مطالب مرتبط:
دستگاه قضایی اجازه تلاش واهی برای برهم زدن انتخابات را نخواهد داد/ برخورد با هرگونه تجمع غیرقانونی و اقدامات ایذایی پس از اعلام احراز صلاحیت کاندیدها
دادستان تهران به کسانی که در فکر انجام اقدامات غیرقانونی پس از اعلام احراز صلاحیت کاندیدها هستند هشدار داد
برخورد قوه قضاییه با دانه درشت های مفسد/وام های بانکی غیرقانونی داده می شود و برگردانده نمی شود
برخورد با هرگونه اقدام غیرقانونی کاندیداها و مدیران مسؤول رسانه ها
اجازه نمی دهیم حوادث تلخ سال 88 تکرار شود/ برخورد با هرگونه اقدام غیرقانونی کاندیداها و مدیران مسئول رسانه ها
5 + 1
یارانه ها
مسکن مهر
قیمت جهانی طلا
قیمت روز طلا و ارز
قیمت جهانی نفت
اخبار نرخ ارز
قیمت طلا
قیمت سکه
آب و هوا
بازار کار
افغانستان
تاجیکستان
استانها
ویدئو های ورزشی
طنز و کاریکاتور
بازار آتی سکه
چهارشنبه، 30 فروردین 1396 ساعت 20:012017-04-19سياسي

برخورد با هرگونه اقدام غیرقانونی پس از اعلام احراز صلاحت ها


دادستان تهران به همه کسانی که در فکر انجام اقدامات غیرقانونی پس از اعلام احراز صلاحیت کاندیدها هستند هشدار داد.

- اولین نشست بررسی های آسیب های اجتماعی شهر تهران در سال 96 با موضوع مبارزه با مواد مخدر و جمع آوری معتادان متجاهر، روز سه شنبه 29 فروردین ماه، با حضور سردار زاهدیان فرمانده پلیس مواد مخدر، سردار ساجدی نیا فرمانده پلیس پایتخت و مسؤولان دستگاه های متولی به ریاست دکتر جعفری دولت آبادی برگزار شد.

دادستان تهران چهار محور پیشگیری، درمان، صیانت و مقابله در مبارزه با مواد مخدر را مورد توجه قرار داد و گفت: برای مقابله با مواد مخدر باید در این چهار حوزه برنامه­ریزی شود که قوه قضاییه در حوزه مقابله و پیشگیری بیشتر می تواند دستگاه ها را همراهی کند.

جعفری دولت آبادی با بیان این نکته که مبارزه با مواد مخدر باید به دغدغه اصلی مسؤولان تبدیل شود، افزود: این دغدغه وجود دارد اما برای مبارزه قاطع­تر، باید این موضوع دغدغه اصلی مسؤولان مرتبط با مواد مخدر باشد.

وی از افزایش مصرف مواد مخدر، کاهش سن اعتیاد، افزایش تعداد معتادان و معتادان متجاهر به عنوان شاخص هایی یاد کرد که از بعد از انقلاب به دلیل کثرت جمعیت و برخی علل، مشکلاتی را برای کشور ایجاد کرده و بر ضرورت تحلیل علمی و آسیب شناسی این مسئله تاکید نمود.

تمرکز مبارزه بر عوامل باندهای کلان و عمده قاچاق مواد مخدر نکته دیگری بود که مورد توجه دادستان تهران قرار گرفت.

دکتر جعفری دولت آبادی تحقق این موضوع را نشانه موفقیت در مبارزه دانست و تصریح کرد: درست است که خرده فروشان ابزار قاچاقچیان هستند؛ اما نباید متهمان اصلی و مراکز اصلی تولید، در مبارزه با مواد مخدر از تعقیب مصون بمانند.

وی ترانزیت و کشت مخدرهای افیونی در افغانستان را به عنوان یکی از مشکلات جدی دانست و گفت: بر اساس گزارش های ارائه شده فقط یک چهارم ترانزیت مواد مخدر از این کشور در ایران کشف می شود و به لحاظ سود کلانی که در این مسئله وجود دارد باعث رونق تجارت آن شده است.

