مطالب مرتبط:
انتقاد به پخش نشدن زنده مناظره های انتخاباتی
مناظره های انتخاباتی پخش زنده نمی شود
درخواست رییس سازمان صدا و سیما برای پخش زنده مناظره های انتخاباتی
درباره پخش زنده مناظره های انتخاباتی
درباره پخش زنده مناظره های انتخاباتی
5 + 1
یارانه ها
مسکن مهر
قیمت جهانی طلا
قیمت روز طلا و ارز
قیمت جهانی نفت
اخبار نرخ ارز
قیمت طلا
قیمت سکه
آب و هوا
بازار کار
افغانستان
تاجیکستان
استانها
ویدئو های ورزشی
طنز و کاریکاتور
بازار آتی سکه
جمعه، 1 اردیبهشت 1396 ساعت 18:552017-04-21سياسي

مناظره های انتخاباتی باید زنده پخش شود


خطیب موقت نماز جمعه تهران با بیان اینکه مناظره های انتخاباتی باید زنده پخش شود، گفت: مناظرات زنده انتخاباتی می تواند به بصیرت افزایی مردم برای انتخاب کاندید اصلح کمک کند.

- آیت الله محمدعلی موحدی کرمانی در خطبه های نماز جمعه این هفته تهران با اشاره به این مسئله که باید دل خود را مکان خدا قرار دهیم و بکوشیم که آن را پاک نگاه داریم، اظهار داشت: باید از خود بپرسیم که در زندگی از چه مواردی لذت می بریم و باید به دنبال لذاتی بالاتر از لذات مادی بود که در شأن آدمی باشد.

وی ادامه داد: باید به یاد خدا باشیم و با اُنس با خدا بتوانیم به دنبال آنچه که در شأن انسان و هدف از خلقت انسان بوده است، برویم.

امام جمعه موقت تهران با تقدیر از نیروهای مسلح و امنیتی کشور به مناسبت روز ارتش و سالروز تأسیس سپاه پاسداران گفت: امروز ما در کشور امنیت خوبی را داریم که این مسئله را باید با در نظر گرفتن شرایط ناامن منطقه و کشورهای اطراف خودمان ببینیم و همین جا از خداوند می خواهم که این عزیزان نظامی و امنیتی را مُزد فراوان عنایت کند.

آیت الله موحدی کرمانی در خصوص مسئله حج اظهار داشت: مسئولین حج می کوشند که امسال حجاج ایرانی را به مناسک حج اعزام کنند که جای تقدیر و تشکر دارد اما باید به آنها بگویم که به وعده های آل سعود اطمینان نکنید؛ اگر آنها وعده ای دادند که امنیت حجاج ایرانی را تضمین می کنیم ، نباید به این جملات آنها خوش بین باشیم چرا که هنوز آلام فاجعه منا را داریم و زخم های آن در دل ما التیام پیدا نکرده است.

وی با بیان اینکه رژیم سعودی باید تضمین دهد که اگر کوچک ترین تهدیدی علیه حجاج ایرانی پدید آمد، پاسخگو باشند، تصریح کرد: شما مسئولین هم باید امنیت حجاج را صددرصد تضمین بدهید، چرا که حجاج ایرانی به شما مسئولین اطمینان می کنند و همانطور که می دانید اگر امنیت در سفر حج نباشد، این سفر واجب نیست.

عضو مجلس خبرگان رهبری افزود: مسئولین به شعار سال که همان توجه به اشتغال و تولید است، اهتمام ویژه ای داشته باشند و بدانند که قوام ما در برخورداری از اقتصاد سالم است و همه باید به این مسئله توجه بیشتر و جدی تری داشته باشند.

آیت الله موحدی کرمانی تصریح کرد: آمریکا خباثت خود را هر روز بیشتر می کند، دولت جدید آمریکا که در شعارهای انتخاباتی خود گفته بود ما به هیچ جا کاری نداریم و به مسائل داخلی خود می پردازیم ، هنوز چند روز نگذشته، می بینیم که به همه جا کار دارد.

سوریه را آن طور موشک باران می کنند.

