مطالب مرتبط:
افزایش مرخصی زایمان از 6 به 9 ماه در انتظاررای دیوان عدالت و تامین منابع
افزایش مرخصی زایمان از 6 به 9 ماه در انتظار رای دیوان عدالت و تامین منابع
جزییات افزایش حقوق کارکنان و بازنشستگان
کشف مواد مخدر در خراسان شمالی در سال گذشته 15درصد افزایش یافت
رضایی: پخش زنده مناظرات اعتماد مردم و جاذبه رقابت انتخاباتی را افزایش می دهد
5 + 1
یارانه ها
مسکن مهر
قیمت جهانی طلا
قیمت روز طلا و ارز
قیمت جهانی نفت
اخبار نرخ ارز
قیمت طلا
قیمت سکه
آب و هوا
بازار کار
افغانستان
تاجیکستان
استانها
ویدئو های ورزشی
طنز و کاریکاتور
بازار آتی سکه
جمعه، 1 اردیبهشت 1396 ساعت 17:022017-04-21اقتصادي

جزییات افزایش مرخصی زایمان


مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی با بیان اینکه میزان مستمری برای ثبت حداقل حقوق و دستمزد همانطور که قبلا اعلام شده بود 14.

5 درصد در سال جاری افزایش می یابد، - گفت: پیشنهاد سازمان تامین اجتماعی برای افزایش حقوق سایر سطوح مستمری بگیران تا هفته آینده به هیات دولت ارائه می شود.

مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی با بیان اینکه میزان مستمری برای ثبت حداقل حقوق و دستمزد همانطور که قبلا اعلام شده بود 14.

5 درصد در سال جاری افزایش می یابد، گفت: پیشنهاد سازمان تامین اجتماعی برای افزایش حقوق سایر سطوح مستمری بگیران تا هفته آینده به هیات دولت ارائه می شود.

سیدتقی نوربخش در حاشیه همایش سراسری مدیران سازمان تامین اجتماعی، با اشاره به تصویب بودجه این سازمان در سال 96 در هیات امنای تامین اجتماعی، گفت: بودجه سازمان در سال جاری 85 هزار میلیارد تومان است که محور اصلی آن تولید و اشتغال خواهد بود.

در این بودجه راهکارهایی برای رونق فضای کسب و کار و ایفای تعهدات دیده شده است.

وی افزود: برنامه امسال سازمان تامین اجتماعی بر پایه برنامه راهبردی پنج ساله ما تدوین شده است و برای سال جاری، 150 پروژه عملیاتی در آن دیده شده که 40 مورد آن در اولویت قرار دارد و در شش ماهه اول سال به سرانجام می رسد.

ارائه پیشنهاد افزایش حقوق سایر سطوح مستمری بگیران تا هفته آینده به هیات دولت مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی درباره کاهش مراجعات حضوری به شعب تامین اجتماعی، گفت: ما در سال 95 با اینترنتی کردن لیست پرداخت حق بیمه، ماهانه سه میلیون بار کاهش مراجعه به شعب داشتیم و مدتی است که نیازی به حضور افراد برای پرداخت لیست حق بیمه نیست اما برای تعهدات کوتاه مدت چون هزینه ازدواج و کفن و دفن نیاز است که بیمه شده به صورت حضوری مراجعه کند.

تا پایان امسال هفت پروژه در رابطه با ارائه خدمات غیرحضوری اجرایی می شود.

نوربخش درباره اعمال افزایش حقوق مستمری بگیران این سازمان، گفت: تامین اجتماعی در چهار سال اخیر مستمری هایش را بیش از نرخ تورم افزایش داد.

برای سال 96 هم حداقل حقوق و دستمزد 14.

5 رشد پیدا کرد.

برای سایر سطوح طبق ماده 96 تامین اجتماعی باید پیشنهاد خود را به هیات دولت بدهیم که این پیشنهاد هفته آینده مطرح و تصویب خواهد شد.

