مطالب مرتبط:
امضای قرارداد 300 میلیارد تومانی خرید فنآوری و دانش فنی بین وزارت و سرمایه گذاران بخش خصوصی
معاون وزیر بهداشت: مشارکت بخش خصوصی در آموزش علوم پزشکی راهبردی است
معاون وزیر علوم: بین المللی کردن فعالیت های حوزه علم و فناوری، رویکرد وزارت علوم است/ تقویت رویکرد ایجاد دانشگاه های کارآفرین
پیام وزیر علوم به پنجاهمین نشست معاونان پژوهش و فناوری دانشگاه ها و مراکز پژوهشی
مدیرکل ایتر: مایه تاسف است که آیت الله در قید حیات نیست تا شاهد امضای قرارداد ایتر و ایران باشد
5 + 1
یارانه ها
مسکن مهر
قیمت جهانی طلا
قیمت روز طلا و ارز
قیمت جهانی نفت
اخبار نرخ ارز
قیمت طلا
قیمت سکه
آب و هوا
بازار کار
افغانستان
تاجیکستان
استانها
ویدئو های ورزشی
طنز و کاریکاتور
بازار آتی سکه
پنجشنبه، 23 دی 1395 ساعت 00:502017-01-11اقتصادي

معاون وزیر علوم: امضای قرارداد 300 میلیارد تومانی خرید فناوری و دانش فنی با بخش خصوصی


ایرنا - معاون پژوهش و فناوری وزیرعلوم، تحقیقات و فناوری گفت: حدود سه هزار میلیاردریال (300 میلیارد تومان) از سال گذشته تاکنون قرارداد بین این وزارتخانه و سرمایه گذاران بخش خصوصی برای خرید فنآوری و دانش فنی امضا شده است.

- وحید احمدی روز چهارشنبه در حاشیه پنجاهمین اجلاس معاونان پژوهشی و فناوری دانشگاهها، پژوهشگاهها، موسسات و مراکز آموزش عالی و پارک های علم و فناوری کشور در دانشگاه سیستان و بلوچستان در نشت خبری اظهار داشت: دو هزار و 200 میلیارد ریال از این مبلغ مربوط به بعد از هفته پژوهش سال گذشته و افزون بر 770 میلیارد ریال مربوط به هفته پژوهش امسال است.

وی با بیان اینکه گام های مطلوبی در زمینه ماموریت گرایی که پژوهش را به فنآوری و تولید ثروت تبدیل کرده صورت گرفته است خاطرنشان کرد: هم اینک افزون بر 178 مرکز رشد وابسته به دانشگاه ها یا مستقل و 39 پارک علم و فناوری در کشور وجود دارد.

این مسئول اضافه کرد: وزارت علوم اقدامات مطلوبی را در منطقه در زمینه راه اندازی شبکه های بین المللی، پارک های علم و فناوری زیر مجموعه کشورهای اسلامی و غیره را انجام داده است.

وی با اشاره به اهمیت اجلاس معاونان پژوهشی کشور بیان کرد: این اجلاس به عنوان بزرگترین نشست تصمیم گیری و مدیریت فنآوری در کشور هر سال 2 بار برگزار می شود.

معاون وزیر علوم افزود: در هر اجلاس که در برگیرندگی مجموعه های 10 گانه در قالب استان ها و مراکز فناوری است نتایج کار فکری و تخصصی انجام می شود و نهایتا برنامه های آینده تصویب می شود.

وی گفت: رویکرد موجود در وزارت علوم بر این مبناست که ماموریت گرا، پژوهش و فناوری و ارتقای کیفیت و پیگیری دستیابی مرجعیت علنی و علم برتر را دنبال کردیم.

معاون وزیر علوم، تحقیقات و فناوری ادامه داد: خوشبختانه از لحاظ تحقق موارد ذکر شده در دنیا و منطقه وضعیت خوبی داریم به این معنی که بر اساس پایگاه های بین المللی از لحاظ رشد علمی به معنی رشد تعداد مقالات و مقالات برتر در دنیا وضعیت بسیار بالایی داریم.

