مطالب مرتبط:
راه روستاهای پز شهرستان الیگودرز بازگشایی می شود
سفر نوروزی به عروس آبشارهای ایران/ آبشار آب سفید الیگودرز را از دست ندهید
بارش برف در الیگودرز
بارش برف در الیگودرز
حبس ابد برای دو راننده به دلیل کورس خیابانیِ مرگبار
5 + 1
یارانه ها
مسکن مهر
قیمت جهانی طلا
قیمت روز طلا و ارز
قیمت جهانی نفت
اخبار نرخ ارز
قیمت طلا
قیمت سکه
آب و هوا
بازار کار
افغانستان
تاجیکستان
استانها
ویدئو های ورزشی
طنز و کاریکاتور
بازار آتی سکه
سه شنبه، 1 فروردین 1396 ساعت 01:002017-03-20اقتصادي

حبس 2 ماهه مردم روستاهای پز الیگودرز


راه روستایی روستاهای پز شهرستان الیگودرز به دلیل بارش باران و رانش زمین حدود 2 ماه است که مسدود شده و مردم برای خرید مایحتاج زندگی خود در مضیقه هستند.

- از الیگودرز، روزهای پایانی سال است خیابان های شهر مملو از تردد و ازدحام مردمی است که می خواهند مایحتاج شب عید خود را تأمین کنند؛ این روزها پیاده روها و خیابان های شلوغ شهر حکایت گر گذر زمان برای شروع یک سال جدید را دارد اما از شلوغی بازار شهر فاصله می گیریم و سری به روستاهای دورافتاده شهرستان الیگودرز می زنیم روستاهایی که طعم تلخ محرومیت را همچنان باید تا لحظات پایانی سال 95 بچشند.

اینجا سایه محرومیت همچنان بر سر مردم سنگینی می کند و مردم روزهایشان را با سکوت سرد زمستانی سپری می کند، اینجا نبود "راه" و " برق" همچنان دغدغه مردم است و چشم هایی همچنان پشت راه مسدود شده روستاهای پز الیگودرز به انتظار مانده اند.

از آنجاکه این جاده خاکی روستاهای پز الیگودرز به طور مکرر مسدود شده و اهالی این روستاها در چندین ماه از سال نمی توانند در این جاده تردد داشته باشند خبرگزاری تسنیم" لرستان پیش از این در گزارشی با عنوان روستاهایی که "هیچ چیز" ندارند/حبس شش ماهه 19 روستای الیگودرز پرداخت که در پی آن مسئولان اقدام به بازگشایی مسیر کردند اما از آنجاکه این جاده زیرساخت لازم را ندارد هم اکنون نیز مردم حدود دو ماه است که در روستاهای خود حبس شده اند.

یکی از بانوان روستای پز الیگودرز در گفت وگو با خبرنگار تسنیم می گوید: وضعیت جاده روستای ما خراب و زجرآور است هر لحظه باید نگران باشیم که اتفاقی برای کسی نیفتند.

مسدودی دو ماهه راه روستاهای پز الیگودرز وی می افزاید: نزدیک به دو ماه است که راه دسترسی روستای ما مسدود شده و در این مدت چند مریض و زن باردار داشتیم که برای نجات جان آن ها هلی کوپتر به منطقه اعزام شد.

این بانوی الیگودرزی عنوان می کند: راه دسترسی حدود 20 روستا همین جاده است که اکنون خراب شده است و با هر بارندگی جاده رانش پیداکرده و مسدود می شود.

وی بیان می کند: هیچ گونه تردد وسیله نقلیه ای در این جاده انجام نمی شود و هنوز اهالی این روستاها خریدی برای ایام نوروز نداشته اند از طرفی آذوقه ای که چند ماه قبل ذخیره داشتیم تمام شده است و حتی آرد بسیار کمی برای پخت نان داریم و کسی دادمان نمی رسد.

تلف شدن حیوانات در گِل و لای جاده این بانوی الیگودرزی می گوید: وضعیت این جاده آن چنان خراب است که تاکنون هفت الاغ از این روستاها در گِل و لای جاده مانده و تلف شده اند.

