مطالب مرتبط:
امضای قرارداد 300 میلیارد تومانی خرید فنآوری و دانش فنی بین وزارت و سرمایه گذاران بخش خصوصی
معاون وزیر بهداشت: مشارکت بخش خصوصی در آموزش علوم پزشکی راهبردی است
معاون وزیر علوم: بین المللی کردن فعالیت های حوزه علم و فناوری، رویکرد وزارت علوم است/ تقویت رویکرد ایجاد دانشگاه های کارآفرین
پیام وزیر علوم به پنجاهمین نشست معاونان پژوهش و فناوری دانشگاه ها و مراکز پژوهشی
مدیرکل ایتر: مایه تاسف است که آیت الله در قید حیات نیست تا شاهد امضای قرارداد ایتر و ایران باشد
5 + 1
یارانه ها
مسکن مهر
قیمت جهانی طلا
قیمت روز طلا و ارز
قیمت جهانی نفت
اخبار نرخ ارز
قیمت طلا
قیمت سکه
آب و هوا
بازار کار
افغانستان
تاجیکستان
استانها
ویدئو های ورزشی
طنز و کاریکاتور
بازار آتی سکه
پنجشنبه، 23 دی 1395 ساعت 00:502017-01-11اقتصادي

معاون وزیر علوم: امضای قرارداد 300 میلیارد تومانی خرید فناوری و دانش فنی با بخش خصوصی


ایرنا - معاون پژوهش و فناوری وزیرعلوم، تحقیقات و فناوری گفت: حدود سه هزار میلیاردریال (300 میلیارد تومان) از سال گذشته تاکنون قرارداد بین این وزارتخانه و سرمایه گذاران بخش خصوصی برای خرید فنآوری و دانش فنی امضا شده است.

- وحید احمدی روز چهارشنبه در حاشیه پنجاهمین اجلاس معاونان پژوهشی و فناوری دانشگاهها، پژوهشگاهها، موسسات و مراکز آموزش عالی و پارک های علم و فناوری کشور در دانشگاه سیستان و بلوچستان در نشت خبری اظهار داشت: دو هزار و 200 میلیارد ریال از این مبلغ مربوط به بعد از هفته پژوهش سال گذشته و افزون بر 770 میلیارد ریال مربوط به هفته پژوهش امسال است.

وی با بیان اینکه گام های مطلوبی در زمینه ماموریت گرایی که پژوهش را به فنآوری و تولید ثروت تبدیل کرده صورت گرفته است خاطرنشان کرد: هم اینک افزون بر 178 مرکز رشد وابسته به دانشگاه ها یا مستقل و 39 پارک علم و فناوری در کشور وجود دارد.

این مسئول اضافه کرد: وزارت علوم اقدامات مطلوبی را در منطقه در زمینه راه اندازی شبکه های بین المللی، پارک های علم و فناوری زیر مجموعه کشورهای اسلامی و غیره را انجام داده است.

وی با اشاره به اهمیت اجلاس معاونان پژوهشی کشور بیان کرد: این اجلاس به عنوان بزرگترین نشست تصمیم گیری و مدیریت فنآوری در کشور هر سال 2 بار برگزار می شود.

معاون وزیر علوم افزود: در هر اجلاس که در برگیرندگی مجموعه های 10 گانه در قالب استان ها و مراکز فناوری است نتایج کار فکری و تخصصی انجام می شود و نهایتا برنامه های آینده تصویب می شود.

وی گفت: رویکرد موجود در وزارت علوم بر این مبناست که ماموریت گرا، پژوهش و فناوری و ارتقای کیفیت و پیگیری دستیابی مرجعیت علنی و علم برتر را دنبال کردیم.

معاون وزیر علوم، تحقیقات و فناوری ادامه داد: خوشبختانه از لحاظ تحقق موارد ذکر شده در دنیا و منطقه وضعیت خوبی داریم به این معنی که بر اساس پایگاه های بین المللی از لحاظ رشد علمی به معنی رشد تعداد مقالات و مقالات برتر در دنیا وضعیت بسیار بالایی داریم.

وی تصریح کرد: ایران از نظر تعداد مقالات رتبه سوم دنیا را در سال 2015 نسبت به 2014 کسب کرد و از نطر رشد تولید مقالات برتر بالای یک درصد نیز رتبه نخست را کسب کرد.