برای سایر سطوح هم پیشنهاد ما بیش از نرخ تورم خواهد بود.

امسال برای شاغلین افزایش حقوق 12 درصد بود که پیشنهاد ما برای سایر سطوح بالای 12 درصد است.

افزایش مدت از شش ماه به 9 ماه در قانون آمده و منتظر رای دیوان است که منابع تامین و اجرا شود.

البته برنامه ای داریم که در سال 96 مساعدت هایی در این زمینه در صورت امکان داشته باشیم.

مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی درباره روند حذف دفترچه های بیمه نیز اظهار کرد: دفترچه های بیمه اسفند سال گذشته در مراکز ملکی سازمان تامین اجتماعی به صورت کامل حذف شد و مزیت های خوبی دارد به عنوان مثال کنترل استحقاق درمان به صورت قطعی انجام می شود.

قبلا شاهد بودیم دفترچه هایی تا سه سال اعتبار زده می شد اما فرد بیمه اش قطع شده بود.

اکنون دیگر بیمه شده باید به صورت حضوری مراجعه کند و کد ملی اش را ارائه دهد و نمی تواند حتی با دفترچه فرد دیگری مراجعه نماید.

همچنین نسخه نویسی الکترونیک تداخلات دارویی را شناسایی می کند.

در واقع حذف دفترچه های بیمه گام مهمی در جهت ارتقای کیفیت خدمات و کنترل مصارف است.

وی درباره اینکه حذف دفترچه های تامین اجتماعی در سایر مراکز درمانی چه زمانی انجام خواهد شد، گفت: حذف دفترچه در سایر مراکز نیازمند تعامل و همکاری های بین بخشی با بخش خصوصی و مراکز دولتی است البته به یقین می توان گفت مشکل فنی در این خصوص وجود ندارد و اگر تعاملات بین بخشی به خوبی صورت پذیرد به لحاظ فنی می توان سه ماهه دفترچه های بیمه را حذف کرد.

نوربخش با اشاره به اینکه در بودجه سال 96 حدود 20 هزار میلیارد تومان برای بخش درمان تخصیص داده ایم، گفت: قطعا پشتیبان طرح تحول هستیم و قطعا با اصلاحاتی که وزارت بهداشت و وزارت کار در نظر دارند بر مدیریت بهتر مصارف تاکید داریم.

اجرای طرح بازرسی الکترونیک از خرداد مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی از اجرای طرح بازرسی الکترونیک از خرداد ماه خبر داد و گفت: بازرسی الکترونیک در کل کشور مبتنی بر GPS و با مکانیزم دیجیتالیزه انجام خواهد شد و جلوی بسیاری از مراجعات مکرر را می گیرد.

وی درباره برنامه های این سازمان برای روز کارگر، اظهار کرد: 11 اردیبهشت ماه روز کارگر است.

در این ایام دو بیمارستان در ایلام و اهواز با کیفیت برند میلاد افتتاح خواهد شد و این بیمارستان ها تحت پوشش هلدینگ بیمارستانی تامین اجتماعی هستند.

پروژه های دیگری نیز در این ایام کلید می خورند.

نرخ افزایش مستمری ها در دولت قبل زیر نرخ تورم بود.

تامین اجتماعی از دوران سخت خود گذر کرد مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی با بیان اینکه نرخ افزایش مستمری ها در دولت نهم و دهم زیر نرخ تورم بوده است عنوان کرد: تنها در سال 88 و در سال انتخابات، مستمری های سازمان بیش از نرخ تورم افزایش یافت که نشان دهنده نوع نگاه آن دولت به معیشت مردم است.

اما در دولت یازدهم مستمری ها هرساله بیش از نرخ تورم افزایش یافته است هرچند تا شرایط ایده آل فاصله زیادی داریم.

