مطالب مرتبط:
یکشنبه، 22 دی 1392 ساعت 14:54

انهدام دو باند قاچاق شیشه در آبادان


دادستان عمومی و انقلاب آبادان از انهدام دو باند قاچاق مواد روان گردان از نوع شیشه و دستگیری اعضای این دو باند در این شهرستان خبر داد.


شیرعلی زاده اظهار کرد: با همکاری سربازان گمنام امام زمان (عج) و نیروی انتظامی، در دو عملیات جداگانه، شش نفر از اعضای دو باند قاچاق مواد روان گردان در این شهرستان دستگیر شدند و بیش از 37 کیلوگرم شیشه از آنان کشف و ضبط شد.


وی ادامه داد: با شناسایی باند توزیع عمده مواد روان گردان در این شهرستان، دستور قضایی برای دستگیری متهمان صادر شد که در این عملیات، 35 کیلو و 500 گرم مواد روان گردان از نوع شیشه کشف و چهار نفر متهم که از سارقان سابقه دار حرفه ای بودند، در این خصوص دستگیر شدند.


شیرعلی زاده گفت: ماموران در عملیات دیگری موفق به کشف و ضبط یک کیلو و 600 گرم شیشه و دستگیری دو نفر متهم در این زمینه شدند.


دادستان عمومی و انقلاب آبادان ضمن تقدیر از تلاش شبانه روزی سربازان گمنام امام زمان (عج) و نیروی انتظامی این شهرستان، اظهار کرد: این دو باند طی دو عملیات ضربتی جداگانه متلاشی شدند که نشان از قاطعیت دستگاه قضایی در برخورد با سوداگران مرگ دارد.


شیرعلی زاده با بیان این که مجازات حمل بالای یک کیلوگرم مواد روان گردان از نوع شیشه، اعدام می باشد؛ به خانواده ها هشدار داد تا نسبت به کنترل فرزندان خود و معاشرت

آخرین مطالب:
تصاویر/ مردی با سر وارونه
تصویری/ تحقیقات پلیس نیوزیلند درباره علت فرو ریختن ساختمان براثر زلزله آغاز شد
استخدام زوج جوان جهت سرایداری باغ در شمال کشور
درخواست های عجیب زنان از آتش ‫نشان ها
پدر عروس، جشن عروسی را به خون کشید
شکاف ها و شکستنی های عجیب + عکس
58 باند تهیه و توزیع مواد مخدر در استان بوشهر متلاشی شد
درخواست های عجیب زنان در تماس با آتش ‫نشانی
مرگ نوزاد 8 ماهه توسط صاحب مسافرخانه
اجساد غرق شدگان دریاچه نئور اردبیل پیدا شد

انهدام دو باند قاچاق شیشه در آبادان

انهدام دو باند قاچاق شیشه در آبادان