مطالب مرتبط:
آیت الله موحدی کرمانی در نماز جمعه تهران: افرادی که تایید صلاحیت نشدند جنجال به راه نیندازند
آیت الله موحدی کرمانی در نمازجمعه تهران: افرادی که تایید صلاحیت نشدند جنجال به راه نیندازند/ کسانی که تایید نشده اند ممکن است آدم های قوی و خوب باشند اما آیا برای ریاست جمهوری صالح است یا نه
خطبه های نماز جمعه تهران به امامت آیت الله موحدی کرمانی
آیت الله موحدی کرمانی در خطبه های نماز جمعه تهران:
خطبه های نماز جمعه این هفته تهران به امامت آیت الله موحدی کرمانی
5 + 1
یارانه ها
مسکن مهر
قیمت جهانی طلا
قیمت روز طلا و ارز
قیمت جهانی نفت
اخبار نرخ ارز
قیمت طلا
قیمت سکه
آب و هوا
بازار کار
افغانستان
تاجیکستان
استانها
ویدئو های ورزشی
طنز و کاریکاتور
بازار آتی سکه
جمعه، 1 اردیبهشت 1396 ساعت 17:422017-04-21سياسي

آیت الله موحدی کرمانی در نماز جمعه تهران: افرادی که تایید صلاحیت نشدند جنجال به راه نیندازند


رییس جمهور باید بتواند مشت محکم به دهان آمریکا و اسراییل و انگلیس بزند.

- امام جمعه موقت تهران با تاکید بر اینکه رعایت تقوا در انتخابات لازم است گفت: مناظره های انتخابات " ریاست جمهوری باید به صورت زنده انجام شود.

به گزارش سایت قطره و به نقل ازعصرایران به نقل از ایرنا، آیت الله محمدعلی موحدی کرمانی در خطبه دوم نماز عبادی سیاسی جمعه این هفته تهران افزود: امتحان سختی در پیش داریم، یک گردنه صعب العبوری در29 اردیبهشت ماه سال جاری پیش رو ما است که مردم باید نسبت به این انتخابات حساسیت داشته باشند.

وی ادامه داد: همچنین باید با حضور گسترده خود در پای صندوق های رای نشان دهند حکومت قدرتمند است و پشتوانه مردمی دارد.

امام جمعه موقت تهران گفت: مردم تلاش کنند به صورت گسترده پای صندوق رای حضور یابند و نظام را از این طریق تقویت کنند.

و اعضای شوراهای اسلامی نیست و باید در این زمینه دقت شود، نباید فریب چهار کلمه تبلیغاتی را خورد بلکه باید دید واقعیات چیست.

اگر کسی را نمی شناسیم جایز نیست نشناخته به او رای دهیم.

امام جمعه موقت تهران گفت: مردم با انتخاب اصلح خود در انتخابات پیش رو رشد سیاسی خود را نشان دهند.

ی نامزدهای ریاست جمهوری اظهارکرد: این مناظره ها باید زنده صورت بگیرد، مگر غیر از این است که می گویید مردم باید بصیرت داشته باشند، یکی از بهترین راه های بصیرت همین است که مردم ببینند و بشنوند و به مناظره ها دقت کنند و ببیند نامزدها می توانند جواب درست به رقیب خود بدهند.

وی ادامه داد:همچنین کارآیی نامزدها را متوجه شوند و بدانند آیا مدبر و مدیر است یا خیر؟ مدیر و مدبر بودن یکی از شرایط رهبری است و مساله مهمی است چرا که باید مدیر باشد که بتواند کشور را طوری اداره کند که مستمند و مستضعف به حق خود برسد و حقی پایمان نشود و ظلم و ستمی صورت نگیرد.

امام جمعه موقت تهران گفت: یکی از راه های بصیرت این است افزود: نامزدهای تایید صلاحیت شده نیز باید بکوشند وعده های غیرقابل عمل ندهند، وعده چیزی را بدهند که می توانند به آن عمل کنند و درحد آنان است چون ممکن است کسی براساس وعده دروغین به او رای دهد که این رای مشروع نیست.

وی ادامه داد: به کسی رای دهید که پایبند به اسلام باشد و بخواهد اسلام را در این کشور پیاده کند و عزم و تصمیم در این زمینه داشته باشد.

