مطالب مرتبط:
انتقاد به پخش نشدن زنده مناظره های انتخاباتی
مناظره های انتخاباتی پخش زنده نمی شود
درخواست رییس سازمان صدا و سیما برای پخش زنده مناظره های انتخاباتی
درباره پخش زنده مناظره های انتخاباتی
درباره پخش زنده مناظره های انتخاباتی
5 + 1
یارانه ها
مسکن مهر
قیمت جهانی طلا
قیمت روز طلا و ارز
قیمت جهانی نفت
اخبار نرخ ارز
قیمت طلا
قیمت سکه
آب و هوا
بازار کار
افغانستان
تاجیکستان
استانها
ویدئو های ورزشی
طنز و کاریکاتور
بازار آتی سکه
جمعه، 1 اردیبهشت 1396 ساعت 18:552017-04-21سياسي

مناظره های انتخاباتی باید زنده پخش شود


خطیب موقت نماز جمعه تهران با بیان اینکه مناظره های انتخاباتی باید زنده پخش شود، گفت: مناظرات زنده انتخاباتی می تواند به بصیرت افزایی مردم برای انتخاب کاندید اصلح کمک کند.

- آیت الله محمدعلی موحدی کرمانی در خطبه های نماز جمعه این هفته تهران با اشاره به این مسئله که باید دل خود را مکان خدا قرار دهیم و بکوشیم که آن را پاک نگاه داریم، اظهار داشت: باید از خود بپرسیم که در زندگی از چه مواردی لذت می بریم و باید به دنبال لذاتی بالاتر از لذات مادی بود که در شأن آدمی باشد.

وی ادامه داد: باید به یاد خدا باشیم و با اُنس با خدا بتوانیم به دنبال آنچه که در شأن انسان و هدف از خلقت انسان بوده است، برویم.

امام جمعه موقت تهران با تقدیر از نیروهای مسلح و امنیتی کشور به مناسبت روز ارتش و سالروز تأسیس سپاه پاسداران گفت: امروز ما در کشور امنیت خوبی را داریم که این مسئله را باید با در نظر گرفتن شرایط ناامن منطقه و کشورهای اطراف خودمان ببینیم و همین جا از خداوند می خواهم که این عزیزان نظامی و امنیتی را مُزد فراوان عنایت کند.

آیت الله موحدی کرمانی در خصوص مسئله حج اظهار داشت: مسئولین حج می کوشند که امسال حجاج ایرانی را به مناسک حج اعزام کنند که جای تقدیر و تشکر دارد اما باید به آنها بگویم که به وعده های آل سعود اطمینان نکنید؛ اگر آنها وعده ای دادند که امنیت حجاج ایرانی را تضمین می کنیم ، نباید به این جملات آنها خوش بین باشیم چرا که هنوز آلام فاجعه منا را داریم و زخم های آن در دل ما التیام پیدا نکرده است.

وی با بیان اینکه رژیم سعودی باید تضمین دهد که اگر کوچک ترین تهدیدی علیه حجاج ایرانی پدید آمد، پاسخگو باشند، تصریح کرد: شما مسئولین هم باید امنیت حجاج را صددرصد تضمین بدهید، چرا که حجاج ایرانی به شما مسئولین اطمینان می کنند و همانطور که می دانید اگر امنیت در سفر حج نباشد، این سفر واجب نیست.

عضو مجلس خبرگان رهبری افزود: مسئولین به شعار سال که همان توجه به اشتغال و تولید است، اهتمام ویژه ای داشته باشند و بدانند که قوام ما در برخورداری از اقتصاد سالم است و همه باید به این مسئله توجه بیشتر و جدی تری داشته باشند.

آیت الله موحدی کرمانی تصریح کرد: آمریکا خباثت خود را هر روز بیشتر می کند، دولت جدید آمریکا که در شعارهای انتخاباتی خود گفته بود ما به هیچ جا کاری نداریم و به مسائل داخلی خود می پردازیم ، هنوز چند روز نگذشته، می بینیم که به همه جا کار دارد.

سوریه را آن طور موشک باران می کنند.

