مطالب مرتبط:
زمان توزیع کتاب های درسی متوسطه اعلام شد
ضرورت احیای ادبیات تعلیمی در کتاب های درسی
توزیع 250 کمباین در گلستان
207 میلیمتر بارش تا پایان فروردین ماه /توزیع بارندگی در کشور چه گونه است؟+جدول
بیست و دومین کنفرانس ملی شبکه های توزیع نیروی برق ایران در سمنان پایان یافت
5 + 1
یارانه ها
مسکن مهر
قیمت جهانی طلا
قیمت روز طلا و ارز
قیمت جهانی نفت
اخبار نرخ ارز
قیمت طلا
قیمت سکه
آب و هوا
بازار کار
افغانستان
تاجیکستان
استانها
ویدئو های ورزشی
طنز و کاریکاتور
بازار آتی سکه
جمعه، 1 اردیبهشت 1396 ساعت 18:422017-04-21اقتصادي

زمان توزیع کتاب های درسی متوسطه اعلام شد


آموزش و پرورش در هفته گذشته با اخبارمتعددی مواجه بود که به برخی از مهم ترین این موارد پرداخته می شود.

- به گزارش سایت قطره و به نقل ازدولت بهار، ارائه رویکردی جدید در حوزه مشارکت های آموزش و پرورش، اعلام زمان توزیع کتاب های درسی متوسطه، کندی روند تحقیق و تفحص با تغییرات در بانک سرمایه، سرانه یک میلیون تومانی سوادآموزی برای افراد با نیازهای ویژه، اجرای برنامه های عملیاتی برای نوآموزان در سال تحصیلی آینده، دعوت آموزش و پرورش از نهاد ها برای استفاده از ظرفیت اردوگاه ها، افزایش تنوع روش های جذب نیروی تربیت معلم، امتحانات کدام پایه های تحصیلی نهایی است؟، ارائه خدمات برتر ضمانت ماندگاری موسسان مدارس غیردولتی و کمبود 12 هزار مراقب بهداشت در مدارس از مهم ترین رویدادهای آموزش و پرورش در هفته گذشته محسوب می شود.

ارائه رویکردی جدید در حوزه مشارکت های آموزش و پرورش مرضیه گرد معاون وزیر و رییس سازمان مدارس غیر دولتی و توسعه مشارکت های مردمی گفت: افزود: 2 هدف بزرگ برعهده داریم که هم توسعه مدارس غیر دولتی با رعایت بعد حاکمیتی و نظارتی را مد نظر داشته همچنین سراغ دستگاه ها و نهادهای مختلف رفته تا بتوانیم از حمایت آنان در مشارکت آموزش وپرورش بهره مند شویم.

گرد تصریح کرد: در حال حاضر 14 عنوان پژوهشی را در سازمان مدارس غیر دولتی و توسعه مشارکت های مردمی در دست اجرا داشته و تاکید داریم که اقدامات و برنامه های سازمان را با توجه به نتایج پژوهشی اجرایی و عملیاتی کنیم.

گرد افزود: با توجه به تکلیف سازمان و درخواست شورای عالی آموزش وپرورش مبنی بر ارایه سند جامع مشارکت، اهتمام داشتیم که تهیه سند بر مبنای پژوهش با توجه به سند تحول بنیادین صورت گیرد و امیدواریم با ارایه آن به شورای عالی آموزش وپرورش در آینده نزدیک شاهد تحولات خوبی در حوزه مشارکتی آموزش وپرورش باشیم که نتایج و پیشنهادات کاربردی طرح را در اختیار سایر معاونت ها قرار می دهیم.

رییس سازمان مدارس غیردولتی و توسعه مشارکت های مردمی بیان کرد: کاربست این پژوهش می تواند نکات حقوقی که ما در سازمان به آن نیاز داریم و مشکلات بخشنامه ای را که با سایر دستگاه ها مواجه هستیم؛ با اتخاذ سیاست هایی منجر به راهکار و با ارائه برنامه مرتفع نماید.

زمان توزیع کتاب های درسی متوسطه اعلام شد لیدا نیک روش مدیرکل نظارت بر نشر و توزیع مواد آموزشی وزارت آموزش و پرورش در خصوص زمان توزیع کتاب های درسی مقطع متوسطه اول و دوم بیان کرد: کتاب های این مقطع از شهریور ماه برای دانش آموزان عرضه می شود.

