مطالب مرتبط:
به همراه رونمایی پوستر جدول اجراهای دهمین جشنواره موسیقی نواحی منتشر شد
دهمین جشنواره ملی موسیقی نواحی 6 تا 9 تیر در استان کرمان
جشنواره موسیقی نواحی در کرمان برگزار می شود / حذف دوباره رسانه ها
در نشست خبری جشنواره موسیقی نواحی عنوان شد طالبی: جشنواره موسیقی نواحی مستحق حمایت است/ صدری: چرا همه خودشان را به منگی می زنند؟
نشست خبری دهمین جشنواره موسیقی نواحی
5 + 1
یارانه ها
مسکن مهر
قیمت جهانی طلا
قیمت روز طلا و ارز
قیمت جهانی نفت
اخبار نرخ ارز
قیمت طلا
قیمت سکه
آب و هوا
بازار کار
افغانستان
تاجیکستان
استانها
ویدئو های ورزشی
طنز و کاریکاتور
بازار آتی سکه
دوشنبه، 29 خرداد 1396 ساعت 13:052017-06-19فرهنگي

فضا برای بررسی محل برگزاری جشنواره موسیقی نواحی باز است


اگر شرایط برگزاری جشنواره در کرمان به خوبی پیش نرود، روش های دیگری را دنبال می کنیم.

بعد از برگزاری این سه دوره (در کرمان) فضا باز است تا اگر استان های دیگر می توانند میزبان بهتری باشند بررسی شوند.

- به گزارش سایت قطره و به نقل ازایسنا، مدیرکل دفتر موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در نشست دهمین دوره جشنواره موسیقی اقوام و نواحی اظهار کرد: یکی از آیتم های حمایتی ما، برگزاری جشنواره ملی موسیقی نواحی است و به جز آن، مکتب خانه هایی را نیز افتتاح کردیم.

امیدواریم امسال این مکتب خانه ها در سه استان دیگر افتتاح شوند، زیرا معتقدیم نقش موثری در صیانت از موسیقی نواحی دارند.

فرزاد طالبی ادامه داد: حمایت از آلبوم های خاص موسیقی نواحی، یکی دیگر از برنامه های حمایتی ماست که اداره های کل فرهنگ و ارشاد اسلامی در استان ها عهده دار این موضوع هستند.

آلبوم هایی که شرایطی داشته باشند، قطعا مورد حمایت قرار می گیرند.

همچنین حدود 20 جشنواره در این حوزه در استان ها برگزار شده است.

او گفت: ما معتقدیم محدودیت منابع در این بخش از موسیقی قطعا حرکت ما را در حمایت از موسیقی نواحی کم نخواهد کرد و امیدواریم بتوانیم این محدودیت ها را برطرف کنیم.

کما این که امسال به صورت همزمان با برگزاری جشنواره موسیقی نواحی در کرمان، هفته ی فیلم مرتبط با موسیقی نواحی در سه استان دیگر نیز برگزار خواهد شد.

همچنین امسال نمایندگانی از کشورهای دیگر مثل افغانستان، منطقه آسیای میانه و ترکیه که به حوزه تمدنی ایران نزدیک هستند، در دهمین جشنواره موسیقی نواحی برنامه اجرا می کنند؛ اما این به معنی بین المللی شدن این جشنواره نیست.

مدیرکل دفتر موسیقی همچنین بیان کرد: موضوع پژوهش در موسیقی نواحی نسبت به سال های قبل، پررنگ تر دیده خواهد شد.

امیدواریم نشست هایی که در این حوزه برگزار می شود، برای پژوهشگران راهگشا باشد.

37 هنرمند در بخش راویان اصالت در این دوره از جشنواره حضور خواهند داشت.

در بخش جنبی نیز شاهد اجرای برنامه گروه های موسیقی هستیم و 18 پیشکسوت موسیقی در این دوره اجرا می کنند.

