مطالب مرتبط:
استخدام تکنسین فنی مسلط به خط تولید رب، کمپوت و کنسرو در کارخانه تولیدی
آغاز عملیات اجرایی کارخانه تولید شن و ماسه درکهگیلویه
طرح رونق تولید 96 کلید خورد/ 30 هزار میلیارد برای 21 هزار واحد صنعتی
آغاز عملیات اجرایی کارخانه تولید شن و ماسه در کهگیلویه
طرح رونق تولید 96 کلید خورد/ 30 هزار میلیارد برای 21 هزار واحد صنعتی
5 + 1
یارانه ها
مسکن مهر
قیمت جهانی طلا
قیمت روز طلا و ارز
قیمت جهانی نفت
اخبار نرخ ارز
قیمت طلا
قیمت سکه
آب و هوا
بازار کار
افغانستان
تاجیکستان
استانها
ویدئو های ورزشی
طنز و کاریکاتور
بازار آتی سکه
دوشنبه، 29 خرداد 1396 ساعت 14:252017-06-19اقتصادي

یارانه تولید، کلید قفل کارخانه های تعطیل


روزنامه محلی سیستان و بلوچستان ضمیمه روزنامه خراسان روز دوشنبه/29 خرداد96مطلبی با عنوان «یارانه تولید، کلید قفل کارخانه های تعطیل» منتشر کرده است.

- روزنامه محلی سیستان و بلوچستان ضمیمه روزنامه خراسان روز دوشنبه/29 خرداد96مطلبی با عنوان یارانه تولید، کلید قفل کارخانه های تعطیل منتشر کرده است.

دراین مطلب آمده است: مدام خبرهایی از صنعتی شدن سیستان و بلوچستان در هر مجلس و محفلی شنیده می شود و در این خصوص وعده ها و تعهدهایی به گوش می رسد تا بتوان با بیان آن سرمایه گذاران را به استان کشاند و با راه اندازی کارخانه های تولیدی و صنعتی این منطقه را نیز در مسیر توسعه قرار داد.

تاکنون سرمایه گذاران بومی و غیربومی متعددی وارد استان شده و برخی نیز توانسته اند برای افراد متعددی اشتغال ایجاد کنند اما برخی در این راه با موانعی رو به رو شدند که نتوانستند از سد آن عبور کنند به گونه ای که حتی در پس موانع پیش روی پس از مدتی واحد صنعتی یا تولیدی آنان با برجا گذاشتن بدهی های فراوان به تعطیلی رسیده است.

تعطیلی تولیدی دستمال پس از 4 ماهیکی از تولیدکنندگان استان می گوید: مدتی پیش تصمیم گرفتم برای توسعه استان یک واحد تولیدی و بسته بندی دستمال کاغذی راه اندازی کنم که پس از انجام بررسی ها و گرفتن مجوزهای لازم سرانجام این واحد را با حضور برخی از مدیران استان در شهرک کارگاهی زاهدان راه اندازی کردم که در مراسم افتتاح آن به دلیل نوع فعالیت قول هایی از سوی مدیران برای توسعه این واحد داده شد.

هادی جباری می افزاید: برای احداث این واحد تولیدی 600 تا 700 میلیون تومان هزینه و سرانجام با راه اندازی آن برای 6 نفر به طور مستقیم و 21 نفر غیرمستقیم اشتغال زایی شد اما پس از گذشت دو ماه با خرید دستگاه های مجهزتر و افزایش تولید کارخانه در بخش اعتبار سرمایه در گردش و تهیه مواد اولیه مشکلات مالی بسیاری ایجاد شد که رفع آن مستلزم حمایت مسئولان استانی بود اما این حمایت با وجود قول هایی که در مراسم افتتاح داده شده بود انجام نشد!به گفته وی در این تولیدی افرادی مشغول به کار شده بودند و امروز با تعطیل شدن کارخانه مشکلات بسیاری گریبان آن ها را گرفته است و حتی امکان پرداخت حقوق آنان را نیز ندارم در حالی که اگر حمایت ها انجام می شد این مشکلات به وجود نمی آمد.

وی ادامه می دهد: پرداخت هزینه مکان، مواد اولیه، خرید دستگاه های جدید و مجهز برای افزایش تولید و اشتغال از مهم ترین دلایلی است که به ایجاد این شرایط منجر شد در حالی که اگر بانک ها از این واحد حمایت می کردند چنین نمی شد.

