مطالب مرتبط:
زمان توزیع کتاب های درسی متوسطه اعلام شد
ضرورت احیای ادبیات تعلیمی در کتاب های درسی
توزیع 250 کمباین در گلستان
207 میلیمتر بارش تا پایان فروردین ماه /توزیع بارندگی در کشور چه گونه است؟+جدول
بیست و دومین کنفرانس ملی شبکه های توزیع نیروی برق ایران در سمنان پایان یافت
5 + 1
یارانه ها
مسکن مهر
قیمت جهانی طلا
قیمت روز طلا و ارز
قیمت جهانی نفت
اخبار نرخ ارز
قیمت طلا
قیمت سکه
آب و هوا
بازار کار
افغانستان
تاجیکستان
استانها
ویدئو های ورزشی
طنز و کاریکاتور
بازار آتی سکه
جمعه، 1 اردیبهشت 1396 ساعت 18:422017-04-21اقتصادي

زمان توزیع کتاب های درسی متوسطه اعلام شد


آموزش و پرورش در هفته گذشته با اخبارمتعددی مواجه بود که به برخی از مهم ترین این موارد پرداخته می شود.

- به گزارش سایت قطره و به نقل ازدولت بهار، ارائه رویکردی جدید در حوزه مشارکت های آموزش و پرورش، اعلام زمان توزیع کتاب های درسی متوسطه، کندی روند تحقیق و تفحص با تغییرات در بانک سرمایه، سرانه یک میلیون تومانی سوادآموزی برای افراد با نیازهای ویژه، اجرای برنامه های عملیاتی برای نوآموزان در سال تحصیلی آینده، دعوت آموزش و پرورش از نهاد ها برای استفاده از ظرفیت اردوگاه ها، افزایش تنوع روش های جذب نیروی تربیت معلم، امتحانات کدام پایه های تحصیلی نهایی است؟، ارائه خدمات برتر ضمانت ماندگاری موسسان مدارس غیردولتی و کمبود 12 هزار مراقب بهداشت در مدارس از مهم ترین رویدادهای آموزش و پرورش در هفته گذشته محسوب می شود.

ارائه رویکردی جدید در حوزه مشارکت های آموزش و پرورش مرضیه گرد معاون وزیر و رییس سازمان مدارس غیر دولتی و توسعه مشارکت های مردمی گفت: افزود: 2 هدف بزرگ برعهده داریم که هم توسعه مدارس غیر دولتی با رعایت بعد حاکمیتی و نظارتی را مد نظر داشته همچنین سراغ دستگاه ها و نهادهای مختلف رفته تا بتوانیم از حمایت آنان در مشارکت آموزش وپرورش بهره مند شویم.

گرد تصریح کرد: در حال حاضر 14 عنوان پژوهشی را در سازمان مدارس غیر دولتی و توسعه مشارکت های مردمی در دست اجرا داشته و تاکید داریم که اقدامات و برنامه های سازمان را با توجه به نتایج پژوهشی اجرایی و عملیاتی کنیم.

گرد افزود: با توجه به تکلیف سازمان و درخواست شورای عالی آموزش وپرورش مبنی بر ارایه سند جامع مشارکت، اهتمام داشتیم که تهیه سند بر مبنای پژوهش با توجه به سند تحول بنیادین صورت گیرد و امیدواریم با ارایه آن به شورای عالی آموزش وپرورش در آینده نزدیک شاهد تحولات خوبی در حوزه مشارکتی آموزش وپرورش باشیم که نتایج و پیشنهادات کاربردی طرح را در اختیار سایر معاونت ها قرار می دهیم.

رییس سازمان مدارس غیردولتی و توسعه مشارکت های مردمی بیان کرد: کاربست این پژوهش می تواند نکات حقوقی که ما در سازمان به آن نیاز داریم و مشکلات بخشنامه ای را که با سایر دستگاه ها مواجه هستیم؛ با اتخاذ سیاست هایی منجر به راهکار و با ارائه برنامه مرتفع نماید.