طالبی در پاسخ به پرسش خبرنگار ایسنا مبنی بر این که حمایت های خاص شما برای تهیه آلبوم شامل چه هنرمندانی می شود، اظهار کرد: هزینه این آلبوم ها توسط اداره های فرهنگ و ارشاد اسلامی در استان ها و در حوزه موسیقی نواحی که توسط نهادهای خصوصی تولید شده است، تأمین می شود.

حمایت ما بنابر اعلام اداره های فرهنگ و ارشاد اسلامی در استان ها، از افرادی که واجد شرایط باشند، صورت می گیرد.

سال گذشته نیز این حمایت با تهیه پنج آلبوم اتفاق افتاد و امسال هم این روند ادامه پیدا خواهد کرد و فقط موسیقی هایی که در حوزه مقامی و نواحی همان استان باشند، مورد حمایت قرار می گیرند.

او همچنین در پاسخ به دیگر پرسش خبرنگار ایسنا مبنی بر این که بودجه این دوره از جشنواره چقدر است؟ گفت: بودجه دهمین دوره جشنواره موسیقی اقوام و نواحی، 500 میلیون تومان است که طبق توافق نامه سه ساله ای که با استانداری کرمان و وزارت ارشاد بسته شده، 250 میلیون تومان آن از طریق استانداری کرمان و 250 میلیون تومان دیگر نیز از طریق دفتر موسیقی تأمین می شود.

مدیرکل دفتر موسیقی درباره تغییر دبیران هر دوره جشنواره موسیقی نواحی، بیان کرد: آقای صدری که امسال دبیر دهمین دوره جشنواره است، سال گذشته نیز در شورای سیاستگذاری حضور داشت و قائم مقام دبیر اجرایی بود.

به دلیل آن که آقای نعیمایی که سال گذشته دبیر جشنواره بود، این امکان را نداشت که امسال به عنوان دبیر در خدمت او باشیم، این مسئولیت برعهده آقای صدری گذاشته شد.

شاید یکی از دلایلی که از سال گذشته تا امروز، جشنواره پیگیری و موانع آن رفع شد، حضور آقای صدری بوده است.

طالبی درباره این که چرا جشنواره موسیقی نواحی باید در کرمان برگزار شود؟ توضیح داد: همان طور که گفتم تفاهم نامه سه ساله ای بسته شده و قرار است سه دوره جشنواره در این استان برگزار شود.

براساس این تفاهم نامه امسال دومین دوره از جشنواره در کرمان با سازوکارهای موجودی که قید شده است، برگزار می شود.

البته معتقدم این جشنواره می تواند در شهرهای دیگر هم اجرا شود، هرچند با توجه به این که دوره های متفاوتی در کرمان برگزار شده، آمادگی خوبی هم در این زمینه وجود دارد و ما باید از این فرصت استفاده کنیم، اما این موضوع به این معنا نیست که این جشنواره همچنان در کرمان باقی بماند.

او ادامه داد: امسال همزمان با برگزاری دهمین جشنواره موسیقی نواحی، هفته فیلم موسیقی مرتبط نیز در سه استان گیلان، آذربایجان شرقی و لرستان برگزار می شود.

علاقه مندیم که این مشارکت در سال های آینده افزایش داشته باشد و جشنواره از نظر کمی و کیفی رشد کند.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی کرمان سخنران بعدی این نشست بود و گفت: در کرمان تنوع موسیقی نواحی وجود دارد که این تنوع جای پژوهش دارد.

از اولین دوره تا ششمین دوره جشنواره، در کرمان برگزار شد.

دوره هفتم همزمان با تهران در کرمان نیز برگزار شد و در حال حاضر شاهد نهمین و دهمین دوره جشنواره در استان کرمان هستیم.

محمدرضا علیزاده اظهار کرد: این جشنواره به جز کرمان در 9 شهر دیگر بم، بردسیر، رفسنجان، سیرجان، زرند، انار، شهربابک، جیرفت و نرماشیر برگزار می شود و سعی ما این است طبق برنامه ریزی های صورت گرفته مردم بهتر بتوانند از این جشنواره بهره مند شوند.

سعی کردیم اجرایی بودن این جشنواره را به موسسات مرتبط واگذار کنیم و ما به عنوان اداره کل ارشاد ناظر باشیم.

