مطالب مرتبط:
محسن رضایی: زمان تبلیعات حداقل باید به 6 ماه افزایش یابد
نرخ افزایش مستمری ها در دولت قبل زیر نرخ تورم بود/ تامین اجتماعی از دوران سخت خود گذر کرد
دولت تدبیر و امید به گسترش عدالت، کاهش فقر، افزایش سطح رفاه مردم هم توجه کرد
ربیعی تاکید کرد؛باید کارآمدی تامین اجتماعی را افزایش دهیم
طرح بلند پروازنه هند برای تامین انرژی از کره ماه
5 + 1
یارانه ها
مسکن مهر
قیمت جهانی طلا
قیمت روز طلا و ارز
قیمت جهانی نفت
اخبار نرخ ارز
قیمت طلا
قیمت سکه
آب و هوا
بازار کار
افغانستان
تاجیکستان
استانها
ویدئو های ورزشی
طنز و کاریکاتور
بازار آتی سکه
جمعه، 1 اردیبهشت 1396 ساعت 16:102017-04-21اقتصادي

افزایش مرخصی زایمان از 6 به 9 ماه در انتظاررای دیوان عدالت و تامین منابع


مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی با بیان اینکه میزان مستمری برای ثبت حداقل حقوق و دستمزد همانطور که قبلا اعلام شده بود 14.

5 درصد در سال جاری افزایش می یابد، - گفت: پیشنهاد سازمان تامین اجتماعی برای افزایش حقوق سایر سطوح مستمری بگیران تا هفته آینده به هیات دولت ارائه می شود.

به گزارش سایت قطره و به نقل ازایسنا، سیدتقی نوربخش در حاشیه همایش سراسری مدیران سازمان تامین اجتماعی، با اشاره به تصویب بودجه این سازمان در سال 96 در هیات امنای تامین اجتماعی، گفت: بودجه سازمان در سال جاری 85 هزار میلیارد تومان است که محور اصلی آن تولید و اشتغال خواهد بود.

در این بودجه راهکارهایی برای رونق فضای کسب و کار و ایفای تعهدات دیده شده است.

وی افزود: برنامه امسال سازمان تامین اجتماعی بر پایه برنامه راهبردی پنج ساله ما تدوین شده است و برای سال جاری، 150 پروژه عملیاتی در آن دیده شده که 40 مورد آن در اولویت قرار دارد و در شش ماهه اول سال به سرانجام می رسد.

ارائه پیشنهاد افزایش حقوق سایر سطوح مستمری بگیران تا هفته آینده به هیات دولت مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی درباره کاهش مراجعات حضوری به شعب تامین اجتماعی، گفت: ما در سال 95 با اینترنتی کردن لیست پرداخت حق بیمه، ماهانه سه میلیون بار کاهش مراجعه به شعب داشتیم و مدتی است که نیازی به حضور افراد برای پرداخت لیست حق بیمه نیست اما برای تعهدات کوتاه مدت چون هزینه ازدواج و کفن و دفن نیاز است که بیمه شده به صورت حضوری مراجعه کند.

تا پایان امسال هفت پروژه در رابطه با ارائه خدمات غیرحضوری اجرایی می شود.

نوربخش درباره اعمال افزایش حقوق مستمری بگیران این سازمان، گفت: تامین اجتماعی در چهار سال اخیر مستمری هایش را بیش از نرخ تورم افزایش داد.

برای سال 96 هم حداقل حقوق و دستمزد 14.

5 رشد پیدا کرد.

برای سایر سطوح طبق ماده 96 تامین اجتماعی باید پیشنهاد خود را به هیات دولت بدهیم که این پیشنهاد هفته آینده مطرح و تصویب خواهد شد.

برای سایر سطوح هم پیشنهاد ما بیش از نرخ تورم خواهد بود.

امسال برای شاغلین افزایش حقوق 12 درصد بود که پیشنهاد ما برای سایر سطوح بالای 12 درصد است.

