مطالب مرتبط:
کسی نمی تواند طرح تحول سلامت را به عقب برگرداند/ کاندیدا به سلامت روان جامعه آسیب نرسانند
یارانه 15 هزار تومانی سلامت که ماهانه برای مردم رقم خورد
کاندیداها با مردم صادق باشند
همه فواید گریه کردن روی روان و بدن
احتمال خسارت ناشی از تندباد، روان آب و رعد و برق در سیستان و بلوچستان
5 + 1
یارانه ها
مسکن مهر
قیمت جهانی طلا
قیمت روز طلا و ارز
قیمت جهانی نفت
اخبار نرخ ارز
قیمت طلا
قیمت سکه
آب و هوا
بازار کار
افغانستان
تاجیکستان
استانها
ویدئو های ورزشی
طنز و کاریکاتور
بازار آتی سکه
دوشنبه، 25 اردیبهشت 1396 ساعت 16:262017-05-15سياسي

کاندیداها مراقب سلامت روان مردم باشند


متاسفانه مواضع و اظهارات برخی کاندیداها به سلامت روان مردم آسیب می زند و ما به عنوان متولیان سلامت از کاندیداها درخواست داری مراقب سلامت روان مردم باشند.

- به گزارش سایت قطره و به نقل ازگروه اجتماعی خبرگزاری دانشجو"، ایرج حریرچی قائم مقام وزیر و سخنگوی وزارت بهداشت در نشست خبری که صبح امروز در محل ساختمان مرکزی این وزارتخانه برگزار شد، با اشاره به دستاوردهای طرح تحول نظام سلامت اظهار داشت: این را باید همه بدانند که طرح تحول سلامت به عقب برنخواهد گشت و سعی نکنند سرعت آن را کم کنند ما مطمئن هستیم با توجه به مطالبات مردمی کسی نمی توانمد این طرح را به عقب برگرداند.

وی بیان کرد: در این طرح پرداخت های جیب مردم در حوزه بهداشت و درمان بسیار کاهش پیدا کرده و خدمات بستری و درمان های سرپایی از کیفیت قابل قبولی امروزه برخوردار است و ارائه خدمات بهداشتی با کمترین هزینه ارائه می شود.

حریرچی ادامه داد: متوسط هزینه بستری در سال 93، 52 هزار و 600 تومان است که این میزان در سال 94 به 56 هزار و 500 تومان برای یک بار بستری می رسد و همچنین در طول مدت اجرای طرح تحول نظام سلامت پوشش کل واکسیناسیون کودکان از رشد قابل توجهی برخوردار بوده است بطوریکه تا بعد از انقلاب سه واکسن اضافه شده و در طول این دوره واکسن پنتاوالان اضافه و در مدت یک سال پوشش واکسیناسیون آن به 97 درصد رسیده است و امروزه خوشبختانه باید بگویم که 99.

2 درصد کلیه واکسن ها تحت پوشش قرار دارد.

وی افزود: امروزه هر فرد ایرانی شناسنامه دار تحت پوشش بیمه قرار دارد و پوشش بیمه ای پایدار در سراسر کشور افزایش چشمگیری داشته است و در این خصوص شعار 20 ساله حاصل شده است.

سخنگوی وزارت بهداشت با بیان اینکه دعای مردم و نگاه محبت آمیز بیماران را با ریاست های ناشی از دروغ و تهمت عوض نمی کنیم، گفت: متاسفانه مواضع و اظهارات برخی کاندیداها به سلامت روان مردم آسیب می زند و ما به عنوان متولیان سلامت از کاندیداها درخواست داری مراقب سلامت روان مردم باشند.

وی ادامه داد: سرانه بار مراجعه به پزشک متخصص در سال 93، 2.

162 بود که این میزان در سال 94، 1.

878 رسیده و خدمات بهداشتی درمانی کیفیتش در این دوره افزایش داشته است.

حریرچی عنوان کرد: شاخص های موثر در بیماری های مختلف بررسی و کنترل آن و همچنین عوامل خطر شناسایی شده است و در طول اجرای طرح تحول نظام سلامت 96.

7 درصد مردم به آب آشامیدنی دسترسی دارند که در این میان شاخص های اثر افزایش و مرگ و میر های کودکان زیر یک سال کاهش داشته و مردم کشور از زندگی و خدمات بهداشتی و درمانی رضایت دارند.

