مطالب مرتبط:
یکشنبه، 22 دی 1392 ساعت 14:54

انهدام دو باند قاچاق شیشه در آبادان


دادستان عمومی و انقلاب آبادان از انهدام دو باند قاچاق مواد روان گردان از نوع شیشه و دستگیری اعضای این دو باند در این شهرستان خبر داد.


شیرعلی زاده اظهار کرد: با همکاری سربازان گمنام امام زمان (عج) و نیروی انتظامی، در دو عملیات جداگانه، شش نفر از اعضای دو باند قاچاق مواد روان گردان در این شهرستان دستگیر شدند و بیش از 37 کیلوگرم شیشه از آنان کشف و ضبط شد.


وی ادامه داد: با شناسایی باند توزیع عمده مواد روان گردان در این شهرستان، دستور قضایی برای دستگیری متهمان صادر شد که در این عملیات، 35 کیلو و 500 گرم مواد روان گردان از نوع شیشه کشف و چهار نفر متهم که از سارقان سابقه دار حرفه ای بودند، در این خصوص دستگیر شدند.


شیرعلی زاده گفت: ماموران در عملیات دیگری موفق به کشف و ضبط یک کیلو و 600 گرم شیشه و دستگیری دو نفر متهم در این زمینه شدند.


دادستان عمومی و انقلاب آبادان ضمن تقدیر از تلاش شبانه روزی سربازان گمنام امام زمان (عج) و نیروی انتظامی این شهرستان، اظهار کرد: این دو باند طی دو عملیات ضربتی جداگانه متلاشی شدند که نشان از قاطعیت دستگاه قضایی در برخورد با سوداگران مرگ دارد.


شیرعلی زاده با بیان این که مجازات حمل بالای یک کیلوگرم مواد روان گردان از نوع شیشه، اعدام می باشد؛ به خانواده ها هشدار داد تا نسبت به کنترل فرزندان خود و معاشرت

آخرین مطالب:
استخدام فروشنده خانم و آقا در فروشگاه بالسا
استخدام فروشنده جهت فروشگاه محصولات چرمی
10 واحد صنفی متخلف در شهرستان آستارا پلمپ شد
سه کشته و زخمی در سانحه رانندگی محور چابهار
پیشرفت بازسازی منازل زلزله زده دشتستان بوشهرمطلوب است
واژگونی پراید در یزد هشت مجروح بر جا گذاشت
انفجار در قم 2 کشته و 17 مجروح برجای گذاشت
بخشش، چهار سال پس از انتقام گیری مرگبار!
8 کشته و مجروح در اثر سقوط پیکان به دره در گردنه ژالانه کردستان
واژگونی مرگبار پرشیا در جاده خاوران

انهدام دو باند قاچاق شیشه در آبادان

انهدام دو باند قاچاق شیشه در آبادان