زمان توزیع کتاب های درسی متوسطه اعلام شد لیدا نیک روش مدیرکل نظارت بر نشر و توزیع مواد آموزشی وزارت آموزش و پرورش در خصوص زمان توزیع کتاب های درسی مقطع متوسطه اول و دوم بیان کرد: کتاب های این مقطع از شهریور ماه برای دانش آموزان عرضه می شود.

وی ادامه داد: در سراسر کشور به استثنای تهران و البرز تاریخ توزیع کتاب های درسی در کتابفروشی ها از 15 شهریور ماه بوده و برای این دو استان کار توزیع کتاب ها از 19 شهریورماه انجام می شود.

افزایش تنوع روش های جذب نیروی تربیت معلم نعمت اله موسی پور معاون آموزشی دانشگاه فرهنگیان ا بیان اینکه بر اساس تصمیم هیأت امنا سه روش برای جذب نیروی تربیت معلم عنوان کرد: پذیرش از دیپلم برای کارشناسی، پذیرش فارغ التحصیلان کارشناسی برای اعطای گواهی صلاحیت معلمی و پذیرش از دیپلم به شیوه مشارکتی با سایر دانشگاه ها موارد در نظر گرفته شده هستند.

وی با اشاره به اینکه روش آخر برای تربیت معلم نو ظهور است بیان کرد: امیدواریم برای پذیرش دانشجویان در سال 96 بتوان این طرح را عملیاتی کرد.

معاون آموزشی دانشگاه فرهنگیان اظهار کرد: برای تدوین مقدمات این کار باید شیوه مشارکت، برنامه ریزی درسی و تعیین تکلیف برای صدور مدرک انجام شود و پس از طی این مراحل این طرح اجرایی می شود.

کندی روند تحقیق و تفحص با تغییرات در بانک سرمایه اسداله عباسی سخنگوی کمیته تحقیق و تفحص صندوق ذخیره در خصوص تغییر مدیرعامل بانک سرمایه و تاثیر آن در روند تحقیق و تفحص عنوان کرد: این تحولات متاسفانه کار را سخت می کند چراکه باعث می شود با این تغییر دسترسی به آمار و اطلاعات بانک سرمایه مشکل باشد.

وی بیان اینکه از این هفته بررسی ها در بانک سرمایه آغاز شده است، ادامه داد: همانطور که با تغییرات در صندوق ذخیره موانعی برای دستیابی به اطلاعات وجود دارد و دچار بروکراسی های اداری هستیم با این تغییر، بانک سرمایه نیز چنین شرایطی پیدا خواهد کرد.

عباسی با بیان اینکه در تغییرات دخالت نمی کنیم، اظهار کرد: تغییر و تحول تلقی پنهان کاری نیست، اما موجب شده موانعی در کار ایجاد شود و کندی عملکرد را در پی داشته باشد.

سرانه یک میلیون تومانی سوادآموزی برای افراد با نیازهای ویژه علی باقر زاده رییس سازمان نهضت سوادآموزی تصریح کرد: طی 2 سال اخیر معلولان نیز مورد توجه قرار گرفته و با توجه به شرایط این گروه از افراد هزینه های درنظر گرفته شده برای آن ها 30 درصد از سایر گروه ها بیشتر است.

رییس سازمان نهضت سوادآموزی گفت: سرانه افراد با نیازهای ویژه یک میلیون تومان درنظر گرفته شده است و این مبلغ علاوه بر سایر هزینه های پوشش تحصیلی است.

وی یادآور شد: در سال تحصیلی 95 - 94 بیش از هفت هزار 500 نفر از افراد با نیازهای ویژه تحت خدمات سوادآموزی قرار گرفتند همچنین خدمات بعد از دوره آمورشی نیز برای آن ها ارائه می شود و این فعالیت ها امسال نیز تداوم دارد.

