مطالب مرتبط:
صفحه اول روزنامه های امروز استان اصفهان - دو شنبه 29 خرداد
صفحه نخست روزنامه های امروز اصفهان ، 29 خرداد 1396
کلیه استخدامی های استان و شهر اصفهان - 29 خرداد 96
استخدام شش ردیف شغلی جهت شرکت داروسازی معتبر در اصفهان
اشتغالزایی بنیاد برکت در استان اصفهان
5 + 1
یارانه ها
مسکن مهر
قیمت جهانی طلا
قیمت روز طلا و ارز
قیمت جهانی نفت
اخبار نرخ ارز
قیمت طلا
قیمت سکه
آب و هوا
بازار کار
افغانستان
تاجیکستان
استانها
ویدئو های ورزشی
طنز و کاریکاتور
بازار آتی سکه
دوشنبه، 29 خرداد 1396 ساعت 14:502017-06-19سياسي

نگاه روزنامه اصفهان امروز به عملکرد رسیدگی به کارتن خوابی در اصفهان


روزنامه اصفهان امروز در مطلبی با عنوان کارتن خوابی را باید ریشه کن کرد نه درمان در شماره روز دوشنبه نوشت: ادامه فعالیت های انجمن های مرتبط با کارتن خوابی باید به سمت زیرساخت های درمان و پیشگیری از این پدیده اجتماعی پیش رود.

- نگاه روزنامه اصفهان امروز به عملکرد رسیدگی به کارتن خوابی در اصفهان روزنامه اصفهان امروز در مطلبی با عنوان کارتن خوابی را باید ریشه کن کرد نه درمان در شماره روز دوشنبه نوشت: ادامه فعالیت های انجمن های مرتبط با کارتن خوابی باید به سمت زیرساخت های درمان و پیشگیری از این پدیده اجتماعی پیش رود.

در این گزارش آمده است: زمستان سال پیش بود که پدیده گورخوابی و کارتن خوابی در کشور از طریق رسانه ها انعکاس داده و با گسترش عکس های گورخوابی در حومه تهران تصویر سیاه این معضل و آسیب بزرگ اجتماعی به جامعه نشان داده شد که سبب بروز ناهنجاری های اجتماعی شده اند، به گفته رییس سازمان بهزیستی کشور هشت هزار کارتن خواب در کشور وجود دارند و این آمار به گفته معاون پیشگیری اداره کل بهزیستی استان اصفهان، حدود 500 نفر برآورد می شود که حدود 200 تن از آنان در مناطقی همچون جوی آباد در غرب و حصه و ارزنان در شرق شهر اصفهان زندگی می کنند.

ادامه این مطلب حاکیست: بروز مسئله کارتن خوابی و شیشه ای شدن نگاه جامعه به وضعیت ایشان، لزوم رسیدگی مسئولین ذی ربط به این معضل اجتماعی را بیش ازپیش برانگیخت اما همزمان با آن چه سال گذشته در خصوص وضعیت کارتن خواب ها و گورخواب ها مطرح شد، در اصفهان تشکلی مردمی شکل گرفت که تصمیم داشت تا زمان رسیدگی اساسی از سوی مسئولین ذی ربط بیکار ننشسته و به صورت خودجوش به همدردی و همراهی با این قشر بپردازد، اگرچه گروه پایان کارتن خوابی حدود سه سال است که در اصفهان فعالیت دارد اما در سال گذشته فعالیت این گروه فصل جدیدی را آغاز کرد و دامنه فعالیت های مؤثر خود برای حمایت از کارتن خواب ها را گسترش داد.

پیش از آن هفته ای یک یا دو بار برای اطعام، لباس، پتو و درمان کارتن خواب ها فعالیت خیرخواهانه انجام می شد، اما سال گذشته هر شب توزیع غذا و میوه و بعضی روزها حتی صبحانه نیز به روند این فعالیت ها افزوده شد.

در ادامه این گزارش به نقل از مؤسس تنها گرم خانه مردمی کارتن خواب ها کشور عنوان شده است: با توجه به سرمای هوا و فوت شدن چند نفر کارتن خواب در طی یک هفته، ضرورت ایجاد سرپناه و یا گرمخانه به وجود آمد؛ بنابراین طی جلساتی که با مقامات محترم شهری و استانی ازجمله مدیرکل اجتماعی استاندار، دبیر ستاد مواد مخدر و فرماندار اصفهان، معاون دادستان، پلیس مواد مخدر، شهرداران مناطق و مسئولین بهزیستی و غیره داشتیم اولین گرمخانه کاملاً مردمی ایران در اصفهان توسط انجمن خیریه پایان کارتن خوابی اصفهان افتتاح شد.

