مطالب مرتبط:
پنجشنبه، 10 بهمن 1392 ساعت 11:50

پنجمین جشنواره فیلم فجر اصفهان


و این سال ها هنردوستان اصفهان در حسرت برگزاری جشنواره ای استانی با حداقل ده درصد از ویژگی های جشنواره بین المللی فجر شده اند و آیا در دوره پنجم می توانیم امیدوار باشیم این حداقل ها حاصل شود؟ - به گزارش سایت قطره و به نقل ازدر آن طرف ماجرا عده ای معتقد بودند که همه ی فیلم های جشنواره با فضای فرهنگی اصفهان همخوانی ندارد و از این موضوع نگران بودند تا اینکه فیلم ها صبح به اصفهان می رسید و یک اکران خصوصی ویژه مسوولان می شد و در چند مورد فیلم ها از جدول اکران اصفهان حذف شد.


در دوره های ابتدایی که البته تا دوره چهارم ادامه داشت فیلم ها بصورت نسخه اصلی به اصفهان می آمد که بنا به گفته ی عده ای از کارکنان اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان معمولا رانندگان این اداره در مسیر فرودگاه یا مسیر اصفهان تهران دائما در تردد بودند که در دوره چهارم این مشکل برطرف شد و مسئله ی جدیدتری بوجود آمد: هاردهای ذخیره کننده این فیلم ها در اصفهان اجرا نمی شد و یا بصورت ناقص پخش می شد.


یکی از موضوعاتی که همیشه در مورد این جشنواره مهمترین ضعف خود را در بعد اطلاع رسانی داشت که بسیار مشکل بزرگی بود و نیازمند یک همت جمعی بود و شهرداری اصفهان همانند همیشه (که در برنامه هایی در این ابعاد اگر خود مشارکتی نداشته باشد بر تبلیغات شهری سخت می گیرد) سخت گرفت و عملا جشنواره ای کم ف

آخرین مطالب:
"رقعه"ی "حمیدرضا برقعی" خوانده می شود
آبیار: خلاء فیلمسازی در حوزه فرهنگ رضوی کاملا احساس می شود
آبیار: خلاء فیلمسازی در حوزه فرهنگ رضوی کاملا احساس می شود
ساداتیان به ایلنا خبر داد: «جامه دران» عید نوروز اکران می شود
نقاشی با بستنی آب شده!/عکس
معاون شهردار همدان: حاشیه شهر همدان صاحب مراکز فرهنگی ـ ورزشی می شود
گشایش نمایشگاه نگارخانه ساربان
نقد و بررسی عکس های علی فریدونی در جشنواره آفتاب
بوسه ی بابک حمیدیان بر شانه های حاتمی کیا +عکس
رضا عطاران به رقابت با مهران مدیر اعتراف کرد!+عکس

پنجمین جشنواره فیلم فجر اصفهان

پنجمین جشنواره فیلم فجر اصفهان