مطالب مرتبط:
برگزاری پنجمین سالگرد تدفین شهدای گمنام دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد
کمیته های اخلاق آموزش در دانشگاه های علوم پزشکی کشور تشکیل می شود
تشکیل کمیته های اخلاق در آموزش در دانشگاه های علوم پزشکی
رشد 5درصدی تعرفه های پزشکی/تغییر در پرداخت سهم بیماران بستری
رشد 5درصدی تعرفه های پزشکی 96/تغییر در پرداخت سهم بیماران بستری
5 + 1
یارانه ها
مسکن مهر
قیمت جهانی طلا
قیمت روز طلا و ارز
قیمت جهانی نفت
اخبار نرخ ارز
قیمت طلا
قیمت سکه
آب و هوا
بازار کار
افغانستان
تاجیکستان
استانها
ویدئو های ورزشی
طنز و کاریکاتور
بازار آتی سکه
دوشنبه، 29 خرداد 1396 ساعت 13:132017-06-19دانش

نمایندگان شیراز خواستار تغییر مدیریت در دانشگاه علوم پزشکی شیراز


بعضی از نمایندگان فارس پیرو درخواست دانشجویان و دانشگاهیان مبنی بر تغییر ریاست این دانشگاه، خواستار تغییراتی در سیستم این مجموعه هستند.

- به گزارش سایت قطره و به نقل ازسلامت نیوز، با وجود گذشت بیش از 12 سال از سکانداری ریاست دانشگاه علوم پزشکی شیراز توسط دکتر ایمانیه علی رغم مخالفت و اعتراض برخی دانشگاهیان و سیاسیون فارس وی همچنان در مسند راست این دانشگاه باقیست.

بک منبع آگاه به سلامت نیوز گفت که در طی سالهای گذشته حتی گاهی تغییرات در این دانشگاه به سطوح کارشناسی هم کشیده شده است اما در سطح کلان با وجود تغییرات در دولت و رای مردم به دولت تدبیر و امید هنوز تغییر محسوسی حاصل نشده است و کار به جایی رسیده که سخنگوی فراکسیون امید مجلس، علوم پزشکی شیراز را امنیتی ترین دانشگاه کشور توصیف کرده است.

به گزارش سایت قطره و به نقل ازسلامت نیوز با وجود مخالفت هایی که از سال 92 با پیروزی دکتر روحانی در انتخابات یازدهم ریاست جمهوری بر سر تغییر ریاست این دانشگاه که حالا و در انتخابات اردیبهشت ماه به موجی از امید برای دانشجویان، اساتید و کارکنان بخش درمان بدل شده، ایجاد شد اما انگار قرار نیست پس از گذشت 4 سال اتفاقی از نوع انگیزشی و یا جوان گرایی بر سیستم علوم پزشکی شیراز حاکم شود.

هرچند بار دیگر با برگزاری انتخابات اسفندماه 94 مجلس شورای اسلامی و پیروزی لیست امید در شیراز قوت قلبی دوباره جهت همگرایی برای اعمال تغییرات در این دانشگاه ایجاد شد و این بار برخلاف دانشجویان، نمایندگان هم صدا شدند؛ اما هنوز هم شاهد تغییرات ویژه ای در سطح مدیریت کلان این دانشگاه نیستیم.

بارها برخی از نمایندگان فارس در محافل رسمی، مخالفت خود را با سیاست هایی که در این دانشگاه دنبال می شود به ویژه در حوزه سیاسی و فرهنگی ، نحوه اجرای طرح تحول سلامت، طرح پزشک خانواده، کمبود تجهیزات و فضاهای درمانی، کیفیت نامناسب خدمات در مراکز درمانی زیر نظر این دانشگاه و.

اعلام کرده اند اما هنوز تغییری حاصل نشده است.

البته این بار با رای بالای این استان به دکتر روحانی به نظر می رسد فرصتی برای بازخوانی و سازش در سطح کلان مدیریتی وجود نداشته باشد و تنها پاسخ به خواسته ها، همگان را راضی خواهد کرد.

