مطالب مرتبط:
صفحه اول روزنامه های امروز استان اصفهان - دو شنبه 29 خرداد
صفحه نخست روزنامه های امروز اصفهان ، 29 خرداد 1396
کلیه استخدامی های استان و شهر اصفهان - 29 خرداد 96
استخدام شش ردیف شغلی جهت شرکت داروسازی معتبر در اصفهان
اشتغالزایی بنیاد برکت در استان اصفهان
5 + 1
یارانه ها
مسکن مهر
قیمت جهانی طلا
قیمت روز طلا و ارز
قیمت جهانی نفت
اخبار نرخ ارز
قیمت طلا
قیمت سکه
آب و هوا
بازار کار
افغانستان
تاجیکستان
استانها
ویدئو های ورزشی
طنز و کاریکاتور
بازار آتی سکه
دوشنبه، 29 خرداد 1396 ساعت 14:502017-06-19سياسي

نگاه روزنامه اصفهان امروز به عملکرد رسیدگی به کارتن خوابی در اصفهان


روزنامه اصفهان امروز در مطلبی با عنوان کارتن خوابی را باید ریشه کن کرد نه درمان در شماره روز دوشنبه نوشت: ادامه فعالیت های انجمن های مرتبط با کارتن خوابی باید به سمت زیرساخت های درمان و پیشگیری از این پدیده اجتماعی پیش رود.

- نگاه روزنامه اصفهان امروز به عملکرد رسیدگی به کارتن خوابی در اصفهان روزنامه اصفهان امروز در مطلبی با عنوان کارتن خوابی را باید ریشه کن کرد نه درمان در شماره روز دوشنبه نوشت: ادامه فعالیت های انجمن های مرتبط با کارتن خوابی باید به سمت زیرساخت های درمان و پیشگیری از این پدیده اجتماعی پیش رود.

در این گزارش آمده است: زمستان سال پیش بود که پدیده گورخوابی و کارتن خوابی در کشور از طریق رسانه ها انعکاس داده و با گسترش عکس های گورخوابی در حومه تهران تصویر سیاه این معضل و آسیب بزرگ اجتماعی به جامعه نشان داده شد که سبب بروز ناهنجاری های اجتماعی شده اند، به گفته رییس سازمان بهزیستی کشور هشت هزار کارتن خواب در کشور وجود دارند و این آمار به گفته معاون پیشگیری اداره کل بهزیستی استان اصفهان، حدود 500 نفر برآورد می شود که حدود 200 تن از آنان در مناطقی همچون جوی آباد در غرب و حصه و ارزنان در شرق شهر اصفهان زندگی می کنند.

ادامه این مطلب حاکیست: بروز مسئله کارتن خوابی و شیشه ای شدن نگاه جامعه به وضعیت ایشان، لزوم رسیدگی مسئولین ذی ربط به این معضل اجتماعی را بیش ازپیش برانگیخت اما همزمان با آن چه سال گذشته در خصوص وضعیت کارتن خواب ها و گورخواب ها مطرح شد، در اصفهان تشکلی مردمی شکل گرفت که تصمیم داشت تا زمان رسیدگی اساسی از سوی مسئولین ذی ربط بیکار ننشسته و به صورت خودجوش به همدردی و همراهی با این قشر بپردازد، اگرچه گروه پایان کارتن خوابی حدود سه سال است که در اصفهان فعالیت دارد اما در سال گذشته فعالیت این گروه فصل جدیدی را آغاز کرد و دامنه فعالیت های مؤثر خود برای حمایت از کارتن خواب ها را گسترش داد.

پیش از آن هفته ای یک یا دو بار برای اطعام، لباس، پتو و درمان کارتن خواب ها فعالیت خیرخواهانه انجام می شد، اما سال گذشته هر شب توزیع غذا و میوه و بعضی روزها حتی صبحانه نیز به روند این فعالیت ها افزوده شد.

در ادامه این گزارش به نقل از مؤسس تنها گرم خانه مردمی کارتن خواب ها کشور عنوان شده است: با توجه به سرمای هوا و فوت شدن چند نفر کارتن خواب در طی یک هفته، ضرورت ایجاد سرپناه و یا گرمخانه به وجود آمد؛ بنابراین طی جلساتی که با مقامات محترم شهری و استانی ازجمله مدیرکل اجتماعی استاندار، دبیر ستاد مواد مخدر و فرماندار اصفهان، معاون دادستان، پلیس مواد مخدر، شهرداران مناطق و مسئولین بهزیستی و غیره داشتیم اولین گرمخانه کاملاً مردمی ایران در اصفهان توسط انجمن خیریه پایان کارتن خوابی اصفهان افتتاح شد.

