مطالب مرتبط:
استخدام تکنسین فنی مسلط به خط تولید رب، کمپوت و کنسرو در کارخانه تولیدی
آغاز عملیات اجرایی کارخانه تولید شن و ماسه درکهگیلویه
طرح رونق تولید 96 کلید خورد/ 30 هزار میلیارد برای 21 هزار واحد صنعتی
آغاز عملیات اجرایی کارخانه تولید شن و ماسه در کهگیلویه
طرح رونق تولید 96 کلید خورد/ 30 هزار میلیارد برای 21 هزار واحد صنعتی
5 + 1
یارانه ها
مسکن مهر
قیمت جهانی طلا
قیمت روز طلا و ارز
قیمت جهانی نفت
اخبار نرخ ارز
قیمت طلا
قیمت سکه
آب و هوا
بازار کار
افغانستان
تاجیکستان
استانها
ویدئو های ورزشی
طنز و کاریکاتور
بازار آتی سکه
دوشنبه، 29 خرداد 1396 ساعت 14:252017-06-19اقتصادي

یارانه تولید، کلید قفل کارخانه های تعطیل


روزنامه محلی سیستان و بلوچستان ضمیمه روزنامه خراسان روز دوشنبه/29 خرداد96مطلبی با عنوان «یارانه تولید، کلید قفل کارخانه های تعطیل» منتشر کرده است.

- روزنامه محلی سیستان و بلوچستان ضمیمه روزنامه خراسان روز دوشنبه/29 خرداد96مطلبی با عنوان یارانه تولید، کلید قفل کارخانه های تعطیل منتشر کرده است.

دراین مطلب آمده است: مدام خبرهایی از صنعتی شدن سیستان و بلوچستان در هر مجلس و محفلی شنیده می شود و در این خصوص وعده ها و تعهدهایی به گوش می رسد تا بتوان با بیان آن سرمایه گذاران را به استان کشاند و با راه اندازی کارخانه های تولیدی و صنعتی این منطقه را نیز در مسیر توسعه قرار داد.

تاکنون سرمایه گذاران بومی و غیربومی متعددی وارد استان شده و برخی نیز توانسته اند برای افراد متعددی اشتغال ایجاد کنند اما برخی در این راه با موانعی رو به رو شدند که نتوانستند از سد آن عبور کنند به گونه ای که حتی در پس موانع پیش روی پس از مدتی واحد صنعتی یا تولیدی آنان با برجا گذاشتن بدهی های فراوان به تعطیلی رسیده است.

تعطیلی تولیدی دستمال پس از 4 ماهیکی از تولیدکنندگان استان می گوید: مدتی پیش تصمیم گرفتم برای توسعه استان یک واحد تولیدی و بسته بندی دستمال کاغذی راه اندازی کنم که پس از انجام بررسی ها و گرفتن مجوزهای لازم سرانجام این واحد را با حضور برخی از مدیران استان در شهرک کارگاهی زاهدان راه اندازی کردم که در مراسم افتتاح آن به دلیل نوع فعالیت قول هایی از سوی مدیران برای توسعه این واحد داده شد.

هادی جباری می افزاید: برای احداث این واحد تولیدی 600 تا 700 میلیون تومان هزینه و سرانجام با راه اندازی آن برای 6 نفر به طور مستقیم و 21 نفر غیرمستقیم اشتغال زایی شد اما پس از گذشت دو ماه با خرید دستگاه های مجهزتر و افزایش تولید کارخانه در بخش اعتبار سرمایه در گردش و تهیه مواد اولیه مشکلات مالی بسیاری ایجاد شد که رفع آن مستلزم حمایت مسئولان استانی بود اما این حمایت با وجود قول هایی که در مراسم افتتاح داده شده بود انجام نشد!به گفته وی در این تولیدی افرادی مشغول به کار شده بودند و امروز با تعطیل شدن کارخانه مشکلات بسیاری گریبان آن ها را گرفته است و حتی امکان پرداخت حقوق آنان را نیز ندارم در حالی که اگر حمایت ها انجام می شد این مشکلات به وجود نمی آمد.