کمبود 12 هزار مراقب بهداشت در مدارس مهرزاد حمیدی معاون تربیت بدنی وسلامت وزارت آموزش و پرورش بیان کرد: در حال حاضر 6 هزار مراقب بهداشت در مدارس فعالیت می کنند اما با توجه به طرحهای گسترده در حوزه سلامت و بهداشت تعداد نیروی انسانی مورد نیاز برای سالهای آتی به 12 هزار نفر باید افزایش یابد.

معاون تربیت بدنی و سلامت وزارت آموزش و پرورش با اشاره به اینکه باید تعداد مراقبان افزایش یابد گفت: با دانشگاه فرهنگیان و معاونت نیروی انسانی تعاملاتی انجام شده تا تربیت نیرو در این حوزه داشته باشیم.

حمیدی افزود: امسال تلاش می کنیم در آزمون استخدامی سهمیه ای برای مراقبان سلامت در نظر گرفته شود و طی دو سال گذشته 500 نفر از آزمون های استخدامی در پست مراقب سلامت جذب شده اند.

وی با بیان اینکه سیاست آموزش و پرورش در جهت ترویج و ارتقای سلامت دانش آموزان است عنوان کرد: این مسئله در کنار تعلیم و مسائل آموزشی مورد توجه قرار می گیرد.

اجرای برنامه های عملیاتی برای نوآموزان در سال تحصیلی آینده رخساره فضلی مدیر کل دفتر آموزش پیش دبستانی با اشاره به اینکه سال تحصیلی آینده برنامه های متعددی برای توسعه پیش دبستانی مورد توجه قرار گرفته عنوان کرد: بحث توسعه کمی را با رعایت عدالت آموزشی پیش می بریم و در شرایط متفاوت از پتانسیل خانواده ها یا کودکان برای حمایت از این دوره بهره می گیریم.

وی ادامه داد: توسعه کیفی مسئله بسیار مهم و پیچیده ای بوده که آن را در 8 محور تنظیم کرده که از مهر 96 عملیاتی می شود.

مدیر کل دفتر آموزش پیش دبستانی با اشاره به این 8 محور گفت: یکی از مهمترین محور ها نیروی انسانی و توانمندسازی آن بر اساس کمیته هایی است که در آموزش و پرورش به این منظور ایجاد شده است و 4 محور دانش، مهارت حرفه ای، نگرش و ارزش ها را در فعالیت های نیروی انسانی مورد توجه قرار می دهد.

ارائه خدمات برتر ضمانت ماندگاری موسسان مدارس غیردولتی حسن مسعودی مدیرکل سازمان مدارس غیردولتی در خصوص تطبیق رشته تحصیلی معلمان این مدارس و جایگاه شغلی این گروه اظهار کرد: موسسان همواره از نیروهایی بهره می گیرند که رضایت حداکثری خانواده ها را داشته باشند بنابراین کارایی نیروها در فعالیت ها از اهمیت بسزایی برخوردار است.

وی با بیان اینکه ماندگاری موسسان با ارائه خدمات برتر تضمین می شود، ادامه داد: این مساله که گاهی بین رشته تحصیلی معلمان و حوزه فعالیت آنها تناسب وجود ندارد غیرقابل انکار نیست اما نوع عملکرد نیروها و کیفیت کاری آنها همواره مورد توجه بوده است.

مسعودی بیان کرد: آموزش بدو خدمت برای نیروهای غیردولتی به منظور آموزش حرفه معلمی است و دوره های ضمن خدمت آموزش های علمی را مورد توجه قرار می دهد همچنین گزینش افراد صلاحیت های عمومی و شاکله فرد برای فعالیت در این حرفه را نشان می دهد.

امتحانات کدام پایه های تحصیلی نهایی است؟ عبدالرسول عمادی رییس سازمان سنجش آموزش و پرورش گفت: بیان کرد: احتساب نمرات در کنکور نیز مانند سال گذشته بوده و 25 درصد تاثیر سوم متوسطه و 5 درصد نمره پیش دانشگاهی محاسبه می شود و نتایج از نیمه تیرماه به سازمان سنجش مکاتبه می شود.