نوربخش با اشاره به نامگذاری امسال به عنوان "اقتصاد مقاومتی ، تولید و اشتغال "، گفت: این مقوله یکی از نیازهای قطعی و از جمله چالش های اصلی کشور است.

وی افزود: تاثیرپذیری و تاثیرگذاری سازمان در این مقوله مشخص و قابل بحث است.

سال 95 سال دشواری بود و تحریم های ظالمانه و عدم تعهد به برجام مشکلاتی بر سر راه مشارکت و سرمایه گذاری های خارجی و پارامترهای اقتصادی گذاشته بود.

این سازمان نیز وابسته به فضای کسب و کار است اما در هرحال تعهدات کامل ایفا شد.

وی با بیان اینکه در سال 95 در سازمان تامین اجتماعی بیش از 65 هزار میلیارد تومان تجهیز منابع برای عمل به تعهدات صورت گرفت که بخش عمده آن از محل حق بیمه های دریافتی بود، گفت: از این میزان 52هزار و 500 میلیارد تومان منابع از طریق وصول حق بیمه تامین شد.

این میزان چهار درصد بیش از بودجه ابلاغی سال 95 و 23 درصد بیش از بودجه سال 94 سازمان بود.

این در حالی است که کارگاههای تولیدی در شرایط رکود بودند.

نوربخش با اشاره به اینکه در ماه اسفند 8400 میلیارد تومان بابت تعهدات پرداخت کردیم، گفت: از این میزان 1440 میلیارد تومان عیدی دادیم که برابر بودجه یکسال سازمان بهزیستی است.

وی ادامه داد: 3500 میلیارد تومان بابت مستمری، 220 میلیارد تومان بابت بیمه بیکاری و 2000 میلیارد تومان بابت بدهی موسسات درمانی طرف قرارداد و مابقی برای سایر هزینه ها صرف شد.

وی با اشاره به نقش سازمان در پوشش ریسک های درمان و سالمندی گفت: پوشش این ریسک ها بدون اتکا به منابع نفت و مالیات انجام می شود و تامین اجتماعی خط مقدم اقتصاد کشور می تواند باشد.

مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی با بیان اینکه حذف دفترچه های بیمه یک کار ملی بود که سال گذشته انجام شد عنوان کرد: در زمینه ارتقاء خدمات درمانی در مراکز ملکی سازمان نیز گام های بزرگی برداشته شد.

نوربخش به تبیین جزییات برنامه بودجه سال جاری تامین اجتماعی گفت: یکی از اقدامات اساسی ما، تدوین برنامه پنج ساله بود که 150 پروژه عملیاتی در آن پیش بینی شده و امسال نیز وارد سال دوم اجرای برنامه راهبردی می شویم.

وی افزود: سازمان تامین اجتماعی در دولت تدبیر و امید از دوران سخت خود گذر کرده و اکنون در ریل صحیح و اصلی خود قرار گرفته است.

مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی با بیان اینکه نرخ افزایش مستمری ها در دولت نهم و دهم زیر نرخ تورم بود، عنوان کرد: تنها در سال 88 و در سال انتخابات، مستمری های سازمان بیش از نرخ تورم افزایش یافت که نشان دهنده نوع نگاه آن دولت به معیشت مردم است.

اما در دولت یازدهم مستمری ها هرساله بیش از نرخ تورم افزایش یافته است هرچند تا شرایط ایده آل فاصله زیادی داریم.

وی افزود: در سال گذشته 45 هزار میلیارد تومان مستمری پرداخت کرده ایم که این میزان بالا هم خود جای تامل دارد و ناشی از خساراتی است که در دولت قبل به سازمان وارد شد و بیشتر به لحاظ صدمات فنی بود و نه فسادهایی که رخ داد و پرونده آن هنوز مفتوح است.