وی با بیان اینکه تأمین رضایت ارائه کنندگان خدمات بهداشتی یکی از اهداف اصلی ما بود، افزود: 440 هزار نفر در شبکه بهداشت و درمان دولت به طور مستقیم کار می کنند و به نظرم بار اصلی طرح تحول نظام سلامت بر عهده این افراد است که من دست تک تک این افراد را بخاطر زحمات فراوانشان می بوسم.

قائم مقام وزیر بهداشت تأکید کرد: در 3 سال 93، 94 و 95 هزینه های هر ایرانی مربوط به حوزه بهداشت و درمان به میزان 15 هزار و 700 تومان ماهانه کاسته شده و این مبلغ معادل یک سوم پرداختی ماهانه هر فرد است و دولت برای کاهش پرداختی از جیب مردم این مقدار را نداده و این هزینه مربوط به حوزه بهداشت و درمان است.

وی ادامه داد: در طرح تحول نظام سلامت کاهش پرداختی از جیب مردم در سال 91، 54 درصد و در حال حاضر این میزان در حدود 58 درصد است و پس از طرح تحول میزان کاهش پرداختی در حال حاضر 39.

6 و در سال 93 نیز 40.

2 است.

حریرچی با بیان اینکه تقویت زیرساخت ها در حوزه سلامت یکی از هدف های مهم وزارت بهداشت بود، تصریح کرد: در زمان قبل از طرح تحول نظام سلامت و در سال 90، 80 هزار تخت بیمارستان دولتی ساخته شده بود که طی این سه سال این میزان به 27 هزار تخت رسیده است و بیش از یک چهارم ظرفیت تخت های دولتی افزایش چشمگیری داشته است و تا آخر دولت تدبیر و امید این 27 هزار تخت را تحویل می دهیم و آمار سالیانه یک هزار و700 تخت تحویلی به 8 هزار مقدار رسیده است.

وی ادامه داد: در روز وقوع زلزله بجنور د به وسیله وزیر بهداشت بیمارستان 320 تخته این شهر افتتاح شد که بعد از وقوع این حادثه 50 نفر از مصدومان در این مرکز بهداشتی بستری شدند و این بیمارستان بزرگترین بیمارستان استان و پروژه عمرانی محسوب می شود.

سخنگوی وزارت بهداشت با بیان اینکه در زمان طرح تحول سلامت 45 هزار و 500 تخت را بازسازی کردیم، افزود: 2500 متر مربع فضای بیمارستان ها را بازسازی کرده و 69 هزار قلم تجهیزات پزشکی توزیع شده، همچنین 131 هزار تجهیزات هتلینگ داده شده که در این مدت تعداد کل نیروهای انسانی حوزه بهداشت و درمان در شهر ها و حاشیه شهرهای کشور از 22 هزار به 42 هزار نفر افزایش داده ایم و همچنین 750 واحد محل زیست تیم سلامت (ماما) در روستا ها ساخته شده و اعتبار واحدهای بهداشتی کشور از 120 میلیارد ریال به 4 هزار میلیارد رسیده و همچنین اعتبار عمرانی تعمیر و تجهیز بهداشت از 200 میلیارد ریال به 7 هزار میلیارد ریال رسیده یعنی 35 برابر رشد داشته است.

وی گفت: در طی سه سال گذشته تعداد واحدهای بهداشتی 5200 واحد ساخته شده که این تعداد در طی سه سال قبل از طرح تحول 3 هزار واحد بود و در طرح نظام سلامت 3 هزار و 400 خانه بهداشت روستایی جدید ساخته و هزار و 130 ماما جذب کرده ایم.

حریرچی با بیان اینکه مرکز سلامت روستایی ملکی از 2 هزار و 135 به 2500 رسیده، افزود: پزشک خانواده روستایی از 3 هزار میلیارد ریال به 24 هزار میلیارد ریال رسیده و در این طرح وزارت بهداشت 2 هزار و 427 پزشک جدید را جذب و تعداد مراکز داروخانه روستایی را افزایش داده، همچنین تعداد دندانپزشکان طرف قرارداد ما را از صفر به 1300 نفر رسیده و داروخانه های فعال از هزار و 700 واحد قبل از طرح تحول به 4 هزار و 94 رسیده است و همچنین آزمایشگاه های فعال در طرح تحول سلامت 5.

4 برابر شده است.