افزایش مدت مرخصی زایمان از 6 به 9 ماه در انتظار رای دیوان وی درباره اجرای طرح مرخصی زایمان، گفت: افزایش مدت مرخصی زایمان از شش ماه به 9 ماه در قانون آمده و منتظر رای دیوان است که منابع تامین و اجرا شود.

البته برنامه ای داریم که در سال 96 مساعدت هایی در این زمینه در صورت امکان داشته باشیم.

مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی درباره روند حذف دفترچه های بیمه نیز اظهار کرد: دفترچه های بیمه اسفند سال گذشته در مراکز ملکی سازمان تامین اجتماعی به صورت کامل حذف شد و مزیت های خوبی دارد به عنوان مثال کنترل استحقاق درمان به صورت قطعی انجام می شود.

قبلا شاهد بودیم دفترچه هایی تا سه سال اعتبار زده می شد اما فرد بیمه اش قطع شده بود.

اکنون دیگر بیمه شده باید به صورت حضوری مراجعه کند و کد ملی اش را ارائه دهد و نمی تواند حتی با دفترچه فرد دیگری مراجعه نماید.

همچنین نسخه نویسی الکترونیک تداخلات دارویی را شناسایی می کند.

در واقع حذف دفترچه های بیمه گام مهمی در جهت ارتقای کیفیت خدمات و کنترل مصارف است.

وی درباره اینکه حذف دفترچه های تامین اجتماعی در سایر مراکز درمانی چه زمانی انجام خواهد شد، گفت: حذف دفترچه در سایر مراکز نیازمند تعامل و همکاری های بین بخشی با بخش خصوصی و مراکز دولتی است البته به یقین می توان گفت مشکل فنی در این خصوص وجود ندارد و اگر تعاملات بین بخشی به خوبی صورت پذیرد به لحاظ فنی می توان سه ماهه دفترچه های بیمه را حذف کرد.

نوربخش با اشاره به اینکه در بودجه سال 96 حدود 20 هزار میلیارد تومان برای بخش درمان تخصیص داده ایم، گفت: قطعا پشتیبان طرح تحول هستیم و قطعا با اصلاحاتی که وزارت بهداشت و وزارت کار در نظر دارند بر مدیریت بهتر مصارف تاکید داریم.

اجرای طرح بازرسی الکترونیک از خرداد مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی از اجرای طرح بازرسی الکترونیک از خرداد ماه خبر داد و گفت: بازرسی الکترونیک در کل کشور مبتنی بر GPS و با مکانیزم دیجیتالیزه انجام خواهد شد و جلوی بسیاری از مراجعات مکرر را می گیرد.

وی درباره برنامه های این سازمان برای روز کارگر، اظهار کرد: 11 اردیبهشت ماه روز کارگر است.

در این ایام دو بیمارستان در ایلام و اهواز با کیفیت برند میلاد افتتاح خواهد شد و این بیمارستان ها تحت پوشش هلدینگ بیمارستانی تامین اجتماعی هستند.

پروژه های دیگری نیز در این ایام کلید می خورند.

نرخ افزایش مستمری ها در دولت قبل زیر نرخ تورم بود تامین اجتماعی از دوران سخت خود گذر کرد مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی با بیان اینکه نرخ افزایش مستمری ها در دولت نهم و دهم زیر نرخ تورم بوده است عنوان کرد: تنها در سال 88 و در سال انتخابات، مستمری های سازمان بیش از نرخ تورم افزایش یافت که نشان دهنده نوع نگاه آن دولت به معیشت مردم است.

اما در دولت یازدهم مستمری ها هرساله بیش از نرخ تورم افزایش یافته است هرچند تا شرایط ایده آل فاصله زیادی داریم.

به گزارش سایت قطره و به نقل ازایسنا، نوربخش با اشاره به نامگذاری امسال به عنوان "اقتصاد مقاومتی ، تولید و اشتغال "، گفت: این مقوله یکی از نیازهای قطعی و از جمله چالش های اصلی کشور است.

وی افزود: تاثیرپذیری و تاثیرگذاری سازمان در این مقوله مشخص و قابل بحث است.