این روزنامه در ادامه به نقل از انصاری ادامه نوشت: خوشبختانه پس از طی مراحل ثبت نهایی این انجمن تحت عنوان انجمن خیریه پایان کارتن خوابی امید در استانداری اصفهان به صورت رسمی ثبت شده و گواهی معرفی نامه همکاری ارگان های ذی صلاح توسط استانداری نیز صادر شد، این در حالی است که تعدادی از بزرگان و خیرین سرشناس اصفهان عضو هیئت مؤسس آن بوده و در اداره امور انجمن را یاری می کنند، کارتن خواب های شناسایی شده توسط گروه و یا شهرداری و نیروی انتظامی به گرمخانه آمده و پس از سوزاندن کلیه البسه ایشان، استحمام، اصلاح، پوشش گرم و اطعام می شوند.

همچنین هرروز حداقل دو ساعت پزشک و روانپزشک کلیه افراد را معاینه می کند.

در ادامه ما کامل ترین نوع درمان اعتیاد و جسمی را در گرمخانه مردمی انجام می دهیم.

صبحانه، پیش نهار و نهار و عصرانه و شام به همراه میوه و شیرینی و چای و سیگار و غیره کاملاً رایگان بوده و حتی درب های گرمخانه برای تردد افراد باز است.

ادامه این مطلب به نقل از وی حاکیست: در حال حاضر بیش از 50 نفر مددجو تحت پوشش داریم و اقدام مؤثر و فوری مسئولین در ایجاد مرکزی با ظرفیت بالاتر کاملاً احساس می شود.

تعداد افراد همدل و همیار عضو در گروه پایان کارتن خوابی نیز حدود 3 هزار نفر است که در شبکه اجتماعی تلگرام باهم در ارتباط هستند، برای گرمخانه زنان اصفهان که نیاز ضروری شهر اصفهان است نامه ای به امضا چند هزار نفر از مردم اصفهان به استاندار اصفهان تحویل داده شد که انشا اله به زودی با مساعدت و همکاری بیشتر ارگان ها مخصوصاً اداره بهزیستی به سرانجام خواهد رسید.

مقررشده است تا با هماهنگی و همکاری ارگان ها، اولین گرمخانه زنان را راه اندازی کنیم بنابراین در این باره کمک و همیاری مسئولین را طلب می کنیم.

این روزنامه در ادامه این مطلب اضافه کرده است: شهردار اصفهان نیز قول اختصاص زمین جهت گرمخانه و مرکز پیشگیری از آسیب های اجتماعی را داده اند ولی هنوز انجام نشده است.

باید اشاره کنم تاکنون بیش از 50 نفر از کارتن خواب های مرد اصفهان با همکاری معاون دادستان به کمپ فرستاده شدند، مددجویان (که به اعتراف خودشان در امر بزهکاری و دزدی و زورگیری و غیره فعالیت داشتند) نیز در گرمخانه مردمی اصفهان 24 ساعته حضور و اسکان دارند.

خوشبختانه با عملکرد بی نظیر خیریه پایان کارتن خوابی در شهر اصفهان به ندرت کارتن خواب متجاهر مرد دیده می شود و توانسته ایم همگی را تحت پوشش قرار دهیم، منتها در محله های جوی آباد، خمینی شهر و مهرنجان هنوز کارتن خواب مرد و زن وجود دارند که به علت بعد مسافت و ظرفیت محدود گرمخانه نتوانسته ایم همه را اسکان دهیم.

با این وجود اطعام کارتن خواب های این مناطق هنوز در دستور کارگروه قرار دارد.

در ادامه این گزارش آمده است: در حال حاضر مددجویان ما در گرمخانه حدود 70 درصد تست اعتیاد منفی دارند و تعدادی حتی داروی متادون و سیگار را هم ترک کرده اند.

به لطف خدا و دعای خیر مردم بزرگوار اصفهان باگذشت 9 ماه از افتتاح گرمخانه مردمی و خیریه پایان کارتن خوابی امید اصطلاحاً حتی یک قطره خون از بینی کسی نریخته و مشکلی برای افراد تحت حمایت ایجاد نشده است.

