مطالب مرتبط:
روزنامه استخدامی استان همدان | شنبه 2 اردیبهشت 96
روزنامه استخدامی استان اصفهان | صبح شنبه 2 اردیبهشت 96
روزنامه استخدامی استان همدان | شنبه 2 اردیبهشت 96
عکس| واکنش توییتری محمود احمدی نژاد به ردصلاحیتش در انتخابات ریاست جمهوری
انتخابات 96 | بایدها و نبایدهای رسانه ها در انتخابات
5 + 1
یارانه ها
مسکن مهر
قیمت جهانی طلا
قیمت روز طلا و ارز
قیمت جهانی نفت
اخبار نرخ ارز
قیمت طلا
قیمت سکه
آب و هوا
بازار کار
افغانستان
تاجیکستان
استانها
ویدئو های ورزشی
طنز و کاریکاتور
بازار آتی سکه
جمعه، 1 اردیبهشت 1396 ساعت 18:022017-04-21سياسي

انتخابات 96 | شنبه پس از انتخابات


گزیده ای از بیانات رهبر انقلاب درباره شنبه ی پس از انتخابات 1- نمایش الگوی مردم سالاری صادقانه  ایران اسلامی، اکنون بار دیگر الگوی مردم سالاری صادقانه ی خود را که مبتنی بر رأی و حضور مردم و نه مانند شیوه ی آمریکایی با لشکرکشی و تحمیل، است، در برابر ملتهای جهان و خاورمیانه به نمایش گذارده است.

این حادثه ی شیرین به کام دشمنان تلخ است.

انتظار می رود همه با هوشیاری و آگاهی خود نگذارند فتنه گری های احتمالی دشمن، شیرینی انتخابات را از کام ملت ایران بزداید.

1384/03/28 2- ملت، بزرگترین برنده انتخابات است بزرگترین برنده ی این انتخابات، ملت ایران است که به رغم سمپاشی های دشمن خارجی و ایادی داخلی اش، شکوه و عظمت آفرید و بدبینان را غافلگیر کرد.

1384/03/28 3- طرفداران نامزد پیروز موفقیت خود را از خداوند بدانند از طرفداران انتخاباتی رییس جمهور محترم میخواهم که موفقیت خود را از کمک و هدایت الهی بدانند و در آینده نیز در همه ی عرصه های زندگی از خدای متعال کمک بخواهند.

از طرفداران انتخاباتی سایر نامزدهای محترم نیز میخواهم که خدا را بر توفیقی که به آنان داد تا بتوانند در پدید آوردن این فصل درخشان سهیم باشند، شکرگزاری کنند و خود را برای کمک به رییس جمهور منتخب آماده سازند.

1376/03/03 4- طرفداران سایر نامزدها احساس خسارت نکنند از طرفداران انتخاباتی همه ی نامزدهای محترم و نیز از دست اندرکاران امور سیاسی در همه جای کشور میخواهم که قدر این نعمت الهی را بدانند و با متانت و رفتار خردمندانه، از بروز هر آنچه خدا و خلق را ناخشنود میسازد، جلوگیری کنند.

در تجربه ی افتخارآمیز انتخابات مردمی همه ی ملت بَرنده اند.

با طرح مسئله برنده و بازنده خواسته ی بدخواهان را که به جز به شکستن وحدت ملّی نمیاندیشند برآورده نکنید و فضای زندگی مردم را با غوغاهای تحمیلی آلوده نسازید.

1380/03/19 طرفداران نامزدهایی که توفیق خدمت در مسئولیت رییس جمهوری نیافته اند، نباید احساس خسارت کنند.

هرکس بر طبق عقیده ی خود تلاش کرده است، سرافراز است و آنگاه که این تلاش با نیت خیر و قصد الهی باشد برخوردار از پاداش و قبول خداوند است ان شاءالله.

1384/03/28 دوران انتخابات دوران شور و التهاب است با پایان گرفتن انتخابات باید هیجان و التهاب، جای خود را به متانت و رفاقت و همکاری بدهد.

همه، چه طرفداران نامزد منتخب و چه طرفداران دیگر نامزدهای محترم باید از خود ظرفیت و حلم و دانایی بروز دهند.

هیچ احساسی، چه شادمانی و چه ناشادمانی، نباید کسی را به رفتاری برخلاف شأن یک انسان متعهد و خردمند وادار سازد.

وحدت ملی و رفق و مدارا، تضمین کننده ی امنیت کشور و خنثی کننده ی هر توطئه است.

1384/04/04 5- حضور نامزدها بزرگترین کمک به رقابت انتخاباتی از دیگر نامزدهای محترم ریاست جمهوری که با حضور در صحنه و طرح مباحث اساسی، ذهن های جوینده به ویژه جوانان را به راهِ اندیشیدن و تصمیم گرفتن کشاندند و زمینه ی حضور حماسی مردم را فراهم ساختند تشکر میکنم.

