مطالب مرتبط:
افزایش مرخصی زایمان از 6 به 9 ماه در انتظاررای دیوان عدالت و تامین منابع
افزایش مرخصی زایمان از 6 به 9 ماه در انتظار رای دیوان عدالت و تامین منابع
جزییات افزایش مرخصی زایمان
محسن رضایی: زمان تبلیعات حداقل باید به 6 ماه افزایش یابد
نرخ افزایش مستمری ها در دولت قبل زیر نرخ تورم بود/ تامین اجتماعی از دوران سخت خود گذر کرد
5 + 1
یارانه ها
مسکن مهر
قیمت جهانی طلا
قیمت روز طلا و ارز
قیمت جهانی نفت
اخبار نرخ ارز
قیمت طلا
قیمت سکه
آب و هوا
بازار کار
افغانستان
تاجیکستان
استانها
ویدئو های ورزشی
طنز و کاریکاتور
بازار آتی سکه
جمعه، 1 اردیبهشت 1396 ساعت 17:252017-04-21اقتصادي

افزایش مرخصی زایمان از 6 به 9 ماه در انتظاررای دیوان عدالت و تامین منابع


- تاریخ انتشار : جمعه 1 اردیبهشت 1396 ساعت 17:20 مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی با بیان اینکه میزان مستمری برای ثبت حداقل حقوق و دستمزد همانطور که قبلا اعلام شده بود 14.

5 درصد در سال جاری افزایش می یابد، گفت: پیشنهاد سازمان تامین اجتماعی برای افزایش حقوق سایر سطوح مستمری بگیران تا هفته آینده به هیات دولت ارائه می شود.

به گزارش سایت قطره و به نقل ازایسنا، سیدتقی نوربخش در حاشیه همایش سراسری مدیران سازمان تامین اجتماعی، با اشاره به تصویب بودجه این سازمان در سال 96 در هیات امنای تامین اجتماعی، گفت: بودجه سازمان در سال جاری 85 هزار میلیارد تومان است که محور اصلی آن تولید و اشتغال خواهد بود.

در این بودجه راهکارهایی برای رونق فضای کسب و کار و ایفای تعهدات دیده شده است.

وی افزود: برنامه امسال سازمان تامین اجتماعی بر پایه برنامه راهبردی پنج ساله ما تدوین شده است و برای سال جاری، 150 پروژه عملیاتی در آن دیده شده که 40 مورد آن در اولویت قرار دارد و در شش ماهه اول سال به سرانجام می رسد.

مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی درباره کاهش مراجعات حضوری به شعب تامین اجتماعی، گفت: ما در سال 95 با اینترنتی کردن لیست پرداخت حق بیمه، ماهانه سه میلیون بار کاهش مراجعه به شعب داشتیم و مدتی است که نیازی به حضور افراد برای پرداخت لیست حق بیمه نیست اما برای تعهدات کوتاه مدت چون هزینه ازدواج و کفن و دفن نیاز است که بیمه شده به صورت حضوری مراجعه کند.

تا پایان امسال هفت پروژه در رابطه با ارائه خدمات غیرحضوری اجرایی می شود.

نوربخش درباره اعمال افزایش حقوق مستمری بگیران این سازمان، گفت: تامین اجتماعی در چهار سال اخیر مستمری هایش را بیش از نرخ تورم افزایش داد.

برای سال 96 هم حداقل حقوق و دستمزد 14.

5 رشد پیدا کرد.

برای سایر سطوح طبق ماده 96 تامین اجتماعی باید پیشنهاد خود را به هیات دولت بدهیم که این پیشنهاد هفته آینده مطرح و تصویب خواهد شد.

برای سایر سطوح هم پیشنهاد ما بیش از نرخ تورم خواهد بود.

امسال برای شاغلین افزایش حقوق 12 درصد بود که پیشنهاد ما برای سایر سطوح بالای 12 درصد است.

