مطالب مرتبط:
راه روستاهای پز شهرستان الیگودرز بازگشایی می شود
سفر نوروزی به عروس آبشارهای ایران/ آبشار آب سفید الیگودرز را از دست ندهید
بارش برف در الیگودرز
بارش برف در الیگودرز
حبس ابد برای دو راننده به دلیل کورس خیابانیِ مرگبار
5 + 1
یارانه ها
مسکن مهر
قیمت جهانی طلا
قیمت روز طلا و ارز
قیمت جهانی نفت
اخبار نرخ ارز
قیمت طلا
قیمت سکه
آب و هوا
بازار کار
افغانستان
تاجیکستان
استانها
ویدئو های ورزشی
طنز و کاریکاتور
بازار آتی سکه
سه شنبه، 1 فروردین 1396 ساعت 01:002017-03-20اقتصادي

حبس 2 ماهه مردم روستاهای پز الیگودرز


راه روستایی روستاهای پز شهرستان الیگودرز به دلیل بارش باران و رانش زمین حدود 2 ماه است که مسدود شده و مردم برای خرید مایحتاج زندگی خود در مضیقه هستند.

- از الیگودرز، روزهای پایانی سال است خیابان های شهر مملو از تردد و ازدحام مردمی است که می خواهند مایحتاج شب عید خود را تأمین کنند؛ این روزها پیاده روها و خیابان های شلوغ شهر حکایت گر گذر زمان برای شروع یک سال جدید را دارد اما از شلوغی بازار شهر فاصله می گیریم و سری به روستاهای دورافتاده شهرستان الیگودرز می زنیم روستاهایی که طعم تلخ محرومیت را همچنان باید تا لحظات پایانی سال 95 بچشند.

اینجا سایه محرومیت همچنان بر سر مردم سنگینی می کند و مردم روزهایشان را با سکوت سرد زمستانی سپری می کند، اینجا نبود "راه" و " برق" همچنان دغدغه مردم است و چشم هایی همچنان پشت راه مسدود شده روستاهای پز الیگودرز به انتظار مانده اند.

از آنجاکه این جاده خاکی روستاهای پز الیگودرز به طور مکرر مسدود شده و اهالی این روستاها در چندین ماه از سال نمی توانند در این جاده تردد داشته باشند خبرگزاری تسنیم" لرستان پیش از این در گزارشی با عنوان روستاهایی که "هیچ چیز" ندارند/حبس شش ماهه 19 روستای الیگودرز پرداخت که در پی آن مسئولان اقدام به بازگشایی مسیر کردند اما از آنجاکه این جاده زیرساخت لازم را ندارد هم اکنون نیز مردم حدود دو ماه است که در روستاهای خود حبس شده اند.

یکی از بانوان روستای پز الیگودرز در گفت وگو با خبرنگار تسنیم می گوید: وضعیت جاده روستای ما خراب و زجرآور است هر لحظه باید نگران باشیم که اتفاقی برای کسی نیفتند.

مسدودی دو ماهه راه روستاهای پز الیگودرز وی می افزاید: نزدیک به دو ماه است که راه دسترسی روستای ما مسدود شده و در این مدت چند مریض و زن باردار داشتیم که برای نجات جان آن ها هلی کوپتر به منطقه اعزام شد.

این بانوی الیگودرزی عنوان می کند: راه دسترسی حدود 20 روستا همین جاده است که اکنون خراب شده است و با هر بارندگی جاده رانش پیداکرده و مسدود می شود.

وی بیان می کند: هیچ گونه تردد وسیله نقلیه ای در این جاده انجام نمی شود و هنوز اهالی این روستاها خریدی برای ایام نوروز نداشته اند از طرفی آذوقه ای که چند ماه قبل ذخیره داشتیم تمام شده است و حتی آرد بسیار کمی برای پخت نان داریم و کسی دادمان نمی رسد.

تلف شدن حیوانات در گِل و لای جاده این بانوی الیگودرزی می گوید: وضعیت این جاده آن چنان خراب است که تاکنون هفت الاغ از این روستاها در گِل و لای جاده مانده و تلف شده اند.

