مطالب مرتبط:
استخدام تکنسین فنی مسلط به خط تولید رب، کمپوت و کنسرو در کارخانه تولیدی
آغاز عملیات اجرایی کارخانه تولید شن و ماسه درکهگیلویه
طرح رونق تولید 96 کلید خورد/ 30 هزار میلیارد برای 21 هزار واحد صنعتی
آغاز عملیات اجرایی کارخانه تولید شن و ماسه در کهگیلویه
طرح رونق تولید 96 کلید خورد/ 30 هزار میلیارد برای 21 هزار واحد صنعتی
5 + 1
یارانه ها
مسکن مهر
قیمت جهانی طلا
قیمت روز طلا و ارز
قیمت جهانی نفت
اخبار نرخ ارز
قیمت طلا
قیمت سکه
آب و هوا
بازار کار
افغانستان
تاجیکستان
استانها
ویدئو های ورزشی
طنز و کاریکاتور
بازار آتی سکه
دوشنبه، 29 خرداد 1396 ساعت 13:252017-06-19اقتصادي

یارانه تولید، کلید قفل کارخانه های تعطیل


روزنامه محلی سیستان و بلوچستان ضمیمه روزنامه خراسان روز دوشنبه/29 خرداد96مطلبی با عنوان «یارانه تولید، کلید قفل کارخانه های تعطیل» منتشر کرده است.

- روزنامه محلی سیستان و بلوچستان ضمیمه روزنامه خراسان روز دوشنبه/29 خرداد96مطلبی با عنوان یارانه تولید، کلید قفل کارخانه های تعطیل منتشر کرده است.

دراین مطلب آمده است: مدام خبرهایی از صنعتی شدن سیستان و بلوچستان در هر مجلس و محفلی شنیده می شود و در این خصوص وعده ها و تعهدهایی به گوش می رسد تا بتوان با بیان آن سرمایه گذاران را به استان کشاند و با راه اندازی کارخانه های تولیدی و صنعتی این منطقه را نیز در مسیر توسعه قرار داد.

تاکنون سرمایه گذاران بومی و غیربومی متعددی وارد استان شده و برخی نیز توانسته اند برای افراد متعددی اشتغال ایجاد کنند اما برخی در این راه با موانعی رو به رو شدند که نتوانستند از سد آن عبور کنند به گونه ای که حتی در پس موانع پیش روی پس از مدتی واحد صنعتی یا تولیدی آنان با برجا گذاشتن بدهی های فراوان به تعطیلی رسیده است.

تعطیلی تولیدی دستمال پس از 4 ماهیکی از تولیدکنندگان استان می گوید: مدتی پیش تصمیم گرفتم برای توسعه استان یک واحد تولیدی و بسته بندی دستمال کاغذی راه اندازی کنم که پس از انجام بررسی ها و گرفتن مجوزهای لازم سرانجام این واحد را با حضور برخی از مدیران استان در شهرک کارگاهی زاهدان راه اندازی کردم که در مراسم افتتاح آن به دلیل نوع فعالیت قول هایی از سوی مدیران برای توسعه این واحد داده شد.

هادی جباری می افزاید: برای احداث این واحد تولیدی 600 تا 700 میلیون تومان هزینه و سرانجام با راه اندازی آن برای 6 نفر به طور مستقیم و 21 نفر غیرمستقیم اشتغال زایی شد اما پس از گذشت دو ماه با خرید دستگاه های مجهزتر و افزایش تولید کارخانه در بخش اعتبار سرمایه در گردش و تهیه مواد اولیه مشکلات مالی بسیاری ایجاد شد که رفع آن مستلزم حمایت مسئولان استانی بود اما این حمایت با وجود قول هایی که در مراسم افتتاح داده شده بود انجام نشد!به گفته وی در این تولیدی افرادی مشغول به کار شده بودند و امروز با تعطیل شدن کارخانه مشکلات بسیاری گریبان آن ها را گرفته است و حتی امکان پرداخت حقوق آنان را نیز ندارم در حالی که اگر حمایت ها انجام می شد این مشکلات به وجود نمی آمد.

