مطالب مرتبط:
ایجاد 192 هزارمتر مربع فضای سبز در آبادان
بی اعتمادی در "تالار شیشه ای"/ افت بی سابقه بیش از 2 هزار واحدی شاخص در بورس
یک انگلیسی به جرم قاچاق سلاح در افغانستان بازداشت شد
یکشنبه، 22 دی 1392 ساعت 14:54

انهدام دو باند قاچاق شیشه در آبادان


- دادستان عمومی و انقلاب آبادان از انهدام دو باند قاچاق مواد روان گردان از نوع شیشه و دستگیری اعضای این دو باند در این شهرستان خبر داد.


شیرعلی زاده اظهار کرد: با همکاری سربازان گمنام امام زمان (عج) و نیروی انتظامی، در دو عملیات جداگانه، شش نفر از اعضای دو باند قاچاق مواد روان گردان در این شهرستان دستگیر شدند و بیش از 37 کیلوگرم شیشه از آنان کشف و ضبط شد.


وی ادامه داد: با شناسایی باند توزیع عمده مواد روان گردان در این شهرستان، دستور قضایی برای دستگیری متهمان صادر شد که در این عملیات، 35 کیلو و 500 گرم مواد روان گردان از نوع شیشه کشف و چهار نفر متهم که از سارقان سابقه دار حرفه ای بودند، در این خصوص دستگیر شدند.


شیرعلی زاده گفت: ماموران در عملیات دیگری موفق به کشف و ضبط یک کیلو و 600 گرم شیشه و دستگیری دو نفر متهم در این زمینه شدند.


دادستان عمومی و انقلاب آبادان ضمن تقدیر از تلاش شبانه روزی سربازان گمنام امام زمان (عج) و نیروی انتظامی این شهرستان، اظهار کرد: این دو باند طی دو عملیات ضربتی جداگانه متلاشی شدند که نشان از قاطعیت دستگاه قضایی در برخورد با سوداگران مرگ دارد.


شیرعلی زاده با بیان این که مجازات حمل بالای یک کیلوگرم مواد روان گردان از نوع شیشه، اعدام می باشد؛ به خانواده ها هشدار داد تا نسبت به کنترل فرزندان خود و معاشرت آنان با دیگران، دقت بیشتری داشته باشند تا در دام افراد سودجو گرفتار نشوند.


آخرین مطالب:
شرور مسلح فراری در گچساران زمینگیر شد
استخدام تعدادی کارگر برشکار
سرنوشتی خونین برای معلم زحمتکش روستا
سرنوشتی خونین برای معلم زحمتکش روستا
شناسایی و دستگیری اعضای یک تیم تروریستی و خرابکاری در خوزستان
بازداشت عامل انفجار مرگبار تهران
دوستی درندگان با انسانها + تصاویر
خشم مردم از دیدن فیلم شکنجه پیرزن
آخرین خبرها از هواپیمای گمشده مالزی
تصاویر: کاسبی با به خطرانداختن جان همسر

انهدام دو باند قاچاق شیشه در آبادان

انهدام دو باند قاچاق شیشه در آبادان