مطالب مرتبط:
محسن رضایی: زمان تبلیعات حداقل باید به 6 ماه افزایش یابد
نرخ افزایش مستمری ها در دولت قبل زیر نرخ تورم بود/ تامین اجتماعی از دوران سخت خود گذر کرد
دولت تدبیر و امید به گسترش عدالت، کاهش فقر، افزایش سطح رفاه مردم هم توجه کرد
ربیعی تاکید کرد؛باید کارآمدی تامین اجتماعی را افزایش دهیم
طرح بلند پروازنه هند برای تامین انرژی از کره ماه
5 + 1
یارانه ها
مسکن مهر
قیمت جهانی طلا
قیمت روز طلا و ارز
قیمت جهانی نفت
اخبار نرخ ارز
قیمت طلا
قیمت سکه
آب و هوا
بازار کار
افغانستان
تاجیکستان
استانها
ویدئو های ورزشی
طنز و کاریکاتور
بازار آتی سکه
جمعه، 1 اردیبهشت 1396 ساعت 16:102017-04-21اقتصادي

افزایش مرخصی زایمان از 6 به 9 ماه در انتظاررای دیوان عدالت و تامین منابع


مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی با بیان اینکه میزان مستمری برای ثبت حداقل حقوق و دستمزد همانطور که قبلا اعلام شده بود 14.

5 درصد در سال جاری افزایش می یابد، - گفت: پیشنهاد سازمان تامین اجتماعی برای افزایش حقوق سایر سطوح مستمری بگیران تا هفته آینده به هیات دولت ارائه می شود.

به گزارش سایت قطره و به نقل ازایسنا، سیدتقی نوربخش در حاشیه همایش سراسری مدیران سازمان تامین اجتماعی، با اشاره به تصویب بودجه این سازمان در سال 96 در هیات امنای تامین اجتماعی، گفت: بودجه سازمان در سال جاری 85 هزار میلیارد تومان است که محور اصلی آن تولید و اشتغال خواهد بود.

در این بودجه راهکارهایی برای رونق فضای کسب و کار و ایفای تعهدات دیده شده است.

وی افزود: برنامه امسال سازمان تامین اجتماعی بر پایه برنامه راهبردی پنج ساله ما تدوین شده است و برای سال جاری، 150 پروژه عملیاتی در آن دیده شده که 40 مورد آن در اولویت قرار دارد و در شش ماهه اول سال به سرانجام می رسد.

ارائه پیشنهاد افزایش حقوق سایر سطوح مستمری بگیران تا هفته آینده به هیات دولت مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی درباره کاهش مراجعات حضوری به شعب تامین اجتماعی، گفت: ما در سال 95 با اینترنتی کردن لیست پرداخت حق بیمه، ماهانه سه میلیون بار کاهش مراجعه به شعب داشتیم و مدتی است که نیازی به حضور افراد برای پرداخت لیست حق بیمه نیست اما برای تعهدات کوتاه مدت چون هزینه ازدواج و کفن و دفن نیاز است که بیمه شده به صورت حضوری مراجعه کند.

تا پایان امسال هفت پروژه در رابطه با ارائه خدمات غیرحضوری اجرایی می شود.

نوربخش درباره اعمال افزایش حقوق مستمری بگیران این سازمان، گفت: تامین اجتماعی در چهار سال اخیر مستمری هایش را بیش از نرخ تورم افزایش داد.

برای سال 96 هم حداقل حقوق و دستمزد 14.

5 رشد پیدا کرد.

برای سایر سطوح طبق ماده 96 تامین اجتماعی باید پیشنهاد خود را به هیات دولت بدهیم که این پیشنهاد هفته آینده مطرح و تصویب خواهد شد.

برای سایر سطوح هم پیشنهاد ما بیش از نرخ تورم خواهد بود.

امسال برای شاغلین افزایش حقوق 12 درصد بود که پیشنهاد ما برای سایر سطوح بالای 12 درصد است.