این روزنامه در ادامه به نقل از انصاری ادامه نوشت: خوشبختانه پس از طی مراحل ثبت نهایی این انجمن تحت عنوان انجمن خیریه پایان کارتن خوابی امید در استانداری اصفهان به صورت رسمی ثبت شده و گواهی معرفی نامه همکاری ارگان های ذی صلاح توسط استانداری نیز صادر شد، این در حالی است که تعدادی از بزرگان و خیرین سرشناس اصفهان عضو هیئت مؤسس آن بوده و در اداره امور انجمن را یاری می کنند، کارتن خواب های شناسایی شده توسط گروه و یا شهرداری و نیروی انتظامی به گرمخانه آمده و پس از سوزاندن کلیه البسه ایشان، استحمام، اصلاح، پوشش گرم و اطعام می شوند.

همچنین هرروز حداقل دو ساعت پزشک و روانپزشک کلیه افراد را معاینه می کند.

در ادامه ما کامل ترین نوع درمان اعتیاد و جسمی را در گرمخانه مردمی انجام می دهیم.

صبحانه، پیش نهار و نهار و عصرانه و شام به همراه میوه و شیرینی و چای و سیگار و غیره کاملاً رایگان بوده و حتی درب های گرمخانه برای تردد افراد باز است.

ادامه این مطلب به نقل از وی حاکیست: در حال حاضر بیش از 50 نفر مددجو تحت پوشش داریم و اقدام مؤثر و فوری مسئولین در ایجاد مرکزی با ظرفیت بالاتر کاملاً احساس می شود.

تعداد افراد همدل و همیار عضو در گروه پایان کارتن خوابی نیز حدود 3 هزار نفر است که در شبکه اجتماعی تلگرام باهم در ارتباط هستند، برای گرمخانه زنان اصفهان که نیاز ضروری شهر اصفهان است نامه ای به امضا چند هزار نفر از مردم اصفهان به استاندار اصفهان تحویل داده شد که انشا اله به زودی با مساعدت و همکاری بیشتر ارگان ها مخصوصاً اداره بهزیستی به سرانجام خواهد رسید.

مقررشده است تا با هماهنگی و همکاری ارگان ها، اولین گرمخانه زنان را راه اندازی کنیم بنابراین در این باره کمک و همیاری مسئولین را طلب می کنیم.

این روزنامه در ادامه این مطلب اضافه کرده است: شهردار اصفهان نیز قول اختصاص زمین جهت گرمخانه و مرکز پیشگیری از آسیب های اجتماعی را داده اند ولی هنوز انجام نشده است.

باید اشاره کنم تاکنون بیش از 50 نفر از کارتن خواب های مرد اصفهان با همکاری معاون دادستان به کمپ فرستاده شدند، مددجویان (که به اعتراف خودشان در امر بزهکاری و دزدی و زورگیری و غیره فعالیت داشتند) نیز در گرمخانه مردمی اصفهان 24 ساعته حضور و اسکان دارند.

خوشبختانه با عملکرد بی نظیر خیریه پایان کارتن خوابی در شهر اصفهان به ندرت کارتن خواب متجاهر مرد دیده می شود و توانسته ایم همگی را تحت پوشش قرار دهیم، منتها در محله های جوی آباد، خمینی شهر و مهرنجان هنوز کارتن خواب مرد و زن وجود دارند که به علت بعد مسافت و ظرفیت محدود گرمخانه نتوانسته ایم همه را اسکان دهیم.

با این وجود اطعام کارتن خواب های این مناطق هنوز در دستور کارگروه قرار دارد.

در ادامه این گزارش آمده است: در حال حاضر مددجویان ما در گرمخانه حدود 70 درصد تست اعتیاد منفی دارند و تعدادی حتی داروی متادون و سیگار را هم ترک کرده اند.

به لطف خدا و دعای خیر مردم بزرگوار اصفهان باگذشت 9 ماه از افتتاح گرمخانه مردمی و خیریه پایان کارتن خوابی امید اصطلاحاً حتی یک قطره خون از بینی کسی نریخته و مشکلی برای افراد تحت حمایت ایجاد نشده است.