به طوری که بعد از افتتاح گرمخانه، تلفات جانی و فوت کارتن خواب مرد در شهر اصفهان نداشتیم، اما متأسفانه زنان وضعیت وخیمی در شهردارند.

در ادامه این مطلب به نقل از رییس انجمن آسیب های اجتماعی کشور عنوان شده است: اگر انجمن پایان کارتن خوابی، صرفاً تمام انرژی و توان خود را بر حمایت از کارتن خواب ها متمرکز کند و یا پایان کارتن خوابی را با این مفهومی که الآن شاهد آن هستیم مدنظر داشته باشد، طبیعتاً پیش بینی می شود که در درازمدت توفیقی نخواند داشت چراکه به دلایل مختلف مرتباً برشمار کارتن خواب ها افزوده می شود، این امر از آنجایی حاصل می شود که ما هنوز مکانیسم هایی برای کنترل کارتن خوابی در جامعه پیاده نکرده ایم و ریشه های عوامل اصلی کارتن خوابی هنوز شناسایی و کنترل نشده اند.

در ادامه این مطلب به نقل از کورش محمدی اضافه شده است: به اعتقاد من برنامه ریزی اساسی در این راستا هنوز صورت نگرفته و دستگاه های مختلف به طورجدی ورود پیدا نکرده اند، بنابراین آن بخش پیشگیرانه در ارتباط با شکل گیری یا گسترش کارتن خوابی در رویکرد کاری این انجمن دیده نمی شود، اگرچه بنده تا حدودی از نزدیک شاهد برنامه های این گروه و ارتباط آن ها با برخی از مجموعه های دیگر که در حوزه کنترل اعتیاد و یا پیش گیری از آسیب های اجتماعی فعالیت می کنند بوده ام اما مقصود اصلی من این است که این انجمن که اکنون باهمت این دوستان برپاشده است و در نظر دارد کار خود را در قالب یک خیریه ادامه دهد باید از دستاوردهایی که تاکنون داشته است مراقبت کرده و آن را حفظ کند و این نیازمند همراهی و حمایت تمامی سازمان ها و ارگان های ذی ربط خواهد بود.

این مهم میسر نمی شود مگر این که انجمن یاد شده به سمت ایجاد یک هم افزایی در راستای پیشگیری از شکل گیری کارتن خوابی پیش برود و همان طور که مشاهده می شود تاکنون در این زمینه نیز اقدامات پیگیرانه ای داشته است.

ادامه این مطلب به نقل از وی حاکیست: ریشه های کارتن خوابی باید خشکیده شود و متأسفانه سیستمی که جامعه در بخش های مختلف پیش گرفته موجب افزایش معضل کارتن خوابی شده است.

وقتی ما فقط منتظر باشیم که کارتن خوابی تولید شود و ما از این افراد حمایت کنیم دقیقاً همان مدلی را پیش گرفته ایم که به جای پیشگیری از بیماری ها، منتظر می مانیم که افراد بیمار شده و آن وقت برایشان نسخه درمانی می پیچیم.

یا همان مدل قیاس رودخانه ای که در خیلی از کشورهای دنیا کنار گذاشته شده است.

این روزنامه در ادامه به نقل از محمدی نوشت: نباید بگذاریم این استعدادها در جامعه بالفعل بشود بلکه این ها را باید در همان ریشه بخشکانیم؛ طبیعتاً فعالیت هایی که توسط این انجمن تابه حال صورت گرفته اقدامات ارزشمندی است و بیش از این هم در آن مقطع نمی شد از این گروه انتظاری داشت؛ اما اکنون که توانمندی شان به جامعه نشان داده شده و به همه ثابت شده است که می توانند کارهای قابل توجهی انجام دهند طبیعتاً توقع سیستم اجتماعی از افراد این انجمن بالا می رود، نکته دیگر این که این انجمن در حال حاضر عمدتاً کارتن خواب های مرد را تحت پوشش قرار داده است و باید اقداماتی نیز درباره زنان آسیب دیده که اتفاقاً بخش بزرگی از آنها نمی توانند کارتن خواب باشند و کارتن خوابی در بسیاری از موارد برای آنان میسر نیست، صورت دهد.