وی تصریح کرد: ایران از نظر تعداد مقالات رتبه سوم دنیا را در سال 2015 نسبت به 2014 کسب کرد و از نطر رشد تولید مقالات برتر بالای یک درصد نیز رتبه نخست را کسب کرد.

احمدی با اشاره به وضعیت دانشگاههای کشور در پایگاه های علمی دنیا گفت: در پایگاه لایدن در سالهای 2011و 2012 حدود 2 دانشگاه کشور مطرح بود که هم اینک 14 دانشگاه در این پایگاه قرار دارند.

وی افزود: همچنین در پایگاه تامیز 2 دانشگاه کشور مطرح بود که هم اینک به 13 دانشگاه ارتقا یافته است.

معاون وزیر علوم تصریح کرد: همچنین در حوزه های مختلف فنآوری و مراکز رشد، ارتباط با صنعت و قراردادهای صنعتی اقدامات بی سابقه و کم سابقه بوده است.

احمدی ادامه داد: این وزارتخانه قراردادهای مختلفی با نهادهای مختلف نطیر نفت، نیرو، دفاع و غیره امضا کرده به گونه ای که با وزارت دفاع افزون بر هزار و 200 طرح با افزون بر سه هزار میلیارد ریال درحال انجام است.

وی ادامه داد: همچنین برداشت نفت در 20 منطقه به دانشگاه واگذار شده که واگذاری این طرح به وزارتخانه ها بی سابقه است.

این مسئول با بیان اینکه مرکز توسعه پارک های زیر مجموعه یونسکو برعهده این وزارتخانه است گفت: راه اندازی فن بازار و بوت استرپ و تشویق و حمایت از ایده های خلاقانه که منجر به طرح اقتصادی و فناوری شود کارهای اساسی است که در حال انجام است.

احمدی ادامه داد: این وزارتخانه المپیاد طرح کسب و کار دانشجویی را در قالب جشنواره شیخ بهایی در 2 سال اخیر در کنار سایر المپیادها برگزار کرده است.

وی با اشاره به اهمیت فن بازارها گفت: در آدز امسال فن بازار های گسترده ای داشتیم به گونه ای که افزون بر پنج هزار طرح و فناوری و دستاورد و محصولی که قابلیت تجاری سازی یا به مرحله تجاری رسیده عرضه شد که در این مجموعه دستاوردها تعداد زیادی از آنها لول و به سطح تجاری سازی رسیده و نیازمند سرمایه گذاری هستند.

معاون وزیر علوم با اشاره به امضای قرار داد خرید فناوری و دانش فنی در حدود سه هزار میلیارد ریال از سال گدشته تاکنون را نشانه قابلیت فنآوری کشور و اعتماد سرمایه گذاران به این حوزه دانست.

وی با اشاره به اقدامات مطلوب در حوزه زیر ساخت های پژوهش در کشور گفت: ساماندهی مجموعه آزمایشگاههای دانشگاههای کشور با عنوان شبکه آزمایشگاههای علمی ایران به منظور تعمیرات، تجهیزات و غیره را برای نخستین بار گامی ارزنده و موثر در این حوزه ذکر کرد.

معاون وزیر علوم تاکید کرد: رویکرد و جهت گیری این نهاد به سمت ایجاد دانشگاههای کار افرین است به گونه ای که شعار اصلی دولت نیز همین بوده است.

این مسئول با بیان اینکه تربیت افراد کارآفرین به معنی علاوه بر اینکه افراد خلاق نوآور و اشتغال زا هستند برای دیگران نیز می توانند صاحب ایده باشند گفت: در این راستا دفاتر کار آفرینی، مراکز رشد و کار افرینی و نوآوری در کنار دانشگاه تاسیس شده که در این زمینه آیین نامه ها و شیونامه ها نیز ابلاع شده است.

وی ادامه داد: با همکاری دانشگاهها تحریک تقاضای قانونی را دنبال کردیم به گونه ای که شرکت ها، کارخانه ها و سایر نهادهایی که با دانشگاهها و مراکز پژوهش و فنآوری همکاری کنند از معافیت مالیاتی برخودار می شوند.