وی ادامه می دهد: پرداخت هزینه مکان، مواد اولیه، خرید دستگاه های جدید و مجهز برای افزایش تولید و اشتغال از مهم ترین دلایلی است که به ایجاد این شرایط منجر شد در حالی که اگر بانک ها از این واحد حمایت می کردند چنین نمی شد.

امروز برای احیای مجدد این تولیدی بیش از 400 میلیون تومان اعتبار مورد نیاز است که اگر محقق نشود به طور قطع مانند بسیاری از واحدهای دیگر استان به ورشکستگی خواهد رسید.

تعطیلی واحد تولیدی به دلیل حذف یارانه یکی از سرمایه گذاران بومی استان نیز می گوید: مدتی پیش با آورده شخصی اقدام به راه اندازی یک واحد پروفیل کردم که با آغاز به کار آن برای حدود 30 نفر به طور مستقیم و 50 نفر غیرمستقیم اشتغال ایجاد شد اما با وجود این که در این واحد نیروهای بومی مشغول به کار بودند دستگاه های دولتی استان سفارش های کاری خود را به تولید کنندگان خارج از استان می سپردند و حتی حمایت کاری از سوی آنان دیده نمی شد.

نرگس جمالی می افزاید: حذف یارانه تولید کنندگان، یکی دیگر از مشکلاتی است که واحد های تولیدی استان با آن رو به رو شدند و این واحد نیز از آن مستثنی نبود در حالی که اگر این مشکل پیش نمی آمد تولید کنندگان از حمایت مالی برخوردار می شدند و برخی از مخارج واحد خود را می توانستند پرداخت کنند اما امروز یکی از مهم ترین دغدغه های تولید کنندگان استان پرداخت هزینه های آب و برق واحد تولیدی شان است.

وی بیان می کند: وجود این تولیدی در شهرک کارگاهی زاهدان سبب شد تا بسیاری از ابزارالات موجود در کارگاه به سرقت برود و این نیز سبب ایجاد هزینه های بسیاری شده بود از سوی دیگر هزینه های بالای بیمه موجب می شود بسیاری از تولید کنندگان نتوانند برای آن اقدام کنند از این رو در کنار هم قرار گرفتن این مشکلات تنها کارگاه رسمی و تولیدی پروفیل استان را با ورشکستگی رو به رو کرد.

وی خاطرنشان می کند: این واحد تولیدی می توانست با 100 میلیون تومان حمایت از سوی مدیران استان احیا و حتی برای بیش از 100 نفر اشتغال ایجاد کند اما این امر محقق نشد و تولیدی پروفیل نیز به جمع تولیدی های صنعتی تعطیل شده استان پیوست.

ورشکستگی کارخانه شیرکارخانه شیر سیوستان نیز یکی از واحد های تولیدی استان است که با ورشکستگی رو به رو شد و نیروهای آن بیکار شدند.

رییس این کارخانه می گوید: پس از انجام بررسی ها و دریافت مجوزهای لازم با اعتباری بیش از 10میلیارد تومان کارخانه تولید شیر به بهره برداری رسید و به طور میانگین در ماه بیش از 350میلیون ریال برای تولید شیر هزینه می شد که پس از دو سال تولیدهای کارخانه کاهش پیدا کرد و با وجود روزانه یک میلیون و 200 هزار تومان هزینه، فقط 600 هزار تومان درآمد داشت.

نعمت ا.

پودینه می افزاید: در گذشته ماهیانه هزینه سوخت معادل 200 تا 300 هزار تومان بود اما با اجرای طرح هدفمندی یارانه ها این هزینه به رقمی معادل شش میلیون تومان رسید که بسیار سنگین بود، از سوی دیگر این تولیدی بر اساس شیر یارانه ای بنا شد و 70 درصد خط تولید از طریق شیر یارانه ای صورت می گرفت اما با حذف یارانه مشکلات این تولیدی آغاز شد.

وی اذعان می کند: به دلیل مسائل پیش آمده امروز این کارخانه به بانک ها بیش از دو میلیارد تومان بدهی دارد که این بدهی توسط بانک قسط بندی شد اما اگر از این تولیدی حمایت نشود با توجه به مشکلات موجود می توان گفت که سود آور نخواهد شد پس باید برای احیا و پیشگیری از بیکاری چهار هزار خانواده دامدار از آن حمایت شود.

