مطالب مرتبط:
الحاق سازمان بیمه سلامت ایران به وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی
الحاق سازمان بیمه سلامت ایران به وزارت بهداشت
الحاق سازمان بیمه سلامت ایران به وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی
الحاق سازمان بیمه سلامت ایران به وزارت بهداشت
وزارت خارجه آمریکا به درخواست ویزای اتباع ایران رسیدگی می کند
5 + 1
یارانه ها
مسکن مهر
قیمت جهانی طلا
قیمت روز طلا و ارز
قیمت جهانی نفت
اخبار نرخ ارز
قیمت طلا
قیمت سکه
آب و هوا
بازار کار
افغانستان
تاجیکستان
استانها
ویدئو های ورزشی
طنز و کاریکاتور
بازار آتی سکه
یکشنبه، 29 اسفند 1395 ساعت 03:022017-03-18سياسي

سازمان بیمه سلامت ایران به وزارت بهداشت الحاق شد


مدیر عامل سازمان بیمه سلامت ایران گفت: با توجه به ابلاغ لایحه برنامه ششم توسعه سازمان بیمه سلامت ایران به وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی الحاق گردید.

- به گزارش سایت قطره و به نقل ازفانوس" به نقل از روابط عمومی سازمان بیمه سلامت ایران؛ دکتر محمدجواد کبیر در ارتباط با ابلاغ این لایحه به دولت برای اجرا و نهایتاً تصویب شدن در مجلس گفت: با توجه به این ابلاغ، سازمان بیمه سلامت ایران شرایط جدیدی را تجربه خواهد کرد و بعنوان یکی از واحدهای مستقل ذیل وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی ایفای نقش خواهد کرد.

دکتر کبیر اذعان داشت: اعتقاد دارم همان طور که در وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی مشغول به خدمت بودیم هم اکنون نیز متناسب با سیاستها و خط مشی های وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به عنوان تولیت نظام سلامت حرکت نموده و می باید منابع بیمه سلامت تجمیع شده تا این سازمان بتواند بعنوان بزرگترین نهاد بیمه گر پایه در کشور به ایفای نقش بپردازد.

مدیر عامل سازمان بیمه سلامت ایران ضمن اشاره به این موضوع که سازمان بیمه سلامت بزرگترین سازمان بیمه گر پایه در نظام سلامت است، اذعان داشت: انتظار می رود بیمه سلامت بتواند مدیریت منابعی که از محل درآمد عمومی دولت به این سازمان تخصیص داده می شود در چهارچوب سیاستها و خط مشی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی عهد ه دار گردد.

وی افزود: اعتقاد من بعنوان یک کارشناس نظام سلامت بر این است که چنانچه ما بخواهیم نظام سلامت مان موفق شود می بایست حتماً بیمه ای کارآمد داشته باشیم و لازمه بیمه کارآمد نیز انباشت منابع است لذا پیشنهاد من این است که تمام منابع را تا جایی که امکان دارد طبق مکانیزم و اصول بیمه ای در یک جا تجمیع گردد که طبق قانون سازمان بیمه سلامت ایران خواهد بود.

این مقام مسئول با اشاره به بند ب ماده 38 قانون پنجم توسعه مبنی بر تجمیع منابع در سازمان بیمه سلامت ایران افزود: متأسفانه این امر در طول برنامه پنجم توسعه اتفاق نیفتاد ولی با اهتمامی که با ابلاغ برنامه ششم در دستور کار قرار گرفته است، امید است با کمک و همراهی همه مسئولین امر، دولت و مجلس زمینه تجمیع کلیه منابع سلامت در یک صندوق واحد فراهم گردد تا بیمه سلامت بتواند به عنوان خریدار واحد و پرداخت کننده واحد ایفای نقش نماید، چرا که مشکل ما صرفاً کمبود منابع نبوده بلکه تعدد مدیریتها در کشور بوده که نتوانیم در مدیریت منابع از آن هدفمندی و برنامه ریزی منسجمی که لازم است برخوردار باشیم.

