مطالب مرتبط:
بیمارستان های لاهیجان، لنگرود و تالش تا پایان امسال به بهره برداری می رسد
بیمارستان های لاهیجان، لنگرود وتالش تا پایان امسال به بهره برداری می رسد
بهره برداری از ایستگاه زند و 3 کیلومتر خط مترو شیراز
بهره برداری از کارخانه های تولید مشترک لوازم خانگی در ایران
بهره برداری از بیمارستان شهدای رستم در سال آینده
5 + 1
یارانه ها
مسکن مهر
قیمت جهانی طلا
قیمت روز طلا و ارز
قیمت جهانی نفت
اخبار نرخ ارز
قیمت طلا
قیمت سکه
آب و هوا
بازار کار
افغانستان
تاجیکستان
استانها
ویدئو های ورزشی
طنز و کاریکاتور
بازار آتی سکه
جمعه، 1 اردیبهشت 1396 ساعت 15:462017-04-21اجتماعي

تشریح برنامه های سال 96 حمل و نقل و ترافیک در نشست مشترک راهور و شهرداری: احترام به عابر پیاده مهمترین محور اصلی فعالیت های 96/خطوط 6، 7 و 8 مترو بالغ بر 56.6 درصد کل خطوط مترو امسال بهره برداری می شود/ ساماندهی موتور سیکلت ها به عنوان کار مشترک راهور و شهرداری از اقدامات مهم امسال است


در نشست مشترک هم اندیشی مدیران حوزه حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران با فرمانده ان، سرکلانتران و مسئولان راهور تهران که به میزبانی پارک ترافیک پونک برگزار شد مهمترین اقدامات و سرفصل های فعالیت مشترک دو مجموعه برای استقرار نظم و انضباط ترافیکی و ارتقا فرهنگ ترافیک مطرح شد.

- تشریح برنامه های سال 96 حمل و نقل و ترافیک در نشست مشترک راهور و شهرداری:احترام به عابر پیاده مهمترین محور اصلی فعالیت های 96/خطوط 6، 7 و 8 مترو بالغ بر 56.

6 درصد کل خطوط مترو امسال بهره برداری می شود/ ساماندهی موتور سیکلت ها به عنوان کار مشترک راهور و شهرداری از اقدامات مهم امسال است در نشست مشترک هم اندیشی مدیران حوزه حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران با فرمانده ان، سرکلانتران و مسئولان راهور تهران که به میزبانی پارک ترافیک پونک برگزار شد مهمترین اقدامات و سرفصل های فعالیت مشترک دو مجموعه برای استقرار نظم و انضباط ترافیکی و ارتقا فرهنگ ترافیک مطرح شد.

به گزارش سایت قطره و به نقل ازخبرنگار شهری خبرگزاری "فارس، مازیار حسینی معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران با اشاره به انتخاب شعار احترام به عابر پیاده به عنوان مهمترین رویکرد برنامه­های سال 96 گفت: در تمام کشورهای دنیا احترام به عابر پیاده نماد تمدن و فرهنگ به شمار می رود.

در کشور ما و شهر تهران نیز اگر احترام به عابر پیاده نهادینه شود؛ گام بزرگی در ارتقای فرهنگ ترافیک برداشته شده است.

وی با بیان اینکه برخی از رفتارها باید آقدر تکرار شود تا نهادینه شود؛ افزود: مهمترین شعار امسال احترام به عابر پیاده است.

اگر به عابر پیاده احترام گذاشته شود، می توانیم به تمدن چندین هزارساله خودمان ببالیم.

در حال حاضر توریست هایی که به تهران می آیند با وحشت تمام از خیابان ها و معابر پایتخت می گذرند.

این سطح از رفتار های ترافیکی نمی­تواند به فرهنگ و تمدن چند هزار ساله ایران ربطی داشته باشد به همین دلیل مدیران حوزه ترافیک باید براساس شعار امسال برنامه های خود را در شهر تهران و مناطق طراحی کنند.

