مطالب مرتبط:
چهارشنبه، 18 دی 1392 ساعت 17:32

انهدام 3 باند تهیه و توزیع مواد مخدر در سقز


رییس پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان سقز سقز از انهدام سه باند تهیه و توزیع مواد مخدر در سطح شهرستان سقز خبر داد و گفت: 8 قبضه اسلحه کمری هم از فروشندگان مواد مخدر کشف و ضبط شده است.


- به گزارش سایت قطره و به نقل از، سرگرد غلامرضا پارسایی کیا امروز در جمع دهیاران بخش مرکزی شهرستان سقز در سالن اجتماعات فرمانداری با اشاره به اهمیت موضوع پیشگیری در راه مبارزه با مواد مخدر اظهار کرد: آموزش موثرترین ابزار در این زمینه است.


وی با بیان اینکه نیروی انتظامی برای مبارزه با پدیده شوم مواد مخدر و جلوگیری از توزیع این بلای خانمانسوز در کشور تاکنون 2400 شهید و بیش از 1500 جانباز تقدیم کرده است گفت: برای مبارزه با پدیده اعتیاد نشست هایی در نقاط مختلف سقز برای آگاه کردن مردم با معضلات مواد مخدر برگزار شده که با استقبال بسیار خوب مردم روبرو شده است.


رییس پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان سقز با بیان اینکه دشمنان درصدد معتاد کردن جوانان روستاها هم هستند، بر ترویج راهکارهای مفید برای جلوگیری از به دام افتادن جوانان در گرداب اعتیاد تاکید کرد.


وی با تاکید بر بحث آموزش در پیشگیری از روی آوردن جامعه به مواد مخدر افزود: در رابطه با آموزش افراد جامعه، هر کدام از ادارات می توانند نقش خود را در این زمینه ایفا کنند.


آخرین مطالب:
نوزاد، قربانی ازدواج مادرش شد
سرقت4000 کیلوگرم تخم مرغ
حکم عنکبوت سیاه تأیید شد
فروش دختر 2 ساله در پارک
مهار آتش سوزی و دودگرفتگی در خط 4 مترو
کشف 500 کیلو موادمخدر در اتوبان همت
جزییات ربوده شدن 5 ساعته دو دختر ایرانی در ساحل جمیرا
تزریق گاز مایع به مخزن خودرو حادثه آفرید
ترافیک آزادی پس از حادثه مترو/عکس
رییس اورژانس جاده ای سیریک: برخورد پژو 405 با شتر منجر به مرگ 2 سرنشین خودرو شد

انهدام 3 باند تهیه و توزیع مواد مخدر در سقز

انهدام 3 باند تهیه و توزیع مواد مخدر در سقز