مطالب مرتبط:
آیت الله موحدی کرمانی در نماز جمعه تهران: افرادی که تایید صلاحیت نشدند جنجال به راه نیندازند
آیت الله موحدی کرمانی در نمازجمعه تهران: افرادی که تایید صلاحیت نشدند جنجال به راه نیندازند/ کسانی که تایید نشده اند ممکن است آدم های قوی و خوب باشند اما آیا برای ریاست جمهوری صالح است یا نه
خطبه های نماز جمعه تهران به امامت آیت الله موحدی کرمانی
آیت الله موحدی کرمانی در خطبه های نماز جمعه تهران:
خطبه های نماز جمعه این هفته تهران به امامت آیت الله موحدی کرمانی
5 + 1
یارانه ها
مسکن مهر
قیمت جهانی طلا
قیمت روز طلا و ارز
قیمت جهانی نفت
اخبار نرخ ارز
قیمت طلا
قیمت سکه
آب و هوا
بازار کار
افغانستان
تاجیکستان
استانها
ویدئو های ورزشی
طنز و کاریکاتور
بازار آتی سکه
جمعه، 1 اردیبهشت 1396 ساعت 17:422017-04-21سياسي

آیت الله موحدی کرمانی در نماز جمعه تهران: افرادی که تایید صلاحیت نشدند جنجال به راه نیندازند


رییس جمهور باید بتواند مشت محکم به دهان آمریکا و اسراییل و انگلیس بزند.

- امام جمعه موقت تهران با تاکید بر اینکه رعایت تقوا در انتخابات لازم است گفت: مناظره های انتخابات " ریاست جمهوری باید به صورت زنده انجام شود.

به گزارش سایت قطره و به نقل ازعصرایران به نقل از ایرنا، آیت الله محمدعلی موحدی کرمانی در خطبه دوم نماز عبادی سیاسی جمعه این هفته تهران افزود: امتحان سختی در پیش داریم، یک گردنه صعب العبوری در29 اردیبهشت ماه سال جاری پیش رو ما است که مردم باید نسبت به این انتخابات حساسیت داشته باشند.

وی ادامه داد: همچنین باید با حضور گسترده خود در پای صندوق های رای نشان دهند حکومت قدرتمند است و پشتوانه مردمی دارد.

امام جمعه موقت تهران گفت: مردم تلاش کنند به صورت گسترده پای صندوق رای حضور یابند و نظام را از این طریق تقویت کنند.

و اعضای شوراهای اسلامی نیست و باید در این زمینه دقت شود، نباید فریب چهار کلمه تبلیغاتی را خورد بلکه باید دید واقعیات چیست.

اگر کسی را نمی شناسیم جایز نیست نشناخته به او رای دهیم.

امام جمعه موقت تهران گفت: مردم با انتخاب اصلح خود در انتخابات پیش رو رشد سیاسی خود را نشان دهند.

ی نامزدهای ریاست جمهوری اظهارکرد: این مناظره ها باید زنده صورت بگیرد، مگر غیر از این است که می گویید مردم باید بصیرت داشته باشند، یکی از بهترین راه های بصیرت همین است که مردم ببینند و بشنوند و به مناظره ها دقت کنند و ببیند نامزدها می توانند جواب درست به رقیب خود بدهند.

وی ادامه داد:همچنین کارآیی نامزدها را متوجه شوند و بدانند آیا مدبر و مدیر است یا خیر؟ مدیر و مدبر بودن یکی از شرایط رهبری است و مساله مهمی است چرا که باید مدیر باشد که بتواند کشور را طوری اداره کند که مستمند و مستضعف به حق خود برسد و حقی پایمان نشود و ظلم و ستمی صورت نگیرد.

امام جمعه موقت تهران گفت: یکی از راه های بصیرت این است افزود: نامزدهای تایید صلاحیت شده نیز باید بکوشند وعده های غیرقابل عمل ندهند، وعده چیزی را بدهند که می توانند به آن عمل کنند و درحد آنان است چون ممکن است کسی براساس وعده دروغین به او رای دهد که این رای مشروع نیست.

وی ادامه داد: به کسی رای دهید که پایبند به اسلام باشد و بخواهد اسلام را در این کشور پیاده کند و عزم و تصمیم در این زمینه داشته باشد.