به گزارش سایت قطره و به نقل ازروابط عمومی سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران، حسینی در جلسه هم اندیشی مدیران حمل و نقل و ترافیک و پلیس راهور تهران بزرگ که با هدف بررسی مهمترین برنامه های اجرایی این حوزه برگزار شد؛ ادامه داد: یکی از مهمترین برنامه های مدیریت شهری تهران توسعه حمل و نقل عمومی است که با توسعه و تکمیل خطوط مترو در حال پیگیری و انجام است.

وی بیان کرد: در حال حاضر خط 6 مترو با 38 کیلومتر طول و 32 ایستگاه، خط 7 با 29 کیلومتر طول و 21 ایستگاه و خط 8 مترو نیز با 35 کیلومتر طول و 2 ایستگاه در مرحله تکمیل و بهره برداری قرار دارد.

معاون شهردار تهران با اشاره به اینکه در مجموع امسال 100 کیلومتر خط جدید مترو به پایتخت نشینان تحویل داده می شود؛ بیان کرد: این حجم فعالیت در حوزه مترو نشان می دهد که 56.

6 درصد مترو از ابتدای شروع تا پایان در سال 96 به بهره برداری می رسد که این یک رکورد بی سابقه نه تنها در ایران بلکه در دنیا به حساب می آید.

وی با تاکید بر اینکه سایر مدهای حمل و نقلی شهر تهران نیز باید پابه پای مترو توسعه یابند؛ یادآور شد: وقتی مترو با این سرعت در حال تکمیل و پیشرفت است به این معناست که سایر مدهای حمل و نقلی باید خود را براساس این پیشرفت ارتقا دهند.

به عنوان مثال خطوط تاکسی و اتوبوسرانی تهران نیز به عنوان مدهای مکمل باید در کنار مترو توسعه پیدا کنند.

به اعتقاد حسینی؛ باید تمام مناطق مطابق با توسعه خطوط و افزایش ایستگاه های مترو برنامه های ترافیکی خود را طراحی کنند.

وی در ادامه با بیان اینکه در حال حاضر در دنیا پیاده روی به عنوان یک مد حمل و نقلی است؛ یاداور شد: دلیلی ندارد مردم را از مبدا تا مقصد با خودرو جابه جا کنیم.

باید فرهنگ پیاده روی و همچنین استفاده از دوچرخه به عنوان یک مد پاک حمل و نقلی در ذهن شهروندان نهادینه شود و در این رابطه نیز امسال معاونت ترافیک شهرداری تهران برنامه هایی را اجرا خواهد کرد.

حسینی نوسازی ناوگان اتوبوسرانی و ریلی را دو برنامه مهم معاونت حمل و نقل در سال جاری دانست و تاکید کرد: اگربتوانیم ناوگان ریلی و اتوبوسرانی را تقویت و نوسازی کنیم به راحتی می توانیم 15 درصد از مسافران این دو مد حمل و نقلی را بیشتر کرد.

به گفته وی؛ در حال حاضر روزانه 3 میلیون نفر در روز از مترو استفاده می کنند.

اگر ناوگان ریلی و اتوبوسرانی در شهر تهران توسعه پیدا کنند به راحتی در روز تا 4.

8میلیون نفر جابه جایی مسافر در روز توسط مترو انجام خواهد شد.

افزایش ناوگان اتوبوسرانی و مترو از نان شب نیز واجب تر است چرا که در حال حاضر این تعداد ناوگان در دو بخش حمل و نقلی با افزایش مسافر روبه روست.

وی در ادامه با اشاره به اینکه امسال پرونده تاکسی های فرسوده پایتخت بسته خواهد شد؛ گفت: از امسال به بعد چیزی به نام تاکسی فرسوده نخواهیم داشت و تاکسی هایی که هر سال به سن فرسودگی می رسند؛ نوسازی خواهند شد و دیگر تاکسی ای در انتظار نوسازی نخواهد ماند.

معاون حمل و نقل و ترافیک شهردار تهران با تاکید بر اینکه رعایت قانون باید به مهمترین مساله در بین مردم و مسئولان تبدیل شود؛ به موتور سواران به عنوان یکی از معضلات اصلی پایتخت اش اره کرد و افزود: بحث موتور سواران یکی از معضلات جدی تهران است که باید با همکاری پلیس راهور و سایر دستگاه های متولی چاره اندیشی کرد.