به همین دلیل، تلاش کردیم فقط هتل پنج ستاره استان را برای اسکان، در اختیار هنرمندان قرار دهیم.

او با اشاره به نحوه پرداخت دستمزد به هنرمندان شرکت کننده در دهمین دوره جشنواره، گفت: نحوه پرداخت دستمزدها براساس فرمولی انجام می شود.

همچنین تلاش کردیم تا از ظرفیت های میراث فرهنگی برای برگزاری این جشنواره استفاده کنیم.

به همین دلیل، مکاتبات و جلساتی با مدیرکل سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری این استان داشتیم تا بتوانیم شاهد حضور گردشگران از طریق آژانس های گردشگری در جشنواره موسیقی نواحی باشیم.

اختتامیه این جشنواره در باغ فتح آباد کرمان برگزار می شود.

مدیرکل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کرمان در بخش دیگری از صحبت هایش، اظهار کرد: ایجاد دبیرخانه جشنواره موسیقی نواحی در کرمان یکی دیگر از اقداماتی بود که با حمایت مدیرکل دفتر موسیقی انجام شد و ما توانستیم دبیرخانه را امسال تجهیز کنیم و از همان ابتدا، این دبیرخانه با هنرمندان ارتباط و تعامل برقرار کرد.

از برکات برگزاری نهمین جشنواره در کرمان تولید آلبوم آثار برگزیده موسیقی نواحی بوده است که امسال در جشنواره از آن رونمایی می شود.

علیزاده ادامه داد: با توجه به این که دهمین جشنواره موسیقی نواحی در فصل تابستان و نزدیک ایام عید فطر برگزاری می شود، سعی کردیم از فضاهای باز نیز استفاده کنیم.

به همین دلیل، پارک مادر شهر کرمان را که 2500 نفر گنجایش دارد، برای اجراهای شبانه و عمومی در نظر گرفته ایم.

همزمان با این اتفاق در دیگر مراکز فرهنگی کرمان نیز اجراهایی خواهیم داشت.

او با اشاره به این که با کمبود منابع مواجه هستند، افزود: شاید امسال امکان حضور خبرنگاران در کرمان میسر نباشد و ما از ظرفیت رسانه ای خود کرمان که در واقع جزو استان هایی است که از بالاترین منابع رسانه ای برخوردار است، استفاده کنیم.

دبیر دهمین جشنواره موسیقی اقوام و نواحی نیز در نشست این جشنواره که امروز (29 خردادماه) در تالار وحدت برگزار شد، گفت: موضوع محوری دهمین دوره جشنواره، منظومه خوانی است و ما سعی کردیم نظر افراد در حوزه موسیقی را به این بخش جلب کنیم.

منظومه خوانی چند شکل دارد که یک شکل آن تحت عنوان راویان اصالت برگزار می شود.

آثار متفاوتی از مناطق مختلف به دست ما رسیده و 37 گروه به جشنواره دعوت شده اند تا در مدت سه روز، در اتاق بازرگانی کرمان اجرا داشته باشند.

خط مشی ما کیفیت گرایی بوده است و تلاش شده افرادی که کارهای خوبی داشتند و در جشنواره های قبلی کمتر یا اصلا حضور نداشتند، در این دوره از جشنواره اجرا کنند.

احمد صدری ادامه داد: با توجه به آثاری که به دبیرخانه جشنواره رسید، متوجه شدیم بسیاری از افراد به دلیل شتابزدگی متن کامل فراخوان را نخوانده اند؛ آثار زیادی به دست ما رسید، اما فقط 110 اثر مرتبط با موضوع جشنواره بوده اند.

در بخش پیشکسوتان نیز از افرادی که کمتر در جشنواره های نواحی حضور داشتند، دعوت کردیم.

قرار است صبح ها جلسات پژوهشی با تم منظومه خوانی برگزار شود و بعدازظهرها نیز اجرای عمومی مناطق مختلف را داشته باشیم.

بعد از اجرای بخش راویان اصالت نیز پیشکسوتان اجرا خواهند داشت.