وی با بیان اینکه اعتبار خرید دارو در روستا 8 برابر شده، تصریح کرد: اعتبار خرید مکمل های دارویی در روستا ها از صفر به 1200 میلیارد ریال رسیده و خدمات دهان و دندان نیز در مناطق روستایی اعتبارش به میزان هزار و 650 میلیارد ریال رسیده است و 19 هزار نیروی انسانی در کل کشور جذب شده است و تعداد مراقبان سلامت در طی طرح تحول به 18 هزار و 600 نفر رسیده است.

سخنگوی وزارت بهداشت بیان کرد: در طرح تحول نظام سلامت دندانپزشکان شهری به تعداد 1300 نفر جذب و 332 مرکز جامع سلامت در حاشیه صحرا ساخته شد و همچنین برای 68 میلیون ایرانی پرونده الکترونیکی سلامت تشکیل و بیش از 29 میلیون خدمت برای افراد انجام شده است، در این میان 442 میلیون و 993 هزار و 375 بسته خدمتی ارائه شده است و مادران باردار در هنگام بارداری 4 بار مراقبت از آن ها صورت می گیرد.

وی عنوان کرد: با توجه به زیرساخت ها و مطالبات مردم کسی نمی تواند طرح تحول نظام سلامت را به عقب برگرداند، زیرا ما منابع را پایدار و یک درصد ارزش افزوده هر تبادل مالی به این طرح اختصاص داده ایم.

حریرچی با بیان اینکه دولت بودجه بیمه را در طرح تحول نظام سلامت بیش از 75 درصد افزایش داده، افزود: وزارت بهداشت از مناظره با نمایندگان حوزه سلامت کاندیداهای ریاست جمهوری در خصوص طرح تحول نظام سلامت و همچنین سایر موارد استقبال می کند که بسته به سطوح افراد حاضر به برگزاری مناظره است.

وی بیان کرد: به نظر من دولت یازدهم سلامت محورترین تاریخ دولت ما بوده و وزارت بهداشت از انتقاد های سازنده استقبال می کند و امروزه افراد معتقدی، چون پزشکیان اقرار کرده اند که هیچ دولتی مثل تدبیر و امید در حوزه بهداشت و درمان به محروم کمک نکرده است.

قائم مقام وزیر بهداشت تأکید کرد: وزارت بهداشت بیماران و نگاه محبت آمیز آنها را با ریاست ناشی از دروغ و تهمت عوض نمی کند و مواضع و اظهاراتی که بعضی از کاندیداها ابراز می کنند شدیداً به سلامت روانی مردم آسیب می رساند که ما به عنوان متولیان نظام سلامت درخواست این را داریم که سلامت روان مردم را در نظر بگیرند، زیرا معتقدیم که مردم سرمایه های اجتماعی کشور بوده و آن ها عامل اصلی ایران است و باید اعتمادی بین دولت و مردم برقرار باشد.

وی ادامه داد: وقتی که یکسری کلمات در مناظره به کار برده می شود احساس نشاط، همبستگی و حرکت رو به جلو در بین مردم کمرنگ می شود و سلامت روانی مردم تحت تأثیر یکسری حرف های غیر کارشناسی قرار می گیرد.

حریرچی با بیان اینکه حرف یکی از کاندیدا ها مبتنی بر فاصله یک جوان تحصیلکرده با اعتیاد به اندازه یک شغل است، افزود: در حال حاضر 52 عامل اجتماعی مؤثر بر سلامت روان مردم داریم که این نوع برخوردها و صحبت ها سبب بروز اختلالات روانی و همچنین افسردگی در بین مردم می شود.

وی ادامه داد: برخی از افراد ذاتاً مخالف هستند و من به عنوان یک مسئول بهداشت اعلام می کنم که هزینه کرد بهداشت در حدود دو برابر شده است و وزارت بهداشت جزو اولین سازمان های بهداشت جهانی است که معاونت اجتماعی را در فلوچارت خود راه اندازی کرده است.

سخنگوی وزارت بهداشت اظهار داشت: وزارت بهداشت 620 تشکل را در حوزه سلامت ساماندهی و 872 مرکز خیریه و 212 گروه جهادی را حمایت می کند که در حوزه کشاورزی 700 سمّ کشاورزی شناسنامه دار شده اند.