به گفته وی؛ به غیر از مشکل آلودگی صدا، عدم رعایت قوانین و تصادفات منجر به مرگ آسیب هایی است که موتور سواران در شهر تهران پایه اصلی ایجاد آن هستند.

معاون شهردار تهران اضافه کرد: با توجه به برگزاری کارگاه های علمی مشترک با پلیس راهور ، از طریق مهندسی ارزش به راهکار های خوبی برای ساماندهی موتور سیکلت سوار ها در تهران رسیده ایم و امیدوارم با تعامل خوبی که در این حوزه وجود دارد بتوانیم به نتایج ترسیم شده دست یابیم.

حسینی احترام به قانون را یک الزام مهم دانست و ادامه داد: احترام به قوانین از سوی مردم و مسئولان اولین گام در جهت ارتقای فرهنگ ترافیک در تهران خواهد بود.

به همین دلیل یکی از مهمترین برنامه هایی که در سال جاری با همکاری پلیس راهور تهران بزرگ با جدیت تمام آن را دنبال می کنیم؛ همین مساله خواهد یود.

وی در بخش دیگر از صحبت های خود گویاسازی معابر و بزرگراه های شهر تهران را یکی دیگر از برنامه های اولویت دار حوزه ترافیک در سال جاری دانست و بیان کرد: نماد توسعه مدیریت هوشمند ترافیکی در کلانشهرها استفاده از تابلوهای هوشمند است.

امسال باید از تابلوهای هوشمند برای گویاسازی مسیرها و معرفی معابر شهری بیشتر استفاده شود.

معاون شهردار تهران با بیان اینکه تهران باید از نظرعلائم رانندگی و خط کشی ها برای شهروندان گویا سازی شود، تاکید کرد: طبق هماهنگی با پلیس راهور تهران بزرگ مقرر شده تا تیرهای برق معابر و بزرگراه های شهر تهران نیز شماره گذاری شود تا مردم در معابر و بزرگراه ها دچار سرگردانی نشوند.

وی رفع معضل چارک حاشیه ای را یکی دیگر از برنامه های مهم امسال دانست و گفت: در نظر داریم تا با بهره گیری از مشاوران بین المللی برای مناسب سازی پارکینگ های تهران استفاده کنیم چرا که اعتقاد داریم برای کاهش پارک حاشیه ای باید زیرساخت های لازم ایجاد شود.

مازیار حسینی راه اندازی خطوط LRT را یکی از نیازهای مهم و اساسی شهر تهران دانست و توصیح داد: در حال حاضر برخی از خطوطBRT شهر تهران نقش مترو را در میزان حجم جابه جایی مسافر برعهده دارند.

به عبارت دیگر این خطوط به دلیل افزایش مسافر کارکرد واقعی خودرا از دست داده اند.

در نظر داریم تا با اتمام مطالعات راه اندازی خطوطLRT از این مد حمل و نقلی برای توزیع عادلانه مسافران در بحث جابه جایی استفاده کنیم.

انتهای پیام/ http://fna.

ir/5WURHT نظرات دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری فارس در وب سایت منتشر خواهد شد پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد
کلید واژه ها: ترافیک - شهرداری - حمل و نقل - شهرداری تهران - تهران - برنامه - پیاده - راهور - فرهنگ - مدیران - برگزار - موتور سیکلت - شهر تهران - مترو - پلیس راهور تهران - مسئولان - نهادینه - روابط عمومی - موتور - گزارش - حسینی - رفتار - پلیس راهور - درصد - خبرگزاری - بزرگ - کشور - پارک - خبرنگار - انتخاب

آخرین اخبار سرویس:
میزان ذرات معلق هوای یزد 2 برابر حد مجاز است

شکار مرال توسط پلنگ در آمل/ درگیری پلنگ و خرس برای شکار +تصاویر

از کُردستـــــان تا عتبات عالیات

125 نفر از محل نیات موقوفات کرمان به عتبات عالیات اعزام شدند

آدامس چه بلایی بر سر محیط زیست می آورد؟ /اینفوگرافیک

خطر سیل 8 استان کشور را تهدید می کند

برگزاری کارگاه دف و تنبک فرهاد بادپا

رانندگان درحاشیه رودخانه یا کوهستان ها توقف نکنید / جزییات برخورد اتوبوس با کوه

بانک اطلاعات علمی فرهنگیان اردستان راه اندازی می شود

جشنواره الگوی برتر تدریس معلمان ورزش استان

ساماندهی واحدهای خرید و فروش ضایعات مطالبه مردم دزفول

معاون دفتر سلامت وزارت آموزش و پرورش: تشکیل ائتلاف ملی برای پیشگیری و مقابله با آسیبهای اجتماعی دانش آموزان

