مطالب مرتبط:
ضرب دست جمهوری اسلامی ایران باعث می شود تا دیگران حساب کار خود را بکنند
اطلاعیه دفتر معاون اول رییس جمهور درباره حساب توییتری جهانگیری
واکنش قاطع رهبر انقلاب به هارت وهورت های آمریکا؛ وقتی توی دهانشان خورد آن وقت می فهمند حساب و کتاب چیست
970 میلیارد ریال جایزه برای دارندگان حساب های قرض الحسنه بانک ملی
کلاهبرداری از حساب استادان دانشگاه علم و صنعت
5 + 1
یارانه ها
مسکن مهر
قیمت جهانی طلا
قیمت روز طلا و ارز
قیمت جهانی نفت
اخبار نرخ ارز
قیمت طلا
قیمت سکه
آب و هوا
بازار کار
افغانستان
تاجیکستان
استانها
ویدئو های ورزشی
طنز و کاریکاتور
بازار آتی سکه
دوشنبه، 29 خرداد 1396 ساعت 14:452017-06-19سياسي

حساب کشی از همشهری!


موسسه همشهری که عنوان یکی از پر تیراژترین روزنامه ها و جراید کشور را در اختیار دارد، نوع عملکرد مالی و حسابرسی آن همواره مورد انتقاد و اعتراض اعضای شورای شهر بوده است.

- قانون"- اعضای شورای شهر تهران به خصوص در دوره اخیر، همواره انتقادهایی نسبت به عملکرد این موسسه مطبوعاتی از نوع استخدام هایش گرفته تا چربش نوعی نگاه سیاسی و حزبی بر محتوای مطالب روزنامه و نشریات آن داشته اند.

اما یکی از مواردی که بسیار مورد توجه اعضای شورای شهر در سال های اخیر قرار گرفته، حساب های مالی و درآمدی این موسسه بوده که گاهی از زیان دهی مجموعه همشهری و گاهی از سود انباشته آن، سخن گفته می شود.

در پاره ای اوقات، اعضای شهر نسبت به هزینه شدن درآمدهای همشهری در مواردی غیر مطبوعاتی گلایه داشته و استفاده ابزاری از این رسانه برای رسیدن به مقاصد حزبی و گروهی را مورد شماتت قرار داده اند.

درآمدهای موسسه همشهری که حداقل در حوزه آگهی ها و نیازمندی های آن، بسیار قابل توجه است اما هرگز حسابرسی دقیق نشده و همین موضوع، احتمال کج روی در این موسسه را قوت می بخشد.

در چنین شرایطی، روز گذشته اعضای شورای شهر تهران دست به کاری بزرگ زده و مصوب کردند تا از این به بعد، موسسه همشهری نیز مانند سایر بخش ها در شهرداری تهران ذی حسابی شده و به قول معروف در مورد دخل و خرجش ، حساب پس دهد.

اعضای شورای اسلامی شهر تهران در جلسه دیروز با انتخاب 24 نفر ذی حساب برای شرکت های و سازمان های تابعه شهرداری تهران موافقت کردند که علیرضا دبیر رییس کمیسیون برنامه و بودجه شورا در جریان انتخاب این نفرات، گفت: هرچه بتوانیم در تقویت امر ذی حسابی تلاش کنیم، در حقیقت می توانیم در حسابرسی ها موفق تر عمل کنیم.

حسابرسی موفق نیز منجر به تنظیم بودجه دقیق تر برای سال مالی بعد خواهد شد.

وی افزود : در معرفی ذی حسابان برای اولین بار موسسه همشهری نیز دارای قائم مقام ذی حساب شد.

در ادامه مهدی چمران نیز گفت: ذی حسابان، چشم شورا و شهردار در مناطق ، سازمان ها و شرکت های تابعه شهرداری هستند و می توانند جلوی خیلی از موارد خلاف قانون را بگیرند.

انحراف در بودجه شهرداری اما در جلسه دیروز شورای شهر تهران ، رییس کمیته فرهنگی این شورا نیز از وجود مغایرت هایی میان بودجه مصوب کمیسیون فرهنگی اجتماعی و ابلاغی شهرداری تهران خبر داد و گفت در صورتی که کمیسیون بودجه در این رابطه پاسخگو نباشد، جزییات تغییرات ردیف های بودجه سال 96 را اعلام خواهم کرد.

