مطالب مرتبط:
افزایش مرخصی زایمان از 6 به 9 ماه در انتظاررای دیوان عدالت و تامین منابع
افزایش مرخصی زایمان از 6 به 9 ماه در انتظار رای دیوان عدالت و تامین منابع
جزییات افزایش مرخصی زایمان
محسن رضایی: زمان تبلیعات حداقل باید به 6 ماه افزایش یابد
نرخ افزایش مستمری ها در دولت قبل زیر نرخ تورم بود/ تامین اجتماعی از دوران سخت خود گذر کرد
5 + 1
یارانه ها
مسکن مهر
قیمت جهانی طلا
قیمت روز طلا و ارز
قیمت جهانی نفت
اخبار نرخ ارز
قیمت طلا
قیمت سکه
آب و هوا
بازار کار
افغانستان
تاجیکستان
استانها
ویدئو های ورزشی
طنز و کاریکاتور
بازار آتی سکه
جمعه، 1 اردیبهشت 1396 ساعت 16:252017-04-21اقتصادي

افزایش مرخصی زایمان از 6 به 9 ماه در انتظاررای دیوان عدالت و تامین منابع


- تاریخ انتشار : جمعه 1 اردیبهشت 1396 ساعت 17:20 مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی با بیان اینکه میزان مستمری برای ثبت حداقل حقوق و دستمزد همانطور که قبلا اعلام شده بود 14.

5 درصد در سال جاری افزایش می یابد، گفت: پیشنهاد سازمان تامین اجتماعی برای افزایش حقوق سایر سطوح مستمری بگیران تا هفته آینده به هیات دولت ارائه می شود.

به گزارش سایت قطره و به نقل ازایسنا، سیدتقی نوربخش در حاشیه همایش سراسری مدیران سازمان تامین اجتماعی، با اشاره به تصویب بودجه این سازمان در سال 96 در هیات امنای تامین اجتماعی، گفت: بودجه سازمان در سال جاری 85 هزار میلیارد تومان است که محور اصلی آن تولید و اشتغال خواهد بود.

در این بودجه راهکارهایی برای رونق فضای کسب و کار و ایفای تعهدات دیده شده است.

وی افزود: برنامه امسال سازمان تامین اجتماعی بر پایه برنامه راهبردی پنج ساله ما تدوین شده است و برای سال جاری، 150 پروژه عملیاتی در آن دیده شده که 40 مورد آن در اولویت قرار دارد و در شش ماهه اول سال به سرانجام می رسد.

مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی درباره کاهش مراجعات حضوری به شعب تامین اجتماعی، گفت: ما در سال 95 با اینترنتی کردن لیست پرداخت حق بیمه، ماهانه سه میلیون بار کاهش مراجعه به شعب داشتیم و مدتی است که نیازی به حضور افراد برای پرداخت لیست حق بیمه نیست اما برای تعهدات کوتاه مدت چون هزینه ازدواج و کفن و دفن نیاز است که بیمه شده به صورت حضوری مراجعه کند.

تا پایان امسال هفت پروژه در رابطه با ارائه خدمات غیرحضوری اجرایی می شود.

نوربخش درباره اعمال افزایش حقوق مستمری بگیران این سازمان، گفت: تامین اجتماعی در چهار سال اخیر مستمری هایش را بیش از نرخ تورم افزایش داد.

برای سال 96 هم حداقل حقوق و دستمزد 14.

5 رشد پیدا کرد.

برای سایر سطوح طبق ماده 96 تامین اجتماعی باید پیشنهاد خود را به هیات دولت بدهیم که این پیشنهاد هفته آینده مطرح و تصویب خواهد شد.

برای سایر سطوح هم پیشنهاد ما بیش از نرخ تورم خواهد بود.

امسال برای شاغلین افزایش حقوق 12 درصد بود که پیشنهاد ما برای سایر سطوح بالای 12 درصد است.

وی درباره اجرای طرح مرخصی زایمان، گفت: افزایش مدت مرخصی زایمان از شش ماه به 9 ماه در قانون آمده و منتظر رای دیوان است که منابع تامین و اجرا شود.

البته برنامه ای داریم که در سال 96 مساعدت هایی در این زمینه در صورت امکان داشته باشیم.

مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی درباره روند حذف دفترچه های بیمه نیز اظهار کرد: دفترچه های بیمه اسفند سال گذشته در مراکز ملکی سازمان تامین اجتماعی به صورت کامل حذف شد و مزیت های خوبی دارد به عنوان مثال کنترل استحقاق درمان به صورت قطعی انجام می شود.

قبلا شاهد بودیم دفترچه هایی تا سه سال اعتبار زده می شد اما فرد بیمه اش قطع شده بود.

اکنون دیگر بیمه شده باید به صورت حضوری مراجعه کند و کد ملی اش را ارائه دهد و نمی تواند حتی با دفترچه فرد دیگری مراجعه نماید.

همچنین نسخه نویسی الکترونیک تداخلات دارویی را شناسایی می کند.

در واقع حذف دفترچه های بیمه گام مهمی در جهت ارتقای کیفیت خدمات و کنترل مصارف است.

وی درباره اینکه حذف دفترچه های تامین اجتماعی در سایر مراکز درمانی چه زمانی انجام خواهد شد، گفت: حذف دفترچه در سایر مراکز نیازمند تعامل و همکاری های بین بخشی با بخش خصوصی و مراکز دولتی است البته به یقین می توان گفت مشکل فنی در این خصوص وجود ندارد و اگر تعاملات بین بخشی به خوبی صورت پذیرد به لحاظ فنی می توان سه ماهه دفترچه های بیمه را حذف کرد.

نوربخش با اشاره به اینکه در بودجه سال 96 حدود 20 هزار میلیارد تومان برای بخش درمان تخصیص داده ایم، گفت: قطعا پشتیبان طرح تحول هستیم و قطعا با اصلاحاتی که وزارت بهداشت و وزارت کار در نظر دارند بر مدیریت بهتر مصارف تاکید داریم.

مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی از اجرای طرح بازرسی الکترونیک از خرداد ماه خبر داد و گفت: بازرسی الکترونیک در کل کشور مبتنی بر GPS و با مکانیزم دیجیتالیزه انجام خواهد شد و جلوی بسیاری از مراجعات مکرر را می گیرد.

وی درباره برنامه های این سازمان برای روز کارگر، اظهار کرد: 11 اردیبهشت ماه روز کارگر است.

در این ایام دو بیمارستان در ایلام و اهواز با کیفیت برند میلاد افتتاح خواهد شد و این بیمارستان ها تحت پوشش هلدینگ بیمارستانی تامین اجتماعی هستند.

پروژه های دیگری نیز در این ایام کلید می خورند.

مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی با بیان اینکه نرخ افزایش مستمری ها در دولت نهم و دهم زیر نرخ تورم بوده است عنوان کرد: تنها در سال 88 و در سال انتخابات، مستمری های سازمان بیش از نرخ تورم افزایش یافت که نشان دهنده نوع نگاه آن دولت به معیشت مردم است.

اما در دولت یازدهم مستمری ها هرساله بیش از نرخ تورم افزایش یافته است هرچند تا شرایط ایده آل فاصله زیادی داریم.

به گزارش سایت قطره و به نقل ازایسنا، نوربخش با اشاره به نامگذاری امسال به عنوان "اقتصاد مقاومتی ، تولید و اشتغال "، گفت: این مقوله یکی از نیازهای قطعی و از جمله چالش های اصلی کشور است.

وی افزود: تاثیرپذیری و تاثیرگذاری سازمان در این مقوله مشخص و قابل بحث است.

سال 95 سال دشواری بود و تحریم های ظالمانه و عدم تعهد به برجام مشکلاتی بر سر راه مشارکت و سرمایه گذاری های خارجی و پارامترهای اقتصادی گذاشته بود.

این سازمان نیز وابسته به فضای کسب و کار است اما در هرحال تعهدات کامل ایفا شد.

وی با بیان اینکه در سال 95 در سازمان تامین اجتماعی بیش از 65 هزار میلیارد تومان تجهیز منابع برای عمل به تعهدات صورت گرفت که بخش عمده آن از محل حق بیمه های دریافتی بود، گفت: از این میزان 52هزار و 500 میلیارد تومان منابع از طریق وصول حق بیمه تامین شد.

این میزان چهار درصد بیش از بودجه ابلاغی سال 95 و 23 درصد بیش از بودجه سال 94 سازمان بود.

