مطالب مرتبط:
«دانش بنیانهای» متقاضی استفاده از معافیت مالیاتی گوش به زنگ باشند
ضرورت استفاده از ایده های دانش آموزان در فضای مجازی
معاون پرورشی و فرهنگی وزیر آموزش و پرورش اعلام کرد فعالیت 25 هزار پایگاه تابستانی در سال جاری/ استفاده 5 میلیون دانش آموز از برنامه های اوقات فراغت
معافیت مالیاتی منطقه ویژه اقتصادی بجنورد
معافیت مالیاتی در منطقه ویژه اقتصادی بجنورد
5 + 1
یارانه ها
مسکن مهر
قیمت جهانی طلا
قیمت روز طلا و ارز
قیمت جهانی نفت
اخبار نرخ ارز
قیمت طلا
قیمت سکه
آب و هوا
بازار کار
افغانستان
تاجیکستان
استانها
ویدئو های ورزشی
طنز و کاریکاتور
بازار آتی سکه
دوشنبه، 29 خرداد 1396 ساعت 14:232017-06-19اقتصادي

«دانش بنیانهای» متقاضی استفاده از معافیت مالیاتی گوش به زنگ باشند


شرکتهای نوپا و دانش بنیان علاقه مند به برخورداری از شرایط معافیت مالیاتی که تاریخ تأیید مجوز دانش بنیانی شان مربوط به قبل از 29 اسفند 95 است، طی روزهای آینده گوش به زنگ باشند.

- به گزارش سایت قطره و به نقل ازبلاغ"، مطابق آیین نامه اجرایی قانون حمایت از شرکتها و مؤسسات دانش بنیان و تجاری سازی نوآوریها و اختراعات، شرکتها و مؤسساتی که در زمینه گسترش و کاربرد اختراع و نوآوری و تجاری سازی نتایج تحقیق و توسعه شامل (طراحی و تولید کالا و خدمات) در حوزه فناوریهای برتر و با ارزش افزوده بالا فعال باشند، دانش بنیان محسوب می شوند.

این آیین نامه اجرایی با توجه به در نظر گرفتن شرایط معافیتهای مالیاتی و گمرکی برای شرکتهای دانش بنیان، در واقع حمایتی جامع نگرانه از سرمایه های این شرکتهاست.

براساس قانون حمایتی در نظر گرفته شده، درآمدهای مشمول مالیات شرکتها و مؤسسات دانش بنیان ناشی از قراردادها و فعالیتهای تحقیق و توسعه، تجاری سازی و تولید محصولات و خدمات دانش بنیان به مدت 15 سال از مالیات موضوع ماده (105) قانون مالیاتهای مستقیم معاف شدند.

موضوع ماده 105 قانون مالیاتهای مستقیم با آخرین اصلاحات مصوب 1394/4/31 به این شرح است:جمع درآمد شرکتها و درآمد ناشی از فعالیتهای انتفاعی سایر اشخاص حقوقی که از منابع مختلف در ایران یا خارج از کشور تحصیل می شود پس از وضع زیانهای حاصل از منابع غیر معاف و کسر معافیتهای مقرر به استثنای مواردی که طبق مقررات این قانون دارای نرخ جداگانه ای است، مشمول مالیات به نرخ بیست و پنج درصد (25%) خواهد بود.

تبصره 1.

در مورد اشخاص حقوقی ایرانی غیرتجاری که به منظور تقسیم سود تأسیس نشده اند، در صورتیکه دارای فعالیت انتفاعی باشند، از مأخذ کل درآمد مشمول مالیات فعالیت انتفاعی آنها مالیات به نرخ مقرر در این ماده وصول می شود.

تبصره 2.