او اظهار کرد: در این دوره، اجراهای موسیقی به صورت سه بعدی و آنلاین با اختلاف پنج دقیقه پخش خواهد شد.

ما سعی کردیم در این دوره از جشنواره بیشتر به کیفیت توجه کنیم.

بنابراین ترجیح دادیم تعداد کمتری از افراد در آن حضور داشته باشند.

با این وجود، شاهد ارسال آثار از استان هایی بودیم که تا کنون سابقه نداشت در جشنواره شرکت کنند.

برای مثال امسال از قزوین، همدان و استان مرکزی آثار خوبی به دست ما رسیده و حتی ممکن است یکی از این استان ها برتر شود.

دبیر دهمین جشنواره موسیقی اقوام و نواحی درباره رقابتی بودن بخشی از جشنواره نیز توضیح داد: در این بخش دو موضوع مطرح است؛ یکی آن که با وجود این که ما در ایران، اقوام گوناگون داریم آیا می توانیم این نوع موسیقی را رقابتی کنیم یا خیر.

این موضوع به منظری که ما از آن نگاه می کنیم بستگی دارد.

نمی دانم چرا برخی معتقدند نمی توان آن را رقابتی برگزار کرد؛ اما در بخش دیگر، موضوع محتوایی و اصالتی وجود دارد که در این بخش نمی توان آن را رقابتی کرد.

من از سال گذشته تا کنون طی مصاحبه هایی که انجام دادم بارها اعلام کرده ام، رقابت هایی که در این حوزه انجام می شود برگزیده ای هستند و به شکل کنکوری رتبه یک تا چند را ندارند.

به همین دلیل، ممکن است امسال کسانی که اجرا می کنند همه برگزیده شوند.

صدری ادامه داد: موسیقی هر منطقه با کمک کارشناسان همان منطقه سنجیده می شود و ما نیز در کنار این کارشناسان حضور داریم و از آن ها یاد می گیریم و به این که ما نمی دانیم و آن ها می دانند اعتقاد نداریم.

خود من به نواختن چند ساز تسلط دارم و بنا دارم در مراسم اختتامیه بنوازم.

ما نمی توانیم این نگاه را از جشنواره ای که 10 سال از برگزاری آن می گذرد، منتفی کنیم.

قصد ما این است که به شدت جلوی سلیقه های شخصی را بگیریم و تصمیم گیری ها گروهی باشد.

او درباره این که از چه افرادی در این دوره از جشنواره مشاوره گرفته شده است؟ گفت: جشنواره موسیقی تغییرات عمده ای کرده و از حالت شفاهی به مکتوب نزدیک شده است.

این جشنواره پوست انداخته و ما به سمت کلاسیک شدن پیش می رویم.

در بخش داوری، کیوان پهلوان و من، عضو ثابت هستیم و در کنار ما، متناسب با نوع برنامه و شکل های مختلف موسیقی نواحی، از داورهای دیگر استان ها نیز استفاده کرده ایم.

البته این داوری براساس رتبه بندی نیست.

دبیر این دوره از جشنواره موسیقی اقوام و نواحی درباره پرداخت دستمزد هنرمندان نیز اظهار کرد: این جشنواره بودجه ثابتی دارد و با توجه به مبلغی که بخش مالی از باقی مانده بودجه اعلام می کند، دستمزد هنرمندان را به صورت یکسان پرداخت خواهیم کرد.

در پایان این نشست، از پوستر دهمین دوره جشنواره موسیقی اقوام و نواحی که پرویز بیانی آن را طراحی کرده است، رونمایی شد.

