مطالب مرتبط:
افزایش مرخصی زایمان از 6 به 9 ماه در انتظاررای دیوان عدالت و تامین منابع
افزایش مرخصی زایمان از 6 به 9 ماه در انتظار رای دیوان عدالت و تامین منابع
جزییات افزایش حقوق کارکنان و بازنشستگان
کشف مواد مخدر در خراسان شمالی در سال گذشته 15درصد افزایش یافت
رضایی: پخش زنده مناظرات اعتماد مردم و جاذبه رقابت انتخاباتی را افزایش می دهد
5 + 1
یارانه ها
مسکن مهر
قیمت جهانی طلا
قیمت روز طلا و ارز
قیمت جهانی نفت
اخبار نرخ ارز
قیمت طلا
قیمت سکه
آب و هوا
بازار کار
افغانستان
تاجیکستان
استانها
ویدئو های ورزشی
طنز و کاریکاتور
بازار آتی سکه
جمعه، 1 اردیبهشت 1396 ساعت 17:022017-04-21اقتصادي

جزییات افزایش مرخصی زایمان


مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی با بیان اینکه میزان مستمری برای ثبت حداقل حقوق و دستمزد همانطور که قبلا اعلام شده بود 14.

5 درصد در سال جاری افزایش می یابد، - گفت: پیشنهاد سازمان تامین اجتماعی برای افزایش حقوق سایر سطوح مستمری بگیران تا هفته آینده به هیات دولت ارائه می شود.

مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی با بیان اینکه میزان مستمری برای ثبت حداقل حقوق و دستمزد همانطور که قبلا اعلام شده بود 14.

5 درصد در سال جاری افزایش می یابد، گفت: پیشنهاد سازمان تامین اجتماعی برای افزایش حقوق سایر سطوح مستمری بگیران تا هفته آینده به هیات دولت ارائه می شود.

سیدتقی نوربخش در حاشیه همایش سراسری مدیران سازمان تامین اجتماعی، با اشاره به تصویب بودجه این سازمان در سال 96 در هیات امنای تامین اجتماعی، گفت: بودجه سازمان در سال جاری 85 هزار میلیارد تومان است که محور اصلی آن تولید و اشتغال خواهد بود.

در این بودجه راهکارهایی برای رونق فضای کسب و کار و ایفای تعهدات دیده شده است.

وی افزود: برنامه امسال سازمان تامین اجتماعی بر پایه برنامه راهبردی پنج ساله ما تدوین شده است و برای سال جاری، 150 پروژه عملیاتی در آن دیده شده که 40 مورد آن در اولویت قرار دارد و در شش ماهه اول سال به سرانجام می رسد.

ارائه پیشنهاد افزایش حقوق سایر سطوح مستمری بگیران تا هفته آینده به هیات دولت مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی درباره کاهش مراجعات حضوری به شعب تامین اجتماعی، گفت: ما در سال 95 با اینترنتی کردن لیست پرداخت حق بیمه، ماهانه سه میلیون بار کاهش مراجعه به شعب داشتیم و مدتی است که نیازی به حضور افراد برای پرداخت لیست حق بیمه نیست اما برای تعهدات کوتاه مدت چون هزینه ازدواج و کفن و دفن نیاز است که بیمه شده به صورت حضوری مراجعه کند.

تا پایان امسال هفت پروژه در رابطه با ارائه خدمات غیرحضوری اجرایی می شود.

نوربخش درباره اعمال افزایش حقوق مستمری بگیران این سازمان، گفت: تامین اجتماعی در چهار سال اخیر مستمری هایش را بیش از نرخ تورم افزایش داد.

برای سال 96 هم حداقل حقوق و دستمزد 14.

5 رشد پیدا کرد.

برای سایر سطوح طبق ماده 96 تامین اجتماعی باید پیشنهاد خود را به هیات دولت بدهیم که این پیشنهاد هفته آینده مطرح و تصویب خواهد شد.

برای سایر سطوح هم پیشنهاد ما بیش از نرخ تورم خواهد بود.

