مطالب مرتبط:
پنجشنبه، 3 بهمن 1392 ساعت 18:32

جزییات «سبد کالا» و «عیدی» مستمری بگیران ...


مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی از اختصاص سبد کالا تنها به مستمری بگیرانی خبر داد که حداقل حقوق و دستمزد را دریافت می کنند.


به گزارش سایت قطره و به نقل ازتراز "به نقل از افکارنیوز، سید تقی نوربخش در این باره گفت: سبد کالا یکی از اقلام موثری است که دولت وعده داده است در دو نوبت پرداخت کند.


اخیرا مباحثی مبنی بر عدم اختصاص سبد کالا به مستمری بگیران سازمان تامین اجتماعی مطرح شده است که این خبر صحت ندارد و سبد کالا مستمری بگیرانی که حداقل حقوق و دستمزد را دریافت می کنند، شامل می شود.


وی با بیان اینکه در برنامه دولت نیز این سبد کالا شامل دهک های بالا نمی شود، اظهار کرد: تشخیص این دهک ها با سازمان هدفمندی یارانه هاست، اما در مورد سازمان تامین اجتماعی این مسئله شامل مستمری بگیران تامین اجتماعی نیز می شود و تنها اقشار ضعیف که حداقل حقوق و دستمزد را دریافت می کنند در بر می گیرد.


پرداخت عیدی مستمری بگیران در ماه جاریمدیرعامل سازمان تامین اجتماعی با اشاره به میزان و زمان پرداخت عیدی به مستمری بگیران این سازمان نیز گفت: امسال بناست عیدی مستمری بگیران یک ماه زودتر یعنی در بهمن ماه پرداخت شود، اما هنوز مبلغ قطعی آن مشخص نشده است و به محض تعیین مبلغ توسط شورا، عیدی در ماه جاری پرداخت خواهد شد.


آخرین مطالب:
محاکمه پسران به اتهام قتل پدران
قیمت انواع ماشین اصلاح سر +جدول
ادامه تحصیل فرهنگیان دارای مدرک معادل از فروردین تاکنون در دست انداز اجرا
27 درصد تهرانی ها اصلاً مطالعه نمی کنند
مصرف 9 درصدی منابع آبی کردستان در بخش شرب - کمبود آب در استان به شرایط هشدار رسیده است
تالیف 10 کتاب در دانشگاه یزد - 720 میلیون تومان تجهیزات دانشگاهی خریداری شد
کدام بخش ارزان ترین شغل را دارد؟
8 پروژه ورزشی استان گلستان در هفته دولت افتتاح شد
برنامه های وزارت نفت برای کاهش مصرف بنزین
افتتاح دو باب مدرسه در شهرستان بویین زهرا

جزییات «سبد کالا» و «عیدی» مستمری بگیران ...

جزییات «سبد کالا» و «عیدی» مستمری بگیران ...