مطالب مرتبط:
افزایش مرخصی زایمان از 6 به 9 ماه در انتظاررای دیوان عدالت و تامین منابع
افزایش مرخصی زایمان از 6 به 9 ماه در انتظار رای دیوان عدالت و تامین منابع
جزییات افزایش حقوق کارکنان و بازنشستگان
کشف مواد مخدر در خراسان شمالی در سال گذشته 15درصد افزایش یافت
رضایی: پخش زنده مناظرات اعتماد مردم و جاذبه رقابت انتخاباتی را افزایش می دهد
5 + 1
یارانه ها
مسکن مهر
قیمت جهانی طلا
قیمت روز طلا و ارز
قیمت جهانی نفت
اخبار نرخ ارز
قیمت طلا
قیمت سکه
آب و هوا
بازار کار
افغانستان
تاجیکستان
استانها
ویدئو های ورزشی
طنز و کاریکاتور
بازار آتی سکه
جمعه، 1 اردیبهشت 1396 ساعت 17:022017-04-21اقتصادي

جزییات افزایش مرخصی زایمان


مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی با بیان اینکه میزان مستمری برای ثبت حداقل حقوق و دستمزد همانطور که قبلا اعلام شده بود 14.

5 درصد در سال جاری افزایش می یابد، - گفت: پیشنهاد سازمان تامین اجتماعی برای افزایش حقوق سایر سطوح مستمری بگیران تا هفته آینده به هیات دولت ارائه می شود.

مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی با بیان اینکه میزان مستمری برای ثبت حداقل حقوق و دستمزد همانطور که قبلا اعلام شده بود 14.

5 درصد در سال جاری افزایش می یابد، گفت: پیشنهاد سازمان تامین اجتماعی برای افزایش حقوق سایر سطوح مستمری بگیران تا هفته آینده به هیات دولت ارائه می شود.

سیدتقی نوربخش در حاشیه همایش سراسری مدیران سازمان تامین اجتماعی، با اشاره به تصویب بودجه این سازمان در سال 96 در هیات امنای تامین اجتماعی، گفت: بودجه سازمان در سال جاری 85 هزار میلیارد تومان است که محور اصلی آن تولید و اشتغال خواهد بود.

در این بودجه راهکارهایی برای رونق فضای کسب و کار و ایفای تعهدات دیده شده است.

وی افزود: برنامه امسال سازمان تامین اجتماعی بر پایه برنامه راهبردی پنج ساله ما تدوین شده است و برای سال جاری، 150 پروژه عملیاتی در آن دیده شده که 40 مورد آن در اولویت قرار دارد و در شش ماهه اول سال به سرانجام می رسد.

ارائه پیشنهاد افزایش حقوق سایر سطوح مستمری بگیران تا هفته آینده به هیات دولت مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی درباره کاهش مراجعات حضوری به شعب تامین اجتماعی، گفت: ما در سال 95 با اینترنتی کردن لیست پرداخت حق بیمه، ماهانه سه میلیون بار کاهش مراجعه به شعب داشتیم و مدتی است که نیازی به حضور افراد برای پرداخت لیست حق بیمه نیست اما برای تعهدات کوتاه مدت چون هزینه ازدواج و کفن و دفن نیاز است که بیمه شده به صورت حضوری مراجعه کند.

تا پایان امسال هفت پروژه در رابطه با ارائه خدمات غیرحضوری اجرایی می شود.

نوربخش درباره اعمال افزایش حقوق مستمری بگیران این سازمان، گفت: تامین اجتماعی در چهار سال اخیر مستمری هایش را بیش از نرخ تورم افزایش داد.

برای سال 96 هم حداقل حقوق و دستمزد 14.

5 رشد پیدا کرد.

برای سایر سطوح طبق ماده 96 تامین اجتماعی باید پیشنهاد خود را به هیات دولت بدهیم که این پیشنهاد هفته آینده مطرح و تصویب خواهد شد.