وی درباره اجرای طرح مرخصی زایمان، گفت: افزایش مدت مرخصی زایمان از شش ماه به 9 ماه در قانون آمده و منتظر رای دیوان است که منابع تامین و اجرا شود.

البته برنامه ای داریم که در سال 96 مساعدت هایی در این زمینه در صورت امکان داشته باشیم.

مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی درباره روند حذف دفترچه های بیمه نیز اظهار کرد: دفترچه های بیمه اسفند سال گذشته در مراکز ملکی سازمان تامین اجتماعی به صورت کامل حذف شد و مزیت های خوبی دارد به عنوان مثال کنترل استحقاق درمان به صورت قطعی انجام می شود.

قبلا شاهد بودیم دفترچه هایی تا سه سال اعتبار زده می شد اما فرد بیمه اش قطع شده بود.

اکنون دیگر بیمه شده باید به صورت حضوری مراجعه کند و کد ملی اش را ارائه دهد و نمی تواند حتی با دفترچه فرد دیگری مراجعه نماید.

همچنین نسخه نویسی الکترونیک تداخلات دارویی را شناسایی می کند.

در واقع حذف دفترچه های بیمه گام مهمی در جهت ارتقای کیفیت خدمات و کنترل مصارف است.

وی درباره اینکه حذف دفترچه های تامین اجتماعی در سایر مراکز درمانی چه زمانی انجام خواهد شد، گفت: حذف دفترچه در سایر مراکز نیازمند تعامل و همکاری های بین بخشی با بخش خصوصی و مراکز دولتی است البته به یقین می توان گفت مشکل فنی در این خصوص وجود ندارد و اگر تعاملات بین بخشی به خوبی صورت پذیرد به لحاظ فنی می توان سه ماهه دفترچه های بیمه را حذف کرد.

نوربخش با اشاره به اینکه در بودجه سال 96 حدود 20 هزار میلیارد تومان برای بخش درمان تخصیص داده ایم، گفت: قطعا پشتیبان طرح تحول هستیم و قطعا با اصلاحاتی که وزارت بهداشت و وزارت کار در نظر دارند بر مدیریت بهتر مصارف تاکید داریم.

مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی از اجرای طرح بازرسی الکترونیک از خرداد ماه خبر داد و گفت: بازرسی الکترونیک در کل کشور مبتنی بر GPS و با مکانیزم دیجیتالیزه انجام خواهد شد و جلوی بسیاری از مراجعات مکرر را می گیرد.

وی درباره برنامه های این سازمان برای روز کارگر، اظهار کرد: 11 اردیبهشت ماه روز کارگر است.

در این ایام دو بیمارستان در ایلام و اهواز با کیفیت برند میلاد افتتاح خواهد شد و این بیمارستان ها تحت پوشش هلدینگ بیمارستانی تامین اجتماعی هستند.

پروژه های دیگری نیز در این ایام کلید می خورند.

مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی با بیان اینکه نرخ افزایش مستمری ها در دولت نهم و دهم زیر نرخ تورم بوده است عنوان کرد: تنها در سال 88 و در سال انتخابات، مستمری های سازمان بیش از نرخ تورم افزایش یافت که نشان دهنده نوع نگاه آن دولت به معیشت مردم است.

اما در دولت یازدهم مستمری ها هرساله بیش از نرخ تورم افزایش یافته است هرچند تا شرایط ایده آل فاصله زیادی داریم.

به گزارش سایت قطره و به نقل ازایسنا، نوربخش با اشاره به نامگذاری امسال به عنوان "اقتصاد مقاومتی ، تولید و اشتغال "، گفت: این مقوله یکی از نیازهای قطعی و از جمله چالش های اصلی کشور است.

وی افزود: تاثیرپذیری و تاثیرگذاری سازمان در این مقوله مشخص و قابل بحث است.

سال 95 سال دشواری بود و تحریم های ظالمانه و عدم تعهد به برجام مشکلاتی بر سر راه مشارکت و سرمایه گذاری های خارجی و پارامترهای اقتصادی گذاشته بود.