احمدی با بیان اینکه جهانی شدن حوزه علم و فنآوری یکی از رویکرد های اساسی این وزارتخانه است گفت: رمز توفیق و پیشرفت کشورهای دیگر در حوزه علم و فنآوری آنها با نقش بین المللی است.

وی افزود: دراین راستا در 2 سال اخیر با توجه به فراهم شدن فضای ارتباط کشور، این وزارتخانه تفاهمنامه های مختلفی را با کشورهای اروپایی و آسیای شرقی نطیر آلمان، ایتالیا، فرانسه، ژاپن، چین، کره و غیره به امضا رسانده و کارهای اساسی را انجام داده است.

معاون وزیر علوم، تحقیقات و فناوری با اشاره به اهمیت اقتصاد مقاومتی گفت: یکی از اقدامات وزارت علوم دخیل شدن در طرح های اقتصاد مقاومتی است که در این زمینه چهار طرح اقتصاد مقاومتی شامل دانشگاه کار آفرینی، دانشگاه برتر مطابق با استانداردهای بین المللی، دانشگاههای اثر گذار در مشکلات اقتصادی و پایش و ارزیابی نظام علم و فناوری به این نهاد واگذار شده است.

وی با قدردانی از دانشگاه سیستان و بلوچستان در برگزاری پنجاهمین اجلاس معاونان پژوهشی دانشگاههای کشور گفت: بررسی میزان سهم پژوهش ازدرآمد ناخالص ملی برای توسعه علمی، نقش و اهمیت تحقیقات عمومی در توسعه مبتنی بر دانش، بررسی راهکارهای ارتقای جایگاه مدیریت پژوهش و فناوری کشور، ماموریت گرایی پایان نامه، رساله ها و پروژه های تحقیقاتی دانشگاه ها و مراکز پژوهشی در راستای حل مسایل و مشکلات کشور، برنامه ریزی علمی برای تهیه سند و برنامه های راهبردی و عملیاتی برای تحقق دانشگاه کارآفرین و تدوین نظام نامه نحوه همکاری و تعامل پارک های علم و فناوری، دانشگاه ها و مراکز پژوهشی با یکدیگر در چهار چوب یک اکوسیستم نوآوری در حوزه های مراکز رشد، نوآوری، کار آفرینی.

انتقال فناوری و فن بازار از جمله برنامه های این اجلاس مهم است.

معاون وزیر علوم با اشاره به اقدامات ارزنده دولت در زمینه سرمایه گذاری گفت: با توحه به برنامه های دولت یازدهم در پرداخت یارانه به خرید برق از انرژی های نو هم اینک شاهد هستیم سرمایه گذاری خوب خارجی و داخلی زیادی در این حوزه صورت گرفته است.

رییس دانشگاه سیستان و بلوچستان نیز در این نشست خبری گفت: این دانشگاه از نظر پژوهشی در رده 20 کشور قرار دارد که با راه اندازی زیرساخت ها از جمله آزمایشگاه شماره یک و غیره در سالهای اخیر در رده های بالاتر قرار خواهد گرفت.

علیرضا بندانی افزود: مزرعه تحقیقاتی 20 هکتاری کشت گیاهان دارویی به عنوان یک مدل نمونه در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی تحت نظارت دانشگاه سیستان و بلوچستان در استان ایجاد می شود.

7316** 6081 شبد ** خبرنگار: عصمت جهانی ** انتشار دهندگان: حیدر سرایانی - اسماعیل جهانبخش
کلید واژه ها: فناوری - دانشگاه - میلیارد - معاون - وزیر علوم - کشور - علوم - مقالات - اجلاس - وزیر - وزارت علوم - بین المللی - هفته پژوهش - سیستان و بلوچستان - وزارت - قرارداد - کشورهای اسلامی - سرمایه گذاران - پارک - منطقه - تولید - احمدی - تصمیم گیری - رتبه - چهارشنبه - بلوچستان - خرید - علمی - بزرگترین - برگزار

