مطالب مرتبط:
الحاق سازمان بیمه سلامت ایران به وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی
الحاق سازمان بیمه سلامت ایران به وزارت بهداشت
الحاق سازمان بیمه سلامت ایران به وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی
الحاق سازمان بیمه سلامت ایران به وزارت بهداشت
وزارت خارجه آمریکا به درخواست ویزای اتباع ایران رسیدگی می کند
5 + 1
یارانه ها
مسکن مهر
قیمت جهانی طلا
قیمت روز طلا و ارز
قیمت جهانی نفت
اخبار نرخ ارز
قیمت طلا
قیمت سکه
آب و هوا
بازار کار
افغانستان
تاجیکستان
استانها
ویدئو های ورزشی
طنز و کاریکاتور
بازار آتی سکه
یکشنبه، 29 اسفند 1395 ساعت 03:022017-03-18سياسي

سازمان بیمه سلامت ایران به وزارت بهداشت الحاق شد


مدیر عامل سازمان بیمه سلامت ایران گفت: با توجه به ابلاغ لایحه برنامه ششم توسعه سازمان بیمه سلامت ایران به وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی الحاق گردید.

- به گزارش سایت قطره و به نقل ازفانوس" به نقل از روابط عمومی سازمان بیمه سلامت ایران؛ دکتر محمدجواد کبیر در ارتباط با ابلاغ این لایحه به دولت برای اجرا و نهایتاً تصویب شدن در مجلس گفت: با توجه به این ابلاغ، سازمان بیمه سلامت ایران شرایط جدیدی را تجربه خواهد کرد و بعنوان یکی از واحدهای مستقل ذیل وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی ایفای نقش خواهد کرد.

دکتر کبیر اذعان داشت: اعتقاد دارم همان طور که در وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی مشغول به خدمت بودیم هم اکنون نیز متناسب با سیاستها و خط مشی های وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به عنوان تولیت نظام سلامت حرکت نموده و می باید منابع بیمه سلامت تجمیع شده تا این سازمان بتواند بعنوان بزرگترین نهاد بیمه گر پایه در کشور به ایفای نقش بپردازد.

مدیر عامل سازمان بیمه سلامت ایران ضمن اشاره به این موضوع که سازمان بیمه سلامت بزرگترین سازمان بیمه گر پایه در نظام سلامت است، اذعان داشت: انتظار می رود بیمه سلامت بتواند مدیریت منابعی که از محل درآمد عمومی دولت به این سازمان تخصیص داده می شود در چهارچوب سیاستها و خط مشی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی عهد ه دار گردد.

وی افزود: اعتقاد من بعنوان یک کارشناس نظام سلامت بر این است که چنانچه ما بخواهیم نظام سلامت مان موفق شود می بایست حتماً بیمه ای کارآمد داشته باشیم و لازمه بیمه کارآمد نیز انباشت منابع است لذا پیشنهاد من این است که تمام منابع را تا جایی که امکان دارد طبق مکانیزم و اصول بیمه ای در یک جا تجمیع گردد که طبق قانون سازمان بیمه سلامت ایران خواهد بود.

این مقام مسئول با اشاره به بند ب ماده 38 قانون پنجم توسعه مبنی بر تجمیع منابع در سازمان بیمه سلامت ایران افزود: متأسفانه این امر در طول برنامه پنجم توسعه اتفاق نیفتاد ولی با اهتمامی که با ابلاغ برنامه ششم در دستور کار قرار گرفته است، امید است با کمک و همراهی همه مسئولین امر، دولت و مجلس زمینه تجمیع کلیه منابع سلامت در یک صندوق واحد فراهم گردد تا بیمه سلامت بتواند به عنوان خریدار واحد و پرداخت کننده واحد ایفای نقش نماید، چرا که مشکل ما صرفاً کمبود منابع نبوده بلکه تعدد مدیریتها در کشور بوده که نتوانیم در مدیریت منابع از آن هدفمندی و برنامه ریزی منسجمی که لازم است برخوردار باشیم.

