مطالب مرتبط:
الحاق سازمان بیمه سلامت ایران به وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی
الحاق سازمان بیمه سلامت ایران به وزارت بهداشت
الحاق سازمان بیمه سلامت ایران به وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی
الحاق سازمان بیمه سلامت ایران به وزارت بهداشت
وزارت خارجه آمریکا به درخواست ویزای اتباع ایران رسیدگی می کند
5 + 1
یارانه ها
مسکن مهر
قیمت جهانی طلا
قیمت روز طلا و ارز
قیمت جهانی نفت
اخبار نرخ ارز
قیمت طلا
قیمت سکه
آب و هوا
بازار کار
افغانستان
تاجیکستان
استانها
ویدئو های ورزشی
طنز و کاریکاتور
بازار آتی سکه
یکشنبه، 29 اسفند 1395 ساعت 03:022017-03-18سياسي

سازمان بیمه سلامت ایران به وزارت بهداشت الحاق شد


مدیر عامل سازمان بیمه سلامت ایران گفت: با توجه به ابلاغ لایحه برنامه ششم توسعه سازمان بیمه سلامت ایران به وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی الحاق گردید.

- به گزارش سایت قطره و به نقل ازفانوس" به نقل از روابط عمومی سازمان بیمه سلامت ایران؛ دکتر محمدجواد کبیر در ارتباط با ابلاغ این لایحه به دولت برای اجرا و نهایتاً تصویب شدن در مجلس گفت: با توجه به این ابلاغ، سازمان بیمه سلامت ایران شرایط جدیدی را تجربه خواهد کرد و بعنوان یکی از واحدهای مستقل ذیل وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی ایفای نقش خواهد کرد.

دکتر کبیر اذعان داشت: اعتقاد دارم همان طور که در وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی مشغول به خدمت بودیم هم اکنون نیز متناسب با سیاستها و خط مشی های وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به عنوان تولیت نظام سلامت حرکت نموده و می باید منابع بیمه سلامت تجمیع شده تا این سازمان بتواند بعنوان بزرگترین نهاد بیمه گر پایه در کشور به ایفای نقش بپردازد.

مدیر عامل سازمان بیمه سلامت ایران ضمن اشاره به این موضوع که سازمان بیمه سلامت بزرگترین سازمان بیمه گر پایه در نظام سلامت است، اذعان داشت: انتظار می رود بیمه سلامت بتواند مدیریت منابعی که از محل درآمد عمومی دولت به این سازمان تخصیص داده می شود در چهارچوب سیاستها و خط مشی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی عهد ه دار گردد.

وی افزود: اعتقاد من بعنوان یک کارشناس نظام سلامت بر این است که چنانچه ما بخواهیم نظام سلامت مان موفق شود می بایست حتماً بیمه ای کارآمد داشته باشیم و لازمه بیمه کارآمد نیز انباشت منابع است لذا پیشنهاد من این است که تمام منابع را تا جایی که امکان دارد طبق مکانیزم و اصول بیمه ای در یک جا تجمیع گردد که طبق قانون سازمان بیمه سلامت ایران خواهد بود.

این مقام مسئول با اشاره به بند ب ماده 38 قانون پنجم توسعه مبنی بر تجمیع منابع در سازمان بیمه سلامت ایران افزود: متأسفانه این امر در طول برنامه پنجم توسعه اتفاق نیفتاد ولی با اهتمامی که با ابلاغ برنامه ششم در دستور کار قرار گرفته است، امید است با کمک و همراهی همه مسئولین امر، دولت و مجلس زمینه تجمیع کلیه منابع سلامت در یک صندوق واحد فراهم گردد تا بیمه سلامت بتواند به عنوان خریدار واحد و پرداخت کننده واحد ایفای نقش نماید، چرا که مشکل ما صرفاً کمبود منابع نبوده بلکه تعدد مدیریتها در کشور بوده که نتوانیم در مدیریت منابع از آن هدفمندی و برنامه ریزی منسجمی که لازم است برخوردار باشیم.

دکتر کبیر افزود: این سازمان قریب به 40 میلیون نفر بیمه شده را تحت پوشش خود دارد که 33 میلیون نفر از این افراد بصورت رایگان تحت پوشش هستند که از این تعداد، 22 میلیون نفر روستایی و 11 میلیون نفر بیمه همگانی می باشند که این امر طلب می کند سازوکار جدیدی برای تجمیع منابعمان بیندیشیم.

