مطالب مرتبط:
آیت الله موحدی کرمانی در نماز جمعه تهران: افرادی که تایید صلاحیت نشدند جنجال به راه نیندازند
آیت الله موحدی کرمانی در نمازجمعه تهران: افرادی که تایید صلاحیت نشدند جنجال به راه نیندازند/ کسانی که تایید نشده اند ممکن است آدم های قوی و خوب باشند اما آیا برای ریاست جمهوری صالح است یا نه
خطبه های نماز جمعه تهران به امامت آیت الله موحدی کرمانی
آیت الله موحدی کرمانی در خطبه های نماز جمعه تهران:
خطبه های نماز جمعه این هفته تهران به امامت آیت الله موحدی کرمانی
5 + 1
یارانه ها
مسکن مهر
قیمت جهانی طلا
قیمت روز طلا و ارز
قیمت جهانی نفت
اخبار نرخ ارز
قیمت طلا
قیمت سکه
آب و هوا
بازار کار
افغانستان
تاجیکستان
استانها
ویدئو های ورزشی
طنز و کاریکاتور
بازار آتی سکه
جمعه، 1 اردیبهشت 1396 ساعت 17:422017-04-21سياسي

آیت الله موحدی کرمانی در نماز جمعه تهران: افرادی که تایید صلاحیت نشدند جنجال به راه نیندازند


رییس جمهور باید بتواند مشت محکم به دهان آمریکا و اسراییل و انگلیس بزند.

- امام جمعه موقت تهران با تاکید بر اینکه رعایت تقوا در انتخابات لازم است گفت: مناظره های انتخابات " ریاست جمهوری باید به صورت زنده انجام شود.

به گزارش سایت قطره و به نقل ازعصرایران به نقل از ایرنا، آیت الله محمدعلی موحدی کرمانی در خطبه دوم نماز عبادی سیاسی جمعه این هفته تهران افزود: امتحان سختی در پیش داریم، یک گردنه صعب العبوری در29 اردیبهشت ماه سال جاری پیش رو ما است که مردم باید نسبت به این انتخابات حساسیت داشته باشند.

وی ادامه داد: همچنین باید با حضور گسترده خود در پای صندوق های رای نشان دهند حکومت قدرتمند است و پشتوانه مردمی دارد.

امام جمعه موقت تهران گفت: مردم تلاش کنند به صورت گسترده پای صندوق رای حضور یابند و نظام را از این طریق تقویت کنند.

و اعضای شوراهای اسلامی نیست و باید در این زمینه دقت شود، نباید فریب چهار کلمه تبلیغاتی را خورد بلکه باید دید واقعیات چیست.

اگر کسی را نمی شناسیم جایز نیست نشناخته به او رای دهیم.

امام جمعه موقت تهران گفت: مردم با انتخاب اصلح خود در انتخابات پیش رو رشد سیاسی خود را نشان دهند.

ی نامزدهای ریاست جمهوری اظهارکرد: این مناظره ها باید زنده صورت بگیرد، مگر غیر از این است که می گویید مردم باید بصیرت داشته باشند، یکی از بهترین راه های بصیرت همین است که مردم ببینند و بشنوند و به مناظره ها دقت کنند و ببیند نامزدها می توانند جواب درست به رقیب خود بدهند.

وی ادامه داد:همچنین کارآیی نامزدها را متوجه شوند و بدانند آیا مدبر و مدیر است یا خیر؟ مدیر و مدبر بودن یکی از شرایط رهبری است و مساله مهمی است چرا که باید مدیر باشد که بتواند کشور را طوری اداره کند که مستمند و مستضعف به حق خود برسد و حقی پایمان نشود و ظلم و ستمی صورت نگیرد.

امام جمعه موقت تهران گفت: یکی از راه های بصیرت این است افزود: نامزدهای تایید صلاحیت شده نیز باید بکوشند وعده های غیرقابل عمل ندهند، وعده چیزی را بدهند که می توانند به آن عمل کنند و درحد آنان است چون ممکن است کسی براساس وعده دروغین به او رای دهد که این رای مشروع نیست.

وی ادامه داد: به کسی رای دهید که پایبند به اسلام باشد و بخواهد اسلام را در این کشور پیاده کند و عزم و تصمیم در این زمینه داشته باشد.