امسال برای شاغلین افزایش حقوق 12 درصد بود که پیشنهاد ما برای سایر سطوح بالای 12 درصد است.

افزایش مدت از شش ماه به 9 ماه در قانون آمده و منتظر رای دیوان است که منابع تامین و اجرا شود.

البته برنامه ای داریم که در سال 96 مساعدت هایی در این زمینه در صورت امکان داشته باشیم.

مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی درباره روند حذف دفترچه های بیمه نیز اظهار کرد: دفترچه های بیمه اسفند سال گذشته در مراکز ملکی سازمان تامین اجتماعی به صورت کامل حذف شد و مزیت های خوبی دارد به عنوان مثال کنترل استحقاق درمان به صورت قطعی انجام می شود.

قبلا شاهد بودیم دفترچه هایی تا سه سال اعتبار زده می شد اما فرد بیمه اش قطع شده بود.

اکنون دیگر بیمه شده باید به صورت حضوری مراجعه کند و کد ملی اش را ارائه دهد و نمی تواند حتی با دفترچه فرد دیگری مراجعه نماید.

همچنین نسخه نویسی الکترونیک تداخلات دارویی را شناسایی می کند.

در واقع حذف دفترچه های بیمه گام مهمی در جهت ارتقای کیفیت خدمات و کنترل مصارف است.

وی درباره اینکه حذف دفترچه های تامین اجتماعی در سایر مراکز درمانی چه زمانی انجام خواهد شد، گفت: حذف دفترچه در سایر مراکز نیازمند تعامل و همکاری های بین بخشی با بخش خصوصی و مراکز دولتی است البته به یقین می توان گفت مشکل فنی در این خصوص وجود ندارد و اگر تعاملات بین بخشی به خوبی صورت پذیرد به لحاظ فنی می توان سه ماهه دفترچه های بیمه را حذف کرد.

نوربخش با اشاره به اینکه در بودجه سال 96 حدود 20 هزار میلیارد تومان برای بخش درمان تخصیص داده ایم، گفت: قطعا پشتیبان طرح تحول هستیم و قطعا با اصلاحاتی که وزارت بهداشت و وزارت کار در نظر دارند بر مدیریت بهتر مصارف تاکید داریم.

اجرای طرح بازرسی الکترونیک از خرداد مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی از اجرای طرح بازرسی الکترونیک از خرداد ماه خبر داد و گفت: بازرسی الکترونیک در کل کشور مبتنی بر GPS و با مکانیزم دیجیتالیزه انجام خواهد شد و جلوی بسیاری از مراجعات مکرر را می گیرد.

وی درباره برنامه های این سازمان برای روز کارگر، اظهار کرد: 11 اردیبهشت ماه روز کارگر است.

در این ایام دو بیمارستان در ایلام و اهواز با کیفیت برند میلاد افتتاح خواهد شد و این بیمارستان ها تحت پوشش هلدینگ بیمارستانی تامین اجتماعی هستند.

پروژه های دیگری نیز در این ایام کلید می خورند.

نرخ افزایش مستمری ها در دولت قبل زیر نرخ تورم بود.

تامین اجتماعی از دوران سخت خود گذر کرد مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی با بیان اینکه نرخ افزایش مستمری ها در دولت نهم و دهم زیر نرخ تورم بوده است عنوان کرد: تنها در سال 88 و در سال انتخابات، مستمری های سازمان بیش از نرخ تورم افزایش یافت که نشان دهنده نوع نگاه آن دولت به معیشت مردم است.

اما در دولت یازدهم مستمری ها هرساله بیش از نرخ تورم افزایش یافته است هرچند تا شرایط ایده آل فاصله زیادی داریم.

نوربخش با اشاره به نامگذاری امسال به عنوان "اقتصاد مقاومتی ، تولید و اشتغال "، گفت: این مقوله یکی از نیازهای قطعی و از جمله چالش های اصلی کشور است.