این در حالی است که کارگاههای تولیدی در شرایط رکود بودند.

نوربخش با اشاره به اینکه در ماه اسفند 8400 میلیارد تومان بابت تعهدات پرداخت کردیم، گفت: از این میزان 1440 میلیارد تومان عیدی دادیم که برابر بودجه یکسال سازمان بهزیستی است.

وی ادامه داد: 3500 میلیارد تومان بابت مستمری، 220 میلیارد تومان بابت بیمه بیکاری و 2000 میلیارد تومان بابت بدهی موسسات درمانی طرف قرارداد و مابقی برای سایر هزینه ها صرف شد.

وی با اشاره به نقش سازمان در پوشش ریسک های درمان و سالمندی گفت: پوشش این ریسک ها بدون اتکا به منابع نفت و مالیات انجام می شود و تامین اجتماعی خط مقدم اقتصاد کشور می تواند باشد.

مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی با بیان اینکه حذف دفترچه های بیمه یک کار ملی بود که سال گذشته انجام شد عنوان کرد: در زمینه ارتقاء خدمات درمانی در مراکز ملکی سازمان نیز گام های بزرگی برداشته شد.

نوربخش به تبیین جزییات برنامه بودجه سال جاری تامین اجتماعی گفت: یکی از اقدامات اساسی ما، تدوین برنامه پنج ساله بود که 150 پروژه عملیاتی در آن پیش بینی شده و امسال نیز وارد سال دوم اجرای برنامه راهبردی می شویم.

وی افزود: سازمان تامین اجتماعی در دولت تدبیر و امید از دوران سخت خود گذر کرده و اکنون در ریل صحیح و اصلی خود قرار گرفته است.

مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی با بیان اینکه نرخ افزایش مستمری ها در دولت نهم و دهم زیر نرخ تورم بود، عنوان کرد: تنها در سال 88 و در سال انتخابات، مستمری های سازمان بیش از نرخ تورم افزایش یافت که نشان دهنده نوع نگاه آن دولت به معیشت مردم است.

اما در دولت یازدهم مستمری ها هرساله بیش از نرخ تورم افزایش یافته است هرچند تا شرایط ایده آل فاصله زیادی داریم.

وی افزود: در سال گذشته 45 هزار میلیارد تومان مستمری پرداخت کرده ایم که این میزان بالا هم خود جای تامل دارد و ناشی از خساراتی است که در دولت قبل به سازمان وارد شد و بیشتر به لحاظ صدمات فنی بود و نه فسادهایی که رخ داد و پرونده آن هنوز مفتوح است.

نوربخش ادامه داد: یکی از این صدمات و تعهدات تحمیلی این بود که 25 درصد جمعیت مستمری بگیران ما بازنشستگی سخت و زیان آور و به عبارتی پیش از موعد هستند و عدم تناسب سن و سابقه توازن ما را به هم زده است.

مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی افزود : در واقع یک میلیون مستمری بگیر به جمعیت مستمری بگیران به علت عدم رعایت ملاحظات بیمه ای و فنی اضافه شدند و دیگر نمی شود این ها را قطع کرد و طبیعتا بار مالی آن در سال های آتی به سازمان مضاعف تر خواهد بود.

بار مالی این تحمیل 800 میلیارد تومان در هرماه در سال 95 بود.

نوربخش با بیان اینکه در سال 95 به لحاظ تقنینی توفیقات خوبی داشتیم که باید از مجلس شورای اسلامی و مجمع تشخیص مصلحت نظام قدردانی کنیم، گفت: طرح هایی چون بازنشستگی 20 ساله زنان و رانندگان، قرار بود تصویب شود که بار مالی زیادی به ما تحمیل می کرد اما با تدبیر مجلس و مجمع، از آن جلوگیری شد.

وی ادامه داد : یکی دیگر از مصوبات خوب این بود که پرداخت بدهی های دولت به تامین اجتماعی در ماده 13 برنامه ششم گنجانده و دولت مکلف شد هرسال 10 درصد بدهی های خود را بپردازد.

مکانیسم های پرداخت هم دیده شد و در ماده 13 تاکید شده است که مجلس تعهدات بدون منبع برای سازمان ایجاد نکند که امر مبارکی خواهد بود.

مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی به تبیین اهمیت ایده کلی سیاست های رهبری نیز پرداخت و گفت: تصویب این سیاست ها نیز گام مهمی در تضمین فعالیت های سازمان تامین اجتماعی در سال های آینده است.


کلید واژه ها: تامین اجتماعی - سازمان تامین اجتماعی - مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی - اجتماعی - تامین - افزایش - پیشنهاد - مرخصی زایمان - افزایش حقوق - مستمری بگیران - مدیرعامل - مستمری - بیمه - حقوق - برنامه - زایمان - حقوق مستمری بگیران - هیات دولت - نرخ تورم - بودجه - حق بیمه - فضای کسب و کار - نوربخش - صورت - درصد - دستمزد - دفترچه - هزینه ازدواج - دیوان عدالت - تصویب بودجه

آخرین اخبار سرویس:
سپهرکارت های جدید بانک صادرات ایران رونمایی شد

افتتاح جامع ترین بانک کتاب الکترونیکی و صوتی کشور در بافق

پایان طرحهای سالمسازی دریا در سواحل مازندران

امضای معاون اول رییس جمهور میلیاردی شد/ خستگی واردکنندگان خودرو در رفت

سیستم بدون ربا تسهیل کننده مبادلات مالی

روابط ایران و ترکیه تقویت می شود

297طرح نیمه تمام صنعتی روی دست فارس

گوگرد، تهرانی ها راخفه می کند!

مروری بر آسیب پذیری مناطق روستایی کرمانشاه در برابر زلزله

استخدام MNG GROUP

استخدام تکنسین مکانیک مسلط به امور کارگاهی و ساخت  کرج

600 میلیارد ریال اعتبار سفر رییس جمهوری به استان مرکزی تخصیص یافت

استخدام منشی خانم مسلط به کامپیوتر و امور اداری در مشهد

سازمان بهزیستی لوازم مورد نیاز شیر خوارگاه شبیررا تامین می کند

تبعیت خودروسازان از نرخ مصوب سود بانکی

استخدام مونتاژکار جهت همکاری در مشهد

استخدام تعدادی نیرو جهت اجرای کناف کاری در مشهد

استخدام مهندس صنایع غذایی در شهر کرج

استخدام منشی خانم جهت کادر اداری در مشهد

چرا برخی خودروها زیان ده می شوند؟

فروش اقساطی شاسی بلند های ایران خودرو از فردا (+جزییات و جدول)

آغاز فعالیت جشنواره و نمایشگاه نانو از 14 مهرماه

ظرفیت های صنعتی و معدنی کردستان مشوقی برای جذب سرمایه گذاری خارجی

کاهش سن ازدواج راه حل بحران طلاق

استخدام فنی کار آقا جهت کارهای ساختمانی در تبریز

استخدام راننده با وانت جهت پخش در غربِ تهران

استخدام همکار خانم جهت امور دفتری و فروش در محدوده دولت آباد

هزینه سفر به گرجستان در مهر ماه96 +جدول

مدل ارتقاء یافته نوکیا 8 در راه است

چرا برخی خودروها زیان ده می شوند؟

بهبود شاخص های آماری بخش مسکن

فروش "ارج" در گام آخر

سپرده گذاری در بانک یا سرمایه گذاری در مسکن

سیستم تشخیص چهره در بانک های چین

استخدام لیسانس یا فوق دیپلم کامپیوتر آقا در بیرجند

استخدام منشی آشنا به word و تایپ در شرکت ساختمانی در مشهد

استخدام تعدادی خانم جهت کارگاه خیاطی در مشهد

برنامه دبی برای ساخت «ونیز» دوم

استخدام منشی خانم دارای لیسانس کامپیوتر در بیرجند

استخدام پزشک با پروانه کرج

استخدام منشی خانم در محیطی کاملا زنانه در مشهد

استخدام منشی مسلط به انگلیسی در یک شرکت معتبر در تهران

بررسی وضعیت بزرگترین میدان نفتی کشور

استخدام بازاریاب جهت همکاری با صنایع غذایی غنچه پرور

استخدام نیرو خانم و آقا جهت نظافت در مشهد

آموزش فقیر، کاربران بازی خورده/ بازی اسباب بازی نیست

دستور بانک مرکزی چین به بانک ها/تجارت با کره شمالی را متوقف کنید

استفاده دانشگاه آزاد از ظرفیت خالی صنایع برای تولید محصولات دانش بنیان

لغو ممنوعیت واردات خودروهای لوکس و میلیاردی

600 میلیارد ریال اعتبار سفر رییس جمهوری به استان مرکزی تخصیص یافت

گوگرد، تهرانی ها راخفه می کند!