در ادامه این مطلب به نقل از مدیر امور اجتماعی و مشارکت های مردمی شهرداری اصفهان می خوانیم: نگاه سیاست گذاران در بحث سلامت نگاهی تک بعدی نبوده به طوری که در اولویت بندی مؤلفه های حوزه سلامت در سال 96 چهار بعد شامل بعد جسمانی سلامت، بعد روانی، بعد اجتماعی و معنوی موردتوجه ویژه قرارگرفته است، در بعد جسمی زیر مؤلفه های تغذیه سالم، افزایش تحرک بدنی و پیشگیری از ابتلا به بیماری های غیر واگیر ازجمله بیماری های قلبی عروقی و دیابت حائز اهمیت خواهد بود.

وی برگزاری کارگاه های آموزشی، برگزاری نمایشگاه های شهری و اختصاص تبلیغات شهری به موضوع سلامت جسمی را از اقدامات اخیر ستاد فرهنگ سلامت شهرداری اصفهان برشمرده و می گوید: ارائه آموزش های سلامت محور در حوزه تغذیه سالم و پیشگیری از ابتلا به بیماری های غیر واگیر نظیر بیماری های قلبی عروقی و دیابت از موضوعات محوری تبلیغات شهری در ادوار گذشته بوده و به نوبه ی خود توانسته تأثیر قابل توجهی را در تغییر نگرش شهروندان در انتخاب برنامه غذایی سالم، پرهیز از پرخوری و پرهیز از افراط در مصرف انواع روغن ها، شکر، قند و نمک را ایفا کند.

این روزنامه در ادامه به نقل از مسعود مهدویان فر اختصاص سه میلیارد ریال اعتبارتر سال 96 به منظور اجرایی شدن برنامه هایی با رویکرد افزایش تحرک بدنی و مبارزه باکم تحرکی را از امتیازات ویژه برنامه های ستاد سلامت در سال جاری ارزیابی کرده است و نوشت: امسال برای اولین بار مبلغ 3 میلیارد ریال اعتبار در رابطه با موضوع افزایش تحرک بدنی شهروندان و مبارزه باکم تحرکی در سطح محلات اختصاص یافته و باهم فکری کارشناسان ورزشی در سازمان ورزش شهرداری اصفهان و همچنین کارشناسان ورزشی در سطح مناطق، برنامه های آموزش محور در سطح محلات شهر اصفهان اجرایی خواهد شد.


کلید واژه ها: کارتن خواب - کارتن خوابی - خواب - اصفهان - اجتماعی - درمان و پیشگیری - روزنامه - درمان - پیشگیری - امروز - سازمان بهزیستی کشور - کشور - پدیده - استان - بهزیستی - سازمان بهزیستی - دوشنبه - معاون - گزارش - جامعه - مواد مخدر - خانه - معضل - شیشه ای - زمستان - صبحانه - رسانه - اداره - تصمیم - تصویر

آخرین اخبار سرویس:
روح الله شاکری زواردهی، زهیر دهقانی آرانی بررسی و نقد نظرات ضد مسیح اسلامی و اسلام، ردای ضد مسیح در تطبیق ضد مسیح بر منجی اسلامی

تصاویر/ تخریب مسجد معروف موصل بدست داعش

رییس و پنج استاد دانشگاه نامیک کمال ترکیه دستگیر شدند

محکومیت اقدام تروریستی در هلمند

به منظور تجلی آرمان آزادی قدس شریف در راهپیمایی روز قدس شرکت می کنیم

تاثیرات سیاسی جهانی شدن، بر زمینه سازی انقلاب جهانی حضرت مهدی

آیا می توان فطریه را به اقوام مستحق داد؟

روشهای "مفید و سریع" تا در سفر کلاه سرتان نرود

دیپلمات ارشد ازبکستان: "بحران افغانستان" راه حل نظامی ندارد

رمضان با چوپان سوادکوهی

بزرگداشت چمران در بیروت؛ 36 سال پس از شهادت

نگذارید جهانخواران و دست نشانده هایشان انقلاب را نابود کنند

تکذیب یک شایعه درباره حج

برجام نمونه شکست خورده اعتماد به آمریکاست/ موشک باران سپاه علیه داعش تودهنی محکمی بر دهان آمریکا و آل سعود بود

مراسم تنفیذحکم ریاست جمهوری تشریفات نیست، تشریعات است/ نظام جمهوری اسلامی با نظام سلطه شوخی ندارد