دادستان تهران خشونت ، طلاق، درگیری، سرقت و مشکلات فرهنگی و اجتماعی را از جمله آسیب های ناشی از اعتیاد دانست و با طرح این سؤال که چرا مصرف مواد مخدر در ایران افزایش یافته، از لذت­جویی، سوددهی، کنجکاوی، یا تجربه اول به عنوان علت گسترش این آسیب اجتماعی یاد کرد.

جعفری دولت آبادی با بیان این که 24 دستگاه متولی مبارزه با مواد مخدر هستند؛ اما وزن دستگاه ها در این زمینه متفاوت است، از نهادهایی چون آموزش و پرورش و صدا و سیما خواست که در این زمینه فعالیت بیشتری داشته باشند.

وی به نقل قول سخنان یکی از مسؤولان کشور مبنی بر این که مبارزه با مواد مخدر بیش از آن که انتظامی و امنیتی باشد، فرهنگی و اجتماعی است پرداخت و بر لزوم اقدامات فرهنگی و اجتماعی از سوی دستگاه های متولی علی الخصوص صدا و سیما و آموزش و پرورش تاکید کرد.

دادستان تهران با بیان این که پس از انقلاب قوانین متعددی برای مبارزه مواد مخدر تصویب شده، اصلاح قانون از سوی مجلس شورای اسلامی در مورد اعدام قاچاقچیان مواد مخدر را مورد اشاره قرار داد و خاطرنشان کرد: اصلاح قانون نباید اساس مبارزه با مواد مخدر را سست کرده و یکپارچگی آن را برهم زند، اصلاح قانون باید در چارچوب مبارزه جامع با مواد مخدر مورد توجه قرار گیرد.

جعفری دولت آبادی بر ضرورت استفاده از نیروهای متخصص و مجرب در مبارزه با مواد مخدر، درمان معتادان، پیشگیری و صیانت تاکید کرد و گفت: تربیت نیروی متخصص در این زمینه به مبارزه کمک می کند.

وی با خاطرنشان ساختن این نکته که چرخه باطل بازگشت معتادان، زحمات و تلاش های متولیان را هدر می دهد، بر لزوم بر برنامه ریزی، هماهنگی و همکاری مسؤولان در این زمینه تاکید کرد.

دادستان تهران افزود: جمع آوری معتادان متجاهر پر خطر موضوعیت دارد؛ چراکه حضور این معتادان در سطح شهر نماد یک تهدید اجتماعی و فرهنگی در کشور محسوب می­شود.

جعفری دولت آبادی با بیان این که رها بودن معتادان متجاهر در تهران از وجود تهدید خبر می دهد، این فرضیه که معتادان متجاهر با جمع­آوری اصلاح نمی شوند را با استناد به برهم زدن نظم شهر توسط آن ها رد کرد و گفت: پلیس از نظر اجتماعی و مردمی در این زمینه تحت فشار است و نباید اقدام دادستانی و پلیس در زمینه برخورد با معتادان متجاهر مورد بی مهری قرار گیرد.

وی بر ضرورت برنامه­ریزی برای درمان معتادان متجاهر پس از ترک تاکید کرد و یادآور شد: مبارزه با مواد مخدر باید با همکاری همه دستگاه های متولی انجام شود و امیدواریم این مبارزه در سال 96 با همت بیشتری دنبال شده و تحول جدی در این زمینه رخ دهد.

دسترسی آسان به مواد مخدر، افزایش مصرف، کاهش سن اعتیاد، گرایش زنان، دانش آموزان، دانشجویان و کارگران از جمله مواردی بود که دادستان تهران به عنوان شاخص های خطر در حوزه مواد مخدر مورد اشاره قرار داد و گفت: این شاخص­ها نشان می دهد که باید در مبارزه با مواد مخدر تحول ایجاد شود.