استخدام پیک موتوری جهت کار در مطبخ در کرج

استخدام لیسانس حسابداری مسلط به نرم افزار ویژن در بیرجند

استخدام کارگر ساده جهت کار در آپاراتی در مشهد

استخدام سرپرست واحد توزیع در بندر عباس

استخدام تعدادی کارگر جهت شرکت در مشهد

استخدام فروشگاه پوشاک باتیک شعبه زنانه بندر عباس

استخدام پزشک عمومی و دندانپزشک با پروانه کرج یا فردیس

مشکلات کارخانه پلی اکریل با قول وزیر صنعت پیگیری می شود

استخدام کارگر ساده در شهر بیرجند

استخدام نگهبان ورودی جهت همکاری در بیرجند

چین تحریم های جدید سازمان ملل علیه کره شمالی را به اجرا می گذارد

استخدام تعدادی راننده با خودرو جهت کار در آژانس در بندر عباس

تولید زامیاد از مرز 8000 دستگاه گذشت

صف های بنزین در ونزوئلا هرروز طویل تر می شود

آبادان 120 هزار بیکار دارد/ترافیکِ دستفروشان شهر را نگران کرده است

باید از انحطاط تشکل های صنفی جلوگیری کرد/فعالیت های وزارت کار برای توسعه کمی و کیفی تشکل ها

باید عقب ماندگی میادین مشترک جبران شود/آب رفته به جوی باز نمی گردد

استخدام فروشنده آقا جهت پوشاک مردانه در پاساژ فردوسیِ تهران

استخدام تعدادی زیگزال دوز در تولیدی پوشاک تریکو

استخدام چهار ردیف شغلی در ساندویچ گلدن فود

حرکاتی برای پهن تر کردن سینه ها

استخدام کارمند فروش و پشتیبان شرکت طراحی سایت در البرز

سپرده گذاری در بانک هنوز برای مردم جذاب است

تولید زامیاد از مرز 8000 دستگاه گذشت

استخدام کارگر ساده در شهر بندر عباس

13 هزار طرح صنعتی با پیشرفت فیزیکی بالای 50 درصد

سقوط آزاد قیمت سکه بهار آزادی/طلا در سراشیبی کاهش قیمت

استخدام کارشناس فروش،نصاب قفلهای دیجیتال درشرکت آریابان

استخدام نیرو آشنا به MDF و چوب در شهر بیرجند

استخدام دستیار دندانپزشک جهت مطب ارتودنسی در کرج

استخدام پرستار کودک جهت کار در شهر بندر عباس

استخدام نقشه کش صنعتی جهت شرکت صنعتی  کرج

اخبار بد برای کارخانه ارج و آزمایش

استخدام نیروی ماهر جهت پخش نان با وسیله نقلیه در قم

استخدام راننده جهت آژانس تلفنی گلهای سادات در قم

30 درصد آب تهران پیش از مصرف ناپدید می شود!