وی در مورد صدور کارنامه الکترونیک با بیان اینکه از دخالت و اشتباه نیروی انسانی در اعلام نمرات جلوگیری می شود، تصریح کرد: این روند برای فارغ التحصیلان مقطع سوم متوسطه و پیش دانشگاهی انجام شده و تلاش داریم به تدریج برای سایر پایه ها نیز این کار اجرایی شود، اما زمان دقیقی برای استرار کامل آن وجود ندارد.

دعوت آموزش و پرورش از نهادها برای استفاده از ظرفیت اردوگاه ها مهدی علی اکبرزاه مدیر کل فرهنگی و هنری، اردو ها و فضاهای پرورشی وزارت آموزش و پرورش ا اشاره به اینکه در زمینه فعالیت های اردوگاهی توسط نهادهای مختلف دولتی وغیردولتی آماده هستیم، عنوان کرد: این نهاد ها می توانند با آموزش و پرورش تعامل داشه باشند و در طول سال تحصیلی، خصوصا تابستان نسبت به فعالیت های مختلف اردوگاهی برای دانش آموزان اقدام کنند.

وی ادامه داد: در این همکاری کلیه نهاد ها و موسسات دولتی و غیردولتی با رعایت موازین و مقررات قانونی امکان مشارکت داشته و می توانند برنامه اردویی متناسب با فعالیت های مختلف اردوگاهی برای دانش آموزان ارائه دهند.

مدیر کل فرهنگی و هنری، اردو ها و فضاهای پرورشی وزارت آموزش و پرورش همچنین گفت: برای برنامه ریزی جهت تربیت اجتماعی موثر و نیز ایجاد زیر ساخت های ذهنی مناسب در امر تولید و اشتغال و اهمیت این موضوع برای دانش آموزان چنین اقدامی را در دستور کار قرار دادیم.


کلید واژه ها: آموزش و پرورش - آموزش - کتاب های درسی - مدارس غیر دولتی - زمان توزیع - توزیع - مدارس - کتاب - دولت - توسعه - برنامه - وزارت آموزش و پرورش - تحقیق و تفحص - دانش آموزان - معاون - آینده - نظارت - شورای - شهریور ماه - هایی - جدید - عالی - ماندگاری - کاربردی - بخشنامه - مشکلات - بهداشت - راهکار - افزایش - شهریور

آخرین اخبار سرویس:
رشد 44 درصدی ترانزیت کالا از طریق راه آهن

رونمایی از سامانه رافوس (سامانه نظارت بر حسابرسان سازمان بورس)

کاهش قیمت طلا

امکان پرداخت عوارض خروج از کشور و جریمه تخلفات رانندگی با اپلیکیشن جدید ایوا

ساخت اتوبان تمرچین – نقده

لزوم هماهنگی دستگاه ها برای رفع معضل بیکاری

اعتبارات عمرانی شهرستان عسلویه به 2 برابر افزایش یافت

پرداخت 6 میلیارد تومان تسهیلات آبیاری تحت فشار در شهرستان شوش

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس مطرح کرد خرید و فروش سهام به صورت هدفدار از سوی دلالان/ رشد شاخص بورس به صورت حبابی

آمادگی شرکت غدیر برای سرمایه گذاری در گلستان احداث کارخانه ید در داشلی برون

افزایش مالیات 25 مودی از 80 میلیون به 8 میلیارد تومان در زنجان

ایجاد بیش از هشتهزار فرصت شغلی در خراسان جنوبی پیش بینی شد

راهکارهای کاهش استفاده از ظروف پلاستیکی چیست؟

بخش خصوصی ، میداندار مرمت و احیای آثار تاریخی کرمان

کاهش سکه تا مرز یک میلیون و 200 هزار تومان/ افت بهای انواع ارز+ جدول

نماینده یزد و اشکذر: کاهش رشد صنعت از 24 درصد به 12 درصد دراستان یزد

687 میلیارد ریال به اجرای پروژه ارتقای تولید و توسعه پایدار در دشت ها و مناطق روستایی خراسان جنوبی اختصاص یافت

