مطالب مرتبط:
برخورد با هرگونه اقدام غیرقانونی کاندیداها و مدیران مسؤول رسانه ها
دادستان تهران: برخورد با هرگونه اقدام غیرقانونی کاندیداها و مدیران مسؤول رسانه ها
دادستان تهران تاکید کرد؛ برخورد با هرگونه اقدام غیرقانونی کاندیداها و مدیران مسؤول رسانه ها
دادستان تهران: برخورد با هرگونه اقدام غیرقانونی کاندیداها و مدیران مسؤول رسانه ها
اجازه نمی دهیم حوادث تلخ سال 88 تکرار شود/ برخورد با هرگونه اقدام غیرقانونی کاندیداها و مدیران مسئول رسانه ها
5 + 1
یارانه ها
مسکن مهر
قیمت جهانی طلا
قیمت روز طلا و ارز
قیمت جهانی نفت
اخبار نرخ ارز
قیمت طلا
قیمت سکه
آب و هوا
بازار کار
افغانستان
تاجیکستان
استانها
ویدئو های ورزشی
طنز و کاریکاتور
بازار آتی سکه
چهارشنبه، 30 فروردین 1396 ساعت 19:452017-04-19حوادث

دولت آبادی: برخورد با هرگونه اقدام غیرقانونی کاندیداها و مدیران مسؤول رسانه ها


اولین نشست بررسی های آسیب های اجتماعی شهر تهران در سال 96 با موضوع مبارزه با مواد مخدر و جمع آوری معتادان متجاهر، روز سه شنبه 29 فروردین ماه، با حضور سردار زاهدیان فرمانده پلیس مواد مخدر، - سردار ساجدی نیا فرمانده پلیس پایتخت و مسؤولان دستگاه های متولی به ریاست دکتر جعفری دولت آبادی برگزار شد.

رویداد24"-اولین نشست بررسی های آسیب های اجتماعی شهر تهران در سال 96 با موضوع مبارزه با مواد مخدر و جمع آوری معتادان متجاهر، روز سه شنبه 29 فروردین ماه، با حضور سردار زاهدیان فرمانده پلیس مواد مخدر، سردار ساجدی نیا فرمانده پلیس پایتخت و مسؤولان دستگاه های متولی به ریاست دکتر جعفری دولت آبادی برگزار شد.

دادستان تهران چهار محور پیشگیری، درمان، صیانت و مقابله در مبارزه با مواد مخدر را مورد توجه قرار داد و گفت: برای مقابله با مواد مخدر باید در این چهار حوزه برنامه­ریزی شود که قوه قضاییه در حوزه مقابله و پیشگیری بیشتر می تواند دستگاه ها را همراهی کند.

جعفری دولت آبادی با بیان این نکته که مبارزه با مواد مخدر باید به دغدغه اصلی مسؤولان تبدیل شود، افزود: این دغدغه وجود دارد اما برای مبارزه قاطع­تر، باید این موضوع دغدغه اصلی مسؤولان مرتبط با مواد مخدر باشد.

وی از افزایش مصرف مواد مخدر، کاهش سن اعتیاد، افزایش تعداد معتادان و معتادان متجاهر به عنوان شاخص هایی یاد کرد که از بعد از انقلاب به دلیل کثرت جمعیت و برخی علل، مشکلاتی را برای کشور ایجاد کرده و بر ضرورت تحلیل علمی و آسیب شناسی این مسئله تاکید نمود.

تمرکز مبارزه بر عوامل باندهای کلان و عمده قاچاق مواد مخدر نکته دیگری بود که مورد توجه دادستان تهران قرار گرفت.

دکتر جعفری دولت آبادی تحقق این موضوع را نشانه موفقیت در مبارزه دانست و تصریح کرد: درست است که خرده فروشان ابزار قاچاقچیان هستند؛ اما نباید متهمان اصلی و مراکز اصلی تولید، در مبارزه با مواد مخدر از تعقیب مصون بمانند.

وی ترانزیت و کشت مخدرهای افیونی در افغانستان را به عنوان یکی از مشکلات جدی دانست و گفت: بر اساس گزارش های ارائه شده فقط یک چهارم ترانزیت مواد مخدر از این کشور در ایران کشف می شود و به لحاظ سود کلانی که در این مسئله وجود دارد باعث رونق تجارت آن شده است.

