مطالب مرتبط:
حذف دفترچه های درمانی تامین اجتماعی گامی برای خدمت بهتر به مردم
شعب کشیک تامین اجتماعی در تعطیلات نوروز دایر است + تفکیک استانی
استاندار اردبیل در بازدید از پست های هلال احمر: وقف وقت خویش برای خدمت به مردم در ایام تعطیلات مایه مباهات است
پیام آیت الله جنتی به مناسبت آغاز سال جدید داوطلبان انتخابات با شیفتگی خدمت به مردم وارد میدان شوند
ایجاد نشاط اجتماعی درجامعه هدف دولت است
5 + 1
یارانه ها
مسکن مهر
قیمت جهانی طلا
قیمت روز طلا و ارز
قیمت جهانی نفت
اخبار نرخ ارز
قیمت طلا
قیمت سکه
آب و هوا
بازار کار
افغانستان
تاجیکستان
استانها
ویدئو های ورزشی
طنز و کاریکاتور
بازار آتی سکه
دوشنبه، 30 اسفند 1395 ساعت 17:332017-03-20اقتصادي

حذف دفترچه های درمانی تامین اجتماعی گامی برای خدمت بهتر به مردم


از زمان تاسیس سازمان تامین اجتماعی تاکنون که 32 مدیرعامل تصدی پست مدیریتی این سازمان را برعهده داشته اند، خدمات خوبی به مردم ارائه شده اما در دولت یازدهم با حذف دفترچه درمانی، - خدمت بزرگی به بیمه شدگان و مستمری بگیران شده است.

به گزارش سایت قطره و به نقل ازسلامت نیوز به نقل از ایرنا، با روی کار آمدن دولت تدبیر و امید و تغییر اساسی در حوزه تامین اجتماعی، گام های اساسی برای حل مشکلات مردم در این حوزه برداشته شد و به همین منظور پروژه حذف دفترچه ها در این سازمان کلید خورد.

از حدود 2 سال پیش تاکنون با تامین زیرساخت های مهم و اساسی از جمله اجرای سیستم اچ.

آی.

اس (HIS- استقرار یک سیستم پردازش، بازیابی و ارتباط دادن مراقبت بیمار و اطلاعات اداری برای همه فعالیت های مربوط به بیمارستان) گام های اولیه برای اجرای این طرح برداشته شد.

همچنین پس از مجهز شدن همه بیمارستان های ملکی سازمان تامین اجتماعی به این سیستم، در گام های بعدی تلاش برای الکترونیکی شدن پرونده های بیمه شدگان و مستمری بگیران انجام شد.

در این مرحله از اجرای پرونده الکترونیکی، همه 42 میلیون بیمه شده سازمان تامین اجتماعی دارای این پرونده شدند و برای دریافت خدمات دیگر به داشتن دفترچه های کاغذی نیازی ندارند.

پس از اینکه مراحل پرونده الکترونیکی نیز به پایان رسید برای ارائه خدمات بهتر به بیمه شدگان و مستمری بگیران نیز کد خاص برای هر بیمه شده در نظر گرفته شد که از این طریق بتوانند خدمات را با شناسایی بهتر افراد بیمه شده و مستمری بگیر به آنان ارائه داد.

از آنجا که سالیانه 600 میلیارد ریال برای چاپ دفترچه های کاغذی توسط سازمان تامین اجتماعی هزینه می شد، با اجرای این طرح یک سوم از هزینه های این موضوع نیز کاسته خواهد شد.

پروژه حذف دفترچه های درمانی ابتدا در آبان ماه 94 در شهرستان یزد کلید خورد و برای بیماران خاص در مراکز ملکی سازمان تامین اجتماعی در این استان اجرایی شد؛ پس از مدت کوتاهی به همه استان کشیده تا اینکه تلاش برای اجرای این طرح در کشور برنامه ریزی شد.

پس از اینکه نقاط قوت و ضعف ناشی از پروژه حذف دفترچه های درمانی در استان یزد شناسایی شد، به تدریج در برخی از استان ها از جمله تهران، اردبیل، آذربایجان غربی و شرقی اجرایی شد و مردم در این استان ها نیز از خدمات حذف دفترچه ها بهره مند شدند.

در استان تهران نیز درمانگاه آزادی به عنوان یکی از مراکز درمانی آزمایشی(پایلوت) برای اجرای طرح حذف دفترچه ها معرفی شد که در این مرکز نیز خدمات به بیمه شدگان و مستمری بگیران به صورت الکترونیکی بود.