مجتبی شاکری در تذکر پیش از دستور خود با اشاره به مکاتبه ای که در رابطه با تغییرات ردیف های بودجه ابلاغی نسبت به آنچه در صحن شورا به تصویب رسیده، با هیات رییسه داشته است، تاکید کرد که 25 اسفند، به وسیله نامه ای این موضوع را با هیات رییسه در میان گذاشتم و با توجه به بی پاسخ ماندن مکاتبه، 19 فروردین نیز با رییس کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورا مکاتبه کردم و خواستار توضیح شدم.

قصد نداشتم این موضوع را در صحن مطرح کنم اما تمام این مکاتبات بی پاسخ مانده و ناچار هستم آن را تذکر دهم.

ردیف هایی مربوط به بودجه های حمایتی که با نظر کمیسیون فرهنگی و اجتماعی و صرف زمان بسیار در بررسی مصوب شده بود ، در کمیسیون برنامه بودجه تغییر کرده، جا به جا شده یا حتی گاهی ردیف هایی که وجود نداشته ایجاد شده و ردیف های موجود بدون هماهنگی با کمیسیون فرهنگی و اجتماعی حذف شده است.

شاکری با بیان اینکه میان بودجه مصوب کمیسیون فرهنگی و اجتماعی و آنچه به شهرداری ابلاغ شده، دست کم در بخشی که توسط کمیسیون فرهنگی و اجتماعی مهندسی شده، فاصله زیادی وجود دارد، افزود: اگر کمیسیون برنامه و بودجه درباره اعمال این تغییرات بعد از تصویب بودجه 96 شهرداری در صحن پاسخگو نباشد، به عنوان نماینده مردم موظف هستم که ریز این تغییرات و جابه جایی ردیف ها را اعلام کنم.

کمک به فرهیختگان معسر یکی از اقدامات خوبی که هر سال در شورای شهر انجام می شد اما امسال مشخص نیست که چرا دنبال نشده، کمک به فرهیختگان معسری است که در زندان به سر می برند .

شاکری با بیان این مطلب افزود که براساس یکی از بندهای آیین نامه کمیته وام فرهیختگان، مشمولان این صندوق اعم از نویسندگان، خبرنگاران، ورزشکاران، هنرمندان، قاریان، مداحان و .

در صورتی که معسر شناخته شوند و در شرایط سختی به سر ببرند، می توان از منابع صندوق به رفع شرایط عسر و آزادی آن ها از زندان کمک کرد.

از این رو اعلام آمادگی می کنیم فهرست فرهیختگانی از این دست با هماهنگی سازمان زندان ها در اختیار قرار گیرد تا باحسب مصوبه شورا، امکان آزادی آن ها فراهم شود .

انتقاد از زندان های متحرک! اما چندی است که شهرداری تهران در اقدامی عجیب، آگهی های تبلیغاتی تمام قد بر بدنه اتوبوس های شهری نصب می کند که این موضوع، اعتراض هم شهروندان و هم اعضای شورای شهر را به دنبال داشته است.

رییس کمیته عمران شورای اسلامی شهر تهران در همین باره گفت که هر گونه تبلیغات بر روی شیشه اتوبوس ها ممنوع است؛ چرا که با این تبلیغات، اتوبوس ها شبیه زندان های متحرک شده اند.

اقبال شاکری با اشاره به اجرای پروژه ها بدون پشتوانه کارشناسی در شهرداری تهران گفت: به شهرداری تهران تذکر داده می شود که در خصوص رعایت ضوابط ایمنی و بصری و رعایت فرهنگ ایرانی اسلامی در تبلیغات روی بدنه اتوبوس ها ، نظارت کامل تری را اتخاذ کند.

با وجود اینکه دستور العمل ضوابط تبلیغات در ناوگان حمل و نقل عمومی کشور از طرف وزارت کشور و شورای عالی ترافیک از سال 89 ابلاغ شده،اما مشکلات زیادی در تبلیغات روی بدنه اتوبوس ها در سطح شهر دیده می شود.