اشخاص حقوقی خارجی و مؤسسات مقیم خارج از ایران به استثنای مشمولان تبصره 5 ماده 109 و ماده 113 این قانون از مأخذ کل درآمد مشمول مالیاتی که از بهره برداری سرمایه در ایران یا از فعالیت هایی که مستقیماً یا به وسیله نمایندگی از قبیل شعبه، نماینده، کارگزار و امثال آن در ایران انجام می دهند یا از واگذاری امتیازات و سایر حقوق خود، انتقال دانش فنی، دادن تعلیمات، کمکهای فنی یا واگذاری فیلمهای سینمایی از ایران تحصیل می کنند به نرخ مذکور در این ماده مشمول مالیات خواهند بود.

نمایندگان اشخاص و مؤسسات مذکور در ایران نسبت به درآمدهایی که به هر عنوان به حساب خود تحصیل می کنند طبق مقررات مربوط به این قانون مشمول مالیات هستند.

تبصره 3.

در موقع احتساب مالیات بر درآمد اشخاص حقوقی اعم از ایرانی یا خارجی، مالیاتهایی که قبلاً پرداخت شده است با رعایت مقررات مربوط از مالیات متعلق کسر خواهد شد و اضافه پرداختی از این بابت قابل استرداد است.

تبصره 4.

اشخاص اعم از حقیقی یا حقوقی نسبت به سود سهام یا سهام الشرکه دریافتی از شرکتهای سرمایه پذیر مشمول مالیات دیگری نخواهند بود.

تبصره 5.

در مواردی که به موجب قوانین مصوب وجوهی تحت عناوین دیگری غیر از مالیات بردرآمد از مأخذ درآمد مشمول مالیات اشخاص قابل وصول باشد، مالیات اشخاص پس از کسر وجوه مزبور به نرخ مقرر مربوط محاسبه خواهد شد.

تبصره 6.

درآمد مشمول مالیات ابرازی شرکتها و اتحادیه های تعاونی متعارف و شرکتهای تعاونی سهامی عام مشمول بیست و پنج درصد (25%) تخفیف از نرخ موضوع این ماده است.

تبصره 7.

به ازای هر ده درصد (10%) افزایش درآمد ابرازی مشمول مالیات اشخاص موضوع این ماده نسبت به درآمد ابزاری مشمول مالیات سال گذشته آنها، یک واحد درصد و حداکثر تا پنج واحد درصد از نرخهای مذکور کاسته می شود.

شرط برخورداری از این تخفیف تسویه بدهی مالیاتی سال قبل و ارائه اظهارنامه مالیاتی مربوط به سال جاری در مهلت اعلام شده از سوی سازمان امور مالیاتی است.

حمایتهای دیگر لحاظ شده در آیین نامه اجرایی دانش بنیانهاسایر بخشهای حمایتی لحاظ شده در آیین نامه اجرایی قانون حمایت از شرکتها و مؤسسات دانش بنیان و تجاری سازی نوآوریها و اختراعات نیز به شرح زیر است:• در اجرای ماده (3) قانون وزارت امور اقتصادی و دارایی با همکاری وزارت علوم، تحقیقات و فناوری موظف است دستورالعمل اجرایی این فصل را ظرف سه ماه پس از ابلاغ این آیین نامه تهیه و به سازمان امور مالیاتی کشور و گمرک ایران ابلاغ کند.