وی می افزاید: متأسفانه وضعیت برق روستایمان نیز خراب است و چون باطری خورشیدی ضعیف است با خاموشی برق مواجهیم و زندگی برایمان سخت شده است.

حسنی یکی از جوانان روستای پز الیگودرز نیز این گونه مشکلاتشان را شرح داد: من دانشجو هستم و برای تعطیلات نوروز با سختی و مشقت زیاد خود را به روستا رساندم البته به خاطر مشکلاتی که در رفت و آمد وجود دارد چند سالی است که به روستا نیامده بودم.

نبود امکانات اولیه در روستاهای پز الیگودرز این پسر جوان الیگودرزی می افزاید: مردم در اینجا مشکلاتی زیاد دارند اما این توقع وجود دارد که به روستا برگردیم د رحالی که واقعاً امکانات اولیه در اینجا وجود ندارد و بعد از اتمام تحصیل به این روستا برنمی گردم و استاندار لرستان و فرماندار شهرستان درخواست داریم حداقل مشکلات را برای دیگران حل کنند.

وی عنوان می کند: اکنون تمام دغدغه ام این است که بعد از ایام نوروز چگونه می خواهم به دانشگاه برگردیم، مسافت طولانی است و جاده همچنان خراب.

خداداد حسنی دهیار روستای پز الیگودرز در گفت وگو با خبرنگار تسنیم به مسدود شدن دوماهه راه دسترسی روستاهای پز الیگودرز اشاره می کند و می گوید: رانش کوه سبب شده تا راه ارتباطی روستاهای پز الیگودرز پس از گذشته دو ماه همچنان مسدود باشد.

وی می افزاید: با توجه به بارش های اخیر و گِل بودن این جاده لودری که برای بازگشایی مسیر آمد نتوانست از آن عبور کند که برگشت.

لزوم شن ریزی جاده روستاهای پز دهیار روستای پز الیگودرز به پیگیری های مکرر خود برای بازگشایی این مسیر اشاره کرده و عنوان می کند: مسئولان مربوطه گفتند برای رفع مشکل این مسیر کمپرسی فرستاده می شود تا شن ریزی انجام شود اما هنوز خبری از آمدن کمپرسی نیز نشده است.

وی بیان می کند: این جاده دو ماه است که مسدود شده تنها یک روز بازگشایی شد اما بلافاصله مسدود شد به طوری که قبل از مسدود شدن تنها دو نیسان توانستند با کمک زنجیر چرخ از این مسیر عبور کنند و دیگر تردد هیچ وسیله نقلیه ای انجام نشد.

بارش باران و رانش های پی درپی جاده حسنی می گوید: در بازدیدی که مهرماه امسال مسئولان از این جاده انجام دادند بنا شد قسمت رانشی این جاده را به سمت کوه تغییر دهند تا دیگر رانش نکند اما به دلیل بارش باران دیگر این کار انجام نشد.

وی به نامناسب بودن وضعیت این جاده اشاره کرده و می افزاید: وضعیت جاده خیلی بد است به طوری که چند الاغ برای رد شدن از آن در گل ولای فرورفتند و تلف شدند.

دهیار روستای پز الیگودرز به دغدغه و مشکلات مردم برای تأمین مایحتاج اولیه خود اشاره می کند و می افزاید: از مسئولان درخواست می شود حداقل شن ریزی در این محور داشته باشند تا در خردادماه که بارش ها کم می شود و می توان آن را تغییر داد، مردم به صورت موقت تردد داشته باشند.

لزوم پیگیری مسئولان برای برقراری راه موقت حسنی رفع مشکل جاده پز را در احداث یک تونل می داند و می گوید: اگر مسئولان درصدد رفع مشکل این جاده بودند می توانستند سالی یک قسمت از آن را درست کنند تا مشکل حل شود اکنون که رفع مشکل آن زمان است بر است حداقل راه موقت را بازکنند.