امام جمعه موقت تهران خطاب به نامزدهای تایید صلاحیت شده گفت: این کشور هم مردمی و هم اسلامی است، یک حکم، سخن یا عمل غیراسلامی اگرانجام بگیرد مشروع نیست، افراد باید درد دیدن داشته باشند و مقید به پیاده کردن اسلام باشند و به توصیه های امام (ره) و رهنمودها و سیاست های رهبر معظم انقلاب عمل کند.

آیت الله موحدی افزود: باید جواب نامه های مردم را بدهد و بکوشد بیت المال همانند خون در بدن به همه اقشار مردم به ویژه محرومان برسد.

وی ادامه داد: به نامزدهای تایید صلاحیت شده توصیه می کنم بکوشند قانون را در نظر بگیرند، آن هایی که تایید صلاحیت نیز نشده اند قانون را رعایت کنند، اگر اعتراضی دارند قانون راه را برای آنان باز کرده و می توانند اعتراض خود را به شورای نگهبان ارایه دهند و این شورا نیز افراد عادلی هستند و بررسی می کنند و اگر دیددند اعتراض آن ها بجا است آن ها را تایید می کنند.

امام جمعه موقت تهران گفت: وقتی شورای نگهبان جواب داد آقایان قانع شوند و جنجال به راه نیندازند و قانون را رعایت کنند، قانون می گوید تایید صلاحیت به عهده شورای نگهبان است، کسانی که تایید نشده اند ممکن است آدم های قوی و خوب و برای خیلی جاها مفید باشند اما مساله این است که این فرد برای ریاست جمهوری صالح است یا نیست؟ آیت الله موحدی کرمانی " افزود: فتنه 88 که رهبر معظم انقلاب مکرر ذکر کردند روح این فتنه این است که به قانون تمکین نکردند و در مقابل قانون ایستادند و زحمت برای مردم و بی آبرویی برای خودشان ایجاد کردند لذا افراد پند بگیرند و سعی کنند به قانون عمل کنند.

وی ادامه داد: امام(ره) فرمود آنچه را مجلس تصویب و شورای نگهبان تایید کند که قانون می شود همان اسلام است و کسی که این را قبول نداشته باشد در مقابل اسلام ایستاده است.

امام جمعه موقت تهران گفت: امیدوارم انتخاباتی با شور و نشاط و بصیرت همراه با اخلاق اسلامی به دور از اسراف صورت گیرد.

آیت الله موحدی کرمانی " با اشاره به انتشار اوراق تبلیغاتی انتخاباتی افزود: سعی شود در این اوراق از بکار بردن آیات قرآنی و نام های مقدسه خوداری شود تا خدای نکرده نام مقدسی زیر دست و پا قرار نگیرد.

امام جمعه موقت تهران درادامه به موضوع اعزام حجاج اشاره کرد و گفت: مسوولان امر حج می کوشند مردم موفق به خانه خدا مشرف شوند که این تلاش آنان جای تشکر دارد اما من به آنان می گویم به وعده های رژیم آل سعود اعتماد نکنید، اگر وعده ای دادند که تامین امنیت می کنیم به صرف یک کلمه خوشحال نشوید، هنوز جراحات حادثه منا التیام پیدا نکرده است.

آیت الله موحدی کرمانی " افزود: باید آن ها تضمین کنند و بپذیرند کوچکترین خطری اگر به سراغ یکی از حجاح آمد جوابگو باشند.

وی ادامه داد:با تبلیغات مسمومی که در حرمین شریفین مکه و مدینه علیه شیعیان و ما به راه انداختند و در بقیع و نمازجمعه ها چه می گویند فضا را در حرمین شرفین فضای خطر برای شیعیان قرار دادند،مبادا اینطور باشد یک نفر بگوید در این فضای تاریک این شیعه را می کشم تا به بهشت بروم.

امام جمعه موقت تهران گفت: امنیت حجاج را باید به طور صد درصد تامین کنید، حجاجی که از کشور اعزام می کنید به شما مسوولان اعتماد می کنند و مسولیت شما خطیر است، چنانچه امنیت در سفر حج نباشد این حج واجب نیست.

آیت الله موحدی کرمانی " افزود: مبادا خدای نکرده یک دفعه در دهه اول ذی حجه خبر دار شویم چنین و چنان کردند، به رژیم سفاک آل سعود اعتماد نکنید، این ها اعتقاداتشان خطرناک است و نوکر آمریکا هستند.