امروز برای احیای مجدد این تولیدی بیش از 400 میلیون تومان اعتبار مورد نیاز است که اگر محقق نشود به طور قطع مانند بسیاری از واحدهای دیگر استان به ورشکستگی خواهد رسید.

تعطیلی واحد تولیدی به دلیل حذف یارانه یکی از سرمایه گذاران بومی استان نیز می گوید: مدتی پیش با آورده شخصی اقدام به راه اندازی یک واحد پروفیل کردم که با آغاز به کار آن برای حدود 30 نفر به طور مستقیم و 50 نفر غیرمستقیم اشتغال ایجاد شد اما با وجود این که در این واحد نیروهای بومی مشغول به کار بودند دستگاه های دولتی استان سفارش های کاری خود را به تولید کنندگان خارج از استان می سپردند و حتی حمایت کاری از سوی آنان دیده نمی شد.

نرگس جمالی می افزاید: حذف یارانه تولید کنندگان، یکی دیگر از مشکلاتی است که واحد های تولیدی استان با آن رو به رو شدند و این واحد نیز از آن مستثنی نبود در حالی که اگر این مشکل پیش نمی آمد تولید کنندگان از حمایت مالی برخوردار می شدند و برخی از مخارج واحد خود را می توانستند پرداخت کنند اما امروز یکی از مهم ترین دغدغه های تولید کنندگان استان پرداخت هزینه های آب و برق واحد تولیدی شان است.

وی بیان می کند: وجود این تولیدی در شهرک کارگاهی زاهدان سبب شد تا بسیاری از ابزارالات موجود در کارگاه به سرقت برود و این نیز سبب ایجاد هزینه های بسیاری شده بود از سوی دیگر هزینه های بالای بیمه موجب می شود بسیاری از تولید کنندگان نتوانند برای آن اقدام کنند از این رو در کنار هم قرار گرفتن این مشکلات تنها کارگاه رسمی و تولیدی پروفیل استان را با ورشکستگی رو به رو کرد.

وی خاطرنشان می کند: این واحد تولیدی می توانست با 100 میلیون تومان حمایت از سوی مدیران استان احیا و حتی برای بیش از 100 نفر اشتغال ایجاد کند اما این امر محقق نشد و تولیدی پروفیل نیز به جمع تولیدی های صنعتی تعطیل شده استان پیوست.

ورشکستگی کارخانه شیرکارخانه شیر سیوستان نیز یکی از واحد های تولیدی استان است که با ورشکستگی رو به رو شد و نیروهای آن بیکار شدند.

رییس این کارخانه می گوید: پس از انجام بررسی ها و دریافت مجوزهای لازم با اعتباری بیش از 10میلیارد تومان کارخانه تولید شیر به بهره برداری رسید و به طور میانگین در ماه بیش از 350میلیون ریال برای تولید شیر هزینه می شد که پس از دو سال تولیدهای کارخانه کاهش پیدا کرد و با وجود روزانه یک میلیون و 200 هزار تومان هزینه، فقط 600 هزار تومان درآمد داشت.

نعمت ا.

پودینه می افزاید: در گذشته ماهیانه هزینه سوخت معادل 200 تا 300 هزار تومان بود اما با اجرای طرح هدفمندی یارانه ها این هزینه به رقمی معادل شش میلیون تومان رسید که بسیار سنگین بود، از سوی دیگر این تولیدی بر اساس شیر یارانه ای بنا شد و 70 درصد خط تولید از طریق شیر یارانه ای صورت می گرفت اما با حذف یارانه مشکلات این تولیدی آغاز شد.

وی اذعان می کند: به دلیل مسائل پیش آمده امروز این کارخانه به بانک ها بیش از دو میلیارد تومان بدهی دارد که این بدهی توسط بانک قسط بندی شد اما اگر از این تولیدی حمایت نشود با توجه به مشکلات موجود می توان گفت که سود آور نخواهد شد پس باید برای احیا و پیشگیری از بیکاری چهار هزار خانواده دامدار از آن حمایت شود.

بررسی مشکلات تولیدی ها در ستاد تسهیلرییس سازمان صنعت، معدن و تجارت در این باره می گوید: امروز مشکلاتی در مسیر واحدهای تولیدی وجود دارد که با تشکیل کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید به ریاست استاندار این مشکلات به طور کامل مورد بررسی قرار گرفته و برای رفع آن مصوباتی داشته است.