وی مشکل دیگر اهالی این منطقه را خاموشی های مکرر برق عنوان می کند و عنوان می کند: برق روستاهای این منطقه از طریق باطری خورشیدی تأمین می شود که متأسفانه مدت بسیار زیادی است که به دلیل ضعیف بودن باتری های خورشیدی مردم با خاموشی های مکرر مواجه اند.

ضعیف بودن باطری خورشیدی و خاموشی های مکرر برق روستا دهیار روستای پز الیگودرز بیان می کند: عمر مفید این باتری ها پنج سال بوده که تمام شده است و مردم از این خاموشی های مکرر زجر می کشند؛ مردم در مصرف برق صرفه جویی بسیار زیادی می کنند تا ساعات بیشتری برق داشته باشند به طوری که گاهی که می خواهند از تلویزیون اخباری را رصد کنند برق خانه را خاموش می کنند تا باطری خالی نشود.

وی می گوید: برای تعویض باتری های خورشیدی نیز پیگیری های زیادی با اداره برق الیگودرز و استان انجام دادم که مسئولان می گویند سیستم داریم چون اشترک ندارید اقدام نمی شود درحالی که اگر آن ها اقدام کنند بنده از همه ساکنان روستا هزینه کنتور را دریافت می کنم تا این مشکل برطرف شود اما متأسفانه هیچ اقدامی نمی کنند.

با توجه با روزهای پایانی سال و نیاز مردم به تأمین مایحتاج شب عید لازم است مسئولان هر چه سریع تر چاره ای برای مردمی که در روستاهای خود حبس شده اند می اندیشند تا چراغ خانه شان بیش از این خاموش نباشد.

انتهای پیام/
کلید واژه ها: روستا - الیگودرز - روستاها - روستاهای - جاده - روستای - مردم - محرومیت - روزهای پایانی - خیابان - هایی - وسیله نقلیه - تسنیم - بانوی - بارش باران - رانش زمین - خرید - خبرگزاری - روستایی - بارندگی - حیوانات - خبرنگار - زمستانی - مسئولان - بانوان - باردار - انتظار - لرستان - بازار - پیاده

آخرین اخبار سرویس:
استخدام تعدادی پیک موتوری جهت تهیه غذا

استخدام ادیتور آشنا به برنامه افترافکت و پریمیر در تهران

فریب آزمایشگاه های عیارسنجی بدون مجوز استاندارد را نخورید

رشد 16 درصدی تولید فولاد خام ایران طی ماه ژوئن میلادی

اعتباری از صندوق توسعه ملی برای اشتغال روستایی آذربایجان غربی تخصیص نیافت

بیش از 228 میلیارد ریال از معوقات بانک های دولتی و خصوصی وصول شد

ارائه 180 هزار میلیارد ریال تسهیلات به 25 هزار بنگاه اقتصادی در کشور

سایه سنگین فروش فله ای بر سر "عدس سیاه بهاباد"

استخدام تعدادی چرخکار و اتوکار در تولیدی مانتو در تبریز

استخدام خیاط ماهر خانم در تولیدی مبل در تبریز

استخدام در شرکت خدمات صنعتی برق آسان تبریز

معاون وزیر راه و شهرسازی اختصاص 35 درصد درآمد جرایم رانندگی به بهسازی راه ها در دو سال اخیر/ سیاست های تنبیهی راهداری برای تخلف اضافه بار

استخدام مهندس تاسیسات تمام وقت در تبریز

استخدام انباردار و آبدارچی آقا جهت یک شرکت معتبر

استخدام تحصیلدار با موتور با بیمه و پورسانت

کنایه بازیگر «قهوه تلخ» به مدیر فراری بانک ملی/ عکس

استخدام نیرو آشنا به برنامه حسابداری جهت فروشندگی-تبریز

استخدام مهندس شیمی و صنایع خانم در حومه رباط کریم

نگاه وزارت ورزش به سیستان و بلوچستان توسعه نیافته/ توسعه ورزش روستایی در استان مورد توجه قرار گیرد