وی گفت: قطعاً وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی بعنوان تولیت نظام سلامت ضمن همراهی با این امر، گامهای استراتژیکی را برای توانمند سازی بیمه و استقلال بیمه برخواهد داشت و چنانچه بیمه بتواند بعنوان یک نهاد مستقل از حقوق مردم بدرستی صیانت کند می توانیم انتظار داشته باشیم که نظام سلامت از کارآمدی و کارایی مناسب تری برخوردار باشد.

دکتر کبیر ضمن اشاره به تکالیفی که در برنامه ششم توسط دولت مصوب شده است گفت: یکی از تکالیف در این برنامه اجباری شدن بیمه پایه است که یکی از پیش نیازها و الزامات آن آزمون وسع است که با توجه به نقش تولیت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی شاید ما بتوانیم با جدیت بیشتری مداخلات مؤثری را در زمینه مشارکت افراد متمکن در پرداخت حق بیمه افراد نیازمند و مستمند داشته باشیم، چرا که سیاست دولت، وزارت بهداشت و بیمه سلامت بر این است که باید کماکان پوشش بیمه رایگان برای افراد ضعیف و مستمند ادامه یابد.

وی افزود: در سال 94 برنامه راهبردی سازمان را در قالب 11 استراتژی تهیه و تدوین کردیم.

متعاقب آن برنامه عملیاتی را با حدود تقریباً 90 هدف عملیاتی یا عملکردی در سطح کشور تبیین کردیم.

تلاش کردیم در سال 94 سازمان بر یک نظام برنامه محور استوار شده و حرکت کند که تا حدود زیادی موفق شدیم؛ یعنی تقریباً نزدیک به 50٪ اهدافی را که می خواستیم در سال 94 به دست آوریم و در سال 95 جدیت و اهتمام سازمان و مدیران ارشد سازمان اعم از ستاد و استان ها کوشش قابل تقدیری را برای پیاده سازی برنامه عملیاتی داشته که پیش بینی می کنیم حداقل حدود 30 درصد دیگر از کل برنامه عملیاتی را نهایی نموده و در پایان سال 96 به شاخص 80 درصد کل برسیم.

رییس سازمان بیمه سلامت افزود: من اعتقاد دارم سازمانی که بالغ بر 17 هزار میلیارد تومان گردش مالی در آن است نمی تواند یک سازمان بدون برنامه باشد و می بایست این برنامه عملیاتی در سال 96 با اولویت های زیر ادامه یابد: جمیع منابع و پایداری منابع برای نظام بیمه ای؛ خرید راهبردی، اینکه ما چه خدمتی را بر اساس چه شواهدی و بر اساس چه مستنداتی برای چه گروه هدفی با چه روشی، از چه کسی با چه نظام ثبت و گزارش دهی و چه نظام پایش و ارزشیابی و با چه نظام پرداختی بخریم؛ که طبیعتاً برای خرید راهبردی گام های خوبی برداشتیم.

ما توانستیم سامانه شرکای کاری را در سازمان بیمه سلامت راه اندازی کنیم.

بر اساس سامانه شرکای کاری از این به بعد می رویم به سمت این که هر بیمه شده ما دارای یک پروفایل اطلاعاتی فردی بوده و ورودی و خروجی آن هم به لحاظ کیفی و هم به لحاظ ریالی در سیستم مشخص باشد.

همچنین در سال 95 با مرتفع نمودن مشکلات سامانه امید برنامه این است که در سال 96 تمامی سازمانهای بیمه گذار در یک فرایند روشن مشخص باشند که در چه مقاطع زمانی باید حق بیمه کارکنان را در صندوق کارکنان دولت پرداخت نمایند.

این مقام مسئول در ادامه اظهار داشت: در این شرایط در سال 96 منابعی که مانند طرح تحول سلامت اعم از هدفمندی یارانه ها، مالیات بر ارزش افزوده و منابع مربوط به پزشک خانواده، تصادفات، یارانه دارو و همچنین منابع سازمان بیمه سلامت که تجمیع این منابع، می تواند استراتژی نظام سلامت را پایدارتر کند؛ لذا در سال 96 می بایست در جهت شناسایی گلوگاهایی که هدر رفت منابع را در پی خواهد داشت گامهای مؤثری را برداریم.