امام جمعه موقت تهران خطاب به نامزدهای تایید صلاحیت شده گفت: این کشور هم مردمی و هم اسلامی است، یک حکم، سخن یا عمل غیراسلامی اگرانجام بگیرد مشروع نیست، افراد باید درد دیدن داشته باشند و مقید به پیاده کردن اسلام باشند و به توصیه های امام (ره) و رهنمودها و سیاست های رهبر معظم انقلاب عمل کند.

آیت الله موحدی افزود: باید جواب نامه های مردم را بدهد و بکوشد بیت المال همانند خون در بدن به همه اقشار مردم به ویژه محرومان برسد.

وی ادامه داد: به نامزدهای تایید صلاحیت شده توصیه می کنم بکوشند قانون را در نظر بگیرند، آن هایی که تایید صلاحیت نیز نشده اند قانون را رعایت کنند، اگر اعتراضی دارند قانون راه را برای آنان باز کرده و می توانند اعتراض خود را به شورای نگهبان ارایه دهند و این شورا نیز افراد عادلی هستند و بررسی می کنند و اگر دیددند اعتراض آن ها بجا است آن ها را تایید می کنند.

امام جمعه موقت تهران گفت: وقتی شورای نگهبان جواب داد آقایان قانع شوند و جنجال به راه نیندازند و قانون را رعایت کنند، قانون می گوید تایید صلاحیت به عهده شورای نگهبان است، کسانی که تایید نشده اند ممکن است آدم های قوی و خوب و برای خیلی جاها مفید باشند اما مساله این است که این فرد برای ریاست جمهوری صالح است یا نیست؟ آیت الله موحدی کرمانی " افزود: فتنه 88 که رهبر معظم انقلاب مکرر ذکر کردند روح این فتنه این است که به قانون تمکین نکردند و در مقابل قانون ایستادند و زحمت برای مردم و بی آبرویی برای خودشان ایجاد کردند لذا افراد پند بگیرند و سعی کنند به قانون عمل کنند.

وی ادامه داد: امام(ره) فرمود آنچه را مجلس تصویب و شورای نگهبان تایید کند که قانون می شود همان اسلام است و کسی که این را قبول نداشته باشد در مقابل اسلام ایستاده است.

امام جمعه موقت تهران گفت: امیدوارم انتخاباتی با شور و نشاط و بصیرت همراه با اخلاق اسلامی به دور از اسراف صورت گیرد.

آیت الله موحدی کرمانی " با اشاره به انتشار اوراق تبلیغاتی انتخاباتی افزود: سعی شود در این اوراق از بکار بردن آیات قرآنی و نام های مقدسه خوداری شود تا خدای نکرده نام مقدسی زیر دست و پا قرار نگیرد.

امام جمعه موقت تهران درادامه به موضوع اعزام حجاج اشاره کرد و گفت: مسوولان امر حج می کوشند مردم موفق به خانه خدا مشرف شوند که این تلاش آنان جای تشکر دارد اما من به آنان می گویم به وعده های رژیم آل سعود اعتماد نکنید، اگر وعده ای دادند که تامین امنیت می کنیم به صرف یک کلمه خوشحال نشوید، هنوز جراحات حادثه منا التیام پیدا نکرده است.

آیت الله موحدی کرمانی " افزود: باید آن ها تضمین کنند و بپذیرند کوچکترین خطری اگر به سراغ یکی از حجاح آمد جوابگو باشند.

وی ادامه داد:با تبلیغات مسمومی که در حرمین شریفین مکه و مدینه علیه شیعیان و ما به راه انداختند و در بقیع و نمازجمعه ها چه می گویند فضا را در حرمین شرفین فضای خطر برای شیعیان قرار دادند،مبادا اینطور باشد یک نفر بگوید در این فضای تاریک این شیعه را می کشم تا به بهشت بروم.

امام جمعه موقت تهران گفت: امنیت حجاج را باید به طور صد درصد تامین کنید، حجاجی که از کشور اعزام می کنید به شما مسوولان اعتماد می کنند و مسولیت شما خطیر است، چنانچه امنیت در سفر حج نباشد این حج واجب نیست.

آیت الله موحدی کرمانی " افزود: مبادا خدای نکرده یک دفعه در دهه اول ذی حجه خبر دار شویم چنین و چنان کردند، به رژیم سفاک آل سعود اعتماد نکنید، این ها اعتقاداتشان خطرناک است و نوکر آمریکا هستند.