دکتر کبیر افزود: این سازمان قریب به 40 میلیون نفر بیمه شده را تحت پوشش خود دارد که 33 میلیون نفر از این افراد بصورت رایگان تحت پوشش هستند که از این تعداد، 22 میلیون نفر روستایی و 11 میلیون نفر بیمه همگانی می باشند که این امر طلب می کند سازوکار جدیدی برای تجمیع منابعمان بیندیشیم.

وی گفت: قطعاً وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی بعنوان تولیت نظام سلامت ضمن همراهی با این امر، گامهای استراتژیکی را برای توانمند سازی بیمه و استقلال بیمه برخواهد داشت و چنانچه بیمه بتواند بعنوان یک نهاد مستقل از حقوق مردم بدرستی صیانت کند می توانیم انتظار داشته باشیم که نظام سلامت از کارآمدی و کارایی مناسب تری برخوردار باشد.

دکتر کبیر ضمن اشاره به تکالیفی که در برنامه ششم توسط دولت مصوب شده است گفت: یکی از تکالیف در این برنامه اجباری شدن بیمه پایه است که یکی از پیش نیازها و الزامات آن آزمون وسع است که با توجه به نقش تولیت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی شاید ما بتوانیم با جدیت بیشتری مداخلات مؤثری را در زمینه مشارکت افراد متمکن در پرداخت حق بیمه افراد نیازمند و مستمند داشته باشیم، چرا که سیاست دولت، وزارت بهداشت و بیمه سلامت بر این است که باید کماکان پوشش بیمه رایگان برای افراد ضعیف و مستمند ادامه یابد.

وی افزود: در سال 94 برنامه راهبردی سازمان را در قالب 11 استراتژی تهیه و تدوین کردیم.

متعاقب آن برنامه عملیاتی را با حدود تقریباً 90 هدف عملیاتی یا عملکردی در سطح کشور تبیین کردیم.

تلاش کردیم در سال 94 سازمان بر یک نظام برنامه محور استوار شده و حرکت کند که تا حدود زیادی موفق شدیم؛ یعنی تقریباً نزدیک به 50٪ اهدافی را که می خواستیم در سال 94 به دست آوریم و در سال 95 جدیت و اهتمام سازمان و مدیران ارشد سازمان اعم از ستاد و استان ها کوشش قابل تقدیری را برای پیاده سازی برنامه عملیاتی داشته که پیش بینی می کنیم حداقل حدود 30 درصد دیگر از کل برنامه عملیاتی را نهایی نموده و در پایان سال 96 به شاخص 80 درصد کل برسیم.

رییس سازمان بیمه سلامت افزود: من اعتقاد دارم سازمانی که بالغ بر 17 هزار میلیارد تومان گردش مالی در آن است نمی تواند یک سازمان بدون برنامه باشد و می بایست این برنامه عملیاتی در سال 96 با اولویت های زیر ادامه یابد: جمیع منابع و پایداری منابع برای نظام بیمه ای؛ خرید راهبردی، اینکه ما چه خدمتی را بر اساس چه شواهدی و بر اساس چه مستنداتی برای چه گروه هدفی با چه روشی، از چه کسی با چه نظام ثبت و گزارش دهی و چه نظام پایش و ارزشیابی و با چه نظام پرداختی بخریم؛ که طبیعتاً برای خرید راهبردی گام های خوبی برداشتیم.

ما توانستیم سامانه شرکای کاری را در سازمان بیمه سلامت راه اندازی کنیم.

بر اساس سامانه شرکای کاری از این به بعد می رویم به سمت این که هر بیمه شده ما دارای یک پروفایل اطلاعاتی فردی بوده و ورودی و خروجی آن هم به لحاظ کیفی و هم به لحاظ ریالی در سیستم مشخص باشد.

همچنین در سال 95 با مرتفع نمودن مشکلات سامانه امید برنامه این است که در سال 96 تمامی سازمانهای بیمه گذار در یک فرایند روشن مشخص باشند که در چه مقاطع زمانی باید حق بیمه کارکنان را در صندوق کارکنان دولت پرداخت نمایند.

این مقام مسئول در ادامه اظهار داشت: در این شرایط در سال 96 منابعی که مانند طرح تحول سلامت اعم از هدفمندی یارانه ها، مالیات بر ارزش افزوده و منابع مربوط به پزشک خانواده، تصادفات، یارانه دارو و همچنین منابع سازمان بیمه سلامت که تجمیع این منابع، می تواند استراتژی نظام سلامت را پایدارتر کند؛ لذا در سال 96 می بایست در جهت شناسایی گلوگاهایی که هدر رفت منابع را در پی خواهد داشت گامهای مؤثری را برداریم.