سال 95 سال دشواری بود و تحریم های ظالمانه و عدم تعهد به برجام مشکلاتی بر سر راه مشارکت و سرمایه گذاری های خارجی و پارامترهای اقتصادی گذاشته بود.

این سازمان نیز وابسته به فضای کسب و کار است اما در هرحال تعهدات کامل ایفا شد.

وی با بیان اینکه در سال 95 در سازمان تامین اجتماعی بیش از 65 هزار میلیارد تومان تجهیز منابع برای عمل به تعهدات صورت گرفت که بخش عمده آن از محل حق بیمه های دریافتی بود، گفت: از این میزان 52هزار و 500 میلیارد تومان منابع از طریق وصول حق بیمه تامین شد.

این میزان چهار درصد بیش از بودجه ابلاغی سال 95 و 23 درصد بیش از بودجه سال 94 سازمان بود.

این در حالی است که کارگاههای تولیدی در شرایط رکود بودند.

نوربخش با اشاره به اینکه در ماه اسفند 8400 میلیارد تومان بابت تعهدات پرداخت کردیم، گفت: از این میزان 1440 میلیارد تومان عیدی دادیم که برابر بودجه یکسال سازمان بهزیستی است.

وی ادامه داد: 3500 میلیارد تومان بابت مستمری، 220 میلیارد تومان بابت بیمه بیکاری و 2000 میلیارد تومان بابت بدهی موسسات درمانی طرف قرارداد و مابقی برای سایر هزینه ها صرف شد.

وی با اشاره به نقش سازمان در پوشش ریسک های درمان و سالمندی گفت: پوشش این ریسک ها بدون اتکا به منابع نفت و مالیات انجام می شود و تامین اجتماعی خط مقدم اقتصاد کشور می تواند باشد.

مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی با بیان اینکه حذف دفترچه های بیمه یک کار ملی بود که سال گذشته انجام شد عنوان کرد: در زمینه ارتقاء خدمات درمانی در مراکز ملکی سازمان نیز گام های بزرگی برداشته شد.

نوربخش به تبیین جزییات برنامه بودجه سال جاری تامین اجتماعی گفت: یکی از اقدامات اساسی ما، تدوین برنامه پنج ساله بود که 150 پروژه عملیاتی در آن پیش بینی شده و امسال نیز وارد سال دوم اجرای برنامه راهبردی می شویم.

وی افزود: سازمان تامین اجتماعی در دولت تدبیر و امید از دوران سخت خود گذر کرده و اکنون در ریل صحیح و اصلی خود قرار گرفته است.

مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی با بیان اینکه نرخ افزایش مستمری ها در دولت نهم و دهم زیر نرخ تورم بود، عنوان کرد: تنها در سال 88 و در سال انتخابات، مستمری های سازمان بیش از نرخ تورم افزایش یافت که نشان دهنده نوع نگاه آن دولت به معیشت مردم است.

اما در دولت یازدهم مستمری ها هرساله بیش از نرخ تورم افزایش یافته است هرچند تا شرایط ایده آل فاصله زیادی داریم.

وی افزود: در سال گذشته 45 هزار میلیارد تومان مستمری پرداخت کرده ایم که این میزان بالا هم خود جای تامل دارد و ناشی از خساراتی است که در دولت قبل به سازمان وارد شد و بیشتر به لحاظ صدمات فنی بود و نه فسادهایی که رخ داد و پرونده آن هنوز مفتوح است.

یک میلیون مستمری بگیر به جمعیت مستمری بگیران به علت عدم رعایت ملاحظات بیمه ای و فنی اضافه شدند نوربخش ادامه داد: یکی از این صدمات و تعهدات تحمیلی این بود که 25 درصد جمعیت مستمری بگیران ما بازنشستگی سخت و زیان آور و به عبارتی پیش از موعد هستند و عدم تناسب سن و سابقه توازن ما را به هم زده است.

مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی افزود : در واقع یک میلیون مستمری بگیر به جمعیت مستمری بگیران به علت عدم رعایت ملاحظات بیمه ای و فنی اضافه شدند و دیگر نمی شود این ها را قطع کرد و طبیعتا بار مالی آن در سال های آتی به سازمان مضاعف تر خواهد بود.