شاکری با برشمردن برخی مشکلات در این زمینه تصریح کرد: مشکلاتی از جمله مشکل دید مسافران در اثر پوشیده شدن شیشه ها، مشکل کاهش تمرکز خودروهای مجاور و آلودگی بصری در انتخاب تبلیغات نامناسب و در آخر مشکل تبلیغ کالاهای خارجی روی بدنه اتوبوس ها، وجوددارند که باید هر چه سریع تر به این موارد رسیدگی شود.

همان گونه که پیشتر گفتم هرگونه تبلیغات بر روی شیشه اتوبوس ها ممنوع بوده است.

با این تبلیغات اتوبوس ها شبیه زندان های متحرک شده اند.

مسافرانی که داخل اتوبوس ها هستند بر اثر این تبلیغات بر روی شیشه ها از موقعیت مکانی خود خبر ندارند و این در حالی است که پنجره اتوبوس ها نیز امکان باز و بسته شدن ندارد.

طرح های بدون مطالعه شاکری همچنین با اشاره به اجرای پروژه ها بدون پشتوانه کارشناسی در شهرداری تهران گفت : از زمستان سال 95 شهرداری منطقه 6 و معاونت حمل ونقل و ترافیک، طرحی را برای ایجاد خیابان نمونه ترافیکی در خیابان ایرانشهر به اجرا گذاشته اند که نه تنها باعث ایجاد خیابان نمونه ترافیکی نشده بلکه مشکلات بسیاری در این زمینه برای منطقه نیز ایجاد کرده است .

در این طرح، یک خط ویژه برای دوچرخه ایجاد شده و یک لاین ترافیکی کاهش یافته ولی در عمل محل عبور دوچرخه به محل پارک موتور سیکلت ها تبدیل شده و کنار لاین دوچرخه نیز محل پارک نابسمان خودروها شده است .

با توجه به اهمیت ترافیکی این خیابان در محدوده مرکزی تهران ،به شهرداری تهران تذکر داده می شود که نسبت به ساماندهی این وضع اقدام کند و با توجه به اینکه این پروژه فاقد کد بودجه برای سال 96 است، بنابراین گزارشی از نحوه هزینه کرد در این پروژه ارائه شود.

رییس کمیته عمران شورای اسلامی شهر تهران تصریح کرد : چرا در شهرداری پروژه هایی اجرا می شود که در آن فوری تصمیم گرفته می شود و تبعات آن را در نظر نمی گیرند .

آیا اگر امروز از شورایاری های خیابان 30 تیر یا بازار در مورد سنگفرش شدن خیابان ها نظر خواهی شود، به راستی میزان رضایت مردم چه اندازه خواهد بود .


کلید واژه ها: اعضای شورای شهر - شورای شهر - شورای شهر تهران - همشهری - شورا - شهرداری تهران - شهردار - شهرداری - موسسه - تهران - بودجه - شهر تهران - شورای - شورای اسلامی شهر تهران - روزنامه - کمیسیون برنامه - فرهنگی - انتخاب - مالی - انتقاد - علیرضا دبیر - قانون - رابطه - مهدی چمران - موفق - هایی - استخدام - اجتماعی - اسلامی - اعتراض

آخرین اخبار سرویس:
352 هکتار از اراضی ملی سمنان به نفع دولت بازگردانده شد

تفسیر ابتکار از مفهوم "آتش به اختیار"

حضور قائم مقام وزیر نیرو در ایرنا

آغاز بکار نخستین مجمع خیرین حرم ساز کشور

امام جمعه اهل سنت آزادشهر: شیعیان به برپایی نماز عید فطر اهل سنت کمک کنند

سیر تصویب قانون حجاب و عفاف در ایران

رییس جمهوری برزیل با اتهامات جدیدی روبرو است

استخدام همکار خانم در گل فروشی مصنوعی

استخدام کمک انباردار آقا در مبنا تلکام

عکس/ عیادت رهبرانقلاب از آیت الله مظاهری

استخدام تایپیست حرفه ای خانم با تجربه ویراستاری در خراسان رضوی

استخدام کارگر ساده خانم جهت یک آشپزخانه واقع در اهواز

کیهان به حاشیه های روز قدس واکنش نشان داد

استخدام منشی خانم جهت امور دفتری و کامپیوتر در شرکت مهندسی

عکسی جالب از رامبد هندوانه ای!