امام جمعه موقت تهران خطاب به نامزدهای تایید صلاحیت شده گفت: این کشور هم مردمی و هم اسلامی است، یک حکم، سخن یا عمل غیراسلامی اگرانجام بگیرد مشروع نیست، افراد باید درد دیدن داشته باشند و مقید به پیاده کردن اسلام باشند و به توصیه های امام (ره) و رهنمودها و سیاست های رهبر معظم انقلاب عمل کند.

آیت الله موحدی افزود: باید جواب نامه های مردم را بدهد و بکوشد بیت المال همانند خون در بدن به همه اقشار مردم به ویژه محرومان برسد.

وی ادامه داد: به نامزدهای تایید صلاحیت شده توصیه می کنم بکوشند قانون را در نظر بگیرند، آن هایی که تایید صلاحیت نیز نشده اند قانون را رعایت کنند، اگر اعتراضی دارند قانون راه را برای آنان باز کرده و می توانند اعتراض خود را به شورای نگهبان ارایه دهند و این شورا نیز افراد عادلی هستند و بررسی می کنند و اگر دیددند اعتراض آن ها بجا است آن ها را تایید می کنند.

امام جمعه موقت تهران گفت: وقتی شورای نگهبان جواب داد آقایان قانع شوند و جنجال به راه نیندازند و قانون را رعایت کنند، قانون می گوید تایید صلاحیت به عهده شورای نگهبان است، کسانی که تایید نشده اند ممکن است آدم های قوی و خوب و برای خیلی جاها مفید باشند اما مساله این است که این فرد برای ریاست جمهوری صالح است یا نیست؟ آیت الله موحدی کرمانی " افزود: فتنه 88 که رهبر معظم انقلاب مکرر ذکر کردند روح این فتنه این است که به قانون تمکین نکردند و در مقابل قانون ایستادند و زحمت برای مردم و بی آبرویی برای خودشان ایجاد کردند لذا افراد پند بگیرند و سعی کنند به قانون عمل کنند.

وی ادامه داد: امام(ره) فرمود آنچه را مجلس تصویب و شورای نگهبان تایید کند که قانون می شود همان اسلام است و کسی که این را قبول نداشته باشد در مقابل اسلام ایستاده است.

امام جمعه موقت تهران گفت: امیدوارم انتخاباتی با شور و نشاط و بصیرت همراه با اخلاق اسلامی به دور از اسراف صورت گیرد.

آیت الله موحدی کرمانی " با اشاره به انتشار اوراق تبلیغاتی انتخاباتی افزود: سعی شود در این اوراق از بکار بردن آیات قرآنی و نام های مقدسه خوداری شود تا خدای نکرده نام مقدسی زیر دست و پا قرار نگیرد.

امام جمعه موقت تهران درادامه به موضوع اعزام حجاج اشاره کرد و گفت: مسوولان امر حج می کوشند مردم موفق به خانه خدا مشرف شوند که این تلاش آنان جای تشکر دارد اما من به آنان می گویم به وعده های رژیم آل سعود اعتماد نکنید، اگر وعده ای دادند که تامین امنیت می کنیم به صرف یک کلمه خوشحال نشوید، هنوز جراحات حادثه منا التیام پیدا نکرده است.

آیت الله موحدی کرمانی " افزود: باید آن ها تضمین کنند و بپذیرند کوچکترین خطری اگر به سراغ یکی از حجاح آمد جوابگو باشند.

وی ادامه داد:با تبلیغات مسمومی که در حرمین شریفین مکه و مدینه علیه شیعیان و ما به راه انداختند و در بقیع و نمازجمعه ها چه می گویند فضا را در حرمین شرفین فضای خطر برای شیعیان قرار دادند،مبادا اینطور باشد یک نفر بگوید در این فضای تاریک این شیعه را می کشم تا به بهشت بروم.

امام جمعه موقت تهران گفت: امنیت حجاج را باید به طور صد درصد تامین کنید، حجاجی که از کشور اعزام می کنید به شما مسوولان اعتماد می کنند و مسولیت شما خطیر است، چنانچه امنیت در سفر حج نباشد این حج واجب نیست.