دکتر کبیر افزود: این سازمان قریب به 40 میلیون نفر بیمه شده را تحت پوشش خود دارد که 33 میلیون نفر از این افراد بصورت رایگان تحت پوشش هستند که از این تعداد، 22 میلیون نفر روستایی و 11 میلیون نفر بیمه همگانی می باشند که این امر طلب می کند سازوکار جدیدی برای تجمیع منابعمان بیندیشیم.

وی گفت: قطعاً وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی بعنوان تولیت نظام سلامت ضمن همراهی با این امر، گامهای استراتژیکی را برای توانمند سازی بیمه و استقلال بیمه برخواهد داشت و چنانچه بیمه بتواند بعنوان یک نهاد مستقل از حقوق مردم بدرستی صیانت کند می توانیم انتظار داشته باشیم که نظام سلامت از کارآمدی و کارایی مناسب تری برخوردار باشد.

دکتر کبیر ضمن اشاره به تکالیفی که در برنامه ششم توسط دولت مصوب شده است گفت: یکی از تکالیف در این برنامه اجباری شدن بیمه پایه است که یکی از پیش نیازها و الزامات آن آزمون وسع است که با توجه به نقش تولیت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی شاید ما بتوانیم با جدیت بیشتری مداخلات مؤثری را در زمینه مشارکت افراد متمکن در پرداخت حق بیمه افراد نیازمند و مستمند داشته باشیم، چرا که سیاست دولت، وزارت بهداشت و بیمه سلامت بر این است که باید کماکان پوشش بیمه رایگان برای افراد ضعیف و مستمند ادامه یابد.

وی افزود: در سال 94 برنامه راهبردی سازمان را در قالب 11 استراتژی تهیه و تدوین کردیم.

متعاقب آن برنامه عملیاتی را با حدود تقریباً 90 هدف عملیاتی یا عملکردی در سطح کشور تبیین کردیم.

تلاش کردیم در سال 94 سازمان بر یک نظام برنامه محور استوار شده و حرکت کند که تا حدود زیادی موفق شدیم؛ یعنی تقریباً نزدیک به 50٪ اهدافی را که می خواستیم در سال 94 به دست آوریم و در سال 95 جدیت و اهتمام سازمان و مدیران ارشد سازمان اعم از ستاد و استان ها کوشش قابل تقدیری را برای پیاده سازی برنامه عملیاتی داشته که پیش بینی می کنیم حداقل حدود 30 درصد دیگر از کل برنامه عملیاتی را نهایی نموده و در پایان سال 96 به شاخص 80 درصد کل برسیم.

رییس سازمان بیمه سلامت افزود: من اعتقاد دارم سازمانی که بالغ بر 17 هزار میلیارد تومان گردش مالی در آن است نمی تواند یک سازمان بدون برنامه باشد و می بایست این برنامه عملیاتی در سال 96 با اولویت های زیر ادامه یابد: جمیع منابع و پایداری منابع برای نظام بیمه ای؛ خرید راهبردی، اینکه ما چه خدمتی را بر اساس چه شواهدی و بر اساس چه مستنداتی برای چه گروه هدفی با چه روشی، از چه کسی با چه نظام ثبت و گزارش دهی و چه نظام پایش و ارزشیابی و با چه نظام پرداختی بخریم؛ که طبیعتاً برای خرید راهبردی گام های خوبی برداشتیم.

ما توانستیم سامانه شرکای کاری را در سازمان بیمه سلامت راه اندازی کنیم.

بر اساس سامانه شرکای کاری از این به بعد می رویم به سمت این که هر بیمه شده ما دارای یک پروفایل اطلاعاتی فردی بوده و ورودی و خروجی آن هم به لحاظ کیفی و هم به لحاظ ریالی در سیستم مشخص باشد.