وی درادامه به نامگذاری شعار سال از سوی رهبر معظم انقلاب تحت عنوان سال اقتصاد مقاومتی، تولید و اشغال اشاره کرد و گفت:مسوولان به این موضوع اهمیت دهند چرا که قوام کشور ما روی اقتصاد سالم است و اگر اقتصاد سالم نداشته باشیم نمی توانیم روی پای خود بایستیم.

امام جمعه موقت تهران در ادامه به موضوع بمباران سوریه توسط آمریکا اشاره کرد و گفت: آمریکا خباثت و جنایت خود را هر روز بیشتر می کند، آقایی که روی کار آمد گفت می خواهم آمریکا را از خرابی ها ترمیم کنم و به جای دیگر کاری ندارم اما هنوز چند روز نگذشته می بینیم به همه جا کار دارد.

آمریکا را می بینند و می گویند او کسی است که نمی داند چکار می کند، بالاخره باید روی این حساب کنیم، من نمی دانم چه حسابی می خواهند بکنند، مگر غیر این است آمریکا اگر ببیند کشوری ضعیف است آن را پایمال می کند؟ وی ادامه داد: باید قدرت خود را به دنیا و آمریکا نشان دهیم و به او بفهمانیم که ملت و نیروهای مسلحی در این کشور است که مقتدرانه ایستاده و جواب دشمن بدخواه خود را آنچنان می دهد که برای ابد پشیمان شود.

امام جمعه موقت تهران در ادامه با اشاره به 29 فروردین روز ارتش و دوم اردیبهشت ماه روز تاسیس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: امیدواریم خداوند به این نیروهای مسلح مخلص، انقلابی، متدین و فداکار اجر فراوان عنایت کند.

آیت الله موحدی کرمانی " افزود: این ها به گردن ما حق فراوان دارند و کشور را امن کردند در حالی که ناامنی در بسیاری از کشورها وجود دارد البته وزارت اطلاعات نیز سهم زیادی در این زمینه دارد.

وی ادامه داد: حرکت و تلاش نیروهای مسلح انقلابی و متدین براساس ایمان است و ایمان کارساز است که این نیروها نقش موثری در عزت کشور دارند.


کلید واژه ها: امام جمعه موقت تهران - امام جمعه - تهران - تایید صلاحیت - انتخابات - اسلام - انتخاب - مردم - جمعه - آیت الله محمدعلی موحدی کرمانی - موحدی کرمانی - ریاست جمهوری - امام - نامزدهای ریاست جمهوری - مناظره - صلاحیت - اسلامی - صورت - آیت الله - کشور - کرمانی - مدیر - وعده - جمهوری - پیاده - صندوق - سیاسی - موحدی - رییس جمهور - بهترین راه

آخرین اخبار سرویس:
تسریع در روند توسعه استان در گرو دستیابی به زیرساخت های آموزشی است

یارانه مرداد ماه واریز شد

برخی از افراد در سیاست دنباله رو راه دشمن هستند

دحو الارض چه روزی است؟

70 پروژه قرارگاه خاتم الانبیاء امسال افتتاح می شود

روحانی توضیح دهد چرا نشد از زنان در کابینه استفاده کند

مدافعان حرم در این عصر بخشی از فرهنگ جهاد و شهادت هستند

فرامرزیان: هماهنگی و همکاری دوجانبه بین مجلس و دولت مردم را راضی خواهد کرد

راز ماندگاری اسلام، خرج کردن ائمه(ع) از خودشان برای دین بود

دوره تربیت راهنمایان سواد مجازی برگزار می شود

پست پرده سکوت اصولگرایان درباره کابینه پیشنهادی دوازدهم

مکه میزبان اولین دعای کمیل زائران ایرانی

خانه قرآن و نهج البلاغه بلخ از ارتش تا دانشگاه

معرفی مراحل 6 گانه خلقت در سوره هود

استخدام شرکت اوین گستر نقش جهان در اصفهان

حدیث روز/ سخن امام عسکری(ع) درباره مردم قم

امیر حاتمی:ضمن رصد دشمن بر افزایش کمیت و قابلیت های موشک ها متمرکز شده ایم

چالش های امنیتی - دفاعی در توافق با FATF دیده نشد

مدافعان حرم نماد عینی ایثار و نماد ظلم ستیزی ملت ایران هستند

روزهای شیرین بازگشت

دستور روحانی برای رسیدگی به «کروبی»