آیت الله موحدی کرمانی " افزود: مبادا خدای نکرده یک دفعه در دهه اول ذی حجه خبر دار شویم چنین و چنان کردند، به رژیم سفاک آل سعود اعتماد نکنید، این ها اعتقاداتشان خطرناک است و نوکر آمریکا هستند.

وی درادامه به نامگذاری شعار سال از سوی رهبر معظم انقلاب تحت عنوان سال اقتصاد مقاومتی، تولید و اشغال اشاره کرد و گفت:مسوولان به این موضوع اهمیت دهند چرا که قوام کشور ما روی اقتصاد سالم است و اگر اقتصاد سالم نداشته باشیم نمی توانیم روی پای خود بایستیم.

امام جمعه موقت تهران در ادامه به موضوع بمباران سوریه توسط آمریکا اشاره کرد و گفت: آمریکا خباثت و جنایت خود را هر روز بیشتر می کند، آقایی که روی کار آمد گفت می خواهم آمریکا را از خرابی ها ترمیم کنم و به جای دیگر کاری ندارم اما هنوز چند روز نگذشته می بینیم به همه جا کار دارد.

آمریکا را می بینند و می گویند او کسی است که نمی داند چکار می کند، بالاخره باید روی این حساب کنیم، من نمی دانم چه حسابی می خواهند بکنند، مگر غیر این است آمریکا اگر ببیند کشوری ضعیف است آن را پایمال می کند؟ وی ادامه داد: باید قدرت خود را به دنیا و آمریکا نشان دهیم و به او بفهمانیم که ملت و نیروهای مسلحی در این کشور است که مقتدرانه ایستاده و جواب دشمن بدخواه خود را آنچنان می دهد که برای ابد پشیمان شود.

امام جمعه موقت تهران در ادامه با اشاره به 29 فروردین روز ارتش و دوم اردیبهشت ماه روز تاسیس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: امیدواریم خداوند به این نیروهای مسلح مخلص، انقلابی، متدین و فداکار اجر فراوان عنایت کند.

آیت الله موحدی کرمانی " افزود: این ها به گردن ما حق فراوان دارند و کشور را امن کردند در حالی که ناامنی در بسیاری از کشورها وجود دارد البته وزارت اطلاعات نیز سهم زیادی در این زمینه دارد.

وی ادامه داد: حرکت و تلاش نیروهای مسلح انقلابی و متدین براساس ایمان است و ایمان کارساز است که این نیروها نقش موثری در عزت کشور دارند.


کلید واژه ها: امام جمعه موقت تهران - امام جمعه - تهران - تایید صلاحیت - انتخابات - اسلام - انتخاب - مردم - جمعه - آیت الله محمدعلی موحدی کرمانی - موحدی کرمانی - ریاست جمهوری - امام - نامزدهای ریاست جمهوری - مناظره - صلاحیت - اسلامی - صورت - آیت الله - کشور - کرمانی - مدیر - وعده - جمهوری - پیاده - صندوق - سیاسی - موحدی - رییس جمهور - بهترین راه

آخرین اخبار سرویس:
استخدام طراح سایت wordpress در Iranhfc

استخدام کارشناس بازرگانی داخلی و خارجی در اصفهان

امید بازگشت بینایی قربانی اسیدپاشی اصفهان

پاسخ مشاور فرمانده کل سپاه پاسداران به یادداشت محمدمهاجری

دغدغه

سفیر آمریکا: برای مقابله با برنامه موشکی ایران سخت تلاش می کنیم

تشییع شهید عید محمد رضایی در گناوه

استقامت در راه خدا نتیجه ای حز پیروزی ندارد

پیام روسای شورا و کمیسیون اروپا به روحانی

نباید یکدیگر را دفع کنیم/همه دغدعه رهبری حفظ روحیه دهه 60 است

مراسم خاک سپاری دکتر امیر حسین ملک حسینی در شیراز

دستگاه های دولتی همکاری بیشتری با سازمان های مردم نهاد داشته باشند

افزایش 92 هزار مترمربع فضای بیمارستانی در زنجان

سفیر آمریکا: برای مقابله با برنامه موشکی ایران سخت تلاش می کنیم

پیکر مطهر 6 شهید مدافع حرم در قم تشییع شد

همدردی مجری زن معروف با خانواده شهدا

شهید بهشتی، یک ملت بود برای ملت ما

عارف: وقتی سند کامل تری داریم، لزومی ندارد 2030 مبنا قرار گیرد

نظر عارف درباره سند تحول و سند 2030 جامع تر است

استفاده از تمام توانمندی ها برای تقویت بنیه دفاعی/سند کامل تر از 2030 داریم

واکنش فرماندار بندرگز به خبر درگیری حسن علیخانی با اراذل و اوباش + عکس

روایت مادر شهید تقوی از دوران کودکی این شهید/ تلاش کنید اندیشه جوانان به سمت تمدن اسلامی پیش برود

