مطالب مرتبط:
محسن رضایی: زمان تبلیعات حداقل باید به 6 ماه افزایش یابد
نرخ افزایش مستمری ها در دولت قبل زیر نرخ تورم بود/ تامین اجتماعی از دوران سخت خود گذر کرد
دولت تدبیر و امید به گسترش عدالت، کاهش فقر، افزایش سطح رفاه مردم هم توجه کرد
ربیعی تاکید کرد؛باید کارآمدی تامین اجتماعی را افزایش دهیم
طرح بلند پروازنه هند برای تامین انرژی از کره ماه
5 + 1
یارانه ها
مسکن مهر
قیمت جهانی طلا
قیمت روز طلا و ارز
قیمت جهانی نفت
اخبار نرخ ارز
قیمت طلا
قیمت سکه
آب و هوا
بازار کار
افغانستان
تاجیکستان
استانها
ویدئو های ورزشی
طنز و کاریکاتور
بازار آتی سکه
جمعه، 1 اردیبهشت 1396 ساعت 16:102017-04-21اقتصادي

افزایش مرخصی زایمان از 6 به 9 ماه در انتظاررای دیوان عدالت و تامین منابع


مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی با بیان اینکه میزان مستمری برای ثبت حداقل حقوق و دستمزد همانطور که قبلا اعلام شده بود 14.

5 درصد در سال جاری افزایش می یابد، - گفت: پیشنهاد سازمان تامین اجتماعی برای افزایش حقوق سایر سطوح مستمری بگیران تا هفته آینده به هیات دولت ارائه می شود.

به گزارش سایت قطره و به نقل ازایسنا، سیدتقی نوربخش در حاشیه همایش سراسری مدیران سازمان تامین اجتماعی، با اشاره به تصویب بودجه این سازمان در سال 96 در هیات امنای تامین اجتماعی، گفت: بودجه سازمان در سال جاری 85 هزار میلیارد تومان است که محور اصلی آن تولید و اشتغال خواهد بود.

در این بودجه راهکارهایی برای رونق فضای کسب و کار و ایفای تعهدات دیده شده است.

وی افزود: برنامه امسال سازمان تامین اجتماعی بر پایه برنامه راهبردی پنج ساله ما تدوین شده است و برای سال جاری، 150 پروژه عملیاتی در آن دیده شده که 40 مورد آن در اولویت قرار دارد و در شش ماهه اول سال به سرانجام می رسد.

ارائه پیشنهاد افزایش حقوق سایر سطوح مستمری بگیران تا هفته آینده به هیات دولت مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی درباره کاهش مراجعات حضوری به شعب تامین اجتماعی، گفت: ما در سال 95 با اینترنتی کردن لیست پرداخت حق بیمه، ماهانه سه میلیون بار کاهش مراجعه به شعب داشتیم و مدتی است که نیازی به حضور افراد برای پرداخت لیست حق بیمه نیست اما برای تعهدات کوتاه مدت چون هزینه ازدواج و کفن و دفن نیاز است که بیمه شده به صورت حضوری مراجعه کند.

تا پایان امسال هفت پروژه در رابطه با ارائه خدمات غیرحضوری اجرایی می شود.

نوربخش درباره اعمال افزایش حقوق مستمری بگیران این سازمان، گفت: تامین اجتماعی در چهار سال اخیر مستمری هایش را بیش از نرخ تورم افزایش داد.

برای سال 96 هم حداقل حقوق و دستمزد 14.

5 رشد پیدا کرد.

برای سایر سطوح طبق ماده 96 تامین اجتماعی باید پیشنهاد خود را به هیات دولت بدهیم که این پیشنهاد هفته آینده مطرح و تصویب خواهد شد.

برای سایر سطوح هم پیشنهاد ما بیش از نرخ تورم خواهد بود.

امسال برای شاغلین افزایش حقوق 12 درصد بود که پیشنهاد ما برای سایر سطوح بالای 12 درصد است.

افزایش مدت مرخصی زایمان از 6 به 9 ماه در انتظار رای دیوان وی درباره اجرای طرح مرخصی زایمان، گفت: افزایش مدت مرخصی زایمان از شش ماه به 9 ماه در قانون آمده و منتظر رای دیوان است که منابع تامین و اجرا شود.