1380/03/19 از نامزدهای محترم ریاست جمهوری که با آمادگی و حضور خود در میدان این آزمایش الهی، بزرگترین کمک را به ایجاد رقابت انتخاباتی و انگیزه بخشیدن به مردم کردند، صمیمانه تشکر میکنم.

بیشک بدون حضور افکار و سلیقه ها و منشهای متنوع در صحنه ی نامزدی ریاست جمهوری، این موج عظیم حضور ملی پدیدار نمیگشت و این افتخار برای ملت ایران به ثبت نمیرسید.

1376/03/03 6- پرهیز از گفتار تفرقه انگیز و دلسردکننده اکنون که در نخستین ماههای سال همبستگی ملی و مشارکت عمومی، ملت ایران فصلی درخشان را رقم زدند، از همه و بویژه از عناصر سیاسی و دارندگان جایگاههای هدایت افکار عمومی و رسانه ها و دیگران می خواهم که همچنان روحیه ی همبستگی و مشارکت را تقویت کنند و از هر کار و گفتارِ تفرقه انگیز و دلسردکننده بپرهیزند.

1384/03/28 7- شنبه پس از انتخابات، روز مهربانی و بردباری به همه آحاد مردم و بویژه جوانان عزیز که سرزنده ترین نقش آفرینان این حادثه ی شورانگیز بودند، توصیه میکنم که کاملاً هشیار باشند.

همواره باید شنبه ی پس از انتخابات، روز مهربانی و بردباری باشد.

چه طرفداران نامزد منتخب و چه هواداران دیگر نامزدهای محترم، از هرگونه رفتار و گفتار تحریکآمیز و بدگمانانه پرهیز کنند.

رییس جمهور منتخب و محترم، رییس جمهور همه ی ملت ایران است و همه و از جمله رقیبان دیروز باید یکپارچه از او حمایت و به او کمک کنند.

بی شک این نیز امتحانی الهی است که موفقیت در آن خواهد توانست رحمت خداوند متعال را جلب کند.

1388/03/23 8- رییس جمهور منتخب، رییس جمهور همه ملت ایران رییس جمهور منتخب هرکه باشد، رییس جمهور همه ی ملت ایران است و همه به همکاری با او در پیشرفت کشور موظف اند.

اینجانب نیز مانند همیشه از هر اقدام و حرکت ایشان در اداره ی قانونی کشور و حرکت در جهت اهداف نظام اسلامی حمایت خواهم کرد ان شاءالله.

1384/03/28 9- فرصت ارزشمند تا پذیرش رسمی مسئولیت اکنون پس از هفته ها گفتن و شنودن، نوبت کار و اقدام است.

رییس جمهور منتخب تا پذیرش رسمی مسئولیت، دارای فرصت ارزشمندی است، شایسته است این فرصت، بدون فوت وقت، مصروف اقدامهایی شود که شروع مسئولیت خطیر ریاست جمهوری بدان نیازمند است.

همه ی مسئولان کشور و نخبگان بخشهای گوناگون، یاری ایشان را تعهّدی انسانی و اسلامی بشمارند.

1384/04/04 10- نخستین وظیفه ی نامزد منتخب هرکدام از نامزدهای محترم که سرانجام از بیشترین رأی مردم برخوردار باشد، متعهد به این آرمانها است و عدالت اجتماعی و رفع فساد و تبعیض و مقابله با توطئه های سیاسی و فرهنگی و اقتصادی نخستین وظیفه ی اوست.

1384/03/28 نقش مؤثر و تعیین کننده ی نامزدهای ریاست جمهوری در خلق این حماسه ی بزرگ ملی، انکار ناپذیر و سپاس از آنان بر همگان لازم است.

1384/04/04 1 1 - تلاش بیوقفه در راه رفع مشکلات کشور، از اولین ساعات اعلام نتیجه انتخابات به رییس جمهور محترم، توفیق دوباره ی خدمتگزاری به مردم و کشور عزیز را تبریم میگویم و ایشان را به وظیفه ی شکر الهی و قدردانی از ملت و اهتمام به وظائفی که قانون اساسی بر عهده ی ایشان نهاده است و تلاش بیوقفه در راه رفع مشکلات کشور متذکر میگردم.

1380/03/19 به رییس جمهوری منتخب هرکه باشد توصیه میکنم که از اولین ساعات اعلام نتیجه ی انتخابات، خود را برای تلاش هرچه بیشتر و اهتمام افزون تر به خدمتگزاری خستگی ناپذیر برای این ملت وفادار و مخصوصاً جوانان و بالاخص طبقات محروم که پرشمارترین حامیان نظام اسلامی اند، آماده سازد و خدمت خود به ملت و کشور عزیز را در عمل نشان دهد.