وی ادامه داد: این سیاست همیشگی آمریکا بوده است که کشورهای ضعیف را پایمال می کند، اما ما باید به آنها نشان دهیم که قدرت و توانمندی ما به اندازه ای است که اگر بخواهیم جواب دشمن بدخواه خود را بدهیم، این پاسخ برای آنها به گونه ای خواهد بود که تا ابد پشیمان گردند.

خطیب موقت نماز جمعه تهران با اشاره به فضای انتخاباتی کشور گفت: ما امتحان و گردنه صعب العبوری را در روز 29 اردیبهشت ماه پیش روی داریم و مردم باید به حساسیت انتخابات و جایگاه رفیع آن توجه داشته باشند.

وی خاطرنشان کرد: معنای این جایگاه رفیع آن است که شما مردم با حضور گسترده خود قدرت کشور را نشان می دهید و می گویید حکومت پشتوانه قوی و گسترده مردمی دارد .

آیت الله موحدی کرمانی افزود: مردم بکوشند به طور گسترده ای پای صندوق ها حاضر شوند و نظام را تقویت کنند.

بکوشید و دقت کنید، کاندید اصلح را بشناسید، نکات مثبت و منفی نامزدها را لحاظ کنید و گول چهار کلمه تبلیغاتی آنها را نخورید، چرا که اکثر نامزدها سعی می کنند در تبلیغات از خودشان تعریف کنند.

عضو مجلس خبرگان رهبری تصریح کرد: شما باید واقعیات را تشخیص دهید و اگر چنین نشود، جایز نیست که بدون تشخیص رأی دهید؛ بنابراین دقت و همت لازم را برای شناخت کاندید اصلح و رشد سیاسی خود نشان دهید.

وی با اشاره به بحث برگزاری مناظرات انتخاباتی به صورت زنده و یا غیر زنده آن گفت: اینکه گفته می شود مناظرات به صورت زنده باشد یا نه که البته همچنان این بحث جاری است، به نظر من باید این مناظرات به صورت زنده برگزار شود.

مگر غیر این است که می گوییم مردم باید بصیرت داشته باشند؛ یکی از راه های بصیرت همین است که مردم بتوانند به طور زنده ببینند که آیا فرد کاندید شده برای انتخابات مدیر و مدبر است یا نه و اینکه به طور زنده ببینند که افراد کاندید شده، چگونه صحبت می کنند و نقاط مثبت و منفی آنها را تشخیص دهند.

آیت الله موحدی کرمانی اظهار داشت: تاییدشدگان انتخابات وعده های غیرقابل عملی را ندهند؛ وعده ای بدهند که در حد توان آنها باشد، چرا که ممکن است کسی بر اساس آن وعده ها رأی بدهد که در آن صورت مشروع نیست.

امام جمعه موقت تهران با بیان اینکه کشور ما جمهوری اسلامی است و باید مردم به کسی رأی بدهند که پایبند به اسلام باشد، گفت: یک حکم، سخن و عمل غیراسلامی در این کشور مشروع نیست؛ باید فرد انتخاب شده، دردِ دین داشته باشد، توصیه های امام (ره) را عملی کند و به رهنمودهای رهبری پایبند باشد و نه صرفاً شعار دهد.

وی با اشاره به اینکه یکی از حکمت های روزه گرفتن این است که پولدار دردِ فقیر و گرسنه را بفهمد، افزود: رییس جمهور کشور ما هم باید به یاد فقرا باشد، درد آنها را بداند، ساده زیست باشد و هواداران و نزدیکان خود را بر کسی ترجیح ندهد.

رییس جمهور ما باید کسی باشد که اقتصاد را رونق دهد، تولید و اشتغال را جدی بگیرد و بتواند مشت محکمی بر دهان انگلیس و آمریکا بزند.

عضو مجلس خبرگان رهبری در ادامه برشمردن ویژگی های کاندیدای اصلح تصریح کرد: رییس جمهور باید کسی باشد که از کار و فعالیت خسته نشود، به سوگندی که با مردم می خورد، وفادار باشد، جواب نامه های مردم را بدهد و بتواند بیت المال را به همه مردم بخصوص ضعفا برساند.