آیا می توان فطریه را به اقوام مستحق داد؟

ناگفته هایی درمورد ربوده شدن 4 دیپلمات ایرانی در لبنان

مهربانی و عطوفت لازمه تعلیم و تربیت از منظر قرآن/جامعه زمانی اسلامی می شود که همه مسلمین از معارف قرآن بهره مند شوند

شیرینی و نشاط زندگی پیامد دوستی و اطاعت از خداوند است/ آموزش نیکوکاری به فرزندان

آثار و برکات نامگذاری روز قدس، در عرصه استکبارستیزی بیش از پیش آشکار شده است

هوشمندی و دور اندیشی امام راحل در اتحاد امت اسلامی با نامگذاری روز قدس

«پال رایان» خواستار تصویب فوری لایحه تحریمهای ایران- روسیه شد

173 نفر به دلیل جرائم غیرعمد در زندان کاشان هستند

برگزاری محفل انس با قرآن در کیش

حمله موشکی سپاه نمونه کوچکی از اقتدار جمهوری اسلامی بود

هرجا لازم دیدیم با آمریکایی ها برخورد مستقیم کرده ایم

نماینده پیشین مجلس: پیروزی بزرگ ملت و روحانی را کم ارزش نشان ندهید

دعای روز بیست و هشتم ماه مبارک رمضان + صوت و تواشیح

8 گروهک تروریستی علیه ایران درحال فعالیت هستند/ با تمام وجود آماده مقابله با هرگونه تجاوز هستیم/ درصورت نیاز پرتاپ موشک ها را ادامه می دهیم

دعای روز بیست و هشتم ماه مبارک رمضان + صوت و تواشیح

آیا می توان فطریه را به اقوام مستحق داد؟

برگزاری محفل انس با قرآن در کیش

نماینده پیشین مجلس: پیروزی بزرگ ملت و روحانی را کم ارزش نشان ندهید

اصناف مازندران، پیش قراولان راهپیمایی روز قدس

غبار روبی و عطرافشانی مزار شهدای گمنام کیش

علی ربانی گلپایگانی بررسی و نقد تبارشناسی امام مهدی در روایات اهل سنت

باورهای غلط زمینه ساز اعتیاد است

تحلیل انتقادی بر ضعف سندی احادیث مربوط به داوری امام مهدی بر اساس باطن موضوع

تصویر/ علی ضیاء در کنار طارمی و کریمی

از عموم مردم برای شرکت در راهپیمایی روز قدس دعوت شد

فریاد بلند مرگ بر اسراییل از نیل تا فرات در حال یک سره کردن کار رژیم سفاک صهیونیستی است

«ویدا جوان» و چتر رنگی رنگی اش/ عکس

مادری که بعد از 17 سال دوری، پسرانش را برنامه «سه ستاره» علیخانی شناخت!

ضیافت افطاری در دانشگاه تربیت مدرس

شهردار شدن محسن هاشمی منتفی شد

منطقه آزاد انزلی متعلق به کل استان گیلان است

حضور در راهپیمایی روز قدس لبیک به دعوت مقام معظم رهبری است

در ضیافت افطار رییس صداوسیما با مجریان تلویزیون چه گذشت؟

اهمیت دانشگاه فنی و حرفه ای در جامعه، مغفول مانده است

سفره افطار ایران و دعای آزادی قدس در مسکو

مجری مشهور با همسر و دخترش در حرم رضوی +عکس

دو مجری زن محبوب دهه شصت به دیدن هم رفتند | عکس

یک تبعه غیرمجاز مرتبط با جریان های تکفیری در ابرکوه دستگیر شد

برگزاری دوره تابستانی آشنایی با مهارت های قرآنی در یزد

برای پرداخت فطریه تا چه زمانی مهلت داریم؟

چک کردن تلگرام همسر کار درستی است؟

رییس جمهور از آیت الله مظاهری عیادت کرد

تکذیب یک شایعه درباره حج

اقتصاد، بازار با ثبات می خواهد/ همه قوا باید به بخش خصوصی امنیت برای فعالیت بدهند

تحلیل و نقد دلایل ابوالفضل برقعی درباره قرآن بسندگی در هدایت بشر - بخش دوم و پایانی دلایل روایی برقعی برای قرآن بسندگی در هدایت بشر و نقد آن

هفت روش برای تقویت ناخن ها

واکنش تتلو و دوستان به اسناد 28 مرداد!