البته برنامه ای داریم که در سال 96 مساعدت هایی در این زمینه در صورت امکان داشته باشیم.

مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی درباره روند حذف دفترچه های بیمه نیز اظهار کرد: دفترچه های بیمه اسفند سال گذشته در مراکز ملکی سازمان تامین اجتماعی به صورت کامل حذف شد و مزیت های خوبی دارد به عنوان مثال کنترل استحقاق درمان به صورت قطعی انجام می شود.

قبلا شاهد بودیم دفترچه هایی تا سه سال اعتبار زده می شد اما فرد بیمه اش قطع شده بود.

اکنون دیگر بیمه شده باید به صورت حضوری مراجعه کند و کد ملی اش را ارائه دهد و نمی تواند حتی با دفترچه فرد دیگری مراجعه نماید.

همچنین نسخه نویسی الکترونیک تداخلات دارویی را شناسایی می کند.

در واقع حذف دفترچه های بیمه گام مهمی در جهت ارتقای کیفیت خدمات و کنترل مصارف است.

وی درباره اینکه حذف دفترچه های تامین اجتماعی در سایر مراکز درمانی چه زمانی انجام خواهد شد، گفت: حذف دفترچه در سایر مراکز نیازمند تعامل و همکاری های بین بخشی با بخش خصوصی و مراکز دولتی است البته به یقین می توان گفت مشکل فنی در این خصوص وجود ندارد و اگر تعاملات بین بخشی به خوبی صورت پذیرد به لحاظ فنی می توان سه ماهه دفترچه های بیمه را حذف کرد.

نوربخش با اشاره به اینکه در بودجه سال 96 حدود 20 هزار میلیارد تومان برای بخش درمان تخصیص داده ایم، گفت: قطعا پشتیبان طرح تحول هستیم و قطعا با اصلاحاتی که وزارت بهداشت و وزارت کار در نظر دارند بر مدیریت بهتر مصارف تاکید داریم.

اجرای طرح بازرسی الکترونیک از خرداد مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی از اجرای طرح بازرسی الکترونیک از خرداد ماه خبر داد و گفت: بازرسی الکترونیک در کل کشور مبتنی بر GPS و با مکانیزم دیجیتالیزه انجام خواهد شد و جلوی بسیاری از مراجعات مکرر را می گیرد.

وی درباره برنامه های این سازمان برای روز کارگر، اظهار کرد: 11 اردیبهشت ماه روز کارگر است.

در این ایام دو بیمارستان در ایلام و اهواز با کیفیت برند میلاد افتتاح خواهد شد و این بیمارستان ها تحت پوشش هلدینگ بیمارستانی تامین اجتماعی هستند.

پروژه های دیگری نیز در این ایام کلید می خورند.

نرخ افزایش مستمری ها در دولت قبل زیر نرخ تورم بود تامین اجتماعی از دوران سخت خود گذر کرد مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی با بیان اینکه نرخ افزایش مستمری ها در دولت نهم و دهم زیر نرخ تورم بوده است عنوان کرد: تنها در سال 88 و در سال انتخابات، مستمری های سازمان بیش از نرخ تورم افزایش یافت که نشان دهنده نوع نگاه آن دولت به معیشت مردم است.

اما در دولت یازدهم مستمری ها هرساله بیش از نرخ تورم افزایش یافته است هرچند تا شرایط ایده آل فاصله زیادی داریم.

به گزارش سایت قطره و به نقل ازایسنا، نوربخش با اشاره به نامگذاری امسال به عنوان "اقتصاد مقاومتی ، تولید و اشتغال "، گفت: این مقوله یکی از نیازهای قطعی و از جمله چالش های اصلی کشور است.

وی افزود: تاثیرپذیری و تاثیرگذاری سازمان در این مقوله مشخص و قابل بحث است.

سال 95 سال دشواری بود و تحریم های ظالمانه و عدم تعهد به برجام مشکلاتی بر سر راه مشارکت و سرمایه گذاری های خارجی و پارامترهای اقتصادی گذاشته بود.

این سازمان نیز وابسته به فضای کسب و کار است اما در هرحال تعهدات کامل ایفا شد.

وی با بیان اینکه در سال 95 در سازمان تامین اجتماعی بیش از 65 هزار میلیارد تومان تجهیز منابع برای عمل به تعهدات صورت گرفت که بخش عمده آن از محل حق بیمه های دریافتی بود، گفت: از این میزان 52هزار و 500 میلیارد تومان منابع از طریق وصول حق بیمه تامین شد.