آیت الله موحدی کرمانی ادامه داد: به کاندیداهای تایید شده، توصیه می کنم بکوشند قانون را در نظر بگیرند و آنهایی هم که تایید نشدند، اگر اعتراضی دارند از راه قانونی اقدام کنند که در نهایت شورای نگهبان با بررسی اعتراض آنها، پاسخ نهایی را خواهد داد.

وی افزود: وقتی شورای نگهبان جوابی را داد، کاندیداهای تایید نشده جنجال به راه نیندازند و به قانون تمکین کنند.

کسانی که تایید نشدند ممکن است آدم های خوب، مفید و قوی باشند اما مسئله این است که آیا برای ریاست جمهوری هم مفید هستند یا نه که نکته اینجا است و در کل توصیه می کنم که همه به قانون پایبند باشند.

خطیب موقت نماز جمعه تهران با اشاره به اینکه ماجرای سال 88 هم از همین جا شروع شد که برخی به قانون عمل نکردند و برای خودشان بی آبرویی رقم زدند، گفت: آنچه که مجلس، تصویب و شورای نگهبان تایید می کند، این قانون و اسلام است و کسی که آن را قبول نداشته باشد، در برابر اسلام ایستاده است.

آیت الله موحدی کرمانی در پایان ابراز امیدواری کرد انتخاباتی باشور و با بصیرت همراه با اخلاق اسلامی و به دور از اسراف صورت گیرد.


کلید واژه ها: حجاج ایرانی - مناظره های انتخاباتی - موحدی کرمانی - امنیت - انتخاب - آیت الله محمدعلی موحدی کرمانی - ایرانی - خطیب موقت نماز جمعه تهران - آیت الله - حجاج - کرمانی - آمریکا - نماز جمعه - خطبه های نماز جمعه - کشور - مجلس خبرگان رهبری - تهران - موحدی - نماز جمعه تهران - سپاه پاسداران - زنده - جمعه - مناظره - نیروهای مسلح - خبرگان رهبری - مجلس خبرگان - انسان - کوچک ترین - وعده - نماز

آخرین اخبار سرویس:
طرحی جالب از سفر ترامپ به عربستان سعودی

پوستر طرح بزرگ قرآنی 1451 رونمایی شد+عکس

وضعیت آموزش در استان های کشور

دولت دوازدهم اولویت خود را اصلاح نظام بانکی قرار دهد

توقع طرفداران روحانی از روحانی بعد از انتخاب/ ریشه گرایش به مهاجرت چیست؟/ طبیعت قربانی تفریح هیجانی اقشار مرفه

روایتی از قلب اندوهناک و قامت برافراشته فاتحان خرمشهر

جشن بزرگ حامیان دکتر روحانی در اهواز

نظرسنجی بزرگ فرتاک نیوز؛ آیا موافق محسن هاشمی رفسنجانی به عنوان شهردار تهران می باشید؟

لزوم تعیین وضعیت نیروهای حق التدریس و معلمان

شورای نگهبان صحت انتخابات را تأیید کند آمار آرای تفکیکی استان ها را اعلام می کنیم/ یک میلیون نفر نتوانستند رأی بدهند/رای گیری ادامه می یافت آرای هر دو به نسبت افزایش می یافت

واگذاری تامین نیروی انســانی جهت جمــع آوری زباله

ساعت کار مربیان بهداشت مدارس کاهش نمی یابد

آقای خواننده به همراه پسر بامزه اش/ عکس

بازگشت پیکر 130 شهید تازه تفحص شده از طریق آبراه اروند

کوهنورد ایرانی بدون اکسیژن و «شرپا» هفتمین قله بلند جهان را فتح کرد

پربحث ترین اخبار خبرگزاری فارس در 2خرداد

دانلود آهنگ جدید میلاد سزار بنام فرشتهای بد 2

کشف تصویر واقعی از رییسعلی دلواری

در گفتگوی ویژه خبری؛ وزیر کشور: 4 میلیون نه، ولی 1 میلیون نفر پشت صف رأی جا ماندند!

جشن بزرگ تکرار حضور در یزد

مانیتورینگ جام/ خیانت به رأی تهرانی ها و خطر بازگشت احمدی نژاد!

