مطالب مرتبط:
چهارشنبه، 23 بهمن 1392 ساعت 22:34

واکنش به توهین به بختیاری ها در تلویزیون


در پی پخش سریال سرزمین کهن از تلویزیون جمهوری اسلامی ایران،هموطنان بختیاری مان،نسبت به پخش دیالوگ هایی در این سریال که در آن به نوعی به قوم بختیاری به عنوان یکی از اصیل ترین اقوام ایرانی، - بی مهری و جفا شده است، واکنش نشان دادند و خواستار توضیح رییس صدا و سیما و عوامل این سریال تلویزیونی درباره موضوع شدند.


شهرخبر"، به گزارش سایت قطره و به نقل ازپایگاه اطلاع رسانی دکتر رضایی، به دنبال اعتراضات صورت گرفته توسط هموطنان عزیز کشور اعم از بختیاری ها و دیگران، رییس دفتر دکتر محسن رضایی،دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام،این موضوع را از ریاست صدا و سیمای جمهوری اسلامی پیگیری و خواستار ارائه توضیحاتی در این باره این سریال شد.


رییس صدا و سیما ضمن توضیحاتی در باره این سریال افزود که بیشتر اعتراضات ارائه شده درباره این سریال در ارتباط با توهین به اقوام ایرانی و از جمله بختیاری ها ناشی از قضاوت زودهنگام است و در ادامه این سریال شاهد خواهیم بود که برخی از مخاطبان در این باره قضاوت زود هنگام کرده اند.


وی هم چنین ادامه داد که در این سریال نه تنها به اقوام ایرانی و از جمله بختیاری ها توهین نمی شود، بلکه سابقه فداکاری ها و قهرمان پروری های آنان برای سرزمین کهن هم لحاظ شده است.


آخرین مطالب:
جایگزین فیلترینگ از دید وزیر ارتباطات
ممنوعیت تردد خودروهای بالای 2500 سی سی
وضعیت پرونده کهریزک در دیوان عالی کشور
درگیری لفظی باهنر با سخنگوی هیات رییسه
هنوز در فضای حضور در انتخابات مجلس دهم نیستم
مهمترین عناوین روزنامه های امروز
کابین اختصاصی وزیر کار و پسرش
هدف آمریکا تضعیف دولت عراق است/ حق، پیروز در میدان های مبارزه
100 هزار عمل جراحی حیات بخشی که در جنگ صورت گرفت/ نمره قبولی جامعه پزشکی در جنگ تحمیلی +تصاویر
سپاه یک پهباد جدید ساخت

واکنش به توهین به بختیاری ها در تلویزیون

واکنش به توهین به بختیاری ها در تلویزیون