استخدام نگهبان در یک کارخانه در شهرک صنعتی صفادشت

استخدام بازاریاب تلفنی در شرکت پخش قطعات خودرو در تبریز

رییس مرکز آمار ایران در گفت وگو با فارس خبر داد برنامه ملی گذار نظام آماری از سنتی به مدرن تا 4 ماه آینده تصویب می شود

ثبت سفارش خودرو همچنان متوقف است

افزایش تعداد شرکت های بین المللی صاحب صلاحیت در لیست شرکت ملی نفت

اجرای طرح شعبه ویژه تأمین اجتماعی برای نخستین بار در کشور در گیلان

راههای روستایی فومن از وضعیت قابل قبولی برخوردار است

موافقت با خرده فروشی در منطقه آزاد اروند + فیلم

جشن نوروز صیاد در روستای سلخ قشم

طرح تحقیقاتی تغذیه سفره آب زیرزمینی به روش چاه تزریق در استان مرکزی انجام شد

واریز اشتباه 4 میلیارد تومان پول به حساب یک پیمانکار/ تلاش برای اخذ وجوه واریزی ادامه دارد

تولید نفت روسیه 300 هزار بشکه کم شد

اعتبار کارت های ملی قدیمی تا پایان سال

هنوز منتظر ریل ملی هستیم

موافقت با خرده فروشی در منطقه آزاد اروند

راه اندازی مجدد کارخانه سیمان کیاسر با حضور رییس کل دادگستری مازندران

استخدام یک رستوران ایتالیایی در چهار رده شغلی

استخدام مجموعه لبنیاتی دلیران عنصری در چهار رده شغلی

لغو ممنوعیت واردات برنج توسط دولت خلاف سیاست های اقتصاد مقاومتی است

عکس/ عجیب ترین کارایی یک خودرو

کاشت زعفران بدون خاک برای نخستین بار در کشور

خاوری در کانادا قمارباز شد/عکس

رشد اقتصادی بریتانیا و آمریکا کاهش می یابد

تصویب طرح «تکاپو» گیلان در راستایی افزایش ظرفیت اشتغال

استخدام همکار خانم جهت فروشندگی در لباس زنانه در تبریز

نگرانی 71 اقتصاددان حامی دولت از کابینه دوازدهم/نامزدهای مطرح تیم اقتصادی آینده واجد شرایط نیستند

استخدام هماهنگ کننده در محیط کاملا زنانه در تبریز

استخدام شرکت مهندسی داده تامین خاورمیانه در تبریز

استخدام کارشناس فنی و استقرار ویپVOIP در ویپی

استخدام تعمیرکار چیلر و تاسیسات بصورت تمام وقت

استخدام راننده با خودروی وانت جهت پخش در تبریز

دندان تیز زنجیره ای های خارجی برای ایران

استخدام منشی، باروابط عمومی بالا در شرکت آرسام پارت

حذف سالانه 10 درصد افراد از بیمه کارگران ساختمانی در خراسان شمالی

استخدام دستیار دندانپزشک در کلینیک دندانپزشکی

اقتصاد پایدار و مقاوم در گرو اقتصاد مقاومتی است

مقایسه ، زمینه بروز حسادت در کودکان را افزایش می دهد

بازار سکه و ارز به ثبات نسبی رسید

قم کانون تبادل قطارهای پرسرعت می شود.

پایان عملیات لایروبی انهار ابوتمر و طریفی در شرکت آبیاری کرخه و شاوور+عکس

نصب سیستم فیلتراسیون خط انتقال روغن نیروگاه مسجدسلیمان+عکس

راههای روستایی فومن از وضعیت قابل قبولی برخوردار است

توانمند سازی معتادان بهبود یافته، اولویت بهزیستی

خداحافظی با ریال در چندقدمی / تسهیل مبادلات با اجرایی شدن طرح

ساخت دستگاه اسید زنی مغزی با کاربرد استخراج نفت و گاز

تجمع کارگران نی شکر هفت تپه به همراه خانواده هایشان

شاگرد اولهای اقتصاد معرفی می شوند/ بررسی 100 شرکت برتر کشور با 33 معیار

اجرای طرح ضربتی اعطای وام ازدواج؛ جایگزین های ضمانت وام ازدواج ابلاغ شد

زنگنه: مجلس تصویب کرد متن قراردادها منتشر نشود/ یا قانون را عوض کنید یا وزیر را

مرکز علمی کاربردی جهاد دانشگاهی کرمانشاه برای اولین بار در رشته قیر طبیعی دانشجو می پذیرد