استخدام کارشناس شبکه های اجتماعی در فروشگاه آنتیک

سازمان هواشناسی از موج بارشی جدید خبر داد/ تهران همچنان بارانی

رگبار و باران بهاری در 22 استان کشور

بانک اطلاعات علمی فرهنگیان اردستان راه اندازی می شود

اعمال محدودیت های ترافیکی ویژه مسابقات والیبال در اردبیل

ریشه آسیب های اجتماعی مهاجرت و حاشیه نشینی است

دولتمردان برای مسائل زیست محیطی هیچ گونه اقدام عملی انجام نمی دهند

هشدار مدیریت بحران

تداوم بارندگی در مناطق مختلف کشور/ افزایش غلظت گرد و غبار در خوزستان

مسئولان کنترل کیفیت البرز بیش 14 هزار نفر ساعت آموزش دیدند

تاکسی های شهری اردبیل هوشنمدسازی شدند

گرد و غبار دید افقی را در قصرشیرین کاهش داد

نسبت به اجرای سند تحول در آموزش و پرورش پایبندیم

رگبار و باران بهاری در 22 استان کشور/ تهران همچنان بارانی

باران بهاری در 22 استان کشور طی 3 روز آینده

برپایی جشنواره سفره های ایرانی در مدارس نظرآباد البرز

اهدا خون کارکنان آموزش و پرورش البرز به بیماران نیازمند

پیش بینی بارش های پراکنده در خراسان رضوی

بهره مندی 23هزار مددجو از خدمات اقامتی کمیته امداد در سال 95

رگبار و باران بهاری در 22 استان کشور/ تهران همچنان بارانی

عکس/ تصاویر منتخب آژانس عکس مگنوم

روزیاتو: 25 نمونه از عجیب ترین و خنده دارترین اشتباهات معماری در سازه های گوناگون

استخدام ویزیتور در شرکت گلستان در اردبیل(خلخال)

اتاق مادر و کودک در ایستگاه مترو شهر آفتاب افتتاح شد

هویت 7 هزارساله آذربایجان در قلعه های ارومیه خودنمایی می کند+تصاویر

130 هزار دانش آموز استثنایی در سراسر کشور مشغول به تحصیل هستند

متوفیان تصادفی در محورهای استان بوشهر 74 درصد کاهش یافت

باغ کُشی در فرشته

نقش مشاوره در افزایش مهارت زندگی چیست؟

اعزام 40 مددجوی کمیته امداد به عتبات عالیات

پیش بینی کاهش دید افقی در اهواز در ساعات پایانی شب

لزوم بومی سازی کتاب های درسی / آموزش ها باید تلفیقی و کاربردی باشد

توجه به آموزش های مهارت محور در مدارس سما ضروری است

ارسال///پیش بینی کاهش دید افقی در اهواز در ساعات پایانی شب

جشن تعبد 400 دانش آموز عشایر در حرم شاه چراغ (ع)