وی می افزاید: متأسفانه وضعیت برق روستایمان نیز خراب است و چون باطری خورشیدی ضعیف است با خاموشی برق مواجهیم و زندگی برایمان سخت شده است.

حسنی یکی از جوانان روستای پز الیگودرز نیز این گونه مشکلاتشان را شرح داد: من دانشجو هستم و برای تعطیلات نوروز با سختی و مشقت زیاد خود را به روستا رساندم البته به خاطر مشکلاتی که در رفت و آمد وجود دارد چند سالی است که به روستا نیامده بودم.

نبود امکانات اولیه در روستاهای پز الیگودرز این پسر جوان الیگودرزی می افزاید: مردم در اینجا مشکلاتی زیاد دارند اما این توقع وجود دارد که به روستا برگردیم د رحالی که واقعاً امکانات اولیه در اینجا وجود ندارد و بعد از اتمام تحصیل به این روستا برنمی گردم و استاندار لرستان و فرماندار شهرستان درخواست داریم حداقل مشکلات را برای دیگران حل کنند.

وی عنوان می کند: اکنون تمام دغدغه ام این است که بعد از ایام نوروز چگونه می خواهم به دانشگاه برگردیم، مسافت طولانی است و جاده همچنان خراب.

خداداد حسنی دهیار روستای پز الیگودرز در گفت وگو با خبرنگار تسنیم به مسدود شدن دوماهه راه دسترسی روستاهای پز الیگودرز اشاره می کند و می گوید: رانش کوه سبب شده تا راه ارتباطی روستاهای پز الیگودرز پس از گذشته دو ماه همچنان مسدود باشد.

وی می افزاید: با توجه به بارش های اخیر و گِل بودن این جاده لودری که برای بازگشایی مسیر آمد نتوانست از آن عبور کند که برگشت.

لزوم شن ریزی جاده روستاهای پز دهیار روستای پز الیگودرز به پیگیری های مکرر خود برای بازگشایی این مسیر اشاره کرده و عنوان می کند: مسئولان مربوطه گفتند برای رفع مشکل این مسیر کمپرسی فرستاده می شود تا شن ریزی انجام شود اما هنوز خبری از آمدن کمپرسی نیز نشده است.

وی بیان می کند: این جاده دو ماه است که مسدود شده تنها یک روز بازگشایی شد اما بلافاصله مسدود شد به طوری که قبل از مسدود شدن تنها دو نیسان توانستند با کمک زنجیر چرخ از این مسیر عبور کنند و دیگر تردد هیچ وسیله نقلیه ای انجام نشد.

بارش باران و رانش های پی درپی جاده حسنی می گوید: در بازدیدی که مهرماه امسال مسئولان از این جاده انجام دادند بنا شد قسمت رانشی این جاده را به سمت کوه تغییر دهند تا دیگر رانش نکند اما به دلیل بارش باران دیگر این کار انجام نشد.

وی به نامناسب بودن وضعیت این جاده اشاره کرده و می افزاید: وضعیت جاده خیلی بد است به طوری که چند الاغ برای رد شدن از آن در گل ولای فرورفتند و تلف شدند.

دهیار روستای پز الیگودرز به دغدغه و مشکلات مردم برای تأمین مایحتاج اولیه خود اشاره می کند و می افزاید: از مسئولان درخواست می شود حداقل شن ریزی در این محور داشته باشند تا در خردادماه که بارش ها کم می شود و می توان آن را تغییر داد، مردم به صورت موقت تردد داشته باشند.

لزوم پیگیری مسئولان برای برقراری راه موقت حسنی رفع مشکل جاده پز را در احداث یک تونل می داند و می گوید: اگر مسئولان درصدد رفع مشکل این جاده بودند می توانستند سالی یک قسمت از آن را درست کنند تا مشکل حل شود اکنون که رفع مشکل آن زمان است بر است حداقل راه موقت را بازکنند.