وی با بیان اینکه رتبه وزارت بهداشت در بین سایر دستگاه ها در سالیان گذشته 34 بوده، ولی اکنون مرتبه این وزارتخانه بعد از امور خارجه دوم است، تأکید کرد: به ازای هر 1000 نفر یک بهورز و همچنین به ازا ی هر 3 هزار نفر یک مراقب سلامت وجود دارد و قبل از شروع طرح تحول 18 درصد پزشکان تمام وقت مشغول به فعالیت بوده که این میزان بعد از اجرای این طرح به 51 درصد رسیده است و 110 میلیون ویزیت ارزان قیمت انجام و 6 هزار و 440 مطب به پزشکان تمام وقت تحویل داده می شود.

حریرچی با بیان اینکه 5 هزار پرستار در 302 شهر محروم مقیم هستند، افزود: 22 درصد پرداخت ها از جیب مردم در حوزه دندان پزشکی کم شده است و 7 میلیون دانش آموز در 60 هزار مدرسه 30 میلیون بار تحت پوشش عمل فلوراید دندان قرار گرفته و همچنین هزار و 100 یو نیک دندان پزشکی سیّار در روستاها مشغول به ارائه خدمات بهداشت دهان و دندان هستند و مادران باردار و گروه هدف با دفترچه به طور رایگان درمان می شوند.

وی ادامه داد: یک میلیون و 40 هزار زایمان طبیعی انجام شده و 11.

6 عمل های سزارین کم شده که 2 هزار و 400 دستگاه آمبولانس، 30 پایگاه هوایی به ناوگان اورژانس اضافه و 120 بخش اورژانس جدید در کشور ساخته شده است.

سخنگوی وزارت بهداشت بیان کرد: استفاده از بخش خصوصی برای تقویت گردشگری سلامت سبب اشتغالزایی و درآمد برای کشور می شود و با توجه به فرهنگ عمومی که در کشورهای منطقه وجود دارد این کار سبب پیشرفت می شود و باید تجهیزات بیمارستان را افزایش داد.

وی تأکید کرد: تعدادی از مراکز بهداشتی در مشهد مشکلاتی را ایجاد کرده اند که طی سال های اخیر گردشگری سلامت با مشکل روبرو شده بود.

حریرچی ادامه داد: در جنوب غربی و جنوب کشور می توانند کشور عراق و همچنین استان های آذربایجان و اردبیل همسایگان شمالی را در بحث گردشگری سلامت تحت پوشش قرار دهند.


کلید واژه ها: سلامت - طرح تحول نظام سلامت - سلامت روان - مردم - بهداشت - وزارت بهداشت - واکسیناسیون - درمان - روان - امروز - حریرچی - افزایش - وزارت - واکسن - طرح تحول سلامت - نظام - بعد از انقلاب - برگزار - درصد - کودکان - کمترین هزینه - آب آشامیدنی - میزان - هزینه - نشست خبری - مرگ و میر - کشور - کاهش - خبرگزاری - بیمه

آخرین اخبار سرویس:
پاسخ رهبر انقلاب به چند استفتاء/ بازیِ ورق به قصد غیر قمار

سعید رفیع پور، هاشم داداش پور ، علی اکبر تقوایی بازشناسی مفهوم شهر پایدار براساس رهیافت های مختلف اخلاق زیست محیطی با تأکید بر دیدگاه اسلام

یک مرد، سر آورد، فهمیدنش سخت است

هادی صادقی ، محمدامین خوانساری دیگرگروی اخلاقی: منظری قرآنی

هشدار بخش خصوصی به دولت دوازدهم

یادداشت/ حسین شمسیان فرصت دوباره

یادداشت/ حامد حاجی حیدری اتحاد اصولی توصیه هایی به دولت تازه تأسیس

رسانه و مفهومی نو از جامعیت مسجد

آیا تمام پیامبران الهی در سرزمین عربستان بوده اند؟

"شهید حججی" تمام معادلات دشمن را برهم زد/ "انتقامی سخت" در انتظار داعش است

مناطق محروم سردشت میزبان جهادگران سازندگی+تصاویر

متفکران به چه کار می آیند؟

درخواست تشدید حملات علیه دشمن دریمن

‍ اولین پست اینستاگرامی "واعظی" بعد از ترک وزارت ارتباطات

باید تلاش کرد انتخاب نخست رییس جمهور برای وزارتخانه ها رای اعتماد بگیرد

یادداشت/ علی جمشیدی واقعیت شما این بود

اس ام اس شهادت امام محمد تقی علیه السلام (7)

35 مسجد غیر فعال در همدان فعال می شود

انتقاد ترکان از عقب ماندگی سیستم نظام بانکداری

افضل بلوکی ، محمدعلی مصلح نژاد ارزیابی نظریه اطلاق اخلاق و نسبیت رفتار از دیدگاه شهید مطهری

شیوع بی تفاوتی سیاسی در اروپا

تصویر زیبا از دومین جزیره بزرگ ژاپن

تولید و اشتغال با تعامل همه ی وزارت خانه ها

یادداشت/ مهران ابراهیمیان خداحافظی با وصف عیش در مجلس!