این سازمان نیز وابسته به فضای کسب و کار است اما در هرحال تعهدات کامل ایفا شد.

وی با بیان اینکه در سال 95 در سازمان تامین اجتماعی بیش از 65 هزار میلیارد تومان تجهیز منابع برای عمل به تعهدات صورت گرفت که بخش عمده آن از محل حق بیمه های دریافتی بود، گفت: از این میزان 52هزار و 500 میلیارد تومان منابع از طریق وصول حق بیمه تامین شد.

این میزان چهار درصد بیش از بودجه ابلاغی سال 95 و 23 درصد بیش از بودجه سال 94 سازمان بود.

این در حالی است که کارگاههای تولیدی در شرایط رکود بودند.

نوربخش با اشاره به اینکه در ماه اسفند 8400 میلیارد تومان بابت تعهدات پرداخت کردیم، گفت: از این میزان 1440 میلیارد تومان عیدی دادیم که برابر بودجه یکسال سازمان بهزیستی است.

وی ادامه داد: 3500 میلیارد تومان بابت مستمری، 220 میلیارد تومان بابت بیمه بیکاری و 2000 میلیارد تومان بابت بدهی موسسات درمانی طرف قرارداد و مابقی برای سایر هزینه ها صرف شد.

وی با اشاره به نقش سازمان در پوشش ریسک های درمان و سالمندی گفت: پوشش این ریسک ها بدون اتکا به منابع نفت و مالیات انجام می شود و تامین اجتماعی خط مقدم اقتصاد کشور می تواند باشد.

مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی با بیان اینکه حذف دفترچه های بیمه یک کار ملی بود که سال گذشته انجام شد عنوان کرد: در زمینه ارتقاء خدمات درمانی در مراکز ملکی سازمان نیز گام های بزرگی برداشته شد.

نوربخش به تبیین جزییات برنامه بودجه سال جاری تامین اجتماعی گفت: یکی از اقدامات اساسی ما، تدوین برنامه پنج ساله بود که 150 پروژه عملیاتی در آن پیش بینی شده و امسال نیز وارد سال دوم اجرای برنامه راهبردی می شویم.

وی افزود: سازمان تامین اجتماعی در دولت تدبیر و امید از دوران سخت خود گذر کرده و اکنون در ریل صحیح و اصلی خود قرار گرفته است.

مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی با بیان اینکه نرخ افزایش مستمری ها در دولت نهم و دهم زیر نرخ تورم بود، عنوان کرد: تنها در سال 88 و در سال انتخابات، مستمری های سازمان بیش از نرخ تورم افزایش یافت که نشان دهنده نوع نگاه آن دولت به معیشت مردم است.

اما در دولت یازدهم مستمری ها هرساله بیش از نرخ تورم افزایش یافته است هرچند تا شرایط ایده آل فاصله زیادی داریم.

وی افزود: در سال گذشته 45 هزار میلیارد تومان مستمری پرداخت کرده ایم که این میزان بالا هم خود جای تامل دارد و ناشی از خساراتی است که در دولت قبل به سازمان وارد شد و بیشتر به لحاظ صدمات فنی بود و نه فسادهایی که رخ داد و پرونده آن هنوز مفتوح است.

نوربخش ادامه داد: یکی از این صدمات و تعهدات تحمیلی این بود که 25 درصد جمعیت مستمری بگیران ما بازنشستگی سخت و زیان آور و به عبارتی پیش از موعد هستند و عدم تناسب سن و سابقه توازن ما را به هم زده است.

مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی افزود : در واقع یک میلیون مستمری بگیر به جمعیت مستمری بگیران به علت عدم رعایت ملاحظات بیمه ای و فنی اضافه شدند و دیگر نمی شود این ها را قطع کرد و طبیعتا بار مالی آن در سال های آتی به سازمان مضاعف تر خواهد بود.

بار مالی این تحمیل 800 میلیارد تومان در هرماه در سال 95 بود.