همچنین در سال 95 با مرتفع نمودن مشکلات سامانه امید برنامه این است که در سال 96 تمامی سازمانهای بیمه گذار در یک فرایند روشن مشخص باشند که در چه مقاطع زمانی باید حق بیمه کارکنان را در صندوق کارکنان دولت پرداخت نمایند.

این مقام مسئول در ادامه اظهار داشت: در این شرایط در سال 96 منابعی که مانند طرح تحول سلامت اعم از هدفمندی یارانه ها، مالیات بر ارزش افزوده و منابع مربوط به پزشک خانواده، تصادفات، یارانه دارو و همچنین منابع سازمان بیمه سلامت که تجمیع این منابع، می تواند استراتژی نظام سلامت را پایدارتر کند؛ لذا در سال 96 می بایست در جهت شناسایی گلوگاهایی که هدر رفت منابع را در پی خواهد داشت گامهای مؤثری را برداریم.

مهم ترین مسئله در مدیریت هزینه، تحلیل هزینه و اصلاح نظام ثبت و گزارش دهی است که می بایست از آن بعنوان ابزاری برای اعتبار سنجی نظام اطلاعات مالی استفاده نماییم.

از طرفی تعمیم برنامه پزشک خانواده و نظام ارجاع به شهرهای زیر 100 هزار نفر فرصت ارزشمند و طلایی را در اختیار سازمان بیمه سلامت قرار می دهد تا از طریق همکاری و حمایت وزارت بهداشت بتوانیم برنامه پزشک خانواده را در جهت احیاء و اجرای نظام ارجاع دنبال نموده و الگویی کلی را برای همه کشور ترسیم نماییم.

مدیر عامل سازمان بیمه سلامت ایران همچنین تصریح کرد: یکی از نکات مهم که باید در سال 96 مورد توجه قرار گیرد این است که سازمان بیمه سلامت بعنوان ابزار کنترل هزینه باید به پیاده سازی راهنماهای بالینی وزارت بهداشت پرداخته و امیدوارم در اجرای این مدل روسای دانشگاه ها، انجمنهای علمی، روسای نظام پزشکی و بیمه ها بعنوان شرکای کاری اصلی، پای کار باشند.

در این راستا امیدواریم بتوانیم گام اول را برای اصلاح نظام پرداخت به سمت پرداخت عملکردی پیش ببریم و ممکن است به سمت پرداخت سرانه ای و یا به سمت پرداخت drg پیش رویم؛ که امیدواریم این امر در کنترل هزینه و هم در کارکرد نظام سلامت اثرگذار باشد و در این راستا در سازمان بیمه سلامت ایران با تشکیل کارگروه های تحلیل هزینه در ادارات کل استانی نقاطی از خدمات و مخاطبین که از هزینه بالایی برخوردارند را شناسایی نموده تا بتوانیم سیمایی از میزان مراجعین به واحدهای ارایه خدمت داشته باشیم.

وی در پایان یادآور شد: با یاری خداوند امیدواریم با ترسیم یک کارنامه قابل قبول تر نسبت به سالهای 94 و 95 بتوانیم در سال 96 کارآمدی بیمه سلامت را شاهد بوده و زمینه های ارتقای کمی و کیفی خدمات را افزایش داده تا در نهایت رضایت مندی بیمه شدگان بویژه قشرها آسیب پذیر و ضعیف جامعه را بیش از گذشته فراهم نماییم.