آغاز طرح ضربتی پرداخت وام ازدواج

پیوند صنعت مبلمان با تکنولوژی توسط خوگر در الکامپ 96

تجمع 5 ساعته نفتی ها مقابل وزارت نفت به دادگاه کشیده شد

بالاخره سیستم مخابراتی برج میلاد راه اندازی می شود

عقبگرد وزارت نفت در تولید نفت

اعتبارات آموزش عالی تا سال آینده 2 برابر می شود

روستاهای حاشیه قزل اوزن چشم انتظار شیرین سازی آب

خواب در بازار ارز بین بانکی/قیمت قند و شکر در بازار/ با 50 میلیون تومان چه خودرویی بخریم؟

افزایش 192 واحدی شاخص کل بورس

ساخت پارکینگ طبقاتی در دستور کار شهرداری پلدختر

ارائه اینترنت نامحدود تصویب شد/خداحافظی با اینترنت حجمی

مهندس مهرانی: نمایشگاه الکامپ فرصت مناسبی برای معرفی پست بانک ایران به عنوان بانک توسعه ای و تخصصی حوزه IT و ICT کشور است

اخطار جدی دولت/تردد 100هزار کامیون ممنوع می‎شود

اختصاص 439 میلیارد ریال تسهیلات قرض الحسنه برای ازدواج جوانان خراسان رضوی

گزارش تصویری؛ گنجینه ای نفیس در تهران

اجرای طرح هادی در روستاهای استان

12 میلیارد تومان برای خط انتقال آب کارخانه لاستیک‎سازی نیاز است

نمایشگاه محصولات تولیدی کارآموزان فنی و حرفه ای _ نهبندان

کشت های آب دوست باید مدیریت و کنترل شود

جریمه 340 میلیون ریالی قاچاق پارچه در مهاباد

بازرسان دراتاقVIPشهرداری

استخدام طراح گرافیک،طراح وب سایت دریک شرکت معتبر

اشتغال 100 هزار ایلامی در بخش کشاورزی

گرد وخاک در راه خوزستان

سهامداران برای کسب سود از بورس عجول نباشند

جدول بارش های سال آبی اخیر نشان داد توزیع نامتوازن بارش ها در حوضه آبریز خلیج فارس و دریای عمان

لیست برخی از گوشی های گران قیمت در بازار

معدوم سازی بیش از 18 هزار کیلوگرم فرآورده خام دامی در زنجان

کاهش 33 درصدی غرق شدگی در دریای مازندران

آمادگی شرکت غدیر برای سرمایه گذاری در گلستان/احداث کارخانه ید در داشلی برون

کاهش سکه تا مرز یک میلیون و 200 هزار تومان/ افت بهای انواع ارز+ جدول

"یارانه نقدی" بلای جان شده

افزایش 63درصدی کشفیات کالای قاچاق در کهگیلویه وبویراحمد

قرارداد همکاری با رنو در مراحل نهایی کار است

ایجاد اشتغال برای 625 نفر در سه ماهه اول سال 96 در ساوجبلاغ

کاشت نشایی چغندر قند برای نخستین باردرمیامی

مظنه خودرو تویوتا در بازار

اجرای طرح های اقتصاد مقاومتی در شهرستان شوط+فیلم

تولید نفت اوپک افزایش یافت/کاهش پایبندی به روح توافق

رتبه ملی کهگیلویه وبویراحمد درزمینه طرح های اقتصادمقاومتی ارتقا یابد

مردم از شبکه اجتماعی «بله» همچون کارت های شتاب استقبال می کنند

کشف 4800 لیتر فراورده های نفتی قاچاق در سه ماهه نخست امسال در خوزستان

تقدیر معاون رییس جمهور از عملکرد بانک ملی ایران

ایجاد بیش از هشتهزار فرصت شغلی در خراسان جنوبی پیش بینی شد

اختصاص 439 میلیارد ریال تسهیلات قرض الحسنه برای ازدواج جوانان خراسان رضوی

ساخت ساختمان ستاداقامه نمازکشور

آموزش بهینه سازی مصرف برق

فعالیت غیرقانونی پارکبان ها

تیبای برقی در راه است!