حذف دفترچه ها اکنون به مرحله ای رسیده است که بسیاری از استان های کشور در مراکز ملکی سازمان تامین اجتماعی، بیمه شدگان و مستمری بگیران بدون داشتن دفترچه های کاغذی می توانند از این مراکز خدمات دریافت کنند.

همچنین 25 اسفندماه امسال جشن حذف دفترچه ها در کل کشور برگزار شد و اکنون مردم می توانند بدون در دست داشتن دفترچه های درمانی به صورت الکترونیکی خدمات دریافت کنند.

با حذف دفترچه ها، بیمه شده یا مستمری بگیر پس از مراجعه به مراکز ملکی سازمان تامین اجتماعی، فقط با اعلام کد ملیِ شان می توانند از خدمات این بیمارستان ها بهره مند شوند و پس از آن تایید مراکز درمانی تایید شده، به پزشک مراجعه می کنند.

همچنین پزشک پس از مشاهده پرونده الکترونیکی بیماران، نسخه ای الکترونیکی برای بیماران می پیچد و بیمار باید به داروخانه های طرف قرارداد این طرح مراجعه کنند و در داروخانه نیز فقط با اعلام کدملی می تواند داروی موردنیازشان را دریافت کنند.

این پروسه به طور کامل الکترونیکی است و بیمه شدگان و مستمری بگیران می توانند بدون استفاده از دفترچه های درمانی خدمات مطلوب خود را به صورت الکترونیکی دریافت کنند.

البته بسیاری از بیمه شدگان، مستمری بگیران و مسئولان اجرایی کشور نیز از این وضعیت رضایت دارند زیرا در این طرح، گامی مهم برای ارائه خدمت به مردم برداشته شده است و بیماران نیز بدون هیچ مشکلی می توانند خدمات خود را دریافت کنند.

یکی از بیمه شدگان که در درمانگاه آزادی تهران در انتظار شنیدن نامش از بلندگوهای این درمانگاه بود به خبرنگار ایرنا گفت: تا پیش از اجرای این طرح الکترونیکی، دغدغه های زیادی داشتیم و برخی مواقع حتی به دلیل نداشتن تاریخ اعتبار نمی توانستیم همان روز که بیماریم، خدمتی دریافت کنیم.

علیرضا که 35 ساله و خود شاغل در یکی از کارگاه های تولیدی در تهران است، ادامه داد: سازمان تامین اجتماعی در سال های اخیر خدمات خوبی به مردم ارائه داده است اما حذف دفترچه ها بزرگترین خدمتی است که از سوی این سازمان برای ارائه خدمات مطلوب تر به مردم به شمار می رود.

بیمه شده 60 ساله مع مستمری بگیر تامین اجتماع است نیز گفت: همراه داشتن دفترچه درمانی برای ارائه خدمت همیشه به عنوان یک مشکل اساسی بود اما اکنون فقط با در دست داشتن کارت ملی می توانیم خدمات مورد نیاز را دریافت کنیم.

** سازمان تامین اجتماعی پیشتاز در حذف دفترچه های کاغذی استوزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی نیز دراین باره با بیان اینکه برنامه پرونده الکترونیک سلامت اکنون در قالب طرح تحول سلامت پیگیری می شود، گفت: سازمان تامین اجتماعی پیشتاز در حذف دفترچه های کاغذی بوده و اجرای این طرح در بیمه سلامت از اهداف دولت است.

علی ربیعی افزود: با این روش، سرعت دسترسی به سابقه بیمار افزایش، از تداخلات دارویی جلوگیری، خطاهای پزشکی کاهش و تجمیع خدمات بیمه ای برای بیمه گران به سهولت انجام می شود.

وی افزود: دولت در نظر دارد طرح حذف دفترچه های بیمه سلامت را پس از ایجاد زیرساخت های آن در کل داروخانه های کشور فعال کند.

ربعی، کاهش هزینه ها، دقت در معاینات و افزایش قدرت کنترل بیمه ها را از دیگر مزایای این طرح برشمرد.

** تلاش جدی برای حذف دفترچه هامدیرعامل سازمان تامین اجتماعی نیز گفت: طرح حذف دفترچه های بیمه کاغذی در مراکز ملکی سازمان تامین اجتماعی از 2 سال گذشته کلید خورده و مردم می توانند بدون همراه داشتن دفترچه بیمه به بیمارستان ها و مراکز درمانی تامین اجتماعی مراجعه کنند و تحت درمان قرار گیرند.