ساماندهی واحدهای خرید و فروش ضایعات مطالبه مردم دزفول

پیش بینی گرد وغبار خوزستان در دوشنبه

ابتکار خبر داد: برنامه اشتغال سبز دولت یازدهم ارائه می شود

لزوم تکمیل طرح های عمرانی در مسیر تردد زائران اربعین

ارتقاء اپلیکیشن نقشه ترافیک تهران

آغاز مسابقات استانی قرآن ، عترت و نماز

معلم رودباری با لباس مرزبانی به کلاس درس رفت

موزه زنبورهای عسل در اسپانیا

هشدار پلیس به مسافران جاده های شمالی

پیش بینی گرد وغبار خوزستان در دوشنبه

میلاد با سعادت حضرت ابوالفضل (ع) و روز جانباز

مشارکت 940 هزار اثر در پنجمین جشنواره مشکات

برگزاری کارگاه آموزشی شیعه شناسی در آرامگاه نور شیراز

مسئولان کنترل کیفیت البرز بیش 14 هزار نفر ساعت آموزش دیدند

پایان کارگاه ملی مدیریت ماهیان آب های داخلی درشهرکرد

پیش بینی گرد و غبار برای برخی نقاط خوزستان در دوشنبه شب

ساماندهی سواری های مسافربری پلاک شخصی استان اردبیل

ضرورت آشنایی دانش آموزان با مهارت های اجتماعی در مدارس

طراحی سنگ قبر هوشمند با کنترل از راه دور

خسارت سیل شب گذشته به 8 روستای استان زنجان

امکان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون مدارس استعدادهای درخشان فراهم شد

جانباز سرخوش به یاران شهیدش پیوست + عکس

اهدا خون کارکنان آموزش و پرورش البرز به بیماران نیازمند

لزوم توجه با ساماندهی معلمان پایه یازده و دوازدهم

روزشمار و عناوین روزهای «هفته معلم» در سال 96

تصاویر زیبا از گنبد حرم امام حسین(ع)

مسئولان کنترل کیفیت البرز بیش 14 هزار نفر ساعت آموزش دیدند

آزمون لند دروازه ورود به مدارس تیزهوشان

گرد و غبار دید افقی را در قصرشیرین کاهش داد

جان هامون در دست افغان ستانی ها

دمای ایران 1.5 برابر دمای جهان افزایش یافته/ گری لوییس: به بهبود شرایط اقلیمی ایران کمک می کنیم

غلظت ذرات معلق در هوای اراک بیش از حد مجاز است

ساختن جامعه ای مبتی بر آخرین دستاوردهای علمی در گرو ارزش های دینی است

تجلیل از 45 معلم نمونه استانی در فارس/ تمام دستگاه ها نقش آموزش و پرورش را باور داشته باشند

اهدا خون کارکنان آموزش و پرورش البرز به بیماران نیازمند

نخستین ناوگان پیک موتورسیکلت برقی پایتخت شروع به کار کرد

همایش روز ایمنی حمل و نقل در قلب طهران

جزییات بازنشستگی پیش از موعد فرهنگیان اعلام شد

عکس روز نشنال جئوگرافیک

محتوای کتب درسی هر استان باید متناسب با نیازهای بومی و بازار کار همان استان تهیه شود

افزایش غلظت گرد وغبار در برخی مناطق خوزستان

تصاویر زیبا از گنبد حرم امام حسین(ع)

احداث 4پردیس سینمایی و یادمان ملی ایرانیان

تالاب کانی برازان لبخند می زند/تالاب کانی میزبان هزاران پرنده مسافر است

افزایش غلظت گرد وغبار در برخی مناطق خوزستان

لزوم تغییر رویکرد مدارس به سمت و سوی پژوهش محوری

فلسطینیان برای همبستگی با اسرایشان تابلوهای راهنمایی رانندگی را هم تغییر دادند

افتتاح زیپ لاین و پل معلق برج میلاد

هشدارهواشناسی چهارمحال وبختیاری درباره آبگرفتگی معابر

احترام به جایگاه ایثارگران باید به فرهنگ عمومی تبدیل شود

هشدار طغیان رودخانه ها در استان چهارمحال و بختیاری

پیش بینی افزایش ابر و رگبار و رعد و برق ازروزدوشنبه استان تهران

هشدار پلیس به مسافران جاده های شمالی

خطری که طبیعت و حیات وحش لرستان را تهدید می کند

میزان گرد و خاک در خرمشهر به 4 برابر حد مجاز رسید

پاکسازی پارک دریاچه سمیرم

طرح "زائران حرم حسینی" در اردبیل اجرا می شود

آغاز جشن های اعیاد شعبانیه ویژه بانوان در آستان مقدس حضرت معصومه(س)

