مطالب مرتبط:
دوشنبه، 28 بهمن 1392 ساعت 14:23

قدردانی سازمان ملل از تلاش های سازمان های ...


نماینده دفتر مقابله با مواد مخدر و جرم سازمان ملل متحد در ایران مراتب قدردانی خود را از سازمان های غیر دولتی ایران در کاهش تقاضای مواد مخدر ابراز داشت.


- به گزارش سایت قطره و به نقل ازخبرنگار بین الملل خبرگزاری موج، لیک بونووات، نماینده دفتر مقابله با مواد مخدر و جرم سازمان ملل متحد در ایران مراتب قدردانی خود را از سازمان های غیر دولتی ایران در کاهش تقاضای مواد مخدر ابراز داشت.


بونووات در سخنرانی خود در مراسم افتتاحیه "نشست مشورتی جهت شبکه سازی سازمان های غیر دولتی در کاهش تقاضای مواد مخدر و کاهش آسیب" که دوشنبه افتتاح شد، از حمایت ستاد مبارزه با مواد مخدر جمهوری اسلامی ایران از فعالیت سازمان های غیر دولتی در مسائل کاهش آسیب و کاهش تقاضای مواد مخدر قدردانی کرد.


وی افزود: مشارکت فعال سازمان های غیر دولتی به طور چشمگیری در موفقیت فعالیت های کاهش تقاضای مواد مخدر در کشور موثر بوده است.


وی خاطر نشان کرد که امروزه سازمان های غیر دولتی ایران در تمام زمینه های کاهش تقاضای مواد مخدر و کنترل ایدز فعالیت دارند.


بونووات گفت سازمان های غیر دولتی با استفاده از تشکیل انجمن های متشکل از افراد، از مصرف مواد مخدر پیشگیری کرده، به ارائه درمان و همچنین توانبخشی برای افراد می پردازند.


آخرین مطالب:
"بمباران" راه حل درستی برای مبارزه با تروریسم نیست/ روی میز ایران منطق، مذاکره، استدلال و تعامل است/ ناکامی غرب در مبارزه با تروریسم
پشت صحنه کلاه قرمزی/ عکس
حجاب در کشورهای مختلف جهان‎/ تصاویر
جنتی: نفرین بر کسانی که فتنه را قبول ندارند!
گزارش اتهامات آژانس را دریافت نکرده ایم
سوابق علمی و استخدامی 74 مدیر برکنار شده نفتی - زنگنه بی سوادها را برکنار کرد؟
سازمان میراث فرهنگی شرایط مقابله با هر نوع تهدیدی را دارد
نباید به اسم اعتدال نیروهای مومن را کنار بزنیم/ هرکس نپذیرد فتنه خط قرمز است باید در اعتقادش به ولایت فقیه شک کرد
پایان جشنواره خاطره نویسی دفاع مقدس اردبیل
برخی وزارتخانه ها انقلابی ها را به اسم بی سواد اخراج می کنند/ عربستان شعبه ای از اسراییل است

قدردانی سازمان ملل از تلاش های سازمان های ...

قدردانی سازمان ملل از تلاش های سازمان های ...