قراردادهای موقت کار به نقطه بحرانی رسید

کاهش عرضه مسکن ارزان، دلیل افزایش شدید قیمت مسکن در آمریکا

موسس تلگرام: سرورهایمان را به ایران منتقل نمی کنیم، حتی به قیمت فیلتر شدن/ حاضریم بازارهای بزرگ را از دست دهیم، در چین هم این اتفاق افتاد

مصرف برق دوباره رکورد زد

پیش بینی بازار نفت در هفته پیش رو

لزوم هوشیاری مردم در برابر وعده سودهای کلان

قاچاق میوه در کشور 90 درصد کاهش یافت

ایجاد اشتغال برای 625 نفر در سه ماهه اول سال 96 در ساوجبلاغ

افزایش 63درصدی کشفیات کالای قاچاق در کهگیلویه وبویراحمد

ابلاغ بخشنامه به دادستان ها برای انسداد چاه های غیرمجاز آب

نخستین شهرک حمل و نقل شمال غرب کشور به بهره برداری رسید

توضیحات راه آهن درباره خروج 2 واگن قطار مسافری اهواز – مشهد

نوید راه اندازی فاز دوم خط یک مترو شیراز در مرداد 96

تکاپوی صیادان در آستانه صید میگو

افتتاح دومین خط متروی طولانی کشور تا چند روز دیگر

اختصاص 15 هزار میلیارد ریال برای عمران روستایی و ایجاد اشتغال پایدار در روستاهای کشور

ایجاد 250 هزارفرصت شغلی جدید در کشور

تجهیز 432 حلقه چاه کشاورزی مرند به کنتور هوشمند

ضرورت راه اندازی پویش" نه به تشنگی و تاریکی" در البرز

اجرای طرح توسعه تولید پوشاک روستایی در گیلان

کاشت نشایی چغندر قند برای نخستین باردرمیامی

رتبه ملی کهگیلویه وبویراحمد درزمینه طرح های اقتصادمقاومتی ارتقا یابد

آغازعملیات احداث فضای سبزدربهاران

پیش بینی قیمت جهانی دلار

جزییاتی از طرح ضربتی وام ازدواج

یک فرصت بی نظیر برای تبدیل ایران به هاب منطقه

دریافت وام ازدواج راحت تر شد

رییس صندوق رفاه دانشجویان خبر داد؛آغاز ثبت نام وام ضروری دکتری از امروز/نام نویسی مرحله دوم وام ویژه دکتری از مهرماه

نگاهی بر وضعیت بارش ها در کشور

ارایه خدمات متنوع بانکی در سوپرمارکت های مالی بانک پارسیان

رشد اقتصادی، گرفتار در چنبره دو نرخ!

احیا کشاورزی مناطق غربی با افتتاح بزرگترین پروژه آبی کشور

گریم جدید «حمید گودرزی»/ عکس

دروازه بان سابق پرسپولیس به نفت پیوست

قیمت سکه داغ دل خریداران را تازه کرد/ دلار سه هزار و 775 تومان

رییس شورای اسلامی شهر رشت: املاک شهرداری رشت به حراج گذاشته شده است/ برخی رسانه ها 2 میلیارد تومان دریافتی دارند

استخدام حسابدار حرفه ای،تمام وقت،باسابقه در پروژه های پیمانکاری

استخدام مسئول مالی درشـرکت خـاقانی نـوین سپـاهان/اصفهان

رییس اداره منابع طبیعی کلاردشت خبر داد آزادسازی 34 هزار مترمربع از اراضی منابع طبیعی کلاردشت

