مطالب مرتبط:
زمان توزیع کتاب های درسی متوسطه اعلام شد
ضرورت احیای ادبیات تعلیمی در کتاب های درسی
توزیع 250 کمباین در گلستان
207 میلیمتر بارش تا پایان فروردین ماه /توزیع بارندگی در کشور چه گونه است؟+جدول
بیست و دومین کنفرانس ملی شبکه های توزیع نیروی برق ایران در سمنان پایان یافت
5 + 1
یارانه ها
مسکن مهر
قیمت جهانی طلا
قیمت روز طلا و ارز
قیمت جهانی نفت
اخبار نرخ ارز
قیمت طلا
قیمت سکه
آب و هوا
بازار کار
افغانستان
تاجیکستان
استانها
ویدئو های ورزشی
طنز و کاریکاتور
بازار آتی سکه
جمعه، 1 اردیبهشت 1396 ساعت 17:422017-04-21اقتصادي

زمان توزیع کتاب های درسی متوسطه اعلام شد


آموزش و پرورش در هفته گذشته با اخبارمتعددی مواجه بود که به برخی از مهم ترین این موارد پرداخته می شود.

- به گزارش سایت قطره و به نقل ازدولت بهار، ارائه رویکردی جدید در حوزه مشارکت های آموزش و پرورش، اعلام زمان توزیع کتاب های درسی متوسطه، کندی روند تحقیق و تفحص با تغییرات در بانک سرمایه، سرانه یک میلیون تومانی سوادآموزی برای افراد با نیازهای ویژه، اجرای برنامه های عملیاتی برای نوآموزان در سال تحصیلی آینده، دعوت آموزش و پرورش از نهاد ها برای استفاده از ظرفیت اردوگاه ها، افزایش تنوع روش های جذب نیروی تربیت معلم، امتحانات کدام پایه های تحصیلی نهایی است؟، ارائه خدمات برتر ضمانت ماندگاری موسسان مدارس غیردولتی و کمبود 12 هزار مراقب بهداشت در مدارس از مهم ترین رویدادهای آموزش و پرورش در هفته گذشته محسوب می شود.

ارائه رویکردی جدید در حوزه مشارکت های آموزش و پرورش مرضیه گرد معاون وزیر و رییس سازمان مدارس غیر دولتی و توسعه مشارکت های مردمی گفت: افزود: 2 هدف بزرگ برعهده داریم که هم توسعه مدارس غیر دولتی با رعایت بعد حاکمیتی و نظارتی را مد نظر داشته همچنین سراغ دستگاه ها و نهادهای مختلف رفته تا بتوانیم از حمایت آنان در مشارکت آموزش وپرورش بهره مند شویم.

گرد تصریح کرد: در حال حاضر 14 عنوان پژوهشی را در سازمان مدارس غیر دولتی و توسعه مشارکت های مردمی در دست اجرا داشته و تاکید داریم که اقدامات و برنامه های سازمان را با توجه به نتایج پژوهشی اجرایی و عملیاتی کنیم.

گرد افزود: با توجه به تکلیف سازمان و درخواست شورای عالی آموزش وپرورش مبنی بر ارایه سند جامع مشارکت، اهتمام داشتیم که تهیه سند بر مبنای پژوهش با توجه به سند تحول بنیادین صورت گیرد و امیدواریم با ارایه آن به شورای عالی آموزش وپرورش در آینده نزدیک شاهد تحولات خوبی در حوزه مشارکتی آموزش وپرورش باشیم که نتایج و پیشنهادات کاربردی طرح را در اختیار سایر معاونت ها قرار می دهیم.

رییس سازمان مدارس غیردولتی و توسعه مشارکت های مردمی بیان کرد: کاربست این پژوهش می تواند نکات حقوقی که ما در سازمان به آن نیاز داریم و مشکلات بخشنامه ای را که با سایر دستگاه ها مواجه هستیم؛ با اتخاذ سیاست هایی منجر به راهکار و با ارائه برنامه مرتفع نماید.

زمان توزیع کتاب های درسی متوسطه اعلام شد لیدا نیک روش مدیرکل نظارت بر نشر و توزیع مواد آموزشی وزارت آموزش و پرورش در خصوص زمان توزیع کتاب های درسی مقطع متوسطه اول و دوم بیان کرد: کتاب های این مقطع از شهریور ماه برای دانش آموزان عرضه می شود.

