مطالب مرتبط:
شنبه، 7 دی 1392 ساعت 12:38

دوسبد کالایی رایگان تا آخر امسال داده می ...


در راستای سیاست های حمایتی دولت از برخی اقشار جامعه، دو سبد کالایی رایگان تا پایان سال جاری به شاغلان و بازنشستگان دولت و نیروهای مسلح، کارگران، - روزنامه نگاران، خبرنگاران، هنرمندان، دانشجویان متأهل، طلاب و سرپرستان خانوارهای تحت پوشش کمیته امداد امام(ره) و بهزیستی ارائه می شود.


قانون آنلاین- مصوبه دولت در مورد اعطای سبد کالای حمایتی از برخی اقشار جامعه از سوی معاون اول رییس جمهور، برای اجرا به وزارتخانه های تعاون، کار و رفاه اجتماعی ، امور اقتصادی و دارایی ، علوم، تحقیقات و فناوری ، صنعت، معدن و تجارت ، فرهنگ و ارشاد اسلامی ، بهداشت، درمان و آموزش پزشکی ، دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح و نیز معاونت برنامه ریزی و نظارت راهبردی رییس جمهور ابلاغ شد.


به گزارش سایت قطره و به نقل ازایسنا، با موافقت هیأت وزیران و در راستای سیاست های حمایتی دولت از برخی اقشار جامعه، دو سبد کالایی رایگان تا پایان سال جاری به شاغلان و بازنشستگان دولت و نیروهای مسلح، کارگران، روزنامه نگاران، خبرنگاران، هنرمندان، دانشجویان متأهل، طلاب و سرپرستان خانوارهای تحت پوشش کمیته امداد امام(ره) و بهزیستی ارائه می شود.


در این تصویب نامه که از سوی اسحاق جهانگیری ابلاغ و در روزنامه رسمی کشور منتشر شده، آمده است: هیأت وزیران در جلسه 20 آذر 92 بنا به پیشنهاد مشترک وزار

آخرین مطالب:
موش های نجف آباد دوباره اعتبار گرفتند
کارت بنزین چه کسانی باطل می شود؟
عرضه ال 90 به بازار محدود شد
آمادگی گیلان برای اجرای طرح سرشماری عمومی کشاورزی
تعداد وب سایت های اینترنتی از یک میلیارد گذشت
لغو شماری از پروازهای ایرفرانس در آغاز دومین هفته اعتصاب خلبانان
شرط واردات خودرو به ایران
قیمت و شرایط فروش MVM 315 جدید
قیمت خرید آپارتمان 70 متری در تهران +جدول
طرح های آخوندی تا چه میزان می تواند مشکل مسکن را حل کند؟

دوسبد کالایی رایگان تا آخر امسال داده می ...

دوسبد کالایی رایگان تا آخر امسال داده می ...