اقتدار ایران اسلامی مرهون پایمردی آزادگان است

تهیه کارنامه اداری برای کارکنان قوه قضاییه/ ارائه کارنامه در پایان هر سال

رویدادهای خبری روز جمعه در کرمان

استخدام شرکت پخش موادغذایی در اصفهان

استخدام کارمند موتور سوار،باگواهینامه و موتور سیکلت در تهران

پای خون «شهید محسن حججی» بایستیم/ هرگز در مقابل استکبارجهانی سازش نخواهیم کرد

­گشایش همایش همکاری کشورهای جاده ابریشم در زمینه سلامت در پکن

دحوالارض روز گسترش زمین از زیر کعبه است/ 25 ذی القعده فرصت مناسبی برای توبه و استغفار است

مذاکرات مسئولین ایرانی با مسئولین حج عربستان درباره بازگشایی «حج عمره» آینده

پدر تنها شهید اروپایی دفاع مقدس مزار فرزند شهیدش را زیارت کرد

وزارت نیرو در تعیین تکلیفِ کلاه زردها تعلل نکند

مذاکرات مسئولین ایرانی با مسئولین حج عربستان درباره بازگشایی «حج عمره» آینده

تهیه کارنامه اداری برای کارکنان قوه قضاییه/ ارائه کارنامه در پایان هر سال

هرج و مرج شبانه در خیابان های تهران

جولان تحصیل کرده ها در مشاغل خدماتی

اختصاص 150 میلیارد ریال به پلی کلینیک تأمین اجتماعی گچساران

مراسم گرامیداشت شهید حججی در قم برگزار شد

دعاخواندن تایلندی ها به زبان فارسی +ویدئو

چه زمانی باید یک کمپین روابط عمومی راه اندازی کنیم؟

واکنش های فرماندهان نظامی ایران به شهادت محسن حججی/ دستگیری سرشبکه و رابط فرقه انحرافی حلقه/ مدافعان حرم و انتهای خط

فرآیند چگونگی انتخاب رییس و اعضای هیئت رییسه/ دی ماه، زمان برگزاری نخستین جلسه شورای جدید

راه برخورد با پدیده دست‎فروشی چیست؟

خانواده شهید حججی تجلیل شدند

برترین قاریان بین المللی در نجف آباد و آغاز «اسوه»

حق شناس: رای اعتماد به وزرای پیشنهادی تاثیر مثبتی بر شروع به کار دولت دارد

رویکرد وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش درباره «صندوق ذخیره فرهنگیان»

رویکرد وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش درباره «صندوق ذخیره فرهنگیان»

قاضی قلابی دستگیر شد

دومین سالگرد تدفین شهدای گمنام در پل سفید

اعزام 88 بسیجی تنکابنی به مناطق عملیاتی غرب کشور

جلسه هماهنگی ستاد گرامیداشت هفته دولت در سوادکوه

اطلاعیه وزارت اطلاعات درباره فعالیت جریان های مشکوک و ضدانقلاب

جمع بندی فراکسیون امید درباره وزرای پیشنهادی شنبه اعلام می شود

دستور روحانی برای رسیدگی به وضعیت کروبی

گزراش «تحقیق و تفحص از صندوق ذخیره فرهنگیان» هفته آینده جمع بندی نهایی می شود

تایپه آماده افتتاح یونیورسیاد شد

امکان کاشت دوباره دندان افتاده/ راهکار های طلایی برای نجات دندان ها

ندای بندگی حجاج ایرانی در مکه مکرمه پیچید

فرآیند چگونگی انتخاب رییس و اعضای هیئت رییسه/ دی ماه، زمان برگزاری نخستین جلسه شورای جدید

استاندار: رشادت های مردم خراسان شمالی در دوران دفاع مقدس به نمایش گذاشته می شود

کرمانشاه - بزرگداشت سی و هشتمین سالگرد حماسه شکست حصر پاوه

حوزه ها استقلال خود را حفظ کنند/ اجرای برنامه های فرهنگی در چارچوب ضوابط قانونی و شرعی