مهم ترین مسئله در مدیریت هزینه، تحلیل هزینه و اصلاح نظام ثبت و گزارش دهی است که می بایست از آن بعنوان ابزاری برای اعتبار سنجی نظام اطلاعات مالی استفاده نماییم.

از طرفی تعمیم برنامه پزشک خانواده و نظام ارجاع به شهرهای زیر 100 هزار نفر فرصت ارزشمند و طلایی را در اختیار سازمان بیمه سلامت قرار می دهد تا از طریق همکاری و حمایت وزارت بهداشت بتوانیم برنامه پزشک خانواده را در جهت احیاء و اجرای نظام ارجاع دنبال نموده و الگویی کلی را برای همه کشور ترسیم نماییم.

مدیر عامل سازمان بیمه سلامت ایران همچنین تصریح کرد: یکی از نکات مهم که باید در سال 96 مورد توجه قرار گیرد این است که سازمان بیمه سلامت بعنوان ابزار کنترل هزینه باید به پیاده سازی راهنماهای بالینی وزارت بهداشت پرداخته و امیدوارم در اجرای این مدل روسای دانشگاه ها، انجمنهای علمی، روسای نظام پزشکی و بیمه ها بعنوان شرکای کاری اصلی، پای کار باشند.

در این راستا امیدواریم بتوانیم گام اول را برای اصلاح نظام پرداخت به سمت پرداخت عملکردی پیش ببریم و ممکن است به سمت پرداخت سرانه ای و یا به سمت پرداخت drg پیش رویم؛ که امیدواریم این امر در کنترل هزینه و هم در کارکرد نظام سلامت اثرگذار باشد و در این راستا در سازمان بیمه سلامت ایران با تشکیل کارگروه های تحلیل هزینه در ادارات کل استانی نقاطی از خدمات و مخاطبین که از هزینه بالایی برخوردارند را شناسایی نموده تا بتوانیم سیمایی از میزان مراجعین به واحدهای ارایه خدمت داشته باشیم.

وی در پایان یادآور شد: با یاری خداوند امیدواریم با ترسیم یک کارنامه قابل قبول تر نسبت به سالهای 94 و 95 بتوانیم در سال 96 کارآمدی بیمه سلامت را شاهد بوده و زمینه های ارتقای کمی و کیفی خدمات را افزایش داده تا در نهایت رضایت مندی بیمه شدگان بویژه قشرها آسیب پذیر و ضعیف جامعه را بیش از گذشته فراهم نماییم.

انتهای پیام/
کلید واژه ها: بیمه سلامت - سلامت - بیمه - وزارت بهداشت - ایران - بهداشت - وزارت - وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی - برنامه - مدیر - پزشکی - درمان - آموزش - مدیریت - بزرگترین - نظام - توسعه - برنامه ششم توسعه - دولت - دکتر - رفاه اجتماعی - برنامه ریزی - روابط عمومی - قانون - کشور - مجلس - پنجم - کارشناس - پیشنهاد - هدفمندی

آخرین اخبار سرویس:
ناقوس تحریم های جدید ضد ایرانی اینبار با حربه حمایت از حماس؛ارائه طرحی جدید برای فشار بر ایران

دولت دوازدهم به انتظارات پرستاران پاسخ دهد

استخدام کارگر آقا جهت ظرفشویی و نظافت در محدوده جردنِ تهران

استخدام طراح ناخن کار حرفه ای در محدوده حکیمیه تهران

ترویج مباحث اخلاقی به کلاس های آموزشی محدود نشود

استخدام موسسه مدرسان اندیشه سبز

درس بزرگ فتح خرمشهر برای منتظران

قائم مقام ‎قالیباف ‎از کشورخارج ‎شد

اخلاق در حال رانده شدن به حاشیه است/ نمی توان مسائل اخلاقی را با تحکّم و اجبار به خورد جامعه داد