بار مالی این تحمیل 800 میلیارد تومان در هرماه در سال 95 بود.

نوربخش با بیان اینکه در سال 95 به لحاظ تقنینی توفیقات خوبی داشتیم که باید از مجلس شورای اسلامی و مجمع تشخیص مصلحت نظام قدردانی کنیم، گفت: طرح هایی چون بازنشستگی 20 ساله زنان و رانندگان، قرار بود تصویب شود که بار مالی زیادی به ما تحمیل می کرد اما با تدبیر مجلس و مجمع، از آن جلوگیری شد.

وی ادامه داد : یکی دیگر از مصوبات خوب این بود که پرداخت بدهی های دولت به تامین اجتماعی در ماده 13 برنامه ششم گنجانده و دولت مکلف شد هرسال 10 درصد بدهی های خود را بپردازد.

مکانیسم های پرداخت هم دیده شد و در ماده 13 تاکید شده است که مجلس تعهدات بدون منبع برای سازمان ایجاد نکند که امر مبارکی خواهد بود.

مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی به تبیین اهمیت ایده کلی سیاست های رهبری نیز پرداخت و گفت: تصویب این سیاست ها نیز گام مهمی در تضمین فعالیت های سازمان تامین اجتماعی در سال های آینده است.

انتهای پیام
کلید واژه ها: تامین اجتماعی - سازمان تامین اجتماعی - مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی - اجتماعی - تامین - افزایش - مرخصی زایمان - افزایش حقوق - پیشنهاد - مستمری بگیران - مستمری - هیات دولت - زایمان - مدیرعامل - حقوق - بیمه - برنامه - حقوق مستمری بگیران - آینده - بودجه - نرخ تورم - حق بیمه - فضای کسب و کار - دستمزد - نوربخش - درصد - دولت - دفترچه - انتظار - هزینه ازدواج

آخرین اخبار سرویس:
لزوم ایجاد یک میلیون و 200 هزار فرصت شغلی در سال

پرینترهای سه بعدی «دسکتاپ متال» چاپ اجسام فلزی در دفاتر کاری را میسر می کنند [تماشا کنید]

سوغاتی های باکو از فرش تا ظروف مسی

تراکم مازاد و انتظارات متراکم به قلم مجتبی توسل

واردات 8.5 میلیاد دلار کالای قاچاق از چین در 9 ماهه اول 95

مطالبات غیرجاری در شبکه بانکی کاهش یافت

رییس کانون انجمن صنفی کارگران: نیاز امروز کارگران امنیت شغلی است

با انجام این کارها، ثروتمند میشوید!

بازهم تعطیلی یک کارخانه؟!

بفرمایید یک کوه طلای خالص! + عکس

رویای بنیانگذار تسلا: شبکه ای از خیابان های زیرزمینی در لس آنجلس

تنها با گردشگری میتوان ظرف4سال چندمیلیون فرصت شغلی ایجادنمود

10 هزار و 500 واحد تولیدی مازندران بسته رونق تولیددریافت می کنند

راهکاری برای باز شدن کلاف سردرگم کم آبی

نگفتم! نمی توانم! نمی شود!

افزایش قیمت چند خودروی داخلی

عجایب مهندسی؛ ده موتور برتر سال  2017

دستیابی انگلیس به انرژی پاک تا سال 2030

دخل روستاییان فارس از خرج شان پیشی گرفت/ افزایش 6 درصدی هزینه خانوار روستایی

دولت نگاه خاصی به اقتصاد مقاومتی دارد

بومی سازی سیستم های هوشمند صوت و تصویر خودرو

رسیدن به ظرفیت تولید یک میلیون خودرو در سال مدال افتخار نیست

سرمایه گذاری موسس گوگل در ساخت موتورهای پرنده

اصلاح حداقل سرمایه بانکها بزودی کلید می خورد

کشف91 تلفن گوشی همراه آیفون قاچاق

انتقال حسابهای دولتی به بانک مرکزی

سفارت انگلیس و دریافت ویزای این کشور

افزایش قیمت نان در برخی نانوای ها

تولید اولین قهوه شفاف جهان

میزان قاچاق کالا از 25 میلیارد دلار به 12 و نیم میلیارد دلار رسیده است

چراغ سبز اوپک به ایران درباره تمدید توافق کاهش تولید چراغ سبز اوپک به ایران درباره تمدید توافق کاهش تولید