بررسی مشکلات تولیدی ها در ستاد تسهیلرییس سازمان صنعت، معدن و تجارت در این باره می گوید: امروز مشکلاتی در مسیر واحدهای تولیدی وجود دارد که با تشکیل کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید به ریاست استاندار این مشکلات به طور کامل مورد بررسی قرار گرفته و برای رفع آن مصوباتی داشته است.

نادر میرشکار می افزاید: اغلب تولیدی های استان با مشکل سرمایه در گردش و عرضه و تقاضا رو به رو هستند و کارخانه شیر سیوستان نیز یکی از این تولیدی هاست که به دلیل نداشتن عرضه و تقاضا با مشکلات فراوانی رو به رو شده است چرا که میزان تولید در این تولیدی ها اغلب به صورت فصلی متفاوت است اما مشکل سرمایه در گردش این تولیدی ها نیز موضوع مهمی است که باید با تعامل بانکی رفع شود چرا که بانک ها نیز در مرحله اول میزان بازگشت سرمایه خود را در نظر می گیرند و دغدغه آن را دارند.

وی ادامه می دهد: موضوع خرید اداره های استان از واحدهای تولیدی خارج استان نیز خود مشکلی مهم محسوب می شود که این موضوع در کارگروه ستاد تسهیل و رفع موانع پیش روی تولید مورد بررسی قرار گرفت و مصوب شد اداره ها فقط از تولیدی های استان نیاز های خود را تهیه کنند که این مصوبه با امضای استاندار ابلاغ شد اما این در حالی است که واحد های تولیدی نیز باید محصولاتی با کیفیت مناسب تولید کنند که قابلیت رقابت با تولیدهای خارج استان را داشته باشد.

پیگیری یارانه واحد های تولیدی استان میرشکار بیان می کند: یکی از موارد مهمی که واحد های تولیدی با آن دست به گریبان هستند حامل های انرژی و یارانه واحدهای تولیدی است که این دو موضوع امسال به طور خاص مورد بررسی قرار می گیرد و پیگیری ها برای اختصاص یارانه واحدهای تولیدی با جدیت انجام می شود که در صورت تایید با توجه به اعتبار اختصاص یافته میزان یارانه پرداختی به هر واحد تولیدی بررسی و اعلام می شود اما با توجه به شرایط اقتصادی کشور منوط به تامین اعتبار است و اگر تامین نشود یارانه پرداخت نمی شود.

به گفته وی سال گذشته بسیاری از واحد های تولیدی مشکل دار در کارگروه بررسی و بازدیدهایی از آن انجام شد که سرانجام آن احیای مجدد این واحدها بود و امسال نیز واحدهای تولیدی دیگری در این کارگروه مورد بررسی قرار می گیرد و برای رفع موانع پیش روی تولید آن اقدام لازم انجام می شود.

در این میان واحدهای تولیدی مشکل دار دیگر نیز می توانند برای بررسی در این کارگروه ثبت نام کنند.

8006**6081دریافت کننده:نرگس تیموری**انتشار دهنده:حیدر سرایانی
کلید واژه ها: تولید - سیستان و بلوچستان - کارخانه - استان - تعطیل - روزنامه - سرمایه گذاران - بلوچستان - مراسم افتتاح - حمایت - مشکلات - سرمایه - سیستان - یارانه - اشتغال - هایی - توسعه - مدیران - دستمال - تعطیلی - افتتاح - افزایش - خراسان - مشکلات مالی - مراسم - هزینه - امروز - منتشر - بسته بندی - خرید

آخرین اخبار سرویس:
برای درمان آرتروز چه دارویی استفاده کنیم؟

تویوتا پرفروش ترین برند جهانی

امحای 14 تن کالای قاچاق در تهران

پیک روزانه مصرف برق چیست؟

جهش 20 میلیونی قیمت پژو 2008

ایران 73 هواپیما دیگر از ایرباس خرید

هشدار بانک مرکزی به مردم

شمارش معکوس برای پایان انتظار 11 ساله نی ریزی ها/ پیشرفت فیزیکی 90 درصدی پروژه فولاد