واکنش سردار رادان به حادثه تروریستی میرجاوه در جمع خانواده های شهدا

چرا دزفول سرآمد شهرهای جنگی دفاع مقدس بود؟

پیام استاندار خوزستان به مناسبت چهارم خرداد روز مقاومت دزفول

رصد هلال ماه رمضان در قزوین

پرویز پرستویی در اعتراض به حذف پستش از اینستاگرام

واکنش کدخدایی به اظهارات روحانی درباره انتخابات

مساجد باید درمانگاه فرهنگی و اجتماعی در محلات باشد

موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس موزه برگزیده سال 95 شد

آیا امسال روزه یوم الشک داریم؟

برگزاری شب شعر با موضوع عملیات بیت المقدس و مدافعان حرم در مازندران

آرای 16 شهرستان استان تهران به 4 نامزد ریاست جمهوری به تفکیک + جدول

طرح فعال سازی مساجد به فعالیت دوباره 20 مسجد در زنجان منجر شد

جزییات نتایج آراء انتخابات در بریتانیا اعلام شد

برپایی نمایگاه عکس و اسناد دفاع مقدس+ تصاویر

جزییات نتایج آراء انتخابات در بریتانیا اعلام شد

مصائب نوسازی تاکسی در تبریز

از نشانه های ایمان واقعی دوست داشتن دوستان خداوند است

رییسی 16 میلیون رای حلال داشت/ شواری نگهبان تخلفات انتخابات را به مردم معرفی کند

دیدنی های امروز

اصولگرایان همچنان از «حلال بودن» رأی رییسی می گویند

دوقطبی رای حلا ل و حرام به راه انداختند

حاکمیت آرامش و امنیت در استان گیلان طی استانداری محمدعلی نجفی

آغاز همایش بین المللی تازه های جراحی آب مروارید در مشهد

جمع آوری زکات 270 میلیاردی در کشور

رزمایش بیت المقدس_29 نیروی زمینی ارتش با موفقیت پایان یافت

شکایت از هیئت نظارت بر انتخابات شوراها

امام جمعه مهریز: احیای امر به معروف و نهی از منکر به همت مردم و مسئولان نیاز دارد

رییسی 16 میلیون رای حلال داشت/ شواری نگهبان تخلفات انتخابات را به مردم معرفی کند

مراسم «ندبه ای با شهدا» در شهرکرد برگزارمی شود

برگزاری آیین گرامی داشت شهیدان «محمد حسن و محمد حسین باقری» در یزد

تصاویر/ تجدید میثاق با شهیدان در شهرکرد (2)

مورنو به عنوان رییس جمهور جدید اکوادور سوگند یاد کرد

مقاومت ملت انقلابی ایران عامل شکست نظام سلطه و صهیونیسم

گلزار شهدای شهرکرد

فراخوان نافرمانی مدنی در بحرین

ادامه تحصیل سربازان حین خدمت در دست بررسی است

مراسم روز آفریقا در تهران با حضور ظریف / تصاویر

واکنش شورای نگهبان به اظهارات اخیر «روحانی»

تایید وجود تخلف در انتخابات شورای شهر اهواز و انتظار مردم از روحانی برای پاسداشت "حق الناس"

استخدام کارگر مجرب جهت تهیه آبمیوه و بستنی در البرز

استخدام آرایشگر متعهد آقا جهت کار در خراسان رضوی

استخدام بازاریاب مجرب در شرکت معتبر آرایشی و بهداشتی

در سال 95، 15پرستار حین کار فوت کرده اند

اصولگرایان همچنان از حلال بودن رأی رییسی می گویند

استخدام منشی خانم جهت دفتر ازدواج در خراسان رضوی

واکنش کدخدایی به اظهارات اخیر روحانی

کمبود نقدینگی مهم ترین دغدغه صنعت گران مازندران است/ پرداخت 190 میلیارد تسهیلات به واحدهای صنعتی استان

اهدای یک دستگاه وانت تندر ایران خودرو به میرزا آقا +عکس

مهران احمدی وقتی کوچک بود+عکس

چرا «روحانی دولت دوازدهم» رک‎ گوتر از «روحانی دولت یازدهم» است؟

نماینده جدید ولی فقیه در آذربایجان شرقی معرفی می شود

استخدام مدیرمالی (آقا/خانم) دریک شرکت بازرگانی معتبر در اصفهان

مدیران بعدی دنباله روی برنامه ی مدیران دولت یازدهم باشند

آیا شنبه اول ماه مبارک رمضان است؟

بیش از 1300 مسجد در استان لرستان غبارروبی شد

مدیرکل اوقاف یزد: پنج میلیارد ریال برای توسعه امام زاده عبدالله بافق اختصاص یافت

سخنرانی آیت الله حائری شیرازی در مسجد دانشگاه امام صادق(ع)