نوربخش با بیان اینکه در سال 95 به لحاظ تقنینی توفیقات خوبی داشتیم که باید از مجلس شورای اسلامی و مجمع تشخیص مصلحت نظام قدردانی کنیم، گفت: طرح هایی چون بازنشستگی 20 ساله زنان و رانندگان، قرار بود تصویب شود که بار مالی زیادی به ما تحمیل می کرد اما با تدبیر مجلس و مجمع، از آن جلوگیری شد.

وی ادامه داد : یکی دیگر از مصوبات خوب این بود که پرداخت بدهی های دولت به تامین اجتماعی در ماده 13 برنامه ششم گنجانده و دولت مکلف شد هرسال 10 درصد بدهی های خود را بپردازد.

مکانیسم های پرداخت هم دیده شد و در ماده 13 تاکید شده است که مجلس تعهدات بدون منبع برای سازمان ایجاد نکند که امر مبارکی خواهد بود.

مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی به تبیین اهمیت ایده کلی سیاست های رهبری نیز پرداخت و گفت: تصویب این سیاست ها نیز گام مهمی در تضمین فعالیت های سازمان تامین اجتماعی در سال های آینده است.


کلید واژه ها: تامین اجتماعی - سازمان تامین اجتماعی - مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی - اجتماعی - تامین - افزایش - پیشنهاد - مرخصی زایمان - افزایش حقوق - مستمری بگیران - مدیرعامل - مستمری - بیمه - حقوق - برنامه - زایمان - حقوق مستمری بگیران - هیات دولت - نرخ تورم - بودجه - حق بیمه - فضای کسب و کار - نوربخش - صورت - درصد - دستمزد - دفترچه - هزینه ازدواج - دیوان عدالت - تصویب بودجه

آخرین اخبار سرویس:
ساخت اتوبان تمرچین – نقده

لزوم هماهنگی دستگاه ها برای رفع معضل بیکاری

اعتبارات عمرانی شهرستان عسلویه به 2 برابر افزایش یافت

پرداخت 6 میلیارد تومان تسهیلات آبیاری تحت فشار در شهرستان شوش

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس مطرح کرد خرید و فروش سهام به صورت هدفدار از سوی دلالان/ رشد شاخص بورس به صورت حبابی

آمادگی شرکت غدیر برای سرمایه گذاری در گلستان احداث کارخانه ید در داشلی برون

افزایش مالیات 25 مودی از 80 میلیون به 8 میلیارد تومان در زنجان

ایجاد بیش از هشتهزار فرصت شغلی در خراسان جنوبی پیش بینی شد

راهکارهای کاهش استفاده از ظروف پلاستیکی چیست؟

بخش خصوصی ، میداندار مرمت و احیای آثار تاریخی کرمان

کاهش سکه تا مرز یک میلیون و 200 هزار تومان/ افت بهای انواع ارز+ جدول

نماینده یزد و اشکذر: کاهش رشد صنعت از 24 درصد به 12 درصد دراستان یزد

687 میلیارد ریال به اجرای پروژه ارتقای تولید و توسعه پایدار در دشت ها و مناطق روستایی خراسان جنوبی اختصاص یافت

آغاز طرح ضربتی پرداخت وام ازدواج

پیوند صنعت مبلمان با تکنولوژی توسط خوگر در الکامپ 96

تجمع 5 ساعته نفتی ها مقابل وزارت نفت به دادگاه کشیده شد

بالاخره سیستم مخابراتی برج میلاد راه اندازی می شود

عقبگرد وزارت نفت در تولید نفت

اعتبارات آموزش عالی تا سال آینده 2 برابر می شود

روستاهای حاشیه قزل اوزن چشم انتظار شیرین سازی آب

خواب در بازار ارز بین بانکی/قیمت قند و شکر در بازار/ با 50 میلیون تومان چه خودرویی بخریم؟