یک میلیون مستمری بگیر به جمعیت مستمری بگیران به علت عدم رعایت ملاحظات بیمه ای و فنی اضافه شدند نوربخش ادامه داد: یکی از این صدمات و تعهدات تحمیلی این بود که 25 درصد جمعیت مستمری بگیران ما بازنشستگی سخت و زیان آور و به عبارتی پیش از موعد هستند و عدم تناسب سن و سابقه توازن ما را به هم زده است.

مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی افزود : در واقع یک میلیون مستمری بگیر به جمعیت مستمری بگیران به علت عدم رعایت ملاحظات بیمه ای و فنی اضافه شدند و دیگر نمی شود این ها را قطع کرد و طبیعتا بار مالی آن در سال های آتی به سازمان مضاعف تر خواهد بود.

بار مالی این تحمیل 800 میلیارد تومان در هرماه در سال 95 بود.

نوربخش با بیان اینکه در سال 95 به لحاظ تقنینی توفیقات خوبی داشتیم که باید از مجلس شورای اسلامی و مجمع تشخیص مصلحت نظام قدردانی کنیم، گفت: طرح هایی چون بازنشستگی 20 ساله زنان و رانندگان، قرار بود تصویب شود که بار مالی زیادی به ما تحمیل می کرد اما با تدبیر مجلس و مجمع، از آن جلوگیری شد.

وی ادامه داد : یکی دیگر از مصوبات خوب این بود که پرداخت بدهی های دولت به تامین اجتماعی در ماده 13 برنامه ششم گنجانده و دولت مکلف شد هرسال 10 درصد بدهی های خود را بپردازد.

مکانیسم های پرداخت هم دیده شد و در ماده 13 تاکید شده است که مجلس تعهدات بدون منبع برای سازمان ایجاد نکند که امر مبارکی خواهد بود.

مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی به تبیین اهمیت ایده کلی سیاست های رهبری نیز پرداخت و گفت: تصویب این سیاست ها نیز گام مهمی در تضمین فعالیت های سازمان تامین اجتماعی در سال های آینده است.


کلید واژه ها: تامین اجتماعی - سازمان تامین اجتماعی - مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی - اجتماعی - تامین - افزایش - افزایش حقوق - مستمری بگیران - پیشنهاد - مستمری - هیات دولت - حقوق - مدیرعامل - آینده - برنامه - دستمزد - حقوق مستمری بگیران - دولت - درصد - بودجه - نرخ تورم - حق بیمه - فضای کسب و کار - نوربخش - بیمه - هزینه ازدواج - مرخصی زایمان - تصویب بودجه - میزان - پروژه

آخرین اخبار سرویس:
استخدام مسئول دفتر در شرکت مهندسی سازگان گستر

استخدام کارشناس فروش با مدرک کارشناسی یا ارشد مرتبط

استخدام طراح صنعتی،فرزکار در شرکت چدنیت صدر

استخدام مسئول دفتر مدیر عامل خانم در یک شرکت معتبر در البرز

مجتبی رفیعیان، فاطمه محمدی آیدغمیش ارائه چارچوب مفهومی تعامل بازآفرینی شهری و شهر کارآفرین در دستیابی به بازاریابی مکان

آخرین وضعیت صندوق های زمین و ساختمان اعلام شد

ثبت بیش از 6 هزار شرکت و موسسه تجاری مازندران در سامانه جامع ثبت شرکت ها

میزان سرانه تولید زباله در ساری بیش از میانگین کشوری است/ تولید روزانه 330 تن زباله