احمدی با اشاره به وضعیت دانشگاههای کشور در پایگاه های علمی دنیا گفت: در پایگاه لایدن در سالهای 2011و 2012 حدود 2 دانشگاه کشور مطرح بود که هم اینک 14 دانشگاه در این پایگاه قرار دارند.

وی افزود: همچنین در پایگاه تامیز 2 دانشگاه کشور مطرح بود که هم اینک به 13 دانشگاه ارتقا یافته است.

معاون وزیر علوم تصریح کرد: همچنین در حوزه های مختلف فنآوری و مراکز رشد، ارتباط با صنعت و قراردادهای صنعتی اقدامات بی سابقه و کم سابقه بوده است.

احمدی ادامه داد: این وزارتخانه قراردادهای مختلفی با نهادهای مختلف نطیر نفت، نیرو، دفاع و غیره امضا کرده به گونه ای که با وزارت دفاع افزون بر هزار و 200 طرح با افزون بر سه هزار میلیارد ریال درحال انجام است.

وی ادامه داد: همچنین برداشت نفت در 20 منطقه به دانشگاه واگذار شده که واگذاری این طرح به وزارتخانه ها بی سابقه است.

این مسئول با بیان اینکه مرکز توسعه پارک های زیر مجموعه یونسکو برعهده این وزارتخانه است گفت: راه اندازی فن بازار و بوت استرپ و تشویق و حمایت از ایده های خلاقانه که منجر به طرح اقتصادی و فناوری شود کارهای اساسی است که در حال انجام است.

احمدی ادامه داد: این وزارتخانه المپیاد طرح کسب و کار دانشجویی را در قالب جشنواره شیخ بهایی در 2 سال اخیر در کنار سایر المپیادها برگزار کرده است.

وی با اشاره به اهمیت فن بازارها گفت: در آدز امسال فن بازار های گسترده ای داشتیم به گونه ای که افزون بر پنج هزار طرح و فناوری و دستاورد و محصولی که قابلیت تجاری سازی یا به مرحله تجاری رسیده عرضه شد که در این مجموعه دستاوردها تعداد زیادی از آنها لول و به سطح تجاری سازی رسیده و نیازمند سرمایه گذاری هستند.

معاون وزیر علوم با اشاره به امضای قرار داد خرید فناوری و دانش فنی در حدود سه هزار میلیارد ریال از سال گدشته تاکنون را نشانه قابلیت فنآوری کشور و اعتماد سرمایه گذاران به این حوزه دانست.

وی با اشاره به اقدامات مطلوب در حوزه زیر ساخت های پژوهش در کشور گفت: ساماندهی مجموعه آزمایشگاههای دانشگاههای کشور با عنوان شبکه آزمایشگاههای علمی ایران به منظور تعمیرات، تجهیزات و غیره را برای نخستین بار گامی ارزنده و موثر در این حوزه ذکر کرد.

معاون وزیر علوم تاکید کرد: رویکرد و جهت گیری این نهاد به سمت ایجاد دانشگاههای کار افرین است به گونه ای که شعار اصلی دولت نیز همین بوده است.

این مسئول با بیان اینکه تربیت افراد کارآفرین به معنی علاوه بر اینکه افراد خلاق نوآور و اشتغال زا هستند برای دیگران نیز می توانند صاحب ایده باشند گفت: در این راستا دفاتر کار آفرینی، مراکز رشد و کار افرینی و نوآوری در کنار دانشگاه تاسیس شده که در این زمینه آیین نامه ها و شیونامه ها نیز ابلاع شده است.

وی ادامه داد: با همکاری دانشگاهها تحریک تقاضای قانونی را دنبال کردیم به گونه ای که شرکت ها، کارخانه ها و سایر نهادهایی که با دانشگاهها و مراکز پژوهش و فنآوری همکاری کنند از معافیت مالیاتی برخودار می شوند.

احمدی با بیان اینکه جهانی شدن حوزه علم و فنآوری یکی از رویکرد های اساسی این وزارتخانه است گفت: رمز توفیق و پیشرفت کشورهای دیگر در حوزه علم و فنآوری آنها با نقش بین المللی است.