مهم ترین مسئله در مدیریت هزینه، تحلیل هزینه و اصلاح نظام ثبت و گزارش دهی است که می بایست از آن بعنوان ابزاری برای اعتبار سنجی نظام اطلاعات مالی استفاده نماییم.

از طرفی تعمیم برنامه پزشک خانواده و نظام ارجاع به شهرهای زیر 100 هزار نفر فرصت ارزشمند و طلایی را در اختیار سازمان بیمه سلامت قرار می دهد تا از طریق همکاری و حمایت وزارت بهداشت بتوانیم برنامه پزشک خانواده را در جهت احیاء و اجرای نظام ارجاع دنبال نموده و الگویی کلی را برای همه کشور ترسیم نماییم.

مدیر عامل سازمان بیمه سلامت ایران همچنین تصریح کرد: یکی از نکات مهم که باید در سال 96 مورد توجه قرار گیرد این است که سازمان بیمه سلامت بعنوان ابزار کنترل هزینه باید به پیاده سازی راهنماهای بالینی وزارت بهداشت پرداخته و امیدوارم در اجرای این مدل روسای دانشگاه ها، انجمنهای علمی، روسای نظام پزشکی و بیمه ها بعنوان شرکای کاری اصلی، پای کار باشند.

در این راستا امیدواریم بتوانیم گام اول را برای اصلاح نظام پرداخت به سمت پرداخت عملکردی پیش ببریم و ممکن است به سمت پرداخت سرانه ای و یا به سمت پرداخت drg پیش رویم؛ که امیدواریم این امر در کنترل هزینه و هم در کارکرد نظام سلامت اثرگذار باشد و در این راستا در سازمان بیمه سلامت ایران با تشکیل کارگروه های تحلیل هزینه در ادارات کل استانی نقاطی از خدمات و مخاطبین که از هزینه بالایی برخوردارند را شناسایی نموده تا بتوانیم سیمایی از میزان مراجعین به واحدهای ارایه خدمت داشته باشیم.

وی در پایان یادآور شد: با یاری خداوند امیدواریم با ترسیم یک کارنامه قابل قبول تر نسبت به سالهای 94 و 95 بتوانیم در سال 96 کارآمدی بیمه سلامت را شاهد بوده و زمینه های ارتقای کمی و کیفی خدمات را افزایش داده تا در نهایت رضایت مندی بیمه شدگان بویژه قشرها آسیب پذیر و ضعیف جامعه را بیش از گذشته فراهم نماییم.

انتهای پیام/
کلید واژه ها: بیمه سلامت - سلامت - بیمه - وزارت بهداشت - ایران - بهداشت - وزارت - وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی - برنامه - مدیر - پزشکی - درمان - آموزش - مدیریت - بزرگترین - نظام - توسعه - برنامه ششم توسعه - دولت - دکتر - رفاه اجتماعی - برنامه ریزی - روابط عمومی - قانون - کشور - مجلس - پنجم - کارشناس - پیشنهاد - هدفمندی

آخرین اخبار سرویس:
زاهدی: کشور دچار بحران اقتصادی است/ توان رییس جمهور شدن را دارم/ دولت و اقتصاد شیشه ای تشکیل می دهم

هشدار انتخاباتی وزارت کشور به شهرداری ها/ فعالیت تبلیغاتی برای نامزدها ممنوع است

تکذیب سفر آیت الله مکارم به خراسان جنوبی

سردبیر «خراسان»: فضای رسانه ها قبل از انتخابات صریح و تند می شود

قطار گردشگری خوزستان تاثیر بسزایی در معرفی جاذبه های این استان دارد

مقابله سلبی با شبکه های اجتماعی کارساز نیست

تعرفه گمرکی 24 قلم کالا بین ایران و روسیه کاهش می یابد

هشدار انتخاباتی وزارت کشور به شهرداری ها/ سامانی: فعالیت تبلیغاتی برای نامزدها ممنوع است