پاسخ بهروز غریب پور به نامه حسین علیزاده

شیوع بی تفاوتی سیاسی در اروپا

برگزاری کنسرت گروه «آوای موج» با یاد محمود جهان

یاسر اسماعیلزاد امامقلی، حسنعلی احمدی فشارکی داعش و امنیت ایران با تکیه بر مکتب کپنهاگ

تصاویر صفحه نخست روزنامه های امروز کشور

فرشته ابوالحسنی نیارکی ، محمد نادری الگوی سعادت از دیدگاه خواجه طوسی

برنامه های دفاعی، موشکی و سپاه قدس حمایت می شود

تصاویر صفحه نخست روزنامه های امروز کشور

زهرا گواهی، زهرا رباطی کاربرد خیارات در تجارت الکترونیک

مستند زندگی پروفسور سمیعی در برنامه طلوع

شاخص به بالاترین نقطه در 3.5 سال گذشته رسید

عکس دیده نشده از مقام معظم رهبری در مشهد!

احسان کرمی در تالار وحدت می خواند

آیا اصلاح طلبان شکست خوردند؟ /فرماندهی تیم اقتصادی با کیست؟ جهانگیری یا نهاوندیان/وضعیت «18 +» برای نوجوانان/دولت بی طرف؟ /پرداخت دیه 4 ساعت پس از فوت/مهاجرت مغز ها به دانش آموزان رسید

اعضای خارجی داعش بیشتر از چه کشورهایی هستند؟

روانشناسی کودک،روانشناسی کودکان،روانشناسی کودک و نوجوان،روانشناسی رفتار کودک،تست هوش کودکان،شخصیت کودک

ابوالقاسم شهریاری، محسن خلیلی سنجش تساهل سیاسی و عوامل مؤثر بر آن

منافع دولت الکترونیک به جیب چه کسانی می رود؟

پدرم اگر زنده بود بی شک فردی شبیه حاج قاسم بود/ فدای رهبرم که تو را شهید زنده خواند

اعضای هیات دولت منشور اخلاقی تدبیر و امید را امضا کردند

بیتوته پورتال جامع شامل خبر، سرگرمی، روانشناسی، زناشویی، مد، دکوراسیون، آشپزی، پزشکی

تشریح اهداف ضربتی و 4 ساله وزارت نفت دربرنامه تلویزیونی

برگزاری مراسم سوگند اعضای هیات دولت دوازدهم /منشور اخلاقی تدبیر و امید امضا شد

علی محمدیان، محمدرضا علمی سولا ، محمدتقی فخلعی جواز بهتان بر بدعت گذار از منظر فقهی و اخلاقی

زن زندانی طعم شیرین آزادی را چشید

اعضای هیات دولت منشور اخلاقی تدبیر و امید را امضا کردند

تمدید همکاری WHO با سازمان انتقال خون

جلسه منتخبان شورای پنجم برای انتخاب شهردار شیراز

مهم ترین عملکردهای کمیته امداد استان تهران در سال 96

فریادهای دلخراش آن زن! / ناگفته های هولناک مرد نجات یافته از سیل ویرانگر +عکس

بی برنامگی دولتمردان "لطمه اساسی" به توسعه کردستان وارد کرد

توصیه پدر محسن به دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی شهید حججی نجف آباد

"بوستان سلامت " طرحی برای امنیت تفرج گاه های گرمسار

فرزند شهید همت: پدرم اگر زنده بود بی شک فردی شبیه حاج قاسم بود/ فدای رهبرم که تو را شهید زنده خواند

اولین گل رشد یافته در فضا!