انتهای پیام
کلید واژه ها: موسیقی نواحی - موسیقی - جشنواره - جشنواره موسیقی - برگزار - حمایت - استان - آلبوم - اسلامی - ارشاد - فرهنگ - برنامه - اداره - کرمان - شرایط - هنرمند - افتتاح - هایی - موسیقی اقوام - وزارت فرهنگ - طالبی - ایسنا - بین المللی - خانه - صورت - دفتر - خبرنگار - پیشکسوت - اقوام - ترکیه

آخرین اخبار سرویس:
فیلم/ عملکرد لژیونر ها در هفته ای که گذشت

نسخه جهانی آلبوم غم نومه فریدون منتشر می شود

ویدئوی سلفی رضاصادقی و علی لهراسبی از روبروی دادگاه +فیلم

سینما تاثیر زیادی در رابطه با مسایل معلولین دارد

برپایی 2 نمایشگاه در نگارخانه استاد یاسمی تبریز

نمایشگاه کاریکاتور خلیج همیشه فارس

خاویر باردم: کار با فرهادی دیوانه کننده است

همایش بین المللی حجاب و عفاف برگزار می شود

کلیه استخدامی های کرمان - 25 مهر 96

آخرین وضعیت ساخت فیلم سینمایی ترانه های روستایی

«وارونگی» در شبکه نمایش خانگی

اوقات شرعی شیراز +فیلم

راهیابی فیلم کوتاه "تا فردا" به جشنواره بین المللی "مسیر عشق"

فرهنگ سازی و افزایش آگاهی جامعه مهترین رسالت جشنواره پرواز است

توضیح شبکه سه درباره «سرزمین کهن»

بازیگری که اصول فکری دارد با پذیرش هر نقش خود را به چالش می کشاند

مشارکت دانشجویان در تمام فرایندهای کتاب سال

از شخصیت مدیر رمان «جهان شهر» تا آدم فضایی های «از گورب خبری نیست»

تهمینه میلانی: نگران از بین رفتن سینمای خصوصی هستم

بازگشت آنا گاوالدا با «پس پرده»

نمایشگاه کاریکاتور با موضوع خلیج فارس در حوزه هنری برپا شد

اعطای دیپلم افتخار جشنواره بین المللی گرجستان به انیمیشن "تماشاچی "

اختصاص دیپلم افتخار جشنواره بین المللی گرجستان به انیمیشن "تماشاچی "

رونمایی از کتاب

گزارش تصویری؛ واقعیتی به رنگ هنر

بررسی موسیقی و الحان عزا و تعزیه در ایران

«علی ضیاء» هم ترانه سرا شد!

تصاویر ارتباط صمیمی باران کوثری با مردم, بهاره کاتوزی و حسین کندری در اکران شنل

ظاهر تکان دهنده بازیگر زن یک روز قبل از مرگ +عکس

مشکلات و سختی ها در عرصه نوشتن نباید موجب نااُمیدی شود

فیلمی از ایران در جمع 250 فیلم برتر جهان

گزارش تصویری؛ طهرونی - لهجه طهرونی

جشنواره فیلم فجر جای امثال من نیست/کسی برای فیلم های ارزشمند وقت نمی گذارد

برنامه های خبری بیست و پنجم مهرماه در چهارمحال و بختیاری

گزارش تصویری؛ نمایش «سرخ اُو»

تصاویری دیدنی از مجسمه سیمی حیوانات

شماره 341 جهان کتاب منتشر شد

کلمات قصار حضرت علی(ع) به صورت رئال؛ در سه جلد دوم کتاب «قصه های نهج البلاغه»

مجموعه ورزشی 24مهرماه+فیلم

تیپ و ظاهر جالب همسر امین حیایی در اکران مالاریا

ماجرای تسخیر لانه جاسوسی سریال می شود

مراسم افتتاحیه دفتر تئاتر مردمی «بچه های مسجد» برگزار شد

پشت پرده انتخاب بازیگر به شیوه جدید/حاشیه سازی عمدی برای دیده شدن/فالوور بیشتر مساوی با نقش بهتر!

پشت پرده انتخاب بازیگر به شیوه جدید/حاشیه سازی عمدی برای دیده شدن/فالوور بیشتر مساوی با نقش بهتر!