افزایش مدت مرخصی زایمان از 6 به 9 ماه در انتظار رای دیوان وی درباره اجرای طرح مرخصی زایمان، گفت: افزایش مدت مرخصی زایمان از شش ماه به 9 ماه در قانون آمده و منتظر رای دیوان است که منابع تامین و اجرا شود.

البته برنامه ای داریم که در سال 96 مساعدت هایی در این زمینه در صورت امکان داشته باشیم.

مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی درباره روند حذف دفترچه های بیمه نیز اظهار کرد: دفترچه های بیمه اسفند سال گذشته در مراکز ملکی سازمان تامین اجتماعی به صورت کامل حذف شد و مزیت های خوبی دارد به عنوان مثال کنترل استحقاق درمان به صورت قطعی انجام می شود.

قبلا شاهد بودیم دفترچه هایی تا سه سال اعتبار زده می شد اما فرد بیمه اش قطع شده بود.

اکنون دیگر بیمه شده باید به صورت حضوری مراجعه کند و کد ملی اش را ارائه دهد و نمی تواند حتی با دفترچه فرد دیگری مراجعه نماید.

همچنین نسخه نویسی الکترونیک تداخلات دارویی را شناسایی می کند.

در واقع حذف دفترچه های بیمه گام مهمی در جهت ارتقای کیفیت خدمات و کنترل مصارف است.

وی درباره اینکه حذف دفترچه های تامین اجتماعی در سایر مراکز درمانی چه زمانی انجام خواهد شد، گفت: حذف دفترچه در سایر مراکز نیازمند تعامل و همکاری های بین بخشی با بخش خصوصی و مراکز دولتی است البته به یقین می توان گفت مشکل فنی در این خصوص وجود ندارد و اگر تعاملات بین بخشی به خوبی صورت پذیرد به لحاظ فنی می توان سه ماهه دفترچه های بیمه را حذف کرد.

نوربخش با اشاره به اینکه در بودجه سال 96 حدود 20 هزار میلیارد تومان برای بخش درمان تخصیص داده ایم، گفت: قطعا پشتیبان طرح تحول هستیم و قطعا با اصلاحاتی که وزارت بهداشت و وزارت کار در نظر دارند بر مدیریت بهتر مصارف تاکید داریم.

اجرای طرح بازرسی الکترونیک از خرداد مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی از اجرای طرح بازرسی الکترونیک از خرداد ماه خبر داد و گفت: بازرسی الکترونیک در کل کشور مبتنی بر GPS و با مکانیزم دیجیتالیزه انجام خواهد شد و جلوی بسیاری از مراجعات مکرر را می گیرد.

وی درباره برنامه های این سازمان برای روز کارگر، اظهار کرد: 11 اردیبهشت ماه روز کارگر است.

در این ایام دو بیمارستان در ایلام و اهواز با کیفیت برند میلاد افتتاح خواهد شد و این بیمارستان ها تحت پوشش هلدینگ بیمارستانی تامین اجتماعی هستند.

پروژه های دیگری نیز در این ایام کلید می خورند.

نرخ افزایش مستمری ها در دولت قبل زیر نرخ تورم بود تامین اجتماعی از دوران سخت خود گذر کرد مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی با بیان اینکه نرخ افزایش مستمری ها در دولت نهم و دهم زیر نرخ تورم بوده است عنوان کرد: تنها در سال 88 و در سال انتخابات، مستمری های سازمان بیش از نرخ تورم افزایش یافت که نشان دهنده نوع نگاه آن دولت به معیشت مردم است.

اما در دولت یازدهم مستمری ها هرساله بیش از نرخ تورم افزایش یافته است هرچند تا شرایط ایده آل فاصله زیادی داریم.

به گزارش سایت قطره و به نقل ازایسنا، نوربخش با اشاره به نامگذاری امسال به عنوان "اقتصاد مقاومتی ، تولید و اشتغال "، گفت: این مقوله یکی از نیازهای قطعی و از جمله چالش های اصلی کشور است.