ماده 3 قانون حمایت از شرکتها و مؤسسات دانش بنیان و تجاری سازی نوآوریها و اختراعات عبارتند از:الف- معافیت از پرداخت مالیات، عوارض، حقوق گمرکی، سود بازرگانی و عوارض صادراتی به مدت 15 سالب- تأمین تمام یا بخشی از هزینه تولید، عرضه یا به کارگیری نوآوری و فناوری با اعطاء تسهیلات کم بهره یا بدون بهره بلند مدت یا کوتاه مدت بر طبق عقود شرعیج- اولویت استقرار واحدهای پژوهشی، فناوری و مهندسی و تولیدی شرکتها و مؤسسات دانش بنیان موضوع این قانون در محل پارکهای علم وفناوری، مراکز رشد، مناطق ویژه اقتصادی یا مناطق ویژه علم وفناورید- اولویت واگذاری تمام یا بخشی از سهام مراکز و مؤسسات پژوهشی دولتی قابل واگذاری براساس ضوابط قانون اصلاح موادی از قانون برنامه چهارم توسعه اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی جمهوری اسلامی ایران و اجراء سیاستهای کلی اصل چهل و چهارم (44) قانون اساسی به شرکتها و مؤسسات دانش بنیان موضوع این قانونهـ- ایجاد پوشش بیمه ای مناسب برای کاهش خطرپذیری محصولات دستاوردهای دانش، نوآوری و فناوری در تمام مراحل تولید، عرضه و به کارگیریو- تسهیل شرایط مناقصه در موضوعات مرتبط با ماده (1) و تمهید امکان مشارکت شرکتها و مؤسسات دانش بنیان موضوع این قانوناین ابلاغیه دولت در بخش حمایتی به همین بندها اکتفا نکرده و گفته است؛ پارکهای علم وفناوری، مراکز رشد، مناطق ویژه علم و فناوری و مناطق ویژه اقتصادی موظفند نسبت به اولویت دهی در استقرار شرکتها و مؤسسات دانش بنیان اقدام کنند.

در راستای اجرای ماده 9 قانون حمایت از دانش بنیانها و به منظور ایجاد و توسعه این مؤسسات و تقویت همکاریهای بین المللی، اجازه داده شده واحدهای پژوهشی، فناوری و مهندسی مستقر در پارکهای علم وفناوری برای انجام مأموریتهای محوله از مزایای قانونی مناطق آزاد درباره روابط کار، معافیتهای مالیاتی و عوارض سرمایه گذاری خارجی و مبادلات مالی بین المللی برخوردار شوند.

به گزارش سایت قطره و به نقل ازتسنیم، با توجه به این بندهای حمایتی در نظر گرفته شده برای شرکتهای دانش بنیان و با توجه به نزدیک شدن موعد تسلیم اظهارنامه های مالیاتی، پیگیریهای تسنیم از کارگروه ارزیابی شرکتهای دانش بنیان در ارتباط با چگونگی برخورداری از این شرایط حمایتی به این اطلاعیه ختم شد: تمام شرکتهای نوپا و تولیدی دانش بنیان که تاریخ تأیید مجوز دانش بنیانی آنها قبل از 95/12/29 است، می توانند برای دریافت مصادیق مشمولیت معافیت مالیاتی سال مالی 95 از تاریخ 1396/4/3 به قسمت پیام دریافتی کارتابل خود در سامانه دانش بنیان مراجعه و پس از مطالعه توضیحات لازم درباره نحوه تکمیل اظهارنامه که متعاقبا از همان طریق اطلاع رسانی خواهد شد، نسبت به این تکمیل و ارسال اظهارنامه مالیاتی اقدام کنند.


کلید واژه ها: مالیات - ایران - قانون - درآمد - ماده - معاف - معافیت - حقوق - حمایت - تحصیل - سرمایه - اختراع - نوآوری - ارزش افزوده - شرایط - تولید - توسعه - نمایندگی - هایی - آیین - نامه - اصلاحات - مشمولان - انتقال - ایرانی - گزارش - تاریخ - آینده - کشور - مجوز

آخرین اخبار سرویس:
نشاکاری برنج در شهرستان شوشتر آغاز شد

بیش از 5 میلیارد تومان برای آزادسازی زندانیان استان فارس جمع آوری شد

استخدام نیروی خدمات در فروشگاه بزرگ شاهد در قم

استخدام طراح در زمینه ماشین های خدمات شهری در تبریز

استخدام صندوقدار و حراست خانم در فروشگاه بزرگ شاهد در قم

استخدام مترجم فرم زن خانم جهت دارالترجمه رسمی

حمله ملخ ها پس از گندم گریبان سویا را گرفت

استخدام تحصیلدار جوان با حقوق و بیمه

4.5 میلیارد تومان در بخش کشاورزی شهرستان طبس سرمایه گذاری شده است

استخدام کارشناس بازرگانی در شرکت بازرگانی تولیدی در تبریز

سود نهایی وام پلاسکونشینان 2 برابر شد/ بسیاری از کسبه عطای وام را به لقایش بخشیدند