اتوبوس های دوطبقه در تهران

بافت های فرسوده، اولویت آخوندی در دولت دوازدهم

ربیعی پس از رأی اعتماد: نیازمندان توانمند می شوند

عکس/ ورود امیر حاتمی به وزارت دفاع

ظریف: حفظ برجام، روابط با همسایگان و دیپلماسی اقتصاد مقاومتی از مهم ترین اولویت ها وزارت خارجه در دوره جدیداست

ویژه برنامه شهادت امام جواد در میدان امام حسین

تصاویری از آتش سوزی کوه خامی

ظریف: حفظ برجام، روابط با همسایگان و دیپلماسی اقتصاد مقاومتی از مهم ترین اولویت ها وزارت خارجه در دوره جدیداست

مشرق بررسی می کند؛ نهاوندیان فرمانده اقتصادمقاومتی می شود؟/ ارتباط میان معاونت اقتصادی رییس جمهور با وزیر شدن شریعتمداری

تصاویر/ اولین جلسه هیات دولت دوازدهم

اتوبوس های دوطبقه در تهران/ عکس

محمد باقر مقدسی, زهرا عامری ازدواج اجباری؛ از ممنوعیت انگاری تا جرم انگاری

دولت در برابر وعده هایی که روحانی در تبلیغات انتخاباتی داد بی طرف نماند

وجود سه پایه کج درسیستم بانکداری کشور/ نظام بانکی ایران مشوق تولید نیست

قم میزبان؛ همایش گرامیداشت روز جهانی مسجد

روزنامه استخدامی استان خراسان رضوی و شهر مشهد | دوشنبه 30 مرداد 96

دل نوشته شهادت امام جواد (ع)

سعید خرازی: ­طرفین به تعهدات خود در توافقنامه حج پای بند بوده اند

آیا بحار الانوار از کتب معتبر شیعه است؟

تست روانشناسی تبدیل جوجه اردک زشت به قو

چگونه رفتار قاطعانه داشته باشیم؟

خروج نیروهای امنیتی از منزل کروبی دروغ محض است/ صدور کیفرخواست انتخاباتی برای 12 استاندار و فرماندار

علی ایمانی، علی اصغر قاسمی سیاست گذاری خدمت سربازی و فرایند ملت سازی در ایران

ضرورت تربیت طلاب انقلابی و زمان شناس در مدارس

پُست عجیب «آزاده نامداری» درباره وداع!

حفظ برجام و جلوگیری از بدعهدی های آمریکا، اولویت های سیاست خارجیِ دولت دوازدهم / ایجاد معاونت اقتصادی در وزارت خارجه

تقاضای خاتمی از رهبر انقلاب به روایت کیهان

حفظ برجام و جلوگیری از بدعهدی های آمریکا، اولویت های سیاست خارجیِ دولت دوازدهم / ایجاد معاون اقتصادی در وزارت خارجه

اظهارات وزرای کشور، راه، دفاع و کار بعد از رای اعتماد

واکنش امیری به یک ادعا درباره روحانی و بی طرف

پربحث ترین اخبار خبرگزاری فارس در 29 مرداد

پست جدید حسن روحانی در اینستاگرام+ عکس

بازتاب رای اعتماد به کابینه دولت جدید روحانی در رسانه های خارجی

ظریف: برای حفظ امنیت خود نیاز به چتر حمایت خارجی

یک تغییر در روش بودجه ریزی کشور

سردار سنایی: تکفیری ها اعتقادی به جنگ با اسراییل ندارند

روایت تاجگردون از رای عدم اعتماد مجلس به «بیطرف»

آذری جهرمی: هیچ مجموعه ای در نظام اعتقاد به ایجاد محدودیت در ساختار ارتباطی ندارد

هیچ مجموعه ای در نظام اعتقاد به ایجاد محدودیت در ساختار ارتباطی ندارد

سیدرضا صالحی امیری با پیامی از وزارت ارشاد خداحافظی کرد

ایجاد صلح و سازش اولویت اول شورای حل اختلاف است

چه کسی بر کرسی شهرداری اصفهان می نشیند؟/ ابطحی یا نوروزی

قدردانی بشار اسد از رهبر معظم انقلاب به سبب کمک های ایران به دمشق

روحانی و «برند»های کابینه اش / پاسخ رییس جمهوری به شایعات در مورد جهرمی

روایت تاجگردون از رای عدم اعتماد مجلس به «بیطرف»

پیام قدردانی وزیر ارتباطات دولت دوازدهم پس از اخذ رای اعتماد مجلس

سه بانوی کابینه در نخستین جلسه هیات دولت دوازدهم + تصویر

پوستر | سردار سلیمانی: اینکه در جامعه مدام بگوییم او بی حجاب و این باحجاب است یا اصلاح طلب و اصولگراست، پس چه کسی می ماند؟

