مطالب مرتبط:
راه روستاهای پز شهرستان الیگودرز بازگشایی می شود
سفر نوروزی به عروس آبشارهای ایران/ آبشار آب سفید الیگودرز را از دست ندهید
بارش برف در الیگودرز
بارش برف در الیگودرز
حبس ابد برای دو راننده به دلیل کورس خیابانیِ مرگبار
5 + 1
یارانه ها
مسکن مهر
قیمت جهانی طلا
قیمت روز طلا و ارز
قیمت جهانی نفت
اخبار نرخ ارز
قیمت طلا
قیمت سکه
آب و هوا
بازار کار
افغانستان
تاجیکستان
استانها
ویدئو های ورزشی
طنز و کاریکاتور
بازار آتی سکه
سه شنبه، 1 فروردین 1396 ساعت 01:002017-03-20اقتصادي

حبس 2 ماهه مردم روستاهای پز الیگودرز


راه روستایی روستاهای پز شهرستان الیگودرز به دلیل بارش باران و رانش زمین حدود 2 ماه است که مسدود شده و مردم برای خرید مایحتاج زندگی خود در مضیقه هستند.

- از الیگودرز، روزهای پایانی سال است خیابان های شهر مملو از تردد و ازدحام مردمی است که می خواهند مایحتاج شب عید خود را تأمین کنند؛ این روزها پیاده روها و خیابان های شلوغ شهر حکایت گر گذر زمان برای شروع یک سال جدید را دارد اما از شلوغی بازار شهر فاصله می گیریم و سری به روستاهای دورافتاده شهرستان الیگودرز می زنیم روستاهایی که طعم تلخ محرومیت را همچنان باید تا لحظات پایانی سال 95 بچشند.

اینجا سایه محرومیت همچنان بر سر مردم سنگینی می کند و مردم روزهایشان را با سکوت سرد زمستانی سپری می کند، اینجا نبود "راه" و " برق" همچنان دغدغه مردم است و چشم هایی همچنان پشت راه مسدود شده روستاهای پز الیگودرز به انتظار مانده اند.

از آنجاکه این جاده خاکی روستاهای پز الیگودرز به طور مکرر مسدود شده و اهالی این روستاها در چندین ماه از سال نمی توانند در این جاده تردد داشته باشند خبرگزاری تسنیم" لرستان پیش از این در گزارشی با عنوان روستاهایی که "هیچ چیز" ندارند/حبس شش ماهه 19 روستای الیگودرز پرداخت که در پی آن مسئولان اقدام به بازگشایی مسیر کردند اما از آنجاکه این جاده زیرساخت لازم را ندارد هم اکنون نیز مردم حدود دو ماه است که در روستاهای خود حبس شده اند.

یکی از بانوان روستای پز الیگودرز در گفت وگو با خبرنگار تسنیم می گوید: وضعیت جاده روستای ما خراب و زجرآور است هر لحظه باید نگران باشیم که اتفاقی برای کسی نیفتند.

مسدودی دو ماهه راه روستاهای پز الیگودرز وی می افزاید: نزدیک به دو ماه است که راه دسترسی روستای ما مسدود شده و در این مدت چند مریض و زن باردار داشتیم که برای نجات جان آن ها هلی کوپتر به منطقه اعزام شد.

این بانوی الیگودرزی عنوان می کند: راه دسترسی حدود 20 روستا همین جاده است که اکنون خراب شده است و با هر بارندگی جاده رانش پیداکرده و مسدود می شود.

وی بیان می کند: هیچ گونه تردد وسیله نقلیه ای در این جاده انجام نمی شود و هنوز اهالی این روستاها خریدی برای ایام نوروز نداشته اند از طرفی آذوقه ای که چند ماه قبل ذخیره داشتیم تمام شده است و حتی آرد بسیار کمی برای پخت نان داریم و کسی دادمان نمی رسد.

تلف شدن حیوانات در گِل و لای جاده این بانوی الیگودرزی می گوید: وضعیت این جاده آن چنان خراب است که تاکنون هفت الاغ از این روستاها در گِل و لای جاده مانده و تلف شده اند.

وی می افزاید: متأسفانه وضعیت برق روستایمان نیز خراب است و چون باطری خورشیدی ضعیف است با خاموشی برق مواجهیم و زندگی برایمان سخت شده است.