10 هزار و 500 واحد تولیدی مازندران بسته رونق تولیددریافت می کنند

اشتغال 11 هزار کارگر در بافق

پکن و شانگهای؛ اسطوره تجارت و سیاحت!

مناظره های انتخاباتی؛ بازار ارز را نگران کرد

مشارکت خارجی ها در صنعت خودروسازی متحول می شود؟ /یک حلقه مفقوده

فعالیت قطار حومه ای بین شهری 85 درصد جمعیت استان یزد را پوشش می دهد

عربین بیزینس: شرکت اماراتی روتانا در ایران هتل می سازد/امضای قرارداد ساخت هتل در سه شهر

استخدام اپراتور CRM در هلدینگ بزرگ فست فود ایران

همکاری پژوهشگاه نیرو و گروه مپنا برای توسعه نیروگاهی

سری جدید ثبت نام سهام عدالت از چه زمانی آغاز می شود؟

آنفولانزای حاد پرندگان فروکش کرد

منشا توسعه «انحرافی» کلانشهر تهران

پایان پرده نشینی حساب های دولتی

یارانه نقدی: عوام گرایی یا عدالتخواهی؟

دولت برای توسعه صادرات سیاست گذاری کند نه دخالت

حسن روحانی افتخار "قرارگاه خاتم" را به نام خود و "برجام" ثبت کرد + نمودار پیشرفت پروژه

جزییات نرخ موثر اوراق بدهی

بیماری جنگل های زاگرس در اثر تغییرات اقلیمی

افزایش درآمد مایکروسافت از خدمات کلود و آفیس

سی نفر هستند که در اغلب فسادهای اقتصادی حضور دارند!/ بخش زیادی از پول ها را به خارج منتقل کرده اند/چندین تن از افراد سرشناس حامی آنان بوده اند!/ اکنون دیگر پولی وجود ندارد که بازگردانده شود

تغییر الگوی مشارکت خارجی خودروسازان

بررسی وضعیت گردشگری ایران/ ایران ارزانترین مقصد جهان

-کلاهبرداری 5 میلیارد تومانی از بانک ملی هشت ماه پیش انجام شده است

تعداد کاربران تاپ به یک میلیون نفر رسید

ایجاد دروازه مشترک الکترونیک ایران و روسیه

رونمایی از ابزار های تامین مالی خودروسازان

از «عوامل مانع افت شدید قیمت نفت» تا «کارخانه هایی که بالاخره باید راه بیفتد»

درپایان سال 97 طول خطوط مترو تهران به 300 کیلومتر افزایش می یابد

سوزوکی گرند ویتارا یا سانگ یانگ کوراندو جدید، شاسی بلندهای جمع و جور کارآمد بازار

پالایشگاه ستاره خلیج فارس، نماد تعامل و برادری است

از «عواملی که مانع افت شدید قیمت نفت است » تا «کارخانه هایی که بالاخره باید راه بیفتد»