اجرای طرح شعبه ویژه تامین اجتماعی گیلان برای نخستین بار در کشور

از تهران تا کانادا؛ دادستانی به دنبال 4 میلیارد تومان پول شهرداری

معاون استاندار لرستان: واحدهایی که مشمول ماده 141 شدند نمی توانند تسهیلات دریافت کنند

هر یتیم ازنایی دارای 4 حامی است حامیان فرزندان معنوی

استخدام تعدادی بازاریاب در یک شرکت پخش در تبریز

استخدام تکنسین موتورسوار آشنا به عیب یابی کامپیوتر

استخدام دستیار دندانپزشک جهت مطب

استخدام نیرو جهت امور خدماتی در شرکت معتبر در تبریز

استخدام کارمند فروش در شرکت چرم مشهد درتهران

تصاویر جاسوسی شاسی بلند کوپه جدید «جیلی»

73 ورزشکار مصدوم از خدمات فیزیوتراپی هیات پزشکی ورزشی قزوین بهره مند شدند

استخدام فروشگاه پلاسکوی بدری در تبریز

اصلاح شبکه آب خمین به 50 میلیارد ریال اعتبار نیاز دارد

قیمت طلا اندکی کاهش یافت

مجوز سرمایه گذار اسپانیایی پالایشگاه کالیمانی باطل شد

معروف ترین واحد های پولی درایران درطول تاریخ+عکس

نامه71 اقتصاددان به روحانی/برخی افرادمطرح شده صلاحیت وزارت ندارند

صندوق بین‎المللی پول: " ایران" رشد اقتصاد جهان را ارتقا داد

بهره برداری از 323 طرح نیمه تمام در دولت یازدهم در گناوه

جایگزین های ضمانت وام ازدواج ابلاغ شد

خواب خودرویی ها در تالار سنگین تر شد

تغییر تولیدات صنایع دستی به سمت سلایق روز جامعه لازمه توسعه گردشگری روستایی

تنش آبی در هرمزگان

استخدام بیمه سامان در زنجان

استخدام شرکت بازرگانی امپراطور در اصفهان

استخدام کارشناس فروش خانم در دفتر فروش کاشی و سرامیک

هفت جایگزین بانک مرکزی برای اخذ ضمانت وام ازدواج

هشت جایگزین ضامن برای زوجین/ ضمانت یارانه نقدی برای وام ازدواج

تاجگردون: افزایش سهم مالیات در بودجه عمومی توفیق بزرگ دولت است

افتتاح 11 واحد مسکونی محرومین در رضوانشهر

در نخستین مسابقات دانشجویی ستارگان بورس عنوان شد مسابقات دانشجویی نقطه عطف پیوند دانشگاه و بازار سرمایه