«یار همیشه همراه» همسفر شهروندان شیرازی می شود

فرهنگ سازی برای اجرای برنامه های کلان وابسته به تلاش معلمان است

کمک به معیشت تاکسیرانان اولویت دارد

آلودگی هوای لرستان به وضعیت خطرناک رسید

پرداخت دیه جرایم غیرعمد 20زن سرپرست خانوار

نشت بنزین و حریق در خیابان شریعتی

هوای خرم آباد خطرناک می شود

گردوغبار در خرمشهر به 4 برابر حد مجاز رسید

واریز تمامی پاداش پایان خدمت فرهنگیان بازنشسته سال 95

امکان آبگرفتگی معابر شهری و روستایی در استان کردستان وجود دارد

آلودگی هوای لرستان به وضعیت خطرناک رسید

صدور 200 اخطاریه آلودگی در قم / تخریب 70 حلقه چاه ذغال

دانش آموزانی که برای رفتن به مدرسه به آب می زنند

شهرآفتاب آماده میزبانی دوستداران کتاب

روایتی تصویری از اوضاع نابه سامان ایستگاه های تاکسی در شهر نکا

هشدار پلیس به مسافران جاده های شمالی

حاشیه سد قشلاق سنندج پاکسازی شد

پیشرفت 70 درصدی فاز نخست پروژه احداث زائر شهر رضوی

ایرالکو برای خروج خط پنجم قدیم از تولید تا پایان اردیبهشت فرصت دارد

گشایش نمایشگاه پیشگیری از آسیب های اجتماعی در بیرجند

پیش بینی هوای لرستان در یکشنبه 10 اردیبهشت

معلم رودباری با لباس مرزبانی به کلاس درس رفت

رویارویی هالیوودی ها با ترامپ؛ اینبار به بهانه تغییرات آب و هوا

25 میلیون سفر درون شهری با ناوگان اتوبوسرانی در مشهد انجام شد

سند راهبردی پنج ساله توسعه بقاع متبرکه استان یزد تدوین می شود

گردوغبار در خرمشهر به 4 برابر حد مجاز رسید

تنهایی، معضل بزرگ زندگی مدرن

بازدید 400 دانش آموز از امکانات و تجهیزات سما واحد رشت

گوشه ای از زیبای های طبیعت در زاهدان

تشکیل کمیته های پنجگانه ستاد مدیریت بحران گیلانغرب

ابتکار: هیات محیط زیستی مشترک ایران و ژاپن دوشنبه عازم اهواز می شود

ثمره باران بهاری ، سرریز شدن سد کینه ورس ابهر

ایران جزو 20 کشور اول دنیا از نظر تنوع زیستی

3 هزار مترمربع گل فرش در شمال تهران اجرا شد

ایرالکو برای خروج خط پنجم قدیم از تولید تا پایان اردیبهشت فرصت دارد

تمدید مهلت ثبت نام در آزمون ارشد علوم پزشکی

سوادآموزی 95 درصد فراگیران خوزستان در سال 95

کوچ عشایر خراسان شمالی از مناطق قشلاقی آغاز شد

برگزاری ویژه برنامه روز جانباز در شهرری

آلودگی هوای برخی شهرهای استان ایلام به دو برابر حد مجاز رسید

عزم دولت برای مقابله با تکثیر گونه های آبزی مهاجم

ادامه بارش های پراکنده در برخی از مناطق کشور+ جدول

راه اندازی بخش انگلیسی سایت آستان مقدس حضرت عبدالعظیم(ع)

برگزیدگان فراخوان ادبی "دریاچه نمکین ایران من" معرفی شدند

تصویر روز: شنا با نهنگ ها

اخذ دستور عدم کشتار حیوانات احداث اولین بیمارستان تخصصی حیوانات آسیب دیده و بی پناه