وی درادامه به نامگذاری شعار سال از سوی رهبر معظم انقلاب تحت عنوان سال اقتصاد مقاومتی، تولید و اشغال اشاره کرد و گفت:مسوولان به این موضوع اهمیت دهند چرا که قوام کشور ما روی اقتصاد سالم است و اگر اقتصاد سالم نداشته باشیم نمی توانیم روی پای خود بایستیم.

امام جمعه موقت تهران در ادامه به موضوع بمباران سوریه توسط آمریکا اشاره کرد و گفت: آمریکا خباثت و جنایت خود را هر روز بیشتر می کند، آقایی که روی کار آمد گفت می خواهم آمریکا را از خرابی ها ترمیم کنم و به جای دیگر کاری ندارم اما هنوز چند روز نگذشته می بینیم به همه جا کار دارد.

آمریکا را می بینند و می گویند او کسی است که نمی داند چکار می کند، بالاخره باید روی این حساب کنیم، من نمی دانم چه حسابی می خواهند بکنند، مگر غیر این است آمریکا اگر ببیند کشوری ضعیف است آن را پایمال می کند؟ وی ادامه داد: باید قدرت خود را به دنیا و آمریکا نشان دهیم و به او بفهمانیم که ملت و نیروهای مسلحی در این کشور است که مقتدرانه ایستاده و جواب دشمن بدخواه خود را آنچنان می دهد که برای ابد پشیمان شود.

امام جمعه موقت تهران در ادامه با اشاره به 29 فروردین روز ارتش و دوم اردیبهشت ماه روز تاسیس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: امیدواریم خداوند به این نیروهای مسلح مخلص، انقلابی، متدین و فداکار اجر فراوان عنایت کند.

آیت الله موحدی کرمانی " افزود: این ها به گردن ما حق فراوان دارند و کشور را امن کردند در حالی که ناامنی در بسیاری از کشورها وجود دارد البته وزارت اطلاعات نیز سهم زیادی در این زمینه دارد.

وی ادامه داد: حرکت و تلاش نیروهای مسلح انقلابی و متدین براساس ایمان است و ایمان کارساز است که این نیروها نقش موثری در عزت کشور دارند.


کلید واژه ها: امام جمعه موقت تهران - امام جمعه - تهران - تایید صلاحیت - انتخابات - اسلام - انتخاب - مردم - جمعه - آیت الله محمدعلی موحدی کرمانی - موحدی کرمانی - ریاست جمهوری - امام - نامزدهای ریاست جمهوری - مناظره - صلاحیت - اسلامی - صورت - آیت الله - کشور - کرمانی - مدیر - وعده - جمهوری - پیاده - صندوق - سیاسی - موحدی - رییس جمهور - بهترین راه

آخرین اخبار سرویس:
علامه الغریفی: آیت الله قاسم از جایگاه علمی منحصر به فردی برخوردار است

توهین به امام رضا(ع) محاربه با خداست

گفت وگوی ویژه خبری شبکه دو سیما-2 فیلم/ میرسلیم: برای دولت متاسفم که برای حل معضل گرد و غبار خوزستان تازه دست به کار شده است

گفت وگوی ویژه خبری شبکه دو سیما-1 فیلم/ انتقاد میرسلیم از وزرایی که فعالیت های اقتصادی می کنند

بهترین اعمال در ماه شعبان از منظر امام صادق(ع)/ اعمال شب و روز اول شعبان

مردم در انتخابات می توانند وضعیت فعلی یعنی «بیکاری» و «رکود» را انتخاب نکنند/ از دولتمردان متعجب هستم که مرتب میگویند نمی شود

کاسبی رییس ستاد قالیباف با شهادت مرزبانان/تصویر

حضور آگاهانه مردم در انتخابات دشمنان نظام اسلامی را مایوس می کند

آغاز گفت وگوی «میرسلیم» در برنامه گفت وگوی ویژه خبری

میرسلیم: ورودم به انتخابات «پوششی» نیست

میشود مشکلات را حل کرد؛ شما نمیتوانید!