افزایش 192 واحدی شاخص کل بورس

ساخت پارکینگ طبقاتی در دستور کار شهرداری پلدختر

ارائه اینترنت نامحدود تصویب شد/خداحافظی با اینترنت حجمی

مهندس مهرانی: نمایشگاه الکامپ فرصت مناسبی برای معرفی پست بانک ایران به عنوان بانک توسعه ای و تخصصی حوزه IT و ICT کشور است

اخطار جدی دولت/تردد 100هزار کامیون ممنوع می‎شود

اختصاص 439 میلیارد ریال تسهیلات قرض الحسنه برای ازدواج جوانان خراسان رضوی

گزارش تصویری؛ گنجینه ای نفیس در تهران

اجرای طرح هادی در روستاهای استان

12 میلیارد تومان برای خط انتقال آب کارخانه لاستیک‎سازی نیاز است

نمایشگاه محصولات تولیدی کارآموزان فنی و حرفه ای _ نهبندان

کشت های آب دوست باید مدیریت و کنترل شود

جریمه 340 میلیون ریالی قاچاق پارچه در مهاباد

بازرسان دراتاقVIPشهرداری

استخدام طراح گرافیک،طراح وب سایت دریک شرکت معتبر

اشتغال 100 هزار ایلامی در بخش کشاورزی

گرد وخاک در راه خوزستان

سهامداران برای کسب سود از بورس عجول نباشند

جدول بارش های سال آبی اخیر نشان داد توزیع نامتوازن بارش ها در حوضه آبریز خلیج فارس و دریای عمان

لیست برخی از گوشی های گران قیمت در بازار

معدوم سازی بیش از 18 هزار کیلوگرم فرآورده خام دامی در زنجان

کاهش 33 درصدی غرق شدگی در دریای مازندران

آمادگی شرکت غدیر برای سرمایه گذاری در گلستان/احداث کارخانه ید در داشلی برون

کاهش سکه تا مرز یک میلیون و 200 هزار تومان/ افت بهای انواع ارز+ جدول

"یارانه نقدی" بلای جان شده

افزایش 63درصدی کشفیات کالای قاچاق در کهگیلویه وبویراحمد

قرارداد همکاری با رنو در مراحل نهایی کار است

ایجاد اشتغال برای 625 نفر در سه ماهه اول سال 96 در ساوجبلاغ

کاشت نشایی چغندر قند برای نخستین باردرمیامی

مظنه خودرو تویوتا در بازار

اجرای طرح های اقتصاد مقاومتی در شهرستان شوط+فیلم

تولید نفت اوپک افزایش یافت/کاهش پایبندی به روح توافق

رتبه ملی کهگیلویه وبویراحمد درزمینه طرح های اقتصادمقاومتی ارتقا یابد

مردم از شبکه اجتماعی «بله» همچون کارت های شتاب استقبال می کنند

کشف 4800 لیتر فراورده های نفتی قاچاق در سه ماهه نخست امسال در خوزستان

تقدیر معاون رییس جمهور از عملکرد بانک ملی ایران

ایجاد بیش از هشتهزار فرصت شغلی در خراسان جنوبی پیش بینی شد

اختصاص 439 میلیارد ریال تسهیلات قرض الحسنه برای ازدواج جوانان خراسان رضوی

ساخت ساختمان ستاداقامه نمازکشور

آموزش بهینه سازی مصرف برق

فعالیت غیرقانونی پارکبان ها

تیبای برقی در راه است!