اسناد جدید از ورود 51 خودروی لوکس با ترک تشریفات و بدوت ثبت سفارش

حذف چراغ خاموش 4 صفر از هزار تومانی جدید + عکس

قدردانی نعمت زاده از بانک توسعه صادرات

لایه نفتی پارس جنوبی هم به توتال می رسد؟

تابستان سوزان محصولات باغی خوزستان را 30 درصد کاهش داد

جاساز 200 کارتن ترامادول در محموله "تِی" وارداتی از هند

تعدادی از کارکنان پالایش و پخش فرآورده های نفتی در خوزستان بیکار شدند

توسعه زیرساخت های مقاوم اقتصادی، عامل ایجاد اشتغال در کشورها

شماره 474 هفته نامه ایران خودرو مننتشر شد

وزیر بهداشت: گامی در راستای کاهش تصدی گری برمی داریم/ یخ بی اعتمادی سرمایه گذاران را آب می کنیم

7.5 میلیارد ریال تسهیلات خشکسالی به عشایر شیروان پرداخت می شود

انتخابات اتحادیه کسب و کارهای مجازی برگزار شد

راه اندازی یک نهاد تخصصی در آلمان برای بررسی پروژه های عمرانی

عامل رکود تجارت الکترونیکی در ایران

آغاز بهره برداری از 130 دستگاه اتوبوس ایران خودرو دیزل در شهر شیراز

دکتر حسین زاده: کارآمدتر کردن کارکنان، هدف اساسی بانک ملی ایران در حوزه منابع انسانی است

پای ربات ژاپنی Pepper به مراسم ترحیم بودایی ها باز شد

وزیر بهداشت: گامی در راستای کاهش تصدی گری برمی داریم/ یخ بی اعتمادی سرمایه گذاران را باید آب کرد

پیش فروش محصول جدید دنا پلاس با گارانتی 3 ساله

کشمش خراسان شمالی به قیمت تضمینی هرکیلوگرم 27هزار ریال خریداری می شود

خوب و بد جلبک

دولت هند فقط تجهیزات نظامی با برچسب «تولید هند» را خریداری می کند

افزایش ظرفیت اشتغال در صنعت شیلات کهگیلویه و بویراحمد

مسابقه «عکس بفرست، جایزه بگیر» بانک ملی

سال آینده برنامه هسته ای امارات آغاز می شود

رینگ جدید فیبر کربنی پورشه چقدر قیمت دارد؟ + فیلم

عراق شاخص قیمت نفت خود را تغییر می دهد

سوپر اسپورت شرکت مک لارن: طراحی شده برای شکست فراری!

تازه ترین شماره هفته نامه ایران خودرو روی گیشه ها رفت

باطن برخی سرمایه گذاری های خارجی "پولشویی" است

اشتغال بیش از 2 هزار کرمانی در بخش کشاورزی

کشف انبارهای بزرگ تنقلات غیر بهداشتی در تهران

خوشمزه روز: مینی کورن داگ [تماشا کنید]

قرارداد تجارت دوجانبه میان ترکیه و سنگاپور تصویب شد

اعلام جرم احمد توکلی علیه بانک مرکزی

پای ربات ژاپنی Pepper به مراسم ترحیم بودایی ها باز شد

فال روزانه سه شنبه 31 مرداد 1396

چرا صندلی مک لارن F1 وسط کابین بود؟ + فیلم

اعلام اولویت های جدید وزارت اقتصاد /اجرای طرح های اقتصاد مقاومتی

اعتبارات بنیاد برکت در هفته آینده قطعاً ابلاغ می شود

روسیه مشتری هندی نفت ایران را خرید

محمد آقارضی پنج انتظار مهم از دولت دوازدهم بر مبنای برنامه ششم و سند چشم انداز

از جولان دستفروشان در مازندران تا کم توجهی شهرداری ها در ساماندهی آنها/ اصناف مازندران متضرر از دست فروشان پرشمار

آیا برش فنرهای لول کمک فنر کار درستی است؟

دستورالعمل جدید بانک مرکزی به بانک‎ ها

اشتغال 466 نفر در استان خوزستان تحقق یافت

تعیین تکلیف حساب های راکد در بانک ها

اسموتی قهوه

آتش کوب دست ساز سمن راه حلی برای نجات جنگل های زاگرس

ارتباط ریلی ایران و اروپا در همکاری شرکت راه آهن با 3 شرکت آلمانی

همه چیز درباره ترمز ABS

درخواست شریعتمداری از ژنرالهای اقتصادی روحانی

گزیده اخبار روزانه پایگاه خبری «عصر خودرو» (30مرداد 96)

دلار و سکه گران شد!