حسنی یکی از جوانان روستای پز الیگودرز نیز این گونه مشکلاتشان را شرح داد: من دانشجو هستم و برای تعطیلات نوروز با سختی و مشقت زیاد خود را به روستا رساندم البته به خاطر مشکلاتی که در رفت و آمد وجود دارد چند سالی است که به روستا نیامده بودم.

نبود امکانات اولیه در روستاهای پز الیگودرز این پسر جوان الیگودرزی می افزاید: مردم در اینجا مشکلاتی زیاد دارند اما این توقع وجود دارد که به روستا برگردیم د رحالی که واقعاً امکانات اولیه در اینجا وجود ندارد و بعد از اتمام تحصیل به این روستا برنمی گردم و استاندار لرستان و فرماندار شهرستان درخواست داریم حداقل مشکلات را برای دیگران حل کنند.

وی عنوان می کند: اکنون تمام دغدغه ام این است که بعد از ایام نوروز چگونه می خواهم به دانشگاه برگردیم، مسافت طولانی است و جاده همچنان خراب.

خداداد حسنی دهیار روستای پز الیگودرز در گفت وگو با خبرنگار تسنیم به مسدود شدن دوماهه راه دسترسی روستاهای پز الیگودرز اشاره می کند و می گوید: رانش کوه سبب شده تا راه ارتباطی روستاهای پز الیگودرز پس از گذشته دو ماه همچنان مسدود باشد.

وی می افزاید: با توجه به بارش های اخیر و گِل بودن این جاده لودری که برای بازگشایی مسیر آمد نتوانست از آن عبور کند که برگشت.

لزوم شن ریزی جاده روستاهای پز دهیار روستای پز الیگودرز به پیگیری های مکرر خود برای بازگشایی این مسیر اشاره کرده و عنوان می کند: مسئولان مربوطه گفتند برای رفع مشکل این مسیر کمپرسی فرستاده می شود تا شن ریزی انجام شود اما هنوز خبری از آمدن کمپرسی نیز نشده است.

وی بیان می کند: این جاده دو ماه است که مسدود شده تنها یک روز بازگشایی شد اما بلافاصله مسدود شد به طوری که قبل از مسدود شدن تنها دو نیسان توانستند با کمک زنجیر چرخ از این مسیر عبور کنند و دیگر تردد هیچ وسیله نقلیه ای انجام نشد.

بارش باران و رانش های پی درپی جاده حسنی می گوید: در بازدیدی که مهرماه امسال مسئولان از این جاده انجام دادند بنا شد قسمت رانشی این جاده را به سمت کوه تغییر دهند تا دیگر رانش نکند اما به دلیل بارش باران دیگر این کار انجام نشد.

وی به نامناسب بودن وضعیت این جاده اشاره کرده و می افزاید: وضعیت جاده خیلی بد است به طوری که چند الاغ برای رد شدن از آن در گل ولای فرورفتند و تلف شدند.

دهیار روستای پز الیگودرز به دغدغه و مشکلات مردم برای تأمین مایحتاج اولیه خود اشاره می کند و می افزاید: از مسئولان درخواست می شود حداقل شن ریزی در این محور داشته باشند تا در خردادماه که بارش ها کم می شود و می توان آن را تغییر داد، مردم به صورت موقت تردد داشته باشند.

لزوم پیگیری مسئولان برای برقراری راه موقت حسنی رفع مشکل جاده پز را در احداث یک تونل می داند و می گوید: اگر مسئولان درصدد رفع مشکل این جاده بودند می توانستند سالی یک قسمت از آن را درست کنند تا مشکل حل شود اکنون که رفع مشکل آن زمان است بر است حداقل راه موقت را بازکنند.

وی مشکل دیگر اهالی این منطقه را خاموشی های مکرر برق عنوان می کند و عنوان می کند: برق روستاهای این منطقه از طریق باطری خورشیدی تأمین می شود که متأسفانه مدت بسیار زیادی است که به دلیل ضعیف بودن باتری های خورشیدی مردم با خاموشی های مکرر مواجه اند.

ضعیف بودن باطری خورشیدی و خاموشی های مکرر برق روستا دهیار روستای پز الیگودرز بیان می کند: عمر مفید این باتری ها پنج سال بوده که تمام شده است و مردم از این خاموشی های مکرر زجر می کشند؛ مردم در مصرف برق صرفه جویی بسیار زیادی می کنند تا ساعات بیشتری برق داشته باشند به طوری که گاهی که می خواهند از تلویزیون اخباری را رصد کنند برق خانه را خاموش می کنند تا باطری خالی نشود.