وی ادامه داد: این سیاست همیشگی آمریکا بوده است که کشورهای ضعیف را پایمال می کند، اما ما باید به آنها نشان دهیم که قدرت و توانمندی ما به اندازه ای است که اگر بخواهیم جواب دشمن بدخواه خود را بدهیم، این پاسخ برای آنها به گونه ای خواهد بود که تا ابد پشیمان گردند.

خطیب موقت نماز جمعه تهران با اشاره به فضای انتخاباتی کشور گفت: ما امتحان و گردنه صعب العبوری را در روز 29 اردیبهشت ماه پیش روی داریم و مردم باید به حساسیت انتخابات و جایگاه رفیع آن توجه داشته باشند.

وی خاطرنشان کرد: معنای این جایگاه رفیع آن است که شما مردم با حضور گسترده خود قدرت کشور را نشان می دهید و می گویید حکومت پشتوانه قوی و گسترده مردمی دارد .

آیت الله موحدی کرمانی افزود: مردم بکوشند به طور گسترده ای پای صندوق ها حاضر شوند و نظام را تقویت کنند.

بکوشید و دقت کنید، کاندید اصلح را بشناسید، نکات مثبت و منفی نامزدها را لحاظ کنید و گول چهار کلمه تبلیغاتی آنها را نخورید، چرا که اکثر نامزدها سعی می کنند در تبلیغات از خودشان تعریف کنند.

عضو مجلس خبرگان رهبری تصریح کرد: شما باید واقعیات را تشخیص دهید و اگر چنین نشود، جایز نیست که بدون تشخیص رأی دهید؛ بنابراین دقت و همت لازم را برای شناخت کاندید اصلح و رشد سیاسی خود نشان دهید.

وی با اشاره به بحث برگزاری مناظرات انتخاباتی به صورت زنده و یا غیر زنده آن گفت: اینکه گفته می شود مناظرات به صورت زنده باشد یا نه که البته همچنان این بحث جاری است، به نظر من باید این مناظرات به صورت زنده برگزار شود.

مگر غیر این است که می گوییم مردم باید بصیرت داشته باشند؛ یکی از راه های بصیرت همین است که مردم بتوانند به طور زنده ببینند که آیا فرد کاندید شده برای انتخابات مدیر و مدبر است یا نه و اینکه به طور زنده ببینند که افراد کاندید شده، چگونه صحبت می کنند و نقاط مثبت و منفی آنها را تشخیص دهند.

آیت الله موحدی کرمانی اظهار داشت: تاییدشدگان انتخابات وعده های غیرقابل عملی را ندهند؛ وعده ای بدهند که در حد توان آنها باشد، چرا که ممکن است کسی بر اساس آن وعده ها رأی بدهد که در آن صورت مشروع نیست.

امام جمعه موقت تهران با بیان اینکه کشور ما جمهوری اسلامی است و باید مردم به کسی رأی بدهند که پایبند به اسلام باشد، گفت: یک حکم، سخن و عمل غیراسلامی در این کشور مشروع نیست؛ باید فرد انتخاب شده، دردِ دین داشته باشد، توصیه های امام (ره) را عملی کند و به رهنمودهای رهبری پایبند باشد و نه صرفاً شعار دهد.

وی با اشاره به اینکه یکی از حکمت های روزه گرفتن این است که پولدار دردِ فقیر و گرسنه را بفهمد، افزود: رییس جمهور کشور ما هم باید به یاد فقرا باشد، درد آنها را بداند، ساده زیست باشد و هواداران و نزدیکان خود را بر کسی ترجیح ندهد.

رییس جمهور ما باید کسی باشد که اقتصاد را رونق دهد، تولید و اشتغال را جدی بگیرد و بتواند مشت محکمی بر دهان انگلیس و آمریکا بزند.

عضو مجلس خبرگان رهبری در ادامه برشمردن ویژگی های کاندیدای اصلح تصریح کرد: رییس جمهور باید کسی باشد که از کار و فعالیت خسته نشود، به سوگندی که با مردم می خورد، وفادار باشد، جواب نامه های مردم را بدهد و بتواند بیت المال را به همه مردم بخصوص ضعفا برساند.

آیت الله موحدی کرمانی ادامه داد: به کاندیداهای تایید شده، توصیه می کنم بکوشند قانون را در نظر بگیرند و آنهایی هم که تایید نشدند، اگر اعتراضی دارند از راه قانونی اقدام کنند که در نهایت شورای نگهبان با بررسی اعتراض آنها، پاسخ نهایی را خواهد داد.