چهره ها/ «احسان علیخانی» امروز تندیس حافظ را به خانواده شهید حججی تقدیم می کند

رهبر انقلاب چه زمانی نماز صبح را می خوانند؟

همدردی اینستاگرامی ستارگان بارسا با قربانیان

گزراش «تحقیق و تفحص از صندوق ذخیره فرهنگیان» هفته آینده جمع بندی نهایی می شود

ولایتی:همه برنامه‏ های دولت جمهوری اسلامی،در خط قدرت ‏بخشیدن به ایران اسلامی است

جدی ترین مطالبه زنان از ابتکار

تشکیل هییت اندیشه ورز کشاورزی با حضور چهره های دانشگاهی در مازندران

انتظارها به پایان رسید؛ جزییات رویداد PlayStation Experience 2017 مشخص شد

جنبه های مثبت و منفی حذف طلاق از شناسنامه

دحوالارض روز گسترش زمین از زیر کعبه است/ 25 ذی القعده فرصت مناسبی برای توبه و استغفار است

نشست سالیانه اتحادیه انجمن های اسلامی دانشجویان مستقل در دانشگاه علامه طباطبایی برگزار می گردد

امیر حاتمی:ضمن رصد دشمن بر افزایش کمیت و قابلیت های موشک ها متمرکز شده ایم

طباطبایی: مجلس به تصمیم و تدبیر رییس جمهور اعتماد کند

امیر حاتمی:ضمن رصد دشمن بر افزایش کمیت و قابلیت های موشک ها متمرکز شده ایم

رویدادهای خبری امروز جمعه بیست و هفتم مرداد در آذربایجان غربی

اجرای طرح مددکار اجتماعی مدرسه از مهر

استخدام بازاریاب جهت تجهیزات دندانپزشکی در یک شرکت معتبر

رهبر انقلاب چه زمانی نماز صبح را می خوانند؟

تشبیهی جالب از امام علی (ع) درباره دنیا

مهمترین اخبار هفته ای که گذشت...

مهمترین استخدامی های اصفهان - هفته 21 ام سال 95

تشبیهی جالب از امام علی (ع) درباره دنیا

دو سالگی برجام و چهره دیگر «فردو»

رویدادهای خبری روز جمعه در استانها

وزارت نیرو در تعیین تکلیفِ کلاه زردها تعلل نکند/مجوزِ دائمی شدن صادر شد؛ اما همکاری نکردند

ویدئو / پنج ماده گران قیمت دنیا را بشناسید

قاضی قلابی دستگیر شد

جذب متخصص از 400دانشگاه برتر دنیا توسط بنیاد ملی نخبگان

تلاوتی جدید و معنامحور از محمود شحات انور+ فیلم

معرفی مراحل 6گانه خلقت در سوره هود/تکامل و رشد معنوی؛ هدف از آفرینش انسان

بی‎ اعتنایی؛ بهترین برخورد با مسخره کنندگان/برخورد قاطعانه در مرحله دوم

اشک های «حاج قاسم» در مراسم بزرگداشت سرباز دلاورش + عکس

رویکرد وزیر پیشنهادی آموزش و پررش درباره «صندوق ذخیره فرهنگیان»

کتاب منظومه فکری آیت‎الله العظمی خامنه ای منتشر شد

بوسه فرمانده کل سپاه بر دست پدر شهید حججی

پُست عجیب «آزاده نامداری» درباره وداع!

رویدادهای خبری 27 مردادماه در مشهد

برادر طارمی: نه تنها مهدی بلکه اشک مادرم را در آوردند!

آیت الله مکارم شیرازی: یارانه ثروتمندان حذف شود

چهره ها/ تازه عروس تلویزیون مهمان «نجمه جودکی» می شود

معرفی "سرپرست احتمالی" وزارت علوم

برادر طارمی: نه تنها مهدی بلکه اشک مادرم را در آوردند!

چهره ها/ پُست عجیب «آزاده نامداری» درباره وداع!

بوسه فرمانده کل سپاه بر دست پدر شهید حججی

غرق شدن 2 برادر در سد شهید عباسپورِ اندیکا

تاثیر چهره ها در ترویج مهرورزی در فضای مجازی+عکس

مزار همسر امام حسین (شهربانو) کجاست؟

طلوع نور ؛ سوره بقره آیات 113 تا 119

رویکرد وزیر پیشنهادی آموزش و پررش درباره «صندوق ذخیره فرهنگیان»

جمع بندی روز: پنج شنبه، 26 مرداد 1396

نظر طائب درباره حضور رییسی در انتخابات

مفتی تاتارستان: درب های مساجد به روی مهاجران مسلمان برای انجام مناسک باز است

خوش منظره ترین سفرهای ریلی جهان

طنز؛ بیست و دو دقیقه ناقابل کار روزانه مفید!