سیدتقی نوربخش افزود: براساس یکی از مصوبه های جلسه شورای معاونان سازمان تامین اجتماعی، با یک برنامه ریزی و زمان بندی مشخص، دفترچه درمانی تا پایان سال در همه استان ها حذف شد.

وی ادامه داد: زیرساخت های لازم برای حذف دفترچه در مراکز ملکی سازمان تامین اجتماعی فراهم و و 25 اسفندماه جشن حذف دفترچه های بیمه در مراکز ملکی تامین اجتماعی برگزار شد.

نوربخش اظهار داشت: این برنامه با توجه به فراهم شدن زیرساخت های فنی لازم در سال 95 در کل کشور اجرا شد؛ براین اساس در مراکز درمانی سازمان تامین اجتماعی برای استفاده از خدمات نیازی به دفترچه نخواهد بود.

نوربخش ادامه داد: برنامه حذف دفترچه در مراکز درمانی ملکی تامین اجتماعی با همکاری کامل پزشکان و همکاران مراکز درمانی سازمان در حال اجراست.

وی خاطرنشان ساخت: به همین منظور برای همه بیمه شدگان این سازمان پرونده الکترونیک تشکیل شده که این زیرساختی برای اجرای حذف کلی دفترچه های بیمه بود.

مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی ادامه داد: سازمان تامین اجتماعی باهدف تسریع در فعالیت های خود در بخش حذف دفترچه های بیمه، اقدام به تشکیل پرونده الکترونیک برای بیمه شدگان این سازمان کرده است.

نوربخش ادامه داد: همچنین در راستای حذف دفترچه های بیمه، پزشک نسخه را به صورت دیجیتالی تجویز می کند و در مراکز ملکی این سازمان افراد مراجعه کننده با ارائه کد ملی می توانند خدمات دریافت کنند چون پرونده الکترونیک در تامین اجتماعی دارند.

نوربخش اضافه کرد: برای مراکز غیرملکی سازمان تامین اجتماعی با همکاری وزارت بهداشت باید این طرح را اجرا کنند که امیدواریم با همکاری این وزارتخانه در سال های آینده این طرح اجرایی شود.

مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی اظهار داشت: اکنون یک سوم خدمات به بیمه شدگان در مراکز ملکی ارائه می شود.

وی با بیان اینکه اجرای طرح حذف دفترچه بیمه در مراکز ملکی این سازمان یک حرکت جهادی و ملی است، خاطرنشان ساخت: این طرح مزایای بسیاری از جمله صرفه جویی 600 میلیارد ریالی هزینه های سازمان در سال را دارد که بابت چاپ دفترچه های کاغذی انجام می شد.

وی ایجاد امکان سنجش هویتی برای صاحب دفترچه، جلوگیری از خطاهای پزشکی در نسخه نویسی و تسهیل و تسریع در سرویس دهی به بیمه شدگان را از دیگر مزایای طرح حذف دفترچه در مراکز ملکی سازمان تامین اجتماعی اعلام کرد.

مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی گفت: در دنیای امروز نسخه نویسی سنتی با تعیین هویت و تجمیع اطلاعات به شکل کنونی غیرقابل انجام است و کشورهای دیگر سال هاست که نسخه نویسی الکترونیکی را اجرا کرده اند.

نوربخش افزود: تامین اجتماعی آمادگی دارد همه خدمات را به صورت الکترونیکی و فقط با ارائه کارت ملی به بیمه شدگان و مستمری بگیران ارائه دهد.

نوربخش اضافه کرد: همچنین برای الکترونیکی شدن نسخه پزشکان، با همکاری سازمان نظام پزشکی، همه پزشکان برای امضای الکترونیک ثبت نام کرده اند.

سازمان تامین اجتماعی 42 میلیون بیمه شده دارد که 13 میلیون آن بیمه شده اصلی و حدود سه میلیون نفر مستمری بگیرند که همه اینها به صورت رایگان از مراکز درمانی تامین اجتماعی خدمات دریافت می کنند.