بدعهدی هایی در برجام وجود دارد/ شورای انقلاب فرهنگی سند 2030 را از دستور خارج کرد

قالیباف: «نه» به فرافکنی و هوچی گری/ صدای منتقدان را خاموش نکنید

نشست رؤسای بنیادهای نخبگان 31 استان کشور در یاسوج در حال برگزاری است

دوقطبی سازی خطایی راهبردی است/مشکل از آنجا آغاز شد که جایگاه ها جابه جا شد

حمایت شورای اروپا و کمیسیون اروپا از روحانی در مسیر اجرای کامل توافق هسته ای

استخدام فروشنده خانم جهت کار در کافه نان شمیران

عارف: آزمایش های موشکی ما نقض برجام نیست

حجت الاسلام ابوترابی فرد: وعده الهی بود که شهادت اعضای حزب جمهوری، ایران را به یک جبهه واحد مبدل کند

3 وقف جدید در آران و بیدگل به ثبت رسید

تشییع پیکر 6 شهید مدافع حرم در قم

شورای انقلاب فرهنگی سند 2030 را از دستور خارج کرد

راه شهید بهشتی نزدیک ترین مکتب به اسلام بود

نقش دستگاه قضایی در حراست از آرمان های انقلاب بی بدیل است

کودک مشهور حادثه تروریستی مجلس جراحی شد

حمایت شورای اروپا و کمیسیون اروپا از روحانی در مسیر اجرای کامل توافق هسته ای

امروز غربی ها می بینند که نتوانسته اند با تحریم ملت ما را به زانو درآوردند

قالیباف: «نه» به فرافکنی و هوچی گری/ صدای منتقدان را خاموش نکنید

بازدید مقامات دولتی از پروژه راه آهن رشت - قزوین/تصاویر

روایت شاهد عینی انفجار 7 تیر از ریشه اختلافات مجلس با بنی صدر

تاییدصحت انتخابات شوراها در کل استان

امروز غربی ها می بینند که نتوانسته اند با تحریم ملت ما را به زانو درآوردند

اقدام ضدانسانی هفتم تیر نقاب نفاق را از چهره کریه منافقین برداشت

شورای انقلاب فرهنگی سند 2030 را از دستور خارج کرد

برگزاری مراسم خاکسپاری شهید مهدی یزدی در محل امامزادگان حمیده خاتون و جعفر

ورود سپاه به حوزه سازندگی با درخواست دولت هاست

علت همسایه نشدن شهید بهشتی با مرحوم طالقانی

ابوترابی فرد: وعده الهی بود که شهادت اعضای حزب جمهوری، ایران را به جبهه واحد مبدل کند

لزوم اجرای قانون اخذ گواهینامه بدون دریافت کارت پایان خدمت

تاکید رییسان شورا و کمیسیون اروپا بر ادامه همکاری موثر در اجرای برجام

دیدار مسئولان استان با خانواده شهید تیموری/ شهدا سند افتخار و مظلومیت نظام اسلامی هستند

جلسه امروز هیات دولت (عکس)

میدان توپخانه تهران در دوران پهلوی اول/تصویر

کمک«ناطق نوری» به زندانیان غیرعمد

سیاست یک بام و دو هوا درباره بازداشت خبرنگاران+تصویر

ترامپ دعوت مکرون را برای حضور در مراسم روز باستیل پذیرفت

با این حلقه کوچک کارهای روزمره خود را ساده تر کنید

روسیه ناو هواپیمابر جدید می سازد

پرونده بنیاد علوی باید با جدیت پیگیری شود/ به هر سندی که حرف خوبی داشته باشد، توجه می کنیم

