مطالب مرتبط:
چهارشنبه، 23 بهمن 1392 ساعت 23:34

واکنش به توهین به بختیاری ها در تلویزیون


در پی پخش سریال سرزمین کهن از تلویزیون جمهوری اسلامی ایران،هموطنان بختیاری مان،نسبت به پخش دیالوگ هایی در این سریال که در آن به نوعی به قوم بختیاری به عنوان یکی از اصیل ترین اقوام ایرانی، - بی مهری و جفا شده است، واکنش نشان دادند و خواستار توضیح رییس صدا و سیما و عوامل این سریال تلویزیونی درباره موضوع شدند.


شهرخبر"، به گزارش سایت قطره و به نقل ازپایگاه اطلاع رسانی دکتر رضایی، به دنبال اعتراضات صورت گرفته توسط هموطنان عزیز کشور اعم از بختیاری ها و دیگران، رییس دفتر دکتر محسن رضایی،دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام،این موضوع را از ریاست صدا و سیمای جمهوری اسلامی پیگیری و خواستار ارائه توضیحاتی در این باره این سریال شد.


رییس صدا و سیما ضمن توضیحاتی در باره این سریال افزود که بیشتر اعتراضات ارائه شده درباره این سریال در ارتباط با توهین به اقوام ایرانی و از جمله بختیاری ها ناشی از قضاوت زودهنگام است و در ادامه این سریال شاهد خواهیم بود که برخی از مخاطبان در این باره قضاوت زود هنگام کرده اند.


وی هم چنین ادامه داد که در این سریال نه تنها به اقوام ایرانی و از جمله بختیاری ها توهین نمی شود، بلکه سابقه فداکاری ها و قهرمان پروری های آنان برای سرزمین کهن هم لحاظ شده است.


آخرین مطالب:
دفاع مقدس تجلی وعده های پروردگار بود
تحقق اهداف دستگاه های اجرایی، کمک به حفظ بیت المال است
نگاه ناعادلانه دولت تلاش های ربیع فلاح را عقیم کرد/هزار راه نرفته تا توسعه مازندران
مذاکرات ایران و 1+5 در سطح کارشناسی ادامه پیدا می کند
روزنامه های شنبه (1393/6/29)
به مناسبت نخستین سالگرد جابر رسانه های مازندران سوگت پاییز به راه انداخته است / امان از پاییزی که بی تو، بوی مهر نمی دهد
دستگیری امیر داعش در ایران
حضور ایران در جلسه شورای امنیت درباره مقابله با داعش
آخرین وضعیت درمانی آیت الله مهدوی کنی
اسامی متخلفان بورسیه ها اعلام نمی شود

واکنش به توهین به بختیاری ها در تلویزیون

واکنش به توهین به بختیاری ها در تلویزیون