فراز و نشیب فصلی نفت به نفع اوپک تمام می شود؟

ساعت هوشمند Gear Fit 2 Pro به بازار عرضه می شود

معرفی اعضای حقوقی هیات مدیره بیمه پارسیان

به زودی خودروهای SUV انتخاب اول مشتریان در دنیا خواهد شد

نقش صنایع دستی و گردشگری در اشتغال البرز

شماره 472 هفته نامه ایران خودرو منتشر شد

تخفیف های 50 - 60 درصدی از کجا آب می خورند؟

نرخ ام وی ام دست دوم در بازار +جدول

ضرر 700 میلیون دلاری صنایع آمریکا در پی خورشیدگرفتگی

نیلوفر آبی رکن کلا؛ ظرفیت ناشناخته سیمرغ

افتتاح شعب رودسر و مصلی رشت بانک پارسیان در استان گیلان

نرخ امروز واحدهای کلنگی در تهران؟ +جدول

قرارداد دوجانبه تجاری ترکیه و سنگاپور اجرایی میشود

اعضای حقوقی هیات مدیره بیمه پارسیان معرفی شدند

صرفه جویی ماهانه یک میلیارد تومان با راه اندازی اتوماسیون اداری بانک ملی ایران

خرید یک BMW دست دوم چقدر تمام میشود؟

به زودی خودروهای SUV انتخاب اول مشتریان در دنیا خواهد شد

لایه نفتی پارس جنوبی هم به توتال می رسد؟

واحدهای فاقد متقاضی مسکن مهر در قالب مسکن اجتماعی واگذار می شود

درخواست تعاونگران برای رفع موانع صادراتی

سکان غول اقتصادی سازمان تامین اجتماعی در دست نعمت زاده

ارزیابی و استانداردسازی تاسیسات گردشگری استان البرز

تعیین تکلیف واحدهای مسکن مهر فاقد متقاضی

اولین حرکت وزیر جدید صنعت

خدمات پس از فروش ایران خودرو برای هشتمین سال متوالی اول شد

افزایش مزد به میزان تورم و افزایش کمک خرید به بازنشستگان باید ادامه پیدا کند

رییس توسعه صادرات اورند پیشرو :با هدف گسترش بازارهای صادراتی به مسکو آمده ایم

تراکتور لامبورگینی مدل 1966 چقدر قیمت دارد؟

توسعه حضور بانک ملی ایران در عراق

دولت هند فقط تجهیزات نظامی تولید داخل را خریداری میکند

پیگیر احداث شهرک تخصصی صنایع غذایی و دارویی در کرمانشاه هستیم

کشمکش بر سر توقف ثبت سفارش خودرو

به جای صادرات کیفیت خودروها را بالا ببرید!

بازگشت دوباره تهدید خاموشی به کشور

3432 میلیارد ریال بدهی معوق مردم خراسان شمالی به بانک ها

نفت 40 دلاری در راه است

شاخ جاده هم گران شد

افزایش تسهیلات مشاغل خرد و خانگی

بانک مرکزی: بیش از یک حساب در هر بانک نداشته باشید

کانسپت کلاسیک اینفینیتی رونمایی شد

آمادگی برای حضور بخش خصوصی در حوزه بهداشت و درمان

درخواست وزیرصنعت؛ معافیت خودروسازان داخلی از اسقاط

استخدام شرکت فاتح صنعت کیمیا در استان فارس

توتال برای خرید مرسک اویل به توافق رسید

توسعه حضور بانک ملی ایران در عراق

اولین دستور وزیر اقتصاد: تاج گل نفرستید!