قراردادهای موقت کار به نقطه بحرانی رسید

کاهش عرضه مسکن ارزان، دلیل افزایش شدید قیمت مسکن در آمریکا

موسس تلگرام: سرورهایمان را به ایران منتقل نمی کنیم، حتی به قیمت فیلتر شدن/ حاضریم بازارهای بزرگ را از دست دهیم، در چین هم این اتفاق افتاد

مصرف برق دوباره رکورد زد

پیش بینی بازار نفت در هفته پیش رو

لزوم هوشیاری مردم در برابر وعده سودهای کلان

قاچاق میوه در کشور 90 درصد کاهش یافت

ایجاد اشتغال برای 625 نفر در سه ماهه اول سال 96 در ساوجبلاغ

افزایش 63درصدی کشفیات کالای قاچاق در کهگیلویه وبویراحمد

ابلاغ بخشنامه به دادستان ها برای انسداد چاه های غیرمجاز آب

نخستین شهرک حمل و نقل شمال غرب کشور به بهره برداری رسید

توضیحات راه آهن درباره خروج 2 واگن قطار مسافری اهواز – مشهد

نوید راه اندازی فاز دوم خط یک مترو شیراز در مرداد 96

تکاپوی صیادان در آستانه صید میگو

افتتاح دومین خط متروی طولانی کشور تا چند روز دیگر

اختصاص 15 هزار میلیارد ریال برای عمران روستایی و ایجاد اشتغال پایدار در روستاهای کشور

ایجاد 250 هزارفرصت شغلی جدید در کشور

تجهیز 432 حلقه چاه کشاورزی مرند به کنتور هوشمند

ضرورت راه اندازی پویش" نه به تشنگی و تاریکی" در البرز

اجرای طرح توسعه تولید پوشاک روستایی در گیلان

کاشت نشایی چغندر قند برای نخستین باردرمیامی

رتبه ملی کهگیلویه وبویراحمد درزمینه طرح های اقتصادمقاومتی ارتقا یابد

آغازعملیات احداث فضای سبزدربهاران

پیش بینی قیمت جهانی دلار

جزییاتی از طرح ضربتی وام ازدواج

یک فرصت بی نظیر برای تبدیل ایران به هاب منطقه

دریافت وام ازدواج راحت تر شد

رییس صندوق رفاه دانشجویان خبر داد؛آغاز ثبت نام وام ضروری دکتری از امروز/نام نویسی مرحله دوم وام ویژه دکتری از مهرماه

نگاهی بر وضعیت بارش ها در کشور

ارایه خدمات متنوع بانکی در سوپرمارکت های مالی بانک پارسیان

رشد اقتصادی، گرفتار در چنبره دو نرخ!

احیا کشاورزی مناطق غربی با افتتاح بزرگترین پروژه آبی کشور

گریم جدید «حمید گودرزی»/ عکس

دروازه بان سابق پرسپولیس به نفت پیوست

قیمت سکه داغ دل خریداران را تازه کرد/ دلار سه هزار و 775 تومان

رییس شورای اسلامی شهر رشت: املاک شهرداری رشت به حراج گذاشته شده است/ برخی رسانه ها 2 میلیارد تومان دریافتی دارند

استخدام حسابدار حرفه ای،تمام وقت،باسابقه در پروژه های پیمانکاری

استخدام مسئول مالی درشـرکت خـاقانی نـوین سپـاهان/اصفهان

رییس اداره منابع طبیعی کلاردشت خبر داد آزادسازی 34 هزار مترمربع از اراضی منابع طبیعی کلاردشت