دکتر جعفری دولت آبادی با بیان این که عرضه مواد مخدر علاوه بر جرم بودن، یک تهدید فرهنگی و اجتماعی محسوب می شود، افزود: در حال حاضر در این حوزه با یک تهدید جهانی و ملی مواجه هستیم که با روش های معمول قابل حل نیست و باید اقدامات تاثیرگذاری انجام شود.

دادستان تهران با اشاره به برگزاری انتخابات ریاست جمهوری در 29 اردیبهشت سال 96 و اعلام نتایج احراز صلاحیت کاندیدها از سوی شورای نگهبان در هفته آینده، به بیان نکاتی خطاب به کاندیداها و هواداران پرداخت و خاطرنشان کرد: جمهوری اسلامی ایران سال هاست که شاهد انتخابات مختلفی بوده است و امسال نیز این همت وجود دارد که انتخابات در چهار حوزه امنیت، رقابت، مشارکت و سلامت به خوبی برگزار شود.

جعفری دولت آبادی به همه کسانی که در فکر انجام اقدامات غیرقانونی پس از اعلام احراز صلاحیت کاندیدها هستند هشدار داد با هرگونه تجمع، فراخوان های غیرقانونی، اقدامات ایذایی و اقداماتی که برخلاف قانون توسط کاندیداها و یا رسانه ها صورت گیرد برخورد خواهد شد.

دادستان تهران هم چنین پلیس را مکلف کرد که در زمینه برخورد با هرگونه قانون شکنی تمهیدات لازم را فراهم کند.

دادستان تهران با بیان این که عده ای فکر می کنند می توانند حوادث تلخ سال 88 را تکرار کنند، خاطرنشان کرد: دستگاه قضایی و سایر مسؤولان اجازه نخواهند داد عده ای برای برهم زدن امنیت کشور و انتخابات، تلاش های واهی کنند.

جعفری دولت آبادی ضمن ابراز امیدواری برای برگزاری انتخاباتی باشکوه هم چون سال های گذشته، یادآور شد: به طور قطع با هماهنگی مناسب بین دستگاه ها، انتخاباتی باشکوه خواهیم داشت تا جهان بداند ایران یک کشور بزرگ و با مردمی آگاه است و نه تهدیدات خارجی و نه تلاش عده ای در داخل نمی تواند عزم ملی آن ها را در پیشرفت متوقف کند.

در ادامه جلسه سردار ساجدی نیا فرمانده انتظامی تهران بزرگ از کشف 20 تن مواد مخدر در سال گذشته خبر داد و گفت: 22 تن مواد مخدر نیز از ابتدای سال جاری تاکنون کشف شده است.

وی هم چنین از دستگیری 440 خرده فروش مواد مخدر در سال گذشته خبر داد و گفت: طی سال گذشته، 30 مرکز توزیع مواد مخدر شناسایی و عوامل آن دستگیر شدند.

سردار زاهدیان رییس پلیس مبارزه با مواد مخدر از افزایش 25 درصدی کشفیات مواد مخدر در سال 95 به نسبت سال 94 خبر داد و نسبت به افزایش قاچاق هرویین به کشور هشدار داد.


کلید واژه ها: مواد مخدر - مبارزه با مواد مخدر - مخدر - دادستان تهران - مبارزه - دادستان - مصرف مواد مخدر - تهران - معتادان - اجتماعی - جعفری - مشکلات - افزایش - دولت - آسیب های اجتماعی - ترانزیت - قاچاق مواد مخدر - پیشگیری - اعتیاد - بعد از انقلاب - آموزش و پرورش - قاچاق - ایران - سردار - قوه قضاییه - صدا و سیما - افغانستان - شهر تهران - کشور - هایی