انتهای پیام/
کلید واژه ها: بیمه سلامت - سلامت - بیمه - وزارت بهداشت - ایران - بهداشت - وزارت - وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی - برنامه - مدیر - پزشکی - درمان - آموزش - مدیریت - بزرگترین - نظام - توسعه - برنامه ششم توسعه - دولت - دکتر - رفاه اجتماعی - برنامه ریزی - روابط عمومی - قانون - کشور - مجلس - پنجم - کارشناس - پیشنهاد - هدفمندی

آخرین اخبار سرویس:
تربیت 7 هزار حافظ قرآنی در اردبیل

نامزد منتخب شهرداری تغییر نمی کند/در انتخاب ریاست شورا قطعا اجماع می شود

بهترین عکس های هفته اسپوتنیک

رژیم آل سعود در اداره امور مکه و مدینه مورد اعتماد نیست

آیت الله محقق داماد:
 تکفیر شیعه وسنی نمی شناسد/ برای حل مشکل جهان اسلام پیشنهاد می دهم تقسیم انسان ها به مومن و کافر در روابط اجتماعی جای خود را به مسالم و محارب دهد

نمایش پچ پچ های پشت خط نبرد روی صحنه

سامانه ثبت نام اربعین چه زمانی بازگشایی می شود؟

قاضی قلابی در دام پلیس گلستان

استعفای رییس نهاد رهبری در دانشگاه ها مهم است و پیگیری جدی خواهد شد

برنامه زمانبندی حضور حجاج در رمی جمرات اعلام شد

دبیر شورای توسعه فرهنگ قرآن: جامعه قرآنی باید حلال مشکلات باشد

یادواره شهید هادی باغبانی و شهدای مسجد امام رضا (ع)

تشیع پیکر سردار شهید مدافع حرم سردار مصطفی خوش محمدی در چالوس

مجری سابق «هفت» به اظهارات جمشید مشایخی در جشن منتقدان واکنش نشان داد/ عکس

پرواز نخستین گروه از زایران مازندرانی به حج تمتع

انتخاب اعضای شورای مرکزی حزب "مجمع ایثارگران"

ایجاد آرشیو ملی اسناد حقوق شهروندی

برنامه زمانبندی حضور حجاج در رمی جمرات اعلام شد

امام جمعه چایپاره: مساجد به محور فعالیت های دینی و فرهنگی تبدیل شود

استکبار ویژگی بارز شیطان است/ ارشاد و هدایت مستکبران محال است

دومین بزرگداشت حماسه چالدران برگزار می شود

15 گل ناجوانمردانه در مستطیل سبز

تشییع پیکر 19 شهید گمنام دفاع مقدس در مشهد

خدمت به مناطق روستایی و محروم خوزستان+فیلم

شهادت طلبی در جامعه احیا شود

سلامت حجاج اولویت اصلی ماست

خشم علمای تونس از اظهارات ضد قرآنی رییس جمهور

مراسم غبار روبی مزار شهدای بیرجند

واگذاری 24 وظیفه از سوی دولت به شهرداری تهران

انتشار فیلم پرتاب موشک کالیبر از زیردریایی اتمی روسی در دریای بارنتز

شکنجه، کابوس و ترس در اتاق مثلثی/ برای هر کاری ما را با شلاق می زدند/ گفتن خبر شهادت دوستانم مسئولیت سنگینی برای من بود

استخدام کارشناسی یا ارشد مکانیک در شیراز

حق شناس: رای اعتماد به وزرای پیشنهادی تاثیر مثبتی بر شروع به کار دولت دارد

مراسمی برگزار می کنیم که تا سال ها از آن تعریف شود

«دل به دل راه داره» در نماز جمعه معرفی شد

روایت نخستین حضور پدر تنها شهید اروپایی دفاع مقدس در قم

آغاز مسابقات سراسری قرآن خانواده معظم شهدا در مشهد

تشییع باشکوه شهید مدافع حرم در چالوس

آیت الله محقق داماد: تکفیر شیعه وسنی نمی شناسد/ برای حل مشکل جهان اسلام پیشنهاد می دهم تقسیم انسان ها به مومن و کافر در روابط اجتماعی جای خود را به مسالم و محارب دهد