مهمترین نقطه ضعف اصولگرایان

مشروعیت حاکم صد در صد به وسیله نصب الهی است / نظر مردم در تشخیص ولی فقیه از باب نصب عام است

ماه مورد علاقه «گلاره عباسی»

استخدام مهندس عمران جهت طراحی محوطه و جاده ها در تهران

سپاه پاسداران یک تیم تروریستی را در کردستان منهدم کرد

نامه لاریجانی به دستگاه های اجرایی درباره آسیب های اجتماعی

تبلیغ بیش از هزار طلبه خواهر مازندرانی در ماه ضیافت الهی

جوان: حزب الله باید از شعاردهندگان علیه رییس جمهور اعلام برائت کند

غلامعلی حدادعادل: مردم حق انتقاد از رییس جمهور را دارند اما به دور از توهین

حدادعادل: مردم حق دارند نسبت به برخی اظهار نظرات رییس جمهور انتقاد داشته باشند/حادثه دیروز خلاف توصیه رهبری بود

حالات معنوی و دستاوردهای ضیافت الهی را در طول سال حفظ کنیم

امام خامنه ای از آیت الله مظاهری عیادت کردند+عکس

با عنوان دوباره شریعتی؛ پس از چهل سال رحیم پور ازغدی از شریعتی می گوید

چرایی تشکیل کمیسیون های موقت شورای پنجم

عضو کمیسیون حمل و نقل شورای شهر اصفهان: نمایندگان با سؤال از سیف به حاشیه های مؤسسات اعتباری پایان دهند

تصاویر/ همایش موریتانیایی ها در حمایت از قدس

برگزاری جشن مغفرت در مساجد و بوستان های منطقه 15

آذین بندی و نورافشانی معابر شمال شرق تهران برای عید سعید فطر

پاسخ شاگرد آیت الله العظمی مکارم به اتهام مخالفت این مرجع با اصل ولایت فقیه

همراه با شهید شوشتری در کتاب «نورعلی»

برگزاری نماز عید فطر در مزار شهدای گمنام

ساخت 11 واحد مسکونی برای حمایت از مددجویان در روستاهای محروم سردشت

رایزنی برای رفع موانع اجرای کاداستر/ کمبود 4 هزار نیروی انسانی در ثبت

انجام محاکمات الکترونیکی از نوآوری های دادگستری در کرمان

معاون فرهنگی جهاد دانشگاهی سیستان و بلوچستان تجلیل شد

شکایت سازمان بازرسی از بخشنامه وزیر کشور دولت سازندگی

شرکت مددجویان ندامتگاه زنان شهر ری در جشنواره کتابخوانی رضوی

فاصله از قرآن عامل تفرقه است

مراسم اختتامیه جزء دوم قرآن شعبه زینبیه جامعهالقرآن برگزار شد

برگزاری دوره آموزشی تفسیر نهج البلاغه در شرکت فرآورده های نفتی کهگیلویه و بویراحمد

کمک بنیاد برکت به راه سازی و آب رسانی در مناطق محروم استان خراسان رضوی

عیادت مقام معظم رهبری از آیت الله مظاهری/عکس

عیادت رهبر انقلاب از آیت الله مظاهری

داشتن فرزند اوتیسم یک تلاش و چالش مداوم است/کمپین «حامیان صدای بی صدای او»

نماینده مردم سمنان در مجلس خبر داد انعقاد قراردادهایی با چین برای احداث قطار برقی محور سمنان/ قطار حومه ای تهران ـ گرمسار به سمنان هم خواهد رسید

تقدیر شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی ایلام از حضور غرورآفرین مردم در راهپیمایی روز قدس

مقام مسئول سازمان هواپیمایی در گفت وگو با فارس اعلام کرد برگزاری مانور آمادگی مقابله با شرایط ویژه در مهرآباد/ هیچ مشکلی برای پروازهای فرودگاه رخ نداد

برنامه ای برای مردم عادی نه سلبریتی ها

برپایی 1355 پایگاه جمع آوری زکات فطریه در استان همدان

نقدی بر گزارش دلایل مشکلات خوابگاه دانشگاه چمران

امیر اسماعیلی با خانواده شهید حسن عشوری دیدار کرد

اعتراض شرکت های حوزه شبکه های رایانه ای به چرخه کنترل کیفیت امکانات تست امنیتی تجهیزات شبکه در آزمایشگاه های ایران وجود ندارد