وی ادامه داد: در سراسر کشور به استثنای تهران و البرز تاریخ توزیع کتاب های درسی در کتابفروشی ها از 15 شهریور ماه بوده و برای این دو استان کار توزیع کتاب ها از 19 شهریورماه انجام می شود.

افزایش تنوع روش های جذب نیروی تربیت معلم نعمت اله موسی پور معاون آموزشی دانشگاه فرهنگیان ا بیان اینکه بر اساس تصمیم هیأت امنا سه روش برای جذب نیروی تربیت معلم عنوان کرد: پذیرش از دیپلم برای کارشناسی، پذیرش فارغ التحصیلان کارشناسی برای اعطای گواهی صلاحیت معلمی و پذیرش از دیپلم به شیوه مشارکتی با سایر دانشگاه ها موارد در نظر گرفته شده هستند.

وی با اشاره به اینکه روش آخر برای تربیت معلم نو ظهور است بیان کرد: امیدواریم برای پذیرش دانشجویان در سال 96 بتوان این طرح را عملیاتی کرد.

معاون آموزشی دانشگاه فرهنگیان اظهار کرد: برای تدوین مقدمات این کار باید شیوه مشارکت، برنامه ریزی درسی و تعیین تکلیف برای صدور مدرک انجام شود و پس از طی این مراحل این طرح اجرایی می شود.

کندی روند تحقیق و تفحص با تغییرات در بانک سرمایه اسداله عباسی سخنگوی کمیته تحقیق و تفحص صندوق ذخیره در خصوص تغییر مدیرعامل بانک سرمایه و تاثیر آن در روند تحقیق و تفحص عنوان کرد: این تحولات متاسفانه کار را سخت می کند چراکه باعث می شود با این تغییر دسترسی به آمار و اطلاعات بانک سرمایه مشکل باشد.

وی بیان اینکه از این هفته بررسی ها در بانک سرمایه آغاز شده است، ادامه داد: همانطور که با تغییرات در صندوق ذخیره موانعی برای دستیابی به اطلاعات وجود دارد و دچار بروکراسی های اداری هستیم با این تغییر، بانک سرمایه نیز چنین شرایطی پیدا خواهد کرد.

عباسی با بیان اینکه در تغییرات دخالت نمی کنیم، اظهار کرد: تغییر و تحول تلقی پنهان کاری نیست، اما موجب شده موانعی در کار ایجاد شود و کندی عملکرد را در پی داشته باشد.

سرانه یک میلیون تومانی سوادآموزی برای افراد با نیازهای ویژه علی باقر زاده رییس سازمان نهضت سوادآموزی تصریح کرد: طی 2 سال اخیر معلولان نیز مورد توجه قرار گرفته و با توجه به شرایط این گروه از افراد هزینه های درنظر گرفته شده برای آن ها 30 درصد از سایر گروه ها بیشتر است.

رییس سازمان نهضت سوادآموزی گفت: سرانه افراد با نیازهای ویژه یک میلیون تومان درنظر گرفته شده است و این مبلغ علاوه بر سایر هزینه های پوشش تحصیلی است.

وی یادآور شد: در سال تحصیلی 95 - 94 بیش از هفت هزار 500 نفر از افراد با نیازهای ویژه تحت خدمات سوادآموزی قرار گرفتند همچنین خدمات بعد از دوره آمورشی نیز برای آن ها ارائه می شود و این فعالیت ها امسال نیز تداوم دارد.

کمبود 12 هزار مراقب بهداشت در مدارس مهرزاد حمیدی معاون تربیت بدنی وسلامت وزارت آموزش و پرورش بیان کرد: در حال حاضر 6 هزار مراقب بهداشت در مدارس فعالیت می کنند اما با توجه به طرحهای گسترده در حوزه سلامت و بهداشت تعداد نیروی انسانی مورد نیاز برای سالهای آتی به 12 هزار نفر باید افزایش یابد.

معاون تربیت بدنی و سلامت وزارت آموزش و پرورش با اشاره به اینکه باید تعداد مراقبان افزایش یابد گفت: با دانشگاه فرهنگیان و معاونت نیروی انسانی تعاملاتی انجام شده تا تربیت نیرو در این حوزه داشته باشیم.

حمیدی افزود: امسال تلاش می کنیم در آزمون استخدامی سهمیه ای برای مراقبان سلامت در نظر گرفته شود و طی دو سال گذشته 500 نفر از آزمون های استخدامی در پست مراقب سلامت جذب شده اند.