گفت و گو با «محمدحسین مهدویان» و حواشی فیلم جدیدش

مردی که جای دست و پایش جابجا شده است

مشکلات انسان جهش یافته شدت گرفت+عکس

هنر سفال گری در سمنان+عکس

24 روز مانده به اربعین + فیلم

کازوئو ایشی گورو؛ نویسنده ای که با ایجاز تمام می نویسد

سریال هایی که ریشه در فیلم های سینمایی دارند (2)

24 روز مانده به اربعین + فیلم

برگزاری «جشنواره تساهل » در باکو

روایت همسر داود رشیدی از نیمه گمشده

پشت پرده انتخاب بازیگر به شیوه جدید

اوقات شرعی سه شنبه به افق قزوین + فیلم

شباهت عجیب خواننده ایرانی به بازیگر تُرک دردسر شد

پشت پرده انتخاب بازیگر به شیوه جدید/حواشی ساختگی عمدی برای دیده شدن/فالوور بیشتر مساوی با نقش بهتر!

جلد گل/سه شنبه25مهر96

هنر سفال گری در سمنان+عکس

تصاویر:امکانات زیر آبی رفتن!

برنده نوبل اقتصاد: فیلتر نکنید، تلنگر بزنید!

برای گسترش گفتمان دینی مجازی اعلام آماده می کنیم/ زیرساخت ها را فراهم خواهیم کرد

جدیدترین عکس تازه عروس سینمای ایران در کنار پدر و همسرش + عکس

عکس های دیده نشده از عروسی خانم بازیگر ایرانی در 35 سال پیش + عکس

شکلک درآوردن لیلا برخورداری! +عکس

چالش لگدمال کردن لامبورگینی +فیلم

نیکی مظفری در اکران «شنل» + عکس

گریم متفاوت رضا عطاران + عکس

دردسرهای خواننده ایرانی به خاطر شباهت با بازیگر ترک+عکس

کاریکاتور/ پوستر عارف 1400 رونمایی شد!

گریم جدید ماهایا پطروسیان + عکس

کمک کردن ژانر به خواننده ها

«نگاهی هم به ما بیندازند»+فیلم

ماندگارترین سریال های محرمی

«مهران مدیری» در 33 سال پیش

سفر پرویزپرستویی و مهنازافشار به آمریکا

«شقایق فراهانی» و پسرش در اکران فیلم «شَنل»

چهره متفاوت مهدی پاکدل در «چهارراه استانبول»

کمک کردن ژانر به خواننده ها

بدل ترامپ در فیلم ایرانی+عکس

شباهت عجیب خواننده ایرانی به بازیگر ترکیه ای در دوبی دردسر ساز شد / من در محاصره زن های عرب بودم +عکس

خیامانه ها، نقطه قوت رباعیات خواجو

حضور کتاب «سلام بر ابراهیم» در نمایشگاه کتاب فرانکفورت/ ترجمه آلمانی انجام شد

آغاز شمارش معکوس برای معرفی برنده من بوکر 2017

در افتتاحیه نمایشگاه کاریکاتور خلیج فارس مطرح شد جوابیه هنری به یاوه گویی ترامپ/ با جعل نام خلیج فارس کاسبی می کنند

بازگشت خانم بازیگر محبوب به تلویزیون پس از مدتها/عکس

نکاتی جالب و باورنکردنی در مورد فیلم «اینک آخرالزمان»که شاید نمی دانستید [قسمت دوم]

خانم بازیگر با تیپی خاص + عکس

تحلیل محتوا؛ نحوه پوشش اولین نشست خبری شهردار | عمده ترین محورهایی که تیتر شدند

مستند اسب سردار آزمون به کارگردانی بهاره افشاری

تصاویری جالب و دیدنی از بازیگران ایرانی در اینستاگرام «548»

مرگ شاعر برنده پولیتزر در 96 سالگی

جشن تولد باران کوثری + عکس

لباس خاص خانم بازیگر + عکس

قهوه ساخته شده از سیر

«بغض های نارس» در معرض دید قرار گرفت

عکسی زیرخاکی از گوینده مشهور تلویزیون | عکس

راهکارهای عجیب و باورنکردنی سازندگان سریال «بازی تاج و تخت» برای جلوگیری از افشای فیلم نامه

عکس/مهناز افشار و ماهایا پطروسیان در پشت صحنه یک فیلم

تبلیغات شهری در شهر شهرکرد تنها با صدور مجوز

توصیه های روانشناسانه سحر ولد بیگی! +عکس

خاطرهٔ پیمان معادی از اولین آشنایی اش با ممیزی

آکادمی علوم جمهوری آذربایجان از پیدا شدن دو نسخه از دست نویس عمادالدین نسیمی در کتابخانه ملی آنکارا خبر داد

بازیگر قهوه تلخ به یک بیماری سخت مبتلا شد+عکس!