به طوری که بعد از افتتاح گرمخانه، تلفات جانی و فوت کارتن خواب مرد در شهر اصفهان نداشتیم، اما متأسفانه زنان وضعیت وخیمی در شهردارند.

در ادامه این مطلب به نقل از رییس انجمن آسیب های اجتماعی کشور عنوان شده است: اگر انجمن پایان کارتن خوابی، صرفاً تمام انرژی و توان خود را بر حمایت از کارتن خواب ها متمرکز کند و یا پایان کارتن خوابی را با این مفهومی که الآن شاهد آن هستیم مدنظر داشته باشد، طبیعتاً پیش بینی می شود که در درازمدت توفیقی نخواند داشت چراکه به دلایل مختلف مرتباً برشمار کارتن خواب ها افزوده می شود، این امر از آنجایی حاصل می شود که ما هنوز مکانیسم هایی برای کنترل کارتن خوابی در جامعه پیاده نکرده ایم و ریشه های عوامل اصلی کارتن خوابی هنوز شناسایی و کنترل نشده اند.

در ادامه این مطلب به نقل از کورش محمدی اضافه شده است: به اعتقاد من برنامه ریزی اساسی در این راستا هنوز صورت نگرفته و دستگاه های مختلف به طورجدی ورود پیدا نکرده اند، بنابراین آن بخش پیشگیرانه در ارتباط با شکل گیری یا گسترش کارتن خوابی در رویکرد کاری این انجمن دیده نمی شود، اگرچه بنده تا حدودی از نزدیک شاهد برنامه های این گروه و ارتباط آن ها با برخی از مجموعه های دیگر که در حوزه کنترل اعتیاد و یا پیش گیری از آسیب های اجتماعی فعالیت می کنند بوده ام اما مقصود اصلی من این است که این انجمن که اکنون باهمت این دوستان برپاشده است و در نظر دارد کار خود را در قالب یک خیریه ادامه دهد باید از دستاوردهایی که تاکنون داشته است مراقبت کرده و آن را حفظ کند و این نیازمند همراهی و حمایت تمامی سازمان ها و ارگان های ذی ربط خواهد بود.

این مهم میسر نمی شود مگر این که انجمن یاد شده به سمت ایجاد یک هم افزایی در راستای پیشگیری از شکل گیری کارتن خوابی پیش برود و همان طور که مشاهده می شود تاکنون در این زمینه نیز اقدامات پیگیرانه ای داشته است.

ادامه این مطلب به نقل از وی حاکیست: ریشه های کارتن خوابی باید خشکیده شود و متأسفانه سیستمی که جامعه در بخش های مختلف پیش گرفته موجب افزایش معضل کارتن خوابی شده است.

وقتی ما فقط منتظر باشیم که کارتن خوابی تولید شود و ما از این افراد حمایت کنیم دقیقاً همان مدلی را پیش گرفته ایم که به جای پیشگیری از بیماری ها، منتظر می مانیم که افراد بیمار شده و آن وقت برایشان نسخه درمانی می پیچیم.

یا همان مدل قیاس رودخانه ای که در خیلی از کشورهای دنیا کنار گذاشته شده است.

این روزنامه در ادامه به نقل از محمدی نوشت: نباید بگذاریم این استعدادها در جامعه بالفعل بشود بلکه این ها را باید در همان ریشه بخشکانیم؛ طبیعتاً فعالیت هایی که توسط این انجمن تابه حال صورت گرفته اقدامات ارزشمندی است و بیش از این هم در آن مقطع نمی شد از این گروه انتظاری داشت؛ اما اکنون که توانمندی شان به جامعه نشان داده شده و به همه ثابت شده است که می توانند کارهای قابل توجهی انجام دهند طبیعتاً توقع سیستم اجتماعی از افراد این انجمن بالا می رود، نکته دیگر این که این انجمن در حال حاضر عمدتاً کارتن خواب های مرد را تحت پوشش قرار داده است و باید اقداماتی نیز درباره زنان آسیب دیده که اتفاقاً بخش بزرگی از آنها نمی توانند کارتن خواب باشند و کارتن خوابی در بسیاری از موارد برای آنان میسر نیست، صورت دهد.