وی با بیان اینکه سیاست آموزش و پرورش در جهت ترویج و ارتقای سلامت دانش آموزان است عنوان کرد: این مسئله در کنار تعلیم و مسائل آموزشی مورد توجه قرار می گیرد.

اجرای برنامه های عملیاتی برای نوآموزان در سال تحصیلی آینده رخساره فضلی مدیر کل دفتر آموزش پیش دبستانی با اشاره به اینکه سال تحصیلی آینده برنامه های متعددی برای توسعه پیش دبستانی مورد توجه قرار گرفته عنوان کرد: بحث توسعه کمی را با رعایت عدالت آموزشی پیش می بریم و در شرایط متفاوت از پتانسیل خانواده ها یا کودکان برای حمایت از این دوره بهره می گیریم.

وی ادامه داد: توسعه کیفی مسئله بسیار مهم و پیچیده ای بوده که آن را در 8 محور تنظیم کرده که از مهر 96 عملیاتی می شود.

مدیر کل دفتر آموزش پیش دبستانی با اشاره به این 8 محور گفت: یکی از مهمترین محور ها نیروی انسانی و توانمندسازی آن بر اساس کمیته هایی است که در آموزش و پرورش به این منظور ایجاد شده است و 4 محور دانش، مهارت حرفه ای، نگرش و ارزش ها را در فعالیت های نیروی انسانی مورد توجه قرار می دهد.

ارائه خدمات برتر ضمانت ماندگاری موسسان مدارس غیردولتی حسن مسعودی مدیرکل سازمان مدارس غیردولتی در خصوص تطبیق رشته تحصیلی معلمان این مدارس و جایگاه شغلی این گروه اظهار کرد: موسسان همواره از نیروهایی بهره می گیرند که رضایت حداکثری خانواده ها را داشته باشند بنابراین کارایی نیروها در فعالیت ها از اهمیت بسزایی برخوردار است.

وی با بیان اینکه ماندگاری موسسان با ارائه خدمات برتر تضمین می شود، ادامه داد: این مساله که گاهی بین رشته تحصیلی معلمان و حوزه فعالیت آنها تناسب وجود ندارد غیرقابل انکار نیست اما نوع عملکرد نیروها و کیفیت کاری آنها همواره مورد توجه بوده است.

مسعودی بیان کرد: آموزش بدو خدمت برای نیروهای غیردولتی به منظور آموزش حرفه معلمی است و دوره های ضمن خدمت آموزش های علمی را مورد توجه قرار می دهد همچنین گزینش افراد صلاحیت های عمومی و شاکله فرد برای فعالیت در این حرفه را نشان می دهد.

امتحانات کدام پایه های تحصیلی نهایی است؟ عبدالرسول عمادی رییس سازمان سنجش آموزش و پرورش گفت: بیان کرد: احتساب نمرات در کنکور نیز مانند سال گذشته بوده و 25 درصد تاثیر سوم متوسطه و 5 درصد نمره پیش دانشگاهی محاسبه می شود و نتایج از نیمه تیرماه به سازمان سنجش مکاتبه می شود.

وی در مورد صدور کارنامه الکترونیک با بیان اینکه از دخالت و اشتباه نیروی انسانی در اعلام نمرات جلوگیری می شود، تصریح کرد: این روند برای فارغ التحصیلان مقطع سوم متوسطه و پیش دانشگاهی انجام شده و تلاش داریم به تدریج برای سایر پایه ها نیز این کار اجرایی شود، اما زمان دقیقی برای استرار کامل آن وجود ندارد.

دعوت آموزش و پرورش از نهادها برای استفاده از ظرفیت اردوگاه ها مهدی علی اکبرزاه مدیر کل فرهنگی و هنری، اردو ها و فضاهای پرورشی وزارت آموزش و پرورش ا اشاره به اینکه در زمینه فعالیت های اردوگاهی توسط نهادهای مختلف دولتی وغیردولتی آماده هستیم، عنوان کرد: این نهاد ها می توانند با آموزش و پرورش تعامل داشه باشند و در طول سال تحصیلی، خصوصا تابستان نسبت به فعالیت های مختلف اردوگاهی برای دانش آموزان اقدام کنند.

وی ادامه داد: در این همکاری کلیه نهاد ها و موسسات دولتی و غیردولتی با رعایت موازین و مقررات قانونی امکان مشارکت داشته و می توانند برنامه اردویی متناسب با فعالیت های مختلف اردوگاهی برای دانش آموزان ارائه دهند.