وی ادامه می دهد: پرداخت هزینه مکان، مواد اولیه، خرید دستگاه های جدید و مجهز برای افزایش تولید و اشتغال از مهم ترین دلایلی است که به ایجاد این شرایط منجر شد در حالی که اگر بانک ها از این واحد حمایت می کردند چنین نمی شد.

امروز برای احیای مجدد این تولیدی بیش از 400 میلیون تومان اعتبار مورد نیاز است که اگر محقق نشود به طور قطع مانند بسیاری از واحدهای دیگر استان به ورشکستگی خواهد رسید.

تعطیلی واحد تولیدی به دلیل حذف یارانه یکی از سرمایه گذاران بومی استان نیز می گوید: مدتی پیش با آورده شخصی اقدام به راه اندازی یک واحد پروفیل کردم که با آغاز به کار آن برای حدود 30 نفر به طور مستقیم و 50 نفر غیرمستقیم اشتغال ایجاد شد اما با وجود این که در این واحد نیروهای بومی مشغول به کار بودند دستگاه های دولتی استان سفارش های کاری خود را به تولید کنندگان خارج از استان می سپردند و حتی حمایت کاری از سوی آنان دیده نمی شد.

نرگس جمالی می افزاید: حذف یارانه تولید کنندگان، یکی دیگر از مشکلاتی است که واحد های تولیدی استان با آن رو به رو شدند و این واحد نیز از آن مستثنی نبود در حالی که اگر این مشکل پیش نمی آمد تولید کنندگان از حمایت مالی برخوردار می شدند و برخی از مخارج واحد خود را می توانستند پرداخت کنند اما امروز یکی از مهم ترین دغدغه های تولید کنندگان استان پرداخت هزینه های آب و برق واحد تولیدی شان است.

وی بیان می کند: وجود این تولیدی در شهرک کارگاهی زاهدان سبب شد تا بسیاری از ابزارالات موجود در کارگاه به سرقت برود و این نیز سبب ایجاد هزینه های بسیاری شده بود از سوی دیگر هزینه های بالای بیمه موجب می شود بسیاری از تولید کنندگان نتوانند برای آن اقدام کنند از این رو در کنار هم قرار گرفتن این مشکلات تنها کارگاه رسمی و تولیدی پروفیل استان را با ورشکستگی رو به رو کرد.

وی خاطرنشان می کند: این واحد تولیدی می توانست با 100 میلیون تومان حمایت از سوی مدیران استان احیا و حتی برای بیش از 100 نفر اشتغال ایجاد کند اما این امر محقق نشد و تولیدی پروفیل نیز به جمع تولیدی های صنعتی تعطیل شده استان پیوست.

ورشکستگی کارخانه شیرکارخانه شیر سیوستان نیز یکی از واحد های تولیدی استان است که با ورشکستگی رو به رو شد و نیروهای آن بیکار شدند.

رییس این کارخانه می گوید: پس از انجام بررسی ها و دریافت مجوزهای لازم با اعتباری بیش از 10میلیارد تومان کارخانه تولید شیر به بهره برداری رسید و به طور میانگین در ماه بیش از 350میلیون ریال برای تولید شیر هزینه می شد که پس از دو سال تولیدهای کارخانه کاهش پیدا کرد و با وجود روزانه یک میلیون و 200 هزار تومان هزینه، فقط 600 هزار تومان درآمد داشت.

نعمت ا.

پودینه می افزاید: در گذشته ماهیانه هزینه سوخت معادل 200 تا 300 هزار تومان بود اما با اجرای طرح هدفمندی یارانه ها این هزینه به رقمی معادل شش میلیون تومان رسید که بسیار سنگین بود، از سوی دیگر این تولیدی بر اساس شیر یارانه ای بنا شد و 70 درصد خط تولید از طریق شیر یارانه ای صورت می گرفت اما با حذف یارانه مشکلات این تولیدی آغاز شد.

وی اذعان می کند: به دلیل مسائل پیش آمده امروز این کارخانه به بانک ها بیش از دو میلیارد تومان بدهی دارد که این بدهی توسط بانک قسط بندی شد اما اگر از این تولیدی حمایت نشود با توجه به مشکلات موجود می توان گفت که سود آور نخواهد شد پس باید برای احیا و پیشگیری از بیکاری چهار هزار خانواده دامدار از آن حمایت شود.