مهران مدیری 17 ساله در پارک لاله! + عکس

نسبت بادیگارد جنیفرلوپز با جهان پهلوان تختی!

عکس/ حمید گودرزی با متفاوت ترین چهره در فیلم جدیدش

«شقایق فراهانی» و پسرش در اکران فیلم «شَنل» | عکس

رویکردهای جدید برای توسعه سینمای اجتماعی

ماجرای تهدید شدن تهمینه میلانی چه بود +عکس

رایج ترین دلایل جدایی زوج ها از هم چیست؟

ستاره هایی که گذر عمر بر آنها تاثیری ندارد

لباس خاص خانم بازیگر + عکس

تصاویری جالب و دیدنی از بازیگران ایرانی در اینستاگرام «548»

عکس/مهناز افشار و ماهایا پطروسیان در پشت صحنه یک فیلم

خانم بازیگر با تیپی خاص + عکس

بازیگر قهوه تلخ به یک بیماری سخت مبتلا شد+عکس!

عکس/ حمید گودرزی با متفاوت ترین چهره در فیلم جدیدش

نسبت بادیگارد جنیفرلوپز با جهان پهلوان تختی!

ماجرای تهدید شدن تهمینه میلانی چه بود +عکس

«شقایق فراهانی» و پسرش در اکران فیلم «شَنل» | عکس

عکس|بهاره رهنما بالاخره به آرزویش رسید!

قهوه ساخته شده از سیر

جشن تولد باران کوثری + عکس

پایان مهرماه ، آخرین مهلت برای جمع آوری تابلوهای غیرمجاز + فیلم

عکس/ بازیگر قهوه تلخ در کنار پسر و همسرش

رویکردهای جدید برای توسعه سینمای اجتماعی

ستاره هایی که گذر عمر بر آنها تاثیری ندارد

واگذاری اختیارات بیشتر به استانداران + فیلم

عکس/ تیپ متفاوت فرخ نژاد در «تگزاس»!

عکس خندان مهران مدیری به همراه خوانندگان معروف

عکس/ تیپ عجیب بازیگر سن بالای سینما

عکس/ بازیگر معروف سینما در کنار مادر و همسرش

«بغض های نارس» در معرض دید قرار گرفت

نکاتی جالب و باورنکردنی در مورد فیلم «اینک آخرالزمان»که شاید نمی دانستید [قسمت دوم]

عکس/ بازیگر معروف سینما، اسلحه به دست در زمان جنگ!

برپایی 180 غرفه در نمایشگاه کتاب خراسان شمالی

همکاری مجدد بازیگر زن با کارگردان و بازیگر معروف +عکس

نمایشگاه سوگواره عاشورایی در دماوند افتتاح شد

مشکلات انسان جهش یافته شدت گرفت+عکس

توصیه های روانشناسانه سحر ولد بیگی! +عکس

مجموعه خبری 20:45 1396/7/24

برپایی نمایشگاه کاریکاتور خلیج فارس

یک همراهی تئاتری با کودکان جنگ در «پرواز شماره 745»

انتشار و اجرای زنده موسیقی متن سریال «شهرزاد»