سازمان بهزیستی 43 هزار مسکن نیمه ساز دارد/ افزایش اورژانس اجتماعی در کشور

رایانه شخصی تاشو هم از راه رسید

حل مشکل ها برای تولید کلپورگان با حفظ اصالت های فرهنگی

تست گریم «پژمان بازغی» برای سریال جدیدش/ عکس

تا چه زمانی می توان زکات فطره را پرداخت؟

رازهایی که هرگز درباره خرید فرش نمی دانستید

هلند خودروی پرنده می سازد +عکس

امسال هم کمبود برق داریم؟

ساعت کار ادارات استان بوشهر کاهش یافت

هدررفت 19.5 درصدی منابع آب در سطح استان قم/ سرانه 151 لیتری مصرف آب برای هر فرد

زمان پرواز اولین خودروی پرنده مشخص شد + عکس

تا چه زمانی می توان زکات فطره را پرداخت؟

3 میوه قاچاقی که در تابستان به فروش می رسد

اثرات مخرب نور گوشی های هوشمند + اینفوگرافی

ارزیابی یک اکران / «ریزش 20 درصدی مخاطب»

بازدید شبانه وزیر بهداشت از 2 بیمارستان در تهران

اهدای خون توسط «احسان علیخانی»/ عکس

3 میوه قاچاقی که در تابستان به فروش می رسد

چگونه یک خودرو خوب بخریم؟

سازمان فضایی اروپا به جستجوی ابعاد جهان می رود

ارزیابی عملکرد دولت در بخش کشاورزی

حذف معافیت بیمه ای کارفرما در برنامه ششم به ضرر تولید است

افت فروش خودروهای دیزلی در اروپا

تولید الکل از هوا در دانشگاه هاروارد

بازارگرمی بویینگ و ایرباس با سوءاستفاده از ایرلاین های ایرانی

جلوگیری از خواب آلودگی راننده توسط گوشی هوشمند

پلاک خودروهای داعشی ها در موصل/تصویر

پیش بینی خرید تضمینی 220 هزار تن گندم در استان زنجان

کوکوی سیب زمینی و تن ماهی؛ لذیذ و متفاوت

مراسم آغاز عملیات ساخت سه پست اسکله نفتی در بندرشهیدرجایی

دستور قضایی برای توقف فعالیت شعب موسسه اعتباری حافظ

گلزنی ستاره پرتغالی رئالی ها در 8 تورنمنت ملی فوتبال جهان+ عکس

جرم گیری دندان در خانه با 17 روش آسان و بدون هزینه

شمارش معکوس برای ورود جدیدترین پلنگ انگلیسی به خیابان های جهان+تصاویر

15 هزار زندانی جرایم غیرعمد در زندان های کشور به سر می برند

برای کاهش بیکاری نیازمند تدوین سند ملی اشتغال هستیم

تورم روستایی خرداد 8.5 درصد شد/ نقطه به نقطه 10.5 درصد

مدیران ارشد نفت و گاز و مدیران میانی بانکی بیشترین حقوق را دریافت می کنند

ثبت نام محصول 2008 همچنان ادامه دارد

اینترنشنال من: افزایش نرخ بهره، بحران مالی آمریکا را تسریع میکند

نرخ تورم خرداد 7.4 درصد شد/ تورم نقطه ای؛ 9.44 درصد

آغاز پیش فروش سه محصول جدید ایران خودرو

آلمان رتبه اول استفاده از انرژی های تجدیدپذیر را به خود اختصاص داد

آغاز شمارش معکوس تولید زودهنگام از میدان نفتی یاران جنوبی

مدیریت ریسک، محور جدید نظارت بر بانک ها

فال روزانه جمعه 2 تیر 1396

اینترنشنال من: افزایش نرخ بهره آمریکا بحران مالی این کشور را تسریع میکند

تمدید گواهینامه سیستم مدیریت یکپارچه ایساکو

تحلیل نمایش Call of Duty: WW2 در نمایشگاه E3 2017؛ رستگاری در ساحل نُرماندی

صادرات به بازارهای هدف باید استمرار و ثبات داشته باشد

اولویت نفت، افزایش حداکثری ضریب بازیافت است/ ضرورت اعلام ظرفیت نهایی تولید میدان‎ها در طرح‎های مطالعاتی