گردهمایی نخبگان اشکور ی با حضور فرماندار رودسر

فاز نخست سامانه جامع مناطق ویژه بندری در مجتمع بندری امام (ره)رونمایی شد

آرامش بازار برنج مازندران در فصل برداشت شالی

پروژه پل قدس اردبیل از نظر زمان بندی تاخیر ندارد

راه اندازی بیمارستان 200 تختخوابی زاهدان با مشارکت بانک صادرات

اعلام آمادگی سرمایه گذاران خارجی برای ساماندهی پسماند گیلان

واحد فنی و حرفه ای شبانه روزی در استان زنجان راه اندازی می شود

10 هزار میلیارد اعتبار برای اجرای طرح های عمرانی استان بوشهر اختصاص یافت

50 درصد فارغ التحصیلانی که به فنی و حرفه ای مراجعه می کنند هیچ مهارتی ندارند

فرماندار شهرستان سقز: سهم سقز از اعتبارات استانی بیش از 690 میلیارد ریال است

استخدام تعمیرکار دوربین،جهت بخش تعمیرات دوربین در فرانگر الکترونیک

تغییرات جدید پژو در مدل 308+تصاویر

پنجمین جلسه هم اندیشی و برنامه ریزی اجرای طرح تفکیک از مبداء پسماند برگزار شد

راه اندازی بیمارستان 200 تختخوابی زاهدان با مشارکت بانک صادرات

آزاد سازی 70 درصد از مناطق تحت اشغال تروریست ها در جرود عرسال

افزایش دو برابری اعتبارات آموزش عالی در سال آینده

بهترین پنیر برای مصرف روزانه کدام است؟

فرودگاه شاهرود و نقش آن در توسعه صادرات محصولات کشاورزی

مجتمع پرورش ماهی آغ چای چایپاره دارای 90 درصد پیشرفت فیزیکی است

8 مصدوم در پی خارج شدن قطار مشهد - اهواز از ریل

استخدام سرپرست تبلیغات در سازمان آموزشی کاگو

مظنه خودرو تویوتا در بازار

چرا آسیب های اجتماعی در جامعه افزایش یافته است؟

پرداخت وام ضربتی ازدواج آغاز شد

ارتباط صنایع "ارس" با مراکز تحقیقاتی و دانشگاهی تقویت می شود

استخدام پشتیبان سیستم های نرم افزاری در همکاران سیستم-قزوین

نگاهی بر وضعیت بارش ها در کشور

طراحی چکمه فضانوردی توسط شرکت البسه ورزشی

بسته اخبار اقتصادی ایسنا در روز یکشنبه

بزرگ ترین بانک آلمان و آمریکا از لندن خارج می شوند

اعلام آمادگی سرمایه گذاران خارجی برای ساماندهی پسماند گیلان

طبق آمار گمرک؛ آلمان و روسیه مشتریان توتون و تنباکوی ایرانی!

تورم تولیدکننده افزایش یافت

نوید راه اندازی فاز دوم خط یک مترو شیراز در مرداد 96

تبریزی ها مصرف برق را جدی بگیرند

اختصاص 15 هزار میلیارد ریال برای عمران روستایی و ایجاد اشتغال پایدار در روستاهای کشور

نرخ بیکاری در اردستان 9.7 درصد است/ زیرساخت های گردشگری در اردستان ضعیف است

85 درصد از مودیان مالیاتی استان سمنان بدهی های خود را به اداره مالیات پرداخت می کنند

تورم انگلستان در بالاترین سطح 4 ساله اخیر باقی می ماند

مسئولان ری: همواره به مشروب کردن زمین های کشاورزی با آب نامتعارف حساسیم زمین کشاورزی مشروب با آب نامتعارف نداریم

کاهش 33 درصدی غرق شدگی در دریای مازندران

شهردار:70 هزار متر پارکینگ در مرکز شهر یاسوج ایجاد شده است

تجمع 5 ساعته نفتی ها مقابل وزارت نفت به دادگاه کشیده شد

50 درصد جمعیت کشور تحت پوشش بیمه سلامت هستند

رونمایی از نخستین موتورملی کم مصرف کشور

حمله هکرها به بانک آمریکایی

سایپا: پراید با قیمت های فعلی زیان ده است

کسانی که دریافت دسته چک برایشان ممنوع شد

حضور شتاب دهنده تخصصی حوزه فین تک و اینترنت اشیا در الکامپ 23

برگزاری نشست مقایسه محصولات بیمه های عمر و سرمایه گذاری در بیمه رازی

تابستان داغ خسارت سنگین بر باغ های دزفول وارد کرده است

آلمان و روسیه مشتریان توتون و تنباکوی ایرانی!