باتوجه به اینکه دوره دوم فعالیت دولت ها، دوره تثبیت قدرت محسوب می شود، برآن شدیم تا در مصاحبه ای با نمایندگان شیراز نظر آنها را در خصوص تغییر مدیران ناهمسو با دولت جویا شویم که در زیر به اختصار آورده شده است.

مدیران غیرهمسو با سیاست های دولت باید از گردونه خارج شوندنماینده اول مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی که بارها به علت نارضایتی مردم از وضع بهداشت و درمان این استان ، بدون پرده و صریح و از همان ابتدای حضور در مجلس آشکارا انتقاد خود را علیه سیاست های نادرست اعلام کرده است، بیان کرد: فرآیند بررسی تخلفات صورت گرفته در این دانشگاه در حال انجام است و بهتر است تا حصول نتیجه در این باره سخنی گفته نشود.

بهرام پارسایی که سخنگوی کمیسیون اصل 90 مجلس نیز برعهده دارد، زمستان سال گذشته در قالب هیاتی از کمیسیون متبوع خود با حضور در شیراز به طور مستقیم به بررسی برخی تخلفات در دانشگاه علوم پزشکی پرداخت که بنا به گفته وی نتیجه این بررسی ها قرار است به اطلاع رسانه ها برسد.

وی که اعتقاد دارد مدیران غیرهمسو با سیاست های دولت باید از گردونه خارج شوند، گفت: تغییر مدیران در سطح استانها مطالبه مردمی و عمومی است.

نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: در صحبت های شخص دکتر روحانی نیز به وضوح مشاهده شده که افرادی که با دولت همراه نیستند بهتر است بروند؛ چرا که نه به نفع مردم است و نه سیستم مدیریتی.

تغییر وزیر حامی، شرط تغییر ریاست دانشگاه مسعود رضایی، نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی نیز که معتقد است تغییر رییس دانشگاه علوم پزشکی شیراز بحث برانگیز شده است، خاطرنشان کرد: بعضی از نمایندگان فارس پیرو درخواست دانشجویان و دانشگاهیان مبنی بر تغییر ریاست این دانشگاه، خواستار تغییراتی در سیستم این مجموعه هستند.

وی ادامه داد: ماندگاری این مدیر در فارس به دلیل حمایت های وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از ایشان است و بنابراین اگر وزیر فوق الذکر تغییر کند، قطعا شاهد تغییراتی خواهیم بود و اگر تغییر نکند ریاست علوم پزشکی شیراز همچنان مورد حمایت ایشان قرار خواهند گرفت.

نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی همچنین اعتقاد دارد که دور دوم فعالیت ریاست جمهوری، دوره تثبیت قدرت محسوب می شود و در این راستا ضروری است که ناهماهنگی های تغییر مدیریتی در فارس در این دوره از بین برود.

رضایی با اشاره به روند تغییرات مدیریتی دور دوم فعالیت ریاست جمهوری در فارس، عنوان کرد: با توجه به اینکه در سال نخست فعالیت نمایندگان مجلس ناهماهنگی هایی ایجاد شده بود و همچنین با توجه به اینکه میان دولت و مجلس نیز این ناهماهنگی ها به چشم می خورد، مردم انتظار دارند که در دور دوم فعالیت این دو نهاد، ناهماهنگی ها از بین برود و هماهنگی های لازم ایجاد شود تا هم مدیران در کار اجرایی قدرت بیشتری نشان دهند و هم روند تغییرات در مسیر خدمت رسانی بهتر به مردم قرار گیرد.

وی اضافه کرد: با توجه به اینکه وزرای کابینه دوازدهم در ماراتن انتخاب و تایید قرار خواهند گرفت، نمایندگان باید با دقت عمل بیشتری به آنها رای دهند.

نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: اگر رییس جمهور تعدادی از وزرای خود را تغییر ندهد، با چالش های جدی در سطوح مدیریتی پایین تر مواجه خواهیم شد.