وی مشکل دیگر اهالی این منطقه را خاموشی های مکرر برق عنوان می کند و عنوان می کند: برق روستاهای این منطقه از طریق باطری خورشیدی تأمین می شود که متأسفانه مدت بسیار زیادی است که به دلیل ضعیف بودن باتری های خورشیدی مردم با خاموشی های مکرر مواجه اند.

ضعیف بودن باطری خورشیدی و خاموشی های مکرر برق روستا دهیار روستای پز الیگودرز بیان می کند: عمر مفید این باتری ها پنج سال بوده که تمام شده است و مردم از این خاموشی های مکرر زجر می کشند؛ مردم در مصرف برق صرفه جویی بسیار زیادی می کنند تا ساعات بیشتری برق داشته باشند به طوری که گاهی که می خواهند از تلویزیون اخباری را رصد کنند برق خانه را خاموش می کنند تا باطری خالی نشود.

وی می گوید: برای تعویض باتری های خورشیدی نیز پیگیری های زیادی با اداره برق الیگودرز و استان انجام دادم که مسئولان می گویند سیستم داریم چون اشترک ندارید اقدام نمی شود درحالی که اگر آن ها اقدام کنند بنده از همه ساکنان روستا هزینه کنتور را دریافت می کنم تا این مشکل برطرف شود اما متأسفانه هیچ اقدامی نمی کنند.

با توجه با روزهای پایانی سال و نیاز مردم به تأمین مایحتاج شب عید لازم است مسئولان هر چه سریع تر چاره ای برای مردمی که در روستاهای خود حبس شده اند می اندیشند تا چراغ خانه شان بیش از این خاموش نباشد.

انتهای پیام/
کلید واژه ها: روستا - الیگودرز - روستاها - روستاهای - جاده - روستای - مردم - محرومیت - روزهای پایانی - خیابان - هایی - وسیله نقلیه - تسنیم - بانوی - بارش باران - رانش زمین - خرید - خبرگزاری - روستایی - بارندگی - حیوانات - خبرنگار - زمستانی - مسئولان - بانوان - باردار - انتظار - لرستان - بازار - پیاده

آخرین اخبار سرویس:
از سوی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات عنوان شد توضیحات در مورد تکلیف افزایش محتوای بومی در اقتصاد مقاومتی

پذیرش بیش از 225 هزار مسافر نوروزی در ستادهای اسکان فرهنگیان هرمزگان

کاهش 1500 تومانی قیمت سکه طرح جدید

مصرف بنزین تا دهم فروردین 96 در استان سمنان به بیش از 12 میلیون لیتر رسید

مراجعه به اورژانس استان سمنان در نوروز امسال 15 درصد افزایش یافت

آغاز فروش هیوندای i20 ویژه فروردین ماه + جدول

چگونه بیشترین بهره وری را از کار ببرید؟

بحران آب در ایران/ افزایش قیمت مواد غذایی جهان به واسطه کمبود آب

روحانی: در محصولات کشاورزی به سمت خودکفایی حرکت کرده ایم

تاکید بر راه اندازی صندوق کشمش در تاکستان

کاهش ماموریت های امدادی هلال احمر استان سمنان

بررسی 8 شاخص مهم اقتصادی در سال 95

استخدام نیروی ساده،تکنسین تاسیسات،انباردار،برقکار در قم

دلار یخ زد/ سکه از رونق افتاد+جدول قیمت

قیمت و زمان عرضه گلکسی نوت 7 ریفربیشد فاش شد

مصرف بنزین تا دهم فروردین 96 در استان سمنان به بیش از 12 میلیون لیتر رسید

محققان بین المللی هشدار دادند بحران آب در ایران/ افزایش قیمت مواد غذایی جهان به واسطه کمبود آب