در ادامه این مطلب به نقل از مدیر امور اجتماعی و مشارکت های مردمی شهرداری اصفهان می خوانیم: نگاه سیاست گذاران در بحث سلامت نگاهی تک بعدی نبوده به طوری که در اولویت بندی مؤلفه های حوزه سلامت در سال 96 چهار بعد شامل بعد جسمانی سلامت، بعد روانی، بعد اجتماعی و معنوی موردتوجه ویژه قرارگرفته است، در بعد جسمی زیر مؤلفه های تغذیه سالم، افزایش تحرک بدنی و پیشگیری از ابتلا به بیماری های غیر واگیر ازجمله بیماری های قلبی عروقی و دیابت حائز اهمیت خواهد بود.

وی برگزاری کارگاه های آموزشی، برگزاری نمایشگاه های شهری و اختصاص تبلیغات شهری به موضوع سلامت جسمی را از اقدامات اخیر ستاد فرهنگ سلامت شهرداری اصفهان برشمرده و می گوید: ارائه آموزش های سلامت محور در حوزه تغذیه سالم و پیشگیری از ابتلا به بیماری های غیر واگیر نظیر بیماری های قلبی عروقی و دیابت از موضوعات محوری تبلیغات شهری در ادوار گذشته بوده و به نوبه ی خود توانسته تأثیر قابل توجهی را در تغییر نگرش شهروندان در انتخاب برنامه غذایی سالم، پرهیز از پرخوری و پرهیز از افراط در مصرف انواع روغن ها، شکر، قند و نمک را ایفا کند.

این روزنامه در ادامه به نقل از مسعود مهدویان فر اختصاص سه میلیارد ریال اعتبارتر سال 96 به منظور اجرایی شدن برنامه هایی با رویکرد افزایش تحرک بدنی و مبارزه باکم تحرکی را از امتیازات ویژه برنامه های ستاد سلامت در سال جاری ارزیابی کرده است و نوشت: امسال برای اولین بار مبلغ 3 میلیارد ریال اعتبار در رابطه با موضوع افزایش تحرک بدنی شهروندان و مبارزه باکم تحرکی در سطح محلات اختصاص یافته و باهم فکری کارشناسان ورزشی در سازمان ورزش شهرداری اصفهان و همچنین کارشناسان ورزشی در سطح مناطق، برنامه های آموزش محور در سطح محلات شهر اصفهان اجرایی خواهد شد.


کلید واژه ها: کارتن خواب - کارتن خوابی - خواب - اصفهان - اجتماعی - درمان و پیشگیری - روزنامه - درمان - پیشگیری - امروز - سازمان بهزیستی کشور - کشور - پدیده - استان - بهزیستی - سازمان بهزیستی - دوشنبه - معاون - گزارش - جامعه - مواد مخدر - خانه - معضل - شیشه ای - زمستان - صبحانه - رسانه - اداره - تصمیم - تصویر

آخرین اخبار سرویس:
مهدی پیروزفر، رامین ولی زاده میدانی، سید اسدالله اطهری مطالعه تطبیقی حقوق ملت در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران و مانیفست فکری جریان ملی گوروش ترکیه

حال فردای حماسه است و زمان پاسخی در خور

رفتارهای عجیب دشمنان سرسخت ما در منطقه

ویدئو / پیشنهادهای خوشمزه برای تابستان

انتقاد یک امام جمعه از برخی روحانیون؛چرا در خانواده هایتان مهریه سنگین دیده می شود/رانت غوغا می کند

آیا صیاد از پس موشک های بالستیک بر می آید؟

آسرایی: وقف به داد موسیقی ایران برسد/ صدا و سیما را بیخیال

حاج قاسم، برنده جایزه "صلح نوبل" یا "صلح مقاومت"

پشت پرده "مصادیق مجرمانه و محتوای مستهجن"

20 روش برای زندگی بهتر

علی کارگر فناوری های نوین در خدمت دموکراسی

وقتی ترکیب آقازادگی و ژن خوب آتش به پا کرد

«دشمنان دیروز، دوستان امروز»

دو استعفای بحث برانگیز ائمه جمعه

صدور ویزای 10 دیپلمات اعزامی به حج از طریق دوبی

مریم هلاکوپور، محمدرضا حمیدی‏ زاده تبیین و ارزیابی استراتژی های کسب و کار دانشی و استراتژی های توسعه دانش