این میزان چهار درصد بیش از بودجه ابلاغی سال 95 و 23 درصد بیش از بودجه سال 94 سازمان بود.

این در حالی است که کارگاههای تولیدی در شرایط رکود بودند.

نوربخش با اشاره به اینکه در ماه اسفند 8400 میلیارد تومان بابت تعهدات پرداخت کردیم، گفت: از این میزان 1440 میلیارد تومان عیدی دادیم که برابر بودجه یکسال سازمان بهزیستی است.

وی ادامه داد: 3500 میلیارد تومان بابت مستمری، 220 میلیارد تومان بابت بیمه بیکاری و 2000 میلیارد تومان بابت بدهی موسسات درمانی طرف قرارداد و مابقی برای سایر هزینه ها صرف شد.

وی با اشاره به نقش سازمان در پوشش ریسک های درمان و سالمندی گفت: پوشش این ریسک ها بدون اتکا به منابع نفت و مالیات انجام می شود و تامین اجتماعی خط مقدم اقتصاد کشور می تواند باشد.

مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی با بیان اینکه حذف دفترچه های بیمه یک کار ملی بود که سال گذشته انجام شد عنوان کرد: در زمینه ارتقاء خدمات درمانی در مراکز ملکی سازمان نیز گام های بزرگی برداشته شد.

نوربخش به تبیین جزییات برنامه بودجه سال جاری تامین اجتماعی گفت: یکی از اقدامات اساسی ما، تدوین برنامه پنج ساله بود که 150 پروژه عملیاتی در آن پیش بینی شده و امسال نیز وارد سال دوم اجرای برنامه راهبردی می شویم.

وی افزود: سازمان تامین اجتماعی در دولت تدبیر و امید از دوران سخت خود گذر کرده و اکنون در ریل صحیح و اصلی خود قرار گرفته است.

مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی با بیان اینکه نرخ افزایش مستمری ها در دولت نهم و دهم زیر نرخ تورم بود، عنوان کرد: تنها در سال 88 و در سال انتخابات، مستمری های سازمان بیش از نرخ تورم افزایش یافت که نشان دهنده نوع نگاه آن دولت به معیشت مردم است.

اما در دولت یازدهم مستمری ها هرساله بیش از نرخ تورم افزایش یافته است هرچند تا شرایط ایده آل فاصله زیادی داریم.

وی افزود: در سال گذشته 45 هزار میلیارد تومان مستمری پرداخت کرده ایم که این میزان بالا هم خود جای تامل دارد و ناشی از خساراتی است که در دولت قبل به سازمان وارد شد و بیشتر به لحاظ صدمات فنی بود و نه فسادهایی که رخ داد و پرونده آن هنوز مفتوح است.

یک میلیون مستمری بگیر به جمعیت مستمری بگیران به علت عدم رعایت ملاحظات بیمه ای و فنی اضافه شدند نوربخش ادامه داد: یکی از این صدمات و تعهدات تحمیلی این بود که 25 درصد جمعیت مستمری بگیران ما بازنشستگی سخت و زیان آور و به عبارتی پیش از موعد هستند و عدم تناسب سن و سابقه توازن ما را به هم زده است.

مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی افزود : در واقع یک میلیون مستمری بگیر به جمعیت مستمری بگیران به علت عدم رعایت ملاحظات بیمه ای و فنی اضافه شدند و دیگر نمی شود این ها را قطع کرد و طبیعتا بار مالی آن در سال های آتی به سازمان مضاعف تر خواهد بود.

بار مالی این تحمیل 800 میلیارد تومان در هرماه در سال 95 بود.

نوربخش با بیان اینکه در سال 95 به لحاظ تقنینی توفیقات خوبی داشتیم که باید از مجلس شورای اسلامی و مجمع تشخیص مصلحت نظام قدردانی کنیم، گفت: طرح هایی چون بازنشستگی 20 ساله زنان و رانندگان، قرار بود تصویب شود که بار مالی زیادی به ما تحمیل می کرد اما با تدبیر مجلس و مجمع، از آن جلوگیری شد.