وی ادامه داد: در سراسر کشور به استثنای تهران و البرز تاریخ توزیع کتاب های درسی در کتابفروشی ها از 15 شهریور ماه بوده و برای این دو استان کار توزیع کتاب ها از 19 شهریورماه انجام می شود.

افزایش تنوع روش های جذب نیروی تربیت معلم نعمت اله موسی پور معاون آموزشی دانشگاه فرهنگیان ا بیان اینکه بر اساس تصمیم هیأت امنا سه روش برای جذب نیروی تربیت معلم عنوان کرد: پذیرش از دیپلم برای کارشناسی، پذیرش فارغ التحصیلان کارشناسی برای اعطای گواهی صلاحیت معلمی و پذیرش از دیپلم به شیوه مشارکتی با سایر دانشگاه ها موارد در نظر گرفته شده هستند.

وی با اشاره به اینکه روش آخر برای تربیت معلم نو ظهور است بیان کرد: امیدواریم برای پذیرش دانشجویان در سال 96 بتوان این طرح را عملیاتی کرد.

معاون آموزشی دانشگاه فرهنگیان اظهار کرد: برای تدوین مقدمات این کار باید شیوه مشارکت، برنامه ریزی درسی و تعیین تکلیف برای صدور مدرک انجام شود و پس از طی این مراحل این طرح اجرایی می شود.

کندی روند تحقیق و تفحص با تغییرات در بانک سرمایه اسداله عباسی سخنگوی کمیته تحقیق و تفحص صندوق ذخیره در خصوص تغییر مدیرعامل بانک سرمایه و تاثیر آن در روند تحقیق و تفحص عنوان کرد: این تحولات متاسفانه کار را سخت می کند چراکه باعث می شود با این تغییر دسترسی به آمار و اطلاعات بانک سرمایه مشکل باشد.

وی بیان اینکه از این هفته بررسی ها در بانک سرمایه آغاز شده است، ادامه داد: همانطور که با تغییرات در صندوق ذخیره موانعی برای دستیابی به اطلاعات وجود دارد و دچار بروکراسی های اداری هستیم با این تغییر، بانک سرمایه نیز چنین شرایطی پیدا خواهد کرد.

عباسی با بیان اینکه در تغییرات دخالت نمی کنیم، اظهار کرد: تغییر و تحول تلقی پنهان کاری نیست، اما موجب شده موانعی در کار ایجاد شود و کندی عملکرد را در پی داشته باشد.

سرانه یک میلیون تومانی سوادآموزی برای افراد با نیازهای ویژه علی باقر زاده رییس سازمان نهضت سوادآموزی تصریح کرد: طی 2 سال اخیر معلولان نیز مورد توجه قرار گرفته و با توجه به شرایط این گروه از افراد هزینه های درنظر گرفته شده برای آن ها 30 درصد از سایر گروه ها بیشتر است.

رییس سازمان نهضت سوادآموزی گفت: سرانه افراد با نیازهای ویژه یک میلیون تومان درنظر گرفته شده است و این مبلغ علاوه بر سایر هزینه های پوشش تحصیلی است.

وی یادآور شد: در سال تحصیلی 95 - 94 بیش از هفت هزار 500 نفر از افراد با نیازهای ویژه تحت خدمات سوادآموزی قرار گرفتند همچنین خدمات بعد از دوره آمورشی نیز برای آن ها ارائه می شود و این فعالیت ها امسال نیز تداوم دارد.

کمبود 12 هزار مراقب بهداشت در مدارس مهرزاد حمیدی معاون تربیت بدنی وسلامت وزارت آموزش و پرورش بیان کرد: در حال حاضر 6 هزار مراقب بهداشت در مدارس فعالیت می کنند اما با توجه به طرحهای گسترده در حوزه سلامت و بهداشت تعداد نیروی انسانی مورد نیاز برای سالهای آتی به 12 هزار نفر باید افزایش یابد.

معاون تربیت بدنی و سلامت وزارت آموزش و پرورش با اشاره به اینکه باید تعداد مراقبان افزایش یابد گفت: با دانشگاه فرهنگیان و معاونت نیروی انسانی تعاملاتی انجام شده تا تربیت نیرو در این حوزه داشته باشیم.

حمیدی افزود: امسال تلاش می کنیم در آزمون استخدامی سهمیه ای برای مراقبان سلامت در نظر گرفته شود و طی دو سال گذشته 500 نفر از آزمون های استخدامی در پست مراقب سلامت جذب شده اند.