بررسی مشکلات تولیدی ها در ستاد تسهیلرییس سازمان صنعت، معدن و تجارت در این باره می گوید: امروز مشکلاتی در مسیر واحدهای تولیدی وجود دارد که با تشکیل کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید به ریاست استاندار این مشکلات به طور کامل مورد بررسی قرار گرفته و برای رفع آن مصوباتی داشته است.

نادر میرشکار می افزاید: اغلب تولیدی های استان با مشکل سرمایه در گردش و عرضه و تقاضا رو به رو هستند و کارخانه شیر سیوستان نیز یکی از این تولیدی هاست که به دلیل نداشتن عرضه و تقاضا با مشکلات فراوانی رو به رو شده است چرا که میزان تولید در این تولیدی ها اغلب به صورت فصلی متفاوت است اما مشکل سرمایه در گردش این تولیدی ها نیز موضوع مهمی است که باید با تعامل بانکی رفع شود چرا که بانک ها نیز در مرحله اول میزان بازگشت سرمایه خود را در نظر می گیرند و دغدغه آن را دارند.

وی ادامه می دهد: موضوع خرید اداره های استان از واحدهای تولیدی خارج استان نیز خود مشکلی مهم محسوب می شود که این موضوع در کارگروه ستاد تسهیل و رفع موانع پیش روی تولید مورد بررسی قرار گرفت و مصوب شد اداره ها فقط از تولیدی های استان نیاز های خود را تهیه کنند که این مصوبه با امضای استاندار ابلاغ شد اما این در حالی است که واحد های تولیدی نیز باید محصولاتی با کیفیت مناسب تولید کنند که قابلیت رقابت با تولیدهای خارج استان را داشته باشد.

پیگیری یارانه واحد های تولیدی استان میرشکار بیان می کند: یکی از موارد مهمی که واحد های تولیدی با آن دست به گریبان هستند حامل های انرژی و یارانه واحدهای تولیدی است که این دو موضوع امسال به طور خاص مورد بررسی قرار می گیرد و پیگیری ها برای اختصاص یارانه واحدهای تولیدی با جدیت انجام می شود که در صورت تایید با توجه به اعتبار اختصاص یافته میزان یارانه پرداختی به هر واحد تولیدی بررسی و اعلام می شود اما با توجه به شرایط اقتصادی کشور منوط به تامین اعتبار است و اگر تامین نشود یارانه پرداخت نمی شود.

به گفته وی سال گذشته بسیاری از واحد های تولیدی مشکل دار در کارگروه بررسی و بازدیدهایی از آن انجام شد که سرانجام آن احیای مجدد این واحدها بود و امسال نیز واحدهای تولیدی دیگری در این کارگروه مورد بررسی قرار می گیرد و برای رفع موانع پیش روی تولید آن اقدام لازم انجام می شود.

در این میان واحدهای تولیدی مشکل دار دیگر نیز می توانند برای بررسی در این کارگروه ثبت نام کنند.

8006**6081دریافت کننده:نرگس تیموری**انتشار دهنده:حیدر سرایانی
کلید واژه ها: تولید - سیستان و بلوچستان - کارخانه - استان - تعطیل - روزنامه - سرمایه گذاران - بلوچستان - مراسم افتتاح - حمایت - مشکلات - سرمایه - سیستان - یارانه - اشتغال - هایی - توسعه - مدیران - دستمال - تعطیلی - افتتاح - افزایش - خراسان - مشکلات مالی - مراسم - هزینه - امروز - منتشر - بسته بندی - خرید