وی ادامه داد : یکی دیگر از مصوبات خوب این بود که پرداخت بدهی های دولت به تامین اجتماعی در ماده 13 برنامه ششم گنجانده و دولت مکلف شد هرسال 10 درصد بدهی های خود را بپردازد.

مکانیسم های پرداخت هم دیده شد و در ماده 13 تاکید شده است که مجلس تعهدات بدون منبع برای سازمان ایجاد نکند که امر مبارکی خواهد بود.

مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی به تبیین اهمیت ایده کلی سیاست های رهبری نیز پرداخت و گفت: تصویب این سیاست ها نیز گام مهمی در تضمین فعالیت های سازمان تامین اجتماعی در سال های آینده است.

انتهای پیام
کلید واژه ها: تامین اجتماعی - سازمان تامین اجتماعی - مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی - اجتماعی - تامین - افزایش - مرخصی زایمان - افزایش حقوق - پیشنهاد - مستمری بگیران - مستمری - هیات دولت - زایمان - مدیرعامل - حقوق - بیمه - برنامه - حقوق مستمری بگیران - آینده - بودجه - نرخ تورم - حق بیمه - فضای کسب و کار - دستمزد - نوربخش - درصد - دولت - دفترچه - انتظار - هزینه ازدواج

آخرین اخبار سرویس:
قیمت های فعلی اجاره بها متناسب با تورم است

شاسی بلند کیا رونمایی شد

استخدام مدیر فروش جهت کار در مشهد

استخدام فروشنده جهت کار در مانتوفروشی در شهرکرج

استخدام تعدادی بازاریاب در یک شرکت معتبر تبلیغاتی در مشهد

چرا مردم وام های ارزان هم نمی گیرند؟

تولید سالانه 12 تن عسل طبیعی در مهریز

درآمد 92 میلیارد دلاری استرالیا از گردشگران

استخدام مشهد  مشاور با تجربه جهت دفتر املاک

استخدام راننده جهت دفتر باربری در شهر کرج

استخدام دکمه زن و چرخکار مانتو در شهر کرج

استخدام صندوقدار جهت کار در ساندویچی سهیل  مشهد

استخدام مشهد  پیک موتوری در ساندویچی سهیل

شورای گفت و گوی کرمان رتبه دوم کشور را کسب کرد

استخدام تاسیسات الماس

سقف ضمانت تسهیلات طرح های دانش بنیان 500 میلیون تومان شد

استخدام هتل آپارتمان اکرام در میدان طبرسی مشهد

استخدام کارمند خانم جهت آتلیه باغ تالار در البرز

افزایش 20 درصدی مصرف برق در مازندران

افزایش تورم و بی برنامگی دولت در سایه حاشیه سازی های بی خاصیت/پیشخوان

استخدام کارگر ساده جهت کار در آشپزخانه -مشهد

استخدام انباردار در فروشگاه لوازم التحریر در کرج

استخدام آشپز ماهر در شهر مشهد

افزایش 29 درصدی ارزش صادرات استان سمنان

بزرگترین کلکسیون اسکیت بورد دنیا

چرا مردم وام های ارزان هم نمی گیرند؟

استخدام آشپز جهت کار در رستوران بی بی در کرج

استخدام حسابدار مسلط به هلو و سپیدار و کمک حسابدار در کرج

جزییات برنامه فراگیر دولت برای ایجاد 970 هزار شغل + جدول

خبر خوش برای کاسپینی‎ها

شرایط و مدارک لازم برای دریافت «کمک هزینه ازدواج» از تامین اجتماعی

معرفی فورد موستانگ P-51 + تصاویر

افزایش اجاره مسکن در شهرهای کوچک، ممنوع

خبر خوش برای کاسپینی‎ها/پرداخت فعلی به سپرده گذاران علی‎الحساب است

تولید تخم مرغ در کشور (1395-1392)

من یک کاسپینی هستم؛ لطفا به من دروغ نگویید!!

دختری که رشد بینی اش هیچ گاه متوقف نمی شود! + عکس

دختری که رشد بینی اش هیچ گاه متوقف نمی شود! + عکس

گیلان می تواند حلقه اتصال ایران به کشورهای حاشیه خزر و آسیای میانه باشد

از اقدامات جالب محمدعلی شاه تا تشکیل کمیسیون اقتصادی ایران و آلمان

قیمت طلا، سکه و ارز، پنج شنبه 8 تیر 1396

استخدام چرخکار ماهر و راسته دوز در تولیدی پوشاک

استخدام استان البرز و شهر کرج – 8 تیر 96

سالانه بیش از 50 میلیون دلار ارزش افزوده صادراتی عاید دلیجان می شود

راه اندازی نخستین شهرک خودرو کشور مردادماه در اراک

استخدام مشهد و خراسان – 8 تیر 96

من یک کاسپینی هستم؛ لطفا به من دروغ نگویید!!