حضور پرشور مردم در مساجد سد محکمی در برابر شبیخون فرهنگی دشمن است

نقاشی تماشایی از چهره مارسلو

توجه به علل آسیب های اجتماعی در اولویت کاری شورای اجتماعی قرار گیرد

تعارض شهادت شهود با اسناد مکتوب

آیت الله محقق داماد: تکفیر شیعه وسنی نمی شناسد

طغیان دیرهنگام عسلک های سفید

نجفی زورو نیست

ورود 6 فروند ایرباس به ناوگان کیش ایر تا آخر سال

بزرگداشت شهید حججی و مدافعان حرم در قم برگزار شد

تذکر لاریجانی به حسن روحانی+سند

آیت الله محقق داماد: تکفیر شیعه وسنی نمی شناسد

همایش آیت الله هاشمی و دفاع مقدس برگزار می شود

همایش بر بال اربعین

با رأی دیوان عدالت اداری درخواست ابطال دستورالعمل وزارت نیرو در خصوص نحوه تملک اراضی جهت اجرای طرح های عمرانی رد شد

دل به دل راه داره در نماز جمعه معرفی شد

قبرستان بقیع بعد از باران تابستانی (عکس)

مسجدجامعی: تحقیق و تفحص از شهرداری جدید حتما باید انجام شود /نجفی زورو نیست

هفته نامه شهرزاد با گفت وگویی از فریبا متخصص منتشر شد

نامزد منتخب شهرداری تغییر نمی کند/ نجفی زورو نیست/ شعار ما شهر «مردم سالار» است

مقامات انتظامی کوشکنار پیگیر علت تیراندازی شبانه

مهندسی جلسه شورا برای سوال نکردن از معاون شهردار

آرشیو ملی اسناد تاریخی حقوق شهروندی ایجاد می شود

همایش «آیت الله هاشمی و دفاع مقدس» برگزار می شود

موبایل بعدی نوکیا نمایشگری بزرگتر از Nokia 8 خواهد داشت

سه نکته درباره حکم جدید مجمع تشخیص مصلحت نظام

ضیافت علمی در موزه علوم و فناوری

با شعار نمی شود کار کرد/ کابینه فراجناحی نداریم

مراسم بزرگداشت شهید محسن حججی در وین برگزار شد+ تصاویر

آیینی برای نخبگان خاموش

نائب رییس اول مجلس: با شعار نمی شود کار کرد/ کابینه فراجناحی نداریم

مدافعان حرم حقانیت مسیرِ ایثار را ثابت کردند

/آسیای مرکزی در 24 ساعت گذشته/ تاجیکستان میزبان شورای امنیت صنعتی همسود/محکومیت تکی بایف به 8 سال زندان

سلیمی در گفت وگو با فارس: موضوع استعفای رییس نهاد رهبری در دانشگاه ها پس از بررسی صلاحیت کابینه پیگیری می شود

ادعای رسانه های ضدانقلاب درباره آذری جهرمی کذب محض است

مقامات انتظامی پیگیر علت تیراندازی شبانه در شهر کوشکنار

نواز شریف و دو پسرش بازجویی می شوند

زاهدی: با شهادت حججی، واژه «شهادت در اسارت» ماندگار شد

نظریه فقه نظامات اجتماعی تبیین می شود

برگزاری مراسم بزرگداشت شهید مدافع حرم در شوشتر

حمایت نمایندگان از امیر حاتمی دفاع از وحدت ارتش و سپاه بود

دریبل سرپای دیدنی مودریچ

حمله تروریستی در بارسلونا

نوه مصدق به فرزند کاشانی:تاریخ جواب ادعای شما را داده است/
 با کسینجر و برژنسکی در دانشگاه هاروارد هم اتاقی بودم/ ماجرای چک مصدق برای آیت‎الله کاشانی

استخدام سرپرست،کارشناس فروش در موسسه معتبر آموزشی

افزایش 2 برابری جریمه تخلفات مالیاتی صندوقهای فروش غیرقانونی است+اسناد

دولت مصدّق یک اشتباه تاریخی انجام داد و آن تکیه ی به آمریکا بود

اعلام برنامه زمانبندی حضور حجاج در رمی جمرات

بازجویی از نخست وزیر مستعفی پاکستان و دو پسرش

استقبال راستگرایان از مرکل با فریادهای "خیانتکار"