مدیر کل فرهنگی و هنری، اردو ها و فضاهای پرورشی وزارت آموزش و پرورش همچنین گفت: برای برنامه ریزی جهت تربیت اجتماعی موثر و نیز ایجاد زیر ساخت های ذهنی مناسب در امر تولید و اشتغال و اهمیت این موضوع برای دانش آموزان چنین اقدامی را در دستور کار قرار دادیم.


کلید واژه ها: آموزش و پرورش - آموزش - کتاب های درسی - مدارس غیر دولتی - زمان توزیع - توزیع - مدارس - کتاب - دولت - توسعه - برنامه - وزارت آموزش و پرورش - تحقیق و تفحص - دانش آموزان - معاون - آینده - نظارت - شورای - شهریور ماه - هایی - جدید - عالی - ماندگاری - کاربردی - بخشنامه - مشکلات - بهداشت - راهکار - افزایش - شهریور

آخرین اخبار سرویس:
ارتقا ظرفیت های صادرات محصولات آرد، بیسکویت، شیرینی و شکلات

استخدام منشی در فروشگاه لوازم یدکی بهبهانی در اهواز

استخدام تعدادی راننده پایه یک در شهر اهواز

استخدام کارشناس بازاریابی مسلط به Digital marketing

استخدام کارشناس برنامه ریزی و کنترل پروژه در یک شرکت معتبر

استخدام نیروی ماهر جهت کار در تریا در شهر اصفهان

استخدام تکنسین بتن و خاک جهت کار در آزمایشگاه ساختمانی

بهره برداری از واحد یک پالایشگاه میعانات گازی ستاره خلیج فارس با حضور رییس جمهور /امروز

اختصاص اعتبار ویژه 50 میلیاردی به ایلام از طرف صندوق کارآفرینی امید

170 میلیارد ریال سرمایه گذاری در ایران خودروی مازندران

بهترین رژیم های غذایی برای کاهش وزن

صنایع دستی فارس، میراثی ماندگار

قیمت مسکن در محدوده طالقانی +جدول

افزایش سه برابری صادرات ایران به اروپا

81 درصد سوخت نیروگاه شهیدرجایی پارسال از طریق گاز طبیعی تامین شد

طرح آبرسانی به 10 روستای شهرستان پلدختر بهره برداری شد

معاون وزیررفاه: آمارهای آسیب های اجتماعی در دولت یازدهم شفاف سازی شد

یارانه نقدی مردم را باید به 150 هزار تومان افزایش داد

گرانی مهمان سفره افطار می شود؟

استخدام کاردان و کارشناس رادیولوژی خانم در تهران

استخدام نیرو جهت کانتر گردشگری در کیش

استخدام شرکت تابش نور

تدبیر گمرک برای ساماندهی واردات

استخدام وردست آرایشگر و اپیلاسیون کار در کیش

هزینه سفر به کیش در اردیبهشت‎ماه چقدر تمام می شود؟ +جدول

خواب یک روزه در بازار ارز بین بانکی+ جدول قیمت

46 هزار هکتار از مراتع استان مرکزی تحت پوشش صندوق بیمه مراتع قرار گرفت

10 اردیبهشت؛ پیشخوان روزنامه های صبح ایران

استخدام کارشناس صنایع غذایی در شرکت تولیدی در کرج

شیوع تب کریمه کنگو در سیستان و بلوچستان

1760خانوارعشایرکهگیلویه و بویراحمدی زیرپوشش بیمه اجتماعی قرار گرفتند

استخدام تکنسین حرفه ای تاسیسات در تهران

استخدام کارگر ساده جهت کار در رستوران  بندر عباس

تفاوت قیمت محصولات پارس خودرو در بازار و نمایندگی

رشد 30 هزارنفری گردشگر در اصفهان/ تخصیص 10 هزار میلیارد در حوزه سلامت اصفهان

گشتی در بازار بزرگ تهران/ مردم از رییس جمهوری آینده چه می خواهند

98 هزار کارگر در اردبیل تحت پوشش بیمه تأمین اجتماعی است

خصوصی سازی؛ راهکار توسعه تئاتر دینی

تصویب سند توسعه شیلات سیستان و بلوچستان با رویکرد درآمد و اشتغال در جوامع روستایی