روزنامه استخدامی استان اصفهان | عصر چهارشنبه 3 خرداد 96

چرا وزارت کشور آمار تفکیکی آرای استان ها را اعلام نمی کند؟

غافلگیری مجری زن پس از 48 سال کار |عکس

جدیدترین تصاویر از قمر زحل

درباره انتخاب «شهردار تهران» مردادماه تصمیم می گیریم

کشف تصویر واقعی از رییسعلی دلواری پس از یک قرن

یورش به بیت شیخ عیسی قاسم اوج شقاوت و خباثت آل خلیفه است/خواهان آزادی بی قید وشرط این عالم دینی هستیم

کمپین 16 میلیونی و کابینه دوم روحانی

تصاویری زیبا از آسمان پکن بعد از یک روز بارانی

رییس سابق سیا: به روسیه درباره دخالت درانتخابات آمریکا هشدار داده بودم

خاطره ای از رهبر انقلاب درباره فتح خرمشهر

سلامی دوباره به تدبیروعقلانیت ** نازنین باباخانی

29 اردیبهشت و آری به صداقت ** کرم محمدی

اولویت های دولت دوازدهم برای ریشه یابی مشکلات اقتصادی

قرآن رأس اسلام و صحیفه سجادیه ویترین دین است

رادیو سلامت همراه روزه داران

آیت الله طاهری شیرازی(ره) مانند ستاره آسمانی در بین مردم بود

پس از تایید صحت انتخابات توسط شورای نگهبان آمار تفکیکی استان ها اعلام می شود

فرماندهان هوانیروز ارتش و سپاه را بشناسید + عکس

کامپیوتکس 2017 را با پوشش اختصاصی سخت افزار دنبال کنید

«آزمون بزرگ» پیش روی شورای شهر پنجم /عیارسنج انتخاب شهردار تهران

گریز از دام عوام فریبی

تاکید ایران و روسیه بر ضرورت مقابله با تروریسم در سوریه و عراق

وزیر کشور: شیرینی انتخابات را با اخبار جعلی تخلفات تلخ نکنید/ تمام فیلم های منتشرشده درباره جعل تعرفه ها ساختگی است/ در تهران هر 48 ثانیه از مردم رای گرفتیم/ حدود یک میلیون نفر نتوانستند رای بدهند

تصاویر ... مردم بحرین خود را به منزل آیت الله قاسم رساندند

ارائه 200 شکایت نامزدهای شورای شهر به فرمانداری تهران/بازشماری آرا منوط به نظر هیئتهای اجرایی و نظارت

جشن پیروزی هواداران حسن روحانی - استان ها

رییس جمهوری قدردان رای بالای مردم استان کرمانشاه به تدبیر و امید خواهد بود

سلامی دوباره به تدبیروعقلانیت ** نازنین باباخانی

فرهنگ بسیجی رقم زننده سوم خردادها

دل نوشته یک بیکار: ناامید نشوید

اهانت بی سابقه وزیر بهداشت به منتقدان دولت! +عکس نوشت

فرصت عبور نفتی ایران از ترامپ

واکنش محسن هاشمی به انتخاب شهردار تهران

روزنامه استخدامی استان خراسان شمالی و شهر بجنورد | چهارشنبه 3 خرداد 96

بحث منزلت و معیشت اصلی ترین درخواست معلمان

عکس/ کبودی زیر چشم عباس جدیدی بر اثر مشت علیرضا دبیر

وزیر کشور:تخمینم این است یک میلیون نفر نتوانستند رأی بدهند

شورای نگهبان صحت انتخابات را تأیید کند آمار آرای تفکیکی استان ها را اعلام می کنیم/ تخمینم این است یک میلیون نفر نتوانستند رأی بدهند

فاطمه نیازکار، هادی صادقی جنسیت و روح در مبانی حکمت متعالیه با تأکید بر دیدگاه آیت الله جوادی آملی

گفت و شنود؛ پیامک!