رضایی اظهار کرد: اگر وزرای جدید به گونه ای انتخاب شوند که نگاه نزدیکتری به مردم داشته باشند، می توان امیدوار بود که توجه ویژه ای به نسل جوان و نیازهای آنان کنند.

متوقع بیشتر شدن همراهان و مدیران حامی دولت در فارس هستیمهمچنین فرج الله رجبی، دیگر نماینده مردم فارس در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر این نکته که مردم کشور به ویژه استان فارس و شهر شیراز باید شیرینی رأی و حضور حداکثری خود در انتخابات اردیبشهت ماه را در اقدامات مدیران ببینند، گفت: پاکدستی، توانمندی و همراهی با دولت از شروط انتخاب مدیران جدید در استان خواهد بود.

وی در پاسخ به سوالی مبنی بر چگونگی سیر تغییر مدیران در فارس از جمله ریاست دانشگاه علوم پزشکی شیراز، اظهار کرد: ما متوقع بیشتر شدن همراهان و مدیران حامی دولت در استانیم.

این نماینده یادآور شد: معتقدیم که یکپارچگی، تلاش و طراوات بیشتری باید در حوزه انتخاب مدیران در فارس ایجاد شود.

مدیرانی که روحیه اصلاح طلبی ندارند، بروندعلی اکبری، نماینده سوم شیراز در مجلس شورای اسلامی نیز با تصریح بر اینکه در نخستین سال فعالیتمان بنا به تعهدات اخلاقی و تشکیلاتی در تصویب لوایح و برنامه های دولت همراهی کردیم که حمایت از بودجه 96 و یا اصلاح برنامه بودجه 95 از جمله آنها بود، گفت: بنده شخصا به دکتر روحانی و جهانگیری اعلام کرده ام که بخش عمده ای از مدیران دولت با آنها نیستند و یا روحیه اصلاح طلبی ندارند.

وی در توجیه گفته فوق خود تاکید کرد: این مهم پاشنه آشیل دولت محسوب می شود که بخش زیادی از مدیرانش بر علیه آنها کار کند.

اکبری در خصوص موضوع تغییر مدیریت دانشگاه علوم پزشکی شیراز که از جمله نمایندگانی بود که ابتدای فعالیت خود همگام با دیگر نمایندگان شیراز خواستار تغییر آن بودند، افزود: روی مصداق ها بحث نمی کنم، کلیت صحبت بنده این است که دولت باید تکلیف مدیرانی که همراه نیستند را مشخص و در این رابطه به تعهدات خود در دور دوم فعالیتش عمل کند.

وی عنوان کرد: در بحث بررسی وزرای کابینه دوازدهم قطعا نمایندگان فارس جلساتی را تشکیل خواهند داد و در آن اینگونه مسائل را به بحث و بررسی خواهیم گذاشت.

با تمام این تفاسیر وجود مدیرانی هر چند لایق که در میان بدنه کارشناسی جامعه اقبالی ندارند میتواند به ضرر منافع کلان استانها باشد.


کلید واژه ها: دانشگاه - شیراز - دانشگاه علوم پزشکی - مجلس شورای اسلامی - سلامت نیوز - دانشجویان - انتخابات یازدهم ریاست جمهوری - انتخابات - دکتر روحانی - پزشک - دولت - سلامت - پزشکی - مدیریت - امید - علوم - دولت تدبیر و امید - درمان - نیوز - مدیران - دکتر - اسلامی - فارس - روحانی - مجلس - ریاست جمهوری - تدبیر و امید - شورای - گزارش - سیاسی