وی افزود: دراین راستا در 2 سال اخیر با توجه به فراهم شدن فضای ارتباط کشور، این وزارتخانه تفاهمنامه های مختلفی را با کشورهای اروپایی و آسیای شرقی نطیر آلمان، ایتالیا، فرانسه، ژاپن، چین، کره و غیره به امضا رسانده و کارهای اساسی را انجام داده است.

معاون وزیر علوم، تحقیقات و فناوری با اشاره به اهمیت اقتصاد مقاومتی گفت: یکی از اقدامات وزارت علوم دخیل شدن در طرح های اقتصاد مقاومتی است که در این زمینه چهار طرح اقتصاد مقاومتی شامل دانشگاه کار آفرینی، دانشگاه برتر مطابق با استانداردهای بین المللی، دانشگاههای اثر گذار در مشکلات اقتصادی و پایش و ارزیابی نظام علم و فناوری به این نهاد واگذار شده است.

وی با قدردانی از دانشگاه سیستان و بلوچستان در برگزاری پنجاهمین اجلاس معاونان پژوهشی دانشگاههای کشور گفت: بررسی میزان سهم پژوهش ازدرآمد ناخالص ملی برای توسعه علمی، نقش و اهمیت تحقیقات عمومی در توسعه مبتنی بر دانش، بررسی راهکارهای ارتقای جایگاه مدیریت پژوهش و فناوری کشور، ماموریت گرایی پایان نامه، رساله ها و پروژه های تحقیقاتی دانشگاه ها و مراکز پژوهشی در راستای حل مسایل و مشکلات کشور، برنامه ریزی علمی برای تهیه سند و برنامه های راهبردی و عملیاتی برای تحقق دانشگاه کارآفرین و تدوین نظام نامه نحوه همکاری و تعامل پارک های علم و فناوری، دانشگاه ها و مراکز پژوهشی با یکدیگر در چهار چوب یک اکوسیستم نوآوری در حوزه های مراکز رشد، نوآوری، کار آفرینی.

انتقال فناوری و فن بازار از جمله برنامه های این اجلاس مهم است.

معاون وزیر علوم با اشاره به اقدامات ارزنده دولت در زمینه سرمایه گذاری گفت: با توحه به برنامه های دولت یازدهم در پرداخت یارانه به خرید برق از انرژی های نو هم اینک شاهد هستیم سرمایه گذاری خوب خارجی و داخلی زیادی در این حوزه صورت گرفته است.

رییس دانشگاه سیستان و بلوچستان نیز در این نشست خبری گفت: این دانشگاه از نظر پژوهشی در رده 20 کشور قرار دارد که با راه اندازی زیرساخت ها از جمله آزمایشگاه شماره یک و غیره در سالهای اخیر در رده های بالاتر قرار خواهد گرفت.

علیرضا بندانی افزود: مزرعه تحقیقاتی 20 هکتاری کشت گیاهان دارویی به عنوان یک مدل نمونه در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی تحت نظارت دانشگاه سیستان و بلوچستان در استان ایجاد می شود.

7316** 6081 شبد ** خبرنگار: عصمت جهانی ** انتشار دهندگان: حیدر سرایانی - اسماعیل جهانبخش
کلید واژه ها: فناوری - دانشگاه - میلیارد - معاون - وزیر علوم - کشور - علوم - مقالات - اجلاس - وزیر - وزارت علوم - بین المللی - هفته پژوهش - سیستان و بلوچستان - وزارت - قرارداد - کشورهای اسلامی - سرمایه گذاران - پارک - منطقه - تولید - احمدی - تصمیم گیری - رتبه - چهارشنبه - بلوچستان - خرید - علمی - بزرگترین - برگزار

آخرین اخبار سرویس:
فرانکفورت؛ شهر «ترین» ها

سرمایه گذاری هایی که با وجود ریسک بالا از جذابیت برخوردار هستند

آزادی زندانیان دیون مالی تا 22 میلیون تومان در گلستان

صنعت خودرو رقابتی شود

تولید در 24 گروه صنعتی همچنان کمتر از سال 90 است

گرانی بی سابقه میوه در نوروز امسال

از «گرانی بی سابقه میوه در نوروز امسال» تا «270 واگن چینی در راه ایران»

