مطالب مرتبط:
ارائه خدمات شعب اقماری تامین اجتماعی به مسافران نوروزی
ارائه خدمات شعب اقماری تامین اجتماعی به مسافران نوروزی
ارائه خدمات شعب اقماری تامین اجتماعی به مسافران نوروزی
ارائه خدمات شعب اقماری تامین اجتماعی به مسافران نوروزی
ارائه خدمات به مسافران نوروزی در شعب اقماری تامین اجتماعی
5 + 1
یارانه ها
مسکن مهر
قیمت جهانی طلا
قیمت روز طلا و ارز
قیمت جهانی نفت
اخبار نرخ ارز
قیمت طلا
قیمت سکه
آب و هوا
بازار کار
افغانستان
تاجیکستان
استانها
ویدئو های ورزشی
طنز و کاریکاتور
بازار آتی سکه
دوشنبه، 30 اسفند 1395 ساعت 10:502017-03-20اقتصادي

حذف دفترچه های درمانی تامین اجتماعی گامی برای خدمت بهتر به مردم


ایرنا- از زمان تاسیس سازمان تامین اجتماعی تاکنون که 32 مدیرعامل تصدی پست مدیریتی این سازمان را برعهده داشته اند، خدمات خوبی به مردم ارائه شده اما در دولت یازدهم با حذف دفترچه درمانی، - خدمت بزرگی به بیمه شدگان و مستمری بگیران شده است.

به گزارش سایت قطره و به نقل ازخبرنگار اجتماعی ایرنا، با روی کار آمدن دولت تدبیر و امید و تغییر اساسی در حوزه تامین اجتماعی، گام های اساسی برای حل مشکلات مردم در این حوزه برداشته شد و به همین منظور پروژه حذف دفترچه ها در این سازمان کلید خورد.

از حدود 2 سال پیش تاکنون با تامین زیرساخت های مهم و اساسی از جمله اجرای سیستم اچ.

آی.

اس (HIS- استقرار یک سیستم پردازش، بازیابی و ارتباط دادن مراقبت بیمار و اطلاعات اداری برای همه فعالیت های مربوط به بیمارستان) گام های اولیه برای اجرای این طرح برداشته شد.

همچنین پس از مجهز شدن همه بیمارستان های ملکی سازمان تامین اجتماعی به این سیستم، در گام های بعدی تلاش برای الکترونیکی شدن پرونده های بیمه شدگان و مستمری بگیران انجام شد.

در این مرحله از اجرای پرونده الکترونیکی، همه 42 میلیون بیمه شده سازمان تامین اجتماعی دارای این پرونده شدند و برای دریافت خدمات دیگر به داشتن دفترچه های کاغذی نیازی ندارند.

پس از اینکه مراحل پرونده الکترونیکی نیز به پایان رسید برای ارائه خدمات بهتر به بیمه شدگان و مستمری بگیران نیز کد خاص برای هر بیمه شده در نظر گرفته شد که از این طریق بتوانند خدمات را با شناسایی بهتر افراد بیمه شده و مستمری بگیر به آنان ارائه داد.

از آنجا که سالیانه 600 میلیارد ریال برای چاپ دفترچه های کاغذی توسط سازمان تامین اجتماعی هزینه می شد، با اجرای این طرح یک سوم از هزینه های این موضوع نیز کاسته خواهد شد.

پروژه حذف دفترچه های درمانی ابتدا در آبان ماه 94 در شهرستان یزد کلید خورد و برای بیماران خاص در مراکز ملکی سازمان تامین اجتماعی در این استان اجرایی شد؛ پس از مدت کوتاهی به همه استان کشیده تا اینکه تلاش برای اجرای این طرح در کشور برنامه ریزی شد.

پس از اینکه نقاط قوت و ضعف ناشی از پروژه حذف دفترچه های درمانی در استان یزد شناسایی شد، به تدریج در برخی از استان ها از جمله تهران، اردبیل، آذربایجان غربی و شرقی اجرایی شد و مردم در این استان ها نیز از خدمات حذف دفترچه ها بهره مند شدند.

