعادل به اظهارات ضدایرانی ترامپ

استخدام آبدارچی آقا جهت کار در شرکت

استخدام مونتاژکار کابینت ماهر جهت کارگاهی واقع در البرز

استخدام آشپز ماهر در رستوران امیری

استخدام همکار مسلط به فتوشاپ و کرل جهت شیفت بعد از ظهر

استخدام طراح وب سایت آشنا به وُرد پرس و سئو در تهران

تشکر از رییس قوه قضاییه به خاطر سرعت بخشیدن به پرونده آتنا

استخدام نیروی کار خانم و آقا جهت آشپزخانه ای در هرمزگان

استخدام نیرو جهت شیفت شب ترجیحا آشنا به رایانه در خراسان رضوی

مدیر جدید مدرسه علمیه امام صادق(ع) مهریز معرفی شد

آیت الله جنتی: در انتخابات به سپاهی ها لقب تفنگدار دادند؛ مگر تفنگدار بودن بد است؟/ چون با ولایت فقیه مشکل دارند به سپاه حمله می کنند

زمان نشست وزیران خارجه ایران و 1+5 در نیویورک اعلام شد

واکنش باهنر به سخنان ترامپ در سازمان ملل

بازنشستگان شاغل مشمول قانون رسیدگی به تخلفات اداری شدند

آماده ایم با پاکستان برای امنیت بیشتر افغانستان همکاری کنیم

عکس/ سازه های آبی شوشتر

نروژ به برجام متعهد است

واکنش آیت الله علم الهدی به دامن زدن به شایعه کاهش مرجعیت اجتماعی روحانیت

رییس جمهوری بلغارستان: رییس جمهور روحانی «بی نهایت خوش نیت» است

راز بزرگ ذی الحجه/فلسفه برحق بودنِ جانشینی امیرالمومنین(ع) بعد از پیامبر(ص)

تلاوت کریم منصوری در یادبود شهدای «ذی قار»+عکس

ارتش منسجم ترین سازمانی بود که در دوران جنگ از کشور دفاع کرد

سه وظیفه مهم مجمع تشخیص مصلحت نظام از نگاه رهبر انقلاب

انتصاب رییس سازمان جهاد دانشگاهی تهران

تلاوت سوره زمر توسط «حمیدرضا احمدی وفا»

بازنشستگان شاغل مشمول قانون رسیدگی به تخلفات اداری شدند

گرامیداشت شهید اهل سنت در کرسی تلاوت علی آباد کتول

نگاه روزنامه اصفهان امروز به عملکرد رسیدگی به کارتن خوابی در اصفهان

نگاه روزنامه اصفهان امروز به عملکرد رسیدگی به کارتن خوابی در اصفهان