سرنخ های جدید پرونده فروش نفت توسط نیروی انتظامی

مذاکره هسته ای سخت تر است یا مذاکره زناشویی؟

مهمترین پیش نیازهای ازدواج

میرسلیم: اگر قالیباف رای می آورد،خودم را سرزنش می کردم

اما و اگرهای امضای "میثاق نامه شهرداران" در گفت وگو با الویری

یک توصیه از صاحب ژن خوب

نگانی های خانواده سعید براتی، سرباز اسیرشده در میرجاوه

داماد ترامپ برای پاسخگویی درباره اتهام های خود به کنگره آمریکا می رود

رضا محموداوغلی انقلاب اسلامی ایران و مولفه های تاثیرگذار منطقه ای آن

تأسیسات شرکت گاز امیریه به مکانی دیگر منتقل می شود

چهره هایی که بر کرسی رییس دفتر رییس جمهوری تکیه زدند

تزیین سفره عقدهای زیبا

نتانیاهو با داعش فرقی ندارد

اصغر افتخاری, ابوالفضل صدقی گذار از علوم امنیتی سکولار به نظریه امنیت شریعتمدار

تصویب واحد پولی تومان در هیات دولت

عکس/ دیدار شمخانی با وزیر دفاع عراق

یادداشت/ محمدکاظم انبارلویی سخنی با آیت الله موسوی خویینی ها

انتخاب حداقل سه زن در سمت وزارت، خوشبینانه نیست؟

چرا گزینه خاتمی برای شهرداری "آخر" شد؟

داود عندلیب اردکانی، خدامراد رستمی دورکاری و ارتقای عملکرد سازمانی

توزیع دولتی مواد مخدر؛ درست یا غلط؟

کدام وزرا رفتنی اند و کدام ماندنی؟! /اعتراف مشایی به اشتباه/نا گفته های رسول خادم از شورا/احیای طالبان پس از افول داعش/ سرنوشت اجاره مسکن، سقوط یا صعود؟ / نگرانی مجلس از تیم اقتصادی دولت دوازدهم

برگزاری مسابقه «فاطمه معصومه(س)» ویژه دانشجویان دانشگاه گیلان

عکس/ حضور مقام معظم رهبری در غبارروبی ضریح امام رضا(ع)

"بانوی دریای ایران بالاخره لوح "گینس "را می گیرد +عکس

بهرام فتحی، مهدی خداپرست مشهدی، مسعود همایونی فر، سید حسین سجادی فر مطالعه مقایسه ای کارایی انرژی، زیست محیطی در کشورهای در حال توسعه با رویکرد ستانده مطلوب و نامطلوب در محیط رقابتی

یادداشت/ غلامرضا صادقیان آن ها که حرمت رسانه را به احترام آمریکا فروختند!

مردم دیگر از جنوب شهر شیراز فرار نمی کنند/ورشکستگی شهرداری شایعه است/کار سیاسی در شورا نکردیم

اقدامات ستاد بازسازی عتبات عالیات در قبال زائران اربعین

عطریان فر: در تشکیل کابینه فقط روحانی تصمیم نمی گیرد

محسن حکیم: آقای عمار حکیم با اعضای مجلس اعلا اختلاف شخصی ندارد

دیدن مجسمه ها در فروشگاه های لباس چه حکمی دارد؟

صبر و نتایج معجزه آسای آن در حصول موفقیت

وقتی استرس دارید، این کارها را نکنید

7 روش برای اینکه بهتر با دیگران ارتباط برقرار کنید

واحد پول ایران تومان و برابر 10 ریال تعیین شد

طرح ترافیک موتورسیکلت ها روی میز شورای شهر

چگونه کودکانی با شخصیت تربیت کنیم؟

نظر مراجع در رابطه با بازی شطرنج و پاسور

دعای امام زمان (عج) برای گناهکاران

پیکر سردار شهید صادقی فر در ساری تشییع شد+ تصاویر

چه موضوعاتی در کنفرانس هرتزلیا 2017 مطرح شد؟

کنایه حسام الدین آشنا به «ژن خوب» پسر عارف

تصویب واحد پولی تومان در هیات دولت ایران/ خداحافظی با ریال؛ تومان رسما پول ایران شد

ضرب اصولی ها سخت پیگیر برنامه شان هستند

کینه ضد انقلاب بخاطر علاقه علمای اهل سنت به انقلاب/ تقدیم 50 عالم شهید در کردستان+ عکس