حمام قاجاری، یا ویرانه ی جنگ جهانی دوم؟

پیام قدردانی وزیر ارتباطات دولت دوازدهم پس از اخذ رای اعتماد مجلس

برنامه های دفاعی، موشکی و سپاه قدس حمایت می شود

چرا بیطرف نتوانست از مجلس رای اعتماد بگیرد؟

تزیین کباب تابه ای

پربیننده ترین اخبار خبرگزاری فارس در 24ساعت گذشته

جمع یاران روحانی جمع شد/سابقه اعضای کابینه دوازدهم+جدول

تامین امنیت ورابطه بدون تنش دو پیش زمینه جذب سرمایه های خارجی

نکات جالب از 4خبر ویژه امروز دوشنبه 30 مرداد 1396

سومین سالگرد شهدای گمنام شهرستان جویبار

برخورد راحت و صمیمی پروفسور فلسفه آمریکایی/سختی انتقال پول بین بانکی در آمریکا

علت مرگ نهنگ 12 متری در دست بررسی است

کاخ سفید همچنان تلفات می دهد؛ استعفای استیو بَنن، استراتژیست ارشد کابینه ترامپ

غلامحسین الهام, محمدرضا عبدیان واکاوی نظریات فقهی ـ حقوقی درباره قتل در فراش

پیام وزیر ارتباطات پس از اخذ رای اعتماد مجلس

جمهوری اسلامی به برکت انقلاب بهره مند از رهبری عادل و فقیه است

مهم ترین دستاورد جشنواره کتابخوانی رضوی امر به معروف است

آیین تکریم و معارفه رییس اداره اوقاف محمودآباد

عکس/ دریاچه چیتگر تهران

داود فیرحی: تاملی در مفهوم انواع صلح ؛ صلح ابتدایی می تواند راهگشای مسئله بانک ها و... باشد

دولت ترامپ تروریسم نشات گرفته از برتری جویی سفیدپوستان را نادیده می گیرد

پایان انتظار خانواده های سه شهید

جمع یاران روحانی جمع شد

به بهانه ی بررسی صلاحیت وزرای پیشنهادی کابینه در مجلس، مدیران تراز جمهوری اسلامی ایران در مکتب امام کدام اند؟

دهمین یادواره شهدای شهرک شاهد بجنورد

شیائومی و گوگل موبایل می سازند

افزایش فروش گوشی های سری موتو Z

عرضه گلکسی نوت 8 در 24 شهریورماه

احتمال عرضه نوکیا 8 با قیمت پایین تر

برندسازی در تیم اقتصادی

عرضه بازی مبارزه ای Tekken7 برای گوشی های هوشمند

تبلت هایی با امکانات ویژه برای کودکان

چشم مخصوص روبات ها ساخته شد

ساعت جدید اپل بدون نیاز به آی فون

با این کوله پشتی موبایلتان را شارژ کنید

ظریف: برای حفظ امنیت خود نیاز به چتر حمایت خارجی نداریم

اضافه شدن امکانات جدید به پلت فرم AMP گوگل

بیطرف قربانی بحران آب شد

آخرین وضعیت لژیونر ایرانی در اف سی سئول

جلسه ویژه با شرکت کنندگان در مناقصه میدان آزادگان

نیروی زمینی سپاه در برقراری امنیت پایدار در مناطق مرزی اقدامات مهمی را انجام داده است

مرتضی حاجی:/عملکرد منتخبان انتخابات اخیر ضامن ادامه موفقیت های اصلاح طلبان است

مقایسه آرای وزرای 2 کابینه روحانی/ رای 6 وزیر بیش از قبل

سه نکته درباره حکم جدیدمجمع تشخیص مصلحت نظام

پس از مدت ها سازوکار جدیدی در وزارت خارجه به عنوان معاونت اقتصادی به وجود آمده است

قدردانی مهندس زنگنه از حسن اعتماد نمایندگان ملت

امسال، دوره طلایی توسعه شبکه ریلی است/ بهره برداری از 919 کیلومتر خط ریلی جدید

اعلام نتایج نهایی پذیرفته شدگان مرکز تخصصی موعود

نکات مهم سخنان امروز سرلشکر سلیمانی

کابینه دوازدهم رأی اعتماد گرفت/ فقط وزیر نیرو رأی نیاورد

نایب رییس شورای عالی سیاست گذاری اصلاح طلبان:/روحانی نمی تواند از درخواست 24 میلیونی برای رفع حصر بی تفاوت بگذرد