11 امور قابل واگذاری به بخش خصوصی گردشگری احصاء شد

استخدام مهندس صنایع یا مکانیک با مدرک ارشد در تهران

استخدام نیرو جهت کار در املاک داماک  کرمان

اقتصاد مقاومتی و مدیریت آن مهم ترین رویکرد و اولویت دستگاه های اجرایی باشد

رییس سازمان صنعت گلستان: مخالف تفکیک 2 وزارت صنعت و بازرگانی هستم

افزایش 653 واحدی شاخص کل بورس منطقه ای اردبیل

مردم در مصرف برق صرفه جویی کنند

برداشت هندوانه در بافت

شمس: اتهام اخلال در نظام اقتصادی را قبول ندارم

ثبات نسبی در بازار سکه و ارز

طرح کاهش وابستگی عربستان به نفت شکست خورد

دولت امسال گزارش بدهی های خود را ارائه نکرده است

شاخص بورس در آستانه 81 هزار واحدی

با 100 تا 120 میلیون تومان چه خودروهایی می توان خرید؟ + جدول قیمت

28 گمرک برای صادرات محصولات نفتی مجاز شدند

دریافت تسهیلات طرح رونق تولید با حمایت صندوق ضمانت سرمایه گذاری صنایع کوچک

استخدام موتور سوار جهت وصول مطالبات در تبریز

استخدام تعدادی کارگر جهت تاسیسات در اصفهان

استخدام تعدادی مهندس مکانیک با گرایش تخصصی ساخت و تولید

ترویج شایعات اخیر توسط 2 بانک بزرگ برای جذب سپرده بانک‎های دیگر/مدرک و مستندات داریم

با 100 تا 120 میلیون تومان چه خودروهایی می توان خرید؟ + جدول قیمت

استخدام مدیر فروش و حسابدار در شهر کرمان

استخدام کارشناس فروش حرفه ای درشرکت دانش رایانه ایرانیان

استخدام منشی جهت باشگاه بدنسازی در اصفهان

رونمایی از موتورلانس ها (موتور آمبولانس) در تهران/ عکس

تلاش کشورهای دی-هشت برای توسعه سرمایه گذاری جسورانه در حوزه فناوری

ریال هنوز تومان نیست!

روسیه 36 فروند از هواپیماهای پیشنهادی به ایران را فروخت

تفاوت 1100 تومانی نرخ گازوییل در ایران با فوب خلیج فارس

کاهش یک درصدی موالید در تهران

فروش نسخه ای ماری جوانا در داروخانه های لهستان

تاثیر رشد اقتصادی ایران در تقویت اقتصاد جهانی

روسیه 36 فروند از هواپیماهای پیشنهادی به ایران را فروخت

اولویت بازار پول تغییر واحد و یا حذف چند صفر نیست/چاپ اسکناس با واحد تومان هزینه بر است/باید منتظر نظر مجلس و شورای نگهبان بود

خبر خوب معاون آخوندی برای پیمانکاران طلبکار/ بدهی پیمانکاران به سیستم بانکی را به جای مطالباتشان می پردازیم

افتتاح بزرگترین نیروگاه خورشیدی در کرمان/20 مگاوات به ظرفیت تولید برق تجدیدپذیر افزوده می شود

انتقال گاز از ایرانشهر به چابهار، آغاز تحول صنعت و پتروشیمی در مکران

استخدام چرخکار و کارگر ساده در تولیدی پوشاک

چند نکته مهم در روشن کردن کولر خودرو

استخدام نیروی CO2 کار جهت تولیدی تجهیزات آشپزخانه در قم

استخدام کارخانه اکسیژن

تصاویر/ از گوسفند تا یخچال بار موتور

جریمه 1100دلاری استفاده از فیلترشکن در روسیه

تولید خودروهای ارزان قیمت به تاریخ پیوست

شایعه دزدی از منازل با طلایاب صحت دارد؟! / طلا را می توان از دستگاه فلزیاب پنهان کرد؟!

یک سوءبرداشت اقتصادی در شبکه های اجتماعی / واحد پول ایران همچنان «ریال» است

استخدام فروشنده،کارشناس فروش،مدیر فروش/یزد

لزوم تغییر مدیران اقتصادی در دولت دوازدهم

برگزاری جشنواره قرعه کشی حساب های قرض الحسنه پس انداز بانک سینا

هوا گرم شد؛ لزوم صرفه جویی در مصرف برق

تغییر واحد پول ملی به مصوبه مجلس نیاز دارد

خبر خوش برای کارگاه‎های زیر 5 نفر/سهم بیمه کارفرما حذف شد

نواک:نیجریه و لیبی باید به توافق اوپک بپیوندند

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس در گفت وگو با فارس: دولت امسال گزارش بدهی های خود را ارائه نکرده است