پرداخت زکات فطریه از طریق پیامک

پرشیا خودرو در سفرهای عید سعید فطر همراه شماست+لیست ایستگاه های امدادی

جلیلی، دردسر جدید اصولگراها؟

جهانگیری تغییرات جدید تقسیمات کشوری را برای اجرا ابلاغ کرد

مجازات های غیر پیشگیرانه

هشت گروه استهلال از سیستان و بلوچستان

امیدوارم نمایندگان با جدایی سازمان ثبت از قوه قضاییه مخالفت کنند/ حداقل 4 هزار نیروی جدید می خواهیم

نگرانی انجمن رادیولوژی از عواقب کاهش تعرفه ها

تهدید مجدد روسیه برای فیلتر کردن تلگرام

هفت شناگاه در نوار ساحلی تالش اماده سازی شد

نامه علی شمخانی خطاب به مسئولین در روزهای اول جنگ

آکین: صدای شاعران مقاومت، جهان را تحت تأثیر خود قرار می دهد

اولین گام در پاسخ به تحریم ها را بردارید

نه به گرسنگی؛ حرکت خودجوش جوانان سوری برای اطعام فقیران+فیلم

امام خامنه ای از آیت الله مظاهری عیادت کردند

روز جهانی قدس 96 به کام صهیونیسم

استخدام همکار آشنا به تعمیرات ماشین لباسشویی و یخچال در خراسان رضوی

استخدام پیک موتوری 20

عیادت رهبر معظم انقلاب از آیت الله مظاهری+ عکس

استخدام برنامه نویس با آشنایی کامل به وردپرس و PHP در خراسان رضوی

بزرگ ترین فرودگاه جهان+ عکس

رهبر انقلاب اسلامی از آیت الله مظاهری عیادت کردند + عکس

صدور کیفرخواست آمران حمله به علی مطهری

علت تیراندازی امروز در فرودگاه مهرآباد چه بود؟

ایجاد سامانه ثبت حقوق مدیران تا پایان سال

توضیح وزارت آموزش و پرورش درباره تخلفات تعاونی های فرهنگیان

دلایل قرآنی توسل به امامزادگان

مصوبه جدید FATF راه های اتصال به شبکه بانکی جهانی را باز کرد

هدف از تشکیل کمیسیون های موقت شورا چیست؟

آخرین آمار از ثبت نام داوطلبان آزمون استخدامی

شبکه ملی اطلاعات تیر ماه افتتاح می شوند

بررسی ارسال پرونده تخلفات بانک مرکزی به قوه قضاییه در کمیسیون اقتصادی مجلس

فیلم/ شعرخوانی طنز درباره «تولید ملی» در حضور رهبر معظم انقلاب

عملیات «لیله القدر»؛ عملیاتی برای انهدام سریع اهداف

«نورعلی» خاطرات زندگی شهید نورعلی شوشتری منتشر شد

مسجد الاقصی واقعی کدام است؟ + تصاویر

عیادت مقام معظم رهبری از آیت الله مظاهری

توهین به رییس جمهور اسباب خوشحالی دشمن را فراهم کرد

رهبر انقلاب اسلامی از آیت الله مظاهری عیادت کردند

تجلیل از قضات و کارمندان قوه قضاییه استان

نامه لاریجانی به دستگاه های اجرایی درباره آسیب های اجتماعی

وقتی ناصر ممدوح مهران مدیری را به چالش کشید

ترامپ برجام را لگدمال و پاره کرده است/ برخی توجیه گر سیاست های نادرست مجلس سنای آمریکا شدند

درگذشت پدر شهیدان بیوک و ابراهیم بهرامی زاد

انتقاد از کم کاری دستگاه ها در ارائه اسنادشان به سازمان ثبت/ اختصاص بودجه طرح کاداستر به هلال احمر پنج ساله بودن اجرای آن را به تعویق انداخت