وی افزود: وقتی شورای نگهبان جوابی را داد، کاندیداهای تایید نشده جنجال به راه نیندازند و به قانون تمکین کنند.

کسانی که تایید نشدند ممکن است آدم های خوب، مفید و قوی باشند اما مسئله این است که آیا برای ریاست جمهوری هم مفید هستند یا نه که نکته اینجا است و در کل توصیه می کنم که همه به قانون پایبند باشند.

خطیب موقت نماز جمعه تهران با اشاره به اینکه ماجرای سال 88 هم از همین جا شروع شد که برخی به قانون عمل نکردند و برای خودشان بی آبرویی رقم زدند، گفت: آنچه که مجلس، تصویب و شورای نگهبان تایید می کند، این قانون و اسلام است و کسی که آن را قبول نداشته باشد، در برابر اسلام ایستاده است.

آیت الله موحدی کرمانی در پایان ابراز امیدواری کرد انتخاباتی باشور و با بصیرت همراه با اخلاق اسلامی و به دور از اسراف صورت گیرد.


کلید واژه ها: حجاج ایرانی - مناظره های انتخاباتی - موحدی کرمانی - امنیت - انتخاب - آیت الله محمدعلی موحدی کرمانی - ایرانی - خطیب موقت نماز جمعه تهران - آیت الله - حجاج - کرمانی - آمریکا - نماز جمعه - خطبه های نماز جمعه - کشور - مجلس خبرگان رهبری - تهران - موحدی - نماز جمعه تهران - سپاه پاسداران - زنده - جمعه - مناظره - نیروهای مسلح - خبرگان رهبری - مجلس خبرگان - انسان - کوچک ترین - وعده - نماز

آخرین اخبار سرویس:
اینستاگرام روحانی منتشر کرد: 8 باید مهمی که اهداف دولت هستند

دکتر ملک حسینی زنده است تکذیب شایعه فوت پدر پیوند کبد ایران

سفیر جدید ایران در برزیل استوار نامه خود را تقدیم رییس جمهور این کشور کرد

واکنش دکتر جنتی به حواشی نماز عید فطر

آتش به اختیار به معنای هرج و مرج نیست/تشکیل هرچه سریعتر دولت دوازدهم اثرگذارتر است

دیدار ظریف با رییس جمهور آلمان

دیدار ظریف با رییس جمهور آلمان

فرانسوا قوژی، رییس مجلس ملی فرانسه شد

ایران برجام را اجرا کرده است/ با ظریف در مورد مسائلی اختلافی بین دو کشور صحبت کردم

اشعار قرائت شده در مراسم عید فطر یک بیانیه سیاسی بود

اعمال ماه شوال چیست؟

«دی میستورا»: عقب‎نشینی داعش آغاز شد

پیکر مطهر 6 شهید مدافع حرم در قم تشییع می شود

فرمانده لشکر عملیاتی 25 کربلا در گفت وگو با فارس: دیوار دفاعی ما در خارج از مرزها شکل گرفته است/تروریست ها خواب حضور در ایران را به گور ببرند/100 هزار مازندرانی داوطلب حضور در سوریه و عراق هستند

نشست «بهشتی و امروز ما» برگزار می شود

لاریجانی: ایران و روسیه به صورت واقعی با تروریست ها مبارزه می کنند

هاشمی طبا: گفتند به نفع رییسی کنار برو!/اگر رییسی پیروز می شد؛ بدتر از احمدی نژاد تکرار می شد/ شیره ایران را مکیده ایم/نفتش را یک جور، گازش را یک جور و جنگل و آبش را هم یک جور دیگر

فاصله گرفتن از قرآن موجب تفرقه امت اسلامی است

بازداشت "حامد طالبی" از دبیران خبرگزاری فارس بدنبال حوادث راهپیمایی روز قدس؟ (عکس)

پست گوینده خبر برای هجدهمین سالگرد ازدواج اش

دومین جشنواره ملی طبیعت گردی، طب سنتی و گیاهان دارویی نطنز افتتاح شد

جانباز و آزاده شیروانی به خیل همرزمانش پیوست

آمریکا به دنبال به هم ریختن منطقه برای رونق فروش اسلحه است/ عربستان دوام خود را منهای آمریکا محال می داند

سپاه هزاران میلیارد تومان از دولت طلب دارد

فرانسوا قوژی رییس مجلس فرانسه شد

نشست «بهشتی و امروز ما» برگزار می شود

ما اهل تسنن را بسیار وفادار به نظام می دانیم

طلایی: شهرداری انتخاب شود که دنبال ریاست جمهوری نباشد!