برای سایر سطوح هم پیشنهاد ما بیش از نرخ تورم خواهد بود.

امسال برای شاغلین افزایش حقوق 12 درصد بود که پیشنهاد ما برای سایر سطوح بالای 12 درصد است.

افزایش مدت از شش ماه به 9 ماه در قانون آمده و منتظر رای دیوان است که منابع تامین و اجرا شود.

البته برنامه ای داریم که در سال 96 مساعدت هایی در این زمینه در صورت امکان داشته باشیم.

مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی درباره روند حذف دفترچه های بیمه نیز اظهار کرد: دفترچه های بیمه اسفند سال گذشته در مراکز ملکی سازمان تامین اجتماعی به صورت کامل حذف شد و مزیت های خوبی دارد به عنوان مثال کنترل استحقاق درمان به صورت قطعی انجام می شود.

قبلا شاهد بودیم دفترچه هایی تا سه سال اعتبار زده می شد اما فرد بیمه اش قطع شده بود.

اکنون دیگر بیمه شده باید به صورت حضوری مراجعه کند و کد ملی اش را ارائه دهد و نمی تواند حتی با دفترچه فرد دیگری مراجعه نماید.

همچنین نسخه نویسی الکترونیک تداخلات دارویی را شناسایی می کند.

در واقع حذف دفترچه های بیمه گام مهمی در جهت ارتقای کیفیت خدمات و کنترل مصارف است.

وی درباره اینکه حذف دفترچه های تامین اجتماعی در سایر مراکز درمانی چه زمانی انجام خواهد شد، گفت: حذف دفترچه در سایر مراکز نیازمند تعامل و همکاری های بین بخشی با بخش خصوصی و مراکز دولتی است البته به یقین می توان گفت مشکل فنی در این خصوص وجود ندارد و اگر تعاملات بین بخشی به خوبی صورت پذیرد به لحاظ فنی می توان سه ماهه دفترچه های بیمه را حذف کرد.

نوربخش با اشاره به اینکه در بودجه سال 96 حدود 20 هزار میلیارد تومان برای بخش درمان تخصیص داده ایم، گفت: قطعا پشتیبان طرح تحول هستیم و قطعا با اصلاحاتی که وزارت بهداشت و وزارت کار در نظر دارند بر مدیریت بهتر مصارف تاکید داریم.

اجرای طرح بازرسی الکترونیک از خرداد مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی از اجرای طرح بازرسی الکترونیک از خرداد ماه خبر داد و گفت: بازرسی الکترونیک در کل کشور مبتنی بر GPS و با مکانیزم دیجیتالیزه انجام خواهد شد و جلوی بسیاری از مراجعات مکرر را می گیرد.

وی درباره برنامه های این سازمان برای روز کارگر، اظهار کرد: 11 اردیبهشت ماه روز کارگر است.

در این ایام دو بیمارستان در ایلام و اهواز با کیفیت برند میلاد افتتاح خواهد شد و این بیمارستان ها تحت پوشش هلدینگ بیمارستانی تامین اجتماعی هستند.

پروژه های دیگری نیز در این ایام کلید می خورند.

نرخ افزایش مستمری ها در دولت قبل زیر نرخ تورم بود.

تامین اجتماعی از دوران سخت خود گذر کرد مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی با بیان اینکه نرخ افزایش مستمری ها در دولت نهم و دهم زیر نرخ تورم بوده است عنوان کرد: تنها در سال 88 و در سال انتخابات، مستمری های سازمان بیش از نرخ تورم افزایش یافت که نشان دهنده نوع نگاه آن دولت به معیشت مردم است.

اما در دولت یازدهم مستمری ها هرساله بیش از نرخ تورم افزایش یافته است هرچند تا شرایط ایده آل فاصله زیادی داریم.

نوربخش با اشاره به نامگذاری امسال به عنوان "اقتصاد مقاومتی ، تولید و اشتغال "، گفت: این مقوله یکی از نیازهای قطعی و از جمله چالش های اصلی کشور است.