بخشی از امنیت پایدار کشور مرهون تلاشهای دستگاه قضاست

30حزب بزرگ اصلاح طلب چه وضعیتی دارند؟ + جدول

پوستر هفته قوه قضاییه رونمایی شد+عکس

مشروعیت الهی، رهبری و قانون از اصول اعتقادی شهید بهشتی است

تقویت توان دفاعی جزو راهبردهای اصلی نظام است

جریان های تروریستی در صورت تکرار خباثت ها سیلی محکمتر از عملیات موشکی لیله القدر دریافت خواهند کرد

دانلود آهنگ جدید امیر عباس آل حبیب بنام باورم نمیشه

دانلود آهنگ جدید علی رجبی بنام تا کی

نماینده کویتی خواستار تغییر نام عربستان سعودی شد

عارف: سند 2030 کامل نیست/ هر سندی که حرف خوبی داشته باشد به آن توجه می کنیم

شهادت شهید بهشتی مایه تقویت وحدت شد

استخدام کارشناس برق قدرت مسلط به امور فنی و پست های برق

استخدام برنامه نویس++Cومیکرو ARM،تکنسین الکترونیک ومکانیک

واکنش فرماندار بندرگز به خبر درگیری حسن علیخانی با اراذل و اوباش + عکس

پیکر 6 شهید مدافع حرم در قم تشییع شد

سند 2030 منتفی شد/ ما باید از تمام قوای دفاعی خود استفاده کنیم

عارف: سند 2030 کامل نیست/ هر سندی که حرف خوبی داشته باشد به آن توجه می کنیم

ظریف با نخست وزیر ایتالیا دیدار کرد

کودک مشهور حادثه تروریستی مجلس جراحی شد

افتتاح یک طرح گردشگری در لنگرود

عمارت تاریخی ملک بازسازی و احیا می شود

بازدید معاون اول رییس جمهور از پروژه راه آهن رشت - قزوین

تحلیل ساختاری و محتوایی شعرخوانی میثم مطیعی در عید فطر 1396

عربستان در یمن آبروی آمریکا را هم برد

عارف : تقویت توان دفاعی جزو راهبردهای اصلی نظام است

شهید بهشتی پاسدار اسلام راستین بود

معاون سیاسی سپاه : دولت ها برخی شرکت ها را درعوض بدهی به سپاه تحمیل کردند

عارف : تقویت توان دفاعی جزو راهبردهای اصلی نظام است

گفتگوی ظریف با مقامات ایتالیا درباره توافق های پس از برجام

با این حلقه کوچک کارهای روزمره خود را ساده تر کنید

استخدام کارشناس فروش در شرکت معتبر سنگ کارینو

عارف: سند تحول از سند 2030، جامع تر است

اجرای تحسین برانگیز گروه موسیقی سنتی ایرانی نغمه اصفهان در صربستان

شهید بهشتی پایه گذار عدل اسلامی در کشور است

حال و هوای رمضانیه را حفظ کنیم /دعای امام صادق(ع)

آشنایی با عملیات فتح 7

تخصیص 2000 میلیارد تومان برای گسترش فعالیت های موشکی و سپاه قدس

یادداشت؛ قدسی سازی به بهانه وحدت!

امیر پوردستان: 60 تیم تروریستی وارد کشور شده بودند

پیام تبریک رییس جمهور چچن به ولیعهد عربستان

تقدیر رهبر انقلاب از تلاش های ستاد دیه

پاپ فرانسیس: عاملان انتحاری "شهید" نیستند

بازدید معاون اول ریس جمهور از پروژه راه آهن رشت - قزوین

کمبود اعتبار و نیرو مانع توسعه کیفی فضای سبز گناباد است

تیپ جدید سردار آزمون!

جریان های تروریستی در صورت تکرار خباثت ها سیلی محکمتر از عملیات موشکی لیله القدر دریافت خواهند کرد

قدسی سازی به بهانه وحدت!