قوانین اتحادیه اروپا در انگلیس لغو می شوند

تبلور کار و مدیریت جهادی در فعالیت های جهاد دانشگاهی

تغییر ترکیب هیات مدیره سه منطقه آزاد کشور

هشدار انتخاباتی وزارت کشور به شهرداری ها/ سامانی: تبلیغات برای نامزدها ممنوع است

روحانی: عده ای می خواهند همه چیز را معکوس وانمود کنند/ برخی میخواهند بگویند مردم در انتخابات سال 92 کار درستی نکردند

سه گزینه شورای همکاری خلیج فارس در برابر ایران

مزه اقتصاد مقاومتی چاشنی زندگی مردم نشد

گسترش روابط اقتصادی محور گفت وگوی سفیر ایران با وزیر اقتصاد و دارایی بولیوی

تشییع با شکوه پیکر شیخ بابایی نشان از قدرشناسی مردم از روحانیون است

تجهیز شوراهای حل اختلاف استان قزوین به سیستم سمپ/ دفاتر الکترونیک خدمات قضایی در تمام شهرستان‎ها راه‎اندازی می‏‎شود

قوانین اتحادیه اروپا در انگلیس لغو می شوند

کمک های بی حساب احمدی نژاد به کشورهای خارجی

ایجاد بیمارستان جدید در آستارا نیازمند منابع مالی است

قوانین اتحادیه اروپا در انگلیس لغو می شوند

برخورد قضایی با فرزندان متمکن رهاکننده والدین + فیلم

دیپلمات: "پاکستان" از شکل گیری ناسیونالیسم افغانستان هراس دارد

سئوال «آشنا» از «ضرغامی»

آیت الله مظاهری: گناه در مسائل سیاسی بدتر از بدحجابی و بی حجابی است/ این تهمت ها و شایعه پراکنی ها و اهانت ها و حرف های رکیک، اهانت به یکدیگر است

خاکسپاری همسر افشین یداللهی فردا صبح در بهشت زهرا (س)

نماینده مردم کهنوج در مجلس بیان کرد افزایش مستمری مددجویان کمیته امداد و بهزیستی به 200 هزار تومان

دلایل تغییر ترکیب هیات مدیره سه منطقه آزاد کشور

وزیر امور زندان های گرجستان برگسترش همکاری های دو جانبه با ایران تاکید کرد

سیاست واشنگتن باید برچیدن برنامه موشکی ایران باشد

وزیر ارتباطات : طرح های اقتصاد مقاومتی با محوریت اشتغال و تولید اجرایی شود

تشییع پیکر عالم وارسته مرحوم حجت الاسلام والمسلمین برهان –فردا در مهریز

هشدار انتخاباتی وزارت کشور به شهرداری ها

نهادینه شدن استقلال و آزادی اسلامی در کشور از دستاوردهای جمهوری اسلامی است

پایتخت به مقصد گرشگری تبدیل شده است/اسکان 3600 مسافر نوروزی در تهران

خبر درگذشت همسر افشین یداللهی و واکنش پرستو صالحی به آن! + عکس

شب آرزوها، شب بخشش بیکران خدا

یک روز در زندگی نیمار

تشییع با شکوه پیکر شیخ بابایی نشان از قدرشناسی مردم از روحانیون است

دانلود آهنگ جدید یزدان ناجی بنام خنده هات

هشدار انتخاباتی وزارت‎کشور به شهرداری ها

حکایت یک قرار دسته جمعی/ «لیله الرغائب» شب رغبت هاست، نه شب آرزوها

نکات اقتصادی بیانات رهبر انقلاب در حرم مطهر رضوی

مقایسه شورای نگهبان ایران با شورای قانون اساسی فرانسه

وزیر بهداشت : کاهش هزینه های درمانی از اهداف دولت

تکذیب سفر آیت الله مکارم به خراسان جنوبی

هشدار انتخاباتی وزارت کشور به شهرداری ها

دیدار سفیر ایران با وزیر امور زندان های گرجستان

افقی روشن فراروی بازار تجهیزات آزمایشگاهی ساخت ایران

بخش سی تی اسکن بیمارستان شهید بهشتی بندرانزلی افتتاح شد

​هشدار انتخاباتی وزارت کشور به شهرداری ها

ثبت نام 511 داوطلب در انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستای جویبار