وی با بیان اینکه سیاست آموزش و پرورش در جهت ترویج و ارتقای سلامت دانش آموزان است عنوان کرد: این مسئله در کنار تعلیم و مسائل آموزشی مورد توجه قرار می گیرد.

اجرای برنامه های عملیاتی برای نوآموزان در سال تحصیلی آینده رخساره فضلی مدیر کل دفتر آموزش پیش دبستانی با اشاره به اینکه سال تحصیلی آینده برنامه های متعددی برای توسعه پیش دبستانی مورد توجه قرار گرفته عنوان کرد: بحث توسعه کمی را با رعایت عدالت آموزشی پیش می بریم و در شرایط متفاوت از پتانسیل خانواده ها یا کودکان برای حمایت از این دوره بهره می گیریم.

وی ادامه داد: توسعه کیفی مسئله بسیار مهم و پیچیده ای بوده که آن را در 8 محور تنظیم کرده که از مهر 96 عملیاتی می شود.

مدیر کل دفتر آموزش پیش دبستانی با اشاره به این 8 محور گفت: یکی از مهمترین محور ها نیروی انسانی و توانمندسازی آن بر اساس کمیته هایی است که در آموزش و پرورش به این منظور ایجاد شده است و 4 محور دانش، مهارت حرفه ای، نگرش و ارزش ها را در فعالیت های نیروی انسانی مورد توجه قرار می دهد.

ارائه خدمات برتر ضمانت ماندگاری موسسان مدارس غیردولتی حسن مسعودی مدیرکل سازمان مدارس غیردولتی در خصوص تطبیق رشته تحصیلی معلمان این مدارس و جایگاه شغلی این گروه اظهار کرد: موسسان همواره از نیروهایی بهره می گیرند که رضایت حداکثری خانواده ها را داشته باشند بنابراین کارایی نیروها در فعالیت ها از اهمیت بسزایی برخوردار است.

وی با بیان اینکه ماندگاری موسسان با ارائه خدمات برتر تضمین می شود، ادامه داد: این مساله که گاهی بین رشته تحصیلی معلمان و حوزه فعالیت آنها تناسب وجود ندارد غیرقابل انکار نیست اما نوع عملکرد نیروها و کیفیت کاری آنها همواره مورد توجه بوده است.

مسعودی بیان کرد: آموزش بدو خدمت برای نیروهای غیردولتی به منظور آموزش حرفه معلمی است و دوره های ضمن خدمت آموزش های علمی را مورد توجه قرار می دهد همچنین گزینش افراد صلاحیت های عمومی و شاکله فرد برای فعالیت در این حرفه را نشان می دهد.

امتحانات کدام پایه های تحصیلی نهایی است؟ عبدالرسول عمادی رییس سازمان سنجش آموزش و پرورش گفت: بیان کرد: احتساب نمرات در کنکور نیز مانند سال گذشته بوده و 25 درصد تاثیر سوم متوسطه و 5 درصد نمره پیش دانشگاهی محاسبه می شود و نتایج از نیمه تیرماه به سازمان سنجش مکاتبه می شود.

وی در مورد صدور کارنامه الکترونیک با بیان اینکه از دخالت و اشتباه نیروی انسانی در اعلام نمرات جلوگیری می شود، تصریح کرد: این روند برای فارغ التحصیلان مقطع سوم متوسطه و پیش دانشگاهی انجام شده و تلاش داریم به تدریج برای سایر پایه ها نیز این کار اجرایی شود، اما زمان دقیقی برای استرار کامل آن وجود ندارد.

دعوت آموزش و پرورش از نهادها برای استفاده از ظرفیت اردوگاه ها مهدی علی اکبرزاه مدیر کل فرهنگی و هنری، اردو ها و فضاهای پرورشی وزارت آموزش و پرورش ا اشاره به اینکه در زمینه فعالیت های اردوگاهی توسط نهادهای مختلف دولتی وغیردولتی آماده هستیم، عنوان کرد: این نهاد ها می توانند با آموزش و پرورش تعامل داشه باشند و در طول سال تحصیلی، خصوصا تابستان نسبت به فعالیت های مختلف اردوگاهی برای دانش آموزان اقدام کنند.

وی ادامه داد: در این همکاری کلیه نهاد ها و موسسات دولتی و غیردولتی با رعایت موازین و مقررات قانونی امکان مشارکت داشته و می توانند برنامه اردویی متناسب با فعالیت های مختلف اردوگاهی برای دانش آموزان ارائه دهند.