عید فطر؛ پایان دومین دوره مسابقه فعال ترین صفحات رمضانی در شبکه های اجتماعی

تفسیر جهاد فی سبیل الله و عدالت اجتماعی در سوره حدید

رییس جمهور: خداوند به پیامبرش هم می گوید تو وکیل نیستی که بخواهی بالای سر مردم باشی/برخی از ما فکر می کنیم که بالا سرِ مردم فرمان می دهیم

نگرانی از وضعیت دو زندانی سیاسی بحرینی

روایت زندگی ساده دو معلول هنرمند/ ماهی 400هزارتومان درآمد داریم

برای نقاشی کردن چقدر باید هزینه کرد؟+جدول قیمت

تصویر/ تردد مرسدس بنز پلاک اصفهان در کالیفرنیا

ثبت رکورد جدید در کشتن داعشی ها از راه دور!

سفر وزیر نیرو به شهرستان سردشت

آیت الله مظاهری در بیمارستان بستری شد

رییس جمهور از آیت الله مظاهری عیادت کرد

آیت الله غروی در بیمارستان بستری شد

دعوت دبیرخانه مجمع برای حضور در روز جهانی قدس

روحانی از آیت الله مظاهری عیادت کرد

آنچه که از مناره مسجد جامع النوری در موصل باقی ماند

امیر سرتیپ اسماعیلی: مگسی مثل داعش برای ایران عددی نیست

رییس جمهور از آیت الله مظاهری عیادت کرد

تصاویر / نفوذ به آخرین پایگاه داعش با جنگ خیابانی

روز قدس یک نگاه فرا اسلامی است

امیر اسماعیلی: مگسی مثل داعش برای ایران عددی نیست

بیانیه سپاه پاسداران به مناسبت روز جهانی قدس

گزارش تصویری: عیادت دکتر روحانی از آیت الله مظاهری

لاریجانی:ایران لنگرگاه امنیت در منطقه است

حضور گسترده در راهپیمایی روز قدس پاسخ قاطعی به دسیسه های های دشمنان است

مسلم محمدی، سید محمدمهدی میری رمی برهان پذیری عقلی ضرورت وجود امام دراندیشه آیت الله جوادی آملی

دلیل عدم حضور حدادعادل در گفتگوی ویژه خبری

خداوند دعای چه کسانی را می پذیرد

اعلام محافل رمضانیه اتحادیه مؤسسات قرآنی سیستان و بلوچستان

نگاهی به فعالیت های مؤسسه مکتب القرآن الکریم اصفهان

دانلود آهنگ جدید محی بنام حال خوب عاشقی

مهدی چمران در حال غسل برادر شهیدش

پیکر مرحوم آیت الله فقیه سبزواری در قم به خاک سپرده شد

اینم شیوه عجیب انتخاب ولیعهد!

عیادت روحانی از رییس حوزه علمیه اصفهان در تهران

رییس جمهور از آیت الله مظاهری عیادت کرد+عکس

نشست «بررسی موضوع فلسطین و امنیت منطقه» در ایروان

آیت الله غروی در بیمارستان بستری شد

حضرت آیت الله مکارم شیرازی: خانه سالمندان برگرفته از فرهنگ غربی است/ بیرون کردن والدین از خانه مغایر فرهنگ اسلام است

نماهنگ | راه حل مسئله فلسطین

پیش بینی سردار سلیمانی در مورد ولیعهد جدید عربستان

مجلس آمریکا راه قانونی تصویب تحریم های ایران را پیدا کرد

رهبری جبهه حق در عصر کنونی بر عهده رهبر معظم انقلاب اسلامی ایران است

دعوت دبیرخانه مجمع تشخیص مصلحت نظام برای شرکت در راهپیمایی روز قدس

دیدار معاون اول قوه قضاییه با خانواده معظم شهدا

آنهایی که نرخ بیکاری را پایین اعلام می کنند دنبال قهرمان سازی هستند/ دوسوم بیکاران دارای تحصیلات عالیه هستند

سند 2030 تنها جزیی از برنامه کلی استعمار جدید است/ مردم باید مقابل اقداماتی مانند سند 2030 بایستند