آخرین اخبار سرویس:
عادات بد خواب با نمره های بد درسی ارتباط دارد

دانشمندان خبر از اکتشاف دهمین سیاره منظومه شمسی می دهند

سلاح انفرادی ذوالفقار رونمایی شد

کاوشگر «کنجکاوی» ناسا چگونه سیاره مریخ را شناسایی می کند؟

درخواست کارکنان دانشگاه آزاد از روحانی

نقش کتابخانه های دیجیتال چندرسانه ای در پیشرفت آموزش

چه چیزی دختران را دختر می سازد؟

ترویج علم با دانش نامه های الکترونیکی

دانشمندان خبر از اکتشاف دهمین سیاره منظومه شمسی می دهند

کتاب های اخترشناسی و فضا منتشر شد

پژوهشگر تاریخ علم چه کار می کند؟

ریش دراز

بزمجه: یادگار دایناسورها

یوسف ثبوتی: بنیان گذار نخستین رصدخانه ی پژوهشی ایران

سرشت علم و جایگاه آن در استانداردهای آموزش علوم

سلاح انفرادی «ذوالفقار» رونمایی شد+ تصویر

سرگذشت کتاب مرجع در ایران

سلاح انفرادی ذوالفقار رونمایی شد

عکس/ رونمایی از سلاح انفرادی جدید ذوالفقار

کاوشگر «کنجکاوی» ناسا چگونه سیاره مریخ را شناسایی می کند؟

کاوشگر «کنجکاوی» ناسا چگونه سیاره مریخ را شناسایی می کند؟

قاسمی در گردهمایی دانشجویان دانشگاه علوم و تحقیقات: مرعوب نشدن در صحنه برای عنصر انقلابی یک اصل مهم است

سلاح انفرادی «ذوالفقار» رونمایی شد+ تصویر

دانش فرد در گردهمایی بسیجیان دانشگاه علوم تحقیقات: سنگرهای جنگ نرم دانشگاه ها هستند

سلاح انفرادی جدید با نام ذوالفقار رونمایی شد + تصاویر

درخواست کارکنان دانشگاه آزاد از روحانی

رونمایی ازسلاح انفرادی جدید ذوالفقار

مهدی مریزاد رونمایی ازسلاح انفرادی جدید ذوالفقار

سلاح انفرادی جدید با نام ذوالفقار رونمایی شد + تصاویر

جشنواره های بالون در کشورهای مختلف

سلاح انفرادی جدید با نام ذوالفقار رونمایی شد + تصاویر

تصاویر دیدنی از غارهای جهان‎

تعامل مثبت و سازنده دانشگاه آزاد و وزارت علوم در احیاء کد رشته محل های حذف شده کارشناسی ارشد

راهپیمایی روز قدس؛ نمایشی بین المللی برای اقتدار تمام امت اسلام

دانشمند ایرانی دوربین بدون لنز ساخت

انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد آغاز شد

برای شاد بودن باید چیکار کنیم؟

درخواست کارکنان دانشگاه آزاد از روحانی

پرداخت تسهیلات به دانشجویان کارآفرین در دانشگاه علمی کاربردی لرستان

محققین دوربینی کاملاً مسطح ساخته اند که بدون نیاز به لنز، عکس می گیرد

دانشگاه جامع علمی کاربردی سپاه ناحیه حضرت روح الله (ره) در ترم های جدید ثبت نام می کند.

اعتراض کانون استادان دانشگاه آزاد به روحانی/ بیش از 30 درصد از رشته محل های ظرفیت دوره های کارشناسی ارشد حذف شده است

دانشگاهی با سرویس بدون راننده + ویدئو

درخواست کمک از رییس جمهور برای حل مشکل کدرشته محل های حذف شده کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد

بررسی 173 مورد تقاضای ثبت اختراع در دانشگاه تبریز

دانشمند ایرانی دوربین بدون لنز ساخت

نقش کتابخانه های دیجیتال چندرسانه ای در پیشرفت آموزش

چه چیزی دختران را دختر می سازد؟

ترویج علم با دانش نامه های الکترونیکی

کتاب های اخترشناسی و فضا منتشر شد

پژوهشگر تاریخ علم چه کار می کند؟

ریش دراز

بزمجه: یادگار دایناسورها

یوسف ثبوتی: بنیان گذار نخستین رصدخانه ی پژوهشی ایران

سرشت علم و جایگاه آن در استانداردهای آموزش علوم

سرگذشت کتاب مرجع در ایران

طی نامه ای صورت پذیرفت درخواست کمک از رییس جمهور برای حل مشکل کدرشته محل های حذف شده کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد

مهلت انتخاب رشته دکتری علوم پزشکی امشب پایان می یابد

راهپیمایی روز قدس - استانها

راهپیمایی روز قدس - تهران ـ 2

ورودی های مجریان صدا و سیما از خروجی های دانشگاه جامع فرهنگ و هنر اصفهان

آزمون ارتقا و گواهینامه دستیاری 15 تیر برگزار می شود

هم اندیشی فعالان دانشجویی واحد اراک با رییس و معاونان دانشگاه

راهپیمایی روز جهانی قدس در قم

توانایی دانشگاه آزاد اسلامی در زمینه کارآفرینی

حضور شخصیت ها در راهپیمایی روز جهانی قدس

راهپیمایی روز قدس - تهران

قدس 96/ انقلاب اسلامی ایران عامل حیات مساله فلسطین

حضور گسترده مردم در خیابان های منتهی به دانشگاه تهران

این انگشت چوبی، یکی از قدیمی ترین اندام های مصنوعی جهان است

آغاز راهپیمایی روز جهانی قدس/ حضور گسترده مردم در خیابان های منتهی به دانشگاه تهران

دلیلی ندارد ایران صلح طلب آسیب پذیر باشد

برنامه های نظارتی بر عملکرد دانشگا ه ها برای رسیدن به تراز بین المللی تدوین می شود

برنامه های دانشگاه آزاد اسلامی اردبیل برای تقویت پژوهش و فعالیت های دانش بنیان

سیستم خورشیدی برای تصفیه آب شور

امروز آخرین مهلت انتخاب رشته آزمون دکتری تخصصی و پژوهشی علوم پزشکی

اهدای دکترای افتخاری به بیضایی از طرف دانشگاه اسکاتلند

هند 31 ماهواره به فضا پرتاب کرد

انسان با 26 تلسکوپ به دنبال زمین دوم

گزینه خریداستقلال،به کره رفت!

تعامل مثبت و سازنده دانشگاه آزاد و وزارت علوم در احیاء کد رشته محل های حذف شده کارشناسی ارشد

گامی جدید در ثبت خاطرات بر روی سلول ها

فارغ التحصیلان محیط زیست به رییس جمهور نامه نوشتند

خداحافظی با چراغ های راهنمایی؟

تعامل مثبت و سازنده دانشگاه آزاد و وزارت علوم در احیاء کد رشته محل های حذف شده کارشناسی ارشد

اسکندری در گفت و گو با فارس مطرح کرد تعامل مثبت و سازنده دانشگاه آزاد و وزارت علوم در احیاء کد رشته محل های حذف شده کارشناسی ارشد

دانشمندان در پی پرده برداشتن از راز اورانوس و نپتون هستند

امروز؛ آغاز انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد

محسن هاشمی کاندیدای شهرداری نمی شود

آغاز انتخاب رشته داوطلبان ارشد دانشگاه آزاد از امروز

دانشمندان در پی پرده برداشتن از راز اورانوس و نپتون هستند

آغاز انتخاب رشته داوطلبان ارشد دانشگاه آزاد

جزییات انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد

آغاز انتخاب رشته داوطلبان ارشد دانشگاه آزاد از امروز

آغاز انتخاب رشته دوره های کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد

حیدر العبادی: موصل تا چند روز آینده به طور کامل آزاد می شود

انسان با 26 تلسکوپ به دنبال زمین دوم

جزییات انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد

طی بیانیه ای صورت گرفت دعوت وزارت علوم از عموم مردم و دانشگاهیان برای حضور در راهپیمایی روز قدس

دعوت شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد بیرجند از مردم برای حضور در راهپیمایی

آغاز انتخاب رشته داوطلبان ارشد دانشگاه آزاد

موج حمایت ایرانی ها و افغانستانی ها برای ادامه تحصیل «مهدی جعفری»