استاندار چهارمحال و بختیاری:آزادی خرمشهر فتح الفتوح دفاع مقدس بود

برخورد نیروی انتظامی با هنجارشکنی در ماه مبارک رمضان

شالوده علمی آیت الله ربانی از امام (ره) ارتزاق شده است

اگر بصیرت و تقوا در همه ما باشد می توان امور را اداره کرد

نماینده برنامه اسکان بشر ملل متحد در ایران: عدم تصمیم گیری کارشناسانه از معضلات موجود در زمینه مقابله با زلزله است

اعلام وصول بیش از 120 تخلف انتخاباتی به دادستانی/ تبلیغات زودهنگام و درگیری بیشتری عناوین تخلفات بوده اند

همایش«طلایه داران تبلیغ» برگزار شد

پدر شهیدان «محمد و علی روشن چراغ » آسمانی شد

یادواره شهدای فتح خرمشهر و شهدای فصل بهار ابرکوه برگزار شد

شالوده علمی آیت الله ربانی از امام (ره) ارتزاق شده است

پیکرهای مطهر 135 شهید دفاع مقدس از مرز دریایی اروندرود وارد میهن اسلامی شد

مورنو به عنوان رییس جمهور جدید اکوادور سوگند یاد کرد

حماسه حضور مردم لرستان در انتخابات ریاست جمهوری

اعلام وصول بیش از 120 تخلف انتخاباتی به دادستانی/ تبلیغات زودهنگام و درگیری بیشتری عناوین تخلفات بوده اند

پدر شهیدان «محمد و علی روشن چراغ » آسمانی شد

دموکراسیِ خوب، دموکراسیِ بد

واکنش سخنگوی شورای نگهبان به اظهارات اخیر رییس جمهور

پیشنهاد لیلاز درباره پول یارانه ها

آیت الله علوی گرگانی: آل خلیفه مسیر خود را تغییر داده و به ندای ملت بحرین گوش دهد

اروند شهادت می دهد که سایه جنگ را چه کسانی از سر کشور برداشتند

تاجگردون: در آینده اصول گرایان بیشتری اصلاح طلب خواهند شد

تکریم از جانبازان هشت سال دفاع مقدس و غبار روبی آرامگاه شهدای جاویدالاثر/همایش پیاده روی دانشگاهیان در واحد اراک

اختتامیه هفتمین جشنواره بین الملل دانشگاه تهران برگزار شد+ اسامی برگزیدگان

ده نکته جالب در مورد اینشتین که نمی دانید

مخالف برپایی همزمان مسابقات قرآن روشندلان با دیگر مسابقات هستم/ استانداردهای ویژه مسابقات روشندلان

چک های زیر قابل شکایت کیفری نیستند

نصب پرچم جمهوری اسلامی ایران در اروندرود پارک موزه ساری

کارهایی که خلاقیت را می کشد

نظام اخلاقی حوزه علمیه تدوین و اجرا شود

آداب آخرین جمعه ماه شعبان

فکر می کنم به جناب روحانی گزارش غلط داده اند

اطعام 40 هزار مددجوی یزدی در ماه مبارک رمضان

برگزاری مجمع عمومی انجمن حمایت از زندانیان خراسان رضوی

تأیید تلویحی صحت انتخابات توسط آیت الله جنتی به همراه اصرار مخالفان دولت بر تخلفات انتخاباتی

روحانیت ارزش های دفاع مقدس را به نسل امروز منتقل کند

واکنش سخنگوی شورای نگهبان به اظهارات اخیر روحانی

خانواده زندانیان نیاز به کمک خیران دارند

مدیرکل اوقاف یزد: پنج میلیارد ریال برای توسعه امام زاده عبدالله بافق اختصاص یافت

استخدام نیروی کارگری جهت کارگاه mdf در البرز

استخدام استادکار mdf جهت کارگاهی در خراسان رضوی

استخدام فروشگاه موادغذایی نگین شهر

استخدام ظرفشوی نیمه وقت جهت رستورانی در کرج

استخدام کارگر فنی تراشکار و جوشکار آرگون در اصفهان

نوبخت: حقوق شهروندی لایحه می شود/ منشوری برای حق تجمع و راهپیمایی، آزادی بیان و اندیشه و ...