توضیحات میرسلیم درباره نحوه تامین هزینه های حضورش در انتخابات/ آماده ام میزان دارایی ام را اعلام کنم/ کسی که می خواهد خدمت کند نباید اندیشه ثروت اندوزی در ذهن داشته باشد

وقتی کاندیداها بیشتر از هزینه برای تولید محتوا، پول لباس و عکس می دهند

استاندار سیستان و بلوچستان سرکنسول پاکستان در زاهدان را احضار کرد

روحانی در پیامی با تسلیت شهادت جمعی از مرزبانان کشورمان در حادثه تروریستی: دولت پاکستان هرچه سریعتر نسبت به شناسایی و برخورد با عوامل گروه های تروریستی- تکفیری این جنایت اقدام کند/ پیگیری شورای عالی امنیت ملی و وزارت خارجه برای حصول نتیجه

میرسلیم: همانند برخی کاندیداهای پوششی نیستیم/ برنامه های ما مبتنی برسالها کار کارشناسی است

معاون حقوقی رییس جمهوری: دولت یازدهم ناممکن ها را ممکن ساخت

میرسلیم در گفت وگوی ویژه خبری: دولت باید با نیت خدمت وارد صحنه شود/تا زمانی که پاکدستی نباشد نمی توان به مسئولی اعتماد کرد

آغاز رسوایی اسناد و ادعاهای جعلی/ حکیمی پور پس از احضار به دادسرا با قرار وثیقه آزاد شد

شهردار رشت در بزرگ ترین گردهمایی شهرداران جهان اسلام خبرداد: توجه شهرهای جهان اسلام به توسعه درون زا

قالیباف: آقای روحانی مردم نه صبر ایوب دارند و نه عمر نوح/ از دولتمردان متعجب هستم که مرتب میگویند نمی شود

فرماندار بناب: توجه به کتابخوانی کاهش آسیب های اجتماعی را به دنبال دارد

حمله شهردار تهران به دولت روحانی و انتقاد از برجام/قالیباف: عکس دختری را پخش کردند و گفتند این مراسم دختر قالیباف است / در مقابل زالوصفتان می ایستم

شور و شوق مردمی با مناظره های انتخاباتی + فیلم

به روحانی گفتم جنگ اصلی، معیشت مردم است/ در مسئله برجام نظام هزینه داد/ مقابل نقض برجام، تحرک جدی نداشته ایم / در انتخابات امسال، با حضور نیروهای انقلاب یک فضای جدید شکل می گیرد

آقامیرسلیم: حزب مؤتلفه، همه هزینه های انتخاباتی را تأمین می کند

ویدئو / محمدباقر قالیباف، با دوربین

قالیباف برنامه های «دولت مردم» را ارائه کرد

زمانی که حتی حاضر نبودند دزد را تحویل بگیرند!

قالیباف: در مقابل 4 درصدی که خون مردم را می مکند می ایستیم/ آقای روحانی مردم، صبر ایوب و عمر نوح ندارند

ارزش و منزلت کارگر در بیان رهبر معظم انقلاب+ دانلود

پنتاگون درمورد پرداخت های غیرقانونی دولت های خارجی به مشاور سابق ترامپ تحقیق می کند

مخالفت نمایندگان پاراگوئه با شرکت رییس جمهوری فعلی در انتخابات آتی

نتیجه نهایی همه پرسی ترکیه اعلام شد

توضیحات قالیباف درباره عکس عروسی منتشر شده در فضای مجازی

افراط و تفریط و خشونت نتوانسته موجب خوشبختی و پیشرفت هیچ ملتی باشد (فایل صوتی بخش اول)

میرسلیم: اطلاعات نباید در انحصار دولت باشد

هزینه های تبلیغاتی ام را جمهوری اسلامی و حزب موتلفه می دهند

روحانی: دبیرخانه شورایعالی امنیت و وزارت خارجه تا حصول نتیجه، موضوع را پیگیری کنند

مولاوردی: توجه به مسائل زنان و خانواده باید در عالی ترین سطوح سیاستگذاری جوامع اسلامی دنبال شود

جمهوری چک: کشتار ارامنه در ترکیه جنایت علیه بشریت است

استاندار سیستان و بلوچستان با احضار سرکنسول پاکستان مراتب اعتراض خود را اعلام کرد

روزنامه استخدامی استان همدان | شنبه 9 اردیبهشت 96

بهترین روش های دم کردن انواع چای

قالیباف :فقر مطلق 10 درصد مردم را درگیر خود کرده است/ادامه وضعیت فعلی یعنی ادامه بیکاری و رکورد