سازمان تامین اجتماعی در سراسر کشور دارای مراکز مختلف بیمه ای و درمانی است؛ 356 بیمارستان و درمانگاه تامین اجتماعی بخش قابل توجهی از خدمات درمانی مورد نیاز بیمه شدگان را به صورت رایگان تامین می کند و علاوه بر این تقریبا همه بیمارستان ها و درمانگاه های کشور اعم از مراکز دولتی و خیریه و خصوصی و همچنین آزمایشگاه ها، داروخانه ها و مطب پزشکان با سازمان تامین اجتماعی طرف قراردادند و بخش اعظم هزینه درمانی بیمه شدگان و بازنشستگان مراجعه کننده به این مراکز نیز توسط این سازمان پرداخت می شود.


کلید واژه ها: سازمان تامین اجتماعی - تامین اجتماعی - دفترچه - مستمری بگیران - اجتماعی - تامین - استان - مستمری - بیمه - بیمار - بیمارستان - مردم - دولت تدبیر و امید - پروژه - آذربایجان غربی - تدبیر و امید - استان تهران - برنامه ریزی - بیماران خاص - دولت یازدهم - کاغذی - تهران - هزینه - سلامت نیوز - آذربایجان - مدیرعامل - دولت - بیماران - اطلاعات - میلیارد

آخرین اخبار سرویس:
واردات "کیا" و "بنز"ممنوع شد

رشد یک درصدی شاخص بورس و فرابورس

کاهش 60 تا 89 درصدی بارش و فرونشست سالانه 30 سانتی در تهران

مشکلات 45 واحد صنعتی، تولیدی ملایر در ستاد تسهیل استان همدان بررسی شد

عادل آذر، حسین بختیاری طراحی سیستم خبره فازی برای امکان سنجی سبز پروژه های صنعتی

تجارت با چین همیشه به نفع ایران بوده؛ ناسپاس نباشیم

برنزه کردن جرم شد

نقش برجسته پدران در موفقیت تحصیلی فرزندان

احتمال ادغام بانک های مجاز

برنزه کردن جرم شد

سس مایونز کم چرب

زمان ابلاغ نظر هیئت حل اختلاف درباره نرخ کرایه های حمل و نقل عمومی

17 مرکز خرید کلزا در استان کرمانشاه فعال شد

داستان آموزنده «نگران تر از خودش نباش»

اعلام حمایت قزاقستان از تصمیم اوپک برای کاهش تولید نفت

داستان جالب «مشتری»

دور خیز بورس کالا برای تکمیل چرخه بازارهای ارز و طلا

انجام و فرجام هدفمندی یارانه ها رقم یارانه می تواند صد هزار تومان باشد

یو اس بی های جدید به بازار می آیند

پربحث ترین اخبار خبرگزاری فارس در 5خرداد

احتمال ادغام برخی بانک ها

احتمال ادغام بانک های مجاز

فرخنده نزاکتی روابط فرهنگی عاملی مهم در گسترش روابط اقتصادی؛ ایران و آذربایجان

امضای قرارداد طراحی نخستین و بزرگ ترین شهر بار ایران درفرودگاه امام(ره)