توضیح بانک ملی درخصوص کلاهبرداری 5 میلیارد تومانی در کرج

پرداخت تسهیلات میلیاردی برای مشاغل خرد و کوچک در همدان

حساب های دولتی برای مقابله با مفاسد اقتصادی منتقل می شود

-بانک جهانی: چشم اندازی سبز برای بازارهای کالایی

بازدید سرزده مدیر عامل ایساکو از نمایندگی های استان گیلان

جشنواره فروش ایران خودرو به مناسبت اعیاد رجب و شعبان

عجایب مهندسی؛ ده موتور برتر سال  2017

از اجرای طرح رتبه بندی معلمان تا تعدیل نگاه امنیتی

نیروی کار عامل رشد و توسعه جامعه است

توپکرانی سه خط لوله زیردریایی اصلی صادراتی نفت خام پس از ربع قرن

اجرای طرح افزایش مستمری مشمولان تأمین اجتماعی از سال 96

فاز نخست پالایشگاه میعانات گازی ستاره خلیج فارس افتتاح شد

نیمی از حجم معاملات هفتگی در اختیار سه صنعت بورسی

رشد 29 واحدی شاخص بورس

احتمال بازگشت زودهنگام پدیده ال نینو

دستاوردهای عظیم میهن اسلامی حاصل تلاش و کوشش کارگران است

برای خرید آپارتمان های سه خوابه چقدر باید هزینه کرد+جدول قیمت

با معنا و مفهوم نام برخی از برندهای بسیار معروف جهان آشنا شوید

تمایل کشورهای عربی برای بهبود روابط با ایران

در حاشیه اجلاس بهاره انجام شد؛-مذاکرات هیئت بانک مرکزی با مقامات بانکی عضو صندوق بین المللی پول

خدمتی نو در مجتمع رفاهی(تالار-رستوران) حامی

ملاقات وزیر امور اقتصادی و دارایی کشورمان با وزیر اقتصاد تایلند

گزیده اخبار روزانه پایگاه خبری «عصر خودرو» (10 اردیبهشت 96)

همه چیز درباره استفاده از فویل آلومینیومی در پخت و پز

پاسخ به ابهامات بلندمرتبه سازی در پایتخت

BIOSTAR به فکر جیب شما است (SSD های G330)

افزایش حقوق حداقل بگیران تامین اجتماعی و صندوق بازنشستگی

جشنواره فروش محصولات ایران خودرو همزمان با اعیاد رجب و شعبان

وب سرویس باز باشگاه مشتریان بانک ایران زمین راه اندازی شد

پیش بینی جدید برای افزایش بهای خودرو

گزارش فارس از بازار مکاره دستکاری آمار و رانت ترس فیل دولت روحانی در خانه تاریک عدم شفافیت

فروش رنو در ایران دو برابر شد

یک هفته تا بزرگ ترین نمایشگاه قطعات و مجموعه های خودرو خاورمیانه

ایران به باشگاه جهانی صادرکنندگان بنزین می‎پیوندد

محصولات ایران خودرو وارد کردستان عراق می شود

توضیحات بانک ملی درباره کلاهبرداری 5 میلیاردی

سه دولت با اقتصاد لیبرالی

در پروژه افزایش مسیرهای پروازی یک وحدت مدیریت در ایران را به نمایش گذاشتیم

بانک کشاورزی: هر گونه معامله املاک فقط از طریق کمیسیون معاملات انجام می شود

موافقت دولت با افزایش مستمری مشمولان تأمین اجتماعی

تکلیف استان ها در تولید محتوای بومی فضای مجازی تعیین شد

شورای هماهنگی روابط عمومی بانک ها با حضور مدیران روابط عمومی سیستم بانکی برگزار شد

افزایش مستمری مشمولان تامین اجتماعی

افتتاح فاز اول پالایشگاه میعانات گازی ستاره خلیج فارس توسط دکتر روحانی/آغاز تولید مستمر بنزین از پالایشگاه ستاره خلیج فارس

تمرکز اپل بر روی تکنولوژی خودران اتومبیل ها

توسعه پایدار در کنار اقتصاد سبز ایجاد می شود

گزارش مالی مایکروسافت؛ رشد قدرتمند سرویس ابری و آفیس

در گفت و گو با دکتر ولی اله سیف رییس کل بانک مرکزی:-مبارزه با مفاسد اقتصادی و بسترسازی اقتصاد مقاومتی/انتقال حساب های دولتی

سقوط در رشد اقتصادی بریتانیا

مستمری مشمولان سازمان تامین اجتماعی افزایش می یابد

در راستای تقویت بخش غیرنفتی اقتصاد؛ حجم واردات به جمهوری آذربایجان 490 میلیون دلار کاهش یافت