وی افزود: تاثیرپذیری و تاثیرگذاری سازمان در این مقوله مشخص و قابل بحث است.

سال 95 سال دشواری بود و تحریم های ظالمانه و عدم تعهد به برجام مشکلاتی بر سر راه مشارکت و سرمایه گذاری های خارجی و پارامترهای اقتصادی گذاشته بود.

این سازمان نیز وابسته به فضای کسب و کار است اما در هرحال تعهدات کامل ایفا شد.

وی با بیان اینکه در سال 95 در سازمان تامین اجتماعی بیش از 65 هزار میلیارد تومان تجهیز منابع برای عمل به تعهدات صورت گرفت که بخش عمده آن از محل حق بیمه های دریافتی بود، گفت: از این میزان 52هزار و 500 میلیارد تومان منابع از طریق وصول حق بیمه تامین شد.

این میزان چهار درصد بیش از بودجه ابلاغی سال 95 و 23 درصد بیش از بودجه سال 94 سازمان بود.

این در حالی است که کارگاههای تولیدی در شرایط رکود بودند.

نوربخش با اشاره به اینکه در ماه اسفند 8400 میلیارد تومان بابت تعهدات پرداخت کردیم، گفت: از این میزان 1440 میلیارد تومان عیدی دادیم که برابر بودجه یکسال سازمان بهزیستی است.

وی ادامه داد: 3500 میلیارد تومان بابت مستمری، 220 میلیارد تومان بابت بیمه بیکاری و 2000 میلیارد تومان بابت بدهی موسسات درمانی طرف قرارداد و مابقی برای سایر هزینه ها صرف شد.

وی با اشاره به نقش سازمان در پوشش ریسک های درمان و سالمندی گفت: پوشش این ریسک ها بدون اتکا به منابع نفت و مالیات انجام می شود و تامین اجتماعی خط مقدم اقتصاد کشور می تواند باشد.

مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی با بیان اینکه حذف دفترچه های بیمه یک کار ملی بود که سال گذشته انجام شد عنوان کرد: در زمینه ارتقاء خدمات درمانی در مراکز ملکی سازمان نیز گام های بزرگی برداشته شد.

نوربخش به تبیین جزییات برنامه بودجه سال جاری تامین اجتماعی گفت: یکی از اقدامات اساسی ما، تدوین برنامه پنج ساله بود که 150 پروژه عملیاتی در آن پیش بینی شده و امسال نیز وارد سال دوم اجرای برنامه راهبردی می شویم.

وی افزود: سازمان تامین اجتماعی در دولت تدبیر و امید از دوران سخت خود گذر کرده و اکنون در ریل صحیح و اصلی خود قرار گرفته است.

مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی با بیان اینکه نرخ افزایش مستمری ها در دولت نهم و دهم زیر نرخ تورم بود، عنوان کرد: تنها در سال 88 و در سال انتخابات، مستمری های سازمان بیش از نرخ تورم افزایش یافت که نشان دهنده نوع نگاه آن دولت به معیشت مردم است.

اما در دولت یازدهم مستمری ها هرساله بیش از نرخ تورم افزایش یافته است هرچند تا شرایط ایده آل فاصله زیادی داریم.

وی افزود: در سال گذشته 45 هزار میلیارد تومان مستمری پرداخت کرده ایم که این میزان بالا هم خود جای تامل دارد و ناشی از خساراتی است که در دولت قبل به سازمان وارد شد و بیشتر به لحاظ صدمات فنی بود و نه فسادهایی که رخ داد و پرونده آن هنوز مفتوح است.

یک میلیون مستمری بگیر به جمعیت مستمری بگیران به علت عدم رعایت ملاحظات بیمه ای و فنی اضافه شدند نوربخش ادامه داد: یکی از این صدمات و تعهدات تحمیلی این بود که 25 درصد جمعیت مستمری بگیران ما بازنشستگی سخت و زیان آور و به عبارتی پیش از موعد هستند و عدم تناسب سن و سابقه توازن ما را به هم زده است.

مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی افزود : در واقع یک میلیون مستمری بگیر به جمعیت مستمری بگیران به علت عدم رعایت ملاحظات بیمه ای و فنی اضافه شدند و دیگر نمی شود این ها را قطع کرد و طبیعتا بار مالی آن در سال های آتی به سازمان مضاعف تر خواهد بود.

بار مالی این تحمیل 800 میلیارد تومان در هرماه در سال 95 بود.

نوربخش با بیان اینکه در سال 95 به لحاظ تقنینی توفیقات خوبی داشتیم که باید از مجلس شورای اسلامی و مجمع تشخیص مصلحت نظام قدردانی کنیم، گفت: طرح هایی چون بازنشستگی 20 ساله زنان و رانندگان، قرار بود تصویب شود که بار مالی زیادی به ما تحمیل می کرد اما با تدبیر مجلس و مجمع، از آن جلوگیری شد.

وی ادامه داد : یکی دیگر از مصوبات خوب این بود که پرداخت بدهی های دولت به تامین اجتماعی در ماده 13 برنامه ششم گنجانده و دولت مکلف شد هرسال 10 درصد بدهی های خود را بپردازد.

مکانیسم های پرداخت هم دیده شد و در ماده 13 تاکید شده است که مجلس تعهدات بدون منبع برای سازمان ایجاد نکند که امر مبارکی خواهد بود.

مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی به تبیین اهمیت ایده کلی سیاست های رهبری نیز پرداخت و گفت: تصویب این سیاست ها نیز گام مهمی در تضمین فعالیت های سازمان تامین اجتماعی در سال های آینده است.

انتهای پیام
کلید واژه ها: تامین اجتماعی - سازمان تامین اجتماعی - مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی - اجتماعی - تامین - افزایش - مرخصی زایمان - افزایش حقوق - پیشنهاد - مستمری بگیران - مستمری - هیات دولت - زایمان - مدیرعامل - حقوق - بیمه - برنامه - حقوق مستمری بگیران - آینده - بودجه - نرخ تورم - حق بیمه - فضای کسب و کار - دستمزد - نوربخش - درصد - دولت - دفترچه - انتظار - هزینه ازدواج

آخرین اخبار سرویس:
در حال تجزیه صنعت خودروسازی کشور هستیم

هزینه سفر تابستانی به باکو+جدول

استخدام کارشناس فروش نرم افزار،باحقوق ثابت،بیمه در تهران

کارتون روز: چرا ماسه ها رو میریزی تو گندم ها!

برگزاری کارگاه مناقصه میدان آزادگان در تهران

موج غیر استاندارد بودن آب های بسته بندی

استخدام Digital Marketing Specialist درشرکت آترین فرازان آوین

اشتغال 378نفر در 40واحد تولیدی سرپل ذهاب

ثروتمند ترین زن جهان

پیگیری های بی فرجام برای راه اندازی شهرک سوغات در بجنورد

عضو اتاق اصناف: هدف از برگزاری نمایشگاه مبلمان حمایت از تولید داخل است

اهدای 108 هزار نسخه کتاب به کتابخانه های عمومی استان سمنان

استخدام نقاش ماهر چوب بصورت تمام وقت در تهران

استخدام چهار ردیف شغلی در شرکت تولیدی مات

وزیر کشور فاز 2 خط یک قطار شهری شیراز را افتتاح کرد/ سفارش خرید 2000 واگن برای متروی کلان شهرها

توقف پرداخت وام به کارکنان دو بانک از منابع قرض الحسنه

نخستین تیزر تبلیغاتی هوآوی میت 10 با تمرکز بر دوربین منتشر شد [تماشا کنید]