وی می گوید: برای تعویض باتری های خورشیدی نیز پیگیری های زیادی با اداره برق الیگودرز و استان انجام دادم که مسئولان می گویند سیستم داریم چون اشترک ندارید اقدام نمی شود درحالی که اگر آن ها اقدام کنند بنده از همه ساکنان روستا هزینه کنتور را دریافت می کنم تا این مشکل برطرف شود اما متأسفانه هیچ اقدامی نمی کنند.

با توجه با روزهای پایانی سال و نیاز مردم به تأمین مایحتاج شب عید لازم است مسئولان هر چه سریع تر چاره ای برای مردمی که در روستاهای خود حبس شده اند می اندیشند تا چراغ خانه شان بیش از این خاموش نباشد.

انتهای پیام/
کلید واژه ها: روستا - الیگودرز - روستاها - روستاهای - جاده - روستای - مردم - محرومیت - روزهای پایانی - خیابان - هایی - وسیله نقلیه - تسنیم - بانوی - بارش باران - رانش زمین - خرید - خبرگزاری - روستایی - بارندگی - حیوانات - خبرنگار - زمستانی - مسئولان - بانوان - باردار - انتظار - لرستان - بازار - پیاده

آخرین اخبار سرویس:
رای دهندگان به روحانی افزایش یارانه نمی خواهند

برنج ایرانی 12هزار تومان؛ گران تر نخرید!

استخدام کادر فروش در چرم یاک مهستان

کویت خواستار تمدید 12 ماهه برنامه کاهش عرضه اوپک شد

ممنوعیت صدور مجوز ساخت و ساز بدون پیش بینی راه دسترسی ایمن در استان کرمانشاه

کشف 160 کانتینر کولرگازی قاچاق

پیش بینی کد اشتغال برای هر ایرانی

استخدام کارشناس فروش در شرکت پروشات فیلتر

نشست اوپک قیمت نفت را بالا برد

افزایش سهم درآمدهای مالیاتی مهمترین برنامه اقتصاد مقاومتی است

استخدام کارشناس ارشد طراحی،کارشناس ارشد بازرگانی در کرج

سامسونگ در حال توسعه ی گلکسی اس 9 / اس 9 پلاس در قالب پروژه ی Star

جدول قیمت کالسکه نوزاد

راه های تولید ملی و عرضه بین المللی

هدف لایحه 1.5 میلیارد دلاری کاهش مهاجرت و حاشیه نشینی است

فرمول ویرانگر موسسات اعتباری برای سود 25 درصد

قیمت لبنیات در ماه رمضان؛ نرخ ها ثابت می ماند

اجرای طرح نظارتی ویژه ماه رمضان در قم مردم تخلفات را از طریق شماره 124 اطلاع دهند

در بازدید معاون توسعه صادرات کالا و خدمات از تولید تجهیزات پزشکی عنوان شد اروپا اصلی ترین بازار هدف تجهیزات پزشکی ایران

استخدام کمک آشپز جهت غذای تلفنی در شهر تبریز

استخدام کارگر و نظافتچی در رستوران دارکوب در تبریز

استخدام اپراتور ماهر CNC جهت شیفت شب در قم

صادرات 350 میلیون دلاری فرش ایران

زنگنه: تولید نفت ایران در صورت تمدید توافق تغییری نمی کند

تولید 76هزار مگاوات برق در نیروگا ههای کشور

استخدام نیروی خدماتی بصورت پاره وقت در قم

استخدام شرکت بازرگانی در حوزه مواد شیمایی در شهر تهران

استخدام نیروی فروشنده مجرب خانم و آقا در شهر تبریز

استخدام حسابدار در دفتر دکوراسیون داخلی  قم

استخدام لیسانس یا فوق لیسانس مکانیک ساخت و تولید در تهران

استخدام تعدادی چرخکار ماهر مانتودوز در شهر قم

افزایش قیمت نفت جهانی در آستانه نشست اوپک

استخدام مهندس عمران خانم با روابط عمومی بالا در تهران

استخدام راننده مجرب جهت کار با نیسان در شهر قم

استقبال روسیه از تمدید یکساله توافق کاهش تولید نفت

استخدام تعدادی مهندس مکانیک و برق باتجربه در تهران

استخدام فروشنده جهت فروشندگی لوازم آرایشی در قم

وزیر نیرو: 2 هزار و 200 میلیارد تومان برای نیروگاه برق آبی سد رودبار هزینه شد/ سد بختیاری تکمیل می شود