چرا پخش سریال سرزمین مادری به تعویق افتاد؟

خاطرهٔ پیمان معادی از اولین آشنایی اش با ممیزی

3 خواننده سرشناس در حال پیگیری اتهام سرقت ادبی

تحلیل محتوا؛ نحوه پوشش اولین نشست خبری شهردار | عمده ترین محورهایی که تیتر شدند

واکنش اینستاگرامی خواننده محبوب راک برای تبریک روز تولدش! + عکس

بهاره افشاری فیلم اسبِ سردار آزمون را می سازد/ عکس

تبلیغات شهری در شهر شهرکرد تنها با صدور مجوز

شی نورانی در آسمان استان ها هرمزگان و فارس+فیلم

شی نورانی در آسمان هرمزگان و فارس+فیلم

غافلگیر شدن امیر کربلایی زاده در روز تولدش! +عکس

گریم های دیدنی بازیگران در سریال «عقیق» +عکس

سلفی های دیدنی «بهاره رهنما» در پشت صحنه «آقای سانسور»

نگاهی به بهترین فیلم های تاریخی جهان + تصاویر

نمایشگاهی برای آشنایی مردم با آثار عکاسی آیینی

2 روز بلیت نیم بها برای 4 سینمای کشور

کمدین انگلیسی درگذشت

کمدین انگلیسی درگذشت

2 روز بلیت نیم بها برای 4 سینمای کشور

خاطرهٔ پیمان معادی از اولین آشنایی اش با ممیزی/ عکس

جدیدترین توضیحات شبکه سه درباره «سرزمین کهن» و تعویق پخش آن

اعتراض به حضور متجاوزین جنسی، در عضویت یک جشنواره سینمایی

مجری شبکه HBO: اعتراض به حضور متجاوزین جنسی، در عضویت یک جشنواره سینمایی

«حد» بهترین فیلم خارجی هالیوود هیلز شد

اکران یک فیلم بعد از 2 سال/رقابت دو فیلم ایرانی در جشنواره لهستان

طرحی برای گسترش فرهنگ ایرانی در جهان

طرحی برای گسترش فرهنگ ایرانی در جهان

مرگ شاعر برنده پولیتزر در 96 سالگی

عکس : رضا یزدانی در جشن تولد دو سالگی اش

تئاتر امروزی نیازمند جریان سازی نو و بدیع است

دانلود آهنگ جدید رضا استادی بنام هر سال

پست اینستاگرامی رضا یزدانی و تشکر برای تبریک روز تولدش/ عکس

سرگرمی خطرناک کودک خردسال با مار

صدام تنها نبود

فیلم/ فخیم زاده: توقع دارید مردم نان و گوشت خود را کنار بگذارند و بروند سینما؟!

اکران یک فیلم بعد از 2 سال/رقابت دو فیلم ایرانی در جشنواره لهستان

«از عشق تا دمشق» در دارالمومنین شهر تهران

سالن تیر اندازی نمایشگاه ایپاس

کنسرت موسیقی کردی در حوزه هنری

ورود بیش از 243 هزار گردشگر خارجی به فارس+ فیلم

مهران مدیری 17 ساله در پارک لاله! + عکس

فصل چهارم بررسی های باستان شناسی پاسارگاد آغاز می شود

تشییع و خاکسپاری پیکر شهید مدافع حرم + فیلم

تیپ و لباس جنجالی مهراوه شریفی نیا و غزاله سلطانی در جشنواره اسپانیا +عکس

اختلاف سنی 28 ساله بازیگر زن ایرانی با همسرش +عکس

محمد فیلی: چرا هنرمندان پیشکسوت خانه نشین شده اند/ تا کی از جیب بخوریم و دم نزنیم

برپایی نمایشگاه کاریکاتور «خلیج فارس»

توضیح شبکه سه درباره تعویق پخش «سرزمین مادری»

همایش ناشنوایان و خودباوری+ فیلم

نمایش «سرخ او» در حوزه هنری

صلح و مدارا در اندیشه حافظ + فیلم

فرود بالگرد اورژانس 115 به زودی در گلستان+فیلم

کارآگاه افسانه ای در دنیای گوشی همراه و اینترنت

بازپس گیری نشان افتخار فرانسه از تهیه کننده فاسد هالیوودی

لحظه تکان دهنده سوختن دخترجوان در اتومبیل و بی توجهی نامزدش+فیلم

فضا برای بررسی محل برگزاری جشنواره موسیقی نواحی باز است

فضا برای بررسی محل برگزاری جشنواره موسیقی نواحی باز است