رونمایی از سامانه شهر هوشمند منطقه آزاد انزلی

بررسی کارنامه انرژی های تجدیدپذیر در سال گذشته

شعر/ وقتی که زیرِ پرچمتان سال ِ من گذشت

علت تغییر ترکیب هیات مدیره سه منطقه آزاد کشور اعلام شد

افزایش 80 درصدی آمار داوطلبان نامزدی انتخابات شوراها در شهرضا

اجرای طرح آرامش بهاری در 56 بقعه گلستان

طرح «عیدانه» در گلستان برگزار شد

پس از نظر شورای نگهبان، می توان گفت چه کسانی پای وحدت ایستاده اند!

آمار داوطلبان نامزدی انتخابات شوراها در شهرضا 80 درصد افزایش یافت

دو بازوی تحقق اقتصاد مقاومتی *پروانه مافی

دفاعیه عجیب مجسمه ساز کریس رونالدو

واعظی: ریل گذاری به سمت رونق اقتصادی در حال طی شدن است

انتقاد از نحوه محاسبه حجم بسته های اینترنتی تلفن همراه/ اپراتورها پاسخگو باشند

سفر رویایی در شگفت انگیزترین غار آبی جهان

هشدار انتخاباتی وزارت کشور به شهرداری ها

ماهشهر تنها شهرستان ایران، با 4 بندر است

سردار علی مرادی فر دار به همرزمان شهیدش پیوست

بالاخره زنان عربستان حق رانندگی دارند یا نَه ؟

تاکید بر حفظ جان شهروندان عراقی در نبرد موصل

تکریم جایگاه شهدا عامل پیشبرد اهداف ناجا است

بیانیه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به مناسبت 12 فروردین

آغاز بررسی باستان شناسی دهستان های گلشن و نخلستان شهرستان طبس

وزیر امور زندان های گرجستان برگسترش همکاری های دو جانبه با ایران تاکید کرد

پریناز ایزدیار با ظاهری جدید! + عکس

اما و اگرها درباره اختلال روانی ترامپ

هشدار انتخاباتی وزارت کشور به شهرداری ها

نام نویسی بیش از 4 هزار و 600 نفر در انتخابات شوراها+فیلم

انتقاد از نحوه محاسبه حجم بسته های اینترنتی تلفن همراه/ اپراتورها پاسخگو باشند

ترافیک در محور هراز نیمه سنگین است

هشدار انتخاباتی وزارت کشور به شهرداری ها

رسیدگی به 6 پرونده مطبوعاتی/ نشریه صبا و مدیرمسئول خبرگزاری دانشجو مجرم شناخته شدند