ربیعی: مسئول مقابله با فقر هستم

افزایش گارانتی دنا پلاس به 50 هزار کیلومتر

گزارش بررسی صلاحیت وزیر پیشنهادی نفت

«بام» ارزی در راه است

اگر من لاستیک را اختراع کرده بودم

قیمت نفت اندکی کاهش یافت

رانت کلان حاصل از توقف ثبت سفارش خودرو

دیدار نمایندگان شرکت های خودروسازی ایران و پاکستان برای افزایش همکاری

ارائه فاکتور فروش به خریدار توسط کارخانه ها الزامی است

4 شرط عراق برای نظارت بر واردات کالا از ایران

فروش سوسیس های هپاتیتی

وقتی سیف خوش خبر می شود!

هیوندای زمان طراحی و تولید مدل های جدید را به 18 ماه کاهش خواهد داد

24 خودرویی که بی صبرانه منتظر دیدنشان در نمایشگاه خودرو ژنو 2017 هستیم!

سکان غول اقتصادی سازمان تامین اجتماعی در دست نعمت زاده

پرداخت 1573 هزار میلیارد ریال تسهیلات در دولت تدبیر و امید توسط بانک ملی ایران

اختلاف نظر دولت با وزارت نفت بر سر واگذاری بهداشت و درمان صنعت نفت

بازار بی هیجان سودهای بانکی!

چوب جایگزین جدید فولاد در تولید خودرو

حضور گروه سایپا در دومین نمایشگاه خودرو و قطعات یدکی منطقه آزاد انزلی

رامش خودرو پلمب شد/ ممنوع الخروجی مدیرعامل به اتهام خیانت در امانت

امضای قرارداد آغاز مجدد همکاری ایران خودرو دیزل و هیوندای

خودروهای جدید و استاندارد جایگزین سرویس مدارس پایتخت می شود

استخدام مهندس فروش(مدیریت،صنایع،برق) در شکوه صنعت در قم

نرخ فروش واحد مسکونی در جردن +جدول

تصاویر: افتتاح هتلی شبیه زندان

در چرایی مخالفت با جداسازی وزارتخانه های اقتصادی/ هزینه ای که دوبار پرداخت می کنیم

"رانا" با قیمت 11.5 میلیون به بازار می آید

جزییات طرح اشتغال فراگیر آذربایجان غربی در بخش های مختلف

توسعه زیرساخت های مقاوم رشد اقتصادی را افزایش میدهد

نگاه اقتصاد مقاومتی از آینده به حال است

پرداخت سود سهامداران شرکت پتروشیمی جم در شعب بانک پارسیان

انتصاب مدیرروابط عمومی موسسه اعتباری ملل

خبر تاسف بار برای همه نفتی ها/ مکاتبه برای واگذاری بهداشت و درمان صنعت نفت به بخش خصوصی/اختصاصی

بانک سامان به دارندگان کارتخوان های فعال تسهیلات می دهد

کسبه پلاسکو باری دیگر تجمع کردند

توصیه های هواشناسی کشاورزی برای روزهای ابتدایی شهریور

بارگیری نخستین محموله نفت شل از لیبی

استخدام کارشناس فروش تلفنی خانم باحقوق ثابت،بیمه،پورسانت

افزایش تقاضا برای QLED، کناره گیری آرام OLED

اولویت های جدید وزارت اقتصاد

نگاهی به جایگاه حوزه صادرات در رونق اقتصادی کشور/ قفل هایی که باید گشوده شوند!