نادر میرشکار می افزاید: اغلب تولیدی های استان با مشکل سرمایه در گردش و عرضه و تقاضا رو به رو هستند و کارخانه شیر سیوستان نیز یکی از این تولیدی هاست که به دلیل نداشتن عرضه و تقاضا با مشکلات فراوانی رو به رو شده است چرا که میزان تولید در این تولیدی ها اغلب به صورت فصلی متفاوت است اما مشکل سرمایه در گردش این تولیدی ها نیز موضوع مهمی است که باید با تعامل بانکی رفع شود چرا که بانک ها نیز در مرحله اول میزان بازگشت سرمایه خود را در نظر می گیرند و دغدغه آن را دارند.

وی ادامه می دهد: موضوع خرید اداره های استان از واحدهای تولیدی خارج استان نیز خود مشکلی مهم محسوب می شود که این موضوع در کارگروه ستاد تسهیل و رفع موانع پیش روی تولید مورد بررسی قرار گرفت و مصوب شد اداره ها فقط از تولیدی های استان نیاز های خود را تهیه کنند که این مصوبه با امضای استاندار ابلاغ شد اما این در حالی است که واحد های تولیدی نیز باید محصولاتی با کیفیت مناسب تولید کنند که قابلیت رقابت با تولیدهای خارج استان را داشته باشد.

پیگیری یارانه واحد های تولیدی استان میرشکار بیان می کند: یکی از موارد مهمی که واحد های تولیدی با آن دست به گریبان هستند حامل های انرژی و یارانه واحدهای تولیدی است که این دو موضوع امسال به طور خاص مورد بررسی قرار می گیرد و پیگیری ها برای اختصاص یارانه واحدهای تولیدی با جدیت انجام می شود که در صورت تایید با توجه به اعتبار اختصاص یافته میزان یارانه پرداختی به هر واحد تولیدی بررسی و اعلام می شود اما با توجه به شرایط اقتصادی کشور منوط به تامین اعتبار است و اگر تامین نشود یارانه پرداخت نمی شود.

به گفته وی سال گذشته بسیاری از واحد های تولیدی مشکل دار در کارگروه بررسی و بازدیدهایی از آن انجام شد که سرانجام آن احیای مجدد این واحدها بود و امسال نیز واحدهای تولیدی دیگری در این کارگروه مورد بررسی قرار می گیرد و برای رفع موانع پیش روی تولید آن اقدام لازم انجام می شود.

در این میان واحدهای تولیدی مشکل دار دیگر نیز می توانند برای بررسی در این کارگروه ثبت نام کنند.

8006**6081دریافت کننده:نرگس تیموری**انتشار دهنده:حیدر سرایانی
کلید واژه ها: تولید - سیستان و بلوچستان - کارخانه - استان - تعطیل - روزنامه - سرمایه گذاران - بلوچستان - مراسم افتتاح - حمایت - مشکلات - سرمایه - سیستان - یارانه - اشتغال - هایی - توسعه - مدیران - دستمال - تعطیلی - افتتاح - افزایش - خراسان - مشکلات مالی - مراسم - هزینه - امروز - منتشر - بسته بندی - خرید

آخرین اخبار سرویس:
بررسی رنو مگان 2018؛ احتمال بازگشت سدان پرطرفدار فرانسوی به بازار ایران

استخدام کارشناس خبره مالی، مسلط به کلیه امور حسابداری

طرح هایپر مارکت 10 میلیون دلاری ایران در تاتارستان

جک S3 در غرفه کرمان موتور در نمایشگاه شیراز رونمایی شد

بررسی رنو مگان 2018؛ احتمال بازگشت سدان پرطرفدار فرانسوی به بازار ایران

مدیرکل ورزش و امور جوانان ایلام خبر داد تخصیص اعتبار 80 میلیارد ریالی برای ساخت سالن ورزشی در ایلام