نام نویسی از معتکفان در سیستان و بلوچستان آغاز شد

ضروررت نظارت مستمر در راستای ارتقاء امنیت و سلامت دستگاه قضایی

توزیع سفرهای نوروزی 96 در مناطق مختلف کشور

قوانین اتحادیه اروپا در انگلیس لغو می شوند

بیانیه سپاه پاسداران به مناسبت 12 فروردین

فاضلاب خرمشهر وضعیت بحرانی دارد

رسانه ها نگذارند قشر کولبران به فراموشی روند

آیا شکر پرطرف دارترین ماده مخدر دنیاست؟- قسمت دوم

بازسازی قطعه ای ماندگار از استاد شجریان و مرحوم مشکاتیان

رفع تصرف از 221 هکتار اراضی تغییرکاربری داده شده در مشهد

سفر استاندار با قطار گردشگری خوزستان

نهادینه شدن استقلال و آزادی اسلامی در کشور از دستاوردهای جمهوری اسلامی است

تابوشکنی صدا و سیما در ایام نوروز

هفت موزه سبزوار میزبان مسافران نوروزی

هشدار انتخاباتی وزارت کشور به شهرداری ها

کرامت و عوامل آن از دیدگاه قرآن کریم

فعالیت اسلکه کندالو در جزیره قشم متوقف شد

خدمت رسانی به مردم در ایام تعطیل ثواب مضاعفی دارد

مردم سالاری دینی ارزشمندترین دستاوردهای انقلاب است

بیانیه سپاه پاسداران به مناسبت 12 فروردین

شهردار تهران در جمع جهادگران خوزستان حاضر شد

برگزاری همه پرسی پس از پیروزی انقلاب دلالت بر اهمیت نقش مردم دارد

جنجال عجیب گل محمدی در کنار زمین

نقد مبانی فکری و عملی دولت های پیشین و کنونی/ در مدیریت دولت ها چه باید کرد؟

تلاش برای برگزاری باشکوه تر انتخابات

آمار داوطلبان نامزدی انتخابات شوراها در شهرضا 80 درصد افزایش یافت

بیمارستان 32 تختخوابی شهدای رضوانشهر با حضور وزیر بهداشت افتتاح شد

امام جمعه مهریز به رحمت ایزدی پیوست

بزرگداشت مراسم گرامیداشت ابوالقاسم فردوسی در کویت

احتمال نامزدی کواکبیان در انتخابات ریاست جمهوری

استادی که تیشه عشق اش هر لحظه بیستونی در جانمان برمی افرازد

یاد اولین شهید روحانی دوران دفاع مقدس گرامی داشته شد

حمایت قطعی آیت ا.. مصباح از ابراهیم رییسی

احتمال نامزدی کواکبیان در انتخابات ریاست جمهوری

در سال جدید باید به آموزش در دانشگاه ها بیشتر توجه شود

عکس/ تهران از فضا

گل های دیدنی لواندوفسکی به بهترین دروازه بانان + فیلم

مشاهده یک کانون بیماری آنفلوانزا فوق حاد پرندگان

راهکار موثر برای جلوگیری از بگومگوهای زناشویی مختص تعطیلات

شب آرزوها، شب بخشش بیکران خدا+فیلم

رونمایی از تمبر نوروز متفاوت سال 96 در خراسان رضوی

احتمال نامزدی کواکبیان در انتخابات ریاست جمهوری

تکذیب سفر آیت الله مکارم شیرازی به خراسان جنوبی

تصادف وحشتناک کامیون با خودروی ام وی ام + عکس

علی زند وکیلی در آغوش مادرش + عکس

دفاعیه عجیب مجسمه ساز کریس رونالدو

مردم سالاری با رعایت قانون تقویت می شود

هیات دولت وظایف دستگاه های مختلف را برای رفع مشکلات خوزستان تعیین کرد

در سوگ دکتر حسین اردستانی، اسطوره اخلاق و جوانمردی

گرافیک/ به مناسبت ولادت امام محمدباقر(ع)

استقبال جالب امدادگران از رییس جمهور +تصاویر

موفقیت دولت یازدهم در حوزه اقتصادی مورد تایید بسیاری از متخصصان و منتقدان است

تمرکز کمیسیون آموزش حل مشکلات آموزشی است/ مجلس از اقداماتی که منجر به کارآفرینی شود، حمایت می کند

بیانیه سپاه به مناسبت 12 فروردین

درخواست مردم نیویورک برای اخراج همسر ترامپ

لیله الرغائب شبی نزدیک تر به خدا + فیلم

نام نویسی بیش از 83 هزار نفر در سامانه نایب الزیاره امام رضا(ع)

نمایشگاه صنایع دستی و محصولات روستایی

ارایه مطلوب نماینده ایران در مسابقات قرآن اردن/ اجرا پس از خروج آقایان و عوامل تلویزیونی

تهران از فضا

دانلود آهنگ جدید مهرداد ایکس تو و مسعود اچ پی بنام زوم

دو بازوی تحقق اقتصاد مقاومتی *پروانه مافی

روش های پنجگانه مهار شبکه های اجتماعی

تکلیف تغییر ساختار شرکت ارتباطات زیرساخت مشخص شد

«جمهوری اسلامی؛ مقتدر مظلوم»

20 رازی که افراد خوشحال هرگز به شما نمی گویند

مسائل و تمهیدات آتی انتخابات در خوزستان بررسی شد

مشاور اجرایی معاون سیما منصوب شد

سردار دهقان: آمریکا با خروج از منطقه برای کشورهای آن مزاحمت ایجاد نکند

برخی می خواهند همه چیز را معکوس نشان دهند

در شب آرزوها چه باید بکنیم؟

تحقق اقتصاد مقاومتی در گروی مدیریت جهادی است/ واردات و مصرف کالاهایی که مشابه داخلی دارد، تحریم شود