پایان مبارزه با علفهای هرز در بویین زهرا

واردات خودرو با مصرف سوخت بالا صحت ندارد

فازهای جدید عسلویه گامی برای افزایش صادرات

خرما به 20 هزار تومان رسید

اجرای طرح نظارتی ویژه ماه رمضان در قم/مردم تخلفات را از طریق شماره 124 اطلاع دهند

استخدام همکار آشنا به چرخ خیاطی صنعتی جهت کلاه دوزی مردانه تبریز

استخدام ماما جهت مطب زنان واقع در اصفهان

استخدام باطریساز جهت تعمیرگاه محدوده خیابان پیروزی تهران

ثبت زیان کلان یک بانک بزرگ بورسی برای دومین سال پیاپی| پیش بینی 1418 میلیارد تومان زیان برای امسال

استخدام درحوزه فروش،مالی،انبارداری،تبلیغات، it،خرید در اصفهان

استخدام مسئول دفتر،کارشناس بازرگانی،فروش،انباردار،حسابدار در تهران

افزایش قیمت گوشت تا مرز 50 هزار تومان/ جزییات توزیع گوشت در ماه رمضان

بانک قوامین برای تقسیم سود سال های 93 و 94 مجوز گرفت

نخستین دفتر نمایندگی بانک سامان در اروپا گشایش یافت

توسعه کشت گلخانه ای، راهکار مقابله با خشکسالی

270 میلیارد تومان زکات در کشور جمع آوری شده است

ایجاد 159 هزار شغل در جامعه روستایی در سال گذشته

افزایش قیمت نفت جهانی در آستانه نشست اوپک

استخدام ظرفشور و نظافت کار جهت رستوران در قم

استخدام تعدادی بازاریاب با حقوق ثابت  قم

استخدام منشی ترجیحا آشنا به حسابداری در شهر قم

تولید نیمه صنعتی واکسن نوعی بیماری مسری پرندگان در کشور

استخدام منشی مطب خانم به صورت تمام وقت در شهر تهران

استخدام منشی مسلط به کامپیوتر جهت پاسخگویی به تلفن

استخدام تعدادی نیرو جهت کار در تولیدی کفی طبی در تبریز

تولید نیمه صنعتی واکسن نوعی بیماری مسری پرندگان در کشور

پلاک گذاری روزانه 400 خودرو در شیراز

عامل فروش لوازم آرایشی قاچاق در دام قانون

کارگاه تخصصی نشست زمین و پیامدهای ناشی از افزایش برداشت آبهای زیر زمینی در یزد

کسب جایگاه چهارمی گیلان در اعتماد مردم به دولت تدبیر و امید/بهره برداری و احیا 465 واحد تولید در گیلان

سه قرارداد دوجانبه فروش برق جدید در بخش خصوصی

استخدام اپراتور تلفنی در نمایندگی شرکت معتبر پخش در تبریز

استخدام منشی آشنا به کامپیوتر و تایپ مسلط به امور املاک

جنگ روانی ترامپ برای تضعیف جایگاه اوپک

معاون اداره کل آموزش و پرورش کرمانشاه: تسهیلات 30 میلیون تومانی به سوادآموزان پرداخت می شود/ بیمه شدن مدرسان سوادآموزی

استخدام کارشناس مهندس پزشکی در شرکت مبین آزماطب

استخدام تعدادی بازاریاب تبلیغاتی خانم در شهر تبریز

کمیته نظارت بر توافق کاهش تولید اوپک و غیر اوپک تمدید 9 ماهه را پیشنهاد کرد

قیمت پیشنهادی آپارتمان مسکونی تا سقف 300 میلیون تومان+جدول

توسعه روابط دوجانبه گیلان و آستاراخان در سایه دیپلماسی دولت تدبیر و امید

استخدام کافی من و صندوقدار خانم در اندیشه فاز کرج

استخدام پیک موتوری جهت لابراتوار دندانسازی در خراسان رضوی

استخدام موزع آقا در یک شرکت پخش سراسری روغن نباتی

بلاتکلیفی برند گردشگری ایران

استخدام دکتر داروساز در شرکت واردات مکمل

قیمت کالاهای اساسی در ماه مبارک رمضان

آگهی استخدام مدرس و مشاور تحصیلی در سراسر کشور

کشف 30 هزار کولر گازی قاچاق در کشور

قیمت مدل های صفر پرفروش ترین خودروهای داخلی + جدول

سد رودبار لرستان جزء با کیفیت ترین سد در کشور است /اشتغال زایی برای 1800 نفر در زمان ساخت این پروژه