استخدام اصفهان – شهر و استان اصفهان – 8 تیر 96

سالانه بیش از 50 میلیون دلار ارزش افزوده صادراتی عاید دلیجان می شود

لاکچری های بدون مشتری!

راه اندازی نخستین شهرک خودرو کشور مردادماه در اراک

صادرات 4 میلیون دلاری کشمش از استان زنجان

درآمد 92 میلیارد دلاری استرالیا از گردشگران

چه کسی برای ورشکستگی بانک ها شایعه درست کرد؟

با شهرهای پیاده محور جهان آشنا شوید

چه کسی برای ورشکستگی بانک ها شایعه درست کرد؟

قیمت انواع خودروی خارجی در بازار +جدول

خدمات دهی گسترده شهرداری سقز با شروع فصل گرما

افزایش 10 درصدی پیک مصرف برق در سقز

ثبت یک میلیون و 290 هزار تردد در محورهای استان اردبیل

اختصاص 50 میلیارد تومان اعتبار به طرح های آبرسانی روستایی در اردبیل

بررسی مسئولیت کیفری پزشکان در جراحی زیبایی

گردشگران سالی 92 میلیارد دلار در استرالیا خرج می کنند

در صورت پیشگیری از سرمازدگی: 130 هزار تن انواع محصول باغی در نهاوند برداشت می شود

شرایط و مدارک لازم برای دریافت «کمک هزینه ازدواج» از تامین اجتماعی

DB11 محصول مشترک استون مارتین و مرسدس

تیر وزارت کار به خطا رفت/ دهک های پردرآمد شناسایی نشدند

مقایسه رشد بازارهای سکه و مسکن

قیمت های فعلی اجاره بها منطقی است!

سرمایه گذاری 10 میلیون دلاری سرمایه گذار خارجی در تولید آسانسور در استان البرز

23 میلیون دلار کالا وارد استان فارس شد/ افزایش 19 درصدی واردات

احتمال صفر شدن "نرخ رشد جمعیت" وجود دارد و

خوشگذرانی «امیرحسین مدرس» و همسرش در کیش/ عکس

تصویب 80 هزار میلیارد ریال بودجه برای 411 طرح ملی راه و شهرسازی

شورلت کامارو ZL1 1LE مدل 2018 را بشناسید + آلبوم عکس

جیره بندی آب در خوزستان صحت ندارد

آن چه که باید درباره پردازنده Core i9 اینتل بدانید

کشورهای دیگر چگونه در تنظیم بازار موفق شدند؟

از «سوء استفاده مدیران غیرمجازها» تا «ابهام در بازگشت 7 شرکت پالایشگاهی به دولت»

شروط جدید رفع ممنوع الخروجی مالیاتی

شوک استقلال به مدافع خارجی!