1384/03/28 1 2 - یأس دشمن خنّاسان و بدخواهانی که با انواع وسوسه های شیطانی و با بهره گیری از کاستیها و فشارهای ناشی از توطئه های دشمنان و جنگ تحمیلی، تلاش مذبوحانه یی را به همراه همه ی بوقهای تبلیغاتی دشمنان برای ناامید کردن مردم و خالی کردن صحنه با تمام توان آغاز کرده بودند، امروز ناکام و مأیوس گردیدند.

جای آن است که همه ی کسانی که دانسته و ندانسته در سراسر جهان، اسیر تحلیلهای غلط و غیر واقعیِ خود و دیگران درباره ی ایرانند، اکنون به خود آیند و حقایق کشور عزیز ما را در رفتار و موضعگیریهای ملتِ بزرگمان صحیح و واقع بینانه درک کنند.

1368/05/08 13- نتیجه ی انتخابات ملّت هرچه شد، معتبر است در امر انتخابات مُرّ قانون باید عمل بشود؛ مُرّ قانون باید عمل بشود.

نتیجه ی انتخابات ملّت هرچه شد، این معتبر است، این قانون است.

بنده در انتخاباتها دخالت نمیکنم؛ هیچ وقت به مردم نگفته ام و نمیگویم این کس را انتخاب کنید، آن کس را انتخاب نکنید.

فقط یک جا بنده دخالت میکنم و آن جایی است که کسانی بخواهند در مقابل رأی مردم و انتخاب مردم بِایستند و با مزاحمت در مقابل رأی مردم، رأی مردم را بشکنند.

هرکس بخواهد با نتیجه ی آراء ملّت دربیفتد، بنده در مقابلش می ایستم.

در سالهای گذشته و انتخاباتهای گذشته هم همین جور بوده؛ در سال 76 در سال 84 در سال 88 در سال 92؛ بعضی مقابل چشم مردم بوده و مردم مطّلع شده اند؛ بعضی را هم مردم مطّلع نشده اند امّا این حقیر در جریان قرار گرفته ام.

در همه ی این سالهایی که شمردم، کسانی بودند که میخواستند در مقابل انتخابات بِایستند؛ که در سال 88 آشکار شد و آمدند در میدان اردوکشی کردند، و در آن سالهای دیگر جور دیگری [بود].

در همه ی این سالها بنده ایستادم و گفتم نتیجه ی انتخابات مردم هرچه هست باید تحقّق پیدا کند؛ این آنجایی است که من در امر انتخابات دخالت میکنم و در مقابل مخالفین و معارضین انتخابات می ایستم؛ امّا در بقیّه ی امور دیگر نه، باید مُرّ قانون عمل بشود؛ مردم تشخیص بدهند و حرکت کنند.

1396/01/01 14- تبریک به رییس جمهوری منتخب مصداق رفتار نجیبانه است یک نکته ی دیگری که در این انتخابات به نظر بنده برجسته بود و جا دارد که انسان خدا را شکر کند، این بود که بعد از انتخابات، نامزدهای مختلف با نجابت و قانون پذیری در این قضیه عمل کردند و واکنش نشان دادند؛ این خیلی چیز مهمی است.

رفتند با رییس جمهور منتخب، برادرانه و دوستانه دیدار کردند و به او تبریک گفتند، اظهار خرسندی کردند.

بنده لازم است از این حضرات تشکر کنم.

این است که کام مردم را شیرین میکند، این است که موجب میشود مردم احساس کنند موفقیت به دست آورده اند.

حالا اگر بدقلقی نشان میدادند، در این قضایا رفتار نانجیبانه میکردند، یک چیزی را بهانه میکردند، دعوایی راه می انداختند - که دعوا را به هر بهانه ای میشود راه انداخت - کام مردم تلخ میشد.

اینکه ما بارها و به تکرار از حوادث سال 88 شکایت کردیم، گله کردیم، انتقاد کردیم، به خاطر این است.

در یک انتخابات باعظمت و باشکوه، مردم احساس پیروزی میکنند؛ بعد یک نفر، دو نفر، چهار نفر آدم بیایند کام مردم را تلخ کنند؛ در حالی که راه برای قانونگرایی وجود دارد.

این، آن سال اتفاق افتاد؛ کام مردم تلخ شد، شیرینی انتخابات از مردم دریغ داشته شد؛ در انتخابات امسال نه، بحمدالله کام مردم شیرین شد، مردم شادی کردند.

رفتار باید قانونمدارانه باشد.

اینکه ما این همه تأکید کردیم بر این که قانون را رعایت کنید، این نتیجه اش است.

وقتی قانون رعایت شد، دهن مردم شیرین میشود، دل مردم شاد میشود.