اعلام برگزیدگان بخش آوایی جشنواره سراسری قرآن وزارت بهداشت

پذیرش دانشجو در 92رشته -گرایش مقطع کارشناسی ارشد واحد اراک

استفاده از اتومبیل های خودران برای جا به جایی دانشجویان دانشگاه میشیگان

استفاده از اتومبیل های خودران برای جا به جایی دانشجویان دانشگاه میشیگان

آغاز انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد از امروز

اعلام جزییات انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد اسلامی

انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد آغاز شد

انتخاب رشته ارشد دانشگاه آزاد آغاز شد

نگاه روزنامه اصفهان امروز به اهدای عضو رضایتمندانه اصفهانی ها

رقابت 8 هزار داوطلب دکتری برای ورود به دانشگاه آزاد اسلامی استان مرکزی

جزییات انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد اعلام شد

جزییات انتخاب رشته ارشد دانشگاه آزاد اعلام شد

انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد آغاز شد

آغاز انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد

سردرگمی متقاضیان تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد در سکوت خبری!+تکمیلی

آغاز انتخاب رشته آزمون کارشناسی ارشد 96 دانشگاه آزاد از امروز

طرح کارورزی از امروز کلید می خورد

انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد آغاز شد

خداحافظی با چراغ های راهنما؟

آغاز انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد

آغاز انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد

چرا دانشجویان تئاتر از حذف پایان نامه نظری خوشحالند؟

گفتگوی ویژه خبری 1396/3/31

موج حمایت ایرانی ها و افغانستانی ها برای ادامه تحصیل «مهدی جعفری»/وزارت علوم یاری کند

سفاکان صهیونیست رویای واهی ارض موعود را به گور خواهند برد

پیام تسلیت دکتر نوریان به خانواده دانشجوی واحد میاندوآب

انتخاب رشته مقطع ارشد دانشگاه آزاد آغاز شد

ثبت خاطرات در سلول توسط محقق ایرانی دانشگاه ام آی تی

رقابت بیش از 8 هزار داوطلب دکتری تخصصی برای ورود به دانشگاه آزاد اسلامی استان مرکزی

روبات حفار ساخته شد

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی رباط کریم تغییر کرد

آغاز انتخاب رشته داوطلبان ارشد دانشگاه آزاد از امروز

انتخاب رشته کارشناسی ارشد 96 دانشگاه آزاد ؛ از عصر امروز

ساخت نانوبتنی با قابلیت مقاومت در برابر فرسایش و خوردگی

امروز؛ آغاز انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد

تبدیل هتل دانشگاه آزاد به پارک علم و فناوری

انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد امروز آغاز می شود

آغاز انتخاب رشته داوطلبان ارشد دانشگاه آزاد از امروز

سردرگمی متقاضیان تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد در سکوت خبری!

آغاز انتخاب رشته داوطلبان ارشد دانشگاه آزاد از امروز

اعزام حدود 1000 نفر از دانشجویان دانشگاه های کشور به مناطق زلزله زده از تیرماه/ مسمومیت به خاطر توزیع بسته های غذایی در مناطق زلزله زده کذب است

دانشجوی دانشگاه آزاد بجنورد در مسابقات جودو کارگران جهان طلایی شد

جزییات انتخاب رشته ارشد دانشگاه آزاد اعلام شد

مسابقات شطرنج کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی سمنان برگزار شد

آغاز انتخاب رشته داوطلبان ارشد دانشگاه آزاد از امروز

چرا هواپیماها در گرمای شدید قادر به پرواز نیستند؟

آغاز انتخاب رشته داوطلبان ارشد دانشگاه آزاد از امروز

آغاز انتخاب رشته داوطلبان ارشد دانشگاه آزاد از امروز

آغاز انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد اسلامی از امروز+ جزییات