دادستان تهران خشونت ، طلاق، درگیری، سرقت و مشکلات فرهنگی و اجتماعی را از جمله آسیب های ناشی از اعتیاد دانست و با طرح این سؤال که چرا مصرف مواد مخدر در ایران افزایش یافته، از لذت­جویی، سوددهی، کنجکاوی، یا تجربه اول به عنوان علت گسترش این آسیب اجتماعی یاد کرد.

جعفری دولت آبادی با بیان این که 24 دستگاه متولی مبارزه با مواد مخدر هستند؛ اما وزن دستگاه ها در این زمینه متفاوت است، از نهادهایی چون آموزش و پرورش و صدا و سیما خواست که در این زمینه فعالیت بیشتری داشته باشند.

وی به نقل قول سخنان یکی از مسؤولان کشور مبنی بر این که مبارزه با مواد مخدر بیش از آن که انتظامی و امنیتی باشد، فرهنگی و اجتماعی است پرداخت و بر لزوم اقدامات فرهنگی و اجتماعی از سوی دستگاه های متولی علی الخصوص صدا و سیما و آموزش و پرورش تاکید کرد.

دادستان تهران با بیان این که پس از انقلاب قوانین متعددی برای مبارزه مواد مخدر تصویب شده، اصلاح قانون از سوی مجلس شورای اسلامی در مورد اعدام قاچاقچیان مواد مخدر را مورد اشاره قرار داد و خاطرنشان کرد: اصلاح قانون نباید اساس مبارزه با مواد مخدر را سست کرده و یکپارچگی آن را برهم زند، اصلاح قانون باید در چارچوب مبارزه جامع با مواد مخدر مورد توجه قرار گیرد.

جعفری دولت آبادی بر ضرورت استفاده از نیروهای متخصص و مجرب در مبارزه با مواد مخدر، درمان معتادان، پیشگیری و صیانت تاکید کرد و گفت: تربیت نیروی متخصص در این زمینه به مبارزه کمک می کند.

وی با خاطرنشان ساختن این نکته که چرخه باطل بازگشت معتادان، زحمات و تلاش های متولیان را هدر می دهد، بر لزوم بر برنامه ریزی، هماهنگی و همکاری مسؤولان در این زمینه تاکید کرد.

دادستان تهران افزود: جمع آوری معتادان متجاهر پر خطر موضوعیت دارد؛ چراکه حضور این معتادان در سطح شهر نماد یک تهدید اجتماعی و فرهنگی در کشور محسوب می­شود.

جعفری دولت آبادی با بیان این که رها بودن معتادان متجاهر در تهران از وجود تهدید خبر می دهد، این فرضیه که معتادان متجاهر با جمع­آوری اصلاح نمی شوند را با استناد به برهم زدن نظم شهر توسط آن ها رد کرد و گفت: پلیس از نظر اجتماعی و مردمی در این زمینه تحت فشار است و نباید اقدام دادستانی و پلیس در زمینه برخورد با معتادان متجاهر مورد بی مهری قرار گیرد.

وی بر ضرورت برنامه­ریزی برای درمان معتادان متجاهر پس از ترک تاکید کرد و یادآور شد: مبارزه با مواد مخدر باید با همکاری همه دستگاه های متولی انجام شود و امیدواریم این مبارزه در سال 96 با همت بیشتری دنبال شده و تحول جدی در این زمینه رخ دهد.

دسترسی آسان به مواد مخدر، افزایش مصرف، کاهش سن اعتیاد، گرایش زنان، دانش آموزان، دانشجویان و کارگران از جمله مواردی بود که دادستان تهران به عنوان شاخص های خطر در حوزه مواد مخدر مورد اشاره قرار داد و گفت: این شاخص­ها نشان می دهد که باید در مبارزه با مواد مخدر تحول ایجاد شود.

دکتر جعفری دولت آبادی با بیان این که عرضه مواد مخدر علاوه بر جرم بودن، یک تهدید فرهنگی و اجتماعی محسوب می شود، افزود: در حال حاضر در این حوزه با یک تهدید جهانی و ملی مواجه هستیم که با روش های معمول قابل حل نیست و باید اقدامات تاثیرگذاری انجام شود.

دادستان تهران با اشاره به برگزاری انتخابات ریاست جمهوری در 29 اردیبهشت سال 96 و اعلام نتایج احراز صلاحیت کاندیدها از سوی شورای نگهبان در هفته آینده، به بیان نکاتی خطاب به کاندیداها و هواداران پرداخت و خاطرنشان کرد: جمهوری اسلامی ایران سال هاست که شاهد انتخابات مختلفی بوده است و امسال نیز این همت وجود دارد که انتخابات در چهار حوزه امنیت، رقابت، مشارکت و سلامت به خوبی برگزار شود.