همایش «آیت الله هاشمی و دفاع مقدس» برگزار می شود

حرکت نماینده زن پارلمان استرالیا علیه برقع/عکس

برخی برای احداث سد به وزیر فشار می آورند بعد پشتش را خالی می کنند/ کسی نمی تواند منکر توانمندی بیطرف باشد

رییس جمهور مسئول عملکرد اقتصادی کلان کشور است

پایان 30 سال دوری؛ از پاریس تا قم/ شهادت «کمال» برایم افتخار است

حمایت نمایندگان از امیر حاتمی دفاع از وحدت ارتش و سپاه بود

در شب اول قبر، نکیر و منکر با چه زبانی سوال می پرسند؟

چرا امام رضا(علیه السلام) را رضا نامیده اند؟

امام؛ قربانی امت یا سپر عذاب برای امت؟

زیارت امام رضا (ع) به اندازه هزار حج پاداش دارد

در قنوت نماز خواندن چه دعایی بهتر است؟

عکس/ پاسخ کنایه آمیز بادامکی به استقلالی ها

راه برخورد با پدیده دست‎فروشی چیست؟

ماجرای اعزام تیم 500نفره سیا به مراسم اربعین

حوزه های بزرگ نجف و قم ریزه خوار سفره علمیت مرحوم میرزای نایینی است

مهمترین استخدامی های زنجان - هفته 21 ام سال 94

تداوم تهدید علیه دامنه های اینترنتی ایرانیان

به جای یقه گیری باید جلوی آمریکایی ها متحد شد

شهدای مدافع حرم بهترین الگوی ایثار و فداکاری برای جوانان ایران اسلامی هستند

حمله موشکی سپاه، آمریکا، اسراییل و انگلیس را گیج کرد/ اعزام تیم 500نفره سیا به مراسم اربعین

رییس شورای مرکزی قرارگاه عمار: تحریم ها به ضرر آمریکا است

نواز شریف و 2 پسرش مورد بازجویی قرار می گیرند

تاریخ جواب ادعای شما را داده است

حضور پدر بر مزار فرزند شهید پس از 30 سال

بابلسر باید قطب شناسایی وقف های فرهنگی - گردشگری شود

مراسم گرامیداشت شهدای مدافع حرم در رودسر

همایش «آیت الله هاشمی و دفاع مقدس» برگزار می شود

برگزاری همایش توجیهی برای منتخبین پنجم شوراهای اسلامی در لرستان

دیدار شهید فرانسوی دفاع مقدس پس از سی سال با پدر و مادر +عکس

تذکر پایگاه ضد انقلاب: بازکردن حساب ویژه روی اروپا خطای فاحش است

به سوی علقمه رفتم که تشنه کام بیایم

برنامه امتحانی دوره های غیر حضوری حوزه های علمیه اعلام شد

نماینده مجلس: بارانداز راه آهن آستارا برای واگذاری به سرمایه گذاران آماده است

واکنش مسعود شجاعی به اتفاقات اخیر+عکس

اقدام موشکی سپاه موساد و سیا را گیج کرده بود/ ماجرای اعزام تیم 500نفره سیا به مراسم اربعین

عکس/ بارش باران در قبرستان بقیع

اعلام برنامه زمانبندی حضور حجاج در رمی جمرات

استفاده از ظرفیت هنرستان هنرهای زیبای اصفهان برای تربیت نیروهای انقلابی

افزایش 2 برابری جریمه تخلفات مالیاتی صندوقهای فروش غیرقانونی است+اسناد

شورای راهبری برای موزه ریسباف اصفهان تشکیل می شود

مسعود شجاعی بالاخره به حواشی گذشته واکنش نشان داد

پیام تبریک مدیر عامل بانک رفاه به مناسبت پنجاه و هفتمین سالگرد تاسیس بانک رفاه کارگران

پیام مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی به مناسبت سالروز ورود آزادگان به میهن اسلامی

هشتمین شماره هفته نامه شهرزاد منتشر شد

خطا های عجیب و خنده دار در مستطیل سبز + فیلم

انتخابات شورایاری ها قانونمند شود

وقتی وزرات علوم می گوید قانون بهارستان و فلسطین را قبول ندارد!