چه کسانی آیت الله خامنه ای را ترور کردند؟

گوش شنوایی برای شنیدن سخنان رهبری در بین مسوولین نیست/اسامی حتاکان به رهبری را اعلام می کنم

واکنش رییس کمیته امداد به اظهارات روحانی در باره سپاه

احمد فراهانی، خبرنگار درگذشت

کنسرت های تابستانی داغ شد

حمله سایبری به مراکز دولتی و بانک های اوکراین

هجدهمین سالگرد ازدواج گوینده خبر/ عکس

شناخت گروه فرقان و پسا فرقان : چه کسانی آیت الله خامنه ای را ترور کردند؟

خوش استایل ترین ستاره های هفته

نیما کرمی با همسر و دخترش نیل در حرم رضوی/ عکس

اشعار قرائت شده در مراسم عید فطر یک بیانیه سیاسی بود

تشییع پیکر دومین شهید مدافع حرم استان بوشهر

رامبد جوان از مقابله با داعش می گوید /عکس

نیما کرمی با همسر و دخترش نیل در حرم رضوی/ عکس

خوش استایل ترین ستاره های هفته

تمام آنچه باید درباره آزمون سراسری بدانید

نگاه تحلیلگران: نفوذی ها؛ واقعیت دیروز و امروز

مدل های جالب و متنوع کمد و دراور

سمت گیری برنامه ششم، تقدم بهداشت بر درمان است

اقدام های آمریکا درتصویب تحریم های یکجانبه نقض فاحش حقوق بین الملل است/ اعلام آمادگی ایران برای میزبانی اجلاس

پلیس فتا ازدستگیری عواملی از خرید و فروش سؤالات امتحانی خبر داد

تشییع پیکر شهید مدافع حرم «عید محمد رضایی»

نسل جدید بی ام و X3 مدل 2018 معرفی شد + عکس و فیلم

آموزش به سبک متفاوت؛ معرفی بازی های موبایلی که در رشد فرزندان نقش مثبتی دارند

علی مطهری:اشعار قرائت شده در مراسم عید فطر یک بیانیه سیاسی بود

نماهنگ | ذخیره هایمان را حفظ کنیم

یقه های ماسه ای عجیب در اقیانوس +عکس

چگونه در استوری اینستاگرام لینک بزاریم

سمت گیری برنامه ششم، تقدم بهداشت بر درمان است

مراسم بزرگداشت شهدا 7 تیر در ایلام برگزار می شود

پنجمین جشنواره انبه و یاسمین گل میناب آغاز به کار کرد

زوج مهریزی، فیش های حج خود را به بیمارستان اهدا کردند

دستگیری تعدادی از عوامل فروش سؤالات امتحاناتی

برگزاری سمینار بین المللی ریزگردها تیر ماه امسال در تهران

مراسم «بزرگداشت شهدای هفتم تیر» در یزد برگزار می شود

مراسم «عید فطر» در مسجد جامع رحمت آباد +عکس

برگزاری نشست آسپک 2017 به میزبانی ایران

چه کسانی آیت الله خامنه ای را ترور کردند؟

رییس دومای روسیه در تحلیف روحانی؟

واکنش ها به لغو طرح مربوط به اجازه نیایش زنان در کنار مردان در پای دیوار ندبه

واکنش مطهری به حاشیه های نماز عید فطر

تشییع پیکر مطهر « 6 شهید» مدافع حرم در قم

عیدفطر یا روز عقده گشایی؟/انتقاد مطهری از مداحی جناحی عیدفطر؛ تخطئه برجام، تخطئه نظام است

نشست «بهشتی و امروز ما» برگزار می شود

سیدطه هاشمی: دست های پشت پرده برای خدشه دار کردن وحدت ملی فعال است/جلوی محافل شبانه تیم های تربیت شده، گرفته شود

پنجمین جشنواره انبه و یاسمین گل میناب آغاز به کار کرد

هرگونه تحدید صدور ویزا برای ایرانیان نقض روح برجام محسوب می شود

صادرات قمه آزاد شد!