آخرین اخبار سرویس:
نشست فوری نمایندگان 5 بانک ایرانی و 3 بانک ترکیه

مسیر تولید مسکن استیجاری باید هموار شود

جزییات تعرفه 3 بسته ترکیبی «اینترنت و مکالمه نامحدود» مخابرات

رییس بانک مرکزی: سیستم بدون ربا در بانکداری اسلامی مانع ریسک های شدید می شود

ثروتمند ترین زن دنیا درگذشت

دومین روز نشست روسای بانک های مرکزی کشورهای عضو سازمان همکاری های اسلامی

نشست بانکی قبل از سفر اردوغان به ایران/ تقویت روابط با ترکیه

برای جابجایی 100 میلیون نفر؛ سریع ترین قطار دنیا در چین به حرکت درآمد

150.000.000 تومان برای تعویض 4 حلقه لاستیک!/ هزینه های نجومی بوگاتی

فال روزانه شنبه 1 مهر ماه 96

کشف کالای قاچاق در کشور 32 درصد افزایش یافت

کاهش زمان کار موزه ها در نیمه دوم سال

هشدار نسبت به گوگرد موجود در بنزین تهران/ گذر گوگرد و بنزن از حد استاندارد

هر شب غذای نذری، 25 میلیون تومان/هزینه تهیه غذای نذری 6 هزار هیات 7 میلیارد و 200 تومان

سقوط سهام اپل علی رغم عرضه آیفون 8 ادامه دارد

ثروتمندترین زن جهان فوت کرد

ثروتمندترین زن جهان درگذشت

تفویض پلکانی قیمت گذاری تجهیزات پزشکی

ثبات بازار گوشت قرمز در آستانه محرم

افزایش فعالیت ولوو در آمریکا

سیف: سیستم بدون ربا در بانکداری اسلامی مانع ریسک های شدید می شود

دولت هر ایرانی را 2 میلیون تومان بدهکار خارجی ها کرد

خودروبانک پلاس 5 - تست هیوندای i10 + پراید یا مترو؟

مظنه آپارتمان نوساز در تهران +جدول

محمود بهمنی: نگذاشتم از بانک مرکزی به زنجانی ارز بدهند

ابتکارات بسیار جالب برخی از فروشگاه ها +عکس

برای خرید چمدان چقدر باید هزینه کرد؟+جدول قیمت

30درصد پست های مدیریتی کشور تا پایان دولت در اختیار بانوان قرار می گیرد

قیمت جهانی طلا در واکنش به تهدید جدید کره شمالی بالا رفت

تولید دستگاه الکتروشوک قلبی در کشور

نشست فوری نمایندگان 5 بانک ایرانی و 3 بانک ترکیه

گفتگوی 18:30/ علل تعویق حذف برچسب قیمت کالا

یک ایرانی رکورد گینس را در دبی شکست +عکس

نگار جواهریان در کنار پدرش +عکس

امضای قرارداد یک میلیارد یورویی بانک پارسیان و13 بانک دیگر ایرانی با «اوبر بانک» اتریش

آیا میدانید؛ چطور باید از لاستیک اتومبیلتان مراقبت کنید؟

ایران طی 2 دهه آینده ظرفیت جذب 3500 میلیارد دلار سرمایه گذاری را دارد

ایران طی 2 دهه آینده ظرفیت جذب 3500 میلیارد دلار سرمایه گذاری را دارد

صعود 2هزار پله ای شاخص بورس در هفته پایانی تابستان

محمدی: قیمت تمام شده بنزین وارداتی 1600 و تولید داخل 1400 تومان است/ نیاز به فرهنگ سازی مصرف

رییسی فرد: گرمای هوا علت افزایش مصرف بنزین/ مصرف کنترل شده است

طلا گران شد

چین سریع ترین قطار جهان را بین پکن و شانگهای راه اندازی کرد

اما و اگرهای پیوستن به سازمان تجارت جهانی/ پیمان های منطقه ای فعال شود

راه اندازی سوییفت پستی در ایران تا آذرماه/ تجارت الکترونیک ایران با 170 کشور برقرار می شود

انتظار هندی ها برای اختصاص خط اعتباری 150 میلیون دلاری و آغاز توسعه بندر چابهار

افزایش اندک ریالی ، کاهش تعداد مخاطب

اقبال بلند خانه های نقلی در بازار مسکن

قیمت بالای گوشی iPhone X بسیار مناسب و به صرفه است!

فولکس واگن هم بدون ساخت داخل به ایران آمد

قیمت بالای گوشی iPhone X بسیار مناسب و به صرفه است!