رنج مردم خوزستان در کنار گنج/"وضعیت تأسف بار" مردم روستاها در خوزستان

افزایش بهای فلز زرد به بیشترین قیمت 100 روز گذشته

گردهمایی شرکت های توریستی آرژانتین در سمینار ایران در جهان

کدام اجاق برای آشپزخانه مناسب است ؟

هوای پایتخت ناسالم است

اولین دستگاه خودپرداز دنیا درپنجاه سالگی اش طلاگرفته شد

تغییر ساعات کار ادارات در 9 استان برای مدیریت مصرف برق

واکاوی اثر انتشار گزارش «ماهانه» شرکت ها بر تقاضای سهام

استفاده از هواپیماهای فضایی روباتیک از سال 2025

آزادراه تهران_شمال پس از ایام تعطیلات!/ عکس

یک خودرو عابران پیاده را در لندن زیر گرفت

بهای نفت خام در بازار نیویورک افزایش یافت

کاهش 30 میلیون مراجعه به دفاتر ثبت اسناد و املاک کشور

تأمین 40 هزار مترمکعب آب بلندمدت شهر کرمانشاه با کمبود بودجه مواجه است

شروط جدید رفع ممنوع الخروجی مالیاتی

ذخیره سازی 25 میلیون اثرانگشت

شروط جدید رفع ممنوع الخروجی مالیاتی

خواص زیتون و عوارض احتمالی آن

سقف ضمانت تسهیلات طرح های دانش بنیان 500 میلیون تومان شد

ابداع دوربین های بدون لنز+تصاویر

صفحه اول روزنامه های سیاسی اقتصادی و اجتماعی سراسری کشور چاپ 8 تیر

مالیات علی الراس حذف شد

تصویر واقعی پشت اسکناس 2 هزار تومانی

از "زرآباد" زر می خیزد

مستمری سالیانه ملکه انگلستان چقدر است؟

افزایش اجاره مسکن در شهرهای کوچک، ممنوع

دلایل گرانفروشـی اینترنت و آشفتگی تعرفه ها

علت تکرر ادرار در زمان حاملگی چیست؟

سوءاستفاده مدیران غیرمجازها از «ملاحظات» بانک مرکزی

50 شرکت فناوری طراز اول دنیا معرفی شدند

نیروگاه سبلان و مهار آب ها ؛ شاه بیت اقتصاد مقاومتی در اردبیل هستند

"بیوتکنولوژی" فراگیرترین فناوری سال 2016/ تولید 6 محصول جدید تراریخته در دنیا

«پژو 2008»؛ خودرویی که به بازار نیامده اسیر حاشیه شد

اطلاع رسانی بهنگام قیمت ها از سوی شورای رقابت

لزوم افزایش رضایت از خدمات خودرویی

سرمایه گذاری جدید «بی ام و» در آمریکا

استخدام کارمند آشنا به کامپیوتر،کارمندIT در قصران گشت

استخدام کارمند فروش تورخارجی در آژانس هواپیمایی قصران گشت

مالیات علی الراس حذف شد

استخدام کارشناس فروش خانم درشرکت معتبر پاسارگاد

سازمان خصوصی سازی به التماس افتاد/19 میلیون نفر سود سهام عدالت نمی‎خواهند؟

شروط جدید رفع ممنوع الخروجی مالیاتی

هزینه - فایده بازگشت وزارت بازرگانی

مالیات علی الراس حذف شد

خودرو و بانک جذاب ترین سهام بورس

شروط جدید رفع ممنوع الخروجی مالیاتی

افزایش اجاره مسکن در شهرهای کوچک، ممنوع

مالیات علی الراس حذف شد

استخدام مسئول اداری آشنا به کامپیوتر در تهران

استخدام انتظامات و خدمات آقا در تهران

کفش های المپیک مایکل جردن رکورد قیمت حراجی ها را شکست+عکس

نیروگاه سبلان و مهار آب ها ؛ شاه بیت اقتصاد مقاومتی در اردبیل هستند

رشد 8 درصدی تولید در ایران خودرو

«آرونا»، دومین کراس اوور سئات رونمایی شد

ادامه عرضه «سراتو سایپا» در بورس کالا

آینده سلول های خورشیدی در صنعت خودرو

7 مانع رونق در اَبَر مجتمع های تجاری تهران

خبر خوش برای کاسپینی‎ها/پرداخت فعلی به سپرده گذاران علی‎الحساب است

وضعیت تولید و مصرف برق در کشور چگونه است؟

کشاورزان به ازای تاخیر در دریافت مطالبات سود می گیرند

خودرو و بانک جذاب ترین سهام بورس

ژاپن و بریتانیا در تلاش برای انعقاد یک توافق تجاری دوجانبه

رشد 8درصدی تولید در ایران خودرو

بررسی نمونه هایی از ماکت های موجود در بازار (قسمت دوم)