یادداشت علی مطهری در توهین اخیر به روحانی / عید فطر یا روز عقده گشایی

شهادت نیروی سپاه حفاظت فرودگاه بر اثر جراحت در مانور اخیر تایید شد

داوری تلفنی دوازدهمین جشنواره ملی مشاعره رضوی در بوشهر آغاز شد

واکنش مطهری به اشعار قرائت شده در مراسم عید فطر

همایش کشوری جنگل نوردی

چه کسانی آیت الله خامنه ای را ترور کردند؟

جدیدترین توصیه تتلو به مسئولان استقلال/عکس

مراسم بزرگداشت شهدای هفتم تیر فردا در استان

عکس/ محسن رضایی در خلوت کوهستان

زوج مهریزی، فیش های حج خود را به بیمارستان اهدا کردند

شهادت نیروی سپاه حفاظت فرودگاه مهرآباد در مانور اخیر تأیید شد

سردار جلالی: ما اهل تسنن را بسیار وفادار به نظام می دانیم

هرگونه تحدید «صدور ویزا» برای ایرانیان نقض روح «برجام» محسوب می شود

علی مطهری: شعر یا بیانیه و عقده گشایی سیاسی؟

جانی دپ درباره شوخی با دونالد ترامپ وادار به توضیح شد

بزرگترین عیدی خداوند به انسان در عید فطر عطا می شود

اشعار مراسم عید فطر بیانیه سیاسی بود/ شعارها برجام و نظام را تخطئه می کرد

تایید شهادت نیروی سپاه حفاظت فرودگاه در مانور

یادداشت علی مطهری در توهین اخیر به روحانی / « عید فطر یا روز عقده گشایی »

تابش: جهت گیری برنامه ششم توسعه، تقدم بهداشت بر درمان است

لاریجانی وارد کره جنوبی شد

شاد زیستن را الگوی زندگی روزمره کنید

مالکان گودهای رها شده تهران جریمه می شوند

قانون پانزدهم روابط موفق - ابراز عقیده و اظهار نظر کنید

واکنش علی مطهری به شعر خوانی میثم مطیعی

شهادت نیروی سپاه حفاظت فرودگاه در مانور مهرآباد تایید شد

نابرابری در واگذاری شرکت های دولتی به بخش خصوصی

معاون اجرایی سپاه گرگان: کمک به مردم و دولت جزو تکالیف اعتقادی سپاه و بسیج است/ استفاده افراط‎گرایانه از فضای مجازی عامل گم شدن کودک 5 ساله بود

عید فطر یا روز عقده گشایی/انتقاد مطهری از شعر جنجالی یک مداح علیه دولت

نابرابری در واگذاری شرکت های دولتی به بخش خصوصی

پیکر مطهر 6 شهید مدافع حرم در قم تشییع می شود

واکنش مطهری به حاشیه های نماز عید فطر

جلالی:اهل تسنن را بسیار وفادار به نظام می دانیم

رییس جمهور و وزیران بعد از انقلاب اهل کدام استان بودند؟/حمایت جنجالی از اشعار جنجالی دیروز/هشدار برای ایجاد اختلاف میان وزارت اطلاعات و سپاه/تاکید حدادعادل بر آتش به اختیاری

شهادت نیروی سپاه حفاظت فرودگاه مهرآباد در مانور تایید شد+عکس

تشییع پیکر دومین شهید مدافع حرم استان بوشهر

حمایت 753 نیکوکار از ایتام بهابادی در قالب طرح «اکرام ایتام»

تجلیل از 1540 خانواده شهدا و ایثارگران یزدی در «طرح رمضان»

دولت بدون تفنگ تحقیر و تسلیم خواهد شد/ هزاران میلیارد تومان بدهکارند و علیه سپاه با بی انصافی حرف می زنند/ فعلا برای حفظ وحدت سکوت می کنیم