عارف :هر سندی که حرف خوبی داشته باشد به آن توجه می کنیم

استفاده از تمام توانمندی ها برای تقویت بنیه دفاعی/سند کامل تر از 2030 داریم

دبیرهیات دولت: عده ای منافع خود را در آشفتگی در جامعه جست و جو می کنند

شورای انقلاب فرهنگی سند 2030 را از دستور خارج کرد

تجربه کاظم احمدزاده از خادمی امام رضا(ع)

استاندار آذربایجان غربی به مقام شامخ شهدای سردشت ادای احترام کرد

حاکم دینی باید ساده زیست و همراه با مردم باشد

انجام اولین پرواز بوشهر- تفلیس گرجستان

2 هزار میلیارد تومان؛ بودجه برای سپاه

پرونده بنیاد علوی باید با جدیت پیگیری شود/ به هر سندی که حرف خوبی داشته باشد، توجه می کنیم

انقلاب اسلامی حاصل خون های پاک شهدا است

بررسی برنامه های فرهنگی اجلاس پیر غلامان و خادمان حسینی در اصفهان

پاسخ شهید بهشتی درباره چرایی رعایت ادب در مناظره

استقبال مسلمانان کشور های منطقه از گروه محمد رسول الله(ص)+عکس

حجت الاسلام باقری شاهرودی: باید دست از تبلیغات منفی و سوء برداشت تا طلاب دچار یاس و ناامیدی نشوند

13 هزار دستاورد علمی بنیاد شهید طی 4 سال اخیر+ اینفوگرافیک

بازخوانی مواضع رییس و معاون دولت یازدهم درباره فعالیت های سازندگی سپاه

گفتگوی ظریف با مقامات ایتالیا درباره توافق های پس از برجام

عارف: سند تحول از سند 2030 جامع تر است

رییسان شورای اروپا و کمیسیون اروپا : تبریک به روحانی/ تاکید بر ادامه همکاری موثر خود در اجرای توافق هسته ای

تیپ جدید سردار آزمون!

دولت ها برخی شرکت ها را درعوض بدهی به سپاه تحمیل کردند

آخرین شانس قربانی اسیدپاشی اصفهان

توییت روحانی در وصف شهید بهشتی

معرفی اعضای شورای اسلامی شهر بهارستان

عمارت تاریخی ملک بازسازی و احیا می شود

عارف : تقویت توان دفاعی جزو راهبردهای اصلی نظام است

"خبهمن" سهامدارانش را فراخواند

عارف در جمع خبرنگاران: بدعهدی هایی در برجام وجود دارد/ شورای انقلاب فرهنگی سند 2030 را از دستور خارج کرد

بررسی ازسرگیری روابط دیپلماتیک با سوریه در پارلمان تونس

آیت الله امامی کاشانی نماز جمعه این هفته تهران را اقامه می کند

فعالیت های مختلف ادارات بدون کار رسانه ای و تبلیغاتی عقیم است

دکتر ظریف: توافق های ایران و ایتالیا در حال اجراست

استاندار آذربایجان غربی به مقام شامخ شهدای سردشت ادای احترام کرد

علت عجیب برای آتش سوزی در برج گرنفل لندن!

شیوه جدید ارزیابی کیفی نشریات اعلام شد

راهکار صهیونیست ها برای مقابله با یگان های نفوذی حزب الله

یک نماینده مجلس: حذف برخی رشته ها در دانشگاه آزاد غیر کارشناسی است

آیا با این مجاهدتها، باز باید جای شهید و جلاد عوض شود؟!

استخدام مدیر اجرایی در یک شرکت بازرگانی

استخدام ویزیتور/بازاریاب باحقوق ثابت،بیمه،پورسانت،ایاب ذهاب دراردبیل

شهادت یکی از بسیجیان کردستان بدست پژاک

بهربرداری ازیک هتل 4ستاره درلاهیجان

توضیح رفیقدوست درباره شایعه خانه عفاف در کرج/ جمع آوری زباله توسط بازیگر زن مشهور/زمان انتخاب کاندیداهای اولیه جانشینی قالیباف/ واکنش سعید حدادیان به حواشی نماز عید فطر

مدیریت در سفر، سفری راحت و مطمئن

ظریف: توافق های ایران و ایتالیا در حال اجرا است

دومین شهید مدافع حرم استان بوشهر در گلزار شهدای گناوه آرام گرفت

با این چوب لباسی بوی بد لباس را از بین ببرید

ساختمان جدید دادگستری حاجی آباد به بهره برداری رسید

ظریف با نخست وزیر ایتالیا دیدار کرد.