با رشد 297 واحدی شاخص کل "بورس "جان دوباره گرفت

سهم زنان در مدیریت کشور باید به 30 درصد برسد

فروش آواکادو به صورت آنلاین توسط سارقان نیوزلندی

سپرده های یک موسسه دست دلالان افتاد +سند

سکه طرح جدید یک میلیون و 217 هزارتومان/ دلار ثابت ماند

پرداخت 540 میلیارد ریال تسهیلات بانک صادرات در استان اردبیل

برگزاری کارگاه آموزشی سلامت کشاورزان در شهرستان کارون

فرصت های که در تجارت از دست دادیم

کارگاه مناقصه میدان آزادگان در تهران برگزار می شود

استخدام پذیرشگر تعمیرگاه خودرو در شرکت نگین خودرو در تهران

بهره مندی 4000 خانوار روستایی استان اردبیل از نعمت گاز طبیعی

روسیه وارث بدهی 2 میلیارد یورویی اسار اویل هند به ایران شد

افزایش درآمدهای ارزی بخش کشاورزی با عرضه پسته

افزایش ظرفیت کمپ گردشگری منطقه آزاد ارس در خداآفرین

بررسی صورت های مالی نشان داد توقف پرداخت وام به کارکنان دو بانک از منابع قرض الحسنه/ اعطای وام ازدواج 100درصد افزایش یافت

رشد بورس تهران به لیدری فلزی ها

اندونزی 1.14 میلیارد دلار جنگنده روسی خریداری می کند

دبیرکل یونسکو در ایران:ایران باید در قانون گذاری جهانی نقش داشته باشد

قیمت نفت افزایش یافت

کشف دو کانتینر کالای قاچاق در بوشهر

عبور نرخ رسمی دلار از مرز 3300 تومان

نرخ انواع یخچال و فریزر +جدول

اختصاص 2 هزار میلیارد تومان تسهیلات به کشاورزان / 4هزار میلیارد تومان از مطالبات گندوم کاران پرداخت نشده است

توسعه ظرفیت های تولید و کارآفرینی، اقتصاد مقاومتی را تحقق می سازد

بازگشت دوباره برق به دایره خاموشی

استخدام برنامه نویس اندروید و PHPدر یک شرکت معتبر-مشهد

اختصاص تسهیلات 2000 میلیاردی از صندوق توسعه به کشاورزی

اجرای طرح روستای بدون بیکار در هرمزگان

اجرای طرح الگوی کشت در پارسیان

بهره برداری از 18 طرح عمرانی در بشاگرد

تیک آف با جگوار مدل E

حرکت خلاف جهت خودرویی ها با شاخص کل

ایسوس مانیتور گیمینگ خمیده جدیدی را از خانواده ROG Strix معرفی کرد

استخدام کمک آشپز در هتل بلوط

لغو محدودیت زمانی وام جعاله 20 میلیون تومانی/امکان اخذ بدون اوراق تسهیلات

استخدام حسابدار جهت یک کارخانه مواد شوینده در اشتهارد

اعطای نمایندگی شرکت بیمه پاسارگاد دراصفهان

موج غیر استاندارد بودن آب های بسته بندی/ استاندارد جعلی به آب – آکوا آلتورا

استخدام کارشناس خرید و تامین کالا در یک شرکت معتبر در تهران

15 چهره مشهوری که جایی برای خواب نداشتند/عکس

بانک شهر ؛همراه و همگام در انجام پروژ ه های دانش بنیان

سپرده های یک موسسه دست دلالان افتاد +سند

استخدام کارشناس فروش حضوری،باروابط عمومی قوی در تهران

آب معدنی «به آب» و «آکوا آلتورا» مصرف نکنید!

افزایش خدمات بانک شهر در پیشخوان های شهرنت

بهره برداری از فاز اول پرورش ماهیان خاویاری در پلدختر

صادرات روزانه 50 تن پیاز از میدان میوه و تره بار بجنورد به سایر استان ها

استخدام حسابدار خانم با سابقه در شرکت امن آفرین زیگورات

مرسدس بنز به دنبال تولید ابر خودروی جهان است

موج غیر استاندارد بودن آب های بسته بندی/ استاندارد جعلی "به آب – آکوا آلتورا"