جعفری دولت آبادی به همه کسانی که در فکر انجام اقدامات غیرقانونی پس از اعلام احراز صلاحیت کاندیدها هستند هشدار داد با هرگونه تجمع، فراخوان های غیرقانونی، اقدامات ایذایی و اقداماتی که برخلاف قانون توسط کاندیداها و یا رسانه ها صورت گیرد برخورد خواهد شد.

دادستان تهران هم چنین پلیس را مکلف کرد که در زمینه برخورد با هرگونه قانون شکنی تمهیدات لازم را فراهم کند.

دادستان تهران با بیان این که عده ای فکر می کنند می توانند حوادث تلخ سال 88 را تکرار کنند، خاطرنشان کرد: دستگاه قضایی و سایر مسؤولان اجازه نخواهند داد عده ای برای برهم زدن امنیت کشور و انتخابات، تلاش های واهی کنند.

جعفری دولت آبادی ضمن ابراز امیدواری برای برگزاری انتخاباتی باشکوه هم چون سال های گذشته، یادآور شد: به طور قطع با هماهنگی مناسب بین دستگاه ها، انتخاباتی باشکوه خواهیم داشت تا جهان بداند ایران یک کشور بزرگ و با مردمی آگاه است و نه تهدیدات خارجی و نه تلاش عده ای در داخل نمی تواند عزم ملی آن ها را در پیشرفت متوقف کند.

در ادامه جلسه سردار ساجدی نیا فرمانده انتظامی تهران بزرگ از کشف 20 تن مواد مخدر در سال گذشته خبر داد و گفت: 2 تن مواد مخدر نیز از ابتدای سال جاری تاکنون کشف شده است.

وی هم چنین از دستگیری 440 خرده فروش مواد مخدر در سال گذشته خبر داد و گفت: طی سال گذشته، 30 مرکز توزیع مواد مخدر شناسایی و عوامل آن دستگیر شدند.

سردار زاهدیان رییس پلیس مبارزه با مواد مخدر از افزایش 25 درصدی کشفیات مواد مخدر در سال 95 به نسبت سال 94 خبر داد و نسبت به افزایش قاچاق هرویین به کشور هشدار داد.


کلید واژه ها: مواد مخدر - مبارزه با مواد مخدر - مخدر - مبارزه - دادستان تهران - آسیب های اجتماعی - معتادان - اجتماعی - مصرف مواد مخدر - جعفری - تهران - دولت - دادستان - سردار - افزایش - مشکلات - شهر تهران - پلیس - زاهدیان - ترانزیت - پیشگیری - قاچاق مواد مخدر - برگزار - پایتخت - دکتر - اعتیاد - بعد از انقلاب - قاچاق - ایران - اولین