در استان تهران نیز درمانگاه آزادی به عنوان یکی از مراکز درمانی آزمایشی(پایلوت) برای اجرای طرح حذف دفترچه ها معرفی شد که در این مرکز نیز خدمات به بیمه شدگان و مستمری بگیران به صورت الکترونیکی بود.

حذف دفترچه ها اکنون به مرحله ای رسیده است که بسیاری از استان های کشور در مراکز ملکی سازمان تامین اجتماعی، بیمه شدگان و مستمری بگیران بدون داشتن دفترچه های کاغذی می توانند از این مراکز خدمات دریافت کنند.

همچنین 25 اسفندماه امسال جشن حذف دفترچه ها در کل کشور برگزار شد و اکنون مردم می توانند بدون در دست داشتن دفترچه های درمانی به صورت الکترونیکی خدمات دریافت کنند.

با حذف دفترچه ها، بیمه شده یا مستمری بگیر پس از مراجعه به مراکز ملکی سازمان تامین اجتماعی، فقط با اعلام کد ملیِ شان می توانند از خدمات این بیمارستان ها بهره مند شوند و پس از آن تایید مراکز درمانی تایید شده، به پزشک مراجعه می کنند.

همچنین پزشک پس از مشاهده پرونده الکترونیکی بیماران، نسخه ای الکترونیکی برای بیماران می پیچد و بیمار باید به داروخانه های طرف قرارداد این طرح مراجعه کنند و در داروخانه نیز فقط با اعلام کدملی می تواند داروی موردنیازشان را دریافت کنند.

این پروسه به طور کامل الکترونیکی است و بیمه شدگان و مستمری بگیران می توانند بدون استفاده از دفترچه های درمانی خدمات مطلوب خود را به صورت الکترونیکی دریافت کنند.

البته بسیاری از بیمه شدگان، مستمری بگیران و مسئولان اجرایی کشور نیز از این وضعیت رضایت دارند زیرا در این طرح، گامی مهم برای ارائه خدمت به مردم برداشته شده است و بیماران نیز بدون هیچ مشکلی می توانند خدمات خود را دریافت کنند.

یکی از بیمه شدگان که در درمانگاه آزادی تهران در انتظار شنیدن نامش از بلندگوهای این درمانگاه بود به خبرنگار ایرنا گفت: تا پیش از اجرای این طرح الکترونیکی، دغدغه های زیادی داشتیم و برخی مواقع حتی به دلیل نداشتن تاریخ اعتبار نمی توانستیم همان روز که بیماریم، خدمتی دریافت کنیم.

علیرضا که 35 ساله و خود شاغل در یکی از کارگاه های تولیدی در تهران است، ادامه داد: سازمان تامین اجتماعی در سال های اخیر خدمات خوبی به مردم ارائه داده است اما حذف دفترچه ها بزرگترین خدمتی است که از سوی این سازمان برای ارائه خدمات مطلوب تر به مردم به شمار می رود.

بیمه شده 60 ساله مع مستمری بگیر تامین اجتماع است نیز گفت: همراه داشتن دفترچه درمانی برای ارائه خدمت همیشه به عنوان یک مشکل اساسی بود اما اکنون فقط با در دست داشتن کارت ملی می توانیم خدمات مورد نیاز را دریافت کنیم.

** سازمان تامین اجتماعی پیشتاز در حذف دفترچه های کاغذی است وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی نیز دراین باره با بیان اینکه برنامه پرونده الکترونیک سلامت اکنون در قالب طرح تحول سلامت پیگیری می شود، گفت: سازمان تامین اجتماعی پیشتاز در حذف دفترچه های کاغذی بوده و اجرای این طرح در بیمه سلامت از اهداف دولت است.