صفحه اول روزنامه های سیاسی اقتصادی و اجتماعی سراسری کشور چاپ 6خرداد

بانک ها به سازندگان مسکن وام ندهند

ساعت کار شعب بانک سامان در ماه رمضان

تاکسی هوایی ارزان تا پایان سال آزمایش می شود

2 سیگنال از نرخ تورم اردیبهشت

آمادگی برای ماه مبارک رمضان

زمین گیر شدن خودروهای عبوری جاده هراز به خاطر اشتباه در عرضه بنزین

شیوه شرقی تحریک تقاضا در بازار خودرو

عناوین روزنامه های اقتصادی 6 خرداد 96/ هشدار برجامی «کری» به «ترامپ» +تصاویر

تجارت با جین همیشه به نفع ایران بوده؛ ناسپاس نباشیم

کفن پوشی سپرده گذاران کاسپین+تصویر

افزایش ارزش دلاری خودروهای وارداتی

تاخیر 3 ماهه در پرداخت حقوق کارکنان ترمینال سلام

جهش بلند ایران در جذب سرمایه خارجی

اثر«مالیات بر خودرو» در تقاضا

تاخیر 3 ماهه در پرداخت حقوق کارکنان ترمینال سلام

تسلط ابرهای طوفانی بر مشتری + عکس

شرکت بویینگ هواپیمای فضایی هایپرسونیک می سازد

کارت بازرگانی چیست و چه مزایایی در کسب وکار دارد؟

زمین گیر شدن خودروهای عبوری جاده هراز به خاطر اشتباه در عرضه بنزین

تجارت مبتنی بر هوش مصنوعی

انواع هوش مصنوعی

اینستاگرام یکی از بهترین مدیران اسپاتیفای را شکار کرد

برای تغییر نام یا وصل تلفن به حضور مالک نیازی نیست

واکنش معکوس بازار به توافق اوپک/تضاد دو نگاه به آینده نفت

گرانترین شهرهای دنیا برای مستاجران

ادغام بانک ها گامی برای عبور از چالش بانکی

استرالیا در پی انعقاد قرارداد تجارت آزاد با پرو

تجارت ایران و بلاروس الکترونیکی می شود

کشاورزان آمریکایی ناراضی از کاهش بودجه بخش کشاورزی

تشریفات گمرکی برای صادرکنندگان کاهش یافت

شرایط فروش متنوع محصولات ایران خودرو در خرداد

انتشار ماهنامه فرهنگی انتظار نوجوان ویژه خرداد ماه 1396

اسپرتیج دیزلی به بازار آمد

دردسر استفاده از تابلو موسسه اعتباری توسعه توسط تعاونی های غیر مجاز

IFRS از ملاک های سنجش عملکرد بازار سرمایه

نصب بزرگترین توربین های بادی دنیا در انگلستان

فاز اول طرح کشوری فیبر نوری منازل در آبادان رونمایی شد

-آغاز رمضان در فصل آرامش قیمت ها

تحویل دناپلاس ایران خودرو از مردادماه

دانش فنی ساخت های لوله های CRA به طور کامل به ایران منتقل می شود

احتمال ادغام بانک های مجاز؛ مشتریان نگران نباشند

ارزیابی دارایی های موسسه فرشتگان و آغاز پرداخت سپرده ها

سامان دهی 7500 مگاوات نیروگاه تجدیدپذیر

قیمت آش و حلیم هم 10 درصد افزایش یافت + جدول قیمت

پافشاری لامبورگینی بر استفاده از موتورهای تنفس طبیعی

با 165 میلیون خانه نوساز در تهران بخرید/قیمت ملک در محله های پایتخت

خط 2ریلی بندر شهید رجایی پس از 30 سال وارد مدار فعالیت شد

10 توصیه برای عادت شدن ورزش

گشایش ال سی در ارقام بالا امکان پذیر نیست

بنیاد برکت با 201 میلیارد تومان برای 3733 نفر کارآفرینی کرد

-ماموریت سیف برای بانک ها/ جلوگیری از شناسایی سودهای موهوم و کاغذی

شماره 463 هفته نامه ایران خودرو منشتر شد

جدیدترین آمار تولید خودروهای دوگانه سوز

سقوط سرمایه گذاری خارجی در دولت یازدهم + عکس

آخرین وضعیت تعیین تکلیف سپرده گذاران «فرشتگان»/کاسپین 80 شعبه ای می شود

تولید لوله های بادوام نفتی بومی می شود

کمک بیشتر به تولید و اشتغال

برنامه ریزی روسیه برای فروش بیش از 365 فروند بالگرد پیشرفته

خارج کردن 26 مغروقه از اروند در دو سال گذشته

-ارزش کل معاملات بورس تهران از 17600 میلیارد ریال گذشت

معرفی و بررسی تنها مرسدس می باخ ایران در جزیره کیش

پیام های بازرگانی تقویت تولید ملی یا ترویج مصرف گرایی

تجمع سپرده گذاران کاسپین و معلمان حق التدریس مقابل مجلس

صدور فاکتور در گمرک الکترونیکی شد

دولت روحانی 911 هزار میلیارد تومان درآمد ارزی داشته است +نمودار

فروش نسل جدید پیکاپ دیزلی تانلند ایران خودرو دیزل

حمایت بانک شهر برای توسعه کلانشهرها

-ضمانت نامه و بیمه نامه تجمیعی در گمرک اجرایی می شود

همه چیز در مورد راهکار پرداخت مبتنی بر کارت خوان های موبایلی

مشخصات فولکس واگن آرتیون 2018 اعلام شد

نرخ ارز و طلا مورخ 4 خرداد +جدول

آیا دولت روحانی کشور را از رکود اقتصادی خارج کرده است؟

فروش ویژه محصولات ایران خودرو

پیشرفت 34 درصدی طرح شناورسازی مغروقه ها در اروندرود/ مذاکره با منطقه آزاد برای تامین اعتبار پاکسازی کارون

رییس کل بانک مرکزی از ادغام بانک ها خبر داد

بازدید مدیرعامل بانک کشاورزی از نمایشگاه بین المللی صنایع کشاورزی

مقایسه عملکرد تسلا مدل 3 در برابر مدل S؛ اولین اطلاعات فنی از ارزان ترین محصول تسلا

ماه رمضان خرما نخورید/افزایش 10 برابری از نخلستان تا سفره!