چرا باز هم اقتصاد، چرا باز هم تولید؟

اتریش و اسپانیا خریداران باریچه ایرانی

بهار اقتصادی مازندران باغبان دلسوز می خواهد

پساب طلای خاکستری شعار روز جهانی آب

افزایش 25 درصدی گردشگران نوروزی جزیره کیش

در حال حاضر 5میلیون مشترک در کشور مصرف کننده گاز طبیعی هستند

چرا باز هم اقتصاد، چرا باز هم تولید؟

درآمد بعضی روستانشینان قالیباف به 3 میلیون تومان در ماه هم می رسد/قالی های خوش نقش ابریشمی بر دارهای خلخال

افزایش47 درصدی بازدید از اماکن تاریخی ـ فرهنگی فارس/ حافظیه در صدر

سرگردانی مسافران مالباخته ایرانی در راه فرنگ

پوتین: روسیه به 52 کشور تسلیحات و تجهیزات نظامی می فروشد

انتشار 74 هزار عنوان کتاب در سال 95/ رشد 8 درصدی تعداد عناوین

خواب زمستانی صنعت ساختمان رو به پایان است؟

نوشته ابتکار به مناسبت اول فروردین

سرمایه گذاران خارجی جذب صنعت خودرو شوند

در حال حاضر 5میلیون مشترک در کشور مصرف کننده گاز طبیعی هستند

سدهای خوزستان پذیرای مهمانان نوروزی و کاروان های راهیان نور

76 درصد جوانان کشور چین از بی خوابی رنج می برند

روز جهانی آب با شعار نگاه جدید به فاضلاب

ارائه خدمات درمانی ویژه به مسافران نوروزی در منطقه آزاد چابهار

اخبار کوتاه جهان انرژی

استخدام در تهران ، مشهد ، رباط کریم

خیز بلند آسیا برای انرژی خورشیدی و ظرفیت های ایران

سقوط قیمت نفت با افزایش ذخایر

انتشار 74 هزار عنوان کتاب در سال 95/ رشد 8 درصدی تعداد عناوین

چگونه زمین به یک گوی برفی تبدیل شد؟

سرگردانی مسافران مالباخته ایرانی در راه فرنگ

مذاکره سامسونگ با تولیدکننده باتری نوت 7 برای دریافت خسارت آغاز شد

بهره برداری از دو کارخانه تولید کنسانتره آهن در کردستان

اطلاعاتی جالب در خصوص ناحیه ای از مغز به نام مخچه

فناوری تشخیص چهره در گلکسی S8

تلاش بیهوده ایران برای دسترسی به بانکداری انگلیس

اقامت در هتل های تهران چقدر هزینه دارد؟

رییس تعزیرات پاسخ دهد؛ سیب 15000 تومان شد!

پوتین: روسیه به 52 کشور تسلیحات و تجهیزات نظامی می فروشد

آغاز به کار سرویس اکسپرس نیسان؛ تعهد خدمات سیار در 24 ساعت شبانه روز

108 شهر و 9 هزار روستای کشور در دولت یازدهم گازرسانی شد

روسیه به 52 کشور تسلیحات و تجهیزات نظامی می فروشد

15 پروژه مهم زیربنایی در خراسان جنوبی افتتاح و عملیات اجرایی آن آغاز شد

6 دست انداز پولهای خارجی در ایران

برای نظام اسلامی بن بستی وجود ندارد/ اقتصاد اولویت اصلی کشور است

مشوق 200 میلیارد تومانی صادرات لبنیات تامین شد

پرداخت یارانه سود تسهیلات صادراتی

مهمترین مسئله کشور اقتصاد و معیشت مردم است نه انتخابات

عرضه ویندوز اختصاصی برای چینی ها

30 اقتصاددان برتر ایرانی بر اساس نفوذ رسانه ای/ رییس کل بیمه مرکزی در رتبه چهارم نفوذ رسانه ای

عدم دسترسی 663 میلیون نفر در جهان به آب سالم

رییس فدراسیون اتاق های بازرگانی و صنایع پاکستان: -کانال بانکی بین ایران و پاکستان از ماه آینده مجدداً برقرار می شود