توزیع برنج، شکر، گوشت و میوه در بازار کرمان

کشتارگاه تمام اتوماتیک طیور رشت با حضور وزیر جهاد کشاورزی افتتاح شد

حمایت دولت از طرح های اقتصادی

ثبت افزون بر یک میلیون تردد در نوروز 96درجاده های کهگیلویه وبویراحمد

افتتاح همزمان اسکله های مجتمع بندری کاسپین و پروژه های اقتصادی و زیربنایی

توزیع 66 تن میوه نوروزی درشهرستان اردستان

376طرح آی، سی، تی در گیلان راه اندازی شد

ارتقاء جاذبه های گردشگری با توسعه زیرساخت ها مهیا می شود

توسعه چابهار توسط هندی ها با کمترین ریسک

افتتاح و آغاز عملیات اجرایی 17 پروژه در استان گیلان

سخنان روحانی درمراسم افتتاح طرح های اقتصادی گیلان

روستاهای مازندران پذیرای حدود 30 درصد مسافران نوروزی

طلای جهانی در مرز 1250 دلار ایستاد

کالری شیرینی های نوروزی چقدر است؟

امحا 3 هزار کیلوگرم انواع فرآورده های گوشتی فاسد در بندرعباس

آموزش 7200 معدنکار بخش خصوصی

افتتاح چندین طرح در گیلان با حضور رییس جمهور

روحانی: در محصولات کشاورزی به سمت خودکفایی حرکت کرده ایم

ثبت افزون بر یک میلیون تردد در نوروز 96درجاده های کهگیلویه وبویراحمد

خدمات گمرکی رایگان خودروها در جزیره کیش

عضو هیأت رییسه کمیسیون اقتصادی مجلس خبر داد ارائه تسهیلات به سرمایه گذاران بخش خصوصی در پروژه های نیمه کاره

دایی: پول یخ فروش را نداده اند/ وضع مالی مردم خراب است

اختصاص بیش از 4 هزار میلیارد ریال اعتبارات عمرانی به روستاهای مازندران

معرفی نسل جدید سنگ یانگ رکستون؛ رقیبی تازه نفس برای سانتافه و سورنتو

توزیع 66 تن میوه نوروزی درشهرستان اردستان

معاون طیب نیا اعلام کرد؛-زیربنای فعالیت آتی بانک های ایرانی در عرصه بین الملل فراهم شد

گوشی پرچم دار اچ تی سی مجهز به اسنپدارگون 835 خواهد شد

895 فقره پرونده تخلف در تعزیرات همدان تشکیل شد

افزایش 1.5 میلیون تنی ظرفیت سردخانه ای کشور در دولت یازدهم

راه اندازی خط گردشگری، بندرعباس به عمان، دبی و لارک

رشد اقتصادی چین بیش از 6 درصد خواهد بود

تردد 5 میلیون وسیله نقلیه در محورهای ارتباطی استان لرستان ثبت شد

افزایش ساعت مسافرگیری خط 5 مترو تهران در روز 13 فروردین

اقتصاد مقاومتی نسخه شفا بخش اقتصاد کشور

ثبت بیش از 4.4 میلیون نفر اقامت نوروزی در خراسان رضوی

افزایش 40 درصدی نرخ مشارکت روستاییان در کشور

بانکها فقط مجاز به افتتاح یک حساب جاری برای مشتریان هستند

با استفاده از این نکات، شرکت خود را متمایز از رقبا توسعه دهید

افتتاح مجتمع بندری کاسپین و آغاز عملیات احداث بزرگترین اسکله گردشگری دریای خزر در انزلی