وی افزود: تاثیرپذیری و تاثیرگذاری سازمان در این مقوله مشخص و قابل بحث است.

سال 95 سال دشواری بود و تحریم های ظالمانه و عدم تعهد به برجام مشکلاتی بر سر راه مشارکت و سرمایه گذاری های خارجی و پارامترهای اقتصادی گذاشته بود.

این سازمان نیز وابسته به فضای کسب و کار است اما در هرحال تعهدات کامل ایفا شد.

وی با بیان اینکه در سال 95 در سازمان تامین اجتماعی بیش از 65 هزار میلیارد تومان تجهیز منابع برای عمل به تعهدات صورت گرفت که بخش عمده آن از محل حق بیمه های دریافتی بود، گفت: از این میزان 52هزار و 500 میلیارد تومان منابع از طریق وصول حق بیمه تامین شد.

این میزان چهار درصد بیش از بودجه ابلاغی سال 95 و 23 درصد بیش از بودجه سال 94 سازمان بود.

این در حالی است که کارگاههای تولیدی در شرایط رکود بودند.

نوربخش با اشاره به اینکه در ماه اسفند 8400 میلیارد تومان بابت تعهدات پرداخت کردیم، گفت: از این میزان 1440 میلیارد تومان عیدی دادیم که برابر بودجه یکسال سازمان بهزیستی است.

وی ادامه داد: 3500 میلیارد تومان بابت مستمری، 220 میلیارد تومان بابت بیمه بیکاری و 2000 میلیارد تومان بابت بدهی موسسات درمانی طرف قرارداد و مابقی برای سایر هزینه ها صرف شد.

وی با اشاره به نقش سازمان در پوشش ریسک های درمان و سالمندی گفت: پوشش این ریسک ها بدون اتکا به منابع نفت و مالیات انجام می شود و تامین اجتماعی خط مقدم اقتصاد کشور می تواند باشد.

مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی با بیان اینکه حذف دفترچه های بیمه یک کار ملی بود که سال گذشته انجام شد عنوان کرد: در زمینه ارتقاء خدمات درمانی در مراکز ملکی سازمان نیز گام های بزرگی برداشته شد.

نوربخش به تبیین جزییات برنامه بودجه سال جاری تامین اجتماعی گفت: یکی از اقدامات اساسی ما، تدوین برنامه پنج ساله بود که 150 پروژه عملیاتی در آن پیش بینی شده و امسال نیز وارد سال دوم اجرای برنامه راهبردی می شویم.

وی افزود: سازمان تامین اجتماعی در دولت تدبیر و امید از دوران سخت خود گذر کرده و اکنون در ریل صحیح و اصلی خود قرار گرفته است.

مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی با بیان اینکه نرخ افزایش مستمری ها در دولت نهم و دهم زیر نرخ تورم بود، عنوان کرد: تنها در سال 88 و در سال انتخابات، مستمری های سازمان بیش از نرخ تورم افزایش یافت که نشان دهنده نوع نگاه آن دولت به معیشت مردم است.

اما در دولت یازدهم مستمری ها هرساله بیش از نرخ تورم افزایش یافته است هرچند تا شرایط ایده آل فاصله زیادی داریم.

وی افزود: در سال گذشته 45 هزار میلیارد تومان مستمری پرداخت کرده ایم که این میزان بالا هم خود جای تامل دارد و ناشی از خساراتی است که در دولت قبل به سازمان وارد شد و بیشتر به لحاظ صدمات فنی بود و نه فسادهایی که رخ داد و پرونده آن هنوز مفتوح است.

یک میلیون مستمری بگیر به جمعیت مستمری بگیران به علت عدم رعایت ملاحظات بیمه ای و فنی اضافه شدند نوربخش ادامه داد: یکی از این صدمات و تعهدات تحمیلی این بود که 25 درصد جمعیت مستمری بگیران ما بازنشستگی سخت و زیان آور و به عبارتی پیش از موعد هستند و عدم تناسب سن و سابقه توازن ما را به هم زده است.

مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی افزود : در واقع یک میلیون مستمری بگیر به جمعیت مستمری بگیران به علت عدم رعایت ملاحظات بیمه ای و فنی اضافه شدند و دیگر نمی شود این ها را قطع کرد و طبیعتا بار مالی آن در سال های آتی به سازمان مضاعف تر خواهد بود.

بار مالی این تحمیل 800 میلیارد تومان در هرماه در سال 95 بود.

نوربخش با بیان اینکه در سال 95 به لحاظ تقنینی توفیقات خوبی داشتیم که باید از مجلس شورای اسلامی و مجمع تشخیص مصلحت نظام قدردانی کنیم، گفت: طرح هایی چون بازنشستگی 20 ساله زنان و رانندگان، قرار بود تصویب شود که بار مالی زیادی به ما تحمیل می کرد اما با تدبیر مجلس و مجمع، از آن جلوگیری شد.

وی ادامه داد : یکی دیگر از مصوبات خوب این بود که پرداخت بدهی های دولت به تامین اجتماعی در ماده 13 برنامه ششم گنجانده و دولت مکلف شد هرسال 10 درصد بدهی های خود را بپردازد.

مکانیسم های پرداخت هم دیده شد و در ماده 13 تاکید شده است که مجلس تعهدات بدون منبع برای سازمان ایجاد نکند که امر مبارکی خواهد بود.

مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی به تبیین اهمیت ایده کلی سیاست های رهبری نیز پرداخت و گفت: تصویب این سیاست ها نیز گام مهمی در تضمین فعالیت های سازمان تامین اجتماعی در سال های آینده است.


کلید واژه ها: تامین اجتماعی - سازمان تامین اجتماعی - مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی - اجتماعی - تامین - افزایش - افزایش حقوق - مستمری بگیران - پیشنهاد - مستمری - هیات دولت - حقوق - مدیرعامل - آینده - برنامه - دستمزد - حقوق مستمری بگیران - دولت - درصد - بودجه - نرخ تورم - حق بیمه - فضای کسب و کار - نوربخش - بیمه - هزینه ازدواج - مرخصی زایمان - تصویب بودجه - میزان - پروژه