کاهش دوباره قیمت دلار رسمی

استخدام منشی آشنا به کار بازرگانی و ثبت سفارش در تهران

استخدام شرکت معتبر فعال در صنعت نفت در شهر تهران

2 هزار و 200 میلیارد تومان برای اجرای نیروگاه و سد رودبار الیگودرز هزینه شد

استخدام حسابدار جهت کار در کارخانه کفش در شهر تبریز

استخدام منشی خانم آشنا به حسابداری و کامپیوتر در تهران

بازار خودرو آمریکا متوقف شده است

استخدام نیرو با مدرک حسابداری یا مدیریت در شهر تبریز

لزوم تعیین تکلیف فوری وضعیت نرخ کرایه حمل و نقل عمومی در سال جاری

بازارگرمی دلال ها و سردرگمی متقاضیان پردیس+تصاویر

زنگنه: تولید نفت ایران در نشست امروز اوپک تغییر نمی کند

فروش اقساطی سایپا ویژه خوزستانی ها

توزیع پنج هزار و 900 سبد غذایی در بین مددجویان کمیته امداد مراغه

مدیرعامل توتال به دیدار زنگنه آمد

مسیرشناسی بازار مسکن پس از انتخابات

برداشت محصول از مزارع گندم شهرستان باشت

واکنش چین به گزارش موسسه آمریکایی «مودی»

26 مرکز خرید گندم در آذربایجان غربی راه اندازی شد

استراتژیهای رعایت اصول بهداشتی

جنگل های حرا بوشهر عجیب ترین عناصر طبیعی خلقت+عکس و فیلم

بیش از 250 هزار تن گندم در شهرستان شوش برداشت شد

افزایش سقف وام خرید مسکن نخبگان و استعدادهای برتر

استخدام منشی خانم جهت یک شرکت معتبر در تهران

فروش اقساطی سایپا ویژه ی خوزستانی ها

پلمپ 232 حلقه چاه غیرمجاز در خراسان جنوبی

تشدید نظارت بر اصناف در ایام ماه مبارک رمضان

اخذ 990 میلیارد تومان مالیات از 77 نفر

آغاز برداشت گندم در چرام

رفع موانع توسعه شبکه دولت در فارس

150 دیدار مفید در بخش بازار جهانی کتاب نمایشگاه/20 تا 25 مذاکره جدی برای تبادل یا خرید و فروش رایت