معرفی نسل جدید سنگ یانگ رکستون؛ رقیبی تازه نفس برای سانتافه و سورنتو

نوسانات نرخ دلار و یورو اعلام شد

همکاری های تهران و اسلو در زمینه محیط زیست

زمان اجرای برنامه نفت ایرانی در برابر کالای روس

فروش جت هایی با قیمت 80 میلیون دلار! +تصاویر

سرنوشت مروارید سیاه به کدام سمت و سو می رود؟/واردات تیلا پیا چشمگیر نیست

دلار یخ زد/سکه از رونق افتاد+جدول قیمت

اختصاص بیش از 4 هزار میلیارد ریال اعتبارات عمرانی به روستاهای مازندران

ایجاد تعادل در بازار نفت با توافق کاهش تولید نفت اوپک

افزایش بیش از 9 درصدی اسکان مسافران نوروزی در مدارس بوشهر

اقامت حدود 30 درصد مسافران نوروزی مازندران در روستاها

نگاه به فروش فیلم ها در 7 روز اول سال

ترامپ از پروژه یک تریلیون دلاری خود رونمایی کرد

از طریق ویدئوکنفرانس 3 طرح کشاورزی گیلان توسط روحانی افتتاح شد

12 استراتژی صادراتی سال 96

افتتاح 15 طرح در گیلان از طریق ویدئو کنفرانس با حضور رییس جمهور

توصیه هایی برای بازگشت مسافران نوروزی

کاهش قیمت طلا و سکه در بازار + جدول 

کاهش قیمت طلا و سکه در بازار

چند درصد از زنان و مردان ایرانی مجرد هستند؟

پنج فاز جدید در پارس جنوبی افتتاح می شود

امسال بسیاری از ساکنین تهران در پایتخت ماندند

واریز وجه 2میلیون ایرانی برای تملک سهام عدالت

کاهش 7 درصدی سرقت و 9 درصدی قتل در نوروز/ سرقت خرد 2 درصد افزایش یافت

165 هزار سالمند در 3 مرکز شبانه روزی بهزیستی در کرمانشاه نگهداری می شود

کاهش قیمت طلا و سکه در بازار آزاد

آغاز اجرای برنامه نفت ایرانی در برابر کالای روس از سال 2017

ثبت بیش از 4.4 میلیون نفر اقامت نوروزی در خراسان رضوی

آمار کشته شدگان سوانح رانندگی در استان مرکزی 21 درصد کاهش یافت

افزایش بازدید گردشگران از تپه های شنی ریگان

پیشرفت 80 درصدی در ساخت سکوهای پارس جنوبی

افتتاح مجتمع بندری کاسپین و آغاز عملیات ساخت اسکله مارینا و بزرگترین آکواریوم ایران

توافق کاهش تولید نفت اوپک در بازار نفت تعادل ایجاد می کند

استخدام پیک موتوری و کارگر ساده در شهر شیراز

اقامت حدود 30 درصد مسافران نوروزی مازندران در روستاها

استخدام راننده مجرب جهت کار با وانت در شیراز

رونمایی لکسوس از NX جدیدش +عکس

توزیع 110 تن میوه طرح تنظیم بازار نوروزی در ماکو

استاندار کرمانشاه: موضوع اصلی کشور تولید و اشتغال است

استخدام منشی،مسئول دفتر مدیرعامل در شرکت مارینا کیش

چند درصد از زنان و مردان ایرانی مجرد هستند؟

کاهش 1500 تومانی قیمت سکه طرح جدید

آغاز گرده افشانی نخیلات ریگان

12استراتژی صادراتی سال96

افتتاح مجتمع بندری کاسپین و آغاز عملیات ساخت بزرگترین آکواریوم ایران انجام شد

افتتاح 142 میلیارد تومانی طرح های کشاورزی در گیلان

کاهش قیمت طلا و سکه در بازار آزاد (+جدول)

نحوه سرویس دهی خط 5 مترو تهران در 12 و 13 فروردین

بانکها فقط مجاز به افتتاح یک حساب جاری ریالی برای مشتریان هستند

واحد تولید بنزین یورو چهار پالایشگاه ستاره خلیج فارس آماده بهره برداری شد

نحوه سرویس دهی خط 5 مترو تهران در 12 و 13 فروردین

کاروانسرای شاه عباسی قصرشیرین پذیرای شمار زیادی از مسافران نوروزی

پرداخت تسهیلات 482 میلیارد تومانی دولت تدبیر به واحدهای تولیدی مازندران

افتتاح 15 طرح در گیلان با حضور رییس جمهور

اقامت حدود 30 درصد مسافران نوروزی مازندران در روستاها

جلب توجه فراری لافراری برنزی در موناکو

هدست Gear VR رایگان؛ تنها یکی از مزایای پیش خرید گلکسی اس 8 سامسونگ

کاهش 1500 تومانی قیمت سکه طرح جدید/دلار 3800 شد

کاهش 7 درصدی سرقت و 9 درصدی قتل در ایام نوروز

آلبوم عکس از رنگارنگ ترین خانه های جهان

وزیر ارتباطات مطرح کرد کاهش تورم بدون رونق اقتصادی مشکل ساز می شود/ مازندران می تواند بخش زیادی از صادرات به روسیه را در دست گیرد