آخرین اخبار سرویس:
معرفی رقم جدید باقلا در مرکز تحقیقات کشاورزی دزفول

وجوه سپرده گذاران فرشتگان شامل سود نمی شود

نرخ تورم اردیبهشت 7.1 درصد شد

سافت بانک و عربستان بزرگترین بنیاد فناوری جهان را تاسیس می کنند

جدال بر سر افزایش 15 درصدی قیمت زولبیا و بامیه

قیمت طلا ثابت ماند

کاهش قیمت جهانی طلا

توافق اوپکی ها برای کاهش تولید نفت

لباس ایوانکا ترامپ تمام شد! +عکس

طرح توسعه حمل و نقل مسافر با مترو در اهواز تصویب شد

قیمت نفت از 54 دلار بالاتر رفت

طرح تبدیل پسماند شهری به برق در اهواز اجرایی می شود

افتتاح کارخانه روغن کشی کنجد در شهر پایلوت اقتصاد مقاومتی

لوکس ترین شاسی بلندهای جهان | تصاویر

نرخ مصوب آش و حلیم اعلام شد

نگاهی به کارنامه پنج ساله «کازو هیرای» در مدیریت سونی

پرداخت یکهزار میلیارد ریال تسهیلات ارزان قیمت به عشایر کشور

نرخ تورم اردیبهشت اعلام شد

قیمت طلا ثابت ماند

رشد نسبی قیمت دلار در بازارهای جهانی

احداث 370 پارکینگ عمومی در بلوار عمار یاسر قم

رشد 14 برابری سوادآموزی در دولت یازدهم 2.7 میلیون بیسواد باقی است

رشد 14 برابری سوادآموزی در دولت یازدهم/ 2.7 میلیون بی سواد باقی است

پرداخت یکهزار میلیارد ریال تسهیلات ارزان قیمت به عشایر کشور

فیوشای گوگل، جایگزین اندروید می شود؟

ابلاغ تغییرات بخشنامه نرخ کارمزد خدمات بانکی به بانک ها

نگاهی به کارنامه پنج ساله «کازو هیرای» در مدیریت سونی

نبود تعادل در عرضه و تقاضا دلیل گرانی برخی از کالاها

سن گردشگران خارجی پایین آمده است

مستمری تمام 43 جان باخته حادثه معدن آزادشهر برقرار شد

نوعی بیماری که به جان جوان های ایرانی افتاده است

عروسک هایی که بیشتر از آدم ها عمر می کنند

احداث 370 پارکینگ عمومی در بلوار عمار یاسر قم

فروش نفت جایگزین افزایش بهره وری در رشد اقتصادی

وجوه سپرده گذاران فرشتگان شامل سود نمی شود

مقصر حادثه معدن آزادشهر هنوز مشخص نیست

بلیت گران؛ سیاستی که منافع استقلالی ها را تامین نکرد

وزیر نفت عراق: با تمدید توافقنامه کاهش تولید نفت موافقیم

گشایش نمایشگاه دام و طیور، تجهیزات و صنایع وابسته

رشد 14 برابری سوادآموزی در دولت یازدهم/ 2.7 میلیون بیسواد باقی است

اعطای تسهیلات قرض الحسنه 20 میلیون ریالی به بازنشستگان و مستمری بگیران تامین اجتماعی

تعدیل نرخ سود بانکی، شاید همین روزها

مروری بر موبایل های انقلابی تاریخ که محکوم به شکست شدند

اعلام مشخصات گوشی Mi Max2 شیائومی

مروری بر موبایل های انقلابی تاریخ که محکوم به شکست شدند

Inno3D و کارت گرافیک های فوق باریک GTX1050/Ti

سرمایه گذاری در اوراق بهادار برای کنترل بنگاه داری موسسات اعتباری

افزایش مرگ و میر براثر مشروبات الکلی در آمریکا

اوراق مرابحه چیست؟

آخرین تحولات بازار میوه و صیفی اعلام شد

خودروهای زیر 30 میلیون تومان دارای کیفیت پایینی هستند

این کارخانه هم تعطیل شد

میزان استحصال گاز با افتتاح فازهای پارس جنوبی افزایش یافت

اعلام مشخصات گوشی Mi Max2 شیائومی

گزیده اخبار روزانه پایگاه خبری «عصر خودرو» (1 خرداد 96)

قویترین و غول پیکرترین توربینهای بادی دنیا

وزیر انرژی سعودی: انتظار نمی رود اعضای اوپک با تمدید توافقنامه کاهش تولید نفت مخالف باشند

بهره برداری از 84 میلیون هکتار مرتع در کشور

روزیاتو: با «دیتریش ماتشیتز»، بنیانگذار کمپانی «ردبول» و روش های خلاقانه ی بازاریابی او آشنا شوید