تصویب واحد پولی تومان در هیات دولت ایران

وضعیت "مصرف موادمخدر" با طرح جدید مجلس چگونه می شود؟

جدیدترین مدل کفش عروس

10 توصیه مهم برای تقویت استخوا ن ها

تغییر ولیعهد عربستان تاثیری بر حج ایرانیان ندارد

گفت وگوی مشروح فارس با حجت الاسلام کاشانی/1 اندیشه شکل دهنده «داعش»، به زودی نخواهد مرد/ زمینه برای انقلاب به ضرر آل­ سعود فراهم است/ داعش هم ادعای زمینه سازی ظهور را دارد

سعید سعیدا اردکانی، میرمحمد اسعدی، حسین مقصودی نژاد، بتول هاشمی زاده، محمد هادی عسگرزاده بررسی نقش مدیران ارشد در تدوین استانداردهای خرید سبز مدل معادلات ساختاری

«سوگل طهماسبی» و «مژده لواسانی» در راه مشهد

روشنک عجمیان به همراه خانواده در کنار دریا

شعله های انتفاضه جدید؛ ماجرای گیت های مسجد الاقصی چیست؟/ بازی رسانه ای «محمود عباس» در زمین صهیونیست ها/ چگونه گیت های بازرسی به مسئله اول تبدیل شد؟

شباهت کتاب های صوتی و عامه پسند

فائزه هاشمی: سهم خواهی از روحانی اشکالی ندارد

پربیننده ترین اخبار خبرگزاری فارس در 24ساعت گذشته

برگزاری سومین جشنواره‎ی بین المللی نشان فرهنگی شهریار ایجاد رشته‎ی کارشناسی ارشد ترکی استانبولی از بهمن ماه

دست کشیدن ازادبیات مقاومت استقبال ازشکست است

آموزش غیرتخصصی دانشجویان و کاغذ بی ارزشی به نام مدرک

نمای قله دماوند از خیابان فاطمی در سال 1340

انجام پرواز تبریز - تهران با 4.5 ساعت تاخیر

ارایه راهکاری برای دوری از گمراهی

تشکیل کارگروه ویژه پیگیری رسانه ای مطالبات مقام معظم رهبری

تصویب واحد پولی تومان در هیات دولت ایران

اس ام اس های عاشقانه شب بخیر (14)

تغییر واحد پول ایران از ریال به تومان در لایحه دولت

بروجردی: ایران به هیچ وجه زیر بار مذاکره مجدد پیرامون برجام نمی رود

نماینده تهران: می خواهیم زنگنه بماند

عباسی: روحانی و لاریجانی درباره کابینه صحبت هایی داشته اند

پاسخ آیت الله سیستانی درباره آزادسازی موصل+عکس

      جذابیت ارتباط گر

واحد پول ایران تومان و برابر 10 ریال تعیین شد

محمد حبیبی مجنده جنگجویان خارجی در خاورمیانه و تعهدات دولت مبدأ

دولت مخالف تبدیل سازمان میراث فرهنگی به وزارت خانه است

عکس/ پل خواجوی اصفهان در سال 1352

دست کشیدن ازادبیات مقاومت استقبال ازشکست است

فاضلی: اجماع ملی نباشد، شیب افول ایران تند می شود

این تست مشخص می کند که شما باهوش هستید یا اختلال روان دارید!

عکس/ برانکو هم اضافه وزن پیدا کرد

عکس/ اولین بانوی گینسی ایران/ گینس مزین به نام بانوی ایرانی شد!

تدابیر مهم دولت برای ارتقاء کارآمدی نظام بانکی

تبدیل واحد پول ایران به تومان

انجام پرواز تبریز - تهران با 4.5 ساعت تاخیر

روزنامه استخدامی استان خراسان شمالی و شهر بجنورد | دوشنبه 2 مرداد 96

کارگاه آموزشی «وحدت در تنوع» برای جوانان عراقی در لبنان برگزار شد

حضور رهبر معظم انقلاب بر مزار پدرشان + عکس

اعلام آمادگی ایران برای ارسال دارو و تیم پزشکی به فلسطین

اعلام آمادگی ایران برای ایجاد بیمارستان تخصصی صحرایی برای مداوای مجروحان حادثه تلخ مسجدالاقصی

آیین نکوداشت استاد "فریدون پاکنژاد"