10 جنگ افزار پر هزینه ای که تولید آن ها متوقف شده و یا هیچ وقت مورد استفاده قرار نگرفتند

اسرار جالبی از ناحیه مخچه

رهبر انقلاب سال 96 را «اقتصاد مقاومتی: تولید- اشتغال» نامگذاری کردند

اطلاعاتی جالب در خصوص ناحیه ای از مغز به نام مخچه

ورشکستگی 200 واحد صنفی حوزه فناوری اطلاعات

شکستن قفل زنجیره مطالبات و بدهی با تهاتر

فاز 20 میدان گازی پارس جنوبی وارد مدار تولید شد

ارایه خدمات کامل بانکی در بیش از 90 شعبه کشیک بانک شهر

باغ طوطی در آستانه نوروز گشوده شد

پورشه سواران PDK را به جعبه دنده ی دستی ترجیح می دهند

افزایش ظرفیت تولید انرژی تجدیدپذیر در سال جاری

-صدور 157 مجوز سرمایه گذاری خارجی توسط وزیر اقتصاد

سرمایه گذاران خارجی جذب صنعت خودرو شوند

کدام برند بیشترین SSD را فروخته است؟

میزان دستمزد شاغلان مشمول قانون کار

پیامک اعلام تماس از دست رفته هزینه دارد؟

ممنوعیت جابجایی مدیران صنعت نفت تا پایان انتخابات ریاست جمهوری

تویوتا GT86 خاص تر از پاگانی می شود!

تولید و اشتغال مولد، کلید تحقق اقتصاد مقاومتی در سال 1396

آغاز به کار سرویس اکسپرس نیسان؛ تعهد خدمات سیار در 24 ساعت شبانه روز

اورکلاک سنگین بر روی GTX1080 Ti

بزرگترین ریسک هایی که صنعت بیمه را در سال 96 تهدید می کند/ پیش بینی های تاجدار از رشد بیمه در سال 96

توصیه سیف به بانک ها در سال 96

پرهیز از اقدامات ثبات زدا در اقتصاد کلان ضروری است

شرکت اپل از ارزانترین آیپد خود رونمایی کرد

تبدیل زمین به مکانی ناشناخته

خطر مرگ در کمین 600 میلیون کودک

نمایشگاه صنایع دستی با 10 غرفه در موزه بروجرد برپا شد

میتسوبشی اوتلندر هیبریدی با چاشنی بیشتر به بازار می آید

طی پنج روز گذشته -ارایه خدمات گمرکی به 211 هزار و 478 مسافر/ قشم رکورد دار سفر نوروزی

آیا می توان قابلیت کیفری چک بانکی را از بین برد؟

آپدیت محصولات اپل با آیفون قرمز و آی پد 9٫7 اینچی جدید+تصویر

تولید آزمایشی از لایه نفتی پارس جنوبی آغاز شد

وضعیت کدام استان های کشور در بیکاری وخیم تر است؟

معرفی 15 پروژه تأمین برق توسط پانل های خورشیدی و باتری های تسلا

انبار نفت بیرجند با ظرفیت ذخیره‎سازی 105 میلیون لیتر افتتاح شد

بررسی عملکرد سه قوه در راستای اقتصاد مقاومتی از 93 تا کنون

15 راهکار پیشنهادی فعالان صنعت بیمه در قبال حادثه پلاسکو

یاقوت ارغوانی رنگ خاص تعریف شده برای گلکسی اس 8

نفت عامل عمده رشد اقتصاد کشور در 9 ماهه امسال بوده است

«پساب طلای خاکستری» شعار روز جهانی آب

"خسرو حیدری" همسر و فرزندش + عکس

-ابلاغ جدید تعرفه های گمرکی/ ورود خودروهای سواری 2500 سی سی همچنان ممنوع

نوسانات ارزی سال 1395، آرام می شود

قیمت نفت اندکی افزایش یافت

قیمت گاز از امروز افزایش یافت

تمجید جهانگیری از گمرک الکترونیکی

پای میوه های ممنوعه خارجی به مغازه ها رسید

سلفی "سامان سالور" با خانم های بازیگر + عکس

گوشی سونی Xperia L1 با قیمت حدودا یک میلیون تومان وارد بازار ایران می شود

9 هزار روستا در دولت یازدهم از نعمت گاز طبیعی بهره‎مند شدند

کمپین عیدانه صنایع دستی راه اندازی شد

کورنل-لیبرتی، با ایمن ترین خودروی جهان در سال 1957 آشنا شوید

شورای پول و اعتبار در سال 1395

میوه ممنوعه به بازار رسید!