استخدام کارمند پشتیبان در انتشارات جی5 در البرز

چرا بودجه سال 96 محقق نشد؟

استخدام شرکت تولیدی در زمینه قطعات خودرو در کرج

افتتاح شیرخوارگاه شبیر تا پایان مهرماه/ هزینه تمام شده 14 میلیارد تومان

تابش: دستگاه های اطلاعاتی دلالی و خرید سپرده ها را پیگیری کنند

افتتاح شیرخوارگاه شبیر تا پایان مهرماه/ هزینه تمام شده 14 میلیارد تومان

ظرفیت های صنعتی و معدنی کردستان مشوقی برای جذب سرمایه گذاری خارجی

سقوط آزاد قیمت سکه بهار آزادی/طلا در سراشیبی کاهش قیمت+نمودارقیمت

الویت اجرای نظام رتبه بندی معلمان و اعتلای دانش آموزان

رشد 100 درصدی ارزش معاملات فرابورس در هفته پایانی تابستان

استخدام حسابدار آقا در شرکت خلاق صورت و معنا

استخدام کارشناس فروش (حرفه ای و مبتدی) در شهر خودرو

استخدام تعدادی بازاریاب حرفه ای جهت پخش مواد غذایی در بندر عباس

استخدام سرپرست فروش جهت شرکت ایمن روانساز صنعت  همدان

استخدام نیروی خانم جهت فروشندگی در شهر قم

استخدام حسابدار خانم در یک شرکت معتبر در تهران

فیلم‏ هایی که در تابستان 2018 خواهیم دید

سپرده‎گذاری دربانک همچنان جذابتر ازسرمایه‎گذاری در مسکن

استخدام فست فود آتیش در همدان

استخدام تراشکار جهت شرکت ماشین سازی پارس در قم

استخدام چهار دریف شغلی در ساندویچ گلدن فود

تشکر نجفی از شهروندان / کاهش 10 درصدی ترافیک تهران در اول مهرماه

استخدام صافکار ماهر خودرو در خراسان رضوی

هدیه ملی برای دولت و مردم

استخدام کارشناس فروش و بازاریابی،منشی آشنا به حسابداری خانم

وضعیت پروازها پس از تغییر ساعت رسمی کشور

استخدام کارشناس حسابداری در دفترمرکزی یک شرکت تولیدی معتبر

قیمت آنلاین و لحظه ای سکه در بازار/شنبه اول مهرماه 96

استخدام کارشناس فروش وبازاریابی،کارشناس تولیدمحتوای سایت

عدالت یعنی کشور را طوری اداره بکنیم که فاصله فقیر و غنی کم شود

ارتش آمریکا عامل جلوگیری از سقوط دلار در نظام ارزی جهان

استخدام کارشناس فروش(عمران) در شرکت پیشگامان معماری آریا/ تهران

استخدام منشی با روابط عمومی بالا در همدان

استخدام مونتاژکار الکترونیک،آقا،باسابقه کار در شرکت تجهیزات صنعتی

قطعی شدن طلاق بازیگر معروف از همسرش+ عکس

استخدام مراقب خانم جهت سالمند خانم در مشهد

استخدام بازاریاب مجرب جهت همکاری در شهر همدان

استخدام خانم جهت نگهداری از خانم سالمند در شهر کرمان

عقب ماندگی 10هزارمیلیاردتومانی درآمد مالیاتی دولت

استخدام کارشناس حسابداری صنعتی،آشنایی کامل با Office درتهران

استخدام کارپرداز آقا جهت همکاری در مهندسین مشاور در مشهد

استخدام مهندس صنایع یا مدیریت صنعتی در شهر ساری

استخدام منشی اداری جهت همکاری در شهر ساری

30 درصد آب تهران پیش از مصرف ناپدید می شود!

راه اندازی واحد فرآوری و بسته بندی نیازاساسی بخش کشاورزی آرادان است

قیمت آهن ,میلگرد 1396/07/01

تولید زامیاد از مرز 8000 دستگاه گذشت

بیش از 30 درصد تجهیزات پزشکی در مراکز خصوصی قاچاق است

استخدام بهیار  پرستار و ماما در مرکز ترک اعتیاد سیدی در مشهد

استخدام مدیر مالی و اداری در شرکت تولیدی فرآورده های گوشتی

استخدام مشاور املاک فعال آشنا به عظیمیه  کرج

استخدام پزشک عمومی و کاردان مامایی یا کارشناس پرستاری در مشهد

استخدام مدیر روابط عمومی،مدیر پروژه در یک موسسه معتبر

استخدام کارشناس فروش و بازاریابی جهت گروه صنعتی بوفالو

استخدام نیرو جهت کار در سوپر مارکت در مشهد

استخدام 3 ردیف شغلی در یک شرکت معتبر صنعتی در تهران

استخدام نیروی خانم جهت کلینیک لیزر پوست و مو در مشهد

استخدام کاربر مسلط به کامپیوتر و IT جهت فروش آنلاین در مشهد

کاهش سن ازدواج راه حل بحران طلاق

نحوه رفع سوءاثر از چک های برگشتی/شرایط سختگیرانه برای بلامحل ها

آخرین وضعیت بزرگترین میدان نفتی کشور

استخدام نمایندگی سایپا دیزل در چهار ردیف شغلی

استخدام مجموعه غذایی معتبر در سیتی سنتر اصفهان

استخدام نیرو جهت کارواش واقع در همدان

وحشت بازار سهام از تهدیدات کره شمالی کمرنگ شد

فهرست آپارتمان های کمتر از 350 میلیون تومان

اوج گیری تامین مالی برای ایران

سپرده گذاری در بانک هنوز برای مردم جذاب است

بهمنی‎: در دولت قبل با قایق موتوری پول می آوردیم!