علی ربیعی افزود: با این روش، سرعت دسترسی به سابقه بیمار افزایش، از تداخلات دارویی جلوگیری، خطاهای پزشکی کاهش و تجمیع خدمات بیمه ای برای بیمه گران به سهولت انجام می شود.

وی افزود: دولت در نظر دارد طرح حذف دفترچه های بیمه سلامت را پس از ایجاد زیرساخت های آن در کل داروخانه های کشور فعال کند.

ربعی، کاهش هزینه ها، دقت در معاینات و افزایش قدرت کنترل بیمه ها را از دیگر مزایای این طرح برشمرد.

** تلاش جدی برای حذف دفترچه ها مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی نیز گفت: طرح حذف دفترچه های بیمه کاغذی در مراکز ملکی سازمان تامین اجتماعی از 2 سال گذشته کلید خورده و مردم می توانند بدون همراه داشتن دفترچه بیمه به بیمارستان ها و مراکز درمانی تامین اجتماعی مراجعه کنند و تحت درمان قرار گیرند.

سیدتقی نوربخش افزود: براساس یکی از مصوبه های جلسه شورای معاونان سازمان تامین اجتماعی، با یک برنامه ریزی و زمان بندی مشخص، دفترچه درمانی تا پایان سال در همه استان ها حذف شد.

وی ادامه داد: زیرساخت های لازم برای حذف دفترچه در مراکز ملکی سازمان تامین اجتماعی فراهم و و 25 اسفندماه جشن حذف دفترچه های بیمه در مراکز ملکی تامین اجتماعی برگزار شد.

نوربخش اظهار داشت: این برنامه با توجه به فراهم شدن زیرساخت های فنی لازم در سال 95 در کل کشور اجرا شد؛ براین اساس در مراکز درمانی سازمان تامین اجتماعی برای استفاده از خدمات نیازی به دفترچه نخواهد بود.

نوربخش ادامه داد: برنامه حذف دفترچه در مراکز درمانی ملکی تامین اجتماعی با همکاری کامل پزشکان و همکاران مراکز درمانی سازمان در حال اجراست.

وی خاطرنشان ساخت: به همین منظور برای همه بیمه شدگان این سازمان پرونده الکترونیک تشکیل شده که این زیرساختی برای اجرای حذف کلی دفترچه های بیمه بود.

مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی ادامه داد: سازمان تامین اجتماعی باهدف تسریع در فعالیت های خود در بخش حذف دفترچه های بیمه، اقدام به تشکیل پرونده الکترونیک برای بیمه شدگان این سازمان کرده است.

نوربخش ادامه داد: همچنین در راستای حذف دفترچه های بیمه، پزشک نسخه را به صورت دیجیتالی تجویز می کند و در مراکز ملکی این سازمان افراد مراجعه کننده با ارائه کد ملی می توانند خدمات دریافت کنند چون پرونده الکترونیک در تامین اجتماعی دارند.

نوربخش اضافه کرد: برای مراکز غیرملکی سازمان تامین اجتماعی با همکاری وزارت بهداشت باید این طرح را اجرا کنند که امیدواریم با همکاری این وزارتخانه در سال های آینده این طرح اجرایی شود.

مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی اظهار داشت: اکنون یک سوم خدمات به بیمه شدگان در مراکز ملکی ارائه می شود.

وی با بیان اینکه اجرای طرح حذف دفترچه بیمه در مراکز ملکی این سازمان یک حرکت جهادی و ملی است، خاطرنشان ساخت: این طرح مزایای بسیاری از جمله صرفه جویی 600 میلیارد ریالی هزینه های سازمان در سال را دارد که بابت چاپ دفترچه های کاغذی انجام می شد.

وی ایجاد امکان سنجش هویتی برای صاحب دفترچه، جلوگیری از خطاهای پزشکی در نسخه نویسی و تسهیل و تسریع در سرویس دهی به بیمه شدگان را از دیگر مزایای طرح حذف دفترچه در مراکز ملکی سازمان تامین اجتماعی اعلام کرد.

مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی گفت: در دنیای امروز نسخه نویسی سنتی با تعیین هویت و تجمیع اطلاعات به شکل کنونی غیرقابل انجام است و کشورهای دیگر سال هاست که نسخه نویسی الکترونیکی را اجرا کرده اند.

نوربخش افزود: تامین اجتماعی آمادگی دارد همه خدمات را به صورت الکترونیکی و فقط با ارائه کارت ملی به بیمه شدگان و مستمری بگیران ارائه دهد.

نوربخش اضافه کرد: همچنین برای الکترونیکی شدن نسخه پزشکان، با همکاری سازمان نظام پزشکی، همه پزشکان برای امضای الکترونیک ثبت نام کرده اند.

سازمان تامین اجتماعی 42 میلیون بیمه شده دارد که 13 میلیون آن بیمه شده اصلی و حدود سه میلیون نفر مستمری بگیرند که همه اینها به صورت رایگان از مراکز درمانی تامین اجتماعی خدمات دریافت می کنند.

سازمان تامین اجتماعی در سراسر کشور دارای مراکز مختلف بیمه ای و درمانی است؛ 356 بیمارستان و درمانگاه تامین اجتماعی بخش قابل توجهی از خدمات درمانی مورد نیاز بیمه شدگان را به صورت رایگان تامین می کند و علاوه بر این تقریبا همه بیمارستان ها و درمانگاه های کشور اعم از مراکز دولتی و خیریه و خصوصی و همچنین آزمایشگاه ها، داروخانه ها و مطب پزشکان با سازمان تامین اجتماعی طرف قراردادند و بخش اعظم هزینه درمانی بیمه شدگان و بازنشستگان مراجعه کننده به این مراکز نیز توسط این سازمان پرداخت می شود.

اجتمام**7268 **1933** 2023گزارشگر: مهناز بیرانوند ** انتشار: لطیف نکویی *آگاهی از آخرین اخبار اجتماعی و حوادث ایران و جهان در کانال تلگرام گروه اجتماعی ایرنا:
کلید واژه ها: سازمان تامین اجتماعی - تامین اجتماعی - دفترچه - اجتماعی - مستمری بگیران - تامین - مستمری - استان - بیمه - بیمار - بیمارستان - مردم - دولت تدبیر و امید - پروژه - آذربایجان غربی - تدبیر و امید - دولت یازدهم - برنامه ریزی - استان تهران - بیماران خاص - کاغذی - تهران - هزینه - آذربایجان - مدیرعامل - دولت - بیماران - میلیارد - اطلاعات - خبرنگار

آخرین اخبار سرویس:
روش هایی برای کاهش هزینه ها در پاریس (2)

گوگل هوم حالا دستور پخت غذاها را برای شما می خواند

مهم ترین علل تورم و آب آوردن زانو چیست؟

هشدار درباره ورود نخبگان علمی به جرائم

تحویل مسکن مهر پردیس تا بهمن 96/دولت ما را خسته کرد

دیدگاه های وزیر اسبق آموزش و پرورش در باره عملکرد دولت یازدهم

خواب فرش دستباف در سایه رکود/ نگرانی از آینده صنعت فرش/قطع بیمه قالیبافان از سال 93

قیمت نفت در بازار جهان رو به بهبود است

دیدگاه های وزیر اسبق آموزش و پرورش در باره عملکرد دولت یازدهم

تجربه شرقی در تولید خودروهای پاک

مردم تا کی باید خودروهای بی کیفیت سوار شوند؟

چشم پوشی از درآمد 640 میلیارد تومانی

ساخت 10 کیلومتر راه روستایی در فاریاب آغاز شد

پروازهای فرودگاه خرم آباد افزایش می یابد

استقرار 360 هزار کلونی زنبور عسل در مناطق ییلاقی خوی

استخدام کارشناس آزمایشگاه از استان قزوین،تهران،البرز

معاون عمرانی استانداری پیشرفت طرح انتقال آب خلیج فارس به یزد را مطلوب ارزیابی کرد

وزارت خارجه روسیه: کلاه سفیدها با تروریست ها همکاری می کنند

نماینده مجلس: مسیر حرکت کشور رو به جلو است

سایه سنگین انتخابات بر اقتصاد ایران/ صنعت کشور در انتظار تحول

استخدام منشی خانم جهت دفتر در شرکت کاریا پلیمر

دبیرکل اوپک: بازار نفت در مسیر توازن پیش می رود

فیلم/ ننگ با احمدی نژاد بودن!