آخرین اخبار سرویس:
رفع تصرف 12 هکتار از اراضی منطقه گردشگری کهمان

وزارت صنعت سفارش های ثبت شده خودرو را حذف کرد

تحقق اقتصاد مقاومتی با توسعه کشت گلخانه ای در خاتم

افتتاح یاشروع عملیات اجرایی 94 طرح عمرانی و اقتصادی رامیان دردهه فجر

رکود مسکن 4 ساله شد

تکلیف چک های سوخته در پلاسکو چیست؟

قیمت بنزین در سال 96 چگونه خواهد بود؟

تهران- باکو به دنبال ادغام سیستم کارت بانکی هستند

استخدام تعدادی خودرو در تاکسی تلفنی در اصفهان

ساعت به ساعت با قیمت دلار آمریکا، یورو و درهم

استخدام نیروی اداری با حداقل لیسانس در یک شرکت معتبر در مشهد

بررسی موتور های شش زمانه

دستور کابینه برای برندسازی «کشمش ایرانی»

دستور ویژه وزیر اقتصاد در خصوص پلاسکو

عرضه ظرفیت های کهگیلویه و بویراحمد در نمایشگاه بین المللی عمان

آب شیرین، روستایی محروم در دل ثروت

تلاش برای افزایش 500 میلیارد دلاری تجارت "هند با آمریکا"

خودکفایی یک هزار و 200خانوار مددجوی البرزی

قیمت آهن ,میلگرد 1395/11/03

نوسازی ناوگان امدادخودرو یکی ازبرنامه های انجمن صنفی شرکت های امداد خودرویی کشور است

سهامداران میل و رغبتی به خریدوفروش نداشتند / تالار حافظ در سوگ آتش نشانان

استخدام کارمند آقا با بیمه و مزایا جهت شرکتی در تهران

استخدام همکار با روابط عمومی بالا جهت فروشگاهی در سیرجان

استخدام سفارش گیر، صندوقدار، عکاس و کانتر دار در قم

استخدام نیروی پاره وقت در فروشگاه اینترنتی بامیلو

استخدام همکار خانم جهت شیفت عصر گل فروشی

استخدام ویزیتور خانم جهت توزیع نوشیدنی در سیرجان

استخدام ام دی اف کار، برش و مونتاژ کار جهت کارگاهی در تهران

استخدام دو نفر همکار آقا و خانم در واحد بازرگانی

استخدام رویه کوب ماهر و رنگ کار مبل در تهران

استخدام کارگر ساده در شرکت صبا شیمی آریا

زنگ خطر حادثه «پلاسکو» و «شهران» برای تهران نشینان

استخدام پیتزا پک

غفلت در توجه به بخش خصوصی

-وجه تضمین اولیه قراردادهای آتی سکه طلا کاهش یافت

اعتراض حامیان به دولت/ وام های بانکی کجا رفته است؟

استخدام گروه آموزشی ایرانمهر در شهر کرج

پاسخ های لوکس به مشکلات مردم !؟

استخدام کارمند فروش خانم در دفتر کارخانه در شهر مشهد

بیمه تکمیلی مستمری بگیران تأمین اجتماعی تمدید شد

استخدام منشی تمام وقت و نیمه وقت در اصفهان

استخدام منشی تلفنی خانم در شهر اصفهان

استخدام تعدادی راننده ایسوزو در تهران

استخدام کارمند دفتری،کارشناس فروش درآموزشگاه موسیقی آوادرکرج

مدیرکل بازرسی کار وزارت کار در گفت وگو با فارس: 47 ابلاغیه برای کارگاه های ناایمن پلاسکو صادر شده بود/ بازرسی از اصناف به ما ارتباطی ندارد