فان تایم: امکان معاوضه پراید با گلکسی نوت 8 برای کاربران ایرانی سامسونگ

برنامه ی آئودی برای عرضه ی یک شاسی بلند برقی

پیشخوان های شهرنت بانک شهر آماده ارائه خدمات بانکی در نوروز

عیدی بیمه رازی به بیمه گذاران بیمه زندگی

استخدام در یک مجتمع گردشگری در خرم آباد

سفر رییس جمهوری به استان خراسان جنوبی

عکسی جالب و دیدنی از "شبنم قلی خانی"

بررسی عملکرد اقتصادی دولت

خبری خوب برای کاربران تاپ

خوانساری:-بهبود وضعیت اقتصادی با کنترل نوسانات نرخ تورم در سال 96

برای خرید لپ تاپ سبک چقدر باید هزینه کرد؟+ جدول قیمت

قاسمی: اقدامات ما در دوران تحریم نفت در 100 سال وابستگی این صنعت بی سابقه بود/ معظمی: از زمان اجرای برجام هیچ قراردادی در حوزه نفتی منعقد نشده است

21 هزار تردد در یک لاین کرج - چالوس

رای خرید لپ تاپ سبک چقدر باید هزینه کرد؟+ جدول قیمت

لزوم بستر سازی برای رونق اقتصادی

ورود بوکسور جنجالی به هتلی با دو ببر!

استقبال مقام آمریکایی از توسعه بندر چابهار

فارس گزارش می دهد تولید در 24 گروه صنعتی همچنان کمتر از سال 90 است

کلیه استخدامی های تهران - 30 اسفند 95

طلا گران شد!

اینترنت 58 شرکت و سازمان قطع شد

جشنواره امداد نوروزی ایران خودرو آغاز شد

ماجرای جاعلی که هندوستان را فروخت

خودنمایی شاخص های نزولی در بازارهای خارجی

متن کامل قانون برنامه ششم توسعه

مذاکره سامسونگ با تولیدکننده باتری نوت 7 برای دریافت خسارت آغاز شد

گوشی جدید سونی بزودی وارد بازار ایران می شود

درخشش بیمه های اتکایی در دولت یازدهم

برنامه ریزی آیفونی ها برای ارتقای گوشی

گازسکوی فاز20 پارس جنوبی وارد مدار می‎شود

بازدید از نحوه ارائه خدمات نوروزی در تعمیرگاه مرکزی شماره 1 و واحدهای امدادی

جهش قیمت طلا در بازار جهانی

عرضه 1800دستگاه خودرو کپچر در سال 95

دغدغه تولیدکنندگان چیست؟

پیکاپ قدیمی تویوتا که دوست دارد فراری باشد! + عکس

سیدحمیدحسینی دبیرکل اتاق مشترک ایران و عراق شد

توصیه های تلگرامی سیف به نظام بانکی همزمان با نامگذاری اقتصاد مقاومتی - تولید و اشتغال-هدایت منابع تسهیلاتی به سمت فعالیت های مولد و اشتغال زا راهبرد نظام بانکی