استخدام منشی آشنا به امور کامپیوتری با روابط عمومی بالا

امکان صادرات روزانه حدود 8 میلیون بشکه نفت از پایانه خارک

استخدام منشی خانم آشنا به کامپیوتر در شهر قم

مذاکرات گازپروم برای افزایش فروش گاز به انگلیس

تاخیر وعده ها جو را سهم دلال ها کرد/ عرضه گندم در بورس کالا قانونی نیست

جزییات زمان توزیع سود سهام عدالت اعلام شد

آخرین قیمت ها از بازار طلا و ارز

فردوس در معرض نابودی

شماره 24 ماهنامه قلمرو رفاه منتشر شد

ورود خرمای بم به بورس در آینده نزدیک

مصرف بی رویه آب در قم

کشف گوشت فاسد از برخی رستوران ها در شهرستان چاراویماق

گام های ایران برای تعامل بهتر با گروه اقدام مالی (FATF)

پیروزی نیسان در 5 کلاس خودرویی در ارزیابی رضایت مشتریان

سوال از نعمت زاده به دلیل ورود کالاها و مواد غذایی عربستانی به ایران

مدیران یک شرکت ژاپنی از بندر شهید بهشتی چابهار دیدن کردند

اختصاص 140 میلیارد ریال برای خرید ماشین آلات کشاورزی در البرز

استخدام دو رده شغلی در شرکت صنایع غذایی 202

استخدام کارشناس مهندس صنایع ساکن شمال شرق تهران

استخدام فروشگاه سبد در قم

استخدام دو نفر کمک آشپز ماهر در آشپزخانه لنگر

256 میلیون زن بیوه در دنیا/بسیاری از زنان ایرانی بیوگی خود را پنهان می کنند

استخدام مهندس برق و الکترونیک آقا در یک شرکت معتبر

قیمت قطعی آپارتمان در منطقه22 و تهرانسر؟+ جدول

آخرین قیمت ها از بازار طلا و ارز

جزییات زمان توزیع سود سهام عدالت

افزایش قیمت طلا

ثبات نسبی قیمت اقلام اساسی خانوار در بازار کشور

چهارمین تولیدکننده بزرگ پنبه در دنیا را بشناسید

ابلاغ بخشنامه استفاده از تسهیلات 120 میلیونی خرید مسکن بدون سپرده

راه اندازی 500 دستگاه جدید پایانه بانکی توسط بانک ملت

یک میلیون و 213 هزار تومان قیمت خورد/دلار 3758 تومان

استخدام منشی خانم جهت آموزشگاه فنی و حرفه ای  تهران

حمل ونقل کانتینری کشور 61 درصد افزایش یافت

استخدام تحصیلدار جهت امور بازرگانی

استخدام نیروی فنی آسانسور و نصاب اسکلت در قم

استخدام ویزیتور در شرکت تولید کننده شوینده بهداشتی در تبریز

جزییات واگذاری های دولت در سه ماه گذشته

استخدام پیک موتوری در رستوران هشت بهشت در قم

استخدام منشی خانم جهت شرکت خدمات پرستاری

استخدام فروشنده خانم در مانتو صبا در شهر قم

حضور رییس ستاد مبارزه با قاچاق و معاون اقتصادی وزیر اطلاعات در جلسه غیرعلنی مجلس

به دنبال انهدام باندهای مافیایی قاچاق در استان کرمان هستیم

معاون وزیر صنعت: میزان صادرات فولاد هشت درصد رشد یافت

سیستم مکانیزه دریافت وجوه فطریه در بانک صادرات ایران عملیاتی شد

هفته آینده؛ صنعتگران کاشی و سرامیک ایران و جهان در تهران گردهم می آیند

یک مسئول صنعت نفت:نخستین محموله فازهای 17و 18 پارس جنوبی آماده صادرات شد

مواجهه با پدیده دختران مجرد سالخورده در سالهای آینده/15درصد زنان بیوه در فقر مطلق

