جام جهانی
مطالب مرتبط:
شنبه، 19 بهمن 1392 ساعت 18:19

افتتاح پایگاه بسیج پست بانک استان کردستان


پایگاه مقاومت بسیج شهدای وحدت پست بانک استان کردستان به عنوان بیست وسومین پایگاه مقاومت بسیج پست بانک ایران در ششمین روز دهه مبارک فجر با هماهنگی فرماندهی حوزه مقاومت بسیج این بانک طی مراسمی با حضور سرهنگ بهزادی معاون اجرایی سپاه بیت المقدس، - سرهنگ زندیه رییس سازمان بسیج کارکنان استان کردستان و همچنین مدیران پست و پست بانک، رؤسای شعب و کارکنان ستادی مدیریت شعب این استان و سایر مهمانان افتتاح شد.


به گزارش سایت قطره و به نقل ازخبرگزاری آریا، فاتح ملایی مدیرشعب پست بانک استان در ابتدای این مراسم ضمن تبیین اهمیت ایجاد پایگاه بسیج در ادارات و با اشاره به وجود ایثار و ایثارگری در سرشت افراد بسیجی گفت: ایجاد این پایگاه موجب تضمین و تقویت انگیزه و همچنین تعهد کارکنان می شود.


سرهنگ مرادی فرمانده بسیج پست استان نیز در ادامه ضمن تقدیر از مسئولان پست بانک ایران به جهت افتتاح این پایگاه عنوان کرد: لازم است در سازمان ها و ادارات حلقه های اتصالی برقرار گردد که این اتصال از طریق پایگاه های بسیج امکان پذیر می باشد و باید تمامی اعضاء و مدیران در آن حضور پررنگ وفعالی داشته باشند.


وی افزود: روحیه ایثار و مقاومت دو موضوع مهمی است که در شکل گیری نظام مقدس جمهوری اسلامی نقش بسزایی داشته و همواره در زندگی ملت ایران نیز جاری است.


آخرین مطالب:
استخدام شرکت کاسپین
استخدام مهندس در یک شرکت خصوصی
رییس زندان بجنورد: 500 نفر از خانواده زندانیان میهمان سفره افطاری زندانیان خواهند بود
مدیرکل سازمان تبلیغات اسلامی قزوین: کانون مداحان از فرهنگ مداحی حراست کند
دیدار جمعی از دانشجویان با رهبر انقلاب
سیره اقتصادی امام علی(ع) نیاز امروز ماست
آماده سازی امامزادگان و مساجد بازار بزرگ تهران
چهار نشانه که باید نگرانش باشیم
عدم حمایت از مظلومیت مردم غزه نشان از بی خاصیتی سران عرب دارد
آیت‎الله سبحانی؛موضوع غزه دست داعشی ها را رو کرد

افتتاح پایگاه بسیج پست بانک استان کردستان

افتتاح پایگاه بسیج پست بانک استان کردستان