هزینه سفر به مالدیو در تابستان جاری +جدول

برنامه بانک تجارت ارتقاء استانداردهای شفافیت مالی

بی ام و 530 نسل جدید توسط پرشیاخودرو رونمایی شد + فیلم

سرمایه گذاری ارتش آمریکا برای ساخت گونه ای جدید از پردازنده ها

12هزار میلیارد ریال اعتبار برای نگهداری جاده های خوزستان نیاز است

وصول 5 هزار میلیارد تومان فرار مالیاتی/ شناسایی 3 هزار شرکت صوری

بهره برداری 4 واحد صنعتی تا پایان سال96

ترکیه تجارت دوجانبه با اتحادیه اروپا را به روز رسانی می کند

سامانه فاضلاب سردشت در آذربایجان غربی بهره برداری می شود

تاسیس 40 نمایندگی شرکت آپکو در سراسر کشور

فناوری شارژ بیسیم چیست و چگونه عمل می کند؟

از «آبراموویچ» تا «پل آلن»؛ با کلکسیونرهای معروف جهان آشنا شوید

قیمت ارز و سکه،پنجشنبه 1 تیرماه

همکاری های ایران و ژاپن برای تجهیز گمرکات وارد فاز اجرایی شد

شرکت ملی نفت ایران و انی ایتالیا تفاهمنامه همکاری مطالعاتی امضا کردند

پیشگیری ازبیماری تب کریمه کنگو برنامه ویژه اداره دامپزشکی گلوگاه

بوگاتی شیرون به تایرهای بهتری نیاز دارد + فیلم

آغاز تفکیک زباله از مبدا در یاسوج

از گرانترین و لوکس ترین تلویزیون سونی با قیمت 20 هزار دلار رونمایی شد

شرکت کره ای برای رهایی از باج افزارها 1 میلیون دلار به هکرها پرداخت کرد

فریمور جدید کنسول پلی استیشن 4 منتشر شد

قیمت فروش نقدی پژو 2008 خرداد 97 مشخص می شود

رییس مرکز پژوهش های مجلس: برای کاهش بیکاری نیازمند تدوین سند ملی اشتغال هستیم

با این قانون هرگز از کمبود وقت شکایت نمی کنید

تورم 7.1 درصد شد

از تصویب سود سهام عدالت تا پیش بینی قیمت طلا

شرایط فروش خودروی سانتافه مدل 2017 ویژه عید سعید فطر+ جدول

چرا ایران خودرو پژوی 70 میلیونی را 120 میلیون تومان می فروشد؟

تصویب سود 500 میلیاردی سهام عدالت/ مهلت 8 ماهه برای واریز سود

عملیات ترمیم 10کیلومتر راه روستایی در بخش شعیبیه شوشترآغازشد

شماره 466 هفته نامه ایران خودرو منتشر شد

اتمام عملیات توپکرانی هوشمند 50 کیلومتر خط لوله گازی در مناطق عملیاتی پارسیان، نار و کنگان

زیان انباشته 1000 میلیارد تومانی بزرگترین تولیدکننده خودروهای سنگین ایران!

درخشش کره ای ها و عقب گرد لکسوس؛ نتایج بررسی کیفیت اولیه توسط DJ POWER

برای خرید خودرو سوزوکی چقدر باید هزینه کرد؟ + جدول قیمت

طرح اشتغال فارغ التحصیلان از فردا آغاز میشود

بازداشت یک نفر در فرودگاه نیویورک به اتهام حمایت از داعش

‎ایران خودرو تنها مرجع رسمی فروش پژو2008 است

پتانسیل ایران در توسعه توربین های بادی

بیش از 49 هزار تن کلزا در گلستان خریداری شد

ثبت نام محصول 2008 همچنان ادامه دارد

شرایط فروش BYD S6 تیرماه 96 از طرف کارمانیا اعلام شد

چگونه هزینه های زندگی را کم کنیم؟

خوشمزه روز: مرغ با سس لیمو و خامه [تماشا کنید]

با 150میلیون آیا می توان خانه خرید؟ +جدول

تحولات مثبت در حوزه ریلی با جذب سرمایه گذاری/ توسعه خطوط نیازمند همکاری دولت و مجلس است