دوباره "پُرخرج ترین دولت"؟/گزارش بانک مرکزی: دولت تدبیر به اندازه 5 دولت خرج کرد

تحویل مسکن مهر پردیس تا بهمن 96/دولت ما را خسته کرد

قالیباف: 250 هزار تومان به جوانان جویای کار کارانه می پردازیم/قول پنج میلیون شغل را می دهیم

جنگ بخش خصوصی با اژدهای دو سر

توان صادرات سالیانه 70 میلیارد دلار کالا در کشور وجود دارد

رییسی: اولویت ما حل بحران بیکاری در جامعه است

بازدید سرزده مدیر عامل ایساکو از نمایندگی های استان گیلان

سی نفر هستند که در اغلب فسادهای اقتصادی حضور دارند!/ بخش زیادی از پول ها را به خارج منتقل کرده اند/چندین تن از افراد سرشناس حامی آنان بوده اند!/ اکنون دیگر پولی وجود ندارد که بازگردانده شود

توپکرانی سه خط لوله زیردریایی اصلی صادراتی نفت خام پس از ربع قرن

سیاست تولید و اشتغال مربوط به همه ارکان نظام است

مشکلات بانکی شرکت های هواپیمایی همچنان حل نشده است؛

جشنواره فروش محصولات ایران خودرو همزمان با اعیاد رجب و شعبان

گفتگویی با مدیر موبایل ال جی در ایران در حاشیه مراسم معرفی G6

پتانسیل های رشد پایدار برای اقتصاد ایران

محصولات ایران خودرو وارد کردستان عراق می شود

490 تولیدکننده خصوصی برق تجدید پذیر

-گزارش بانک مرکزی از بازار مسکن/ معاملات 8.5 درصد کم شد

پرداخت 2 میلیارد و 700 میلیون تومان تسهیلات اقتصاد مقاومتی توسط سپاه پاسداران

ثبت نام اولیه 40 هزار نفر برای حج

عکس/ اینجا مشهد، انتهای بلوار وکیل آباد است...

هشدار درباره ورود نخبگان علمی به جرائم

مروری بر سیر تکاملی پرچمداران سری G ال جی؛ یک نبرد تمام عیار

قیمت روز رهن آپارتمان نوساز در تهران؟ +جدول

چندگانگی مدل های قراردادی نیروی انسانی نفت را با معضل جدی مواجه می کند

ممنوعیت واردات 800 قلم کالا از امسال

-قیمت ارز و سکه در پایان هفته/ دلار آزاد 3762 تومان

کدام گروه ها از پرداخت تعرفه واردات خودرو معاف شدند؟

صادرات 500 میلیون دلاری شرکت های دانش بنیان

بی آبی برچسب همیشگی زاینده رود

شماره 459 هفته نامه ایران خودرو منتشر شد

کلیپ امیر بی گزندی تو ...

مرسدس بنز A کانسپت کروکی چطور خواهد بود؟

برداشت وجه نقد بدون کارت برای دارندگان ملل کارت

- صورتحساب اقساط جدید سهام عدالت صادر می شود

پیش بینی جدید برای افزایش بهای خودرو

رشد 400 درصدی مصرف دیتای مشترکان تلفن همراه

سامسونگ گزارش مالی 3 ماهه نخست 2017 را منتشر کرد

اطلاعیه بانک ملی درباره اختلال در سامانه ساپتا در روز جمعه

گزیده اخبار روزانه پایگاه خبری «عصر خودرو» (7 اردیبهشت 96)