کارکنان این هتل در ژاپن ربات هستند

آپارتمان در منطقه صادقیه چند است؟ +جدول

رییس انجمن ارگانیک در گفت وگو با فارس: پودر نظافت بوته هر گیاهی از جمله هندوانه را خشک می کند

تیتر امشب/ تکریم کارگری در کنار امنیت شغلی مهم است

چندگانگی مدل های قراردادی نیروی انسانی نفت را با معضل جدی مواجه می کند

شرایط فروش ویژه بهاره بدون بهره سدان پرمیوم DS

وزیر نیرو: در حال مذاکره برای صادرات برق به اروپا هستیم

شهر رویاهای اصفهان؛ رویای کودکان پایین شهر

افزایش ساعات شعب بانک شهر برای توزیع بن کارت های خرید کتاب

دلیل عدم اصلاح وضعیت مسکن نگاه سرمایه سالاری دولت است

-رشد بیش از 1400 واحدی دماسنج بورس در فروردین ماه

افتتاح پالایشگاه ستاره خلیج فارس سدی در برابر خام فروشی است

بازهم تعطیلی یک کارخانه دیگر

مذاکرات با هواپیماسازان بزرگ ادامه دارد/ آخرین وضعیت خرید امبرائر

میزان قاچاق کالا از 25 میلیارد دلار به 12 و نیم میلیارد دلار رسیده است

شماره 459 هفته نامه ایران خودرو منتشر شد

طرح جدید بانک مرکزی برای اصلاح سرمایه بانک ها

نیاز به 1400 کامیون برای حمل چغندر تولیدی خوزستان

رنگ خاص بدنه برای ولوو XC90 پاک ترین شاسی بلند جهان

کلیپ/ جنبش 96 درصدی مردم ایران

مستمری مشمولان سازمان تامین اجتماعی افزایش می یابد

گوجه فرنگی کیلویی چند؟+عکس

بهترین و بدترین رنگ برای اتاق ها

-قیمت انواع سکه و ارز در بازار روز یکشنبه

وداع با واردات بنزین با افتتاح کامل پالایشگاه ستاره خلیج فارس

توضیحات بانک ملی درباره کلاهبرداری 5 میلیاردی

کار انقلابی یعنی گذاشتن میانبر جلوی مردم و کارآفرین

فائو: دسترسی به آب در خاورمیانه تا 2050 با افت شدید 50 درصدی روبرو می شود

نباید به جامعه کارگری فقط به عنوان ابزار نگاه کرد/ وجود بیش از 243 هزار بیمه شده تامین اجتماعی در گلستان

-شاخص بورس به رشد 29 واحدی بسنده کرد

بانک های ایران آماده همکاری های گسترده با بانک های اروپایی هستند

سمند به سبد تولیدات ایران خودرو در اسکندریه اضافه شد

صدر؛ نماد توانمندی مهندسان ایرانی

شرکت صنایع خودرویی و ریلی آکیادویچ تحت پوشش بیمه کوثر

صرفه جویی در مصرف آب در ماشین لباسشویی

سخنگوی دولت اصلاحات: روحانی بیش از هر دولتی با فساد مبارزه کرده است/فرصتی برای اشتباه نیست

فارس گزارش می دهد آماردهی غلط دولت برای پاک کردن صورت مساله قاچاق/ واردات 8.5 میلیاد دلار کالای قاچاق از چین در 9 ماهه اول 95+سند

بام بانک ملی ایران یک میلیونی شد/جایزه یک میلیون تومانی برنده خود را شناخت

ربیعی: حداقل حقوق مستمری بگیران یک میلیون و 100 هزار تومان شد

ایران با تکمیل پالایشگاه ستاره خلیج فارس صادرکننده بنزین می‎شود

جامعه کار و تلاش در دوران تحریم ها سنگر تولید را حفظ کردند

صادرات بیش از 110 میلیون لیتر گازوییل از میاندوآب به عراق

تبریک به دستانی که تمدن آفریدند

ایرانسل تعرفه مصرف آزاد اینترنت داخلی را به نصف کاهش داد

عوامل تاثیرگذار بر قیمت نفت در ماه می/ قیمت نفت منفجر می شود؟

آسیب های خصوصی سازی در اقتصاد ایران

آمادگی اتحادیه اروپا برای شراکت در انرژی های نو ایران

صادرات 780 میلیون بشکه نفت از پایانه خارگ/ نوسازی ناوگان دریایی در پایانه های نفتی