درگ لامبورگینی اونتادور SV و تسلا [تماشا کنید]

بهمنی: باقایق موتوری پول می آوردیم/نگذاشتم از بانک مرکزی به زنجانی ارز بدهند

قیمت نفت اندکی افزایش یافت

درگ لامبورگینی اونتادور SV و تسلا [تماشا کنید]

افزایش نسبی قیمت نفت در بازار جهانی/ برنت 56.5 دلار

مالک بزرگترین امپراتوری لوازم آرایشی در جهان درگذشت

چه کسی از دستکاری قیمت طلا در جهان سود می برد

جذب 3500 میلیارد دلار سرمایه گذاری تا 2 دهه آینده

ثابت ماندن قیمت نفت در آخرین روز هفته؛ تجار منتظر نتیجه ی نشست اوپک هستند

آمادگی فلاند برای سرمایه گذاری در حوزه آب، خاک در کردستان

دلیل در حاشیه بودن انرژی های نو در ایران

آزاد شدن 80 کودک اتباع پس از جنجال بازداشت های اخیر

بازار اجاره بها پاییزی شد

امضای دانمارکی ها پای قرارداد فاینانس با بانک های ایران

امسال برای خرید آیفون جدید پشت فروشگاه ها صف طولانی ایجاد نشد/ عکس

همایش ملی تاب آوری زیست محیطی شهرهای ایران آبان برگزار می شود

چهار شناور کاتاماران ساخت قشم به آب انداخته شد

لایحه افزایش مناطق آزاد در گام اول رد شد/ نه صنعت به افزایش مناطق آزاد

شهرسازی ریل پایه در دستور کار وزارت راه/ نیاز 28 میلیارد دلار برای توسعه حمل و نقل ریلی

نشست اوپک و غیراوپک در وین بدون توصیه خاصی برای تمدید توافق کاهش تولید نفت پایان یافت

دلیل در حاشیه بودن انرژی های نو در ایران

نخستین اطعام نذری حسینی در تکیه بازار شاهرود

کارگران گروه ملی صنعتی فولاد ایران پرداخت حقوق خود را مطالبه می کنند

رشد15 درصدی تولید فولاد خام ایران در 8 ماه سال میلادی

هشدار اتحادیه مخابرات به خرید آیفون های 10 میلیونی

هشدار اتحادیه مخابرات به خرید آیفون های 10 میلیونی

به لطف معامله با گوگل سهم HTC از بازار موبایل 10 درصد افزایش می یابد

به لطف معامله با گوگل سهم HTC از بازار موبایل 10 درصد افزایش می یابد

ایران از روسیه چه می خرد؟

افزایش نسبی قیمت نفت در بازار جهانی/ برنت 56.5 دلار

چه کسی از دستکاری قیمت طلا در جهان سود می برد

آخوندی: شهرسازی ریل پایه در دستور کار است

افتتاح آموزشگاه برکت در نی ریز

30درصد پست های مدیریتی کشور تا پایان دولت در اختیار بانوان قرار می گیرد

نشست فوری نمایندگان 5 بانک ایرانی و 3 بانک ترکیه

برای خرید وسایل تعزیه چقدر باید هزینه کرد؟

امشب آخرین فرصت افزایش حساب سهام عدالت

افتتاح نمایشگاه اختصاصی ایران در ارمنستان

امشب آخرین فرصت افزایش حساب سهام عدالت

30درصد پست های مدیریتی کشور تا پایان دولت در اختیار بانوان قرار می گیرد

درگذشت ثرتمندترین زن جهان

شهرداران اختیارات خود را به شوراها واگذارکنند/ فضاهای عینی شهری سرمایه اجتماعی را کاهش می دهد

نمایشگاه اختصاصی ایران در پایتخت ارمنستان گشایش یافت

پلمب و لغو امتیاز بیش از 100 دفتر مسافرتی

درگذشت ثرتمندترین زن جهان

افزایش نسبی قیمت نفت در بازار جهانی/ برنت 56.5 دلار

آخرین جلسه کنسرسیوم/ عکس

تعاونی نفتی ها٬ 46 سال پیش / عکس

نخستین هنرستان نفتی ایران/ عکس

چه کسی از دستکاری قیمت طلا در جهان سود می برد

کمک 800 میلیارد تومانی خیرین برای ساخت و تجهیز مدارس کشور

نمایشگاه اختصاصی ایران در پایتخت ارمنستان گشایش یافت

قیمت های ارائه شده برای آیفون 10 مصداق بارز سوئ استفاده ی مالی است

سیستم تشخیص چهره در بانک های چین

8 تغییر بدن بعد از ازدواج!