وی افزود: تاثیرپذیری و تاثیرگذاری سازمان در این مقوله مشخص و قابل بحث است.

سال 95 سال دشواری بود و تحریم های ظالمانه و عدم تعهد به برجام مشکلاتی بر سر راه مشارکت و سرمایه گذاری های خارجی و پارامترهای اقتصادی گذاشته بود.

این سازمان نیز وابسته به فضای کسب و کار است اما در هرحال تعهدات کامل ایفا شد.

وی با بیان اینکه در سال 95 در سازمان تامین اجتماعی بیش از 65 هزار میلیارد تومان تجهیز منابع برای عمل به تعهدات صورت گرفت که بخش عمده آن از محل حق بیمه های دریافتی بود، گفت: از این میزان 52هزار و 500 میلیارد تومان منابع از طریق وصول حق بیمه تامین شد.

این میزان چهار درصد بیش از بودجه ابلاغی سال 95 و 23 درصد بیش از بودجه سال 94 سازمان بود.

این در حالی است که کارگاههای تولیدی در شرایط رکود بودند.

نوربخش با اشاره به اینکه در ماه اسفند 8400 میلیارد تومان بابت تعهدات پرداخت کردیم، گفت: از این میزان 1440 میلیارد تومان عیدی دادیم که برابر بودجه یکسال سازمان بهزیستی است.

وی ادامه داد: 3500 میلیارد تومان بابت مستمری، 220 میلیارد تومان بابت بیمه بیکاری و 2000 میلیارد تومان بابت بدهی موسسات درمانی طرف قرارداد و مابقی برای سایر هزینه ها صرف شد.

وی با اشاره به نقش سازمان در پوشش ریسک های درمان و سالمندی گفت: پوشش این ریسک ها بدون اتکا به منابع نفت و مالیات انجام می شود و تامین اجتماعی خط مقدم اقتصاد کشور می تواند باشد.

مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی با بیان اینکه حذف دفترچه های بیمه یک کار ملی بود که سال گذشته انجام شد عنوان کرد: در زمینه ارتقاء خدمات درمانی در مراکز ملکی سازمان نیز گام های بزرگی برداشته شد.

نوربخش به تبیین جزییات برنامه بودجه سال جاری تامین اجتماعی گفت: یکی از اقدامات اساسی ما، تدوین برنامه پنج ساله بود که 150 پروژه عملیاتی در آن پیش بینی شده و امسال نیز وارد سال دوم اجرای برنامه راهبردی می شویم.

وی افزود: سازمان تامین اجتماعی در دولت تدبیر و امید از دوران سخت خود گذر کرده و اکنون در ریل صحیح و اصلی خود قرار گرفته است.

مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی با بیان اینکه نرخ افزایش مستمری ها در دولت نهم و دهم زیر نرخ تورم بود، عنوان کرد: تنها در سال 88 و در سال انتخابات، مستمری های سازمان بیش از نرخ تورم افزایش یافت که نشان دهنده نوع نگاه آن دولت به معیشت مردم است.

اما در دولت یازدهم مستمری ها هرساله بیش از نرخ تورم افزایش یافته است هرچند تا شرایط ایده آل فاصله زیادی داریم.

وی افزود: در سال گذشته 45 هزار میلیارد تومان مستمری پرداخت کرده ایم که این میزان بالا هم خود جای تامل دارد و ناشی از خساراتی است که در دولت قبل به سازمان وارد شد و بیشتر به لحاظ صدمات فنی بود و نه فسادهایی که رخ داد و پرونده آن هنوز مفتوح است.

یک میلیون مستمری بگیر به جمعیت مستمری بگیران به علت عدم رعایت ملاحظات بیمه ای و فنی اضافه شدند نوربخش ادامه داد: یکی از این صدمات و تعهدات تحمیلی این بود که 25 درصد جمعیت مستمری بگیران ما بازنشستگی سخت و زیان آور و به عبارتی پیش از موعد هستند و عدم تناسب سن و سابقه توازن ما را به هم زده است.

مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی افزود : در واقع یک میلیون مستمری بگیر به جمعیت مستمری بگیران به علت عدم رعایت ملاحظات بیمه ای و فنی اضافه شدند و دیگر نمی شود این ها را قطع کرد و طبیعتا بار مالی آن در سال های آتی به سازمان مضاعف تر خواهد بود.

بار مالی این تحمیل 800 میلیارد تومان در هرماه در سال 95 بود.

نوربخش با بیان اینکه در سال 95 به لحاظ تقنینی توفیقات خوبی داشتیم که باید از مجلس شورای اسلامی و مجمع تشخیص مصلحت نظام قدردانی کنیم، گفت: طرح هایی چون بازنشستگی 20 ساله زنان و رانندگان، قرار بود تصویب شود که بار مالی زیادی به ما تحمیل می کرد اما با تدبیر مجلس و مجمع، از آن جلوگیری شد.

وی ادامه داد : یکی دیگر از مصوبات خوب این بود که پرداخت بدهی های دولت به تامین اجتماعی در ماده 13 برنامه ششم گنجانده و دولت مکلف شد هرسال 10 درصد بدهی های خود را بپردازد.

مکانیسم های پرداخت هم دیده شد و در ماده 13 تاکید شده است که مجلس تعهدات بدون منبع برای سازمان ایجاد نکند که امر مبارکی خواهد بود.

مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی به تبیین اهمیت ایده کلی سیاست های رهبری نیز پرداخت و گفت: تصویب این سیاست ها نیز گام مهمی در تضمین فعالیت های سازمان تامین اجتماعی در سال های آینده است.


کلید واژه ها: تامین اجتماعی - سازمان تامین اجتماعی - مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی - اجتماعی - تامین - افزایش - افزایش حقوق - مستمری بگیران - پیشنهاد - مستمری - هیات دولت - حقوق - مدیرعامل - آینده - برنامه - دستمزد - حقوق مستمری بگیران - دولت - درصد - بودجه - نرخ تورم - حق بیمه - فضای کسب و کار - نوربخش - بیمه - هزینه ازدواج - مرخصی زایمان - تصویب بودجه - میزان - پروژه

آخرین اخبار سرویس:
گوجه فرنگی و سیب زمینی کورس گذاشتند/خریداران خودرو هیبریدی بخوانند/قیمت میوه شب عید