خبرهای جدید از پرداخت سود سهام عدالت

خودروسازان باید تمام تولیدات خود را با استانداردهای اروپایی تطبیق دهند

شاخص بورس 58 واحد رشد کرد

28 تیرماه، آخرین فرصت برای ثبت نام در همایش «آینده اقتصاد فناوری اطلاعات»

استخدام برنامه نویس BPMS و مدیریت اسناد DMS در تهران

افتتاح شرکت درین گلوگز غرب با تسهیلات بانک صنعت ومعدن

تازه ترین شماره هفته نامه ایران خودرو منتشر شد

آینده قیمتی رنو در ایران

هزینه ایرانیان برای سفرهای خارجی چقدر است؟

آینده قیمتی رنو در ایران

فرود اضطراری پرواز مشهد به بندرعباس در فرودگاه شهید هاشمی نژاد

کم آبی را جدی بگیریم

استخدام کارشناس بازرگانی( FMCG )در یک شرکت معتبر

همکاری ایران و آلمان در توسعه و تولید گیاهان دارویی

مظنه MVM دست دوم در بازار + جدول قیمت

تامین مالی سایپا با اوراق اختیار فروش تبعی دالبر

افزایش حجم و ارزش معاملات روزانه فرابورس

«عکس بفرست، جایزه بگیر» در اینستاگرام بانک ملی ایران

آیا مقرری ماه اول فرهنگیان پس از 30 سال کسر می گردد؟

نمایندگان مجلس از یک سوراخ 4 بار گزیده نشوند! /12 سال از وزارت مهندس زنگنه در نفت گذشت اما هنوز....

اولویت های جدید وزارت اقتصاد /اشتغال و تولید در صدر

استخدام کارشناس فروش کنسانتره آقا درکشت و صنعت نوشینه

فاز 2 خط یک مترو شیراز، فردا افتتاح می شود/ ایجاد 50 هزار شغل توسط شهرداری

پایداری شبکه برق 454 روستای کلانشهر اهواز

جزییات احداث دومین پایانه صادراتی نفت ایران

سرمایه گذاری تأمین اجتماعی تخلف کرده است

چرخ اشتغال به تنهایی نمی چرخد!

استان فارس؛ مقصد اولین سفر استانی وزیر کشور در دولت دوازدهم

قیمت ارز و سکه،دوشنبه 29 مرداد

پیش بینی حذف قریب الوقوع مراکز مخابراتی

با این پارتیشن ها فضاها را از هم جدا کنید

استخدام پشتیبان سایت درموسسه ایده و تفکر برتر ملاصدرا

اهمیت بکارگیری اقتصاد فرهنگی در صنعت استان البرز

تنبل ترین کشور جهان کجاست؟

لزوم وجود تیم اقتصادی منسجم برای رسیدن به اهداف برنامه توسعه

اولین نامه خودرویی وزیرجدیدصنعت/معافیت خودروسازان داخلی از اسقاط

آغاز فروش لیزینگی خودرو به بازنشستگان ارزان تر از بازار+شرایط

راه اندازی سیستم IFS در ایران تسهیل کننده مبادلات پولی خرد است

استخدام مدیر ناوگان در حوزه حمل و نقل در مشهد

اورند در روسیه هم درخشید

رامش خودرو پلمب شد

کلاهبرداری 20 میلیاردی از یک شرکت بیمه

استخدام نگهبان در یک یک شرکت تولیدی و صنعتی در رشت

اولین امضای شریعتمداری خودرویی شد

وزیر بهداشت: گامی در راستای کاهش تصدی گری برمی داریم/ ضرورت آب کردن یخ بی اعتمادی سرمایه گذاران در بخش سلامت

کاهش واردات برنج از دو میلیون تن به 700 هزار تن

بازار ال ان جی در 2023 به توازن می رسد

دستیابی به تولید روزافزون و گسترش صادرات با برپایی نمایشگاه توانمندی صنایع استان البرز

استخدام منشی اداری در یک شرکت معتبر آرایشی، نوشیدنی-البرز

معاون وزیر راه: بورس باید پاسخگوی شکست صندوق زمین و ساختمان باشد

جزییات افزایش مرخصی زایمان

جزییات افزایش مرخصی زایمان