کشف مورچه ای عجیب شبیه دایناسورها!

بالگرد AW101، شکارچی زیردریایی ها

درباره کتاب «خاطره یی فراموش شده از فردا»ی مدیا کاشیگر

موسیقی ایرانی مرد زنده اش کنید!

فال آنلاین دیوان حافظ،جمعه 27 مردادماه 1396

زمان اتمام فعالیت شورای چهارم مبنای قانونی ندارد/ وزیر کشور قانون را نادیده گرفته است

مجلل ترین جشن های سیسمونی میان ستاره ها

10 دکوراسیون داخلی برای آشپزخانه ی رنگارنگ

تصمیم گیری فراکسیون امید درباره وزرای پیشنهادی

سلفی گردشگر الجزایری با رییس جمهور اتریش در مترو +عکس

پزشکیان: با شعار نمی شود کار کرد

گزارش فارس از تازه های نشر اندیشه ای؛ بررسی منظومه فکری رهبر انقلاب در یک کتاب/ چگونه به معرفت دینی برسیم؟

ترکی : پاک دست بودن مهم ترین ویژگی فردی برای وزارت است

شهید حججی عزت انقلاب اسلامی را احیا کرد

انهدام 120 تیم تروریستی تنها با یک شهید/ سه غایب کابینه دوازدهم/ وضعیت خسارات سیل در سه استان

جشن های هفتگی محلات در خوی راه اندازی می شود

6 مستند ایثار و شهادت در چهارمحال و بختیاری تهیه شد

با دیدن تریلر جدید Call of Duty: WWII عاشق بخش چند نفره بازی می شوید!

پدیده نادر چشمه های ریتمیک

باید تلاش کرد انتخاب نخست رییس جمهور برای وزارتخانه ها رای اعتماد بگیرد

نشست تخصصی کتاب خوان شعر و ادبیات در قم برگزار می شود

واکنش ظریف به بروز فاجعه انسانی در یمن/ ادامه جنایت های آل سعود در عوامیه/ قصدآمریکا برای سرنگونی نظام ونزوئلا

حمله تروریستی بارسلونا (ویدیو+عکس)

ارزش های اربعین باید در متن زندگی انسان وارد شود/ اربعین از جنس انقلاب است

اتصال ارزش های دفاع مقدس در بین جوانان نسل بعد از انقلاب

مراسم بزرگداشت شهید محسن حججی در وین برگزار شد

هدف دانشگاه ام.آی.تی از مطالعه اربعین چیست؟

همچنان ایستاده با قدرت/ شیر، شیر است در قفس حتی

غذای پرطرفدار اسارت

مراسم بزرگداشت شهید محسن حججی در وین برگزار شد

دو سالگی برجام و چهره دیگر فردو

واکنش های فرماندهان نظامی ایران به شهادت محسن حججی/ دستگیری سرشبکه و رابط فرقه انحرافی حلقه/ مدافعان حرم و انتهای خط

امام جمعه زنجان در مدینه منوره: زایران ایرانی سفیران فرهنگی کشور در موسم حج هستند

انقلاب اسلامی به واسطه اربعین در حال بازبینی است/ جنگ نرم‏ غرب با ورود به اربعین حسینی(ع)

همایش «بر بال اربعین» با حضور خانواده شهدای مدافع حرم برگزار شد + تصاویر

ویژگی های شخصیتی شهید محسن حججی/ وظیفه سنگین هنرمندان برای بیان ابعاد مختلف این حماسه

تئاتر تخصصی کودک و نوجوان در رشت راه اندازی می شود

احداث سد آبسرده بروجرد چالش های آینده آب شرب شهرستان را برطرف می کند

تصاویر/ مراسم تشییع مرحوم کیایی نژاد

عکس نماینده مجلس در دوران اسارت

نوجوان بودم که اسیر شدم/ بدترین خبر زمان اسارتم رحلت امام خمینی (ره) بود

نوجوان بودم که اسیر شدم/ بدترین خبر زمان اسارتم رحلت امام خمینی (ره) بود

آیت الله مکارم : یارانه ثروتمندان حذف شود

اسامی 50 عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام/ افتتاح دفتر نمایندگی خانه احزاب در مازندران