این باید برای همیشه برای ما درس باشد.

مردم هم در اینجور قضایا تفرّس میکنند، نگاه میکنند، چهره های سیاسی را شناسایی میکنند.

آن چهره ی سیاسی ای که با نجابت، با قانونمداری در قضایا برخورد میکند، مردم از او خوششان می آید.

آن کسانی که به قانون بی اعتنایی میکنند، واگرایی از قانون میکنند - به هر بهانه ای - آنها را هم مردم شناسایی میکنند؛ از آنها بدشان می آید.

این هم یک نکته ی اساسی است.

1392/04/05 15- پذیرش «نتیجه انتخابات» یک حق الناس است یک بُعد دیگر حقّ النّاس بودن، پذیرش نتیجه ی قانونی انتخابات است؛ [یعنی ] وقتی که به یک نتیجه ای رسید و مراکز قانونی تصدیق کردند که این است، پذیرش این نتیجه [حقّ النّاس است ]؛ ضدّ آن کاری که در سال 88 انجام شد.

خب در سال 88 یک حرف منکر و مستنکَری را آمدند مطرح کردند که تقلّب شده است و باید این انتخابات برهم بخورد؛ حالا مردم چقدر شرکت کردند؟ چهل میلیون! چهل میلیون [نفر از] مردم شرکت کردند در یک انتخاباتی و رأی دادند به کاندیداهای مختلف، نامزدهای مختلف؛ این آقایان به ادّعای تقلّب [این را گفتند].

البتّه بنده با اینها خیلی مماشات کردم -حالا کارهای جزیی ای که انجام گرفت طولانی است- مماشات کردیم، حرف زدیم، گفتیم بیایید، بگویید بروند صندوقها را نگاه کنند؛ هر تعداد صندوقی که شما میخواهید.

اعتناء نکردند، گوش نکردند؛ بنا بر این نبود که زیر بار این حرف حق بروند؛ زیر بار حرف حق نرفتند و برای مملکت خسارت درست کردند.

من نمیدانم بنا است که این خسارتهایی که در سال 88 بر ما وارد شد کِی جبران بشود؟ واقعاً نمیدانم! هنوز جبران نشده.

این هم یکی که نتیجه ی انتخابات را همه بپذیرند.

1394/10/14 16- خدشه در سلامت انتخابات از عادتهای بد است انتخابات های ما انتخابات هایی بوده است که برطبقِ معیارهای متعارف بین المللی، یکی از بهترین و سالم ترین انتخابات بوده است با نصابِ شرکت بالای مردم.

متأسّفانه یکی از عادتهای بدی که بعضی در داخل دارند، این است که دائماً در سلامت انتخابات در هر دوره ای خدشه کنند.

از قبل از انتخابات مکرّر دَم بزنند از تقلّب، از دغدغه، از اینکه چنین بشود، چنان بشود؛ این کار غلطی است.

در طول این 37 سال، مردم به خاطر اعتمادی که در دوره های مختلف و دولتهای مختلف به نظام داشتند، در عرصه ی انتخابات شرکت کردند، حضور پُرشور پیدا کردند.

چرا بعضی ها به دست خودشان این اعتماد را میخواهند خدشه دار کنند؟ مردم به نظام اعتماد دارند.

وقتی انتخابات هست، می آیند وارد انتخابات میشوند و رأی میدهند؛ چرا انسان بایستی این را خدشه دار بکند با دغدغه های بیخود و دروغین که نبادا [تخلّفی بشود].

خب، معلوم است؛ اجازه داده نمیشود؛ مراقبتهای شدید انجام میگیرد.

یکی از بزرگ ترین برکات وجود شورای نگهبان همین است که مراقبند؛ مراقب خطا و اشتباهند و اجازه نمیدهند تخلّفی انجام بگیرد؛ دیگر دستگاه ها هم همین جور.

در طول این سالها هم گاهی در بعضی از دوره ها به ما گزارش میشد که انتخابات اشکال پیدا کرده است؛ ما دستور میدادیم میرفتند تحقیق میکردند، معلوم میشد که نخیر، این جوری نیست.

گاهی ممکن است در گوشه وکنار یک تخلّفی انجام بگیرد که در نتیجه ی انتخابات هیچ تأثیری نداشته باشد -آن مهم نیست- [امّا] انتخابات در همه ی دوره ها سالم است.

1394/06/18 17- شادمانی یا ناشادمانی نباید کسی را وادار به رفتار غیرخردمندانه کند اکنون که حماسه ی سیاسی و نقطه ی اوج آن در جمعه ی بیست و چهارم خرداد با پیروزی ملت ایران و نظام جمهوری اسلامی به سرانجام رسیده است، هیجان و التهاب روزها و هفته های رقابت، باید جای خود را به همکاری و رفاقت داده و طرفداران نامزدهای رقیب در آزمون بردباری و متانت و دانایی نیز جایگاه شایسته ی خود را به دست آورند.