رکورد جدید آلمان در تامین برق از طریق منابع تجدیدپذیر

تقویت صادرات و کاهش مالیات تولید، اولویت دولت باشد

زمان اقدام برای اپریزال ها مشخص نیست/ماده 10 هنوز ابلاغ نشد

استرالیا در پی انعقاد قراداد تجارت آزاد با پرو

آیا دولت روحانی کشور را از رکود اقتصادی خارج کرده است؟

قرارداد توتال تا یک ماه آینده امضاء می شود

هیوندای توسان نسخه N با عملکردی بهتر معرفی می شود

افت قیمت دلار در بازار آزاد

سقوط سرمایه گذاری خارجی در دولت یازدهم + عکس

تزریق پول به فقرا مشکل جدی برای اقتصاد به وجود می آورد

-66 درصد ارزش معاملات بورس تهران در اختیار بازار بدهی

علائم خطر خودکشی را بشناسیم

ارزانی طلا و سکه با کاهش تقاضا

مجوز استخدام برای وزارت نفت صادر شد ولی فقط برای دو هزار و 500 نفر

اولین دستاورد بزرگ کاوشگر Juno ناسا: مشتری با آنچه تصور می شد بسیار تفاوت دارد

HB-03 کراس اوور هیبریدی هاوال

4 دلیل برای اینکه تجارت آنلاین سرمایه گذاری مطمئنی است

رشد 1030 هزار میلیارد تومانی نقدینگی در دولت روحانی کجا هزینه شد؟

شماره 462 هفته نامه ایران خودرو منتشر شد

اطلاعیه موسسه اعتباری توسعه (آرمان)/ از روز شنبه خدمت رسانی موسسه مجددا آغاز گشته و به شتاب متصل خواهد گردید

اسپوتنیک: منافع روسیه از پروژه جاده ابریشم جدید

دولت روحانی 911 هزار میلیارد تومان درآمد ارزی داشته است +نمودار

بانک مرکزی تورم اردیبهشت را 9.8 درصد اعلام کرد

آخرین اخبار از طرح پرداخت جریمه غیبت سربازی

پیش بینی صادرات بیش از 800 هزار گندم در سال 96 از بندر امام

باد خنک 500 تومان گران تر حساب می شود/ گرمای طاقت فرسا و تجهیزاتی که دریغ می شود!

معاون سیف اعلام کرد؛-ارزیابی دارایی های موسسه فرشتگان و آغاز پرداخت سپرده ها

نوسان طلای سیاه در کانال 50 دلار

تزریق پول به فقرا مشکل آن ها حل نمی کند

«دالیجه عطا» بهترین چابکسوار هفته پایانی کورس گلستان شد

توصیه جدی به سیف/طرح ادغام بانک ها خطرناک است، متوقفش کنید

ماه رمضان رسید،11میلیون ایرانی منتظر سبد کالا

دولت یازدهم پرخرج ترین دولت ایران معرفی شد + سند

12 خودرو سبز بازار جهان را بشناسید – بخش دوم

بدهی سپرده گذاران کاسپین به ترتیب میزان دارایی موجود پرداخت می شود

سیف از احتمال ادغام برخی بانک ها خبر داد

ب ام و X4 و هوندا CR_V در یک قدمی شماره گذاری

وعده های اردیبهشتی هم گُل نداد؛ راه آهن ارومیه- مراغه 16 ساله شد

رموز موفقیت توسعه سواحل جنوبی کشور

رنج برنج

تولید گوشی های هوشمند میان رده؛ ترفند جدید سونی برای بدست آوردن بازار!