با هدف شفاف سازی در سیاست های اقتصاد مقاومتی

آئودی اختلافاتش را با واسطه های چینی حل کرد

آغاز پرداخت مستمری به خانواده جان باختگان و مصدومان معدن گلستان

استخدام مهندس معدن جهت شرکت بازرگانی تجهیزات معدنی

پرداخت مستمری به خانواده جان باختگان و مصدومان حادثه معدن یورت آغاز شد

بهره برداری از 84 میلیون هکتار مرتع در کشور

فرماندار: 75 درصد فرش ماشینی کشور در منطقه کاشان تولید می شود

180 میلیارد ریال در طرح های امور برق جیرفت هزینه شده است

2 میلیارد ریال برای تکمیل مراکز جهاد کشاورزی خراسان شمالی تخصیص یافت

رکوردزنی تولید و صادرات میگوی ایرانی + فیلم

تعدیل نرخ سود بانکی، گام نخست حمایت از سهامداران خرد

پرداخت مستمری به خانواده جان باختگان و مصدومان حادثه معدن زغال سنگ آغاز شد

دستگاه فروش خودکار 47 متری ماشین های لوکس در کشور سنگاپور افتتاح شد

رتبه نخست صنعت، معدن و تجارت جنوب کرمان در صدور گواهی کشف مواد معدنی

رشد نسبی قیمت دلار در بازارهای جهانی

دستورالعمل سرمایه گذاری در اوراق بهادار به شبکه بانکی ابلاغ شد

تغییرات در بخشنامه نرخ کارمزد خدمات بانکی به بانک ها ابلاغ شد

اعلام نرخ مصوب آش و حلیم + قیمت

قیمت طلا کاهش یافت

رشد نسبی قیمت دلار در سایه آشفتگی های سیاسی آمریکا

2 میلیارد ریال برای تکمیل مراکز جهاد کشاورزی خراسان شمالی تخصیص یافت

فرماندار: 75 درصد فرش ماشینی کشور در منطقه کاشان تولید می شود

180 میلیارد ریال در طرح های امور برق جیرفت هزینه شده است

پانزدهمین نمایشگاه بین‎المللی صنعت دام و طیور در گلستان افتتاح شد

47 هزارفرصت شغلی با تکمیل 1454 طرح نیمه تمام در آذربایجان شرقی

رتبه نخست صنعت، معدن و تجارت جنوب کرمان در صدور گواهی کشف مواد معدنی

نرخ جدید کارمزد خدمات بانکی ابلاغ شد

از 12 شب تا سحر فیلم ببینید

تغییرات در بخشنامه نرخ کارمزد خدمات بانکی به بانک ها ابلاغ شد

47 هزارفرصت شغلی با تکمیل 1454 طرح نیمه تمام در آذربایجان شرقی

نرخ تورم اردیبهشت اعلام شد

مرکز آمار اعلام کرد؛-نرخ تورم اردیبهشت 7.1 درصد/ نقطه ای 9.6 درصد شد

740 تن برنج و شکر تعاونی در قزوین توزیع می شود

نتایج بنچمارک اسنپدراگون 660: بهبودی قابل توجه نسبت به نسل پیشین

رکورد تاریخی اپل؛ عبور قریب الوقوع ارزش شرکت از مرز 1 تریلیون دلار

معاون استانداری هرمزگان:انشعاب برق تعاونی های مسکن مهر باید وصل شود

نیازمندی های استخدامی اصفهان 31 اردیبهشت 96

نیازمندی های استخدامی فارس 31 اردیبهشت 96

پیشروی نیروهای عراقی در آزادسازی موصل

دستورالعمل سرمایه گذاری در اوراق بهادار به شبکه بانکی ابلاغ شد

معاون استانداری هرمزگان:انشعاب برق تعاونی های مسکن مهر باید وصل شود

گشایش نمایشگاه جهیزیه و دکوراسیون خانه در تبریز

برای افزایش ارتباط علم و صنعت، باید تلاش بیشتری شود

کارخانه روغن کشی کنجد در قلعه گنج استان کرمان به بهره برداری رسید

از سودهای ترجیحی تا تاثیر استیضاح ترامپ بر ارزش بازار

رکورد تولید و صادرات میگوی ایرانی + فیلم

نقش پدر در کاهش اثرات افسردگی مادر بر فرزندان

رشد نسبی قیمت دلار در بازارهای جهانی

سهم اندک ایران از بازار 27 میلیارد دلاری مواد غذایی روسیه

ساخت سد خاییز به زودی آغاز می شود

بازار کالاهای اساسی در آستانه ماه رمضان

فروش نیسان جوک پلاتینیوم با تسهیلات ویژه (اطلاع رسانی تبلیغی)