اختلال در سامانه ساپتا در بانک ملی ایران

سمند به سبد تولیدات ایران خودرو در اسکندریه اضافه شد

صادرات 780 میلیون بشکه نفت از پایانه خارگ/ نوسازی ناوگان دریایی در پایانه های نفتی

راهبرد توسعه صنعتی ایران

اسپرت بریک جدید به خانواده جگوار اضافه خواهد شد

ایران و عراق سهم بازار نفت منطقه را از عربستان می گیرند

دو برابر شدن ظرفیت استفاده از انرژی های تجدیدپذیر

آینده صفحه نمایش ها در دستانmicro-LED های اپل

-پیش بینی رشد 20 درصدی بیمه آسیا

عرضه محدود نسخه سرامیکی گوشی شیائومی Mi 6

2.8 درصد راه های کشور متعلق به آزاد راه هاست

آغاز اعزام حجاج از اول مرداد

کارکنان این هتل در ژاپن ربات هستند

چهار سیلندرهای قدرتمند بازار را بهتر بشناسید

از تهران تا گرگان؛ تست جاده ای میتسوبیشی اوتلندر و میتسوبیشی لنسر

تست موس تویوتا C-HR را اینجا ببینید + فیلم

بدهی های دولت یازدهم میراث شوم دولت های قبلی است

دیدار فرماندهان نیروی انتظامی و پلیس راهور تهران بزرگ از ایران خودرو دیزل

قیمت خرید و فروش مسکن افزایش یافت

نماد مهارت عاشقانه هنر مازندرانی در چنبره مشکلات/ قالی و قالی بافان، نیازمند توجه جدی ترند

عکس/ لباس متفاوت مجریان شبکه افق

مشکلات صنعت بی شمار است

صادرات خاک مراتع ممنوع است

70 درصد روستاهای بخش مرکزی هندیجان گازرسانی شده است

بازگشت 7 هزار بنگاه راکد به چرخه اقتصاد با منابع بانک کشاورزی

چندگانگی مدل های قراردادی نیروهای انسانی نفت را با معضل جدی مواجه می کند

رونمایی رسمی از ال جی G6 در ایران

رونمایی از یک فساد اقتصادی در اواخر دولت دهم / فروش «پالتی» دلار توسط دلالان

بهره برداری از نیروگاه 10 مگاواتی خورشیدی اصفهان

عکس:تشکر ویکتوریا بکهام ازبازیگر مشهور بخاطر پوشیدن لباس وی!

معرفی اسپیکر بلوتوث «Beoplay P2» با پشتیبانی از ژست های حرکتی

چری تیگو 7 ، با خودروی آینده مدیران خودرو آشنا شوید + فیلم

کیا اولین کارخانه اش را در هند می سازد

آغاز فروش ویژه لیفان X50 اتومات + جدول

داعش رفت، عروسک فروشی آزاد شد

سوپراسپرت Beast Alpha 2018 رضوانی، رقیبی برای پورشه

با تصویب هیات وزیران؛-حقوق گمرکی و سود بازرگانی شکرخام 20 درصد شد

افزایش حقوق و تمدید قرارداد کارکنان خدمت معین آموزش و پرورش ابلاغ شد

دوباره "دولت بیکاری"؟/گزارش مرکز آمار :دولت تدبیر ماهانه فقط 9450 شغل خالص ایجاد کرد

خودروی مرسدس با توان 1020 اسب بخار+عکس

پیگیری جدی در اجرایی کردن مشاغل خانگی/تشکیل دو تعاونی توسعه و عمران در گیلان

اختلال در سامانه ساپتا بانک ملی

درنده های جدید ACER برای علاقمندان به نهایت فناوری

تصاویر/ منزل مرزبان شهید مهدی امینی

افزایش مستمری بازنشستگان و مستمری بگیران تامین اجتماعی از اردیبهشت ماه

نخستین شماره سال 96 نشریه ایران خودرو روی گیشه ها رفت

افتتاح نمایشی و سوالات بی پاسخ*

ایران رکورد سرشماری اینترنتی جهان را شکست!