تیراندازی شبانه در شهر کوشکنار پارسیان

ضمن رصد دشمن بر افزایش کمیت و قابلیت های موشک ها متمرکز شده ایم

خواب آرام "علی" در حرم امام رضا(ع)

تکفیر شیعه وسنی نمی شناسد/ برای حل مشکل جهان اسلام پیشنهاد می دهم تقسیم انسان ها به مومن و کافر در روابط اجتماعی جای خود را به مسالم و محارب دهد

وزیر اطلاع رسانی پاکستان: مشتاق افزایش همکاری های فرهنگی با ایران هستیم

وقایع 25 تا 28 مرداد از دوربین مطبوعات

گسترش و نهادینه سازی فرهنگ استاندارد با همگرایی حوزه فرهنگ و هنر

بخش خبری 20:30/ 26 مرداد 96

تکفیر شیعه وسنی نمی شناسد/ برای حل مشکل جهان اسلام پیشنهاد می دهم تقسیم انسان ها به مومن و کافر در روابط اجتماعی جای خود را به مسالم و محارب دهد

ادای احترام جامعه قرآنی به شهید حججی/ راه محسن را ادامه می دهیم

چهره ها/ خانواده «نیما کرمی» در تلویزیون!

ابتکار :در حوزه زنان و خانواده ساختار ها را تقویت می کنیم

سامانه ثبت نام اربعین از 11 شهریور بازگشایی می شود

باران رحمت الهی در قبرستان بهشتی بقیع + تصاویر

سران دولت مناطق امن در افغانستان را به آشوب نکشند

سومین مراسم دعای کمیل در مدینه برگزار شد + تصاویر

وزیرسابق اطلاعات: حمله موشکی سپاه،موساد و سیا را گیج کرد/ ماجرای اعزام تیم 500نفره سیا به مراسم اربعین

آموزش عالی در هفته ای که گذشت از بلاتکلیفی وزارت علوم در ابتدای کار دولت دوازدهم تا اهدای تندیس هاونگ به نمایندگان مجلس برای تصویب یک طرح نمایشی

"بقیع" بارانی شد

سد نرماب یکی ازپروژه های تعریف شده قرارگاه خاتم است

تجدید میثاق آزادگان خوزستان با شهدا

هشتمین شماره هفته نامه شهرزاد منتشر شد

نامه انجمن دفاع از حقوق معلولان در حمایت از ربیعی

آیا سیاستمداران ما اندازه شهید حججی احساس تکلیف می کنند؟

فیلم/ سخنرانی سردار نقدی در مراسم گرامیداشت روز شکست حصر پاوه

همسر شهید محسن حججی: محسن یک آتش به اختیار تمام عیار بود

«گعده عارف» در حاشیه جلسه رای اعتماد به کابینه دوازدهم + عکس

دلایل رَد طرح «تعیین تکلیف حق التدریسی ها» در مجلس

دولت افغانستان علیه والی بلخ عدالت را اجرا کند/«پسر والی «بلخ» گوش مرا گاز گرفت»

نگاه شهید حججی آن قدر نافذ بود که گویی داعشی ها اسیر او بودند

تیراندازی شبانه در شهر کوشکنار پارسیان

گزراش «تحقیق و تفحص از صندوق ذخیره فرهنگیان» هفته آینده جمع بندی نهایی می شود

سومین مراسم دعای کمیل در مدینه برگزار شد + تصاویر

برخی برای احداث سد به وزیر فشار می آورند بعد پشتش را خالی می کنند/ کسی نمی تواند منکر توانمندی بیطرف باشد