هیچ احساسی، چه شادمانی و چه ناشادمانی، نباید کسی را به رفتار و گفتاری دور از شأنِ خردمندی و فرزانگی وادار کند.

نگذارید بدخواهان، احساسات مردم را ابزار خواسته های پلید خویش کنند.

وحدت ملی و رفق و مدارا  پشتوانه ی امنیت کشور و خنثی کننده ی ترفندهای دشمنان است.

1392/03/25  
کلید واژه ها: انتخابات - طرفداران - نامزد - رییس جمهور - مردم - بزرگترین - ایران - احساس - رییس جمهور منتخب - موفقیت - رهبر انقلاب - رییس جمهوری - زندگی - رفتار - نمایش - خسارت - خاورمیانه - آمریکایی - وحدت - شنبه - سرافراز - دانایی - سمپاشی - جمهوری - درخشان - انتظار - توفیقی - شیرینی - آینده - هیجان

آخرین اخبار سرویس:
حسام آشنا نشان داد استاد لقمان حکیم است!

جهانگیری: ستاد تشکیل نمی دهم/ دلایل آمدنم را می گویم

مراسم آیینی عجیب در اندونزی+تصویر

فرو کردن خنجر به بدن در یک مراسم آیینی در اندونزی

حضور 110 ناشر و مهمان خارجی در نمایشگاه کتاب قطعی شد

درخشش خوب کیش در اقتصاد کشور/ توسعه باید سبب بهبود تراز زندگی مردم شود

سال درخشان اقتصادی را پشت سر گذاشتیم

روحانی:باز هم یک برنامه صد روزه خواهم داشت

الگوگیری از اخلاق پیامبر اکرم (ص) راهگشای جامعه اسلامی و برون رفت از تفرقه است

جمهوری آذربایجان آماده همکاری فرهنگی با اصفهان است

رییس جمهوری: پیامبر هرگز در برابر دروغ ها و تهمت ها نفرین نکرد

انتصاب 48 مدیر زن در هرمزگان در دولت تدبیر و امید

موسس ویکیپدیا با راه اندازی وب سایت Wikitribune، به مقابله با اخبار کذب می رود

تصاویر/ جشن مبعث پیامبر(ص)و عمامه گذاری طلاب در بیوت مراجع و علما

سردار دهقان وارد مسکو شد

روحانی: باز هم یک برنامه صد روزه خواهم داشت/ در بخش مسکن رکود داریم

صدا و سیما از کدام کاندیدا حمایت می کند؟!

توصیه وزیر دفاع به دولت آمریکا

هفتمین نشست کمیسیون مشترک برجام در وین آغاز شد

شریعتمداری در گفتگو با فارس: حضور حسام الدین آشنا در دولت مخالف اصل 141 قانون اساسی است

رونمایی از محصولات و نرم افزارهای فرهنگی و قرآنی

شعار اصلاح طلبان برای انتخابات مشخص شد

آیت الله جوادی آملی: سعادت انسان در گرو عمل به دستور قرآن و عترت است

اهالی قرآن باید با مبانی قرآنی از این انقلاب پاسداری کنند

دیدار اعضای کمسیون آموزش و تحقیقات مجلس با نماینده ولی فقیه در گیلان

پرونده های دردسرساز قالیباف، ریسک بزرگ رییسی/پیش بینی تحلیلگر روس از انتخابات ایران

پیش بینی تحلیلگر روس از انتخابات ایران/پرونده های دردسرساز قالیباف، ریسک بزرگ رییسی

حمایت همه جانبه عبد الله نوری از ادامه ریاست جمهوری روحانی

سال درخشان اقتصادی را پشت سر گذاشتیم

استاندار به منظور افتتاح چند پروژه عمرانی به جنوب سیستان و بلوچستان سفر کرد

سخنان رییس جمهوری در دیدار مسئولان نظام و سفرای کشورهای اسلامی با رهبر انقلاب

سخنان روحانی در دیدار مسئولان و سفرا با رهبری

کنایه لاریجانی به کاندیداهای ریاست جمهوری؛ با پول دادن به مردم، کار و ثروت ایجاد می شود؟

دیدار مسئولان نظام با مقام معظم رهبری /عکس

محسن رضایی: اصلح کسی است که وحدت و ارزش های انقلاب را توأمان تحقق بخشد

جهانگیری: ستاد تشکیل نمی دهم/ دلایل حضورم را می گویم

ترکیه تصمیم مجمع پارلمانی شورای اروپا در خصوص همه پرسی این کشور را محکوم کرد

باز هم یک برنامه صد روزه خواهم داشت/ در بخش مسکن رکود داریم

تدابیر انتخاباتی دولت برای انتخابات

به جای آقای هاشمی چه کسی کنار رهبری می نشیند؟/حاشیه نگاری همسر شهید هسته ای از دیدار با رهبری