برای خرید فوتبال دستی چقدر باید هزینه کرد؟ + جدول قیمت

گشایش نمایشگاه جهیزیه و دکوراسیون خانه در تبریز

برای افزایش ارتباط علم و صنعت، باید تلاش بیشتری شود

بخشنامه جدید نرخ کارمزد خدمات بانکی ابلاغ شد

مارس العرب؛ مجمع الجزایر مصنوعی جدیدی که قرار است با صرف 1٫7 میلیارد دلار در دبی ساخته شود

روستاییان با 10 سال سابقه بیمه پردازی بازنشسته می شوند

بانک مرکزی حرف آخر را زد/ به سپرده گذاران فرشتگان سود تعلق نمی گیرد

رییس کمیسیون کارگری سوادکوه خبر داد اولتیماتوم 72 ساعته فرماندار سوادکوه به بخش خصوصی زغالسنگ البرز مرکزی

کارخانه روغن کشی کنجد در قلعه گنج استان کرمان به بهره برداری رسید

نرخ تورم اردیبهشت 7.1 درصد شد

آتی سکه از دلار خط گرفت

به سپرده گذاران فرشتگان سود تعلق نمی گیرد

سه نمایشگاه در شیراز گشایش یافت

گواهی نامه ثبت ملی نشان جغرافیای خرمای کبکاب استان بوشهر صادر شد

تصویب طرح آزاد راه لردگان - ایذه در هیات دولت

پرداخت 2 میلیون ریال تسهیلات برای هر متر مربع گلخانه در مهاباد

پرداخت 2 میلیون ریال تسهیلات برای هر متر مربع گلخانه در مهاباد+گزارش

تصویب طرح آزاد راه لردگان - ایذه در هیات دولت

پرداخت وام 2 میلیونی به بازنشستگان

تعدیل نرخ سود بانکی، به زودی

پرداخت وام 2 میلیونی به بازنشستگان

تصویری از خیابان ولنجک؛ 46 سال قبل

نرخ تورم اردیبهشت 7.1 درصد اعلام شد

دیابت سالانه جان 47 هزار ایرانی را می گیرد

توجه فعالان اقتصادی اصفهان باید به بازارهای آفریقا و آسیا متمرکز شود

طرح توسعه حمل و نقل مسافر با قطارشهری در اصفهان، تصویب شد

زلزله 265 میلیارد ریال به بخش کشاورزی خراسان شمالی خسارت زد

پرداخت تسهیلات 2 میلیونی به بازنشستگان و مستمری بگیران

سهم اندک ایران از بازار 27 میلیارد دلاری مواد غذایی روسیه

عکس/ زندگی روزانه و جمعیت رو به کاهش در مکزیک

100 درصد سورگوم بذری و بیش از 80 درصد بذرذرت هیبرید کشور در اردبیل تولید شد

خلاصه مهمترین اخبار پولی مالی

تعدیل نرخ سود بانکی، شاید همین روزها

17 میلیون هکتار از اراضی محیط زیست کشور حفاظت می شود/اختصاص 100 میلیارد تومان برای تجهیزات یگان حفاظت

نرخ تورم اردیبهشت 7.1 درصد شد

با جانشین هامر در ارتش آمریکا آشنا شوید +تصاویر

توجه فعالان اقتصادی اصفهان باید به بازارهای آفریقا و آسیا متمرکز شود

طرح توسعه حمل و نقل مسافر با قطارشهری در اصفهان، تصویب شد

زلزله 265 میلیارد ریال به بخش کشاورزی خراسان شمالی خسارت زد

معاون سازمان جنگل ها: فعالیت های معدنی باید توجیه اقتصادی داشته باشد

رکورد تاریخی اپل؛ عبور قریب الوقوع ارزش شرکت از مرز 1 تریلیون دلار

اصل سپرده سپرده گذاران فرشتگان بدون هیچ گونه کسری، محاسبه و در تعیین تکلیف ملاک عمل قرار می گیرد