کشف بیش از 80 درصد جرایم اینترنتی در کشور

نحوه سرویس دهی خط 5 مترو تهران در 12 و 13 فروردین

افتتاح واحدهای صنعتی آرین تخته و آرین مریم با حضور رییس جمهور

هندی ها با کمترین ریسک چابهار را توسعه می دهند

کاروانسرای شاه عباسی قصرشیرین پذیرای شمار زیادی از مسافران نوروزی

بانک ها مجاز به افتتاح و نگهداری فقط یک حساب جاری ریالی برای هر شخص حقیقی هستند

14 فروردین آغاز ثبت نام اعتکاف

نگاه آماری به سینماها در 7 روز اول سال/ فروش 17 درصد افزایش یافت

توسط روحانی واحد تولیدکننده ام.دی.اف در شهر صنعتی رشت افتتاح شد

حمایت از طرحهای تولیدی و اشتغال زایی در راستای اقتصاد مقاومتی+فیلم

آمار جدید از مجردان ایران

تجهیز و نوسازی 220 هکتار از راضی بخش خمام در سال 95 افزایش شاخص راه روستایی خمام در دولت تدبیر و امید

افتتاح 12 طرح دیگر در گیلان با حضور رییس جمهور

تعیین وظایف دستگاه ها برای رفع مشکلات خوزستان

نبض تاریخ در بزرگترین بازار سرپوشیده جهان می زند

ماکسیما جدید 2017، لوکس، کاربردی و عضلانی تر از همیشه (+عکس)

تصاویری زیبا از آکواریوم لندن

قیمت میوه در ایام نوروز کاهش یافت

دلار امروز چند معامله شد؟+جدول قیمت

سکه طرح جدید ارزان شد+جدول قیمت

درج نماد معاملاتی یک شرکت سرمایه گذاری جدید در فرابورس

قالیباف در بازدید از ستاد گردشگری تهران امسال بسیاری از ساکنین تهران در پایتخت ماندند/آمار گردشگران در تهران

توانمندسازی سالمندان رسالت سازمان بهزیستی است/وجود 165 هزار سالمند در کرمانشاه

پلیس فتا: سبقت ایران از کره جنوبی در کشف جرایم سایبری / کشف جرایم اینترنتی در کشور 31 روز کمتر از استاندارد اینترپل

استراتژی جدید چین برای تصاحب بازار هند

کاهش قیمت طلا و سکه در بازار آزاد

کاهش 7 درصدی سرقت و 9 درصدی قتل در نوروز/ سرقت خرد دو درصد افزایش یافت

کمپین «نه به تصادفات جاده ای» 260 هزار نفری شد

پرداخت تسهیلات 482 میلیارد تومانی دولت تدبیر به واحدهای تولیدی مازندران

بنزینهای وارداتی که یورو 4 نبود

راه اندازی قطار گرشگری سبب توسعه گردشگری خوزستان می شود

600 مرکز تهیه و توزیع مواد غذایی و اماکن عمومی در خوزستان به مراجع قضایی معرفی شدند

ثبت تراز مثبت تجاری برای دومین سال

بهترین زمان بازگشت دور دوم سفرهای نوروزی « پنج شنبه و جمعه» است

کشف بیش از 80 درصد جرایم اینترنتی در کشور

طلای جهانی در مرز 1250 دلار ایستاد

با حضور رییس جمهور انجام شد؛ افتتاح مجتمع بندری کاسپین/ آغاز عملیات ساخت اسکله مارینا و بزرگترین آکواریوم ایران