استخدام سرپرست انبار در شرکت تولیدی لوازم خانگی در کرج

پیش بینی آتش نشانی به عنوان شغل سخت و زیان آور در برنامه ششم

استخدام راننده جهت شیفت عصر و شب در تهران

چه نوع شرکتی ثبت کنیم؟

توزیع گوشت گرم دولتی در بازار ادامه دارد

جزییات و نحوه پرداخت عیدی کارگران

استخدام اپراتور و CNC کار ماهر خانم در اصفهان

استخدام کارشناس رنگ خودرو در مرکز تشخیص رنگ در مشهد

تبعات «بازنشستگی 20 ساله زنان» و کمر خمیده صندوق های بازنشستگی

وزیر راه و شهرسازی وارد استان البرز شد+ برنامه ها

دولت مقصر اصلی رکود در بازار مسکن است

استخدام تعدادی خیاط تک دوز مانتو در تهران

استخدام چرخکار ماهر و اتوکار جهت دوخت مانتو

استخدام تکنسین رادیولوژی در کرج

استخدام صندوقدار و سالندار خانم جهت رستوران در اصفهان

استخدام تعدادی راننده در تاکسی سرویس  اصفهان

استخدام صندوقدار در فروشگاه مواد غذایی  مشهد

استخدام کارشناس فنی و منشی در شرکت فرادید آزما

اولین نمایشگاه جامع دانشگاه، صنعت و کسب وکار برگزار می شود

نهال بانک گردشگری به بالندگی رسیده است

سیستم کارت بانکی تهران- باکو ادغام می شود

کارگران پلاسکو بیمه بیکاری می شوند

روزنامه های یکشنبه، 3 بهمن 1395

اختصاص هزار و 777 میلیارد ریال تسهیلات مسکن به روستاهای چهارمحال وبختیاری

اعطای تسهیلات پیشتازی در امر نوسازی است

25 هزار شغل در 9 ماه امسال در فارس ایجاد شد

واردات «دسته تی چینی» در سالگرد اجرای برجام +سند

نرخ لحظه ای و آنلاین ارز/یکشنبه سوم بهمن ماه 95

قیمت آنلاین و لحظه ای سکه در بازار/یکشنبه سوم بهمن ماه 95

در گفتگو با ایبِنا اعلام شد؛-تصمیمات جدید درباره خودروهای لوکس/ گمرک: اجازه ترخیص نداریم

افشاگری درباره دو وارد کننده خودرو

تکلیف چک های سوخته در پلاسکو چیست؟

افزایش سرعت پهنای باند منجر به مهاجرت معکوس می شود

وزارت صنعت سفارش های ثبت شده خودرو را حذف کرد

صدور مجوز استخدام در وزارت ارشاد برای گسترش فعالیت های قرآنی

استخدام آشپز رستوران جهت همکاری در اصفهان

استخدام راننده با اتومبیل در تاکسی بهمن در شهر مشهد

استخدام تعدادی طراح گرافیست حرفه ای در تهران

استخدام دندانپزشک جهت کلینیک دندانپزشک شبانه روزی در کرج

استخدام تدوینگر در شرکت پردازش اطلاعات و ارتباطات هاماوران

ایمنی شبکه گاز شهری کجاست؟

استخدام چرخکار در کارگاه کفش  اصفهان

استخدام طراح و صفحه بند جهت نشریه پزشکی

استخدام راننده با اتومبیل مدل بالا جهت کار  مشهد

استخدام خانم مسلط به کامپیوتر جهت دفتر پیشخوان دولت

احکام جدید زنگنه برای وزیر پیشین نیرو

تولید بیش از 221 هزار تن شیر خام در لرستان

ثبات قیمت فولاد دربازار غیر رسمی

اختصاص اعتبار 12 میلیاردی برای ساماندهی خایدالو

خاطرات جالب محمود عزیزی از ساختمان"پلاسکو"/از دست دادن آتش نشانان کشورمان اتفاقی تلخ است