مدیر کل فرهنگی و هنری، اردو ها و فضاهای پرورشی وزارت آموزش و پرورش همچنین گفت: برای برنامه ریزی جهت تربیت اجتماعی موثر و نیز ایجاد زیر ساخت های ذهنی مناسب در امر تولید و اشتغال و اهمیت این موضوع برای دانش آموزان چنین اقدامی را در دستور کار قرار دادیم.


کلید واژه ها: آموزش و پرورش - آموزش - کتاب های درسی - مدارس غیر دولتی - زمان توزیع - توزیع - مدارس - کتاب - دولت - توسعه - برنامه - وزارت آموزش و پرورش - تحقیق و تفحص - دانش آموزان - معاون - آینده - نظارت - شورای - شهریور ماه - هایی - جدید - عالی - ماندگاری - کاربردی - بخشنامه - مشکلات - بهداشت - راهکار - افزایش - شهریور

آخرین اخبار سرویس:
کاهش سن ازدواج راه حل بحران طلاق

استخدام فنی کار آقا جهت کارهای ساختمانی در تبریز

استخدام راننده با وانت جهت پخش در غربِ تهران

استخدام همکار خانم جهت امور دفتری و فروش در محدوده دولت آباد

هزینه سفر به گرجستان در مهر ماه96 +جدول

مدل ارتقاء یافته نوکیا 8 در راه است

چرا برخی خودروها زیان ده می شوند؟

بهبود شاخص های آماری بخش مسکن

فروش "ارج" در گام آخر

سپرده گذاری در بانک یا سرمایه گذاری در مسکن

سیستم تشخیص چهره در بانک های چین

استخدام لیسانس یا فوق دیپلم کامپیوتر آقا در بیرجند

استخدام منشی آشنا به word و تایپ در شرکت ساختمانی در مشهد

استخدام تعدادی خانم جهت کارگاه خیاطی در مشهد

برنامه دبی برای ساخت «ونیز» دوم

استخدام منشی خانم دارای لیسانس کامپیوتر در بیرجند

استخدام پزشک با پروانه کرج

استخدام منشی خانم در محیطی کاملا زنانه در مشهد

استخدام منشی مسلط به انگلیسی در یک شرکت معتبر در تهران

بررسی وضعیت بزرگترین میدان نفتی کشور

استخدام بازاریاب جهت همکاری با صنایع غذایی غنچه پرور

استخدام نیرو خانم و آقا جهت نظافت در مشهد

آموزش فقیر، کاربران بازی خورده/ بازی اسباب بازی نیست

دستور بانک مرکزی چین به بانک ها/تجارت با کره شمالی را متوقف کنید

استفاده دانشگاه آزاد از ظرفیت خالی صنایع برای تولید محصولات دانش بنیان

لغو ممنوعیت واردات خودروهای لوکس و میلیاردی

600 میلیارد ریال اعتبار سفر رییس جمهوری به استان مرکزی تخصیص یافت

گوگرد، تهرانی ها راخفه می کند!

استخدام پیک موتوری جهت کار در مطبخ در کرج

استخدام لیسانس حسابداری مسلط به نرم افزار ویژن در بیرجند

استخدام کارگر ساده جهت کار در آپاراتی در مشهد

استخدام سرپرست واحد توزیع در بندر عباس

استخدام تعدادی کارگر جهت شرکت در مشهد

استخدام فروشگاه پوشاک باتیک شعبه زنانه بندر عباس

استخدام پزشک عمومی و دندانپزشک با پروانه کرج یا فردیس

مشکلات کارخانه پلی اکریل با قول وزیر صنعت پیگیری می شود

استخدام کارگر ساده در شهر بیرجند

استخدام نگهبان ورودی جهت همکاری در بیرجند

چین تحریم های جدید سازمان ملل علیه کره شمالی را به اجرا می گذارد

استخدام تعدادی راننده با خودرو جهت کار در آژانس در بندر عباس

تولید زامیاد از مرز 8000 دستگاه گذشت

صف های بنزین در ونزوئلا هرروز طویل تر می شود

آبادان 120 هزار بیکار دارد/ترافیکِ دستفروشان شهر را نگران کرده است

باید از انحطاط تشکل های صنفی جلوگیری کرد/فعالیت های وزارت کار برای توسعه کمی و کیفی تشکل ها