با 100 تا 120 میلیون تومان چه خودروهایی می توان خرید؟ + جدول قیمت

بی توجهی به شناورسازی مغروقه ها دریانوردی سالم را با مشکل مواجه می کند

افزایش 14 درصدی مصرف برق در تبریز

مصوبات جدید ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی

آبرسانی به روستاهای شیروان60 میلیارد ریال اعتبار نیاز دارد

60 درصد مصوبات سال گذشته ستاد تسهیل و رفع موانع تولید اجرا شده است

آبگیری سد گرمی چای میانه تا 2 سال دیگر

وقتی کریم باقری یاد جوانی کرد /عکس

پیش بینی بازار مسکن در تابستان 96

فروش آنلاین بیمه نامه ها در دستور کار

معرفی و مقایسه کم مصرف ترین هاچبک های موجود در بازار

محمد نصرتی با امضای قرارداد به نفت تهران پیوست

ثبت نام وام ضروری دانشجویان دکتری از امروز و مرحله دوم از مهرماه

خرید و فروش سهام به صورت هدفدار از سوی دلالان/ رشد شاخص بورس به صورت حبابی

ویژه مردادماه؛ جک S5 اتوماتیک را با اقساط 36 ماهه بخرید

افزایش 14 درصدی مصرف برق در تبریز

آبرسانی به روستاهای شیروان60 میلیارد ریال اعتبار نیاز دارد

60 درصد مصوبات سال گذشته ستاد تسهیل و رفع موانع تولید اجرا شده است

پردازنده Intel Core i9-7960X شاخ و شانه می کشد

استخدام فروشنده خانم جهت شرکت افرا صنعت در شیراز

استخدام کارمند فروش در شرکت بازرگانی تک آشپزخانه

استخدام کانتر فروش بلیط خارجی در شرکت خدمات مسافرتی رزآبی

حضور جبارف در تمرین استقلال

فروش مسکن در مناطق پر تقاضا چقدر طول میکشد ؟

جک S5 اتوماتیک را با اقساط 36 ماهه بخرید

ماموریت های جدید دولت به سازمان تامین اجتماعی

ضرورت تجهیز چاپخانه های خراسان رضوی به فناوری روز

افزایش 35 درصدی قیمت نان تایید می شود

بازار میوه های ممنوعه از رونق افتاد

اسکله های خوزستان تحت کنترل و نظارت هستند

تولید بیش از 600 هزار گونه گیاهی قم تعداد چاه های مجاز شهرداری

عملکرد ربیعی خوب بوده و از وی راضی هستیم

امضای تفاهم نامه های انتقال فناوری بین صنایع کوچک ایران و کره جنوبی

دو مصوبه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی ابلاغ شد

تعرفه اینترنت نامحدود تصویب شد؛ کاربران در انتظار مشخص شدن قیمت ها

اعدام یکی از اعضای خاندان سلطنتی کویت

جهانگیری مصوبه های ستاد اقتصاد مقاومتی در خصوص بهبود فضای کسب و کار را ابلاغ کرد

خداحافظی رسمی هیوندای آزرا با بازار آمریکا

ضرورت تجهیز چاپخانه های خراسان رضوی به فناوری روز

استاندار کرمان :ایده مثلث توسعه اقتصادی به همگرایی سلایق مختلف کمک کرد

شرایط فروش تابستانه ژاپنی خوش نام

رونمایی ازنخستین اتوبوس همدانگردی

آسفالت ریزی خیابان های اصلی ایذه

مرمت سومین بنای تاریخی درکرمان

جزییات مجامع 5 بانک؛ کدام بانک ها سود داشتند؟

بازاری که رنگش زرد است + فیلم

11 میلیون سهام در بورس منطقه ای خوزستان مبادله شد

شرایط فروش تابستانه ژاپنی خوش نام

گلیم «شیریکی پیچ» سیرجان در آستانه جهانی شدن (عکس)

کاهش 50 درصدی قیمت داروهای بیماری های خاص

ایران و کره جنوبی 10تفاهم نامه همکاری امضا کردند

پروژه های نیمه تمام کشور نیازمند 15 هزار میلیارد تومان اعتبار است

جریمه سنگین برای مصادره کنندگان لقب "پروفسور"