عیادت رهبر معظم انقلاب از آیت الله مظاهری

آنچه به آن نیاز داریم

شبکه ملی اطلاعات تیر ماه افتتاح می شوند

مبلغ زکات فطره و کفاره مقلدان آیت الله حسینی زنجانی اعلام شد

5 مهارت و آیین فرهنگی استان اصفهان ثبت ملی می شود

36 درصد پرونده های طلاق در استان یزد به سازش ختم شد

توسعه مدارس اسلامی صدرا در البرز به سبب عدم توجه مسئولان مغفول مانده است

مردم حق انتقاد از رییس جمهور را دارند اما به دور از توهین

عیادت رهبر معظم انقلاب از آیت الله مظاهری

عدم استفاده از مواد اولیه غذایی با کیفیت استاندارد؛ مهمترین علت نارضایتی دانشجویان صنعتی همدان

تعرفه های پزشکی قربانی بازی های سیاسی شده است

فریاد عدالت خواهی تبدیل به یک فریاد جهانی شده است/حضور با شکوه اعضای کانون های مساجد در راهپیمایی روز قدس

پولشویی، رانت و بالا کشیدن پول ها در خیریه ها!

رهبر انقلاب اسلامی از آیت الله مظاهری عیادت کردند

نامه لاریجانی به دستگاه های اجرایی درباره آسیب های اجتماعی

افتتاح ساختمان دادگستری شهر محمدیه

یک کار شناس حوزه آب در گفتگو با فارس مطرح کرد: برنامه ششم توسعه آخرین فرصت نجات آب/ نجات آب باید به عنوان یک مطالبه جدی از دولت تبدیل شود

نماز عید فطر در 144 نقطه استان زنجان اقامه می شود

موشک پناه امن مردم ایران است/ موشک های زمین به هوا تولید انبوه شده اند

تقدیر شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کهگیلویه و بویراحمد از حضور مردم در راهپیمایی روز قدس

ویژه برنامه «محافل انس با قرآن کریم» به ایستگاه آخر رسید

حاکمیت ارزش های دینی درجامعه وظیفه همگان است

حمله موشکی سپاه هیچ آسیبی به مناطق مسکونی وارد نکرد

محدودیت های ترافیکی عید سعید فطر اعلام شد

رییس خانه معدن:ماموریت های وزارت صنعت به جای تفکیک، اصلاح شود

متوسط زمان رسیدگی به پرونده های قضایی در سمنان به 40 روز کاهش یافت

عدم بررسی لایحه استخدامی شهرداری ها توسط مجلش

استخدام منشی و نیروی خدمات آقا در مطب

استخدام تعدادی پیک موتوری جهت فست فودی واقع در مشهد

ایران حمله تروریستی به بیت الله الحرام را به شدت محکوم کرد

پخش نماز پرشکوه عید فطر به امامت رهبر انقلاب از شبکه یک

استخدام کارمند خانم در محدوده منطقه شهرک جی اصفهان

تصاویر/ تبلیغ در مناطق محروم با چاشنی اخلاص

چرا خداوند از ابتدا دین کامل را نازل نکرد؟

استخدام نجار ماهر و نیمه ماهر در حومه مارلیک کرج

پرداخت سپرده های تا سقف 50 میلیون کاسپین از 4 تیر

اعزام 8 تیم رصد در استان بوشهر برای استهلال ماه شوال

استخدام کارمند خانم و آقا جهت پاسخگویی به تلفن در تهران

دعای وداع ماه رمضان + دانلود فایل صوتی دعای وداع ماه رمضان

اظهارات یک نماینده در خصوص قیاس روحانی با بنی صدر/ واکنش بذرپاش به هتاکی به روحانی در روز قدس

رهبر انقلاب اسلامی از آیت الله مظاهری عیادت کردند + عکس

اصلاح اخلاق فردی و اجتماعی؛ راهکار حفظ معنویت رمضان

استخدام تزریق کار جهت کار با دستگاه تزریق پلاستیک در قزوین

چگونگی خواندن نماز شب آخر ماه میهمانی خدا

واکنش توییتری پیرهادی به شعار علیه رییس جمهور+عکس

5 تیرماه پایان مهلت شرکت در آزمون استخدامی

تبدیل بقاع متبرکه به قطب های فرهنگی دغدغه رهبری است

پایان خوش قصه خونین مهمان ماه عسل/ کنایه معنادار احسان علیخانی به دانشگاه آزاد

اگر روحانی صادق بود به وزارتخانه ها ابلاغ می کرد واگذاری پروژه به سپاه ممنوع است

خانواده شهید مدافع حرم: رهبر توی گوش دخترم اذان گفت

آخرین مهلت ثبت نام آزمون استخدامی

واکنش وزیر دفاع نسبت به سخنان روحانی در جمع فعالین اقتصادی/ دولت تفنگدار دیگر چیست؟ از خودشان بپرسید!