20 بانک در صف انتظار برگزاری مجامع

برنامه ریزی برای افتتاح 486 طرح در استان سمنان در هفته دولت

سود مشمولانی که شماره شبا نداده اند محفوظ است

نرخ طلا و ارز در بازار آزاداعلام شد/ قیمت طلا صعودی شد+ جدول

کاهش تعداد زندانیان بی سواد تهرانی به 41 نفر

75 روستای خراسان شمالی از گاز طبیعی بهره مند می شوند

بهره گیری ازنیروی جوان برای جهش اقتصادی دربرنامه ششم توسعه

چگونگی ویرایش شماره شبا سهام عدالت

لزوم ورود شماره شبای بانکی برای دریافت سود سهام عدالت

بهره برداری از سد آبسرده در 3 سال آینده

تغییر در ساعات کاری دستگاه های اجرایی هرمزگان

پرداخت کلیه مطالبات سال 95 داروخانه ها تا هفته آینده/بدهی1800 میلیاردی مراکز وزارت بهداشت

خانه ایرانی- صنایع دستی ایرانی شعار بیست و هشتمین نمایشگاه ملی صنایع دستی است

194 طرح کشاورزی در استان قزوین به مناسبت هفته دولت افتتاح می شود

بانک شهر ؛همراه و همگام در انجام پروژ ه های دانش بنیان

استخدام برشکار و مونتاژ کار جهت کارگاه MDF در البرز

خطر وجود مواد شیمیایی سمی در پوشاک تاناکورا

9 ترفند ساده برای حجیم تر نشان دادن موی سر

برگزاری بیست و هشتمین نمایشگاه ملی صنایع دستی به مدت 7 روز

نیازمندی های استخدامی تهران 30 مرداد 96

«دلار جنایتکار» عامل تورم سه رقمی ونزوئلا است

پرونده مسکن مهر قم تا پایان امسال بسته می شود

خودروسازان از جریمه "پرمصرفی" معاف می شوند!؟

تولید 22 میلیون تن محصول باغبانی در سال96

نوربخش خبرداد: پرداخت کلیه مطالبات سال 95 داروخانه ها تا هفته آینده

رول گوشت چرخ کرده

آیا پس از فاز 11 توسعه لایه نفتی پارس جنوبی هم به توتال فرانسه می رسد

رابطه جنسی برای تخلیه خشم و عصبانیت!

ایسوس مانیتور گیمینگ خمیده جدیدی را از خانواده ROG Strix معرفی کرد

آغاز برداشت فندق از 2000 هکتار از باغات شهرستان قزوین

استخدام مترجم دورکار،سردبیر،عکاس در فروشگاه اینترنتی پلازا

حضور گروه سایپا در دومین نمایشگاه خودرو و قطعات یدکی منطقه آزاد انزلی

توسعه فعالیت های هلال احمر در استان گیلان نیازمند یاری نیکوکاران است + فیلم

34 پروژه در شهرستان کوهرنگ کلنگ زنی و افتتاح می شود

سرمایه بانک سپه 47 درصد افزایش یافت

اجرای 75 پروژه گازرسانی در خراسان شمالی

پرداخت 50 درصد مطالبات به گندمگاران استان زنجان

برداشت برنج در شالیزارهای گیلان

استخدام رییس دفتر خانم در یک گروه صنعتی معتبر در رشت

موافقت وزیر بهداشت با تخصیص اعتبار 5 میلیاردی جهت بیمارستان ساوه

شاخص 297 واحد رشد کرد/ آیفکس صعودی شد

مکانیزم تسویه معاملات ارزی نفت خام در بازار سرمایه مهیا شد

میانگین سنی جمعیت ایران افزایش یافت

حمایت دولت از شهرداری ها برای تامین واگن مترو

اعلام جزییات افتتاح 5 محور منتهی به شمال کشور

13.6 میلیارد ریال کالای قاچاق در بندرلنگه کشف شد

600 میلیارد ریال برای ایجاد اشتغال مددجویان کمیته امداد بوشهر پرداخت می شود

چهارمحال و بختیاری؛ استان هدف در اجرای فاز دوم پروژه جایکا

افزایش چشمگیر میزان صادرات نفت ایران

سپرده های موسسه ای در دست دلالان افتاد

استخدام نصاب دوربین مداربسته با مزایا در شرکت اسکیونک

فارس از آن سوی تالار شیشه ای گزارش می دهد رشد 297 واحدی شاخص کل بورس/ بازار سهام جان گرفت