استخدام فروشنده جهت فروشگاه لوازم خانگی در البرز

مذاکرات غیر رسمی اوپک و غیر اوپک درباره کاهش بیشتر تولید

فقر و فاصله طبقاتی در کدام دولت رکورد زد؟ + سند

استخدام لیسانس یا فوق لیسانس مکانیک در تهران

قیمت میوه های پرمصرف ماه رمضان در مازندران

بازارگرمی دلال ها و سردرگمی متقاضیان پردیس

شرایط فروش ویژه محصولات سایپا برای هموطنان خوزستانی

با 8 میلیون تومان ساینا بخرید

لیفان 820 را با پیش پرداخت 40 میلیون تومانی بخرید

قیمت حلیم، آش، زولبیا و برنج در رمضان 96

تصمیم های دشوار در دولت دوازدهم

استخدام تعدادی مشاور خانم و آقا جهت کار در املاک حرفه ای

استخدام کارشناس تاسیسات،کارپرداز در اصفهان

استخدام جهت همکاری با مهدکودک در شهر تهران

استخدام لیسانس کامپیوتر در یک شرکت کامپیوتری در تبریز

قیمت حلیم، آش، زولبیا و برنج در رمضان 96

بانک مرکزی دوباره به سپرده گذاران هشدار داد

ایجاد 28 کیلومتر مسیر ایمن دوچرخه سواری در شیراز

افزایش درآمد و کاهش فرار گمرکی در سال 95

کویت خواستار تمدید 12 ماهه برنامه کاهش عرضه اوپک شد

طرح جی نف پست در استان

بهره برداری از مرکز خدمات جامع سلامت شهری در اسلامشهر

افتتاح و کلنگ زنی چند طرح درمانی و عمرانی در استان با حضور استاندار

موافقت جیلی چین برای خرید حدود 50 درصد سهام خودروسازی پروتون مالزی

استخدام صندوقدار خانم جهت همکاری با فست فود در تهران

استخدام کارمند اداری خانم مسلط به کامپیوتر در تهران

استخدام مدرس جهت کار در دبیرستان پسرانه ادیب خلاق در تبریز

استخدام کارمند آقا پاره وقت و تمام وقت در تهران

تولید نفت ایران در صورت تمدید توافق تغییری نمی کند

30 ساله ها پُرجمعیت ترین گروه سنی کشور

اجرای طرح ملی همای رحمت همزمان با ماه مبارک رمضان

فرمول ویرانگر موسسات اعتباری برای سود 25 درصد

امضای بزرگ ترین قرارداد ساخت کالای صنعت نفت در پسابرجام

استخدام نیروی کار آقا در فروشگاه لوازم یدکی

استخدام باربری گلدشت بار در محدوده کمالشهر البرز

استخدام منشی جهت واحد اداری و مالی در تهران

افزایش کرایه های تاکسی به بهانه روشن کردن کولر

استخدام چرخکار خانم در محدوده اهری کرج

خرما جعبه ای 8 هزار تومان

زیان فاجعه آمیز ایران خودرو و بانک صادرات

30 هزار تن میگو تولید می شود

پلمب 10 واحد تولیدی بتن در سال گذشته

جدول کامل قیمت انواع خودرو / 4 خرداد

بلاتکلیفی برخی پروژه ها، زیبنده استان زنجان نیست

استخدام مشاور تحصیلی در موسسه خوارزمی

استخدام مسئول توزیع آشنا به نظام پخش در شرکت 5040 در آمل

استخدام مدیر اجرایی در آموزشگاه موسسه خوارزمی

رأی دهندگان به "حسن روحانی" افزایش یارانه نمی خواهند

استخدام طراح خانم مسلط به فتوشاپ و کرل در شهر تبریز

آغاز بهره برداری از نیروگاه برق سد رودبار لرستان با حضور وزیر نیرو

بومی سازی دستگاه تولید کاشی و سرامیک به همت جوانان میبدی

ستاره ارتباطی صنعت هوایی به رضا جعفرزاده اهدا شد

200 هکتار زیره سبز در اسفراین کشت شد

سهم قابل توجهی از وعده های اشتغال زایی دولت در ترانزیت محقق می شود

عواملی که مانع فعالیت سرمایه گذار در چهارمحال و بختیاری می شود

قیمت لبنیات در ماه رمضان ثابت می ماند

بازار در تب و تاب ماه رمضان

توزیع پنج هزار و 900 سبد غذایی در بین مددجویان کمیته امداد مراغه

افزایش کرایه های تاکسی به بهانه روشن کردن کولر!

استخدام طراح حرفه ای در شرکت تبلیغاتی معتبر در تبریز

استخدام کارمند تور داخلی و خارجی با سابقه در تهران

مدیرعامل توتال در وین به دیدار زنگنه آمد

استخدام همکار خانم آشنا به فتوشاپ در شهر تبریز

پیش بینی کد اشتغال برای هر ایرانی

رویای برباد رفته سعودی ها برای حکومت در بازار نفت/ ایران و آمریکا نفوذ عربستان را کاهش داد

مسکن در سایه رکود بازار چقدر گران خواهد شد؟

200 هکتار زیره سبز در اسفراین کشت شد

استخدام راننده تمام وقت با خودروی نیسان جهت دفتر وانت تلفنی

استخدام منشی بصورت نیمه وقت جهت املاک در تهران

استخدام حسابدار آقا در کارخانه کفش

استخدام حسابدار، کمک حسابدار و کارآموز در البرز

کشف 160 کانتینر کولرگازی قاچاق توسط وزارت اطلاعات

زیاد کردن کرایه ها توسط تاکسی ها تخلف است

از کجا بفهمیم زولبیا و بامیه سالم است؟

واردات "کیا" و "بنز"ممنوع شد

نبرد دولت دوازدهم با بیکاری آغاز شد

پرداخت یارانه به همه اقشار از ابتدا غلط بود

جدول قیمت انواع گوشی موبایل در بازار/ 4 خرداد

استخدام منشی خانم آشنا به کامپیوتر و حسابداری در تبریز

استخدام تعدادی نصاب و تعمیرکار کولر گازی در تهران

معدوم سازی 4 تن فرآورده خام دامی فاسد در ایلام

لیفان 820 را با پیش پرداخت 40 میلیون تومانی بخرید

حبس 2 ماهه مردم روستاهای پز الیگودرز

حبس 2 ماهه مردم روستاهای پز الیگودرز