باید عقب ماندگی میادین مشترک جبران شود/آب رفته به جوی باز نمی گردد

استخدام فروشنده آقا جهت پوشاک مردانه در پاساژ فردوسیِ تهران

استخدام تعدادی زیگزال دوز در تولیدی پوشاک تریکو

استخدام چهار ردیف شغلی در ساندویچ گلدن فود

حرکاتی برای پهن تر کردن سینه ها

استخدام کارمند فروش و پشتیبان شرکت طراحی سایت در البرز

سپرده گذاری در بانک هنوز برای مردم جذاب است

تولید زامیاد از مرز 8000 دستگاه گذشت

استخدام کارگر ساده در شهر بندر عباس

13 هزار طرح صنعتی با پیشرفت فیزیکی بالای 50 درصد

سقوط آزاد قیمت سکه بهار آزادی/طلا در سراشیبی کاهش قیمت

استخدام کارشناس فروش،نصاب قفلهای دیجیتال درشرکت آریابان

استخدام نیرو آشنا به MDF و چوب در شهر بیرجند

استخدام دستیار دندانپزشک جهت مطب ارتودنسی در کرج

استخدام پرستار کودک جهت کار در شهر بندر عباس

استخدام نقشه کش صنعتی جهت شرکت صنعتی  کرج

اخبار بد برای کارخانه ارج و آزمایش

استخدام نیروی ماهر جهت پخش نان با وسیله نقلیه در قم

استخدام راننده جهت آژانس تلفنی گلهای سادات در قم

30 درصد آب تهران پیش از مصرف ناپدید می شود!