جزییات دیدار فرستاده پوتین با شمخانی

روحانی : برای حفظ روابط مسببین اقدام تروریستی میرجاوه به عدالت سپرده شوند

والده سردار جباری فرمانده سپاه ولی امر درگذشت

نماینده مجلس: بازشدن فضای سیاسی وتوسعه احزاب ثمره انتخاب هوشمندانه مردم درسال 92 بود

انتخابات باید سالم و پرشور برگزار شود

روحانی در پیامی به نخست وزیر پاکستان: برای حفظ و ارتقاء روابط خوب و برادرانه 2 کشور مسببین اقدام اخیر تروریستی به محکمه عدالت سپرده شوند

مانور انتخابات الکترونیکی در سه شهر خراسان شمالی برگزار می شود

عیادت رییس و اعضای کمیسیون امنیت ملی مجلس از مجروحان حادثه تروریستی میرجاوه

رییس جمهور یک شنبه مهمان مردم هرمزگان است/ اعضای ستاد روحانی در هرمزگان مشخص شدند

برگزاری مراسم بزرگداشت آیت الله نوری همدانی

چرا سامسونگ رزولوشن دوربین اصلی گلکسی اس 8 را ارتقاء نداد

در مقابل 4 درصدی که خون مردم را می مکند می ایستیم/ آقای روحانی مردم، صبر ایوب و عمر نوح ندارند

باید جدی تر به محرومان رسیدگی شود

فرماندار بناب: توجه به کتابخوانی کاهش آسیب های اجتماعی را به دنبال دارد

حضور آگاهانه مردم در انتخابات دشمنان نظام را ناامید می کند

تاکید وزرای امور زنان کشورهای اسلامی بر ارتباط بیشتر با ایران

مجمع نمایندگان طلاب حوزه علمیه قم از حجت الاسلام والمسلمین سید ابراهیم رییسی حمایت کرد

استاندار سیستان و بلوچستان سرکنسول پاکستان در زاهدان را احضار کرد

برخی کاندیداها پوششی و بدلی وارد صحنه انتخابات شده اند

قالیباف :فقر، 10 درصد جامعه را فرا گرفته است/ادامه وضعیت فعلی یعنی ادامه بیکاری و رکورد/4 درصد زالوصفت خون 96 درصد مردم را می مکند

برنامه گفت وگو با دوربین شبکه یک سیما-8 فیلم/ پاسخ قالیباف به روحانی: برجام جلوی جنگ را نگرفت!

سردار غیب پرور در مراسم گرامیداشت شهدای بازی دراز: خط دفاع از انقلاب استمرار دارد/ نبرد زورگویان عالم با ایران اسلامی ابعاد وسیع و پیچیده ای پیدا کرده است

پیام تسلیت نماینده ولی فقیه و استاندار به مناسبت شهادت مرزبانان در میرجاوه

پیام روحانی برای شهادت جمعی از مرزبانان

یک بام و دو هوای روحانی در انتخابات ریاست جمهوری/ فیلم

قالیباف مطرح کرد؛ جناب آقای روحانی مردم نه صبر ایوب دارند و نه عمر نوح

فرانسه حمله تروریستی به مرزبانان ایرانی را محکوم کرد

وعده قالیباف برای مقابله با اقلیت 4 درصدی

قالیباف: مردم در رسیدگی به آسیب های اجتماعی در حاشیه هستند

دولت با خرد جمعی، تیم اقتصادی قوی و مدیران لایق ناممکن ها را ممکن ساخت

نماینده آستارا: خدمات حوزه سلامت در کشور رضایت بخش است

حضور مشاور رییس جمهور در مانور امداد و نجات آتش نشانی کیش

قالیباف در گفتگوی تلویزیونی: 10 درصد جمعیت ما در فقر مطلق هستند/ ادامه وضعیت فعلی یعنی ادامه بیکاری و رکورد/ رییس جمهور می گوید تا 40 سال هم مشکلات حل نمی شود؛ مردم نه «صبر ایوب» دارند نه «عمر نوح»

مسببین اقدام اخیر تروریستی به محکمه عدالت سپرده شوند/ برخی کشورها با جنگ های نیابتی خود وحدت جهان اسلام را نشانه رفته اند