افتتاح نمایشگاه دارو و تجهیزات پزشکی ایران در بغداد

امام جمعه یزد:احیاء ارزش های اخلاقی فلسفه اصلی بعثت پیامبر است

کاهش هزینه های درمان از 70 به هفت درصد جای تقدیر دارد

ترکیه تصمیم مجمع پارلمانی شورای اروپا در خصوص همه پرسی این کشور را محکوم کرد

سیره اخلاقی نبوی در منابر تبیین شود

نخستین برنامه های تبلیغاتی نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری روی آنتن می رود

مناظره ها در زمان اعلام شده برگزار می شود

برگزاری هفتمین جلسه کمیسیون مشترک ایران و 1+5 درباره برجام

حمایت عبدالله نوری از ادامه ریاست جمهوری روحانی

21+1شعار ستاد اصلاح طلبان در تهران است

پنجره ی فعلی خود را با یک کلید میانبر به یک دسکتاپ مجازی منتقل کنید

باز هم یک برنامه صد روزه خواهم داشت

جهانگیری در جمع خبرنگاران: در زمان برگزاری مناظره ها کار داشتیم/ به حرف ما گوش نکردند

روحانی در جمع خبرنگاران: رکود نداریم/برای رونق اقتصادی برنامه 100 روزه دارم

حضور روحانی در صداوسیما برای ضبط برنامه های انتخاباتی + عکس

سردار دهقان: تصمیم های آمریکا می تواند پیامدهای غیرقابل کنترل داشته باشد

معاون سفارت ایران در آنکارا: اقتصاد ایران و ترکیه مکمل هم است

باز هم یک برنامه صد روزه خواهم داشت/ در بخش مسکن رکود داریم

حضور روحانی برای ضبط برنامه های انتخاباتی در صداوسیما +عکس

شهردار مسقط: تحکیم ارتباط بین شهرهای اسلامی ضروری است

روحانی:باز هم یک برنامه صد روزه خواهم داشت

واکنش رییس ستاد انتخاباتی قالیباف به اهانت مشاور روحانی

حمایت همه جانبه عبدالله نوری از روحانی

ورود رییسی به یزد

بارش شدید تگرگ در تهران +تصویر

فضای قرآنی دشمنان زیادی دارد

سردار دهقان: تصمیم های آمریکا می تواند پیامدهای غیرقابل کنترل داشته باشد

مسابقات قرآن کریم ایران در بالاترین سطح قراردارد/رقابت ها فشرده و نفس گیر است

ویدیو: چرا خمیازه مسری است؟

جلسات حزب موتلفه برای میرسلیم

عید مبعث؛ روز نجات انسان از شرک و نفاق

آعاز نخستین اجلاس شهرداران جهان اسلام در مشهد

تلاوت «رحمت الله بیات» از سوئد

مبعث رسول مکرم اسلام مبارک

خسارت 100 میلیاردی سیل به مساجد و بقاع متبرکه آذربایجان غربی

واکنش رییس ستاد انتخاباتی قالیباف به اهانت مشاور رسانه ای حجت الاسلام روحانی

نخستین برنامه های تبلیغاتی نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری روی آنتن می رود

اعلام شعار ستاد اصلاح طلبان تهران

دیدار مسئولان نظام با مقام معظم رهبری (عکس)

تکذیب خبر بمب گذاری در اهواز

رونمایی از محصولات جدید قرآنی در حاشیه مسابقات بین المللی قرآن

خودروی حسن روحامی در صدا و سیما +تصویر

دو خبر از شهرستان ابرکوه

عکس/حضور روحانی در صداوسیما برای ضبط برنامه های انتخاباتی

ورود رییسی به یزد

مشارکت مردم در انتخابات امری واجب و ضروری

دیدار رییس مجمع نمایندگان لرستان با وزیر نفت

تاکید مدیر کل فنی حرفه ای استان بر پرهیز از بروکراسیهای اداری

باز هم یک برنامه صد روزه خواهم داشت

مناظره ها در زمان اعلام شده برگزار می شود

نقش و مشارکت جوانان در جلوگیری از خشونت بررسی می شود

سردار دهقان: تصمیم های آمریکا می تواند پیامدهای غیرقابل کنترل داشته باشد

دادگاه بحرین تابعیت ده ها فعال معارض را لغو کرد

افتتاح ستاد انتخاباتی حجت الاسلام رییسی با حضور سیدمحمود نبویان

اطلاعیه دفتر عبدالله نوری در واکنش به انتشار اظهارات دروغ

فضائلی در جمع اعضاء باشگاه توانا: گفتمان کارآمدی، در انتخابات پیروز خواهد شد/ آمریکا می خواهد یک دولت ضعیف در ایران سر کار باشد