حداد عادل: برخی حرکات، آتش به اختیاری را زیر سوال نبرد

عده ای با هیاهو به دنبال ارائه تعریف غلط از آتش به اختیار هستند

نباید برخی حرکت ها آتش به اختیاری را زیر سوال ببرد

آغاز زندگی زوج جوان ساروی در کنار حرم مطهر 6 شهید گمنام +تصاویر

واکنش تند کارگردان «اکسیدان» به بیانیه بسیج دانشجویی دانشگاه امام صادق(ع)

شهادت نیروی سپاه حفاظت فرودگاه مهرآباد در مانور تایید شد

اشعار قرائت شده در مراسم عید فطر یک بیانیه سیاسی بود

لاریجانی از همتای روس برای شرکت در تحلیف روحانی دعوت کرد

استاندار قم با آیت الله مکارم شیرازی دیدار کرد

از سخن مادر شهید امام گریه اش گرفت

رییس «دومای روسیه» به ایران می آید

بر اثر جراحت ها وارده شهادت نیروی سپاه حفاظت فرودگاه مهرآباد در مانور اخیر تأیید شد+ تصویر

لاریجانی از همتای روس برای شرکت در تحلیف روحانی دعوت کرد

شهادت نیروی سپاه حفاظت فرودگاه بر اثر جراحت در مانور اخیر تایید شد

اسلام آمریکایی به چه معناست؟

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس: قانون صدور گواهینامه بدون نیاز به کارت پایان خدمت لازم الاجراست

تشییع پیکر پاک دومین شهید مدافع حرم استان بوشهر

عکس/ «نماز عید فطر» از نگاهی دیگر

عصر امروز؛ برگزاری یادواره شهید «مهدی خوش سیرت» در گلزار آستانه اشرفیه

فراخوان مسابقه شعرخوانی با موضوع نماز در چهارمحال و بختیاری

برگزاری مراسم بزرگداشت شهدای هفتم تیر در چهارمحال و بختیاری

همه دولت‎ها مدیون سپاه پاسداران، بسیحیان و نیروهای ارتشی انقلاب هستند

چه کسانی آیت الله خامنه ای را ترور کردند؟

عکس/ مهندس چمران بر بالین شهید شاه آبادی

شهادت نیروی سپاه حفاظت فرودگاه بر اثر جراحت در مانور اخیر تایید شد

سردار جلالی:ما اهل تسنن را بسیار وفادار به نظام می دانیم

فارس از واکنش خبرنگاران به مدیر فحاش گزارش می دهد از بررسی علت حواله کردن تف به خبرنگار تا واهمه برخی مسؤولان از ارائه عملکردشان/ اداراتی که برای خبرنگاران منطقه ممنوعه هستند

پنج نفر از غرق شدن در آبهای ساحلی آستارا نجات یافتند

پذیرش دانش پژوه در مدرسه علوم انسانی اسلامی صدرا

سپاه هزاران میلیارد تومان از دولت طلب دارد

فیلم | روایت حجت الاسلام رییسی از جنایات منافقین در دهه 60

دستگیری تعدادی از عوامل خرید و فروش امتحانات نهایی

بهترین گجت های خانگی هوشمند در سال 2017

اسلام آمریکایی به چه معناست؟

عکس/رهبرانقلاب در بیمارستان پس از ترور ناموفق

سردار وحیدی: ایجاد اختلاف میان وزارت اطلاعات و سپاه خواست دشمن است

رؤسای جمهور در دوران های مختلف خودشان دست کمک به سمت سپاه دراز کردند

تابش: سمت گیری برنامه ششم، تقدم بهداشت بر درمان است

توهین به رییس جمهوری؛ اقدام علیه امنیت ملی

پنج نفر از غرق شدن در آبهای ساحلی آستارا نجات یافتند

فرصت ثبت نام چهارمین آزمون استخدامی تمدید شد

3 ویژگی مهم آدم های خوش سفر

تایید شهادت مهدی یزدی نیروی سپاه حفاظت بر اثر جراحت در مانور فرودگاه مهرآباد

شهادت نیروی حفاظت فرودگاه مهرآباد در مانور روز شنبه تایید شد..