عکس/ تشییع پیکر سه شهید مدافع حرم تیپ فاطمیون

پیام حرکت انقلابی سپاه برای آمریکا و کشورهای وابسته بود

شهرستان ادب فراخوان منتشر کرد هجو جاهلیت مدرن و قبیله ای در پویش هزار تیر هجا

نمایی زیبا از مجسمه مسیح در ریودوژانیرو/تصویر

رییس جمهوری ایران: شکاف و فاصله در جامعه به خاطر کم تحملی ایجاد می شود/ از ارزشمندترین مصادیق صبر، تحمل در برابر اندیشه مخالف است

رییس جمهوری از آیت الله مظاهری عیادت کرد

بازدید استاندارخوزستان از روستاهای بخش خنافره

رییس جمهور از آیت الله مظاهری عیادت کرد

امریکایی ها از سال 65 وارد جنگ بی واسطه با انقلاب اسلامی شدند

تصاویر/ برندگان مسابقه عکاسی ردبول آیلوم

محسنی اژه ای : عده ای می خواهند آمریکا را دوست قلمداد کنند/ داعش همان منافقین دیروز هستند که شکم می دریدند

تجهیز مدارس مهدی شهر برای مهر امسال با مشکل جدی روبه رو است

مجلس آمریکا راه قانونی تصویب تحریم های ایران و روسیه را پیدا کرد

تیراندازی به کولبران در کردستان؟

شعری از عباس خوش عمل کاشانی فلسطین ای سراسر شور فریاد/ نه از دل رفته ای ما را نه از یاد

دعای روز بیست وهشتم ماه مبارک رمضان

رییس جمهور از آیت الله مظاهری عیادت کرد

روحانی: برخی از ما دلمان می خواهد همه افراد طوری فکر کند که ما دنبال آن فکر هستیم/ اقتصاد را به دولتی دادیم که کسی جرأت ندارد با آنها رقابت کند/ بخش خصوصی واقعاً ضعیف است/ ما صادرات ساعتی، لحظه ای و ادواری نداریم

عیادت رییس جمهوری از آیت الله مظاهری در تهران

دیدار جمعی از استادان، نخبگان و پژوهشگران دانشگاه ها با رهبر انقلاب

سهم خواهی سیاسی از آموزش وپرورش

200 بسته سبد کالا بین نیازمندان توزیع شد

فریاد بلند مرگ بر اسراییل از نیل تا فرات در حال یکسره کردن کار رژیم سفاک صهیونیستی است

عملیات موشکی ضدتروریست ها در سلسله مراتب نظامی و تحت امر فرماندهی کل قوا انجام شد

/توافق اعضای شورای پنجم: هیچ یک از اعضای شورا، شهردار نمی شود

احسان علیخانی در حال اهدای خون + عکس

توضیحات واعظی درباره مزایای شبکه ملی ارتباطات

ناگفته های شورای شهر مشهد از شهرداری / شهرداری مشهد ورشکسته است

تصاویر/ تشییع پیکر مرحوم مسلمی کاشانی

دستگاه قضایی با اختلاس و حقوق های نجومی مبارزه اساسی کند

تصاویر/ تشییع پیکر آیت الله سید صادق فقیه سبزواری

امیدواریم تروریست ها و حامیانشان متوجه پیام روشن ایران شده باشند

روز قدس، روز شکست جهانخواران است

مرتضی الویری:/شورای عالی سیاست گذاری اصلاح طلبان جلوی تفرق آرا در انتخابات شوراها را گرفت