استخدام حسابدار آقا در زمینه پخش پوشاک

سه پیشنهاد شرعی برای جایگزینی جریمه دیرکرد

استخدام هتل بهبودی در مشهد

مرکز اسلامی امام علی(ع) وین، پایتخت اتریش با همکاری مسجد مقدس جمکران کارگاه آموزشی مهدویت برگزار می کند.

آخرین جزییات از تمامی برنامه های تلویزیون در ماه مبارک رمضان

چفیه رهبری نصیب کدام بازیگر شد + عکس

ده نکته جالب در مورد اینشتین که نمی دانید

عضو ستاد استهلال دفتر مقام معظم رهبری: به احتمال قوی، شنبه اولین روز ماه رمضان است

دولت، مدیریت "سلامت" را یکپارچه کند/شرکایمان با ما هماهنگ نبودند

رییس دانشگاه علوم پزشکی اهواز: اضافه شدن 165 هزار مترمربع فضای عمرانی و بیش از 230 میلیارد تومان تجهیزات پزشکی جدید

وعده نان مغلوب بلوغ سیاسی

توییت جهانگیری درباره سالروز آزادی خرمشهر

مضجع مطهر حضرت محمد هلال بن علی (ع) غبار روبی می شود

چفیه رهبری نصیب چه کسی شد؟ + تصاویر

استخدام حسابدارخانم آشنا به سپیدار در تهران ثبت

آغاز بهره برداری از نیروگاه برق سد رودبار لرستان با حضور وزیر نیرو

اعلام نهایی سریال های مناسبتی ماه رمضان

«دورهمی» در ماه رمضان تغییر ندارد

حرکت چرخ راکد اقتصاد با آموزه های اسلامی ممکن می شود

تسلیم محض ولایت فقیه بودن خط مشی نیروهای مسلح است

موزه های برتر سال 95 معرفی شدند

موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس موزه برگزیده سال 95 شد

برگزاری کارگاه های آموزشی رویکردی جدی ما برای امسال است

معرفی اعضای جدید شورای مرکزی انجمن اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه تهران

امنیت پایدار امروز را مدیون شهدا هستیم

موزه ها و روایت های مناقشه آمیز، گفتن ناگفتنی ها در موزه ها شعار امسال ایکوم است

تصاویر/ تجدید میثاق با شهیدان در شهرکرد (1)

شورای سیاست گذاری ائمه جمعه جنایات رژیم آل خلیفه را محکوم کرد

تصاویر/ تصویر آزادسازی خرمشهر در نقاشی کودکان بیرجندی

رییس شورای شهر قم: برخی برخلاف شعارها اعتقادی به جایگاه شوراها ندارند

افزایش 50 درصدی موزه های برتر از نظر شاخص های ایکوم

همکاری سازمان نظام صنفی رایانه ای با مرکز ملی فضای مجازی

جمالی:شکایت 52 نماینده مجلس از هیئت نظارت بر انتخابات شوراها

تصویری جالب از دیدار روحانی با فعالان ستادهای انتخاباتی

پیام دکتر یحیایی به کانون فرهنگی هنری بیت العباس (ع) بیرجند

ارزش گذاری خدمات داروسازی بالینی برای اولین بار در کشور

روایتی مستقیم از منتخب شورای روستای قلعه سیمون که بدون تبلیغات انتخاب شد

روحانی: ‏سخنان مشایخی، هنرمند بزرگ کشورمان، مرا تکان داد و بار سنگین دیگری بر ‏دوشم گذاشت

سفر معاون اول دستگاه قضا به گیلان

محدودیت ها نمی تواند مانع اثرگذاری تفکر اصلاحات شود/ پاک دستی و صداقت خاتمی، همیشه مردم را با خود همراه می کند

درگذشت فرمانده یگان حفاظت میراث فرهنگی خوزستان

براندازی نظام هدف از تحمیل جنگ به ایران / خرمشهر بدون امتیاز دادن به دشمن آزاد شد

استاندار چهارمحال و بختیاری:آزادی خرمشهر فتح الفتوح دفاع مقدس بود

یادواره شهدای فتح خرمشهر و شهدای فصل بهار ابرکوه برگزار شد

نسبت دولت با 16 میلیون منتقد

عباسپور: حافظ شعرهای خود را بازخوانی و بازنویسی کرده است/ بهرامیان: نسخهای که به عهد مولف نزدیک تر باشد احتمالا اصیلتر است