قالیباف :10 درصد جمعیت ما در فقر مطلق هستند/ادامه وضعیت فعلی یعنی ادامه بیکاری و رکورد/4 درصد زالوصفت خون 96 درصد مردم را می مکند

آغاز گفت وگوی «مصطفی میرسلیم» در برنامه گفت وگوی ویژه خبری

توضیحات قالیباف درباره فیلم عروسی منتشر شده در فضای مجازی

آغاز آموزش عملی محور شناسی دانشجویان دافوس ارتش

مجمع نمایندگان طلاب حوزه علمیه قم از حجت الاسلام والمسلمین سید ابراهیم رییسی حمایت کرد

آیین بزرگداشت سالروز شهید شیرودی در سرپل ذهاب

روحانی: بعضی ها از کلمه افتتاح خوششان نمی آید

سکته بر اثر تپش نامنظم قلب

قول 5 میلیون شغل برای خشکاندن ریشه فقر ، اعتیاد و بیکاری مطرح کردم

لایحه وکالت فرصتها و تهدیدها

میرسلیم:ورودم به صحنه انتخابات «بدلی» و «پوششی» نیست/حرف اصلی ما برپا داشتن حقوق برجای مانده ملت است

شمخانی: اروپاییان برای حفظ امنیت شهروندان خود مانع ارسال سلاح به تروریست ها شوند

در نشست بررسی نقش نظام علم و فناوری در پیشرفت مطرح شد روستاآزاد: دانشگاه های ما برخلاف دنیای استکبار در فن آوری فعال نیستند/ دانشجو: دانشگاه های کشور مقلد هستند

والده سردار جباری فرمانده سپاه ولی امر درگذشت

فرماندار:منطقه ویژه اقتصادی شوش در آستانه راه اندازی است

احضار سرکنسول پاکستان توسط استاندار سیستان و بلوچستان

توصیه های توکلی به کاندیداهای ریاست جمهوری

رییس جمهور یک شنبه مهمان مردم هرمزگان است/ اعضای ستاد روحانی در هرمزگان مشخص شدند

معاون حقوقی رییس جمهوری :متهم کردن دولت به آماری سازی تخلف قانونی است

رعایت قانون انتخابات یکی از معیارهای تشخیص افراد اصلح است

4 درصد در کشور پول، حاشیه امنیت و رسانه دارند/ قول 5 میلیون شغل را برای خشکاندن ریشه فقر ، اعتیاد و بیکاری مطرح کردم

جناب آقای روحانی مردم نه صبر ایوب دارند و نه عمر نوح

جریان های سیاسی در انتخابات مناظره های خود را با دوستی برگزار کند

اجرای 400 هزار مترمربع فضای درمانی در آذربایجان شرقی در سه سال گذشته

حضور آگاهانه مردم در انتخابات دشمنان نظام را ناامید می کند

استاندار همدان خبر داد برگزاری مراسم بزرگداشت آیت الله نوری همدانی

تشییع پیکر مادر طلبه شهید حسن رنجبر در بافق

آقامیرسلیم: فعالیت ما مبتنی بر سالها بررسی و کارشناسی است

4 درصد در کشور پول، حاشیه امنیت و رسانه دارند/ قول 5 میلیون شغل را برای خشکاندن ریشه فقر ، اعتیاد و بیکاری مطرح کردم

قالیباف در گفتگوی تلویزیونی: 4 درصد جامعه اجازه فعالیت به 96 درصد دیگر را نمی دهند/ 10 درصد جمعیت ما در فقر مطلق هستند+ فیلم

معاون حقوقی رییس جمهوری: دولت یازدهم ناممکن ها را ممکن ساخت

مرور آثاری که با محوریت انتخابات جلوی دوربین رفتند

جلیلی: از رییسی حمایت می کنم چرا که می خواهم تفکر انقلابی شکل بگیرد و مشکلات کشور و مردم حل شود

احمدی نژاد یک جا را نخوانده است

انتقاد شدید قالیباف از دولت یازدهم/ شهرداری تهران عالی، بقیه کشور مفلوک!