آخرین اخبار سرویس:
حمید صفت : می خواستم از هوشنگ انتقام بگیرم

مزار آتنا اصلانی در پارس آباد + عکس

افزایش سرمایه اجتماعی پلیس اصفهان با خدمت بی منت به مردم

اعتراف سارق مسلح به 22 سرقت در ایرانشهر

ورود مرگبار یک خودرو در مارسی فرانسه به ایستگاه اتوبوس

ورود یک خودرو به ایستگاه اتوبوسی در مارسی یک کشته برجای گذاشت

اولین تصاویر از محل درگیری مرگبار حمید صفت با ناپدری اش

واژگونی سمند یک کشته و 3 مجروح برجا گذاشت

انهدام باند سارقان مسلح احشام با 200 فقره سرقت

شنای مرگ پسر جوان درسد دهکرد

پرونده سارق حرفه ای با 67 فقره سرقت بسته شد

حمله با خودرو به ایستگاه اتوبوسی در مارسی

کشف محموله گوشی تلفن همراه قاچاق در عسلویه بوشهر

ختم 80 درصد پرونده های ورودی به مراکز مشاوره انتظامی آذربایجان غربی به مصالحه

شاسی بلندها از سرقت در امان نیستند

شترهای استان های کویری دارای گردنبند شبرنگ می شوند

پرونده باند کیف قاپان میلیاردی بسته شد

ارتقای کیفیت مأموریت های احیای قلبی-ریوی اورژانس پیش بیمارستانی استان اصفهان

مهار شعله های سرکش آتش در خودرو وانت

واردکننده عمده مشروبات خارجی به اردبیل دستیگر شد

آتش سوزی در کوه 3 هزار متری خامی گچساران

دادستان لرستان خبر داد کشف 33 قبضه سلاح شکاری در خرم آباد/ 2 نفر دستگیر شدند

ورود یک خودرو به ایستگاه اتوبوسی در مارسی یک کشته برجای گذاشت

راننده خودرو حادثه بارسلون شناسایی شد

قتل مرد 40 ساله در کارگاه بلوک زنی در قم

تصادف رانندگی در شهرستان بدره 3 کشته و زخمی برجای گذاشت

کشف بیش از 3 هزار لیتر سوخت قاچاق در سربیشه

واکنش متفاوت تتلو به ماجرای خواننده رپ +عکس

توقیف محموله 4.8 میلیارد ریالی لوازم خودرو در خوروبیابانک

خودرویی در بلژیک 4 نفر را زیر گرفت

برخورد خودرو به ایستگاه اتوبوس در فرانسه یک کشته بر جای گذاشت

نسیم نهالی همسر محسن فروزان با لباس محلی! عکس /فاطمه کوچولو قربانی ضربه های مرگبار ( برگزیده )

اعلام هویت عامل حمله تروریستی در فنلاند

دسیسه دختر و پسر تبهکار برای طلاهای زنان پایتخت نشین +عکس

دستگیری باند زورگیری در غرب تهران

تشکیل 173 فقره پرونده قضایی برای رستوران های بین راهی متخلف

قتل مرد 40 ساله در کارگاه بلوک زنی در قم

کشف حدود 10 هزارثوب البسه قاچاق ، استان زنجان

بازدید رییس کل محاکم تهران از مجتمع قضایی عدالت

پیدا شدن یک جمجه در سراوان

زورگیری هالیوودی با نقاب وحشت!

آتش سوزی در هتلی در مکه به وقوع پیوست

کشف گوشت گراز وحشی از راننده گلستانی

مدل مانتو تابستانی بازیگران در جشن منتقدان+تصاویر /پدر فداکار، ناجی جان سه کودکش شد + تصاویر ( برگزیده )

عکس/ تجمع مالکان واحدهای تجاری پلاسکو

دستگیری قاتلان فراری پس از گذشت 7 ماه

برخورد خودرو به مردم این بار در فرانسه/یک کشته و زخمی

عروسک چند هزار ساله لرها در یک نمایشگاه

اعلام هویت عامل حمله تروریستی در فنلاند

انهدام باند سرقت خودرو در فهرج

پاوه دومین شهر بدون "متکدی" کشور

حمله با خودرو به ایستگاه اتوبوسی در مارسی

دختر نوجوان راز قتل پدرش را می دانست

عروسک چند هزار ساله لرها در یک نمایشگاه

یک زخمی در پی برخورد خودرو به ایستگاه اتوبوس در فرانسه

کشف 33 قبضه سلاح شکاری در خرم آباد

ورود مرگبار بک خودرو در مارسی فرانسه به ایستگاه اتوبوس

زایمان پنهانی دختر 12 ساله در جنگل / نوزاد در میان خس و خاشاک رها شده بود + عکس

تصادف شدید پورشه پانامرا در اتوبان نیایش + عکس

رازگشایی از اختلاس رییس بانک سابق

واژگونی اتوبوس گردشگران خارجی در آنتالیا+عکس

اختلاس 7 میلیارد ریالی در اراک / دو نفر دستگیر شدند

دستگیری عاملان نا امنی در یک مجتمع تجاری در اصفهان

محاکمه شیطان 12 ساله | خواهر 4 ساله وقتی تنها بود…

یاسوج خنک ترین نقطه استان

محاکمه دو نوچه شوهرکش

کشته شدن یک نفر براثر واژگونی خودرو در محورخرم آباد بروجرد

خودروی پراید به داخل رودخانه زنگمار ماکو سقوط کرد/ از سرنشینان خودرو خبری نیست/عکس

سقوط معمایی پسر جوان از خانه مجردی

پدر فداکار، ناجی جان سه کودکش شد + تصاویر

جنگل های کوه خامی پس از 4 روز همچنان در شعله های آتش می سوزد

آمادگی پلیس برای تردد زائران اربعین حسینی (ع)