افزایش 35 درصدی سهمیه زائران ایرانی در حج

نحوه محاسبه مالیات اجاره +سند

وعده «پولی» جدید قالیباف

تحقق اقتصاد مقاومتی نیازمند نوآوری و دانش بنیان شدن اقتصاد است

صدای اعتراض کارگران استان مرکزی جای صدای چرخ های صنعت را گرفته است

همایش"اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال" در همدان آغاز شد

بزرگ ترین المان کشوری معلم در شهر یاسوج نصب می شود

32 مدرسه مقطع متوسطه استان همدان آزمایشگاه ندارند

افزون بر چهار میلیون و 547 هزار سهم در بورس سمنان معامله شد

از خزانه و انبارهای خالی تا رکود تورمی بی سابقه

معدوم سازی 20 تن کالای قاچاق و تاریخ مصرف گذشته در آبادان

افتتاح چهارمین نمایشگاه گل و گیاهان زینتی در شهر هشتگرد

افزون بر چهار میلیون و 547 هزار سهم در بورس سمنان معامله شد

سایه چین بر سر اقتصاد جهانی

250 میلیارد تومان برای اجرای طرح های زیربنایی تالاب کجی شهرستان نهبندان هزینه شد

کورس گوجه فرنگی و سیب زمینی در گرانی

سهام در بورس تهران ارزان شد

ایران از روسیه هواپیمای اوریون 20 می خرد

آغاز ساخت طرح جامع آب و فاضلاب خوزستان

کاهش 11 درصدی صید ماهیان استخوانی در گیلان

تمدید آخرین مهلت طرح بخشودگی جرائم بیمه ای کارفرمایان در هرمزگان

بهره‎برداری از واحد جدید بنزین سازی پالایشگاه نفت بندرعباس در روزهای آینده

نخستین همایش ملی حقوق بازار سرمایه برگزار می شود

نمایشگاه بین المللی ساختمان ایران پروژه افتتاح شد

تفاهمنامه ارتقای مهارت های رانندگی میان سازمان فنی حرفه ای و سازمان راهداری

تحقق شعار اقتصاد مقاومتی سرلوحه فعالیت ها ی راه آهن؛ افزایش ترانزیت

تسهیلات ویژه سفر شرکت حمل و نقل ریلی رجا

وزیر صنعت، معدن و تجارت از کارخانجات نساجی و زاگرس پوش بروجرد بازدید کرد

بازدید وزیر صنعت، معدن و تجارت از چند طرح صنعتی لرستان

روزیاتو: با گرانترین و لوکس ترین خانه های قابل خریداری در 27 کشور دنیا آشنا شوید

فریادهای گوجه فرنگی 7 هزار تومانی در گوش مسئولان خواب آلود

مرسدس بنز باتری تولید می کند

یورو به بیشترین رقم در 5 ماه اخیر رسید | رشد شاخص بورس های اروپایی

6 جایگاه سوخت توسط بخش خصوصی در اردبیل ساخته می شود

شاکری: بانک مرکزی بعد از برجام درگیر دو جین مشکلات اقتصادی شد

پیش فروش ال جی جی 6 با قیمت 2 میلیون و 395 هزار تومان شروع شد

حضور پورتال سامان در بزرگترین رویداد مالی کشور

پاکستان؛ بیش از 9 میلیون نیروی کار خارج از کشور با حدود 20 میلیارد دلار ارز آوری

نبود ارتباط بانکی و مشکل روادید از موانع توسعه تجارت بین ایران و پاکستان است

موسسه KGI: تولید انبوه آیفون 8 با تاخیر دوماهه همراه خواهد بود

نمایشگاه صنایع دستی، دست بافته های اصیل ایرانی در هتل استقلال

استخدام کارشناس فروش در شرکت مهندسی تدبیرپرداز دلسا

اخطار به 4883 تغییر کاربری غیرمجاز در تعطیلات فروردین ماه

فائو ابزار ماهواره ای جدیدی به کشورهای کم آب برای تقویت بهره وری کشاورزی ارائه کرد

طرز تهیه مافین توت فرنگی

مدل های جدید جواهرات هندی زیبا +عکس

فیلم/ تحقق پیش بینی صادق خرازی؛ روحانیت هرگز اجازه بازگشت احمدی نژاد را نمی دهد!

97 هکتار از اراضی شهرک های صنعتی استان قزوین آزادسازی شد

پرداخت هفت میلیاردریال تسهیلات اشتغالزایی به مددجویان بهزیستی گناباد

میرسلیم: تولید و اشتغال نیاز به از خودگذشتگی دارد/ با زور و تزویر مشکلی حل نمی‎شود

مصرف قارچ قهوه ای رنگ برای سلامتی زیانبار است

وزیر صنعت: بخش نورد فولاد ازنا اواسط 97 بهره برداری می شود

بیش از 110 میلیارد ریال طرح آموزشی خیرساز در ساوه تکمیل شد

وزیر صنعت: بخش نورد فولاد ازنا اواسط 97 بهره برداری می شود

توان رقابتی صادرات نفت خام کشور افزایش می یابد/ بارگیری نفت خام با اسکله های سیار

قیمت انواع سکه در بازار کاهش یافت/ افت نرخ دلار

پرداخت هفت میلیاردریال تسهیلات اشتغالزایی به مددجویان بهزیستی گناباد

شاخص جمع تورم و بیکاری کشور از 43 به 21 درصد کاهش یافت

 فروش نقد و اقساط محصولات پارس خودرو بمناسبت مبعث

پارسال بیش از 780 میلیون بشکه نفت از پایانه خارک صادر شد

بانک اطلاعاتی شرکت‎های خدمات حفاری و پیمانکاران EPC ایجاد می‎شود

موسسه KGI: تولید انبوه آیفون 8 با تاخیر دوماهه همراه خواهد بود

ربات تارزان در راه است!