برنامه گفت وگو با دوربین شبکه یک سیما-3 فیلم/ قالیباف: در مقابل 4 درصد زالو صفت می ایستیم/ ماجرای بداخلاقی سیاسی با انتشار عکس مراسم عروسی

4 درصد اجازه فعالیت به 96 درصد دیگر را نمی دهند/مردم تصمیم بگیرید که وضع موجود ادامه یابد، یا اینکه تغییر کند

شمخانی: اروپاییان برای حفظ امنیت شهروندان خود مانع ارسال سلاح به تروریست ها شوند

فیلم/ اظهارات میرسلیم پیش از گفت وگوی ویژه خبری

حصر ایران را شکستیم

آقامیرسلیم: فعالیت ما مبتنی بر سالها بررسی، تدبیر، دقت و کارشناسی است

طایفه شهنوازی ؛مرزبان جان می دهد خاکش رانمی دهد،

سخنران سیاسی برهم زننده آرامش به برنامه های تبلیغاتی دعوت نشود

دومین پیش همایش بزرگداشت علامه میر حامد حسین

همایش توجیهی نامزدهای انتخابات شوراها در مشهد برگزار شد

معاون رییس جمهوری: نشست تخصصی وزرای امور زنان کشورهای اسلامی باید به همگرایی بیشتر جوامع اسلامی کمک کند

فرماندار:منطقه ویژه اقتصادی شوش در آستانه راه اندازی است

ادعای اسراییل درباره شلیک موشک به یک شیء پرنده بر فراز جولان

قالیباف در آغاز برنامه با دوربین: شاید دولتی ها از حرفهایم خوششان نیاید

خشم محسن رضایی از عملیات تروریستی روز گذشته و شهادت 9 مرزبان

قالیباف: مردم را از گردونه مسایل اقتصادی اخراج کرده و از صحنه فرهنگ کنار زده اند

آیت الله نوری همدانی: دشمن با هر حیله ای می خواهد انقلاب را مخدوش کند/ توجه دنیای غرب به انتخابات پیش رو است

سردی فضای انتخابات، خطرناک است

دولت پاکستان در خصوص شهادت مربانان ایرانی باد پاسخگو باشد .

اقلیتی 4 درصدی مردم را از اقتصاد اخراج کرده اند

معاون حقوقی رییس جمهوری :متهم کردن دولت به آماری سازی تخلف قانونی است

جریان های سیاسی در انتخابات مناظره های خود را با دوستی برگزار کند

میرسلیم در بدو ورود به جام جم: ورودم به صحنه انتخابات بدلی و پوششی نیست/حرف اصلی ما برپا داشتن حقوق برجای مانده ملت است

دهباشی: زبان بدن آقای رییسی نیاز به اصلاح دارد/ عکس

ادعای رییس ستاد انتخابات روحانی در همدان: کشورهای دنیا برای دیدار با ایران صف می کشند!/ امروز برای تجارت در دنیا شرط می گذاریم

روحانی: بیرخانه شورایعالی امنیت و وزارت خارجه تا حصول نتیجه، موضوع را پیگیری کنند

دو گروه از سخنان من خوششان نخواهد آمد/ مردم ما در رسیدگی به آسیب های اجتماعی در حاشیه هستند

معاون وزیر گردشگری ایتالیا سخنران آیین گشایش نمایشگاه کتاب تهران است

از دقایقی پیش سخنان قالیباف در شبکه اول سیما آغاز شد

لحن مسوولان قبل از 92 لحن تقابل و جنگ بود/افراط و تفریط نتوانسته موجب خوشبختی هیچ ملتی شود/ مردم دیگر بخاطر انتقاد ازدولت دستگیر نمی شوند

نخستین برنامه تبلیغاتی محمدباقر قالیباف آغاز شد

53 هزار واحد مسکونی برای مددجویان بهزیستی

چه کسانی از تداوم دولت روحانی سود می برند؟

سخنان قالیباف در شبکه اول سیما آغاز شد

گفتگوی ویژه خبری با حضور مهندس مصطفی میرسلیم

این عکس را برای همدیگر «فوروارد» کنیم!