آغاز انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد از امروز

اطلاعیه های دانشگاه فرهنگیان در خصوص ثبت نام پذیرفته شدگان آموزش و پرورش

آغاز انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد از امروز

اعلام نتایج آزمون استخدامی دانشگاههای علوم پزشکی کشور

آغاز انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد

خداحافظی با چراغ های راهنمایی؟

دعوت وزارت علوم از عموم مردم و دانشگاهیان برای حضور در راهپیمایی روز قدس

حذف پرداخت هزینه دانشجویان روزانه ورودی قبل 93 در دانشگاه حکیم

امکانات منابع طبیعی گالیکش برای مقابله با آتش سوزی جنگل تقویت می شود

دعوت وزارت علوم از مردم و دانشگاهیان برای حضور در راه پیمایی روز قدس

امروز؛ آغاز انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد

آغاز ثبت نام اردوی جهادی بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی بیضا

برگزاری دوره های مشترک دانشگاه علمی کاربردی با دانشگاههای اروپا

بهره برداری از بیمارستان فرهیختگان تا پایان تابستان/راه اندازی مجمع خیرین در استان ها

نوای ملکوتی موذنان دانش آموز و دانشجو شهرستان رشت در آموزشکده فنی وحرفه ای سمارشت طنین انداز شد

طی بیانیه ای صورت گرفت دعوت مجمع تشکل های اسلامی دانشجویان دانشگاه آزاد از مردم برای حضور در راهپیمایی فردا

ملت ایران محکم تر از سال های گذشته در راهپیمایی روز قدس حضور پیدا می کنند

رقابت بیش از 17 هزار داوطلب در مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد اسلامی استان اصفهان

برگزاری دوره های مشترک دانشگاه جامع علمی کاربردی و دانشگاه های اروپا

اقدام موثر دانشمند ایرانی در ثبت خاطرات بر روی سلول ها

هنوز صدای فریاد کمک خواهی کودکان از خرابه های صبرا و شتیلا به گوش می رسد!

دعوت وزارت علوم از مردم و دانشگاهیان برای حضور در راهپیمایی روز قدس

ایرانی مقاوم در مقابل تروریسم

برگزاری جشن تکلیف در دانشگاه آزاد اسلامی بافق

ایجاد اشتغال و درآمدزایی برای دانشگاه آزاد اسلامی لازم است

تسهیلات ویژه بانک ملی ایران برای نخبگان

گزارش تسنیم از سرنوشت تحصیلی یک نخبه افغانستانی

رخصت اینستاگرامی بیت سعیداز فرهاد

باتری که هرگز یخ نمی زند

دانشکده میراث فرهنگی بین المللی می شود

رتبه سوم دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل در تولید مقاله های برتر

کشف جدید ناسا: کشف 10 سیاره شبیه به زمین و با امکان وجود حیات

یادمان شهدای دانشجو اندیمشک

ثبت خاطرات بر روی سلول ها

دیدگاه تکامل زیستی در نفی خدا تبیین و نقد نظرگاه داوکینز

جایگاه دانشگاه ها باید از محل تدریس به محل تولید علم و تکنولوژی تبدیل شود

راز جوان ماندن/کشف راهی جدید برای مقابله با پیری

ساخت نانوبتنی با قابلیت مقاومت در برابر فرسایش و خوردگی

محسن هاشمی کاندیدای شهرداری نمی شود

بانک ملی ایران، حامی نخبگان

حمایت بانک ملی از نخبگان

تودیع و معارفه مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد تهران جنوب

راهنمای گام به گام ثبت نام در آزمون GRE عمومی

دیدار جمعی از استادان، نخبگان و پژوهشگران دانشگاه ها با رهبری/عکس

تودیع و معارفه مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد تهران جنوب

آیا میدانید؛ از سال 2016 فعالیت 26 تلسکوپ برای کشف سیارات شبیه زمین آغاز شده است؟!

​دعوت دکتر نوریان از خانواده دانشگاه آزاد اسلامی برای شرکت در راهپیمایی روز قدس/ کاربنیان؛ محور فعالیت های سازمان سما

رونمایی از پوستر اولین یادبود عباس کیارستمی

نبض دانشجو/ از امتحانات پایان ترم تا اعزام به خارج

نمایندگان شیراز خواستار تغییر مدیریت در دانشگاه علوم پزشکی شیراز

نمایندگان شیراز خواستار تغییر مدیریت در دانشگاه علوم پزشکی شیراز