نوسان اندک قیمت انواع سکه/ دلار آزاد 3746 تومان شد

افزایش ظرفیت صادرات مجموعه نفتی به 36 میلیون تن

تأکید ترکیه بر به روز زسانی توافق تجاری دوجانبه با اتحادیه اروپا

بانک مرکزی اعلام کرد: دستور قضایی برای توقف فعالیت موسسه حافظ

قیمت طلا 6 دلار کاهش یافت

واگذاری بیش از 2 هزار واحد مسکونی فاز 8 شهر پردیس

خدمات ویژه سایپایدک در تعطیلات عید سعید فطر

شرایط فروش BYD s6 تیرماه 1396 از طرف خودروسازی کارمانیا اعلام شد.

صادرات گاز ایران به عراق آغاز شد

علی بابا: ما را با آمازون مقایسه نکنید، ما بسیار بزرگتر هستیم

هواپیمایی قطر، بهترین شرکت هواپیمایی جهان شد

کلید خوردن طرح کارورزی از اول تیر ماه

طلا روند صعودی به خود گرفت/ دلار گران شد

11 خودرو طراحی شده در دهه های 1970 و 1980میلادی که بسیار آینده نگرانه به نظر می رسیدند

تصاویر:توییت یک میلیارد تومانی فوتبالیست معروف!

تلاش برای افزایش ظرفیت آبرسانی به شهرهای ایذه و دهدز

استخدام کارشناس فروش با روابط عمومی در نوین ترخیص باقی

علاوه بر بازرگانی، گمرک هم باید در اختیار وزارت صنعت باشد

نحوه عملکرد دو دیفرانسیل های 4WD

هنسی ونوم F5؛ خودرویی که قصد دارد رکورد بوگاتی شیرون را بشکند

فروش نیسان جوک 2017 با تحویل 3 روزه و پلاک شده به مناسبت عید سعید فطر

سپرده گذاران صبور باشند تا بانک مرکزی دست به اسلحه «پول پرقدرت» نبرد

آغاز جشنواره فروش تابستانه وانت نیسان زامیاد با تسهیلات ویژه

جهش 20 میلیونی قیمت پژو 2008

گزارش «بهینه سازی انرژی و محیط زیست در بخش ساختمان» تصویب شد

استعفای مدیرعامل اوبر در پی اتهاماتی مبنی بر آزار جنسی

مصرف متعادل و معقول، اساس اقتصاد است

استخدام حسابدار،کارشناس فروش،منشی در شرکت شکلات لیو

برند سازی زعفران برای حضور قدرتمند در بازارهای جهانی ضروری است

برای سواری گرفتن از فولکس در ایران چقدر باید هزینه کرد؟ + جدول قیمت

قیمت طلا 6 دلار کاهش یافت

شماره 465 هفته نامه ایران خودرو منتشر شد

آمریکا: در تلاش هستیم در سازمان ملل توجه ها را از مسائل اسراییل برگردانیم

نشانه هایی از اولین پردازنده نسل هشتم اینتل (Coffee Lake)

آغاز پرداخت سود سهامداران شرکت مخابرات ایران در شعب بانک ملت

شرکت وصول مطالبات معوق بانک ملی ایران تشکیل می شود

نقش روابط عمومی در مدیریت تصویر آنلاین سازمان

افزایش ظرفیت تصفیه خانه های کشور در دولت یازدهم

چاره اشتغال ایران سرمایه گذاری در انرژی خورشیدی

روزنامه استخدامی فارس و شهر شیراز | پنجشنبه 1 تیر 96

هوش مصنوعی هزینه های بهداشت و درمان را کاهش می دهد

خرید بیش از 8 هزار میلیارد ریال کارت هدیه از بانک ملی ایران طی سال گذشته

دستور پلمب شعب «حافظ» صادر شد

سقف مبالغ حمایتی از پایان نامه‎های کارشناسی ارشد و دکتری افزایش یافت

آلمان سیاست های حمایتی برای صنعت فولاد وضع میکند

بورس دوباره به سراشیبی افتاد

فروش ویژه برلیانس H200 به مناسبت عید سعید فطر

توانمندی زنان سرپرست خانوار؛ چگونه ؟

تولید برق از زباله

ویدیویی از جلا دادن چاقو که این روزها به پربیننده ترین عنوان یوتیوب بدل شده است [تماشا کنید]