نگاهی به بازار صادرات میلگرد چین

وضعیت خوب بازار سنگ آهن علی رغم مازاد عرضه

کاهش آسیب های اجتماعی معطل ایجاد اشتغال

صادرات "قمه و شمشیر" آسان شد

استخدام منشی خانم مسلط به کار املاک در محدوده ی جنت آباد

استخدام حسابدار خانم باسابقه درشرکت رادونیکس

استخدام حسابدار و صندوقدار در مانتو صبا در قم

به میزبانی شهرستان رفسنجان مرحله کشوری آزمون ترنم وحی 14 تا 17 شهریورماه برگزار می شود

استخدام شرکت پخش ستاره یخی آسیا در تبریز

استخدام منشی جهت انجام امور دفتری بصورت تمام وقت

استخدام نسخه پیچ جهت شیفت عصر داروخانه

استخدام دستیار دندانپزشک خانم در شهر قم

استخدام منشی مدیر عامل با ظاهری مناسب و مرتب

استخدام منشی در گروه تابلوسازی اوج در اهواز

استخدام ماما جهت درمانگاه امام جعفر صادق

ایجاد 1470 تخت بیمارستانی و مراقبت ویژه جدید در البرز/سخن اعداد

کاهش بهای نفت برای پنجمین هفته متوالی

بازار سیاه فروش حواله 2008 راه افتاد

توزیع 7 میلیون برگ اسکناس جدید 1000 تومانی

استخدام جوشکار در یک شرکت مهندسی تاسیساتی

استخدام گروه صنعتی لینا شعبه آذربایجان شرقی

جزییات و دلایل رتبه اول ایران در عصبانیت در جهان/عراق و سودان در رده های بعد/ چرا ما «عصبانی ترین» شدیم؟