موز هوشمند هم تولید شد

یک هزار و 500 طرح همزمان با دهه فجر در آذربایجان شرقی افتتاح می شود

چشم انداز صعود شکننده در بازار فولاد

افتتاح و بهره برداری از 66 طرح عمرانی خدماتی دهه فجردر بروجرد

بیش از 600 میلیارد ریال کالای قاچاق در کرمان کشف شده است

استخدام شرکت سرمایه پیشرو

دستاوردهای برجام جز در وضع تحریم های جدید خلاصه نمی شود

استخدام حسابدار آشنا به پارسیان و امور دفتری  اصفهان

استخدام خیاط جهت کار در خیاطی در مشهد

دستور ویژه وزیر اقتصاد درباره حادثه پلاسکو

استخدام کاردان فنی عمران جهت شرکت دکوراسیون داخلی

نفت 2017 به کدام سو می رود؟

استخدام آشپز حرفه ای با سابقه جهت مطبخ -کرج

استخدام تعدادی فروشنده حرفه ای خانم و آقا در مشهد

راهکار کاهش تبعات منفی بازگشایی نمادهای بانکی در بورس

تکلیف چک های سوخته در پلاسکو چیست؟

استخدام فروشنده خانم جهت فروشگاه زیورآلات در اصفهان

استخدام نیرو جهت طراحی و اپراتوری دستگاه CNC در مشهد

استخدام فروشنده جهت کار در فروشگاه پوشاک زنانه  همدان

توزیع گوشت گرم دولتی در بازار ادامه دارد

جلسه فوق العاده اوپک با روسیه در غیاب ایران

تخریب بافت زمین ضریب رواناب را به 99 درصد می رساند

تعیین مکان جدید برای کسبه پلاسکو

آغازموج خروج اتباع خارجی با تدابیر شدید ریاضت اقتصادی کویت

استخدام آهنگر و کارگر درب و پنجره ساز در کرج

استخدام فروشنده آقا جهت پوشاک فروشی مردانه در سیرجان

استخدام فروشنده آقا جهت کار در فروشگاه فرش

استخدام کارشناس حسابداری و کاردان مکانیک در اصفهان

استخدام چهارده ردیف شغلی در تهران و البرز

استخدام پیک جهت رستوران تورینو در سیرجان

استخدام شرکت زیست بسپار پلیمر

استخدام فروشنده و نصاب پرده جهت فروشگاه پرده سرا در قم

استخدام کارشناس مالی خانم در یک شرکت معتبر تولیدی

استخدام نصاب رادیو پخش ماهر در کرج

کتک زدن آقای بازیگر توسط مردم! + تصاویر

استخدام سه رده شغلی در شرکت تولیدی معتبر  سیرجان

استخدام شرکت صبح شقایق در چهار رده شغلی

خودروهای صفر چینی در بازار چند؟ +جدول

جزییات پرداخت و بازپرداخت وام 300 میلیونی کسبه پلاسکو

تصمیم گیری برای 82 سم جدید

جلسه فوق العاده اوپک با روسیه در غیاب ایران

وجه تضمین اولیه قراردادهای آتی سکه طلا کم شد

پاسخ های لوکس به مشکلات مردم !؟

استخدام مکانیک ماهر وارد به کار گیربکس اتوماتیک

استخدام استودیو فلامینگو در شهر مشهد

استخدام منشی تلفنی جهت دفتر تبلیغات در همدان

استخدام تعدادی کارشناس فروش و بازاریاب در اصفهان

استخدام آشپز در شهرک صنعتی محمودآباد در اصفهان

جانشین فرمانده انتظامی کرمان خبر داد افزایش 51 درصدی کالاهای قاچاق مکشوفه در کرمان

استخدام بازاریاب جهت عرضه فرآورده های گوشتی در همدان

استخدام Sales engineer در شرکتی معتبر در تهران

استخدام راننده با اتومبیل جهت تاکسی تلفنی در اصفهان

سرانجام اقتصاد «پلاسکو» چه می شود؟

در چهارمین جلسه شورای حفاظت منابع آب دیواندره عنوان شد دهیاران به فرهنگسازی مدیریت مصرف بهینه آب ورود یابند

استخدام نیرو مسلط به کرل دستگاه لیزر در مشهد

استخدام دیپلم یا فوق دیپلم برق یا ریاضی در تهران

ادای احترام بازار به قهرمانان آتش نشان

گلخانه؛ مزیتی که لرستان از آن محروم است

استخدام مهندس عمران/ استخدام مدیر داخلی/فروش ال90 اتومات/پراید 131se /میز ناهارخوری 8 نفره/مشاوره تخصصی بیمه/ آپارتمان همکف 2 خوابه تهران