نشت بنزین و حریق در خیابان شریعتی

هوای خرم آباد خطرناک می شود

پیش بینی رگبارهای شدید باران در چهارمحال و بختیاری

رگبار باران، وزش باد و احتمال رعد و برق در گیلان طی سه روز آینده

برپایی نمایشگاه 450 دست سازه دانش آموزی در کرج

محدودیت های ترافیکی جاده ها

برگزاری کلاس های تقویتی تحصیلی ویژه فرزندان محصل زنان سرپرست خانوار منطقه 21

تولد 200موتورسیکلت برقی تهران در تیرماه

پرسشنامه ارزیابی محل برگزاری آزمون کارشناسی ارشد 1396

هوای 6 شهرستان ایلام در وضعیت هشدار قرار گرفت

رقابت 144 دانش آموز در مسابقات آزمایشگاهی

رگبار باران، وزش باد و احتمال رعد و برق در گیلان طی سه روز آینده

نشت بنزین و حریق در خیابان شریعتی تهران

گردوغبار در خرمشهر به 4 برابر حد مجاز رسید

برپایی نمایشگاه 450 دست سازه دانش آموزی در کرج

شهرآفتاب آماده میزبانی دوستداران کتاب

هوای ناپاک وخطر سرطان ریه هوای لرستان خطرناک می شود

جشنواره غذای سنتی جشنی برای سلامتی

افراطی های بودایی در میانمار دو مدرسه مسلمانان را بستند

تکریم از امامزادگان، تکریم از پیامبر و اهل بیت(ع) است/ وجود 713 بقعه امامزاده در استان اصفهان

نگرانی بیماران دیالیزی مازندرانی برای خونگیری در مشهد بر طرف شد

خشونت خانگی را به این شماره اطلاع دهید

دانش آموزان با مهارت های اجتماعی در مدارس آشنا شوند

حفاظت از محیط زیست نیازمند به کارگیری علم روز است

قصه خاله رعنا و عمه نساء خواندنی شد

معلم رودبارجنوب با لباس مرزبانی به کلاس درس رفت

هواشناسی کردستان نسبت به رگبار شدید باران و تگرگ هشدار داد

معاون آموزش متوسطه وزیر آموزش و پرورش در گفت وگو با فارس خبر داد بازنشستگی 340 هزار معلم در 5 سال آینده/ 74 درصد فرهنگیان مدرک لیسانس و بالاتر دارند

جشنواره غذای سنتی جشنی برای سلامتی

افزایش ظرفیت حمل و نقل عمومی و تمهیدات ترافیکی در نمایشگاه کتاب شهر آفتاب

معلم رودبارجنوب با لباس مرزبانی به کلاس درس رفت

حرم امام حسین (ع) و حضرت عباس (ع)

هواشناسی کردستان نسبت به رگبار شدید باران و تگرگ هشدار داد

آسمان همدان تا اواخر هفته بارانی است

پیش بینی بارش های پراکنده در خراسان رضوی

آلودگی چهار برابری در برخی شهرهای خوزستان

پیش بینی ورود موج جدید بارشی از غرب کشور

صدور اخطار زیست محیطی برای 6 مرکز معاینه فنی در خراسان رضوی

خشونت خانگی را به این شماره اطلاع دهید

گرامیداشت روز ملی خلیج فارس در ایروان

بارش باران در تهران و البرز

عکس: وقتی خیابان ولیعصر سنگفرش بود!

حاضر شدن معلم رودباری در کلاس درس به یاد شهدای مرزبان+عکس

فرهنگ استفاده از مشاوره، ضرورت جامعه مدرن

ام القرآن مولان آباد؛ یادگاری تاریخی از عهد صفویه

سامانه بارشی در استان البرز فعال است

پیش بینی بارش های پراکنده در خراسان رضوی

آسمان همدان تا اواخر هفته بارانی است

بارش باران تا پایان امروز و از ابتدای سه شنبه

تشریح برنامه های سال 96 حمل و نقل و ترافیک در نشست مشترک راهور و شهرداری: احترام به عابر پیاده مهمترین محور اصلی فعالیت های 96/خطوط 6، 7 و 8 مترو بالغ بر 56.6 درصد کل خطوط مترو امسال بهره برداری می شود/ ساماندهی موتور سیکلت ها به عنوان کار مشترک راهور و شهرداری از اقدامات مهم امسال است

تشریح برنامه های سال 96 حمل و نقل و ترافیک در نشست مشترک راهور و شهرداری: احترام به عابر پیاده مهمترین محور اصلی فعالیت های 96/خطوط 6، 7 و 8 مترو بالغ بر 56.6 درصد کل خطوط مترو امسال بهره برداری می شود/ ساماندهی موتور سیکلت ها به عنوان کار مشترک راهور و شهرداری از اقدامات مهم امسال است