تیپ متفاوت لیندا کیانی در یک فیلم +عکس

مقام آمریکایی: تحریم های فلج کننده ای علیه ایران وضع می کنیم

گام مهمی در رشد و توسعه حمل و نقل آذربایجان غربی

افقی روشن فراروی بازار تجهیزات آزمایشگاهی ساخت ایران

زنان نام آشنایی که برای انتخابات شورای شهر تهران نامزد شدند/ از آقازاده ها تا روزنامه نگاران

بیانیه سپاه به مناسبت 12 فروردین

با نحوه عملکرد غده تیرویید آشنا شوید/ علائم 17 گانه برای شناسایی مشکل تیرویید

آمار داوطلبان نامزدی انتخابات شوراها در شهرضا 80 درصد افزایش یافت

آیت الله مصباح یزدی به اعضای جبهه پایداری گفته اند برای انتخابات به سراغ ابراهیم رییسی بروند

عظمت اولین شب جمعه ماه رجب/ لیله الرغائب شب آرزوها یا رغبت ها؟

روحانی: برخی میخواهند بگویند مردم در سال 92 کار درستی نکردند و رای آن سال رای خوبی نبود/ عده ای می خواهند همه چیز را معکوس وانمود و مردم را نا امید کنند

مردم سالاری دینی ارزشمندترین دستاوردهای انقلاب است

عکس/ دستگاه تصفیه آب در جبهه

نام، سابقه و گرایش 155 چهره شاخص نامزد شورای شهر تهران

آیت الله مکارم شیرازی هیچ برنامه ای برای سفر به خراسان جنوبی ندارند

حسین توفیق درگذشت

اسکان بیش از 71 هزار زائر در بقاع متبرکه خراسان جنوبی

نشانی مجتمع‎های قضایی شهر تهران

بیانیه سپاه به‎مناسبت 12فروردین

انصراف حافظی تلنگر به نمایندگان

روحانی: می خواهند بگویند مردم در سال 92 انتخاب اشتباهی داشتند

اقتصاد مقاومتی نسخه مناسبی برای اقتصاد کشور است

امام جمعه مهریز درگذشت

احتمال نامزدی کواکبیان در انتخابات ریاست جمهوری

محسن رضایی با مراجع قم دیدار کرد

رعایت دقیق قانون و زمان از شاخص های اصلی انتخابات است

بیانیه سپاه برای روز جمهوری اسلامی

دولت از حقوق مردم دفاع می کند/ عده ای می خواهند همه چیز را معکوس وانمود کنند

ناظر عالی ستاد هماهنگی خدمات سفر کشور خبر داد اردبیل استان خاص کشور از لحاظ جاذبه گردشگری

عیددیدنی متفاوت

نام نویسی از معتکفان در سیستان و بلوچستان آغاز شد

مجموعه طبیعی منطقه گواب( Gavab) که در حاشیه بافت قدیم شهر خوسف قرار دارد

بزرگداشت مراسم گرامیداشت ابوالقاسم فردوسی در کویت

فوت همسر افشین یداللهی تایید شد

روحانی :طرح های اشتغال زا اولویت دولت است

طرح روستای بدون بیکار باید در همه مناطق کشور اجرا شود

آیا نام امام باقر(ع) در تورات آمده است؟

احتمال از سرگیری همکاری با آمریکا در سوریه وجود دارد؟

دلایل موفقیت افراد تنبل

بیانیه سپاه پاسداران به مناسبت فرارسیدن روز جمهوری اسلامی

زنان نام آشنایی که برای انتخابات شورای شهر تهران نامزد شدند/ از آقازاده ها تا روزنامه نگاران

برگزاری نشست نخبگان و جوانان با رییس جمهور بدون حضور رسانه های منتقد دولت

روشی موثر برای جلوگیری از بگومگوهای زناشویی مختص تعطیلات

مردم مهریز امشب با امام جمعه مهریز وداع می کنند

سازمان بیمه سلامت ایران به وزارت بهداشت الحاق شد

سازمان بیمه سلامت ایران به وزارت بهداشت الحاق شد