جزییات زمان توزیع سود سهام عدالت

فشاری سندیکای لوله و پروفیل فولادی، مبارکه را به راه آورد+ سند

قیمت نهایی پژو 2008 اعلام شد

بویینگ یکه تاز نمایشگاه پاریس شد

اجرای 26 طرح کنترل آلاینده های زیست محیطی در ذوب آهن اصفهان

شرط دریافت سود سهام عدالت چیست

استخدام منشی خانم جهت کار در دفتر وکالت در تهران

اجرای بیش از 70 درصد از طرح احداث خطوط لوله صادرات گاز ایران به عراق

استخدام کارگر ساده جهت کار در آشپزخانه  اهواز

استخدام مزدی دوزر مانتو در شهر قم

4800 کارورز در استان همدان جذب می شوند

استخدام منشی مسلط به تایپ، کامپیوتر و اینترنت در تهران

قیمت ارز و سکه، شنبه 3 تیر

چگونه خودروهای ژاپنی را قسطی بخریم؟ +جزییات

استخدام 7ردیف شغلی در شرکت فناوری اطلاعات مهیمن

وضعیت اشتغال 4860 فارغ التحصیل همدان بهبود می یابد

استخدام منشی در شرکت مهندسی در مشهد

تازه ترین نظرسنجی از قیمت جهانی طلا در روزهای آینده

استخدام منشی خانم زیر 30 سال جهت مطب در تهران

مدیرکل فرودگاه های هرمزگان خبر داد افزایش 3 مسیر پروازی در فرودگاه بندرعباس

ایران، جزء 20 کشور جهان با تنوع اقلیمی

شش هزار تومان معادل سه کیلوگرم گندم

نرخ سود منتظر نظر شورای پول و اعتبار/افزایش اجاره بها با کاهش نرخ

سال گذشته بیش از 65 میلیون خدمت ارائه کردیم

تنش آبی در حال نابود کردن نخل های شادگان است/ مردم آب شرب ندارند

بررسی مشکلات ذوب آهن توسط دو وزیر/ رایزنی با صندوق توسعه ملی برای کشتی سازی

80 درصد اتوبوسهای شهری سبزوار فرسوده است

معاون فرمانداردیلم:اعتبارات عمرانی براساس طرح های اولویت دار توزیع می شود

خوشه های صنعتی، موتور محرکه اقتصاد گیلان

سرریز شدن پنج سد آبی در کردستان

رزرو 50 درصد از ظرفیت هتل های مشهد برای ایام عید فطر

استخدام منشی مجرب خانم جهت کار -مشهد

استخدام یک شرکت فنی و مهندسی در تهران

زنگنه: تولید نفت خام تا پایان امسال به 4 میلیون بشکه در روز می رسد

سایت فروش اینترنتی محصولات ایران خودرو مسدود شد+ عکس

فعالیت 150 شرکت مهندسی و مشاوره کشاورزی در قم

افزایش 500 درصدی اقدامات اسلام هراسانه در «منچستر»

تنش آبی در حال نابود کردن نخیلات شادگان است/مردم آب شرب ندارند

900 هکتار از اراضی شالیزاری بهشهر در معرض کمبود آب

کاهش صف کامیونها در مرز دوغارون

هدررفت 20 درصد آب شرب در استان مرکزی

جریمه نقدی قاچاقچی کالا

افزایش 96 برابری سرمایه گذاری خارجی در مناطق آزاد

مصرف تریاک همچنان در صدر/افت مصرف شیشه در کشور

6 هزار تن دانه روغنی کلزا از کشاورزان استان ایلام خریداری شد

استخدام کارشناس صنایع جهت شرکت تولیدی در قزوین

استخدام دیپلم مکانیک و برق خودرو در کارخانه خودروسازی

تعیین تعرفه های پزشکی مبتنی بر یک کتاب مرجع بین المللی باشد

جولان «کلاهبرداران کاریابی» در تلگرام و اینستاگرام

استخدام شرکت اختر پلاست سپاهان

مصرف تریاک همچنان در صدر/افت مصرف شیشه در کشور

استخدام دو رده شغلی جهت شرکت تولیدی مهندسی در البرز

کاهش شاخص عمل سزارین در شهرهای جنوب خوزستان

توزیع 7 میلیون برگ اسکناس جدید 1000 تومانی

خامه هایی با دو تاریخ انقضاء!

روزانه بیش از 1300 تن مواد غذایی به قطر صادر می کنیم

14 حقیقت جالب در مورد پرچم هند که احتمالاً اطلاعی از آن ها نداشتید

بانک تجارت شفاف ترین بانک بزرگ کشور

استخدام نیروی خانم جهت سرایداری در مشهد

استخدام صندوقدار در بستنی حاجی بابا در زنجان

وزیر صنعت اعلام کرد: واردات کالاهای دارای تولید داخل، حرام است

استخدام منشی خانم جهت امور دفتری آشنا به کامپیوتر و زبان

سال پایه آماری تا 15 تیر تغییر می کند/ کاهش حداقلی اختلافات آماری

استخدام مهندس برق  الکترونیک و مکانیک در تهران

استخدام پزشک عمومی باتجربه با پروانه مطب تهران جهت درمانگاه

قیمت گمرکی 6 مدل گوشی آیفون+جدول

استخدام راننده خاور و مینی لودر حرفه ای در مشهد

مبارزه با قاچاق تنها با کار امنیتی انتظامی پیش نمی رود

ارائه بیش از 65 میلیون خدمات در سال گذشته/ بیش از 20 درصد پرونده های ثبتی مربوط به استان تهران است

آخرین قیمت ها از بازار طلا و ارز (+جدول)