استخدام 4 ردیف شغلی در یک شرکت معتبر صنعتی در تهران

پیش بینی 100 هزارتن صادرات مرغ/ کاهش قیمت تمام شده مرغ جهت حفظ بازارهای صادراتی

ارائه اینترنت نامحدود تصویب شد

تغییرات جدید پژو در مدل 308 +عکس

اختصاص تسهیلات آبیاری نوین به زمین های زراعی قولنامه ای

هشدار صرفه جویی در برق با افزایش 5 درجه ای دما

روند نزولی قیمت سکه

لابی عامل جریان انحراف برای حضور در نهادهای دولت دوازدهم

حمایت بانک مرکزی حضور سرمایه گذاران خارجی در بخش پسماند را تسهیل می کند

وعده ای دیگر برای ارزانی پیاز و سیب­ زمینی

23 دستگاه دوربین پلاک خوان در جاده های خوزستان نصب می شود

بانک ملی طرح ضربتی اعطای وام ازدواج را کلید زد

آغاز به کار تیم جدید مرکز تماس بانک گردشگری

کاهش 33 درصدی غرق شدگی در دریای مازندران

مسئولان ری: همواره به مشروب کردن زمین های کشاورزی با آب نامتعارف حساسیم/زمین کشاورزی مشروب با آب نامتعارف نداریم

پرداخت تسهیلات در بخش های اشتغال لرستان

آگهی های استخدام استان تهران | یکشنبه 1 مرداد 96

تصمیم سازمان برنامه برای حذف منابع وزرات بهداشت از محل هدفمندی یارانه ها

افزایش بودجه صندوق کارآفرینی امید در قزوین

افزایش مصرف گوشت مرغ در آذربایجان شرقی

موتور سه سیلندر توربو سایپا رونمایی شد؛ قلب تپنده صنعت خودرو کشور برای سال های آینده

ثبت نام بیش از 33 هزار نفر در سامانه اشتغال در اهواز

شرایط فروش تابستانه میتسوبیشی ASX توسط آرین موتور

استخدام حسابدار و کارشناس شبکه های اجتماعی در پارس تیام رایانه

تحویل دسته چک به چه کسانی ممنوع شد؟

موج «کسب و کارهای نوآور» صنایع بزرگ را دست خوش تحول خواهد کرد

اینراید از کامیون خودران T Pod رونمایی کرد

بانک قرض الحسنه مهر ایران حامی دانش آموزان بی بضاعت

تهرانی ها برای مصرف بهینه برق آموزش می بینند

استخدام کانتر کار خانم در شرکت پرواز سفید پوشان

اولین روز مرداد ماه شاخص بورس سبز پوش بود

شکار کروکودیل در ساحل عاج

سامانه جامع مناطق ویژه بندری رونمایی شد

تعداد دقیق تخلفات نظارت و بازرسی گاز خانگی مشخص نیست

زاگرس جنوبی امسال 66 میلیارد متر مکعب گاز تولید می کند

چالش هیوندای برای تأمین باتری های آیونیک

حضور مدیران ارشد و صنعتگران کره جنوبی در شهرک صنعتی کاسپین

سامانه هوشمند جامع اموال تملیکی در سال جاری عملیاتی می شود

تجمل گرایی چگونه بنیان جامعه را به هم می ریزد؟

رونمایی از نخستین موتورملی کم مصرف کشور

شهردار:70 هزار متر پارکینگ در مرکز شهر یاسوج ایجاد شده است

پوست اندازی کشاورزی مکانیزه مازندران در دولت یازدهم

استخدام در آموزش و پرورش فقط از طریق آزمون استخدامی

زمان توزیع کتاب های درسی متوسطه اعلام شد

زمان توزیع کتاب های درسی متوسطه اعلام شد