گردهمایی نخبگان اشکور ی با حضور فرماندار رودسر

فاز نخست سامانه جامع مناطق ویژه بندری در مجتمع بندری امام (ره)رونمایی شد

آرامش بازار برنج مازندران در فصل برداشت شالی

پروژه پل قدس اردبیل از نظر زمان بندی تاخیر ندارد

راه اندازی بیمارستان 200 تختخوابی زاهدان با مشارکت بانک صادرات

اعلام آمادگی سرمایه گذاران خارجی برای ساماندهی پسماند گیلان

واحد فنی و حرفه ای شبانه روزی در استان زنجان راه اندازی می شود

10 هزار میلیارد اعتبار برای اجرای طرح های عمرانی استان بوشهر اختصاص یافت

50 درصد فارغ التحصیلانی که به فنی و حرفه ای مراجعه می کنند هیچ مهارتی ندارند

فرماندار شهرستان سقز: سهم سقز از اعتبارات استانی بیش از 690 میلیارد ریال است

استخدام تعمیرکار دوربین،جهت بخش تعمیرات دوربین در فرانگر الکترونیک

تغییرات جدید پژو در مدل 308+تصاویر

پنجمین جلسه هم اندیشی و برنامه ریزی اجرای طرح تفکیک از مبداء پسماند برگزار شد

راه اندازی بیمارستان 200 تختخوابی زاهدان با مشارکت بانک صادرات

آزاد سازی 70 درصد از مناطق تحت اشغال تروریست ها در جرود عرسال

افزایش دو برابری اعتبارات آموزش عالی در سال آینده

بهترین پنیر برای مصرف روزانه کدام است؟

فرودگاه شاهرود و نقش آن در توسعه صادرات محصولات کشاورزی

مجتمع پرورش ماهی آغ چای چایپاره دارای 90 درصد پیشرفت فیزیکی است

8 مصدوم در پی خارج شدن قطار مشهد - اهواز از ریل

استخدام سرپرست تبلیغات در سازمان آموزشی کاگو

مظنه خودرو تویوتا در بازار

چرا آسیب های اجتماعی در جامعه افزایش یافته است؟

پرداخت وام ضربتی ازدواج آغاز شد

ارتباط صنایع "ارس" با مراکز تحقیقاتی و دانشگاهی تقویت می شود

استخدام پشتیبان سیستم های نرم افزاری در همکاران سیستم-قزوین

نگاهی بر وضعیت بارش ها در کشور

طراحی چکمه فضانوردی توسط شرکت البسه ورزشی

بسته اخبار اقتصادی ایسنا در روز یکشنبه

بزرگ ترین بانک آلمان و آمریکا از لندن خارج می شوند

اعلام آمادگی سرمایه گذاران خارجی برای ساماندهی پسماند گیلان

طبق آمار گمرک؛ آلمان و روسیه مشتریان توتون و تنباکوی ایرانی!

تورم تولیدکننده افزایش یافت

نوید راه اندازی فاز دوم خط یک مترو شیراز در مرداد 96

تبریزی ها مصرف برق را جدی بگیرند

اختصاص 15 هزار میلیارد ریال برای عمران روستایی و ایجاد اشتغال پایدار در روستاهای کشور

نرخ بیکاری در اردستان 9.7 درصد است/ زیرساخت های گردشگری در اردستان ضعیف است

85 درصد از مودیان مالیاتی استان سمنان بدهی های خود را به اداره مالیات پرداخت می کنند

تورم انگلستان در بالاترین سطح 4 ساله اخیر باقی می ماند

مسئولان ری: همواره به مشروب کردن زمین های کشاورزی با آب نامتعارف حساسیم زمین کشاورزی مشروب با آب نامتعارف نداریم

کاهش 33 درصدی غرق شدگی در دریای مازندران

شهردار:70 هزار متر پارکینگ در مرکز شهر یاسوج ایجاد شده است

تجمع 5 ساعته نفتی ها مقابل وزارت نفت به دادگاه کشیده شد

50 درصد جمعیت کشور تحت پوشش بیمه سلامت هستند

رونمایی از نخستین موتورملی کم مصرف کشور

حمله هکرها به بانک آمریکایی

سایپا: پراید با قیمت های فعلی زیان ده است

کسانی که دریافت دسته چک برایشان ممنوع شد

حضور شتاب دهنده تخصصی حوزه فین تک و اینترنت اشیا در الکامپ 23

برگزاری نشست مقایسه محصولات بیمه های عمر و سرمایه گذاری در بیمه رازی

تابستان داغ خسارت سنگین بر باغ های دزفول وارد کرده است

آلمان و روسیه مشتریان توتون و تنباکوی ایرانی!