استخدام کارمند پشتیبان در انتشارات جی5 در البرز

چرا بودجه سال 96 محقق نشد؟

استخدام شرکت تولیدی در زمینه قطعات خودرو در کرج

افتتاح شیرخوارگاه شبیر تا پایان مهرماه/ هزینه تمام شده 14 میلیارد تومان

تابش: دستگاه های اطلاعاتی دلالی و خرید سپرده ها را پیگیری کنند

افتتاح شیرخوارگاه شبیر تا پایان مهرماه/ هزینه تمام شده 14 میلیارد تومان

ظرفیت های صنعتی و معدنی کردستان مشوقی برای جذب سرمایه گذاری خارجی

سقوط آزاد قیمت سکه بهار آزادی/طلا در سراشیبی کاهش قیمت+نمودارقیمت

الویت اجرای نظام رتبه بندی معلمان و اعتلای دانش آموزان

رشد 100 درصدی ارزش معاملات فرابورس در هفته پایانی تابستان

استخدام حسابدار آقا در شرکت خلاق صورت و معنا

استخدام کارشناس فروش (حرفه ای و مبتدی) در شهر خودرو

استخدام تعدادی بازاریاب حرفه ای جهت پخش مواد غذایی در بندر عباس

استخدام سرپرست فروش جهت شرکت ایمن روانساز صنعت  همدان

استخدام نیروی خانم جهت فروشندگی در شهر قم

استخدام حسابدار خانم در یک شرکت معتبر در تهران

فیلم‏ هایی که در تابستان 2018 خواهیم دید

سپرده‎گذاری دربانک همچنان جذابتر ازسرمایه‎گذاری در مسکن

استخدام فست فود آتیش در همدان

استخدام تراشکار جهت شرکت ماشین سازی پارس در قم

استخدام چهار دریف شغلی در ساندویچ گلدن فود

تشکر نجفی از شهروندان / کاهش 10 درصدی ترافیک تهران در اول مهرماه

استخدام صافکار ماهر خودرو در خراسان رضوی

هدیه ملی برای دولت و مردم

استخدام کارشناس فروش و بازاریابی،منشی آشنا به حسابداری خانم

وضعیت پروازها پس از تغییر ساعت رسمی کشور

استخدام کارشناس حسابداری در دفترمرکزی یک شرکت تولیدی معتبر

قیمت آنلاین و لحظه ای سکه در بازار/شنبه اول مهرماه 96

استخدام کارشناس فروش وبازاریابی،کارشناس تولیدمحتوای سایت

عدالت یعنی کشور را طوری اداره بکنیم که فاصله فقیر و غنی کم شود

ارتش آمریکا عامل جلوگیری از سقوط دلار در نظام ارزی جهان

استخدام کارشناس فروش(عمران) در شرکت پیشگامان معماری آریا/ تهران

استخدام منشی با روابط عمومی بالا در همدان

استخدام مونتاژکار الکترونیک،آقا،باسابقه کار در شرکت تجهیزات صنعتی

قطعی شدن طلاق بازیگر معروف از همسرش+ عکس

استخدام مراقب خانم جهت سالمند خانم در مشهد

استخدام بازاریاب مجرب جهت همکاری در شهر همدان

استخدام خانم جهت نگهداری از خانم سالمند در شهر کرمان

عقب ماندگی 10هزارمیلیاردتومانی درآمد مالیاتی دولت

استخدام کارشناس حسابداری صنعتی،آشنایی کامل با Office درتهران

استخدام کارپرداز آقا جهت همکاری در مهندسین مشاور در مشهد

استخدام مهندس صنایع یا مدیریت صنعتی در شهر ساری

استخدام منشی اداری جهت همکاری در شهر ساری

30 درصد آب تهران پیش از مصرف ناپدید می شود!

راه اندازی واحد فرآوری و بسته بندی نیازاساسی بخش کشاورزی آرادان است

قیمت آهن ,میلگرد 1396/07/01

تولید زامیاد از مرز 8000 دستگاه گذشت

بیش از 30 درصد تجهیزات پزشکی در مراکز خصوصی قاچاق است

استخدام بهیار  پرستار و ماما در مرکز ترک اعتیاد سیدی در مشهد

استخدام مدیر مالی و اداری در شرکت تولیدی فرآورده های گوشتی

استخدام مشاور املاک فعال آشنا به عظیمیه  کرج

استخدام پزشک عمومی و کاردان مامایی یا کارشناس پرستاری در مشهد

استخدام مدیر روابط عمومی،مدیر پروژه در یک موسسه معتبر

استخدام کارشناس فروش و بازاریابی جهت گروه صنعتی بوفالو

استخدام نیرو جهت کار در سوپر مارکت در مشهد

استخدام 3 ردیف شغلی در یک شرکت معتبر صنعتی در تهران

استخدام نیروی خانم جهت کلینیک لیزر پوست و مو در مشهد

استخدام کاربر مسلط به کامپیوتر و IT جهت فروش آنلاین در مشهد

کاهش سن ازدواج راه حل بحران طلاق

نحوه رفع سوءاثر از چک های برگشتی/شرایط سختگیرانه برای بلامحل ها

آخرین وضعیت بزرگترین میدان نفتی کشور

استخدام نمایندگی سایپا دیزل در چهار ردیف شغلی

استخدام مجموعه غذایی معتبر در سیتی سنتر اصفهان

استخدام نیرو جهت کارواش واقع در همدان

وحشت بازار سهام از تهدیدات کره شمالی کمرنگ شد

فهرست آپارتمان های کمتر از 350 میلیون تومان

اوج گیری تامین مالی برای ایران

سپرده گذاری در بانک هنوز برای مردم جذاب است

بهمنی‎: در دولت قبل با قایق موتوری پول می آوردیم!

پیش بینی گروه ها و سهام مقبول در اولین هفته پاییز

در پاییز خانه بخریم یا خیر؟ + جدول

استخدام پشتیبان سایت جهت آژانس مسافرتی معتبر در مشهد

اعلام ممنونیت فروش خودروهای متروکه لوکس

استخدام نیروی آقا و خانم در شرکت نظافتی در مشهد

استخدام انباردار با سابقه در یک شرکت معتبر در خراسان رضوی

استخدام خدمتکار خانم جهت کار در منزل در مشهد

استخدام کارشناس الکترونیک،آقا،مسلط به زبان انگلیسی در تهران

سقوط آزاد قیمت سکه بهار آزادی/طلا در سراشیبی کاهش قیمت+نمودارقیمت

حدود نیمی از ایرانیان واکسن هپاتیت B را دریافت کرده اند

استخدام دستیار مدیر عامل،کارشناس تغذیه در یک شرکت معتبر

استخدام دیپلم و فوق دیپلم فنی، جوشکار برق و Co2 در اصفهان

استخدام حسابدار خانم به صورت پاره وقت در مشهد

استخدام مدیر تولید جهت شرکت معتبر تولید آبمیوه  کرج

استخدام مدیر منابع انسانی مسلط به زبان در ایماژ تجهیز ایستا

استخدام طراح مسلط به فتوشاپ و کرل در همدان

عقب ماندگی 10 هزار میلیارد تومانی درآمد مالیاتی دولت + جدول

استخدام حسابدار خانم دارای سابقه کار در مشهد

استخدام نماینده علمی تجهیزات پزشکی در یک شرکت معتبر در تهران

استخدام کارشناس فروش جهت همکاری در شهر اصفهان

استخدام نیروی دیپلم یا فوق دیپلم حسابداری در مشهد

محمد رضا مجیدی، محمد حسین دهقانیان فراشاه: راه ابریشم و ایران فرهنگی؛ مؤلفه هایی برای همگرایی منطقه ای در غرب آسیا