سرمایه گذاری 15 میلیون دلاری شرکت گرجستانی در معدن مس هریس

اختصاص 700 میلیارد ریال به طرح چهارخطه ویسیان - پلدختر

بخش خصوصی در خوزستان موفق نبوده/ خوزستانی دولتی ترین استان کشور است

تکمیل پروژه قطار شهری شیراز 6 تا 8 سال دیگر زمان می برد

آغاز برداشت گیاه گلرنگ از مزارع جوین

تولید بیش از 600 هزار گونه گیاهی قم/ تعداد چاه های مجاز شهرداری

وزیر نفت کویت: امکان کاهش مجدد تولید نفت وجود دارد

استاندار کرمان :ایده مثلث توسعه اقتصادی به همگرایی سلایق مختلف کمک کرد

بخش خصوصی ایران و کره جنوبی 10تفاهم همکاری انتقال فناوری امضا کردند

بیش از چهار میلیون سهم در تالار بورس کیش خرید و فروش شد

شهروندان مانع نوسازی بافت فرسوده

هزینه عمران شهری بوشهر

پارس خودرو در شیراز همراه با برلیانس C3، محصول جدید پارس خودرو

استخدام شرکت افرا صنعت در شیراز

استخدام کارشناس فنی(برق و مکانیک)در شرکت مهندسی فهامه

افزایش 40 درصدی قیمت شیرینی

جریمه سنگین برای مصادره کنندگان لقب پروفسور

تجمع 5 ساعته نفتی ها مقابل وزارت نفت به دادگاه کشیده شد

ابلاغ دو مصوبه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی

بر اساس اعلام وزارت جهاد کشاورزی خرید گندم مازاد بر نیاز کشاورزان از مرز 7 میلیون تن گذشت/ پرداخت 50 درصد پول کشاورزان

برای خرید اسپینر چقدر باید هزینه کرد+ جدول

شرایط جدید ارائه دسته چک

اختصاص 700 میلیارد ریال به طرح چهارخطه ویسیان - پلدختر

سرمایه گذاری 15 میلیون دلاری شرکت گرجستانی در معدن مس هریس

صادرات افزون بر834هزار دلارکالا ازکهگیلویه وبویراحمد به خارج از کشور

1000 میلیارد تومان پروژه در همدان به بهره برداری می رسد

جشن شکرگذاری گندم در فامنین

تکمیل پروژه قطار شهری شیراز 6 تا 8 سال دیگر زمان می برد

آیا میدانید؛ درآمد کشور از صادرات توتون و تنباکو چقدر است؟

فاز دوم از خط یک قطار شهری شیراز آماده بهره برداری است

پارسال فقط 1.1 درصد اعتبار طرح کارت خرید کالای ایرانی استفاده شد

اختصاص 17 میلیارد تومان برای باغ موزه در کردستان

عملکرد ربیعی خوب بوده و از وی راضی هستیم

صادرات افزون بر834هزار دلارکالا ازکهگیلویه وبویراحمد به خارج از کشور

افزایش پرداخت مالیات به شهرداری

ساخت پل روی رودخانه فصلی فهرج

فاز دوم مصلی شهرگلستان در حال ساخت است/ پروژه تقاطع غیرهمسطح آدران تا پایان سال به بهره برداری می رسد

طرح کارورزی دانش آموختگان در سطح بهارستان به اجرا در می آید

عذرخواهی اتاق بازرگانی از نعمت‎زاده بابت اعتراض بیسکویتی

افزایش 40 درصدی قیمت شیرینی

آثار اقتصادی توافقنامه تغییر اقلیم پاریس

تیم فوتبال ایران مقابل عمان شکست خورد

تک نرخی بودن بنزین هیچ ارتباطی به افزایش مصرف آن ندارد

43 هزار تن انواع فرآورده های هیدروکربوری در بورس انرژی معامله شد

تفاهم نامه ها با توتال و شل در حوزه پتروشیمی به مراحل عملی رسیده است

دومین کتاب سالانه راهنمای انرژی ایران منتشر می شود

جگوار 58 ساله 400 میلیونی در ایران (عکس)

140 میلیارد تومان طرح های آبخیزداری در استان بوشهر اجرا می شود

رییس امور مالیاتی شهر و استان تهران خبر داد دریافت 700 هزار اظهارنامه مالیاتی مشاغل در استان تهران

مناسب ترین پنیری که می توانید میل کنید را بشناسید!/ معروف ترین پنیر دنیا را بشناسید!