مدیران ارشد نفت و گاز و مدیران میانی بانکی بیشترین حقوق را دریافت می کنند

خصوصیات افراد مهر طب را بشناسی

امکان بازپرداخت حجم زیادی از مطالبات سپرده گذاران کاسپین

آیین نامه پیشنهادی بیمه مرکزی درباره بازاریابی برخط

پمپ بنزینهای آبادان و خرمشهر خالی از بنزین یورو 4 و سوپر

شروط جدید رفع ممنوع الخروجی مالیاتی

رهاسازی زنبور تریکوگراما در از شالیزارهای سیمرغ

بستر همکاری بانک قرض الحسنه مهر ایران و نیروی انتظامی

آخرین قیمت ها از بازار آرام طلا و ارز

هند ممنوعیت واردات شیر و لبنیات از چین را تمدید کرد

خلاقیت در خودروی تحویل غذا، خودروی هات داگ! + فیلم

حواله پژو2008 قابل خرید و فروش نیست

آغاز شمارش معکوس تولید زودهنگام از میدان نفتی یاران جنوبی

GPS ایرانی ساخته می شود

پرداخت کامل اصل پول سپرده گذاران موسسه آرمان حداکثر تا 2 ماه آینده

سقوط نفت به زیر 47 دلار

سکوت محض درباره قاچاق خاک خارک !

ثبت نام پژو2008 تا تکمیل ظرفیت ادامه خواهند داشت

اسنپ‎ چت و اشتراک گذاری مکان با اسنپ مپ جدید

تجمع سپرده گذاران کاسپین در برابر خبرگزاری جمهوری اسلامی

تویوتا کمری در دهه 80 میلادی چگونه بود؟

شناسایی تراکنش های مشکوک بانکی/ مالیات علی الراس حذف شد

کشاورزان به ازای تاخیر دریافت مطالبات سود می گیرند

سامسونگ به روند توسعه ی تراشه های 6 نانومتری سرعت میدهد

نوسان دلار با اظهارات روسای بانک مرکزی

پیشرفت 95 درصدی ریل گذاری راه آهن  قزوین -رشت  

اولویت نفت، افزایش حداکثری ضریب بازیافت است/ ضرورت اعلام ظرفیت نهایی تولید میدان‎ها در طرح‎های مطالعاتی

واگذاری 16 درصد سهم شرکت گسترش سرمایه گذاری ایران خودرو

«گرامین»؛ بانکی برای فقرا

سرعت و امکانات با قیمت مناسب در Intel SSD 545s

هدیه اسنپ برای شیرازی ها

یک درخت چند؟ 

بی مهری بانک مرکزی به بانک مهر اقتصاد /فتنه سیاسی ،بانکی ایران کلید خورد

شروط جدید رفع ممنوع الخروجی مالیاتی/ موافقت با تهاتر بدهی شرکت ها

آمار تولید و فروش 3ماهه ایران خودرو اعلام شد

افزایش ذخایر نفت خام آمریکا عامل کاهش قیمت نفت

لبنان پیرتر می شود

صدمات وارده به سر فراوانترین نوع صدمات شدید در تصادفات موتورسواران هستند

مشکلات کم شدن حجم پیشرانه خودروها چیست؟

75 درصد کارگاه های تولید پوشاک، به دلیل قاچاق تعطیل شده است

راهنمای جامع سفر به جزیره پوکت؛ بهشت تایلند [قسمت دوم]

بهره مندی از تسهیلات تا سقف 5 میلیارد ریال در بانک مهر اقتصاد

عکس: تصادف پژو پارس با خودروی میلیاردی

شرکت ملی نفت ایران و انی ایتالیا تفاهمنامه همکاری مطالعاتی امضا کردند

15 درصد دهه شصتی ها ازدواج نمی کنند

تمهیدات ایساکو برای مسافران در ایام عید سعید فطر

تعداد کاربران ماهانه ی فیسبوک از مرز 2 میلیارد نفر گذشت

گمرک ایران به ایکس ری های پرسرعت مجهز می شود

افزایش اجاره مسکن در شهرهای کوچک، ممنوع

سوءاستفاده «غیرمجازها» از مجوز نیم بند بانک مرکزی

قیمت پیاز از نوبرانه های تابستان جلو زد/گرانی پیاز اشک خریداران را درآورد!

هدبند مخصوص خواب Dreem، تجربه خوابی راحت و عمیق

آتش سوزی در جنگل دامن مشاغل سبز را می گیرد

ابلاغیه جهانگیری به بانک مرکزی/ ماموریت جدید بانک ها

صادرات نفت برزیل به بیش از یک میلیون بشکه در روز رسید

افزایش مرخصی زایمان از 6 به 9 ماه در انتظاررای دیوان عدالت و تامین منابع

افزایش مرخصی زایمان از 6 به 9 ماه در انتظاررای دیوان عدالت و تامین منابع