آتش سوزی در محل اسکان زائران ترک و یمنی

یک کشته و 4 مجروح در اثر واژگونی خودرو

اختلاس 2 کارمند بانکی در اراک

ممنوعیت ورود کامیون به شهر کرمانشاه

بخشش برادر اعدامی

کشف اختلاس هفت میلیارد ریالی رییس سابق بانک در اراک

جان باختن جوانی در سد دهکرد بروجرد

دستگیری جاعل سند قضایی در استان کرمان

محکومیت یک متهم به کاشت 600 اصله نهال

کشف 20 هزار لیتر سوخت قاچاق در هشترود

پدر بی عاطفه دستگیر شد

نیازمندی های استخدامی سیستان و بلوچستان 30 مرداد 96

سرنوشت تلخ مادر، فرزند و عروس

اعتراف بهزاد و لیلا به زورگیری از زنان +عکس

آتش سوزی در هتل محل اسکان حجاج ترکیه و یمن در مکه/ مصدوم نداشت

تیراندازی مرگبار در شاهرود

حمله افراد مسلح به روستایی در فیلیپین/ شماری کشته و زخمی شدند

ممنوعیت ورود "کامیون" به شهر کرمانشاه

دستگیری باند سارقان منزل در اردستان

سقوط یک هواپیمای سوییسی با 3 کشته

سقوط مرگبار پسر جوان از طبقه چهارم/ تحقیقات جنایی با جدیت انجام می شود

واژگونی خودرو جان کودک 7 ساله را گرفت

توقیف محموله میلیاردی لوازم خودرو در خور و بیابانک

گزارش تصویری؛ مسجد قطب فرهنگی محله

74 کیلوگرم تریاک در قزوین کشف شد

دستگیری قاتلان فراری پس از گذشت 7 ماه

بلایی که لیلا و بهزاد بر سر زنان جوان غرب تهران می آوردند

کشف محموله 6 کیلوگرمی هرویین در همدان

آتش سوزی درمحل اسکان زائران ترکیه و یمن در مکه

دو شکارچی متخلف به دام افتادند

4 شهریور، زمان محاکمه قاتل آتنا

دو شکارچی متخلف به دام افتادند

انهدام پاتوق سارقان در منطقه بی سیم تهران

آتش سوزی در مراتع تالاب گری بلمک شهرستان پلدختر

دستگیری سارقان به عنف در نیشابور

فنلاند نام عامل حمله تروریستی «تورکو» را اعلام کرد

قهرمان پاورلیفتینگ روسیه به قتل رسید

کشف اختلاس 7 میلیاردی رییس سابق بانک در اراک

زمین لرزه بدون خسارت در کلاته خیج شاهرود

بهزاد و لیلا بالاخره دستگیر شدند+ عکس

قاچاق متامفتامین با پهپاد!

ثبت 22 فقره سرقت مسلحانه یک دزد

تشکیل 173 فقره پرونده قضایی برای رستوران های بین راهی متخلف

132 هکتار از مراتع زنجان طعمه آتش شد

آتش سوزی در مراتع تالاب گری بلمک شهرستان پلدختر

کشف اختلاس 7 میلیاردی رییس سابق بانک در اراک

زمین لرزه در رامیان و آزادشهر

زورگیرهای غرب تهران بالاخره دستگیر شدند/ اعتراف بهزاد و لیلا به سرقت از زنان

موج ناامنی که موتورسیکلت ها می آفرینند

قتل قهرمان پاورلیفتینگ

بلایی که لیلا و بهزاد بر سر زنان جوان غرب تهران می آوردند + عکس

شمار قربانیان سیل و رانش زمین در سیرالئون به 499 نفر رسید

تغییر یا جابجایی 8 رییس پلیس کشور

آخرین سرقت زورگیران در خیابان آیت الله کاشانی/ سارقان طلاجات زنان دستگیر شدند

دستگیری کلاهبردار 5 میلیارد ریالی با چک بلامحل در قزوین

برخورد قاطع با هنجارشکنان امنیت در شهرستان بندرعباس

کشف یک کیلو و 63 گرم هرویین در بافق

هویت عامل اصلی حمله تروریستی بارسلونا شناسایی شد

تغییر یا جابجایی 8 رییس پلیس کشور

مرگ دلخراش کودک 7 ساله در پی حادثه رانندگی

اشک های خواننده رپ در دادسرای جنایی +عکس

تجاوز جوان افغانی به دختر ایرانی در فضای سبز تهران!

اعتراف رمان نویس جنایی به 4 قتل !