13 برنامه توانمندسازی برای توسعه شهرستان های استان مشخص شده است

غربالگری ژنتیک در کشور اجباری می شود

مشکلات نخلداران شهرستان کارون در فصل برداشت

کشف محموله میلیاردی لوازم خرازی قاچاق در اهواز

لیست گران ترین گوشی های هوشمند موجود در بازار

حجتی: طبق نظر روحانی عمل می کنم

سازمان تامین اجتماعی بیش از سهم درمان در این حوزه هزینه کرده است/ رضایتمندی 84٫61 درصدی از مراجعین به مراکز این سازمان

قیمت پیاز کاهش می یابد

8500خودرو در سامانه بر خط راهداری و اداره کل دامپزشکی ثبت شده اند

آیا میدانید؛ ماشین های نقره ای کمتر تصادف می کنند؟!

کشف 4800 لیتر فراورده های نفتی قاچاق در سه ماهه نخست امسال در خوزستان

رفع مشکلات فعالان اقتصادی بخش خصوصی/تصویب دستورالعمل توسعه مرکز ملی پایش محیط کسب و کار

ابلاغ دو مصوبه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی

فائو: 6.9 میلیون سوری همچنان از داشتن وعده غذایی بعدی مطمئن نیستند

واگذاری تبلیغات محیطی بدون مزایده و تضمین به شرکت جنجالی؟

استاندار خوزستان: باید فکری به حال ورود جیوه به آب های خور موسی شود

منتظر تیبای برقی باشید!/ رونمایی سایپا از موتور ملی سه سیلندر پرقدرت

صادرات افزون بر834هزار دلارکالا ازکهگیلویه وبویراحمد به خارج از کشور

معاون وزیر صنعت: انتقال فناوری زمینه ساز ارتقای کیفی صادرات تهران و سئول است

عملکرد ربیعی خوب بوده و از وی راضی هستیم

توجه به حوزه گردشگری استان قزوین در طرح های بنیاد برکت

قیمت مرغ از این هم گران تر می شود!

«یارانه نقدی» بلای جان کشور

70 درصد هنرجویان فنی و حرفه ای چهارمحال و بختیاری جذب بازار کار می شوند

پیش بینی گرد و خاک برای سه شنبه و چهارشنبه خوزستان

اشتغال پایدار با توسعه مهارتهای فنی و حرفه ای فراهم می شود

توضیحات راه آهن درباره خروج قطار اهواز – مشهد از ریل

تغییرات جدید پژو در مدل 308 (عکس)

وابستگی به دولت وضعیت مصیبت باری برای خوزستان رقم زده است

اختصاص 3 میلیارد تومان برای تأمین هزینه سفر و اقامت هیأت های خارجی در ایران

رفع مشکلات فعالان اقتصادی بخش خصوصی/تصویب دستورالعمل توسعه مرکز ملی پایش محیط کسب و کار

بسته اخبار اقتصادی ایسنا در روز یکشنبه

پارسال فقط 1.1 درصد اعتبار طرح کارت خرید کالای ایرانی استفاده شد

جهانگیری در نامه ای به ظریف اعلام کرد اختصاص 3 میلیارد تومان برای تأمین هزینه سفر و اقامت هیأت های خارجی در ایران

امام جمعه و فرماندار بافت از آثار مثبت طرحهای اقتصاد مقاومتی در این شهرستان می گویند

سرمایه گذاری 13،5 میلیارد یورویی شرکت غدیر درطرح های اقتصادی کشور

استاندار خوزستان: باید فکری به حال ورود جیوه به خور موسی شود

ساماندهی و بازسازی خیابان بلادیان دوگنبدان

70 درصد هنرجویان فنی و حرفه ای چهارمحال و بختیاری جذب بازار کار می شوند

توسعه 27 هزار متر مربع  فضای سبز در منطقه 15 تهران

مشارکت بانک پارسیان در اعطای تسهیلات ازدواج درطرح ضربتی بانک مرکزی

استخدام کارشناس منابع انسانی،کارشناس فروش در شرکت محک

استخدام مسئول دفتر،کارشناس فروش،سرپرست فروش،مهندس فروش

گرمای شدید به باغ های مرکبات دزفول خسارت زد

معاینه فنی خودرو سختگیرانه تر می شود

تغییرات قیمت پیاز و سیب زمینی در روزهای آینده

قیمت زمین‎های مسکونی تهران +جدول

در معاملات امروز بورس انرژی نخستین مرحله تأمین اعتبار شرکت های توزیع برق کلید خورد

خرید تضیمنی گندم از 7 میلیون تن گذشت

تالار شیشه ای سبز پوش ماند

5 تصمیم جدید دولت برای رفع اختلافات کارفرمایان با تامین اجتماعی/ تصویب دستورالعمل مرکز ملی پایش محیط کسب و کار

آغاز برداشت انجیر و انگور از باغات ایذه

نماینده مردم دورود و ازنا: آقای رییس جمهور به داد لرستان برس!