پرداخت تسهیلات اشتغالزایی

پیشرفت 41 درصدی پروژه های مثلث توسعه اقتصادی در کرمان

رتبه نخست استان مرکزی در شاخص واگذاری زمین برای سرمایه گذاری

استخدام کارمند اداری آقا در یک شرکت تولید مبلمان

نوسان 56 تومانی دلار در یک ماه/150تومان فاصله تا رکورد احمدی نژاد

هجوم خریداران به آپارتمان های زیر 400 میلیون تومان + جدول

نیلوفر آبی رکن کلا؛ ظرفیت ناشناخته سیمرغ/ «او باکله» پسته ای که در شمال کشت می شود

اچ پی لپ تاپ گیمینگ Omen X را با قابلیت ارتقاء سخت افزار و اورکلاک معرفی کرد

قیمت سهم نباید تا یکسال زیر قیمت عرضه اولیه بیاید

آخرین نوسانات بازار سکه و ارز در 31 مرداد 96

مسکن مهر تهران کی تکمیل می شود؟

رتبه بندی 35 بانک کشور بر اساس شاخص سود سرانه شعب

"به آب و آکوا آلتورا" غیر استاندارد است

استخدام کارگر مکانیک ماهر فنی برای نصب و دمونتاژ تجهیزات

استخدام اپراتور دستگاه CNC و پانچ ورق آشنا به نرم افزار solid

استخدام تکنسین برق جهت کار در شرکت معتبر در تهران

شفاف سازی وزارت کشور در مورد اخبار مربوط به تعهدات دولت در باره مترو

استخدام تعدادی تکنسین یا مهندس الکترونیک در تهران

«مبانی آموزشی و پرورش فنی و حرفه ای» منتشر شد

طلسم عرضه نفت خام شکسته می شود

طرح تعیین تکلیف استخدام معلمان حق التدریس باید در دستور قرار می گرفت

شرایط پیش فروش جدید محصولات ایران خودرو اعلام شد

رییس اتاق بازرگانی تبریز: سفیر آلمان مشکلات اخذ ویزا را پیگیری کند/ 70 درصد تکنولوژی های واحدهای تولیدی استان مربوط به آلمان است

عرضه بلوک 5.5 میلیارد سهمی ذوب

کاشت گونه های تاغ و آتریپلکس در آزاد راه جنوب غرب تهران

جدیدترین علت تاخیر افتتاح آزاد راه تهران–شمال از زبان سعیدی کیا

بورس انرژی میزبان عرضه ای جدید

بحث موازی کاری در تنظیم بازار مطرح نیست

عرضه نوشت افزار هایی با رنگ و بوی بیگانه در آستانه بازگشایی مدارس/ لزوم معرفی شهدا و مفاخر کشورمان به دانش آموزان+عکس

پتانسیل بسیار خوبی در معادن مازندران وجود دارد اخطار به معادن و کارگاه های نا ایمن