نگاهی دوباره به شعار سال اقتصاد مقاومتی؛ یک تیر و دو نشان

عناوین روزنامه های سیاسی 3 خرداد 96/ اعتراض به فریب انتخاباتی +تصاویر

پیامک تبریک آغاز ماه مبارک رمضان

تا سال 1400 فقر مطلق را از جامعه ایران حذف می کنیم

یادداشتی از سعید حجاریان:/نِه دستاورد دوم خرداد

وزیر کشور: شیرینی انتخابات را با اخبار جعلی تخلفات تلخ نکنید/ در تهران هر 48 ثانیه از مردم رای گرفتیم/ حدود یک میلیون نفر نتوانستند رای بدهند/ بیشترین مشارکت در یزد و مازندران و کم ترین در خراسان جنوبی و قم بود

پاسخ وزیر کشور به اعتراضات و شایعات انتخاباتی

50 درصد کمبود کلاس درس مربوط به مسکن مهر است

تعیین هیات رییسه موقت و تشکیل دبیرخانه شورای منتخبان تهران/ الویری رییس شد

اگر قراردادهای جدید نفتی به امضاء برسد شاهد اشتغال آفرینی بزرگی در کشور خواهیم بود

علیرضا رحیمی:/مغایرتی در بازشماری آرا مشاهده نشد

افتتاح یک موسسه اسلامی توسط روحانی شیعه در میشیگان

مخالفت دیوان عدالت با کاهش ساعت کار مربیان بهداشت مدارس

انتقال تجارب موفق حوزه سلامت کشورها از مهم ترین های دستاوردهای اجلاس ژنو

مبلغان و مفسران در ماه مبارک رمضان به نیازهای کاربردی مردم توجه کنند

تصاویر/ خیابان های منچستر بعد از حمله خونین داعش

وزارت نفت چند قدم تا اجرای نخستین تکلیف خود فاصله دارد؟

صدراعظم نوری: مردم خواهان شورای پاک هستند

29 اردیبهشت و آری به صداقت ** کرم محمدی

محمد کیانوش راد:/اهداف سال 76 در رای دوباره به روحانی نمایان شد

مسجدسلیمان بیشترین رای را به آقای روحانی داد

نتایج شورای شهر زاغه+آرا

دست و پا زدن وفاداران شیخ عیسی قاسم در خون خود در سایه سکوت جهانیان

تکلیف یارانه های نقدی در دولت دوازدهم چه می شود؟

سند 2030 دامی حساب شده برای تحت سلطه قرار دادن کشورها است

نامگذاری میدانی به نام فرج الله سلحشور

مروری بر سوابق نمایندگان شورای پنجم تهران + تصاویر

پیام تبریک نخست وزیر مجارستان به روحانی

درخواست جدید تتلو از امام جمعه مشهد | تصویر

رییس جمهوری مشهد را به مقصد تهران ترک کرد

کوهنورد ایرانی بدون اکسیژن و شرپا هفتمین قله بلند جهان را فتح کرد+عکس

پخش مسابقات قرائت قرآن در تلویزیون، در ماه مبارک رمضان

حامیان روحانی درصدد تحمیل افکار خود به دست اندرکاران نفت نیوز نباشند/ نسبت به حمایت از آقای رییسی افتخار می کنیم

عبدالله ناصری:/29 اردیبهشت مردم در مسیر دوم خرداد گام برداشتند

روزنامه استخدامی استان کرمان | چهارشنبه 3 خرداد 96

اهمیت گفتن رابطه قبلی به همسر

روحانی: تلاش ما عمل به وعده هایی است که به مردم داده ایم

سایت دسترسی آزاد به اطلاعات دولت آغاز به کار می کند

روایت شهادت سرداری که به جشن فتح خرمشهر نرسید

تکذیب شایعه ای دیگر درباره جمشید مشایخی

دو میلیون ندادم از لیست امید خط خوردم!

تصاویر کمتر دیده شده از حضور سید ابراهیم رییسی در وزارت نفت بعنوان عضو هیئت عالی نظارت بر منابع نفتی

مختصات تمدن مهدوی

دیدار شمخانی با دبیر شورای امنیت ملی روسیه

شورای نگهبان صحت انتخابات را تأیید کند آمار آرای تفکیکی استان ها را اعلام می کنیم/ تخمینم این است یک میلیون نفر نتوانستند رأی بدهند

امیر فهمیده: هنرمندان از هزاران، هزار اتفاق دفاع مقدس اثر هنری خلق کنند/ جعفری: نسل امروز نیاز دارد از دریچه هنر دفاع مقدس را ببنید