تصاویر/ یادواره سردار شهید نورعلی شوشتری

مرز شوخی با آستانه تحمل مردم مشخص می شود

ماریسا مایر به اوبر می رود؟

مراقب هک شدن ترموستات هوشمند خانه خود باشید

خانواده آتنا خواهان دیدار با رییس جمهور شدند

تشریح برنامه های مبین نت برای توسعه بازار

اولین ابزار هوش مصنوعی قابل اتصال به همه رایانه ها

روباتی که بدون نیاز به برق حرکت می کند

تعرفه اینترنت نامحدود تصویب شد

تازه های موبایل در نمایشگاه «ایفا»

دو بازار سیاه اینترنتی تعطیل شد

ارائه سرعت تا 100 گیگابیتی به مجموعه های علمی

سفری کوتاه و جذاب به جاذبه های جهان در قاب عکس هایی متفاوت

انجام پرواز تبریز - تهران با 4.5 ساعت تاخیر

بیشترین حمایت مالی از سپاه را دولت یازدهم داشته است/تشریح نحوه ورود قرارگاه خاتم به قراردادها

بیشترین حمایت مالی از سپاه را دولت یازدهم داشته است/تشریح نحوه ورود قرارگاه خاتم به قراردادها

جلدابرارورزشی/دوشنبه2مرداد96

رایزنی جابری انصاری با رییس پارلمان عراق در بغداد

120 نفر از فعالان قرآنی استان در نوبت تأیید بیمه تامین اجتماعی هستند

نظارت ها بر صداوسیما چگونه واقعی می شوند؟

حنانه خلفی نابغه حفظ و تلاوت قرآن

تدابیر مهم دولت برای ارتقاء کارآمدی نظام بانکی

آشنایی با سبک زندگی قرآنی و اسلامی در طرح اوقات فراغت

کتابت قرآن با خط نسخ ایرانی/آرامش کتابت قرآن وصف ناپذیر است

میترا کمالی فر مطرح کرد؛ امانتداری زمین در نگهداری پیکر دختر رشید ایلامی

انتقال قاتل آتنا اصلانی به تهران!؟

روزنامه استخدامی استان خراسان جنوبی و شهر بیرجند | دوشنبه 2 مرداد 96

حمله هوایی بر داعش در یک مراسم سوگواری در ننگرهار

تصاویر/ کمیسیون های هشتمین اجلاسیه سالانه مدیران استانی و معاونین ستادی حوزه های علمیه

امانتداری زمین در نگهداری پیکر دختر رشید ایلامی

تولید "ناموس" دولت شود مثل اسلحه که ناموس سرباز است

فیلمی که بنیان خانواده را هدف گرفته اکران می شود؟

نشانه های پرهیزکاران در بیان امام علی(ع)

پول سعودی در آمریکا: آیا ترامپ برای پیروزی در دور بعدی انتخابات زمینه سازی می کند؟ / یادداشتی از «الستر سولان» در میدل ایست آی

رویدادهایی که روز دوشنبه در سمنان خبری می شود

فال روزانه دوشنبه 2 مرداد 1396

یادداشت تفاهم همکاری دفاعی- نظامی میان ایران و عراق امضاء شد

علت العلل مشکلات اقتصادی

قاضی عسکر: به زودی ویزای دیپلمات های ایرانی برای حج صادر می شود

اقدام علیه میراث فرهنگی جرم است

برگزاری دو کارگاه آموزشی کاربردی روابط عمومی به مناسبت روز تاسیس روابط عمومی

تصویر ماهواره ای از سیرچ کرمان، محل زلزله 5.4 ریشتری امشب

ابعاد جدید از پشت پرده انتخاب جایگزین قالیباف/جلسه 3 نفر هاشمی، نجفی ومرعشی خواب کارگزارانی ها برای شهرداری تهران/ توافق پنهانی کارگزاران با نجفی

عضو شورای مرکزی سازمان بسیج جامعه پزشکی: برای ادای حق الناس انتخابات نظام پزشکی را تکرار کنند/ نظام پزشکی کارآمدی نداریم

33 سال پیش در چنین روزی آغاز رسیدگی به طرح رای اعتماد مجدد به دولت

زمینه سازی برای ازدواج جوانان نیازمند مشارکت خیران است

برخورد قاطع دستگاه قضا با عوامل توزیع کننده مشروبات الکلی در سیرجان

برترین های بخش خواهران مسابقات قرآن کریم آذربایجان غربی معرفی شدند

بیشترین حمایت مالی از سپاه را دولت یازدهم داشته است/تشریح نحوه ورود قرارگاه خاتم به قراردادها