جدیدترین علت تاخیر افتتاح آزاد راه تهران–شمال از زبان سعیدی کیا

بهره برداری از طرح های بهداشتی در اصفهان

مصوبه ساماندهی ته لنجی، تلاشی برای بهبود معیشت ساحل نشینان

نوربخش: 36 طرح بیمه ای و درمانی در هفته دولت به بهره برداری می رسد

اشتغالزایی برنامه ششم به هم افزایی همه بخش ها با دولت دوازدهم نیاز دارد

نخستین بازارچه دائمی صنایع دستی در پارک اسکان یاسوج راه اندازی می شود

42 طرح و پروژه عمرانی در هفته دولت در بهاباد به بهره برداری می رسد

اولین روز کاری زنگنه در دولت دوازدهم +عکس

زمان قطعی اتمام پروژه مسکن مهر

نرخ کرایه وسایل نقلیه عمومی در خرم آباد 15 تا 20 درصد افزایش می یابد

وزیر نفت اعلام کرد: فرایند مناقصه میدان آزادگان 8 ماه زمان می برد

قیمت گذاری کالا قیمت ها را پایین آورد

486 پروژه در استان سمنان به بهره برداری می رسد/ رونق اقتصادی در پیش روی استان

فروش فوری پژو 207 کلید خورد

استخدام مدیر مجرب آقا جهت کار در شرکت  تهران

بلومبرگ: لیست قراردادهای میلیارد دلاری ایران برای مقاومت در برابر فشارهای ترامپ

استخدام سوپروایزر و مدیر فروش جهت شرکت دارویی

استخدام حسابدار خانم مسلط به نرم افزار مالیران در خوزستان

استخدام مجموعه فنی مهندسی مایا در تهران

سپرده های یک موسسه اعتباری دست دلالان افتاد

افتتاح 14 طرح بهداشتی، درمانی هفته دولت امسال در لرستان

تحولات جمعیتی بازار کار در آغاز دولت جدید/66میلیون نفر در سن کار

کارگاه مناقصه میدان آزادگان در تهران برگزار می شود

مسکن مهر تهران کی تکمیل می شود؟

آبرسانی 170 روستای لرستان در سال جاری

اعلام جزییات افتتاح 5 محور منتهی به شمال کشور/ تکمیل اولین محور بزرگراهی تهران- مازندران تا پایان سال/ اتمام علمیات تعریض محور هزار تا دوسال آینده

افزایش بهای نفت در بازار آسیا

گران ترین تاکسی های دنیا

بیست و هشتمین نمایشگاه ملی صنایع دستی از فردا آغاز به کار می کند

سپرده های یک موسسه دست دلالان افتاد!

استخدام خانم جهت نظافت اتاق ها در یک هتل

استخدام چهار رده شغلی در شرکت درخشان نوین

استخدام کارگر ساده آقا در تولیدی پوشاک

پیش بینی ارائه 4.5 میلیون ساعت آموزش مهارتی در سال 96

استخدام چهار رده شغلی در کارخانه فرآورده های لبنی و پنیر پیتزا

کشت ذرت برای اولین بار در حمیدیه

پوند انگلیس به کمترین میزان 6 هفته گذشته رسید

آیا برجام می تواند از شر ترامپ در امان بماند؟

ایران به چه کشورهایی برق صادر می کند؟

پرداخت بدهی 2 میلیارد یورویی شرکت هندی به ایران توسط "روس نفت"

توسعه صنعت نفت در پساتحریم

ساخت ویروس توسط تولید کنندگان آنتی ویروس!

شعب کدام بانک سودآوری بیشتری داشته است + جدول رتبه بندی 35 بانک

جمعیت شرق کشور به تدریج در حال مهاجرت به غرب ایران است

حجم آب ورودی به سد اکباتان 14 درصد کاهش یافت

لایحه دولت درباره جدایی وظایف بخش کشاورزی در مجلس مسکوت مانده است

جدیدترین قیمت خودروهای داخلی

مرگ روزانه 45 نفر در تصادفات جاده ای کشور

ورود قاچاقی لوازم خانگی«مدیا» به ارزش 186 میلیارد ریال از گمرک

6 پروژه آب و فاضلاب در استان لرستان با 66 میلیارد تومان اعتبار به بهره برداری می رسد

استخدام 9 ردیف شغلی دریک شرکت تولید کننده ی قطعات خودرو/ساوه

افزایش مرخصی زایمان از 6 به 9 ماه در انتظاررای دیوان عدالت و تامین منابع

افزایش مرخصی زایمان از 6 به 9 ماه در انتظاررای دیوان عدالت و تامین منابع