آخرین اخبار سرویس:
4 گام برای ایجاد اعتماد به نفس در بین پرسنل

استخدام پیک موتوری جهت پیک آنلاین در شرکت الوپیک

مصوبه لغو روادید سفرهای گروهی به روسیه ابلاغ شد

تهران در کنار ملت و دولت قطر می باشد / جهان اسلام نیازمند وحدت و یکپارچگی است

پیشنهادها برای موفقیت دولت دوازدهم

نماز عید سعید فطر فردا به امامت رهبر معظم انقلاب اقامه می شود

نماز عید فطر دوشنبه به امامت رهبر انقلاب اقامه می شود

محاصره قطر برای ما قابل قبول نیست/ سیاست تهران توسعه بیش از پیش روابط با دوحه است

در جلسه هیات دولت به ریاست روحانی نحوه اقدام درباره وسایل نقلیه فاقد بیمه نامه شخص ثالث مشخص شد

ابلاغ دو مصوبه و یک آیین نامه اجرایی از سوی معاون اول رییس جمهور

جرایم دیرکرد حقوق دولتی معادن تا پایان سال 95 بخشیده می شود/ مشخص شدن نحوه اقدام درباره وسایل نقلیه فاقد بیمه نامه شخص ثالث

"تهران در کنار ملت و دولت قطر می باشد" / جهان اسلام نیازمند وحدت و یکپارچگی است

توجه به تعاونی های بومی گردی ، فارغ التحصیلان دانشگاهی و زنان

رهبری در مسائل جمهوری اسلامی با احدی شوخی ندارند

پیام تبریک روحانی به مناسبت عید فطر

ظریف عید سعید فطر را تبریک گفت

دلنوشته وزیر بهداشت درباره حقیقت دین، اخلاق و انسانیت

اقامه نماز عید فطر فردا به امامت رهبر انقلاب

اردوغان در حال خواندن نماز عید فطر غش کرد!

نحوه اقدام درباره وسایل نقلیه فاقد بیمه نامه شخص ثالث مشخص شد

سیاست تهران توسعه بیش از پیش روابط با دوحه است/ محاصره قطر برای ما قابل قبول نیست

نماز عید فطر فردا (دوشنبه) به امامت رهبر انقلاب اقامه می شود

وقتی یک سگ برای چهارمین بار شهردار می شود!

نقش ناخودآگاه در موفقیت انسان

پیامک های تبریک عید سعید فطر

احکام نماز عید فطر بر اساس فتوای امام(ره) و استفتائات رهبر انقلاب

نحوه اقدام درباره وسایل نقلیه فاقد بیمه نامه شخص ثالث مشخص شد

پیام روحانی برای تبریک عید فطر به مسلمانان

رهبری در مسائل جمهوری اسلامی با احدی شوخی ندارند

پیام تبریک رییس جمهور به مناسبت عید سعید فطر

روستاهای خوزستان مشکل آب شرب دار د/مدیرکل آب و برق هرگز پاسخگوی مشکلات نیست

در جلسه هیات دولت به ریاست روحانی چه گذشت؟/نحوه اقدام درباره وسایل نقلیه فاقد بیمه نامه شخص ثالث مشخص شد

رییس جمهور عید فطر را به تمامی مسلمانان جهان تبریک گفت

دلنوشته وزیر بهداشت درباره حقیقت دین، اخلاق و انسانیت

روشنگری مبانی عدل، عقل و صلح در اندیشه اسلامی، وظیفه اندیشمندان مسلمان است

مبلغ فطریه و کفاره روزه داران در خراسان جنوبی اعلام شد

حق مردم خوزستان نیست که در گرمای 50 درجه بدون آب زندگی کنند

رییس جمهور روحانی فرا رسیدن عید فطر را به تمامی مسلمانان جهان بویژه ملت مومن و عزیز ایران تبریک گفت