دیپلم قرآنی ، افتخار نوجوان 12 ساله گیلانی

کشف 36 هزار نخ سیگار قاچاق در گناوه

انهدام باند جعل سند در ایوان

انتشار لوگوی پلیس فتا کار دست پسر جوان داد

دستگیری عامل 22 فقره سرقت مسلحانه در ایرانشهر

4 شهریور، زمان محاکمه قاتل آتنا

انهدام پاتوق سارقان در مرکز شهر تهران

طمع زمین خواران آتش را به جان چراغ پشتان انزلی انداخت

دستگیری دو شکارچی متخلف در مهاباد

کشف آر.پی.جی و مواد منفجره و مخدر در «سَن دنی» فرانسه

تصادف هندوانه ای

مردی که دختر 6 ساله اش را دار زد: اعدامم کنید

کوه خامی همچنان در آتش می سوزد

کلاهبرداری 20 میلیاردی با جعل سند در ایلام

مخفیگاه 50 میلیاردی کالای قاچاق در ملارد لو رفت

قاتل فراری به دام افتاد

رمان نویس چینی قاتل از آب درآمد

توقیف 125 دستگاه خودرو و موتورسیکلت متخلف در مراغه

قهرمان پاورلیفتینگ روسیه به قتل رسید

سوء استفاده از آرم و عنوان پلیس فتا در شبکه اجتماعی

پایان تراژدی خانوادگی به شلیک ختم شد/داماد عصبانی همسر و مادر زنش را به گلوله بست

سه جوان هوادار داعش؛ متهم به آتش زدن مسجد شیعیان استرالیا

شترهای استان های کویری به گردنبند شبرنگ تجهیز می شوند

سوء استفاده از آرم و عنوان پلیس فتا در شبکه اجتماعی

هدیه رپر معروف برای ناپدریش چند روز قبل از قتل/ حمید صفت به قتل اعتراف نکرده است

محاکمه 2 نوچه که شوهر را کشتند

عشق به پلیس فتا کار دست پسر جوان داد

آیا با بچه دار شدن مشکلات ازدواج حل می شود؟

نیازمندی های استخدامی یزد 30 مرداد 96

جاعل سند قضایی در استان کرمان دستگیری شد

علاقه به پلیس فتا برای پسر جوان دردسر ساز شد

قاتل دختر نوجوان اعدام می شود

گفت و گو با «حمید صفت» درباره ی قتل ناپدری اش

کشف یک کارگاه مشروب سازی در فاریاب

رمان نویس جنایی به 4 قتل اعتراف کرد

آهنگ مرگ ِ پدرخوانده

دستگیری قاتل فراری همسر و مادرزن در شاهرود

قاتل دختر نوجوان اعدام می شود

مقامات کاتالونیا فردی به نام ابویعقوب را عامل احتمالی حمله بارسلونا معرفی کردند

زمین لرزه حاجی آباد خسارت نداشت

جنگل های "کوه خامی" همچنان در آتش می سوزد

آهنگ مرگ ِ پدرخوانده

رمان نویس جنایی به 4 قتل اعتراف کرد

درخواست بالگرد آب پاش برای مهارآتش سوزی گچساران

مهار آتش سوزی کوه خامی در باشت

وزش باد در شرق؛ پدیده غالب

انهدام باند سارقان لوازم داخل خودرو در غرب استان تهران

2 تن از اعضای یک خانواده در شاهرود کشته شدند

نیازمندی های استخدامی خراسان جنوبی 30 مرداد 96

مرد جنایی نویس به 4 قتل اعتراف کرد

متلاشی شدن باند سرقت در اردستان

رمان نویسی که 4 فقره قتل انجام داد

خودرو تروریست های اسپانیایی در فرانسه جریمه شده بود!

پدر فداکار، ناجی جان سه کودکش شد +عکس

قاتلان فراری در سیستان و بلوچستان پس از گذشت 7 ماه دستگیر شدند

مرگ خودخواسته زوج مصری برای زندگی شاد

شلیک گلوله پایان تراژدی خانوادگی درشاهرود

خودرو تروریست های اسپانیایی در فرانسه جریمه شده بود!

عکس/ مزار آتنا اصلانی

مرگ خودخواسته زوج مصری برای زندگی شاد

3 کشته حاصل سانحه رانندگی در هرمزگان

امدادرسانی به 812 سیل زده باغملکی/پایان عملیات امداد

مرگ 3 تن در پی تصادف 2 موتورسیکلت

تصادف مرگبار در نهاوند

آوار مرگبار در ساوه

دولت آبادی: برخورد با هرگونه اقدام غیرقانونی کاندیداها و مدیران مسؤول رسانه ها

دولت آبادی: برخورد با هرگونه اقدام غیرقانونی کاندیداها و مدیران مسؤول رسانه ها