ایجاد تفرقه و کشت و کشتار به نفع استکبار است

ارسال روزانه تخلفات انتخاباتی رسانه ها به ستاد انتخابات

وحدت بدون «اصلح» ممکن نیست

هاشمی طبا:دخترم تقریبا بیکار است/ به نفع کسی کنار نمی کشم

مقام معظم رهبری به نامزدهای انتخابات: نگاه تان به بیرون از مرزها نباشد

اطلاعیه دفتر عبدالله نوری

ظرفیت های بعثت در تمدن سازی اسلامی

تهران در تدارک خرید 950 تن کیک زرد از قزاقستان

فضای مجازی این بار مانع از موفقیت عوام فریبی در انتخابات می شود

شهردار مسقط: اجلاس شهرداران جهان اسلام همگرایی کشورهای اسلامی را افزایش می دهد

جلسه مشترک شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی و رؤسای ستادهای استانی نامزد حزب موتلفه اسلامی

500 اثر به هشتمین کنگره کشوری شعرکویر ابرکوه واصل شد

جهانگیری: ستاد انتخاباتی تشکیل نمی دهم

اسحاق جهانگیری: ستاد انتخاباتی تشکیل نمی دهم/ دلایل حضورم را می گویم

جلسه مشترک شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی و روسای ستادهای استانی نامزد حزب موتلفه اسلامی

رونمایی از بزرگترین قایق پلی اتیلنی جهان در ارومیه

احداث شبکه فاضلاب شهر اورامان تخت

اجلاس شهرداران جهان اسلام در مشهد آغاز شد

چرا اینستاگرام و رقبا در ریاست جمهوری تأثیر می گذارند؟

حزب کارگر انگلیس:در صورت پیروزی برگزیت را تغییر می دهد

ورود رییسی به یزد

اعلام روزانه تخلفات انتخاباتی رسانه ها به ستاد انتخابات

ورود رییسی به یزد

پیکر مطهر شهید مدافع حرم مجتبی رضایی تشییع شد

وعده رییسی: ایجاد 1.5 میلیون شغل در سال

کنایه محسن رضایی به جبهه پایداری: نباید با شعار اصلح، وحدت را کم رنگ کرد / امیدواریم یکی از این دو کاندیدای انقلابی، وحدت را اجرایی کند

دو خبر از شهرستان ابرکوه

عراقچی: ادامه رایزنی ها برای خرید 950 تن کیک زرد از قزاقستان

ستاد انتخاباتی ریاست جمهوری حزب اتحاد ملت در شهرستان کارون افتتاح شد

حجت الاسلام و المسلمین رییسی وارد یزد شد

چشم انداز ریاست جمهوری دوازدهم در مناظره حسن رسولی و محمد حسینی

سیدابراهیم رییسی: مردم از حرف و وعده خسته شده اند/ تحصیلات، کار، زندگی و معیشت بر عهده دولت اسلامی است

اعلام شعار ستاد اصلاح طلبان تهران

بسته خبری ویژه انتخابات دریای بصیرت (7)

حمایت همه جانبه عبدالله نوری از ادامه ریاست جمهوری حسن روحانی

سفر روحانی به هرمزگان به زمان دیگری موکول شد

تجدید میثاق وزیر کار و دبیرکل خانه کارگر با آرمانهای امام (ره)

شورای پارلمانی اروپا ترکیه را تحت نظارت سیاسی قرار می دهد

جهانگیری: دلایل حضورم را می گویم

قزوین در مبعث رسول مهربانی غرق در نور و شادی است

آنچه در سوریه اتفاق افتاده به این منطقه محدود نخواهد شد/ علمای اسلام به داد مردم سوریه برسند

علما اجازه ندهند در انتخابات کسی از مذهب و قومیت سوء استفاده کند

هشدار انتخاباتی دادستان تهران به رسانه های دولتی و کاندیداها

وحدت موجود در استان سمنان کم نظیر است

آغاز استیضاح نخست وزیر کویت

پاسخ شدید اللحن روسیه به تهدید هسته ای انگلیس

احمدی نژاد همه را در مشهد بوسید!