دلواپسان تاکنون به کدامیک از مقامات حمله کرده اند؟

وداع باشکوه با پیکر مطهر فرمانده اطلاعات فاطمیون + فیلم

استقرار بیش از 3000 پایگاه جمع آوری فطریه در تهران

سایت رهبری عیادت رهبر معظم انقلاب از آیت الله مظاهری

نظر رهبر انقلاب درباره شعار دادن علیه مسؤولان نظام

مردم ایران می دانند که هم وطنان کردشان، حامی ولایت، نظام و انقلابند

مردم از کمیته نظارت بر برجام راضی نیستند

تخلفات حرفه ای رسانه ها باید درون صنف رسیدگی شود

با توهین کنندگان به رییس جمهور برخود جدی شود/ به خاطر شکست سخت شان در انتخابات اخیر عصبانی هستند

توزیع غذای گرم بین محرومان شهر آیسک+عکس

نمایی از شب تهران

رضایی: مردم از نظارت بر برجام راضی نیستند

افتتاح اداره ثبت اسناد و املاک تهرانپارس

رسیدگی به 640 هزار پرونده در دستگاه قضایی استان کرمان در سال گذشته

آخرین آمار مصرف کنندگان موادمخدر در کشور/ پرمصرف ترین مواد مخدر در ایران

بی حرمتی به مسئولان، بی احترامی به ملت است

مدارک مورد نیاز جهت درخواست اعاده دادرسی در دیوان عالی کشور اعلام شد

نماز عید فطر در بندرعباس در چهار راه مطهری برگزار می شود

«نورعلی» خاطرات زندگی شهید نورعلی شوشتری منتشر شد

برگزاری مراسم مناجات خوانی در مسجد امام حسن مجتبی (ع)

رهبر انقلاب اسلامی از آیت الله مظاهری عیادت کردند

رهبر معظم انقلاب از آیت الله مظاهری عیادت کردند

تصاویر/ عیادت امام خامنه ای از آیت الله مظاهری

رهبر انقلاب اسلامی از آیت الله مظاهری عیادت کردند

وابستگی به مواد مخدر مهمترین علت گرایش افراد به رفتار مجرمانه است

توسط نشر شهید کاظمی نورعلی خاطرات زندگی شهید نورعلی شوشتری منتشر شد

می خواست مدافع حرم شود، شهید دفاع از شرف و امنیت شد

عیادت رهبر انقلاب از آیت الله مظاهری

برنامه پروازی فرودگاه خرم آباد از تاریخ 3 تا 9 تیر

ارایه خدمات اداری بر مدار شیوه های گذشته امکان پذیر نیست

رفتارهای دور از نزاکت اقلیتی ماجراجو در هتک حرمت رییس جمهور مایه خوشحالی دشمنان بویژه صهیونیست ها خواهد شد

روایت پدر از شایعه دست داشتن پسر در بستن لیست شوراها + فیلم

جذب 200حامی برای ایتام عسلویه در ماه مبارک رمضان

عیادت رهبر انقلاب از آیت الله مظاهری

استخدام فروشنده خانم و آقا جهت برند معتبر پوشاک

استخدام پیک و کارگر آقا جهت فست فود محدوده تجریش تهران

پولشویی، رانت و بالاکشیدن پول ها در خیریه ها!

استخدام کارگر ماهر نقاش اتومبیل در محدوده قاسم آبادِ مشهد

اهدای تندیس ویژه نمایشگاه قرآن هند به قاری ایرانی

استخدام کارگر آقا جهت جگرکی در رزکان نو کرج

معادن پرخطر شناسایی شدند

18 صیاد ایرانی همچنان در زندان های سعودی

آخرین آمار مصرف کنندگان موادمخدر اعلام شد

استخدام تعدادی کارگر ساده دیپلمه جهت امور انبارداری پوشاک

«نه» فرانسوی ها به چپ و راست کهنه

دلواپسان تاکنون به کدامیک از مقامات حمله و اهانت کرده اند؟

حساب کشی از همشهری!

حساب کشی از همشهری!