روزنامه ایران مجرم شناخته شد

الهه کولایی:/هنوز از حضور وزرای زن در کابینه ناامید نیستیم

قرارداد فاز 11 قراردادی کم نظیر در تاریخ ایران بعد از برجام است

روحیه انقلابی در مدارس علمیه حفظ شود

آیت الله سیستانی: رشادت های مردم عراق باعث افتخار است

کنایه آشنا به «ژن خوب» پسر عارف

انرژی خورشیدی توان تولید چند درصد از کل برق کشور را دارد؟

رییس کمیته دولتی در امور دینی جمهوری آذربایجان خبر داد:از سرگیری فعالیت مسجد وهابیون در روزهای آینده

محمود صادقی:/امیدواریم با تعامل به تغییر در کابینه برسیم

تتلو برای چه به مشهد می رود؟/ عکس

کارشناس شبکه افق جایگاه علمی میرزاخانی نابغه ریاضی ایران را انکار کرد

ابلاغ مصوبه انتقال سرور سرویس های خارجی به ایران تا 10 روز آینده/ اهمیت انتقال سرور تلگرام از بعد اقتصادی و امنیتی

بیش از 60 درصد شهروندان شهرستان قدس تحت پوشش بیمه تأمین اجتماعی هستند

حوزه علمیه عصر امام صادق(ع) را الگوی خود در مدیریت قرار دهیم

گزارش تصویری/ مراسم راه اندازی دیتاسنتر ملی آسیاتک در برج میلاد

کرباسچی: مرعشی بنای رقابت با نجفی را ندارد

توانمند سازی جوامع محلی راه حل جلوگیری از تضاد فرهنگی

انرژی 2مگاوات ساعت بر متر مربع تابش خورشید در ایران

مصائب دختران هندوستانی در مسیر علم آموزی + عکس

30درصد پست ها در دست زنان

طرح سوال از رییس جمهور منتفی نشده است/ سوال کنندگان هنوز پیگیری می کنند

با 10 فرار از زندان شگفت انگیز و باورنکردنی در طول تاریخ آشنا شوید [قسمت اول]

هشدار تابش به منتقدان شورای عالی؛/در زمین رقبا بازی نکنید /شورای عالی حکم مجلس سنا را دارد

"حمایت اجتماعی درسالمندی یکی از اصول حقوق بشر بر مبنای استانداردهای است که سازمان جهانی کار از آن پیروی می کند"

تعیین 60 شاخص برای انتخاب نامزد نهایی اصولگرایان

روزنامه استخدامی استان همدان | دوشنبه 2 مرداد 96

حکیمی پور:الحاق شورای هماهنگی اصلاحات به شورای سیاستگذاری کذب است

بیش از 4هزارو 400 نخبه و استعداد برترطلاب واجد تشکیل پرونده بوده اند

روزنامه استخدامی استان اصفهان | عصر دوشنبه 2 مرداد 96

متوسط انرژی دریافتی کشور ما از خورشید، 18 مگاژول بر متر مربع در روز است

آلودگی زمین در 2 درصد از خاک آن

منابع ایران شناسی از پُرمخاطب ترین بخش های کتابخانه ملی گرجستان

عکس/ طراحی جالب خط عابر پیاده

برگزیدگان دوازدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط عمومی ـ گزارش تصویری (2)

آیا "مک کین" زنده می ماند؟ + عکس

چه کسانی به جلسه معارفه فرهاد رهبر نرفتند؟

سید محمود میرلوحی:/طراحی شیوه نامه تصمیم گیری در شورای عالی سیاست گذاری

ضرورت یگانگی فکری در کابینه دوازدهم

چه کسی برای زنگنه امضا جمع کرد؟

چهل و نهمین جلسه انجمن کتابخانه های عمومی مازندران برگزار شد

مفت و مجانی زیبا شوید!

پژوهش محور کردن دروس خارج از مهمترین تحولات در حوزه است

انتخابات 96 را در کمال آرامش و بر اساس اصل بی طرفی برگزار می کنیم

نگاه روزنامه اصفهان امروز به عملکرد رسیدگی به کارتن خوابی در اصفهان

نگاه روزنامه اصفهان امروز به عملکرد رسیدگی به کارتن خوابی در اصفهان