کمک 800 میلیارد تومانی خیرین برای ساخت و تجهیز مدارس کشور

نشست اوپک و غیراوپک در وین بدون توصیه خاصی برای تمدید توافق کاهش تولید نفت پایان یافت

چرا اسراییل از استقلال کردستان حمایت می کند؟

نفت برنت 56.5 دلار شد

آخرین قیمت تخم مرغ در میادین میوه و تره بار

افزایش نسبی قیمت نفت در بازار جهانی/ برنت 56.5 دلار

وحشت بازار سهام از تهدیدات کره شمالی کمرنگ شد

نشست اوپک و غیراوپک در وین بدون توصیه خاصی برای تمدید توافق کاهش تولید نفت پایان یافت

سه چرخه های هیجان انگیز

فتح قله دماوند توسط مدیر بانک مشهور اروپایی + عکس

قیمت فروش قالپاق خودروهای داخلی

قیمت برخی از جدیدترین ساعت های دیواری موجود در بازار

آخرین قیمت پرچمداران Apple در بازار ایران

طلای جهانی 2.5 دلار گران شد

نرخ فروش مرغ پاک شده در بازار چقدر است؟

قیمت فروش انواع قارچ درجه یک در میادین میوه و تره بار

اقتصاد ایران ظرفیت جذب 3500 میلیارد دلار سرمایه گذاری را دارد

ثروتمندترین زن دنیا درگذشت/ عکس

واقعیت تبلیغات دولتی ها؛ دستاورد جدید برجامی/ دولت هر ایرانی را 2 میلیون تومان بدهکار خارجی ها کرد

پایان بخش دوم از مرحله اول آزادسازی الحویجه

نشست بانکی قبل از سفر اردوغان به ایران/ روابط ایران و ترکیه تقویت می شود

گوشت مورد نیاز برای محرم تامین است/افزایش قیمت نداریم

250 مرکز توانبخشی در اصفهان توسط خیران و با یارانه دولتی اداره می شود

افزایش نسبی قیمت نفت در بازار جهانی/ برنت 56.5 دلار

سهم 30 درصدی مدیریت زنان تا پایان برنامه ششم توسعه پیگیری می شود

افزایش 50 درصدی جرائم نژادی یا دینی علیه پلیس لندن

مدرسه 10 کلاسه در روستای کمب چابهار افتتاح شد

نشست فوری نمایندگان 5 بانک ایرانی و 3 بانک ترکیه

جذب3500 میلیارد دلار سرمایه گذاری تا 2 دهه آینده

اقتصاد ایران ظرفیت جذب 3500 میلیارد دلار سرمایه گذاری را دارد

افزایش 2.5 دلاری بهای طلا/ اونس 1293دلار

عدم تمایل فراری و لامبورگینی به ساخت خودروهای الکتریکی

اجرای طرح های توسعه حمل ونقل 28 میلیارد دلار می خواهد

جذب3500 میلیارد دلار سرمایه گذاری تا 2 هفته آینده

مدرسه 10 کلاسه در روستای کمب چابهار افتتاح شد

عدم تمایل فراری و لامبورگینی به ساخت خودروهای الکتریکی

افزایش کشف 32 درصدی قاچاق در سال جاری

میلیاردها دلار فاینانس برای پیاده سازی پروژه های عمرانی و تولیدی در ایران

گشایش دبیرستان خیرساز در مرودشت

انتظار برای پیداشدن برنده نیم میلیون یورویی در جزیره ای با 180 نفر جمعیت

اقتصاد ایران ظرفیت جذب 3500 میلیارد دلار سرمایه گذاری را دارد

سهم 30 درصدی مدیریت زنان تا پایان برنامه ششم توسعه پیگیری می شود

با 10 میلیون تومان چه خودروهایی می توان خرید؟/ جدول قیمت

نشست بانکی قبل از سفر اردوغان به ایران/ روابط ایران و ترکیه تقویت می شود

جانشین فرمانده نیروی انتظامی: با جریمه نمی توان با قاچاق مقابله کرد

رنو کولئوس در برابر هیوندای سانتافه و کیا سورنتو!