نماز عید فطر در مصلای امام علی (ع) کرمان اقامه می شود

پیام تبریک روحانی به مسلمانان جهان

تبریک جهانگیری به مناسبت عید فطر

تماس روحانی با امیر قطر: محاصره قطر، برای ما قابل قبول نیست

پیام روحانی به سران کشورهای اسلامی

استخدام مسئول دفتر خانم دریک موسسه توانبخشی معتبر

نماز عید سعید فطر فردا به امامت رهبر معظم انقلاب اقامه می شود

پرداخت زکات فطریه مهمان بر عهده کیست؟

تأسیس وزارت میراث فرهنگی در دستورکار مجلس است

بگذشت مه روزه ، عید آمد و عید آمد

محور کرج ـ چالوس یک طرفه شد/ ترافیک سنگین در لاین شمالی آزادراه تهران ـ کرج

روحانی عید فطر را به کشورهای اسلامی تبریک گفت

نحوه اقدام درباره وسایل نقلیه فاقد بیمه نامه شخص ثالث مشخص شد

گروه فشار از فردای ریاست روحانی

حقوق مودیان مالیاتی را بیشتر بشناسید

نیروی انتظامی به دنبال مقابله با جنگ نرم دشمن است

اقامه نماز عید سعید فطر به امامت رهبر معظم انقلاب

امام خمینی: عید شریف فطر عید است برای ضیافت الله

دوشنبه در هند عید فطر است

روشنگری مبانی عدل و عقل و صلح در اندیشه اسلامی، وظیفه نخبگان و اندیشمندان مسلمان است

رویت هلال ماه شوال/ عید سعید فطر مبارک

پیام تبریک رییس جمهور بمناسبت فرا رسیدن عید سعید فطر

دادستان مشهد: برگزاری کنسرت در شهر مشهد با توجه به اتفاق نظر علما صحیح نیست

کیفرخواست پرونده نزاع در خانه کفش کرمانشاه صادر شد

ابلاغ دو مصوبه دولت در خصوص برقراری مقررات لغو روادید بین ایران و کشورهای روسیه و پرتغال

تبریک روحانی به سران کشورهای اسلامی

عکس:دعای قنوت نماز عید فطر/به استقبال یک روز بزرگ

«بازرسی» از نگاه وزیر آموزش و پرورش/ مطلعان از قانون هم خطا می کنند

استخدام نماینده علمی،کارمند بازرگانی در پارس بهروزان جم

نماز عید سعید فطر فردا به امامت رهبر معظم انقلاب اقامه می شود

نماز عید سعید فطر فردا به امامت رهبر معظم انقلاب اقامه می شود

بازخوانی حوادث تیرماه 60 برای نسل جوان امروز می تواند بصیرت و آگاهی جامعه اسلامی را بیشتر کند

روحانی:سیاست تهران توسعه بیش از پیش روابط با دوحه است/ امیر قطر:آغوش قطر برای تعامل و همکاری باز است

شش دلیل برای استقلالی نشدن رامین رضاییان

جوانان ما هنگام خطر مثل جوانان دهه 60 از کشور دفاع خواهند کرد

نماز عید فطر در مصلای امام علی (ع) کرمان اقامه می شود

نقش ناخودآگاه در موفقیت انسان

روحانی: سیاست تهران توسعه بیش از پیش روابط با دوحه است/ محاصره قطر برای ما قابل قبول نیست

ابلاغ مصوبه دولت برای لغو روادید بین ایران، روسیه و پرتغال

ابلاغ مصوبه دولت برای برقراری لغو روادید بین ایران، روسیه و پرتغال

گفت وگوی تلفنی روحانی با امیر قطر

حکایت شیرین دعای ملکوتی وداع با ماه رمضان علامه مخبردزفولی + صوت علامه

ماجرای پدری که پسر رزمنده اش را طرد کرده بود

با جاذبه های گردشگری نیویورک آشنا شوید

دادستان مشهد:
 برگزاری کنسرت در شهر مشهد با توجه به اتفاق نظر علما صحیح نیست

مصوبه دولت برای لغو روادید بین ایران و روسیه و پرتغال ابلاغ شد

تماس تلفنی امیر قطر با روحانی

نماز عید فطر فردا (دوشنبه) به امامت رهبر انقلاب اقامه می شود

وقتی یک سگ برای چهارمین بار شهردار می شود!