رشد انتشار صکوک در سال 2017 استثنایی است

دوره آموزشی قراردادهای اختیار معامله برگزار می شود

اعلام آخرین آمار معتادان کشور/ کاهش مصرف شیشه در کشور

آخرین وضعیت بارش ها در سراسر کشور / آمار بارش ها در دریاچه ارومیه منفی شد

«فتنه» بانکی دانه درشت ها

1120سبد غذایی بین مددجویان و نیازمندان خوروبیابانک توزیع شد

استخدام لیسانس یا فوق لیسانس رشته های فنی در زنجان

استخدام تعدادی راننده با اتومبیل  جهت شهر مشهد

استخدام مهندس برق و الکترونیک جهت همکاری در شرکت معتبر

استخدام شاگرد مکانیک ماهر یا نیمه ماهر در شهر زنجان

استخدام کارشناس پرستاری و بهیار آقا جهت بیمارستان روانپزشکی صدر

آخرین قیمت ها از بازار طلا و ارز

استخدام تعدادی چرخکار پیراهن دوز و یقه دوز ماهر در مشهد

استخدام آشپز و کمک آشپز ماهر و صندوقدار در شهر زنجان

وزیر رفاه اعلام کرد مواجهه با پدیده دختران مجرد سالخورده در سالهای آینده/15درصد زنان بیوه در فقر مطلق

استخدام خانم یا آقا اتوکار ماهر در شهر مشهد

نیمی از گردش مالی بازار دارویی کشور در اختیار داروخانه های دولتی است

فرماندار: زیرساختهای گناباد فاقد آمادگی در برابر حوادث است

استخدام بهیار تمام وقت خانم جهت مرکز فیزیوتراپی در تهران

کاهش بهای نفت برای پنجمین هفته متوالی

استخدام بهیار خانم جهت شیفت عصر و شب در تهران

وضعیت قرمز در بازار اجاره مسکن

بلندترین ساختمان های جهان در کجا قرار دارند؟ (+عکس)

مشارکت فناپ در تامین مالی دانش آموزان با استعداد

اعلام میزان پرداخت زکات فطریه

توزیع 7 میلیون برگ اسکناس جدید هزار تومانی

بازسازی ذخیره ماهی کپور در دریای مازندران

کاهش 40 درصدی مصرف آب در کشت نشایی

سرریز شدن پنج سد آبی در کردستان

نظر رییس تامین اجتماعی درباره افزایش تعرفه های پزشکی

دلیل توزیع داروهای گران در داروخانه های دولتی

استخدام دو نفر انباردار در شرکت معتبر تجهیزات دندانپزشکی

سوم تیر؛ تیتر یک روزنامه های صبح ایران

افزایش سرسام آور نرخ خدمات گردشگری در آستانه تعطیلات عید فطر

استخدام فروشگاه های ملیسام شعبه اطلس در تبریز

واردات کالاهای دارای تولید داخل، حرام است

تکذیب توزیع بنزین غیر استاندارد در کشور

ثبات نسبی اقلام اساسی خانوار در بازار کشور

مبارزه با پولشویی بهانه نیست بلکه اجرای قانون است

حذف 1/5 میلیون نفر از بیمه رایگان د رمان

ایران د ر جمع پرجمعیت های با نرخ رشد کم قرار گرفت

حداقل و حداکثر ساعات ضمن خدمت فرهنگیان در طول یک سال

استخدام دستیار دندانپزشک حوالی گاندی در تهران

زمان واریز سود سهام عدالت اعلام شد/500 میلیارد تومان سود خالص آماده توزیع

استخدام مهندس صنایع آشنا به برنامه ریزی تولید  تهران

تصاویر/ مدل های پرده پذیرایی جدید و زیبا

جذب 5.5 میلیون دلار سرمایه گذاری خارجی در سه ماهه نخست امسال

استخدام رویه کوب ماهر جهت کار در شهر مشهد

استخدام کارگر ساده در مرغداری طیور خزر در زنجان

«دانش بنیانهای» متقاضی استفاده از معافیت مالیاتی گوش به زنگ باشند

«دانش بنیانهای» متقاضی استفاده از معافیت مالیاتی گوش به زنگ باشند