سود سهام عدالت با اولویت بندی دهک ها پرداخت می شود

سیف از بانکداری اسلامی گفت

سایت سهام عدالت از دسترس خارج شد!

چه کسی از دستکاری قیمت طلا در جهان سود می برد

افزایش 2.5 دلاری بهای طلا/ اونس 1293دلار

تعداد خودروهای تهران 6 برابر ظرفیت خیابان هاست

اقبال بلند خانه های نقلی در بازار مسکن

معاون شهردار تهران: اجازه ساخت «مال» مزاحم در پایتخت را نمی دهیم

تبلت های هواوی رسما وارد بازار ایران شد!

اقبال بلند خانه های نقلی در بازار مسکن

ایران 900 میلیون دلار به در شش اول سال ترکیه صادرات غیرنفتی داشته است

از ارتباط ضعیف علم و عمل در بحران تا تعیین نهادی برای رصد تحقیقات بحران

برای جابجایی 100 میلیون نفر؛ سریع ترین قطار دنیا در چین به حرکت درآمد

بالاخره صادرات پیاز زعفران ممنوع می شود؟

ثبت بازدهی 9 درصدی در فرابورس

جذب3500 میلیارد دلار سرمایه گذاری تا 2 هفته آینده

کشف 14 هزار میلیارد ریال کالای قاچاق از ابتدای امسال

مردم تهران از آمبولانس موتوری اورژانس رضایت دارند

تغییر در اندازه فاق لاستیک چه تاثیری بر خشکی و نرمی حالت رانندگی خودرو می گذارد؟

استفاده ازپساب واحدهای صنعتی ساوجبلاغ در کاربری های مجاز

استاندار: سیستان و بلوچستان رتبه سوم جذب سرمایه گذاری خارجی کشور را دارد

کاهش سن بازنشستگی بانوان

رونمایی از تلویزیون های QLED سامسونگ در ایران +تصاویر

همسر سابق و فعلی رامبد جوان در کنار هم + عکس

بسته اخبار اقتصادی ایسنا در روز جمعه

استاندار: سیستان و بلوچستان رتبه سوم جذب سرمایه گذاری خارجی کشور را دارد

گرانی حمل و نقل؛ سد راه توسعه گردشگری چابهار

کارگران گروه ملی صنعتی فولاد ایران پرداخت حقوق خود را مطالبه می کنند

هزینه هر شب غذای نذری؛ 25میلیون تومان

همایش ملی تاب آوری زیست محیطی شهرهای ایران آبان برگزار می شود

امضاهای دهها میلیارد دلاری از شرق آسیا تا قلب اروپا

جزییات فاینانس یک میلیارد یورویی اتریش برای ایران

روند رو به رشد جابجایی کالا در بنادر هرمزگان

آمادگی دانمارک برای همکاری با بانک های ایرانی

نظر سیف درباره بانکداری بدون ربا

ترامپ و اقتصاد ایران - مرتضی ایمانی راد*

ثبات در بازار گوشت

قیمت نفت اندکی افزایش یافت

آمادگی دانمارکی ها برای همکاری با بانک های ایران

تعریض11کیلومتر از جاده هراز تا پایان سال

امکان استفاده ی شرکت‎های خصوصی از فاینانس‎های جدید

همایش ملی تاب آوری زیست محیطی شهرهای ایران

سیف اعلام کرد؛ اهم اقدامات ایران در حوزه پولی و بانکی

انجمن واردکنندگان خودرو از وجود مصوبه جدید واردات بی اطلاع است

کارگران گروه ملی صنعتی فولاد ایران پرداخت حقوق خود را مطالبه می کنند

سیستم بدون ربا تسهیل کننده مبادلات مالی است

اقتصاد ایران ظرفیت جذب 3500 میلیارد دلار سرمایه گذاری را دارد

جانشین فرمانده نیروی انتظامی: کشفیات کالای قاچاق 32 درصد افزایش یافت

یارانه تولید، کلید قفل کارخانه های تعطیل

یارانه تولید، کلید قفل کارخانه های تعطیل