روایتی از قرارگاه فوق سرّی «نصرت»/ فرمانده ای که هرگز عقب ننشست+ عکس

ابلاغ دو مصوبه و یک آیین نامه اجرایی از سوی معاون اول رییس جمهور

میدان داری اقلیتی مقدس مآب علیه رییس جمهور/تا کی این رویه ضدمنافع ملی ادامه دارد؟تندروها چه سناریوی تبلیغاتی چیده اند؟!

جزییات گفت وگوی تلفنی روحانی و امیرقطر/تهدید و تحریم راه حل اختلافات نیست/ایران در کنار ملت قطر

سیاست تهران توسعه بیش از پیش روابط با دوحه است

روایتی از قرارگاه فوق سرّی نصرت/ فرمانده ای که هرگز عقب ننشست+ عکس

برگزاری کنسرت در شهر مشهد با توجه به اتفاق نظر علما صحیح نیست

بزنگاهی دیگر برای جامعه سیاسی و نخبگان

جزییات گفت وگوی تلفنی روحانی و امیرقطر/ایران در کنار ملت قطر/تهدید و تحریم راه حل اختلافات نیست

توهین به رییس جمهور، توهین به مردم ایران است

ابلاغ آیین ­نامه اجرایی ماده (28) قانون دریایی ایران

روحانی در گفت و گوی تلفنی با امیر قطر: محاصره قطر برای ما قابل قبول نیست

شرط اعلام عید فطر، اعلام دفتر مقام معظم رهبری است

آیین نامه اجرایی ماده (28) قانون دریایی ایران ابلاغ شد

نظام نامه مسئولیت پذیری اجتماعی سازمان ها و بنگاه های اقتصادی شهر تهران به تصویب رسید

استخدام کارشناس تولیدمحتوا رشته(کامپیوتر)دریک شرکت معتبر در گیلان

استخدام بازاریاب تلفنی،باحقوق،پورسانت در آریان شبکه هیراد

استخدام سرپرست تشریفات و خدمات با سابقه سرپرستی در تهران

پیام تبریک علی اکبر صالحی به مناسبت عید سعید فطر

رویدادهای ماه شوال و اعمال شب و روز عید فطر 

دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر سمنان خبر داد امحای 20 تن مواد مخدر غیردارویی در سمنان/ بیش از 60 درصد جرائم توسط افراد معتاد صورت می گیرد

مالیات باید در چارچوب عدالت اخذ شود

عید فطر؛ عید بازگشت به فطرت الهی...

سیاست تهران توسعه بیش از پیش روابط با دوحه است

نماینده مردم سلماس در مجلس خبر داد افتتاح بازارچه مشترک مرزی با ترکیه در هفته دولت/تسهیلات بانکی برای تولیدکنندگان بدتر از ربا است

سیاست تهران توسعه بیش از پیش روابط با دوحه است

پیام وزیر کشور به مناسبت عید سعید فطر

پیام تبریک اسحاق جهانگیری به مناسبت عید فطر

استاندار آذربایجان غربی فرارسیدن عید سعید فطر را تبریک گفت

ابلاغ مصوبه دولت برای لغو روادید بین ایران و روسیه و پرتغال

پیام تبریک علی اکبر صالحی به مناسبت عید فطر

ابلاغ دو مصوبه دولت در خصوص برقراری مقررات لغو روادید بین ایران و کشورهای روسیه و پرتغال

کشف اسناد ارتباط گروه تروریستی فرقان با آمریکا

روحانی در گفت وگوی تلفنی با امیر قطر: سیاست تهران توسعه بیش از پیش روابط با دوحه است/ فشار، تهدید و تحریم راه درست حل اختلاف نیست

بزنگاهی دیگر برای جامعه سیاسی و نخبگان

ظریف: رهبران اسلامی از مناسبت عید فطر برای ترویج صلح و وحدت استفاده کنند

استخدام کارمند خانم در شرکت حمل و نقل در مشهد

روز رحمت و پاداش

امام میراث فرهنگی نیست

12 ترفند ساده و غیرقابل باور برای درست کردن وسایلی که خراب شده اند

اعلام محدودیت های ترافیکی نماز عید فطر در اهواز

تکمیل طرح توزیع سهام عدالت

در مصلای امام خمینی(ره) نماز عید سعید فطر فردا به امامت رهبر معظم انقلاب اقامه می شود