پیش بینی گروه ها و سهام مقبول در اولین هفته پاییز

در پاییز خانه بخریم یا خیر؟ + جدول

استخدام پشتیبان سایت جهت آژانس مسافرتی معتبر در مشهد

اعلام ممنونیت فروش خودروهای متروکه لوکس

استخدام نیروی آقا و خانم در شرکت نظافتی در مشهد

استخدام انباردار با سابقه در یک شرکت معتبر در خراسان رضوی

استخدام خدمتکار خانم جهت کار در منزل در مشهد

استخدام کارشناس الکترونیک،آقا،مسلط به زبان انگلیسی در تهران

سقوط آزاد قیمت سکه بهار آزادی/طلا در سراشیبی کاهش قیمت+نمودارقیمت

حدود نیمی از ایرانیان واکسن هپاتیت B را دریافت کرده اند

استخدام دستیار مدیر عامل،کارشناس تغذیه در یک شرکت معتبر

استخدام دیپلم و فوق دیپلم فنی، جوشکار برق و Co2 در اصفهان

استخدام حسابدار خانم به صورت پاره وقت در مشهد

استخدام مدیر تولید جهت شرکت معتبر تولید آبمیوه  کرج

استخدام مدیر منابع انسانی مسلط به زبان در ایماژ تجهیز ایستا

استخدام طراح مسلط به فتوشاپ و کرل در همدان

عقب ماندگی 10 هزار میلیارد تومانی درآمد مالیاتی دولت + جدول

استخدام حسابدار خانم دارای سابقه کار در مشهد

استخدام نماینده علمی تجهیزات پزشکی در یک شرکت معتبر در تهران

استخدام کارشناس فروش جهت همکاری در شهر اصفهان

استخدام نیروی دیپلم یا فوق دیپلم حسابداری در مشهد

محمد رضا مجیدی، محمد حسین دهقانیان فراشاه: راه ابریشم و ایران فرهنگی؛ مؤلفه هایی برای همگرایی منطقه ای در غرب آسیا

افتتاح طرح گازرسانی به شهر فتح المبین شوش

مداحی شب اول محرم 95 با صدای میثم مطیعی + صوت

استخدام توزیع کننده و راننده پایه دو در خراسان جنوبی

استخدام چند نفر شاگرد جهت میوه فروشی در همدان

استخدام همکار جهت انجام امور دفتری و واحد فروش در تبریز

استخدام نیرو جهت تعمیرات مبل در خراسان جنوبی

هزینه یک همایش؛ 2 میلیارد تومان؟!

برنامه افزایش سرمایه دو شرکت و زمان شرکت بیمه

عدم تمدید قرارداد کار و اخراج نیروی شرکتی بانک صادرات

استخدام جلوبندی ساز ماهر در مشهد

استخدام کارشناس فروش جهت کار در دفتر چاپخانه  کرج

استخدام کارگر نجار و مونتاژ کار کابینت در کارخانه چوب ورگر

گوجه صادراتی کیلویی چند؟+ جدول

استخدام تعدادی نجار و MDF کار آقا و خانم در مشهد

استخدام حسابدار آشنا به نرم افزار هلو در کرج

استخدام فروشنده تمام وقت در شهر اصفهان

استخدام جوشکار CO2 در شرکت معتبر تولیدی و صنعتی در مشهد

چگونه از چک برگشتی سوءاثر کنیم؟ + جدول

استخدام طراح مسلط به 3D Max و طراحی در اصفهان

استخدام تعدادی کارشناس فروش و بازاریاب در کرج

استخدام تحصیلدار جوان جهت کار در شهر مشهد

نجفی: ترافیک اول مهر امسال نسبت به سال گذشته 10 درصد کاهش داشته است

افزایش مرخصی زایمان از 6 به 9 ماه در انتظاررای دیوان عدالت و تامین منابع

افزایش مرخصی زایمان از 6 به 9 ماه در انتظاررای دیوان عدالت و تامین منابع