تایید شهادت نیروی حفاظت فرودگاه مهرآباد در مانور روز شنبه

تصاویر/ واحدهای مسکن مهر فاز 8 (دره بهشت) پردیس بدون هیچ پیشرفتی نسبت به سال پایانی دولت دکتر احمدی نژاد

تلاش برای کشت علمی 600 نوع گیاه دارویی در نطنز

آخرین وضعیت واگذاری واگن های دولتی به مترو

موشک های حزب الله بر سر صهیونیست ها فرود می آید/ 10 ها هزار موشک حزب الله آماده شلیک به «حیفا» و «تل آویو»

رییس بنیاد شهید بهشهر خبر داد انتقال مزار شهید عبدالله قربانی به روستای رودبار بهشهر/دلیل جابه جایی، آبگیری سد گلورد

دومین نشست روسای مجالس اوراسیا در کره جنوبی خاتمه یافت

ما اهل تسنن را بسیار وفادار به نظام می دانیم

نگاهی جدید به ماجرای ترور آیت الله خامنه ای

استثناطلبی تنها با سخت کوشی دولت و مجلس و رضایت پایگاه اجتماعی ِ وسیع فرو می ریزد

معمای بازگشت سردار به کازان با نقش آفرینی بردیف

قزوین پذیرای گردشگران و مسافران

تشییع پیکر مادر شهید محمد شمس الدینی در بافق

مراسم سی و ششمین سال بزرگداشت یاد و خاطره شهدای مظلوم هفتم تیر در چهارمحال و بختیاری برگزار می شود

شهید بهشتی را پیش از ترور فیزیکی، ترور شخصیت کردند/ یکی از اتهامات او پیگیری خط سازش با آمریکا بود

واکنش چهره های سیاسی به حواشی نماز عید فطر

شهادت نیروی سپاه حفاظت فرودگاه بر اثر جراحت در مانور اخیر تایید شد

شهادت نیروی سپاه حفاظت فرودگاه مهرآباد تایید شد

اعضای بدن پاسدار شهید نیروی حفاظت فرودگاه مهر آباداهدا می شود

مقامات ارشد کشوری بیشتر از چه استان هایی بوده اند؟

انگیزه های غلطی که ازدواج را به شکست می کشد!

تشییع پیکر پدر دو شهید در اقلید

400 هزار تردد در راه های اردبیل

شهادت نیروی حفاظت فرودگاه در مانور اخیر تایید شد

شهادت نیروی سپاه حفاظت فرودگاه بر اثر جراحت در مانور اخیر تایید شد

روایاتی از سوء قصد به جان امام خامنه ای از زبان شاهدان عینی + فیلم

انتقاد صریح معاون رییس جمهور از ستاد اقامه نماز جمعه؛ عذرخواهی کنید

حاجی دلیگانی در گفت وگو با فارس: رؤسای جمهور در دوران های مختلف خودشان دست کمک به سمت سپاه دراز کردند/ سپاه هزاران میلیارد تومان از دولت طلب دارد

امام جمعه شهرستان دیّر: نمی دانم مشکل کجاست که شناورها در اسکله دیّر مرتباً غرق می شوند/گوش شنوایی برای شنیدن سخنان رهبری در بین مسؤولان نیست

شهید بهشتی قبل از ترور فیزیکی، ترور شخصیتی شد

اعضای بدن پاسدار شهید نیروی حفاظت فرودگاه مهر آباداهدا می شود

لاریجانی از همتای روس برای شرکت در تحلیف روحانی دعوت کرد

رابطه پنهانی آقای بازیگر با دختر جوان لو رفت/سکوت همسر سابق

ابلاغ مصوبه لغو روادید بین ایران با روسیه و پرتغال

وحی الهی بر پیامبر اسلام پاسخ انسان های جستجوگر تا امروز است

رابطه پنهانی آقای بازیگر با دختر جوان لو رفت/سکوت همسر سابق

شگرد جدید تبلیغ و مظلوم نمایی برای مداح جنجالی عید فطر

راز ارسال سلاح شیمایی به عراق توسط آمریکا

نامه «حاجی بابایی» به «لاریجانی» درباره برنامه ششم توسعه+متن

در گفت وگو با فارس شهادت نیروی سپاه حفاظت فرودگاه بر اثر جراحت در مانور اخیر تایید شد

تایید شهادت نیروی سپاه حفاظت فرودگاه مهرآباد در مانور

مناظره های انتخاباتی باید زنده پخش شود

مناظره های انتخاباتی باید زنده پخش شود