افت سه پله ای ایران در رتبه سهولت انجام کسب و کار

رشد 8 درصدی تولید در پتروشیمی شهید تندگویان

کاهش 22 پله ای رتبه ی ایران در تجارت فرامرزی

سامانه اختلاط نفت خام امسال نهایی شود

ایران به دومین تأمین کننده نفت کره جنوبی تبدیل شد

با وجود داشتن دو درآمد برای سرپرست خانواده، یارانه قطع می شود؟

تولید پتروشیمی نوری به بالاترین رقم در 10 سال گذشته رسید

ثبت رکورد 180 عملیات تعمیری روی چاه‎های نفت و گاز کارون

واکنش مثبت بازار به احتمال تمدید توافق اوپک

وزارت نفت حافظ ذخایر و منابع ملی کشور است

سقوط رتبه ایران در تجارت فرامرزی

کودکان کار؛‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍ کودکانی که خیلی زود بزرگ می شوند

جریمه سنگین در انتظار رانندگان سیگاری امارات

ضرورت انتقال آب ارس به تبریز در مدت 3 سال

ورود به بازار سینمایی منطقه چین و هنک کنگ از اولویت های سینمای ایران است

22 هکتار از اراض دنا به محیط زیست بازگردانده شد

خیران استان مرکزی 224 طرح آموزشی در استان مرکزی اجرایی کردند

گوجه فرنگی و سیب زمیی کورس گذاشتند/خریداران خودرو هیبریدی بخوانند/قیمت میوه شب عید

ساماندهی و نوسازی ناوگان حمل و نقل شهری در دولت یازدهم

بیش از 110 میلیارد ریال طرح آموزشی خیرساز در ساوه تکمیل شد

مصرف قارچ قهوه ای رنگ برای سلامتی زیانبار است

مقام مسئول: بانک ها و شرکت های اروپایی و ایرانی درتلاش همکاری هستند

انواع سکه ارزان شد/نرخ دلار به 3753 تومان رسید

اولین سامانه درخواست آنلاین پیک موتوری در تهران

گوجه پلو، اعیانی شد!