12 وزیر روحانی بیش از 200 رای+عکس

معرفی 5 کتاب برتر در حوزه بازاریابی و کسب وکار

دولت با رأی اعتماد رسمیت یافت/حالا نوبت کار برای مردم است

امیر حیدری از نمایندگان برای رای اعتماد به امیرحاتمی قدردانی کرد

انتخاب بطحایی؛ یک گام به جلو یا بازگشت به عقب؟

پیام تبریک مدیرعامل پست بانک به وزیر ارتباطات

طرح سوال از رییس جمهور منتفی نشده است/ سوال کنندگان هنوز پیگیری می کنند

زمینه سازی اشتغال 10 هزار نفر در استان ایلام

کشتی غرق شده مهاجران اروپای شرقی به ایران رسید

پیام قدردانی آذری جهرمی پس از اخذ رای اعتماد مجلس

«نهاوندیان» معاون اقتصادی رییس جمهور شد

حضور فعال شبکه بهداشت و درمان امیدیه در مراسم نماز جمعه

تعیین 60 شاخص برای انتخاب نامزد نهایی اصولگرایان

رقابت مدیران بیمه ای برای ارسال پیام تبریک به کرباسیان

دکتر عارف:/روحانی با پشتوانه رای بالای برخاسته از گفتمان اصلاح طلبی باید به مطالبات به حق مردم پاسخ بدهد

پیام تبریک دبیرکل کانون دفاتر پیشخوان دولت به وزیر ارتباطات

حکیمی پور:الحاق شورای هماهنگی اصلاحات به شورای سیاستگذاری کذب است

«سردار دهقان» مشاور فرماندهی کل قوا در حوزه صنایع دفاعی شد

روزنامه استخدامی استان همدان | دوشنبه 30 مرداد 96

اتفاقات کم سابقه در مجلس!

احمدی نژاد در لباس جدید! / کاریکاتور

فرامرزیان:/هیچگونه مصاحبه ای درخصوص وزرای پیشنهادی انجام ندادم/شورای عالی درباره وزرای پیشنهادی موضع گیری نداشته است

سرفصل های کارگاه آموزشی مدیریت استراتژیک روابط عمومی اعلام شد

نماینده پارلمان جمهوری آذربایجان اعلام کرد؛ قرارداد جامع صلح قره باغ در حال آماده شدن است

آخوندی باید پس از سانحه قطار تبریز – مشهد، برای التیام درد بازماندگان استعفا می داد

روزنامه استخدامی استان قم | دوشنبه 30 مرداد 96

بررسی برنامه وزرای پیشنهادی به پایان رسید/ آخرین دفاع رییس جمهور از گزینه های وزارت/ روحانی: وظیفه وزارت خارجه «حراست از برجام» و ایستادن مق

اولین حکم وزیر ارشاد دولت دوازدهم/ محمد سلگی سرپرست معاونت فرهنگی شد

سرفصل های کارگاه آموزشی کارگاه مدیریت استراتژیک روابط عمومی اعلام شد

افزایش 3 برابری زائران اهل تسنن در حج تمتع 96

نامه مادربزرگ اصغر به رییس جمهور

10 چهره مشهوری که پس از مدتی افول بار دیگر خود را به قله های افتخار و شهرت رساندند

تلاش برای جاانداختن گفتمان بازآفرینی شهری در بین مهندسان

خطری که در کمین کارت های بانکی شماست!

نرم افزار "با فرزانگان (1)" رونمایی می شود

برای حفظ امنیت خود نیاز به چتر حمایت خارجی نداریم/ ایران هراسی برای فراموشی آرمان فلسین است

انتخابات 96 را در کمال آرامش و بر اساس اصل بی طرفی برگزار می کنیم

فرخنده حاجی زاده داستان هایی بدون مکان و نام می نویسد

«سیدضیاء هاشمی» به عنوان سرپرست وزارت علوم معرفی می شود

دلسوزی ژنرال برای نمایندگان ادوار

رای اعتماد مجلس به 16 وزیر پیشنهادی

محیط زیست گریبان بی طرف را گرفت

کاندیداها مراقب سلامت روان مردم باشند

کاندیداها مراقب سلامت روان مردم باشند