استخدام کارشناس شبکه با تجربه در کرج

استخدام کارشناس فروش در شرکت تجهیزات ورزشی آوانا روشه

استخدام کارگر نیمه ماهر مکانیک با جای خواب در تهران

استخدام تخته کار جهت کار در رستوران  بندر عباس

استخدام کارشناس فروش حضوری در شهر اصفهان

استخدام اپراتور خانم مسلط به فتوشاپ در شهر اصفهان

استخدام برقکار مسلط به کولر ماشین آلات سنگین در بندر عباس

استخدام تعدادی تکنسین فنی الکترونیک در تهران

آغازبرداشت سیرنوبرانه طارم زنجان

استخدام حسابدار خانم در چاپخانه سامان درشیراز

استخدام فوق دیپلم برق آقا جهت همکاری در تهران

نحوه دریافت شماره حساب شبا برای سهام عدالت

ترکیه: کاهش 17 درصدی درآمد گردشگری

عربستان در حال واگذاری سهم بازار نفت به ایران است

تامین 81 درصد ازگاز نیروگاه شهیدرجایی

میانگین پرداخت بیمه‎ بیکاری/ 700هزارتومان

سازمان منطقه آزاد اروند به تعهدات خود در خصوص کتابخانه مینوشهر خرمشهر عمل نکرد

ارتقا ظرفیت های صادرات محصولات آرد، بیسکویت، شیرینی و شکلات

استخدام شرکت کیک و کلوچه نادری در دو ردیف شغلی

میانگین پرداخت بیمه بیکاری به مقرری بگیران

نحوه ثبت مشاغل در سامانه 118

افزایش 34 میلیارد دلاری درآمدهای ارزی از محل صادرات غیر نفتی در دولت یازدهم

استخدام نیروی کار فنی بصورت تمام وقت در نمایندگی خدمات پس از فروش

سه میلیارد و 600 میلیون یورو سرمایه گذاری خارجی در انرژی های تجدیدپذیر اجرایی شد

اشتغال زایی های سال 95

رونق بازار سرمایه در آستانه انتخابات ریاست جمهوری/افزایش 50 درصد ارزش معاملات خرد در بورس

-تثبیت نرخ 39 ارز بانکی در روز یکشنبه

برجام هموار کننده راه مبادلات ارزی

استخدام حسابدار مسلط به حسابداری پیمانکاری در یک شرکت معتبر

استخدام تعدادی سرویس کار و تعمیرکار آسانسور  تهران

گام های بلند پایتخت در نوسازی بافت های فرسوده

استخدام کارگر جهت بستنی فروشی در بندر عباس

استخدام دو نفر مونتاژ کار جهت مونتاژ دستگاه های طلاسازی

استخدام خانم جهت نگهداری از سالمند در اصفهان

استخدام مشهد  نیرو جهت پخش تراکت

ارائه ایده های نوین صنایع غذایی مؤسسه تحقیقات تغذیه

تهیه جدول همسان سازی حقوق بازنشستگان و شاغلان در آموزش و پرورش

استخدام منشی خانم جهت کار در تاکسی پدارم در کرج

استخدام تعدادی چرخکار جهت کار در کارگاه در اصفهان

بهره برداری از 9 طرح حوزه سلامت در مراغه در سالجاری

استخدام مدیر فروش و بازاریابی فعال در شهر کرج

مبادلات دلاری بانک سپه به 6 میلیارد دلار رسیده است

خواب یک روزه در بازار ارز بین بانکی+ جدول قیمت

دولت در کنترل تورم و رشد اقتصادی موفق بود

بزرگان بانکی اروپا در تهران

افزایش تولید گندم علیرغم کاهش سطح زیرکشت در هرمزگان

استان گلستان رتبه نخست تولید گندم کشور را کسب می کند

فتوتیتر:قالیباف:یارانه نقدی مردم را به 150 هزار تومان افزایش می دهم

استخدام تعدادی نیروی کار جهت کار در فست فود در مشهد

استخدام تعدادی طراح حرفه ای گرافیک

استخدام طراح دکوراسیون داخلی آقا در کرج

استخدام شهر مشهد  صندوقدار جهت رستوران

استخدام فروشنده با تجربه جهت فروشندگی پوشاک-مشهد

آپارتمان 3 خوابه در تهران چند؟

46 هزار هکتار از مراتع استان مرکزی تحت پوشش صندوق بیمه مراتع قرار گرفت

میانگین پرداخت بیمه بیکاری به مقرری بگیران

خواب یک روزه در بازار بین بانکی+ جدول قیمت

ابزار جدید ناسا برای جستجو در نیمه تاریک ماه

سیرکاهشی مطالبات غیرجاری در شبکه بانکی

رونق بازار سرمایه در آستانه انتخابات ریاست جمهوری/افزایش 50 درصد ارزش معاملات خرد در بورس