کلان شهر ها را بدون فروش فرصت ها اداره کنیم

واردات دستفروش چینی به ایران! +عکس

برگه صورتحساب سهام عدالت فاقد هرگونه ارزش معاملاتی است

عکس/ آبی ها پاسخ ستاره پرسپولیس را دادند

با کوچک ترین لپ تاپ جهان آشنا شوید + تصاویر

ثبت نام اولیه ودیعه گذاران حج از امروز آغاز شد

جریمه سنگین در انتظار رانندگان سیگاری امارات

ایران به سازمان جهانی هپاتیت (WHA) پیوست

عربستان کسری بودجه امسال خود را نزدیک به 53 میلیارد دلار اعلام کرد

سامانه بام بانک ملی ایران به مرز یک میلیون عضو نزدیک شد

ایران از روسیه هواپیمای اوریون 20 می خرد

با وجود کاهش کلی تولیدات نفت اوپک، ایران تولید خود را افزایش داد

استقرار تجهیزات جدید مبارزه با قاچاق کالا در مهم ترین گلوگاه خروجی استان هرمزگان

مجلس با حذف قوانین مزاحم تولید ملی به تحقق اقتصاد مقاومتی کمک کند

کاندیدای انتخابات سال 1396 چگونه به اقتصاد مقاومتی نگاه می کنند؟

تحصیلکردگان تربیت بدنی ظرفیت بزرگ تحقق اقتصاد مقاومتی در ورزش هستند

آیا صادرات در اقتصاد مقاومتی به معنی خام فروشی است؟

بهره وری انرژِی، علاوه بر مولد بودن برای کشور تولید قدرت می کند

دو دردی که همه می گیرند

7 دلیلی که ایران را از بازار بزرگ روسیه محروم می کند

کتاب «اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال» منتشر شد

صادرات ایران هنوز به توسعه نرسیده است

همایش نقش تعرفه در مصرف بهینه انرژی در صنایع فارس + فیلم

موزه بانک ملی ایران بزودی افتتاح می شود

مردم ایران در سال 95 چقدر صدقه داده اند؟

شاخص کل در میانه کانال 79 هزار واحدی/ ادامه افت در خودرویی ها

آغاز ثبت نام از ودیعه گذاران حج تمتع

بسته اخبار اقتصادی چهارم اردیبهشت ماه

نرخ اجاره خانه نقلی در تهران+جدول

جزییات مالیات حقوق و دستمزد سال 96 منتشر شد + جدول

لکسوس مخملی در ایران+عکس

جدول/ قیمت واحدهای 50 متری در تهران

نقل و انتقال 461 میلیون ورقه بهادار در بازارهای فرابورس ایران/ بازگشایی دو نماد در بازار سهام

استخدام شرکت کیمیا تندیس آراد

استخدام دلسا

همایش نقش تعرفه در مصرف بهینه انرژی در صنایع فارس

تسهیلات ویژه سفر شرکت حمل و نقل ریلی رجا

ضرورت انتقال آب ارس به تبریز در مدت 3 سال

قیمت سکه و دلار کاهش یافت/ افزایش 49 تومانی بهای یورو +جدول

ضبط 300 کیلوگرم ماهی تازه در شهرستان بیرجند

کاشت چغندرقند بهاره در بوانات

سیف: سیاست های بانک مرکزی به انتخابات مرتبط نیست

اختصاص 20 میلیارد تومان اعتبار برای جبران خسارات سیل

اشتغالزایی کمیته امداد اردبیل برای بیش از2 هزار مددجو

رونق گردشگری فارس با تهیه تقویم رویدادهای گردشگری

نوربخش: پرداخت 52 هزارمیلیارد تومان مستمری درسال 96 پرداخت شد

دانلود مستند ابر کارخانه ها، لامبورگینی - Mega Factories Lamborghini Documentary - دانلود رایگان

از عقب گرد درآمدهای مردم در سال 92 تا رشد اقتصادی سال 95

آبی که مزه لیموناد می دهد!+عکس

خوشمزه ترین کفش های مجلسی خوردنی +عکس

همه روش های خانه دار شدن/کی و چگونه خانه بخریم؟

جریمه سنگین در انتظار رانندگان سیگاری امارات

ایران از روسیه هواپیمای اوریون 20 می خرد

فورد ترانزیت 2017 بهینه سازی می شود +عکس

مجری زن شبکه خبر به همراه مادر و مادربزرگش +عکس

استعفای نایب رییس فدراسیون والیبال بانوان

افزایش 35 درصدی سهمیه زائران ایرانی در حج/ حجاج از اول مرداد به حج اعزام می شوند

استخدام کارشناس فروش با مزایای عالی در شرکتی معتبر در تهران

فرماندار: فعالیت های معدنی، محور تولید و اشتغال در تکاب است

صادرات نفتی معیشت مرزنشینان ایلام را بهبود می بخشد

خرید بلیت هواپیمایی ترکیش ایرلاین با کارت های شتابی امکان پذیر شد

اعطای بیش از شش میلیارد و چهارصد میلیون ریال وام اشتغالزایی به زندانیان استان

روزنامه محلی: پرورش شترمرغ؛ صنعتی پر رونق در سیستان و بلوچستان

نسخه بازسازی شده گلکسی نوت 7 سامسونگ مجوز وای-فای دریافت کرد

تلاش روسیه برای ممنوعیت استفاده از دخانیات و قلیان در رستورانها و اماکن عمومی

توزیع بیش از 472 هزار تن بذر گندم در بین کشاورزان در سال 95

از عقب گرد درآمدهای مردم در سال 92 تا رشد اقتصادی سال 95

آغاز احداث چهار طرح عمرانی در دیواندره

استاندار فارس: طرح تصفیه خانه فاضلاب از اولویت های عمرانی شهر جدید صدرا است

موفقیت های دولت یازدهم در حوزه صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی

نمایشگاه های صنایع دستی فرصتی برای معرفی هنر ایرانی به کشورهای همسایه است

افزایش 20 درصدی حقوق بازنشستگان با دریافتی زیر یک میلیون و 150 هزار تومان

دولت یازدهم با ساماندهی تامین اجتماعی آرامش خوبی را بر آن حاکم کرد

انرژی تجدیدپذیر زمینه ای مهم برای مراودات ایران و دانمارک است

مختصری بر ویزا کارت و مستر کارت

تعرفه ترافیک داخلی سایتهای پرمراجعه ایرانی نیم بها شد

بانک ها و موسسات اروپایی در راه ایران

برای اولین بار، نماد اعتماد گردشگری به یک شرکت این حوزه اعطا شد

ورزشکار کرمانی صحنه قتل را بازسازی کرد +عکس

ساعت کار شعب بانک ملی ایران تا پایان سال و ایام نوروز

پروژه فیبرنوری مخابرات مصوب ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی است

جشنواره "بهار در زمستان" پایانه های فروشگاهی بانک مسکن

18 حقیقت باور نکردنی و تکان دهنده درباره هرویین که تا به حال احتمالا از آن ها اطلاع نداشته اید

تعرفه رومینگ همراه اول در 64 اپراتور مهم جهان کاهش یافت

قیمت انواع محصولات ایران خودرو 4 اردیبهشت 96

اینترنت گران نمی شود

آغاز بهره برداری از شرکت لنت پارسیان پیشرو

جدول/ هزینه خرید خودروی هیبریدی

کاهش قیمت موبایل در پی تغییر قانون مالیاتی

کاهش قیمت سکه در بازار

مرغ 7500 تومانی گران نیست/ از گران فروشان نخرید!

برگزاری هیات عمومی سازمان نظام صنفی رایانه ای دهم اسفند ماه

جزییات مالیات حقوق و دستمزد سال 96 + جدول

جشنواره فروش محصولات ایران خودرو همزمان با اعیاد رجب و شعبان

آماده باش تیم پشتیبانی خودپرداز شرکت ایران ارقام برای نوروز 96

617میلیارد ریال سال 95 در تالار بورس خراسان جنوبی معامله شد

تازه ترین قیمت خودروهای MG در بازار ایران + فروش اقساطی

خسارت دو هزار و 540 میلیارد ریالی سیل به بخش کشاورزی آذربایجان شرقی

آسفالت بیش از 700هزار متر مربع از معابر و خیابان های ایرانشهر

آغاز بهره برداری از شرکت لنت پارسیان پیشرو

جشنواره فروش محصولات ایران خودرو همزمان با اعیاد رجب و شعبان

استاندار مرکزی: کارگران سربازان خط مقدم تولید و اقتصاد کشور هستند

ارائه خدمات سرویس ادواری در تعمیرگاه های مرکزی سایپا در روزهای جمعه

سهم سایپا از صادرات خودرو کشور افزایش یافت

افتتاح فاز انسانی کارخانه بایرافلاک ازنا با حضور وزیر صنعت

وزیر صنعت، معدن و تجارت از زاگرس پوش بروجرد بازدید کرد

چرا بسیاری از شخصیت های کارتونی زرد رنگ هستند؟

فرماندار: فعالیت های معدنی، محور تولید و اشتغال در تکاب است

93 میلیارد تومان تسهیلات برای راه اندازی طرح های کشاورزی اردبیل پرداخت شد

کاشت درخت چینی در اراضی خراسان جنوبی+فیلم

بی رحمی دولت انگلیس نسبت به قربانیان برده داری در این کشور

جزییات افزایش مرخصی زایمان

جزییات افزایش مرخصی زایمان