تولید برق با دستشویی عمومی

گزارش فایننشال تایمز از رقابت سنگین سه کاندیدای اصولگرا

باشگاه ساحلی اسلامی در نمک آبرود ایجاد می شود

تکنولوژی مدرن بریجستون در چرخ های بدون باد

تعدیل مدرک تحصیلی کارکنان وزارت نفت متوقف شد

قیمت دلار و سکه در بازار امروز +جدول

قیمت روز انواع مدل های پژو 405 و 206‏ +جدول

این ب ام و به سلیقه راننده تغییر رنگ می دهد! +عکس

کالاهای ICT در انتظار شناسنامه!

-نرخ های جدید 39 ارز بانکی/ دلار 32439 ریال قیمت خورد

تعرفه ترافیک داخلی سایتهای پرمراجعه ایرانی نیم بها شد

افزایش حقوق بازنشستگان از اردیبهشت ماه

نکاتی جالب و خواندنی در مورد اندروید!

تجلیل از 700 کارگر در جشنواره امتنان از کارگران نمونه هرمزگان

آغاز پرداخت همراه به زودی در شبکه بانکی/ مانا و سهند هم آمدند

شرایط ویژه فروش برای وانت آریسان ایران خودرو

انحصار نسل سوم اینترنت شکسته شد

نکاتی درباره خلال سیب زمینی های منجمد شده

حقوق رضاخان میرپنج در فراشخانه دربار +سند

ثبت نام متقاضیان گیلانی حج تمتع 96 محدودیت ندارد

رشد درآمد پژو-سیتروئن

برای اولین بار، نماد اعتماد گردشگری به یک شرکت این حوزه اعطا شد

استخدام تعدادی نجار و کلاف ساز جهت کار در تولیدی مبلمان

ارزیابی اجمالی ادعای قالیباف در مورد بودجه شهرداری

-ثبت تورم تک رقمی در فروردین/ رشد شاخص قیمت ها افت کرد

رییس جمهور آینده بایستی اعتقاد قلبی به اقتصاد مقاومتی داشته باشد

کشته شدن بزرگترین خرگوش دنیا؛ نگاهی به ماجرای اسرار آمیزی که برای سیمون 15 کیلویی رخ داده است

استمرار تورم تک رقمی در فروردین ماه

جدیدترین قیمت ارز و سکه در بازار

یارانه 1350 میلیارد تومانی دولت برای تولید سیمان مازاد بر نیاز کشور

‏قالیباف درشبکه یک

قوانینی که در حوزه نرم افزار به اصلاح نیاز دارند

بسترسازی برای 8 میلیارد دلار سرمایه خارحی

استقرار 360 هزار کلونی زنبور عسل در مناطق ییلاقی خوی

فروش سوزوکی گرندویتارا اتومات با دو طرح ویژه

ساعت کار شعب بانک ملی ایران تا پایان سال و ایام نوروز

قیمت ارز و سکه،پنجشنبه 7 اردیبهشت

لحن مسئولان قبل از 92 لحن تقابل و جنگ بود (فایل صوتی بخش دوم)

یونایتد ایرلاینز 10 هزار دلار به مسافران برای واگذاری صندلی می دهد

آپارتمان های کمتر از 300 میلیون تومان در پایتخت

تجلی و تعالی «مهندسی ارزش» در منطقه آزاد کیش با ساخت بندرگاه

قالیباف خطاب به دولتمردان: از صحبت های من خوشتان نمی آید/ ایران کشور ثروتمندی است؛ اما 10 درصد مردم فقیر مطلق هستند و گرسنه می خوابند/ در دولت من دیگر مردم فقیر نخواهند بود

نسل جدید MG GS بزرگ تر خواهد بود!