سهم صفر معدن در رشد 11.6 درصدی اقتصاد

1760خانوارعشایرکهگیلویه و بویراحمدی زیرپوشش بیمه اجتماعی قرار گرفتند

آب ناگوارا هم به درد مردم خوزستان اضافه شد/ آقایان مسئول عذرخواهی هم فایده ای ندارد

آپارتمان 3 خوابه در تهران چند؟ + جدول

قیمت انواع لاستیک و رینگ خودرو/یکشنبه دهم اردیبهشت ماه 96

استخدام راننده جهت یک شرکت پخش در کرمانشاه

همکاری ایران و سوییس برای دستیابی به بازار اوراسیا

استخدام چهار ردیف شغلی جهت یک شرکت پخش در قزوین

پرداخت غرامت مرغداران بابت آنفلونزای مرغی

برای نخستین بار در 5 دهه اخیر سهم نفت دردرآمدهای دولت کمتر از مالیات شده است

جگر خام نخورید؛شیوع تب کریمه کنگو در سیستان و بلوچستان

لیست 10 بازی پر فروش هفته گذشته استرالیا و نیوزیلند

استخدام حسابدار در شرکتی در زمینه نفت و گاز و پتروشیمی در شیراز

بررسی بدهی های سوخت ایرلاین ها

پرداخت بیمه بیکاری به 45 هزار بیکار در تهران

رشد 22 درصدی درآمد گوگل در سال 2017

ایجاد شعب بانکی ایران در کره و چین منتظر نظر بانک مرکزی

اقدام جالب یک بانک دولتی در محاسبه سود مشتریان

نحوه دریافت شماره حساب شبا برای سهام عدالت

دعوا بر سر طرحی که قیمت مسکن را 6برابر کرد!‍

معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت خبر داد تحویل 20 هزار و 347 تخت بیمارستانی جدید در فروردین ماه

استخدام نگهبان مجرب جهت همکاری در شهر مشهد

استخدام خانم آشنا به Word جهت شرکت کامپیوتری در مشهد

استخدام راننده با پیکان وانت جهت پخش مواد غذایی در مشهد

استخدام یک شرکت نرم افزاری معتبر در تهران و اصفهان

استخدام چرخکار و اتوکار و وسط کار جهت تولیدی در کرج

حسن روحانی: نقدینگی را هم دشمن بالا برد؟/رشد 800هزار میلیارد تومانی نقدینگی در دولت تدبیر

683 واحد تولیدی در استان قزوین تسهیلات بهین یاب دریافت کردند

استخدام رییس دفتر با مدرک لیسانس کامپیوتر  مشهد

استخدام تعدادی راننده با ماشین جهت آژانس در مشهد

استخدام شرکت تجهیزات سنجش در شهر اصفهان

زباله ها سلامتی شهروندان خلخالی را تهدید می کند

بهره برداری از 1489 واحد مسکن مهر خراسان جنوبی

واردات 10 میلیون تن محصولات کشاورزی و دامی از بندر امام

قیمت چند خودروی وارداتی /جدول

اتحادیه اروپا: برجام صادرات ایران را به اروپا افزایش داد

الماس های جهان در اینجا جمع شده اند!

استخدام راننده پایه یک جهت کار با تریلی در مشهد

استخدام دیپلم و فوق دیپلم فنی جهت شرکت تجهیزات سنجش

استخدام تعدادی وسط کار و بسته بند خانم در شهر کرج

پرندگان پسابرجامی در آسمان کشور

استخدام کارشناس فروش جهت شرکت معتبر در مشهد

استخدام یک نفر آقا جهت پخش به صورت پاره وقت در اصفهان

استخدام چرخکار جهت کار در مزون لباس عروس در کرج

استخدام کارشناس خرید (خرید خارجی (واردات) و داخلی) در تهران

استخدام منشی جهت کار در شرکت صنایع غذایی در اصفهان

فقط 25 درصد کالای قاچاق داریم!