پیک روزانه مصرف برق چیست؟

استخدام مسئول توزیع فروشگاه اینترنتی5040درشهرستان های تهران

دانشکده پرستاری بیمارستان بانک ملی ایران در آینده نزدیک شروع به کار خواهد کرد

بانک مرکزی از سپرده های مردم صیانت می کند

شاخص رضایت مشتری ایساکو 26 امتیاز افزایش یافت

هواپیماهای ATR به جزایر جنوب نرسید

H200 برلیانس را بیشتر بشناسید/ H200 برای رقابت با رقبا چه در چنته دارد؟

کشورهای اوپک برای کاهش بیشتر تولید نفت مذاکره می کنند

استقرار 1000 دستگاه خودپرداز(ATM) با همکاری پست بانک ایران و ایران ارقام

آخرین قیمتها از بازار سکه و ارز

آگهی های استخدام استان تهران | پنجشنبه 1 تیر 96

45 فروند هواپیمای جدید دیگر در راه ایران

همراه اول دستاوردهای یکساله خود را تشریح کرد

مادربرد نیمه آماده و ارزان قیمت BIOSTAR A68N-5600 را دست کم نگیرید

کاسپین در اصفهان هیچ مشکلی ندارد/ اختصاص یک خط اعتباری به ثامن

هیوندای سانتافه جدید در حال تست قبل از معرفی رویت شد

بیشترین تقاضای خرید اوراق اجاره رایتل در بورس منطقه ای کرمانشاه

آغاز بهره برداری از سامانه اطلاعات مکانی (GIS) منطقه ویژه پارس

چشم اندازهای انرژی نوین تا 2040

کارخانه گندله سازی فولادمبارکه در سنگان به مرحله تولیدآزمایشی رسید/ایجاداشتغال برای10هزار نفر

ستاد فرماندهی وضعیت پروژه های اقتصاد مقاومتی را شفاف کند

ایجاد مرکز تجاری بین المللی/ اشتغالزایی 1300 نفری در زابل

ثبت نام بیش از 51 هزار نفر در آزمون استخدامی فراگیر

ضیافت افطار رییس جمهور با فعالان اقتصادی

لیست قیمت کارخانه ای محصولات ایران خودرو

زیمنس فناوری ریلی خود را برای تقویت شبکه حمل ونقل ایران، به نمایش می گذارد

مسئولان به خاطر لجبازی باهم کار مردم را عقب نیندازند

باخت خانگی ایرباس در برابر بویینگ!

تعیین تکلیف سپرده های تا 300 میلیون ثامن الحجج/ آغاز پرداخت از 20 تیرماه

ترکیه به بازار جو رومانی روی می آورد

یک هفته با «جنجال ثامن» در بازار پول

معرفی کامل خودروی کیا استونیک، کراس اوور جدید کیا

ثبت نام 200 هزار کارورز در سامانه کارورزی

استخدام بازاریاب و ویزیتور آقا در شرکت آوای مهر

عکس هوایی از شهر ری در قدیم

جزییات نرخ تورم روستایی/تورم کل به 8.5 درصد رسید

صادرات گاز ایران به عراق آغاز شد

بانک های ایران آماده همکاری های گسترده با بانک های اروپایی هستند

اعلام شرایط فروش ویژه نیسان جوک به مناسبت عید سعید فطر

تقاضای سوداگرانه سپرده ها باعث گرانی خانه می شود

مجلس در طرح ساماندهی موسسات غیرمجاز در کنار بانک مرکزی است

بازگشت رونق به بازار خودرو اروپا/ خطر تجدید بحران اقتصادی از بیخ گوش اروپا گذشت

مظنه امروز آپارتمان حوالی میدان تجریش؟ +جدول

فروش 600 هواپیمای مسافربری پهن پیکر در 20 سال آینده توسط روسیه

آشنایی با خواص خیار و نقش آن در بهبود برخی از بیماری ها

یارانه تولید، کلید قفل کارخانه های تعطیل

یارانه تولید، کلید قفل کارخانه های تعطیل