نشریه تخصصی «حدیث حوزه» به ایستگاه سیزدهم رسید

خصوصیات فرماندهان پایان تاریخ

بازخوانی ماهیت و مراتب وحی از منظر امام خمینی(ره)

مهلت ارسال چکیده و اصل مقاله به همایش علامه محمدهادی معرفت تمدید شد

«وَ الْأَرْضَ بَعْدَ ذلِک دَحاها» امروز رخ داد/ روزه ای با ممتازترین فضیلت

بدهی 13 هزار میلیارد تومانی نظام سلامت

نخستین دعای کمیل حج گزاران ایرانی در مکه مکرمه

جمهوریت و اسلامیت در جمهوری اسلامی در کنار هم تعریف شده اند + فیلم

توضیح دوباره دفتر دکتر کرباسیان درباره برخی فعالیت های رسانه ای

شهید حججی اسناد متقنی از حقانیت اسلام است

اطلاعیه وزارت اطلاعات درباره فعالیت جریان های مشکوک و ضدانقلاب

برگزاری جلسات قرائت قرآن ویژه بانوان در مسجد قائم تویسرکان

بیانیه حامیان مردمی دولت حمد در لزوم رای قاطع نمایندگان به تمام وزرای پیشنهادی

بوسه فرمانده کل سپاه بر دست پدر شهید حججی +تصاویر

همسر شهید حججی در گفت وگو با ایسنا:محسن یک «آتش به اختیار» تمام عیار بود

محسن جان! تو از دنیا دل کندی و یک دنیا به تو دل بست / کوته فکران! قیمت یتیمی فرزند شهید حججی چند؟ / درخواست مشتاقان حضور در سوریه از ژنرال ایران

جشنواره «میان ادیانی و چندفرهنگی» در انتاریوی کانادا برگزار می شود

جمع بندی فراکسیون امید درباره وزرای پیشنهادی شنبه اعلام می شود

وقتی شهید حججی حجت را بر «بی بی‎سی» تمام می‎کند

غرق شدن 2 برادر در پایین دست سد شهید عباسپور در اندیکا

تصویر جدیدی از صلح امام حسن(ع) در «حاء. سین. نون»

وقتی شهید حججی حجت را بر «بی بی‎سی» تمام می‎کند

مذاکره درباره «اخذ گواهینامه بدون ارائه کارت پایان خدمت»/ نمایندگان وعده های احتمالی را افشا کنند/ اولین گام مقابله با آمریکا

مراسم بزرگداشت شهید حججی در تهران

پیام تسلیت پوتین در رابطه با حمله تروریستی در بارسلونا

رییس جمهور مسئول عملکردهای اقتصاد کلان کشور است

راهیابی 20 فعال قرآنی سیستان و بلوچستان به مرحله کشوری

ثبت نام آزمون سالیانه شهریه حفظ قرآن کریم ونهج البلاغه ویژه طلاب

امام علی (ع) به این جهان چگونه نگاه می کند

روزنما: حاشیه های روز پر تلاطم مجلس

تاملی بر سنت های خداوند در عذاب و پاداش انسان

برپایی جشنواره قرآنی «منهاج» با محوریت سوره مومنون

به سوی علقمه رفتم که تشنه کام بیایم/ و سرگذاشته بر دامن امام بیایم

عکس/ بوسه فرمانده کل سپاه بر دست پدر شهید حججی

شهید حججی نماد حقانیت ایران در مبارزه با استکبار و تکفیریهاست

به سوی علقمه رفتم که تشنه کام بیایم/ و سرگذاشته بر دامن امام بیایم

کمک به همسر در کار منزل چه ثوابی دارد؟

زمان بندی کامل مسابقات سراسری قرآن کریم اعلام شد+جزییات

شعر انصاری نژاد برای شهید حججی به سوی علقمه رفتم که تشنه کام بیایم/ و سرگذاشته بر دامن امام بیایم

آیت الله موحدی کرمانی در نماز جمعه تهران: افرادی که تایید صلاحیت نشدند جنجال به راه نیندازند

آیت الله موحدی کرمانی در نماز جمعه تهران: افرادی که تایید صلاحیت نشدند جنجال به راه نیندازند