روزنامه استخدامی استان همدان | چهارشنبه 3 خرداد 96

هماهنگی آمریکا و عربستان برای ایجاد جنگ اقتصادی/ روحانی به دنبال جهش روابط با اروپا باشد

اجرای طرح «ضیافت الهی» در بقاع متبرکه کاشان

دکتر ایدنی: در کشورمان مانند یک جزیره امن، از سطح امنیت بالایی برخورداریم

فراخوان آثار دوازدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط عمومی

یادداشتی از هادی خانیکی؛/جنبش اصلاحات از خرداد 76 تا اردیبهشت 96

اعلام حمایت بانکداران از دولت دوازدهم

برگزاری نخستین همایش «حقیقت مهدویت» در لندن

تهدیدات گروهک های تروریستی خنثی شد

رییس جمهور وارد مشهد شد

استقرار یک میلیون نفر جمیعت طی 5 سال از شرق چابهار تا جنوب میناب

روزیاتو: 16 اتفاق و حقیقت باورنکردنی که با شنیدن آن ها به شدت شگفت زده خواهید شد

تدوین برنامه جامع جهت جلوگیری از بیکاری بهره برداران جنگل

شهرداری منطقه 7 میزبان برگزاری نخستین همایش هوش اقتصادی

عذرخواهی معاون رییس جمهور از معلولان

عکس/ ابراز همدردی کی روش با کشته شدگان شهر منچستر

روستاهایی که قربانی شیطنت های انتخاباتی شدند

تصویری از حادثه پلاسکو که برنده مسابقه نشنال جئوگرافیک شد

33 سال پیش در چنین روزی پیام ویژه اسد به رییس جمهور

غرب به سوی برهنگی رفته است/اتحاد علمای اسلام و مسیحیت لازمه تحکیم بنیان خانواده در جهان

عکس زیرخاکی از مجری محبوب دهه شصت

کرسی اثرگزاری فرق کلامی و گروه های سیاسی در آموزه های مهدویت

نماهنگ | معجزه ی بزرگ فتح خرمشهر

نماهنگ | گنجینه عظیم دفاع مقدس

6 روز گذشت که مجوز پرواز گرفت!

گزارش تصویری از کمیسیون های تخصصی سیزدهمین همایش بین المللی دکترین مهدویت

احتمال اجماع دو فراکسیون در انتخابات هیئت رییسه مجلس

صفحه ویژه انتخابات96

نامه سید حسن رسولی به حسن روحانی:/حفظ و نگهداری سرمایه اجتماعی ایجاد شده در انتخابات خرداد 92 ضروری است

کتک کاری خجالت آور دو عضو کشتی گیر شورای شهر/ بینی جدیدی شکست

غفلت دستگاه های مربوطه از توجه به تحصیل دختران مناطق محروم/ ردیف جداگانه پیش بینی شود

دکتر خدادادی: انتخاب مجدد دکتر روحانی، تکمیل کننده جشنهای اعیاد شعبانیه بوده است

روش های جدید حفاظت از استیل در صنعت ساختمان جهان

اطلاع نگاشت | سفارش و تأکید می کنم

استخدام فرکار،سالن دار در دشت بهشت در کرمان

انتخاب قاطع روحانی: پلی میان دوم خرداد 76 وبیست و نهم اردیبهشت 96

پس از تایید صحت انتخابات توسط شورای نگهبان آمار تفکیکی استان ها اعلام می شود

استقبال از حامد علیزاده در فرودگاه مشهد

قویترین و غول پیکرترین توربینهای بادی دنیا

شفاف سازی بخشی جواب نمی دهد

مراسم سالگرد اولین شهید مدافع حرم کوهدشت برگزار می شود

استقبال از ماه رمضان در حرم رضوی

افق نامعلوم طرح تنفس جنگل های شمال کشور

خبر خوش دولت برای محرومان جامعه

اقدام عجیب کاندیدای بازمانده از شورای شهر جوانرود + عکس

اختصاص بودجه به گروه های مختلف مذهبی در جمهوری آذربایجان

33 سال پیش در چنین روزی سفیر محرمانه امریکا

بهترین بازیکن بازی استقلال خوزستان و الهلال معرفی شد

دسترسی به اطلاعات آزاد شد

وزارت کشور هر چه زودتر باید لیست تفکیک شده آراء انتخابات را اعلام کند

«سفیر رای» در جنوب

همرزمان «حاج غلام» از رشادت هایش گفتند

عذرخواهی معاون رییس جمهور از معلولان

بدون عنوان

ششمین نمایشگاه اینوتکس گشایش یافت

تصویر/ سلفی «آرش برهانی» با «رضا عنایتی»