افتتاح طرح گازرسانی به شهر فتح المبین شوش

مداحی شب اول محرم 95 با صدای میثم مطیعی + صوت

استخدام توزیع کننده و راننده پایه دو در خراسان جنوبی

استخدام چند نفر شاگرد جهت میوه فروشی در همدان

استخدام همکار جهت انجام امور دفتری و واحد فروش در تبریز

استخدام نیرو جهت تعمیرات مبل در خراسان جنوبی

هزینه یک همایش؛ 2 میلیارد تومان؟!

برنامه افزایش سرمایه دو شرکت و زمان شرکت بیمه

عدم تمدید قرارداد کار و اخراج نیروی شرکتی بانک صادرات

استخدام جلوبندی ساز ماهر در مشهد

استخدام کارشناس فروش جهت کار در دفتر چاپخانه  کرج

استخدام کارگر نجار و مونتاژ کار کابینت در کارخانه چوب ورگر

گوجه صادراتی کیلویی چند؟+ جدول

استخدام تعدادی نجار و MDF کار آقا و خانم در مشهد

استخدام حسابدار آشنا به نرم افزار هلو در کرج

استخدام فروشنده تمام وقت در شهر اصفهان

استخدام جوشکار CO2 در شرکت معتبر تولیدی و صنعتی در مشهد

چگونه از چک برگشتی سوءاثر کنیم؟ + جدول

استخدام طراح مسلط به 3D Max و طراحی در اصفهان

استخدام تعدادی کارشناس فروش و بازاریاب در کرج

استخدام تحصیلدار جوان جهت کار در شهر مشهد

نجفی: ترافیک اول مهر امسال نسبت به سال گذشته 10 درصد کاهش داشته است

وقتی وزارت صنعت و گمرک یکدیگر را نقض می کنند/ خودروهای با حجم موتور 2500 سی سی آزاد می شوند؟

فراخوان سرمایه گذاران برای مشارکت سودآور در منطقه ویژه انرژی بر لامرد

ارائه خدمات حمایتی به 140کودک کار و خیابانی درآستانه آغاز سال تحصیلی جدید

استخدام منشی خانم در یک شرکت معتبر در تهران

دلایل و عواقب عدم تحقق بودجه 96/ رشد اقتصادی 7 درصد با کسری بودجه نمی خواند

استخدام مهندس صنایع یا مهندس مکانیک در سیمین دشت  کرج

استخدام حسابدار انبار آشنا به نرم افزار سپیدار در کرج

استخدام برنامه نویس PHP با حقوق مکفی در شهر مشهد

52 طرح در حوزه عشایر کهگیلویه و بویراحمد در حال اجرا است

استخدام موتور سوار جهت پیک موتوری در تبریز

استخدام راننده نیسان بدون خودرو با جای خواب در البرز

استخدام وردست چرخکار و اتوکار ماهر در تولیدی مانتو

استخدام چرخکار و وسط کار خانم جهت تولیدی در البرز

پروژه ناامید کردن شالیکاران برای کاهش تولید برنج

سود وام مسکن کاهش می یابد؟

استخدام کارشناس فروش با سابقه در یک شرکت معتبر در تهران

استخدام کارشناس تولید جهت شرکت تولیدی در اشتهارد

استخدام تکنسین فنی خانم در شرکت پویش پرداز در لرستان

استخدام منشی جهت دفتر مهندسی در مشهد

استخدام منشی خانم آشنا به حسابداری در مشهد

کارگرانی که نیمی از سال بیکارند

استخدام تعدادی کارشناس فروش در شرکت معتبر تجهیزات دندانپزشکی در مشهد

مواد غذایی کلاژن ساز

زمان توزیع کتاب های درسی متوسطه اعلام شد

زمان توزیع کتاب های درسی متوسطه اعلام شد