استخدام 4 ردیف شغلی در یک شرکت معتبر صنعتی در تهران

پیش بینی 100 هزارتن صادرات مرغ/ کاهش قیمت تمام شده مرغ جهت حفظ بازارهای صادراتی

ارائه اینترنت نامحدود تصویب شد

تغییرات جدید پژو در مدل 308 +عکس

اختصاص تسهیلات آبیاری نوین به زمین های زراعی قولنامه ای

هشدار صرفه جویی در برق با افزایش 5 درجه ای دما

روند نزولی قیمت سکه

لابی عامل جریان انحراف برای حضور در نهادهای دولت دوازدهم

حمایت بانک مرکزی حضور سرمایه گذاران خارجی در بخش پسماند را تسهیل می کند

وعده ای دیگر برای ارزانی پیاز و سیب­ زمینی

23 دستگاه دوربین پلاک خوان در جاده های خوزستان نصب می شود

بانک ملی طرح ضربتی اعطای وام ازدواج را کلید زد

آغاز به کار تیم جدید مرکز تماس بانک گردشگری

کاهش 33 درصدی غرق شدگی در دریای مازندران

مسئولان ری: همواره به مشروب کردن زمین های کشاورزی با آب نامتعارف حساسیم/زمین کشاورزی مشروب با آب نامتعارف نداریم

پرداخت تسهیلات در بخش های اشتغال لرستان

آگهی های استخدام استان تهران | یکشنبه 1 مرداد 96

تصمیم سازمان برنامه برای حذف منابع وزرات بهداشت از محل هدفمندی یارانه ها

افزایش بودجه صندوق کارآفرینی امید در قزوین

افزایش مصرف گوشت مرغ در آذربایجان شرقی

موتور سه سیلندر توربو سایپا رونمایی شد؛ قلب تپنده صنعت خودرو کشور برای سال های آینده

ثبت نام بیش از 33 هزار نفر در سامانه اشتغال در اهواز

شرایط فروش تابستانه میتسوبیشی ASX توسط آرین موتور

استخدام حسابدار و کارشناس شبکه های اجتماعی در پارس تیام رایانه

تحویل دسته چک به چه کسانی ممنوع شد؟

موج «کسب و کارهای نوآور» صنایع بزرگ را دست خوش تحول خواهد کرد

اینراید از کامیون خودران T Pod رونمایی کرد

بانک قرض الحسنه مهر ایران حامی دانش آموزان بی بضاعت

تهرانی ها برای مصرف بهینه برق آموزش می بینند

استخدام کانتر کار خانم در شرکت پرواز سفید پوشان

اولین روز مرداد ماه شاخص بورس سبز پوش بود

شکار کروکودیل در ساحل عاج

سامانه جامع مناطق ویژه بندری رونمایی شد

تعداد دقیق تخلفات نظارت و بازرسی گاز خانگی مشخص نیست

زاگرس جنوبی امسال 66 میلیارد متر مکعب گاز تولید می کند

چالش هیوندای برای تأمین باتری های آیونیک

حضور مدیران ارشد و صنعتگران کره جنوبی در شهرک صنعتی کاسپین

سامانه هوشمند جامع اموال تملیکی در سال جاری عملیاتی می شود

تجمل گرایی چگونه بنیان جامعه را به هم می ریزد؟

رونمایی از نخستین موتورملی کم مصرف کشور

شهردار:70 هزار متر پارکینگ در مرکز شهر یاسوج ایجاد شده است

پوست اندازی کشاورزی مکانیزه مازندران در دولت یازدهم

استخدام در آموزش و پرورش فقط از طریق آزمون استخدامی

خروج دو واگن قطار اهواز – مشهد از ریل

حمایت بانک مرکزی، حضور سرمایه گذاران خارجی در بخش پسماند را تسهیل می کند

پایان تعطیلی دو هفته ای کارخانه هپکو

نخستین لیگ ستارگان بورس از دوم تا سی ام امرداد ماه برگزار می شود

افزایش مرخصی زایمان از 6 به 9 ماه در انتظاررای دیوان عدالت و تامین منابع

افزایش مرخصی زایمان از 6 به 9 ماه در انتظاررای دیوان عدالت و تامین منابع