گفت وگوی تلفنی روحانی و امیر قطر/ایران در کنار دولت و ملت قطر

سیاست تهران توسعه بیش از پیش روابط با دوحه است/ فشار، تهدید و تحریم راه درست حل اختلاف نیست

توهین به رییس جمهور، توهین به مردم ایران است

جهانگیری مصوبات دولت در خصوص برقراری مقررات لغو روادید بین ایران و روسیه را ابلاغ کرد

فیلم طنز/ دکتر سلام 151

دومین نمایشگاه منطقه ای صنایع دستی در یاسوج افتتاح شد

مصوبه دولت برای لغو روادید بین ایران و روسیه و پرتغال ابلاغ شد

رییس جمهور روحانی در گفت و گوی تلفنی امیر قطر: سیاست تهران توسعه بیش از پیش روابط با دوحه است

هشت پیام از حضرت علی(ع) در مورد «عید فطر»

روحانی در گفت و گوی تلفنی با امیر قطر: سیاست تهران توسعه بیش از پیش روابط با دوحه است/ فشار، تهدید و یا تحریم راه درستی برای حل اختلافات نیست/ محاصره قطر برای ما قابل قبول نیست

تماس تلفنی امیر قطر با روحانی

مدیرعامل: منطقه آزاد ماکو پرچم دار همگرایی اقوام و ادیان در کشور است

اعضای هیات رییسه خانه مطبوعات استان بوشهر مشخص شدند

کاهش 17 درصدی طلاق در رفسنجان

سیاست تهران توسعه بیش از پیش روابط با دوحه است

پیام تبریک نماینده ولی فقیه و استاندار لرستان به مناسبت عید سعید فطر

خاطره علیزاده از مسابقات قرآن مالزی/ وقتی در مراسم عروسی قرآن خوانده می شود

ابلاغ دو مصوبه دولت در خصوص برقراری مقررات لغو روادید بین ایران و کشورهای روسیه و پرتغال

جزییات اقامه نماز عید فطر به امامت رهبر معظم انقلاب

لزوم دقت در ارزیابی دارایی فرشتگان برای احقاق حق سپرده گذاران

پیام تبریک علی اکبر صالحی به مناسبت عید فطر

انجام مقدمات برگزاری مراسم تحلیف رییس جمهور/ دولت دوازدهم بموقع کار خود را شروع می کند

روحانی:سیاست تهران توسعه بیش از پیش روابط با دوحه است/ فشار، تهدید و یا تحریم راه درستی برای حل اختلافات نیست

استاندار آذربایجان غربی فرارسیدن عید سعید فطر را تبریک گفت

ترویج فرهنگ ایثار و شهادت سبب حفظ جامعه از توطئه های استکبار می شود

در مراسم وداع با ماه رمضان مطرح شد تمرین زندگی مؤمنانه در ماه رمضان/ حفظ و تقویت روحیه بندگی ضروری است

معاون فرمانداردیلم: شرکت آریاپترو از جویندگان بومی استفاده کند

مبارزه با قاچاق تنها از طریق برخوردهای قهری پاسخگو نیست

مدیرعامل: منطقه آزاد ماکو پرچم دار همگرایی اقوام و ادیان در کشور است

تماس تلفنی امیر قطر با روحانی/ توسعه روابط اقتصادی وتجاری بویژه میان بخش های خصوصی