کارت هوشمند ثالث جایگزین بیمه نامه شخص ثالث

بخش خصوصی ایران و کره جنوبی 10تفاهم همکاری انتقال فناوری امضا کردند

سرمایه گذاری 13،5 میلیارد یورویی شرکت غدیر درطرح های اقتصادی کشور

امام جمعه و فرماندار بافت از آثار مثبت طرحهای اقتصاد مقاومتی در این شهرستان می گویند

وزیر نفت کویت: امکان کاهش مجدد تولید نفت وجود دارد

پرسش هایی در خصوص واگذاری بازار کالای همراه مسافر ساحل اروند آبادان

آغاز برداشت و خرید تضمینی دانه روغنی آفتابگردان

شهرک صنعتی اشتهارد زیر پوشش خدمات آبفای شهری البرز نیست

ابلاغ دو مصوبه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی

کلانتری: سطح آب دریاچه ارومیه به دلیل کاهش بارندگی پایین آمده است

25 هزار کیلوگرم پیاز پاکستانی قاچاق در اصفهان کشف شد

کدام سررسیدها در معاملات سکه آتی پایان تیرماه مثبت بودند؟

پژو 2008 و دنا پلاس در غرفه ایران خودرو در نمایشگاه شیراز

نگاهی به نسخه بتا پسرخوانده؛ ساخته جدید سازندگان مگنیس چگونه است؟

استیو وزنیاک: طرفداران اپل از قیمت محصولات کمپانی راضی هستند

استخدام کارمند تضمین کیفیت،بازرس انرژی در یک شرکت معتبر

چرا قطارها پی در پی از خط خارج می شوند؟

موتورلنج های موجود در خوزستان باید تعیین تکلیف شوند

با ابلاغ دو مصوبه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی صورت گرفت 5 تصمیم جدید دولت برای رفع اختلافات کارفرمایان با تامین اجتماعی/ تصویب دستورالعمل مرکز ملی پایش محیط کسب و کار

نان به زودی گران می شود

طرح فاضلاب روستای«زول» شهرستان قاینات با بودجه ملی اجرا می شود

حذف بخاری های نفتی از مدارس گیلان و جایگزین شدن تجهیزات گرمایشی ایمن

کاهش قیمت سیب زمینی تا دو روز آینده

تولید 500 تن ماهی سالانه در مهاباد

افزایش صادرات و کاهش واردات در الجزایر / کاهش کسری تجاری الجزایر در 6 ماه نخست سال جاری

پورشه کاین وزیر بهداشت چقدر می ارزد؟!

حقوق تیرماه بازنشستگان کشوری واریز شد

همه آنچه می خواهید از طرح جدید وام ازدواج 20 میلیون تومانی بدانید

پیش بینی گرد و خاک برای سه شنبه و چهارشنبه خوزستان

چرا قطارها پی در پی از خط خارج می شوند؟

کاهش 50 درصدی قیمت داروهای تولید داخل برای بیماران خاص

اول مرداد با ادامه روند نزولی دلار و درهم و رشد یورو همراه بود/ استراحت 39 ارز بانکی

معامله انواع مس در تالار محصولات صنعتی ومعدنی بورس کالا

حفظ ارزش های اخلاقی در تجارت جوامع اسلامی

چرا قطارها پی در پی از خط خارج می شوند؟

تجهیز 432 حلقه چاه آب کشاورزی در مرند به سامانه کنتور هوشمند

بلاتکلیفی تحویل مدیریت گلستان شهر بجنورد به شهرداری گلایه مندی مردم از این وضعیت

جهانگیری مصوبه های ستاد اقتصاد مقاومتی در خصوص بهبود فضای کسب و کار را ابلاغ کرد

یارانه تولید، کلید قفل کارخانه های تعطیل

یارانه تولید، کلید قفل کارخانه های تعطیل