روزنامه استخدامی استان اصفهان | صبح چهارشنبه 3 خرداد 96

در پیامی؛/حق شناس از مردم تهران قدردانی کرد

دکتر ایدنی: در این کشور مانند یک جزیره امن، از سطح امنیت بالایی برخورداریم

نظرسنجی بزرگ فرتاک نیوز؛ آیا موافق محسن هاشمی رفسنجانی به عنوان شهردار تهران می باشید؟

سیر توسعه انرژی های تجدیدپذیر در ایران

بازداشت 286 نفر در یورش به منطقه الدراز بحرین

عامل تقوا، ایمان و همدلی حماسه سوم خرداد سال 61 را ورق زد

انتخابات 96 | فردای پس از انتخابات

اظهار خرسندی شورای راهبردی اهل سنت از انتخاب دوباره روحانی

گردهمایی مسئولان فرهنگی و روابط عمومی دادگستری استان کرمان برگزار شد

به سوی شهرداری تمام شیشه ای

به زودی مردم بحرین تابعیت آل خلیفه را لغو خواهند کرد/دست پیدا و پنهان سران آل سعود در این فتنه انگیزی ها مشهود است

اشتباه عجیب انتخاباتی در زاهدان!

-اولویت های پژوهشی سال 96 پژوهشکده بیمه اعلام شد

مرگ عجیب نفر اول شورا یک روز پس از اعلام نتایج / علت مرگ او چه بود؟ + عکس

چرا نوزاد انسان بی پناه است؟

هر کس فضیلت اخلاقی بیشتری دارد در عصر ظهور مقدم تر است

سامانه دسترسی آزاد به اطلاعات راه اندازی شد

فرصت مناسبی است که ممنوع التصویری خاتمی و حصر خانگی در دولت دوازدهم مرتفع شود

پاسخ غیرکارشناسانه به بیانیه متخصصان صنعت نفت از طریق یک رسانه دولتی!

کاریکاتور/ ترامپ حقیرتر از کودکان چهار ساله

اعلام برنامه های آستان حضرت معصومه(س) در ماه مبارک رمضان

پاسخ انجمن صنفی روزنامه ‍ نگاران به مشاور وزیر

ایران میهمان افتخاری نمایشگاه بین المللی فرانسه

در پیامی؛/زهرا نژادبهرام از مشارکت مردم در انتخابات شوراها تشکر کرد

تجمع سپرده گذاران کاسپین مقابل مجلس

ابراز تاسف رییس حزب اعتدال لرستان از مسئولان دولت در استان

«امام شهر» خاک پای رزمندگان را طوطیای چشم می کرد

ترجیح می دهم پیش از تایید صحت انتخابات از سوی شورای نگهبان، آمار تفکیکی استان ها و صندوق ها را اعلام نکنم/ هیچ مورد امنیتی در فرایند انتخابات نداشتیم

اراده جدی ایران و روسیه برای اجرای توافقات جامع امنیتی

استخدام کارشناس بازرگانی آشنا به امور قراردادها در شرکت صیناکو

تصاویر؛تاثیر چشمگیـر آینه در دکوراسیون منزل

واکنش محسن هاشمی به انتخاب شهردار تهران

آرای لیست خدمت در 15 صندوق صفر بود/باید نظر مردم را پذیرفت

رییس جمهوری قدردان رای بالای مردم استان کرمانشاه به تدبیر و امید خواهد بود

تجلیل از فعالان روابط عمومی حوزه بهداشت ودرمان دانشگاه علوم پزشکی استان همدان

مناظره های انتخاباتی باید زنده پخش شود

مناظره های انتخاباتی باید زنده پخش شود