فاصله بین کارگزاران و مسئولان با مردم تهدید جدی نظام است

آینده سیاسی اعتدال گرایان

سالروز شکست حصر پاوه

شریعتمداری تحت تاثیر فشارها قرار نخواهد گرفت

واگذاری 24 وظیفه از سوی دولت به شهرداری

مهندسی جلسه شورا برای سوال نکردن از معاون شهردار/ معاونت شهرسازی فقط به دنبال کسب درآمد است/ساخت برج 30 طبقه در نیاوران میان خانه های ویلایی

دولت فربه و انتخاب وزیران

 احمدمسجدجامعی در گفت وگو با شفقنا: تغییری در نامزد منتخب شهرداری داده نمی شود/ نجفی زورو نیست/ در مناظره های ریاست جمهوری بدنه شهرداری به ما اطلاعات می داد/ شعار ما شهر «مردم سالار» است/ در انتخاب ریاست شورا قطعا اجماع می شود

یادمان شهید حججی در مترو تهران

سامانه ثبت نام اربعین از 11 شهریور بازگشایی می شود

سرپرست حجاج ایرانی: تحول در زندگی زائر با بهره گیری از فرصت حضور در حج/ نیترات و آرسنیک آب زمزم کمتر از حد مجاز

20 شهریورماه آغاز امتحانات پایه های 7 تا 10 آموزش غیر حضوری مجازی حوزه های علمیه کشور

بررسی جایگاه شورایاران توسط اعضای شورای شهر چهارم و پنجم

نقش رسانه ها در ارائه آموزش های شهروندی بی بدیل است

اقدام موشکی سپاه موساد و سیا را گیج کرده بود/ قبل از آزادی حلب برخی ها می ترسیدند با بشار اسد تماس بگیرند/ ماجرای اعزام تیم 500 نفره سیا به مراسم اربعین

بررسی منظومه فکری رهبر انقلاب در یک کتاب/ چگونه به معرفت دینی برسیم

سردرگمی موساد و سازمان سیا از اقدام موشکی سپاه

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای تهران در گفت وگو با فارس خبر داد تخریب 40 ویلای آلاینده آب در پایین سد لتیان/ جلوی اضافه برداشت آب از چاه های مجاز را می گیریم

"شهید محسن حججی" نماد عزت و اقتدار ایران اسلامی است

بابلسر باید قطب شناسایی وقف های فرهنگی - گردشگری شود

اقدام موشکی سپاه موساد و سیا را گیج کرده بود/ قبل از آزادی حلب برخی ها می ترسیدند با بشار اسد تماس بگیرند/ ماجرای اعزام تیم 500 نفره سیا به مراسم اربعین

علی سعیدی شهید حججی؛ راز آینده داری انقلاب اسلامی

عدم درمان مناسب بیماران سرطانی در بیمارستان های دولتی انگلیس

رییس کمیسیون اصل 90: دولت باید توجه ویژه ای به بیمه خبرنگاران داشته باشد

راه مولاوردی را ادامه می دهم

ابتکار: راه مولاوردی را در معاونت امور زنان ادامه می دهم/ هر جا که باشم سبز می اندیشم

خبرنگاران نباید دارای دغدغه های معیشتی باشند

انصار الله برای گردهمایی در صنعا فراخوان داد

حضور 30 شرکت ایرانی در نمایشگاه بین المللی دمشق

زاهدی: با شهادت حججی، واژه «شهادت در اسارت» ماندگار شد

پشت پرده سکوت اصولگرایان درباره کابینه پیشنهادی دوازدهم

سازمان بیمه سلامت ایران به وزارت بهداشت الحاق شد

سازمان بیمه سلامت ایران به وزارت بهداشت الحاق شد