«ویوو وی 5 اس» با دوربین سلفی 20 مگاپیکسلی عرضه شد

جدیدترین قیمت ارز و سکه در بازار

جشنواره "بهار در زمستان" پایانه های فروشگاهی بانک مسکن

قیمت طلا کاهش یافت

ایرلاین ها، آزادسازی نرخ ها و کاهش ایمنی

جزییات افزایش حقوق کارکنان و بازنشستگان

هزینه سفر به مشهد در اردیبهشت‎ماه چقدر تمام می شود؟ +جدول

اجاره کلینیک زیبایی یک میلیارد ؛ درآمد ماهی 300 میلیون ! + تعرفه ها

بسیج سازندگی و وزارت تعاون تفاهمنامه همکاری امضاء کردند

صنعتی که از گرم تا سرد فولاد را می نوردد

وزیر کار عنوان کرد؛-جزییاتی از طرح اشتغال عمومی/ ورود سالانه 1.2 میلیون نفر به بازارکار

افتتاح بزرگترین نیروگاه خورشیدی در اصفهان

نرخ خرید و فروش برنج ایرانی در بازار

تعرفه رومینگ همراه اول در 64 اپراتور مهم جهان کاهش یافت

استخدام امیرنیا

افتتاح طرح های پتروشیمی تخت جمشید، MEG پتروشیمی مروارید و واحد پلی استایرن گروه صنعتی انتخاب

افزایش حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی در اردیبهشت

دبیر انجمن صنفی کارخانه های قند و شکر ایران در گفت وگو با فارس: ظرفیت نصب شده کارخانجات قند و شکر 2.4 میلیون تن است/ چرا 700 هزار تن شکر وارد کردیم؟

اینترنت گران نمی شود

استخدام کارگر، صافکار و باطریساز در تهران

سامسونگ

آغاز به کارغرفه ایران خودرو در نمایشگاه بورس، بانک و بیمه

واکاوی افت تجارت تهران-پکن

استخدام 4 ردیف شغلی از استان قزوین،تهران،البرز

آغاز توزیع بن کارت های سی امین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران

آیا ورود شیطان بزرگ دوج به جاده های عمومی ممنوع است؟

با مردم - میدان نبوت

بویینگ نخستین هواپیمای خود را فروردین 97 به ایران ایر تحویل می دهد

تعطیلی 2 مرکز پشتیبانی کارت بانک ملت

خبر خوش برای مسافران شمال

گوگل مخفیانه کشتی پرنده می سازد

خانه 3.6 درصد گران شد

دو نیاز مهم ایران برای جذب گردشگر

استخدام نیرو به صورت تمام وقت جهت بسته بندی در شیراز

کاهش قیمت موبایل در پی تغییر قانون مالیاتی

نگاهی به سنگ آهن در روزهایی که می گذرد

ابراهیمی و مسلمان در جمع برترین های آسیا

وعده ها توخالی است/ ونزوئلا گواهی است...

سهامداران همراه اول به تقسیم 98 درصد سود رای دادند

مسئولین در موضوع اشتغال به جای شعار دادن باید گزارش کار بدهند

درآمد 15 میلیارد دلاری با فروش خالص 28 میلیون تن محصولات پتروشیمی

از تهران تا اشتوتگارت؛ نگاهی به 14 جشنواره بین المللی انیمیشن در جهان

گرانی 3.6 درصدی خانه/ کاهش 8.5 درصدی معاملات مسکن

-رونق بازار آتی سکه/ 150 هزار قرارداد منعقد شد

استخدام فروشنده جهت کار در فروشگاه رنگارنگ در شیراز

همکاری مایکروسافت و هارمن کاردن در ساخت اسپیکری به اسم Invoke

رییس مرکز آمار ایران: دولت یازدهم سالانه به طور متوسط 490 هزار شغل ایجاد کرده است

حذف دفترچه های درمانی تامین اجتماعی گامی برای خدمت بهتر به مردم

حذف دفترچه های درمانی تامین اجتماعی گامی برای خدمت بهتر به مردم