آغاز مرحله دوم عملیات محمد رسول الله (ص) در قیروان عراق

بزرگداشت سالروز فتح خرمشهر در دانشگاه آزاد اسلامی کرج

آیین بزرگداشت حماسه فتح خرمشهر در اداره کل کتابخانه های عمومی استان قم

پرداخت 6 میلیارد تومان بیمه تکمیلی 150 هزار نفر از مستمری بگیران گیلانی در سال گذشته

پیام تبریک خانم وزیر به روحانی

شهدا و جانبازان بزرگترین معلمان اخلاق هستند

دومین دوره مسابقات بین المللی آفرود در قزوین آغاز شد

نباید مردم را فراموش کرد و باید به مطالبات آنان پاسخ داد

حرکت توسعه در کرمان با رویکرد توسعه و ولایت/ رای مردم حرمت دارد

استخدام پیک موتوی با سواد آشنا به امور اداری در تهران

استخدام حسابدار با سابقه در اصفهان و حسابدار آقا در دزفول

علاقمندی کشورها به توسعه روابط با ایران در بازار سلامت

استخدام پیک موتوری جهت تهیه غذای خانگی در تهران

شنبه اول ماه رمضان است

15 پرستار در سال 95 حین کار فوت کرده اند

استخدام همکار آشنا به کامپیوتر در دفتر درب و پنجره عبادی

استخدام بازاریاب جهت پخش لوازم آرایشی و بهداشتی در اصفهان

همایش گرامیداشت فتح خرمشهر در خرم آباد به روایت تصویر

بازگشت دبیر شورای عالی امنیت ملی از مسکو به تهران

استخدام فست فود پیتزا بهروز

اولویت شورای شهر انتخاب شهرداری است که با فساد مالی مبارزه کند

نایب رییس فراکسیون امید: سازمان حقوق شهروندی تأسیس شود

تصاویری از زیباییهای جهان

بنرهای کنسرت کیوان ساکت را در آبادان پایین کشیدند/نمی خواهیم بازهم از امام رضا (ع) خرج کنند/ انتظار داریم روحانی صداوسیما را ملزم به رعایت حقوق هنرمندان کند

اینفوگرافیک ماه خدا

تخصص و تجربه در شورای پنجم پایتخت بر گرایش های سیاسی غلبه دارد

پیام تبریک کی روش به مورینیو و شاگردانش +عکس

شنبه اول ماه مبارک رمضان است

پشت پرده دستگیری 20 داعشی توسط پلیس های قلابی در تهران + عکس

ادامه تحصیل سربازان حین خدمت در دست بررسی است

کشاورزان هندیجان منتظر دریافت خسارت هستند

کارکردهای مسجد زمینه ساز/چگونه روند منتظرپروری در مساجد کند می شود؟

هشت نکته در مورد انتخابات 96

سورنا ستاری: تعامل دانش و اقتصاد زمینه ساز بهبود جایگاه ایران در عرصه بین المللی است

مشی اعتدال یعنی حضور همه جناح ها در اداره کشور/حجت الاسلام عربپور، یک اصولگرای معتدل و منصف

آیا اقدامات شتابزده در راستای استفاده ابزاری از موج احساسات توهین به دانشجویان نیست؟!

وزیر ارتباطات وارد آبادان شد

میزبانی 250 مسجد فومن و شفت از روزه داران ماه رمضان

چهارمین نشست علمی پژوهشی اداره میراث فرهنگی خرمشهر برگزار شد

حضور مدیر کل حفظ آثار دفاع مقدس سمنان در برنامه زنده تلویزیونی فصل تماشا

یادداشت/ کبری آسوپار اظهارات نامنظم مجری انتخابات

10 گروه استهلال، حلول ماه مبارک رمضان را در کردستان رصد می کنند

مردم به زودی شاهد آثارحضور حداکثری در انتخابات خواهند بود

قائم مقام قالیباف از کشور خارج شد/ «بیماری فرزند» دلیل استعفای او

سازمان بیمه سلامت ایران به وزارت بهداشت الحاق شد

سازمان بیمه سلامت ایران به وزارت بهداشت الحاق شد