سخنان رییس جمهوری در ضیافت افطار با فعالان اقتصادی

دیدار قالیباف با شورای شهر پنجم

روزنامه استخدامی استان همدان | شنبه 3 تیر 96

متن سخنان دکتر روحانی در ضیافت افطار با فعالان اقتصادی

پیکر مطهر 3شهید مدافع حرم در شهرری تشییع شد+تصاویر

لایحه ارتقای معیشت مرزنشینان به دولت ارسال شده و در دستور کار قرار دارد

هشت هزار و 600 مترمربع پروژه قضایی در استان

ثبت 45 مسجد گلوگاه در پرتال ملی مساجدکشور در سال95

روزنامه استخدامی استان اصفهان | عصر شنبه 3 تیر 96

مسلمانان نیوزلند مراسم روز عید فطر باشکوهی را برگزار می کنند

کیفرخواست آمران حمله به علی مطهری در شیراز صادر شد

محمدجواد حق شناس تشریح کرد:/تبعات خروج از شورا برای تصدی پست شهرداری

دانشکده ارتباطات و روزنامه نگاری USC Annenberg

دیدار نخست وزیر عراق با رهبر انقلاب

استکبار مخالف توان دفاعی جمهوری اسلامی است/آماده مبارزه با دشمن باشید

هرگز به خاطر این موارد عذرخواهی نکنید

مجلس آمریکا راه قانونی تصویب تحریم های ایران و روسیه را پیدا کرد

کامپیوتر را چگونه تمیز کنیم؟

روزنامه استخدامی استان اصفهان | صبح شنبه 3 تیر 96

مرکز روابط عمومی USC Annenberg

گفتگوی تفصیلی علیرضا محجوب

«قدس» روز اقتدار و انسجام امت اسلام است

احیای بناهای تاریخی تنها با مشارکت بخش خصوصی امکان پذیر است

شهربانو امانی: /شورای شهر برای بیرون رفتن فردی از ترکیب 21 نفره رای نخواهد داد

پرتاپ موشک های سپاه نشان دهنده اقتدار جمهوری اسلامی در جهان و منطقه است

روحانیون در منابر ضرورت دفاع از مظلومان فلسطین را تبیین کنند

سند 2030 یک تکه از پازل کلی استعمار جدید است

نقش و جایگاه حسن روحانی در حملات موشکی سپاه چیست؟

سلامت زندگی در عمل به قرآن تحقق می یابد

/نشست مشترک مجمع نمایندگان تهران و منتخبان شورای شهر تهران

اخبار لحظه به لحظه چهارمین آزمون استخدامی دستگاههای اجرایی

احضار 6 استاندار در پرونده های جرایم انتخاباتی/ بازداشت 5 نفر در پرونده بانک سرمایه/ وزارت اطلاعات به تمام متهمان پرونده نفتی دسترسی دارد/ ا

ماه رمضان میدان مسابقه ای برای پیروی از خدای متعال

قانون پنجم روابط موفق - همیشه خودت باش

توجه ویژه دولت به استفاده از انرژی های تجدید پذیر

«باقری» سرپرست آموزش و پرورش تهران شد

عامل انسانی، علت بیشترین حریق ها در مراتع و منلابع طبیعی است

احمدی پور: طرح ضربتی تولید و اشتغال باید با سرعت بیشتری اجرا شود

آغاز طرح سلامت تابستانه توسط نیروهای امداد

مجلس آمریکا راه قانونی تصویب تحریم های ایران را پیدا کرد

9 نکته ای که باید درباره پوسیدگی دندان بدانید

حضور در راهپیمایی روز قدس، عمل به وظیفه دینی است

تصاویر/ نشست صمیمی هنرمندان سینمای دفاع مقدس

لحظه بیعت مفتی اعظم عربستان با بن سلمان

امروز گاهی به عنوان طرفداری از هنر، ابتذال ترویج می شود/ دشمن می خواهد روحیه استقامت و انقلابی گری را از ما بگیرد

ترتیل جزء 28 قرآن با صدای منشاوی و کریم منصوری+ صوت

مشکلات ترافیکی قم حل می شود

منطق هزینه و فایده در مشارکت انتخاباتی

انسان های آگاه مقدمات ظهور را با تلاش و کوشش فراهم می کنند

گزارشی از نشست مشترک نمایندگان تهران و منتخبان شورای شهر/تشکیل کمیته مشترک برای بررسی اولویتهای شهر تهران

لاریجانی: ایران لنگرگاه امنیت در منطقه است

روز قدس، روز اعلام حمایت از مردم فلسطین است

پرتاب موشک توسط سپاه به محل داعش کاملاً بجا و ضروری بود

بیوگرافی صمد بهرنگی ، منتقد و داستان نویس ایرانی

3 هزار معلول نخاعی تحت پوشش انجمن حمایت از معلولین نخاعی کشور قرار دارد

حقیقت دستگیری داعشی ها در اطراف قزوین بر ملا شد!

دعای روز بیست و هشتم ماه مبارک رمضان + فیلم

«قلب ساعتی» احسان خواجه امیری !

نگاه روزنامه اصفهان امروز به عملکرد رسیدگی به کارتن خوابی در اصفهان

نگاه روزنامه اصفهان امروز به عملکرد رسیدگی به کارتن خوابی در اصفهان