پیام طیب نیا به رهبر معظم انقلاب درباره نامگذاری سال1396

چطور بفهمیم مبتلا به چاقی هستیم یا نه؟

گزارش فائو در مورد آینده کشاورزی و امنیت غذایی در جهان

افتتاح همزمان پروژه های خراسان جنوبی با حضور رییس جمهور

استخدام مهندس فروش،منشی،آبدارچی(آقا) در شرکت بازرگانی معتبر

با فناوری MSI A-XMP رم های جدید را به اوج برسانید

تبدیل معدن زغال سنگ به نیروگاه برق آبی

بانک ها چقدر وام قرض الحسنه پرداخت کردند؟

قانون برنامه ششم را به رییس جمهور ابلاغ کرد

آخرین آمار بازدید از جاذبه های گردشگری ایران

نفت درجای اذر یک میلیارد و 560 میلیون بشکه افزایش می یابد

رونق بازار طلا در آستانه روز مادر و سال نو/ حباب سکه کم شد

اجرای 15 پروژه عمرانی در خراسان جنوبی آغاز شد

2008 روی خط تولید

با ارائه خدمات مطلوب از تولید و اشتغال حمایت می کنیم

پرداخت تسهیلات رونق تولید به 24 هزار واحد تولیدی صنعتی و کشاورزی

کاهش قیمت جهانی نفت

افرایش سرمایه دوهزار و پانصد میلیاردی بیمه کارآفرین در بورس

سدهای برقابی، مزیت توسعه گردشگری آبی و صنعتی خوزستان

مازراتی سالگرد موفقیت بزرگ خود را جشن گرفت

هشدار سازمان هواپیمایی درباره خرید بلیط نامعتبر

در حمام آب پرتقال بخورید!

سرمایه بانک مسکن 50 هزار میلیارد ریال افزایش یافت

-مقدمه اشتغال سرمایه گذاری است

گزارش عملکرد فرودگاه امام/ جذب 1200 میلیارد تومان در یک سال

بالاخره مرغه یا خروس؟

استخدام حسابدار در شرکت مادوی در تهران

راه اندازی 5 نیروگاه تولید برق از زباله

سیری ناپذیری DS برای خاص بودن، دی اس 4 با رنگی متفاوت

استخدام سازمان آتش نشانی آذربایجان غربی (اعلام نتایج)

بازدید از نحوه ارائه خدمات نوروزی در تعمیرگاه مرکزی شماره 1 و واحدهای امدادی

استخدام سرپرست فروش رشته(مدیریت،اقتصاد)درتوسعه سلامت رویان

وزارت نفت هیچ گونه برنامه ای برای احداث پالایشگاه در ایلام ندارد / اگر قولی در گذشته داده شده فاقد ارزش است

🗣درد دل قشر ضعیف سرباز معلم🗣

پر توان بر خلاف ظاهر؛ مانیتور Samsung C27F591

اولویت های شرکت ملی گاز در سال جدید

اتومبیل سفارشی McLaren MSO 720S Velocity معرفی شد

مالیات بر ارزش افزوده طلا یک سوم شد

تاکید مدیرعامل بانک ملی بر ارائه خدمات بهینه به مشتریان در روزهای پایان سال و ایام نوروز

اینفوگرافیک شکایات واصله شرکتهای بیمه در سال 95 / کدام شرکتها بیشترین شکایات را از آن خود کردند؟

وضعیت صنف فناوری اطلاعات در سال 95/ 200 واحد صنفی حوزه فناوری اطلاعات تعطیل شدند

هیچ تردیدی نسبت به آمار اقتصادی وجود ندارد

راه آهن همدان اردیبهشت ماه شروع به کار خواهد کرد

بازنشر پربازدیدترین گزارش های ویدئویی فارس در سال 95 فیلم/ سال 1420؛ آغاز بحران وحشتناک در ایران/ زنگ خطر بحران سالمندی

پورشه ای با قیمت بیش از 15 میلیارد تومان!

استخدام جوشکار در شرکت معتبری واقع در شهرک صنعتی پرند

جهانگیری مطرح کرد؛-لزوم تطبیق زیرساخت های شبکه بانکی با فضای بین المللی

بازگشت 80 درصد پساب های بدون تصفیه به طبیعت

آغاز احداث 2 واحد تولیدی در شهرک صنعتی دزفول

ارایه خدمات کامل بانکی در شهرنت های بانک شهر

شرکت ترکیه ای برای اجرای پروژه نیروگاهی در ایران دست به دامن کره شد

کارخانه جدید شیائومی در هند هر ثانیه یک تلفن همراه می سازد!

چگونه حال صنعت خودرو خوب شد؟

معاون وزیر علوم: امضای قرارداد 300 میلیارد تومانی خرید فناوری و دانش فنی با بخش خصوصی

معاون وزیر علوم: امضای قرارداد 300 میلیارد تومانی خرید فناوری و دانش فنی با بخش خصوصی