احضار سرکنسول پاکستان در زاهدان

اجرای آزمایشی فرایند الکترونیکی انتخابات شورای اسلامی

سردی فضای انتخابات، خطرناک است

اولین برنامه تلویزیونی قالیباف آغاز شد+به روز رسانی لحظه به لحظه

چهل و پنجمین سالگرد آیت الله کوهستانی در بهشهر برگزار شد

دانلود آهنگ جدید امین رفیعی بنام به خودت بیا

دانلود آهنگ جدید مصطفی محمدی بنام آرومم کن

«خانه» ایرانی رکورددار جوایز جشنواره جهانی فجر

پخش زنده اولین مناظره انتخاباتی در روز جمعه

گزارش تصویری : مراسم تشییع پیکردختر ارشد حضرت آیت الله خویی

پیام روحانی برای شهادت جمعی از مرزبانان

تشییع پیکر شهدای مرزبانی میرجاوه فردا در زاهدان وزابل

پایان مسابقات شنای کارگران استان کرمانشاه

بررسی طرح قانون بانکداری توسط اعضای کمیسیون اقتصادی مجلس در مشهد

پیراهن 127 ساله جشن پانیونیوسی ها / عکس

سخنان قالیباف در شبکه اول سیما آغاز شد

فیلم/ مهم ترین اظهارهای نظر اخیر نامزدهای انتخابات

گفت وگوی تلویزیونی قالیباف لحظاتی قبل آغاز شد

فیلم/ رییسی: مردم باید بدانند مفسدان مجازات می شوند

روحانی در پیامی با تسلیت شهادت جمعی از مرزبانان کشورمان در حادثه تروریستی: پاکستان سریع نسبت به شناسایی و برخورد با عوامل گروه های تروریستی اقدام کند/ دبیرخانه شورایعالی امنیت و وزارت خارجه تا حصول نتیجه موضوع را پیگیری کنند

حضور آگاهانه مردم در انتخابات دشمنان نظام اسلامی را مایوس می کند

پهپادهای آمریکایی 7 پاکستانی را کشتند

استاندار فارس: شهدا را آنگونه که بودند به فرزندانمان معرفی کنیم

امروز ما مفتخریم که مردم و جوانان ما علاقمند و آشنای با قرآن هستند

نخستین برنامه تبلیغاتی محمدباقر قالیباف آغاز شد

دانشگاه فرهنگیان در وضعیت اسفناکی قرار دارد

سخنرانی سعید جلیلی در همدان (عکس)

احضارسرکنسول پاکستان درزاهدان

مباحث آموزشی در حوزه ایمنی و حمل و نقل خراسان حنوبی جدی گرفته شود

دبیر شورای فرهنگ عمومی کشور: موازی کاری، تصمیم گیری فرهنگی را مشکل کرده است

راستی آزمایی یک وعده تکراری؛ آقای روحانی اگر راست می گویید؛ تا انتهای دولت 100 روز فرصت دارید+فیلم

برگزاری دو همایش انتخاباتی در یک ساعت در تهران

معاون رییس جمهور: جهانگیری برای کمک به روحانی کاندیدای انتخابات شد

احمد توکلی وعده های انتخاباتی قالیباف را به چالش کشید

نشست سه جانبه وزرای دفاع ایران، روسیه و سوریه در مسکو

روسیه خواهان توقف حملات در حومه حمص شد

انتخاب اعضای شورای مرکزی حزب توسعه ملی

شناسایی 2 هزار توانجو در رودبار جنوب

تاسیس 140 پایگاه اورژانس اجتماعی در مناطق محروم پس از چندین سال رکود

دانلود آلبوم دکلمه جدید استاد منیره مهران پور بنام منظومه کودکی

مرزبان شهید در راه گلستان

عربده کشی ها چهره ایران را تخریب کرد

تاکتیک مناظره نامزدها

سیزدهمین جشنواره ملی فن آفرینی شیخ بهایی

فرماندار: اختصاص 335 شعبه اخذ رأی در شهرستان یزد

امکان برگزاری جشنواره در مایکت برای توسعه دهندگان فراهم شد

شورای اداری استان با حضور دستیار رییس جمهور

حضور آگاهانه مردم در انتخابات دشمنان نظام اسلامی را مایوس می کند

پزشکیان: بعد از یک تجربه تلخ نباید در انتخابات به مردم دروغ گفت

ترکیه مواضع کردها را در شمال رقه سوریه گلوله باران کرد

آیت الله موحدی کرمانی در نماز جمعه تهران: افرادی که تایید صلاحیت نشدند جنجال به راه نیندازند

آیت الله موحدی کرمانی در نماز جمعه تهران: افرادی که تایید صلاحیت نشدند جنجال به راه نیندازند