معاون مطبوعاتی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی: تخلفات انتخاباتی رسانه های حاکمیتی به ستاد انتخابات اعلام می شود

استکبار به دنبال خدشه دار کردن وحدت ملت ایران در انتخابات پیش روست

کنایه رضایی به ایده کاندیدای اصلح پایداری ها

سفر روحانی به هرمزگان برای شرکت در مناظره به زمان دیگری موکول شد

500 اثر به هشتمین کنگره کشوری شعرکویر ابرکوه واصل شد

آحاد جامعه موافق تغییر در مدیریت اجرایی کشور هستند

فراخوان جشنواره «نانو و رسانه» برای ارسال آثار منتشر شد

واکنش رییس ستاد انتخاباتی قالیباف به اهانت مشاور رسانه ای روحانی

مرحله نهایی اولین دوره مسابقات قرآن طلاب جهان اسلام امروز در قم برگزار می شود/رقابت 56 قاری و حافظ از 42 کشور

21+1شعار ستاد اصلاح طلبان در تهران است

دیدار ایرج مسجدی با رییس مجلس عراق

فرصت اعتراض برای داوطلبان رد صلاحیت شده

پرطرفدار ترین بازیگران در فضای مجازی+ عکس

اعلام روزانه تخلفات انتخاباتی رسانه ها به ستاد انتخابات

نماینده روشندل توگو از فقر امکانات می گوید/ حتی نوار کاست قرآنی هم نداشتم

عرصه قرآن به قدری غنی است که نیازی به اجرای موسیقی ندارد

اظهارات رییس جمهور آمریکا برخلاف برجام است/ رایزنی برای خرید 950 تن کیک زرد از قزاقستان

برپایی جشن مبعث در مسجد جامع فردوس

تلاوت «محمد حسین شلال» حافظ روشندل از عراق

استاندار وان ترکیه: اراده ای قوی برای توسعه مناسبات بین ایران و ترکیه وجود دارد

روحانی: ملت بزرگ ایران در پی خلق حماسه ای جدید است

آیین جشن بعثت رسول اکرم (ص) در کابل برگزار شد

دیوان عدالت اداری ترکیه درخواست ابطال نتیجه همه پرسی این کشور را رد کرد

سردارحسین دهقان وارد مسکو شد

ضبط برنامه های نامزدهای ریاست جمهوری کلید خورد

سیاست آمریکا برای بازنگری و ارزیابی برجام خلاف است

اعلام سیاست های جدید دادستانی در حوزه آسیب های اجتماعی

هاشمی طبا: دخترم آرشیتکت است و بیکار!

عراقچی: رایزنی ها درباره خرید 950 تن کیک زرد ادامه دارد

آنکارا تصمیم شورای پارلمانی اروپا را محکوم کرد

اولین اظهارات رییس جدید دانشگاه آزاد/ استراتژی تازه برای اداره دانشگاه دارم

مشاوران قالیباف یا آشنایی اولیه با اقتصاد ندارد یا به او دروغ می گویند/این ها که بین خودشان این کارها را انجام می دهند چه بر سر مردم می آورند؟

نقش انقلاب اسلامی در پیوند بعثت و ظهور

هاشمی طبا با چه خودرویی برای ضبط برنامه در صداوسیما حاضر شد؟+تصاویر

تبریک وزیربهداشت به مناسبت عید مبعث

بازگشت امید به احیای دریاچه ارومیه با تدبیر دولت یازدهم

ماست مالی دیدار رییسی با نماینده پوتین + سند

عراقچی: رایزنی ها درباره خرید 950 تن کیک زرد ادامه دارد

بازدید دبیر مرجع ملی کنوانسیون حقوق کودک وزارت دادگستری از مراکز تحت نظارت بهزیستی لرستان

بعث روز میلاد ارزشها

بازدید شهرداران کشورهای اسلامی از آرامگاه فردوسی

هفتمین کمیسیون مشترک برجام پایان یافت/دیدارهای جداگانه هیات ایرانی با هیات های انگلیس و امریکا

برنامه سفر روحانی به هرمزگان به دلیل شرکت در مناظره تغییر کرد

عراقچی: رایزنی ها درباره خرید 950 تن کیک زرد ادامه دارد

سردار دهقان وارد مسکو شد

رشادت جهادگران شهید در دوران دفاع مقدس فراموش ناشدنی است

حجت الاسلام و المسلمین رییسی وارد یزد شد

ستاد انتخاباتی حجت الاسلام رییسی در مازندران افتتاح شد

وحدت موجود در استان سمنان در کشور کم نظیر است

عراقچی: رایزنی ها درباره خرید 950 تن کیک زرد ادامه دارد

هاشمی طبا: چرا باید به نفع کسی کنار بروم/ دخترم تقریبا بیکار است

تصاویر: هفتمین نشست کمیسیون مشترک برجام در وین

عضو هیأت علمی جامعه الزهرا: مبعث دارای پیام قانون مداری و حرکت بنده به سوی کمال است

وزیر بهداشت وارد بغداد شد

مناظره ها در زمان اعلام شده برگزار می شود

اجلاس شهرداران جهان اسلام در مشهد آغاز شد

گزارش تصویری/ هفتمین نشست کمیسیون مشترک برجام در وین

انتخابات 96 | شنبه پس از انتخابات

انتخابات 96 | شنبه پس از انتخابات