تثبیت نرخ سوخت به صلاح کشور نیست

استخدام مهندس مکانیک ساکن پرند

استخدام خانمی جهت مشاور املاک در اصفهان

استخدام شرکت پخش سراسری تیوندشت نمکین در کرمان

استخدام طراح مسلط به فتوشاپ و کرل در تبریز

آمریکا مثل گذشته موتور اقتصاد جهان نیست

پرداخت 10 هزار میلیارد ریال تسهیلات به فعالان بخش معدن

استخدام لیسانس یا فوق دیپلم مکانیک مسلط به نرم افزار Catia

از شب بیداری ظریف برای اردوغان تا کودتای محیط زیستی ترکیه علیه ملت ایران

استخدام کمک حسابدار خانم در یک شرکت معتبر در تبریز

وضع تولید نفت لیبی و نیجریه زیر ذره بین

قیمت بنزین 10 برابر و برق فقط 2 برابر شده است

دریافت تسهیلات طرح رونق تولید با حمایت صندوق ضمانت سرمایه گذاری صنایع کوچک

افزایش 2 برابری تسهیلات اعتباری ضریب مکانیزاسیون کشاورزی در فراهان

اختلاف قیمتی اندک،دلیل بی رغبتی به مصرفCNG/ دولت مشوق بدهد

پنجمین دوره جایزه درست نویسی در مطبوعات برگزار می شود

بهره برداری از 323 طرح نیمه تمام در دولت یازدهم در گناوه

مردم به بیمارستان کوچک مراجعه کنند

استخدام کارشناس فروش،باروابط عمومی و فن بیان قوی در تهران

استخدام تکنسین بیهوشی در مرکز جراحی در کرمان

استخدام شرکت یخ ژله ای فرتاک در تبریز

استخدام مهندس مکانیک  برق جهت شرکت بازرگانی

خرید تضمینی بیش از 350 هزار تُن گندم مازاد بر نیاز کشاورزان خراسان رضوی

استخدام کارشناس جذب پروژه های ساختمانی درشرکت معتبر

استخدام نیرو آشنا به کامپیوتر در شرکت ایران مهر در تبریز

رشد 40 درصدی گازرسانی به صنایع فارس در دولت یازدهم

استخدام اپراتور تولید درانتشارات جی 5 البرز

افزون بر 66 میلیارد ریال در تالار بورس منطقه ای اردبیل معامله شد

استخدام کارمند دارای سابقه ی حسابداری در اصفهان

لکسوس دست از تولید ساب کامپکت ES برنمیدارد

انعقاد 10تفاهم همکاری انتقال فناوری بین ایران و کره جنوبی

استخدام منشی مسلط به حسابداری جهت امور دفتری در زنجان

طرح کارورزی فرصت های شغلی جدید برای دانش آموختگان دانشگاهی ایجاد می کند

یارانه ها ضامن وام ازدواج میشوند

66 دستگاه واگن به ناوگان مترو تهران اضافه شد

مقاومت بانک ها برای ارائه اطلاعات حساب های بانکی شکسته شد/ مردادماه پایان ضرب الاجل

آب تولیدی جوابگوی نیاز مردم اهواز نیست/دلایل افت فشار آب

تعرفه آب روستایی در استان ایلام هفت برابر کمتر از قیمت تمام شده آن است

برگزاری نشست کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز خوزستان+گزارش

ضمانت یارانه نقدی برای وام ازدواج

معروف ترین پنیر دنیا را بشناسید!

رشد 0.4 درصدی فروش 100 شرکت برتر کشور در سال 94/ وضعیت کسب و کار مناسب نیست

بانک های فرانسه متعهد به ایجاد 1000 شغل پس از برگزیت شدند

رشد ارزش 32 ارز بانکی در دوم مرداد

اغاز طرح ضربتی وام ازدواج ؛ امکان جدید پرداخت عوارض خروج از کشور و جریمه تخلفات رانندگی

2400 کلاس درس در هرمزگان نیازمند مقاوم سازی

حبس 2 ماهه مردم روستاهای پز الیگودرز

حبس 2 ماهه مردم روستاهای پز الیگودرز