تشییع پیکر شش شهید مدافع حرم

بنیامین بهادری به لس آنجلس رفت!

دبیرهیات دولت: عده ای منافع خود را در آشفتگی در جامعه جست و جو می کنند

عارف: سند تحول از سند 2030 جامع تر است/هر سندی که حرف خوبی داشته باشد به آن توجه می کنیم

برنامه های ترویج و توسعه فرهنگ ایثار و شهادت، باید جنبه عملیاتی و اثر گذاری بالایی داشته باشد

ترویج تفکر شهدا تنها راه سعادت و خوشبختی جامعه است

رییسان شورای اروپا و کمیسیون اروپا : تبریک به روحانی/ تاکید بر ادامه همکاری موثر خود در اجرای توافق هسته ای

شاهد عینی و فاجعه هفتم تیر

فعالیت های مختلف ادارات بدون کار رسانه ای و تبلیغاتی عقیم است

آخرین وضعیت جراحی کودک مشهور حادثه تروریستی مجلس/ «عماد» در آی سی یو بستری است

استخدام اپراتور تلفن،کامپیوتر،کارشناس حقوق در آذربایجان غربی

پیگیری بازگرداندن اشیا تاریخی ایران از امریکا ادامه دارد

شهید بهشتی با کمترین امکانات بیشترین خدمات را به انقلاب اسلامی ارائه داد

با حضور اقشار مختلف مردم و شخصیت های سیاسی سی و ششمین سالگرد شهدای هفتم تیر برگزار شد

ترسناک ترین عروس دنیا را ببینید

سند تحول از سند 2030 جامع تر است/هر سندی که حرف خوبی داشته باشد به آن توجه می کنیم

ساختمان جدید دادگستری حاجی آباد به بهره برداری رسید

حادثه هفتم تیر سبب استحکام و اقتدار نظام جمهوری اسلامی شد

نیکی هیلی: مسائل مورد بحث در شورای امنیت را از اسراییل به سمت ایران تغییر دادیم

آیین گرامیداشت شهدای هفتم تیر در نهاوند برگزار شد

آغاز طرح های بازسازی بارگاه های مطهر در عراق

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس: دولت نوسازی بیمارستان های فرسوده را اجرایی کند/ بیمارستان های فرسوده استاندارد درمانی ندارند

شیراز از نظر نسبت وقوع جرم بهترین کلانشهر کشور است

یادداشت وزیر ارشاد برای سالگرد شهادت بهشتی

مدافعان حرم برای دفاع از امنیت ایران به شهادت رسیدند

دیدار دبیر کل نجباء با خانواده شهدای مقاومت عراق

اخلاق سیاسی شهید بهشتی گمشده امروز جامعه ما است

جای خالی پلیس توریسم در نیروی انتظامی محسوس است

انجام امور درمانی و آموزشی برای جانبازان شیمیایی سردشت

کسب رتبه برتر کشوری بنیاد خراسان رضوی در صیانت از حقوق شهروندی

شهادت اوج تعالی انسان است

شهدا نگین ایران زمین هستند

یادداشت/سخنی با فعالان عرصه سیاست

اولین تیزر از پشت صحنه «مغزهای کوچک زنگ زده»

بزرگداشت شهدای هفتم تیر در مقتل شهیدان

روزنامه استخدامی استان اصفهان | صبح پنجشنبه 8 تیر 96

ظریف: توافق های ایران و ایتالیا در حال اجراست

عکس یادگاری «علیخانی» با همه عوامل «ماه عسل»

گفتمان انقلاب اسلامی در قالب شعر به نسل جوان منتقل شود

سد احمد بیگلوی مشگین شهر و تازه کند مغان تا پایان سال جاری آبگیری می شود

جوانرود یکی از امن ترین شهرستان های کشور است

آیین گرامیداشت شهدای هفتم تیر در نهاوند برگزار شد

ترویج فرهنگ ایثار و شهادت رسالتی همگانی است

آیت الله موحدی کرمانی در نماز جمعه تهران: افرادی که تایید صلاحیت نشدند جنجال به راه نیندازند

آیت الله موحدی کرمانی در نماز جمعه تهران: افرادی که تایید صلاحیت نشدند جنجال به راه نیندازند