دیدار و گفتگوی رییس جهاد دانشگاهی با وزیر امور خارجه

نماز عید فطر به امامت رهبر انقلاب اقامه می شود

اعضای هیات رییسه خانه مطبوعات استان بوشهر مشخص شدند

جرائم و تخلفات در استان مورد آسیب شناسی قرار گیرد

بیش از 13 هزار فعال قرآنی ایثارگر در مازندران فعالیت دارند

زکات بر کسانی واجب است که محتاج دیگران نباشند

طرح پرورش ماهی در شالیزارهای برنج با رویکرد تحقق اقتصاد مقاومتی در قائم‎شهر

مردم با روحیه جهادی و شهادت طلبانه خود باعث ترس ابرقدرت ها شدند

تماس تلفنی امیر قطر با روحانی

ویدیو: نبرد کفتار و پلنگ بر سر شکار

اصابت یکی از موشک های سپاه به پمپ بنزین سیار داعش

نماز «عید فطر» به امامت رهبر معظم انقلاب اقامه می شود

آمریکا اهل پایبندی به تعهدات خود نیست/برد ـ برد با آمریکا فقط در رؤیای برخی اتفاق می افتد

کاهش 17 درصدی طلاق در رفسنجان

معاون فرمانداردیلم: شرکت آریاپترو از جویندگان بومی استفاده کند

آیا ایراد خطبه در نماز عید فطر واجب است؟

برگزاری کنسرت در شهر مشهد با توجه به اتفاق نظر علما صحیح نیست

پیام تبریک جهانگیری به مناسبت عید فطر

هلال عید به دور قدح اشارت کرد

استخدام آشپز آقا در رستوران چنین و کافه دارچین درکرج

تیم های واکنش سریع اورژانس در 9 استان راه اندازی شد

سیستم ابلاغ الکترونیکی به زودی در استان کردستان به مرحله اجرایی می رسد

مبارزه با قاچاق تنها از طریق برخوردهای قهری پاسخگو نیست

امیری: مقدمات تحلیف رییس جمهوری انجام شده و دولت دوازدهم قطعا در موعد قانونی تشکیل می شود

صدور پیام تبریک رحمانی فضلی در آستانه عید سعید فطر

شهادت و زخمی شدن 9 یمنی در استان «مأرب»/ هلاکت 7 مزدور سعودی در «تعز»

استهلال ماه شوال در سنندج (عکس)

استاندار چهارمحال و بختیاری: توهین کنندگان به روحانی عقده قبلی داشتند/ مدیران واکنش نشان دهند/ برخی افراد سند 2030 را با غرض و مرض ترویج کردند

دیدار و گفتگوی رییس جهاد دانشگاهی با وزیر امور خارجه

استاندار چهارمحال و بختیاری در پیامی توهین به رییس جمهور را محکوم کرد

مبلغ زکات فطره در چهارمحال و بختیاری هر نفر شش هزار تومان است

اختتامیه هفتمین دوره ترتیل خوانی قرآن کارکنان قطار شهری مشهد برگزار شد

استاندار چهارمحال و بختیاری: توهین کنندگان به روحانی عقده قبلی داشتند/ مدیران واکنش نشان دهند/ برخی افراد سند 2030 را با غرض و مرض ترویج کردند

دولت دوازدهم قطعا در موعد قانونی تشکیل می شود/ مقدمات لازم برای برگزاری مراسم تحلیف رییس جمهوری انجام شده است

ظریف بر به کارگیری توانمندی جهاد دانشگاهی در توسعه مناسبات خارجی تاکید کرد

مقدمات تحلیف رییس جمهوری انجام شده / دولت دوازدهم قطعا در موعد قانونی تشکیل می شود

هتک حرمت قرآن مجید و اهانت به ساحت یک مسجد در کالیفرنیا

پیام تبریک جهانگیری به مناسبت عید فطر

تضعیف نیروهای ارزشی یکی از اهداف دشمن در جنگ نرم است

انجام مقدمات برگزاری مراسم تحلیف رییس جمهور/ دولت دوازدهم بموقع کار خود را شروع می کند

برخورد با هرگونه اقدام غیرقانونی پس از اعلام احراز صلاحت ها

برخورد با هرگونه اقدام غیرقانونی پس از اعلام احراز صلاحت ها