قیمت مسکن در محدوده طالقانی

انحصار نسل سوم اینترنت شکسته شد

سرکنسول ایران در جمهوری خودمختار نخجوان خبر داد: استقبال اتباع آذری از کالاهای ایرانی

حجم معاملات هفتگی در اختیار سه صنعت بورسی

درآمد 200 میلیون دلاری ساندر پیچای در سال 2016 از گوگل

صورت های مالی 12 ماهه سغرب منتشر شد

رییسی: وام ازدواج را به 20 میلیون تومان افزایش می دهیم/ به جوان می گوییم ازدواج کن می گوید کو کار؟/ هر سال یک میلیون شغل ایجاد می کنیم/ برنامه هایم اصلا آرمانی نیست

طرز تهیه شله زرد قالبی مجلسی

تویوتا CHR با موتور هیبریدی مجوز واردات گرفت

فعالیت قطار حومه ای بین شهری 85 درصد جمعیت استان یزد را پوشش می دهد

برای اولین بار، نماد اعتماد گردشگری به یک شرکت این حوزه اعطا شد

تازه ترین قیمت ها از بازار طلا و ارز

بازار مسکن نیازمند یک شوک است/ تسهیلات 80 میلیونی موثر نبوده است

باشگاه مشتریان بانک ایران زمین راه اندازی شد

-مبادلات 2.5 میلیارد یورویی بانک ایران و اروپا پس از اتصال به سوییفت

تحویل کل پکیج طراحی، نگهدای، تعمیرات و بهره برداری رویه جاده ها به پیمانکار

استخدام کارشناس تست پانل و ارزیابی حسی در ساوه

نخستین پیش بینی شاوان در سال 96

قیمت ارز و سکه، یکشنبه 10 اردیبهشت

ساعت کار شعب بانک ملی ایران تا پایان سال و ایام نوروز

چین؛ قدرت نوظهور صنعت خودرو جهان

آمریکا نمی تواند فعالیت های نفتی ما را متوقف کند

قیمت خودروهای چینی صفر در بازار+جدول

دیدار فرماندهان نیروی انتظامی و پلیس راهور تهران بزرگ از ایران خودرو دیزل

حذف سوخت تولیدی پتروشیمی ها شرایط کیفی هوا را بهبود بخشید

استخدام دکوراتور،مشاور فروش و خدماتی در مشهد

عرضه 40 هزارتن گوشت سفید و قرمز در ماه رمضان

اخذ مالیات از خانه های خالی

موانع گسترش تجاری ایران و ترکیه

جشنواره "بهار در زمستان" پایانه های فروشگاهی بانک مسکن

آمازون قابلیت های تازه ای را برای شباهت هرچه بیشتر گفتار الکسا به انسان معرفی کرد

چگونه به دعاوی چک رسیدگی می شود؟

موافقت با افزایش مستمری مشمولان تامین اجتماعی

سال 2016، سال مرگ کیا سراتو کوپه

استخدام 2 ردیف شغلی در شرکت ماگنولیا در ساوه

چندگانگی مدل های قراردادی نیروهای انسانی نفت را با معضل جدی مواجه می کند

معافیت مالیاتی سرمایه گذاران بخش خصوصی انرژی های تجدیدپذیر

نحوه ثبت مشاغل در سامانه 118

2900 نفر اوراق تسهیلات مسکن از فرابورس خریدند

افزایش مرخصی زایمان از 6 به 9 ماه در انتظاررای دیوان عدالت و تامین منابع

افزایش مرخصی زایمان از 6 به 9 ماه در انتظاررای دیوان عدالت و تامین منابع