تلفات جاده ای اردبیل 10 درصد کاهش یافت

اجرای طرح "کنترل هوشمند ترافیک" در اراک و استان مرکزی

قیمت سکه طرح قدیم کاهش یافت/ دلار سه هزار و 752 تومان+جدول

اتصال 5 مرکز استان به شبکه ریلی تا 5 ماه آینده

افتتاح 2 اسکله مجتمع بندری کاسپین با حضور رییس جمهور

شهردار کرج: حمایت های بانک شهر برای توسعه فعالیت های مدیریت شهری ضروری است

کلنگ احداث گلخانه 6 هکتاری کوهدشت به زمین زده شد

تجهیز و نوسازی 220 هکتار از راضی بخش خمام در سال 95 /افزایش شاخص راه روستایی خمام در دولت تدبیر و امید

استان مرکزی در روز طبیعت بارانی است

هرمزگان در آستانه تولید بنزین مورد نیاز کشور

ساخت 10 سکوی پارس جنوبی در شرکت صدرا/قرارگاه خاتم الانبیاء اقتصاد مقاومتی را محقق کرد

فولکس بیتل لیموزین کلاسیک در ایران +تصاویر

شجره نامه بزرگ خاندان باواریا

بهره برداری از 1400 میلیارد تومان اعتبار طرح در مازندران

واعظی : اشتغالزایی 1000 نفر با بهره برداری از کارخانه میشا بی بافت کلاردشت

کاهش ده درصدی اقامت نوروزی در هتل ها

واریز وجه 2میلیون ایرانی برای تملک سهام عدالت

انقلاب در صدای بازی های کامپیوتری با فناوری جدید شرکت Valve

از همدان بدون تخلف تا اصفهان محبوب

نرخ ارز در بازار روز پنجشبه 10 فرودین 96

قیمت سکه در بازار روز پنجشنبه 10 فروردین

بیمارستان 132 تختخوابی آستارا با حضور وزیر بهداشت و درمان به بهره برداری رسید

جزییاتی از حادثه گازگرفتگی در لرستان

ورژن مشکی LG G6 در کره جنوبی عرضه خواهد شد

18 نمونه از جدیدترین عینک های آفتابی مردانه در سال 2017

عملکرد مثبت وزارت نفت در دولت یازدهم از نگاه منتقدان

58 هزار مسافر از خدمات طرح ایمنی و سلامت مسافران در خرم آباد بهره مند شدند

کاهش 1500 تومانی قیمت سکه طرح جدید/دلار 3800 شد

لباسی خونی، 20هزار دلار قیمت خورد+عکس

کاهش 34 درصدی سرقت و افزایش 58 درصدی کشفیات سرقت در راه آهن

قیمت های باور نکردنی برای وسایل بازیگران

اقامت نوروزی 9.3 میلیون مسافر در مازندران/ با 11 درصد رشد رتبه دوم را کسب کردیم

راهبردهای برنامه ششم توسعه محرک دستیابی به رونق اقتصادی و اشتغال است

لرستان امروز فقط 87 هزار بیکار دارد

15تن کالای قاچاق معدوم شد

صرفه جویی ارزی با تولید سالانه 500 تن پلی پروپیلن

استخدام سرپرست،کارشناس حسابداری در شرکت گل پونه در فارس

کشف بیش از 80 درصد جرایم اینترنتی در کشور

سامانه سمتا زمان و روند رسیدگی به شکایات را کاهش داد

سیزدهمین قطار گردشگری خارجی وارد کشور خواهد شد

نوروز امسال 250 نفر در جاده های کشور جان باختند

احتمال استفاده از فناوری جدید تشخیص اثر انگشت برای آیفون 8

استقبال از گلکسی S8 ممکن است سامسونگ را با کمبود قطعات مواجه کند

افتتاح مجتمع بندری کاسپین با حضور روحانی

بهره برداری از سرمایه گذاری 20میلیارد دلاری در پارس جنوبی 

بیش از 49 هزار مسافر از پایانه های استان زنجان سفر کردند

حبس 2 ماهه مردم روستاهای پز الیگودرز

حبس 2 ماهه مردم روستاهای پز الیگودرز