استخدام تعدادی کارمند فروش آشنا به تاسیسات ساختمان

استخدام طراح گرافیست خلاق خانم در مشهد

قاچاق ،امحاء و ضرورت امحاء کالاهای قاچاق

ساعت به ساعت با قیمت دلار آمریکا، یورو و درهم

کاهش 83 درصدی تعداد مبتلایان تب مالت انسانی

مقاوم سازی 60 هزار مسکن روستایی خراسان جنوبی

اجرای نظام نوین ترویج کشاورزی؛ مهمترین دستاورد 4 ساله ترویج

مهم ترین رویدادهای خبری یکشنبه 10 اردیبهشت در خراسان شمالی

سرمایه گذاری جدید «دانیلی» در ایران

استخدام دانشجوی حسابداری در شرکت شبکه سازه ی فرین

استخدام کارمند آقا جهت فروش و پاسخگویی به تلفن در البرز

استخدام کباب زن، نانوا و کارگر ساده جهت یک سفره خانه در قم

قیمت انواع گوشی های موبایل در بازار امروز/یکشنبه دهم اردیبهشت ماه96

استخدام کارشناس فروش در یک شرکت تجهیزات پزشکی

برای خرید آپارتمان های سه خوابه چقدر باید هزینه کرد+جدول قیمت

استخدام همکار خانم در کارگاه ریخته گری طلا و نقره سازی

اسپوتنیک: اصرار آمریکا برای انعقاد قرارداد تجاری دوجانبه با آلمان با وجود عضویت این کشور در اتحادیه اروپا

ربیعی: 50 درصد ورودی های بازار کار را زنان تشکیل می دهند

رشد 30 درصدی بیمه دانا در حوزه صندوق های سرمایه گذاری

کشف دلارهای جاسازی شده در کت

نحوه دریافت شماره حساب شبا برای سهام عدالت

جمع آوری 9 میلیارد ریال زکات در کامیاران

همه چیز درباره تولید نوعی ماهی زینتی

استخدام تعدادی چرخکار جهت کار مانتودوزی در کرج

استخدام فروشنده تلفنی تمام وقت با سابقه در اصفهان

استخدام 6ردیف شغلی در شرکت نرم افزاری آموت در مشهد

استخدام راننده با نیسان یخچالدار  اصفهان

استخدام تعدادی خانم و آقا جهت آژانس هواپیمایی در مشهد

استخدام تعدادی خیاط خانم جهت کار در تولیدی در مشهد

استخدام فروشنده خانم جهت همکاری با قنادی در اصفهان

استخدام منشی مسلط به آفیس و حسابداری در اصفهان

استخدام کارشناس فروش در شرکت پرگان سیستم در اصفهان

نیسان، پا جای پای رنو می گذارد

پیش بینی برداشت بیش از 12هزار تن انبه در میناب

آپارتمان 3 خوابه در تهران چند؟

جمع آوری 9 میلیارد ریال زکات در کامیاران

استخدام یک صندوقدار خانم جهت همکاری در شهر اصفهان

طرحی که قیمت مسکن را 6برابر کرد!‍

استخدام خیاط ماهر پرده جهت کار در پرده تماشا  مشهد

استخدام مدیر فروش در شرکت ساختمانی  اصفهان

برجام هموار کننده راه مبادلات ارزی

استخدام تعدادی بیرون برمانتو دوز آقا جهت کار در مشهد

استخدام همکار جهت کار درذ مشاور املاک  اصفهان

استخدام مکانیک ماهر جهت کار در تعمیرگاه در شهر کرج

برجام و آینده نامعلوم صنعت خودرو

رکورد کشوری ریل گذاری در پروژه راه آهن کرمانشاه شکسته شد

استخدام نیروی خانم جهت کار نظافت در آتلیه عکاسی در مشهد

استخدام کارشناس ارشد شهرسازی در شهر مشهد

رییس بانک مرکزی: وصول مطالبات ایران به روز است

استخدام تراکت پخش کن ماهر آقا در شهر کرج

کارخانه فولاد اندیمشک راه اندازی می شود

استخدام مسئول دفتر خانم در شرکت آتیه طرح پایدار

نیسان، پا جا پای رنو می گذارد

کمیسیون اقتصادی و اجتماعی سازمان ملل متحد با فعال تر شود

زمان توزیع کتاب های درسی متوسطه اعلام شد

زمان توزیع کتاب های درسی متوسطه اعلام شد