خطرناک ترین ماده مخدر موجود چیست؟

تولیدکنندگان به بازارهای جهانی صنایع غذایی توجه ویژه کنند

بدون عنوان

صنعت خودروی کشور باید در سطوح جهانی فعالیت کند

رییس سازمان بورس مطرح کرد:-IFRS از ملاک های سنجش عملکرد بازار سرمایه

تولید 600 هزار دستگاه خودرو در گروه سایپا

تقابل سلاطین سرعت جاده ها؛ بوگاتی شیرون و استون مارتین ولکان

هفته پایانی و قهرمانی رقابت های کورس گلستان برگزار شد

دولت برای حرکت قوی تر در دوره جدید از ظرفیت بخش خصوصی استفاده کند

تولید 600 هزار دستگاه خودرو در گروه سایپا

نوبخت:تمام شاخص های اقتصادی در 4 سال گذشته مثبت بود

محو کردن فقر اولویت اصلی وزارت کار در سال جاری است

استفاده ابزاری از کودکان، مردان و زنان برای تبلیغ کالا ممنوع است

به بهانه 5 خرداد سالروز فوران نفت وثروت به ایران وفوران فقر و درد به مسجدسلیمان

موسسه آرمان (البرز ایرانیان) هم ورشکسته شد!

تصویب بخشنامه جدید گواهی ثبت نام در نظام مالیات بر ارزش افزوده

تست تصادف پورشه ی لگو + فیلم

گیمرها منتظر لپ تاپ های ارزان قیمت ACER Nitro 5 Gaming باشید!

همراه اول دستاوردهای یکساله خود را تشریح کرد

توجه ویژه به موضوع ارتقاء ایمنی در راه آهن

روزنامه استخدامی فارس و شهر شیراز | پنجشنبه 4 خرداد 96

قیمت آش و حلیم هم 10 درصد افزایش یافت + جدول قیمت

با معروف ترین بازار تاریخی جنوب کشور آشنا شویم؛ «بازار وکیل» شیراز

به هواداران شانسی برای طراحی Nokia 3310 خودشان داده می شود

کشف ذخایر معدنی 2.5 برابر 80سال گذشته

تامین روز افزون برق از طریق نیروگاه برق آبی

شروع دوباره سیتروئن در ایران پس از 39 سال

قیمت سیم کارت های دائمی اپراتور دوم نصف شد

استخدام مهندس برق الکترونیک خانم در شرکت معتبر در گرمسار

هیجان بورسی ها پس از یک انتخاب

طراحی پلتفرم برای کسب سهم از بازار جهانی

استخدام صندوقدار خانم در مرکز خرید پالادیوم در تهران

واردات این دو خودرو ممنوع شد+سند

شش کشتی کانتینری غول پیکر جهان را بشناسید

استارت فاز جدید هوشمندسازی در گمرک

چه خودروهایی وارد خط تولید کرمان موتور می شود؟

آغاز تولید گلکسی S9 سامسونگ با اسم رمز Star

قابل توجه مشتریان موسسه اعتباری توسعه (آرمان)؛از شنبه شعب منطقه بازگشایی می گردند

لوگوی مشترک ایران و آفریقای جنوبی برای برند حلال

بیانیه پایانی نشست عادی اوپک

معرفی رسمی خودروی BMW سری 8 کانسپت+عکس

نرخ تورم اردیبهشت ماه 9.8 درصد شد

امضای بزرگ ترین قرارداد ساخت کالای صنعت نفت در پسابرجام

افزایش قیمت نفت در روزهای آینده

ماجرای ماکارونی رنگی چیست؟

ایرانسل تعرفه مصرف آزاد اینترنت داخلی را به نصف کاهش داد

اشتغال جوانان و محو فقر اولویت اصلی وزارت کار در سال جاری است

آگهی های استخدام استان تهران | پنجشنبه 4 خرداد 96

استخدام کارشناس برنامه ریزی تولید،آقا در شهرک صنعتی پرند

انحصار نسل سوم اینترنت شکسته شد

ایبِنا بررسی کرد؛-سقوط دسته جمعی قیمت انواع سکه/ وضعیت 6 روزه بازار ارز

روند مثبت بازار سرمایه در هفته جاری/پول ها به بورس برمی گردد

رشد 1030 هزار میلیارد تومانی نقدینگی در دولت روحانی کجا هزینه شد؟

عرضه ی گلکسی اس 8 اکتیو با بدنه ی مقاوم تر

شرایط فروش ویژه محصولات سایپا برای هموطنان خوزستانی

استخدام منشی خانم در کانون تبلیغاتی جماره گرافیک-خوزستان

حذف دفترچه های درمانی تامین اجتماعی گامی برای خدمت بهتر به مردم

حذف دفترچه های درمانی تامین اجتماعی گامی برای خدمت بهتر به مردم