آغاز طرح مطالعات بازنگری حریم چهار طاقی بالاده کازرون

اغاز بهره برداری از معدن ذغال سنگ سراپرده جنوبی زرند

فعالیت های معدنی باید توجیه اقتصادی داشته باشد

20 بازرس در بجنورد بازار ماه رمضان را رصد می کنند

جریمه بیش از یک میلیارد ریالی قاچاقچی پمپ آب

مکرون میراث دار بدهی های دولتی بسیار بالایی است

کارگروه تعامل کشوری معادن و منابع طبیعی در شیراز

آغاز اجرای برنامه ملی بهره وری آب در کشور

100 درصد سورگوم بذری و بیش از 80 درصد بذرذرت هیبرید کشور در اردبیل تولید شد

دود خام فروشی در چشم اقتصاد مقاومتی

افزایش فضای درمانی استان

معرفی اپلیکیشن KineMaster؛ ویرایشگر حرفه ای ویدیوها

فعالیت های معدنی باید توجیه اقتصادی داشته باشد

نرخ تورم اردیبهشت 7.1 درصد شد

نتایج بنچمارک اسنپدراگون 660: بهبودی قابل توجه نسبت به نسل پیشین

استخدام کارشناس کنترل پروژه در شرکت پیشگامان توسعه ارتباطات

به این افراد سیگار فروخته نمیشود!

دوشنبه یکم خرداد | رشد قیمت دلار و افت پوند و یورو بانکی

نرخ جدید کارمزد خدمات بانکی ابلاغ شد

نرخ تورم اردیبهشت 7.1 % شد

دعوت از شرکت های ایرانی برای مشارکت در پروژه های عمرانی عراق

25 درصد خدمات کمیته امداد از در آمد های مردمی است

2 خبر از شهرستان های هرسین و سنقر و کلیایی

درمان 5500 معتاد در اردبیل عدم استقبال از کمپ بانوان

تامین 100 درصد سورگوم بذری کشور در استان اردبیل

راه اندازی سامانه خدمات غیرحضوری مشترکان برق در اردبیل

افزایش ده برابری کشت کلزا در جهرم + فیلم

فروش 22 هزار تن تختال در بورس کالا

آیا میدانید طول عمر بوق خودرو چقدر است؟

اجرای برنامه ملی بهره وری آب در کشور از ابتدای سال جاری آغاز شده است

سرمایه گذاری 654 میلیارد ریالی بنیاد برکت برای اجرای 24 طرح در سمنان

20 بازرس در بجنورد بازار ماه رمضان را رصد می کنند

«دستورالعمل سرمایه گذاری در اوراق بهادار» به شبکه بانکی ابلاغ شد

تعدیل نرخ سود بانکی، شاید همین روزها

معرفی اپلیکیشن KineMaster؛ ویرایشگر حرفه ای ویدیوها

استخدام فروشنده،باحقوق ثابت،پورسانت،در گروه صنعتی سومریا در هرمزگان

معاون هماهنگی و مدیریت امور زائران استانداری خراسان رضوی خبر داد عزم جدی دولت در حمایت از سرمایه گذاران بخش خصوصی در حوزه زائر و مسافر

پرداخت تسهیلات 2 میلیونی به بازنشستگان و مستمری بگیران

مصرف یک هزار و 504 میلیون مترمکعب گاز در لرستان

آغاز اجرای برنامه ملی بهره وری آب در کشور

نرخ تورم اردیبهشت 7.1 درصد شد

پیش بینی بانک جهانی از قیمت نفت در سال آینده

نوسان دلار با افزایش 53 ریال در شروع خرداد 96

آزمون بزرگ دولت در چینش تیم اقتصادی

آغاز طرح ثبت نام الکترونیکی مجوز فروش اسباب بازی

سامانه فروش اینترنتی محصولات فرهنگی نمایشگاه قرآن رونمایی می شود

بیشترین سود بانکی متعلق به کدام بانک است؟

جزییات افزایش مرخصی زایمان

جزییات افزایش مرخصی زایمان