33 دستگاه خودرو تحویل دهیاری های بیله سوار مغان شد

توسعه کشاورزی کهگیلویه در گرو بهره برداری از طرح آب رسانی حومه غربی

اولین نمایشگاه جامع «دانشگاه، صنعت و کسب و کار» در دانشگاه امیرکبیر برگزار می شود

نامه زنگنه به نعمت زاده برای ساخت خودروهای پایه گازسوز

استخدام منشی خانم با روابط عمومی بالا در استان همدان

استخدام نیروی نگهبان جهت سرایداری در شهر مشهد

استخدام منشی در یک شرکت معتبر تولید و چاپ لفاف های بسته بندی

استخدام تکنسین الکترونیک تاسیسات جهت تعمیرات لباسشویی

استخدام تعدادی بازاریاب در شرکتی معتبر در اصفهان

استخدام منشی خانم با روابط عمومی بالا در شهر مشهد

تهران- باکو به دنبال ادغام سیستم کارت بانکی هستند

9 هزار اشتغال در مازندران ثبت شده است

استخدام نیروی خانم جهت نگهداری از سالمند خانم در مشهد

استخدام ویزیتور جهت پخش شرکت تجهیزات پزشکی در همدان

پاسخ های روحانی به مشکلات مردم لوکس است

تولید کمی مهم است یا کیفی؟

3 تهدید «نفت گران» در سال 2017

لایحه پیشنهادی بودجه سال 96 شهرداری قم تقدیم شورای شهر شد

جزییات وام بانکی برای کسبه پلاسکو

پایان بیماری آنفلوانزا حاد پرندگان درمازندران

رایج ترین رمزهای عبور در سال 2016

ربیعی: دولت از آسیب دیدگان ساختمان پلاسکو با جدیت حمایت می کند/ همراهی با سیاست ایرانی پوشاک ایرانی بخر

49 میلیارد ریال در تالار بورس منطقه ای اردبیل معامله شد

حواشی حادثه ساختمان پلاسکو و توقف معاملات در بازارهای طلا، سکه و ارز

استخدام نصاب دوربین مدار بسته در البرز

استخدام تکنسین رادیولوژی خانم در البرز

استخدام پنج رده شغلی جهت شرکت فعال در حوزه چاپ و بسته بندی

استخدام فست فود زیگزاگ واقع در همدان

کسبه پلاسکو به پاساژی در جمهوری منتقل می شوند

استخدام مهندس مکانیک جهت طراحی سیستم های اطفا حریق در اصفهان

رشد 28 درصدی فوت ناشی از مصرف قرص برنج در مازندران

استخدام شاگرد جهت فروشگاه شیلات جنوب در همدان

جزییات و نحوه پرداخت عیدی کارگران

استخدام شرکت بدر الکترونیک در شش ردیف شغلی

انتقال کسبه پلاسکو به پاساژی در جمهوری

جدیدترین قیمت خودروهای وارداتی

کلیه استخدامی های خراسان رضوی و مشهد - 3 بهمن 95

تجاری سازی فضای سبز مسکن مهر پرند با چراغ خاموش

توزیع گوشت گرم دولتی در بازار ادامه دارد

10میلیون هکتار عملیات آبخیزداری و یک میلیون هکتار بیابان زدایی اجرا می شود

هر روز تاخیر یعنی 3میلیارد تومان سود برای قاچاقچیان

استخدام نیروی حسابداری مسلط به انبار

استخدام تکنسین رادیولوژی جهت کار در شهر مشهد

استخدام شرکت بهرام الکتریک زاگرس

استخدام سرپرست فروش در شرکت گلستان در شهر کرد

استخدام حسابدار خانم جهت کار در آهن فروشی در همدان

معاون وزیر علوم: امضای قرارداد 300 میلیارد تومانی خرید فناوری و دانش فنی با بخش خصوصی

معاون وزیر علوم: امضای قرارداد 300 میلیارد تومانی خرید فناوری و دانش فنی با بخش خصوصی